Startovka oddílů                                                  25.9.2010 20:02:40
                           12.kolo východočeského poháru
===ČSOB-DOB================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ALB - OOB Albrechtice nad Orlicí               Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Černý Petr               ALB0200   7215    HDR                   40,00Kč
  2     2 Černá Pavla              ALB0351   7220    HDR                   40,00Kč
  3     3 Černý Petr               ALB6000   7224    H45D    37.00         60,00Kč
  4     4 Kupka Jaroslav           ALB7800   7213    H21C   125.00         60,00Kč
  5     5 Kadečka Petr             ALB8400   7208    H21C   109.00         60,00Kč
  6     6 Roll Martin              ALB8401   7207    H21D    36.00         60,00Kč
  7     7 Šafářová Renata          ALB8650   7211    D21D    16.00         60,00Kč
  8     8 Khýnová Radka            ALB8750   7221    D21D    60.00         60,00Kč
  9     9 Horká Marie              ALB9050   8279    D21D    36.00         60,00Kč
 10    10 Martinec Michal          ALB9600   7204    H14D    89.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    11 Štancl Jiří              ASU6344 887163    H35D    40.00         60,00Kč
  2    12 Procházka Pavel          ASU6949 920673    H35D     0.00         60,00Kč
  3    13 Vaňousová Iva            ASU7698 416748    D21D    20.00         60,00Kč
  4    14 Kumpošt Jaroslav         ASU7849 887169    H21D    44.00         60,00Kč
  5    15 Koblížek Kamil           ASU8001  51470    H21C   141.00         60,00Kč
  6    16 Jirges Radek             ASU9448 920684    H16D    43.00         60,00Kč
  7    17 Procházka Jakub          ASU9449 920653    H16D    13.00         60,00Kč
  8    18 Skalický Matyáš          ASU9645 887162    H14D    92.00         40,00Kč
  9    19 Holubář Bartoloměj       ASU9646 920664    H14D   101.00         40,00Kč
 10    20 Kašpar Jan               ASU9647 920694    H14D    86.00         40,00Kč
 11    21 Havránek Tomáš           ASU9649 887167    H14D   110.00         40,00Kč
 12    22 Vaňousová Martina        ASU9798 416715    D14D     3.00         40,00Kč
 13    23 Skalický Johan           ASU9948 920657    H12D    50.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      660.00        0.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
 
 
Startovka oddílu: BRM - Sokol Burdych                            Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    24 Borůvka Jindřich         BRM5401   9628    H35D   130.00         60,00Kč
  2    25 Sokol Milan              BRM7201   9625    H21D    16.00         60,00Kč
  3    26 Hromádko Přemysl         BRM7601 331496    H21D    24.00         60,00Kč
  4    27 Burdych Tomáš            BRM8201   5592    H21C     1.00         60,00Kč
  5    28 Fialová Tereza           BRM8451 426338    D21D    12.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: BRU - Ulita Broumov                            Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    29 Rusin Jan                BRU0001 425510    H10C    48.00         40,00Kč
  2    30 Zenknerová Karolína      BRU0052 331161    D10C    42.00         40,00Kč
  3    31 Kolář Jan                BRU0101 331235    H10N    20.00         40,00Kč
  4    32 Školník Eduard           BRU0103 2011796    H10N    92.00         40,00Kč
  5    33 Rusin Vojtěch            BRU0301 2011790    HDR                   40,00Kč
  6    34 Školníková Karla         BRU0551 2011798    HDR                   40,00Kč
  7    35 Šváb Pavel               BRU6701 425527    H35D    75.00         60,00Kč
  8    36 Švábová Michaela         BRU6851 425526    P                     40,00Kč
  9    37 Kolář Radek              BRU6901 887949    H21C    73.00         60,00Kč
 10    38 Frömmel Miroslav         BRU6902 887943    H35D    15.00         60,00Kč
 11    39 Zenkner Karel            BRU7202 425507    H35D   160.00         60,00Kč
 12    40 Frömmelová Dana          BRU7251 887923    D35D    32.00         60,00Kč
 13    41 Školník Jan              BRU7301 425512    H35D    90.00         60,00Kč
 14    42 Kolářová Renata          BRU7451 2011799    P                     40,00Kč
 15    43 Peška Jaroslav           BRU9603 425517    H14D    95.00         40,00Kč
 16    44 Kolářová Tereza          BRU9752 331365    D14C    25.00         40,00Kč
 17    45 Frömmel Martin           BRU9801 425503    H12D    41.00         40,00Kč
 18    46 Peška Miroslav           BRU9802 2011826    H12D    59.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Ceská Trebová                    Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    47 Škopová Adéla            CET0451  49613    HDR                   40,00Kč
  2    48 Čípa Jiří                CET5002   9725    H55C    30.00         60,00Kč
  3    49 Pilgr Bohuslav           CET5101   9721    H55C    66.00         60,00Kč
  4    50 Hájková Ludmila          CET7554   9722    D21D     4.00         60,00Kč
  5    51 Pilgr Luděk              CET7601   9720    H21C   101.00         60,00Kč
  6    52 Škop Milan               CET7602   9728    H21D    52.00         60,00Kč
  7    53 Gažiová Kristýna         CET9751 361922    D14D    35.00         40,00Kč
  8    54 Gažiová Romana           CET9851 361913    D12D    29.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   551 Kubcová Anna             DOB0550   7258    HDR                   40,00Kč
  2    55 Ďoubal Jan               DOB8600   7248    H21C     5.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    56 Koucký Roman             EKP6301 515195    H21C    41.00         60,00Kč
  2    57 Folprecht Tomáš          EKP8202 886287    H21C    53.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Horice                         Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    58 Vávra Martin             HOR6302   9007    H45C    86.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    59 Valešová Jana            CHA9152   8190    D21C    59.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    60 Chaloupková Kateřina     CHC0051 320290    D10C     2.00         40,00Kč
  2    61 Švadlena Michal          CHC0101 2011852    H10C     8.00         40,00Kč
  3    62 Jelínková Zuzana         CHC0151 206405    D10C    22.00         40,00Kč
  4    63 Švadlena Jiří            CHC4601   9554    H55C    38.00         60,00Kč
  5    64 Jelínek Roman            CHC6301 361956    H45C    58.00         60,00Kč
  6    65 Semrád Pavel             CHC6602   9555    P                     40,00Kč
  7    66 Semrádová Jitka          CHC6651 331708    D35D   120.00         60,00Kč
  8    67 Chaloupka Stanislav      CHC6703   9556    H35D    30.00         60,00Kč
  9    68 Jelínková Marta          CHC6751   9541    D35D    48.00         60,00Kč
 10    69 Křivda Luděk             CHC6902 232902    H35D    20.00         60,00Kč
 11    70 Chaloupková Lenka        CHC6951   9542    D35D    68.00         60,00Kč
 12    71 Křivdová Lenka           CHC7251   9551    D35C   116.00         60,00Kč
 13    72 Tomášová Petra           CHC7351 232911    D35D    60.00         60,00Kč
 14    73 Korbelová Petra          CHC7653 232909    D21D    32.00         60,00Kč
 15    74 Korbel Michal            CHC7703   9550    H21C    93.00         60,00Kč
 16    75 Šlajs Tomáš              CHC8303   9568    H21C    33.00         60,00Kč
 17    76 Sýkora Bohumil           CHC8601   9563    H21D    40.00         60,00Kč
 18    77 Pátek Michal             CHC8603   9558    H21C    81.00         60,00Kč
 19    78 Pěluchová Daniela        CHC8851   9549    D21D    24.00         60,00Kč
 20    79 Adamec Marek             CHC8903 320303    H21D    32.00         60,00Kč
 21    80 Hanuš Pavel              CHC9302 232910    H18C    52.00         60,00Kč
 22    81 Křivda Martin            CHC9501   9570    H16C    61.00         60,00Kč
 23    82 Janeba Vladimír          CHC9602   9572    H14C    67.00         40,00Kč
 24    83 Semrád Ladislav          CHC9701 331705    H14C    61.00         40,00Kč
 25    84 Chaloupková Veronika     CHC9852 425570    D12C     5.00         40,00Kč
 26    85 Křivda Tomáš             CHC9901   9569    H12C    50.00         40,00Kč
 27    86 Jelínek Tomáš            CHC9903 320300    H12D    68.00         40,00Kč
 28    87 Semrádová Jana           CHC9951 425544    D12C    73.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1480.00        0.00        0.00        0.00     1480.00        0.00    -1480.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    88 Erlebach Josef           JIL5201   9774    H45C    54.00         60,00Kč
  2    89 Kynčl Stanislav          JIL5401   9087    H45C    74.00         60,00Kč
  3    90 Král Martin              JIL6101   9071    H45C   134.00         60,00Kč
  4    91 Havlíček Libor           JIL6103  49354    H45C    66.00         60,00Kč
  5    92 Havlíčková Nikola        JIL9352 438024    D18C     3.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: KUN - TJ Sokol Kunvald                         Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1    93 Rusz Rostislav           KUN0101   9023    H10N    60.00         40,00Kč
  2    94 Šroler Zdeněk            KUN5201   9027    H55C    86.00         60,00Kč
  3    95 Trejtnar Pavel           KUN5801   9014    H45C    94.00         60,00Kč
  4    96 Lux Zdeněk               KUN6201   9025    H35D     5.00         60,00Kč
  5    97 Rusz Roman               KUN7201 425598    H35D    65.00         60,00Kč
  6    98 Lux Filip                KUN9102   9020    H21D    28.00         60,00Kč
  7    99 Kopecká Eliška           KUN9251   9022    D18C    45.00         60,00Kč
  8   100 Rusz Vratislav           KUN9801   9024    H12D    53.00         40,00Kč
  9   101 Kopecká Anna             KUN9951   9026    D12C    49.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice                 Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   102 Pop Lukáš                LCE8200 897378    H21D    56.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   103 Kulhavý Tadeáš           LPU               H10C     0.00         40,00Kč
  2   104 Pučan Martin             LPU               H12D    38.00         40,00Kč
  3   105 Roudný Václav            LPU0001   9884    H10C    44.00         40,00Kč
  4   106 Roudný Martin            LPU0002 425543    H12C   134.00         40,00Kč
  5   107 Žák Michal               LPU0003 232604    H10C    56.00         40,00Kč
  6   108 Brožová Zuzana           LPU0053 425559    D10C    38.00         40,00Kč
  7   109 Držková Berenika         LPU0151 425545    D10C    26.00         40,00Kč
  8   110 Francová Lucie           LPU0152 425593    D10C    14.00         40,00Kč
  9   111 Růžička Radek            LPU0201 320291    H10C    16.00         40,00Kč
 10   112 Fencl Jáchym             LPU0301 426318    H10N    12.00         40,00Kč
 11   113 Kološová Veronika        LPU0351 436939    HDR                   40,00Kč
 12   114 Málek Ondřej             LPU0402           HDR                   40,00Kč
 13   115 Čivrný Jan               LPU0501 232649    HDR                   40,00Kč
 14   116 Brož Jiří                LPU0502           HDR                   40,00Kč
 15   117 Málek Josef              LPU3901 416268    H65C    30.00         60,00Kč
 16   118 Fridrich Jaroslav        LPU4501   9256    H55D    13.00         60,00Kč
 17   119 Čepelka Petr             LPU4701   9334    H55D    29.00         60,00Kč
 18   120 Kubíková Květa           LPU4752   9247    D55C   123.00         60,00Kč
 19   121 Malá Marie               LPU4753 301172    D55C    91.00         60,00Kč
 20   122 Mrštík Václav            LPU5002   9215    H45C    26.00         60,00Kč
 21   123 Knap Jan                 LPU5101   9328    H35C     0.00         60,00Kč
 22   124 Sáňka Bedřich            LPU5102   9209    H45D    53.00         60,00Kč
 23   125 Farář Václav             LPU5201   9260    H55C    74.00         60,00Kč
 24   126 Třasák Milan             LPU5206   9257    H55C    46.00         60,00Kč
 25   127 Klimpl Petr              LPU5401   9201    H55D    37.00         60,00Kč
 26   128 Juračka Vojtěch          LPU5404   9234    H45C    90.00         60,00Kč
 27   129 Nožička Miroslav         LPU5405   9312    H45C    78.00         60,00Kč
 28   130 Štěrba Pavel             LPU5408   9301    H45C   146.00         60,00Kč
 29   131 Štěrbová Lenka           LPU5451   9302    D45D    39.00         60,00Kč
 30   132 Hostinský Jiří           LPU5501   9255    H45C    34.00         60,00Kč
 31   133 Lulay Miloš              LPU5502 301188    H45D    77.00         60,00Kč
 32   134 Klimplová Alena          LPU5551   9202    D55C   115.00         60,00Kč
 33   135 Mrštíková Hana           LPU5552 232603    D45C    43.00         60,00Kč
 34   136 Lulayová Věra            LPU5651   9224    D45D    11.00         60,00Kč
 35   137 Lennerová Eva            LPU5653   9279    D45D    19.00         60,00Kč
 36   138 Dočkalová Jiřina         LPU5654   9290    D45C     1.00         60,00Kč
 37   139 Šíblová Zoja             LPU5656 434593    D45D    23.00         60,00Kč
 38   140 Vícha Vladimír           LPU5801   9228    H45D    45.00         60,00Kč
 39   141 Víchová Ladislava        LPU5851   9211    D45C    64.00         60,00Kč
 40   142 Bolech Jiří              LPU5904   9330    H45C    98.00         60,00Kč
 41   143 Novotný Miroslav         LPU5905 301183    H45C   106.00         60,00Kč
 42   144 Kološ Oldřich            LPU6003   9899    H45D    21.00         60,00Kč
 43   145 Juračková Jana           LPU6051   9237    D35C    96.00         60,00Kč
 44   146 Knapová Iva              LPU6052   9316    D21C    39.00         60,00Kč
 45   147 Roudný Václav            LPU6102   9277    H45C   114.00         60,00Kč
 46   148 Cinkan Zdeněk            LPU6201   9327    H35D    10.00         60,00Kč
 47   149 Čivrný Pavel             LPU6306 995887    H45D    13.00         60,00Kč
 48   150 Weisbauerová Blanka      LPU6351   9251    D45D     3.00         60,00Kč
 49   151 Habětínková Jitka        LPU6352 253355    D45D    31.00         60,00Kč
 50   152 Procházka Radek          LPU6504 410783    H35C    40.00         60,00Kč
 51   153 Valach Petr              LPU6505 253352    H45D     1.00         60,00Kč
 52   154 Čermáková Renata         LPU6553   9310    D35C    84.00         60,00Kč
 53   155 Roudná Eva               LPU6554  51183    D35D    44.00         60,00Kč
 54   156 Julínková Dana           LPU6555 425573    D35D    36.00         60,00Kč
 55   157 Kološová Jana            LPU6653   9346    D35D    80.00         60,00Kč
 56   158 Valachová Jana           LPU6654 253353    D35D   104.00         60,00Kč
 57   159 Kaplanová Iva            LPU6859 224882    D35C   132.00         60,00Kč
 58   160 Fencl Petr               LPU6901   9230    H35C   112.00         60,00Kč
 59   161 Demlová Jitka            LPU6955   9656    D35C   108.00         60,00Kč
 60   162 Žák David                LPU7005 425554    P                     40,00Kč
 61   163 Tužilová Štěpánka        LPU7052 426371    D35D   136.00         60,00Kč
 62   164 Fenclová Markéta         LPU7155   9650    D35D    56.00         60,00Kč
 63   165 Čivrná Karolína          LPU7353 886273    D35C   124.00         60,00Kč
 64   166 Držka Štěpán             LPU7604   9324    H21C    17.00         60,00Kč
 65   167 Fenclová Marta           LPU7667 301173    D21C    11.00         60,00Kč
 66   168 Držková Markéta          LPU7670           D21D    88.00         60,00Kč
 67   169 Fukátko Jan              LPU8105   9282    H21C   113.00         60,00Kč
 68   170 Klimplová Zuzana         LPU8151   9333    D21C    67.00         60,00Kč
 69   171 Herman Jan               LPU8505   9307    H21A    71.00         60,00Kč
 70   172 Lulayová Zuzana          LPU8551   9218    D21D    40.00         60,00Kč
 71   173 Pavelková Kateřina       LPU8560 416265    D21D    96.00         60,00Kč
 72   174 Bolech Filip             LPU8602  49634    H21D    20.00         60,00Kč
 73   175 Lenner Miroslav          LPU8605 253358    H21A   119.00         60,00Kč
 74   176 Kafka Miloš              LPU8608 886290    H21A    55.00         60,00Kč
 75   177 Juračková Jana           LPU8653   9235    D21C     3.00         60,00Kč
 76   178 Fiala Petr               LPU8701 886272    H21A    87.00         60,00Kč
 77   179 Kubelka Tomáš            LPU9307 434590    H18C    44.00         60,00Kč
 78   180 Kisková Klára            LPU9356 224875    D18C    38.00         60,00Kč
 79   181 Kulhavá Šárka            LPU9357 219279    D18C    24.00         60,00Kč
 80   182 Zelinka Jan              LPU9405 207824    H16C   101.00         60,00Kč
 81   183 Lemberk Jakub            LPU9501   9276    H16C    93.00         60,00Kč
 82   184 Deml Tomáš               LPU9502 887928    H16C    77.00         60,00Kč
 83   185 Šrenkelová Soňa          LPU9553           D16D    93.00         60,00Kč
 84   186 Šrenkelová Kateřina      LPU9554           D16D    85.00         60,00Kč
 85   187 Tužil Ondřej             LPU9601 425582    H14C    40.00         40,00Kč
 86   188 Kaplan Martin            LPU9609 887156    H14C    10.00         40,00Kč
 87   189 Tomek Jan                LPU9610 420440    H14C    16.00         40,00Kč
 88   190 Jurica Jan               LPU9611           H14C    70.00         40,00Kč
 89   191 Kulhavá Eliška           LPU9657 887635    D14C    21.00         40,00Kč
 90   192 Habětínek Adam           LPU9701 207819    H14C    22.00         40,00Kč
 91   193 Novotný Vojtěch          LPU9702   9308    H14C     4.00         40,00Kč
 92   194 Bezdíček Kryštof         LPU9706 436968    H14C    49.00         40,00Kč
 93   195 Horák Vojtěch            LPU9708 426316    H14C    55.00         40,00Kč
 94   196 Fenclová Tereza          LPU9752   9648    D14C    53.00         40,00Kč
 95   197 Žák Jan                  LPU9802 232608    H12C   116.00         40,00Kč
 96   198 Borský Matěj             LPU9807 436965    H12C    32.00         40,00Kč
 97   199 Fencl Jonáš              LPU9902   9660    H12C    56.00         40,00Kč
 98   200 Burda Jan                LPU9907           H12D    65.00         40,00Kč
 99   201 Takáčová Daniela         LPU9954           D12D    26.00         40,00Kč
100   202 Šrenkelová Ilona         LPU9955 246820    D12C    65.00         40,00Kč
101   203 Saisová Andrea           LPU9956           D12D    11.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5420.00        0.00        0.00        0.00     5420.00        0.00    -5420.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   204 Kutáčková Stanislava     LTU4751 405955    D55C    95.00         60,00Kč
  2   205 Rejmont Milan            LTU4801   9777    H55C    62.00         60,00Kč
  3   206 Krejčí Jaroslav          LTU5801   9775    H35D    35.00         60,00Kč
  4   207 Sombota Jiří             LTU5901   9772    H45C    42.00         60,00Kč
  5   208 Sombotová Alena          LTU6151   9769    D45C     8.00         60,00Kč
  6   209 Petržela Pavel           LTU6301 405971    H45C   126.00         60,00Kč
  7   210 Petrželová Alena         LTU6351 405972    D35D    28.00         60,00Kč
  8   211 Hanušová Jitka           LTU6352   9609    D45D    63.00         60,00Kč
  9   212 Hanuš Pavel              LTU6501   9632    H35D    55.00         60,00Kč
 10   213 Killar Marek             LTU6801 301646    H35C    16.00         60,00Kč
 11   214 Ulahelová Jana           LTU8451 888623    D21C    23.00         60,00Kč
 12   215 Sombotová Jana           LTU8651 416291    D21C    31.00         60,00Kč
 13   216 Hindráková Martina       LTU8888 201766    P                     40,00Kč
 14   217 Taclík Milan             LTU9601 416289    H14C    34.00         40,00Kč
 15   218 Šmera Martin             LTU9602 416285    H14D   104.00         40,00Kč
 16   219 Koderičová Tereza        LTU9651 301640    D14C     1.00         40,00Kč
 17   220 Procházková Aneta        LTU9652  51442    D14D    67.00         40,00Kč
 18   221 Sedláček Daniel          LTU9701 405973    H14D    98.00         40,00Kč
 19   222 Vondráková Barbora       LTU9851 416282    D12C    57.00         40,00Kč
 20   223 Sedláčková Tereza        LTU9852 425551    D12C    41.00         40,00Kč
 21   224 Killar Lukáš             LTU9901  52647    H12C    98.00         40,00Kč
 22   225 Killar Dominik           LTU9902 416292    H12C    86.00         40,00Kč
 23   226 Zlámal Aleš              LTU9999   9771    H21C    13.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1180.00        0.00        0.00        0.00     1180.00        0.00    -1180.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   227 Novák Karel              NPA5001   9686    H55C    22.00         60,00Kč
  2   228 Kalibán Jaroslav         NPA5101   9687    H45C   118.00         60,00Kč
  3   229 Kalibánová Jiřina        NPA5351   9688    D55C   111.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   230 Vydra Pavel              PEN6200  49998    H45D     9.00         60,00Kč
  2   231 Kábrtová Iva             PEN6350 232387    D45D     7.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   232 Krobot Matouš            PHK               HDR                   40,00Kč
  2   233 Kučera Kryšpín           PHK            P  HDR                   40,00Kč
  3   234 Samek  Tomáš             PHK0001 410789    H10C    12.00         40,00Kč
  4   235 Metelka  Ondřej          PHK0101 331689    H10C    52.00         40,00Kč
  5   236 Bláha Marek              PHK0102   9385    H10N    52.00         40,00Kč
  6   237 Weberová  Adéla          PHK0155 207832    D10C     6.00         40,00Kč
  7   238 Mašatová Eliška          PHK0201 425518    D10C    46.00         40,00Kč
  8   239 Bárta Šimon              PHK0202   9428    H10N    68.00         40,00Kč
  9   240 Sýkora Jan               PHK0203 224911    H10N    28.00         40,00Kč
 10   241 Weber Adam               PHK0401 426327    HDR                   40,00Kč
 11   242 Vykysalý  František      PHK3002   9455    H65C    20.00         60,00Kč
 12   243 Mikulecký  Jan           PHK3801   9102    H65C    40.00         60,00Kč
 13   244 Novotný  Petr            PHK3802   9422    H65C    10.00         60,00Kč
 14   245 Weber  Petr              PHK3901   9460    H65C    60.00         60,00Kč
 15   246 Novotná  Marie           PHK3951   9421    D55C    87.00         60,00Kč
 16   247 Springer  Michal         PHK4601   9446    H55D     5.00         60,00Kč
 17   248 Jiran  Václav            PHK4701 301692    H55D    33.00         60,00Kč
 18   249 Novotný  František       PHK4801   9425    H55D    41.00         60,00Kč
 19   250 Jiranová  Alena          PHK5351   9371    D45C    78.00         60,00Kč
 20   251 Souček  Pavel            PHK5503   9837    H45D    17.00         60,00Kč
 21   252 Rybářová  Lenka          PHK5551   9405    D45C    36.00         60,00Kč
 22   253 Běhounová  Jiřina        PHK5651   9401    D45C    50.00         60,00Kč
 23   254 Běhoun  Pavel            PHK5701   9400    H45C    50.00         60,00Kč
 24   255 Balcar  Aleš             PHK5703   9354    H45D    73.00         60,00Kč
 25   256 Štěpán  Pavel            PHK5901   9403    H45C    62.00         60,00Kč
 26   257 Vykysalý  Miroslav       PHK5902   9457    H45C    38.00         60,00Kč
 27   258 Panchártková  Jitka      PHK5951   9429    D35C   120.00         60,00Kč
 28   259 Balcarová  Eva           PHK5952 301691    D45D    35.00         60,00Kč
 29   260 Justa  Jaromír           PHK6101   9373    H35D    45.00         60,00Kč
 30   261 Justová  Jana            PHK6153 207818    D35D     0.00         60,00Kč
 31   262 Kubíčková  Marcela       PHK6251   9389    D45C    15.00         60,00Kč
 32   263 Lamichová  Iva           PHK6353   9438    D35D   100.00         60,00Kč
 33   264 Hlaváček  Lubomír        PHK6401   9369    H45C    82.00         60,00Kč
 34   265 Melichar Igor            PHK6504 336796    H45D     5.00         60,00Kč
 35   266 Růžička  Ivan            PHK6702 336760    H35C     8.00         60,00Kč
 36   267 Azebová  Martina         PHK6757  49890    D35D    64.00         60,00Kč
 37   268 Kamenická  Lenka         PHK6851   9375    D35D   108.00         60,00Kč
 38   269 Weberová  Zuzana         PHK6961   9462    D35C     6.00         60,00Kč
 39   270 Faltejsek Pavel          PHK7003 2017671    H35D    60.00         60,00Kč
 40   271 Koutná  Alena            PHK7052 232635    D35D    92.00         60,00Kč
 41   272 Hlaváčková  Renata       PHK7060 301191    D35D    84.00         60,00Kč
 42   273 Mašata Roman             PHK7107 515050    H21A    47.00         60,00Kč
 43   274 Koutný  Pavel            PHK7108  51102    H35D   105.00         60,00Kč
 44   275 Maňáková  Silvie         PHK7151 224872    D35D    20.00         60,00Kč
 45   276 Růžičková  Kamila        PHK7153 336724    D35C   136.00         60,00Kč
 46   277 Kunart  Tomáš            PHK7205   9407    H35C    80.00         60,00Kč
 47   278 Samek Petr               PHK7302   9430    H35C    56.00         60,00Kč
 48   279 Samková  Renáta          PHK7456   9431    D21D    84.00         60,00Kč
 49   280 Kubečková Zdena          PHK7551 224919    D21D    44.00         60,00Kč
 50   281 Justová  Hana            PHK8556  49630    D21D    52.00         60,00Kč
 51   282 Balcar  Aleš             PHK8602 995886    H21C    49.00         60,00Kč
 52   283 Balcarová  Jana          PHK8852   9355    D21C    55.00         60,00Kč
 53   284 Azebová  Nina            PHK8855   9353    D21C    15.00         60,00Kč
 54   285 Zelenka  Tomáš           PHK9001 886259    H21A   103.00         60,00Kč
 55   286 Kubát Pavel              PHK9101 553441    H21A    79.00         60,00Kč
 56   287 Balcarová  Mirka         PHK9151  49696    D21D    76.00         60,00Kč
 57   288 Štěpán  Pavel            PHK9201   9449    H18C    76.00         60,00Kč
 58   289 Koutná  Kateřina         PHK9351 410800    D21D    64.00         60,00Kč
 59   290 Kamenická  Kateřina      PHK9353   9832    D18C    66.00         60,00Kč
 60   291 Kamenický Ondřej         PHK9401 301383    H16C    89.00         60,00Kč
 61   292 Růžička Karel            PHK9502 339560    H16D    53.00         60,00Kč
 62   293 Mašata Matěj             PHK9601  53163    H14C    46.00         40,00Kč
 63   294 Horáček  Petr            PHK9602 336717    H14C    25.00         40,00Kč
 64   295 Koutná  Hana             PHK9651 410799    D14C     5.00         40,00Kč
 65   296 Šádková  Martina         PHK9653 224887    D14C    37.00         40,00Kč
 66   297 Šádková  Lucie           PHK9654 224885    D14D    83.00         40,00Kč
 67   298 Machačová  Michaela      PHK9656 339542    D14C    29.00         40,00Kč
 68   299 Jágrová  Barbora         PHK9657 224881    D14D    11.00         40,00Kč
 69   300 Růžička Adam             PHK9704 339544    H14C    13.00         40,00Kč
 70   301 Samková  Kateřina        PHK9752   9467    D14C    57.00         40,00Kč
 71   302 Kavalírová  Jůlie        PHK9753 207804    D14C    13.00         40,00Kč
 72   303 Maňák  Michal            PHK9801 224890    H12C    68.00         40,00Kč
 73   304 Faltejsek Jan            PHK9802   9464    H12D    62.00         40,00Kč
 74   305 Kavalír  Jáchym          PHK9901   9830    H12C    80.00         40,00Kč
 75   306 Hůlek  Matěj             PHK9904   9831    H12D    56.00         40,00Kč
 76   307 Mašata Metoděj           PHK9905 207870    H12C    44.00         40,00Kč
 77   308 Lisý Jakub               PHK9906 207802    H12D    71.00         40,00Kč
 78   309 Truněčková  Kateřina     PHK9953   9458    D12C    45.00         40,00Kč
 79   310 Kubíčková  Jana          PHK9999 224883    D12C    37.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4180.00       40.00        0.00        0.00     4220.00        0.00    -4220.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PPU - KOB Pardubice                            Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   311 Fencl Jiří               PPU6301   9649    H35C    24.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - Slávia Hradec Králové                    Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   695 Thýnová Nikola           SHK0051   9840    D10C    10.00         80,00Kč
  2   719 Langr Jan                SHK0101  51179    H10N    76.00         80,00Kč
  3   697 Flégrová Nikol           SHK0150           D10N    40.00         80,00Kč
  4   696 Thýnová Martina          SHK0350 410782    D10N    24.00         80,00Kč
  5   715 Šabatková Zdena          SHK5652   9112    D45C    71.00        120,00Kč
  6   741 Stulík Jiří              SHK5701   9113    H45D    89.00        120,00Kč
  7   739 Gazdačko Milan           SHK5702 410797    H45C    22.00        120,00Kč
  8   740 Šabatka Petr             SHK5703   9115    H45D    81.00        120,00Kč
  9   718 Stulíková Zuzana         SHK5751   9116    D45D    67.00        120,00Kč
 10   732 Hausvater Karel          SHK5801 301648    H35C   120.00        120,00Kč
 11   717 Gazdačková Jana          SHK5851   9117    D45D    83.00        120,00Kč
 12   716 Svobodová Eva            SHK5853 301696    D45D    75.00        120,00Kč
 13   738 Svoboda Miloslav         SHK5901   9158    H35D   125.00        120,00Kč
 14   737 Divecký Josef            SHK6102   9120    H35D   135.00        120,00Kč
 15   714 Novotná Iva              SHK6151  51488    D45C    85.00        120,00Kč
 16   713 Hausvaterová Marcela     SHK6152 219201    D45C   111.00        120,00Kč
 17   736 Vychodil Tomáš           SHK6301  51182    H35D   145.00        120,00Kč
 18   712 Mádlová Iva              SHK6351   9121    D45C    99.00        120,00Kč
 19   706 Chmelařová Marie         SHK6352   9122    D35C    72.00        120,00Kč
 20   711 Egrtová Jitka            SHK6354 331561    D35D   148.00        120,00Kč
 21   731 Chmelař Pavel            SHK6402   9124    H35C   104.00        120,00Kč
 22   735 Funda Michal             SHK6403 410744    H35D   115.00        120,00Kč
 23   547 Souček Karel             SHK6601 553452    H35C    48.00         60,00Kč
 24   710 Thýnová Ivana            SHK6651 2017663    D35D   124.00        120,00Kč
 25   734 Langr Jan                SHK6701   9531    H35D   155.00        120,00Kč
 26   705 Műllerová Zorka          SHK6751 515141    D35C   140.00        120,00Kč
 27   709 Fundová Hana             SHK6752 410739    D35D   140.00        120,00Kč
 28   708 Divecká Růžena           SHK6753   9157    D35D   132.00        120,00Kč
 29   730 Müller Robert            SHK6901 553456    H35C    88.00        120,00Kč
 30   733 Kohout Josef             SHK6902 2017669    H35D   165.00        120,00Kč
 31   707 Langrová Monika          SHK7251   9802    D35D   112.00        120,00Kč
 32   704 Kroniková Jana           SHK7350   9176    D35C    80.00        120,00Kč
 33   729 Toužil Karel             SHK7602   9134    H21C   161.00        120,00Kč
 34   725 Weiner Jakub             SHK7911   9140    H21A    95.00        120,00Kč
 35   728 Chmelař Tomáš            SHK8501   9154    H21C   129.00        120,00Kč
 36   702 Novotná Barbora          SHK8658   9171    D21C    71.00        120,00Kč
 37   703 Veselková Jana           SHK8659 888610    D21D     0.00        120,00Kč
 38   727 Šabatka Jan              SHK9001   9193    H21C   145.00        120,00Kč
 39   726 Souček Michal            SHK9007   9188    H21C   153.00        120,00Kč
 40   724 Divecký František        SHK9301  51131    H18C    84.00        120,00Kč
 41   723 Trejbal Václav           SHK9604 420426    H14C     1.00         80,00Kč
 42   722 Netuka Vojtěch           SHK9701  51405    H14C    28.00         80,00Kč
 43   701 Langrová Anna            SHK9753 331166    D14C    73.00         80,00Kč
 44   700 Červená Adéla            SHK9755 420436    D14C    65.00         80,00Kč
 45   721 Hájek Jakub              SHK9802   9848    H12C   140.00         80,00Kč
 46   698 Votroubková Petra        SHK9853 426334    D12C     9.00         80,00Kč
 47   699 Flégrová Aneta           SHK9854           D12D    32.00         80,00Kč
 48   720 Ryba David               SHK9902 426330    H12C   128.00         80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5220.00        0.00        0.00        0.00     5220.00        0.00    -5220.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   312 Karásek Matěj            SJC0001   4292    H10C    28.00         40,00Kč
  2   313 Zalaba Tomáš             SJC0101   9993    H10C    64.00         40,00Kč
  3   314 Břeň Daniel              SJC0102   4294    H10N    44.00         40,00Kč
  4   315 Havlík Jaroslav          SJC3601 888630    H55D    21.00         60,00Kč
  5   316 Mikan Vladimír           SJC4805   9913    H55C    70.00         60,00Kč
  6   317 Palas Pavel              SJC5604   9956    H45D    65.00         60,00Kč
  7   318 Bienová Věra             SJC5752   9918    D45D    47.00         60,00Kč
  8   319 Řehák Pavel              SJC6001   9916    H45D    33.00         60,00Kč
  9   320 Zalabová Martina         SJC6657   9932    D35D    96.00         60,00Kč
 10   321 Zlámalová Zdena          SJC7253   4744    D35D    76.00         60,00Kč
 11   322 Kraus Petr               SJC7303   9898    H21C    85.00         60,00Kč
 12   323 Kalenský Tomáš           SJC8015      1    H21C    97.00         60,00Kč
 13   324 Procházková Zuzana       SJC8551   9969    D21C    47.00         60,00Kč
 14   325 Palasová Pavlína         SJC9352   9985    D18C    17.00         60,00Kč
 15   326 Šmejc Jakub              SJC9401   9983    H16C   109.00         60,00Kč
 16   327 Šmejcová Anna            SJC9552   9929    D16C     0.00         60,00Kč
 17   328 Štál Jan                 SJC9601   9996    H14C    37.00         40,00Kč
 18   329 Zlámal David             SJC9603   4239    H14C    64.00         40,00Kč
 19   330 Řehák Tomáš              SJC9701   4746    H14C    31.00         40,00Kč
 20   331 Zikmund Zdeněk           SJC9703   4743    H14C    52.00         40,00Kč
 21   332 Doležal Vít              SJC9802   4742    H12C    26.00         40,00Kč
 22   333 Kubánek Jaroslav         SJC9803   4745    H12D    47.00         40,00Kč
 23   334 Břeň Lukáš               SJC9805   4290    H12C   110.00         40,00Kč
 24   335 Faltová Anna             SJC9851   4296    D12C    13.00         40,00Kč
 25   336 Macko Lukáš              SJC9901   4293    H12C    92.00         40,00Kč
 26   337 Ferbr Jan                SJC9902   4295    H12C   122.00         40,00Kč
 27   338 Zlámalová Nikola         SJC9951   4297    D12C    29.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1340.00        0.00        0.00        0.00     1340.00        0.00    -1340.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   339 Doucha Martin            SNA0501   9636    HDR                   40,00Kč
  2   340 Sokolář Zdeněk           SNA4501   9610    H55D    25.00         60,00Kč
  3   341 Langrová Eva             SNA5351   9612    D45C    57.00         60,00Kč
  4   342 Langr Stanislav          SNA5403   9633    H45D    41.00         60,00Kč
  5   635 Mikysková Hana           SNA5651   7225    D45D    79.00         60,00Kč
  6   343 Hnyk Petr                SNA5701 416261    H45D    85.00         60,00Kč
  7   344 Zákravský Zdeněk         SNA5702 232953    H45D    69.00         60,00Kč
  8   345 Zvěřinová Darina         SNA5952   9616    D45D    71.00         60,00Kč
  9   346 Imlauf Martin            SNA6301   9629    H35D    95.00         60,00Kč
 10   347 Doucha Jiří              SNA7105   9626    H21C   137.00         60,00Kč
 11   348 Macek Martin             SNA7106   9390    H21A    63.00         60,00Kč
 12   349 Douchová Jaroslava       SNA7155   9606    D35D     4.00         60,00Kč
 13   350 Slavík Pavel             SNA7349   9630    H21C   157.00         60,00Kč
 14   351 Nývlt Petr               SNA8004   9623    H21C    45.00         60,00Kč
 15   352 Nývlt Martin             SNA8206   9622    H21C    89.00         60,00Kč
 16   353 Kašpar Jan               SNA9410   9619    H16D    23.00         60,00Kč
 17   354 Horník Stanislav         SNA9411 405983    H16D     3.00         60,00Kč
 18   530 Zákravská Adéla          SNA9751 253113    D14D    75.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1040.00        0.00        0.00        0.00     1040.00        0.00    -1040.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   355 Filipová Tereza          SRK0050 425566    D10C    30.00         40,00Kč
  2   356 Chvojková Klára          SRK0150 425553    D10N    32.00         40,00Kč
  3   516 Kosová Tereza            SRK0151   9471    D10C    54.00         40,00Kč
  4   358 Šklíbová Veronika        SRK0153 425600    D10N    16.00         40,00Kč
  5   359 Kacálková Agáta          SRK0154 425588    D10N    48.00         40,00Kč
  6   360 Locker Daniel            SRK0200 405991    H10C     4.00         40,00Kč
  7   361 Zemánek Mikuláš          SRK0201   9496    H10N   100.00         40,00Kč
  8   357 Ondrušová Kateřina       SRK0250 425589    D10N     0.00         40,00Kč
  9   362 Ehlová Iva               SRK3951   9539    D55C   103.00         60,00Kč
 10   363 Vítek Zdeněk             SRK4701   9799    H55C    26.00         60,00Kč
 11   364 Hrobař Rudolf            SRK4702   9798    H55C    18.00         60,00Kč
 12   365 Mikulecká Nataša         SRK4751   9485    D35C   112.00         60,00Kč
 13   366 Stárek Jiří              SRK5002   9818    H55C    42.00         60,00Kč
 14   367 Pohl Zdeněk              SRK5301   9533    H55C    50.00         60,00Kč
 15   368 Kulhavý Josef            SRK5701 416300    H45C   102.00         60,00Kč
 16   369 Dusílková Marie          SRK5752 301116    D45D    59.00         60,00Kč
 17   370 Pátek Petr               SRK6001   9813    H45D    61.00         60,00Kč
 18   371 Peremská Dana            SRK6351   9535    D45D    43.00         60,00Kč
 19   372 Hauptfleisch Roman       SRK6603 405996    H35D    70.00         60,00Kč
 20   373 Kulhavá Jarmila          SRK6751 219278    D35C   128.00         60,00Kč
 21   374 Kosová Michaela          SRK6752 438611    D35D    88.00         60,00Kč
 22   375 Kos Michal               SRK6802 434581    H35D   120.00         60,00Kč
 23   559 Ondruš Martin            SRK6949           H35C    96.00         60,00Kč
 24   376 Locker Martin            SRK7001 301158    H35D   150.00         60,00Kč
 25   377 Filip Libor              SRK7101   9500    H35C    64.00         60,00Kč
 26   549 Daniel Heřman            SRK7102 995885    H35D    80.00         60,00Kč
 27   378 Lockerová Milena         SRK7251   9801    P                     40,00Kč
 28   379 Filipová Ivana           SRK7373   9501    D35C    88.00         60,00Kč
 29   380 Zemánková Eva            SRK7452   9796    D35C   100.00         60,00Kč
 30   381 Pohl Zdeněk              SRK7606   9527    H21C    29.00         60,00Kč
 31   382 Hrobařová Lenka          SRK7751   9482    D21C    19.00         60,00Kč
 32   383 Potštejnský Jan          SRK7807   9525    H21C    77.00         60,00Kč
 33   384 Krmaš Václav             SRK8001   9521    H21C    61.00         60,00Kč
 34   385 Klícha Martin            SRK8801   9510    H21C    69.00         60,00Kč
 35   386 Jirčák Ondřej            SRK8805 920697    H21C   149.00         60,00Kč
 36   387 Pátek Lukáš              SRK8905   9498    H21C     9.00         60,00Kč
 37   388 Ptáček Jiří              SRK9002   9491    H21A    39.00         60,00Kč
 38   389 Kosová Denisa            SRK9151 995837    D21C    27.00         60,00Kč
 39   390 Říčařová Žaneta          SRK9152   9804    D21C     7.00         60,00Kč
 40   391 Peremská Dana            SRK9351   9536    D18C    31.00         60,00Kč
 41   392 Reslová Hana             SRK9352   9794    D18C    10.00         60,00Kč
 42   393 Jarošová Kateřina        SRK9357 301141    D18C    59.00         60,00Kč
 43   394 Hauptfleisch Filip       SRK9401 301103    H16D    33.00         60,00Kč
 44   395 Jiroušek Vít             SRK9402 301134    H16C    65.00         60,00Kč
 45   396 Mašek Ondřej             SRK9502 405992    H16C    97.00         60,00Kč
 46   397 Heřman Ondřej            SRK9503   9814    H16C   105.00         60,00Kč
 47   398 Kosek Jan                SRK9507 410355    H16C    73.00         60,00Kč
 48   399 Ptáček Martin            SRK9509 301112    H16C    85.00         60,00Kč
 49   400 Petrasová Zuzana         SRK9653 405999    D14C    45.00         40,00Kč
 50   401 Kosková Kateřina         SRK9654   9489    D14C    69.00         40,00Kč
 51   402 Zemánková Tereza         SRK9752 301107    D14C    61.00         40,00Kč
 52   403 Locker Tomáš             SRK9802 2017682    H12C    62.00         40,00Kč
 53   404 Vandas Daniel            SRK9805  51472    H12C    20.00         40,00Kč
 54   405 Šklíba Michal            SRK9900           H12D    44.00         40,00Kč
 55   406 Jarošová Michaela        SRK9952   9808    D12C    21.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2980.00        0.00        0.00        0.00     2980.00        0.00    -2980.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   407 Urban Dominik            STH0204 303928    H10N    36.00         40,00Kč
  2   408 Chrástová Tereza         STH0251   9048    D10C    34.00         40,00Kč
  3   409 Pušová Bára              STH0352 425575    HDR                   40,00Kč
  4   410 Chrást Tomáš             STH7401   9974    H21C    21.00         60,00Kč
  5   411 Čechová Andrea           STH9151 253375    D21D    72.00         60,00Kč
  6   412 Hladík František         STH9203 405965    H18C    60.00         60,00Kč
  7   413 Pacholíková Lucie        STH9552 253373    D16C    31.00         60,00Kč
  8   414 Tauchmanová Karolína     STH9651 410772    D14C    33.00         40,00Kč
  9   415 Kadavá Denisa            STH9653 331022    D14C    49.00         40,00Kč
 10   416 Šemberová Kristýna       STH9751   9046    D14C     9.00         40,00Kč
 11   417 Kalenský Aleš            STH9801 331426    H12C    74.00         40,00Kč
 12   418 Jiroutová Jana           STH9851 303942    D12D    17.00         40,00Kč
 13   419 Urbanová Markéta         STH9953   9997    D12C    61.00         40,00Kč
 14   420 Jezdinská Natálie        STH9954 330520    D12C     1.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: TYN - SK Týnište nad Orlicí OOB                Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   421 Švagr Rostislav          TYN0001   9741    HDR                   40,00Kč
  2   422 Jakeš Josef              TYN0101 405980    H10N     4.00         40,00Kč
  3   423 Šišma Vojtěch            TYN0201   9744    HDR                   40,00Kč
  4   424 Beňo Miroslav            TYN5301   9731    H55C    34.00         60,00Kč
  5   425 Doležal Petr             TYN5401 995880    H55C    78.00         60,00Kč
  6   426 Malec Jaromír            TYN5604 995846    H45D    25.00         60,00Kč
  7   427 Vlčková Pavla            TYN6351 995829    D35D    40.00         60,00Kč
  8   428 Doležalová Iva           TYN6451 995808    D35D    24.00         60,00Kč
  9   429 Jakeš Josef              TYN6501 995825    H45C   122.00         60,00Kč
 10   430 Marčíková Petra          TYN6651  51424    D35D    16.00         60,00Kč
 11   431 Švagr Zdeněk             TYN6801   9740    H35C    72.00         60,00Kč
 12   432 Šišmová Hana             TYN6852   9743    P                     40,00Kč
 13   433 Šišma Pavel              TYN6901  49698    H35D   140.00         60,00Kč
 14   434 Vlčková Martina          TYN8352   9742    D21D    56.00         60,00Kč
 15   435 Pavelková Soňa           TYN8555  51430    D21D    28.00         60,00Kč
 16   436 Doležalová Marie         TYN8651   9746    D21D     8.00         60,00Kč
 17   437 Andršová Petra           TYN8851  51428    D21D    68.00         60,00Kč
 18   438 Jakeš Ondřej             TYN9103  51425    H21C   121.00         60,00Kč
 19   439 Jakeš Vojtěch            TYN9301 405979    H18C    68.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1060.00        0.00        0.00        0.00     1060.00        0.00    -1060.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   440 Vandasová Adéla          VAM0251  51125    D10N     8.00         40,00Kč
  2   441 Kotlář Vladimír          VAM5401   9667    H45C   110.00         60,00Kč
  3   442 Tupec Jiří               VAM5801   9599    H45C   142.00         60,00Kč
  4   443 Kula Jiří                VAM6102  51465    H45C   130.00         60,00Kč
  5   444 Novák Jiří               VAM6301   9790    H45D    49.00         60,00Kč
  6   445 Rykala Karel             VAM6401   9671    H45D    29.00         60,00Kč
  7   446 Hostaš Zdeněk            VAM6403   9685    H45C    70.00         60,00Kč
  8   447 Veverková Yveta          VAM6452   9678    D35D   152.00         60,00Kč
  9   448 Kulová Jana              VAM6551 416317    D45D    51.00         60,00Kč
 10   449 Vandas Luděk             VAM6601   9665    H35C    32.00         60,00Kč
 11   450 Vandasová Markéta        VAM7250   9679    D21C    43.00         60,00Kč
 12   451 Rykalová Jitka           VAM7251   9680    D35C    92.00         60,00Kč
 13   452 Netopil Libor            VAM7401  52074    H35D   100.00         60,00Kč
 14   453 Koblic Jan               VAM7601   9528    H21C    65.00         60,00Kč
 15   454 Kodytková Iva            VAM7751   9677    D21D    92.00         60,00Kč
 16   455 Sršeň Tomáš              VAM8001   9590    H21D     8.00         60,00Kč
 17   456 Hladký Viktor            VAM8201   9598    H21C   117.00         60,00Kč
 18   457 Drhlík Petr              VAM8301   9518    H21C   133.00         60,00Kč
 19   458 Veverka Tomáš            VAM8401   9669    H21C   105.00         60,00Kč
 20   459 Řehák Pavel              VAM8402   9662    H21C    37.00         60,00Kč
 21   460 Smutná Pavla             VAM8651   9674    D21C    35.00         60,00Kč
 22   461 Novák Martin             VAM9002   9791    H21D    48.00         60,00Kč
 23   462 Dvořáček Radek           VAM9401  51471    H16C    69.00         60,00Kč
 24   463 Rykala Filip             VAM9601  51469    H14C     7.00         40,00Kč
 25   464 Vyskočil Štěpán          VAM9701 438629    H14C    73.00         40,00Kč
 26   465 Valeš Martin             VAM9703  51359    H14D   107.00         40,00Kč
 27   466 Vídeňský Jakub           VAM9801 442869    H12C    38.00         40,00Kč
 28   467 Kubíčková Kateřina       VAM9952   9684    D12D    23.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1560.00        0.00        0.00        0.00     1560.00        0.00    -1560.00
 
 
Startovka oddílu: VOD - KOS Voděrady                             Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   540 Haucková Hana            VOD               P                     40,00Kč
  2   541 Marková Michaela         VOD               P                     40,00Kč
  3   542 Burian Jan               VOD               P                     40,00Kč
  4   468 Tichý Boris              VOD5500   7227    H55C    58.00         60,00Kč
  5   469 Tichá Jiřina             VOD6050   7255    D45C    29.00         60,00Kč
  6   550 Alena Remešová           VOD6150   7249    D45D    27.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   470 Waněk Hubert             VRL     219210    HDR                   40,00Kč
  2   471 Bubeník Jonáš            VRL0002 416271    H10C    20.00         40,00Kč
  3   472 Tryzna Matěj             VRL0004 436943    H10C    32.00         40,00Kč
  4   473 Stará Tereza             VRL0051 426374    D10C    66.00         40,00Kč
  5   474 Pilná Bára               VRL0052 426376    D12D    20.00         40,00Kč
  6   475 Štreglová Zuzka          VRL0251 2020709    D10C    50.00         40,00Kč
  7   476 Štregl Matyáš            VRL0301 2017678    HDR                   40,00Kč
  8   477 Pilná Natálie            VRL0351 438036    HDR                   40,00Kč
  9   478 Zemánek Bohumil          VRL3601   8963    H65C     0.00         60,00Kč
 10   479 Knoblochová Věra         VRL4851   8998    D55C    99.00         60,00Kč
 11   480 Knobloch Jindřich        VRL4901   8999    H55C    82.00         60,00Kč
 12   481 Štregl Tomáš             VRL5001   9001    H55C    14.00         60,00Kč
 13   482 Nýdrlová Eva             VRL5451   8954    D45C    22.00         60,00Kč
 14   483 Vlachová Hana            VRL6251   8962    D35D    72.00         60,00Kč
 15   484 Kubát Miroslav           VRL6701   8977    H35D    25.00         60,00Kč
 16   485 Tryzna Pavel             VRL6801 2019219    H35D   110.00         60,00Kč
 17   486 Hančová Alice            VRL7052 206480    D35D   128.00         60,00Kč
 18   487 Waňková Dita             VRL7151 331619    D35D     8.00         60,00Kč
 19   488 Pilná Libuše             VRL7153 232639    D35D   144.00         60,00Kč
 20   489 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H21C    25.00         60,00Kč
 21   490 Štreglová Andrea         VRL7552 206478    D35C   104.00         60,00Kč
 22   491 Polák Vlastimil          VRL7702   9000    H21C    57.00         60,00Kč
 23   492 Kičinová Erika           VRL9154   9213    D21C    63.00         60,00Kč
 24   493 Jebavá Lucie             VRL9254 331285    D18C    52.00         60,00Kč
 25   494 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H16C    81.00         60,00Kč
 26   495 Hančová Petra            VRL9652   9246    D14C    41.00         40,00Kč
 27   496 Tryznová Lucie           VRL9751 436944    D14D    19.00         40,00Kč
 28   497 Zirmová Karolína         VRL9752 438026    D14D    51.00         40,00Kč
 29   498 Starý Ondra              VRL9802 425562    H12C   104.00         40,00Kč
 30   499 Waňková Martina          VRL9951 425555    D12C    33.00         40,00Kč
 31   500 Matoušová Kateřina       VRL9955 331359    D12C    53.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1580.00        0.00        0.00        0.00     1580.00        0.00    -1580.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   544 Martin Škorpil           VSP5700 2011900    H45C    30.00         60,00Kč
  2   546 Jan Gajda                VSP6801 515108    H21A    31.00         60,00Kč
  3   543 Jana Škorpilová          VSP7455 211303    D21C    51.00         60,00Kč
  4   545 Kristina Gajdová         VSP7752  52283    D21C   130.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - neregistrovaní                           Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   554 Zaydlar Tomáš            XX1      51891    H21D    12.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: XX2 - neregistrovaní                           Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   555 Luděk Felkl              XX2      52589    H45C    46.00         60,00Kč
  2   556 Jaroslav Ženčák          XX2      52462    H45C   138.00         60,00Kč
  3   557 Jarmila Felklová         XX2     433098    D45C    92.00         60,00Kč
  4   558 Marie Ženčáková          XX2            P  D35D    12.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       40.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX3 - neregistrovaní                           Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   552 Metelková Michaela       XX3     434591    HDR                   40,00Kč
  2   553 Metelka Pavel            XX3     331751    H35D    50.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: ZAM - Oddíl OB TJ Sokol Žamberk                Úterý 28.9.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1   501 Tobiška Václav           ZAM4401   9039    H55D    17.00         60,00Kč
  2   502 Šponar Josef             ZAM4701   9038    H55D     9.00         60,00Kč
  3   503 Martincová Helena        ZAM5051   9033    D55C   107.00         60,00Kč
  4   504 Kalous Jaroslav          ZAM5501   9037    H55C    54.00         60,00Kč
  5   505 Andrš Milan              ZAM5801   9593    H45D    57.00         60,00Kč
  6   506 Kobližková Hana          ZAM5851   9031    D35D    52.00         60,00Kč
  7   507 Kalousová Dana           ZAM5951   9032    D45D    15.00         60,00Kč
  8   508 Nováková Miloslava       ZAM6051   9592    D45D    55.00         60,00Kč
  9   509 Levý Tomáš               ZAM6801 331587    H35D    85.00         60,00Kč
 10   510 Chládková Eva            ZAM7051   9284    D35D   116.00         60,00Kč
 11   511 Válková Marcela          ZAM9154   8887    D21D    48.00         60,00Kč
 12   512 Dušek Martin             ZAM9602 436957    H14C    19.00         40,00Kč
 13   513 Lesák Jakub              ZAM9603 426332    H14C    58.00         40,00Kč
 14   514 Chládková Simona         ZAM9651 434574    D14C    17.00         40,00Kč
 15   515 Cukor Martin             ZAM9701 426310    H14D    83.00         40,00Kč
 16   548 Motlová Barbora          ZAM9951 416281    D12D    14.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00        0.00        0.00        0.00      860.00        0.00     -860.00