Kategorie D10C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    70 m,  8 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Suková Tereza VRL 0454 C 0 = 10:00:00 2056274 Metelková Michaela PHK 0550 C 2 = 10:02:00 2053583 Knobová Agáta VRL 0453 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 2057592 Mitkovová Jindřiška LTU 0550 C 8 = 10:08:00 9050 Chrástová Magdaléna STH 0551 C 10 = 10:10:00 9423 Kopecká Martina PHK 0555 C 12 = 10:12:00 2057591 Suková Majka LTU 0450 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 2025341 Kroniková Sylvie SHK 0450 C 18 = 10:18:00 2060234 Zurynková Jana PHK 0553 C 20 = 10:20:00 232636 Hanušová Kateřina VRL 1551 C 22 = 10:22:00 neregistro ? Kuczerová Tereza PHK 0551 C 24 = 10:24:00 ? Řezáčová Lucie NNN 0450 C 26 = 10:26:00 neregistro 9424 Kučerová Amálie Evelína PHK 0651 C 28 = 10:28:00 9021 Holubářová Viktorie KUO 0599 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 C 34 = 10:34:00 ? Brancuská Monika LPU 3 C 36 = 10:36:00 neregistro ......................... VAK C 38 = 10:38:00 ? Bártová Alžběta LPU 0551 C 40 = 10:40:00 2056296 Neumannová Alžběta PHK 0650 C 42 = 10:42:00 2049560 Trlidová Agáta LPU 0554 C 44 = 10:44:00 53164 Čapková Anna PHK 0451 C 46 = 10:46:00

Kategorie D10N

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    80 m,  5 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Hloušková Tereza PHK 0558 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 232640 Hájková Marie VRL 1552 C 8 = 10:08:00 neregistro ? Matušincová Anna PHK 0561 C 11 = 10:11:00 131 Brožková Tereza KUO 0451 C 14 = 10:14:00 28659 Rychterová Lucie PHK 0557 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 2075625 Machová Tereza PHK 0653 C 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 2067340 Zurynková Ema PHK 0655 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00

Kategorie D12C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    75 m,  8 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2057583 Zimová Eliška LTU 0250 C 0 = 10:00:00 410360 Holečková Petra SHK 0250 B 2 = 10:02:00 425585 Hrnčířová Ivana STH 0351 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 219207 Koberová Kateřina LPU 0352 B 8 = 10:08:00 336788 Besedová Katka PHK 0351 C 10 = 10:10:00 436939 Kološová Veronika LPU 0351 C 12 = 10:12:00 2035739 Matoušová Gabriela VRL 0352 C 14 = 10:14:00 ? Bártová Adéla LPU 0353 C 16 = 10:16:00 410782 Thýnová Martina SHK 0350 B 18 = 10:18:00 331120 Suchánková Eliška PHK 0250 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 438036 Pilná Natálie VRL 0351 C 24 = 10:24:00 2049543 Suchá Simona SHK 0351 B 26 = 10:26:00 425535 Karlová Anna JIL 0352 B 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 8623000 Vandasová Adéla PHK 0255 B 32 = 10:32:00 2025372 Vodičková Johana LPU 0354 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 2056293 Janků Anna SJC 0252 B 38 = 10:38:00 2032373 Krejcarová Bára BRU 0351 C 40 = 10:40:00 2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 B 42 = 10:42:00 2049526 Raková Petra SHK 0251 B 44 = 10:44:00 2032104 Vávrová Vanda HOR 0350 C 46 = 10:46:00 7201779 Chrástová Tereza STH 0251 B 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 2058528 Kodytková Denisa SHK 0252 B 52 = 10:52:00 331686 Ďoubalíková Lenka CHT 0351 C 54 = 10:54:00 2056290 Kuchařová Rozálie SJC 0251 B 56 = 10:56:00 2070820 Machová Viktorie PHK 0252 C 58 = 10:58:00

Kategorie D12D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    70 m,  7 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425566 Filipová Lucie SRK 0351 C 1 = 10:01:00 2067980 Šafránková Eliška KOR 0350 C 3 = 10:03:00 neregistro ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ? Šodorová Zuzana NNN 0150 C 7 = 10:07:00 neregistro 2032160 Cibulková Veronika LPU 0355 C 9 = 10:09:00 ? Prokšíková Agáta SHK 0355 C 11 = 10:11:00 681880 Musilová Elena KUO 0399 C 13 = 10:13:00 2057593 Kinclová Natálie LTU 0251 C 15 = 10:15:00 neregistro 2075627 Balogová Markéta VRL 1553 C 17 = 10:17:00 neregistro ......................... VAK C 19 = 10:19:00 8987 Vitvarová Martina VRL 1554 C 21 = 10:21:00 neregistro ......................... VAK C 23 = 10:23:00 2060299 Mlejnková Lucie KOR 0251 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 ? Tereza Fejfarová LPU 0360 C 29 = 10:29:00 neregistro

Kategorie D14C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    90 m, 12 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425593 Francová Lucie LPU 0152 B 0 = 10:00:00 2058527 Procházková Tereza ZAM 0054 B 3 = 10:03:00 425545 Držková Berenika LPU 0151 B 6 = 10:06:00 206405 Jelínková Zuzana CHC 0151 C 9 = 10:09:00 9368 Hápová Petra PHK 0051 B 12 = 10:12:00 2049549 Zimová Barbora SHK 0151 B 15 = 10:15:00 2027245 Filipová Tereza LPU 0050 A 18 = 10:18:00 9044 Hrnčířová Magda STH 0051 C 21 = 10:21:00 2075653 Matějková Barbora SJC 0156 C 24 = 10:24:00 339541 Ďoubalíková Marie CHT 0153 C 27 = 10:27:00 2053567 Borovičková Valerie ZAM 0051 B 30 = 10:30:00 426374 Stará Tereza VRL 0051 C 33 = 10:33:00 2059737 Kochová Anna SJC 0153 A 36 = 10:36:00 426376 Pilná Bára VRL 0052 C 39 = 10:39:00 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 42 = 10:42:00 2053566 Pachelová Anna ZAM 0053 C 45 = 10:45:00 426321 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 B 48 = 10:48:00 9712 Nováková Světlana NPA 0151 B 51 = 10:51:00 1398976 Kubíčková Iva ZAM 0151 B 54 = 10:54:00 51108 Kejmarová Jana STH 0152 C 57 = 10:57:00 2017683 Kroniková Štěpánka SHK 0150 B 60 = 11:00:00 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 B 63 = 11:03:00 2025352 Rückerová Šárka HOR 0050 A 66 = 11:06:00 2056297 Tumová Adéla SJC 0154 C 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 75 = 11:15:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00 ......................... VAK C 84 = 11:24:00

Kategorie D14D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    75 m, 11 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 2075693 Nováková Markéta KUO 0099 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 9369 Hlaváčková Petra PHK 0052 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 ? Roušalová Denisa SHK 0052 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 2049518 Brancuská Lenka LPU 0159 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 331229 Charvátová Kateřina SHK 0050 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00

Kategorie D16C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   130 m, 12 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 A 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00 51468 Kubíčková Kateřina VAM 9952 C 23 = 10:23:00 224883 Kubíčková Jana PHK 9999 A 27 = 10:27:00 9997 Urbanová Markéta STH 9953 B 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 39 = 10:39:00 2032127 Matoušová Kateřina VRL 9955 B 43 = 10:43:00 9458 Truněčková Kateřina PHK 9953 C 47 = 10:47:00 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 51 = 10:51:00 2053564 Barnetová Veronika ZAM 9951 C 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00

Kategorie D16D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení    90 m,  9 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 224916 Kubečková Veronika PHK 9853 C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00

Kategorie D18C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 426332 Skalická Karolína ZAM 9652 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 410799 Koutná Hana PHK 9651 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 2070818 Jansová Doubravka LPU 9750 A 32 = 10:32:00 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 224885 Šádková Lucie PHK 9654 B 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00

Kategorie D21C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   130 m, 17 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9591 Andršová Jana SRK 8756 C 1 = 10:01:00 9355 Balcarová Jana PHK 8852 C 6 = 10:06:00 9333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 11 = 10:11:00 9482 Hrobařová Lenka TJN 7754 C 16 = 10:16:00 331285 Jebavá Lucie VRL 9254 C 21 = 10:21:00 51176 Fundová Eliška SHK 9351 C 26 = 10:26:00 9933 Šmejcová Anna SJC 9552 B 31 = 10:31:00 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 36 = 10:36:00 9171 Novotná Barbora SHK 8658 C 41 = 10:41:00 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 C 46 = 10:46:00 9165 Toužilová Martina SHK 8051 C 51 = 10:51:00 416264 Novotná Martina PHK 8255 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 R 66 = 11:06:00

Kategorie D21D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   105 m, 13 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331151 Vrbatová Petra HOS 8551 C 1 = 10:01:00 9362 Dušátková Petra PHK 8352 C 5 = 10:05:00 426338 Sokolová Tereza BRM 8451 C 9 = 10:09:00 9401 Lišková Kateřina PHK 1550 C 13 = 10:13:00 neregistro 2056292 Širůčková Daniela 73C 7650 C 17 = 10:17:00 neregistro ......................... VAK C 21 = 10:21:00 9296 Kokaislová Eva LPU 7956 C 25 = 10:25:00 428295 Říhová Kateřina PHK 8052 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 2045224 Müllerová Petra VAM 9098 C 37 = 10:37:00 9192 Suchá Eva SHK 7851 C 41 = 10:41:00 410800 Koutná Kateřina PHK 9351 C 45 = 10:45:00 9677 Kodytková Iva VAM 7751 C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 8279 Horká Marie ALB 9050 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 51776 Besedová Petra CHT 7654 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 69 = 11:09:00

Kategorie D35C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   125 m, 20 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 9237 Juračková Jana LPU 6051 C 6 = 10:06:00 2060258 Vlastníková Lucie JIL 7554 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 18 = 10:18:00 425504 Jansová Romana BRU 7650 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 9408 Kunartová Lenka PHK 7852 C 38 = 10:38:00 9551 Křivdová Lenka CHC 7251 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 410777 Kalenská Kateřina STH 7351 C 50 = 10:50:00 2045240 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 54 = 10:54:00 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 58 = 10:58:00 2049540 Kroniková Jana SHK 7350 C 62 = 11:02:00 9361 Ďoubalíková Veronika CHT 7351 C 66 = 11:06:00 9409 Rychterová Kateřina PHK 7752 C 70 = 11:10:00 9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 74 = 11:14:00 206478 Štreglová Andrea VRL 7552 C 78 = 11:18:00 9336 Koberová Lenka LPU 6954 C 82 = 11:22:00

Kategorie D35D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   100 m, 11 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887923 Frömmelová Dana BRU 7251 C 1 = 10:01:00 410775 Hrnčířová Lenka STH 7251 C 4 = 10:04:00 9438 Lamichová Iva PHK 6353 C 7 = 10:07:00 9680 Rykalová Jitka VAM 7251 C 10 = 10:10:00 ? Prokšíková Jitka SHK 7351 C 13 = 10:13:00 425574 Karlová Kateřina JIL 7553 C 16 = 10:16:00 426371 Tužilová Štěpánka LPU 7052 C 19 = 10:19:00 2056264 Janků Radka SJC 7353 C 22 = 10:22:00 682611 Krunčíková Iva SHK 7751 C 25 = 10:25:00 neregistro 515173 Fibírová Zuzana FSP 7555 C 28 = 10:28:00 9462 Weberová Zuzana PHK 6961 C 31 = 10:31:00 7003046 Hladká Petra KOR 7950 C 34 = 10:34:00 207818 Justová Jana PHK 6153 C 37 = 10:37:00 416296 Šišmová Hana TYN 6850 C 40 = 10:40:00 2017684 Háková Eva NPA 6951 C 43 = 10:43:00 2049550 Pipková Táňa LPU 7156 C 46 = 10:46:00 9735 Kašparová Eva TYN 7452 C 49 = 10:49:00 331619 Waňková Dita VRL 7151 C 52 = 10:52:00 ? Šodorová Magda NNN 7350 C 55 = 10:55:00 neregistro 9962 Hanušová Zdena SJC 7253 C 58 = 10:58:00 2060232 Raková Miroslava SHK 7250 C 61 = 11:01:00 2053587 Čapková Petra PHK 7850 C 64 = 11:04:00 ? Kokrdová Věra NNN 0051 C 67 = 11:07:00 neregistro 253353 Valachová Jana LPU 6654 C 70 = 11:10:00 2067950 Vlkanova Hana PHK 7050 C 73 = 11:13:00 219217 Netuková Hana SHK 7052 C 76 = 11:16:00 253351 Krpatová Zuzana LPU 7558 C 79 = 11:19:00 9802 Langrová Monika SHK 7251 C 82 = 11:22:00 232635 Koutná Alena PHK 7052 C 85 = 11:25:00 2070825 Kodytková Karolína SHK 7750 C 88 = 11:28:00 52324 Brožková Květa KUO 7451 C 91 = 11:31:00 2032384 Rusinová Alena BRU 7152 C 94 = 11:34:00 301191 Hlaváčková Renata PHK 7060 C 97 = 11:37:00 2061852 Tichá Kateřina KOR 7550 C 100 = 11:40:00 neregistro 9031 Koblížková Hana ZAM 5851 C 103 = 11:43:00 331359 Matoušová Petra VRL 7154 C 106 = 11:46:00 51131 Dohnálková Jana SHK 7252 C 109 = 11:49:00 232639 Pilná Libuše VRL 7153 C 112 = 11:52:00 ......................... VAK C 115 = 11:55:00 ......................... VAK C 118 = 11:58:00 ......................... VAK C 121 = 12:01:00 ......................... VAK C 124 = 12:04:00 ......................... VAK C 127 = 12:07:00

Kategorie D45C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331561 Egrtová Jitka SHK 6354 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00 9678 Veverková Yveta VAM 6452 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 981805 Müllerová Zorka VAM 6767 C 16 = 10:16:00 219239 Novotná Ivana PHK 6354 C 20 = 10:20:00 neregistro 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 24 = 10:24:00 425573 Julínková Dana LPU 6555 C 28 = 10:28:00 2035720 Kavalírová Zuzana PHK 6950 C 32 = 10:32:00 51751 Mutinská Zdeňka KUO 6499 C 36 = 10:36:00 51488 Novotná Iva SHK 6151 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 219201 Hausvaterová Marcela SHK 6152 C 48 = 10:48:00 8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00 9122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 64 = 11:04:00 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 68 = 11:08:00

Kategorie D45D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   100 m, 11 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 2058467 Jaklová Olga LTU 6751 C 7 = 10:07:00 9111 Filipová Dagmar SHK 5651 C 11 = 10:11:00 8980 Hančová Hana VRL 5652 C 15 = 10:15:00 410739 Fundová Hana SHK 6752 C 19 = 10:19:00 301691 Balcarová Eva PHK 5952 C 23 = 10:23:00 9279 Lennerová Eva LPU 5653 C 27 = 10:27:00 416317 Kulová Jana VAM 6550 C 31 = 10:31:00 405951 Zelenková Lenka PHK 6152 C 35 = 10:35:00 2053558 Bürgerová Kateřina LPU 6755 C 39 = 10:39:00 9032 Kalousová Dana ZAM 5951 C 43 = 10:43:00 9251 Weisbauerová Blanka LPU 6351 C 47 = 10:47:00 9918 Bienová Věra SJC 5752 C 51 = 10:51:00 51183 Roudná Eva LPU 6554 C 55 = 10:55:00 2057594 Lazáková Šárka LTU 6952 C 59 = 10:59:00 219272 Nožková Dagmar ZAM 6251 C 63 = 11:03:00 331708 Semrádová Jitka CHC 6651 C 67 = 11:07:00 ......................... VAK C 71 = 11:11:00 8962 Vlachová Hana VRL 6251 C 75 = 11:15:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00 9089 Kynčlová Miroslava JIL 5851 C 83 = 11:23:00 9442 Holečková Zdeňka NNN 6951 C 87 = 11:27:00 neregistro 9608 Vondráčková Zdeňka SNA 6251 C 91 = 11:31:00 9157 Divecká Růžena SHK 6753 C 95 = 11:35:00 ......................... VAK C 99 = 11:39:00

Kategorie D55C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení    95 m, 10 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2060217 Kalibánová Jiřina NPA 5351 C 2 = 10:02:00 9116 Stulíková Zuzana SHK 5751 C 5 = 10:05:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 8 = 10:08:00 9118 Bláhová Luba SHK 5852 C 11 = 10:11:00 9033 Martincová Helena ZAM 5051 C 14 = 10:14:00 301696 Svobodová Eva SHK 5853 C 17 = 10:17:00 9612 Langrová Eva SNA 5351 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 9371 Jiranová Alena PHK 5351 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 9692 Hušková Eva NPA 5754 C 38 = 10:38:00 9112 Šabatková Zdena SHK 5652 C 41 = 10:41:00 301116 Dusílková Marie SRK 5752 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 9107 Fejlková Alice SHK 5351 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00

Kategorie D65C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    80 m, 10 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301172 Malá Marie LPU 4753 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 436429 Kellnerová Stanislava LPU 4950 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 30 = 10:30:00 9539 Ehlová Iva SRK 3951 C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 405955 Kutáčková Stanislava LTU 4751 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00

Kategorie H10C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    70 m,  7 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9636 Doucha Martin SNA 0501 C 0 = 10:00:00 2035734 Krpata Michal LPU 0403 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00 2017670 Háp Matěj PHK 0501 C 6 = 10:06:00 2049547 Kuhn Vojtěch LPU 0404 C 8 = 10:08:00 2070847 Málek David PHK 0504 C 10 = 10:10:00 2045219 Šípek Ondřej LPU 0505 C 12 = 10:12:00 2051472 Langr Jakub KOR 0401 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 9693 Novák Stanislav NPA 0404 C 18 = 10:18:00 2049515 Štichhauer Daniel LPU 0405 C 20 = 10:20:00 2073723 Černík Adam SHK 0404 C 22 = 10:22:00 ? Kolátor Vojtěch HOR 0402 C 24 = 10:24:00 2049516 Keřka Adam LPU 0406 C 26 = 10:26:00 9702 Pavelec Matěj NPA 0501 C 28 = 10:28:00 2073745 Kodytek Adam SHK 0402 C 30 = 10:30:00 2057590 Lazák Jan LTU 0500 C 32 = 10:32:00 2035735 Pompach Lukáš PHK 0500 C 34 = 10:34:00 2049527 Rak Tomáš SHK 0400 C 36 = 10:36:00 2057587 Šedivka Pavel LTU 0401 C 38 = 10:38:00 2056294 Janků Štěpán SJC 0501 C 40 = 10:40:00 2057589 Pirožek Vojtěch LTU 0400 C 42 = 10:42:00 1400421 Dohnálek Tomáš SHK 0403 C 44 = 10:44:00 9709 Typlt Tomáš NPA 0406 C 46 = 10:46:00 2045239 Juška Michal LPU 0504 C 48 = 10:48:00 224887 Neumann Matěj PHK 0400 C 50 = 10:50:00 2075626 Jelínek Tomáš LPU 0407 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 2053544 Tesař Zdeněk SJC 0401 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00

Kategorie H10N

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    80 m,  5 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2011798 Mádle Kryštof BRU 0400 C 1 = 10:01:00 232649 Čivrný Jan VRL 0501 C 4 = 10:04:00 ? Kokrda Vojtěch PHK 0402 C 7 = 10:07:00 2078482 Hanuš Filip VRL 1501 C 10 = 10:10:00 neregistro ? Kokrda Adam PHK 0503 C 13 = 10:13:00 232638 Vitvar Jan VRL 1502 C 16 = 10:16:00 neregistro ......................... VAK C 19 = 10:19:00 2035729 Štichhauer Adam LPU 0603 C 22 = 10:22:00 ? Suchánek Adam NNN 0000 C 25 = 10:25:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 10:28:00 2073754 Hlaváček Pavel PHK 0601 C 31 = 10:31:00 51470 Hejkrlík Dan KUO 0601 C 34 = 10:34:00 ? Červinka Lukáš VRL 1548 C 37 = 10:37:00 neregistro ......................... VAK C 40 = 10:40:00 206476 Hájek Matěj VRL 1500 C 43 = 10:43:00 neregistro ......................... VAK C 46 = 10:46:00 2067990 Krejčí Martin KOR 0600 C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00

Kategorie H12C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    80 m,  8 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 2049536 Kolář Šimon HOR 0400 C 3 = 10:03:00 303928 Urban Dominik STH 0204 B 5 = 10:05:00 2045238 Juška Jiří LPU 0304 B 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 9 = 10:09:00 2049517 Šimek Viktor LPU 0207 C 11 = 10:11:00 331022 Link Lukáš STH 0205 C 13 = 10:13:00 4768 Vaňura Vít HOR 0203 C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 331617 Štefan Vít STH 0202 B 19 = 10:19:00 2060285 Grundman Viktor CHC 0301 C 21 = 10:21:00 2073749 Vlastník Matouš JIL 0201 C 23 = 10:23:00 neregistro 2057586 Hanák Dominik LTU 0200 C 25 = 10:25:00 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 B 27 = 10:27:00 2025353 Rücker Jan HOR 0201 A 29 = 10:29:00 2017678 Štregl Matyáš VRL 0301 B 31 = 10:31:00 320291 Růžička Radek LPU 0201 C 33 = 10:33:00 9284 Pachel Jakub ZAM 0202 C 35 = 10:35:00 9428 Bárta Šimon PHK 0202 B 37 = 10:37:00 9828 Tichý Lubomír SHK 0303 B 39 = 10:39:00 9967 Poláček Radim PHK 0201 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 9744 Šišma Vojtěch LPU 0204 B 45 = 10:45:00 2011812 Rusin Vojtěch BRU 0301 B 47 = 10:47:00 2032156 Pipek Ondřej LPU 0203 B 49 = 10:49:00 7200595 Waněk Hubert VRL 0302 B 51 = 10:51:00 2017685 Hák Petr NPA 0301 C 53 = 10:53:00 2057588 Šitina Tomáš LTU 0300 C 55 = 10:55:00 2056299 Franta Jonáš SJC 0201 B 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00

Kategorie H12D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    70 m,  7 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4295 Vitvar Radim SJC 0404 C 0 = 10:00:00 ? Lukáš Fejfar LPU 0310 C 3 = 10:03:00 neregistro 2011867 Tichý Ondřej KOR 0200 C 6 = 10:06:00 2049519 Koblížek Václav LPU 0208 C 9 = 10:09:00 2057584 Zima Milan LTU 0202 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 ? Macek Ondřej LPU 0209 C 18 = 10:18:00 neregistro 2051520 Krejčí Milan KOR 0201 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 887160 Pávek Ondřej KUO 0301 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 9695 Satranský Martin NPA 0201 C 33 = 10:33:00 2051521 Hladký Filip KOR 0300 C 36 = 10:36:00 2049545 Makovský Vojtěch SHK 0301 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00

Kategorie H14C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   115 m, 12 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025365 Karásek Matěj SJC 0001 B 1 = 10:01:00 2011790 Volák Ondřej BRU 0006 A 3 = 10:03:00 434587 Konvalinka Jindřich LPU 0004 B 5 = 10:05:00 2058465 Metelka Ondřej PHK 0101 A 7 = 10:07:00 339555 Kubát Tomáš VRL 0001 B 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 405954 Tichý Radomír SHK 0000 B 13 = 10:13:00 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 A 15 = 10:15:00 51179 Langr Jan SHK 0101 B 17 = 10:17:00 2032196 Bürger Matěj LPU 0009 C 19 = 10:19:00 331235 Kolář Jan BRU 0101 C 21 = 10:21:00 2025361 Kulhavý Tadeáš LPU 0005 B 23 = 10:23:00 425519 Burket Vojtěch JIL 0105 C 25 = 10:25:00 9190 Porkert Jan SHK 0100 C 27 = 10:27:00 2051522 Koditek Jonáš KUO 0101 B 29 = 10:29:00 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 31 = 10:31:00 232622 Kynčl Vojtěch JIL 0101 C 33 = 10:33:00 7202872 Roudný Martin LPU 0002 A 35 = 10:35:00 2057577 Šitina Jakub LTU 0001 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 405980 Jakeš Josef TYN 0101 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 2056271 Semiginovský Šimon SJC 0005 C 45 = 10:45:00 303925 Mühlbach Aleš STH 0104 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 2056263 Břeň Daniel SJC 0102 C 51 = 10:51:00 2035716 Ježek Jakub JIL 0104 B 53 = 10:53:00 2057579 Hašek Patrik LTU 0000 C 55 = 10:55:00 2032372 Jansa Radek BRU 0002 C 57 = 10:57:00

Kategorie H14D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    85 m, 10 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 9017 Rusz Rostislav KUN 0101 C 5 = 10:05:00 500262 Dubský Vojtěch SJC 0006 C 9 = 10:09:00 2057582 Žalský Šlechtislav LTU 0002 C 13 = 10:13:00 neregistro ......................... VAK C 17 = 10:17:00 2075628 Krampera Tomáš VRL 1503 C 21 = 10:21:00 neregistro ......................... VAK C 25 = 10:25:00 2075629 Procinger Jan VRL 1504 C 29 = 10:29:00 neregistro ......................... VAK C 33 = 10:33:00 9789 Adamovský Michal VAM 0000 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00

Kategorie H16C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  7.00 km, převýšení   140 m, 15 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 10:22:00 9029 Sourada Tomáš ZAM 9902 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 920657 Skalický Johan KUO 9901 B 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 416281 Lauterbach David ZAM 9801 B 37 = 10:37:00 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 40 = 10:40:00 232608 Žák Jan LPU 9802 B 43 = 10:43:00 9831 Hůlek Matěj PHK 9904 B 46 = 10:46:00 2058526 Friml Dominik ZAM 9901 C 49 = 10:49:00 51111 Vydra Martin STH 9804 C 52 = 10:52:00 neregistro 9464 Faltejsek Jan PHK 9802 C 55 = 10:55:00 2032380 Rusin Jan BRU 0001 A 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 2060206 Doležal Vít SJC 9802 B 64 = 11:04:00 331426 Kalenský Aleš STH 9801 B 67 = 11:07:00 9024 Rusz Vratislav KUN 9801 C 70 = 11:10:00 2075657 Kučera Kryšpín PHK 9900 C 73 = 11:13:00 2032194 Pučan Martin LPU 9908 B 76 = 11:16:00 2035717 Hrouda Matěj JIL 9804 C 79 = 11:19:00 ......................... VAK C 82 = 11:22:00 2060257 Vlastník Šimon JIL 9904 C 85 = 11:25:00 ......................... VAK C 88 = 11:28:00 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 B 91 = 11:31:00 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 A 94 = 11:34:00 9040 Novotný Matěj ZAM 9802 C 97 = 11:37:00

Kategorie H16D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   105 m, 11 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 320300 Jelínek Tomáš CHC 9903 C 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 2057578 Juhász Matěj LTU 9900 C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00 2057580 Kahoun Adam LTU 9903 C 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00

Kategorie H18C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  8.50 km, převýšení   125 m, 15 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00 416295 Vencl Kristián ZAM 9701 C 11 = 10:11:00 9814 Pokorný David SRK 9701 C 17 = 10:17:00 2032186 Míča Tomáš LPU 9707 B 23 = 10:23:00 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 B 29 = 10:29:00 436968 Bezdíček Kryštof LPU 9706 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 ? Tobiáš Matěj LPU 9603 C 47 = 10:47:00 neregistro ......................... VAK C 53 = 10:53:00 436957 Dušek Martin ZAM 9602 B 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00 9308 Novotný Vojtěch LPU 9702 B 71 = 11:11:00 ......................... VAK C 77 = 11:17:00

Kategorie H21C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati 10.90 km, převýšení   230 m, 26 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887156 Kaplan Martin LPU 9609 B 0 = 10:00:00 2025366 Křivda Tomáš CHC 9901 A 3 = 10:03:00 980350 Koblížek Kamil KUO 8001 C 6 = 10:06:00 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 9 = 10:09:00 9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 12 = 10:12:00 9189 Šabatka Zdeněk PHK 8900 C 15 = 10:15:00 303951 Černý Martin JIL 8703 C 18 = 10:18:00 207824 Zelinka Jan LPU 9405 B 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A 27 = 10:27:00 9360 Černý Michal PHK 8005 C 30 = 10:30:00 9193 Šabatka Jan SHK 9001 C 33 = 10:33:00 2070827 Fencl Jonáš LPU 9902 A 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 331131 Záveský Marek CET 9001 C 42 = 10:42:00 331549 Záveský Filip LPU 9306 R 45 = 10:45:00 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 426320 Jurica Jan LPU 9611 A 54 = 10:54:00 9410 Novotný Tomáš PHK 8101 C 57 = 10:57:00 425577 Kanta Martin LPU 9705 A 60 = 11:00:00 7213 Kupka Jaroslav ALB 7800 C 63 = 11:03:00 920672 Kárník Jan LPU 7811 C 66 = 11:06:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 75 = 11:15:00 2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 78 = 11:18:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00 2025344 Křivda Martin CHC 9501 R 84 = 11:24:00 9343 Kutílek Jakub LPU 8609 C 87 = 11:27:00 515067 Fibír Tomáš FSP 7901 C 90 = 11:30:00 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 93 = 11:33:00 1008172 Hepner David SHK 7601 C 96 = 11:36:00 7208 Kadečka Petr ALB 8400 C 99 = 11:39:00 51234 Vančura Martin TJN 8002 C 102 = 11:42:00

Kategorie H21D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  7.90 km, převýšení   185 m, 20 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4678 Hanousek Martin CTB 7910 C 1 = 10:01:00 9590 Sršeň Tomáš VAM 8001 C 4 = 10:04:00 9493 Ehl Sebastian NNN 9300 C 7 = 10:07:00 neregistro 9350 Kaštánek Petr LPU 8607 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 49631 Procházka Martin LTU 8101 C 16 = 10:16:00 9468 Souček Tomáš PHK 8202 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 1398977 Kalousek Tomáš ZAM 8901 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 9395 Háp Pavel PHK 7101 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 7003026 Hladký Viktor VAM 8201 C 37 = 10:37:00 9625 Sokol Milan BRM 7201 C 40 = 10:40:00 682669 Nymsa Zdeněk TYN 8502 C 43 = 10:43:00 253360 Kokaisl Tomáš LPU 7820 C 46 = 10:46:00 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00

Kategorie H35C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  9.50 km, převýšení   170 m, 21 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9762 Vrbata Alan HOS 7801 C 12 = 10:12:00 2049537 Kolář Viktor HOR 7300 C 15 = 10:15:00 2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 18 = 10:18:00 2032382 Volák Pavel BRU 7001 C 21 = 10:21:00 ? Červinka Jiří VRL 8149 C 24 = 10:24:00 neregistro 9390 Macek Martin SNA 7106 C 27 = 10:27:00 9898 Kraus Petr SJC 7303 C 30 = 10:30:00 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 33 = 10:33:00 9974 Chrást Tomáš STH 7401 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 9101117 Slovák Miroslav SHK 7704 C 42 = 10:42:00 9550 Korbel Michal CHC 7703 C 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 1700083 Netopil Libor VAM 7401 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 9500 Filip Libor SRK 7101 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00 2049538 Müller Kamil VAM 7501 C 63 = 11:03:00 2058529 Metelka Pavel PHK 6800 C 66 = 11:06:00 2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 69 = 11:09:00 2017671 Faltejsek Pavel PHK 7003 C 72 = 11:12:00 9134 Toužil Karel SHK 7602 C 75 = 11:15:00 362000 Chvátil Jiří PHK 7200 C 78 = 11:18:00

Kategorie H35D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  6.50 km, převýšení   145 m, 15 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2060298 Hladký Tomáš KOR 7600 C 1 = 10:01:00 995887 Čivrný Pavel VRL 6306 C 4 = 10:04:00 9010 Vojtěch Libor HOR 7303 C 7 = 10:07:00 232910 Krummer Jiří CHC 7301 C 10 = 10:10:00 2032383 Rusin Jan BRU 7601 C 13 = 10:13:00 51777 Beseda Pavel CHT 6910 C 16 = 10:16:00 1400450 Dohnálek Pavel SHK 7100 C 19 = 10:19:00 1398999 Kronika Miroslav 22C 7100 C 22 = 10:22:00 neregistro 920673 Procházka Pavel KUO 6901 C 25 = 10:25:00 ? Lebedinský Aleš NNN 7801 C 28 = 10:28:00 neregistro 920653 Brožek Tomáš KUO 6902 C 31 = 10:31:00 336796 Melichar Igor PHK 6504 C 34 = 10:34:00 425502 Kolář Zdeněk BRU 7101 C 37 = 10:37:00 49698 Šišma Pavel TYN 6901 C 40 = 10:40:00 2049533 Froš Štěpán LPU 7309 C 43 = 10:43:00 2053586 Čapek Miroslav PHK 7603 C 46 = 10:46:00 9737 Kašpar Václav TYN 7001 C 49 = 10:49:00 9036 Bříza Daniel ZAM 7301 C 52 = 10:52:00 2049557 Cibulka Radek LPU 7107 C 55 = 10:55:00 9852 Adamovský Michal VAM 7200 C 58 = 10:58:00 2053543 Tesař Zdeněk SJC 7401 C 61 = 11:01:00 2033633 Frömmel Miroslav BRU 6902 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 51102 Koutný Pavel PHK 7108 C 70 = 11:10:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 ? Šodor Kristián NNN 7300 C 76 = 11:16:00 neregistro 2060252 Holubář David KUO 7101 C 79 = 11:19:00 ......................... VAK C 82 = 11:22:00 2049548 Kuhn Jiří LPU 7718 C 85 = 11:25:00 9373 Justa Jaromír PHK 6101 C 88 = 11:28:00 425598 Rusz Roman KUN 7201 C 91 = 11:31:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 2049570 Pompach Martin PHK 7207 C 97 = 11:37:00 ......................... VAK C 100 = 11:40:00

Kategorie H45C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  7.30 km, převýšení   185 m, 20 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336716 Ďoubalík Petr CHT 6002 C 2 = 10:02:00 681857 Kulhavý Josef SRK 5701 C 5 = 10:05:00 438038 Hanč Jaroslav VRL 6702 C 8 = 10:08:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 11 = 10:11:00 2059745 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 14 = 10:14:00 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 17 = 10:17:00 9402 Dušátko Petr PHK 5702 C 20 = 10:20:00 9774 Erlebach Josef JIL 5201 C 23 = 10:23:00 9277 Roudný Václav LPU 6102 C 26 = 10:26:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 29 = 10:29:00 336760 Růžička Ivan PHK 6702 C 32 = 10:32:00 2049528 Vávra Radek HOR 6301 C 35 = 10:35:00 9123 Teplý Jiří SHK 6401 C 38 = 10:38:00 9561 Půlpán Roman CHC 6501 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 53 = 10:53:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00 9335 Kober Michal LPU 6702 C 59 = 10:59:00 553456 Müller Robert VAM 6900 C 62 = 11:02:00 232634 Fikejs Vladimír ZAM 5702 C 65 = 11:05:00 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 68 = 11:08:00 9531 Langr Jan SHK 6701 C 71 = 11:11:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 74 = 11:14:00 8977 Kubát Miroslav VRL 6701 C 77 = 11:17:00 9400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 80 = 11:20:00 8861 Peterka František TJP 4900 C 83 = 11:23:00 9552 Křivda Ivan CHC 6701 C 86 = 11:26:00 51752 Mutinský Viktor KUO 6501 C 89 = 11:29:00 995825 Jakeš Josef TYN 6501 C 92 = 11:32:00 9151 Chmelař Pavel SHK 6402 C 95 = 11:35:00 2060259 Vlastník Zdeněk JIL 6901 C 98 = 11:38:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00

Kategorie H45D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   110 m, 14 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9555 Semrád Pavel CHC 6602 C 2 = 10:02:00 232953 Zákravský Zdeněk SNA 5702 C 5 = 10:05:00 9632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 8 = 10:08:00 2058468 Filip Aleš SHK 5501 C 11 = 10:11:00 9916 Řehák Pavel SJC 6001 C 14 = 10:14:00 9158 Svoboda Miloslav SHK 5901 C 17 = 10:17:00 2060235 Chládek Josef ZAM 5901 C 20 = 10:20:00 9327 Cinkan Zdeněk LPU 6201 C 23 = 10:23:00 410744 Funda Michal SHK 6403 C 26 = 10:26:00 7224 Černý Petr ALB 6000 C 29 = 10:29:00 9120 Divecký Josef SHK 6102 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 9775 Krejčí Jaroslav LTU 5801 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 9025 Lux Zdeněk KUN 6201 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 361956 Jelínek Roman CHC 6301 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 9790 Novák Jiří VAM 6301 C 56 = 10:56:00 9593 Andrš Milan ZAM 5801 C 59 = 10:59:00 9837 Souček Pavel PHK 5503 C 62 = 11:02:00 2056273 Širůček Jaromír 73C 6200 C 65 = 11:05:00 neregistro 9671 Rykala Karel VAM 6401 C 68 = 11:08:00 416282 Lazák Jan LTU 6900 C 71 = 11:11:00 neregistro 9354 Balcar Aleš PHK 5703 C 74 = 11:14:00 51489 Novotný Pavel SHK 6104 C 77 = 11:17:00 9627 Hanuš Luboš SNA 6401 C 80 = 11:20:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00 9629 Imlauf Martin SNA 6301 C 86 = 11:26:00 682091 Karel Miloš JIL 6004 C 89 = 11:29:00 9899 Kološ Oldřich LPU 6003 C 92 = 11:32:00 2035741 Rücker Petr HOR 6500 C 95 = 11:35:00 2045218 Kment Libor LPU 6703 C 98 = 11:38:00

Kategorie H55C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 9027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 5 = 10:05:00 9599 Tupec Jiří VAM 5801 C 8 = 10:08:00 9063 Junek Petr STH 5501 C 11 = 10:11:00 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 9453 Vondrouš Jaroslav PHK 5201 C 20 = 10:20:00 8996 Hanč Pavel VRL 5601 C 23 = 10:23:00 9571 Grundman Martin CHC 5801 C 26 = 10:26:00 ? Picek Svatopluk VRL 5100 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 8999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 9799 Vítek Zdeněk SRK 4701 C 41 = 10:41:00 9001 Štregl Tomáš VRL 5001 C 44 = 10:44:00 2059741 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 47 = 10:47:00 9087 Kynčl Stanislav JIL 5401 C 50 = 10:50:00 9533 Pohl Zdeněk SRK 5301 C 53 = 10:53:00 9234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 56 = 10:56:00 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 59 = 10:59:00 9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 62 = 11:02:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 65 = 11:05:00 9818 Stárek Jiří SRK 5002 C 68 = 11:08:00 9548 Kalousek Pavel CHC 5201 C 71 = 11:11:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 77 = 11:17:00

Kategorie H55D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    85 m, 12 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 10 = 10:10:00 9104 Fejlek Vojtěch SHK 5202 C 14 = 10:14:00 2032164 Sáňka Bedřich LPU 5102 C 18 = 10:18:00 9038 Šponar Josef ZAM 4701 C 22 = 10:22:00 9255 Hostinský Jiří LPU 5501 C 26 = 10:26:00 9633 Langr Stanislav SNA 5403 C 30 = 10:30:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 34 = 10:34:00 9039 Tobiška Václav ZAM 4401 C 38 = 10:38:00 301188 Lulay Miloš LPU 5502 C 42 = 10:42:00 9778 Procházka Jiří LTU 4802 C 46 = 10:46:00 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 50 = 10:50:00 9115 Šabatka Petr SHK 5703 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 ......................... VAK C 74 = 11:14:00

Kategorie H65C

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    90 m, 13 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416268 Málek Josef LPU 3901 C 64 = 11:04:00 9474 Seidl Karel SRK 4301 C 67 = 11:07:00 9422 Novotný Petr PHK 3802 C 70 = 11:10:00 9334 Čepelka Petr LPU 4701 C 73 = 11:13:00 9800 Daníček Josef SRK 4901 C 76 = 11:16:00 9005137 Mikulecký Jan PHK 3801 C 79 = 11:19:00 8963 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 82 = 11:22:00 301692 Jiran Václav PHK 4701 C 85 = 11:25:00 9610 Sokolář Zdeněk SNA 4501 C 88 = 11:28:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 91 = 11:31:00 9258 Vávra Jaroslav LPU 4601 C 94 = 11:34:00 9460 Weber Petr PHK 3901 C 97 = 11:37:00 9347 Koudelka Karel LPU 4001 C 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 103 = 11:43:00 ......................... VAK C 106 = 11:46:00 ......................... VAK C 109 = 11:49:00 ......................... VAK C 112 = 11:52:00 ......................... VAK C 115 = 11:55:00

Kategorie H65D

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    80 m, 10 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 9455 Vykysalý František PHK 3002 C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00

Kategorie HDR

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    80 m,  5 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 0 = 10:00:00 ? Fibírová Lucie FSP 0777 C 0 = 10:00:00 2023214 Hanušová Markéta VRL 1550 C 0 = 10:00:00 neregistro 2023214 Hanušová Markéta VRL C 0 = 10:00:00 neregistro 425507 Janata Vojtěch BRU 0600 C 0 = 10:00:00 neregistro 425505 Jansová Lenka BRU 1050 C 0 = 10:00:00 253113 Jirout Vilém SNA 1001 C 0 = 10:00:00 neregistro 8991 Kubát Vojtěch VRL 0701 C 0 = 10:00:00 2061791 Langr Matyáš KOR 0800 C 0 = 10:00:00 neregistro 9393 Liška Viktor PHK 1501 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Macková Šárka SNA 0850 C 0 = 10:00:00 51359 Mikysková Adéla VAM 0550 C 0 = 10:00:00 neregistro 2060239 Müllerová Kateřina VAM 0750 C 0 = 10:00:00 51405 Netuková Anežka SHK 0750 C 0 = 10:00:00 2060279 Novotný Vít PHK 0901 C 0 = 10:00:00 neregistro 405952 Novotná Vendula PHK 0777 C 0 = 10:00:00 9710 Pavelec Michal NPA 0801 C 0 = 10:00:00 425575 Pfeifer Erik STH 0502 C 0 = 10:00:00 2075619 Pipková Karolína LPU 0756 C 0 = 10:00:00 405981 Ruszová Svatava KUN 0751 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Růžičková Magdaléna PHK 0751 C 0 = 10:00:00 neregistro 9598 Sehnoutková Anna KOR 0950 C 0 = 10:00:00 neregistro 9600 Sršňová Natálie VAM 0751 C 0 = 10:00:00 9592 Svejštil Martin ZAM 1001 C 0 = 10:00:00 ? Tobolka Jiří HOR 0403 C 0 = 10:00:00 ? Trlidová Adriana LPU 1 C 0 = 10:00:00 neregistro 2025373 Vodičková Veronika LPU 0651 C 0 = 10:00:00 9619 Vrabcová Nela SNA 0851 C 0 = 10:00:00 neregistro 9665 Čapková Markéta PHK 99 C 0 = 10:00:00 neregistro 2045230 Čivrná Eliška VRL 0851 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    70 m,  8 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Blechová Milada NNN 0050 C 0 = 10:00:00 neregistro 2078481 Hanuš Vladimír VRL 1505 C 0 = 10:00:00 neregistro 301639 Jireš František 74C 6700 C 0 = 10:00:00 neregistro 8968 Kubátová Dana VRL 6851 C 0 = 10:00:00 ? Kuželová Renáta VRL 1560 C 0 = 10:00:00 neregistro 2061846 Langrová Lenka KOR 7450 C 0 = 10:00:00 neregistro 2032375 Mádle Ondřej BRU 0701 C 0 = 10:00:00 425507 Mádlová Denisa BRU 7550 C 0 = 10:00:00 331655 Poláková Lucie VRL 8254 C 0 = 10:00:00 ? Prázová Kamila SRK 7199 C 0 = 10:00:00 neregistro 9113 Stulík Jiří SHK 5701 C 0 = 10:00:00 2069098 Suchý Petr SHK 7800 C 0 = 10:00:00 9594 Tichá Gabriela KOR 9950 C 0 = 10:00:00 ? Vaňura Tomáš HOR 6800 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Vaňurová Marcela HOR 9999 C 0 = 10:00:00 neregistro 9883 Vágnerová Iva CTB 0099 C 0 = 10:00:00 neregistro 7220 Černá Pavla ALB 0450 C 0 = 10:00:00 neregistro 2067958 Šafránek Daniel KOR 9700 C 0 = 10:00:00 neregistro 9030 Šponarová Lucie ZAM 9151 C 0 = 10:00:00 neregistro 2070813 Štichhauerová Kateřina LPU 7468 C 0 = 10:00:00 neregistro 425509 Šváb Pavel BRU 6701 C 0 = 10:00:00 2011794 Švábová Michaela BRU 6851 C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie T

25.10.2014 15. kolo VČP - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   135 m, 16 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Brancuský Zdeněk LPU 2 C 0 = 10:00:00 neregistro 336739 Háp Ondřej PHK 9702 C 0 = 10:00:00 887949 Kolář Radek BRU 6901 C 0 = 10:00:00