Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D21A      8.30 km, 190 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čepová Daniela            PHK8951 C OK 99 Hradec Králové            81.50         
 2. Sůvová Barbora            LPU8751 C OK Lokomotiva Pardubice         87.04   + 5.14
 3. Vítková Lucie             PHK8055 C OK 99 Hradec Králové            90.10   + 8.20
 4. Koconka Anna              WRC9051 C WKS Wroclaw                     92.56   +11.06
 5. Myslivcová Pavla          SHK9352 A TJ Slavia Hradec Králové        93.40   +11.50
 6. Jiřištová Zuzana          DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka               94.06   +12.16
 7. Randáková Helena          VRL7452 R OOS TJ Spartak Vrchlabí         95.57   +14.07
 8. Lučanová Marta            LPU7957 E OK Lokomotiva Pardubice         99.31   +17.41
 9. Mrštíková Květa           LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice        100.18   +18.28
10. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov      106.58   +25.08
    Doležalová Veronika       SHK8753 R TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H21A      14.30 km, 370 m, 27 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štěrba Zbyněk             LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice         96.22         
 2. Nožka Radek               LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice         99.26   + 3.04
 3. Kubelka Tomáš             LPU9307 A OK Lokomotiva Pardubice        103.01   + 6.39
 4. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk             105.59   + 9.37
 5. Kolín Jan                 JIL7701 C OK Jilemnice                   106.43   +10.21
 6. Jirásek Michal            SHK8901 R TJ Slavia Hradec Králové       112.39   +16.17
 7. Grundmann Jan             LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice        116.03   +19.41
 8. Fibír Tomáš               FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha    116.17   +19.55
 9. Hanč Petr                 VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí        117.54   +21.32
10. Mašata Roman              PHK7107 C OK 99 Hradec Králové           123.53   +27.31
11. Lučan Vladimír            LPU7710 R OK Lokomotiva Pardubice        123.58   +27.36
12. Knížek Jiří               LPU8204 C OK Lokomotiva Pardubice        125.41   +29.19
12. Držka Štěpán              LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice        125.41   +29.19
14. Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                     129.09   +32.47
15. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ START Náchod                134.28   +38.06
16. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové           135.14   +38.52
17. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod                135.37   +39.15
18. Nývlt Petr                SNA8004 C TJ START Náchod                155.50   +59.28
    Jakeš Ondřej              TYN9103 C OOB SK Týniště nad Orlicí        DISK         
    Macek Martin              SNA7106 C TJ START Náchod                  DISK         
    Zelenka Tomáš             PHK9001 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Pátek Michal              CHC8603 C KOB Choceň                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D10C      2.20 km, 70 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chrástová Tereza          STH0251 C SK Studenec                     29.17         
 2. Vandasová Adéla           VAM0251 C OOB Vamberk                     30.47   + 1.30
 3. Kuchařová Rozárka         SJC0251 C Sportcentrum Jičín              33.36   + 4.19
 4. Thýnová Martina           SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové        36.26   + 7.09
 5. Janků Anna                SJC0252 C Sportcentrum Jičín              40.11   +10.54
 6. Karlová Anna              JIL0352 C OK Jilemnice                    42.33   +13.16
 7. Suchá Simona              SHK0351 C TJ Slavia Hradec Králové        43.07   +13.50
 8. Kološová Veronika         LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice         46.20   +17.03
 9. Randáková Alžběta         VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         60.40   +31.23
    Pušová Bára               LPU0357 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Jakouběová Kateřina       JIL0351 C OK Jilemnice                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D10N      3.60 km, 65 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Matoušová Gabriela        VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         24.58         
 2. Vávrová Vanda             HOR0350 C TJ Jiskra Hořice                26.30   + 1.32
 3. Suchánková Eliška         PHK0250 C OK 99 Hradec Králové            29.05   + 4.07
 4. Metelková Michaela        PHK0550 C OK 99 Hradec Králové            31.05   + 6.07
 5. Chvátilová Johana         PHK0450 C OK 99 Hradec Králové            38.21   +13.23
 6. Hrnčířová Ivana           STH0351 C SK Studenec                     39.32   +14.34
 7. Kovářová Jana             CET0251 C TJ Loko Česká Třebová           40.30   +15.32
 8. Vodičková Johana          LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice         66.39   +41.41
    Málková Naďa              SRK0450 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Černíková Zuzka           N05     C Neregistrovani 05                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D12C      2.50 km, 80 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Tereza             SRK0151 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  27.47         
 2. Thýnová Nikola            SHK0051 B TJ Slavia Hradec Králové        28.02   + 0.15
 3. Filipová Tereza           SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  29.00   + 1.13
 4. Hápová Petra              PHK0051 C OK 99 Hradec Králové            33.23   + 5.36
 5. Držková Berenika          LPU0151 C OK Lokomotiva Pardubice         33.40   + 5.53
 6. Kochová Anna              SJC0153 C Sportcentrum Jičín              34.00   + 6.13
 7. Rückerová Šárka           HOR0050 C TJ Jiskra Hořice                34.18   + 6.31
 8. Brožová Zuzana            LPU0053 B OK Lokomotiva Pardubice         36.11   + 8.24
 9. Borovičková Valerie       ZAM0051 C OB TJ Sokol Žamberk             36.31   + 8.44
10. Šklíbová Veronika         SRK0153 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  36.49   + 9.02
11. Stará Tereza              VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         37.40   + 9.53
11. Hrnčířová Magda           STH0051 C SK Studenec                     37.40   + 9.53
13. Chaloupková Kateřina      CHC0051 C KOB Choceň                      43.18   +15.31
14. Vojtíšková Viktorie       LPU0051 C OK Lokomotiva Pardubice         43.53   +16.06
15. Kacálková Agáta           SRK0154 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  44.29   +16.42
16. Jelínková Zuzana          CHC0151 C KOB Choceň                      51.54   +24.07
17. Shánělová Štěpánka        CHC0152 C KOB Choceň                      53.33   +25.46
18. Chvojková Klára           SRK0150 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  74.41   +46.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D12D      2.00 km, 70 m, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kroniková Štěpánka        SHK0150 C TJ Slavia Hradec Králové        30.48         
2. Tumová Adela              SJC0154 C Sportcentrum Jičín              41.02   +10.14
3. Zimová Barbora            SHK0152 C TJ Slavia Hradec Králové        41.58   +11.10
4. Kubíčková Iva             ZAM0151 C OB TJ Sokol Žamberk             45.11   +14.23
5. Šimonová Klárka           SJC0155 C Sportcentrum Jičín              47.03   +16.15
6. Jeníčková Milena          CHC0052 C KOB Choceň                      54.13   +23.25
7. Kovářová Veronika         SRK0152 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  72.40   +41.52
   Kheilová Lucie            SRK0052 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D14C      2.80 km, 65 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kalenská Dominika         STH9958 B SK Studenec                     25.07         
 2. Chaloupková Veronika      CHC9852 A KOB Choceň                      26.54   + 1.47
 3. Větříčková Andrea         SHK9951 B TJ Slavia Hradec Králové        28.59   + 3.52
 4. Matoušová Kateřina        VRL9955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         30.19   + 5.12
 5. Kopecká Anna              LPU9958 B OK Lokomotiva Pardubice         30.29   + 5.22
 6. Kubíčková Kateřina        VAM9952 B OOB Vamberk                     30.51   + 5.44
 7. Semrádová Jana            CHC9951 B KOB Choceň                      34.08   + 9.01
 8. Chaloupská Barbora        PHK9951 B OK 99 Hradec Králové            34.39   + 9.32
 9. Šrenkelová Ilona          LPU9955 B OK Lokomotiva Pardubice         37.37   +12.30
10. Zlámalová Nikola          SJC9951 B Sportcentrum Jičín              38.48   +13.41
11. Sedláčková Tereza         LTU9852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       46.09   +21.02
12. Malinová Apolena          SHK9952 C TJ Slavia Hradec Králové        49.49   +24.42
13. Kubíčková Jana            PHK9999 B OK 99 Hradec Králové            50.38   +25.31
    Pilná Bára                VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí          DISK         
    Kubečková Veronika        PHK9853 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D14D      2.50 km, 70 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gažiová Romana            CET9851 C TJ Loko Česká Třebová           35.23         
2. Zemanová Kateřina         ZAM9851 C OB TJ Sokol Žamberk             36.54   + 1.31
3. Jarošová Michaela         SRK9952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  40.03   + 4.40
4. Kmentová Barbora          LPU9957 C OK Lokomotiva Pardubice         42.16   + 6.53
5. Chrtková Terezie          SJC9852 C Sportcentrum Jičín              52.18   +16.55
MS Mikulová + Faltusová      N07     C                                 70.43   +35.20
MS Fajstová + Macháček       N07     C                                  DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D16C      4.20 km, 90 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zemánková Tereza          SRK9752 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  47.44         
 2. Fenclová Tereza           LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice         53.38   + 5.54
 3. Červená Adéla             SHK9755 B TJ Slavia Hradec Králové        59.35   +11.51
 4. Kavalírová Julie          PHK9753 B OK 99 Hradec Králové            64.12   +16.28
 5. Langrová Anna             SHK9753 B TJ Slavia Hradec Králové        66.21   +18.37
 6. Košťalková Julie          CHC9752 C KOB Choceň                      68.10   +20.26
 7. Zákravská Adéla           SNA9751 C TJ START Náchod                 73.39   +25.55
 8. Jansová Doubravka         ZAM9751 C OB TJ Sokol Žamberk             76.41   +28.57
 9. Šádková Lucie             PHK9654 B OK 99 Hradec Králové            79.55   +32.11
10. Kosková Kateřina          SRK9654 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  83.52   +36.08
11. Koutná Hana               PHK9651 C OK 99 Hradec Králové           101.30   +53.46
    Hančová Petra             VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D16D      3.00 km, 75 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kořínková Barbora         LPU9754 C OK Lokomotiva Pardubice         46.37         
2. Provazníková Darja        LPU9651 C OK Lokomotiva Pardubice         54.37   + 8.00
3. Kotlářová Anna            VAM9799 C OOB Vamberk                     58.40   +12.03
4. Gažiová Kristýna          CET9751 C TJ Loko Česká Třebová           77.07   +30.30
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D18C      5.70 km, 160 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         73.24         
2. Šmejcová Anna             SJC9552 B Sportcentrum Jičín              80.43   + 7.19
   Zawodnik Tola             OLE9451 C WKS Olesniczanka                 DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D20C      6.30 km, 180 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kolodziej Paulina         WRC9251 C WKS Wroclaw                     92.03         
2. Kopecká Eliška            ASU9299 C Magnus Orienteering            102.16   +10.13
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D21C      6.60 km, 200 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zvěřinová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         62.13         
 2. Hepnerová Martina         SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        62.24   + 0.11
 3. Azebová Nina              PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            69.17   + 7.04
 4. Doležalová Radka          VRL9252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         79.34   +17.21
 5. Kamenická Kateřina        PHK9353 A OK 99 Hradec Králové            80.54   +18.41
 6. Zákravská Šárka           SNA8951 C TJ START Náchod                 81.12   +18.59
 7. Klimplová Lenka           LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice         84.02   +21.49
 8. Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk              87.29   +25.16
 9. Bolechová Anežka          LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice         89.21   +27.08
10. Jarošová Kateřina         SRK9357 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  94.21   +32.08
11. Maciorowska Ewa           WRC8451 C WKS Wroclaw                     99.47   +37.34
12. Kotlářová Jana            VAM9099 C OOB Vamberk                    108.06   +45.53
13. Kisková Klára             LPU9356 C OK Lokomotiva Pardubice        138.28   +76.15
    Samková Renáta            PHK7456 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Tauchmanová Ivana         NPA7852 C SK LOB Nová Paka                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D21D      4.50 km, 90 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Justová Hana              PHK8556 C OK 99 Hradec Králové            48.44         
 2. Toužilová Martina         SHK8051 C TJ Slavia Hradec Králové        52.58   + 4.14
 3. Šafářová Ivana            CET8051 C TJ Loko Česká Třebová           56.41   + 7.57
 4. Kunartová Lenka           PHK7852 C OK 99 Hradec Králové            60.16   +11.32
 5. Švíglerová Pavla          LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice         60.50   +12.06
 6. Kubečková Zdena           PHK7551 C OK 99 Hradec Králové            62.37   +13.53
 7. Kadaňová Barbora          LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice         63.32   +14.48
 8. Šponarová Lucie           ZAM9151 C OB TJ Sokol Žamberk             67.43   +18.59
 9. Doležalová Marie          TYN8651 C OOB SK Týniště nad Orlicí       68.10   +19.26
10. Kokaislová Eva            LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice         68.41   +19.57
11. Hostinská Jana            VAM8451 C OOB Vamberk                     70.03   +21.19
12. Vojtíšková Erika          LPU7651 C OK Lokomotiva Pardubice         71.11   +22.27
13. Andršová Jana             SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  71.59   +23.15
14. Horká Marie               ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí      73.46   +25.02
15. Kunhartová Kateřina       PHK8052 C OK 99 Hradec Králové            75.07   +26.23
16. Sokolová Tereza           BRM8451 C Sokol Burdych                   79.15   +30.31
17. Držková Markéta           LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice         81.37   +32.53
18. Müllerová Petra           VAM9098 C OOB Vamberk                     86.08   +37.24
19. Venclová Veronika         ZAM8051 C OB TJ Sokol Žamberk             86.31   +37.47
20. Poláková Lucie            VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         95.53   +47.09
21. Válková Marcela           ZAM9154 C OB TJ Sokol Žamberk             96.00   +47.16
22. Černíková Barbora         N05     C Neregistrovani 05               98.18   +49.34
    Zástěrová Petra           TYN8552 C OOB SK Týniště nad Orlicí        DISK         
    Veselková Jana            SHK8659 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Pilíková Veronika         CET8152 C TJ Loko Česká Třebová            DISK         
    Khýnová Radka             ALB8750 C OOB Albrechtice nad Orlicí       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D35C      5.90 km, 100 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Škorpilová Jana           SJC7451 C Sportcentrum Jičín              57.07         
 2. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  61.18   + 4.11
 3. Kopecká Marcela           PHK6852 C OK 99 Hradec Králové            61.31   + 4.24
 4. Hájková Ludmila           CET7554 C TJ Loko Česká Třebová           63.38   + 6.31
 5. Kovářová Anna             CET7552 C TJ Loko Česká Třebová           66.27   + 9.20
 6. Mikulecká Nataša          SRK4751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  68.08   +11.01
 7. Škvorová Zuzana           KAM7350 C SK Kamenice                     72.01   +14.54
 8. Kroniková Jana            SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové        75.36   +18.29
 9. Rykalová Jitka            VAM7251 C OOB Vamberk                     79.21   +22.14
10. Vandasová Markéta         VAM7250 C OOB Vamberk                     82.40   +25.33
11. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        88.23   +31.16
12. Kalenská Kateřina         STH7351 C SK Studenec                    120.04   +62.57
13. Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 125.57   +68.50
    Růžičková Kamila          PHK7153 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D35D      4.70 km, 105 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Maňáková Silvie           PHK7151 C OK 99 Hradec Králové            61.03         
 2. Šklíbová Jana             SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  62.33   + 1.30
 3. Chaloupková Lenka         CHC6951 C KOB Choceň                      66.15   + 5.12
 4. Tomášová Petra            CHC7351 C KOB Choceň                      68.03   + 7.00
 5. Waňková Dita              VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         73.09   +12.06
 6. Azebová Martina           PHK6757 C OK 99 Hradec Králové            74.04   +13.01
 7. Koutná Alena              PHK7052 C OK 99 Hradec Králové            74.13   +13.10
 8. Rydlová Jana              VIC7752 C OB Vizovice                     74.46   +13.43
 9. Kavalírová Zuzana         PHK6950 C OK 99 Hradec Králové            78.09   +17.06
10. Pilná Libuše              VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         78.38   +17.35
11. Hápová Šárka              PHK7157 C OK 99 Hradec Králové            81.49   +20.46
12. Semrádová Jitka           CHC6651 C KOB Choceň                      82.53   +21.50
13. Hančová Alice             VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         83.20   +22.17
14. Matoušová Petra           VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         84.33   +23.30
15. Moskvová Jitka            ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory               85.01   +23.58
16. Lamichová Iva             PHK6353 C OK 99 Hradec Králové            85.28   +24.25
17. Kobližková Hana           ZAM5851 C OB TJ Sokol Žamberk             85.42   +24.39
18. Bendáková Jitka           LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       88.55   +27.52
19. Procházková Lucie         ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov           89.19   +28.16
20. Fenclová Markéta          LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice         91.52   +30.49
21. Divecká Růžena            SHK6753 C TJ Slavia Hradec Králové        91.58   +30.55
22. Cabalková Ivana           ZAM6351 C OB TJ Sokol Žamberk             92.08   +31.05
23. Žáková Marcela            LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice         92.09   +31.06
24. Jelínková Marta           CHC6751 C KOB Choceň                      93.59   +32.56
25. Krpatová Zuzana           LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice         97.01   +35.58
26. Justová Jana              PHK6153 C OK 99 Hradec Králové            97.33   +36.30
27. Chládková Eva             ZAM7051 C OB TJ Sokol Žamberk             97.41   +36.38
28. Stará Petra               VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         98.30   +37.27
29. Valachová Jana            LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice        101.50   +40.47
30. Krunková Bohuslava        SNA7053 C TJ START Náchod                104.03   +43.00
31. Chvátilová Pavlína        PHK7450 C OK 99 Hradec Králové           104.33   +43.30
32. Skalická Jana             CHC7252 C KOB Choceň                     105.10   +44.07
33. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ START Náchod                117.40   +56.37
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D40C      5.90 km, 100 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Klapalová Jana            VAM6451 C OOB Vamberk                     68.44         
2. Křivdová Lenka            CHC7251 C KOB Choceň                      68.53   + 0.09
3. Müllerová Zorka           SHK6751 C TJ Slavia Hradec Králové        72.41   + 3.57
4. Kosová Michaela           SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  74.17   + 5.33
5. Procházková Alexandra     LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice         75.16   + 6.32
6. Hejnalová Hana            PHK6151 C OK 99 Hradec Králové            85.59   +17.15
7. Mutinská Zdeňka           HVC6453 C SK Hlinsko                      94.02   +25.18
MS Myslivcová Lenka          SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové       129.12   +60.28
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D45C      4.20 km, 100 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Běhounová Jiřina          PHK5651 C OK 99 Hradec Králové            53.37         
 2. Novotná Iva               SHK6151 C TJ Slavia Hradec Králové        60.52   + 7.15
 3. Hindráková Martina        LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       62.02   + 8.25
 4. Langrová Eva              SNA5351 C TJ START Náchod                 64.53   +11.16
 5. Hepnerová Dagmar          SHK5451 C TJ Slavia Hradec Králové        65.38   +12.01
 6. Nýdrlová Eva              VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         73.35   +19.58
 7. Mádlová Iva               SHK6351 C TJ Slavia Hradec Králové        74.42   +21.05
 8. Jiranová Alena            PHK5351 C OK 99 Hradec Králové            77.24   +23.47
 9. Thýnová Ivana             SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové        77.53   +24.16
10. Petrželová Alena          LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       79.07   +25.30
11. Zalabová Martina          SJC6657 C Sportcentrum Jičín              79.39   +26.02
12. Hausvaterová Marcela      SHK6152 C TJ Slavia Hradec Králové        94.27   +40.50
13. Šabatková Zdena           SHK5652 C TJ Slavia Hradec Králové       110.58   +57.21
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D45D      3.50 km, 60 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Egrtová Jitka             SHK6354 C TJ Slavia Hradec Králové        55.56         
 2. Kynčlová Miroslava        JIL5851 C OK Jilemnice                    61.30   + 5.34
 3. Veverková Yveta           VAM6452 C OOB Vamberk                     61.37   + 5.41
 4. Gazdačková Jana           SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králové        62.41   + 6.45
 5. Kulová Jana               VAM6551 C OOB Vamberk                     64.13   + 8.17
 6. Vlčková Pavla             TYN6351 C OOB SK Týniště nad Orlicí       65.18   + 9.22
 7. Kubátová Iva              PHK6552 C OK 99 Hradec Králové            67.35   +11.39
 8. Suchanová Lenka           VAM5851 C OOB Vamberk                     68.49   +12.53
 9. Kološová Jana             LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice         69.33   +13.37
10. Stulíková Zuzana          SHK5751 C TJ Slavia Hradec Králové        70.21   +14.25
11. Balcarová Eva             PHK5952 C OK 99 Hradec Králové            71.10   +15.14
12. Kalousová Dana            ZAM5951 C OB TJ Sokol Žamberk             72.33   +16.37
13. Svobodová Eva             SHK5853 C TJ Slavia Hradec Králové        74.42   +18.46
14. Zvěřinová Darina          SNA5952 C TJ START Náchod                 76.17   +20.21
15. Zákravská Hana            SNA6451 C TJ START Náchod                 77.43   +21.47
16. Filipová Dagmar           SHK5651 C TJ Slavia Hradec Králové        97.23   +41.27
    Nováková Miloslava        ZAM6051 C OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D50C      4.20 km, 100 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         61.42         
2. Sombotová Alena           LTU6151 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       80.38   +18.56
3. Vilnerová Eva             LPU6054 C OK Lokomotiva Pardubice         87.11   +25.29
4. Bláhová Luba              SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové        91.51   +30.09
5. Zelenková Lenka           PHK6152 C OK 99 Hradec Králové           101.11   +39.29
6. Felklová Jarmila          N006051 C                                103.55   +42.13
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D55C      3.40 km, 90 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Lohrová Jarmila           SCP4650 C OK Sparta Praha                 54.42         
2. Novotná Jiřina            LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         54.45   + 0.03
3. Klimplová Alena           LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice         59.44   + 5.02
4. Mrštíková Hana            LPU5552 C OK Lokomotiva Pardubice         65.44   +11.02
5. Fejlková Alice            SHK5351 C TJ Slavia Hradec Králové        67.39   +12.57
6. Nováková Jana             NPA5552 C SK LOB Nová Paka                74.48   +20.06
7. Štěrbová Lenka            LPU5451 C OK Lokomotiva Pardubice         77.08   +22.26
8. Dusílková Marie           SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 101.55   +47.13
   Lukavcová Lenka           TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D60C      3.40 km, 90 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Martincová Helena         ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk             53.14         
2. Knoblochová Věra          VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         66.08   +12.54
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
D65C      2.90 km, 50 m, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Soulková Irena            KAM4650 C SK Kamenice                     70.34         
2. Kutáčková Stanislava      LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       70.50   + 0.16
3. Ehlová Iva                SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  75.31   + 4.57
4. Lhotská Hana              ZAM4651 C OB TJ Sokol Žamberk             87.51   +17.17
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H10C      2.20 km, 70 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Škvor Adam                KAM0202 C SK Kamenice                     25.45         
 2. Rücker Jan                HOR0201 C TJ Jiskra Hořice                27.00   + 1.15
 3. Flegl Martin              SRK0300 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  27.43   + 1.58
 4. Zemánek Mikuláš           SRK0201 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  28.08   + 2.23
 5. Šabata Radek              SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  29.09   + 3.24
 6. Štefan Vít                STH0202 C SK Studenec                     29.32   + 3.47
 7. Bárta Šimon               PHK0202 C OK 99 Hradec Králové            31.08   + 5.23
 8. Chaloupský Jakub          PHK0302 C OK 99 Hradec Králové            40.06   +14.21
 9. Locker Daniel             SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  40.50   +15.05
10. Vávra Jakub               HOR0202 C TJ Jiskra Hořice                42.38   +16.53
11. Borský Jakub              LPU     C OK Lokomotiva Pardubice         45.05   +19.20
12. Kuneš Vojtěch             HOR0200 C TJ Jiskra Hořice                51.12   +25.27
13. Pipek Ondřej              LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice         52.19   +26.34
14. Fencl Jáchym              LPU0301 C OK Lokomotiva Pardubice         53.47   +28.02
15. Ryba Petr                 JIL0303 C OK Jilemnice                    67.42   +41.57
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H10N      3.60 km, 65 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Grundman Viktor           CHC0301 C KOB Choceň                      28.09         
 2. Vybíral Jan               PHK0300 C OK 99 Hradec Králové            30.09   + 2.00
 3. Neumann Matěj             PHK0400 C OK 99 Hradec Králové            30.26   + 2.17
 4. Juška Jiří                LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice         31.24   + 3.15
 5. Šípek Stanislav           SRK0304 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  32.10   + 4.01
 6. Štregl Matyáš             VRL0301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         33.34   + 5.25
 7. Franta Jonáš              SJC0201 C Sportcentrum Jičín              34.13   + 6.04
 8. Pavelec Matěj             NPA0501 C SK LOB Nová Paka                34.47   + 6.38
 9. Krpata Michal             LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice         35.18   + 7.09
10. Waněk Hubert              VRL0302 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         37.47   + 9.38
11. Šišma Vojta               TYN0201 C OOB SK Týniště nad Orlicí       39.56   +11.47
12. Pompach Lukáš             PHK0500 C OK 99 Hradec Králové            41.11   +13.02
13. Juška Michal              LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice         41.24   +13.15
14. Černík David              N05     C Neregistrovani 05               41.43   +13.34
15. Pokorný Dominik           SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  51.37   +23.28
16. Kavalír Jan               SHK0300 C TJ Slavia Hradec Králové        53.48   +25.39
17. Zeman Ladislav            VAM0202 C OOB Vamberk                     55.29   +27.20
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H12C      3.00 km, 110 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Metelka Ondřej            PHK0101 B OK 99 Hradec Králové            28.04         
 2. Roudný Martin             LPU0002 B OK Lokomotiva Pardubice         30.33   + 2.29
 3. Rusin Jan                 BRU0001 B Ulita-HOBRA Orienteering Broum  43.24   +15.20
 4. Volák Ondřej              BRU0006 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  44.02   +15.58
 5. Karásek Matěj             SJC0001 B Sportcentrum Jičín              44.57   +16.53
 6. Tryzna Matěj              VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         46.25   +18.21
 7. Jakub Ježek               JIL0104 C OK Jilemnice                    51.45   +23.41
 8. Langr Jan                 SHK0101 C TJ Slavia Hradec Králové        51.58   +23.54
 9. Samek Tomáš               PHK0001 C OK 99 Hradec Králové            54.20   +26.16
10. Paleček Ondřej            SRK0103 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.22   +27.18
11. Švadlena Michal           CHC0101 C KOB Choceň                      55.53   +27.49
12. Roudný Václav             LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice         57.42   +29.38
13. Kulhavý Tadeáš            LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice         57.45   +29.41
14. Zalaba Tomáš              SJC0101 C Sportcentrum Jičín              60.39   +32.35
15. Břeň Daniel               SJC0102 C Sportcentrum Jičín              78.10   +50.06
    Jakeš Josef               TYN0101 C OOB SK Týniště nad Orlicí        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H12D      2.20 km, 70 m, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kovář Lukáš               CET0102 C TJ Loko Česká Třebová           41.14         
2. Bláha Marek               PHK0102 C OK 99 Hradec Králové            45.12   + 3.58
3. Žák Michal                LPU0003 C OK Lokomotiva Pardubice         49.36   + 8.22
   Rusz Rostislav            KUN0101 C TJ Sokol Kunvald                 DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H14C      3.90 km, 95 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Locker Tomáš              SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  37.14         
 2. Škvor Ota                 KAM9900 A SK Kamenice                     37.56   + 0.42
 3. Bendák Jan                LTU9801 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov       41.58   + 4.44
 4. Vandas Daniel             SRK9805 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  42.43   + 5.29
 5. Gebrt Jan                 SHK9801 B TJ Slavia Hradec Králové        43.39   + 6.25
 6. Pek Daniel                SHK9803 C TJ Slavia Hradec Králové        53.19   +16.05
 7. Starý Ondra               VRL9802 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         53.22   +16.08
 8. Tomeš Jan                 VRL9801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         54.00   +16.46
 9. Kavalír Jáchym            PHK9901 B OK 99 Hradec Králové            55.12   +17.58
10. Lauterbach David          ZAM9801 C OB TJ Sokol Žamberk             55.37   +18.23
11. Břeň Lukáš                SJC9805 B Sportcentrum Jičín              56.49   +19.35
12. Křivda Tomáš              CHC9901 B KOB Choceň                      57.24   +20.10
13. Faltejsek Jan             PHK9802 C OK 99 Hradec Králové            57.52   +20.38
14. Macko Lukáš               SJC9901 B Sportcentrum Jičín              58.08   +20.54
15. Doležal Vít               SJC9802 B Sportcentrum Jičín              58.47   +21.33
16. Maňák Michal              PHK9801 B OK 99 Hradec Králové            59.59   +22.45
17. Šabata Milan              SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  61.22   +24.08
18. Žák Jan                   LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice         61.49   +24.35
19. Ryba David                SHK9902 B TJ Slavia Hradec Králové        63.00   +25.46
20. Šklíba Michal             SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  63.13   +25.59
21. Hájek Jakub               SHK9802 C TJ Slavia Hradec Králové        64.49   +27.35
22. Hrouda Matěj              JIL9804 C OK Jilemnice                    67.17   +30.03
23. Kalenský Aleš             STH9801 C SK Studenec                     72.18   +35.04
24. Hajný Vojtěch             JIL9902 B OK Jilemnice                    75.50   +38.36
25. Borský Matěj              LPU9807 C OK Lokomotiva Pardubice         76.10   +38.56
26. Kubánek Jaroslav          SJC9803 C Sportcentrum Jičín              76.53   +39.39
27. Chvátil Šimon             PHK9908 C OK 99 Hradec Králové            82.12   +44.58
28. Hůlek Matěj               PHK9904 C OK 99 Hradec Králové            87.08   +49.54
29. Pučan Martin              LPU9908 B OK Lokomotiva Pardubice         91.19   +54.05
30. Soudek Ondřej             LPU9909 C OK Lokomotiva Pardubice         94.36   +57.22
    Mašata Metoděj            PHK9905 B OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Fencl Jonáš               LPU9902 B OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H14D      3.10 km, 70 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Skalický Johan            ASU9948 C Magnus Orienteering             41.06         
2. Kučera Kryšpín            PHK9900 C OK 99 Hradec Králové            44.45   + 3.39
3. Jelínek Tomáš             CHC9903 C KOB Choceň                      57.10   +16.04
4. Rusz Vratislav            KUN9801 C TJ Sokol Kunvald                58.52   +17.46
5. Grundman Václav           CHC9902 C KOB Choceň                      67.06   +26.00
MS Valenta + Papaček         N07     C                                 66.55   +25.49
MS Večeř + Mikyska           N07     C                                  DISK         
MS Strnad + Kánský           N07     C                                  DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H16C      6.00 km, 175 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mašata Matěj              PHK9601 A OK 99 Hradec Králové            46.01         
 2. Semrád Ladislav           CHC9701 B KOB Choceň                      56.07   +10.06
 3. Štál Jan                  SJC9601 A Sportcentrum Jičín              56.23   +10.22
 4. Růžička Adam              PHK9704 A OK 99 Hradec Králové            63.24   +17.23
 5. Zlámal David              SJC9603 A Sportcentrum Jičín              64.55   +18.54
 6. Skalický Matyáš           ASU9645 C Magnus Orienteering             68.04   +22.03
 7. Lesák Jakub               ZAM9603 A OB TJ Sokol Žamberk             71.32   +25.31
 8. Trejbal Václav            SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové        75.53   +29.52
 9. Becmer Damian             WRC9701 C WKS Wroclaw                     98.37   +52.36
    Ježdík Václav             ZAM9605 C OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
    Horák Vojtěch             LPU9708 B OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Havránek Tomáš            ASU9649 C Magnus Orienteering              DISK         
    Procházka Lukáš           ASU9648 C Magnus Orienteering              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H16D      4.40 km, 100 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Míča Tomáš                LPU9707 C OK Lokomotiva Pardubice         53.43         
2. Vídeňský Jakub            VAM9801 C OOB Vamberk                     55.28   + 1.45
3. Kašpar Jan                ASU9647 C Magnus Orienteering             75.53   +22.10
4. Háp Ondřej                PHK9702 C OK 99 Hradec Králové            85.16   +31.33
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H18C      8.00 km, 235 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Waněk Adam                VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         65.26         
 2. Dvořáček Radek            VAM9401 A OOB Vamberk                     73.01   + 7.35
 3. Jiroušek Vít              SRK9402 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  75.36   +10.10
 4. Iwaszczyszyn Joachim      WRC9402 C WKS Wroclaw                     76.57   +11.31
 5. Ostój Piotr               WRC9401 C WKS Wroclaw                     78.38   +13.12
 6. Křivda Martin             CHC9501 A KOB Choceň                      79.28   +14.02
 7. Sháněl Jan                CHC9402 B KOB Choceň                      83.50   +18.24
 8. Kosek Jan                 SRK9507 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  87.34   +22.08
 9. Podsiadly Mateusz         WRC9501 C WKS Wroclaw                     89.35   +24.09
10. Jirges Radek              ASU9448 C Magnus Orienteering             91.33   +26.07
11. Ptáček Martin             SRK9509 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  92.26   +27.00
12. Planeta Szymon            OLE9401 C WKS Olesniczanka                94.39   +29.13
13. Růžička Karel             PHK9502 B OK 99 Hradec Králové           123.23   +57.57
    Lemberk Jakub             LPU9501 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H20C      10.20 km, 285 m, 20 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Pochopien Marek           OLE9201 C WKS Olesniczanka               140.01         
   Hanuš Pavel               CHC9302 B KOB Choceň                       DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H21C      11.80 km, 320 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Polák Vlastimil           VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         94.38         
 2. Vítek Petr                PHK7601 C OK 99 Hradec Králové            97.11   + 2.33
 3. Pátek Lukáš               SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  97.23   + 2.45
 4. Klícha Martin             VAM8811 C OOB Vamberk                    100.26   + 5.48
 5. Kalenský Tomáš            SJC8015 C Sportcentrum Jičín             106.38   +12.00
 6. Novotný Jan               LPU9201 C OK Lokomotiva Pardubice        107.10   +12.32
 7. Hanzl Tomáš               SJC8205 C Sportcentrum Jičín             110.17   +15.39
 8. Šabatka Zdeněk            SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové       110.22   +15.44
 9. Azeb Karim                PHK9110 C OK 99 Hradec Králové           112.24   +17.46
10. Chmelař Tomáš             SHK8501 C TJ Slavia Hradec Králové       112.28   +17.50
11. Grundman Vojtěch          CHC8801 C KOB Choceň                     118.51   +24.13
12. Pilgr Luděk               CET7601 C TJ Loko Česká Třebová          120.46   +26.08
13. Krmaš Václav              SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 124.00   +29.22
14. Koblížek Kamil            ASU8001 C Magnus Orienteering            125.58   +31.20
15. Zawodnik Lukasz           OLE8801 C WKS Olesniczanka               128.18   +33.40
16. Divecký František         SHK9301 C TJ Slavia Hradec Králové       141.58   +47.20
17. Záveský Marek             CET9001 C TJ Loko Česká Třebová          144.17   +49.39
18. Procházka Jiří            ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov          164.38   +70.00
19. Dubrovský Lukáš           SHK8400 C TJ Slavia Hradec Králové       179.02   +84.24
    Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory                DISK         
    Štregl Petr               VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí          DISK         
    Jirčák Ondřej             SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Langr Martin              SNA8201 C TJ START Náchod                  DISK         
    Souček Michal             SHK9007 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Zikmund Zdeněk            NPA6705 C SK LOB Nová Paka                 DISK         
    Uhl Lukáš                 N04     C                                  DISK         
    Kadečka Petr              ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H21D      7.30 km, 195 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sýkora Bohumil            CHC8601 C KOB Choceň                      72.44         
 2. Šabatka Petr              LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice         77.11   + 4.27
 3. Slavík Pavel              SNA7349 C TJ START Náchod                 77.16   + 4.32
 4. Adamec Marek              CHC8903 C KOB Choceň                      78.41   + 5.57
 5. Sokol Milan               BRM7201 C Sokol Burdych                   80.14   + 7.30
 6. Kaštánek Petr             LPU8607 C OK Lokomotiva Pardubice         86.11   +13.27
 7. Ryšavý Ondřej             ASU9346 C Magnus Orienteering             87.52   +15.08
 8. Lux Filip                 KUN9102 C TJ Sokol Kunvald                88.09   +15.25
 9. Hudák Stanislav           VAM8403 C OOB Vamberk                     90.53   +18.09
10. Václavek Jan              LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice         90.56   +18.12
11. Kokaisl Tomáš             LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice         91.09   +18.25
12. Zitka Adam                LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice         92.04   +19.20
13. Tomalík Ondřej            SHK8904 C TJ Slavia Hradec Králové       103.11   +30.27
14. Nymsa Zdeněk              TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí      113.10   +40.26
15. Sršeň Tomáš               VAM8001 C OOB Vamberk                    131.08   +58.24
    Bláha Petr                N06     C                                  DISK         
    Kalousek Tomáš            ZAM8901 C OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
    Suchý Petr                SHK7800 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H35C      8.70 km, 230 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vandas Luděk              VAM6601 C OOB Vamberk                     69.59         
 2. Koblic Jan                VAM7601 C OOB Vamberk                     81.34   +11.35
 3. Toužil Karel              SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové        83.09   +13.10
 4. Ciszek Marcin             WRC7701 C WKS Wroclaw                     84.19   +14.20
 5. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        88.24   +18.25
 6. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        89.23   +19.24
 7. Korbel Michal             CHC7703 C KOB Choceň                      95.45   +25.46
 8. Slovák Miroslav           SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové        96.20   +26.21
 9. Kober Michal              LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice        111.08   +41.09
10. Šafář Miroslav            CET7001 C TJ Loko Česká Třebová          124.16   +54.17
    Samek Petr                PHK7302 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H35D      6.20 km, 175 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šklíba Jan                SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  66.08         
 2. Volák Pavel               BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  73.08   + 7.00
 3. Cichý David               PHK7001 C OK 99 Hradec Králové            73.19   + 7.11
 4. Levý Tomáš                ZAM6801 C OB TJ Sokol Žamberk             77.04   +10.56
 5. Novotný Pavel             SHK6104 C TJ Slavia Hradec Králové        77.55   +11.47
 6. Chaloupka Stanislav       CHC6703 C KOB Choceň                      78.20   +12.12
 7. Kohout Josef              SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové        78.23   +12.15
 8. Faltejsek Pavel           PHK7003 C OK 99 Hradec Králové            80.12   +14.04
 9. Hubáček Libor             LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice        81.05   +14.57
10. Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  81.14   +15.06
11. Metelka Pavel             PHK6800 C OK 99 Hradec Králové            81.57   +15.49
12. Rusin Jan                 BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  82.55   +16.47
13. Jirásek Stanislav         SHK6501 C TJ Slavia Hradec Králové        83.45   +17.37
14. Lux Zdeněk                KUN6201 C TJ Sokol Kunvald                86.52   +20.44
15. Funda Michal              SHK6403 C TJ Slavia Hradec Králové        88.40   +22.32
16. Vodňanský Jaroslav        BRM6101 C Sokol Burdych                   88.49   +22.41
17. Justa Jaromír             PHK6101 C OK 99 Hradec Králové            89.14   +23.06
18. Vondrouš Jaroslav         PHK5201 C OK 99 Hradec Králové            89.20   +23.12
19. Chvátil Jiří              PHK7200 C OK 99 Hradec Králové            90.06   +23.58
20. Rusz Roman                KUN7201 C TJ Sokol Kunvald                91.35   +25.27
21. Šišma Pavel               TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí       92.44   +26.36
22. Imlauf Martin             SNA6301 C TJ START Náchod                 96.45   +30.37
23. Svoboda Miloslav          SHK5901 C TJ Slavia Hradec Králové        96.47   +30.39
24. Koutný Pavel              PHK7108 C OK 99 Hradec Králové           100.01   +33.53
25. Kronika Miroslav          N017001 C                                103.17   +37.09
26. Procházka Pavel           ASU6949 C Magnus Orienteering            104.59   +38.51
27. Šváb Pavel                BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum 106.44   +40.36
28. Müller Robert             SHK6901 C TJ Slavia Hradec Králové       108.22   +42.14
29. Kašpar Václav             TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí      108.56   +42.48
30. Janda Jiří                N03     C                                111.39   +45.31
31. Vojtěch Libor             HOR7303 C TJ Jiskra Hořice               128.01   +61.53
32. Puš Roman                 STH7501 C SK Studenec                    128.58   +62.50
33. Zlesák Ondřej             JIL7601 C OK Jilemnice                   129.44   +63.36
    Bílek Jaromír             KUN5701 C TJ Sokol Kunvald                 DISK         
    Borovička Tomáš           ZAM7001 C OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
    Filip Aleš                SHK5501 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H40C      8.70 km, 230 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Killar Marek              LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       77.56         
 2. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         79.14   + 1.18
 3. Sobczynski Kalikst        WRC7102 C WKS Wroclaw                     80.24   + 2.28
 4. Sokolář Zdeněk            SNA7201 C TJ START Náchod                 81.03   + 3.07
 5. Háp Pavel                 PHK7101 C OK 99 Hradec Králové            91.05   +13.09
 6. Mutinský Viktor           HVC6503 C SK Hlinsko                     106.05   +28.09
 7. Myslivec Tomáš            SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové       108.29   +30.33
 8. Wrzesinski Krzysztof      WRC6801 C WKS Wroclaw                    111.00   +33.04
 9. Tryzna Pavel              VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí        125.34   +47.38
10. Souček Karel              SHK6601 C TJ Slavia Hradec Králové       131.57   +54.01
11. Becmer Dariusz            WRC7101 C WKS Wroclaw                    137.51   +59.55
    Filip Libor               VAM7101 C OOB Vamberk                      DISK         
    Szczygiel Marcin          WRC7103 C WKS Wroclaw                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H45C      7.20 km, 210 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Škvor Martin              KAM6700 C SK Kamenice                     58.53         
 2. Widziewicz Remigiusz      WRC6601 C WKS Wroclaw                     60.36   + 1.43
 3. Vávra Martin              HOR6302 C TJ Jiskra Hořice                70.00   +11.07
 4. Kalibán Pavel             SNA5649 C TJ START Náchod                 72.01   +13.08
 5. Petržela Pavel            LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       73.38   +14.45
 6. Souček Jan                SSU6504 C SK Severka Šumperk              75.10   +16.17
 7. Vávra Radek               HOR6301 C TJ Jiskra Hořice                76.46   +17.53
 8. Růžička Ivan              PHK6702 C OK 99 Hradec Králové            77.44   +18.51
 9. Procházka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         78.52   +19.59
10. Erlebach Josef            JIL5201 C OK Jilemnice                    81.56   +23.03
11. Starý Pavel               VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         85.18   +26.25
12. Kubát Miroslav            VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         85.53   +27.00
13. Křivda Ivan               CHC6701 C KOB Choceň                      86.16   +27.23
14. Guga Romuald              WRC5501 C WKS Wroclaw                     90.52   +31.59
15. Kynčl Stanislav           JIL5401 C OK Jilemnice                    93.10   +34.17
16. Hlaváček Lubomír          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové            94.13   +35.20
17. Jakeš Josef               TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí       95.54   +37.01
18. Záveský Richard           CET6301 C TJ Loko Česká Třebová          105.21   +46.28
19. Ježek Jiří                PHK6201 C OK 99 Hradec Králové           118.33   +59.40
20. Borák Stanislav           EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha              129.02   +70.09
    Smutný Michal             VAM6201 C OOB Vamberk                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H45D      5.00 km, 85 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jelínek Roman             CHC6301 C KOB Choceň                      59.54         
 2. Rykala Karel              VAM6401 C OOB Vamberk                     64.02   + 4.08
 3. Melichar Igor             PHK6504 C OK 99 Hradec Králové            65.42   + 5.48
 4. Cinkan Zdeněk             LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice         68.48   + 8.54
 5. Kološ Oldřich             LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice         71.16   +11.22
 6. Zákravský Zdeněk          SNA5702 C TJ START Náchod                 71.54   +12.00
 7. Zalaba Jindřich           SJC6603 C Sportcentrum Jičín              74.12   +14.18
 8. Grundman Martin           CHC5801 C KOB Choceň                      74.23   +14.29
 9. Hanuš Pavel               LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       74.49   +14.55
10. Hnyk Petr                 SNA5701 C TJ START Náchod                 76.22   +16.28
11. Řehák Pavel               SJC6001 C Sportcentrum Jičín              77.44   +17.50
12. Novák Jiří                VAM6301 C OOB Vamberk                     78.10   +18.16
13. Balcar Aleš               PHK5703 C OK 99 Hradec Králové            80.24   +20.30
14. Sáňka Bedřich             LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice         81.16   +21.22
15. Chalupa Oldřich           LPU5301 C OK Lokomotiva Pardubice         88.27   +28.33
16. Kubíček Radek             PHK6501 C OK 99 Hradec Králové            89.37   +29.43
17. Andrš Milan               ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk             90.32   +30.38
18. Divecký Josef             SHK6102 C TJ Slavia Hradec Králové        91.36   +31.42
19. Bendák Petr               LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       92.38   +32.44
20. Semrád Pavel              CHC6602 C KOB Choceň                     124.08   +64.14
21. Kment Libor               LPU6703 C OK Lokomotiva Pardubice        131.16   +71.22
22. Cink Lubomír              CET5901 C TJ Loko Česká Třebová          140.36   +80.42
    Langr Stanislav           SNA5403 C TJ START Náchod                  DISK         
    Vízek Luděk               SHK6001 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Souček Pavel              PHK5503 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H50C      7.20 km, 210 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Škorpil Martin            HOR5700 C TJ Jiskra Hořice                64.16         
 2. Kotlář Vladimír           VAM5401 C OOB Vamberk                     74.47   +10.31
 3. Trejtnar Pavel            KUN5801 C TJ Sokol Kunvald                76.48   +12.32
 4. Běhoun Pavel              PHK5701 C OK 99 Hradec Králové            78.31   +14.15
 5. Gazdačko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        79.58   +15.42
 6. Štěrba Pavel              LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice         82.06   +17.50
 7. Sombota Jiří              LTU5901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       91.08   +26.52
 8. Roudný Václav             LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice         91.38   +27.22
 9. Felkl Luděk               N006001 C                                 95.23   +31.07
10. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice        101.03   +36.47
11. Bolech Jiří               LPU5904 C OK Lokomotiva Pardubice        107.30   +43.14
12. Fikejs Vladimír           ZAM5702 C OB TJ Sokol Žamberk            107.39   +43.23
13. Hostinský Jiří            LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice        123.09   +58.53
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H55C      4.70 km, 90 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kalibán Jaroslav          NPA5101 C SK LOB Nová Paka                50.47         
2. Juračka Vojtěch           LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice         62.43   +11.56
3. Novák Karel               NPA5001 C SK LOB Nová Paka                64.46   +13.59
4. Vítek Zdeněk              SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  79.21   +28.34
5. Pohl Zdeněk               SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  85.18   +34.31
6. Beňo Miroslav             TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí      104.59   +54.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H55D      3.80 km, 70 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              50.00         
 2. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         53.52   + 3.52
 3. Sůva Petr                 LPU5409 C OK Lokomotiva Pardubice         56.16   + 6.16
 4. Tobiška Václav            ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk             62.24   +12.24
 5. Pilgr Bohuslav            CET5101 C TJ Loko Česká Třebová           65.07   +15.07
 6. Šponar Josef              ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk             77.27   +27.27
 7. Malátek Jaroslav          VAM4801 C OOB Vamberk                     84.10   +34.10
 8. Daníček Josef             SRK4901 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  87.09   +37.09
 9. Košťál Václav             SHK5301 C TJ Slavia Hradec Králové        99.41   +49.41
10. Šabatka Petr              SHK5703 C TJ Slavia Hradec Králové       117.32   +67.32
    Stulík Jiří               SHK5701 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H60C      4.70 km, 90 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šroler Zdeněk             KUN5201 C TJ Sokol Kunvald                56.54         
 2. Švadlena Jiří             CHC4601 C KOB Choceň                      56.56   + 0.02
 3. Lukavec Miloslav          TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  58.33   + 1.39
 4. Rejmont Milan             LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       60.52   + 3.58
 5. Knobloch Jindřich         VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         61.12   + 4.18
 6. Třasák Milan              LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice         64.32   + 7.38
 7. Štregl Tomáš              VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         67.18   +10.24
 8. Stárek Jiří               SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  67.31   +10.37
 9. Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice         69.21   +12.27
10. Farář Jaroslav            VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         72.57   +16.03
11. Čípa Jiří                 CET5002 C TJ Loko Česká Třebová           76.08   +19.14
12. Mrštík Václav             LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice         82.01   +25.07
13. Hildebrandt Zdzislaw      OLE4801 C WKS Olesniczanka               103.25   +46.31
14. Procházka Jiří            LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov      103.52   +46.58
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H65C      3.00 km, 80 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  34.13         
 2. Zlesák Zdeněk             JIL4701 C OK Jilemnice                    43.49   + 9.36
 3. Sokolář Zdeněk            SNA4501 C TJ START Náchod                 45.20   +11.07
 4. Zemánek Bohumil           VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         48.16   +14.03
 5. Seidl Karel               SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  51.01   +16.48
 6. Mikulecký Jan             PHK3801 C OK 99 Hradec Králové            53.16   +19.03
 7. Vykysalý František        PHK3002 C OK 99 Hradec Králové            54.50   +20.37
 8. Čepelka Petr              LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice         55.59   +21.46
 9. Máslo Miroslav            SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové        60.21   +26.08
10. Koudelka Karel            LPU4001 C OK Lokomotiva Pardubice         66.52   +32.39
11. Vávra Jaroslav            LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice         69.17   +35.04
12. Málek Josef               LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice         70.25   +36.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
H65D      2.90 km, 50 m, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
HDR      3.60 km, 65 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Musilová Elena            ASU0399 C Magnus Orienteering             21.13         
 2. Háp Matěj                 PHK0501 C OK 99 Hradec Králové            23.28   + 2.15
 3. Holubářová Viktorie       KUN0551 C TJ Sokol Kunvald                25.00   + 3.47
 4. Hrušková Amálie                   C                                 27.39   + 6.26
 5. Koblic Jan                VAM0400 C OOB Vamberk                     28.04   + 6.51
 6. Doucha Martin             SNA0501 C TJ START Náchod                 29.04   + 7.51
 7. Neumannová Alžběta                C                                 29.34   + 8.21
 8. Jirásková Barbora         BRU0352 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  31.28   +10.15
 9. Procházková Doubravka     ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov           32.54   +11.41
10. Moskvová Agáta            ZLH0551 C OOB TJ Zlaté Hory               33.14   +12.01
11. Koblic Martin             VAM0601 C OOB Vamberk                     33.41   +12.28
12. Filipová Lucie            SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  35.05   +13.52
13. Sršňová Natálie           VAM0799 C OOB Vamberk                     36.53   +15.40
14. Vojtíšek Albert           LPU     C OK Lokomotiva Pardubice         39.36   +18.23
15. Lesák Lukáš               ZAM0601 C OB TJ Sokol Žamberk             39.39   +18.26
16. Vodičková Veronika        LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice         40.20   +19.07
17. Kroniková Sylvie          SHK0450 C TJ Slavia Hradec Králové        41.54   +20.41
18. Kopecká Martina           PHK     C OK 99 Hradec Králové            43.17   +22.04
19. Tomášová Adéla            CHC0351 C KOB Choceň                      46.29   +25.16
20. Šikl Adam                         C                                 47.49   +26.36
21. Šiklová Tereza                    C                                 53.26   +32.13
22. Hájková Lucie             CET     C TJ Loko Česká Třebová           54.55   +33.42
23. Kuneš Jan                 HOR0600 C TJ Jiskra Hořice                57.46   +36.33
24. Tomášová Magdaléna        CHC0651 C KOB Choceň                      60.07   +38.54
25. Sondová Rita                      C                                 60.50   +39.37
26. Frosch Vítek              LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice         69.37   +48.24
27. Švíglerová Kateřina       LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice         69.43   +48.30
28. Kadaně Marek              LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice         73.51   +52.38
29. Voláková Viktorie         BRU0651 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  75.34   +54.21
30. Moskva Vojtěch            ZLH0801 C OOB TJ Zlaté Hory               83.30   +62.17
31. Kment Matyáš              LPU     C OK Lokomotiva Pardubice         94.19   +73.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.06.2012 17:06
16.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
P      2.90 km, 70 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mater Jiří                        C                                 29.54         
 2. Kavalír Pavel             SHK     C TJ Slavia Hradec Králové        32.41   + 2.47
 3. Hančová Marie             SNA8255 C TJ START Náchod                 40.03   +10.09
 4. Miloš Karel               JIL     C OK Jilemnice                    42.35   +12.41
 5. Mašatová Zora                     C                                 45.23   +15.29
 6. Kavalírová Kateřina       PHK6756 C OK 99 Hradec Králové            51.11   +21.17
 7. Hanušová Jitka            LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       51.57   +22.03
 8. Fejlek Vojtěch            SHK5202 C TJ Slavia Hradec Králové        52.14   +22.20
 9. Kašparová Eva             TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí       52.20   +22.26
10. Lockerová Milena          SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  52.59   +23.05
11. Neumann David                     C                                 53.36   +23.42
12. Kašpar Michal             TYN9502 C OOB SK Týniště nad Orlicí       60.24   +30.30
13. Blechová Milada                   C                                 69.26   +39.32
14. Hrnčířová Lenka           STH     C SK Studenec                     70.37   +40.43
15. Málková Naďa              SRK7550 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  71.50   +41.56
16. Švábová Michaela          BRU6851 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  72.24   +42.30
17. Jakouběová Hana           JIL     C OK Jilemnice                    73.21   +43.27
18. Brandejská Eva            N08     C                                 75.29   +45.35
19. Vítková Adéla             N08     C                                 75.34   +45.40
20. Jechová Tereza            N08     C                                 76.09   +46.15
21. Novotný Matěj             ZAM9802 C OB TJ Sokol Žamberk             84.23   +54.29
22. Čechová Andrea            STH9151 C SK Studenec                     86.17   +56.23
23. Procházka Miloš                   C                                 92.36   +62.42
24. Šmakal Vladimír           LPU     C OK Lokomotiva Pardubice        137.33  +107.39
    Tomáš Stanislav           CHC73   C KOB Choceň                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------