Startovka kategorie                                                 25.9.2010 20:02:26
                            12.kolo východočeského poháru
===ČSOB-DOB==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10C        1.6km   10m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1   60 Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C  320290   2.00      
  2  237 Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C  207832   6.00      
  3  695 Thýnová Nikola           Slávia Hradec Králov SHK0051      9840  10.00      
  4  110 Francová Lucie           OK Lokomotiva Pardub LPU0152 C  425593  14.00      
  5  519 Vakant                                                           18.00      
  6   62 Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C  206405  22.00      
  7  109 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545  26.00      
  8  355 Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050    425566  30.00      
  9  408 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 C    9048  34.00      
 10  108 Brožová Zuzana           OK Lokomotiva Pardub LPU0053 C  425559  38.00      
 11   30 Zenknerová Karolína      Ulita Broumov        BRU0052 C  331161  42.00      
 12  238 Mašatová Eliška          OK 99 Hradec Králové PHK0201 C  425518  46.00      
 13  475 Štreglová Zuzka          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251    2020709  50.00      
 14  516 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C    9471  54.00      
 15  520 Vakant                                                           58.00      
 16  517 Vakant                                                           62.00      
 17  473 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051    426374  66.00      
 18  518 Vakant                                                           70.00      
 
Startovka kategorie: D10N        3.3km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  357 Ondrušová Kateřina       SOOB Spartak Rychnov SRK0250    425589   0.00      
  2  440 Vandasová Adéla          OOB Vamberk          VAM0251 C   51125   8.00      
  3  358 Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C  425600  16.00      
  4  696 Thýnová Martina          Slávia Hradec Králov SHK0350    410782  24.00      
  5  356 Chvojková Klára          SOOB Spartak Rychnov SRK0150 C  425553  32.00      
  6  697 Flégrová Nikol           Slávia Hradec Králov SHK0150            40.00      
  7  359 Kacálková Agáta          SOOB Spartak Rychnov SRK0154 C  425588  48.00      
  8  603 Vakant                                                           56.00      
  9  604 Vakant                                                           64.00      
 10  605 Vakant                                                           72.00      
 11  601 Vakant                                                           80.00      
 12  602 Vakant                                                           88.00      
 
Startovka kategorie: D12C        1.9km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  420 Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 B  330520   1.00      
  2   84 Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B  425570   5.00      
  3  698 Votroubková Petra        Slávia Hradec Králov SHK9853    426334   9.00      
  4  335 Faltová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC9851 C    4296  13.00      
  5  528 Vakant                                                           17.00      
  6  406 Jarošová Michaela        SOOB Spartak Rychnov SRK9952      9808  21.00      
  7  527 Vakant                                                           25.00      
  8  338 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297  29.00      
  9  499 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B  425555  33.00      
 10  310 Kubíčková  Jana          OK 99 Hradec Králové PHK9999 C  224883  37.00      
 11  223 Sedláčková Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9852    425551  41.00      
 12  309 Truněčková  Kateřina     OK 99 Hradec Králové PHK9953 C    9458  45.00      
 13  101 Kopecká Anna             TJ Sokol Kunvald     KUN9951 C    9026  49.00      
 14  500 Matoušová Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL9955 B  331359  53.00      
 15  222 Vondráková Barbora       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9851    416282  57.00      
 16  419 Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B    9997  61.00      
 17  202 Šrenkelová Ilona         OK Lokomotiva Pardub LPU9955 B  246820  65.00      
 18  526 Vakant                                                           69.00      
 19   87 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B  425544  73.00      
 20  529 Vakant                                                           77.00      
 
Startovka kategorie: D12D        1.7km   10m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  203 Saisová Andrea           OK Lokomotiva Pardub LPU9956 C          11.00      
  2  548 Motlová Barbora          Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM9951    416281  14.00      
  3  418 Jiroutová Jana           SK Studenec          STH9851 C  303942  17.00      
  4  474 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052    426376  20.00      
  5  467 Kubíčková Kateřina       OOB Vamberk          VAM9952 C    9684  23.00      
  6  201 Takáčová Daniela         OK Lokomotiva Pardub LPU9954 C          26.00      
  7   54 Gažiová Romana           TJ Loko Ceská Trebov CET9851 C  361913  29.00      
  8  699 Flégrová Aneta           Slávia Hradec Králov SHK9854            32.00      
 
Startovka kategorie: D14C        2.7km  105m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  219 Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651    301640   1.00      
  2  295 Koutná  Hana             OK 99 Hradec Králové PHK9651 C  410799   5.00      
  3  416 Šemberová Kristýna       SK Studenec          STH9751 B    9046   9.00      
  4  302 Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753 B  207804  13.00      
  5  514 Chládková Simona         Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM9651 A  434574  17.00      
  6  191 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  887635  21.00      
  7   44 Kolářová Tereza          Ulita Broumov        BRU9752 C  331365  25.00      
  8  298 Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 A  339542  29.00      
  9  414 Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651 B  410772  33.00      
 10  296 Šádková  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK9653 B  224887  37.00      
 11  495 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 B    9246  41.00      
 12  400 Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653    405999  45.00      
 13  415 Kadavá Denisa            SK Studenec          STH9653 C  331022  49.00      
 14  196 Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 B    9648  53.00      
 15  301 Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467  57.00      
 16  402 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B  301107  61.00      
 17  700 Červená Adéla            Slávia Hradec Králov SHK9755    420436  65.00      
 18  401 Kosková Kateřina         SOOB Spartak Rychnov SRK9654      9489  69.00      
 19  701 Langrová Anna            Slávia Hradec Králov SHK9753    331166  73.00      
 20  627 Vakant                                                           77.00      
 21  628 Vakant                                                           81.00      
 22  625 Vakant                                                           85.00      
 23  626 Vakant                                                           89.00      
 
Startovka kategorie: D14D        1.9km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   22 Vaňousová Martina        Magnus Orienteering  ASU9798 C  416715   3.00      
  2  299 Jágrová  Barbora         OK 99 Hradec Králové PHK9657 C  224881  11.00      
  3  496 Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751    436944  19.00      
  4  532 Vakant                                                           27.00      
  5   53 Gažiová Kristýna         TJ Loko Ceská Trebov CET9751 C  361922  35.00      
  6  533 Vakant                                                           43.00      
  7  497 Zirmová Karolína         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9752 C  438026  51.00      
  8  531 Vakant                                                           59.00      
  9  220 Procházková Aneta        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9652     51442  67.00      
 10  530 Zákravská Adéla          TJ Start Náchod      SNA9751    253113  75.00      
 11  297 Šádková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK9654 C  224885  83.00      
 
Startovka kategorie: D16C        3.3km  115m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  327 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C    9929   0.00      
  2  413 Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 B  253373  31.00      
  3  613 Vakant                                                           51.00      
  4  614 Vakant                                                           71.00      
  5  615 Vakant                                                           91.00      
  6  616 Vakant                                                          111.00      
 
Startovka kategorie: D16D        2.7km  105m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  186 Šrenkelová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9554 C          85.00      
  2  631 Vakant                                                           89.00      
  3  185 Šrenkelová Soňa          OK Lokomotiva Pardub LPU9553 C          93.00      
  4  632 Vakant                                                           97.00      
  5  633 Vakant                                                          101.00      
  6  634 Vakant                                                          105.00      
 
Startovka kategorie: D18C        4.3km  140m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   92 Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 C  438024   3.00      
  2  392 Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352      9794  10.00      
  3  325 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B    9985  17.00      
  4  181 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279  24.00      
  5  391 Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351      9536  31.00      
  6  180 Kisková Klára            OK Lokomotiva Pardub LPU9356 C  224875  38.00      
  7   99 Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251 B    9022  45.00      
  8  493 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B  331285  52.00      
  9  393 Jarošová Kateřina        SOOB Spartak Rychnov SRK9357    301141  59.00      
 10  290 Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A    9832  66.00      
 11  592 Vakant                                                           73.00      
 12  593 Vakant                                                           80.00      
 
Startovka kategorie: D21C        5.9km  280m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  177 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 C    9235   3.00      
  2  390 Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152      9804   7.00      
  3  167 Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 R  301173  11.00      
  4  284 Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353  15.00      
  5  382 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751      9482  19.00      
  6  214 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451    888623  23.00      
  7  389 Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 E  995837  27.00      
  8  215 Sombotová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8651 C  416291  31.00      
  9  460 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674  35.00      
 10  146 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316  39.00      
 11  450 Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C    9679  43.00      
 12  324 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969  47.00      
 13  543 Jana Škorpilová          USK Praha            VSP7455    211303  51.00      
 14  283 Balcarová  Jana          OK 99 Hradec Králové PHK8852 C    9355  55.00      
 15   59 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 R    8190  59.00      
 16  492 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B    9213  63.00      
 17  170 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  67.00      
 18  702 Novotná Barbora          Slávia Hradec Králov SHK8658 C    9171  71.00      
 19  583 Vakant                                                           75.00      
 20  584 Vakant                                                           79.00      
 21  585 Vakant                                                           83.00      
 22  586 Vakant                                                           87.00      
 23  587 Vakant                                                           91.00      
 24  582 Vakant                                                           95.00      
 25  545 Kristina Gajdová         USK Praha            VSP7752     52283 130.00      
 
Startovka kategorie: D21D        4.4km  185m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  703 Veselková Jana           Slávia Hradec Králov SHK8659    888610   0.00      
  2   50 Hájková Ludmila          TJ Loko Ceská Trebov CET7554 C    9722   4.00      
  3  436 Doležalová Marie         SK Týnište nad Orlic TYN8651 C    9746   8.00      
  4   28 Fialová Tereza           Sokol Burdych        BRM8451 C  426338  12.00      
  5    7 Šafářová Renata          OOB Albrechtice nad  ALB8650      7211  16.00      
  6   13 Vaňousová Iva            Magnus Orienteering  ASU7698 C  416748  20.00      
  7   78 Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C    9549  24.00      
  8  435 Pavelková Soňa           SK Týnište nad Orlic TYN8555 C   51430  28.00      
  9   73 Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653 C  232909  32.00      
 10    9 Horká Marie              OOB Albrechtice nad  ALB9050      8279  36.00      
 11  172 Lulayová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU8551 C    9218  40.00      
 12  280 Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C  224919  44.00      
 13  511 Válková Marcela          Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM9154 C    8887  48.00      
 14  281 Justová  Hana            OK 99 Hradec Králové PHK8556 C   49630  52.00      
 15  434 Vlčková Martina          SK Týnište nad Orlic TYN8352 C    9742  56.00      
 16    8 Khýnová Radka            OOB Albrechtice nad  ALB8750      7221  60.00      
 17  289 Koutná  Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9351 C  410800  64.00      
 18  437 Andršová Petra           SK Týnište nad Orlic TYN8851 C   51428  68.00      
 19  411 Čechová Andrea           SK Studenec          STH9151 C  253375  72.00      
 20  287 Balcarová  Mirka         OK 99 Hradec Králové PHK9151 C   49696  76.00      
 21  742 vakant                   OOB Albrechtice nad  ALB                80.00      
 22  279 Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431  84.00      
 23  168 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C          88.00      
 24  454 Kodytková Iva            OOB Vamberk          VAM7751 C    9677  92.00      
 25  173 Pavelková Kateřina       OK Lokomotiva Pardub LPU8560 C  416265  96.00      
 
Startovka kategorie: D35C        4.8km  210m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  269 Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C    9462   6.00      
  2  706 Chmelařová Marie         Slávia Hradec Králov SHK6352 C    9122  72.00      
  3  669 Vakant                                                           76.00      
  4  704 Kroniková Jana           Slávia Hradec Králov SHK7350      9176  80.00      
  5  154 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  84.00      
  6  379 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373      9501  88.00      
  7  451 Rykalová Jitka           OOB Vamberk          VAM7251 C    9680  92.00      
  8  145 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237  96.00      
  9  380 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C    9796 100.00      
 10  490 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552    206478 104.00      
 11  161 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656 108.00      
 12  365 Mikulecká Nataša         SOOB Spartak Rychnov SRK4751      9485 112.00      
 13   71 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551 116.00      
 14  258 Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429 120.00      
 15  165 Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C  886273 124.00      
 16  373 Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751    219278 128.00      
 17  159 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882 132.00      
 18  276 Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724 136.00      
 19  705 Műllerová Zorka          Slávia Hradec Králov SHK6751 C  515141 140.00      
 20  670 Vakant                                                          144.00      
 21  671 Vakant                                                          148.00      
 22  672 Vakant                                                          152.00      
 
Startovka kategorie: D35D        3.7km   85m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  261 Justová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK6153 C  207818   0.00      
  2  349 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606   4.00      
  3  487 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619   8.00      
  4  558 Marie Ženčáková          neregistrovaní       XX2                12.00      
  5  430 Marčíková Petra          SK Týnište nad Orlic TYN6651 C   51424  16.00      
  6  275 Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151 C  224872  20.00      
  7  428 Doležalová Iva           SK Týnište nad Orlic TYN6451 C  995808  24.00      
  8  210 Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C  405972  28.00      
  9   40 Frömmelová Dana          Ulita Broumov        BRU7251 C  887923  32.00      
 10  156 Julínková Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6555 C  425573  36.00      
 11  427 Vlčková Pavla            SK Týnište nad Orlic TYN6351 C  995829  40.00      
 12  155 Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C   51183  44.00      
 13   68 Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C    9541  48.00      
 14  506 Kobližková Hana          Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM5851 C    9031  52.00      
 15  164 Fenclová Markéta         OK Lokomotiva Pardub LPU7155 C    9650  56.00      
 16   72 Tomášová Petra           KOB Choceň           CHC7351 C  232911  60.00      
 17  267 Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757 C   49890  64.00      
 18   70 Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C    9542  68.00      
 19  483 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962  72.00      
 20  321 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744  76.00      
 21  157 Kološová Jana            OK Lokomotiva Pardub LPU6653 C    9346  80.00      
 22  272 Hlaváčková  Renata       OK 99 Hradec Králové PHK7060 C  301191  84.00      
 23  374 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752    438611  88.00      
 24  271 Koutná  Alena            OK 99 Hradec Králové PHK7052 C  232635  92.00      
 25  320 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932  96.00      
 26  263 Lamichová  Iva           OK 99 Hradec Králové PHK6353 C    9438 100.00      
 27  158 Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654 C  253353 104.00      
 28  268 Kamenická  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6851 C    9375 108.00      
 29  707 Langrová Monika          Slávia Hradec Králov SHK7251 C    9802 112.00      
 30  510 Chládková Eva            Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM7051 C    9284 116.00      
 31   66 Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C  331708 120.00      
 32  710 Thýnová Ivana            Slávia Hradec Králov SHK6651    2017663 124.00      
 33  486 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480 128.00      
 34  708 Divecká Růžena           Slávia Hradec Králov SHK6753 C    9157 132.00      
 35  163 Tužilová Štěpánka        OK Lokomotiva Pardub LPU7052 C  426371 136.00      
 36  709 Fundová Hana             Slávia Hradec Králov SHK6752 C  410739 140.00      
 37  488 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153    232639 144.00      
 38  711 Egrtová Jitka            Slávia Hradec Králov SHK6354 C  331561 148.00      
 39  447 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678 152.00      
 
Startovka kategorie: D45C        4.0km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  138 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290   1.00      
  2  208 Sombotová Alena          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6151 C    9769   8.00      
  3  262 Kubíčková  Marcela       OK 99 Hradec Králové PHK6251 C    9389  15.00      
  4  482 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954  22.00      
  5  469 Tichá Jiřina             KOS Voděrady         VOD6050 C    7255  29.00      
  6  252 Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9405  36.00      
  7  135 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603  43.00      
  8  253 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  50.00      
  9  341 Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C    9612  57.00      
 10  141 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211  64.00      
 11  715 Šabatková Zdena          Slávia Hradec Králov SHK5652 C    9112  71.00      
 12  250 Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371  78.00      
 13  714 Novotná Iva              Slávia Hradec Králov SHK6151 C   51488  85.00      
 14  557 Jarmila Felklová         neregistrovaní       XX2        433098  92.00      
 15  712 Mádlová Iva              Slávia Hradec Králov SHK6351 C    9121  99.00      
 16  589 Vakant                                                          106.00      
 17  713 Hausvaterová Marcela     Slávia Hradec Králov SHK6152 C  219201 111.00      
 18  591 Vakant                                                          118.00      
 19  588 Vakant                                                          125.00      
 20  590 Vakant                                                          132.00      
 
Startovka kategorie: D45D        3.0km  120m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  150 Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU6351 C    9251   3.00      
  2  231 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387   7.00      
  3  136 Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651 C    9224  11.00      
  4  507 Kalousová Dana           Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM5951 C    9032  15.00      
  5  137 Lennerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU5653 C    9279  19.00      
  6  139 Šíblová Zoja             OK Lokomotiva Pardub LPU5656 C  434593  23.00      
  7  550 Alena Remešová           KOS Voděrady         VOD6150      7249  27.00      
  8  151 Habětínková Jitka        OK Lokomotiva Pardub LPU6352 C  253355  31.00      
  9  259 Balcarová  Eva           OK 99 Hradec Králové PHK5952 C  301691  35.00      
 10  131 Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C    9302  39.00      
 11  371 Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351      9535  43.00      
 12  318 Bienová Věra             Sportcentrum Jičín   SJC5752 C    9918  47.00      
 13  448 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317  51.00      
 14  508 Nováková Miloslava       Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM6051 C    9592  55.00      
 15  369 Dusílková Marie          SOOB Spartak Rychnov SRK5752    301116  59.00      
 16  211 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C    9609  63.00      
 17  718 Stulíková Zuzana         Slávia Hradec Králov SHK5751 C    9116  67.00      
 18  345 Zvěřinová Darina         TJ Start Náchod      SNA5952 C    9616  71.00      
 19  716 Svobodová Eva            Slávia Hradec Králov SHK5853 C  301696  75.00      
 20  635 Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651      7225  79.00      
 21  717 Gazdačková Jana          Slávia Hradec Králov SHK5851 C    9117  83.00      
 22  636 Vakant                                                           87.00      
 23  637 Vakant                                                           91.00      
 24  638 Vakant                                                           95.00      
 
Startovka kategorie: D55C        3.0km  120m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  246 Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421  87.00      
  2  121 Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C  301172  91.00      
  3  204 Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C  405955  95.00      
  4  479 Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998  99.00      
  5  362 Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951      9539 103.00      
  6  503 Martincová Helena        Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM5051 C    9033 107.00      
  7  229 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688 111.00      
  8  134 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    9202 115.00      
  9  639 Vakant                                                          119.00      
 10  120 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247 123.00      
 11  640 Vakant                                                          127.00      
 12  641 Vakant                                                          131.00      
 13  642 Vakant                                                          135.00      
 
Startovka kategorie: H10C        1.6km   10m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  103 Kulhavý Tadeáš           OK Lokomotiva Pardub LPU     C           0.00      
  2  360 Locker Daniel            SOOB Spartak Rychnov SRK0200    405991   4.00      
  3   61 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C  2011852   8.00      
  4  234 Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  12.00      
  5  111 Růžička Radek            OK Lokomotiva Pardub LPU0201 C  320291  16.00      
  6  471 Bubeník Jonáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0002 C  416271  20.00      
  7  524 Vakant                                                           24.00      
  8  312 Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 C    4292  28.00      
  9  472 Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004    436943  32.00      
 10  523 Vakant                                                           36.00      
 11  522 Vakant                                                           40.00      
 12  105 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C    9884  44.00      
 13   29 Rusin Jan                Ulita Broumov        BRU0001 C  425510  48.00      
 14  235 Metelka  Ondřej          OK 99 Hradec Králové PHK0101 C  331689  52.00      
 15  107 Žák Michal               OK Lokomotiva Pardub LPU0003 C  232604  56.00      
 16  521 Vakant                                                           60.00      
 17  313 Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C    9993  64.00      
 18  525 Vakant                                                           68.00      
 
Startovka kategorie: H10N        3.3km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  422 Jakeš Josef              SK Týnište nad Orlic TYN0101 C  405980   4.00      
  2  112 Fencl Jáchym             OK Lokomotiva Pardub LPU0301 C  426318  12.00      
  3   31 Kolář Jan                Ulita Broumov        BRU0101 C  331235  20.00      
  4  240 Sýkora Jan               OK 99 Hradec Králové PHK0203 C  224911  28.00      
  5  407 Urban Dominik            SK Studenec          STH0204 C  303928  36.00      
  6  314 Břeň Daniel              Sportcentrum Jičín   SJC0102 C    4294  44.00      
  7  236 Bláha Marek              OK 99 Hradec Králové PHK0102 C    9385  52.00      
  8   93 Rusz Rostislav           TJ Sokol Kunvald     KUN0101      9023  60.00      
  9  239 Bárta Šimon              OK 99 Hradec Králové PHK0202 C    9428  68.00      
 10  719 Langr Jan                Slávia Hradec Králov SHK0101     51179  76.00      
 11  607 Vakant                                                           84.00      
 12   32 Školník Eduard           Ulita Broumov        BRU0103 C  2011796  92.00      
 13  361 Zemánek Mikuláš          SOOB Spartak Rychnov SRK0201 C    9496 100.00      
 14  608 Vakant                                                          108.00      
 15  609 Vakant                                                          116.00      
 16  610 Vakant                                                          124.00      
 17  606 Vakant                                                          132.00      
 
Startovka kategorie: H12C        2.4km   40m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  404 Vandas Daniel            SOOB Spartak Rychnov SRK9805     51472  20.00      
  2  332 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B    4742  26.00      
  3  198 Borský Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9807 C  436965  32.00      
  4  466 Vídeňský Jakub           OOB Vamberk          VAM9801 C  442869  38.00      
  5  307 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 C  207870  44.00      
  6   85 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B    9569  50.00      
  7  199 Fencl Jonáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9902 B    9660  56.00      
  8  403 Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802    2017682  62.00      
  9  303 Maňák  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK9801 B  224890  68.00      
 10  417 Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B  331426  74.00      
 11  305 Kavalír  Jáchym          OK 99 Hradec Králové PHK9901 C    9830  80.00      
 12  225 Killar Dominik           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9902 B  416292  86.00      
 13  336 Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 C    4293  92.00      
 14  224 Killar Lukáš             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9901 B   52647  98.00      
 15  498 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B  425562 104.00      
 16  334 Břeň Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC9805 C    4290 110.00      
 17  197 Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 B  232608 116.00      
 18  337 Ferbr Jan                Sportcentrum Jičín   SJC9902 C    4295 122.00      
 19  720 Ryba David               Slávia Hradec Králov SHK9902    426330 128.00      
 20  106 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 C  425543 134.00      
 21  721 Hájek Jakub              Slávia Hradec Králov SHK9802      9848 140.00      
 
Startovka kategorie: H12D        2.0km   30m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  104 Pučan Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU     C          38.00      
  2   45 Frömmel Martin           Ulita Broumov        BRU9801 C  425503  41.00      
  3  405 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 C          44.00      
  4  333 Kubánek Jaroslav         Sportcentrum Jičín   SJC9803 C    4745  47.00      
  5   23 Skalický Johan           Magnus Orienteering  ASU9948 C  920657  50.00      
  6  100 Rusz Vratislav           TJ Sokol Kunvald     KUN9801 C    9024  53.00      
  7  306 Hůlek  Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9904 C    9831  56.00      
  8   46 Peška Miroslav           Ulita Broumov        BRU9802 C  2011826  59.00      
  9  304 Faltejsek Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9802 C    9464  62.00      
 10  200 Burda Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU9907 C          65.00      
 11   86 Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C  320300  68.00      
 12  308 Lisý Jakub               OK 99 Hradec Králové PHK9906 C  207802  71.00      
 
Startovka kategorie: H14C        3.5km  135m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  723 Trejbal Václav           Slávia Hradec Králov SHK9604 B  420426   1.00      
  2  193 Novotný Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU9702 B    9308   4.00      
  3  463 Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601 B   51469   7.00      
  4  188 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B  887156  10.00      
  5  300 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 B  339544  13.00      
  6  189 Tomek Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU9610 C  420440  16.00      
  7  512 Dušek Martin             Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM9602 C  436957  19.00      
  8  192 Habětínek Adam           OK Lokomotiva Pardub LPU9701 B  207819  22.00      
  9  294 Horáček  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK9602 B  336717  25.00      
 10  722 Netuka Vojtěch           Slávia Hradec Králov SHK9701 B   51405  28.00      
 11  330 Řehák Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC9701 B    4746  31.00      
 12  217 Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601    416289  34.00      
 13  328 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    9996  37.00      
 14  187 Tužil Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9601 B  425582  40.00      
 15  596 Vakant                                                           43.00      
 16  293 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C   53163  46.00      
 17  194 Bezdíček Kryštof         OK Lokomotiva Pardub LPU9706 B  436968  49.00      
 18  331 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B    4743  52.00      
 19  195 Horák Vojtěch            OK Lokomotiva Pardub LPU9708 C  426316  55.00      
 20  513 Lesák Jakub              Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM9603 A  426332  58.00      
 21   83 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B  331705  61.00      
 22  329 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B    4239  64.00      
 23   82 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572  67.00      
 24  190 Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 C          70.00      
 25  464 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B  438629  73.00      
 26  597 Vakant                                                           76.00      
 27  594 Vakant                                                           79.00      
 28  595 Vakant                                                           82.00      
 
Startovka kategorie: H14D        2.4km   40m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  515 Cukor Martin             Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM9701 C  426310  83.00      
  2   20 Kašpar Jan               Magnus Orienteering  ASU9647 C  920694  86.00      
  3   10 Martinec Michal          OOB Albrechtice nad  ALB9600      7204  89.00      
  4   18 Skalický Matyáš          Magnus Orienteering  ASU9645 C  887162  92.00      
  5   43 Peška Jaroslav           Ulita Broumov        BRU9603 C  425517  95.00      
  6  221 Sedláček Daniel          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9701    405973  98.00      
  7   19 Holubář Bartoloměj       Magnus Orienteering  ASU9646 C  920664 101.00      
  8  218 Šmera Martin             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9602    416285 104.00      
  9  465 Valeš Martin             OOB Vamberk          VAM9703 C   51359 107.00      
 10   21 Havránek Tomáš           Magnus Orienteering  ASU9649 C  887167 110.00      
 11  655 Vakant                                                          113.00      
 12  656 Vakant                                                          116.00      
 
Startovka kategorie: H16C        4.5km  175m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   81 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A    9570  61.00      
  2  395 Jiroušek Vít             SOOB Spartak Rychnov SRK9402    301134  65.00      
  3  462 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B   51471  69.00      
  4  398 Kosek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9507    410355  73.00      
  5  184 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928  77.00      
  6  494 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A  1602634  81.00      
  7  399 Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509    301112  85.00      
  8  291 Kamenický Ondřej         OK 99 Hradec Králové PHK9401 A  301383  89.00      
  9  183 Lemberk Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU9501 C    9276  93.00      
 10  396 Mašek Ondřej             SOOB Spartak Rychnov SRK9502    405992  97.00      
 11  182 Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C  207824 101.00      
 12  397 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503      9814 105.00      
 13  326 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983 109.00      
 14  647 Vakant                                                          113.00      
 15  648 Vakant                                                          117.00      
 16  649 Vakant                                                          121.00      
 
Startovka kategorie: H16D        3.1km   90m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  354 Horník Stanislav         TJ Start Náchod      SNA9411 C  405983   3.00      
  2   17 Procházka Jakub          Magnus Orienteering  ASU9449 C  920653  13.00      
  3  353 Kašpar Jan               TJ Start Náchod      SNA9410 C    9619  23.00      
  4  394 Hauptfleisch Filip       SOOB Spartak Rychnov SRK9401    301103  33.00      
  5   16 Jirges Radek             Magnus Orienteering  ASU9448 C  920684  43.00      
  6  292 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C  339560  53.00      
  7  611 Vakant                                                           63.00      
  8  612 Vakant                                                           73.00      
 
Startovka kategorie: H18C        6.7km  335m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  179 Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A  434590  44.00      
  2   80 Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C  232910  52.00      
  3  412 Hladík František         SK Studenec          STH9203 B  405965  60.00      
  4  439 Jakeš Vojtěch            SK Týnište nad Orlic TYN9301 C  405979  68.00      
  5  288 Štěpán  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    9449  76.00      
  6  724 Divecký František        Slávia Hradec Králov SHK9301 C   51131  84.00      
  7  566 Vakant                                                           92.00      
  8  567 Vakant                                                          100.00      
  9  568 Vakant                                                          108.00      
 10  569 Vakant                                                          116.00      
 11  565 Vakant                                                          124.00      
 
Startovka kategorie: H21A        9.3km  385m 25k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  546 Jan Gajda                USK Praha            VSP6801    515108  31.00      
  2  388 Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002      9491  39.00      
  3  273 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  47.00      
  4  176 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C  886290  55.00      
  5  348 Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106 C    9390  63.00      
  6  171 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C    9307  71.00      
  7  286 Kubát Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101 E  553441  79.00      
  8  178 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272  87.00      
  9  725 Weiner Jakub             Slávia Hradec Králov SHK7911 C    9140  95.00      
 10  285 Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  886259 103.00      
 11  661 Vakant                                                          111.00      
 12  175 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358 119.00      
 13  662 Vakant                                                          127.00      
 14  663 Vakant                                                          135.00      
 15  660 Vakant                                                          143.00      
 
Startovka kategorie: H21C        7.6km  345m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   27 Burdych Tomáš            Sokol Burdych        BRM8201 C    5592   1.00      
  2   55 Ďoubal Jan               KOB Dobruška         DOB8600 C    7248   5.00      
  3  387 Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905      9498   9.00      
  4  226 Zlámal Aleš              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9999      9771  13.00      
  5  166 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324  17.00      
  6  410 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974  21.00      
  7  489 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303    2017676  25.00      
  8  381 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606      9527  29.00      
  9   75 Šlajs Tomáš              KOB Choceň           CHC8303 C    9568  33.00      
 10  459 Řehák Pavel              OOB Vamberk          VAM8402 C    9662  37.00      
 11   56 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195  41.00      
 12  351 Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C    9623  45.00      
 13  282 Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 C  995886  49.00      
 14   57 Folprecht Tomáš          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8202 C  886287  53.00      
 15  491 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000  57.00      
 16  384 Krmaš Václav             SOOB Spartak Rychnov SRK8001      9521  61.00      
 17  453 Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C    9528  65.00      
 18  385 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801      9510  69.00      
 19   37 Kolář Radek              Ulita Broumov        BRU6901 C  887949  73.00      
 20  383 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807      9525  77.00      
 21   77 Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C    9558  81.00      
 22  322 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898  85.00      
 23  352 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622  89.00      
 24   74 Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703 C    9550  93.00      
 25  323 Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C       1  97.00      
 26   51 Pilgr Luděk              TJ Loko Ceská Trebov CET7601 C    9720 101.00      
 27  458 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669 105.00      
 28    5 Kadečka Petr             OOB Albrechtice nad  ALB8400      7208 109.00      
 29  169 Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C    9282 113.00      
 30  456 Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C    9598 117.00      
 31  438 Jakeš Ondřej             SK Týnište nad Orlic TYN9103 C   51425 121.00      
 32    4 Kupka Jaroslav           OOB Albrechtice nad  ALB7800      7213 125.00      
 33  728 Chmelař Tomáš            Slávia Hradec Králov SHK8501 C    9154 129.00      
 34  457 Drhlík Petr              OOB Vamberk          VAM8301 C    9518 133.00      
 35  347 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626 137.00      
 36   15 Koblížek Kamil           Magnus Orienteering  ASU8001 C   51470 141.00      
 37  727 Šabatka Jan              Slávia Hradec Králov SHK9001 C    9193 145.00      
 38  386 Jirčák Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK8805    920697 149.00      
 39  726 Souček Michal            Slávia Hradec Králov SHK9007 B    9188 153.00      
 40  350 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630 157.00      
 41  729 Toužil Karel             Slávia Hradec Králov SHK7602 C    9134 161.00      
 42  580 Vakant                                                          165.00      
 43  581 Vakant                                                          169.00      
 44  577 Vakant                                                          173.00      
 45  576 Vakant                                                          177.00      
 46  578 Vakant                                                          181.00      
 47  579 Vakant                                                          185.00      
 
Startovka kategorie: H21D        5.4km  260m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  455 Sršeň Tomáš              OOB Vamberk          VAM8001 C    9590   8.00      
  2  554 Zaydlar Tomáš            neregistrovaní       XX1         51891  12.00      
  3   25 Sokol Milan              Sokol Burdych        BRM7201 C    9625  16.00      
  4  174 Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 C   49634  20.00      
  5   26 Hromádko Přemysl         Sokol Burdych        BRM7601 C  331496  24.00      
  6   98 Lux Filip                TJ Sokol Kunvald     KUN9102 C    9020  28.00      
  7   79 Adamec Marek             KOB Choceň           CHC8903 C  320303  32.00      
  8    6 Roll Martin              OOB Albrechtice nad  ALB8401      7207  36.00      
  9   76 Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C    9563  40.00      
 10   14 Kumpošt Jaroslav         Magnus Orienteering  ASU7849 C  887169  44.00      
 11  461 Novák Martin             OOB Vamberk          VAM9002 C    9791  48.00      
 12   52 Škop Milan               TJ Loko Ceská Trebov CET7602 C    9728  52.00      
 13  102 Pop Lukáš                OOB TJ Slovan Luhaco LCE8200 C  897378  56.00      
 14  617 Vakant                                                           60.00      
 15  618 Vakant                                                           64.00      
 16  619 Vakant                                                           68.00      
 17  620 Vakant                                                           72.00      
 18  621 Vakant                                                           76.00      
 
Startovka kategorie: H35C        6.7km  335m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  123 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328   0.00      
  2  266 Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760   8.00      
  3  213 Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801 C  301646  16.00      
  4  311 Fencl Jiří               KOB Pardubice        PPU6301 C    9649  24.00      
  5  449 Vandas Luděk             OOB Vamberk          VAM6601 C    9665  32.00      
  6  152 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783  40.00      
  7  547 Souček Karel             Slávia Hradec Králov SHK6601    553452  48.00      
  8  278 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430  56.00      
  9  377 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101      9500  64.00      
 10  431 Švagr Zdeněk             SK Týnište nad Orlic TYN6801 C    9740  72.00      
 11  277 Kunart  Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK7205 C    9407  80.00      
 12  730 Müller Robert            Slávia Hradec Králov SHK6901    553456  88.00      
 13  559 Ondruš Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK6949            96.00      
 14  731 Chmelař Pavel            Slávia Hradec Králov SHK6402 C    9124 104.00      
 15  160 Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C    9230 112.00      
 16  732 Hausvater Karel          Slávia Hradec Králov SHK5801 C  301648 120.00      
 17  563 Vakant                                                          128.00      
 18  564 Vakant                                                          136.00      
 19  560 Vakant                                                          144.00      
 20  561 Vakant                                                          152.00      
 21  562 Vakant                                                          160.00      
 
Startovka kategorie: H35D        5.1km  215m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   12 Procházka Pavel          Magnus Orienteering  ASU6949 C  920673   0.00      
  2   96 Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201 C    9025   5.00      
  3  148 Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C    9327  10.00      
  4   38 Frömmel Miroslav         Ulita Broumov        BRU6902 C  887943  15.00      
  5   69 Křivda Luděk             KOB Choceň           CHC6902 C  232902  20.00      
  6  484 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977  25.00      
  7   67 Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC6703 C    9556  30.00      
  8  206 Krejčí Jaroslav          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU5801 C    9775  35.00      
  9   11 Štancl Jiří              Magnus Orienteering  ASU6344 C  887163  40.00      
 10  260 Justa  Jaromír           OK 99 Hradec Králové PHK6101 C    9373  45.00      
 11  553 Metelka Pavel            neregistrovaní       XX3        331751  50.00      
 12  212 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C    9632  55.00      
 13  270 Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C  2017671  60.00      
 14   97 Rusz Roman               TJ Sokol Kunvald     KUN7201 C  425598  65.00      
 15  372 Hauptfleisch Roman       SOOB Spartak Rychnov SRK6603    405996  70.00      
 16   35 Šváb Pavel               Ulita Broumov        BRU6701 C  425527  75.00      
 17  549 Daniel Heřman            SOOB Spartak Rychnov SRK7102    995885  80.00      
 18  509 Levý Tomáš               Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM6801 C  331587  85.00      
 19   41 Školník Jan              Ulita Broumov        BRU7301 C  425512  90.00      
 20  346 Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C    9629  95.00      
 21  452 Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C   52074 100.00      
 22  274 Koutný  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK7108 C   51102 105.00      
 23  485 Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C  2019219 110.00      
 24  735 Funda Michal             Slávia Hradec Králov SHK6403 C  410744 115.00      
 25  375 Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802    434581 120.00      
 26  738 Svoboda Miloslav         Slávia Hradec Králov SHK5901 C    9158 125.00      
 27   24 Borůvka Jindřich         Sokol Burdych        BRM5401 C    9628 130.00      
 28  737 Divecký Josef            Slávia Hradec Králov SHK6102 C    9120 135.00      
 29  433 Šišma Pavel              SK Týnište nad Orlic TYN6901 C   49698 140.00      
 30  736 Vychodil Tomáš           Slávia Hradec Králov SHK6301 C   51182 145.00      
 31  376 Locker Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK7001    301158 150.00      
 32  734 Langr Jan                Slávia Hradec Králov SHK6701 C    9531 155.00      
 33   39 Zenkner Karel            Ulita Broumov        BRU7202 C  425507 160.00      
 34  733 Kohout Josef             Slávia Hradec Králov SHK6902    2017669 165.00      
 
Startovka kategorie: H45C        5.7km  305m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  664 Vakant                                                            6.00      
  2  665 Vakant                                                           10.00      
  3  666 Vakant                                                           14.00      
  4  667 Vakant                                                           18.00      
  5  739 Gazdačko Milan           Slávia Hradec Králov SHK5702 C  410797  22.00      
  6  122 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215  26.00      
  7  544 Martin Škorpil           USK Praha            VSP5700    2011900  30.00      
  8  132 Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C    9255  34.00      
  9  257 Vykysalý  Miroslav       OK 99 Hradec Králové PHK5902 C    9457  38.00      
 10  207 Sombota Jiří             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU5901 C    9772  42.00      
 11  555 Luděk Felkl              neregistrovaní       XX2         52589  46.00      
 12  254 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  50.00      
 13   88 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  54.00      
 14   64 Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C  361956  58.00      
 15  256 Štěpán  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    9403  62.00      
 16   91 Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C   49354  66.00      
 17  446 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C    9685  70.00      
 18   89 Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401 C    9087  74.00      
 19  129 Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C    9312  78.00      
 20  264 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  82.00      
 21   58 Vávra Martin             TJ Jiskra Horice     HOR6302 C    9007  86.00      
 22  128 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234  90.00      
 23   95 Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C    9014  94.00      
 24  142 Bolech Jiří              OK Lokomotiva Pardub LPU5904 C    9330  98.00      
 25  368 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701    416300 102.00      
 26  143 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183 106.00      
 27  441 Kotlář Vladimír          OOB Vamberk          VAM5401 C    9667 110.00      
 28  147 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277 114.00      
 29  228 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687 118.00      
 30  429 Jakeš Josef              SK Týnište nad Orlic TYN6501 C  995825 122.00      
 31  209 Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C  405971 126.00      
 32  443 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465 130.00      
 33   90 Král Martin              OK Jilemnice         JIL6101 C    9071 134.00      
 34  556 Jaroslav Ženčák          neregistrovaní       XX2         52462 138.00      
 35  442 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599 142.00      
 36  130 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301 146.00      
 
Startovka kategorie: H45D        4.6km  175m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  153 Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C  253352   1.00      
  2  265 Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK6504 C  336796   5.00      
  3  230 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998   9.00      
  4  149 Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C  995887  13.00      
  5  251 Souček  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837  17.00      
  6  144 Kološ Oldřich            OK Lokomotiva Pardub LPU6003 C    9899  21.00      
  7  426 Malec Jaromír            SK Týnište nad Orlic TYN5604 C  995846  25.00      
  8  445 Rykala Karel             OOB Vamberk          VAM6401 C    9671  29.00      
  9  319 Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C    9916  33.00      
 10    3 Černý Petr               OOB Albrechtice nad  ALB6000      7224  37.00      
 11  342 Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C    9633  41.00      
 12  140 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228  45.00      
 13  444 Novák Jiří               OOB Vamberk          VAM6301 C    9790  49.00      
 14  124 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209  53.00      
 15  505 Andrš Milan              Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM5801 C    9593  57.00      
 16  370 Pátek Petr               SOOB Spartak Rychnov SRK6001      9813  61.00      
 17  317 Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C    9956  65.00      
 18  344 Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C  232953  69.00      
 19  255 Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK5703 C    9354  73.00      
 20  133 Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C  301188  77.00      
 21  740 Šabatka Petr             Slávia Hradec Králov SHK5703 C    9115  81.00      
 22  343 Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C  416261  85.00      
 23  741 Stulík Jiří              Slávia Hradec Králov SHK5701 C    9113  89.00      
 
Startovka kategorie: H55C        4.8km  190m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  539 Vakant                                                           10.00      
  2  481 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001      9001  14.00      
  3  364 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702      9798  18.00      
  4  227 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  22.00      
  5  363 Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701      9799  26.00      
  6   48 Čípa Jiří                TJ Loko Ceská Trebov CET5002 C    9725  30.00      
  7  424 Beňo Miroslav            SK Týnište nad Orlic TYN5301 C    9731  34.00      
  8   63 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  38.00      
  9  366 Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002      9818  42.00      
 10  126 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257  46.00      
 11  367 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301      9533  50.00      
 12  504 Kalous Jaroslav          Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM5501 C    9037  54.00      
 13  468 Tichý Boris              KOS Voděrady         VOD5500 C    7227  58.00      
 14  205 Rejmont Milan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4801 C    9777  62.00      
 15   49 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Ceská Trebov CET5101 C    9721  66.00      
 16  316 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  70.00      
 17  125 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  74.00      
 18  425 Doležal Petr             SK Týnište nad Orlic TYN5401 C  995880  78.00      
 19  480 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999  82.00      
 20   94 Šroler Zdeněk            TJ Sokol Kunvald     KUN5201 C    9027  86.00      
 
Startovka kategorie: H55D        3.9km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  247 Springer  Michal         OK 99 Hradec Králové PHK4601 C    9446   5.00      
  2  502 Šponar Josef             Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM4701 C    9038   9.00      
  3  118 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256  13.00      
  4  501 Tobiška Václav           Oddíl OB TJ Sokol Ža ZAM4401 C    9039  17.00      
  5  315 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  21.00      
  6  340 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C    9610  25.00      
  7  119 Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701 C    9334  29.00      
  8  248 Jiran  Václav            OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692  33.00      
  9  127 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  37.00      
 10  249 Novotný  František       OK 99 Hradec Králové PHK4801 C    9425  41.00      
 11  643 Vakant                                                           45.00      
 12  644 Vakant                                                           49.00      
 13  645 Vakant                                                           53.00      
 14  646 Vakant                                                           57.00      
 
Startovka kategorie: H65C        3.9km  135m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  478 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963   0.00      
  2  244 Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422  10.00      
  3  242 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  20.00      
  4  117 Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C  416268  30.00      
  5  243 Mikulecký  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK3801 C    9102  40.00      
  6  598 Vakant                                                           50.00      
  7  245 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460  60.00      
  8  599 Vakant                                                           70.00      
  9  600 Vakant                                                           80.00      
 
Startovka kategorie: HDR         3.3km   45m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1    1 Černý Petr               OOB Albrechtice nad  ALB0200      7215             
  2    2 Černá Pavla              OOB Albrechtice nad  ALB0351      7220             
  3   33 Rusin Vojtěch            Ulita Broumov        BRU0301 C  2011790             
  4   34 Školníková Karla         Ulita Broumov        BRU0551    2011798             
  5   47 Škopová Adéla            TJ Loko Ceská Trebov CET0451     49613             
  6  113 Kološová Veronika        OK Lokomotiva Pardub LPU0351 C  436939             
  7  114 Málek Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU0402 C                     
  8  115 Čivrný Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU0501 C  232649             
  9  116 Brož Jiří                OK Lokomotiva Pardub LPU0502 C                     
 10  232 Krobot Matouš            OK 99 Hradec Králové PHK     C                     
 11  233 Kučera Kryšpín           OK 99 Hradec Králové PHK     C                     
 12  241 Weber Adam               OK 99 Hradec Králové PHK0401 C  426327             
 13  339 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C    9636             
 14  409 Pušová Bára              SK Studenec          STH0352 C  425575             
 15  421 Švagr Rostislav          SK Týnište nad Orlic TYN0001 C    9741             
 16  423 Šišma Vojtěch            SK Týnište nad Orlic TYN0201 C    9744             
 17  470 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL        219210             
 18  476 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301    2017678             
 19  477 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351    438036             
 20  551 Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550      7258             
 21  552 Metelková Michaela       neregistrovaní       XX3        434591             
 22  673 Vakant                                                                      
 23  674 Vakant                                                                      
 24  675 Vakant                                                                      
 25  676 Vakant                                                                      
 26  677 Vakant                                                                      
 27  678 Vakant                                                                      
 28  679 Vakant                                                                      
 29  680 Vakant                                                                      
 30  681 Vakant                                                                      
 31  682 Vakant                                                                      
 
Startovka kategorie: P           3.0km  110m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   36 Švábová Michaela         Ulita Broumov        BRU6851 C  425526             
  2   42 Kolářová Renata          Ulita Broumov        BRU7451 C  2011799             
  3   65 Semrád Pavel             KOB Choceň           CHC6602 C    9555             
  4  162 Žák David                OK Lokomotiva Pardub LPU7005 C  425554             
  5  216 Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8888    201766             
  6  378 Lockerová Milena         SOOB Spartak Rychnov SRK7251      9801             
  7  432 Šišmová Hana             SK Týnište nad Orlic TYN6852 C    9743             
  8  540 Haucková Hana            KOS Voděrady         VOD                           
  9  541 Marková Michaela         KOS Voděrady         VOD                           
 10  542 Burian Jan               KOS Voděrady         VOD                           
 11  683 Vakant                                                                      
 12  684 Vakant                                                                      
 13  685 Vakant                                                                      
 14  686 Vakant                                                                      
 15  687 Vakant                                                                      
 16  688 Vakant                                                                      
 17  689 Vakant                                                                      
 18  690 Vakant                                                                      
 19  691 Vakant                                                                      
 20  692 Vakant                                                                      
 21  693 Vakant                                                                      
 22  694 Vakant