Startovka kategorie                                               23.10.2009 12:09:20
                            15.kolo východočeského poháru
===ČSOB-DOB=================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10C        2.2km   25m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1   84 Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051      7248   1.00      
  2  375 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297   3.00      
  3  289 Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C  224883   5.00      
  4  442 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH        253374   7.00      
  5  233 Mačková Markéta          Lokomotiva Trutnov   LTU9951    425561   9.00      
  6  461 Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 C  330520  11.00      
  7  516 Hudáková Dominika        OOB Vamberk          VAM9951 C          13.00      
  8  392 Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050    425566  15.00      
  9  210 Šrenkelová Ilona         OK Lokomotiva Pardub LPU9955 C  246820  17.00      
 10  441 Jarošová Michaela        SOOB Spartak Rychnov SRK9952      9808  19.00      
 11   56 Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C  320290  21.00      
 12  111 Kopecká Anna             TJ Sokol Kunvald     KUN9951      9026  23.00      
 13   82 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C  425544  25.00      
 14  288 Truněčková Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9953 C    9458  27.00      
 15  460 Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 C    9997  29.00      
 16  528 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051    426374  31.00      
 17  517 Kubíčková Kateřina       OOB Vamberk          VAM9952 C          33.00      
 18  102 Votočková Pavlína        OK Jilemnice         JIL9951 C  425574  35.00      
 19  590 Vakant                                                           37.00      
 20  591 Vakant                                                           39.00      
 21  592 Vakant                                                           41.00      
 22  593 Vakant                                                           43.00      
 23  594 Vakant                                                           45.00      
 
Startovka kategorie: D10N        3.1km   35m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  394 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151      9471   0.00      
  2  117 Vojtíšková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 C  426321   2.00      
  3  530 Štreglová Zuzka          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251    330651   4.00      
  4  119 Schvachová Lucie         OK Lokomotiva Pardub LPU0153 C  219205   6.00      
  5    2 Hepová Viktorie          ZŠ Albrechtice nad O ALB0050      7212   8.00      
  6  444 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251      9048  10.00      
  7  118 Francová Lucie           OK Lokomotiva Pardub LPU0152 C  425593  12.00      
  8  529 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052    426376  14.00      
  9   21 Zenknerová Karolína      Ulita Broumov        BRU0052 C  425516  16.00      
 10  211 Saisová Andrea           OK Lokomotiva Pardub LPU9956 C  425559  18.00      
 11  525 Háková Tereza            OOS TJ Spartak Vrchl VRL          8992  20.00      
 12  209 Takáčová Daniela         OK Lokomotiva Pardub LPU9954 C          22.00      
 13   58 Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C  206405  24.00      
 14  613 Vakant                                                           26.00      
 15  614 Vakant                                                           28.00      
 16  615 Vakant                                                           30.00      
 17  616 Vakant                                                           32.00      
 
Startovka kategorie: D12C        2.1km   50m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  101 Votočková Eliška         OK Jilemnice         JIL9751 C   49345  41.00      
  2  285 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467  43.00      
  3  230 Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852    425551  45.00      
  4  556 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 C  425555  47.00      
  5  348 Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755    420436  49.00      
  6   79 Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B  425570  51.00      
  7  584 Jansová Doubravka        OOB Sokol Žamberk    ZAM9751 C    9284  53.00      
  8  557 Háková Kateřina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9952 C    8988  55.00      
  9  351 Votroubková Petra        TJ Slavia Hradec Krá SHK9853    426334  57.00      
 10  435 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752    301107  59.00      
 11  554 Marková Lena             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9854      9854  61.00      
 12  457 Dubská Michaela          SK Studenec          STH9752 C    9043  63.00      
 13  229 Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851    416282  65.00      
 14   41 Kolářová Tereza          Ulita Broumov        BRU9752 C  331365  67.00      
 15  456 Šemberová Kristýna       SK Studenec          STH9751 B    9046  69.00      
 16  372 Faltová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC9851 C    4296  71.00      
 17  458 Šimůnková Bára           SK Studenec          STH9754 C    9050  73.00      
 18  601 Vakant                                                           75.00      
 19  602 Vakant                                                           77.00      
 20  603 Vakant                                                           79.00      
 
Startovka kategorie: D12D        2.4km   40m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   55 Gažiová Kristýna         TJ Loko Česká Třebov CET9751 C  361922  27.00      
  2  347 Langrová Anna            TJ Slavia Hradec Krá SHK9753    331166  29.00      
  3   15 Vaňousová Martina        Magnus Orienteering  ASU9798 D   52656  31.00      
  4  552 Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751    436944  33.00      
  5  598 Vakant                                                           35.00      
  6  599 Vakant                                                           37.00      
  7  600 Vakant                                                           39.00      
 
Startovka kategorie: D14C        3.0km   45m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  224 Svobodová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9551 A  995893  41.00      
  2  581 Chládková Simona         OOB Sokol Žamberk    ZAM9651 C  434574  44.00      
  3  201 Schvachová Denisa        OK Lokomotiva Pardub LPU9652 C  224862  47.00      
  4  433 Kosková Kateřina         SOOB Spartak Rychnov SRK9654      9489  50.00      
  5  455 Kadavá Denisa            SK Studenec          STH9653 C  331022  53.00      
  6  434 Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655    887635  56.00      
  7  551 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 B    9246  59.00      
  8  582 Skalická Karolína        OOB Sokol Žamberk    ZAM9652 C  416281  62.00      
  9  365 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C    9929  65.00      
 10  432 Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653    405999  68.00      
 11  284 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790  71.00      
 12  431 Ulčová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK9553    405995  74.00      
 13  280 Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 B  224887  77.00      
 14  226 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651    301640  80.00      
 15  452 Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 B  253373  83.00      
 16  282 Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 B  339542  86.00      
 17  666 Vakant                                                           89.00      
 18  667 Ďoubalíková Anna         OK 99 Hradec Králové PHK9655    207805  92.00      
 19  668 Vakant                                                           95.00      
 
Startovka kategorie: D14D        2.1km   50m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  227 Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652     51442  81.00      
  2   37 Grunerová Jana           Ulita Broumov        BRU9551 C 2011796  83.00      
  3  281 Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 C  224885  85.00      
  4  195 Šrenkelová Soňa          OK Lokomotiva Pardub LPU9553 C  232605  87.00      
  5    8 Sedláková Aneta          ZŠ Albrechtice nad O ALB9650      7222  89.00      
  6  196 Šrenkelová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9554 C  426370  91.00      
  7  604 Honců Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9564            93.00      
  8  605 Vakant                                                           95.00      
  9  606 Vakant                                                           97.00      
 
Startovka kategorie: D16C        3.9km   95m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  363 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 C    9985   3.00      
  2  424 Jarošová Kateřina        SOOB Spartak Rychnov SRK9357    301141   6.00      
  3  100 Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 C   49432   9.00      
  4  423 Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356    219279  12.00      
  5  190 Kisková Klára            OK Lokomotiva Pardub LPU9356 C  224875  15.00      
  6  421 Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351      9536  18.00      
  7  681 Vakant                                                           21.00      
  8  682 Vakant                                                           24.00      
  9  683 Vakant                                                           27.00      
 
Startovka kategorie: D16D        3.0km   45m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  277 Koutná Kateřina          OK 99 Hradec Králové PHK9351 C  410800  26.00      
  2   36 Kolářová Zuzana          Ulita Broumov        BRU9452 C  425513  29.00      
  3  727 Vakant                                                           32.00      
  4   35 Grunerová Martina        Ulita Broumov        BRU9351 C  425505  35.00      
  5  728 Vakant                                                           38.00      
 
Startovka kategorie: D18C        5.3km  170m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  548 Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C  331237   0.00      
  2  422 Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352      9794   3.00      
  3  546 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C    9213   6.00      
  4  187 Marešová Kristýna        OK Lokomotiva Pardub LPU9155 C  405957   9.00      
  5  388 Hnyková Renata           TJ Start Náchod      SNA9151 C  405985  12.00      
  6  547 Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A    8960  15.00      
  7  274 Balcarová Mirka          OK 99 Hradec Králové PHK9151 C   49696  18.00      
  8  549 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B  331285  21.00      
  9  278 Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 A  553443  24.00      
 10  109 Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251 C    9022  27.00      
 11  341 Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A    9199  30.00      
 12  669 Vakant                                                           33.00      
 13  670 Vakant                                                           36.00      
 14  671 Vakant                                                           39.00      
 
Startovka kategorie: D21A        8.0km  275m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  168 Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E  301173   1.00      
  2  362 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A   51180   7.00      
  3  558 WIŚNIEWSKA Hanna         Wroclaw Poland       WKS0000    504050  13.00      
  4  327 Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 C    9165  19.00      
  5  176 Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 C   52328  25.00      
  6  639 Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051    515494  31.00      
  7  640 Vakant                                                           37.00      
  8  641 Vakant                                                           43.00      
 
Startovka kategorie: D21C        6.7km  260m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  173 Vaníčková Jaroslava      OK Lokomotiva Pardub LPU8256 C    9295  20.00      
  2   49 Šafářová Ivana           TJ Loko Česká Třebov CET8051 C    9724  23.00      
  3  270 Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353  26.00      
  4  172 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  29.00      
  5  103 Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C   52647  32.00      
  6  330 Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C    9161  35.00      
  7  387 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752      9077  38.00      
  8  312 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125  41.00      
  9  495 Sršňová Kateřina         OOB Vamberk          VAM8150 C    9600  44.00      
 10   52 Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C   49612  47.00      
 11  401 Mikulecká Nataša         SOOB Spartak Rychnov SRK4751      9485  50.00      
 12   99 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C    9088  53.00      
 13  414 Lenka Hrobařová          SOOB Spartak Rychnov SRK7751      9482  56.00      
 14  272 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 A    9415  59.00      
 15   46 Hájková Ludmila          TJ Loko Česká Třebov CET7554 C    9722  62.00      
 16  689 Ďoubalíková Veronika     OK 99 Hradec Králové PHK7351      9361  65.00      
 17   51 Pilíková Veronika        TJ Loko Česká Třebov CET8252 C    9719  68.00      
 18  507 Mullerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 A  515442  71.00      
 19   50 Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C    9718  74.00      
 20  328 Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E    9142  77.00      
 21  501 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674  80.00      
 22  540 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C  515185  83.00      
 23  332 Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C    9182  86.00      
 24  175 Vaníčková Ivana          OK Lokomotiva Pardub LPU8358 C    9322  89.00      
 25  483 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676  92.00      
 26  688 Vakant                                                           95.00      
 27  490 Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C    9679  98.00      
 28  690 Vakant                                                          101.00      
 
Startovka kategorie: D21D        4.5km  175m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   19 Fialová Tereza           Sokol Burdych        BRM8451 C  426338  16.00      
  2   75 Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C    9549  20.00      
  3  541 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552    206478  24.00      
  4    7 Khýnová Radka            ZŠ Albrechtice nad O ALB8750      7221  28.00      
  5  487 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678  32.00      
  6   70 Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653 C  232909  36.00      
  7  269 Justová Hana             OK 99 Hradec Králové PHK8556 C   49630  40.00      
  8  446 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351    410777  44.00      
  9  576 Karlíková Renata         OOB Sokol Žamberk    ZAM7551 C  416295  48.00      
 10  499 Hostinská Jana           OOB Vamberk          VAM8451 C    9792  52.00      
 11  693 Vakant                                                           56.00      
 12  577 Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B    9030  60.00      
 13  504 Mullerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851 C   51358  64.00      
 14  539 Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966  68.00      
 15  178 Lulayová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU8551 C    9218  72.00      
 16  475 Doležalová Marie         SK Týniště nad Orlic TYN8651 C    9746  76.00      
 17  505 Bednářová Michaela       OOB Vamberk          VAM8951 C    9673  80.00      
 18  474 Beňová Jana              SK Týniště nad Orlic TYN8554 C    9732  84.00      
 19  691 Vakant                                                           88.00      
 20  166 Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C  995850  92.00      
 21  692 Vakant                                                           96.00      
 22  544 Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C   51599 100.00      
 
Startovka kategorie: D35C        5.3km  170m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   88 Mutinská Zdeňka          SK Hlinsko           HVC6453 C   51751  42.00      
  2  413 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452      9796  45.00      
  3  157 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  48.00      
  4   98 Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C    9076  51.00      
  5   67 Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C    9556  54.00      
  6  491 Rykalová Jitka           OOB Vamberk          VAM7251 C    9680  57.00      
  7   68 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551  60.00      
  8  234 Kroniková Jana           neregistrovaní       NR1          9176  63.00      
  9  314 Műllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C  515141  66.00      
 10  150 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237  69.00      
 11  250 Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429  72.00      
 12  412 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373      9501  75.00      
 13  162 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656  78.00      
 14  486 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681  81.00      
 15  410 Christophová Dagmar      SOOB Spartak Rychnov SRK6852    515063  84.00      
 16  672 Vakant                                                           87.00      
 17  673 Vakant                                                           90.00      
 18  674 Vakant                                                           93.00      
 
Startovka kategorie: D35D        3.7km   95m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  263 Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724   1.00      
  2  536 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962   4.00      
  3  409 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752    438611   7.00      
  4  488 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317  10.00      
  5   66 Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C    9542  13.00      
  6  154 Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU6351 C    9251  16.00      
  7  253 Justová Jana             OK 99 Hradec Králové PHK6153 C  207818  19.00      
  8  160 Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654 C  253353  22.00      
  9  315 Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C  410739  25.00      
 10  159 Kološová Jana            OK Lokomotiva Pardub LPU6653 C    9346  28.00      
 11   65 Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C    9541  31.00      
 12  165 Schvachová Stanislava    OK Lokomotiva Pardub LPU7154 C   51646  34.00      
 13  537 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619  37.00      
 14  385 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606  40.00      
 15   32 Frömmelová Dana          Ulita Broumov        BRU7251 C  887923  43.00      
 16  259 Hlaváčková Renata        OK 99 Hradec Králové PHK7060 C  301191  46.00      
 17  309 Egrtová Jitka            TJ Slavia Hradec Krá SHK6354 C  331561  49.00      
 18  468 Doležalová Iva           SK Týniště nad Orlic TYN6451 C  995808  52.00      
 19  316 Divecká Růžena           TJ Slavia Hradec Krá SHK6753 C    9157  55.00      
 20  158 Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C   51183  58.00      
 21  219 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972  61.00      
 22  257 Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C   49890  64.00      
 23  164 Tužilová Štěpánka        OK Lokomotiva Pardub LPU7052 C  426371  67.00      
 24   62 Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C  331708  70.00      
 25  262 Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C  224872  73.00      
 26  319 Langrová Monika          TJ Slavia Hradec Krá SHK7251 C    9802  76.00      
 27  258 Koutná Alena             OK 99 Hradec Králové PHK7052 C  232635  79.00      
 28  694 Vakant                                                           82.00      
 29  695 Vakant                                                           85.00      
 30  696 Vakant                                                           88.00      
 31  697 Vakant                                                           91.00      
 
Startovka kategorie: D45C        4.1km  110m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  520 Tichá Jiřina             KOS Voděrady         VOD6050 C    7255  50.00      
  2  306 Novotná Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6151 C   51488  53.00      
  3  254 Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C    9389  56.00      
  4  378 Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C    9612  59.00      
  5   92 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  62.00      
  6  308 Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351 C    9121  65.00      
  7  143 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  68.00      
  8  244 Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371  71.00      
  9  146 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211  74.00      
 10  217 Sombotová Alena          Lokomotiva Trutnov   LTU6151 C    9769  77.00      
 11  535 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954  80.00      
 12  307 Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152 C  219201  83.00      
 13  246 Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9405  86.00      
 14  657 Vakant                                                           89.00      
 15  658 Vakant                                                           92.00      
 16  659 Vakant                                                           95.00      
 
Startovka kategorie: D45D        3.1km   70m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  405 Dusílková Marie          SOOB Spartak Rychnov SRK5752    301116   0.00      
  2  294 Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251 C    9105   2.00      
  3  574 Nožková Dagmar           OOB Sokol Žamberk    ZAM6251 C  219272   4.00      
  4  251 Balcarová Eva            OK 99 Hradec Králové PHK5952 C  301691   6.00      
  5  573 Nováková Miloslava       OOB Sokol Žamberk    ZAM6051 C    9592   8.00      
  6  357 Bienová Věra             Sportcentrum Jičín   SJC5752 C    9918  10.00      
  7  140 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603  12.00      
  8  302 Vychodilová Jiřina       TJ Slavia Hradec Krá SHK5951 C    9897  14.00      
  9  141 Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651 C    9224  16.00      
 10  300 Stulíková Zuzana         TJ Slavia Hradec Krá SHK5751 C    9116  18.00      
 11  139 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    9202  20.00      
 12   94 Kynčlová Miroslava       OK Jilemnice         JIL5851 C    9089  22.00      
 13  296 Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C    9107  24.00      
 14  144 Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C    9313  26.00      
 15  521 Remešová Alena           KOS Voděrady         VOD6150      7249  28.00      
 16  572 Kalousová Dana           OOB Sokol Žamberk    ZAM5951 C    9032  30.00      
 17  142 Lennerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU5653 C    9279  32.00      
 18  297 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112  34.00      
 19  648 Vakant                                                           36.00      
 20  649 Vakant                                                           38.00      
 21  650 Vakant                                                           40.00      
 22  651 Vakant                                                           42.00      
 
Startovka kategorie: D55C        3.0km   70m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  213 Vakant                                                            2.00      
  2    3 Balášová Gertruda        ZŠ Albrechtice nad O ALB4550      7205   6.00      
  3  212 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955  10.00      
  4  397 Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951      9539  14.00      
  5  128 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  18.00      
  6  566 Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651 C    9034  22.00      
  7  129 Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C  301172  26.00      
  8  241 Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421  30.00      
  9  568 Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051 C    9033  34.00      
 10  721 Vakant                                                           38.00      
 11  722 Vakant                                                           42.00      
 12  723 Vakant                                                           46.00      
 
Startovka kategorie: H10C        2.2km   25m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  354 Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 C    4292  46.00      
  2  439 Dostál Vojtěch           SOOB Spartak Rychnov SRK9902            48.00      
  3  112 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C    9884  50.00      
  4  232 Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902    416292  52.00      
  5  374 ferbr jan                Sportcentrum Jičín   SJC9902 C    4295  54.00      
  6  231 Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901     51143  56.00      
  7  373 Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 C    4293  58.00      
  8  208 Schvach Hynek            OK Lokomotiva Pardub LPU9904 C  425557  60.00      
  9   80 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C    9569  62.00      
 10  114 Žák Michal               OK Lokomotiva Pardub LPU0003 C  232604  64.00      
 11  352 Kudera Tomáš             TJ Slavia Hradec Krá SHK9901    331247  66.00      
 12  113 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 C  232602  68.00      
 13  236 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  70.00      
 14   81 Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C  320300  72.00      
 15  287 Hůlek Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9904 C    9831  74.00      
 16  353 Ryba David               TJ Slavia Hradec Krá SHK9902    426330  76.00      
 17  555 Bachtík Tomáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9902 C          78.00      
 18  440 Kalina Vít               SOOB Spartak Rychnov SRK9905      9495  80.00      
 19  207 Fencl Jonáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9902 C    9660  82.00      
 20   83 Dudášek Ondra            KOB Dobruška         DOB0000      7254  84.00      
 21  585 Metelka Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK0101 C  331689  86.00      
 22  586 Vakant                                                           88.00      
 23  587 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901      9830  90.00      
 24  588 Vakant                                                           92.00      
 25  589 Vakant                                                           94.00      
 
Startovka kategorie: H10N        3.1km   35m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  116 Hájek Daniel             OK Lokomotiva Pardub LPU0007 C    9300  34.00      
  2  463 Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN0101 C  405980  36.00      
  3  292 Langr Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK0101     51179  38.00      
  4  393 Paleček Ondřej           SOOB Spartak Rychnov SRK0103    405998  40.00      
  5  527 Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004    436943  42.00      
  6   57 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C 2011852  44.00      
  7  237 Vakant                                                           46.00      
  8  391 Dostál Daniel            SOOB Spartak Rychnov SRK0002            48.00      
  9   23 Kolář Adam               Ulita Broumov        BRU0104 C  425511  50.00      
 10  443 Litera Radek             SK Studenec          STH0002 C  425587  52.00      
 11  617 Vakant                                                           54.00      
 12  618 Vakant                                                           56.00      
 13  619 Vakant                                                           58.00      
 14  115 Stránský Marek           OK Lokomotiva Pardub LPU0006 C  426317  60.00      
 
Startovka kategorie: H12C        2.7km   35m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  283 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 B  339544  37.00      
  2  349 Gebrt Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9801    331229  40.00      
  3  204 Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 C  232608  43.00      
  4  438 Vandas Daniel            SOOB Spartak Rychnov SRK9805     51472  46.00      
  5  228 Sedláček Daniel          Lokomotiva Trutnov   LTU9701    405973  49.00      
  6  202 Novotný Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU9702 B    9308  52.00      
  7  437 Vavera Aleš              SOOB Spartak Rychnov SRK9803      9795  55.00      
  8  286 Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 C  224890  58.00      
  9  436 Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802      9801  61.00      
 10  553 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802    425562  64.00      
 11  512 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B  438629  67.00      
 12  459 Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801    331426  70.00      
 13  350 Hájek Jakub              TJ Slavia Hradec Krá SHK9802      9848  73.00      
 14  203 Kanta Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9705 C  425577  76.00      
 15  368 Řehák Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC9701 C    4746  79.00      
 16   78 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B  331705  82.00      
 17  370 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C    4742  85.00      
 18  346 Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 B   51405  88.00      
 19  369 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B    4743  91.00      
 20  709 Vakant                                                           94.00      
 21  710 Vakant                                                           97.00      
 22  711 Vakant                                                          100.00      
 
Startovka kategorie: H12D        2.4km   40m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  206 Borský Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9807 C  436965   1.00      
  2  583 Cukor Martin             OOB Sokol Žamberk    ZAM9701 C    9040   3.00      
  3   42 Frömmel Martin           Ulita Broumov        BRU9801 C  425503   5.00      
  4  513 Hudák Daniel             OOB Vamberk          VAM9702 C           7.00      
  5  371 Kubánek Jaroslav         Sportcentrum Jičín   SJC9803 C    4745   9.00      
  6  515 Vídeňský Jakub           OOB Vamberk          VAM9801 C   51468  11.00      
  7  110 Rusz Vratislav           TJ Sokol Kunvald     KUN9801      9024  13.00      
  8  514 Valeš Martin             OOB Vamberk          VAM9703 C          15.00      
  9  205 Koška Matěj              OK Lokomotiva Pardub LPU9803 C    9287  17.00      
 10  595 Vakant                                                           19.00      
 11  596 Vakant                                                           21.00      
 12  597 Vakant                                                           23.00      
 
Startovka kategorie: H14C        4.3km  150m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  279 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C  339560  19.00      
  2  580 Lesák Jakub              OOB Sokol Žamberk    ZAM9603 B  426332  22.00      
  3  367 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B    4239  25.00      
  4   77 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B    9570  28.00      
  5  345 Trejbal Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK9604 B  420426  31.00      
  6  453 Jezdinský Petr           SK Studenec          STH9602 C  303925  34.00      
  7  522 Pinka Tomáš              KOS Voděrady         VOD9501    426331  37.00      
  8  194 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928  40.00      
  9  430 Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509    301112  43.00      
 10  198 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B  219206  46.00      
 11  511 Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601 B   51469  49.00      
 12  366 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B    9996  52.00      
 13  197 Tužil Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9601 C  425582  55.00      
 14  429 Kosek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9507    410355  58.00      
 15  523 Murka Bohumil            KOS Voděrady         VOD9503      8130  61.00      
 16  427 Mašek Ondřej             SOOB Spartak Rychnov SRK9502    405992  64.00      
 17  193 Lemberk Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU9501 C    9276  67.00      
 18  428 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503      9814  70.00      
 19  524 Derner Marek             KOS Voděrady         VOD9607    426328  73.00      
 20  454 Klíma Zdeněk             SK Studenec          STH9604 C    7794  76.00      
 21  478 Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN9501 C    9160  79.00      
 22  675 Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602    336717  82.00      
 23  676 Vakant                                                           85.00      
 24  677 Vakant                                                           88.00      
 
Startovka kategorie: H14D        2.7km   35m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  200 Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 C  253351   1.00      
  2  550 Grossmann Richard        OOS TJ Spartak Vrchl VRL9602      9602   4.00      
  3  579 Dušek Martin             OOB Sokol Žamberk    ZAM9602 C    9029   7.00      
  4  225 Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601    416289  10.00      
  5  344 Matěna Patrik            TJ Slavia Hradec Krá SHK9603    331370  13.00      
  6   38 Šváb Matěj               Ulita Broumov        BRU9602 C 2011794  16.00      
  7  199 Tomek Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU9610 C  420440  19.00      
  8   39 Peška Jaroslav           Ulita Broumov        BRU9603 C  425526  22.00      
  9   14 Havránek Tomáš           Magnus Orienteering  ASU9649 D  416748  25.00      
 10  712 Píro Tomáš               OOB Vamberk          VAM9501 C          28.00      
 11  713 Vakant                                                           31.00      
 12  714 Vakant                                                           34.00      
 
Startovka kategorie: H16C        5.8km  190m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  191 Novotný Václav           OK Lokomotiva Pardub LPU9402 B    9244   2.00      
  2  364 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983   5.00      
  3  450 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B    9041   8.00      
  4  477 Jakeš Vojtěch            SK Týniště nad Orlic TYN9301 C  405979  11.00      
  5  192 Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C  207824  14.00      
  6  560 IWASZCZYSZYN Joachim     Wroclaw Poland       WKS0002    255579  17.00      
  7  426 Jiroušek Vít             SOOB Spartak Rychnov SRK9402    301134  20.00      
  8  559 OSTÓJ Piotr              Wroclaw Poland       WKS0001    255577  23.00      
  9  342 Divecký František        TJ Slavia Hradec Krá SHK9301 C   51131  26.00      
 10  509 Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C    9664  29.00      
 11  578 Kubelka Tomáš            OOB Sokol Žamberk    ZAM9301 C  426310  32.00      
 12  510 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B   51471  35.00      
 13   54 Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301 A  331549  38.00      
 14  451 Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 B  410774  41.00      
 15  724 Vakant                                                           44.00      
 16  725 Vakant                                                           47.00      
 17  726 Vakant                                                           50.00      
 
Startovka kategorie: H16D        4.3km  150m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  389 Kašpar Jan               TJ Start Náchod      SNA9410      9616   1.00      
  2  425 Hauptfleisch Filip       SOOB Spartak Rychnov SRK9401    301103   4.00      
  3  390 Horník Stanislav         TJ Start Náchod      SNA9411      9619   7.00      
  4  678 Vakant                                                           10.00      
  5  679 Vakant                                                           13.00      
  6  680 Vakant                                                           16.00      
 
Startovka kategorie: H18C        7.9km  265m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  223 Svoboda Tomáš            Lokomotiva Trutnov   LTU9202 B  887904  48.00      
  2  186 Tichý Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 C  416274  51.00      
  3  222 Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 A  515479  54.00      
  4  476 Jakeš Ondřej             SK Týniště nad Orlic TYN9103 C   51425  57.00      
  5  188 Novotný Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9201 C    9291  60.00      
  6  339 Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 A   49603  63.00      
  7  184 Macl Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU9102 C    9867  66.00      
  8  340 Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A  331418  69.00      
  9  183 Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C    9252  72.00      
 10  275 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    9449  75.00      
 11  108 Lux Filip                TJ Sokol Kunvald     KUN9102 C    9020  78.00      
 12  338 Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B  405953  81.00      
 13   13 Jakubec Matouš           Magnus Orienteering  ASU9204 D   53032  84.00      
 14  337 Vychodil Adam            TJ Slavia Hradec Krá SHK9105 C   49628  87.00      
 15  185 Seidl Jakub              OK Lokomotiva Pardub LPU9104 B    9865  90.00      
 16  343 Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B   49604  93.00      
 17  189 Valach Ondřej            OK Lokomotiva Pardub LPU9205 C  410786  96.00      
 18  449 Hladík František         SK Studenec          STH9203 B  405965  99.00      
 19  663 Vakant                                                          102.00      
 20  664 Vakant                                                          105.00      
 21  665 Vakant                                                          108.00      
 
Startovka kategorie: H21A       10.5km  400m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  333 Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 A  995831   0.00      
  2  271 Műller Martin            OK 99 Hradec Králové PHK8903 A  553440   5.00      
  3  182 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A  515142  10.00      
  4  273 Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  886259  15.00      
  5  320 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E  500878  20.00      
  6  180 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358  25.00      
  7  326 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140  30.00      
  8  181 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C    9274  35.00      
  9  322 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 1008172  40.00      
 10  260 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  45.00      
 11  170 Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R    9337  50.00      
 12  324 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135  55.00      
 13  561 STEFANSKI Dawid          Wroclaw Poland       WKS0003    501145  60.00      
 14  334 Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 A    9189  65.00      
 15  620 Luštický Martin          neregistrovaní       NR38700      4284  70.00      
 16  621 Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104    553445  75.00      
 17  622 Vakant                                                           80.00      
 18  623 Vakant                                                           85.00      
 
Startovka kategorie: H21C        8.7km  295m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  500 Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C    9515   1.00      
  2  543 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000   3.00      
  3  448 Klouček Tomáš            SK Studenec          STH9002 A    9049   5.00      
  4  383 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626   7.00      
  5   18 Burdych Tomáš            Sokol Burdych        BRM8201 C    5592   9.00      
  6   47 Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C    9720  11.00      
  7   11 Fátor Jan                Magnus Orienteering  ASU7907 C  920688  13.00      
  8  267 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9359  15.00      
  9  644 Vakant                                                           17.00      
 10  420 Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905      9498  19.00      
 11   26 Kolář Radek              Ulita Broumov        BRU6901 C  887949  21.00      
 12  545 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  23.00      
 13  361 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965  25.00      
 14  538 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303      8974  27.00      
 15   12 Koblížek Kamil           Magnus Orienteering  ASU8001 C   51470  29.00      
 16  266 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430  31.00      
 17  498 Řehák Pavel              OOB Vamberk          VAM8402 C    9662  33.00      
 18  336 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B    9188  35.00      
 19  503 Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C    9670  37.00      
 20  384 Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106 C    9390  39.00      
 21  155 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231  41.00      
 22   71 Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703 C    9550  43.00      
 23  417 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801      9510  45.00      
 24  321 Charvát František        TJ Slavia Hradec Krá SHK7501 C    9130  47.00      
 25  276 Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A  232647  49.00      
 26  415 Krmaš Václav             SOOB Spartak Rychnov SRK8001      9521  51.00      
 27  268 Veselý Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK8505 C  160262  53.00      
 28  497 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  55.00      
 29   74 Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C    9558  57.00      
 30  177 Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 C    9275  59.00      
 31  418 Jirčák Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK8805    920697  61.00      
 32  329 Chmelař Tomáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK8501 C    9154  63.00      
 33  492 Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C    9528  65.00      
 34  169 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C    9288  67.00      
 35  360 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898  69.00      
 36  416 Drhlík Petr              SOOB Spartak Rychnov SRK8301      9518  71.00      
 37  323 Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C    9134  73.00      
 38  502 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508  75.00      
 39   53 Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 B  331131  77.00      
 40   72 Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C    9559  79.00      
 41  386 Vakant                                                           81.00      
 42  359 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962  83.00      
 43    5 Kupka Jaroslav           ZŠ Albrechtice nad O ALB7800      7213  85.00      
 44   69 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C 2011854  87.00      
 45  171 Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C    9269  89.00      
 46  419 Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902      9504  91.00      
 47  335 Šabatka Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK9001 C    9193  93.00      
 48  447 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401      9974  95.00      
 49  265 Kunart Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7205 C    9407  97.00      
 50  642 Vakant                                                           99.00      
 51  643 Vakant                                                          101.00      
 52  496 Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C    9598 103.00      
 53  645 Vakant                                                          105.00      
 54  646 Vakant                                                          107.00      
 55  647 Vakant                                                          109.00      
 
Startovka kategorie: H21D        6.5km  230m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  542 Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C    8982   3.00      
  2    6 Kadečka Petr             ZŠ Albrechtice nad O ALB8400      7208   7.00      
  3  562 PYRA Bartłomiej          Wroclaw Poland       WKS0004    338252  11.00      
  4   16 Sokol Milan              Sokol Burdych        BRM7201 C    9625  15.00      
  5  325 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500  19.00      
  6  493 Král Jiří                OOB Vamberk          VAM7701 C    9793  23.00      
  7  221 Procházka Martin         Lokomotiva Trutnov   LTU8101 C   49631  27.00      
  8  494 Sršeň Tomáš              OOB Vamberk          VAM8001 C    9590  31.00      
  9   48 Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C  336732  35.00      
 10   34 Uždil Miloš              Ulita Broumov        BRU9001 C  331168  39.00      
 11  506 Novák Martin             OOB Vamberk          VAM9002 C    9791  43.00      
 12  174 Duch Zdeněk              OK Lokomotiva Pardub LPU8306 C    9214  47.00      
 13  331 Kuhn Matyáš              TJ Slavia Hradec Krá SHK8701      9166  51.00      
 14  563 HAJDAS Przemysław        Wroclaw Poland       WKS0005    338254  55.00      
 15   73 Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C    9563  59.00      
 16   10 Kumpošt Jaroslav         Magnus Orienteering  ASU7849 C    9132  63.00      
 17  508 Rykala Daniel            OOB Vamberk          VAM9101 C    9586  67.00      
 18   76 Adamec Marek             KOB Choceň           CHC8903 C  320303  71.00      
 19  264 Háp Petr                 OK 99 Hradec Králové PHK7201 C    9367  75.00      
 20   17 Hromádko Přemysl         Sokol Burdych        BRM7601 C  331496  79.00      
 21  179 Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 C   49634  83.00      
 22  684 Vakant                                                           87.00      
 23  685 Vakant                                                           91.00      
 24  686 Vakant                                                           95.00      
 25  687 Vakant                                                           99.00      
 
Startovka kategorie: H35C        7.9km  265m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  256 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760   0.00      
  2  310 Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C    9124   3.00      
  3  489 Vandas Luděk             OOB Vamberk          VAM6601 C    9665   6.00      
  4  301 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648   9.00      
  5  161 Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C    9230  12.00      
  6  220 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  15.00      
  7  290 Fencl Jiří               KOB Pardubice        PPU6301 C    9649  18.00      
  8   45 Šafář Miroslav           TJ Loko Česká Třebov CET7001 C  232633  21.00      
  9  156 Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C  253352  24.00      
 10  411 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101      9500  27.00      
 11  564 SOBCZYŃSKI Kalikst       Wroclaw Poland       WKS0006    504030  30.00      
 12  313 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  553452  33.00      
 13  660 Vakant                                                           36.00      
 14  661 Vakant                                                           39.00      
 15   89 Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503 C   51752  42.00      
 16  662 Vakant                                                           45.00      
 
Startovka kategorie: H35D        6.1km  165m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  484 Novák Jiří               OOB Vamberk          VAM6301 C    9790   3.00      
  2  408 Hauptfleisch Roman       SOOB Spartak Rychnov SRK6603    405996   6.00      
  3   27 Frömmel Miroslav         Ulita Broumov        BRU6902 C  887943   9.00      
  4  303 Vízek Luděk              TJ Slavia Hradec Krá SHK6001 C   49629  12.00      
  5   64 Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC6703 C  232916  15.00      
  6   28 Kolář Zdeněk             Ulita Broumov        BRU7101 C  425502  18.00      
  7  469 Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN6501 C  995825  21.00      
  8  485 Rykala Karel             OOB Vamberk          VAM6401 C    9671  24.00      
  9  470 Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN6701 C    9858  27.00      
 10  261 Koutný Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK7108 C   51102  30.00      
 11  106 Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201 C    9025  33.00      
 12  473 Kašpar Václav            SK Týniště nad Orlic TYN7001 C    9737  36.00      
 13  318 Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C    9126  39.00      
 14  252 Justa Jaromír            OK 99 Hradec Králové PHK6101 C    9373  42.00      
 15  305 Novotný Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6104 C   51489  45.00      
 16   61 Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C  361956  48.00      
 17   87 Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS6701      9754  51.00      
 18  304 Divecký Josef            TJ Slavia Hradec Krá SHK6102 C    9120  54.00      
 19  575 Levý Tomáš               OOB Sokol Žamberk    ZAM6801 C  331587  57.00      
 20  311 Funda Michal             TJ Slavia Hradec Krá SHK6403 C  410744  60.00      
 21  407 Plocek Luboš             SOOB Spartak Rychnov SRK6601      9532  63.00      
 22  382 Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C    9629  66.00      
 23   63 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552  69.00      
 24  152 Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C    9327  72.00      
 25  526 Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL                75.00      
 26  471 Švagr Zdeněk             SK Týniště nad Orlic TYN6801 C    9740  78.00      
 27    9 Procházka Pavel          Magnus Orienteering  ASU6900 C    9031  81.00      
 28  317 Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901    553456  84.00      
 29  701 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501      9632  87.00      
 30  702 Vakant                                                           90.00      
 31  167 Stránský Dušan           OK Lokomotiva Pardub LPU7409 C  301196  93.00      
 32   33 Školník Jan              Ulita Broumov        BRU7301 C  425507  96.00      
 33  703 Vakant                                                           99.00      
 34  704 Vakant                                                          102.00      
 
Startovka kategorie: H45C        6.3km  240m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  214 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777   2.00      
  2  465 Beňo Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301 C    9731   5.00      
  3   97 Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C   49354   8.00      
  4  466 Doležal Petr             SK Týniště nad Orlic TYN5401 C  995880  11.00      
  5  445 Junek Petr               SK Studenec          STH5501      9063  14.00      
  6   85 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302      9007  17.00      
  7  137 Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C    9255  20.00      
  8   96 Král Martin              OK Jilemnice         JIL6101 C    9071  23.00      
  9  298 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  26.00      
 10  131 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215  29.00      
 11   93 Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401 C    9087  32.00      
 12  569 Kalous Jaroslav          OOB Sokol Žamberk    ZAM5501 C    9037  35.00      
 13  148 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  38.00      
 14  518 Boris Tichý              KOS Voděrady         VOD5500 C    7227  41.00      
 15  151 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277  44.00      
 16  255 Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  47.00      
 17  218 Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C  405971  50.00      
 18  133 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  53.00      
 19  570 Fikejs Vladimír          OOB Sokol Žamberk    ZAM5702 C  232634  56.00      
 20  147 Bolech Jiří              OK Lokomotiva Pardub LPU5904 C    9330  59.00      
 21  481 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599  62.00      
 22  404 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701    416300  65.00      
 23  482 Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C    9672  68.00      
 24  216 Sombota Jiří             Lokomotiva Trutnov   LTU5901 C    9772  71.00      
 25  136 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  74.00      
 26  248 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    9403  77.00      
 27  135 Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C    9312  80.00      
 28  215 Procházka Jiří           Lokomotiva Trutnov   LTU4802 C    9778  83.00      
 29  130 Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C    9261  86.00      
 30   95 Votoček Vladimír         OK Jilemnice         JIL6003 C    9060  89.00      
 31  243 Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C    9453  92.00      
 32   91 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  95.00      
 33  480 Kotlář Vladimír          OOB Vamberk          VAM5401 C    9667  98.00      
 34  708 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102      9070 101.00      
 35  705 Vakant                                                          104.00      
 36  706 Vakant                                                          107.00      
 37  707 Vakant                                                          110.00      
 
Startovka kategorie: H45D        4.6km  145m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  153 Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C  995887   3.00      
  2  247 Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK5703 C    9354   7.00      
  3  235 Vakant                                                           11.00      
  4  138 Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C  301188  15.00      
  5  245 Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837  19.00      
  6  571 Andrš Milan              OOB Sokol Žamberk    ZAM5801 C    9593  23.00      
  7  249 Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C    9457  27.00      
  8  519 Tůma Miloš               KOS Voděrady         VOD5600 C    7243  31.00      
  9  381 Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C  232953  35.00      
 10  145 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228  39.00      
 11    4 Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB6000      7224  43.00      
 12  467 Malec Jaromír            SK Týniště nad Orlic TYN5604 C  995846  47.00      
 13  149 Kološ Oldřich            OK Lokomotiva Pardub LPU6003 C    9899  51.00      
 14  356 Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C    9956  55.00      
 15  406 Pátek Petr               SOOB Spartak Rychnov SRK6001      9813  59.00      
 16  379 Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C    9633  63.00      
 17  358 Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C    9916  67.00      
 18  380 Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C  416261  71.00      
 19  132 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209  75.00      
 20  299 Šabatka Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK5703 C    9115  79.00      
 21  717 Vakant                                                           83.00      
 22  718 Vakant                                                           87.00      
 23  719 Vakant                                                           91.00      
 24  720 Vakant                                                           95.00      
 
Startovka kategorie: H55C        4.6km  125m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  402 Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002      9818  44.00      
  2  534 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001      9001  46.00      
  3  403 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301      9533  48.00      
  4   60 Kalousek Pavel           KOB Choceň           CHC5201 C    9548  50.00      
  5  105 Šroler Zdeněk            TJ Sokol Kunvald     KUN5201 C    9027  52.00      
  6   43 Rybička Jan              TJ Loko Česká Třebov CET5001 C    9580  54.00      
  7   59 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  56.00      
  8   44 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721  58.00      
  9  399 Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701      9799  60.00      
 10  652 Vakant                                                           62.00      
 11  400 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702      9798  64.00      
 12  653 Vakant                                                           66.00      
 13  654 Vakant                                                           68.00      
 
Startovka kategorie: H55D        3.7km  100m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  565 Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C    9039   2.00      
  2  125 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256   5.00      
  3   90 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066   8.00      
  4  398 Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK4301      9474  11.00      
  5  567 Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C    9038  14.00      
  6  377 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C    9610  17.00      
  7  134 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  20.00      
  8  242 Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692  23.00      
  9  127 Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701 C    9334  26.00      
 10  295 Košťál Václav            TJ Slavia Hradec Krá SHK5301 C    9106  29.00      
 11  355 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  32.00      
 12  126 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU4601 C    9258  35.00      
 13  698 Vakant                                                           38.00      
 14  699 Vakant                                                           41.00      
 15  700 Vakant                                                           44.00      
 
Startovka kategorie: H65C        3.1km   70m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  123 Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C  416268   1.00      
  2  240 Weber Petr               OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460   5.00      
  3  124 Koudelka Karel           OK Lokomotiva Pardub LPU4001 C    9347   9.00      
  4  238 Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  13.00      
  5  533 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963  17.00      
  6  239 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422  21.00      
  7  715 Vakant                                                           25.00      
  8  716 Vakant                                                           29.00      
 
Startovka kategorie: H65D        2.3km   45m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   86 Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS2601      9753   2.00      
  2  655 Vakant                                                            8.00      
  3  293 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK3501 C  416197  14.00      
  4  656 Vakant                                                           20.00      
 
Startovka kategorie: HDR         3.1km   35m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1    1 Hep Christian            ZŠ Albrechtice nad O ALB          7206             
  2   20 Školníková Karla         Ulita Broumov        BRU       2011790             
  3   22 Školník Eduard           Ulita Broumov        BRU0103 C  425514             
  4  104 Rusz Rostislav           TJ Sokol Kunvald     KUN0101      9023             
  5  120 Fencl Jáchym             OK Lokomotiva Pardub LPU0301 C  426318             
  6  121 Kološová Veronika        OK Lokomotiva Pardub LPU0351 C  436939             
  7  122 Čivrný Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU0501 C  232649             
  8  376 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C    9636             
  9  395 Zemánek Mikuláš          SOOB Spartak Rychnov SRK0201    425589             
 10  396 Locker Daniel            SOOB Spartak Rychnov SRK0204    405991             
 11  462 Švagr Rostislav          SK Týniště nad Orlic TYN0001 C    9741             
 12  464 Šišma Vojtěch            SK Týniště nad Orlic TYN0201 C    9744             
 13  479 Vandasová Adéla          OOB Vamberk          VAM0251 C   51125             
 14  531 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301      8978             
 15  532 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351                       
 16  624 Zářecká Linda            OOB Vamberk          VAM0099      9594             
 17  625 Ďoubalíková Marie        OK 99 Hradec Králové PHK0151    339541             
 18  626 Ďoubalíková Lenka        OK 99 Hradec Králové PHK        331686             
 19  627 Vakant                                                                      
 20  628 Vakant                                                                      
 21  629 Vakant                                                                      
 22  630 Vakant                                                                      
 23  631 Vakant                                                                      
 24  632 Vakant                                                                      
 25  633 Vakant                                                                      
 26  634 Vakant                                                                      
 27  635 Vakant                                                                      
 28  636 Vakant                                                                      
 29  637 Vakant                                                                      
 30  638 Vakant                                                                      
 
Startovka kategorie: P           3.1km   55m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   24 Šváb Pavel               Ulita Broumov        BRU6701 C  425527             
  2   25 Švábová Michaela         Ulita Broumov        BRU6851   2011826             
  3   29 Kolářová Andrea          Ulita Broumov        BRU7151    425506             
  4   30 Gruner Jiří              Ulita Broumov        BRU7201 C  425517             
  5   31 Zenkner Karel            Ulita Broumov        BRU7202    425501             
  6   40 Frömmelová Tereza        Ulita Broumov        BRU9652 C  425504             
  7  107 Rusz Roman               TJ Sokol Kunvald     KUN7201 C  425598             
  8  163 Žák David                OK Lokomotiva Pardub LPU7005 C  425554             
  9  291 Fenclová Markéta         KOB Pardubice        PPU7151 C    9650             
 10  472 Šišma Pavel              SK Týniště nad Orlic TYN6901 C   49698             
 11  607 Vakant                                                                      
 12  608 Vakant                                                                      
 13  609 Vakant                                                                      
 14  610 Vakant                                                                      
 15  611 Vakant                                                                      
 16  612 Vakant