Startovka oddílů                                                   30.5.2008 6:35:04
                             M VČO Sprint - 8.kolo VČP
===ČSOB-DOB================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ALB -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Kačín Štěpán             ALB       7204    HDR                   30,00Kč
  2     2 Černý Petr               ALB       7215    HDR                   30,00Kč
  3     3 Hlušička Bohuslav        ALB4101   7214    H65C    96.00         60,00Kč
  4     4 Balášová Gertruda        ALB4551   7205    D55C    76.00         60,00Kč
  5     5 Černý Petr               ALB6001   7224    H45C    47.00         60,00Kč
  6     6 Kupka Jaroslav           ALB7801   7213    H21C    72.00         60,00Kč
  7     7 Kadečka Petr             ALB8401   7208    H21C    62.00         60,00Kč
  8     8 Roll Martin              ALB8402   7207    H21D    84.00         60,00Kč
  9    10 Khýnová Radka            ALB8751   7221    D21D    38.00         60,00Kč
 10    11 Horká Marie              ALB9052   8279    D18C   100.00         60,00Kč
 11    12 Špačková Lucie           ALB9151   7201    D18C    91.00         60,00Kč
 12    13 Sedláková Aneta          ALB9651   7222    D12C    70.00         40,00Kč
 13    14 Blechová Kristýna        ALB9851   7223    D10C     2.00         40,00Kč
 14    15 Kačínová Viktorie        ALB9951   7218    D10N     2.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: ASU -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    16 Fátor Jan                ASU7907   9132    H21C    64.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: BOR -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   687 Rufferová Iva            BOR8354   9394    D21C    62.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: BRM -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    17 Burdych Lubomír          BRM5301 331745    H55D    78.00         60,00Kč
  2    18 Vodňanský Jaroslav       BRM6101 425514    H45D    73.00         60,00Kč
  3    19 Kolář Radek              BRM6901 331168    H21D    73.00         60,00Kč
  4    20 Sokol Milan              BRM7201   9625    H21D    79.00         60,00Kč
  5    21 Gdovinová Zuzana         BRM8051 331240    D21D    49.00         60,00Kč
  6    22 Fialová Tereza           BRM8451 331161    D21D    40.00         60,00Kč
  7    23 Hubková Kateřina         BRM8452           D21D    47.00         60,00Kč
  8    24 Vodňanský Jakub          BRM8801 425509    H21D    81.00         60,00Kč
  9    25 Vodňanský Jan            BRM9001 425510    H21D    75.00         60,00Kč
 10    26 Vodňanská Tereza         BRM9701           D10N    12.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      580.00        0.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00
 
 
Startovka oddílu: CET -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    27 Rybička Jan              CET5001   9580    H55C     6.00         60,00Kč
  2    28 Čípa Jiří                CET5002   9725    H45C    51.00         60,00Kč
  3    29 Pilgr Bohuslav           CET5101   9721    H55C    10.00         60,00Kč
  4    30 Záveský Richard          CET6301 232860    H35C    51.00         60,00Kč
  5    31 Šafář Miroslav           CET7001 232633    H35C    65.00         60,00Kč
  6    32 Hájková Ludmila          CET7554   9722    D21D    32.00         60,00Kč
  7    33 Pilgr Luděk              CET7601 336732    H21C    33.00         60,00Kč
  8    34 Šafářová Ivana           CET8051   9724    D21C    69.00         60,00Kč
  9    35 Klášterecký Tomáš        CET8102 301650    H21C     3.00         60,00Kč
 10    36 Pilgrová Jana            CET8251   9718    D21C    56.00         60,00Kč
 11    37 Záveská Anna             CET8851  49612    D21C    30.00         60,00Kč
 12    38 Záveský Marek            CET9001 331131    H18C    50.00         60,00Kč
 13    39 Záveský Filip            CET9301 331549    H16C    60.00         60,00Kč
 14    40 Gažiová Kristýna         CET9751 361922    D12D    14.00         40,00Kč
 15    41 Gažiová Romana           CET9851 361913    HDR                   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      850.00        0.00        0.00        0.00      850.00        0.00     -850.00
 
 
Startovka oddílu: CTB -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    42 Kroniková Jana           CTB               D21C    53.00         60,00Kč
  2    43 Gregorová Kamila         CTB8151  51138    D21C    20.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: DOB -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   684 Štěpánová Dita           DOB7956   7226    D21C    50.00         60,00Kč
  2   739 Janda Martin             DOB8002   7231    H21C     0.00         60,00Kč
  3   685 Labašová Katarína        DOB8351  51338    D21C    11.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: EKP -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    44 Zurynková Jana           EKP7053 515496    D21C    31.00         60,00Kč
  2    45 Kalous Vladislav         EKP7702  51588    H21C    38.00         60,00Kč
  3    46 Kalina Miroslav          EKP8211 515458    H21C    67.00         60,00Kč
  4    47 Friedbergerová Markéta   EKP8259 515409    D21C    35.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: FSP -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    48 Princl Pavel             FSP7800  51611    H21C    58.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: HOR -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    49 Brácha Filip             HOR0401           HDR                   30,00Kč
  2    50 Kavulok Josef            HOR5101   9008    H55D    86.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: HOS -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    51 Hanuš Karel              HOS2601   9753    H65C    92.00         60,00Kč
  2    52 Vrbata Alan              HOS7801   9762    H21C    73.00         60,00Kč
  3    53 Kondělková Radka         HOS7951   9757    D21C    18.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: CHC -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    54 Grundman Viktor          CHC0301   9574    HDR                   30,00Kč
  2    55 Švadlena Jiří            CHC4601   9554    H60C     1.00         60,00Kč
  3    56 Kalousek Pavel           CHC5201   9548    H55C    18.00         60,00Kč
  4    57 Grundman Martin          CHC5801   9571    H50C    73.00         60,00Kč
  5    58 Janeba Petr              CHC6001   9573    H35D    82.00         60,00Kč
  6    59 Půlpán Roman             CHC6501   9561    H35D    95.00         60,00Kč
  7    60 Semrádová Jitka          CHC6651 331708    D35D    80.00         60,00Kč
  8    61 Křivda Ivan              CHC6701   9552    H35D    99.00         60,00Kč
  9    62 Chaloupka Stanislav      CHC6703 232916    H35D   103.00         60,00Kč
 10    63 Novák Petr               CHC6704 232911    H35D    85.00         60,00Kč
 11    64 Švadlenová Ivana         CHC7151   9556    D35C    50.00         60,00Kč
 12    65 Křivdová Lenka           CHC7251   9551    D35C    43.00         60,00Kč
 13    66 Macháček Lubomír         CHC7501   9543    H21C    42.00         60,00Kč
 14    67 Švadlena Pavel           CHC7502   9555    H21C    37.00         60,00Kč
 15   854 Pašek Jiří               CHC7602           H21C    30.00         60,00Kč
 16    68 Korbel Michal            CHC7703   9550    H21C    54.00         60,00Kč
 17    69 Pešek Ondřej             CHC8502   9559    H21C    61.00         60,00Kč
 18    70 Pátek Michal             CHC8603   9558    H21C    16.00         60,00Kč
 19    71 Grundman Vojtěch         CHC8801 232905    H21D    83.00         60,00Kč
 20    72 Hanuš Petr               CHC9203 232920    H16C    46.00         60,00Kč
 21    73 Hanuš Pavel              CHC9302 232919    H16C    48.00         60,00Kč
 22    74 Sháněl Jan               CHC9402 232903    H14C    63.00         40,00Kč
 23    75 Křivda Martin            CHC9501   9570    H14C    31.00         40,00Kč
 24    76 Janeba Vladimír          CHC9602   9572    H12C    31.00         40,00Kč
 25    77 Semrád Ladislav          CHC9701 331705    H12C    27.00         40,00Kč
 26    78 Novák David              CHC9802 232902    H10C    30.00         40,00Kč
 27    79 Nováková Lucie           CHC9851 232909    D10C    18.00         40,00Kč
 28    80 Křivda Tomáš             CHC9901   9569    H10C    40.00         40,00Kč
 29    81 Grundman Václav          CHC9902   9575    H10N    52.00         40,00Kč
 30    82 Semrádová Jana           CHC9951 425544    HDR                   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1580.00        0.00        0.00        0.00     1580.00        0.00    -1580.00
 
 
Startovka oddílu: JIL -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    83 Zlesák Zdeněk            JIL4701   9066    H55C    16.00         60,00Kč
  2    84 Erlebach Josef           JIL5201   9774    H35C    57.00         60,00Kč
  3    85 Zlesáková Vlasta         JIL5362   9068    D45C    11.00         60,00Kč
  4    86 Kynčl Stanislav          JIL5401   9087    H50C    79.00         60,00Kč
  5    87 Jiřištová Hana           JIL6052   9093    D45C    21.00         60,00Kč
  6    88 Malý Evžen               JIL6102   9070    H45C    67.00         60,00Kč
  7    89 Malá Eva                 JIL6351 405969    D45C    27.00         60,00Kč
  8    90 Kolín Jan                JIL7701  51590    H21C    39.00         60,00Kč
  9    91 Malá Věra                JIL7752   9077    D21C    67.00         60,00Kč
 10    92 Jiřištová Zuzana         JIL8254   9054    D21C    55.00         60,00Kč
 11    93 Kynčlová Martina         JIL8651   9088    D21C    46.00         60,00Kč
 12    94 Malý Aleš                JIL8702   9099    H21C     6.00         60,00Kč
 13    96 Exner Jan                JIL9001  51109    H18C    56.00         60,00Kč
 14    97 Havlíček Lukáš           JIL9003  49363    H18C    61.00         60,00Kč
 15    98 Černý Vojtěch            JIL9006   9091    H18C    59.00         60,00Kč
 16    99 Havlíčková Nikola        JIL9352  49432    D16C     7.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: KRN -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   100 Ulahelová Jana           KRN8451  52647    D21C    73.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: KUN -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   102 Šroler Zdeněk            KUN5201   9027    H55C    30.00         60,00Kč
  2   103 Trejtnar Pavel           KUN5801   9014    H45C    59.00         60,00Kč
  3   104 Lux Zdeněk               KUN6201   9025    H35D    88.00         60,00Kč
  4   105 Lux Filip                KUN9102   9020    H18C    48.00         60,00Kč
  5   106 Trejtnarová Zuzana       KUN9151   9028    D18C    89.00         60,00Kč
  6   107 Kopecká Eliška           KUN9251   9022    D16C     8.00         60,00Kč
  7   108 Kopecký Miloš            KUN9501   9021    H14C    49.00         40,00Kč
  8   109 Hruška Antonín           KUN9502   9023    H14C    35.00         40,00Kč
  9   111 Kopecká Anna             KUN9951   9026    D10N     4.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: LPU -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   112 Roudný Václav            LPU0001 232601    H10C    32.00         40,00Kč
  2   113 Roudný Martin            LPU0002 232602    H10C    50.00         40,00Kč
  3   114 Žák Michal               LPU0003 232604    H10N    68.00         40,00Kč
  4   115 Konvalinka Jindřich      LPU0004           H10N    50.00         40,00Kč
  5   116 Čivrný Jan               LPU0501 232649    HDR                   30,00Kč
  6   117 Koudelka Karel           LPU4001   9347    H65C   100.00         60,00Kč
  7   765 Fridrich Jaroslav        LPU4501   9256    H55D    84.00         60,00Kč
  8   118 Čepelka Petr             LPU4701   9334    H55D    80.00         60,00Kč
  9   119 Chmelík Jiří             LPU4702   9267    H55D    76.00         60,00Kč
 10   120 Malá Marie               LPU4753 301172    D55C    64.00         60,00Kč
 11   121 Šrollová Zdeňka          LPU4951 219207    D55C    70.00         60,00Kč
 12   760 Mrštík Václav            LPU5002   9215    H50C    77.00         60,00Kč
 13   122 Třasák Milan             LPU5206   9257    H55C    20.00         60,00Kč
 14   123 Klimpl Petr              LPU5401   9201    H45D    49.00         60,00Kč
 15   124 Hostinský Jiří           LPU5501   9255    H50C    91.00         60,00Kč
 16   125 Lulay Miloš              LPU5502 301188    H45D    67.00         60,00Kč
 17   126 Mrštíková Hana           LPU5552 232603    D50C    78.00         60,00Kč
 18   127 Lulayová Věra            LPU5651   9224    D45D     6.00         60,00Kč
 19   128 Lennerová Eva            LPU5653   9279    D50C    62.00         60,00Kč
 20   129 Dočkalová Jiřina         LPU5654   9290    D50C    74.00         60,00Kč
 21   130 Baštová Alena            LPU5752   9220    D50C    70.00         60,00Kč
 22   131 Víchová Ladislava        LPU5851   9211    D50C    66.00         60,00Kč
 23   132 Bolech Jiří              LPU5904   9330    H45C    35.00         60,00Kč
 24   133 Novotný Miroslav         LPU5905 301183    H45C    49.00         60,00Kč
 25   134 Juračková Jana           LPU6051   9237    D35C    42.00         60,00Kč
 26   135 Roudný Václav            LPU6102   9277    H45C    45.00         60,00Kč
 27   136 Hermanová Dana           LPU6151   9311    D45C    37.00         60,00Kč
 28   137 Cinkan Zdeněk            LPU6201   9327    H35D    91.00         60,00Kč
 29   138 Čivrný Pavel             LPU6306 995887    H40C    83.00         60,00Kč
 30   139 Weisbauerová Blanka      LPU6351   9251    D35D    93.00         60,00Kč
 31   140 Habětínková Jitka        LPU6352           D45D    24.00         60,00Kč
 32   141 Procházka Radek          LPU6504 410783    H40C    87.00         60,00Kč
 33   142 Valach Petr              LPU6505 253352    H35D    89.00         60,00Kč
 34   143 Čermáková Renata         LPU6553   9310    D35C    55.00         60,00Kč
 35   144 Roudná Eva               LPU6554  51183    D40C    90.00         60,00Kč
 36   145 Valachová Jana           LPU6654 253353    D35C    49.00         60,00Kč
 37   146 Kaplanová Iva            LPU6859 224882    D35C    52.00         60,00Kč
 38   147 Demlová Jitka            LPU6955   9656    D35D    95.00         60,00Kč
 39   148 Procházková Alexandra    LPU7051 416258    D35C    47.00         60,00Kč
 40   149 Tužilová Štěpánka        LPU7052           D35D   101.00         60,00Kč
 41   150 Filičko Marek            LPU7102 301168    H21C    69.00         60,00Kč
 42   151 Fridrich Petr            LPU7303   9245    H21D    65.00         60,00Kč
 43   152 Kokaisl Tomáš            LPU7820 253360    H21D    70.00         60,00Kč
 44   153 Rybičková Kateřina       LPU7855 232606    D21D    33.00         60,00Kč
 45   154 Klimplová Lenka          LPU7951   9203    D21C    52.00         60,00Kč
 46   155 Šolcová Hana             LPU7954   9329    D21C    61.00         60,00Kč
 47   156 Vlčovská Eva             LPU7956   9296    D21C    59.00         60,00Kč
 48   157 Zitková Radka            LPU7958   9222    D21D    30.00         60,00Kč
 49   158 Šabatka Petr             LPU8106   9269    H21C    53.00         60,00Kč
 50   159 Duch Zdeněk              LPU8306   9214    H21D    72.00         60,00Kč
 51   160 Víchová Šárka            LPU8352   9207    D21C    45.00         60,00Kč
 52   161 Zitka Adam               LPU8402   9241    H21C    84.00         60,00Kč
 53   162 Baštová Martina          LPU8453   9221    D21C    41.00         60,00Kč
 54   163 Fukátko Petr             LPU8503   9317    H21C     4.00         60,00Kč
 55   164 Herman Jan               LPU8505   9307    H21C    66.00         60,00Kč
 56   165 Bolech Filip             LPU8602  49634    H21C    63.00         60,00Kč
 57   166 Juračková Jana           LPU8653   9235    D21C    43.00         60,00Kč
 58   167 Fiala Petr               LPU8701   9274    H21C    35.00         60,00Kč
 59   168 Kopecký Ondřej           LPU8704   9862    H21C    82.00         60,00Kč
 60   169 Weisbauerová Dagmar      LPU8951   9250    D21D    45.00         60,00Kč
 61   170 Kiacová Zuzana           LPU8954   9345    D21C    28.00         60,00Kč
 62   171 Hovorka Lukáš            LPU9001   9866    H18C    38.00         60,00Kč
 63   173 Klapal Jan               LPU9006 515142    H21C    50.00         60,00Kč
 64   174 Bolechová Anežka         LPU9051  51104    D21C    57.00         60,00Kč
 65   175 Knapová Jana             LPU9053   9332    D21C    32.00         60,00Kč
 66   176 Valachová Martina        LPU9054 410785    D21C    66.00         60,00Kč
 67   177 Weisbauer Vojtěch        LPU9101   9252    H18C    36.00         60,00Kč
 68   178 Macl Jan                 LPU9102   9867    H18C    49.00         60,00Kč
 69   738 Procházka David          LPU9113 515162    H21C    18.00         60,00Kč
 70   179 Tichý Ondřej             LPU9120 416274    H18C    51.00         60,00Kč
 71   180 Marešová Kristýna        LPU9155 405957    D18C    93.00         60,00Kč
 72   181 Skálová Eliška           LPU9159 416257    D18C    87.00         60,00Kč
 73   182 Novotný Jan              LPU9201   9291    H16C    47.00         60,00Kč
 74   183 Zitka Lukáš              LPU9202 224874    H16C    75.00         60,00Kč
 75   184 Valach Ondřej            LPU9205 410786    H16C    49.00         60,00Kč
 76   185 Čermák Jan               LPU9301   9304    H16C    54.00         60,00Kč
 77   186 Slanař Matěj             LPU9304 232610    H16C    73.00         60,00Kč
 78   187 Kisková Klára            LPU9356 224875    D16D    28.00         60,00Kč
 79   188 Zelinka Jan              LPU9405 207824    H14C    57.00         40,00Kč
 80   189 Procházková Klára        LPU9451 416265    D14C    36.00         40,00Kč
 81   190 Lemberk Jakub            LPU9501   9276    H14C    69.00         40,00Kč
 82   191 Deml Tomáš               LPU9502   9657    H14C    45.00         40,00Kč
 83   192 Tužil Ondřej             LPU9601           H12D     1.00         40,00Kč
 84   193 Semerád Pavel            LPU9605           H12D     9.00         40,00Kč
 85   194 Kaplan Martin            LPU9609 224873    H12C    49.00         40,00Kč
 86   195 Tomek Jan                LPU9610 420440    H12C    55.00         40,00Kč
 87   196 Provazníková Darja       LPU9651           D12D     0.00         40,00Kč
 88   197 Habětínek Adam           LPU9701 232609    H12C    59.00         40,00Kč
 89   198 Novotný Vojtěch          LPU9702   9308    H12C    65.00         40,00Kč
 90   199 Bezdíček Kryštof         LPU9706           H12D     5.00         40,00Kč
 91   200 Fenclová Tereza          LPU9752   9648    D12C    62.00         40,00Kč
 92   201 Žák Jan                  LPU9802 232608    H10C    44.00         40,00Kč
 93   202 Koška Matěj              LPU9803           H10C    24.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5170.00        0.00        0.00        0.00     5170.00        0.00    -5170.00
 
 
Startovka oddílu: LTU -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   203 Kutáčková Stanislava     LTU4751 405955    D55C    68.00         60,00Kč
  2   204 Soukupová Dáša           LTU4752   9779    D55C    74.00         60,00Kč
  3   205 Rejmont Milan            LTU4801   9777    H45C    57.00         60,00Kč
  4   206 Procházka Jiří           LTU4802   9778    H45C    43.00         60,00Kč
  5   207 Krejčí Jaroslav          LTU5801   9775    H35D   102.00         60,00Kč
  6   208 Horák Jiří               LTU5802   9773    H21C    75.00         60,00Kč
  7   209 Petrželová Alena         LTU6351 405972    D35D    90.00         60,00Kč
  8   210 Hanušová Jitka           LTU6352   9609    D45D    20.00         60,00Kč
  9   211 Hanuš Pavel              LTU6501   9632    H35D    92.00         60,00Kč
 10   212 Killar Marek             LTU6801 301646    H35C    53.00         60,00Kč
 11   213 Kult Martin              LTU9002 416290    H18C    53.00         60,00Kč
 12   214 Polzerová Lenka          LTU9051   9894    D18C    82.00         60,00Kč
 13   215 Lazák Tomáš              LTU9102 515479    H18C    57.00         60,00Kč
 14   216 Petržela Jan             LTU9201 515402    H16C    71.00         60,00Kč
 15   217 Svoboda Tomáš            LTU9203 416288    H16C    59.00         60,00Kč
 16   218 Grundmannová Hana        LTU9251 405975    D16C     5.00         60,00Kč
 17   219 Grundmann Jan            LTU9401 515487    H14C    61.00         40,00Kč
 18   220 Svobodová Lenka          LTU9551 416289    D14C    46.00         40,00Kč
 19   221 Horešovský Tomáš         LTU9601 405973    H12D    15.00         40,00Kč
 20   222 Koderičová Tereza        LTU9651 301640    D12D     6.00         40,00Kč
 21   223 Procházková Aneta        LTU9652  51442    D12D    12.00         40,00Kč
 22   224 Vondráková Barbora       LTU9851 416282    D10N    44.00         40,00Kč
 23   225 Sedláčková Tereza        LTU9852  49631    D10N    34.00         40,00Kč
 24   226 Horní Edita              LTU9853 416285    D10N    48.00         40,00Kč
 25   227 Mačková Markéta          LTU9951 425561    D10N    18.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00        0.00        0.00        0.00     1320.00        0.00    -1320.00
 
 
Startovka oddílu: MFP -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   740 Šimek Miroslav           MFP6302 416321    H21D    80.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: NPA -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   228 Pavelec Matěj            NPA0501   9702    HDR                   30,00Kč
  2   229 Novák Karel              NPA5001   9686    H55C    12.00         60,00Kč
  3   230 Kalibán Jaroslav         NPA5101   9687    H45C    37.00         60,00Kč
  4   231 Kalibánová Jiřina        NPA5351   9688    D45C    19.00         60,00Kč
  5   232 Nováková Jana            NPA5552   9690    D45D    10.00         60,00Kč
  6   233 Hušková Eva              NPA5754   9692    D45C    15.00         60,00Kč
  7   234 Zikmund Zdeněk           NPA6705   9967    H21C    85.00         60,00Kč
  8   235 Pavelcová Gabriela       NPA7851   9696    D21C    16.00         60,00Kč
  9   236 Tauchmanová Ivana        NPA7852   9697    D21C    14.00         60,00Kč
 10   237 Dytrych Martin           NPA8501   9701    H21D    62.00         60,00Kč
 11   238 Tázlar Ondřej            NPA9003   9695    H18C    55.00         60,00Kč
 12   239 Šmidrkalová Monika       NPA9051   9711    D21C    22.00         60,00Kč
 13   240 Tázlar Vojtěch           NPA9501   9712    H14C    55.00         40,00Kč
 14   241 Kosina Jakub             NPA9601   9704    H12C    81.00         40,00Kč
 15   242 Řehák Adam               NPA9701   9709    H10N    64.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      810.00        0.00        0.00        0.00      810.00        0.00     -810.00
 
 
Startovka oddílu: PGP -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   243 Mezníková Lenka          PGP8453  51180    D21C    51.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PHK -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   244 Melichar Igor            PHK     336796    H45D    75.00         60,00Kč
  2   245 Soural Tomáš             PHK               H21D    82.00         60,00Kč
  3   246 Bečka  Jakub             PHK     253812    H10N    58.00         40,00Kč
  4   247 Samek  Tomáš             PHK0001 410789    H10C    56.00         40,00Kč
  5   248 Hápová  Petra            PHK0051   9368    D10N    16.00         40,00Kč
  6   249 Metelka  Ondřej          PHK0101 331689    H10C    22.00         40,00Kč
  7   250 Ďoubalíková  Marie       PHK0151 339541    HDR                   30,00Kč
  8   251 Vykysalý  František      PHK3002   9455    H65C   102.00         60,00Kč
  9   252 Mikulecký  Jan           PHK3801   9102    H55D    88.00         60,00Kč
 10   254 Jiran  Václav            PHK4701 301692    H55D    92.00         60,00Kč
 11   255 Jiranová  Alena          PHK5351   9371    D50C    80.00         60,00Kč
 12   256 Sajbrt  Václav           PHK5402  49877    H45D    63.00         60,00Kč
 13   257 Souček  Pavel            PHK5503   9837    H45D    53.00         60,00Kč
 14   258 Běhounová  Jiřina        PHK5651   9401    D50C    68.00         60,00Kč
 15   259 Běhoun  Pavel            PHK5701   9400    H50C    81.00         60,00Kč
 16   260 Balcar  Aleš             PHK5703  49697    H45D    59.00         60,00Kč
 17   261 Košek  Zdeněk            PHK5802   9381    H45D    41.00         60,00Kč
 18   262 Panchártková  Jitka      PHK5951   9429    D35C    41.00         60,00Kč
 19   263 Balcarová  Eva           PHK5952 301691    D45D     2.00         60,00Kč
 20   264 Justa  Jaromír           PHK6101   9373    H35D    83.00         60,00Kč
 21   265 Justová  Jana            PHK6153 207818    D35D    87.00         60,00Kč
 22   266 Košková  Lenka           PHK6159   9384    D45D    28.00         60,00Kč
 23   267 Lamichová  Iva           PHK6353   9438    D35D    85.00         60,00Kč
 24   268 Hlaváček  Lubomír        PHK6401   9369    H35C    52.00         60,00Kč
 25   679 Radek Kubíček            PHK6501   9388    H40C    88.00         60,00Kč
 26   269 Kubátová  Iva            PHK6552   9387    D35D    98.00         60,00Kč
 27   271 Růžička  Ivan            PHK6702 336760    H35C    61.00         60,00Kč
 28   272 Azebová  Martina         PHK6757  49890    D35D    96.00         60,00Kč
 29   273 Háp  Pavel               PHK7101   9395    H35C    50.00         60,00Kč
 30   274 Maňáková  Silvie         PHK7151 224872    D35D    92.00         60,00Kč
 31   275 Růžičková  Kamila        PHK7153 336724    D35C    45.00         60,00Kč
 32   276 Hápová  Šárka            PHK7157   9396    D35D   100.00         60,00Kč
 33   277 Pompach  Martin          PHK7207   9433    H35D   100.00         60,00Kč
 34   278 Ďoubalíková  Veronika    PHK7351   9361    D21C    40.00         60,00Kč
 35   279 Samková  Renáta          PHK7456   9431    D21C    24.00         60,00Kč
 36   280 Kubečková Zdenka         PHK7501 224919    D21D    56.00         60,00Kč
 37   281 Kadeřávek  Petr          PHK7605   9399    H21C    32.00         60,00Kč
 38   282 Valík  Ondřej            PHK7801 100755    HDR                   30,00Kč
 39   283 Losman  Petr             PHK7901 515420    H21C    68.00         60,00Kč
 40   284 Tihon  Michal            PHK7905   9359    H21C    48.00         60,00Kč
 41   285 Valíková  Saša           PHK7953           D21D    54.00         60,00Kč
 42   286 Melounková  Lucie        PHK8054   9416    D21C    27.00         60,00Kč
 43   287 Vítková  Lucie           PHK8055   9448    D21C    74.00         60,00Kč
 44   288 Zvěřina  Petr            PHK8204  51443    H21C    83.00         60,00Kč
 45   686 Kateřina Novotná         PHK8252  51607    D21C    19.00         60,00Kč
 46   289 Lamichová  Kateřina      PHK8359   9824    D21C    60.00         60,00Kč
 47   290 Ježek  Jiří              PHK8403   9469    H21C    52.00         60,00Kč
 48   291 Dušátko  Jan             PHK8501   9363    H21D    76.00         60,00Kč
 49   292 Justová  Hana            PHK8556  49630    D21D    36.00         60,00Kč
 50   293 Dušátková  Lenka         PHK8557   9364    D21C    63.00         60,00Kč
 51   294 Košková  Jana            PHK8653   9383    D21D    41.00         60,00Kč
 52   295 Doležalová  Vendula      PHK8752 995858    D21C    17.00         60,00Kč
 53   296 Panchártek  Jan          PHK8802 553446    H21C    56.00         60,00Kč
 54   297 Azebová  Nina            PHK8855   9353    D21C    70.00         60,00Kč
 55   298 Hendrychová   Zuzana     PHK8954 416329    D21C    72.00         60,00Kč
 56   299 Kubát  Pavel             PHK9101 553441    H18C    46.00         60,00Kč
 57   300 Kamenický Jakub          PHK9104 553445    H18C    58.00         60,00Kč
 58   301 Azeb  Karim              PHK9110   9352    H18C    39.00         60,00Kč
 59   302 Lamichová  Martina       PHK9152   9839    D18C    97.00         60,00Kč
 60   303 Mikulecký  Jan           PHK9202   9198    H18C    54.00         60,00Kč
 61   304 Novotná  Tereza          PHK9255 553444    D21C    34.00         60,00Kč
 62   305 Maňák Matěj              PHK9302 232647    H16C    53.00         60,00Kč
 63   306 Chlupáč  Dominik         PHK9315  52799    H16C    69.00         60,00Kč
 64   307 Kamenická  Kateřina      PHK9353   9832    D16C    16.00         60,00Kč
 65   308 Kamenický  Ondřej        PHK9401 301383    H14C    67.00         40,00Kč
 66   309 Novotná  Markéta         PHK9451 553443    D16C    20.00         60,00Kč
 67   310 Růžička Karel            PHK9502 339560    H14C    51.00         40,00Kč
 68   311 Horáček  Petr            PHK9602 336717    H12C    51.00         40,00Kč
 69   312 Šádková  Martina         PHK9653 224887    D12C    66.00         40,00Kč
 70   313 Šádková  Lucie           PHK9654 224885    D12D     2.00         40,00Kč
 71   314 Ďoubalíková  Anna        PHK9655 207805    D12C    32.00         40,00Kč
 72   315 Machačová  Michaela      PHK9656 339542    D12C    50.00         40,00Kč
 73   317 Košková  Michaela        PHK9658   9382    D12D    16.00         40,00Kč
 74   318 Háp  Ondřej              PHK9702 336739    H12D    23.00         40,00Kč
 75   319 Růžička Adam             PHK9704 339544    H12C    63.00         40,00Kč
 76   320 Bečka  Vladimír          PHK9705 331063    H12C    83.00         40,00Kč
 77   321 Novotná  Klára           PHK9751 410790    D12C    22.00         40,00Kč
 78   322 Samková  Kateřina        PHK9752   9467    D12C    28.00         40,00Kč
 79   323 Kavalírová  Jůlie        PHK9753 207804    D12C    54.00         40,00Kč
 80   324 Maňák  Michal            PHK9801 224890    H10C    52.00         40,00Kč
 81   325 Kubečková Barbora        PHK9852 224914    D10C     4.00         40,00Kč
 82   326 Kubečková Veronika       PHK9853 224916    HDR                   30,00Kč
 83   327 Štoková  Radka           PHK9855 336757    D10C     8.00         40,00Kč
 84   328 Kavalír  Jáchym          PHK9901   9833    H10C    42.00         40,00Kč
 85   329 Hůlek  Matěj             PHK9904   9831    H10N    78.00         40,00Kč
 86   330 Truněčková  Kateřina     PHK9953   9458    D10N     6.00         40,00Kč
 87   331 Kubíčková  Jana          PHK9999 224883    D10C    12.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4630.00        0.00        0.00        0.00     4630.00        0.00    -4630.00
 
 
Startovka oddílu: PL0 -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   332 Bartkowiak Edward        PL048X0 412412    H55C     0.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PL1 -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   333 Szlendak Krzysztof       PL168X0 412125    H40C    82.00         60,00Kč
  2   334 Antonowicz Jerzy         PL168X1 504405    H40C    84.00         60,00Kč
  3   335 Popowski Jarosław        PL169X0 332638    H35C    60.00         60,00Kč
  4   336 Tynelska Justyna         PL189X0 842665    D21C    21.00         60,00Kč
  5   337 Filaber Anna             PL190X0 412124    D21C    36.00         60,00Kč
  6   338 Gajda Monika             PL190X1 504409    D21C    33.00         60,00Kč
  7   339 Kołosińska Jolanta       PL190X2 895014    D21C    54.00         60,00Kč
  8   340 Szlendak Joanna          PL193X0 412222    D16C    12.00         60,00Kč
  9   341 Popowska Wioleta         PL194X0 332631    D14C    54.00         40,00Kč
 10   342 Parfianowicz Piotr       PL194X1 842659    H16C    70.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      580.00        0.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00
 
 
Startovka oddílu: PVP -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   683 Bernátková Markéta       PVP7751 416325    D21C    29.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SCP -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   343 Šístek Daniel            SCP7507  51566    H21C    57.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SHK -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   344 Mičánková Monika         SHK       9179    D21D    34.00         60,00Kč
  2   345 Máslo Miroslav           SHK4001   9103    H65C    90.00         60,00Kč
  3   346 Fejlek Vojtěch           SHK5202   9104    H45D    57.00         60,00Kč
  4   347 Šlechtová Marie          SHK5251   9105    D45D    26.00         60,00Kč
  5   348 Košťál Václav            SHK5301   9106    H55D    72.00         60,00Kč
  6   349 Fejlková Alice           SHK5351   9107    D45D     0.00         60,00Kč
  7   350 Hepnerová Dagmar         SHK5451   9108    D45C    29.00         60,00Kč
  8   351 Šabatková Zdena          SHK5652   9112    D45D    22.00         60,00Kč
  9   352 Gazdačko Milan           SHK5702 410797    H45C    31.00         60,00Kč
 10   353 Šabatka Petr             SHK5703   9115    H50C    85.00         60,00Kč
 11   354 Stulíková Zuzana         SHK5751   9116    D45D    16.00         60,00Kč
 12   355 Hausvater Karel          SHK5801 301648    H35C    58.00         60,00Kč
 13   356 Gazdačková Jana          SHK5851   9117    D45D     4.00         60,00Kč
 14   357 Bláhová Luba             SHK5852   9118    D45D     8.00         60,00Kč
 15   358 Svobodová Eva            SHK5853 301696    D45D    12.00         60,00Kč
 16   359 Svoboda Miloslav         SHK5901   9158    H35D   104.00         60,00Kč
 17   360 Vízek Luděk              SHK6001  49629    H35D    80.00         60,00Kč
 18   362 Novotný Pavel            SHK6104  51489    H35D    94.00         60,00Kč
 19   698 Novotná Iva              SHK6151  51488    D45C    35.00         60,00Kč
 20   363 Hausvaterová Marcela     SHK6152 219201    D45C    13.00         60,00Kč
 21   364 Vychodil Tomáš           SHK6301  51182    H35D    90.00         60,00Kč
 22   365 Mádlová Iva              SHK6351   9121    D45C    17.00         60,00Kč
 23   366 Teplý Jiří               SHK6401   9123    H35C    54.00         60,00Kč
 24   367 Chmelař Pavel            SHK6402   9124    H35C    66.00         60,00Kč
 25   368 Funda Michal             SHK6403 410744    H35D    97.00         60,00Kč
 26   369 Souček Karel             SHK6601 301195    H35C    56.00         60,00Kč
 27   370 Fundová Hana             SHK6752 410739    D35D    82.00         60,00Kč
 28   371 Divecká Růžena           SHK6753   9157    D35D    86.00         60,00Kč
 29   372 Čečka Jiří               SHK7600     82    H21C     2.00         60,00Kč
 30   373 Hepner David             SHK7601   9133    H21C    76.00         60,00Kč
 31   374 Toužil Karel             SHK7602   9134    H21C    12.00         60,00Kč
 32   375 Svoboda Ondřej           SHK7605   9135    H21C    46.00         60,00Kč
 33   376 Slovák Miroslav          SHK7704  51500    H21C    24.00         60,00Kč
 34   377 Čečková Martina          SHK7753   7753    D21C    75.00         60,00Kč
 35   378 Weiner Jakub             SHK7911   9140    H21C    26.00         60,00Kč
 36   379 Toužilová Martina        SHK8051   9165    D21C    38.00         60,00Kč
 37   380 Fejlková Martina         SHK8152   9142    D21C    58.00         60,00Kč
 38   381 Stulík Jakub             SHK8212   9153    H21C    59.00         60,00Kč
 39   382 Bláha Jan                SHK8215   9145    H21C    80.00         60,00Kč
 40   383 Gazdačko Jan             SHK8404   4352    H21C    70.00         60,00Kč
 41   384 Svoboda Petr             SHK8508   4351    H21C    74.00         60,00Kč
 42   385 Pátková Šárka            SHK8556   9164    D21D    50.00         60,00Kč
 43   386 Gazdačková Michala       SHK8653   9172    D21D    39.00         60,00Kč
 44   387 Šmehlík Eduard           SHK8702 515483    H21C    21.00         60,00Kč
 45   388 Vízková Karolína         SHK8754   9183    D21D    46.00         60,00Kč
 46   389 Teplá Tereza             SHK8851   9186    D21C    64.00         60,00Kč
 47   390 Šabatka Zdeněk           SHK8902   9189    H21C    29.00         60,00Kč
 48   391 Tomalík Ondřej           SHK8904   9190    H21C     8.00         60,00Kč
 49   392 Petrželová Tereza        SHK8952 515140    D21C    48.00         60,00Kč
 50   393 Šabatka Jan              SHK9001   9193    H18C    44.00         60,00Kč
 51   394 Souček Michal            SHK9007   9490    H18C    60.00         60,00Kč
 52   395 Svobodová Jana           SHK9052 416214    D21D    43.00         60,00Kč
 53   396 Stulík Matěj             SHK9101   9195    H18C    62.00         60,00Kč
 54   397 Funda Jan                SHK9103   9843    H18C    52.00         60,00Kč
 55   398 Vychodil Adam            SHK9105   9194    H18C    41.00         60,00Kč
 56   399 Chmelařová Michaela      SHK9151 995830    D18C    86.00         60,00Kč
 57   400 Smitka Jan               SHK9204  49603    H16C    67.00         60,00Kč
 58   401 Kudera Daniel            SHK9208 331418    H16C    65.00         60,00Kč
 59   402 Teplá Karolína           SHK9251   9199    D16C     1.00         60,00Kč
 60   403 Divecký František        SHK9301  51131    H16C    52.00         60,00Kč
 61   726 Provázek Jiří            SHK9302  49604    H16C    58.00         60,00Kč
 62   404 Matěna David             SHK9303  51490    H16D     5.00         60,00Kč
 63   405 Fundová Eliška           SHK9351  51176    D16C    17.00         60,00Kč
 64   406 Voženílková Nicola       SHK9451 331252    D14C    42.00         40,00Kč
 65   407 Zajíček Lukáš            SHK9503   9845    H14D    12.00         40,00Kč
 66   408 Matěna Patrik            SHK9603 331370    H12C    67.00         40,00Kč
 67   409 Trejbal Václav           SHK9604 420426    H12C    29.00         40,00Kč
 68   410 Netuka Vojtěch           SHK9701  51405    H12C    75.00         40,00Kč
 69   411 Mervart Marek            SHK9702 301649    H12C    35.00         40,00Kč
 70   412 Jančálek Petr            SHK9705 331276    H12D    21.00         40,00Kč
 71   413 Barešová Markéta         SHK9751  51402    D12C    42.00         40,00Kč
 72   414 Vanžurová Tereza         SHK9752 331677    D12C    68.00         40,00Kč
 73   415 Gebrt Jan                SHK9801 331229    H10C    34.00         40,00Kč
 74   416 Votroubková Petra        SHK9853           D10N    40.00         40,00Kč
 75   417 Kudera Tomáš             SHK9901 331247    H10N    80.00         40,00Kč
 76   418 Větříčková Andrea        SHK9951   9196    D10C     6.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4300.00        0.00        0.00        0.00     4300.00        0.00    -4300.00
 
 
Startovka oddílu: SJC -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   419 Karásek Matěj            SJC0001           H10N    62.00         40,00Kč
  2   420 Zalaba Tomáš             SJC0101   9993    HDR                   30,00Kč
  3   421 Havlík Jaroslav          SJC3601 500268    H55D    74.00         60,00Kč
  4   422 MIKAN vladimír           SJC4805   9913    H55C    26.00         60,00Kč
  5   423 Palas Pavel              SJC5604   9956    H45D    69.00         60,00Kč
  6   424 Bienová Věra             SJC5752   9918    D45D    14.00         60,00Kč
  7   425 Řehák Pavel              SJC6001   9916    H45D    47.00         60,00Kč
  8   426 Zalabová Martina         SJC6657   9932    D35C    48.00         60,00Kč
  9   427 Zlámal Petr              SJC7010   9962    H21C    60.00         60,00Kč
 10   428 Zlámalová Zdena          SJC7253   9952    D35D    88.00         60,00Kč
 11   429 Kraus Petr               SJC7303   9898    H21C    15.00         60,00Kč
 12   430 Kazda Ondřej             SJC8202   9982    H21C    25.00         60,00Kč
 13   431 Hanzl Tomáš              SJC8205   9965    H21C    40.00         60,00Kč
 14   432 Holas Štěpán             SJC8702   9987    H21C    23.00         60,00Kč
 15   434 Procházková Olga         SJC9152   9994    D18C   101.00         60,00Kč
 16   435 Palasová Pavlína         SJC9352   9985    D16C     3.00         60,00Kč
 17   437 Šmejc Jakub              SJC9401   9983    H14C    37.00         40,00Kč
 18   438 Šmejcová Anna            SJC9552   9929    D14C    50.00         40,00Kč
 19   439 Štál Jan                 SJC9601   9996    H12C    73.00         40,00Kč
 20   440 Zlámal David             SJC9603   4239    H12C    57.00         40,00Kč
 21   441 Řehák Tomáš              SJC9701   4746    H12D    13.00         40,00Kč
 22   442 Doležal Vít              SJC9802   4742    H10N    76.00         40,00Kč
 23   443 Macko Lukáš              SJC9901           H10N    54.00         40,00Kč
 24   444 Zlámalová Nikola         SJC9951   4297    D10N    30.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1230.00        0.00        0.00        0.00     1230.00        0.00    -1230.00
 
 
Startovka oddílu: SNA -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   445 Sokolář Zdeněk           SNA4501   9610    H55D    82.00         60,00Kč
  2   446 Langrová Eva             SNA5351   9612    D45C    23.00         60,00Kč
  3   447 Langr Stanislav          SNA5403   9633    H45D    55.00         60,00Kč
  4   448 Sedloň Josef             SNA5604   7244    H45D    51.00         60,00Kč
  5   449 Hnyk Petr                SNA5701 416261    H45D    71.00         60,00Kč
  6   450 Zákravský Zdeněk         SNA5702 253101    H45D    77.00         60,00Kč
  7   451 Vondráčková Zdeňka       SNA6251   9608    D45C    31.00         60,00Kč
  8   452 Imlauf Martin            SNA6301   9629    H35D    86.00         60,00Kč
  9   453 Krunková Bohuslava       SNA7053 416262    D35D    99.00         60,00Kč
 10   454 Doucha Jiří              SNA7105   9626    H21C    36.00         60,00Kč
 11   455 Macek Martin             SNA7106   9390    H21C    86.00         60,00Kč
 12   456 Slavík Pavel             SNA7349   9630    H21C    34.00         60,00Kč
 13   457 Nývlt Martin             SNA8206   9622    H21C    51.00         60,00Kč
 14   458 Hůlková Marie            SNA8255   9605    D21C    26.00         60,00Kč
 15   459 Pýcha Lukáš              SNA8402   9617    H21C    81.00         60,00Kč
 16   460 Zákravská Šárka          SNA8951 410778    D21C    71.00         60,00Kč
 17   461 Hnyková Renata           SNA9151 405985    D18C    99.00         60,00Kč
 18   462 Krunková Klára           SNA9351 405984    D16C    14.00         60,00Kč
 19   463 Sedloňová Aneta          SNA9451   9642    D14C    44.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1120.00        0.00        0.00        0.00     1120.00        0.00    -1120.00
 
 
Startovka oddílu: SRK -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   464 Filipová Tereza          SRK0050 425566    D10N     8.00         40,00Kč
  2   465 Eisnerová Nicole         SRK0051   9811    D10N    28.00         40,00Kč
  3   771 Heřmanová Katka          SRK  01        P  HDR                   30,00Kč
  4   466 Zemánek Mikuláš          SRK0201           HDR                   30,00Kč
  5   467 Ehlová Iva               SRK3951   9539    D55C    66.00         60,00Kč
  6   468 Seidl Karel              SRK4301   9474    H55D    96.00         60,00Kč
  7   469 Vítek Zdeněk             SRK4701   9799    H60C     5.00         60,00Kč
  8   470 Hrobař Rudolf            SRK4702   9798    H60C     9.00         60,00Kč
  9   471 Mikulecká Nataša         SRK4751   9485    D21C    47.00         60,00Kč
 10   472 Daníček Josef            SRK4901   9800    H55C     8.00         60,00Kč
 11   473 Stárek Jiří              SRK5002   9818    H55C    14.00         60,00Kč
 12   474 Pohl Zdeněk              SRK5301   9533    H55C     2.00         60,00Kč
 13   475 Balcar Pavel             SRK5602   9487    H45C    61.00         60,00Kč
 14   476 Štěpánek Rudolf          SRK5901   9809    H45D    43.00         60,00Kč
 15   477 Pátek Petr               SRK6001   9813    H45D    65.00         60,00Kč
 16   478 Peremská Dana            SRK6351   9535    D35D    83.00         60,00Kč
 17   479 Hauptfleisch Roman       SRK6603 405996    H35D    81.00         60,00Kč
 18   480 Hauptfleischová Jitka    SRK6652 405989    D35D    81.00         60,00Kč
 19   481 Kulhavá Jarmila          SRK6751 219278    D35C    51.00         60,00Kč
 20   482 Locker Martin            SRK7001 301158    H35D    98.00         60,00Kč
 21   483 Filip Libor              SRK7101   9500    H35C    67.00         60,00Kč
 22   484 Heřman Daniel            SRK7102 995885    H21C    44.00         60,00Kč
 23   485 Filipová Ivana           SRK7373   9501    D35C    44.00         60,00Kč
 24   486 Kuncová Jana             SRK7553   9499    D21C    15.00         60,00Kč
 25   487 Hrobařová Lenka          SRK7751   9482    D21C    68.00         60,00Kč
 26   488 Krmaš Václav             SRK8001   9521    H21C    17.00         60,00Kč
 27   489 Hulec Jan                SRK8101 515432    H21D    77.00         60,00Kč
 28   490 Klícha Martin            SRK8801   9510    H21C    27.00         60,00Kč
 29   491 Jirčák Ondřej            SRK8805   9507    H21C    49.00         60,00Kč
 30   492 Müllerová Věra           SRK9053  51359    D18C    83.00         60,00Kč
 31   493 Zajíček Radim            SRK9110 301122    H18C    63.00         60,00Kč
 32   494 Kosová Denisa            SRK9151   9471    D18C    98.00         60,00Kč
 33   495 Říčařová Žaneta          SRK9152   9804    D18C    95.00         60,00Kč
 34   496 Handl Jindřich           SRK9201   9486    H16C    57.00         60,00Kč
 35   497 Peremská Dana            SRK9351   9536    D16D    20.00         60,00Kč
 36   498 Reslová Hana             SRK9352   9794    D16C    19.00         60,00Kč
 37   499 Štěpánková Aneta         SRK9355 405993    D16D    30.00         60,00Kč
 38   500 Kulhavá Šárka            SRK9356 219279    D16C    21.00         60,00Kč
 39   501 Jarošová Kateřina        SRK9357 301141    D16D    24.00         60,00Kč
 40   502 Hauptfleisch Filip       SRK9401 301103    H14D    14.00         40,00Kč
 41   503 Jiroušek Vít             SRK9402 301134    H14C    33.00         40,00Kč
 42   504 Šedivý Zdeněk            SRK9411 301156    H14C    41.00         40,00Kč
 43   505 Mašek Ondřej             SRK9502 405992    H14C    29.00         40,00Kč
 44   506 Heřman Ondřej            SRK9503   9814    H14C    59.00         40,00Kč
 45   507 Kosek Jan                SRK9507 410355    H14C    65.00         40,00Kč
 46   508 Ptáček Martin            SRK9509 301112    H14C    47.00         40,00Kč
 47   509 Ulčová Tereza            SRK9553 405995    D14C    48.00         40,00Kč
 48   510 Kundrtová Veronika       SRK9651 301102    D12C    44.00         40,00Kč
 49   511 Petrasová Zuzana         SRK9653 405999    D12C    64.00         40,00Kč
 50   512 Kosková Kateřina         SRK9654   9489    D12C    24.00         40,00Kč
 51   513 Kulhavá Eliška           SRK9655 301132    D12C    34.00         40,00Kč
 52   514 Lorencová Simona         SRK9751 416343    D12C    56.00         40,00Kč
 53   515 Zemánková Tereza         SRK9752 301107    D12C    38.00         40,00Kč
 54   516 Locker Tomáš             SRK9802   9801    H12C    39.00         40,00Kč
 55   517 Vavera Aleš              SRK9803   9795    H10C    36.00         40,00Kč
 56   518 Dostál Lukáš             SRK9804 425542    H10N    70.00         40,00Kč
 57   519 Nowaková Tereza          SRK9851 416342    D10N     0.00         40,00Kč
 58   520 Šabata Milan             SRK9904   9505    H10N    74.00         40,00Kč
 59   521 Kalina Vít               SRK9905   9495    H10N    56.00         40,00Kč
 60   522 Dřevěcká Tereza          SRK9951 301130    D10N    14.00         40,00Kč
 61   523 Jarošová Michaela        SRK9952   9808    D10N    22.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3120.00       40.00        0.00        0.00     3160.00        0.00    -3160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: STH -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   524 Junek Petr               STH5501   9063    H45C    55.00         60,00Kč
  2   525 Kalenská Kateřina        STH7351 410777    D21D    37.00         60,00Kč
  3   526 Junek Petr               STH7801   9090    H21C     1.00         60,00Kč
  4   527 Erlebach Michal          STH8301   9083    H21C    13.00         60,00Kč
  5   528 Čechová Andrea           STH9151 253375    D18C    92.00         60,00Kč
  6   529 Kučera Michal            STH9201  51110    H16C    64.00         60,00Kč
  7   530 Uvizl Marek              STH9202   9990    H16C    77.00         60,00Kč
  8   531 Hladík František         STH9203 405965    H16C    72.00         60,00Kč
  9   532 Charvát Jiří             STH9204  49362    H16C    66.00         60,00Kč
 10   533 Janata Jakub             STH9205 303904    H16C    56.00         60,00Kč
 11   534 Vik Martin               STH9206 500838    H16C    74.00         60,00Kč
 12   535 Klouček Martin           STH9301  51112    H16C    50.00         60,00Kč
 13   536 Kalenská Vendula         STH9352 410775    D16C    18.00         60,00Kč
 14   537 Ducháčková Kateřina      STH9356 416278    D16C    15.00         60,00Kč
 15   538 Kučera Štěpán            STH9401   9041    H14C    25.00         40,00Kč
 16   539 Kučera Tomáš             STH9402 410774    H14C    53.00         40,00Kč
 17   540 Pacholíková Lucie        STH9552 253373    D14C    52.00         40,00Kč
 18   541 Čemeljuchová Saša        STH9553   9935    D14C    38.00         40,00Kč
 19   542 Jezdinský Petr           STH9602 303925    H12C    71.00         40,00Kč
 20   543 Klíma Zdeněk             STH9604   7794    H12C    43.00         40,00Kč
 21   544 Tauchmanová Karolína     STH9651 410772    D12C    72.00         40,00Kč
 22   545 Kadavá Denisa            STH9653 331022    D12C    40.00         40,00Kč
 23   546 Hamáčková Simona         STH9654 410773    D14D     0.00         40,00Kč
 24   547 Šemberová Kristýna       STH9751   9046    D12C    30.00         40,00Kč
 25   548 Dubská Michaela          STH9752   9043    D12C    46.00         40,00Kč
 26   549 Jezdinská Petra          STH9753   9934    D12D     8.00         40,00Kč
 27   550 Šimůnková Barbora        STH9754   9050    D12D     4.00         40,00Kč
 28   551 Kalenský Aleš            STH9801 331426    H10C    26.00         40,00Kč
 29   552 Jiroutová Jana           STH9851 303942    D10N    38.00         40,00Kč
 30   553 Dubská Štěpánka          STH9951   9955    D10N    10.00         40,00Kč
 31   554 Ulvrová Eliška           STH9952 331617    D10N    32.00         40,00Kč
 32   555 Urbanová Markéta         STH9953   9997    D10C    16.00         40,00Kč
 33   556 Jezdinská Natálie        STH9954 330520    D10N    46.00         40,00Kč
 34   557 Hamáčková Markéta        STH9955 303928    D10N    26.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1640.00        0.00        0.00        0.00     1640.00        0.00    -1640.00
 
 
Startovka oddílu: TAP -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   558 Makovský Jakub           TAP8511 515475    H21C    19.00         60,00Kč
  2   559 Zajíc Vítězslav          TAP8610 515469    H21C    11.00         60,00Kč
  3   560 Hodek Michal             TAP8808 515433    H21C    78.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: TBM -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   561 Urválek Jiří             TBM6107  53296    H35C    59.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: TYN -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   562 Švagr Rostislav          TYN0001  51101    HDR                   30,00Kč
  2   563 Beňo Miroslav            TYN5301   9731    H50C    83.00         60,00Kč
  3   564 Zdeněk Dočkal            TYN5601 416341    H50C    93.00         60,00Kč
  4   565 Malec Jaromír            TYN5604 405977    H50C    75.00         60,00Kč
  5   566 Marčíková Petra          TYN6651  51424    D40C    94.00         60,00Kč
  6   567 Švagr Zdeněk             TYN6801 415269    H40C    85.00         60,00Kč
  7   568 Kodytková Jitka          TYN6851  51429    D40C    86.00         60,00Kč
  8   569 Beňová Jana              TYN8554   9732    D21D    48.00         60,00Kč
  9   570 Pavelková Soňa           TYN8555  51430    P                     50,00Kč
 10   571 Jakeš Ondřej             TYN9103  51425    H18C    45.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
 
 
Startovka oddílu: VAM -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   572 Kotlář Vladimír          VAM5401   9667    H40C    86.00         60,00Kč
  2   573 Tupec Jiří               VAM5801   9599    H45C    63.00         60,00Kč
  3   574 Suchanová Lenka          VAM5851   9682    D45D    18.00         60,00Kč
  4   575 Kula Jiří                VAM6102  51465    H35D   101.00         60,00Kč
  5   576 Smutný Michal            VAM6201   9672    H45C    33.00         60,00Kč
  6   577 Smutná Jana              VAM6251   9676    D21C    49.00         60,00Kč
  7   578 Novák Jiří               VAM6301   9790    H35D    84.00         60,00Kč
  8   579 Rykala Karel             VAM6401   9671    H35D    96.00         60,00Kč
  9   580 Hostaš Zdeněk            VAM6403   9685    H35C    62.00         60,00Kč
 10   581 Klapalová Jana           VAM6451   9681    D35C    57.00         60,00Kč
 11   582 Veverková Yveta          VAM6452   9678    D21D    55.00         60,00Kč
 12   583 Kulová Jana              VAM6551 416317    D35D    84.00         60,00Kč
 13   584 Vandasová Markéta        VAM7250   9679    D21C    37.00         60,00Kč
 14   585 Rykalová Jitka           VAM7251   9680    D35C    54.00         60,00Kč
 15   586 Netopil Libor            VAM7401  52074    H21D    71.00         60,00Kč
 16   587 Král Jiří                VAM7701   9793    H21D    63.00         60,00Kč
 17   588 Veverka Tomáš            VAM8401   9669    H21C     9.00         60,00Kč
 18   589 Řehák Pavel              VAM8402   9662    H21C    22.00         60,00Kč
 19   590 Hostinská Jana           VAM8451   9792    D21D    53.00         60,00Kč
 20   591 Andrš Jiří               VAM8601   9515    H21C    20.00         60,00Kč
 21   592 Smutná Pavla             VAM8651   9674    D21C    39.00         60,00Kč
 22   593 Novák Jakub              VAM8704   9787    H21D    66.00         60,00Kč
 23   594 Petras Tomáš             VAM8801   9508    H21C    14.00         60,00Kč
 24   595 Klapal Michal            VAM8802   9670    H21C    55.00         60,00Kč
 25   596 Mullerová Hana           VAM8851  51358    D21D    31.00         60,00Kč
 26   597 Bednářová Michaela       VAM8951   9673    D21D    44.00         60,00Kč
 27   598 Novák Martin             VAM9002   9791    H21D    85.00         60,00Kč
 28   599 Rykala Daniel            VAM9101   9586    H21D    69.00         60,00Kč
 29   600 Smutný Šimon             VAM9301   9664    H16C    63.00         60,00Kč
 30   601 Dvořáček Radek           VAM9401  51471    H14C    39.00         40,00Kč
 31   602 Píro Tomáš               VAM9501           H14D    16.00         40,00Kč
 32   603 Rykala Filip             VAM9601  51469    H12C    45.00         40,00Kč
 33   604 Vyskočil Štěpán          VAM9701  51468    H12C    41.00         40,00Kč
 34   605 Kotlářová Anna           VAM9751   9584    D12C    26.00         40,00Kč
 35   606 Vandas Daniel            VAM9801  51472    H10C    54.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1980.00        0.00        0.00        0.00     1980.00        0.00    -1980.00
 
 
Startovka oddílu: VRL -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   607 Háková Tereza            VRL               HDR                   30,00Kč
  2   608 Kinclová Iva             VRL               P                     50,00Kč
  3   609 Pakostová Martina        VRL               HDR                   30,00Kč
  4   610 Starý Pavel              VRL               H35D    93.00         60,00Kč
  5   611 Pilná Barbora            VRL               HDR                   30,00Kč
  6   612 Mlejnek Ondra            VRL               H10N    72.00         40,00Kč
  7   613 Bubeník Jonáš            VRL0002           H10N    60.00         40,00Kč
  8   614 Stará Tereza             VRL0051           HDR                   30,00Kč
  9   617 Zemánek Bohumil          VRL3601   8963    H65C    94.00         60,00Kč
 10   618 Knoblochová Věra         VRL4851   8998    D55C    78.00         60,00Kč
 11   619 Knobloch Jindřich        VRL4901   8999    H55C    28.00         60,00Kč
 12   620 Štregl Tomáš             VRL5001   9001    H55D    98.00         60,00Kč
 13   621 Picek Sváťa              VRL5101 232640    H55C    22.00         60,00Kč
 14   622 Nýdrlová Eva             VRL5451   8954    D45C    33.00         60,00Kč
 15   623 Vlachová Hana            VRL6251   8962    D35D    89.00         60,00Kč
 16   625 Wohanka Petr             VRL7305   8973    H21C    28.00         60,00Kč
 17   626 Hlaváčová Lucie          VRL7353   8966    D21D    52.00         60,00Kč
 18   627 Randáková Helena         VRL7452 515185    D21C    65.00         60,00Kč
 19   628 Wohanka Pavel            VRL7501   9005    H21C     7.00         60,00Kč
 20   630 Kutlvašr Ruda            VRL7601   8982    H21C    47.00         60,00Kč
 21   631 Polák Vlastimil          VRL7702   9000    H21C     5.00         60,00Kč
 22   632 Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752  51599    D21C    25.00         60,00Kč
 23   633 Hanč Petr                VRL8001   8980    H21C    45.00         60,00Kč
 24   634 Kvasničková Lucie        VRL8254 331655    D21D    57.00         60,00Kč
 25   635 Knoblochová Kamila       VRL8353   8952    D21C    23.00         60,00Kč
 26   636 Šírová Natálie           VRL9052   8965    D18C    94.00         60,00Kč
 27   637 Machek Vojta             VRL9102   9003    H18C    42.00         60,00Kč
 28   638 Doležalová Radka         VRL9252   8960    D16C     2.00         60,00Kč
 29   639 Bucharová Eliška         VRL9253 331237    D16C    22.00         60,00Kč
 30   640 Jebavá Lucie             VRL9254 331285    D16C     4.00         60,00Kč
 31   641 Kubát Lukáš              VRL9301   9002    H16C    76.00         60,00Kč
 32   642 Charvátová Lucka         VRL9352 331343    D16C    11.00         60,00Kč
 33   643 Waněk Adam               VRL9501 219210    H14C    27.00         40,00Kč
 34   644 Charvát Jan              VRL9601 331146    H12C    77.00         40,00Kč
 35   645 Hančová Petra            VRL9652   9246    D12C    48.00         40,00Kč
 36   646 Kinclová Pavla           VRL9653 232639    D12C    36.00         40,00Kč
 37   647 Bubeník Adam             VRL9701           H12C    61.00         40,00Kč
 38   648 Tomeš Jan                VRL9801           H10C    28.00         40,00Kč
 39   649 Starý Ondra              VRL9802 425599    H10C    46.00         40,00Kč
 40   650 Bachtík Tomáš            VRL9902           H10C    38.00         40,00Kč
 41   651 Háková Kateřina          VRL9952           D10C     0.00         40,00Kč
 42   652 Pakostová Jana           VRL9954           D10N    20.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2150.00        0.00        0.00        0.00     2150.00        0.00    -2150.00
 
 
Startovka oddílu: VSP -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   653 Škorpil Martin           VSP5700  52275    H21C    10.00         60,00Kč
  2   654 Škorpilová Jan           VSP7455 211303    D21C    42.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: XPU -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   655 Odvody Zdeněk            XPU8206   9206    H21C    71.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: XXX -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   656 Kušnír Jan               XXX0001   9855    P                     50,00Kč
  2   657 Nekvapil Viktor          XXX0002 301624    P                     50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: ZAM -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   658 Tobiška Václav           ZAM4401   9039    H55D    94.00         60,00Kč
  2   659 Lhotská Hana             ZAM4651   9034    D55C    80.00         60,00Kč
  3   660 Martincová Helena        ZAM5051   9033    D55C    72.00         60,00Kč
  4   661 Fikejs Vladimír          ZAM5702 232634    H45C    39.00         60,00Kč
  5   662 Kobližková Hana          ZAM5851   9031    D35D    94.00         60,00Kč
  6   663 Cabalková Ivana          ZAM6351  53569    D35D    91.00         60,00Kč
  7   664 Levý Tomáš               ZAM6801 331587    H35D    87.00         60,00Kč
  8   665 Bříza Daniel             ZAM7301   9036    H21D    74.00         60,00Kč
  9   666 Kobližek Kamil           ZAM8001  51470    H21D    67.00         60,00Kč
 10   667 Šponarová Lucie          ZAM9151   9030    D18C   102.00         60,00Kč
 11   668 Chládková Zuzana         ZAM9153   9035    D18C    85.00         60,00Kč
 12   669 Válková Marcela          ZAM9154   8887    D18C    88.00         60,00Kč
 13   670 Novotný Štěpán           ZAM9201 416281    H16C    55.00         60,00Kč
 14   671 Kubelka Tomáš            ZAM9301 219272    H16C    61.00         60,00Kč
 15   672 Mazura František         ZAM9302   9032    H16C    68.00         60,00Kč
 16   673 Hažmuka František        ZAM9601   9029    H12C    69.00         40,00Kč
 17   674 Dušek Martin             ZAM9602  51188    H12D    17.00         40,00Kč
 18   675 Lesák Jakub              ZAM9603   9037    H12C    47.00         40,00Kč
 19   676 Procházka Ondřej         ZAM9604 416295    H12C    79.00         40,00Kč
 20   677 Ježdík Václav            ZAM9605   9040    H12D     7.00         40,00Kč
 21   678 Neugebauer Tomáš         ZAM9606   9284    H12D    11.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1140.00        0.00        0.00        0.00     1140.00        0.00    -1140.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM -                                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   737 Palas Jan                ZBM8507 500267    H21C    31.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00