17P WKS Slask Wroclaw

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 684) 1431999 H21D 17P8000 Hajdas Przemysław 39.00 80.00 Kč ( 686) 886319 H21D 17P7900 Pyra Bartłomiej 78.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

22C SPORTeM

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 206) 1398999 H35D 22C7100 Kronika Miroslav 59.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

35P Polish Junior Team

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 690) 502209 D21A 35P9351 Morawska Anna 20.00 80.00 Kč ( 691) 7200172 D21A 35P9451 Stankiewicz Agata 32.00 80.00 Kč ( 687) 888969 H21C 35P8401 Sokalski Dariusz 36.00 80.00 Kč ( 692) 887087 D18C 35P9651 Hornik Aleksandra 68.00 80.00 Kč ( 689) 899029 H18C 35P9501 Wołowczyk Krzysztof 78.00 80.00 Kč ( 688) 842659 H21A 35P9401 Parfianowicz Piotr 81.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

36P OK!Sport Warszawa

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 701) 842658 H21C 36P9000 Pilkowski Tadeusz 15.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

45F French Junior Team

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 14) 501485 H21C 45F0004 RIO Nicolas 9.00 80.00 Kč ( 8) 572517 D21C 45F0053 HUMMEL-AZAIS Margaux 16.00 80.00 Kč ( 6) 997821 D21C 45F0051 BASSET Isia 40.00 80.00 Kč ( 12) 1931230 H21C 45F0002 CAPBERN Loic 42.00 80.00 Kč ( 5) 1999997 D21C 45F0050 BACKSCHEIDER Emilie 46.00 80.00 Kč ( 9) 9880701 D21C 45F0054 POIROT Delphine 64.00 80.00 Kč ( 7) 1780760 D21C 45F0052 BEAUVISAGE Lauriane 91.00 80.00 Kč ( 16) 1600634 H18C 45F0006 DELENNE Adrien 99.00 80.00 Kč ( 11) 7999999 H21C 45F0001 BODY Florentin 111.00 80.00 Kč ( 15) 1780796 H18C 45F0005 RAUTURIER Quentin 117.00 80.00 Kč ( 13) 1020973 H21C 45F0003 COUPAT Olivier 138.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 880.00 Kč

51D German Junior Team

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97) 1994620 D21C 51D5003 Theresa Flechsig 7.00 80.00 Kč ( 93) 7255068 H21C 51D0003 Bojan Blumenstein 24.00 80.00 Kč ( 90) 1984123 H21C 51D0000 Josef Neumann 30.00 80.00 Kč ( 96) 1210495 D21C 51D5002 Patricia Nieke 43.00 80.00 Kč ( 95) 1996305 D21C 51D5001 Hanna Müller 49.00 80.00 Kč ( 91) 777333 H21C 51D0001 Jan Birnstock 51.00 80.00 Kč ( 94) 361282 D21C 51D5000 Sabine Rothaug 70.00 80.00 Kč ( 92) 960407 H21C 51D0002 Mark Otto 90.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 640.00 Kč

ALB OOB Albrechtice nad Orlicí

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 226) 8279 D21D ALB9050 Horká Marie 10.00 80.00 Kč ( 123) 7224 H45D ALB6000 Černý Petr 86.00 80.00 Kč ( 122) 7213 H21C ALB7800 Kupka Jaroslav 93.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 100) 682344 H21C ASU9445 Dvořáček Radek 54.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

BRM Sokol Burdych

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 38) 9628 H45D BRM5600 Borůvka Jindřich 14.00 80.00 Kč neregistro ( 42) 9625 H21D BRM7201 Sokol Milan 57.00 80.00 Kč ( 43) 426338 D21D BRM8451 Sokolová Tereza 58.00 80.00 Kč ( 37) 5592 H21A BRM8201 Burdych Tomáš 72.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 68) 2011798 HDR BRU0400 Mádle Kryštof 0.00 50.00 Kč ( 69) 425516 HDR BRU0551 Školníková Karla 0.00 50.00 Kč ( 70) 2011790 HDR BRU0651 Voláková Viktorie 0.00 50.00 Kč ( 71) 2032375 HDR BRU0701 Mádle Ondřej 0.00 50.00 Kč ( 72) 2032378 HDR BRU1000 Zenkner Jan 0.00 50.00 Kč ( 75) 425527 P BRU6700 Peška Robert 0.00 50.00 Kč ( 87) 425505 P BRU7700 Hašek Jaroslav 0.00 50.00 Kč ( 60) 425510 H14C BRU0001 Rusin Jan 1.00 50.00 Kč ( 74) 2011826 H16D BRU9802 Peška Miroslav 10.00 80.00 Kč ( 78) 425515 H35D BRU7001 Volák Pavel 11.00 80.00 Kč ( 55) 425506 D35D BRU7151 Kolářová Andrea 12.00 80.00 Kč ( 64) 331235 H12C BRU0101 Kolář Jan 16.00 50.00 Kč ( 76) 887949 H21C BRU6901 Kolář Radek 18.00 80.00 Kč ( 83) 331161 D35D BRU7451 Kolářová Renata 18.00 80.00 Kč neregistro ( 67) 2032379 D10N BRU0353 Zenknerová Olga 21.00 50.00 Kč ( 85) 2011799 H35D BRU7600 Mádle Miroslav 29.00 80.00 Kč ( 63) 2032376 D14D BRU0052 Zenknerová Karolína 30.00 50.00 Kč ( 61) 2032373 H14D BRU0003 Pelán Josef 32.00 50.00 Kč ( 80) 425511 H35D BRU7202 Zenkner Karel 35.00 80.00 Kč ( 62) 425514 H14C BRU0006 Volák Ondřej 40.00 50.00 Kč ( 66) 2032374 H12D BRU0202 Pelán Jan 44.00 50.00 Kč ( 84) 2032372 H35D BRU6601 Pelán Kamil 50.00 80.00 Kč ( 81) 887923 D35D BRU7251 Frömmelová Dana 51.00 80.00 Kč ( 53) 425502 H35D BRU7101 Kolář Zdeněk 53.00 80.00 Kč ( 54) 425513 H12C BRU0104 Kolář Adam 58.00 50.00 Kč ( 65) 2011796 H12C BRU0103 Školník Eduard 64.00 50.00 Kč ( 77) 887943 H35D BRU6902 Frömmel Miroslav 65.00 80.00 Kč ( 73) 425526 H21C BRU9603 Peška Jaroslav 66.00 80.00 Kč ( 86) 425501 H35D BRU7601 Rusin Jan 71.00 80.00 Kč ( 82) 425517 H35D BRU7301 Školník Jan 86.00 80.00 Kč ( 79) 425507 D35D BRU7152 Rusinová Alena 123.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2000.00 Kč

CET TJ Loko Česká Třebová

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 44) 339546 D35C CET7552 Kovářová Anna 0.00 80.00 Kč ( 47) 2056307 HDR CET0501 Kovář Radim 0.00 50.00 Kč ( 109) 361914 P CET8149 Balcar Vít 0.00 50.00 Kč neregistro ( 118) 49613 HDR CET0451 Ľkopová Adéla 0.00 50.00 Kč ( 119) 9728 HDR CET0602 Škop Jonáš 0.00 50.00 Kč ( 551) 9718 HDR CET0401 Štantejský Vojtěch 0.00 50.00 Kč ( 223) 232633 H35C CET7001 Ľafář Miroslav 11.00 80.00 Kč ( 45) 2035730 H12C CET0102 Kovář Lukáš 40.00 50.00 Kč ( 48) 9721 H55D CET5101 Pilgr Bohuslav 44.00 80.00 Kč ( 89) 2058466 H21D CET7801 Betlach Michal 48.00 80.00 Kč ( 46) 1398986 D12D CET0251 Kovářová Jana 50.00 50.00 Kč ( 57) 361913 D21D CET8252 Balcarová Kateřina 50.00 80.00 Kč ( 121) 361922 D16C CET9851 Gažiová Romana 51.00 80.00 Kč ( 32) 9725 H55C CET5002 Čípa Jiří 62.00 80.00 Kč ( 88) 436953 D21D CET8152 Pilíková Veronika 74.00 80.00 Kč ( 221) 9724 D21D CET8051 Šafářová Ivana 82.00 80.00 Kč ( 117) 9720 H21C CET7601 Pilgr Luděk 96.00 80.00 Kč ( 120) 9726 D35D CET7551 Ľkopova Jana 99.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1230.00 Kč

CHC K.O.B. Choceň

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 400) 9559 D10N CHC0351 Tomášová Adéla 6.00 50.00 Kč ( 396) 2025366 H14C CHC9901 Křivda Tomáš 7.00 50.00 Kč ( 397) 9552 H45C CHC6701 Křivda Ivan 10.00 80.00 Kč ( 401) 331708 D45D CHC6651 Semrádová Jitka 18.00 80.00 Kč ( 409) 9558 H10C CHC0301 Grundman Viktor 18.00 50.00 Kč ( 404) 9571 H45D CHC5801 Grundman Martin 26.00 80.00 Kč ( 408) 361956 H45D CHC6301 Jelínek Roman 32.00 80.00 Kč ( 395) 2011852 H12C CHC0101 Švadlena Michal 34.00 50.00 Kč ( 398) 9551 D35C CHC7251 Křivdová Lenka 48.00 80.00 Kč ( 403) 425544 D14C CHC9951 Semrádová Jana 49.00 50.00 Kč ( 407) 320300 H14D CHC9903 Jelínek Tomáš 52.00 50.00 Kč ( 393) 9554 H55C CHC4601 Švadlena Jiří 53.00 80.00 Kč ( 406) 9541 D35D CHC6751 Jelínková Marta 54.00 80.00 Kč ( 394) 9561 H45C CHC6501 Půlpán Roman 67.00 80.00 Kč ( 399) 9574 D35D CHC7351 Tomášová Petra 72.00 80.00 Kč ( 405) 206405 D12C CHC0151 Jelínková Zuzana 73.00 50.00 Kč ( 402) 9555 H45D CHC6602 Semrád Pavel 74.00 80.00 Kč ( 517) 320290 D14C CHC0051 Chaloupková Kateřina 76.00 50.00 Kč ( 518) 9556 H35D CHC6703 Chaloupka Stanislav 77.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1280.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 204) 51777 H21D CHT6910 Beseda Pavel 6.00 80.00 Kč ( 205) 51776 D35D CHT7654 Besedová Petra 21.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

DOB KOB Dobruška

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 112) ? HDR DOB0951 Stolinová Andrea 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 124) 301375 H10N EKP0508 Bolehovský Daniel 49.00 50.00 Kč ( 126) 601169 H35C EKP7103 Bolehovský Pavel 87.00 80.00 Kč ( 125) 301169 H12C EKP0200 Bolehovský Michal 88.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

HOR TJ Jiskra Hořice

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 682) 9009 H65D HOR4701 Arnold Jindřich 4.00 80.00 Kč ( 685) ? H12C HOR0203 Vaňura Vít 10.00 50.00 Kč ( 639) 9007 H45C HOR6302 Vávra Martin 16.00 80.00 Kč ( 640) 2032181 H12C HOR0200 Kuneš Vojtěch 31.00 50.00 Kč ( 33) 9010 H35D HOR7303 Vojtěch Libor 32.00 80.00 Kč ( 40) 2049536 H10C HOR0400 Kolář Šimon 42.00 50.00 Kč ( 39) 2049537 H35D HOR7300 Kolář Viktor 56.00 80.00 Kč ( 641) 2032106 H12C HOR0202 Vávra Jakub 70.00 50.00 Kč ( 51) 2025352 D14C HOR0050 Rückerová Šárka 82.00 50.00 Kč ( 643) ? H45C HOR6301 Vávra Radek 82.00 80.00 Kč ( 642) 2032104 D10C HOR0350 Vávrová Vanda 90.00 50.00 Kč ( 52) 2025353 H12C HOR0201 Rücker Jan 100.00 50.00 Kč ( 50) 2035741 H45D HOR6500 Rücker Petr 113.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 830.00 Kč

HOS TJ Tatran Hostinné

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 110) 9749 H45D HOS6201 Falta Jiří 5.00 80.00 Kč ( 36) 331151 D21D HOS8551 Vrbatová Petra 110.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

JIL OK Jilemnice

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 416) 9099 HDR JIL0751 Malá Anežka 0.00 50.00 Kč ( 645) 426360 HDR JIL0551 Votočková Amálie 0.00 50.00 Kč neregistro ( 429) 9077 D35C JIL7752 Malá Věra 6.00 80.00 Kč ( 428) 9067 H35D JIL7601 Zlesák Ondřej 8.00 80.00 Kč neregistro ( 432) 2035712 H16C JIL9803 Valušiak Marek 14.00 80.00 Kč ( 413) 425564 H10C JIL0303 Ryba Petr 30.00 50.00 Kč ( 433) 425537 H16C JIL9805 Burket Tomáš 32.00 80.00 Kč ( 425) 9076 D35C JIL7255 Votočková Jaroslava 36.00 80.00 Kč ( 644) 426346 H10N JIL0300 Votoček Michal 37.00 50.00 Kč neregistro ( 419) 9087 H55C JIL5401 Kynčl Stanislav 41.00 80.00 Kč ( 420) 682091 H45D JIL6004 Karel Miloš 41.00 80.00 Kč ( 426) 2035711 D35D JIL7551 Valušiaková Mirka 42.00 80.00 Kč ( 415) 53225 H10N JIL0501 Malý Antonín 43.00 50.00 Kč ( 410) 2035716 H12C JIL0104 Ježek Jakub 46.00 50.00 Kč ( 412) 53224 H10C JIL0301 Malý Evžen 48.00 50.00 Kč ( 430) 49363 H21C JIL9003 Havlíček Lukáš 48.00 80.00 Kč ( 417) 9066 H65C JIL4701 Zlesák Zdeněk 49.00 80.00 Kč ( 418) 9774 H45C JIL5201 Erlebach Josef 49.00 80.00 Kč ( 431) 232623 H16C JIL9801 Gernert Marek 50.00 80.00 Kč ( 411) 425519 H12C JIL0105 Burket Vojtěch 52.00 50.00 Kč ( 434) 2035713 H14C JIL9902 Hajný Vojtěch 58.00 50.00 Kč ( 422) 2035747 H45C JIL6103 Havlíček Libor 64.00 80.00 Kč ( 423) 49414 H35D JIL7001 Gernert Alan 80.00 80.00 Kč ( 424) 9069 H35C JIL7041 Votoček Tomáš 83.00 80.00 Kč ( 421) 9070 H45C JIL6102 Malý Evžen 106.00 80.00 Kč ( 414) 425535 D10C JIL0352 Karlová Anna 108.00 50.00 Kč ( 427) 425574 D35D JIL7553 Karlová Kateřina 111.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1860.00 Kč

KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 225) 2051501 HDR KOR0400 Kopecký Daniel 0.00 50.00 Kč neregistro ( 215) 2051520 D21D KOR7950 Hladká Petra 2.00 80.00 Kč neregistro ( 220) 7003024 H45D KOR6800 Juránek Petr 8.00 80.00 Kč neregistro ( 219) 2011867 H35D KOR7600 Hladký Tomáš 17.00 80.00 Kč neregistro ( 519) 7003046 H12D KOR0200 Tichý Ondřej 26.00 50.00 Kč neregistro ( 222) 7003049 H16D KOR9800 Juránek Filip 38.00 80.00 Kč neregistro ( 227) 2051472 H10N KOR0401 Langr Jakub 40.00 50.00 Kč neregistro ( 216) 9594 D12D KOR0250 Zářecká Linda 46.00 50.00 Kč neregistro ( 218) 2051525 H45D KOR5900 Sejkora Miroslav 59.00 80.00 Kč neregistro ( 224) 2051498 D21D KOR9050 Dušková Pavla 66.00 80.00 Kč neregistro ( 217) 2051521 H10N KOR0300 Hladký Filip 67.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 730.00 Kč

KUN TJ Sokol Kunvald

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 209) 9021 D10N KUN0551 Holubářová Viktorie 12.00 50.00 Kč ( 208) 9017 H12D KUN0101 Rusz Rostislav 20.00 50.00 Kč ( 213) 9024 H16D KUN9801 Rusz Vratislav 45.00 80.00 Kč ( 210) 9027 H55C KUN5201 Šroler Zdeněk 50.00 80.00 Kč ( 212) 425598 H35D KUN7201 Rusz Roman 68.00 80.00 Kč ( 214) 9020 H21D KUN9102 Lux Filip 69.00 80.00 Kč ( 207) 9025 H45D KUN6201 Lux Zdeněk 101.00 80.00 Kč ( 211) 9014 H45C KUN5801 Trejtnar Pavel 115.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 580.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 369) ? HDR LPU0602 Mistrik Pavel 0.00 50.00 Kč ( 370) 2035729 HDR LPU0603 Štichhauer Adam 0.00 50.00 Kč ( 371) ? P LPU7107 Cibulka Radek 0.00 50.00 Kč ( 372) 9899 P LPU6003 Kološ Oldřich 0.00 50.00 Kč ( 292) 410785 D21A LPU9054 Valachová Martina 2.00 80.00 Kč ( 361) 9257 H55C LPU5206 Třasák Milan 5.00 80.00 Kč ( 297) 998454 D21D LPU8454 Petrová Daniela 6.00 80.00 Kč ( 698) ? H10C LPU0305 Dočkal Patrik 9.00 50.00 Kč ( 360) 9312 H55C LPU5405 Nožička Miroslav 11.00 80.00 Kč ( 312) 9290 D55C LPU5654 Novotná Jiřina 13.00 80.00 Kč ( 320) 9744 H12C LPU0204 Šišma Vojtěch 13.00 50.00 Kč ( 326) 425543 H14C LPU0002 Roudný Martin 13.00 50.00 Kč ( 290) 515136 D21A LPU8752 Hermanová Zuzana 14.00 80.00 Kč ( 287) 1006615 D14C LPU9958 Kopecká Anna 16.00 50.00 Kč ( 335) ? H16D LPU9711 Kourek Tomáš 17.00 80.00 Kč ( 281) 2032160 D10N LPU0355 Cibulková Veronika 18.00 50.00 Kč ( 353) 9277 H45C LPU6102 Roudný Václav 19.00 80.00 Kč ( 333) 232608 H16C LPU9802 Žák Jan 20.00 80.00 Kč ( 342) 920672 H21C LPU7811 Kárník Jan 21.00 80.00 Kč ( 304) 425573 D45C LPU6555 Julínková Dana 24.00 80.00 Kč ( 330) 232604 H14D LPU0003 Žák Michal 24.00 50.00 Kč ( 286) 2032172 D14C LPU9957 Kmentová Barbora 25.00 50.00 Kč ( 311) 1006614 D55C LPU5551 Klimplová Alena 25.00 80.00 Kč ( 293) 515126 D21A LPU8357 Zvěřinová Martina 26.00 80.00 Kč ( 340) 9282 H21C LPU8105 Fukátko Jan 27.00 80.00 Kč ( 356) 9327 H45D LPU6201 Cinkan Zdeněk 29.00 80.00 Kč ( 327) 9884 H14C LPU0001 Roudný Václav 31.00 50.00 Kč ( 334) 436965 H16D LPU9807 Borský Matěj 31.00 80.00 Kč ( 308) 9279 D45D LPU5653 Lennerová Eva 34.00 80.00 Kč ( 355) 253352 H45C LPU6505 Valach Petr 34.00 80.00 Kč ( 358) 9260 H55C LPU5201 Farář Václav 35.00 80.00 Kč ( 299) 253351 D35D LPU7558 Krpatová Zuzana 36.00 80.00 Kč ( 347) 9867 H21D LPU9102 Macl Jan 36.00 80.00 Kč ( 319) 425550 H12C LPU0103 Sedlák Mikuláš 37.00 50.00 Kč ( 324) 2025361 H14C LPU0005 Kulhavý Tadeáš 37.00 50.00 Kč ( 291) 2011864 D21A LPU9351 Knapová Lenka 38.00 80.00 Kč ( 313) 2045238 H10C LPU0304 Juška Jiří 39.00 50.00 Kč ( 345) 9325 H21C LPU7308 Vávra Jaroslav 39.00 80.00 Kč ( 351) 301183 H45C LPU5905 Novotný Miroslav 40.00 80.00 Kč ( 283) 425593 D12C LPU0152 Francová Lucie 41.00 50.00 Kč ( 298) 9336 D35C LPU6954 Koberová Lenka 42.00 80.00 Kč ( 309) 9313 D45D LPU5751 Nožičková Libuše 42.00 80.00 Kč ( 368) 416268 H65C LPU3901 Málek Josef 43.00 80.00 Kč ( 329) 2045243 H14D LPU9910 Mistrik Karel 44.00 50.00 Kč ( 332) 9308 H16C LPU9702 Novotný Vojtěch 44.00 80.00 Kč ( 302) 253353 D35D LPU6654 Valachová Jana 45.00 80.00 Kč ( 344) 410786 H21C LPU9205 Valach Ondřej 45.00 80.00 Kč ( 328) 2025378 H14C LPU9909 Soudek Ondřej 46.00 50.00 Kč ( 310) 9251 D45D LPU6351 Weisbauerová Blanka 50.00 80.00 Kč ( 314) 2045239 H10N LPU0504 Juška Michal 52.00 50.00 Kč ( 349) 9328 H45C LPU5101 Knap Jan 52.00 80.00 Kč ( 295) 9316 D21C LPU6052 Knapová Iva 55.00 80.00 Kč ( 325) 2032194 H14C LPU9908 Pučan Martin 55.00 50.00 Kč ( 331) 2032186 H16C LPU9707 Míča Tomáš 56.00 80.00 Kč ( 359) 9215 H55C LPU5002 Mrštík Václav 56.00 80.00 Kč ( 317) 2049515 H10N LPU0405 Štichhauer Daniel 58.00 50.00 Kč ( 303) 425554 D35D LPU7053 Žáková Marcela 60.00 80.00 Kč ( 363) 9201 H55D LPU5401 Klimpl Petr 60.00 80.00 Kč ( 323) 434587 H14C LPU0004 Konvalinka Jindřich 61.00 50.00 Kč ( 367) 9347 H65C LPU4001 Koudelka Karel 61.00 80.00 Kč ( 316) ? H10N LPU0404 Kuhn Vojtěch 64.00 50.00 Kč ( 278) 219207 D10C LPU0352 Koberová Kateřina 66.00 50.00 Kč ( 300) 2056304 D35D LPU7663 Schlogerová Martina 66.00 80.00 Kč ( 307) 9346 D45D LPU6653 Kološová Jana 66.00 80.00 Kč ( 321) 2032196 H14C LPU0009 Bürger Matěj 67.00 50.00 Kč ( 366) 9334 H65C LPU4701 Čepelka Petr 67.00 80.00 Kč ( 305) 888601 D45C LPU5851 Víchová Ladislava 68.00 80.00 Kč ( 288) 246820 D14C LPU9955 Šrenkelová Ilona 70.00 50.00 Kč ( 343) 9291 H21C LPU9201 Novotný Jan 72.00 80.00 Kč ( 346) 9350 H21D LPU8607 Kaštánek Petr 72.00 80.00 Kč ( 362) 9256 H55D LPU4501 Fridrich Jaroslav 72.00 80.00 Kč ( 322) 9660 H14C LPU9902 Fencl Jonáš 73.00 50.00 Kč ( 284) 2056266 D12D LPU0161 Schlogerová Pavla 74.00 50.00 Kč ( 306) 2053558 D45D LPU6755 Bürgerová Kateřina 74.00 80.00 Kč ( 280) 2032180 D10C LPU0357 Pušová Bára 75.00 50.00 Kč ( 282) 425545 D12C LPU0151 Držková Berenika 77.00 50.00 Kč ( 296) 9281 D21D LPU7670 Držková Markéta 78.00 80.00 Kč ( 289) 426321 D14C LPU0051 Vojtíšková Viktorie 79.00 50.00 Kč ( 315) 2035734 H10N LPU0403 Krpata Michal 79.00 50.00 Kč ( 318) 2032156 H12C LPU0203 Pipek Ondřej 82.00 50.00 Kč ( 279) 436939 D10C LPU0351 Kološová Veronika 84.00 50.00 Kč ( 285) 425559 D14C LPU0053 Brožová Zuzana 85.00 50.00 Kč ( 337) 515487 H21A LPU9410 Grundmann Jan 87.00 80.00 Kč ( 365) 9228 H55D LPU5801 Vícha Vladimír 88.00 80.00 Kč ( 357) 2045218 H45D LPU6703 Kment Libor 89.00 80.00 Kč ( 336) 425582 H18C LPU9601 Tužil Ondřej 93.00 80.00 Kč ( 338) 887920 H21A LPU8208 Zvěřina Petr 93.00 80.00 Kč ( 354) 9301 H45C LPU5408 Štěrba Pavel 94.00 80.00 Kč ( 364) 2032164 H55D LPU5102 Sáňka Bedřich 96.00 80.00 Kč ( 294) 51104 D21C LPU9051 Bolechová Anežka 97.00 80.00 Kč ( 348) 2025376 H35D LPU7816 Václavek Jan 98.00 80.00 Kč ( 339) 9324 H21C LPU7604 Držka Štěpán 99.00 80.00 Kč ( 352) 410783 H45C LPU6504 Procházka Radek 103.00 80.00 Kč ( 341) 997601 H21C LPU7601 Jirásek Aleš 105.00 80.00 Kč ( 350) 9335 H45C LPU6702 Kober Michal 112.00 80.00 Kč ( 301) 426371 D35D LPU7052 Tužilová Štěpánka 114.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 6630.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 237) 9632 H45D LTU6501 Hanuš Pavel 11.00 80.00 Kč ( 241) 49631 H21D LTU8101 Procházka Martin 15.00 80.00 Kč ( 230) 9777 H55C LTU4801 Rejmont Milan 20.00 80.00 Kč ( 238) 2058467 D45D LTU6751 Rückerová Olga 22.00 80.00 Kč ( 239) 301646 H45C LTU6801 Killar Marek 22.00 80.00 Kč ( 236) 416285 H45C LTU6500 Bendák Petr 46.00 80.00 Kč ( 231) 9778 H55D LTU4802 Procházka Jiří 52.00 80.00 Kč ( 242) 888623 D21C LTU8451 Ulahelová Jana 52.00 80.00 Kč ( 229) 405955 D65C LTU4751 Kutáčková Stanislava 55.00 80.00 Kč ( 235) 2017662 D45C LTU6451 Hindráková Martina 72.00 80.00 Kč ( 234) 405972 D45C LTU6351 Petrželová Alena 84.00 80.00 Kč ( 240) 425571 D35D LTU6951 Bendáková Jitka 87.00 80.00 Kč ( 232) 9773 H45C LTU5802 Horák Jiří 91.00 80.00 Kč ( 233) 405971 H45C LTU6301 Petržela Pavel 118.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1120.00 Kč

N+É

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 758) ? H10N N+É0006 ...................... 85.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

NNN Neregistrovaní

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 108) 2049574 HDR NNN0006 Surga David 0.00 50.00 Kč neregistro ( 111) 301639 P NNN0010 Jireš František 0.00 50.00 Kč neregistro ( 113) ? HDR NNN0020 Samlerová Adéla 0.00 50.00 Kč neregistro ( 114) ? HDR NNN0021 Samler Ondřej 0.00 50.00 Kč neregistro ( 115) ? P NNN0022 Samlerová Darina 0.00 50.00 Kč neregistro ( 391) ? P NNN0030 Filipi Markéta 0.00 50.00 Kč neregistro ( 683) 9468 T NNN0040 Souček Tomáš 0.00 80.00 Kč neregistro ( 846) ? P NNN0050 Lounek Jakub 0.00 50.00 Kč neregistro ( 875) ? T NNN0060 Fiala Tomáš 0.00 80.00 Kč neregistro ( 876) ? T NNN0061 Jandová Barbora 0.00 80.00 Kč neregistro ( 104) 51644 D35D NNN0002 Černínová Dagmar 9.00 80.00 Kč neregistro ( 697) 9487 H55C NNN0042 Balcar Pavel 29.00 80.00 Kč neregistro ( 56) 2049556 H45D NNN6700 Holeček Petr 53.00 80.00 Kč neregistro ( 637) 4027 H10N NNN0004 Černín Adrian 61.00 50.00 Kč neregistro ( 105) 897384 D35D NNN0003 Surgová Markéta 63.00 80.00 Kč neregistro ( 760) 446322 H10N NNN0005 Surga Jakub 91.00 50.00 Kč neregistro ( 103) 4026 H18C NNN0001 Černín Ondřej 111.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1090.00 Kč

NPA SK LOB Nová Paka

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 556) 9710 HDR NPA0801 Pavelec Michal 0.00 50.00 Kč ( 557) 9688 D55C NPA5351 Kalibánová Jiřina 1.00 80.00 Kč ( 562) 9711 D21C NPA9051 Šmidrkalová Monika 10.00 80.00 Kč ( 558) 9690 D55C NPA5552 Nováková Jana 19.00 80.00 Kč ( 555) 9702 H10N NPA0501 Pavelec Matěj 55.00 50.00 Kč ( 561) 682098 H21C NPA7502 Novák Jiří 60.00 80.00 Kč ( 559) 9692 D45C NPA5754 Hušková Eva 100.00 80.00 Kč ( 560) 2017684 D35D NPA6951 Háková Eva 105.00 80.00 Kč ( 554) 2017685 H10N NPA0301 Hák Petr 106.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 630.00 Kč

ORI

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 439) 2056296 D10N PHK0650 Neumannová Alžběta 0.00 50.00 Kč ( 514) ? HDR PHK0554 Doudová Alžběta 0.00 50.00 Kč ( 515) ? HDR PHK0254 Doudová Anna 0.00 50.00 Kč ( 516) ? HDR PHK0553 Zurynková Jana 0.00 50.00 Kč ( 874) ? T PHK Zelenka Martin 0.00 80.00 Kč neregistro ( 479) 2058465 H12C PHK0101 Metelka Ondřej 4.00 50.00 Kč ( 477) 2035735 H10C PHK0500 Pompach Lukáš 6.00 50.00 Kč ( 490) 9797 H21C PHK7601 Vítek Petr 6.00 80.00 Kč ( 442) 224878 D14C PHK9951 Chaloupská Barbora 7.00 50.00 Kč ( 476) 224887 H10C PHK0400 Neumann Matěj 12.00 50.00 Kč ( 506) 336760 H45C PHK6702 Růžička Ivan 13.00 80.00 Kč ( 469) 9462 D35D PHK6961 Weberová Zuzana 15.00 80.00 Kč ( 480) 2035744 H14C PHK9908 Chvátil Šimon 19.00 50.00 Kč ( 459) 51607 D21D PHK8252 Novotná Kateřina 22.00 80.00 Kč ( 460) 232255 D35C PHK7051 Chaloupská Pavlína 24.00 80.00 Kč ( 465) 301191 D35D PHK7060 Hlaváčková Renata 24.00 80.00 Kč ( 481) 9831 H14C PHK9904 Hůlek Matěj 25.00 50.00 Kč ( 484) 2053570 H16C PHK9805 Vandas Daniel 26.00 80.00 Kč ( 496) 9363 H21D PHK8506 Elbl Marek 27.00 80.00 Kč ( 504) 9402 H45C PHK5702 Dušátko Petr 28.00 80.00 Kč ( 446) 224916 D16D PHK9853 Kubečková Veronika 30.00 80.00 Kč ( 454) 9448 D21C PHK8055 Vítková Lucie 31.00 80.00 Kč ( 816) 9422 H65C PHK3802 Novotný Petr 31.00 80.00 Kč ( 464) 9430 D35D PHK7450 Chvátilová Pavlína 33.00 80.00 Kč ( 443) 224883 D14C PHK9999 Kubíčková Jana 34.00 50.00 Kč ( 475) 434594 H10C PHK0302 Chaloupský Jakub 36.00 50.00 Kč ( 452) 9364 D21C PHK8557 Dušátková Lenka 37.00 80.00 Kč ( 500) 336717 H35D PHK7200 Chvátil Jiří 41.00 80.00 Kč ( 499) 9407 H35C PHK7205 Kunart Tomáš 43.00 80.00 Kč ( 457) 9408 D21D PHK7852 Kunartová Lenka 46.00 80.00 Kč ( 510) 9102 H65C PHK3801 Mikulecký Jan 46.00 80.00 Kč ( 502) 434591 H35D PHK6800 Metelka Pavel 47.00 80.00 Kč ( 467) 9438 D35D PHK6353 Lamichová Iva 48.00 80.00 Kč ( 478) 9428 H12C PHK0202 Bárta Šimon 49.00 50.00 Kč ( 445) ? D14D PHK0052 Hlaváčková Petra 50.00 50.00 Kč ( 508) 336796 H45D PHK6504 Melichar Igor 50.00 80.00 Kč ( 462) 9447 D35C PHK5652 Šlapáková Libuše 51.00 80.00 Kč ( 440) 425518 D12C PHK0251 Mašatová Eliška 53.00 50.00 Kč ( 456) 224919 D21D PHK7551 Kubečková Zdena 54.00 80.00 Kč ( 497) 416203 H35C PHK7103 Chaloupský David 55.00 80.00 Kč ( 17) 9837 H45D PHK5503 Souček Pavel 56.00 80.00 Kč ( 461) 336724 D35C PHK7153 Růžičková Kamila 57.00 80.00 Kč ( 441) 207832 D12D PHK0155 Weberová Adéla 58.00 50.00 Kč ( 444) 9458 D14C PHK9953 Truněčková Kateřina 58.00 50.00 Kč ( 512) 9446 H65C PHK4601 Springer Michal 58.00 80.00 Kč ( 453) 9088 D21C PHK8651 Tihonová Martina 61.00 80.00 Kč ( 507) 9354 H45D PHK5703 Balcar Aleš 62.00 80.00 Kč ( 437) 362000 D10C PHK0450 Chvátilová Johana 63.00 50.00 Kč ( 485) 553448 H21A PHK9110 Azeb Karim 63.00 80.00 Kč ( 471) 9389 D45C PHK6251 Kubíčková Marcela 64.00 80.00 Kč ( 511) 9425 H65C PHK4801 Novotný František 64.00 80.00 Kč ( 498) 2017671 H35C PHK7003 Faltejsek Pavel 67.00 80.00 Kč ( 509) 9457 H45D PHK5902 Vykysalý Miroslav 68.00 80.00 Kč ( 438) 2056274 D10C PHK0550 Metelková Michaela 69.00 50.00 Kč ( 486) 553445 H21A PHK9104 Kamenický Jakub 69.00 80.00 Kč ( 743) 207818 D35D PHK6153 Justová Jana 69.00 80.00 Kč ( 455) 410800 D21D PHK9351 Koutná Kateřina 70.00 80.00 Kč ( 473) 301691 D45D PHK5952 Balcarová Eva 70.00 80.00 Kč ( 482) 207870 H14C PHK9905 Mašata Metoděj 70.00 50.00 Kč ( 503) 9400 H45C PHK5701 Běhoun Pavel 73.00 80.00 Kč ( 448) 224885 D18C PHK9654 Šádková Lucie 74.00 80.00 Kč ( 501) 51102 H35D PHK7108 Koutný Pavel 74.00 80.00 Kč ( 489) 9410 H21A PHK8101 Novotný Tomáš 75.00 80.00 Kč ( 495) 1602626 H21C PHK8505 Veselý Ondřej 75.00 80.00 Kč ( 451) 49696 D21C PHK9151 Balcarová Mirka 76.00 80.00 Kč ( 474) 405951 D45D PHK6152 Zelenková Lenka 78.00 80.00 Kč ( 472) 9429 D45C PHK5951 Panchártková Jitka 80.00 80.00 Kč ( 436) 336788 D10C PHK0351 Besedová Katka 81.00 50.00 Kč ( 801) 9372 H35D PHK6101 Justa Jaromír 83.00 80.00 Kč ( 466) 232635 D35D PHK7052 Koutná Alena 84.00 80.00 Kč ( 488) 515050 H21A PHK7107 Mašata Roman 84.00 80.00 Kč ( 450) 9355 D21C PHK8852 Balcarová Jana 85.00 80.00 Kč ( 505) 9369 H45C PHK6401 Hlaváček Lubomír 85.00 80.00 Kč ( 470) 9401 D45C PHK5651 Běhounová Jiřina 88.00 80.00 Kč ( 463) 49890 D35D PHK6757 Azebová Martina 93.00 80.00 Kč ( 449) 981820 D21C PHK8855 Azebová Nina 94.00 80.00 Kč ( 487) 2045215 H21A PHK9601 Mašata Matěj 96.00 80.00 Kč ( 458) 428295 D21D PHK8052 Kunhartová Kateřina 98.00 80.00 Kč ( 468) 224872 D35D PHK7151 Maňáková Silvie 102.00 80.00 Kč ( 492) 9360 H21A PHK8005 Černý Michal 102.00 80.00 Kč ( 493) 995884 H21C PHK8701 Justa Pavel 108.00 80.00 Kč ( 447) 410799 D18C PHK9651 Koutná Hana 110.00 80.00 Kč ( 494) 9086 H21C PHK7905 Tihon Michal 117.00 80.00 Kč ( 483) 224890 H16C PHK9801 Maňák Michal 122.00 80.00 Kč ( 491) 886259 H21C PHK9001 Zelenka Tomáš 126.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 6170.00 Kč

PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 202) 51215 H65C PUL4200 Novotný František 37.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 185) 9126 H35C SHK7001 Netuka Jan 3.00 80.00 Kč ( 156) 410771 D45D SHK6552 Bernartová Ivana 6.00 80.00 Kč ( 181) 9135 H21C SHK7605 Svoboda Ondřej 12.00 80.00 Kč ( 141) 51176 D21C SHK9351 Fundová Eliška 13.00 80.00 Kč ( 195) 51489 H45D SHK6104 Novotný Pavel 17.00 80.00 Kč ( 144) 888610 D21D SHK8659 Veselková Jana 18.00 80.00 Kč ( 142) 995857 D21C SHK9151 Chmelařová Michaela 19.00 80.00 Kč ( 147) 515465 D35C SHK7051 Myslivcová Lenka 21.00 80.00 Kč ( 194) 410744 H45D SHK6403 Funda Michal 23.00 80.00 Kč ( 140) 2051524 D21C SHK9352 Myslivcová Pavla 25.00 80.00 Kč ( 157) 331561 D45D SHK6354 Egrtová Jitka 26.00 80.00 Kč ( 129) 2025341 D10N SHK0450 Kroniková Sylvie 27.00 50.00 Kč ( 138) 420436 D16C SHK9755 Červená Adéla 27.00 80.00 Kč ( 135) 2032162 D14C SHK9952 Malinová Apolena 28.00 50.00 Kč ( 131) 2049549 D12C SHK0151 Zimová Barbora 29.00 50.00 Kč ( 158) 9116 D55C SHK5751 Stulíková Zuzana 31.00 80.00 Kč ( 152) 219201 D45C SHK6152 Hausvaterová Marcela 32.00 80.00 Kč ( 167) ? H12D SHK0102 Čáslavský Tadeáš 32.00 50.00 Kč neregistro ( 146) 2049540 D35C SHK7350 Kroniková Jana 33.00 80.00 Kč ( 179) 2049544 H21C SHK8003 Lán Filip 33.00 80.00 Kč ( 183) 9134 H35C SHK7602 Toužil Karel 35.00 80.00 Kč ( 132) 2017683 D12C SHK0150 Kroniková Štěpánka 37.00 50.00 Kč ( 137) 2032191 D14C SHK0051 Thýnová Nikola 37.00 50.00 Kč ( 155) 410739 D45D SHK6752 Fundová Hana 38.00 80.00 Kč ( 136) 9196 D14C SHK9951 Větříčková Andrea 43.00 50.00 Kč ( 161) 9107 D55C SHK5351 Fejlková Alice 43.00 80.00 Kč ( 149) 2017663 D45C SHK6651 Thýnová Ivana 44.00 80.00 Kč ( 162) 9828 H10C SHK0303 Tichý Lubomír 45.00 50.00 Kč ( 153) 51488 D45C SHK6151 Novotná Iva 52.00 80.00 Kč ( 168) 405954 H14D SHK0000 Tichý Radomír 56.00 50.00 Kč ( 130) 410360 D12C SHK0250 Holečková Petra 57.00 50.00 Kč ( 788) 515483 H21C SHK8702 Šmehlík Eduard 57.00 80.00 Kč ( 143) 1398689 D21C SHK8152 Hepnerová Martina 58.00 80.00 Kč ( 190) 9151 H45C SHK6402 Chmelař Pavel 58.00 80.00 Kč ( 186) 553452 H35C SHK6601 Souček Karel 59.00 80.00 Kč ( 159) 9112 D55C SHK5652 Šabatková Zdena 61.00 80.00 Kč ( 166) 51179 H12C SHK0101 Langr Jan 61.00 50.00 Kč ( 187) 2017669 H35D SHK6902 Kohout Josef 62.00 80.00 Kč ( 176) 9189 H21C SHK8902 Šabatka Zdeněk 63.00 80.00 Kč ( 133) ? D12D SHK0252 Kodytková Denisa 66.00 50.00 Kč neregistro ( 182) 9190 H21D SHK8904 Tomalík Ondřej 66.00 80.00 Kč ( 180) 9140 H21C SHK7911 Weiner Jakub 69.00 80.00 Kč ( 197) 49629 H45D SHK6001 Vízek Luděk 71.00 80.00 Kč ( 128) 410782 D10C SHK0350 Thýnová Martina 72.00 50.00 Kč ( 160) 9111 D55C SHK5651 Filipová Dagmar 73.00 80.00 Kč ( 165) 2049527 H10N SHK0400 Rak Tomáš 73.00 50.00 Kč ( 184) 9127 H35C SHK7002 Myslivec Tomáš 75.00 80.00 Kč ( 200) 9104 H55D SHK5202 Fejlek Vojtěch 76.00 80.00 Kč ( 196) 9120 H45D SHK6102 Divecký Josef 77.00 80.00 Kč ( 127) 2049543 D10C SHK0351 Suchá Simona 78.00 50.00 Kč ( 191) 9123 H45C SHK6401 Teplý Jiří 79.00 80.00 Kč ( 170) 232493 H16C SHK9802 Hájek Jakub 80.00 80.00 Kč ( 172) 7003034 H18C SHK9604 Trejbal Václav 81.00 80.00 Kč ( 175) 9193 H21C SHK9001 Šabatka Jan 81.00 80.00 Kč ( 198) 9158 H45D SHK5901 Svoboda Miloslav 83.00 80.00 Kč ( 199) 9115 H55D SHK5703 Šabatka Petr 84.00 80.00 Kč ( 134) 2049526 D12D SHK0251 Raková Petra 86.00 50.00 Kč ( 154) 9157 D45D SHK6753 Divecká Růžena 86.00 80.00 Kč ( 787) 1008172 H21C SHK7601 Hepner David 87.00 80.00 Kč ( 164) ? H10N SHK0402 Kodytek Adam 88.00 50.00 Kč neregistro ( 193) 410797 H45C SHK5702 Gazdačko Milan 88.00 80.00 Kč ( 171) 1396847 H18C SHK9701 Netuka Vojtěch 90.00 80.00 Kč ( 139) 9472 D18C SHK9650 Myslivcová Markéta 92.00 80.00 Kč ( 150) 9122 D45C SHK6352 Chmelařová Marie 92.00 80.00 Kč ( 148) 9802 D35D SHK7251 Langrová Monika 96.00 80.00 Kč ( 189) 9531 H45C SHK6701 Langr Jan 97.00 80.00 Kč ( 163) ? H10N SHK0403 Dohnálek Tomáš 100.00 50.00 Kč ( 145) 9161 D21D SHK8552 Stulíková Barbora 102.00 80.00 Kč ( 178) 9154 H21C SHK8501 Chmelař Tomáš 102.00 80.00 Kč ( 151) 9121 D45C SHK6351 Mádlová Iva 104.00 80.00 Kč ( 188) 2058468 H35D SHK5501 Filip Aleš 104.00 80.00 Kč ( 192) 301648 H45C SHK5801 Hausvater Karel 109.00 80.00 Kč ( 169) 1396849 H16C SHK9803 Pek Daniel 110.00 80.00 Kč ( 789) 995831 H21C SHK8901 Jirásek Michal 123.00 80.00 Kč ( 177) 9841 H21C SHK8804 Vojta Marek 132.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 5460.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 273) 9965 H21C SJC8205 Hanzl Tomáš 3.00 80.00 Kč ( 244) 2056293 D12C SJC0252 Janků Anna 9.00 50.00 Kč ( 262) 103 H12D SJC0103 Mařádek Jiří 14.00 50.00 Kč ( 264) 4293 H14C SJC9901 Macko Lukáš 16.00 50.00 Kč ( 243) ? D10N SJC0556 Řeháková Andrea 24.00 50.00 Kč ( 259) 2056299 H12C SJC0201 Franta Jonáš 25.00 50.00 Kč ( 263) 2025365 H14C SJC0001 Karásek Matěj 28.00 50.00 Kč ( 552) ? H14D SJC0006 Dubský Vojtěch 28.00 50.00 Kč ( 250) 2056287 D14C SJC9951 Zlámalová Nikola 31.00 50.00 Kč ( 247) 2056270 D12C SJC0151 Vejražková Róza 33.00 50.00 Kč ( 251) 425576 D14D SJC0053 Zahradníková Denisa 34.00 50.00 Kč ( 265) 2056271 H14C SJC0005 Semiginovský Šimon 34.00 50.00 Kč ( 268) 4742 H16C SJC9802 Doležal Vít 38.00 80.00 Kč ( 249) 52618 D12D SJC0155 Šimonová Klára 42.00 50.00 Kč ( 261) 2053545 H12C SJC0101 Zalaba Tomáš 43.00 50.00 Kč ( 553) ? D14D SJC9952 Dubská Veronika 46.00 50.00 Kč ( 266) ? H14D SJC0004 Pekárek Jakub 48.00 50.00 Kč ( 246) 2056290 D12C SJC0251 Kuchařová Rozálie 49.00 50.00 Kč ( 277) 888630 H65C SJC3601 Havlík Jaroslav 52.00 80.00 Kč ( 260) 2056295 H12C SJC0202 Tuma Matěj 55.00 50.00 Kč ( 254) 9932 D45C SJC6657 Zalabová Martina 56.00 80.00 Kč ( 270) 4745 H16D SJC9803 Kubánek Jaroslav 59.00 80.00 Kč ( 245) 4285 D12C SJC0153 Kochová Anna 69.00 50.00 Kč ( 269) ? H16D SJC9806 Brykner Tomáš 73.00 80.00 Kč ( 256) 2056294 H10N SJC0501 Janků Štěpán 76.00 50.00 Kč ( 258) 2056263 H12C SJC0102 Břeň Daniel 76.00 50.00 Kč ( 248) 2056297 D12D SJC0154 Tumová Adela 78.00 50.00 Kč ( 253) 4744 D35D SJC7253 Zlámalová Zdena 81.00 80.00 Kč ( 255) 9918 D45D SJC5752 Bienová Věra 82.00 80.00 Kč ( 272) 4225 H18C SJC9601 Štál Jan 87.00 80.00 Kč ( 275) 2053543 H35D SJC7401 Tesař Zdeněk 89.00 80.00 Kč ( 276) 9916 H45D SJC6001 Řehák Pavel 95.00 80.00 Kč ( 252) 9933 D18C SJC9552 Šmejcová Anna 98.00 80.00 Kč ( 267) 4290 H16C SJC9805 Břeň Lukáš 104.00 80.00 Kč ( 271) 2053542 H18C SJC9603 Zlámal David 108.00 80.00 Kč ( 274) 9898 H21C SJC7303 Kraus Petr 135.00 80.00 Kč ( 791) 1 H21C SJC8015 Kalenský Tomáš 147.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2330.00 Kč

SNA TJ START Náchod

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 31) 9605 D21C SNA8255 Hančová Marie 4.00 80.00 Kč ( 21) 9606 D35D SNA7155 Douchová Jaroslava 6.00 80.00 Kč ( 34) 7225 D55C SNA5651 Mikysková Hana 7.00 80.00 Kč ( 373) 9608 D45D SNA6251 Vondráčková Zdeňka 10.00 80.00 Kč ( 101) 9390 H35C SNA7106 Macek Martin 15.00 80.00 Kč ( 59) 1393031 H35C SNA7201 Sokolář Zdeněk 27.00 80.00 Kč ( 392) 9619 D45D SNA6451 Zákravská Hana 30.00 80.00 Kč ( 30) 9610 H65C SNA4501 Sokolář Zdeněk 34.00 80.00 Kč ( 49) 9629 H45D SNA6301 Imlauf Martin 35.00 80.00 Kč ( 753) 9612 D55C SNA5351 Langrová Eva 37.00 80.00 Kč ( 20) 9636 H10N SNA0501 Doucha Martin 82.00 50.00 Kč ( 41) 410778 D21C SNA8951 Zákravská Šárka 88.00 80.00 Kč ( 102) 416262 D35D SNA7053 Krunková Bohuslava 90.00 80.00 Kč ( 24) 232953 H45D SNA5702 Zákravský Zdeněk 92.00 80.00 Kč ( 23) 9633 H45D SNA5403 Langr Stanislav 98.00 80.00 Kč ( 19) 9626 H21C SNA7105 Doucha Jiří 114.00 80.00 Kč ( 58) 9617 H21C SNA8402 Pýcha Lukáš 120.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1330.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 610) 9801 P SRK7251 Lockerová Milena 0.00 50.00 Kč ( 612) 9796 D35D SRK7452 Zemánková Eva 0.00 80.00 Kč ( 615) 9521 H21C SRK8001 Krmaš Václav 0.00 80.00 Kč ( 636) 425566 HDR SRK0351 Filipová Lucie 0.00 50.00 Kč ( 638) ? HDR SRK0701 Daníček Josef 0.00 50.00 Kč ( 821) ? HDR SRK0602 Jiroušek Dominik 0.00 50.00 Kč ( 611) 9501 D35C SRK7373 Filipová Ivana 3.00 80.00 Kč ( 624) 416343 H14C SRK9900 Šklíba Michal 4.00 50.00 Kč ( 609) 9500 H35C SRK7101 Filip Libor 7.00 80.00 Kč ( 631) 9496 H12C SRK0201 Zemánek Mikuláš 7.00 50.00 Kč ( 598) 9798 H55C SRK4702 Hrobař Rudolf 8.00 80.00 Kč ( 618) 9498 H21D SRK8905 Pátek Lukáš 9.00 80.00 Kč ( 628) 9471 D12C SRK0151 Kosová Tereza 13.00 50.00 Kč ( 597) 9799 H55C SRK4701 Vítek Zdeněk 14.00 80.00 Kč ( 634) 2027249 H10C SRK0301 Pokorný Dominik 21.00 50.00 Kč ( 626) 2027245 D14C SRK0050 Filipová Tereza 22.00 50.00 Kč ( 632) 301130 H12C SRK0202 Šabata Radek 22.00 50.00 Kč ( 613) 9811 H35C SRK7501 Šklíba Jan 23.00 80.00 Kč ( 617) 9509 H21D SRK8802 Pátek Petr 24.00 80.00 Kč ( 616) 8130 D21C SRK8153 Pauerová Václava 34.00 80.00 Kč ( 600) 9818 H55C SRK5002 Stárek Jiří 38.00 80.00 Kč ( 606) 2045240 D35C SRK6751 Kulhavá Jarmila 39.00 80.00 Kč ( 596) 9474 H65C SRK4301 Seidl Karel 40.00 80.00 Kč ( 602) 9484 D45C SRK5551 Bártová Eva 40.00 80.00 Kč ( 603) 416300 H45D SRK5701 Kulhavý Josef 47.00 80.00 Kč ( 604) 301116 D55C SRK5752 Dusílková Marie 49.00 80.00 Kč ( 625) 425579 H14C SRK9904 Šabata Milan 49.00 50.00 Kč ( 595) 9539 D65C SRK3951 Ehlová Iva 51.00 80.00 Kč ( 622) 9814 H16D SRK9701 Pokorný David 52.00 80.00 Kč ( 601) 9533 H55C SRK5301 Pohl Zdeněk 59.00 80.00 Kč ( 607) 438611 D45C SRK6752 Kosová Michaela 60.00 80.00 Kč ( 599) 9800 H55D SRK4901 Daníček Josef 64.00 80.00 Kč ( 629) 425600 D12C SRK0153 Šklíbová Veronika 65.00 50.00 Kč ( 635) 2027201 H12C SRK0304 Šípek Stanislav 67.00 50.00 Kč ( 623) 2017682 H16C SRK9802 Locker Tomáš 68.00 80.00 Kč ( 435) ? H10N SRK0603 Martinek Ondřej 70.00 50.00 Kč ( 619) 9536 D21C SRK9351 Peremská Dana 79.00 80.00 Kč ( 621) 9489 D18C SRK9654 Kosková Kateřina 80.00 80.00 Kč ( 627) 405998 H12C SRK0103 Paleček Ondřej 85.00 50.00 Kč ( 608) 301158 H35D SRK7001 Locker Martin 92.00 80.00 Kč ( 633) 416342 H12C SRK0300 Flegl Martin 97.00 50.00 Kč ( 630) 405991 H12C SRK0200 Locker Daniel 103.00 50.00 Kč ( 620) 301112 H18C SRK9509 Ptáček Martin 105.00 80.00 Kč ( 614) 9503 D35D SRK7651 Šklíbová Jana 117.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 3010.00 Kč

STH SK Studenec

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 382) 410775 P STH7251 Hrnčířová Lenka 0.00 50.00 Kč ( 378) 253374 D14C STH9958 Kalenská Dominika 4.00 50.00 Kč ( 381) 425587 H35D STH7501 Puš Roman 5.00 80.00 Kč ( 384) 331426 H16C STH9801 Kalenský Aleš 8.00 80.00 Kč ( 374) 9044 D14C STH0051 Hrnčířová Magda 10.00 50.00 Kč ( 390) 9041 H21D STH9401 Kučera Štěpán 12.00 80.00 Kč ( 383) 410777 D35C STH7351 Kalenská Kateřina 15.00 80.00 Kč ( 377) 331617 H12C STH0202 Štefan Vít 19.00 50.00 Kč ( 389) 410774 H21D STH9402 Kučera Tomáš 33.00 80.00 Kč ( 385) 331022 H12D STH0205 Link Lukáš 38.00 50.00 Kč ( 387) 9997 D14C STH9953 Urbanová Markéta 46.00 50.00 Kč ( 699) 330520 D14C STH9954 Jezdinská Natálie 55.00 50.00 Kč ( 376) 9048 D12C STH0251 Chrástová Tereza 61.00 50.00 Kč ( 681) 51108 D12D STH0299 Kejmarová Jana 62.00 50.00 Kč neregistro ( 379) 2035745 D14C STH0053 Gallová Veronika 64.00 50.00 Kč ( 380) 51112 H21D STH9301 Klouček Martin 81.00 80.00 Kč ( 388) 303928 H12C STH0204 Urban Dominik 94.00 50.00 Kč ( 375) 425585 D10C STH0351 Hrnčířová Ivana 96.00 50.00 Kč ( 386) 9974 H21C STH7401 Chrást Tomáš 129.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1160.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 29) 53296 H45C TBM6107 Urválek Jiří 37.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

TYN OOB SK Týniště nad Orlicí

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 26) 9746 P TYN8651 Nymsová Marie 0.00 50.00 Kč ( 27) 49698 H35D TYN6901 Šišma Pavel 26.00 80.00 Kč ( 116) 405980 H12C TYN0101 Jakeš Josef 28.00 50.00 Kč ( 28) 416296 D35D TYN6850 Šišmová Hana 30.00 80.00 Kč ( 98) 9735 D35D TYN7452 Kašparová Eva 39.00 80.00 Kč ( 99) 9737 H35D TYN7001 Kašpar Václav 44.00 80.00 Kč ( 25) 9747 H21D TYN8502 Nymsa Zdeněk 45.00 80.00 Kč ( 18) 995825 H45C TYN6501 Jakeš Josef 61.00 80.00 Kč ( 700) 9731 H55D TYN5301 Beňo Miroslav 80.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

VAM OOB Vamberk

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 228) 9600 HDR VAM0751 Sršňová Natálie 0.00 50.00 Kč neregistro ( 550) 9483 HDR VAM0606 Koblic Martin 0.00 50.00 Kč ( 547) 405999 D21C VAM9653 Petrasová Zuzana 1.00 80.00 Kč ( 538) 9590 H21D VAM8001 Sršeň Tomáš 3.00 80.00 Kč ( 527) 9681 D35C VAM6451 Klapalová Jana 12.00 80.00 Kč ( 3) 9678 D45D VAM6452 Veverková Yveta 14.00 80.00 Kč ( 520) 51125 D12C VAM0251 Vandasová Adéla 17.00 50.00 Kč ( 546) 9589 H21D VAM9301 Smutný Šimon 18.00 80.00 Kč ( 536) 2032163 H35C VAM7601 Koblic Jan 19.00 80.00 Kč ( 549) 51468 D14C VAM9952 Kubíčková Kateřina 19.00 50.00 Kč ( 526) 9671 H45D VAM6401 Rykala Karel 20.00 80.00 Kč ( 535) 2049538 H35D VAM7501 Müller Kamil 20.00 80.00 Kč ( 532) 9679 D35C VAM7250 Vandasová Markéta 30.00 80.00 Kč ( 542) 9792 D21D VAM8451 Hostinská Jana 34.00 80.00 Kč ( 528) 9665 H35C VAM6601 Vandas Luděk 39.00 80.00 Kč ( 537) 9677 D21D VAM7751 Kodytková Iva 42.00 80.00 Kč ( 539) 9598 H21D VAM8201 Hladký Viktor 42.00 80.00 Kč ( 533) 9680 D35C VAM7251 Rykalová Jitka 45.00 80.00 Kč ( 521) 9528 H10N VAM0400 Koblic Jan 46.00 50.00 Kč ( 530) 553456 H35C VAM6900 Müller Robert 47.00 80.00 Kč ( 523) 9672 H21D VAM6201 Smutný Michal 54.00 80.00 Kč ( 524) 9676 D35C VAM6251 Smutná Jana 54.00 80.00 Kč ( 545) 2045224 D21D VAM9098 Müllerová Petra 62.00 80.00 Kč ( 4) 438629 H21D VAM9701 Vyskočil Štěpán 75.00 80.00 Kč ( 522) 9667 H45C VAM5401 Kotlář Vladimír 76.00 80.00 Kč ( 529) 981805 D45C VAM6767 Müllerová Zorka 76.00 80.00 Kč ( 540) 9669 H21C VAM8401 Veverka Tomáš 78.00 80.00 Kč ( 534) 52074 H35C VAM7401 Netopil Libor 79.00 80.00 Kč ( 525) 9790 H45D VAM6301 Novák Jiří 80.00 80.00 Kč ( 544) 9673 D21C VAM8951 Bednářová Michala 82.00 80.00 Kč ( 541) 9662 H21C VAM8402 Řehák Pavel 84.00 80.00 Kč ( 2) 9789 H55D VAM4801 Malátek Jaroslav 92.00 80.00 Kč ( 531) 9852 H35D VAM7200 Adamovský Michal 101.00 80.00 Kč ( 543) 9508 H21C VAM8801 Petras Tomáš 141.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2570.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 201) 995888 D45C VBM6655 Chroustová Petra 20.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 593) 8966 P VRL7353 Smith Lucie 0.00 50.00 Kč ( 693) 8991 HDR VRL0604 Kubát Vojta 0.00 50.00 Kč neregistro ( 695) ? HDR VRL0651 Kutlvašrová Pavla 0.00 50.00 Kč neregistro ( 696) ? HDR VRL0652 Smith Laura 0.00 50.00 Kč neregistro ( 572) 206478 D35C VRL7552 Štreglová Andrea 9.00 80.00 Kč ( 582) 436943 H14C VRL0004 Tryzna Matěj 10.00 50.00 Kč ( 567) 426374 D14C VRL0051 Stará Tereza 13.00 50.00 Kč ( 589) 9261 H55C VRL5002 Farář Jaroslav 17.00 80.00 Kč ( 566) 416271 D12C VRL0252 Randáková Alžběta 21.00 50.00 Kč ( 579) 2017678 H10C VRL0301 Štregl Matyáš 24.00 50.00 Kč ( 591) 9001 H55C VRL5001 Štregl Tomáš 26.00 80.00 Kč ( 574) 331619 D35D VRL7151 Waňková Dita 27.00 80.00 Kč ( 585) 2017664 H21D VRL7601 Kutlvašr Ruda 30.00 80.00 Kč ( 586) 2017676 H35C VRL7303 Štregl Petr 31.00 80.00 Kč ( 590) 8999 H55C VRL4901 Knobloch Jindřich 32.00 80.00 Kč ( 580) 219210 H10C VRL0302 Waněk Hubert 33.00 50.00 Kč ( 570) 8968 D21D VRL6851 Kubátová Dana 38.00 80.00 Kč ( 577) 8962 D45D VRL6251 Vlachová Hana 46.00 80.00 Kč ( 581) 339555 H14C VRL0001 Kubát Tomáš 52.00 50.00 Kč ( 576) 8980 D45D VRL5652 Hančová Hana 54.00 80.00 Kč ( 578) 8998 D65C VRL4851 Knoblochová Věra 59.00 80.00 Kč ( 564) 2035739 D10C VRL0352 Matoušová Gabriela 60.00 50.00 Kč ( 568) 425555 D14C VRL9951 Waňková Martina 61.00 50.00 Kč ( 588) 8996 H45D VRL5601 Hanč Pavel 65.00 80.00 Kč ( 569) 515185 D21C VRL7452 Randáková Helena 67.00 80.00 Kč ( 587) 8977 H45C VRL6701 Kubát Miroslav 70.00 80.00 Kč ( 592) 8963 H65C VRL3601 Zemánek Bohumil 70.00 80.00 Kč ( 573) 331359 D35D VRL7154 Matoušová Petra 78.00 80.00 Kč ( 571) 51599 D21D VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka 86.00 80.00 Kč ( 583) 2025354 H16C VRL9802 Starý Ondra 86.00 80.00 Kč ( 575) 8954 D45C VRL5451 Nýdrlová Eva 96.00 80.00 Kč ( 694) 2049582 H10N VRL0304 Kmecko Adam 97.00 50.00 Kč neregistro ( 565) 425599 D10C VRL0452 Randáková Adéla 99.00 50.00 Kč ( 563) 2053583 D10C VRL0453 Knobová Agáta 105.00 50.00 Kč ( 594) 1396854 H45D VRL6601 Smith Grahame 110.00 80.00 Kč ( 10) 1602634 H21C VRL9501 Waněk Adam 144.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2430.00 Kč

ZAM OB T.J. Sokol Žamberk

18.05.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 680) 9592 HDR ZAM1001 Svejštil Martin 0.00 50.00 Kč neregistro ( 667) 2053562 D35D ZAM7051 Chládková Eva 3.00 80.00 Kč ( 665) 2053565 D21D ZAM8251 Venclová Veronika 14.00 80.00 Kč ( 652) 9284 H14D ZAM9901 Friml Dominik 20.00 50.00 Kč ( 657) 9285 D16C ZAM9851 Zemanová Kateřina 21.00 80.00 Kč ( 672) 9036 H35D ZAM7301 Bříza Daniel 23.00 80.00 Kč ( 674) 331587 H45C ZAM6801 Levý Tomáš 25.00 80.00 Kč ( 650) 2053566 D14D ZAM0053 Pachelová Anna 26.00 50.00 Kč ( 663) 9030 D21D ZAM9151 Šponarová Lucie 30.00 80.00 Kč ( 653) 9029 H14D ZAM9902 Sourada Tomáš 36.00 50.00 Kč ( 673) 1398979 H35D ZAM7001 Borovička Tomáš 38.00 80.00 Kč ( 651) ? D14D ZAM0054 Procházková Tereza 42.00 50.00 Kč ( 676) 9593 H45D ZAM5801 Andrš Milan 44.00 80.00 Kč ( 646) 1398976 D12C ZAM0151 Kubíčková Iva 45.00 50.00 Kč ( 658) 436959 D16C ZAM9751 Jansová Doubravka 45.00 80.00 Kč ( 670) 2056289 D65C ZAM4651 Lhotská Hana 47.00 80.00 Kč ( 677) 1398978 H55C ZAM5501 Kalous Jaroslav 47.00 80.00 Kč ( 678) 9038 H55D ZAM4701 Šponar Josef 48.00 80.00 Kč ( 647) 426310 D12D ZAM0152 Hnátnická Zuzana 54.00 50.00 Kč ( 649) 2053564 D14D ZAM0052 Břízová Karolína 54.00 50.00 Kč ( 666) 53569 D35D ZAM6351 Cabalková Ivana 57.00 80.00 Kč ( 668) 9032 D45D ZAM5951 Kalousová Dana 58.00 80.00 Kč ( 671) 1398977 H21D ZAM8901 Kalousek Tomáš 60.00 80.00 Kč ( 35) 9033 D55C ZAM5051 Martincová Helena 67.00 80.00 Kč ( 679) 9039 H55D ZAM4401 Tobiška Václav 68.00 80.00 Kč ( 648) 2053567 D14C ZAM0051 Borovičková Valerie 73.00 50.00 Kč ( 656) 416295 H16C ZAM9701 Vencl Kristián 74.00 80.00 Kč ( 659) 436957 H18C ZAM9602 Dušek Martin 84.00 80.00 Kč ( 664) 9035 D21D ZAM9153 Chládková Zuzana 90.00 80.00 Kč ( 669) 219272 D45D ZAM6251 Nožková Dagmar 90.00 80.00 Kč ( 655) 9040 H16C ZAM9802 Novotný Matěj 92.00 80.00 Kč ( 660) 426332 H18C ZAM9603 Lesák Jakub 96.00 80.00 Kč ( 675) 232634 H45C ZAM5702 Fikejs Vladimír 100.00 80.00 Kč ( 661) 436955 H18C ZAM9605 Ježdík Václav 102.00 80.00 Kč ( 662) ? D18C ZAM9551 Jansová Agáta 104.00 80.00 Kč ( 654) 416281 H16C ZAM9801 Lauterbach David 116.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2610.00 Kč