Kategorie D10C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    75 m,  5 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2035739 Matoušová Gabriela VRL 0352 C 60 = 11:00:00 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 C 63 = 11:03:00 219207 Koberová Kateřina LPU 0352 C 66 = 11:06:00 2056274 Metelková Michaela PHK 0550 C 69 = 11:09:00 410782 Thýnová Martina SHK 0350 C 72 = 11:12:00 2032180 Pušová Bára LPU 0357 C 75 = 11:15:00 2049543 Suchá Simona SHK 0351 C 78 = 11:18:00 336788 Besedová Katka PHK 0351 C 81 = 11:21:00 436939 Kološová Veronika LPU 0351 C 84 = 11:24:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00 2032104 Vávrová Vanda HOR 0350 C 90 = 11:30:00 ......................... VAK C 93 = 11:33:00 425585 Hrnčířová Ivana STH 0351 C 96 = 11:36:00 425599 Randáková Adéla VRL 0452 C 99 = 11:39:00 ......................... VAK C 102 = 11:42:00 2053583 Knobová Agáta VRL 0453 C 105 = 11:45:00 425535 Karlová Anna JIL 0352 C 108 = 11:48:00 ......................... VAK C 111 = 11:51:00

Kategorie D10N

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    95 m,  5 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2056296 Neumannová Alžběta PHK 0650 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 9559 Tomášová Adéla CHC 0351 C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 9 = 10:09:00 9021 Holubářová Viktorie KUN 0551 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 2032160 Cibulková Veronika LPU 0355 C 18 = 10:18:00 2032379 Zenknerová Olga BRU 0353 C 21 = 10:21:00 ? Řeháková Andrea SJC 0556 C 24 = 10:24:00 2025341 Kroniková Sylvie SHK 0450 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00

Kategorie D12C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    75 m,  8 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00 2056293 Janků Anna SJC 0252 C 9 = 10:09:00 9471 Kosová Tereza SRK 0151 B 13 = 10:13:00 51125 Vandasová Adéla VAM 0251 C 17 = 10:17:00 416271 Randáková Alžběta VRL 0252 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 2049549 Zimová Barbora SHK 0151 C 29 = 10:29:00 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 B 33 = 10:33:00 2017683 Kroniková Štěpánka SHK 0150 B 37 = 10:37:00 425593 Francová Lucie LPU 0152 B 41 = 10:41:00 1398976 Kubíčková Iva ZAM 0151 C 45 = 10:45:00 2056290 Kuchařová Rozálie SJC 0251 C 49 = 10:49:00 425518 Mašatová Eliška PHK 0251 C 53 = 10:53:00 410360 Holečková Petra SHK 0250 C 57 = 10:57:00 9048 Chrástová Tereza STH 0251 C 61 = 11:01:00 425600 Šklíbová Veronika SRK 0153 B 65 = 11:05:00 4285 Kochová Anna SJC 0153 B 69 = 11:09:00 206405 Jelínková Zuzana CHC 0151 C 73 = 11:13:00 425545 Držková Berenika LPU 0151 B 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00

Kategorie D12D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    60 m,  6 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52618 Šimonová Klára SJC 0155 C 42 = 10:42:00 9594 Zářecká Linda KOR 0250 C 46 = 10:46:00 neregistro 1398986 Kovářová Jana CET 0251 C 50 = 10:50:00 426310 Hnátnická Zuzana ZAM 0152 C 54 = 10:54:00 207832 Weberová Adéla PHK 0155 C 58 = 10:58:00 51108 Kejmarová Jana STH 0299 C 62 = 11:02:00 neregistro ? Kodytková Denisa SHK 0252 C 66 = 11:06:00 neregistro ......................... VAK C 70 = 11:10:00 2056266 Schlogerová Pavla LPU 0161 C 74 = 11:14:00 2056297 Tumová Adela SJC 0154 C 78 = 11:18:00 ......................... VAK C 82 = 11:22:00 2049526 Raková Petra SHK 0251 C 86 = 11:26:00 ......................... VAK C 90 = 11:30:00

Kategorie D14C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   135 m, 13 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 253374 Kalenská Dominika STH 9958 A 4 = 10:04:00 224878 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 7 = 10:07:00 9044 Hrnčířová Magda STH 0051 C 10 = 10:10:00 426374 Stará Tereza VRL 0051 B 13 = 10:13:00 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 16 = 10:16:00 51468 Kubíčková Kateřina VAM 9952 C 19 = 10:19:00 2027245 Filipová Tereza SRK 0050 B 22 = 10:22:00 2032172 Kmentová Barbora LPU 9957 C 25 = 10:25:00 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 C 28 = 10:28:00 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 B 31 = 10:31:00 224883 Kubíčková Jana PHK 9999 C 34 = 10:34:00 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 B 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 9196 Větříčková Andrea SHK 9951 B 43 = 10:43:00 9997 Urbanová Markéta STH 9953 B 46 = 10:46:00 425544 Semrádová Jana CHC 9951 B 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00 330520 Jezdinská Natálie STH 9954 A 55 = 10:55:00 9458 Truněčková Kateřina PHK 9953 C 58 = 10:58:00 425555 Waňková Martina VRL 9951 A 61 = 11:01:00 2035745 Gallová Veronika STH 0053 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 246820 Šrenkelová Ilona LPU 9955 B 70 = 11:10:00 2053567 Borovičková Valerie ZAM 0051 B 73 = 11:13:00 320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 C 76 = 11:16:00 426321 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 B 79 = 11:19:00 2025352 Rückerová Šárka HOR 0050 B 82 = 11:22:00 425559 Brožová Zuzana LPU 0053 B 85 = 11:25:00

Kategorie D14D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    90 m,  9 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 10:22:00 2053566 Pachelová Anna ZAM 0053 C 26 = 10:26:00 2032376 Zenknerová Karolína BRU 0052 C 30 = 10:30:00 425576 Zahradníková Denisa SJC 0053 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 ? Procházková Tereza ZAM 0054 C 42 = 10:42:00 ? Dubská Veronika SJC 9952 C 46 = 10:46:00 ? Hlaváčková Petra PHK 0052 C 50 = 10:50:00 2053564 Břízová Karolína ZAM 0052 C 54 = 10:54:00

Kategorie D16C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   165 m, 17 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9285 Zemanová Kateřina ZAM 9851 C 21 = 10:21:00 420436 Červená Adéla SHK 9755 A 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 436959 Jansová Doubravka ZAM 9751 B 45 = 10:45:00 361922 Gažiová Romana CET 9851 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00

Kategorie D16D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    85 m, 10 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:20:00 224916 Kubečková Veronika PHK 9853 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00

Kategorie D18C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   235 m, 18 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887087 Hornik Aleksandra 35P 9651 C 68 = 11:08:00 224885 Šádková Lucie PHK 9654 C 74 = 11:14:00 9489 Kosková Kateřina SRK 9654 B 80 = 11:20:00 ......................... VAK C 86 = 11:26:00 9472 Myslivcová Markéta SHK 9650 C 92 = 11:32:00 9933 Šmejcová Anna SJC 9552 B 98 = 11:38:00 ? Jansová Agáta ZAM 9551 C 104 = 11:44:00 410799 Koutná Hana PHK 9651 C 110 = 11:50:00 ......................... VAK C 116 = 11:56:00

Kategorie D21A

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  8.00 km, převýšení   370 m, 23 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410785 Valachová Martina LPU 9054 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 14 = 10:14:00 502209 Morawska Anna 35P 9351 C 20 = 10:20:00 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 26 = 10:26:00 7200172 Stankiewicz Agata 35P 9451 C 32 = 10:32:00 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 R 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00

Kategorie D21C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení   285 m, 20 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
405999 Petrasová Zuzana VAM 9653 A 1 = 10:01:00 9605 Hančová Marie SNA 8255 C 4 = 10:04:00 1994620 Theresa Flechsig 51D 5003 C 7 = 10:07:00 9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 C 10 = 10:10:00 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 13 = 10:13:00 572517 HUMMEL-AZAIS Margaux 45F 0053 C 16 = 10:16:00 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 R 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 9448 Vítková Lucie PHK 8055 C 31 = 10:31:00 8130 Pauerová Václava SRK 8153 C 34 = 10:34:00 9364 Dušátková Lenka PHK 8557 C 37 = 10:37:00 997821 BASSET Isia 45F 0051 C 40 = 10:40:00 1210495 Patricia Nieke 51D 5002 C 43 = 10:43:00 1999997 BACKSCHEIDER Emilie 45F 0050 C 46 = 10:46:00 1996305 Hanna Müller 51D 5001 C 49 = 10:49:00 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 52 = 10:52:00 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 55 = 10:55:00 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 58 = 10:58:00 9088 Tihonová Martina PHK 8651 C 61 = 11:01:00 9880701 POIROT Delphine 45F 0054 C 64 = 11:04:00 515185 Randáková Helena VRL 7452 R 67 = 11:07:00 361282 Sabine Rothaug 51D 5000 C 70 = 11:10:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 49696 Balcarová Mirka PHK 9151 C 76 = 11:16:00 9536 Peremská Dana SRK 9351 C 79 = 11:19:00 9673 Bednářová Michala VAM 8951 C 82 = 11:22:00 9355 Balcarová Jana PHK 8852 C 85 = 11:25:00 410778 Zákravská Šárka SNA 8951 C 88 = 11:28:00 1780760 BEAUVISAGE Lauriane 45F 0052 C 91 = 11:31:00 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 94 = 11:34:00 51104 Bolechová Anežka LPU 9051 C 97 = 11:37:00 ......................... VAK C 100 = 11:40:00

Kategorie D21D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   205 m, 18 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2051520 Hladká Petra KOR 7950 C 2 = 10:02:00 neregistro 998454 Petrová Daniela LPU 8454 C 6 = 10:06:00 8279 Horká Marie ALB 9050 C 10 = 10:10:00 2053565 Venclová Veronika ZAM 8251 C 14 = 10:14:00 888610 Veselková Jana SHK 8659 C 18 = 10:18:00 51607 Novotná Kateřina PHK 8252 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 9030 Šponarová Lucie ZAM 9151 C 30 = 10:30:00 9792 Hostinská Jana VAM 8451 C 34 = 10:34:00 8968 Kubátová Dana VRL 6851 C 38 = 10:38:00 9677 Kodytková Iva VAM 7751 C 42 = 10:42:00 9408 Kunartová Lenka PHK 7852 C 46 = 10:46:00 361913 Balcarová Kateřina CET 8252 C 50 = 10:50:00 224919 Kubečková Zdena PHK 7551 C 54 = 10:54:00 426338 Sokolová Tereza BRM 8451 C 58 = 10:58:00 2045224 Müllerová Petra VAM 9098 C 62 = 11:02:00 2051498 Dušková Pavla KOR 9050 C 66 = 11:06:00 neregistro 410800 Koutná Kateřina PHK 9351 C 70 = 11:10:00 436953 Pilíková Veronika CET 8152 C 74 = 11:14:00 9281 Držková Markéta LPU 7670 C 78 = 11:18:00 9724 Šafářová Ivana CET 8051 C 82 = 11:22:00 51599 Kutlvašrová Vlaďka VRL 7752 C 86 = 11:26:00 9035 Chládková Zuzana ZAM 9153 C 90 = 11:30:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 428295 Kunhartová Kateřina PHK 8052 C 98 = 11:38:00 9161 Stulíková Barbora SHK 8552 C 102 = 11:42:00 ......................... VAK C 106 = 11:46:00 331151 Vrbatová Petra HOS 8551 C 110 = 11:50:00 ......................... VAK C 114 = 11:54:00

Kategorie D35C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   200 m, 19 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
339546 Kovářová Anna CET 7552 C 0 = 10:00:00 9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 3 = 10:03:00 9077 Malá Věra JIL 7752 C 6 = 10:06:00 206478 Štreglová Andrea VRL 7552 C 9 = 10:09:00 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 12 = 10:12:00 410777 Kalenská Kateřina STH 7351 C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 515465 Myslivcová Lenka SHK 7051 C 21 = 10:21:00 232255 Chaloupská Pavlína PHK 7051 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 9679 Vandasová Markéta VAM 7250 C 30 = 10:30:00 2049540 Kroniková Jana SHK 7350 C 33 = 10:33:00 9076 Votočková Jaroslava JIL 7255 C 36 = 10:36:00 2045240 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 39 = 10:39:00 9336 Koberová Lenka LPU 6954 C 42 = 10:42:00 9680 Rykalová Jitka VAM 7251 C 45 = 10:45:00 9551 Křivdová Lenka CHC 7251 C 48 = 10:48:00 9447 Šlapáková Libuše PHK 5652 C 51 = 10:51:00 9676 Smutná Jana VAM 6251 C 54 = 10:54:00 336724 Růžičková Kamila PHK 7153 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00

Kategorie D35D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   150 m, 16 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9796 Zemánková Eva SRK 7452 C 0 = 10:00:00 2053562 Chládková Eva ZAM 7051 C 3 = 10:03:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 6 = 10:06:00 51644 Černínová Dagmar NNN 0002 C 9 = 10:09:00 neregistro 425506 Kolářová Andrea BRU 7151 C 12 = 10:12:00 9462 Weberová Zuzana PHK 6961 C 15 = 10:15:00 331161 Kolářová Renata BRU 7451 C 18 = 10:18:00 neregistro 51776 Besedová Petra CHT 7654 C 21 = 10:21:00 301191 Hlaváčková Renata PHK 7060 C 24 = 10:24:00 331619 Waňková Dita VRL 7151 C 27 = 10:27:00 416296 Šišmová Hana TYN 6850 C 30 = 10:30:00 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 33 = 10:33:00 253351 Krpatová Zuzana LPU 7558 C 36 = 10:36:00 9735 Kašparová Eva TYN 7452 C 39 = 10:39:00 2035711 Valušiaková Mirka JIL 7551 C 42 = 10:42:00 253353 Valachová Jana LPU 6654 C 45 = 10:45:00 9438 Lamichová Iva PHK 6353 C 48 = 10:48:00 887923 Frömmelová Dana BRU 7251 C 51 = 10:51:00 9541 Jelínková Marta CHC 6751 C 54 = 10:54:00 53569 Cabalková Ivana ZAM 6351 C 57 = 10:57:00 425554 Žáková Marcela LPU 7053 C 60 = 11:00:00 897384 Surgová Markéta NNN 0003 C 63 = 11:03:00 neregistro 2056304 Schlogerová Martina LPU 7663 C 66 = 11:06:00 207818 Justová Jana PHK 6153 C 69 = 11:09:00 9574 Tomášová Petra CHC 7351 C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 75 = 11:15:00 331359 Matoušová Petra VRL 7154 C 78 = 11:18:00 4744 Zlámalová Zdena SJC 7253 C 81 = 11:21:00 232635 Koutná Alena PHK 7052 C 84 = 11:24:00 425571 Bendáková Jitka LTU 6951 C 87 = 11:27:00 416262 Krunková Bohuslava SNA 7053 C 90 = 11:30:00 49890 Azebová Martina PHK 6757 C 93 = 11:33:00 9802 Langrová Monika SHK 7251 C 96 = 11:36:00 9726 Ľkopova Jana CET 7551 C 99 = 11:39:00 224872 Maňáková Silvie PHK 7151 C 102 = 11:42:00 2017684 Háková Eva NPA 6951 C 105 = 11:45:00 ......................... VAK C 108 = 11:48:00 425574 Karlová Kateřina JIL 7553 C 111 = 11:51:00 426371 Tužilová Štěpánka LPU 7052 C 114 = 11:54:00 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 117 = 11:57:00 ......................... VAK C 120 = 12:00:00 425507 Rusinová Alena BRU 7152 C 123 = 12:03:00 ......................... VAK C 126 = 12:06:00

Kategorie D45C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   195 m, 19 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 20 = 10:20:00 425573 Julínková Dana LPU 6555 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 219201 Hausvaterová Marcela SHK 6152 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 9484 Bártová Eva SRK 5551 C 40 = 10:40:00 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 51488 Novotná Iva SHK 6151 C 52 = 10:52:00 9932 Zalabová Martina SJC 6657 C 56 = 10:56:00 438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 60 = 11:00:00 9389 Kubíčková Marcela PHK 6251 C 64 = 11:04:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 68 = 11:08:00 2017662 Hindráková Martina LTU 6451 C 72 = 11:12:00 981805 Müllerová Zorka VAM 6767 C 76 = 11:16:00 9429 Panchártková Jitka PHK 5951 C 80 = 11:20:00 405972 Petrželová Alena LTU 6351 C 84 = 11:24:00 9401 Běhounová Jiřina PHK 5651 C 88 = 11:28:00 9122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 92 = 11:32:00 8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 96 = 11:36:00 9692 Hušková Eva NPA 5754 C 100 = 11:40:00 9121 Mádlová Iva SHK 6351 C 104 = 11:44:00 ......................... VAK C 108 = 11:48:00

Kategorie D45D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   135 m, 13 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 410771 Bernartová Ivana SHK 6552 C 6 = 10:06:00 9608 Vondráčková Zdeňka SNA 6251 C 10 = 10:10:00 9678 Veverková Yveta VAM 6452 C 14 = 10:14:00 331708 Semrádová Jitka CHC 6651 C 18 = 10:18:00 2058467 Rückerová Olga LTU 6751 C 22 = 10:22:00 331561 Egrtová Jitka SHK 6354 C 26 = 10:26:00 9619 Zákravská Hana SNA 6451 C 30 = 10:30:00 9279 Lennerová Eva LPU 5653 C 34 = 10:34:00 410739 Fundová Hana SHK 6752 C 38 = 10:38:00 9313 Nožičková Libuše LPU 5751 C 42 = 10:42:00 8962 Vlachová Hana VRL 6251 C 46 = 10:46:00 9251 Weisbauerová Blanka LPU 6351 C 50 = 10:50:00 8980 Hančová Hana VRL 5652 C 54 = 10:54:00 9032 Kalousová Dana ZAM 5951 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 9346 Kološová Jana LPU 6653 C 66 = 11:06:00 301691 Balcarová Eva PHK 5952 C 70 = 11:10:00 2053558 Bürgerová Kateřina LPU 6755 C 74 = 11:14:00 405951 Zelenková Lenka PHK 6152 C 78 = 11:18:00 9918 Bienová Věra SJC 5752 C 82 = 11:22:00 9157 Divecká Růžena SHK 6753 C 86 = 11:26:00 219272 Nožková Dagmar ZAM 6251 C 90 = 11:30:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00

Kategorie D55C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    90 m, 12 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9688 Kalibánová Jiřina NPA 5351 C 1 = 10:01:00 7225 Mikysková Hana SNA 5651 C 7 = 10:07:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 13 = 10:13:00 9690 Nováková Jana NPA 5552 C 19 = 10:19:00 1006614 Klimplová Alena LPU 5551 C 25 = 10:25:00 9116 Stulíková Zuzana SHK 5751 C 31 = 10:31:00 9612 Langrová Eva SNA 5351 C 37 = 10:37:00 9107 Fejlková Alice SHK 5351 C 43 = 10:43:00 301116 Dusílková Marie SRK 5752 C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 9112 Šabatková Zdena SHK 5652 C 61 = 11:01:00 9033 Martincová Helena ZAM 5051 C 67 = 11:07:00 9111 Filipová Dagmar SHK 5651 C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00

Kategorie D65C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 43 = 10:43:00 2056289 Lhotská Hana ZAM 4651 C 47 = 10:47:00 9539 Ehlová Iva SRK 3951 C 51 = 10:51:00 405955 Kutáčková Stanislava LTU 4751 C 55 = 10:55:00 8998 Knoblochová Věra VRL 4851 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00

Kategorie H10C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    75 m,  5 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 2035735 Pompach Lukáš PHK 0500 C 6 = 10:06:00 ? Dočkal Patrik LPU 0305 C 9 = 10:09:00 224887 Neumann Matěj PHK 0400 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 9558 Grundman Viktor CHC 0301 C 18 = 10:18:00 2027249 Pokorný Dominik SRK 0301 C 21 = 10:21:00 2017678 Štregl Matyáš VRL 0301 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 425564 Ryba Petr JIL 0303 C 30 = 10:30:00 219210 Waněk Hubert VRL 0302 C 33 = 10:33:00 434594 Chaloupský Jakub PHK 0302 C 36 = 10:36:00 2045238 Juška Jiří LPU 0304 C 39 = 10:39:00 2049536 Kolář Šimon HOR 0400 C 42 = 10:42:00 9828 Tichý Lubomír SHK 0303 C 45 = 10:45:00 53224 Malý Evžen JIL 0301 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00

Kategorie H10N

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    95 m,  5 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426346 Votoček Michal JIL 0300 C 37 = 10:37:00 neregistro 2051472 Langr Jakub KOR 0401 C 40 = 10:40:00 neregistro 53225 Malý Antonín JIL 0501 C 43 = 10:43:00 9528 Koblic Jan VAM 0400 C 46 = 10:46:00 301375 Bolehovský Daniel EKP 0508 C 49 = 10:49:00 2045239 Juška Michal LPU 0504 C 52 = 10:52:00 9702 Pavelec Matěj NPA 0501 C 55 = 10:55:00 2049515 Štichhauer Daniel LPU 0405 C 58 = 10:58:00 4027 Černín Adrian NNN 0004 C 61 = 11:01:00 neregistro ? Kuhn Vojtěch LPU 0404 C 64 = 11:04:00 2051521 Hladký Filip KOR 0300 C 67 = 11:07:00 neregistro ? Martinek Ondřej SRK 0603 C 70 = 11:10:00 2049527 Rak Tomáš SHK 0400 C 73 = 11:13:00 2056294 Janků Štěpán SJC 0501 C 76 = 11:16:00 2035734 Krpata Michal LPU 0403 C 79 = 11:19:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 82 = 11:22:00 ? ......................... N+É 0006 C 85 = 11:25:00 neregistro ? Kodytek Adam SHK 0402 C 88 = 11:28:00 neregistro 446322 Surga Jakub NNN 0005 C 91 = 11:31:00 neregistro ......................... VAK C 94 = 11:34:00 2049582 Kmecko Adam VRL 0304 C 97 = 11:37:00 neregistro ? Dohnálek Tomáš SHK 0403 C 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 103 = 11:43:00 2017685 Hák Petr NPA 0301 C 106 = 11:46:00 neregistro ......................... VAK C 109 = 11:49:00

Kategorie H12C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    80 m,  9 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2058465 Metelka Ondřej PHK 0101 B 4 = 10:04:00 9496 Zemánek Mikuláš SRK 0201 B 7 = 10:07:00 ? Vaňura Vít HOR 0203 C 10 = 10:10:00 9744 Šišma Vojtěch LPU 0204 C 13 = 10:13:00 331235 Kolář Jan BRU 0101 C 16 = 10:16:00 331617 Štefan Vít STH 0202 C 19 = 10:19:00 301130 Šabata Radek SRK 0202 C 22 = 10:22:00 2056299 Franta Jonáš SJC 0201 C 25 = 10:25:00 405980 Jakeš Josef TYN 0101 C 28 = 10:28:00 2032181 Kuneš Vojtěch HOR 0200 C 31 = 10:31:00 2011852 Švadlena Michal CHC 0101 B 34 = 10:34:00 425550 Sedlák Mikuláš LPU 0103 C 37 = 10:37:00 2035730 Kovář Lukáš CET 0102 C 40 = 10:40:00 2053545 Zalaba Tomáš SJC 0101 C 43 = 10:43:00 2035716 Ježek Jakub JIL 0104 B 46 = 10:46:00 9428 Bárta Šimon PHK 0202 C 49 = 10:49:00 425519 Burket Vojtěch JIL 0105 C 52 = 10:52:00 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 C 55 = 10:55:00 425513 Kolář Adam BRU 0104 C 58 = 10:58:00 51179 Langr Jan SHK 0101 B 61 = 11:01:00 2011796 Školník Eduard BRU 0103 C 64 = 11:04:00 2027201 Šípek Stanislav SRK 0304 C 67 = 11:07:00 2032106 Vávra Jakub HOR 0202 C 70 = 11:10:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 2056263 Břeň Daniel SJC 0102 C 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00 2032156 Pipek Ondřej LPU 0203 C 82 = 11:22:00 405998 Paleček Ondřej SRK 0103 B 85 = 11:25:00 301169 Bolehovský Michal EKP 0200 C 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 303928 Urban Dominik STH 0204 C 94 = 11:34:00 416342 Flegl Martin SRK 0300 B 97 = 11:37:00 2025353 Rücker Jan HOR 0201 C 100 = 11:40:00 405991 Locker Daniel SRK 0200 C 103 = 11:43:00 ......................... VAK C 106 = 11:46:00

Kategorie H12D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    70 m,  9 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 8 = 10:08:00 103 Mařádek Jiří SJC 0103 C 14 = 10:14:00 9017 Rusz Rostislav KUN 0101 C 20 = 10:20:00 7003046 Tichý Ondřej KOR 0200 C 26 = 10:26:00 neregistro ? Čáslavský Tadeáš SHK 0102 C 32 = 10:32:00 neregistro 331022 Link Lukáš STH 0205 C 38 = 10:38:00 2032374 Pelán Jan BRU 0202 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00

Kategorie H14C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   130 m, 13 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425510 Rusin Jan BRU 0001 B 1 = 10:01:00 416343 Šklíba Michal SRK 9900 B 4 = 10:04:00 2025366 Křivda Tomáš CHC 9901 A 7 = 10:07:00 436943 Tryzna Matěj VRL 0004 C 10 = 10:10:00 425543 Roudný Martin LPU 0002 B 13 = 10:13:00 4293 Macko Lukáš SJC 9901 C 16 = 10:16:00 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 B 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 9831 Hůlek Matěj PHK 9904 C 25 = 10:25:00 2025365 Karásek Matěj SJC 0001 B 28 = 10:28:00 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 31 = 10:31:00 2056271 Semiginovský Šimon SJC 0005 C 34 = 10:34:00 2025361 Kulhavý Tadeáš LPU 0005 B 37 = 10:37:00 425514 Volák Ondřej BRU 0006 B 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 2025378 Soudek Ondřej LPU 9909 C 46 = 10:46:00 425579 Šabata Milan SRK 9904 C 49 = 10:49:00 339555 Kubát Tomáš VRL 0001 C 52 = 10:52:00 2032194 Pučan Martin LPU 9908 C 55 = 10:55:00 2035713 Hajný Vojtěch JIL 9902 B 58 = 10:58:00 434587 Konvalinka Jindřich LPU 0004 B 61 = 11:01:00 ......................... VAK C 64 = 11:04:00 2032196 Bürger Matěj LPU 0009 C 67 = 11:07:00 207870 Mašata Metoděj PHK 9905 B 70 = 11:10:00 9660 Fencl Jonáš LPU 9902 A 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00

Kategorie H14D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    90 m, 10 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9284 Friml Dominik ZAM 9901 C 20 = 10:20:00 232604 Žák Michal LPU 0003 C 24 = 10:24:00 ? Dubský Vojtěch SJC 0006 C 28 = 10:28:00 2032373 Pelán Josef BRU 0003 C 32 = 10:32:00 9029 Sourada Tomáš ZAM 9902 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 2045243 Mistrik Karel LPU 9910 C 44 = 10:44:00 ? Pekárek Jakub SJC 0004 C 48 = 10:48:00 320300 Jelínek Tomáš CHC 9903 C 52 = 10:52:00 405954 Tichý Radomír SHK 0000 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00

Kategorie H16C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   250 m, 20 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 331426 Kalenský Aleš STH 9801 B 8 = 10:08:00 2035712 Valušiak Marek JIL 9803 C 14 = 10:14:00 232608 Žák Jan LPU 9802 B 20 = 10:20:00 2053570 Vandas Daniel PHK 9805 A 26 = 10:26:00 425537 Burket Tomáš JIL 9805 C 32 = 10:32:00 4742 Doležal Vít SJC 9802 B 38 = 10:38:00 9308 Novotný Vojtěch LPU 9702 B 44 = 10:44:00 232623 Gernert Marek JIL 9801 C 50 = 10:50:00 2032186 Míča Tomáš LPU 9707 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 2017682 Locker Tomáš SRK 9802 B 68 = 11:08:00 416295 Vencl Kristián ZAM 9701 C 74 = 11:14:00 232493 Hájek Jakub SHK 9802 B 80 = 11:20:00 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 86 = 11:26:00 9040 Novotný Matěj ZAM 9802 C 92 = 11:32:00 ......................... VAK C 98 = 11:38:00 4290 Břeň Lukáš SJC 9805 B 104 = 11:44:00 1396849 Pek Daniel SHK 9803 B 110 = 11:50:00 416281 Lauterbach David ZAM 9801 B 116 = 11:56:00 224890 Maňák Michal PHK 9801 B 122 = 12:02:00 ......................... VAK C 128 = 12:08:00

Kategorie H16D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   225 m, 10 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2011826 Peška Miroslav BRU 9802 C 10 = 10:10:00 ? Kourek Tomáš LPU 9711 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 436965 Borský Matěj LPU 9807 C 31 = 10:31:00 7003049 Juránek Filip KOR 9800 C 38 = 10:38:00 neregistro 9024 Rusz Vratislav KUN 9801 C 45 = 10:45:00 9814 Pokorný David SRK 9701 C 52 = 10:52:00 4745 Kubánek Jaroslav SJC 9803 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00 ? Brykner Tomáš SJC 9806 C 73 = 11:13:00

Kategorie H18C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  7.70 km, převýšení   390 m, 21 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 75 = 11:15:00 899029 Wołowczyk Krzysztof 35P 9501 C 78 = 11:18:00 7003034 Trejbal Václav SHK 9604 B 81 = 11:21:00 436957 Dušek Martin ZAM 9602 B 84 = 11:24:00 4225 Štál Jan SJC 9601 A 87 = 11:27:00 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 90 = 11:30:00 425582 Tužil Ondřej LPU 9601 B 93 = 11:33:00 426332 Lesák Jakub ZAM 9603 B 96 = 11:36:00 1600634 DELENNE Adrien 45F 0006 C 99 = 11:39:00 436955 Ježdík Václav ZAM 9605 C 102 = 11:42:00 301112 Ptáček Martin SRK 9509 B 105 = 11:45:00 2053542 Zlámal David SJC 9603 A 108 = 11:48:00 4026 Černín Ondřej NNN 0001 C 111 = 11:51:00 neregistro ......................... VAK C 114 = 11:54:00 1780796 RAUTURIER Quentin 45F 0005 C 117 = 11:57:00 ......................... VAK C 120 = 12:00:00

Kategorie H21A

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati 10.80 km, převýšení   560 m, 27 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 60 = 11:00:00 553448 Azeb Karim PHK 9110 C 63 = 11:03:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 C 69 = 11:09:00 5592 Burdych Tomáš BRM 8201 C 72 = 11:12:00 9410 Novotný Tomáš PHK 8101 C 75 = 11:15:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 842659 Parfianowicz Piotr 35P 9401 C 81 = 11:21:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 84 = 11:24:00 515487 Grundmann Jan LPU 9410 A 87 = 11:27:00 ......................... VAK C 90 = 11:30:00 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 93 = 11:33:00 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 A 96 = 11:36:00 ......................... VAK C 99 = 11:39:00 9360 Černý Michal PHK 8005 C 102 = 11:42:00 ......................... VAK C 105 = 11:45:00

Kategorie H21C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  9.10 km, převýšení   450 m, 24 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9521 Krmaš Václav SRK 8001 C 0 = 10:00:00 9965 Hanzl Tomáš SJC 8205 C 3 = 10:03:00 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 6 = 10:06:00 501485 RIO Nicolas 45F 0004 C 9 = 10:09:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 12 = 10:12:00 842658 Pilkowski Tadeusz 36P 9000 C 15 = 10:15:00 887949 Kolář Radek BRU 6901 C 18 = 10:18:00 920672 Kárník Jan LPU 7811 C 21 = 10:21:00 7255068 Bojan Blumenstein 51D 0003 C 24 = 10:24:00 9282 Fukátko Jan LPU 8105 C 27 = 10:27:00 1984123 Josef Neumann 51D 0000 C 30 = 10:30:00 2049544 Lán Filip SHK 8003 C 33 = 10:33:00 888969 Sokalski Dariusz 35P 8401 C 36 = 10:36:00 9325 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 39 = 10:39:00 1931230 CAPBERN Loic 45F 0002 C 42 = 10:42:00 410786 Valach Ondřej LPU 9205 C 45 = 10:45:00 49363 Havlíček Lukáš JIL 9003 C 48 = 10:48:00 777333 Jan Birnstock 51D 0001 C 51 = 10:51:00 682344 Dvořáček Radek ASU 9445 A 54 = 10:54:00 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 57 = 10:57:00 682098 Novák Jiří NPA 7502 C 60 = 11:00:00 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 63 = 11:03:00 425526 Peška Jaroslav BRU 9603 C 66 = 11:06:00 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 69 = 11:09:00 9291 Novotný Jan LPU 9201 C 72 = 11:12:00 1602626 Veselý Ondřej PHK 8505 C 75 = 11:15:00 9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 78 = 11:18:00 9193 Šabatka Jan SHK 9001 C 81 = 11:21:00 9662 Řehák Pavel VAM 8402 C 84 = 11:24:00 1008172 Hepner David SHK 7601 C 87 = 11:27:00 960407 Mark Otto 51D 0002 C 90 = 11:30:00 7213 Kupka Jaroslav ALB 7800 C 93 = 11:33:00 9720 Pilgr Luděk CET 7601 C 96 = 11:36:00 9324 Držka Štěpán LPU 7604 C 99 = 11:39:00 9154 Chmelař Tomáš SHK 8501 C 102 = 11:42:00 997601 Jirásek Aleš LPU 7601 C 105 = 11:45:00 995884 Justa Pavel PHK 8701 C 108 = 11:48:00 7999999 BODY Florentin 45F 0001 C 111 = 11:51:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 114 = 11:54:00 9086 Tihon Michal PHK 7905 C 117 = 11:57:00 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 120 = 12:00:00 995831 Jirásek Michal SHK 8901 C 123 = 12:03:00 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 126 = 12:06:00 9974 Chrást Tomáš STH 7401 C 129 = 12:09:00 9841 Vojta Marek SHK 8804 C 132 = 12:12:00 9898 Kraus Petr SJC 7303 C 135 = 12:15:00 1020973 COUPAT Olivier 45F 0003 C 138 = 12:18:00 9508 Petras Tomáš VAM 8801 C 141 = 12:21:00 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 144 = 12:24:00 1 Kalenský Tomáš SJC 8015 C 147 = 12:27:00 ......................... VAK C 150 = 12:30:00

Kategorie H21D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení   205 m, 16 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9590 Sršeň Tomáš VAM 8001 C 3 = 10:03:00 51777 Beseda Pavel CHT 6910 C 6 = 10:06:00 9498 Pátek Lukáš SRK 8905 C 9 = 10:09:00 9041 Kučera Štěpán STH 9401 A 12 = 10:12:00 49631 Procházka Martin LTU 8101 C 15 = 10:15:00 9589 Smutný Šimon VAM 9301 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 9509 Pátek Petr SRK 8802 C 24 = 10:24:00 9363 Elbl Marek PHK 8506 C 27 = 10:27:00 2017664 Kutlvašr Ruda VRL 7601 C 30 = 10:30:00 410774 Kučera Tomáš STH 9402 C 33 = 10:33:00 9867 Macl Jan LPU 9102 C 36 = 10:36:00 1431999 Hajdas Przemysław 17P 8000 C 39 = 10:39:00 9598 Hladký Viktor VAM 8201 C 42 = 10:42:00 9747 Nymsa Zdeněk TYN 8502 C 45 = 10:45:00 2058466 Betlach Michal CET 7801 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 9672 Smutný Michal VAM 6201 C 54 = 10:54:00 9625 Sokol Milan BRM 7201 C 57 = 10:57:00 1398977 Kalousek Tomáš ZAM 8901 C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00 9190 Tomalík Ondřej SHK 8904 C 66 = 11:06:00 9020 Lux Filip KUN 9102 C 69 = 11:09:00 9350 Kaštánek Petr LPU 8607 C 72 = 11:12:00 438629 Vyskočil Štěpán VAM 9701 B 75 = 11:15:00 886319 Pyra Bartłomiej 17P 7900 C 78 = 11:18:00 51112 Klouček Martin STH 9301 C 81 = 11:21:00

Kategorie H35C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  7.90 km, převýšení   375 m, 24 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9126 Netuka Jan SHK 7001 C 3 = 10:03:00 9500 Filip Libor SRK 7101 C 7 = 10:07:00 232633 Ľafář Miroslav CET 7001 C 11 = 10:11:00 9390 Macek Martin SNA 7106 C 15 = 10:15:00 2032163 Koblic Jan VAM 7601 C 19 = 10:19:00 9811 Šklíba Jan SRK 7501 C 23 = 10:23:00 1393031 Sokolář Zdeněk SNA 7201 C 27 = 10:27:00 2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 31 = 10:31:00 9134 Toužil Karel SHK 7602 C 35 = 10:35:00 9665 Vandas Luděk VAM 6601 C 39 = 10:39:00 9407 Kunart Tomáš PHK 7205 C 43 = 10:43:00 553456 Müller Robert VAM 6900 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 416203 Chaloupský David PHK 7103 C 55 = 10:55:00 553452 Souček Karel SHK 6601 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00 2017671 Faltejsek Pavel PHK 7003 C 67 = 11:07:00 ......................... VAK C 71 = 11:11:00 9127 Myslivec Tomáš SHK 7002 C 75 = 11:15:00 52074 Netopil Libor VAM 7401 C 79 = 11:19:00 9069 Votoček Tomáš JIL 7041 C 83 = 11:23:00 601169 Bolehovský Pavel EKP 7103 C 87 = 11:27:00

Kategorie H35D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení   200 m, 20 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 425587 Puš Roman STH 7501 C 5 = 10:05:00 9067 Zlesák Ondřej JIL 7601 C 8 = 10:08:00 neregistro 425515 Volák Pavel BRU 7001 C 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 2011867 Hladký Tomáš KOR 7600 C 17 = 10:17:00 neregistro 2049538 Müller Kamil VAM 7501 C 20 = 10:20:00 9036 Bříza Daniel ZAM 7301 C 23 = 10:23:00 49698 Šišma Pavel TYN 6901 C 26 = 10:26:00 2011799 Mádle Miroslav BRU 7600 C 29 = 10:29:00 9010 Vojtěch Libor HOR 7303 C 32 = 10:32:00 425511 Zenkner Karel BRU 7202 C 35 = 10:35:00 1398979 Borovička Tomáš ZAM 7001 C 38 = 10:38:00 336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 41 = 10:41:00 9737 Kašpar Václav TYN 7001 C 44 = 10:44:00 434591 Metelka Pavel PHK 6800 C 47 = 10:47:00 2032372 Pelán Kamil BRU 6601 C 50 = 10:50:00 425502 Kolář Zdeněk BRU 7101 C 53 = 10:53:00 2049537 Kolář Viktor HOR 7300 C 56 = 10:56:00 1398999 Kronika Miroslav 22C 7100 C 59 = 10:59:00 neregistro 2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 62 = 11:02:00 887943 Frömmel Miroslav BRU 6902 C 65 = 11:05:00 425598 Rusz Roman KUN 7201 C 68 = 11:08:00 425501 Rusin Jan BRU 7601 C 71 = 11:11:00 51102 Koutný Pavel PHK 7108 C 74 = 11:14:00 9556 Chaloupka Stanislav CHC 6703 C 77 = 11:17:00 49414 Gernert Alan JIL 7001 C 80 = 11:20:00 9372 Justa Jaromír PHK 6101 C 83 = 11:23:00 425517 Školník Jan BRU 7301 C 86 = 11:26:00 2053543 Tesař Zdeněk SJC 7401 C 89 = 11:29:00 301158 Locker Martin SRK 7001 C 92 = 11:32:00 ......................... VAK C 95 = 11:35:00 2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 98 = 11:38:00 9852 Adamovský Michal VAM 7200 C 101 = 11:41:00 2058468 Filip Aleš SHK 5501 C 104 = 11:44:00

Kategorie H45C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   330 m, 19 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9552 Křivda Ivan CHC 6701 C 10 = 10:10:00 336760 Růžička Ivan PHK 6702 C 13 = 10:13:00 9007 Vávra Martin HOR 6302 C 16 = 10:16:00 9277 Roudný Václav LPU 6102 C 19 = 10:19:00 301646 Killar Marek LTU 6801 C 22 = 10:22:00 331587 Levý Tomáš ZAM 6801 C 25 = 10:25:00 9402 Dušátko Petr PHK 5702 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 253352 Valach Petr LPU 6505 C 34 = 10:34:00 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 37 = 10:37:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 416285 Bendák Petr LTU 6500 C 46 = 10:46:00 9774 Erlebach Josef JIL 5201 C 49 = 10:49:00 9328 Knap Jan LPU 5101 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 9151 Chmelař Pavel SHK 6402 C 58 = 10:58:00 995825 Jakeš Josef TYN 6501 C 61 = 11:01:00 2035747 Havlíček Libor JIL 6103 C 64 = 11:04:00 9561 Půlpán Roman CHC 6501 C 67 = 11:07:00 8977 Kubát Miroslav VRL 6701 C 70 = 11:10:00 9400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 73 = 11:13:00 9667 Kotlář Vladimír VAM 5401 C 76 = 11:16:00 9123 Teplý Jiří SHK 6401 C 79 = 11:19:00 ? Vávra Radek HOR 6301 C 82 = 11:22:00 9369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 85 = 11:25:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 88 = 11:28:00 9773 Horák Jiří LTU 5802 C 91 = 11:31:00 9301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 94 = 11:34:00 9531 Langr Jan SHK 6701 C 97 = 11:37:00 232634 Fikejs Vladimír ZAM 5702 C 100 = 11:40:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 103 = 11:43:00 9070 Malý Evžen JIL 6102 C 106 = 11:46:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 109 = 11:49:00 9335 Kober Michal LPU 6702 C 112 = 11:52:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 115 = 11:55:00 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 118 = 11:58:00 ......................... VAK C 121 = 12:01:00

Kategorie H45D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   175 m, 16 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 9749 Falta Jiří HOS 6201 C 5 = 10:05:00 7003024 Juránek Petr KOR 6800 C 8 = 10:08:00 neregistro 9632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 11 = 10:11:00 9628 Borůvka Jindřich BRM 5600 C 14 = 10:14:00 neregistro 51489 Novotný Pavel SHK 6104 C 17 = 10:17:00 9671 Rykala Karel VAM 6401 C 20 = 10:20:00 410744 Funda Michal SHK 6403 C 23 = 10:23:00 9571 Grundman Martin CHC 5801 C 26 = 10:26:00 9327 Cinkan Zdeněk LPU 6201 C 29 = 10:29:00 361956 Jelínek Roman CHC 6301 C 32 = 10:32:00 9629 Imlauf Martin SNA 6301 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 682091 Karel Miloš JIL 6004 C 41 = 10:41:00 9593 Andrš Milan ZAM 5801 C 44 = 10:44:00 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 47 = 10:47:00 336796 Melichar Igor PHK 6504 C 50 = 10:50:00 2049556 Holeček Petr NNN 6700 C 53 = 10:53:00 neregistro 9837 Souček Pavel PHK 5503 C 56 = 10:56:00 2051525 Sejkora Miroslav KOR 5900 C 59 = 10:59:00 neregistro 9354 Balcar Aleš PHK 5703 C 62 = 11:02:00 8996 Hanč Pavel VRL 5601 C 65 = 11:05:00 9457 Vykysalý Miroslav PHK 5902 C 68 = 11:08:00 49629 Vízek Luděk SHK 6001 C 71 = 11:11:00 9555 Semrád Pavel CHC 6602 C 74 = 11:14:00 9120 Divecký Josef SHK 6102 C 77 = 11:17:00 9790 Novák Jiří VAM 6301 C 80 = 11:20:00 9158 Svoboda Miloslav SHK 5901 C 83 = 11:23:00 7224 Černý Petr ALB 6000 C 86 = 11:26:00 2045218 Kment Libor LPU 6703 C 89 = 11:29:00 232953 Zákravský Zdeněk SNA 5702 C 92 = 11:32:00 9916 Řehák Pavel SJC 6001 C 95 = 11:35:00 9633 Langr Stanislav SNA 5403 C 98 = 11:38:00 9025 Lux Zdeněk KUN 6201 C 101 = 11:41:00 ......................... VAK C 104 = 11:44:00 ......................... VAK C 107 = 11:47:00 1396854 Smith Grahame VRL 6601 C 110 = 11:50:00 2035741 Rücker Petr HOR 6500 C 113 = 11:53:00 ......................... VAK C 116 = 11:56:00

Kategorie H55C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   200 m, 16 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 5 = 10:05:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 8 = 10:08:00 9312 Nožička Miroslav LPU 5405 C 11 = 10:11:00 9799 Vítek Zdeněk SRK 4701 C 14 = 10:14:00 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 17 = 10:17:00 9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 9001 Štregl Tomáš VRL 5001 C 26 = 10:26:00 9487 Balcar Pavel NNN 0042 C 29 = 10:29:00 neregistro 8999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 32 = 10:32:00 9260 Farář Václav LPU 5201 C 35 = 10:35:00 9818 Stárek Jiří SRK 5002 C 38 = 10:38:00 9087 Kynčl Stanislav JIL 5401 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 1398978 Kalous Jaroslav ZAM 5501 C 47 = 10:47:00 9027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 50 = 10:50:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 53 = 10:53:00 9215 Mrštík Václav LPU 5002 C 56 = 10:56:00 9533 Pohl Zdeněk SRK 5301 C 59 = 10:59:00 9725 Čípa Jiří CET 5002 C 62 = 11:02:00

Kategorie H55D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   155 m, 14 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 10:40:00 9721 Pilgr Bohuslav CET 5101 C 44 = 10:44:00 9038 Šponar Josef ZAM 4701 C 48 = 10:48:00 9778 Procházka Jiří LTU 4802 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00 9201 Klimpl Petr LPU 5401 C 60 = 11:00:00 9800 Daníček Josef SRK 4901 C 64 = 11:04:00 9039 Tobiška Václav ZAM 4401 C 68 = 11:08:00 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 72 = 11:12:00 9104 Fejlek Vojtěch SHK 5202 C 76 = 11:16:00 9731 Beňo Miroslav TYN 5301 C 80 = 11:20:00 9115 Šabatka Petr SHK 5703 C 84 = 11:24:00 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 88 = 11:28:00 9789 Malátek Jaroslav VAM 4801 C 92 = 11:32:00 2032164 Sáňka Bedřich LPU 5102 C 96 = 11:36:00 ......................... VAK C 100 = 11:40:00

Kategorie H65C

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   135 m, 13 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9422 Novotný Petr PHK 3802 C 31 = 10:31:00 9610 Sokolář Zdeněk SNA 4501 C 34 = 10:34:00 51215 Novotný František PUL 4200 C 37 = 10:37:00 9474 Seidl Karel SRK 4301 C 40 = 10:40:00 416268 Málek Josef LPU 3901 C 43 = 10:43:00 9102 Mikulecký Jan PHK 3801 C 46 = 10:46:00 9066 Zlesák Zdeněk JIL 4701 C 49 = 10:49:00 888630 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 9446 Springer Michal PHK 4601 C 58 = 10:58:00 9347 Koudelka Karel LPU 4001 C 61 = 11:01:00 9425 Novotný František PHK 4801 C 64 = 11:04:00 9334 Čepelka Petr LPU 4701 C 67 = 11:07:00 8963 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 70 = 11:10:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00

Kategorie H65D

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 9009 Arnold Jindřich HOR 4701 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00

Kategorie HDR

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    95 m,  6 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Daníček Josef SRK 0701 C 0 = 10:00:00 ? Doudová Alžběta PHK 0554 C 0 = 10:00:00 ? Doudová Anna PHK 0254 C 0 = 10:00:00 425566 Filipová Lucie SRK 0351 C 0 = 10:00:00 ? Jiroušek Dominik SRK 0602 C 0 = 10:00:00 9483 Koblic Martin VAM 0606 C 0 = 10:00:00 2051501 Kopecký Daniel KOR 0400 C 0 = 10:00:00 neregistro 2056307 Kovář Radim CET 0501 C 0 = 10:00:00 8991 Kubát Vojta VRL 0604 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Kutlvašrová Pavla VRL 0651 C 0 = 10:00:00 neregistro 9099 Malá Anežka JIL 0751 C 0 = 10:00:00 ? Mistrik Pavel LPU 0602 C 0 = 10:00:00 2011798 Mádle Kryštof BRU 0400 C 0 = 10:00:00 2032375 Mádle Ondřej BRU 0701 C 0 = 10:00:00 9710 Pavelec Michal NPA 0801 C 0 = 10:00:00 ? Samler Ondřej NNN 0021 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Samlerová Adéla NNN 0020 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Smith Laura VRL 0652 C 0 = 10:00:00 neregistro 9600 Sršňová Natálie VAM 0751 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Stolinová Andrea DOB 0951 C 0 = 10:00:00 neregistro 2049574 Surga David NNN 0006 C 0 = 10:00:00 neregistro 9592 Svejštil Martin ZAM 1001 C 0 = 10:00:00 neregistro 2011790 Voláková Viktorie BRU 0651 C 0 = 10:00:00 426360 Votočková Amálie JIL 0551 C 0 = 10:00:00 neregistro 2032378 Zenkner Jan BRU 1000 C 0 = 10:00:00 ? Zurynková Jana PHK 0553 C 0 = 10:00:00 425516 Školníková Karla BRU 0551 C 0 = 10:00:00 9728 Škop Jonáš CET 0602 C 0 = 10:00:00 9718 Štantejský Vojtěch CET 0401 C 0 = 10:00:00 2035729 Štichhauer Adam LPU 0603 C 0 = 10:00:00 49613 Ľkopová Adéla CET 0451 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    70 m, 10 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 361914 Balcar Vít CET 8149 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Cibulka Radek LPU 7107 C 0 = 10:00:00 ? Filipi Markéta NNN 0030 C 0 = 10:00:00 neregistro 425505 Hašek Jaroslav BRU 7700 C 0 = 10:00:00 410775 Hrnčířová Lenka STH 7251 C 0 = 10:00:00 301639 Jireš František NNN 0010 C 0 = 10:00:00 neregistro 9899 Kološ Oldřich LPU 6003 C 0 = 10:00:00 9801 Lockerová Milena SRK 7251 C 0 = 10:00:00 ? Lounek Jakub NNN 0050 C 0 = 10:00:00 neregistro 9746 Nymsová Marie TYN 8651 C 0 = 10:00:00 425527 Peška Robert BRU 6700 C 0 = 10:00:00 ? Samlerová Darina NNN 0022 C 0 = 10:00:00 neregistro 8966 Smith Lucie VRL 7353 C 0 = 10:00:00

Kategorie T

18.05.2013 8. kolo VČP - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení   250 m, 20 kontrol           tištěno 17.05.2013    2:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Fiala Tomáš NNN 0060 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Jandová Barbora NNN 0061 C 0 = 10:00:00 neregistro 9468 Souček Tomáš NNN 0040 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Zelenka Martin PHK C 0 = 10:00:00 neregistro