Startovka oddílů                                                 23.10.2009 12:17:00
                           15.kolo východočeského poháru
===ČSOB-DOB================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ALB - ZŠ Albrechtice nad Orlicí                Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Hep Christian            ALB        7206    HDR                   40,00Kč
  2     2 Hepová Viktorie          ALB0050    7212    D10N     8.00         40,00Kč
  3     3 Balášová Gertruda        ALB4550    7205    D55C     6.00         60,00Kč
  4     4 Černý Petr               ALB6000    7224    H45D    43.00         60,00Kč
  5     5 Kupka Jaroslav           ALB7800    7213    H21C    85.00         60,00Kč
  6     6 Kadečka Petr             ALB8400    7208    H21D     7.00         60,00Kč
  7     7 Khýnová Radka            ALB8750    7221    D21D    28.00         60,00Kč
  8     8 Sedláková Aneta          ALB9650    7222    D14D    89.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 

    
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1     9 Procházka Pavel          ASU6900    9031    H35D    81.00         60,00Kč
  2    10 Kumpošt Jaroslav         ASU7849    9132    H21D    63.00         60,00Kč
  3    11 Fátor Jan                ASU7907  920688    H21C    13.00         60,00Kč
  4    12 Koblížek Kamil           ASU8001   51470    H21C    29.00         60,00Kč
  5    13 Jakubec Matouš           ASU9204   53032    H18C    84.00         60,00Kč
  6    14 Havránek Tomáš           ASU9649  416748    H14D    25.00         40,00Kč
  7    15 Vaňousová Martina        ASU9798   52656    D12D    31.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      380.00        0.00        0.00        0.00      380.00        0.00     -380.00
 
    
Startovka oddílu: BRM - Sokol Burdych                            Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1    16 Sokol Milan              BRM7201    9625    H21D    15.00         60,00Kč
  2    17 Hromádko Přemysl         BRM7601  331496    H21D    79.00         60,00Kč
  3    18 Burdych Tomáš            BRM8201    5592    H21C     9.00         60,00Kč
  4    19 Fialová Tereza           BRM8451  426338    D21D    16.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 

    
Startovka oddílu: BRU - Ulita Broumov                            Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1    20 Školníková Karla         BRU     2011790    HDR                   40,00Kč
  2    21 Zenknerová Karolína      BRU0052  425516    D10N    16.00         40,00Kč
  3    22 Školník Eduard           BRU0103  425514    HDR                   40,00Kč
  4    23 Kolář Adam               BRU0104  425511    H10N    50.00         40,00Kč
  5    24 Šváb Pavel               BRU6701  425527    P                     60,00Kč
  6    25 Švábová Michaela         BRU6851 2011826    P                     60,00Kč
  7    26 Kolář Radek              BRU6901  887949    H21C    21.00         60,00Kč
  8    27 Frömmel Miroslav         BRU6902  887943    H35D     9.00         60,00Kč
  9    28 Kolář Zdeněk             BRU7101  425502    H35D    18.00         60,00Kč
 10    29 Kolářová Andrea          BRU7151  425506    P                     60,00Kč
 11    30 Gruner Jiří              BRU7201  425517    P                     60,00Kč
 12    31 Zenkner Karel            BRU7202  425501    P                     60,00Kč
 13    32 Frömmelová Dana          BRU7251  887923    D35D    43.00         60,00Kč
 14    33 Školník Jan              BRU7301  425507    H35D    96.00         60,00Kč
 15    34 Uždil Miloš              BRU9001  331168    H21D    39.00         60,00Kč
 16    35 Grunerová Martina        BRU9351  425505    D16D    35.00         60,00Kč
 17    36 Kolářová Zuzana          BRU9452  425513    D16D    29.00         60,00Kč
 18    37 Grunerová Jana           BRU9551 2011796    D14D    83.00         40,00Kč
 19    38 Šváb Matěj               BRU9602 2011794    H14D    16.00         40,00Kč
 20    39 Peška Jaroslav           BRU9603  425526    H14D    22.00         40,00Kč
 21    40 Frömmelová Tereza        BRU9652  425504    P                     60,00Kč
 22    41 Kolářová Tereza          BRU9752  331365    D12C    67.00         40,00Kč
 23    42 Frömmel Martin           BRU9801  425503    H12D     5.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00        0.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
 
    
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1    43 Rybička Jan              CET5001    9580    H55C    54.00         60,00Kč
  2    44 Pilgr Bohuslav           CET5101    9721    H55C    58.00         60,00Kč
  3    45 Šafář Miroslav           CET7001  232633    H35C    21.00         60,00Kč
  4    46 Hájková Ludmila          CET7554    9722    D21C    62.00         60,00Kč
  5    47 Pilgr Luděk              CET7601    9720    H21C    11.00         60,00Kč
  6    48 Pešek Kamil              CET8002  336732    H21D    35.00         60,00Kč
  7    49 Šafářová Ivana           CET8051    9724    D21C    23.00         60,00Kč
  8    50 Pilgrová Jana            CET8251    9718    D21C    74.00         60,00Kč
  9    51 Pilíková Veronika        CET8252    9719    D21C    68.00         60,00Kč
 10    52 Záveská Anna             CET8851   49612    D21C    47.00         60,00Kč
 11    53 Záveský Marek            CET9001  331131    H21C    77.00         60,00Kč
 12    54 Záveský Filip            CET9301  331549    H16C    38.00         60,00Kč
 13    55 Gažiová Kristýna         CET9751  361922    D12D    27.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
 

    
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1    83 Dudášek Ondra            DOB0000    7254    H10C    84.00         40,00Kč
  2    84 Peterová Jana            DOB0051    7248    D10C     1.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
    
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1    85 Vávra Martin             HOR6302    9007    H45C    17.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 

    
Startovka oddílu: HOS - TJ Tatran Hostinné                       Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1    86 Hanuš Karel              HOS2601    9753    H65D     2.00         60,00Kč
  2    87 Hanuš Karel              HOS6701    9754    H35D    51.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 

    
Startovka oddílu: HVC - SK Hlinsko                               Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1    88 Mutinská Zdeňka          HVC6453   51751    D35C    42.00         60,00Kč
  2    89 Mutinský Viktor          HVC6503   51752    H35C    42.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
    
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1    56 Chaloupková Kateřina     CHC0051  320290    D10C    21.00         40,00Kč
  2    57 Švadlena Michal          CHC0101 2011852    H10N    44.00         40,00Kč
  3    58 Jelínková Zuzana         CHC0151  206405    D10N    24.00         40,00Kč
  4    59 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H55C    56.00         60,00Kč
  5    60 Kalousek Pavel           CHC5201    9548    H55C    50.00         60,00Kč
  6    61 Jelínek Roman            CHC6301  361956    H35D    48.00         60,00Kč
  7    62 Semrádová Jitka          CHC6651  331708    D35D    70.00         60,00Kč
  8    63 Křivda Ivan              CHC6701    9552    H35D    69.00         60,00Kč
  9    64 Chaloupka Stanislav      CHC6703  232916    H35D    15.00         60,00Kč
 10    65 Jelínková Marta          CHC6751    9541    D35D    31.00         60,00Kč
 11    66 Chaloupková Lenka        CHC6951    9542    D35D    13.00         60,00Kč
 12    67 Švadlenová Ivana         CHC7151    9556    D35C    54.00         60,00Kč
 13    68 Křivdová Lenka           CHC7251    9551    D35C    60.00         60,00Kč
 14    69 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    H21C    87.00         60,00Kč
 15    70 Korbelová Petra          CHC7653  232909    D21D    36.00         60,00Kč
 16    71 Korbel Michal            CHC7703    9550    H21C    43.00         60,00Kč
 17    72 Pešek Ondřej             CHC8502    9559    H21C    79.00         60,00Kč
 18    73 Sýkora Bohumil           CHC8601    9563    H21D    59.00         60,00Kč
 19    74 Pátek Michal             CHC8603    9558    H21C    57.00         60,00Kč
 20    75 Pěluchová Daniela        CHC8851    9549    D21D    20.00         60,00Kč
 21    76 Adamec Marek             CHC8903  320303    H21D    71.00         60,00Kč
 22    77 Křivda Martin            CHC9501    9570    H14C    28.00         40,00Kč
 23    78 Semrád Ladislav          CHC9701  331705    H12C    82.00         40,00Kč
 24    79 Chaloupková Veronika     CHC9852  425570    D12C    51.00         40,00Kč
 25    80 Křivda Tomáš             CHC9901    9569    H10C    62.00         40,00Kč
 26    81 Jelínek Tomáš            CHC9903  320300    H10C    72.00         40,00Kč
 27    82 Semrádová Jana           CHC9951  425544    D10C    25.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 

    
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1    90 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H55D     8.00         60,00Kč
  2    91 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H45C    95.00         60,00Kč
  3    92 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D45C    62.00         60,00Kč
  4    93 Kynčl Stanislav          JIL5401    9087    H45C    32.00         60,00Kč
  5    94 Kynčlová Miroslava       JIL5851    9089    D45D    22.00         60,00Kč
  6    95 Votoček Vladimír         JIL6003    9060    H45C    89.00         60,00Kč
  7    96 Král Martin              JIL6101    9071    H45C    23.00         60,00Kč
  8   708 Malý Evžen               JIL6102    9070    H45C   101.00         60,00Kč
  9    97 Havlíček Libor           JIL6103   49354    H45C     8.00         60,00Kč
 10    98 Votočková Jaroslava      JIL7255    9076    D35C    51.00         60,00Kč
 11   387 Malá Věra                JIL7752    9077    D21C    38.00         60,00Kč
 12    99 Kynčlová Martina         JIL8651    9088    D21C    53.00         60,00Kč
 13   100 Havlíčková Nikola        JIL9352   49432    D16C     9.00         60,00Kč
 14   101 Votočková Eliška         JIL9751   49345    D12C    41.00         40,00Kč
 15   102 Votočková Pavlína        JIL9951  425574    D10C    35.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00        0.00        0.00        0.00      860.00        0.00     -860.00
 
    
Startovka oddílu: KRN - TJ Loko Krnov                            Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   103 Ulahelová Jana           KRN8451   52647    D21C    32.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
    
Startovka oddílu: KUN - TJ Sokol Kunvald                         Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   104 Rusz Rostislav           KUN0101    9023    HDR                   40,00Kč
  2   105 Šroler Zdeněk            KUN5201    9027    H55C    52.00         60,00Kč
  3   106 Lux Zdeněk               KUN6201    9025    H35D    33.00         60,00Kč
  4   107 Rusz Roman               KUN7201  425598    P                     60,00Kč
  5   108 Lux Filip                KUN9102    9020    H18C    78.00         60,00Kč
  6   109 Kopecká Eliška           KUN9251    9022    D18C    27.00         60,00Kč
  7   110 Rusz Vratislav           KUN9801    9024    H12D    13.00         40,00Kč
  8   111 Kopecká Anna             KUN9951    9026    D10C    23.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
    
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   112 Roudný Václav            LPU0001    9884    H10C    50.00         40,00Kč
  2   113 Roudný Martin            LPU0002  232602    H10C    68.00         40,00Kč
  3   114 Žák Michal               LPU0003  232604    H10C    64.00         40,00Kč
  4   115 Stránský Marek           LPU0006  426317    H10N    60.00         40,00Kč
  5   116 Hájek Daniel             LPU0007    9300    H10N    34.00         40,00Kč
  6   117 Vojtíšková Viktorie      LPU0051  426321    D10N     2.00         40,00Kč
  7   118 Francová Lucie           LPU0152  425593    D10N    12.00         40,00Kč
  8   119 Schvachová Lucie         LPU0153  219205    D10N     6.00         40,00Kč
  9   120 Fencl Jáchym             LPU0301  426318    HDR                   40,00Kč
 10   121 Kološová Veronika        LPU0351  436939    HDR                   40,00Kč
 11   122 Čivrný Jan               LPU0501  232649    HDR                   40,00Kč
 12   123 Málek Josef              LPU3901  416268    H65C     1.00         60,00Kč
 13   124 Koudelka Karel           LPU4001    9347    H65C     9.00         60,00Kč
 14   125 Fridrich Jaroslav        LPU4501    9256    H55D     5.00         60,00Kč
 15   126 Vávra Jaroslav           LPU4601    9258    H55D    35.00         60,00Kč
 16   127 Čepelka Petr             LPU4701    9334    H55D    26.00         60,00Kč
 17   128 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D55C    18.00         60,00Kč
 18   129 Malá Marie               LPU4753  301172    D55C    26.00         60,00Kč
 19   130 Farář Jaroslav           LPU5001    9261    H45C    86.00         60,00Kč
 20   131 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H45C    29.00         60,00Kč
 21   132 Sáňka Bedřich            LPU5102    9209    H45D    75.00         60,00Kč
 22   133 Farář Václav             LPU5201    9260    H45C    53.00         60,00Kč
 23   134 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H55D    20.00         60,00Kč
 24   135 Nožička Miroslav         LPU5405    9312    H45C    80.00         60,00Kč
 25   136 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H45C    74.00         60,00Kč
 26   137 Hostinský Jiří           LPU5501    9255    H45C    20.00         60,00Kč
 27   138 Lulay Miloš              LPU5502  301188    H45D    15.00         60,00Kč
 28   139 Klimplová Alena          LPU5551    9202    D45D    20.00         60,00Kč
 29   140 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    D45D    12.00         60,00Kč
 30   141 Lulayová Věra            LPU5651    9224    D45D    16.00         60,00Kč
 31   142 Lennerová Eva            LPU5653    9279    D45D    32.00         60,00Kč
 32   143 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D45C    68.00         60,00Kč
 33   144 Nožičková Libuše         LPU5751    9313    D45D    26.00         60,00Kč
 34   145 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H45D    39.00         60,00Kč
 35   146 Víchová Ladislava        LPU5851    9211    D45C    74.00         60,00Kč
 36   147 Bolech Jiří              LPU5904    9330    H45C    59.00         60,00Kč
 37   148 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H45C    38.00         60,00Kč
 38   149 Kološ Oldřich            LPU6003    9899    H45D    51.00         60,00Kč
 39   150 Juračková Jana           LPU6051    9237    D35C    69.00         60,00Kč
 40   151 Roudný Václav            LPU6102    9277    H45C    44.00         60,00Kč
 41   152 Cinkan Zdeněk            LPU6201    9327    H35D    72.00         60,00Kč
 42   153 Čivrný Pavel             LPU6306  995887    H45D     3.00         60,00Kč
 43   154 Weisbauerová Blanka      LPU6351    9251    D35D    16.00         60,00Kč
 44   155 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H21C    41.00         60,00Kč
 45   156 Valach Petr              LPU6505  253352    H35C    24.00         60,00Kč
 46   157 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D35C    48.00         60,00Kč
 47   158 Roudná Eva               LPU6554   51183    D35D    58.00         60,00Kč
 48   159 Kološová Jana            LPU6653    9346    D35D    28.00         60,00Kč
 49   160 Valachová Jana           LPU6654  253353    D35D    22.00         60,00Kč
 50   161 Fencl Petr               LPU6901    9230    H35C    12.00         60,00Kč
 51   162 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D35C    78.00         60,00Kč
 52   163 Žák David                LPU7005  425554    P                     60,00Kč
 53   164 Tužilová Štěpánka        LPU7052  426371    D35D    67.00         60,00Kč
 54   165 Schvachová Stanislava    LPU7154   51646    D35D    34.00         60,00Kč
 55   166 Čivrná Karolína          LPU7353  995850    D21D    92.00         60,00Kč
 56   167 Stránský Dušan           LPU7409  301196    H35D    93.00         60,00Kč
 57   168 Fenclová Marta           LPU7667  301173    D21A     1.00         60,00Kč
 58   169 Kárník Jan               LPU7811    9288    H21C    67.00         60,00Kč
 59   170 Hovorka Jan              LPU7907    9337    H21A    50.00         60,00Kč
 60   171 Šabatka Petr             LPU8106    9269    H21C    89.00         60,00Kč
 61   172 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21C    29.00         60,00Kč
 62   173 Vaníčková Jaroslava      LPU8256    9295    D21C    20.00         60,00Kč
 63   174 Duch Zdeněk              LPU8306    9214    H21D    47.00         60,00Kč
 64   175 Vaníčková Ivana          LPU8358    9322    D21C    89.00         60,00Kč
 65   176 Škodová Petra            LPU8359   52328    D21A    25.00         60,00Kč
 66   177 Krčál Jaroslav           LPU8407    9275    H21C    59.00         60,00Kč
 67   178 Lulayová Zuzana          LPU8551    9218    D21D    72.00         60,00Kč
 68   179 Bolech Filip             LPU8602   49634    H21D    83.00         60,00Kč
 69   180 Lenner Miroslav          LPU8605  253358    H21A    25.00         60,00Kč
 70   181 Fiala Petr               LPU8701    9274    H21A    35.00         60,00Kč
 71   182 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21A    10.00         60,00Kč
 72   183 Weisbauer Vojtěch        LPU9101    9252    H18C    72.00         60,00Kč
 73   184 Macl Jan                 LPU9102    9867    H18C    66.00         60,00Kč
 74   185 Seidl Jakub              LPU9104    9865    H18C    90.00         60,00Kč
 75   186 Tichý Ondřej             LPU9120  416274    H18C    51.00         60,00Kč
 76   187 Marešová Kristýna        LPU9155  405957    D18C     9.00         60,00Kč
 77   188 Novotný Jan              LPU9201    9291    H18C    60.00         60,00Kč
 78   189 Valach Ondřej            LPU9205  410786    H18C    96.00         60,00Kč
 79   190 Kisková Klára            LPU9356  224875    D16C    15.00         60,00Kč
 80   191 Novotný Václav           LPU9402    9244    H16C     2.00         60,00Kč
 81   192 Zelinka Jan              LPU9405  207824    H16C    14.00         60,00Kč
 82   193 Lemberk Jakub            LPU9501    9276    H14C    67.00         40,00Kč
 83   194 Deml Tomáš               LPU9502  887928    H14C    40.00         40,00Kč
 84   195 Šrenkelová Soňa          LPU9553  232605    D14D    87.00         40,00Kč
 85   196 Šrenkelová Kateřina      LPU9554  426370    D14D    91.00         40,00Kč
 86   197 Tužil Ondřej             LPU9601  425582    H14C    55.00         40,00Kč
 87   198 Kaplan Martin            LPU9609  219206    H14C    46.00         40,00Kč
 88   199 Tomek Jan                LPU9610  420440    H14D    19.00         40,00Kč
 89   200 Jurica Jan               LPU9611  253351    H14D     1.00         40,00Kč
 90   201 Schvachová Denisa        LPU9652  224862    D14C    47.00         40,00Kč
 91   202 Novotný Vojtěch          LPU9702    9308    H12C    52.00         40,00Kč
 92   203 Kanta Martin             LPU9705  425577    H12C    76.00         40,00Kč
 93   204 Žák Jan                  LPU9802  232608    H12C    43.00         40,00Kč
 94   205 Koška Matěj              LPU9803    9287    H12D    17.00         40,00Kč
 95   206 Borský Matěj             LPU9807  436965    H12D     1.00         40,00Kč
 96   207 Fencl Jonáš              LPU9902    9660    H10C    82.00         40,00Kč
 97   208 Schvach Hynek            LPU9904  425557    H10C    60.00         40,00Kč
 98   209 Takáčová Daniela         LPU9954            D10N    22.00         40,00Kč
 99   210 Šrenkelová Ilona         LPU9955  246820    D10C    17.00         40,00Kč
100   211 Saisová Andrea           LPU9956  425559    D10N    18.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5400.00        0.00        0.00        0.00     5400.00        0.00    -5400.00
 

    
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   212 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D55C    10.00         60,00Kč
  2   214 Rejmont Milan            LTU4801    9777    H45C     2.00         60,00Kč
  3   215 Procházka Jiří           LTU4802    9778    H45C    83.00         60,00Kč
  4   216 Sombota Jiří             LTU5901    9772    H45C    71.00         60,00Kč
  5   217 Sombotová Alena          LTU6151    9769    D45C    77.00         60,00Kč
  6   218 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H45C    50.00         60,00Kč
  7   219 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D35D    61.00         60,00Kč
  8   701 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H35D    87.00         60,00Kč
  9   220 Killar Marek             LTU6801  301646    H35C    15.00         60,00Kč
 10   221 Procházka Martin         LTU8101   49631    H21D    27.00         60,00Kč
 11   222 Lazák Tomáš              LTU9102  515479    H18C    54.00         60,00Kč
 12   223 Svoboda Tomáš            LTU9202  887904    H18C    48.00         60,00Kč
 13   224 Svobodová Lenka          LTU9551  995893    D14C    41.00         40,00Kč
 14   225 Taclík Milan             LTU9601  416289    H14D    10.00         40,00Kč
 15   226 Koderičová Tereza        LTU9651  301640    D14C    80.00         40,00Kč
 16   227 Procházková Aneta        LTU9652   51442    D14D    81.00         40,00Kč
 17   228 Sedláček Daniel          LTU9701  405973    H12C    49.00         40,00Kč
 18   229 Vondráková Barbora       LTU9851  416282    D12C    65.00         40,00Kč
 19   230 Sedláčková Tereza        LTU9852  425551    D12C    45.00         40,00Kč
 20   231 Killar Lukáš             LTU9901   51143    H10C    56.00         40,00Kč
 21   232 Killar Dominik           LTU9902  416292    H10C    52.00         40,00Kč
 22   233 Mačková Markéta          LTU9951  425561    D10C     9.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1120.00        0.00        0.00        0.00     1120.00        0.00    -1120.00
 

    
Startovka oddílu: NR1 - neregistrovaní                           Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   234 Kroniková Jana           NR1        9176    D35C    63.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
    
Startovka oddílu: NR3 - neregistrovaní                           Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   620 Luštický Martin          NR38700    4284    H21A    70.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
    
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   626 Ďoubalíková Lenka        PHK      331686    HDR                   40,00Kč
  2   236 Samek Tomáš              PHK0001  410789    H10C    70.00         40,00Kč
  3   585 Metelka Ondřej           PHK0101  331689    H10C    86.00         40,00Kč
  4   625 Ďoubalíková Marie        PHK0151  339541    HDR                   40,00Kč
  5   238 Vykysalý František       PHK3002    9455    H65C    13.00         60,00Kč
  6   239 Novotný Petr             PHK3802    9422    H65C    21.00         60,00Kč
  7   240 Weber Petr               PHK3901    9460    H65C     5.00         60,00Kč
  8   241 Novotná Marie            PHK3951    9421    D55C    30.00         60,00Kč
  9   242 Jiran Václav             PHK4701  301692    H55D    23.00         60,00Kč
 10   243 Vondrouš Jaroslav        PHK5201    9453    H45C    92.00         60,00Kč
 11   244 Jiranová Alena           PHK5351    9371    D45C    71.00         60,00Kč
 12   245 Souček Pavel             PHK5503    9837    H45D    19.00         60,00Kč
 13   246 Rybářová Lenka           PHK5551    9405    D45C    86.00         60,00Kč
 14   247 Balcar Aleš              PHK5703    9354    H45D     7.00         60,00Kč
 15   248 Štěpán Pavel             PHK5901    9403    H45C    77.00         60,00Kč
 16   249 Vykysalý Miroslav        PHK5902    9457    H45D    27.00         60,00Kč
 17   250 Panchártková Jitka       PHK5951    9429    D35C    72.00         60,00Kč
 18   251 Balcarová Eva            PHK5952  301691    D45D     6.00         60,00Kč
 19   252 Justa Jaromír            PHK6101    9373    H35D    42.00         60,00Kč
 20   253 Justová Jana             PHK6153  207818    D35D    19.00         60,00Kč
 21   254 Kubíčková Marcela        PHK6251    9389    D45C    56.00         60,00Kč
 22   255 Hlaváček Lubomír         PHK6401    9369    H45C    47.00         60,00Kč
 23   256 Růžička Ivan             PHK6702  336760    H35C     0.00         60,00Kč
 24   257 Azebová Martina          PHK6757   49890    D35D    64.00         60,00Kč
 25   258 Koutná Alena             PHK7052  232635    D35D    79.00         60,00Kč
 26   259 Hlaváčková Renata        PHK7060  301191    D35D    46.00         60,00Kč
 27   260 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21A    45.00         60,00Kč
 28   261 Koutný Pavel             PHK7108   51102    H35D    30.00         60,00Kč
 29   262 Maňáková Silvie          PHK7151  224872    D35D    73.00         60,00Kč
 30   263 Růžičková Kamila         PHK7153  336724    D35D     1.00         60,00Kč
 31   264 Háp Petr                 PHK7201    9367    H21D    75.00         60,00Kč
 32   265 Kunart Tomáš             PHK7205    9407    H21C    97.00         60,00Kč
 33   266 Samek Petr               PHK7302    9430    H21C    31.00         60,00Kč
 34   689 Ďoubalíková Veronika     PHK7351    9361    D21C    65.00         60,00Kč
 35   267 Tihon Michal             PHK7905    9359    H21C    15.00         60,00Kč
 36   639 Topinková Monika         PHK8051  515494    D21A    31.00         60,00Kč
 37   268 Veselý Ondřej            PHK8505  160262    H21C    53.00         60,00Kč
 38   269 Justová Hana             PHK8556   49630    D21D    40.00         60,00Kč
 39   270 Azebová Nina             PHK8855    9353    D21C    26.00         60,00Kč
 40   271 Műller Martin            PHK8903  553440    H21A     5.00         60,00Kč
 41   272 Čepová Daniela           PHK8951    9415    D21C    59.00         60,00Kč
 42   273 Zelenka Tomáš            PHK9001  886259    H21A    15.00         60,00Kč
 43   621 Kamenický Jakub          PHK9104  553445    H21A    75.00         60,00Kč
 44   274 Balcarová Mirka          PHK9151   49696    D18C    18.00         60,00Kč
 45   275 Štěpán Pavel             PHK9201    9449    H18C    75.00         60,00Kč
 46   276 Maňák Matěj              PHK9302  232647    H21C    49.00         60,00Kč
 47   277 Koutná Kateřina          PHK9351  410800    D16D    26.00         60,00Kč
 48   278 Novotná Markéta          PHK9451  553443    D18C    24.00         60,00Kč
 49   279 Růžička Karel            PHK9502  339560    H14C    19.00         40,00Kč
 50   675 Horáček Petr             PHK9602  336717    H14C    82.00         40,00Kč
 51   280 Šádková Martina          PHK9653  224887    D14C    77.00         40,00Kč
 52   281 Šádková Lucie            PHK9654  224885    D14D    85.00         40,00Kč
 53   667 Ďoubalíková Anna         PHK9655  207805    D14C    92.00         40,00Kč
 54   282 Machačová Michaela       PHK9656  339542    D14C    86.00         40,00Kč
 55   283 Růžička Adam             PHK9704  339544    H12C    37.00         40,00Kč
 56   284 Novotná Klára            PHK9751  410790    D14C    71.00         40,00Kč
 57   285 Samková Kateřina         PHK9752    9467    D12C    43.00         40,00Kč
 58   286 Maňák Michal             PHK9801  224890    H12C    58.00         40,00Kč
 59   587 Kavalír Jáchym           PHK9901    9830    H10C    90.00         40,00Kč
 60   287 Hůlek Matěj              PHK9904    9831    H10C    74.00         40,00Kč
 61   288 Truněčková Kateřina      PHK9953    9458    D10C    27.00         40,00Kč
 62   289 Kubíčková Jana           PHK9999  224883    D10C     5.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3360.00        0.00        0.00        0.00     3360.00        0.00    -3360.00
 

    
Startovka oddílu: PPU - KOB Pardubice                            Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   290 Fencl Jiří               PPU6301    9649    H35C    18.00         60,00Kč
  2   291 Fenclová Markéta         PPU7151    9650    P                     60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
    
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   292 Langr Jan                SHK0101   51179    H10N    38.00         40,00Kč
  2   293 Komanec Václav           SHK3501  416197    H65D    14.00         60,00Kč
  3   294 Šlechtová Marie          SHK5251    9105    D45D     2.00         60,00Kč
  4   295 Košťál Václav            SHK5301    9106    H55D    29.00         60,00Kč
  5   296 Fejlková Alice           SHK5351    9107    D45D    24.00         60,00Kč
  6   297 Šabatková Zdena          SHK5652    9112    D45D    34.00         60,00Kč
  7   298 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H45C    26.00         60,00Kč
  8   299 Šabatka Petr             SHK5703    9115    H45D    79.00         60,00Kč
  9   300 Stulíková Zuzana         SHK5751    9116    D45D    18.00         60,00Kč
 10   301 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H35C     9.00         60,00Kč
 11   302 Vychodilová Jiřina       SHK5951    9897    D45D    14.00         60,00Kč
 12   303 Vízek Luděk              SHK6001   49629    H35D    12.00         60,00Kč
 13   304 Divecký Josef            SHK6102    9120    H35D    54.00         60,00Kč
 14   305 Novotný Pavel            SHK6104   51489    H35D    45.00         60,00Kč
 15   306 Novotná Iva              SHK6151   51488    D45C    53.00         60,00Kč
 16   307 Hausvaterová Marcela     SHK6152  219201    D45C    83.00         60,00Kč
 17   308 Mádlová Iva              SHK6351    9121    D45C    65.00         60,00Kč
 18   309 Egrtová Jitka            SHK6354  331561    D35D    49.00         60,00Kč
 19   310 Chmelař Pavel            SHK6402    9124    H35C     3.00         60,00Kč
 20   311 Funda Michal             SHK6403  410744    H35D    60.00         60,00Kč
 21   312 Teplá Hana               SHK6561    9125    D21C    41.00         60,00Kč
 22   313 Souček Karel             SHK6601  553452    H35C    33.00         60,00Kč
 23   314 Műllerová Zorka          SHK6751  515141    D35C    66.00         60,00Kč
 24   315 Fundová Hana             SHK6752  410739    D35D    25.00         60,00Kč
 25   316 Divecká Růžena           SHK6753    9157    D35D    55.00         60,00Kč
 26   317 Müller Robert            SHK6901  553456    H35D    84.00         60,00Kč
 27   318 Netuka Jan               SHK7001    9126    H35D    39.00         60,00Kč
 28   319 Langrová Monika          SHK7251    9802    D35D    76.00         60,00Kč
 29   320 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21A    20.00         60,00Kč
 30   321 Charvát František        SHK7501    9130    H21C    47.00         60,00Kč
 31   322 Hepner David             SHK7601 1008172    H21A    40.00         60,00Kč
 32   323 Toužil Karel             SHK7602    9134    H21C    73.00         60,00Kč
 33   324 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21A    55.00         60,00Kč
 34   325 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H21D    19.00         60,00Kč
 35   326 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21A    30.00         60,00Kč
 36   327 Toužilová Martina        SHK8051    9165    D21A    19.00         60,00Kč
 37   328 Fejlková Martina         SHK8152    9142    D21C    77.00         60,00Kč
 38   329 Chmelař Tomáš            SHK8501    9154    H21C    63.00         60,00Kč
 39   330 Stulíková Barbora        SHK8552    9161    D21C    35.00         60,00Kč
 40   331 Kuhn Matyáš              SHK8701    9166    H21D    51.00         60,00Kč
 41   332 Doležalová Veronika      SHK8753    9182    D21C    86.00         60,00Kč
 42   333 Jirásek Michal           SHK8901  995831    H21A     0.00         60,00Kč
 43   334 Šabatka Zdeněk           SHK8902    9189    H21A    65.00         60,00Kč
 44   335 Šabatka Jan              SHK9001    9193    H21C    93.00         60,00Kč
 45   336 Souček Michal            SHK9007    9188    H21C    35.00         60,00Kč
 46   337 Vychodil Adam            SHK9105   49628    H18C    87.00         60,00Kč
 47   338 Egrt Martin              SHK9203  405953    H18C    81.00         60,00Kč
 48   339 Smitka Jan               SHK9204   49603    H18C    63.00         60,00Kč
 49   340 Kudera Daniel            SHK9208  331418    H18C    69.00         60,00Kč
 50   341 Teplá Karolína           SHK9251    9199    D18C    30.00         60,00Kč
 51   342 Divecký František        SHK9301   51131    H16C    26.00         60,00Kč
 52   343 Provázek Jiří            SHK9302   49604    H18C    93.00         60,00Kč
 53   344 Matěna Patrik            SHK9603  331370    H14D    13.00         40,00Kč
 54   345 Trejbal Václav           SHK9604  420426    H14C    31.00         40,00Kč
 55   346 Netuka Vojtěch           SHK9701   51405    H12C    88.00         40,00Kč
 56   347 Langrová Anna            SHK9753  331166    D12D    29.00         40,00Kč
 57   348 Červená Adéla            SHK9755  420436    D12C    49.00         40,00Kč
 58   349 Gebrt Jan                SHK9801  331229    H12C    40.00         40,00Kč
 59   350 Hájek Jakub              SHK9802    9848    H12C    73.00         40,00Kč
 60   351 Votroubková Petra        SHK9853  426334    D12C    57.00         40,00Kč
 61   352 Kudera Tomáš             SHK9901  331247    H10C    66.00         40,00Kč
 62   353 Ryba David               SHK9902  426330    H10C    76.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3500.00        0.00        0.00        0.00     3500.00        0.00    -3500.00
 
    
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   354 Karásek Matěj            SJC0001    4292    H10C    46.00         40,00Kč
  2   355 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H55D    32.00         60,00Kč
  3   356 Palas Pavel              SJC5604    9956    H45D    55.00         60,00Kč
  4   357 Bienová Věra             SJC5752    9918    D45D    10.00         60,00Kč
  5   358 Řehák Pavel              SJC6001    9916    H45D    67.00         60,00Kč
  6   359 Zlámal Petr              SJC7010    9962    H21C    83.00         60,00Kč
  7   360 Kraus Petr               SJC7303    9898    H21C    69.00         60,00Kč
  8   361 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21C    25.00         60,00Kč
  9   362 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21A     7.00         60,00Kč
 10   363 Palasová Pavlína         SJC9352    9985    D16C     3.00         60,00Kč
 11   364 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H16C     5.00         60,00Kč
 12   365 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D14C    65.00         40,00Kč
 13   366 Štál Jan                 SJC9601    9996    H14C    52.00         40,00Kč
 14   367 Zlámal David             SJC9603    4239    H14C    25.00         40,00Kč
 15   368 Řehák Tomáš              SJC9701    4746    H12C    79.00         40,00Kč
 16   369 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H12C    91.00         40,00Kč
 17   370 Doležal Vít              SJC9802    4742    H12C    85.00         40,00Kč
 18   371 Kubánek Jaroslav         SJC9803    4745    H12D     9.00         40,00Kč
 19   372 Faltová Anna             SJC9851    4296    D12C    71.00         40,00Kč
 20   373 Macko Lukáš              SJC9901    4293    H10C    58.00         40,00Kč
 21   374 ferbr jan                SJC9902    4295    H10C    54.00         40,00Kč
 22   375 Zlámalová Nikola         SJC9951    4297    D10C     3.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
    
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   376 Doucha Martin            SNA0501    9636    HDR                   40,00Kč
  2   377 Sokolář Zdeněk           SNA4501    9610    H55D    17.00         60,00Kč
  3   378 Langrová Eva             SNA5351    9612    D45C    59.00         60,00Kč
  4   379 Langr Stanislav          SNA5403    9633    H45D    63.00         60,00Kč
  5   380 Hnyk Petr                SNA5701  416261    H45D    71.00         60,00Kč
  6   381 Zákravský Zdeněk         SNA5702  232953    H45D    35.00         60,00Kč
  7   382 Imlauf Martin            SNA6301    9629    H35D    66.00         60,00Kč
  8   383 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21C     7.00         60,00Kč
  9   384 Macek Martin             SNA7106    9390    H21C    39.00         60,00Kč
 10   385 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D35D    40.00         60,00Kč
 11   388 Hnyková Renata           SNA9151  405985    D18C    12.00         60,00Kč
 12   389 Kašpar Jan               SNA9410    9616    H16D     1.00         60,00Kč
 13   390 Horník Stanislav         SNA9411    9619    H16D     7.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
 
    
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   391 Dostál Daniel            SRK0002            H10N    48.00         40,00Kč
  2   392 Filipová Tereza          SRK0050  425566    D10C    15.00         40,00Kč
  3   393 Paleček Ondřej           SRK0103  405998    H10N    40.00         40,00Kč
  4   394 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D10N     0.00         40,00Kč
  5   395 Zemánek Mikuláš          SRK0201  425589    HDR                   40,00Kč
  6   396 Locker Daniel            SRK0204  405991    HDR                   40,00Kč
  7   397 Ehlová Iva               SRK3951    9539    D55C    14.00         60,00Kč
  8   398 Seidl Karel              SRK4301    9474    H55D    11.00         60,00Kč
  9   399 Vítek Zdeněk             SRK4701    9799    H55C    60.00         60,00Kč
 10   400 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H55C    64.00         60,00Kč
 11   401 Mikulecká Nataša         SRK4751    9485    D21C    50.00         60,00Kč
 12   402 Stárek Jiří              SRK5002    9818    H55C    44.00         60,00Kč
 13   403 Pohl Zdeněk              SRK5301    9533    H55C    48.00         60,00Kč
 14   404 Kulhavý Josef            SRK5701  416300    H45C    65.00         60,00Kč
 15   405 Dusílková Marie          SRK5752  301116    D45D     0.00         60,00Kč
 16   406 Pátek Petr               SRK6001    9813    H45D    59.00         60,00Kč
 17   407 Plocek Luboš             SRK6601    9532    H35D    63.00         60,00Kč
 18   408 Hauptfleisch Roman       SRK6603  405996    H35D     6.00         60,00Kč
 19   409 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D35D     7.00         60,00Kč
 20   410 Christophová Dagmar      SRK6852  515063    D35C    84.00         60,00Kč
 21   411 Filip Libor              SRK7101    9500    H35C    27.00         60,00Kč
 22   412 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D35C    75.00         60,00Kč
 23   413 Zemánková Eva            SRK7452    9796    D35C    45.00         60,00Kč
 24   414 Lenka Hrobařová          SRK7751    9482    D21C    56.00         60,00Kč
 25   415 Krmaš Václav             SRK8001    9521    H21C    51.00         60,00Kč
 26   416 Drhlík Petr              SRK8301    9518    H21C    71.00         60,00Kč
 27   417 Klícha Martin            SRK8801    9510    H21C    45.00         60,00Kč
 28   418 Jirčák Ondřej            SRK8805  920697    H21C    61.00         60,00Kč
 29   419 Dusílek Adam             SRK8902    9504    H21C    91.00         60,00Kč
 30   420 Pátek Lukáš              SRK8905    9498    H21C    19.00         60,00Kč
 31   421 Peremská Dana            SRK9351    9536    D16C    18.00         60,00Kč
 32   422 Reslová Hana             SRK9352    9794    D18C     3.00         60,00Kč
 33   423 Kulhavá Šárka            SRK9356  219279    D16C    12.00         60,00Kč
 34   424 Jarošová Kateřina        SRK9357  301141    D16C     6.00         60,00Kč
 35   425 Hauptfleisch Filip       SRK9401  301103    H16D     4.00         60,00Kč
 36   426 Jiroušek Vít             SRK9402  301134    H16C    20.00         60,00Kč
 37   427 Mašek Ondřej             SRK9502  405992    H14C    64.00         40,00Kč
 38   428 Heřman Ondřej            SRK9503    9814    H14C    70.00         40,00Kč
 39   429 Kosek Jan                SRK9507  410355    H14C    58.00         40,00Kč
 40   430 Ptáček Martin            SRK9509  301112    H14C    43.00         40,00Kč
 41   431 Ulčová Tereza            SRK9553  405995    D14C    74.00         40,00Kč
 42   432 Petrasová Zuzana         SRK9653  405999    D14C    68.00         40,00Kč
 43   433 Kosková Kateřina         SRK9654    9489    D14C    50.00         40,00Kč
 44   434 Kulhavá Eliška           SRK9655  887635    D14C    56.00         40,00Kč
 45   435 Zemánková Tereza         SRK9752  301107    D12C    59.00         40,00Kč
 46   436 Locker Tomáš             SRK9802    9801    H12C    61.00         40,00Kč
 47   437 Vavera Aleš              SRK9803    9795    H12C    55.00         40,00Kč
 48   438 Vandas Daniel            SRK9805   51472    H12C    46.00         40,00Kč
 49   439 Dostál Vojtěch           SRK9902            H10C    48.00         40,00Kč
 50   440 Kalina Vít               SRK9905    9495    H10C    80.00         40,00Kč
 51   441 Jarošová Michaela        SRK9952    9808    D10C    19.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2640.00        0.00        0.00        0.00     2640.00        0.00    -2640.00
 
    
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   442 Kalenská Dominika        STH      253374    D10C     7.00         40,00Kč
  2   443 Litera Radek             STH0002  425587    H10N    52.00         40,00Kč
  3   444 Chrástová Tereza         STH0251    9048    D10N    10.00         40,00Kč
  4   445 Junek Petr               STH5501    9063    H45C    14.00         60,00Kč
  5   446 Kalenská Kateřina        STH7351  410777    D21D    44.00         60,00Kč
  6   447 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21C    95.00         60,00Kč
  7   448 Klouček Tomáš            STH9002    9049    H21C     5.00         60,00Kč
  8   449 Hladík František         STH9203  405965    H18C    99.00         60,00Kč
  9   450 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H16C     8.00         60,00Kč
 10   451 Kučera Tomáš             STH9402  410774    H16C    41.00         60,00Kč
 11   452 Pacholíková Lucie        STH9552  253373    D14C    83.00         40,00Kč
 12   453 Jezdinský Petr           STH9602  303925    H14C    34.00         40,00Kč
 13   454 Klíma Zdeněk             STH9604    7794    H14C    76.00         40,00Kč
 14   455 Kadavá Denisa            STH9653  331022    D14C    53.00         40,00Kč
 15   456 Šemberová Kristýna       STH9751    9046    D12C    69.00         40,00Kč
 16   457 Dubská Michaela          STH9752    9043    D12C    63.00         40,00Kč
 17   458 Šimůnková Bára           STH9754    9050    D12C    73.00         40,00Kč
 18   459 Kalenský Aleš            STH9801  331426    H12C    70.00         40,00Kč
 19   460 Urbanová Markéta         STH9953    9997    D10C    29.00         40,00Kč
 20   461 Jezdinská Natálie        STH9954  330520    D10C    11.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      940.00        0.00        0.00        0.00      940.00        0.00     -940.00
 
    
Startovka oddílu: TYN - SK Týniště nad Orlicí                    Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   462 Švagr Rostislav          TYN0001    9741    HDR                   40,00Kč
  2   463 Jakeš Josef              TYN0101  405980    H10N    36.00         40,00Kč
  3   464 Šišma Vojtěch            TYN0201    9744    HDR                   40,00Kč
  4   465 Beňo Miroslav            TYN5301    9731    H45C     5.00         60,00Kč
  5   466 Doležal Petr             TYN5401  995880    H45C    11.00         60,00Kč
  6   467 Malec Jaromír            TYN5604  995846    H45D    47.00         60,00Kč
  7   468 Doležalová Iva           TYN6451  995808    D35D    52.00         60,00Kč
  8   469 Jakeš Josef              TYN6501  995825    H35D    21.00         60,00Kč
  9   470 Mlateček Jiří            TYN6701    9858    H35D    27.00         60,00Kč
 10   471 Švagr Zdeněk             TYN6801    9740    H35D    78.00         60,00Kč
 11   472 Šišma Pavel              TYN6901   49698    P                     60,00Kč
 12   473 Kašpar Václav            TYN7001    9737    H35D    36.00         60,00Kč
 13   474 Beňová Jana              TYN8554    9732    D21D    84.00         60,00Kč
 14   475 Doležalová Marie         TYN8651    9746    D21D    76.00         60,00Kč
 15   476 Jakeš Ondřej             TYN9103   51425    H18C    57.00         60,00Kč
 16   477 Jakeš Vojtěch            TYN9301  405979    H16C    11.00         60,00Kč
 17   478 Mlateček Jiří            TYN9501    9160    H14C    79.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      940.00        0.00        0.00        0.00      940.00        0.00     -940.00
 
    
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   624 Zářecká Linda            VAM0099    9594    HDR                   40,00Kč
  2   479 Vandasová Adéla          VAM0251   51125    HDR                   40,00Kč
  3   480 Kotlář Vladimír          VAM5401    9667    H45C    98.00         60,00Kč
  4   481 Tupec Jiří               VAM5801    9599    H45C    62.00         60,00Kč
  5   482 Smutný Michal            VAM6201    9672    H45C    68.00         60,00Kč
  6   483 Smutná Jana              VAM6251    9676    D21C    92.00         60,00Kč
  7   484 Novák Jiří               VAM6301    9790    H35D     3.00         60,00Kč
  8   485 Rykala Karel             VAM6401    9671    H35D    24.00         60,00Kč
  9   486 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D35C    81.00         60,00Kč
 10   487 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D21D    32.00         60,00Kč
 11   488 Kulová Jana              VAM6551  416317    D35D    10.00         60,00Kč
 12   489 Vandas Luděk             VAM6601    9665    H35C     6.00         60,00Kč
 13   490 Vandasová Markéta        VAM7250    9679    D21C    98.00         60,00Kč
 14   491 Rykalová Jitka           VAM7251    9680    D35C    57.00         60,00Kč
 15   492 Koblic Jan               VAM7601    9528    H21C    65.00         60,00Kč
 16   493 Král Jiří                VAM7701    9793    H21D    23.00         60,00Kč
 17   494 Sršeň Tomáš              VAM8001    9590    H21D    31.00         60,00Kč
 18   495 Sršňová Kateřina         VAM8150    9600    D21C    44.00         60,00Kč
 19   496 Hladký Viktor            VAM8201    9598    H21C   103.00         60,00Kč
 20   497 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21C    55.00         60,00Kč
 21   498 Řehák Pavel              VAM8402    9662    H21C    33.00         60,00Kč
 22   499 Hostinská Jana           VAM8451    9792    D21D    52.00         60,00Kč
 23   500 Andrš Jiří               VAM8601    9515    H21C     1.00         60,00Kč
 24   501 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21C    80.00         60,00Kč
 25   502 Petras Tomáš             VAM8801    9508    H21C    75.00         60,00Kč
 26   503 Klapal Michal            VAM8802    9670    H21C    37.00         60,00Kč
 27   504 Mullerová Hana           VAM8851   51358    D21D    64.00         60,00Kč
 28   505 Bednářová Michaela       VAM8951    9673    D21D    80.00         60,00Kč
 29   506 Novák Martin             VAM9002    9791    H21D    43.00         60,00Kč
 30   507 Mullerová Věra           VAM9051  515442    D21C    71.00         60,00Kč
 31   508 Rykala Daniel            VAM9101    9586    H21D    67.00         60,00Kč
 32   509 Smutný Šimon             VAM9301    9664    H16C    29.00         60,00Kč
 33   510 Dvořáček Radek           VAM9401   51471    H16C    35.00         60,00Kč
 34   712 Píro Tomáš               VAM9501            H14D    28.00         80,00Kč
 35   511 Rykala Filip             VAM9601   51469    H14C    49.00         40,00Kč
 36   512 Vyskočil Štěpán          VAM9701  438629    H12C    67.00         40,00Kč
 37   513 Hudák Daniel             VAM9702            H12D     7.00         40,00Kč
 38   514 Valeš Martin             VAM9703            H12D    15.00         40,00Kč
 39   515 Vídeňský Jakub           VAM9801   51468    H12D    11.00         40,00Kč
 40   516 Hudáková Dominika        VAM9951            D10C    13.00         40,00Kč
 41   517 Kubíčková Kateřina       VAM9952            D10C    33.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2300.00        0.00        0.00        0.00     2300.00        0.00    -2300.00
 
Startovka oddílu: VOD - KOS Voděrady                             Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   518 Boris Tichý              VOD5500    7227    H45C    41.00         60,00Kč
  2   519 Tůma Miloš               VOD5600    7243    H45D    31.00         60,00Kč
  3   520 Tichá Jiřina             VOD6050    7255    D45C    50.00         60,00Kč
  4   521 Remešová Alena           VOD6150    7249    D45D    28.00         60,00Kč
  5   522 Pinka Tomáš              VOD9501  426331    H14C    37.00         40,00Kč
  6   523 Murka Bohumil            VOD9503    8130    H14C    61.00         40,00Kč
  7   524 Derner Marek             VOD9607  426328    H14C    73.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
    
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   525 Háková Tereza            VRL        8992    D10N    20.00         40,00Kč
  2   526 Tryzna Pavel             VRL                H35D    75.00        120,00Kč
  3   527 Tryzna Matěj             VRL0004  436943    H10N    42.00         40,00Kč
  4   528 Stará Tereza             VRL0051  426374    D10C    31.00         80,00Kč
  5   529 Pilná Bára               VRL0052  426376    D10N    14.00         40,00Kč
  6   530 Štreglová Zuzka          VRL0251  330651    D10N     4.00         40,00Kč
  7   531 Štregl Matyáš            VRL0301    8978    HDR                   40,00Kč
  8   532 Pilná Natálie            VRL0351            HDR                   40,00Kč
  9   533 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H65C    17.00         60,00Kč
 10   534 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H55C    46.00         60,00Kč
 11   535 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D45C    80.00         60,00Kč
 12   536 Vlachová Hana            VRL6251    8962    D35D     4.00         60,00Kč
 13   537 Waňková Dita             VRL7151  331619    D35D    37.00         60,00Kč
 14   538 Štregl Petr              VRL7303    8974    H21C    27.00         60,00Kč
 15   539 Hlaváčová Lucie          VRL7353    8966    D21D    68.00         60,00Kč
 16   540 Randáková Helena         VRL7452  515185    D21C    83.00         60,00Kč
 17   541 Štreglová Andrea         VRL7552  206478    D21D    24.00         60,00Kč
 18   542 Kutlvašr Ruda            VRL7601    8982    H21D     3.00         60,00Kč
 19   543 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21C     3.00         60,00Kč
 20   544 Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   51599    D21D   100.00         60,00Kč
 21   545 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21C    23.00         60,00Kč
 22   546 Kičinová Erika           VRL9154    9213    D18C     6.00         60,00Kč
 23   547 Doležalová Radka         VRL9252    8960    D18C    15.00        120,00Kč
 24   548 Bucharová Eliška         VRL9253  331237    D18C     0.00        120,00Kč
 25   549 Jebavá Lucie             VRL9254  331285    D18C    21.00         60,00Kč
 26   604 Honců Natálie            VRL9564            D14D    93.00         80,00Kč
 27   550 Grossmann Richard        VRL9602    9602    H14D     4.00         80,00Kč
 28   551 Hančová Petra            VRL9652    9246    D14C    59.00         40,00Kč
 29   552 Tryznová Lucie           VRL9751  436944    D12D    33.00         80,00Kč
 30   553 Starý Ondra              VRL9802  425562    H12C    64.00         80,00Kč
 31   554 Marková Lena             VRL9854    9854    D12C    61.00         40,00Kč
 32   555 Bachtík Tomáš            VRL9902            H10C    78.00         40,00Kč
 33   556 Waňková Martina          VRL9951  425555    D12C    47.00         40,00Kč
 34   557 Háková Kateřina          VRL9952    8988    D12C    55.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2100.00        0.00        0.00        0.00     2100.00        0.00    -2100.00
 
    
Startovka oddílu: WKS - Wroclaw Poland                           Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   558 WIŚNIEWSKA Hanna         WKS0000  504050    D21A    13.00         60,00Kč
  2   559 OSTÓJ Piotr              WKS0001  255577    H16C    23.00         60,00Kč
  3   560 IWASZCZYSZYN Joachim     WKS0002  255579    H16C    17.00         60,00Kč
  4   561 STEFANSKI Dawid          WKS0003  501145    H21A    60.00         60,00Kč
  5   562 PYRA Bartłomiej          WKS0004  338252    H21D    11.00         60,00Kč
  6   563 HAJDAS Przemysław        WKS0005  338254    H21D    55.00         60,00Kč
  7   564 SOBCZYŃSKI Kalikst       WKS0006  504030    H35C    30.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
    
Startovka oddílu: ZAM - OOB Sokol Žamberk                        Sobota 24.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1   565 Tobiška Václav           ZAM4401    9039    H55D     2.00         60,00Kč
  2   566 Lhotská Hana             ZAM4651    9034    D55C    22.00         60,00Kč
  3   567 Šponar Josef             ZAM4701    9038    H55D    14.00         60,00Kč
  4   568 Martincová Helena        ZAM5051    9033    D55C    34.00         60,00Kč
  5   569 Kalous Jaroslav          ZAM5501    9037    H45C    35.00         60,00Kč
  6   570 Fikejs Vladimír          ZAM5702  232634    H45C    56.00         60,00Kč
  7   571 Andrš Milan              ZAM5801    9593    H45D    23.00         60,00Kč
  8   572 Kalousová Dana           ZAM5951    9032    D45D    30.00         60,00Kč
  9   573 Nováková Miloslava       ZAM6051    9592    D45D     8.00         60,00Kč
 10   574 Nožková Dagmar           ZAM6251  219272    D45D     4.00         60,00Kč
 11   575 Levý Tomáš               ZAM6801  331587    H35D    57.00         60,00Kč
 12   576 Karlíková Renata         ZAM7551  416295    D21D    48.00         60,00Kč
 13   577 Šponarová Lucie          ZAM9151    9030    D21D    60.00         60,00Kč
 14   578 Kubelka Tomáš            ZAM9301  426310    H16C    32.00         60,00Kč
 15   579 Dušek Martin             ZAM9602    9029    H14D     7.00         40,00Kč
 16   580 Lesák Jakub              ZAM9603  426332    H14C    22.00         40,00Kč
 17   581 Chládková Simona         ZAM9651  434574    D14C    44.00         40,00Kč
 18   582 Skalická Karolína        ZAM9652  416281    D14C    62.00         40,00Kč
 19   583 Cukor Martin             ZAM9701    9040    H12D     3.00         40,00Kč
 20   584 Jansová Doubravka        ZAM9751    9284    D12C    53.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00