Startovka oddílů                                                  29.5.2008 23:32:12
                             M VČO krátká - 7.kolo VČP
===ČSOB-DOB================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ALB - ZŠ Albrechtice nad Orlicí                Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Černý Petr               ALB       7215    HDR                   30,00Kč
  2     2 Kačín Štěpán             ALB       7204    HDR                   30,00Kč
  3     3 Hlušička Bohuslav        ALB4101   7214    H65C     0.00         60,00Kč
  4     4 Balášová Gertruda        ALB4551   7205    D55C    13.00         60,00Kč
  5     5 Černý Petr               ALB6001   7224    H45C   101.00         60,00Kč
  6     6 Kupka Jaroslav           ALB7801   7213    H21C   138.00         60,00Kč
  7     7 Kadečka Petr             ALB8401   7208    H21C    98.00         60,00Kč
  8     8 Roll Martin              ALB8402   7207    H21D   106.00         60,00Kč
  9    10 Horká Marie              ALB9052   8279    D18C    69.00         60,00Kč
 10    11 Špačková Lucie           ALB9151   7201    D18C    55.00         60,00Kč
 11    12 Sedláková Aneta          ALB9651   7222    D12C    26.00         40,00Kč
 12    13 Blechová Kristýna        ALB9851   7223    D10C     8.00         40,00Kč
 13    14 Kačínová Viktorie        ALB9951   7218    D10N    51.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      660.00        0.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    15 Fátor Jan                ASU7907   9132    H21D   112.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   914 Rufferová Iva            BOR8354   9394    D21C    26.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: BRM - Sokol Burdych                            Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    16 Burdych Lubomír          BRM5301 331745    H55D    43.00         60,00Kč
  2    17 Vodňanský Jaroslav       BRM6101 425514    H45D    67.00         60,00Kč
  3    18 Kolář Radek              BRM6901 331168    H21D    96.00         60,00Kč
  4   805 Kolář Zdeněk             BRM7102 425502    H35D    21.00         60,00Kč
  5    19 Sokol Milan              BRM7201   9625    H21D    76.00         60,00Kč
  6    20 Hromádko Přemysl         BRM7601 331496    H21D   114.00         60,00Kč
  7    21 Gdovinová Zuzana         BRM8051 331240    D21D    84.00         60,00Kč
  8    22 Fialová Tereza           BRM8451 331161    D21D    78.00         60,00Kč
  9    23 Hubková Kateřina         BRM8452           D21D    56.00         60,00Kč
 10    24 Vodňanský Jakub          BRM8801 425509    H21D   120.00         60,00Kč
 11    25 Vodňanský Jan            BRM9001 425510    H21D   104.00         60,00Kč
 12    26 Vodňanská Tereza         BRM9701           D10N    75.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      700.00        0.00        0.00        0.00      700.00        0.00     -700.00
 
 
Startovka oddílu: BRU - Ulita Broumov                            Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    27 Kolář Jan                BRU0101 331135    HDR                   30,00Kč
  2    28 Vodochodský Jan          BRU0103 425512    HDR                   30,00Kč
  3    29 Grunerová Martina        BRU9451 425505    D14C    14.00         40,00Kč
  4    30 Kolářová Zuzana          BRU9452 425513    D14C    18.00         40,00Kč
  5    31 Grunerová Jana           BRU9551 425506    D14C    22.00         40,00Kč
  6    32 Veselý Tomáš             BRU9601 425507    H12D    61.00         40,00Kč
  7    33 Frömmelová Tereza        BRU9652 425504    D10N    57.00         40,00Kč
  8    34 Frömmel Jan              BRU9701 425508    HDR                   30,00Kč
  9    35 Kolářová Tereza          BRU9752 331365    D12D    72.00         40,00Kč
 10    36 Frömmel Martin           BRU9801 425503    H10N    31.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00        0.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    37 Špičák Milan             CET       9719    P                     50,00Kč
  2    38 Rybička Jan              CET5001   9580    H55C    15.00         60,00Kč
  3    39 Čípa Jiří                CET5002   9725    H45C    85.00         60,00Kč
  4    40 Pilgr Bohuslav           CET5101   9721    H55C    25.00         60,00Kč
  5    41 Cink Lubomír             CET5901 361914    H45D    55.00         60,00Kč
  6    42 Záveský Richard          CET6301 232860    H35C    17.00         60,00Kč
  7    43 Šafář Miroslav           CET7001 232633    H35C    23.00         60,00Kč
  8    44 Hájková Ludmila          CET7554   9722    D21D    66.00         60,00Kč
  9    45 Pilgr Luděk              CET7601 336732    H21C   132.00         60,00Kč
 10    46 Šafářová Ivana           CET8051   9724    D21C    28.00         60,00Kč
 11    47 Klášterecký Tomáš        CET8102 301650    H21C    10.00         60,00Kč
 12    48 Pilgrová Jana            CET8251   9718    D21C    22.00         60,00Kč
 13    49 Záveská Anna             CET8851  49612    D21C    40.00         60,00Kč
 14    50 Záveský Marek            CET9001 331131    H18C    79.00         60,00Kč
 15    51 Záveský Filip            CET9301 331549    H16C    38.00         60,00Kč
 16    52 Špičák Jan               CET9302   9730    H16D    66.00         60,00Kč
 17    53 Gažiová Kristýna         CET9751 361922    D12D    70.00         40,00Kč
 18    54 Gažiová Romana           CET9851 361913    HDR                   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    55 Kroniková Jana           CTB               D21C   120.00         60,00Kč
  2    56 Gregor Martin            CTB7701  51663    H21C   156.00         60,00Kč
  3    57 Gregorová Kamila         CTB8151  51138    D21C     0.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    58 Zurynková Jana           EKP7053 515496    D21C    92.00         60,00Kč
  2    59 Kalous Vladislav         EKP7702  51588    H21C    86.00         60,00Kč
  3    60 Kalina Miroslav          EKP8211 515458    H21C    54.00         60,00Kč
  4    61 Friedbergerová Markéta   EKP8259 515409    D21C    54.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    62 Princl Pavel             FSP7800  51611    H21C    96.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    63 Brácha Filip             HOR0401           HDR                   30,00Kč
  2    64 Kavulok Josef            HOR5101   9008    H55D    25.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: HOS - TJ Tatran Hostinné                       Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    65 Kondělka Petr            HOS5401   9756    H45D    93.00         60,00Kč
  2    66 Hanuš Karel              HOS6701   9754    H40C    59.00         60,00Kč
  3    67 Vrbata Alan              HOS7801   9762    H21C   128.00         60,00Kč
  4    68 Kondělková Radka         HOS7951   9757    D21C    68.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    69 Grundman Viktor          CHC0301   9574    HDR                   30,00Kč
  2    70 Švadlena Jiří            CHC4601   9554    H60C    35.00         60,00Kč
  3    71 Kalousek Pavel           CHC5201   9548    H55C    23.00         60,00Kč
  4    72 Grundman Martin          CHC5801   9571    H50C    11.00         60,00Kč
  5    73 Janeba Petr              CHC6001   9573    H35D    51.00         60,00Kč
  6    74 Půlpán Roman             CHC6501   9561    H35D     1.00         60,00Kč
  7    75 Semrádová Jitka          CHC6651 331708    D35D    87.00         60,00Kč
  8    76 Křivda Ivan              CHC6701   9552    H35D    35.00         60,00Kč
  9    77 Chaloupka Stanislav      CHC6703 232916    H35D    23.00         60,00Kč
 10    78 Novák Petr               CHC6704 232911    H35D    17.00         60,00Kč
 11    79 Švadlenová Ivana         CHC7151   9556    D35C    79.00         60,00Kč
 12    80 Křivdová Lenka           CHC7251   9551    D35C    83.00         60,00Kč
 13    81 Macháček Lubomír         CHC7501   9543    H21D    82.00         60,00Kč
 14    82 Švadlena Pavel           CHC7502   9555    H21C    18.00         60,00Kč
 15   797 Pašek Jiří               CHC7602           H21C   150.00         60,00Kč
 16    83 Korbel Michal            CHC7703   9550    H21C   102.00         60,00Kč
 17    84 Pešek Ondřej             CHC8502   9559    H21C   110.00         60,00Kč
 18    85 Pátek Michal             CHC8603   9558    H21C    70.00         60,00Kč
 19    86 Grundman Vojtěch         CHC8801 232905    H21D    92.00         60,00Kč
 20    87 Hanuš Petr               CHC9203 232920    H16C    58.00         60,00Kč
 21    88 Hanuš Pavel              CHC9302 232919    H16C    72.00         60,00Kč
 22    89 Sháněl Jan               CHC9402 232903    H14C    12.00         40,00Kč
 23    90 Křivda Martin            CHC9501   9570    H14C    26.00         40,00Kč
 24    91 Janeba Vladimír          CHC9602   9572    H12C    59.00         40,00Kč
 25    92 Semrád Ladislav          CHC9701 331705    H12C    55.00         40,00Kč
 26    93 Novák David              CHC9802 232902    H10C    42.00         40,00Kč
 27    94 Nováková Lucie           CHC9851 232909    D10C    16.00         40,00Kč
 28    95 Křivda Tomáš             CHC9901   9569    H10C    34.00         40,00Kč
 29    96 Grundman Václav          CHC9902   9575    H10N    23.00         40,00Kč
 30    97 Semrádová Jana           CHC9951 425544    HDR                   30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1580.00        0.00        0.00        0.00     1580.00        0.00    -1580.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1    98 Zlesák Zdeněk            JIL4701   9066    H55C    17.00         60,00Kč
  2    99 Erlebach Josef           JIL5201   9774    H35C    11.00         60,00Kč
  3   100 Zlesáková Vlasta         JIL5362   9068    D45C    24.00         60,00Kč
  4   101 Kynčl Stanislav          JIL5401   9087    H50C    15.00         60,00Kč
  5   102 Jiřištová Hana           JIL6052   9093    D45C    40.00         60,00Kč
  6   103 Malá Eva                 JIL6351 405969    D45C    10.00         60,00Kč
  7   104 Kolín Jan                JIL7701  51590    H21C    74.00         60,00Kč
  8   105 Malá Věra                JIL7752   9077    D21C    64.00         60,00Kč
  9   106 Jiřištová Zuzana         JIL8254   9054    D21C    14.00         60,00Kč
 10   107 Kynčlová Martina         JIL8651   9088    D21C    74.00         60,00Kč
 11   108 Malý Aleš                JIL8702   9099    H21C   134.00         60,00Kč
 12   110 Exner Jan                JIL9001  51109    H18C    83.00         60,00Kč
 13   111 Havlíček Lukáš           JIL9003  49363    H18C    95.00         60,00Kč
 14   112 Černý Vojtěch            JIL9006   9091    H18C   125.00         60,00Kč
 15   113 Havlíčková Nikola        JIL9352  49432    D16C    35.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - TJ Loko Krnov                            Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   114 Ulahelová Jana           KRN8451  52647    D21C    50.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: KUN - TJ Sokol Kunvald                         Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   115 Rusz Rostislav           KUN0101 405981    HDR                   30,00Kč
  2   116 Jakubec Jaroslav         KUN4201   9012    H65C     6.00         60,00Kč
  3   117 Šroler Zdeněk            KUN5201   9027    H55C    19.00         60,00Kč
  4   118 Trejtnar Pavel           KUN5801   9014    H45C    81.00         60,00Kč
  5   119 Lux Zdeněk               KUN6201   9025    H35D    27.00         60,00Kč
  6   120 Lux Filip                KUN9102   9020    H18C   111.00         60,00Kč
  7   121 Trejtnarová Zuzana       KUN9151   9028    D18C    59.00         60,00Kč
  8   122 Kopecká Eliška           KUN9251   9022    D16C    69.00         60,00Kč
  9   123 Kopecký Miloš            KUN9501   9021    H14C    30.00         40,00Kč
 10   124 Hruška Antonín           KUN9502   9023    H14C    34.00         40,00Kč
 11   125 Rusz Vratislav           KUN9801   9024    H10N     1.00         40,00Kč
 12   126 Kopecká Anna             KUN9951   9026    D10N    79.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      610.00        0.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   127 Růžička Radek            LPU               HDR                   30,00Kč
  2   128 Roudný Václav            LPU0001 232601    H10C    46.00         40,00Kč
  3   129 Roudný Martin            LPU0002 232602    H10C    58.00         40,00Kč
  4   130 Žák Michal               LPU0003 232604    H10N     5.00         40,00Kč
  5   131 Konvalinka Jindřich      LPU0004           H10N    13.00         40,00Kč
  6   132 Stránský Tomáš           LPU0005           H10N     9.00         40,00Kč
  7   133 Haas Filip               LPU0401   9294    HDR                   30,00Kč
  8   134 Čivrný Jan               LPU0501 232649    HDR                   30,00Kč
  9   135 Koudelka Karel           LPU4001   9347    H65C    14.00         60,00Kč
 10   822 Fridrich Jaroslav        LPU4501   9256    H55D    31.00         60,00Kč
 11   136 Čepelka Petr             LPU4701   9334    H55D    15.00         60,00Kč
 12   137 Chmelík Jiří             LPU4702   9267    H55D    41.00         60,00Kč
 13   138 Malá Marie               LPU4753 301172    D55C    23.00         60,00Kč
 14   139 Šrollová Zdeňka          LPU4951 219207    D55C    29.00         60,00Kč
 15   818 Mrštík Václav            LPU5002   9215    H50C    17.00         60,00Kč
 16   140 Sáňka Bedřich            LPU5102   9209    H45D    97.00         60,00Kč
 17   141 Třasák Milan             LPU5206   9257    H55C    29.00         60,00Kč
 18   142 Klimpl Petr              LPU5401   9201    H45D    81.00         60,00Kč
 19   143 Nožička Miroslav         LPU5405   9312    H50C     5.00         60,00Kč
 20   144 Štěrba Pavel             LPU5408   9301    H50C     9.00         60,00Kč
 21   145 Štěrbová Lenka           LPU5451   9302    D50C    64.00         60,00Kč
 22   146 Hostinský Jiří           LPU5501   9255    H50C     1.00         60,00Kč
 23   147 Lulay Miloš              LPU5502 301188    H45D    53.00         60,00Kč
 24   148 Klimplová Alena          LPU5551   9202    D50C    68.00         60,00Kč
 25   149 Mrštíková Hana           LPU5552 232603    D50C    56.00         60,00Kč
 26   150 Lulayová Věra            LPU5651   9224    D45D    37.00         60,00Kč
 27   151 Lennerová Eva            LPU5653   9279    D50C    50.00         60,00Kč
 28   152 Dočkalová Jiřina         LPU5654   9290    D50C    52.00         60,00Kč
 29   153 Nožičková Libuše         LPU5751   9313    D50C    72.00         60,00Kč
 30   154 Baštová Alena            LPU5752   9220    D50C    54.00         60,00Kč
 31   155 Víchová Ladislava        LPU5851   9211    D50C    60.00         60,00Kč
 32   156 Bolech Jiří              LPU5904   9330    H45C    97.00         60,00Kč
 33   157 Novotný Miroslav         LPU5905 301183    H45C    83.00         60,00Kč
 34   158 Kološ Oldřich            LPU6003   9899    H45D    87.00         60,00Kč
 35   159 Juračková Jana           LPU6051   9237    D35C    61.00         60,00Kč
 36   160 Roudný Václav            LPU6102   9277    H45C    87.00         60,00Kč
 37   161 Hermanová Dana           LPU6151   9311    D45C    32.00         60,00Kč
 38   162 Cinkan Zdeněk            LPU6201   9327    H35D    41.00         60,00Kč
 39   163 Čivrný Pavel             LPU6306 995887    H40C    57.00         60,00Kč
 40   164 Weisbauerová Blanka      LPU6351   9251    D35D    63.00         60,00Kč
 41   165 Habětínková Jitka        LPU6352           D45D    29.00         60,00Kč
 42   166 Procházka Radek          LPU6504 410783    H40C    67.00         60,00Kč
 43   167 Valach Petr              LPU6505 253352    H35D     3.00         60,00Kč
 44   168 Čermáková Renata         LPU6553   9310    D35C    87.00         60,00Kč
 45   169 Roudná Eva               LPU6554  51183    D40C    93.00         60,00Kč
 46   170 Maclová Jana             LPU6653   9346    D35D    85.00         60,00Kč
 47   171 Valachová Jana           LPU6654 253353    D35D    79.00         60,00Kč
 48   172 Kaplanová Iva            LPU6859 224882    D35C    69.00         60,00Kč
 49   173 Demlová Jitka            LPU6955   9656    D35D    59.00         60,00Kč
 50   174 Procházková Alexandra    LPU7051 416258    D35C    77.00         60,00Kč
 51   175 Tužilová Štěpánka        LPU7052           D35D    73.00         60,00Kč
 52   176 Filičko Marek            LPU7102 301168    H21C    78.00         60,00Kč
 53   177 Fridrich Petr            LPU7303   9245    H21D    98.00         60,00Kč
 54   178 Švíglerová Pavla         LPU7658  51128    D21C   122.00         60,00Kč
 55   179 Kokaisl Tomáš            LPU7820 253360    H21D    88.00         60,00Kč
 56   180 Rybičková Kateřina       LPU7855 232606    D21D    74.00         60,00Kč
 57   181 Klimplová Lenka          LPU7951   9203    D21C    56.00         60,00Kč
 58   182 Šolcová Hana             LPU7954   9329    D21C    52.00         60,00Kč
 59   183 Vlčovská Eva             LPU7956   9296    D21C    60.00         60,00Kč
 60   184 Lučanová Marta           LPU7957 515134    D21C   118.00         60,00Kč
 61   185 Zitková Radka            LPU7958   9222    D21D    30.00         60,00Kč
 62   186 Šabatka Petr             LPU8106   9269    H21C    42.00         60,00Kč
 63   187 Duch Zdeněk              LPU8306   9214    H21D    84.00         60,00Kč
 64   188 Víchová Šárka            LPU8352   9207    D21C   100.00         60,00Kč
 65   189 Zitka Adam               LPU8402   9241    H21C   158.00         60,00Kč
 66   190 Baštová Martina          LPU8453   9221    D21C    70.00         60,00Kč
 67   191 Fukátko Petr             LPU8503   9317    H21C    62.00         60,00Kč
 68   192 Herman Jan               LPU8505   9307    H21C   116.00         60,00Kč
 69   193 Bolech Filip             LPU8602  49634    H21C    84.00         60,00Kč
 70   194 Juračková Jana           LPU8653   9235    D21C    46.00         60,00Kč
 71   195 Fiala Petr               LPU8701   9274    H21C   144.00         60,00Kč
 72   196 Kopecký Ondřej           LPU8704   9862    H21C    88.00         60,00Kč
 73   197 Weisbauerová Dagmar      LPU8951   9250    D21D    54.00         60,00Kč
 74   198 Kiacová Zuzana           LPU8954   9345    D21C   110.00         60,00Kč
 75   199 Hovorka Lukáš            LPU9001   9866    H18C   109.00         60,00Kč
 76   201 Klapal Jan               LPU9006 515142    H21C   164.00         60,00Kč
 77   202 Bolechová Anežka         LPU9051  51104    D21C    16.00         60,00Kč
 78   203 Knapová Jana             LPU9053   9332    D21C    24.00         60,00Kč
 79   204 Valachová Martina        LPU9054 410785    D21C   114.00         60,00Kč
 80   205 Weisbauer Vojtěch        LPU9101   9252    H18C    91.00         60,00Kč
 81   206 Macl Jan                 LPU9102   9867    H18C    97.00         60,00Kč
 82   207 Seidl Jakub              LPU9104   9865    H18C    75.00         60,00Kč
 83   792 Procházka David          LPU9113 515162    H18C    87.00         60,00Kč
 84   208 Tichý Ondřej             LPU9120 416274    H18C    71.00         60,00Kč
 85   209 Marešová Kristýna        LPU9155 405957    D18C    31.00         60,00Kč
 86   210 Skálová Eliška           LPU9159 416257    D18C    47.00         60,00Kč
 87   211 Novotný Jan              LPU9201   9291    H16C    48.00         60,00Kč
 88   212 Zitka Lukáš              LPU9202 224874    H16C    60.00         60,00Kč
 89   213 Valach Ondřej            LPU9205 410786    H16C    24.00         60,00Kč
 90   214 Čermák Jan               LPU9301   9304    H16C    68.00         60,00Kč
 91   215 Slanař Matěj             LPU9304 232610    H16C    56.00         60,00Kč
 92   216 Kisková Klára            LPU9356 224875    D16D    60.00         60,00Kč
 93   217 Zelinka Jan              LPU9405 207824    H14C    24.00         40,00Kč
 94   218 Procházková Klára        LPU9451 416265    D14C     8.00         40,00Kč
 95   219 Lemberk Jakub            LPU9501   9276    H14C    28.00         40,00Kč
 96   220 Deml Tomáš               LPU9502   9657    H14C    38.00         40,00Kč
 97   221 Tužil Ondřej             LPU9601           H12D    69.00         40,00Kč
 98   222 Semerád Pavel            LPU9605           H12D    77.00         40,00Kč
 99   223 Kaplan Martin            LPU9609 224873    H12C    23.00         40,00Kč
100   224 Tomek Jan                LPU9610 420440    H12C     9.00         40,00Kč
101   225 Provazníková Darja       LPU9651           D12D    66.00         40,00Kč
102   226 Habětínek Adam           LPU9701 232609    H12C    53.00         40,00Kč
103   227 Novotný Vojtěch          LPU9702   9308    H12C     5.00         40,00Kč
104   228 Bezdíček Kryštof         LPU9706           H12D    65.00         40,00Kč
105   229 Fenclová Tereza          LPU9752   9648    D12C    30.00         40,00Kč
106   230 Žák Jan                  LPU9802 232608    H10C    22.00         40,00Kč
107   231 Koška Matěj              LPU9803           H10C    62.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5930.00        0.00        0.00        0.00     5930.00        0.00    -5930.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   232 Kutáčková Stanislava     LTU4751 405955    D55C    25.00         60,00Kč
  2   233 Soukupová Dáša           LTU4752   9779    D55C    15.00         60,00Kč
  3   234 Rejmont Milan            LTU4801   9777    H45C    99.00         60,00Kč
  4   235 Procházka Jiří           LTU4802   9778    H45C    95.00         60,00Kč
  5   236 Krejčí Jaroslav          LTU5801   9775    H35D    15.00         60,00Kč
  6   237 Horák Jiří               LTU5802   9773    H21C   104.00         60,00Kč
  7   238 Petrželová Alena         LTU6351 405972    D35D    57.00         60,00Kč
  8   239 Hanušová Jitka           LTU6352   9609    D45D    41.00         60,00Kč
  9   240 Hanuš Pavel              LTU6501   9632    H35D    39.00         60,00Kč
 10   241 Killar Marek             LTU6801 301646    H35C    15.00         60,00Kč
 11   242 Kult Martin              LTU9002 416290    H18C    77.00         60,00Kč
 12   243 Polzerová Lenka          LTU9051   9894    D18C    53.00         60,00Kč
 13   244 Lazák Tomáš              LTU9102 515479    H18C   105.00         60,00Kč
 14   245 Petržela Jan             LTU9201 515402    H16C    30.00         60,00Kč
 15   246 Svoboda Tomáš            LTU9203 416288    H16C    34.00         60,00Kč
 16   247 Grundmannová Hana        LTU9251 405975    D16C    47.00         60,00Kč
 17   248 Grundmann Jan            LTU9401 515487    H14C    14.00         40,00Kč
 18   249 Svobodová Lenka          LTU9551 416289    D14C    20.00         40,00Kč
 19   250 Horešovský Tomáš         LTU9601 405973    H12D    71.00         40,00Kč
 20   251 Koderičová Tereza        LTU9651 301640    D12D    78.00         40,00Kč
 21   252 Procházková Aneta        LTU9652  51442    D12D    82.00         40,00Kč
 22   253 Vondráková Barbora       LTU9851 416282    D10N    47.00         40,00Kč
 23   254 Sedláčková Tereza        LTU9852  49631    D10N    73.00         40,00Kč
 24   255 Horní Edita              LTU9853 416285    D10N    69.00         40,00Kč
 25   256 Mačková Markéta          LTU9951 425561    D10N    63.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00        0.00        0.00        0.00     1320.00        0.00    -1320.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   799 Šimek Miroslav           MFP6302 416321    H21D    72.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   257 Pavelec Matěj            NPA0501   9702    HDR                   30,00Kč
  2   258 Novák Karel              NPA5001   9686    H55C     5.00         60,00Kč
  3   259 Kalibán Jaroslav         NPA5101   9687    H45C    67.00         60,00Kč
  4   260 Kalibánová Jiřina        NPA5351   9688    D45C    18.00         60,00Kč
  5   261 Nováková Jana            NPA5552   9690    D45D    55.00         60,00Kč
  6   262 Hušková Eva              NPA5754   9692    D45C    22.00         60,00Kč
  7   263 Zikmund Zdeněk           NPA6705   9967    H21C   160.00         60,00Kč
  8   264 Tauchmanová Ivana        NPA7852   9697    D21C     2.00         60,00Kč
  9   265 Pavelec Tomáš            NPA8102   9710    H21D   110.00         60,00Kč
 10   266 Dytrych Martin           NPA8501   9701    H21D   102.00         60,00Kč
 11   267 Tázlar Ondřej            NPA9003   9695    H18C    81.00         60,00Kč
 12   268 Šmidrkalová Monika       NPA9051   9711    D21C    96.00         60,00Kč
 13   269 Tázlar Vojtěch           NPA9501   9712    H14C    46.00         40,00Kč
 14   270 Kosina Jakub             NPA9601   9704    H12C    41.00         40,00Kč
 15   271 Řehák Adam               NPA9701   9709    H10N    33.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      810.00        0.00        0.00        0.00      810.00        0.00     -810.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   272 Mezníková Lenka          PGP8453  51180    D21C    18.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   273 Soural Tomáš             PHK               H21D   100.00         60,00Kč
  2   274 Bečka Jakub              PHK     253812    H10N    19.00         40,00Kč
  3   275 Melichar Igor            PHK     336796    H45D    61.00         60,00Kč
  4   276 Samek Tomáš              PHK0001 410789    H10C    28.00         40,00Kč
  5   277 Metelka Ondřej           PHK0101 331689    H10C    52.00         40,00Kč
  6   278 Ďoubalíková Marie        PHK0151 339541    HDR                   30,00Kč
  7   280 Vykysalý František       PHK3002   9455    H65C     4.00         60,00Kč
  8   281 Mikulecký Jan            PHK3801   9102    H55D    35.00         60,00Kč
  9   283 Jiran Václav             PHK4701 301692    H55D    23.00         60,00Kč
 10   284 Jiranová Alena           PHK5351   9371    D50C    58.00         60,00Kč
 11   285 Sajbrt Václav            PHK5402  49877    H45D    71.00         60,00Kč
 12   286 Souček Pavel             PHK5503   9837    H45D    75.00         60,00Kč
 13   287 Běhounová Jiřina         PHK5651   9401    D50C    66.00         60,00Kč
 14   288 Běhoun Pavel             PHK5701   9400    H50C     3.00         60,00Kč
 15   289 Balcar Aleš              PHK5703  49697    H45D    57.00         60,00Kč
 16   290 Košek Zdeněk             PHK5802   9381    H45D    51.00         60,00Kč
 17   291 Panchártková Jitka       PHK5951   9429    D35C    63.00         60,00Kč
 18   292 Balcarová Eva            PHK5952 301691    D45D    39.00         60,00Kč
 19   293 Justa Jaromír            PHK6101   9373    H35D    25.00         60,00Kč
 20   294 Justová Jana             PHK6153 207818    D35D    55.00         60,00Kč
 21   295 Košková Lenka            PHK6159   9384    D45D    53.00         60,00Kč
 22   296 Kubíčková Marcela        PHK6251   9389    D45C    14.00         60,00Kč
 23   297 Lamichová Iva            PHK6353   9438    D35D    69.00         60,00Kč
 24   298 Hlaváček Lubomír         PHK6401   9369    H35C    13.00         60,00Kč
 25   925 Kubíček Radek            PHK6501   9388    H40C    69.00         60,00Kč
 26   299 Kubátová Iva             PHK6552   9387    D35D    61.00         60,00Kč
 27   300 Růžička Ivan             PHK6702 336760    H35C    33.00         60,00Kč
 28   301 Azebová Martina          PHK6757  49890    D35D    81.00         60,00Kč
 29   302 Mašata Roman             PHK7107 515050    H21C    50.00         60,00Kč
 30   303 Maňáková Silvie          PHK7151 224872    D35D    77.00         60,00Kč
 31   304 Růžičková Kamila         PHK7153 336724    D35C    67.00         60,00Kč
 32   305 Háp Petr                 PHK7201   9367    H21D    86.00         60,00Kč
 33   306 Pompach Martin           PHK7207   9433    H35D    47.00         60,00Kč
 34   307 Ďoubalíková Veronika     PHK7351   9361    D21C    76.00         60,00Kč
 35   308 Samková Renáta           PHK7456   9431    D21C    88.00         60,00Kč
 36   309 Kubečková Zdenka         PHK7501 224919    D21D    90.00         60,00Kč
 37   310 Kadeřávek Petr           PHK7605   9399    H21C   148.00         60,00Kč
 38   311 Vítek Tomáš              PHK7702   9526    H21C   100.00         60,00Kč
 39   312 Rychterová Kateřina      PHK7752   9409    D21C    12.00         60,00Kč
 40   313 Valík Ondřej             PHK7801 100755    H21C    16.00         60,00Kč
 41   314 Losman Petr              PHK7901 515420    H21C    40.00         60,00Kč
 42   315 Tihon Michal             PHK7905   9359    H21C    64.00         60,00Kč
 43   316 Valíková Saša            PHK7953 1007553    HDR                   30,00Kč
 44   317 Melounková Lucie         PHK8054   9416    D21C     8.00         60,00Kč
 45   318 Vítková Lucie            PHK8055   9448    D21C    66.00         60,00Kč
 46   319 Zvěřina Petr             PHK8204  51443    H21C   140.00         60,00Kč
 47   109 Novotná Kateřina         PHK8252  51607    D21C    32.00         60,00Kč
 48   320 Lamichová Kateřina       PHK8359   9824    D21C    58.00         60,00Kč
 49   321 Ježek Jiří               PHK8403   9469    H21C    44.00         60,00Kč
 50   322 Dušátko Jan              PHK8501   9363    H21D    80.00         60,00Kč
 51   323 Justová Hana             PHK8556  49630    D21D    70.00         60,00Kč
 52   324 Dušátková Lenka          PHK8557   9364    D21C    80.00         60,00Kč
 53   325 Košková Jana             PHK8653   9383    D21D    52.00         60,00Kč
 54   326 Doležalová Vendula       PHK8752 995858    D21C    20.00         60,00Kč
 55   327 Panchártek Jan           PHK8802 553446    H21C    22.00         60,00Kč
 56   328 Azebová Nina             PHK8855   9353    D21C    62.00         60,00Kč
 57   329 Hendrychová Zuzana       PHK8954 416329    D21C    42.00         60,00Kč
 58   330 Kubát Pavel              PHK9101 553441    H18C    85.00         60,00Kč
 59   331 Kamenický Jakub          PHK9104 553445    H18C    73.00         60,00Kč
 60   332 Azeb Karim               PHK9110   9352    H18C   103.00         60,00Kč
 61   333 Lamichová Martina        PHK9152   9839    D18C    43.00         60,00Kč
 62   334 Mikulecký Jan            PHK9202   9198    H18C   117.00         60,00Kč
 63   335 Novotná Tereza           PHK9255 553444    D18C    33.00         60,00Kč
 64   336 Maňák Matěj              PHK9302 232647    H16C    74.00         60,00Kč
 65   337 Chlupáč Dominik          PHK9315  52799    H16C    18.00         60,00Kč
 66   338 Kamenická Kateřina       PHK9353   9832    D16C    59.00         60,00Kč
 67   339 Kamenický Ondřej         PHK9401 301383    H14C    56.00         40,00Kč
 68   340 Novotná Markéta          PHK9451 553443    D16C    55.00         60,00Kč
 69   341 Růžička Karel            PHK9502 339560    H14C    22.00         40,00Kč
 70   342 Mašata Matěj             PHK9601  53163    H12C    51.00         40,00Kč
 71   343 Horáček Petr             PHK9602 336717    H12C     7.00         40,00Kč
 72   344 Šádková Martina          PHK9653 224887    D12C    42.00         40,00Kč
 73   345 Šádková Lucie            PHK9654 224885    D12D    76.00         40,00Kč
 74   346 Ďoubalíková Anna         PHK9655 207805    D12C     8.00         40,00Kč
 75   347 Machačová Michaela       PHK9656 339542    D12C    22.00         40,00Kč
 76   349 Košková Michaela         PHK9658   9382    D12D    80.00         40,00Kč
 77   350 Růžička Adam             PHK9704 339544    H12C    57.00         40,00Kč
 78   351 Bečka Vladimír           PHK9705 331063    H12C    15.00         40,00Kč
 79   352 Samková Kateřina         PHK9752   9467    D12C     0.00         40,00Kč
 80   353 Kavalírová Jůlie         PHK9753 207804    D12C    18.00         40,00Kč
 81   354 Maňák Michal             PHK9801 224890    H10C    36.00         40,00Kč
 82   355 Kubečková Barbora        PHK9852 224914    D10C     2.00         40,00Kč
 83   356 Kubečková Veronika       PHK9853 224916    HDR                   30,00Kč
 84   357 Štoková Radka            PHK9855 336757    D10C     6.00         40,00Kč
 85   358 Kavalír Jáchym           PHK9901   9833    H10C    32.00         40,00Kč
 86   359 Hůlek Matěj              PHK9904   9831    H10N    15.00         40,00Kč
 87   360 Truněčková Kateřina      PHK9953   9458    D10N    67.00         40,00Kč
 88   361 Kubíčková Jana           PHK9999 224883    D10C    14.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4730.00        0.00        0.00        0.00     4730.00        0.00    -4730.00
 
 
Startovka oddílu: PL0 - Polska 0                                 Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   362 Bartkowiak Edward        PL048X0 412412    H55C    21.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PL1 - Polska 1                                 Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   363 Szlendak Krzysztof       PL168X0 412125    H40C    71.00         60,00Kč
  2   364 Antonowicz Jerzy         PL168X1 504405    H40C    65.00         60,00Kč
  3   365 Popowski Jarosław        PL169X0 332638    H35C    41.00         60,00Kč
  4   366 Tynelska Justyna         PL189X0 842665    D21C   102.00         60,00Kč
  5   367 Filaber Anna             PL190X0 412124    D21C    86.00         60,00Kč
  6   368 Gajda Monika             PL190X1 504409    D21C   126.00         60,00Kč
  7   369 Kołosińska Jolanta       PL190X2 895014    D21C   130.00         60,00Kč
  8   370 Szlendak Joanna          PL193X0 412222    D16C    65.00         60,00Kč
  9   371 Popowska Wioleta         PL194X0 332631    D14C    77.00         40,00Kč
 10   372 Parfianowicz Piotr       PL194X1 842659    H16C    66.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      580.00        0.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   913 Bernátková Markéta       PVP7751 416325    D21C   116.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   373 Šístek Daniel            SCP7507  51566    H21C    34.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   374 Mičánková Monika         SHK       9179    D21D    62.00         60,00Kč
  2   375 Máslo Miroslav           SHK4001   9103    H65C    12.00         60,00Kč
  3   376 Fejlek Vojtěch           SHK5202   9104    H45D    79.00         60,00Kč
  4   377 Šlechtová Marie          SHK5251   9105    D45D    61.00         60,00Kč
  5   378 Košťál Václav            SHK5301   9106    H55D    27.00         60,00Kč
  6   379 Fejlková Alice           SHK5351   9107    D45D    45.00         60,00Kč
  7   380 Hepnerová Dagmar         SHK5451   9108    D45C    26.00         60,00Kč
  8   381 Šabatková Zdena          SHK5652   9112    D45D    65.00         60,00Kč
  9   382 Stulík Jiří              SHK5701   9113    H45D    95.00         60,00Kč
 10   383 Gazdačko Milan           SHK5702 410797    H45C    75.00         60,00Kč
 11   384 Šabatka Petr             SHK5703   9115    H50C    19.00         60,00Kč
 12   385 Stulíková Zuzana         SHK5751   9116    D45D    57.00         60,00Kč
 13   386 Hausvater Karel          SHK5801 301648    H35C    35.00         60,00Kč
 14   387 Gazdačková Jana          SHK5851   9117    D45D    31.00         60,00Kč
 15   388 Bláhová Luba             SHK5852   9118    D45D    27.00         60,00Kč
 16   389 Svobodová Eva            SHK5853 301696    D45D    51.00         60,00Kč
 17   390 Svoboda Miloslav         SHK5901   9158    H35D    49.00         60,00Kč
 18   391 Vízek Luděk              SHK6001  49629    H35D    37.00         60,00Kč
 19   393 Novotný Pavel            SHK6104  51489    H35D     7.00         60,00Kč
 20   394 Hausvaterová Marcela     SHK6152 219201    D45C    38.00         60,00Kč
 21   395 Vychodil Tomáš           SHK6301  51182    H35D    13.00         60,00Kč
 22   396 Mádlová Iva              SHK6351   9121    D45C    12.00         60,00Kč
 23   397 Teplý Jiří               SHK6401   9123    H35C    19.00         60,00Kč
 24   398 Chmelař Pavel            SHK6402   9124    H35C    31.00         60,00Kč
 25   399 Funda Michal             SHK6403 410744    H35D    45.00         60,00Kč
 26   400 Bernartová Ivana         SHK6552 410771    D35D    71.00         60,00Kč
 27   401 Souček Karel             SHK6601 301195    H35C    27.00         60,00Kč
 28   402 Fundová Hana             SHK6752 410739    D35D    75.00         60,00Kč
 29   403 Divecká Růžena           SHK6753   9157    D35D    83.00         60,00Kč
 30   404 Netuka Jan               SHK7001   9126    H35D    53.00         60,00Kč
 31   405 Netuková Hana            SHK7052 219217    D35D    95.00         60,00Kč
 32   406 Čečka Jiří               SHK7600   7756    H21C   162.00         60,00Kč
 33   407 Hepner David             SHK7601   9133    H21C   168.00         60,00Kč
 34   408 Toužil Karel             SHK7602   9134    H21C    52.00         60,00Kč
 35   409 Slovák Miroslav          SHK7704  51500    H21C   152.00         60,00Kč
 36   410 Čečková Martina          SHK7753   7753    D21C     4.00         60,00Kč
 37   411 Paclík Roman             SHK7801   9137    H21C   114.00         60,00Kč
 38   412 Weiner Jakub             SHK7911   9140    H21C   154.00         60,00Kč
 39   413 Toužilová Martina        SHK8051   9165    D21C   104.00         60,00Kč
 40   414 Fejlková Martina         SHK8152   9142    D21C    90.00         60,00Kč
 41   415 Stulík Jakub             SHK8212   9153    H21C    32.00         60,00Kč
 42   416 Bláha Jan                SHK8215   9145    H21C    56.00         60,00Kč
 43   417 Lušková Kateřina         SHK8251   9136    D21D    50.00         60,00Kč
 44   418 Gazdačko Jan             SHK8404   4352    H21C    92.00         60,00Kč
 45   419 Svoboda Petr             SHK8508   4351    H21C    66.00         60,00Kč
 46   420 Pátková Šárka            SHK8556   9164    D21D    42.00         60,00Kč
 47   421 Gazdačková Michala       SHK8653   9172    D21D    46.00         60,00Kč
 48   422 Hausvaterová Pavla       SHK8654 219202    D21C    94.00         60,00Kč
 49   423 Šmehlík Eduard           SHK8702 515483    H21C     8.00         60,00Kč
 50   424 Vízková Karolína         SHK8754   9183    D21D    80.00         60,00Kč
 51   425 Teplá Tereza             SHK8851   9186    D21C    98.00         60,00Kč
 52   426 Šabatka Zdeněk           SHK8902   9189    H21C   146.00         60,00Kč
 53   427 Tomalík Ondřej           SHK8904   9190    H21C   118.00         60,00Kč
 54   428 Petrželová Tereza        SHK8952 515140    D21C    36.00         60,00Kč
 55   429 Šabatka Jan              SHK9001   9193    H18C   123.00         60,00Kč
 56   430 Souček Michal            SHK9007   9490    H18C   127.00         60,00Kč
 57   431 Svobodová Jana           SHK9052 416214    D21D    58.00         60,00Kč
 58   432 Stulík Matěj             SHK9101   9195    H18C   107.00         60,00Kč
 59   433 Funda Jan                SHK9103   9843    H18C   119.00         60,00Kč
 60   434 Vychodil Adam            SHK9105   9194    H18C   101.00         60,00Kč
 61   435 Chmelařová Michaela      SHK9151 995830    D18C    49.00         60,00Kč
 62   436 Smitka Jan               SHK9204  49603    H16C    32.00         60,00Kč
 63   437 Kudera Daniel            SHK9208 331418    H16C    20.00         60,00Kč
 64   438 Teplá Karolína           SHK9251   9199    D16C    49.00         60,00Kč
 65   439 Divecký František        SHK9301  51131    H16C    28.00         60,00Kč
 66   789 Provázek Jiří            SHK9302  49604    H16C    16.00         60,00Kč
 67   440 Matěna David             SHK9303  51490    H16D    64.00         60,00Kč
 68   441 Fundová Eliška           SHK9351  51176    D16C    45.00         60,00Kč
 69   442 Voženílková Nicola       SHK9451 331252    D14C    12.00         40,00Kč
 70   443 Zajíček Lukáš            SHK9503   9845    H14D    28.00         40,00Kč
 71   444 Škoda Štěpán             SHK9504 331576    H14D    24.00         40,00Kč
 72   445 Matěna Patrik            SHK9603 331370    H12C    19.00         40,00Kč
 73   446 Trejbal Václav           SHK9604 420426    H12C    11.00         40,00Kč
 74   447 Netuka Vojtěch           SHK9701  51405    H12C    27.00         40,00Kč
 75   448 Mervart Marek            SHK9702 301649    H12C    33.00         40,00Kč
 76   449 Jančálek Petr            SHK9705 331276    H12D    79.00         40,00Kč
 77   450 Barešová Markéta         SHK9751  51402    D12C    46.00         40,00Kč
 78   451 Vanžurová Tereza         SHK9752 331677    D12C    32.00         40,00Kč
 79   452 Gebrt Jan                SHK9801 331229    H10C    38.00         40,00Kč
 80   453 Hájek Jakub              SHK9802   9848    H10C    64.00         40,00Kč
 81   454 Votroubková Petra        SHK9853           D10N    83.00         40,00Kč
 82   455 Kudera Tomáš             SHK9901 331247    H10N     7.00         40,00Kč
 83   456 Větříčková Andrea        SHK9951   9196    D10C    10.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4680.00        0.00        0.00        0.00     4680.00        0.00    -4680.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   457 Karásek Matěj            SJC0001           H10N     3.00         40,00Kč
  2   458 Zalaba Tomáš             SJC0101   9993    HDR                   30,00Kč
  3   459 Havlík Jaroslav          SJC3601 500268    H55D    29.00         60,00Kč
  4   460 Mikan Vladimír           SJC4805   9913    H55C    13.00         60,00Kč
  5   461 Palas Pavel              SJC5604   9956    H45D    89.00         60,00Kč
  6   462 Bienová Věra             SJC5752   9918    D45D    35.00         60,00Kč
  7   463 Řehák Pavel              SJC6001   9916    H45D    65.00         60,00Kč
  8   464 Zalabová Martina         SJC6657   9932    D35C    71.00         60,00Kč
  9   795 Zlámal Petr              SJC7010   9962    H21C   124.00         60,00Kč
 10   466 Zlámalová Zdena          SJC7253   9952    D35D    51.00         60,00Kč
 11   467 Kraus Petr               SJC7303   9898    H21C   142.00         60,00Kč
 12   468 Kazda Ondřej             SJC8202   9982    H21C   130.00         60,00Kč
 13   469 Hanzl Tomáš              SJC8205   9965    H21C    20.00         60,00Kč
 14   470 Holas Štěpán             SJC8702   9987    H21C    58.00         60,00Kč
 15   472 Procházková Olga         SJC9152   9994    D18C    51.00         60,00Kč
 16   473 Palasová Pavlína         SJC9352   9985    D16C    39.00         60,00Kč
 17   475 Šmejc Jakub              SJC9401   9983    H14C    42.00         40,00Kč
 18   476 Šmejcová Anna            SJC9552   9929    D14C     0.00         40,00Kč
 19   477 Štál Jan                 SJC9601   9996    H12C    17.00         40,00Kč
 20   478 Zlámal David             SJC9603   4239    H12C    29.00         40,00Kč
 21   479 Řehák Tomáš              SJC9701   4746    H12D    63.00         40,00Kč
 22   480 Doležal Vít              SJC9802   4742    H10N    29.00         40,00Kč
 23   481 Macko Lukáš              SJC9901           H10N    37.00    42   40,00Kč
 24   482 Zlámalová Nikola         SJC9951   4297    D10N    59.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1230.00        0.00        0.00        0.00     1230.00        0.00    -1230.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   483 Sokolář Zdeněk           SNA4501   9610    H55D    17.00         60,00Kč
  2   484 Langrová Eva             SNA5351   9612    D45C    36.00         60,00Kč
  3   485 Langr Stanislav          SNA5403   9633    H45D    63.00         60,00Kč
  4   486 Sedloň Josef             SNA5604   7244    H45D    59.00         60,00Kč
  5   487 Mikysková Hana           SNA5651   7225    D45D    49.00         60,00Kč
  6   488 Hnyk Petr                SNA5701 416261    H45D    85.00         60,00Kč
  7   489 Zákravský Zdeněk         SNA5702 253101    H45D    91.00         60,00Kč
  8   490 Vondráčková Zdeňka       SNA6251   9608    D45C    16.00         60,00Kč
  9   491 Imlauf Martin            SNA6301   9629    H35D     9.00         60,00Kč
 10   492 Zákravská Hana           SNA6451   9636    D35D    67.00         60,00Kč
 11   493 Doucha Jiří              SNA7105   9626    H21C    94.00         60,00Kč
 12   494 Macek Martin             SNA7106   9390    H21C    12.00         60,00Kč
 13   495 Slavík Pavel             SNA7349   9630    H21C   126.00         60,00Kč
 14   496 Nývlt Martin             SNA8206   9622    H21C    26.00         60,00Kč
 15   497 Hůlková Marie            SNA8255   9605    D21C    84.00         60,00Kč
 16   498 Pýcha Lukáš              SNA8402   9617    H21C     6.00         60,00Kč
 17   499 Zákravská Šárka          SNA8951 410778    D21C   108.00         60,00Kč
 18   500 Hnyková Renata           SNA9151 405985    D18C    71.00         60,00Kč
 19   501 Sedloňová Aneta          SNA9451   9642    D14C    10.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1120.00        0.00        0.00        0.00     1120.00        0.00    -1120.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   502 Filipová Tereza          SRK0050 425566    D10N    77.00         40,00Kč
  2   503 Eisnerová Nicole         SRK0051   9811    D10N    81.00         40,00Kč
  3   881 Heřmanová Katka          SRK  01        P  HDR                   30,00Kč
  4   504 Ciran Jiří               SRK0101 405998    H10N    17.00         40,00Kč
  5   505 Locker Daniel            SRK0202 405991    HDR                   30,00Kč
  6   506 Štěpánek Rudolf          SRK3401   9534    H65D     7.00         60,00Kč
  7   507 Ehlová Iva               SRK3951   9539    D55C    21.00         60,00Kč
  8   508 Seidl Karel              SRK4301   9474    H55D    39.00         60,00Kč
  9   509 Vítek Zdeněk             SRK4701   9799    H60C    31.00         60,00Kč
 10   510 Hrobař Rudolf            SRK4702   9798    H60C    39.00         60,00Kč
 11   511 Mikulecká Nataša         SRK4751   9485    D21C   112.00         60,00Kč
 12   512 Daníček Josef            SRK4901   9800    H55C    35.00         60,00Kč
 13   513 Stárek Jiří              SRK5002   9818    H55C     9.00         60,00Kč
 14   514 Pohl Zdeněk              SRK5301   9533    H55C    31.00         60,00Kč
 15   515 Balcar Pavel             SRK5602   9487    H45C    93.00         60,00Kč
 16   815 Kulhavý Josef            SRK5701 416300    H45D    73.00         60,00Kč
 17   516 Štěpánek Rudolf          SRK5901   9809    H45D    69.00         60,00Kč
 18   517 Pátek Petr               SRK6001   9813    H45D    77.00         60,00Kč
 19   518 Peremská Dana            SRK6351   9535    D35D    93.00         60,00Kč
 20   519 Hauptfleisch Roman       SRK6603 405996    H35D    33.00         60,00Kč
 21   520 Hauptfleischová Jitka    SRK6652 405989    D35D    49.00         60,00Kč
 22   521 Kulhavá Jarmila          SRK6751 219278    D35C    65.00         60,00Kč
 23   522 Locker Martin            SRK7001 301158    H35D    43.00         60,00Kč
 24   523 Filip Libor              SRK7101   9500    H35C    21.00         60,00Kč
 25   524 Heřman Daniel            SRK7102 995885    H21C    28.00         60,00Kč
 26   525 Filipová Ivana           SRK7373   9501    D35C    75.00         60,00Kč
 27   526 Zemánková Eva            SRK7452   9796    D21D    40.00         60,00Kč
 28   527 Kuncová Jana             SRK7553   9499    D21C     6.00         60,00Kč
 29   528 Hrobařová Lenka          SRK7751   9482    D21C    30.00         60,00Kč
 30   529 Krmaš Václav             SRK8001   9521    H21C   108.00         60,00Kč
 31   530 Klícha Martin            SRK8801   9510    H21C    46.00         60,00Kč
 32   531 Jirčák Ondřej            SRK8805   9507    H21C   166.00         60,00Kč
 33   532 Pátek Lukáš              SRK8905   9498    H21C   120.00         60,00Kč
 34   533 Müllerová Věra           SRK9053  51359    D18C    73.00         60,00Kč
 35   534 Zajíček Radim            SRK9110 301122    H18C   115.00         60,00Kč
 36   535 Kosová Denisa            SRK9151   9471    D18C    57.00         60,00Kč
 37   536 Říčařová Žaneta          SRK9152   9804    D18C    45.00         60,00Kč
 38   537 Handl Jindřich           SRK9201   9486    H16C    14.00         60,00Kč
 39   538 Peremská Dana            SRK9351   9536    D16D    66.00         60,00Kč
 40   539 Reslová Hana             SRK9352   9794    D16C    53.00         60,00Kč
 41   540 Štěpánková Aneta         SRK9355 405993    D16D    70.00         60,00Kč
 42   541 Kulhavá Šárka            SRK9356 219279    D16C    71.00         60,00Kč
 43   542 Jarošová Kateřina        SRK9357 301141    D16D    62.00         60,00Kč
 44   543 Hauptfleisch Filip       SRK9401 301103    H14D    30.00         40,00Kč
 45   544 Jiroušek Vít             SRK9402 301134    H14C    32.00         40,00Kč
 46   545 Šedivý Zdeněk            SRK9411 301156    H14C    48.00         40,00Kč
 47   546 Mašek Ondřej             SRK9502 405992    H14C    44.00         40,00Kč
 48   547 Heřman Ondřej            SRK9503   9814    H14C    36.00         40,00Kč
 49   548 Kosek Jan                SRK9507 410355    H14C    10.00         40,00Kč
 50   549 Ptáček Martin            SRK9509 301112    H14C    40.00         40,00Kč
 51   550 Ulčová Tereza            SRK9553 405995    D14C    24.00         40,00Kč
 52   551 Kundrtová Veronika       SRK9651 301102    D12C     2.00         40,00Kč
 53   552 Petrasová Zuzana         SRK9653 405999    D12C    44.00         40,00Kč
 54   553 Kosková Kateřina         SRK9654   9489    D12C    10.00         40,00Kč
 55   554 Kulhavá Eliška           SRK9655 301132    D12C    36.00         40,00Kč
 56   555 Lorencová Simona         SRK9751 416343    D12C     6.00         40,00Kč
 57   556 Locker Tomáš             SRK9802   9801    H12C     3.00         40,00Kč
 58   557 Vavera Aleš              SRK9803   9795    H10C    60.00         40,00Kč
 59   558 Dostál Lukáš             SRK9804 425542    H10N    25.00         40,00Kč
 60   559 Nowaková Tereza          SRK9851 416342    D10N    93.00         40,00Kč
 61   560 Šabata Milan             SRK9904   9505    H10N    21.00         40,00Kč
 62   561 Kalina Vít               SRK9905   9495    H10N    11.00         40,00Kč
 63   562 Dřevěcká Tereza          SRK9951 301130    D10N    85.00         40,00Kč
 64   563 Jarošová Michaela        SRK9952   9808    D10N    89.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3300.00        0.00        0.00        0.00     3300.00        0.00    -3300.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   564 Junek Petr               STH5501   9063    H45C    79.00         60,00Kč
  2   565 Kalenská Kateřina        STH7351 410777    D21D    82.00         60,00Kč
  3   566 Junek Petr               STH7801   9090    H21C     2.00         60,00Kč
  4   567 Erlebach Michal          STH8301   9083    H21C    68.00         60,00Kč
  5   568 Čechová Andrea           STH9151 253375    D18C    63.00         60,00Kč
  6   569 Kučera Michal            STH9201  51110    H16C    64.00         60,00Kč
  7   570 Uvizl Marek              STH9202   9990    H16C    26.00         60,00Kč
  8   571 Hladík František         STH9203 405965    H16C    40.00         60,00Kč
  9   572 Charvát Jiří             STH9204  49362    H16C    36.00         60,00Kč
 10   573 Janata Jakub             STH9205 303904    H16C    46.00         60,00Kč
 11   574 Vik Martin               STH9206 500838    H16C    54.00         60,00Kč
 12   575 Klouček Martin           STH9301  51112    H16C    50.00         60,00Kč
 13   576 Kalenská Vendula         STH9352 410775    D16C    37.00         60,00Kč
 14   577 Ducháčková Kateřina      STH9356 416278    D16C    33.00         60,00Kč
 15   578 Kučera Štěpán            STH9401   9041    H14C    54.00         40,00Kč
 16   579 Kučera Tomáš             STH9402 410774    H14C    50.00         40,00Kč
 17   580 Pacholíková Lucie        STH9552 253373    D14C     6.00         40,00Kč
 18   581 Čemeljuchová Saša        STH9553   9935    D14C     2.00         40,00Kč
 19   582 Jezdinský Petr           STH9602 303925    H12C    13.00         40,00Kč
 20   583 Klíma Zdeněk             STH9604   7794    H12C    37.00         40,00Kč
 21   584 Tauchmanová Karolína     STH9651 410772    D12C    12.00         40,00Kč
 22   585 Kadavá Denisa            STH9653 331022    D12C    16.00         40,00Kč
 23   586 Hamáčková Simona         STH9654 410773    D14D    34.00         40,00Kč
 24   587 Šemberová Kristýna       STH9751   9046    D12C    34.00         40,00Kč
 25   588 Dubská Michaela          STH9752   9043    D12C    40.00         40,00Kč
 26   589 Jezdinská Petra          STH9753   9934    D12D    74.00         40,00Kč
 27   590 Šimůnková Barbora        STH9754   9050    D12D    84.00         40,00Kč
 28   591 Kalenský Aleš            STH9801 331426    H10C    56.00         40,00Kč
 29   592 Jiroutová Jana           STH9851 303942    D10N    53.00         40,00Kč
 30   593 Dubská Štěpánka          STH9951   9955    D10N    49.00         40,00Kč
 31   594 Ulvrová Eliška           STH9952 331617    D10N    71.00         40,00Kč
 32   595 Urbanová Markéta         STH9953   9997    D10C    18.00         40,00Kč
 33   596 Jezdinská Natálie        STH9954 330520    D10N    87.00         40,00Kč
 34   597 Hamáčková Markéta        STH9955 303928    D10N    45.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1640.00        0.00        0.00        0.00     1640.00        0.00    -1640.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   598 Makovský Jakub           TAP8511 515475    H21C    36.00         60,00Kč
  2   599 Zajíc Vítězslav          TAP8610 515469    H21C    76.00         60,00Kč
  3   600 Hodek Michal             TAP8808 515433    H21C    14.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: TYN - SK Týniště nad Orlicí                    Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   601 Švagr Rostislav          TYN0001  51101    HDR                   30,00Kč
  2   602 Beňo Miroslav            TYN5301   9731    H50C    13.00         60,00Kč
  3   603 Zdeněk Dočkal            TYN5601 416341    H50C    21.00         60,00Kč
  4   604 Malec Jaromír            TYN5604 405977    H50C     7.00         60,00Kč
  5   605 Marčíková Petra          TYN6651  51424    D40C    91.00         60,00Kč
  6   606 Švagr Zdeněk             TYN6801 415269    H40C    61.00         60,00Kč
  7   607 Kodytková Jitka          TYN6851  51429    D40C    99.00         60,00Kč
  8   608 Beňová Jana              TYN8554   9732    D21D    86.00         60,00Kč
  9   609 Pavelková Soňa           TYN8555  51430    P                     50,00Kč
 10   610 Jakeš Ondřej             TYN9103  51425    H18C   121.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   611 Jedlinská Michalka       VAM0451   9483    HDR                   30,00Kč
  2   612 Kotlář Vladimír          VAM5401   9667    H40C    53.00         60,00Kč
  3   613 Tupec Jiří               VAM5801   9599    H45C    91.00         60,00Kč
  4   614 Suchanová Lenka          VAM5851   9682    D45D    33.00         60,00Kč
  5   615 Kula Jiří                VAM6102  51465    H35D    19.00         60,00Kč
  6   616 Smutný Michal            VAM6201   9672    H45C    65.00         60,00Kč
  7   617 Smutná Jana              VAM6251   9676    D21C    48.00         60,00Kč
  8   618 Novák Jiří               VAM6301   9790    H35D    31.00         60,00Kč
  9   619 Rykala Karel             VAM6401   9671    H35D    11.00         60,00Kč
 10   620 Hostaš Zdeněk            VAM6403   9685    H35C    37.00         60,00Kč
 11   621 Klapalová Jana           VAM6451   9681    D35C    73.00         60,00Kč
 12   622 Veverková Yveta          VAM6452   9678    D21D    38.00         60,00Kč
 13   623 Kulová Jana              VAM6551 416317    D35D    53.00         60,00Kč
 14   624 Vandasová Markéta        VAM7250   9679    D21C   128.00         60,00Kč
 15   625 Rykalová Jitka           VAM7251   9680    D35C    85.00         60,00Kč
 16   626 Netopil Libor            VAM7401  52074    H21D   118.00         60,00Kč
 17   627 Koblic Jan               VAM7601   9528    H21C    48.00         60,00Kč
 18   628 Král Jiří                VAM7701   9793    H21D    78.00         60,00Kč
 19   629 Veverka Tomáš            VAM8401   9669    H21C    38.00         60,00Kč
 20   630 Řehák Pavel              VAM8402   9662    H21C   136.00         60,00Kč
 21   631 Hostinská Jana           VAM8451   9792    D21D    34.00         60,00Kč
 22   632 Andrš Jiří               VAM8601   9515    H21C    82.00         60,00Kč
 23   633 Smutná Pavla             VAM8651   9674    D21C   106.00         60,00Kč
 24   634 Novák Jakub              VAM8704   9787    H21D   122.00         60,00Kč
 25   635 Petras Tomáš             VAM8801   9508    H21C   106.00         60,00Kč
 26   636 Klapal Michal            VAM8802   9670    H21C    72.00         60,00Kč
 27   637 Mullerová Hana           VAM8851  51358    D21D    88.00         60,00Kč
 28   638 Bednářová Michaela       VAM8951   9673    D21D    60.00         60,00Kč
 29   639 Novák Martin             VAM9002   9791    H21D    70.00         60,00Kč
 30   640 Rykala Daniel            VAM9101   9586    H21D    74.00         60,00Kč
 31   641 Smutný Šimon             VAM9301   9664    H16C    70.00         60,00Kč
 32   642 Dvořáček Radek           VAM9401  51471    H14C    58.00         40,00Kč
 33   643 Píro Tomáš               VAM9501           H14D    26.00         40,00Kč
 34   644 Rykala Filip             VAM9601  51469    H12C    47.00         40,00Kč
 35   645 Vyskočil Štěpán          VAM9701  51468    H12C    35.00         40,00Kč
 36   646 Kotlářová Anna           VAM9751   9584    D12C     4.00         40,00Kč
 37   647 Vandas Daniel            VAM9801  51472    H10C    24.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2070.00        0.00        0.00        0.00     2070.00        0.00    -2070.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   648 Starý Pavel              VRL               H35D     5.00         60,00Kč
  2   649 Mlejnek Ondra            VRL               H10N    35.00         40,00Kč
  3   650 Háková Tereza            VRL               HDR                   30,00Kč
  4   651 Pilná Barbora            VRL               HDR                   30,00Kč
  5   652 Pakostová Martina        VRL               HDR                   30,00Kč
  6   653 Kinclová Iva             VRL               P                     50,00Kč
  7   654 Bubeník Jonáš            VRL0002           H10N    27.00         40,00Kč
  8   655 Stará Tereza             VRL0051           HDR                   30,00Kč
  9   656 Štreglová Zuzka          VRL0251   8986    HDR                   30,00Kč
 10   657 Štregl Matyáš            VRL0301 232638    HDR                   30,00Kč
 11   658 Zemánek Bohumil          VRL3601   8963    H65C    10.00         60,00Kč
 12   659 Knoblochová Věra         VRL4851   8998    D55C    27.00         60,00Kč
 13   660 Knobloch Jindřich        VRL4901   8999    H55C    11.00         60,00Kč
 14   661 Štregl Tomáš             VRL5001   9001    H55D    19.00         60,00Kč
 15   662 Picek Sváťa              VRL5101 232640    H55C     7.00         60,00Kč
 16   663 Nýdrlová Eva             VRL5451   8954    D45C    28.00         60,00Kč
 17   664 Vlachová Hana            VRL6251   8962    D35D    89.00         60,00Kč
 18   665 Štregl Petr              VRL7303   8974    H21C     0.00         60,00Kč
 19   666 Wohanka Petr             VRL7305   8973    H21C    90.00         60,00Kč
 20   667 Hlaváčová Lucie          VRL7353   8966    D21D    36.00         60,00Kč
 21   668 Randáková Helena         VRL7452 515185    D21C    72.00         60,00Kč
 22   669 Wohanka Pavel            VRL7501   9005    H21C   112.00         60,00Kč
 23   670 Štreglová Andrea         VRL7552   8978    D21D    32.00         60,00Kč
 24   671 Kutlvašr Ruda            VRL7601   8982    H21C     4.00         60,00Kč
 25   672 Polák Vlastimil          VRL7702   9000    H21C   170.00         60,00Kč
 26   673 Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752  51599    D21C   124.00         60,00Kč
 27   674 Hanč Petr                VRL8001   8980    H21C    30.00         60,00Kč
 28   675 Kvasničková Lucie        VRL8254 331655    D21D    64.00         60,00Kč
 29   676 Knoblochová Kamila       VRL8353   8952    D21C    38.00         60,00Kč
 30   677 Šírová Natálie           VRL9052   8965    D18C    67.00         60,00Kč
 31   678 Machek Vojta             VRL9102   9003    H18C   113.00         60,00Kč
 32   679 Doležalová Radka         VRL9252   8960    D16C    67.00         60,00Kč
 33   680 Bucharová Eliška         VRL9253 331237    D16C    61.00         60,00Kč
 34   681 Jebavá Lucie             VRL9254 331285    D16C    41.00         60,00Kč
 35   682 Kubát Lukáš              VRL9301   9002    H16C    22.00         60,00Kč
 36   683 Charvátová Lucka         VRL9352 331343    D16C    57.00         60,00Kč
 37   684 Waněk Adam               VRL9501 219210    H14C    18.00         40,00Kč
 38   685 Charvát Jan              VRL9601 331146    H12C    49.00         40,00Kč
 39   686 Hančová Petra            VRL9652   9246    D12C    24.00         40,00Kč
 40   687 Kinclová Pavla           VRL9653 232639    D12C    20.00         40,00Kč
 41   688 Bubeník Adam             VRL9701           H12C    31.00         40,00Kč
 42   689 Tomeš Jan                VRL9801           H10C    26.00         40,00Kč
 43   690 Starý Ondra              VRL9802 425599    H10C    40.00         40,00Kč
 44   691 Bachtík Tomáš            VRL9902           H10C    30.00         40,00Kč
 45   692 Háková Kateřina          VRL9952           D10C    12.00         40,00Kč
 46   693 Pakostová Jana           VRL9954           D10N    91.00    51   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2330.00        0.00        0.00        0.00     2330.00        0.00    -2330.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   694 Škorpil Martin           VSP5700  52275    H21C    80.00         60,00Kč
  2   695 Škorpilová Jana          VSP7455 211303    D21C    78.00         60,00Kč
  3   786 Bohatá Jana              VSP9551  63416    D14C    79.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: XPU - Pardubice Bikers                         Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   696 Odvody Zdeněk            XPU8206   9206    H21C   122.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: XXX - neregistrovaní                           Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   697 Kušnír Jan               XXX0001   9855    P                     50,00Kč
  2   698 Nekvapil Viktor          XXX0002 301624    P                     50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: ZAM - OOB Sokol Žamberk                        Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   699 Tobiška Václav           ZAM4401   9039    H55D    21.00         60,00Kč
  2   700 Lhotská Hana             ZAM4651   9034    D55C    31.00         60,00Kč
  3   701 Šponar Josef             ZAM4701   9038    H55D    37.00         60,00Kč
  4   702 Martincová Helena        ZAM5051   9033    D55C    19.00         60,00Kč
  5   703 Fikejs Vladimír          ZAM5702 232634    H45C    71.00         60,00Kč
  6   704 Andrš Milan              ZAM5801   9593    H45D    83.00         60,00Kč
  7   705 Kobližková Hana          ZAM5851   9031    D35D    91.00         60,00Kč
  8   706 Nováková Miloslava       ZAM6051   9592    D45D    43.00         60,00Kč
  9   707 Nožková Dagmar           ZAM6251 219272    D45D    47.00         60,00Kč
 10   708 Cabalková Ivana          ZAM6351  53569    D35D    65.00         60,00Kč
 11   709 Levý Tomáš               ZAM6801 331587    H35D    29.00         60,00Kč
 12   710 Bříza Daniel             ZAM7301   9036    H21D    94.00         60,00Kč
 13   711 Karlíková Renata         ZAM7551 416295    D21D    76.00         60,00Kč
 14   712 Kobližek Kamil           ZAM8001  51470    H21D   116.00         60,00Kč
 15   713 Šponarová Lenka          ZAM8451   9285    D21C    82.00         60,00Kč
 16   714 Šponarová Lucie          ZAM9151   9030    D18C    61.00         60,00Kč
 17   715 Chládková Zuzana         ZAM9153   9035    D18C    35.00         60,00Kč
 18   716 Válková Marcela          ZAM9154   8887    D18C    65.00         60,00Kč
 19   717 Novotný Štěpán           ZAM9201 416281    H16C    12.00         60,00Kč
 20   718 Kubelka Tomáš            ZAM9301           H16C    52.00         60,00Kč
 21   719 Mazura František         ZAM9302   9032    H16C    62.00         60,00Kč
 22   720 Hažmuka František        ZAM9601   9029    H12C     1.00         40,00Kč
 23   721 Dušek Martin             ZAM9602           H12D    81.00         40,00Kč
 24   722 Lesák Jakub              ZAM9603   9037    H12C    39.00         40,00Kč
 25   723 Procházka Ondřej         ZAM9604           H12C    25.00         40,00Kč
 26   724 Ježdík Václav            ZAM9605   9040    H12D    75.00         40,00Kč
 27   725 Neugebauer Tomáš         ZAM9606   9284    H12D    67.00         40,00Kč
 28   726 Chládková Simona         ZAM9651  51188    D12D    68.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1540.00        0.00        0.00        0.00     1540.00        0.00    -1540.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 31.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1   796 Palas Jan                ZBM8507 500267    H21C    60.00         60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00