Startovka kategorie                                                 29.5.2008 23:32:01
                              M VČO krátká - 7.kolo VČP
===ČSOB-DOB==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10C        1.5km   20m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  870 Vakant                                                            0.00      
  2  355 Kubečková Barbora        OK 99 Hradec Králové PHK9852    224914   2.00      
  3  871 Vakant                                                            4.00      
  4  357 Štoková Radka            OK 99 Hradec Králové PHK9855 C  336757   6.00      
  5   13 Blechová Kristýna        ZŠ Albrechtice nad O ALB9851      7223   8.00      
  6  456 Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951      9196  10.00      
  7  692 Háková Kateřina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9952 C          12.00      
  8  361 Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C  224883  14.00      
  9   94 Nováková Lucie           KOB Choceň           CHC9851 C  232909  16.00      
 10  595 Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953      9997  18.00      
 
Startovka kategorie: D10N        2.1km   35m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  597 Hamáčková Markéta        SK Studenec          STH9955    303928  45.00      
  2  253 Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851    416282  47.00      
  3  593 Dubská Štěpánka          SK Studenec          STH9951      9955  49.00      
  4   14 Kačínová Viktorie        ZŠ Albrechtice nad O ALB9951      7218  51.00      
  5  592 Jiroutová Jana           SK Studenec          STH9851    303942  53.00      
  6  876 Vakant                                                           55.00      
  7   33 Frömmelová Tereza        Ulita Broumov        BRU9652 C  425504  57.00      
  8  482 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297  59.00      
  9  877 Vakant                                                           61.00      
 10  256 Mačková Markéta          Lokomotiva Trutnov   LTU9951    425561  63.00      
 11  875 Vakant                                                           65.00      
 12  360 Truněčková Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9953 C    9458  67.00      
 13  255 Horní Edita              Lokomotiva Trutnov   LTU9853    416285  69.00      
 14  594 Ulvrová Eliška           SK Studenec          STH9952    331617  71.00      
 15  254 Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852     49631  73.00      
 16   26 Vodňanská Tereza         Sokol Burdych        BRM9701            75.00      
 17  502 Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C  425566  77.00      
 18  126 Kopecká Anna             TJ Sokol Kunvald     KUN9951      9026  79.00      
 19  503 Eisnerová Nicole         SOOB Spartak Rychnov SRK0051 C    9811  81.00      
 20  454 Votroubková Petra        TJ Slavia Hradec Krá SHK9853            83.00      
 21  562 Dřevěcká Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK9951 C  301130  85.00      
 22  596 Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954    330520  87.00      
 23  563 Jarošová Michaela        SOOB Spartak Rychnov SRK9952 C    9808  89.00      
 24  693 Pakostová Jana           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9954            91.00    51
 25  559 Nowaková Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK9851 C  416342  93.00      
 
Startovka kategorie: D12C        1.6km   30m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  352 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467   0.00      
  2  551 Kundrtová Veronika       SOOB Spartak Rychnov SRK9651 C  301102   2.00      
  3  646 Kotlářová Anna           OOB Vamberk          VAM9751 C    9584   4.00      
  4  555 Lorencová Simona         SOOB Spartak Rychnov SRK9751 C  416343   6.00      
  5  346 Ďoubalíková Anna         OK 99 Hradec Králové PHK9655 B  207805   8.00      
  6  553 Kosková Kateřina         SOOB Spartak Rychnov SRK9654 C    9489  10.00      
  7  584 Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651 C  410772  12.00      
  8  728 Vakant                                                           14.00      
  9  585 Kadavá Denisa            SK Studenec          STH9653 C  331022  16.00      
 10  353 Kavalírová Jůlie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C  207804  18.00      
 11  687 Kinclová Pavla           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9653 C  232639  20.00      
 12  347 Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 B  339542  22.00      
 13  686 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 C    9246  24.00      
 14   12 Sedláková Aneta          ZŠ Albrechtice nad O ALB9651      7222  26.00      
 15  727 Vakant                                                           28.00      
 16  229 Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 C    9648  30.00      
 17  451 Vanžurová Tereza         TJ Slavia Hradec Krá SHK9752    331677  32.00      
 18  587 Šemberová Kristýna       SK Studenec          STH9751 C    9046  34.00      
 19  554 Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655 B  301132  36.00      
 20  729 Vakant                                                           38.00      
 21  588 Dubská Michaela          SK Studenec          STH9752 C    9043  40.00      
 22  344 Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 C  224887  42.00      
 23  552 Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 B  405999  44.00      
 24  450 Barešová Markéta         TJ Slavia Hradec Krá SHK9751     51402  46.00      
 
Startovka kategorie: D12D        1.5km   25m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  225 Provazníková Darja       OK Lokomotiva Pardub LPU9651 C          66.00      
  2  726 Chládková Simona         OOB Sokol Žamberk    ZAM9651 D   51188  68.00      
  3   53 Gažiová Kristýna         TJ Loko Česká Třebov CET9751    361922  70.00      
  4   35 Kolářová Tereza          Ulita Broumov        BRU9752 C  331365  72.00      
  5  589 Jezdinská Petra          SK Studenec          STH9753 C    9934  74.00      
  6  345 Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 C  224885  76.00      
  7  251 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651    301640  78.00      
  8  349 Košková Michaela         OK 99 Hradec Králové PHK9658 C    9382  80.00      
  9  252 Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652     51442  82.00      
 10  590 Šimůnková Barbora        SK Studenec          STH9754 C    9050  84.00      
 11  348 Vakant                                                           86.00      
 12  860 Vakant                                                           88.00    26
 
Startovka kategorie: D14C        2.7km   90m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  476 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B    9929   0.00      
  2  581 Čemeljuchová Saša        SK Studenec          STH9553 C    9935   2.00      
  3  785 Vakant                                                            4.00      
  4  580 Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 C  253373   6.00      
  5  218 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  416265   8.00      
  6  501 Sedloňová Aneta          TJ Start Náchod      SNA9451 C    9642  10.00      
  7  442 Voženílková Nicola       TJ Slavia Hradec Krá SHK9451    331252  12.00      
  8   29 Grunerová Martina        Ulita Broumov        BRU9451 C  425505  14.00      
  9  813 Vakant                                                           16.00      
 10   30 Kolářová Zuzana          Ulita Broumov        BRU9452 C  425513  18.00      
 11  249 Svobodová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9551 B  416289  20.00      
 12   31 Grunerová Jana           Ulita Broumov        BRU9551 C  425506  22.00      
 13  550 Ulčová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK9553 B  405995  24.00      
 14  371 Popowska Wioleta         Polska 1             PL194X0    332631  77.00      
 15  786 Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551     63416  79.00      
 
Startovka kategorie: D14D        2.2km   60m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  814 Vakant                                                           32.00      
  2  586 Hamáčková Simona         SK Studenec          STH9654 C  410773  34.00      
 
Startovka kategorie: D16C        3.6km  100m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  866 Vakant                                                           31.00      
  2  577 Ducháčková Kateřina      SK Studenec          STH9356 C  416278  33.00      
  3  113 Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 B   49432  35.00      
  4  576 Kalenská Vendula         SK Studenec          STH9352 B  410775  37.00      
  5  473 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B    9985  39.00      
  6  681 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B  331285  41.00      
  7  865 Vakant                                                           43.00      
  8  441 Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A   51176  45.00      
  9  247 Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B  405975  47.00      
 10  438 Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A    9199  49.00      
 11  474 Vakant                                                           51.00      
 12  539 Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A    9794  53.00      
 13  340 Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 A  553443  55.00      
 14  683 Charvátová Lucka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9352 B  331343  57.00      
 15  338 Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 B    9832  59.00      
 16  680 Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C  331237  61.00      
 17  864 Vakant                                                           63.00      
 18  370 Szlendak Joanna          Polska 1             PL193X0    412222  65.00      
 19  679 Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 B    8960  67.00      
 20  122 Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251 C    9022  69.00      
 21  541 Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356 B  219279  71.00      
 
Startovka kategorie: D16D        2.8km   80m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  216 Kisková Klára            OK Lokomotiva Pardub LPU9356 C  224875  60.00      
  2  542 Jarošová Kateřina        SOOB Spartak Rychnov SRK9357 C  301141  62.00      
  3  909 Vakant                                                           64.00      
  4  538 Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351 C    9536  66.00      
  5  908 Vakant                                                           68.00      
  6  540 Štěpánková Aneta         SOOB Spartak Rychnov SRK9355 C  405993  70.00      
 
Startovka kategorie: D18C        3.6km  100m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  209 Marešová Kristýna        OK Lokomotiva Pardub LPU9155 C  405957  31.00      
  2  335 Novotná Tereza           OK 99 Hradec Králové PHK9255 A  553444  33.00      
  3  715 Chládková Zuzana         OOB Sokol Žamberk    ZAM9153 B    9035  35.00      
  4  912 Vakant                                                           37.00      
  5  910 Vakant                                                           39.00      
  6  911 Vakant                                                           41.00      
  7  333 Lamichová Martina        OK 99 Hradec Králové PHK9152 A    9839  43.00      
  8  536 Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 B    9804  45.00      
  9  210 Skálová Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9159 C  416257  47.00      
 10  435 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A  995830  49.00      
 11  472 Procházková Olga         Sportcentrum Jičín   SJC9152 B    9994  51.00      
 12  243 Polzerová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9051 A    9894  53.00      
 13   11 Špačková Lucie           ZŠ Albrechtice nad O ALB9151 C    7201  55.00      
 14  535 Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 A    9471  57.00      
 15  121 Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151 C    9028  59.00      
 16  714 Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B    9030  61.00      
 17  568 Čechová Andrea           SK Studenec          STH9151 C  253375  63.00      
 18  716 Válková Marcela          OOB Sokol Žamberk    ZAM9154 B    8887  65.00      
 19  677 Šírová Natálie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9052 C    8965  67.00      
 20   10 Horká Marie              ZŠ Albrechtice nad O ALB9052 C    8279  69.00      
 21  500 Hnyková Renata           TJ Start Náchod      SNA9151 C  405985  71.00      
 22  533 Müllerová Věra           SOOB Spartak Rychnov SRK9053 A   51359  73.00      
 
Startovka kategorie: D21C        4.4km  135m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   57 Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151     51138   0.00      
  2  264 Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C    9697   2.00      
  3  410 Čečková Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK7753 C    7753   4.00      
  4  527 Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 E    9499   6.00      
  5  317 Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C    9416   8.00      
  6  915 Vakant                                                           10.00      
  7  312 Rychterová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK7752 C    9409  12.00      
  8  106 Jiřištová Zuzana         OK Jilemnice         JIL8254 C    9054  14.00      
  9  202 Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C   51104  16.00      
 10  272 Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C   51180  18.00      
 11  326 Doležalová Vendula       OK 99 Hradec Králové PHK8752 R  995858  20.00      
 12   48 Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C    9718  22.00      
 13  203 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A    9332  24.00      
 14  914 Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 E    9394  26.00      
 15   46 Šafářová Ivana           TJ Loko Česká Třebov CET8051 C    9724  28.00      
 16  528 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C    9482  30.00      
 17  109 Novotná Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK8252     51607  32.00      
 18  917 Vakant                                                           34.00      
 19  428 Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 A  515140  36.00      
 20  676 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952  38.00      
 21   49 Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C   49612  40.00      
 22  329 Hendrychová Zuzana       OK 99 Hradec Králové PHK8954 B  416329  42.00      
 23  916 Vakant                                                           44.00      
 24  194 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 C    9235  46.00      
 25  617 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676  48.00      
 26  114 Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C   52647  50.00      
 27  182 Šolcová Hana             OK Lokomotiva Pardub LPU7954 C    9329  52.00      
 28   61 Friedbergerová Markéta   VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C  515409  54.00      
 29  181 Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C    9203  56.00      
 30  320 Lamichová Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8359 C    9824  58.00      
 31  183 Vlčovská Eva             OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C    9296  60.00      
 32  328 Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 R    9353  62.00      
 33  105 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 E    9077  64.00      
 34  318 Vítková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK8055 R    9448  66.00      
 35   68 Kondělková Radka         TJ Tatran Hostinné   HOS7951 C    9757  68.00      
 36  190 Baštová Martina          OK Lokomotiva Pardub LPU8453 C    9221  70.00      
 37  668 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C  515185  72.00      
 38  107 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 R    9088  74.00      
 39  307 Ďoubalíková Veronika     OK 99 Hradec Králové PHK7351 C    9361  76.00      
 40  695 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455    211303  78.00      
 41  324 Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C    9364  80.00      
 42  713 Šponarová Lenka          OOB Sokol Žamberk    ZAM8451 C    9285  82.00      
 43  497 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  84.00      
 44  367 Filaber Anna             Polska 1             PL190X0    412124  86.00      
 45  308 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431  88.00      
 46  414 Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E    9142  90.00      
 47   58 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  92.00      
 48  422 Hausvaterová Pavla       TJ Slavia Hradec Krá SHK8654 C  219202  94.00      
 49  268 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711  96.00      
 50  425 Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 A    9186  98.00      
 51  188 Víchová Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU8352 C    9207 100.00      
 52  366 Tynelska Justyna         Polska 1             PL189X0    842665 102.00      
 53  413 Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 C    9165 104.00      
 54  633 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674 106.00      
 55  499 Zákravská Šárka          TJ Start Náchod      SNA8951 C  410778 108.00      
 56  198 Kiacová Zuzana           OK Lokomotiva Pardub LPU8954 B    9345 110.00      
 57  511 Mikulecká Nataša         SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C    9485 112.00      
 58  204 Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A  410785 114.00      
 59  913 Bernátková Markéta       VSK Přírodověda - or PVP7751    416325 116.00      
 60  184 Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E  515134 118.00      
 61   55 Kroniková Jana           SK Chotěboř          CTB               120.00      
 62  178 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C   51128 122.00      
 63  673 Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C   51599 124.00      
 64  368 Gajda Monika             Polska 1             PL190X1    504409 126.00      
 65  624 Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C    9679 128.00      
 66  369 Kołosińska Jolanta       Polska 1             PL190X2    895014 130.00      
 
Startovka kategorie: D21D        3.1km   75m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  185 Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C    9222  30.00      
  2  670 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552      8978  32.00      
  3  631 Hostinská Jana           OOB Vamberk          VAM8451 C    9792  34.00      
  4  667 Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966  36.00      
  5  622 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678  38.00      
  6  526 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C    9796  40.00      
  7  420 Pátková Šárka            TJ Slavia Hradec Krá SHK8556 C    9164  42.00      
  8  920 Vakant                                                           44.00      
  9  421 Gazdačková Michala       TJ Slavia Hradec Krá SHK8653 C    9172  46.00      
 10  919 Vakant                                                           48.00      
 11  417 Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C    9136  50.00      
 12  325 Košková Jana             OK 99 Hradec Králové PHK8653 C    9383  52.00      
 13  197 Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B    9250  54.00      
 14   23 Hubková Kateřina         Sokol Burdych        BRM8452            56.00      
 15  431 Svobodová Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK9052 C  416214  58.00      
 16  638 Bednářová Michaela       OOB Vamberk          VAM8951 B    9673  60.00      
 17  374 Mičánková Monika         TJ Slavia Hradec Krá SHK     D    9179  62.00      
 18  675 Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254    331655  64.00      
 19   44 Hájková Ludmila          TJ Loko Česká Třebov CET7554 C    9722  66.00      
 20    9 Vakant                                                           68.00      
 21  323 Justová Hana             OK 99 Hradec Králové PHK8556 C   49630  70.00      
 22  921 Vakant                                                           72.00      
 23  180 Rybičková Kateřina       OK Lokomotiva Pardub LPU7855 C  232606  74.00      
 24  711 Karlíková Renata         OOB Sokol Žamberk    ZAM7551 C  416295  76.00      
 25   22 Fialová Tereza           Sokol Burdych        BRM8451 C  331161  78.00      
 26  424 Vízková Karolína         TJ Slavia Hradec Krá SHK8754 C    9183  80.00      
 27  565 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C  410777  82.00      
 28   21 Gdovinová Zuzana         Sokol Burdych        BRM8051 C  331240  84.00      
 29  608 Beňová Jana              SK Týniště nad Orlic TYN8554 C    9732  86.00      
 30  637 Mullerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851 C   51358  88.00      
 31  309 Kubečková Zdenka         OK 99 Hradec Králové PHK7501    224919  90.00      
 32  918 Vakant                                                           92.00      
 
Startovka kategorie: D35C        3.9km  115m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  732 Vakant                                                           57.00      
  2  738 Vakant                                                           59.00      
  3  159 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237  61.00      
  4  291 Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429  63.00      
  5  521 Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C  219278  65.00      
  6  304 Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724  67.00      
  7  172 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882  69.00      
  8  464 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932  71.00      
  9  621 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681  73.00      
 10  525 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501  75.00      
 11  174 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258  77.00      
 12   79 Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C    9556  79.00      
 13  756 Vakant                                                           81.00      
 14   80 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551  83.00      
 15  625 Rykalová Jitka           OOB Vamberk          VAM7251 C    9680  85.00      
 16  168 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  87.00      
 
Startovka kategorie: D35D        3.1km   80m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  520 Hauptfleischová Jitka    SOOB Spartak Rychnov SRK6652 C  405989  49.00      
  2  466 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    9952  51.00      
  3  623 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317  53.00      
  4  294 Justová Jana             OK 99 Hradec Králové PHK6153 C  207818  55.00      
  5  238 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972  57.00      
  6  173 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656  59.00      
  7  299 Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552 C    9387  61.00      
  8  164 Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU6351 C    9251  63.00      
  9  708 Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351 C   53569  65.00      
 10  492 Zákravská Hana           TJ Start Náchod      SNA6451 C    9636  67.00      
 11  297 Lamichová Iva            OK 99 Hradec Králové PHK6353 C    9438  69.00      
 12  400 Bernartová Ivana         TJ Slavia Hradec Krá SHK6552 C  410771  71.00      
 13  175 Tužilová Štěpánka        OK Lokomotiva Pardub LPU7052 C          73.00      
 14  402 Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C  410739  75.00      
 15  303 Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C  224872  77.00      
 16  171 Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654 C  253353  79.00      
 17  301 Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C   49890  81.00      
 18  403 Divecká Růžena           TJ Slavia Hradec Krá SHK6753 C    9157  83.00      
 19  170 Maclová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU6653 C    9346  85.00      
 20   75 Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C  331708  87.00      
 21  664 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962  89.00      
 22  705 Kobližková Hana          OOB Sokol Žamberk    ZAM5851 C    9031  91.00      
 23  518 Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351 C    9535  93.00      
 24  405 Netuková Hana            TJ Slavia Hradec Krá SHK7052 C  219217  95.00      
 25  764 Vakant                                                           97.00      
 
Startovka kategorie: D40C        3.9km  115m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  605 Marčíková Petra          SK Týniště nad Orlic TYN6651 C   51424  91.00      
  2  169 Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C   51183  93.00      
  3  766 Vakant                                                           95.00      
  4  767 Vakant                                                           97.00      
  5  607 Kodytková Jitka          SK Týniště nad Orlic TYN6851     51429  99.00      
 
Startovka kategorie: D45C        3.3km   85m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  103 Malá Eva                 OK Jilemnice         JIL6351 C  405969  10.00      
  2  396 Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351 C    9121  12.00      
  3  296 Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C    9389  14.00      
  4  490 Vondráčková Zdeňka       TJ Start Náchod      SNA6251 C    9608  16.00      
  5  260 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688  18.00      
  6  770 Vakant                                                           20.00      
  7  262 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C    9692  22.00      
  8  100 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  24.00      
  9  380 Hepnerová Dagmar         TJ Slavia Hradec Krá SHK5451 C    9108  26.00      
 10  663 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954  28.00      
 11  769 Vakant                                                           30.00      
 12  161 Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C    9311  32.00      
 13  768 Vakant                                                           34.00      
 14  484 Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C    9612  36.00      
 15  394 Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152 C  219201  38.00      
 16  102 Jiřištová Hana           OK Jilemnice         JIL6052 C    9093  40.00      
 
Startovka kategorie: D45D        3.0km   80m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  388 Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C    9118  27.00      
  2  165 Habětínková Jitka        OK Lokomotiva Pardub LPU6352 C          29.00      
  3  387 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117  31.00      
  4  614 Suchanová Lenka          OOB Vamberk          VAM5851 C    9682  33.00      
  5  462 Bienová Věra             Sportcentrum Jičín   SJC5752 C    9918  35.00      
  6  150 Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651 C    9224  37.00      
  7  292 Balcarová Eva            OK 99 Hradec Králové PHK5952 C  301691  39.00      
  8  239 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352      9609  41.00      
  9  706 Nováková Miloslava       OOB Sokol Žamberk    ZAM6051 D    9592  43.00      
 10  379 Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C    9107  45.00      
 11  707 Nožková Dagmar           OOB Sokol Žamberk    ZAM6251 C  219272  47.00      
 12  487 Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C    7225  49.00      
 13  389 Svobodová Eva            TJ Slavia Hradec Krá SHK5853 C  301696  51.00      
 14  295 Košková Lenka            OK 99 Hradec Králové PHK6159 C    9384  53.00      
 15  261 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690  55.00      
 16  385 Stulíková Zuzana         TJ Slavia Hradec Krá SHK5751 C    9116  57.00      
 17  771 Vakant                                                           59.00      
 18  377 Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251 C    9105  61.00      
 19  772 Vakant                                                           63.00      
 20  381 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112  65.00      
 
Startovka kategorie: D50C        3.3km   85m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  151 Lennerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU5653 C    9279  50.00      
  2  152 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  52.00      
  3  154 Baštová Alena            OK Lokomotiva Pardub LPU5752 C    9220  54.00      
  4  149 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603  56.00      
  5  284 Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371  58.00      
  6  155 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211  60.00      
  7  774 Vakant                                                           62.00      
  8  145 Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C    9302  64.00      
  9  287 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  66.00      
 10  148 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    9202  68.00      
 11  773 Vakant                                                           70.00      
 12  153 Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C    9313  72.00      
 
Startovka kategorie: D55C        2.7km   55m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1    4 Balášová Gertruda        ZŠ Albrechtice nad O ALB4551 C    7205  13.00      
  2  233 Soukupová Dáša           Lokomotiva Trutnov   LTU4752      9779  15.00      
  3  775 Vakant                                                           17.00      
  4  702 Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051 C    9033  19.00      
  5  507 Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951 C    9539  21.00      
  6  138 Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C  301172  23.00      
  7  232 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955  25.00      
  8  659 Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998  27.00      
  9  139 Šrollová Zdeňka          OK Lokomotiva Pardub LPU4951 C  219207  29.00      
 10  700 Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651 C    9034  31.00      
 11  776 Vakant                                                           33.00      
 
Startovka kategorie: H10C        1.5km   20m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  230 Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 C  232608  22.00      
  2  647 Vandas Daniel            OOB Vamberk          VAM9801 C   51472  24.00      
  3  689 Tomeš Jan                OOS TJ Spartak Vrchl VRL9801 C          26.00      
  4  276 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  28.00      
  5  691 Bachtík Tomáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9902 C          30.00      
  6  358 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C    9833  32.00      
  7   95 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C    9569  34.00      
  8  354 Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 C  224890  36.00      
  9  452 Gebrt Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9801    331229  38.00      
 10  690 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802    425599  40.00      
 11   93 Novák David              KOB Choceň           CHC9802 C  232902  42.00      
 12  868 Vakant                                                           44.00      
 13  128 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C  232601  46.00      
 14  279 Vakant                                                           48.00      
 15  867 Vakant                                                           50.00      
 16  277 Metelka Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK0101 C  331689  52.00      
 17  869 Vakant                                                           54.00      
 18  591 Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801    331426  56.00      
 19  129 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 C  232602  58.00      
 20  557 Vavera Aleš              SOOB Spartak Rychnov SRK9803 C    9795  60.00      
 21  231 Koška Matěj              OK Lokomotiva Pardub LPU9803 C          62.00      
 22  453 Hájek Jakub              TJ Slavia Hradec Krá SHK9802      9848  64.00      
 
Startovka kategorie: H10N        2.1km   35m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  125 Rusz Vratislav           TJ Sokol Kunvald     KUN9801      9024   1.00      
  2  457 Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 C           3.00      
  3  130 Žák Michal               OK Lokomotiva Pardub LPU0003 C  232604   5.00      
  4  455 Kudera Tomáš             TJ Slavia Hradec Krá SHK9901    331247   7.00      
  5  132 Stránský Tomáš           OK Lokomotiva Pardub LPU0005 C           9.00      
  6  561 Kalina Vít               SOOB Spartak Rychnov SRK9905 C    9495  11.00      
  7  131 Konvalinka Jindřich      OK Lokomotiva Pardub LPU0004 C          13.00      
  8  359 Hůlek Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9904 C    9831  15.00      
  9  504 Ciran Jiří               SOOB Spartak Rychnov SRK0101 C  405998  17.00      
 10  274 Bečka Jakub              OK 99 Hradec Králové PHK     C  253812  19.00      
 11  560 Šabata Milan             SOOB Spartak Rychnov SRK9904 C    9505  21.00      
 12   96 Grundman Václav          KOB Choceň           CHC9902 C    9575  23.00      
 13  558 Dostál Lukáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9804 C  425542  25.00      
 14  654 Bubeník Jonáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0002 C          27.00      
 15  480 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C    4742  29.00      
 16   36 Frömmel Martin           Ulita Broumov        BRU9801 C  425503  31.00      
 17  271 Řehák Adam               SK lyžování a OB Nov NPA9701 C    9709  33.00      
 18  649 Mlejnek Ondra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL                35.00      
 19  481 Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 C          37.00    42
 20  872 Vakant                                                           39.00      
 21  873 Vakant                                                           41.00      
 22  874 Vakant                                                           43.00      
 
Startovka kategorie: H12C        1.6km   25m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  720 Hažmuka František        OOB Sokol Žamberk    ZAM9601 D    9029   1.00      
  2  556 Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802 C    9801   3.00      
  3  227 Novotný Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU9702 C    9308   5.00      
  4  343 Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 C  336717   7.00      
  5  224 Tomek Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU9610 C  420440   9.00      
  6  446 Trejbal Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK9604    420426  11.00      
  7  582 Jezdinský Petr           SK Studenec          STH9602 C  303925  13.00      
  8  351 Bečka Vladimír           OK 99 Hradec Králové PHK9705 C  331063  15.00      
  9  477 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B    9996  17.00      
 10  445 Matěna Patrik            TJ Slavia Hradec Krá SHK9603    331370  19.00      
 11  777 Vakant                                                           21.00      
 12  223 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B  224873  23.00      
 13  723 Procházka Ondřej         OOB Sokol Žamberk    ZAM9604 C          25.00      
 14  447 Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 B   51405  27.00      
 15  478 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 C    4239  29.00      
 16  688 Bubeník Adam             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9701            31.00      
 17  448 Mervart Marek            TJ Slavia Hradec Krá SHK9702 B  301649  33.00      
 18  645 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B   51468  35.00      
 19  583 Klíma Zdeněk             SK Studenec          STH9604 C    7794  37.00      
 20  722 Lesák Jakub              OOB Sokol Žamberk    ZAM9603 C    9037  39.00      
 21  270 Kosina Jakub             SK lyžování a OB Nov NPA9601 C    9704  41.00      
 22  778 Vakant                                                           43.00      
 23  779 Vakant                                                           45.00      
 24  644 Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601 C   51469  47.00      
 25  685 Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601    331146  49.00      
 26  342 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 B   53163  51.00      
 27  226 Habětínek Adam           OK Lokomotiva Pardub LPU9701 C  232609  53.00      
 28   92 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 C  331705  55.00      
 29  350 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 C  339544  57.00      
 30   91 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572  59.00      
 
Startovka kategorie: H12D        1.5km   25m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   32 Veselý Tomáš             Ulita Broumov        BRU9601 C  425507  61.00      
  2  479 Řehák Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC9701 C    4746  63.00      
  3  228 Bezdíček Kryštof         OK Lokomotiva Pardub LPU9706 C          65.00      
  4  725 Neugebauer Tomáš         OOB Sokol Žamberk    ZAM9606 D    9284  67.00      
  5  221 Tužil Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9601 C          69.00      
  6  250 Horešovský Tomáš         Lokomotiva Trutnov   LTU9601    405973  71.00      
  7  863 Vakant                                                           73.00      
  8  724 Ježdík Václav            OOB Sokol Žamberk    ZAM9605 D    9040  75.00      
  9  222 Semerád Pavel            OK Lokomotiva Pardub LPU9605 C          77.00      
 10  449 Jančálek Petr            TJ Slavia Hradec Krá SHK9705    331276  79.00      
 11  721 Dušek Martin             OOB Sokol Žamberk    ZAM9602 D          81.00      
 12  862 Vakant                                                           83.00      
 
Startovka kategorie: H14C        2.8km   90m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  548 Kosek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9507 C  410355  10.00      
  2   89 Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C  232903  12.00      
  3  248 Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 B  515487  14.00      
  4  780 Vakant                                                           16.00      
  5  684 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 B  219210  18.00      
  6  782 Vakant                                                           20.00      
  7  341 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C  339560  22.00      
  8  217 Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C  207824  24.00      
  9   90 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B    9570  26.00      
 10  219 Lemberk Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU9501 C    9276  28.00      
 11  123 Kopecký Miloš            TJ Sokol Kunvald     KUN9501 B    9021  30.00      
 12  544 Jiroušek Vít             SOOB Spartak Rychnov SRK9402 C  301134  32.00      
 13  124 Hruška Antonín           TJ Sokol Kunvald     KUN9502 C    9023  34.00      
 14  547 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 C    9814  36.00      
 15  220 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B    9657  38.00      
 16  549 Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 B  301112  40.00      
 17  475 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 C    9983  42.00      
 18  546 Mašek Ondřej             SOOB Spartak Rychnov SRK9502 B  405992  44.00      
 19  269 Tázlar Vojtěch           SK lyžování a OB Nov NPA9501 B    9712  46.00      
 20  545 Šedivý Zdeněk            SOOB Spartak Rychnov SRK9411 C  301156  48.00      
 21  579 Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 C  410774  50.00      
 22  781 Vakant                                                           52.00      
 23  578 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B    9041  54.00      
 24  339 Kamenický Ondřej         OK 99 Hradec Králové PHK9401 B  301383  56.00      
 25  642 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B   51471  58.00      
 
Startovka kategorie: H14D        2.3km   50m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  783 Vakant                                                           20.00      
  2  784 Vakant                                                           22.00      
  3  444 Škoda Štěpán             TJ Slavia Hradec Krá SHK9504    331576  24.00      
  4  643 Píro Tomáš               OOB Vamberk          VAM9501 C          26.00      
  5  443 Zajíček Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9503 C    9845  28.00      
  6  543 Hauptfleisch Filip       SOOB Spartak Rychnov SRK9401 C  301103  30.00      
 
Startovka kategorie: H16C        4.2km  150m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  717 Novotný Štěpán           OOB Sokol Žamberk    ZAM9201 C  416281  12.00      
  2  537 Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A    9486  14.00      
  3  789 Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B   49604  16.00      
  4  337 Chlupáč Dominik          OK 99 Hradec Králové PHK9315 C   52799  18.00      
  5  437 Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 B  331418  20.00      
  6  682 Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 B    9002  22.00      
  7  213 Valach Ondřej            OK Lokomotiva Pardub LPU9205 B  410786  24.00      
  8  570 Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 B    9990  26.00      
  9  439 Divecký František        TJ Slavia Hradec Krá SHK9301 B   51131  28.00      
 10  245 Petržela Jan             Lokomotiva Trutnov   LTU9201 A  515402  30.00      
 11  436 Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B   49603  32.00      
 12  246 Svoboda Tomáš            Lokomotiva Trutnov   LTU9203    416288  34.00      
 13  572 Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 B   49362  36.00      
 14   51 Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301 C  331549  38.00      
 15  571 Hladík František         SK Studenec          STH9203 B  405965  40.00      
 16  787 Vakant                                                           42.00      
 17  788 Vakant                                                           44.00      
 18  573 Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 A  303904  46.00      
 19  211 Novotný Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9201 B    9291  48.00      
 20  575 Klouček Martin           SK Studenec          STH9301 B   51112  50.00      
 21  718 Kubelka Tomáš            OOB Sokol Žamberk    ZAM9301 C          52.00      
 22  574 Vik Martin               SK Studenec          STH9206 B  500838  54.00      
 23  215 Slanař Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 B  232610  56.00      
 24   87 Hanuš Petr               KOB Choceň           CHC9203 C  232920  58.00      
 25  212 Zitka Lukáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9202 C  224874  60.00      
 26  719 Mazura František         OOB Sokol Žamberk    ZAM9302 D    9032  62.00      
 27  569 Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B   51110  64.00      
 28  372 Parfianowicz Piotr       Polska 1             PL194X1    842659  66.00      
 29  214 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A    9304  68.00      
 30  641 Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 B    9664  70.00      
 31   88 Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C  232919  72.00      
 32  336 Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 B  232647  74.00      
 
Startovka kategorie: H16D        3.0km  100m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  791 Vakant                                                           60.00      
  2  790 Vakant                                                           62.00      
  3  440 Matěna David             TJ Slavia Hradec Krá SHK9303 C   51490  64.00      
  4   52 Špičák Jan               TJ Loko Česká Třebov CET9302      9730  66.00      
 
Startovka kategorie: H18C        4.7km  160m 21k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  208 Tichý Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 C  416274  71.00      
  2  331 Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104    553445  73.00      
  3  207 Seidl Jakub              OK Lokomotiva Pardub LPU9104 B    9865  75.00      
  4  242 Kult Martin              Lokomotiva Trutnov   LTU9002    416290  77.00      
  5   50 Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 C  331131  79.00      
  6  267 Tázlar Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA9003 C    9695  81.00      
  7  110 Exner Jan                OK Jilemnice         JIL9001 A   51109  83.00      
  8  330 Kubát Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101 A  553441  85.00      
  9  792 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 A  515162  87.00      
 10  793 Vakant                                                           89.00      
 11  205 Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C    9252  91.00      
 12  927 Vakant                                                           93.00      
 13  111 Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 B   49363  95.00      
 14  206 Macl Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU9102 B    9867  97.00      
 15  794 Vakant                                                           99.00      
 16  434 Vychodil Adam            TJ Slavia Hradec Krá SHK9105 B    9194 101.00      
 17  332 Azeb Karim               OK 99 Hradec Králové PHK9110 B    9352 103.00      
 18  244 Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 B  515479 105.00      
 19  432 Stulík Matěj             TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 A    9195 107.00      
 20  199 Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 A    9866 109.00      
 21  120 Lux Filip                TJ Sokol Kunvald     KUN9102 C    9020 111.00      
 22  678 Machek Vojta             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9102 B    9003 113.00      
 23  534 Zajíček Radim            SOOB Spartak Rychnov SRK9110 B  301122 115.00      
 24  334 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9202 A    9198 117.00      
 25  433 Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 B    9843 119.00      
 26  610 Jakeš Ondřej             SK Týniště nad Orlic TYN9103 C   51425 121.00      
 27  429 Šabatka Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK9001 C    9193 123.00      
 28  112 Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 B    9091 125.00      
 29  430 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B    9490 127.00      
 
Startovka kategorie: H21C        5.2km  170m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  665 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303      8974   0.00      
  2  566 Junek Petr               SK Studenec          STH7801 C    9090   2.00      
  3  671 Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C    8982   4.00      
  4  498 Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C    9617   6.00      
  5  423 Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 R  515483   8.00      
  6   47 Klášterecký Tomáš        TJ Loko Česká Třebov CET8102 C  301650  10.00      
  7  494 Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106 C    9390  12.00      
  8  600 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B  515433  14.00      
  9  313 Valík Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7801 C  100755  16.00      
 10   82 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C    9555  18.00      
 11  469 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965  20.00      
 12  327 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446  22.00      
 13  471 Vakant                                                           24.00      
 14  496 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622  26.00      
 15  524 Heřman Daniel            SOOB Spartak Rychnov SRK7102 C  995885  28.00      
 16  674 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  30.00      
 17  415 Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C    9153  32.00      
 18  373 Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C   51566  34.00      
 19  598 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475  36.00      
 20  629 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  38.00      
 21  314 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420  40.00      
 22  186 Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C    9269  42.00      
 23  321 Ježek Jiří               OK 99 Hradec Králové PHK8403 C    9469  44.00      
 24  530 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 B    9510  46.00      
 25  627 Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C    9528  48.00      
 26  302 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  50.00      
 27  408 Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C    9134  52.00      
 28   60 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458  54.00      
 29  416 Bláha Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK8215 C    9145  56.00      
 30  470 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 E    9987  58.00      
 31  796 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E  500267  60.00      
 32  191 Fukátko Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8503 C    9317  62.00      
 33  315 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9359  64.00      
 34  419 Svoboda Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK8508 C    4351  66.00      
 35  567 Erlebach Michal          SK Studenec          STH8301 C    9083  68.00      
 36   85 Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C    9558  70.00      
 37  636 Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 B    9670  72.00      
 38  104 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  74.00      
 39  599 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  76.00      
 40  176 Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C  301168  78.00      
 41  694 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700     52275  80.00      
 42  632 Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C    9515  82.00      
 43  193 Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 C   49634  84.00      
 44   59 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C   51588  86.00      
 45  196 Kopecký Ondřej           OK Lokomotiva Pardub LPU8704 C    9862  88.00      
 46  666 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973  90.00      
 47  418 Gazdačko Jan             TJ Slavia Hradec Krá SHK8404 C    4352  92.00      
 48  493 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626  94.00      
 49   62 Princl Pavel             VŠTJ Stavební fakult FSP7800 C   51611  96.00      
 50    7 Kadečka Petr             ZŠ Albrechtice nad O ALB8401 C    7208  98.00      
 51  311 Vítek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK7702 R    9526 100.00      
 52   83 Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703 C    9550 102.00      
 53  237 Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802 C    9773 104.00      
 54  635 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508 106.00      
 55  529 Krmaš Václav             SOOB Spartak Rychnov SRK8001      9521 108.00      
 56   84 Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C    9559 110.00      
 57  669 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C    9005 112.00      
 58  411 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C    9137 114.00      
 59  192 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C    9307 116.00      
 60  427 Tomalík Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 C    9190 118.00      
 61  532 Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905 A    9498 120.00      
 62  696 Odvody Zdeněk            Pardubice Bikers     XPU8206      9206 122.00      
 63  795 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010      9962 124.00      
 64  495 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630 126.00      
 65   67 Vrbata Alan              TJ Tatran Hostinné   HOS7801 C    9762 128.00      
 66  468 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982 130.00      
 67   45 Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C  336732 132.00      
 68  108 Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 E    9099 134.00      
 69  630 Řehák Pavel              OOB Vamberk          VAM8402 C    9662 136.00      
 70    6 Kupka Jaroslav           ZŠ Albrechtice nad O ALB7801 C    7213 138.00      
 71  319 Zvěřina Petr             OK 99 Hradec Králové PHK8204 R   51443 140.00      
 72  467 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898 142.00      
 73  195 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C    9274 144.00      
 74  426 Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 A    9189 146.00      
 75  310 Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399 148.00      
 76  797 Pašek Jiří               KOB Choceň           CHC7602           150.00      
 77  409 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500 152.00      
 78  412 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140 154.00      
 79   56 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701     51663 156.00      
 80  189 Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C    9241 158.00      
 81  263 Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C    9967 160.00      
 82  406 Čečka Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600 C    7756 162.00      
 83  201 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A  515142 164.00      
 84  531 Jirčák Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK8805 B    9507 166.00      
 85  407 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E    9133 168.00      
 86  672 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 R    9000 170.00      
 87  798 Vakant                                                          172.00      
 
Startovka kategorie: H21D        4.5km  145m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  639 Novák Martin             OOB Vamberk          VAM9002 C    9791  70.00      
  2  799 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302    416321  72.00      
  3  640 Rykala Daniel            OOB Vamberk          VAM9101 C    9586  74.00      
  4   19 Sokol Milan              Sokol Burdych        BRM7201 C    9625  76.00      
  5  628 Král Jiří                OOB Vamberk          VAM7701 C    9793  78.00      
  6  322 Dušátko Jan              OK 99 Hradec Králové PHK8501 C    9363  80.00      
  7   81 Macháček Lubomír         KOB Choceň           CHC7501 C    9543  82.00      
  8  187 Duch Zdeněk              OK Lokomotiva Pardub LPU8306 C    9214  84.00      
  9  305 Háp Petr                 OK 99 Hradec Králové PHK7201 C    9367  86.00      
 10  179 Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C  253360  88.00      
 11  800 Vakant                                                           90.00      
 12   86 Grundman Vojtěch         KOB Choceň           CHC8801 C  232905  92.00      
 13  710 Bříza Daniel             OOB Sokol Žamberk    ZAM7301 C    9036  94.00      
 14   18 Kolář Radek              Sokol Burdych        BRM6901 C  331168  96.00      
 15  177 Fridrich Petr            OK Lokomotiva Pardub LPU7303 C    9245  98.00      
 16  273 Soural Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK     C         100.00      
 17  266 Dytrych Martin           SK lyžování a OB Nov NPA8501 C    9701 102.00      
 18   25 Vodňanský Jan            Sokol Burdych        BRM9001 C  425510 104.00      
 19    8 Roll Martin              ZŠ Albrechtice nad O ALB8402      7207 106.00      
 20  801 Vakant                                                          108.00      
 21  265 Pavelec Tomáš            SK lyžování a OB Nov NPA8102 C    9710 110.00      
 22   15 Fátor Jan                Magnus Orienteering  ASU7907 C    9132 112.00      
 23   20 Hromádko Přemysl         Sokol Burdych        BRM7601 C  331496 114.00      
 24  712 Kobližek Kamil           OOB Sokol Žamberk    ZAM8001 C   51470 116.00      
 25  626 Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C   52074 118.00      
 26   24 Vodňanský Jakub          Sokol Burdych        BRM8801 C  425509 120.00      
 27  634 Novák Jakub              OOB Vamberk          VAM8704 C    9787 122.00      
 
Startovka kategorie: H35C        5.0km  175m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   99 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  11.00      
  2  298 Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  13.00      
  3  241 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  15.00      
  4   42 Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C  232860  17.00      
  5  397 Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C    9123  19.00      
  6  523 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C    9500  21.00      
  7   43 Šafář Miroslav           TJ Loko Česká Třebov CET7001 C  232633  23.00      
  8  803 Vakant                                                           25.00      
  9  401 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  301195  27.00      
 10  802 Vakant                                                           29.00      
 11  398 Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C    9124  31.00      
 12  300 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760  33.00      
 13  386 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648  35.00      
 14  620 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C    9685  37.00      
 15  804 Vakant                                                           39.00      
 16  365 Popowski Jarosław        Polska 1             PL169X0    332638  41.00      
 
Startovka kategorie: H35D        4.0km  115m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   74 Půlpán Roman             KOB Choceň           CHC6501 C    9561   1.00      
  2  167 Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C  253352   3.00      
  3  648 Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL                 5.00      
  4  393 Novotný Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6104 C   51489   7.00      
  5  491 Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C    9629   9.00      
  6  619 Rykala Karel             OOB Vamberk          VAM6401 C    9671  11.00      
  7  395 Vychodil Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK6301 C   51182  13.00      
  8  236 Krejčí Jaroslav          Lokomotiva Trutnov   LTU5801 C    9775  15.00      
  9   78 Novák Petr               KOB Choceň           CHC6704 C  232911  17.00      
 10  615 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465  19.00      
 11  805 Kolář Zdeněk             Sokol Burdych        BRM7102    425502  21.00      
 12   77 Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC6703 C  232916  23.00      
 13  293 Justa Jaromír            OK 99 Hradec Králové PHK6101 C    9373  25.00      
 14  119 Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201 C    9025  27.00      
 15  709 Levý Tomáš               OOB Sokol Žamberk    ZAM6801 C  331587  29.00      
 16  618 Novák Jiří               OOB Vamberk          VAM6301 C    9790  31.00      
 17  519 Hauptfleisch Roman       SOOB Spartak Rychnov SRK6603 C  405996  33.00      
 18   76 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552  35.00      
 19  391 Vízek Luděk              TJ Slavia Hradec Krá SHK6001 C   49629  37.00      
 20  240 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501      9632  39.00      
 21  162 Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C    9327  41.00      
 22  522 Locker Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK7001 C  301158  43.00      
 23  399 Funda Michal             TJ Slavia Hradec Krá SHK6403 C  410744  45.00      
 24  306 Pompach Martin           OK 99 Hradec Králové PHK7207 C    9433  47.00      
 25  390 Svoboda Miloslav         TJ Slavia Hradec Krá SHK5901 C    9158  49.00      
 26   73 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    9573  51.00      
 27  404 Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C    9126  53.00      
 28  926 Vakant                                                           55.00      
 
Startovka kategorie: H40C        5.0km  175m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  612 Kotlář Vladimír          OOB Vamberk          VAM5401 C    9667  53.00      
  2  808 Vakant                                                           55.00      
  3  163 Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C  995887  57.00      
  4   66 Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS6701 C    9754  59.00      
  5  606 Švagr Zdeněk             SK Týniště nad Orlic TYN6801 C  415269  61.00      
  6  809 Vakant                                                           63.00      
  7  364 Antonowicz Jerzy         Polska 1             PL168X1    504405  65.00      
  8  166 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783  67.00      
  9  925 Kubíček Radek            OK 99 Hradec Králové PHK6501      9388  69.00      
 10  363 Szlendak Krzysztof       Polska 1             PL168X0    412125  71.00      
 
Startovka kategorie: H45C        4.4km  130m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  923 Vakant                                                           63.00      
  2  616 Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C    9672  65.00      
  3  259 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687  67.00      
  4  811 Vakant                                                           69.00      
  5  703 Fikejs Vladimír          OOB Sokol Žamberk    ZAM5702 C  232634  71.00      
  6  812 Vakant                                                           73.00      
  7  383 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  75.00      
  8  924 Vakant                                                           77.00      
  9  564 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  79.00      
 10  118 Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C    9014  81.00      
 11  157 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  83.00      
 12   39 Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C    9725  85.00      
 13  160 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277  87.00      
 14  810 Vakant                                                           89.00      
 15  613 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599  91.00      
 16  515 Balcar Pavel             SOOB Spartak Rychnov SRK5602 C    9487  93.00      
 17  235 Procházka Jiří           Lokomotiva Trutnov   LTU4802 C    9778  95.00      
 18  156 Bolech Jiří              OK Lokomotiva Pardub LPU5904 C    9330  97.00      
 19  234 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777  99.00      
 20    5 Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB6001 C    7224 101.00      
 
Startovka kategorie: H45D        3.4km   85m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  290 Košek Zdeněk             OK 99 Hradec Králové PHK5802 C    9381  51.00      
  2  147 Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C  301188  53.00      
  3   41 Cink Lubomír             TJ Loko Česká Třebov CET5901    361914  55.00      
  4  289 Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK5703 C   49697  57.00      
  5  486 Sedloň Josef             TJ Start Náchod      SNA5604 C    7244  59.00      
  6  275 Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK        336796  61.00      
  7  485 Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C    9633  63.00      
  8  463 Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C    9916  65.00      
  9   17 Vodňanský Jaroslav       Sokol Burdych        BRM6101 C  425514  67.00      
 10  516 Štěpánek Rudolf          SOOB Spartak Rychnov SRK5901 C    9809  69.00      
 11  285 Sajbrt Václav            OK 99 Hradec Králové PHK5402 C   49877  71.00      
 12  815 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  416300  73.00      
 13  286 Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837  75.00      
 14  517 Pátek Petr               SOOB Spartak Rychnov SRK6001 C    9813  77.00      
 15  376 Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104  79.00      
 16  142 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  81.00      
 17  704 Andrš Milan              OOB Sokol Žamberk    ZAM5801 C    9593  83.00      
 18  488 Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C  416261  85.00      
 19  158 Kološ Oldřich            OK Lokomotiva Pardub LPU6003 C    9899  87.00      
 20  461 Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C    9956  89.00      
 21  489 Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C  253101  91.00      
 22   65 Kondělka Petr            TJ Tatran Hostinné   HOS5401 C    9756  93.00      
 23  382 Stulík Jiří              TJ Slavia Hradec Krá SHK5701 C    9113  95.00      
 24  140 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209  97.00      
 
Startovka kategorie: H50C        4.4km  130m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  146 Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C    9255   1.00      
  2  288 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400   3.00      
  3  143 Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C    9312   5.00      
  4  604 Malec Jaromír            SK Týniště nad Orlic TYN5604 C  405977   7.00      
  5  144 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301   9.00      
  6   72 Grundman Martin          KOB Choceň           CHC5801 C    9571  11.00      
  7  602 Beňo Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301 C    9731  13.00      
  8  101 Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401 C    9087  15.00      
  9  818 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215  17.00      
 10  384 Šabatka Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK5703 C    9115  19.00      
 11  603 Zdeněk Dočkal            SK Týniště nad Orlic TYN5601 C  416341  21.00      
 12  819 Vakant                                                           23.00      
 
Startovka kategorie: H55C        3.2km   75m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  821 Vakant                                                            3.00      
  2  258 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686   5.00      
  3  662 Picek Sváťa              OOS TJ Spartak Vrchl VRL5101 C  232640   7.00      
  4  513 Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C    9818   9.00      
  5  660 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999  11.00      
  6  460 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  13.00      
  7   38 Rybička Jan              TJ Loko Česká Třebov CET5001 C    9580  15.00      
  8   98 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  17.00      
  9  117 Šroler Zdeněk            TJ Sokol Kunvald     KUN5201 C    9027  19.00      
 10  362 Bartkowiak Edward        Polska 0             PL048X0    412412  21.00      
 11   71 Kalousek Pavel           KOB Choceň           CHC5201 C    9548  23.00      
 12   40 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721  25.00      
 13  820 Vakant                                                           27.00      
 14  141 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257  29.00      
 15  514 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C    9533  31.00      
 16  922                          ZŠ Albrechtice nad O ALB                33.00      
 17  512 Daníček Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK4901 C    9800  35.00      
 
Startovka kategorie: H55D        2.8km   65m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  136 Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701 C    9334  15.00      
  2  483 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C    9610  17.00      
  3  661 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001      9001  19.00      
  4  699 Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C    9039  21.00      
  5  283 Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692  23.00      
  6   64 Kavulok Josef            TJ Jiskra Hořice     HOR5101      9008  25.00      
  7  378 Košťál Václav            TJ Slavia Hradec Krá SHK5301 C    9106  27.00      
  8  459 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  29.00      
  9  822 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501      9256  31.00      
 10  823 Vakant                                                           33.00      
 11  281 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C    9102  35.00      
 12  701 Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C    9038  37.00      
 13  508 Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK4301 C    9474  39.00      
 14  137 Chmelík Jiří             OK Lokomotiva Pardub LPU4702 C    9267  41.00      
 15   16 Burdych Lubomír          Sokol Burdych        BRM5301 C  331745  43.00      
 16  282 Vakant                                                           45.00      
 
Startovka kategorie: H60C        3.2km   75m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  509 Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C    9799  31.00      
  2  824 Vakant                                                           33.00      
  3   70 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  35.00      
  4  825 Vakant                                                           37.00      
  5  510 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  39.00      
 
Startovka kategorie: H65C        2.8km   65m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1    3 Hlušička Bohuslav        ZŠ Albrechtice nad O ALB4101 C    7214   0.00      
  2  827 Vakant                                                            2.00      
  3  280 Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455   4.00      
  4  116 Jakubec Jaroslav         TJ Sokol Kunvald     KUN4201 C    9012   6.00      
  5  826 Vakant                                                            8.00      
  6  658 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963  10.00      
  7  375 Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C    9103  12.00      
  8  135 Koudelka Karel           OK Lokomotiva Pardub LPU4001 C    9347  14.00      
 
Startovka kategorie: H65D        2.7km   55m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  828 Vakant                                                            5.00      
  2  506 Štěpánek Rudolf          SOOB Spartak Rychnov SRK3401 C    9534   7.00      
  3  829 Vakant                                                            9.00      
 
Startovka kategorie: HDR         2.1km   35m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1    1 Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB          7215             
  2    2 Kačín Štěpán             ZŠ Albrechtice nad O ALB          7204             
  3   27 Kolář Jan                Ulita Broumov        BRU0101 C  331135             
  4   28 Vodochodský Jan          Ulita Broumov        BRU0103 C  425512             
  5   34 Frömmel Jan              Ulita Broumov        BRU9701 C  425508             
  6   54 Gažiová Romana           TJ Loko Česká Třebov CET9851    361913             
  7   63 Brácha Filip             TJ Jiskra Hořice     HOR0401                       
  8   69 Grundman Viktor          KOB Choceň           CHC0301 C    9574             
  9   97 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C  425544             
 10  115 Rusz Rostislav           TJ Sokol Kunvald     KUN0101    405981             
 11  127 Růžička Radek            OK Lokomotiva Pardub LPU     C                     
 12  133 Haas Filip               OK Lokomotiva Pardub LPU0401 C    9294             
 13  134 Čivrný Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU0501 C  232649             
 14  257 Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501      9702             
 15  278 Ďoubalíková Marie        OK 99 Hradec Králové PHK0151 C  339541             
 16  316 Valíková Saša            OK 99 Hradec Králové PHK7953 C  1007553             
 17  356 Kubečková Veronika       OK 99 Hradec Králové PHK9853    224916             
 18  458 Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C    9993             
 19  505 Locker Daniel            SOOB Spartak Rychnov SRK0202 C  405991             
 20  601 Švagr Rostislav          SK Týniště nad Orlic TYN0001     51101             
 21  611 Jedlinská Michalka       OOB Vamberk          VAM0451 C    9483             
 22  650 Háková Tereza            OOS TJ Spartak Vrchl VRL                           
 23  651 Pilná Barbora            OOS TJ Spartak Vrchl VRL                           
 24  652 Pakostová Martina        OOS TJ Spartak Vrchl VRL                           
 25  655 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051                       
 26  656 Štreglová Zuzka          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251      8986             
 27  657 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301    232638             
 28  881 Heřmanová Katka          SOOB Spartak Rychnov SRK01                         
 29  884 Vakant                                                                      
 30  898 Vakant                                                                      
 
Startovka kategorie: P           2.9km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   37 Špičák Milan             TJ Loko Česká Třebov CET          9719             
  2  609 Pavelková Soňa           SK Týniště nad Orlic TYN8555     51430             
  3  653 Kinclová Iva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL                           
  4  697 Kušnír Jan               neregistrovaní       XXX0001      9855             
  5  698 Nekvapil Viktor          neregistrovaní       XXX0002    301624             
  6  830 Vakant                                                                      
  7  831 Vakant                                                                      
  8  832 Vakant                                                                      
  9  833 Vakant                                                                      
 10  834 Vakant                                                                      
 11  835 Vakant                                                                      
 12  836 Vakant                                                                      
 13  837 Vakant                                                                      
 14  838 Vakant                                                                      
 15  839 Vakant                                                                      
 16  840 Vakant                                                                      
 17  841 Vakant                                                                      
 18  842 Vakant                                                                      
 19  843 Vakant                                                                      
 20  844 Vakant                                                                      
 21  845 Vakant                                                                      
 22  846 Vakant                                                                      
 23  847 Vakant                                                                      
 24  848 Vakant                                                                      
 25  849 Vakant                                                                      
 26  850 Vakant                                                                      
 27  851 Vakant                                                                      
 28  852 Vakant                                                                      
 29  853 Vakant                                                                      
 30  854 Vakant                                                                      
 31  855 Vakant                                                                      
 32  856 Vakant                                                                      
 33  857 Vakant                                                                      
 34  858 Vakant                                                                      
 35  859 Vakant