Konečné výsledky kategorie                                                28.5.2006 13:27:25
                                        MVČO Sprint
===ČSOB-DOB========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10C        1.3km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 C     11.53  +      0.00
  2.Koutná  Hana             OK 99 Hradec Králové PHK9651 C     13.52  +      1.59
  3.Ďoubalíková  Anna        OK 99 Hradec Králové PHK9655 C     15.17  +      3.24
  4.Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752       34.52  +     22.59
  5.Votočková Eliška         OK Jilemnice         JIL9751 C     35.53  +     24.00
  6.Jágrová Barbora          OK 99 Hradec Králové PHK9657       42.26  +     30.33
  7.Machková Kateřina        TJ Slavia Hradec Krá SHK9651       55.17  +     43.24
 MS Svobodová Hana           SK Týniště nad Orlic TYN6951 DMSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        2.3km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosková Kateřina         SOOB Spartak Rychnov SRK9654       17.10  +      0.00
  2.Nováková Lucie           KOB Choceň           CHC9851 C     17.19  +      0.09
  3.Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651       18.52  +      1.42
  4.Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653       19.06  +      1.56
  5.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050       22.49  +      5.39
  6.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK           26.12  +      9.02
  7.Vanžurová Tereza         TJ Slavia Hradec Krá SHK9752       26.14  +      9.04
  8.Kubíčková  Jana          OK 99 Hradec Králové PHK9999 C     28.04  +     10.54
  9.Barešová Markéta         TJ Slavia Hradec Krá SHK9751       45.27  +     28.17
   .Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        1.5km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     11.47  +      0.00
  2.Sedloňová Aneta          TJ Start Náchod      SNA9451 C     14.50  +      3.03
  3.Vojtíšková Tereza        OK Lokomotiva Pardub LPU9551 C     17.51  +      6.04
  4.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655       18.36  +      6.49
  5.Novotná Adriana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9351 C     19.43  +      7.56
  6.Staňková Petra           OK Lokomotiva Pardub LPU9552 C     20.07  +      8.20
  7.Svobodová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9551       20.39  +      8.52
  8.Ulčová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK9553       20.57  +      9.10
  9.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552       22.37  +     10.50
 10.Staňková Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU9453 C     23.59  +     12.12
 11.Kalíková Aneta           OK Lokomotiva Pardub LPU9454 C     25.05  +     13.18
 12.Jaroszová Jana           OK Jilemnice         JIL9452 C     25.42  +     13.55
 13.Kuřinová  Anna           OK 99 Hradec Králové PHK9561 C     38.08  +     26.21
 
Konečné výsledky kategorie: D12D        1.3km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ulvrová Kristýna         SK Studenec          STH9551       17.28  +      0.00
  2.Půlpánová Andrea         KOB Choceň           CHC9451 C     20.43  +      3.15
  3.Voženílková Nicola       TJ Slavia Hradec Krá SHK9451       21.02  +      3.34
  4.Čemeljuchová Saša        SK Studenec          STH9553       21.40  +      4.12
  5.Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552       22.28  +      5.00
 
Konečné výsledky kategorie: D14C        1.5km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 B     12.49  +      0.00
  2.Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 A     13.46  +      0.57
  3.Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251 C     15.13  +      2.24
  4.Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B     15.27  +      2.38
  5.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356       16.07  +      3.18
  6.Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 B     16.11  +      3.22
  7.Kalenská Vendula         SK Studenec          STH9352       16.23  +      3.34
  8.Kociánová Iveta          TJ Slavia Hradec Krá SHK9252 B     16.26  +      3.37
  9.Charvátová Lucka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9352       16.35  +      3.46
 10.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351       17.29  +      4.40
 11.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 B     18.33  +      5.44
 12.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 B     19.02  +      6.13
 13.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352       19.14  +      6.25
 14.Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 B     20.15  +      7.26
 15.Jarošová Kateřina        SOOB Spartak Rychnov SRK9357       22.00  +      9.11
 16.Ducháčková Kateřina      OK Jilemnice         JIL9354 C     22.26  +      9.37
 17.Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C     24.15  +     11.26
 18.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C     27.48  +     14.59
 19.Kubaštová Iveta          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9155       37.48  +     24.59
   .Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14D        1.5km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hornová Michaela         KOB Choceň           CHC9351 C     32.24  +      0.00
  2.Štěpánková Aneta         SOOB Spartak Rychnov SRK9355       32.41  +      0.17
  3.Kisková Klára            OK Lokomotiva Pardub LPU9356 C     39.42  +      7.18
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        1.8km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151       14.24  +      0.00
  2.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A     15.54  +      1.30
  3.Lamichová  Martina       OK 99 Hradec Králové PHK9152 B     16.04  +      1.40
  4.Polzerová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9051 A     16.13  +      1.49
  5.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A     17.01  +      2.37
  6.Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152       18.18  +      3.54
  7.Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 B     18.57  +      4.33
  8.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     19.24  +      5.00
  9.Horká Marie              ZŠ Albrechtice nad O ALB9052 C     20.49  +      6.25
 10.Chládková Zuzana         OOB Sokol Žamberk    ZAM9153 C     21.20  +      6.56
 11.Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151 C     21.22  +      6.58
 12.Balcarová  Mirka         OK 99 Hradec Králové PHK9151 B     22.45  +      8.21
 13.Skálová Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9159 B     25.45  +     11.21
 14.Bártová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9161 C     27.29  +     13.05
 15.Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B     29.30  +     15.06
   .Válková Marcela          OOB Sokol Žamberk    ZAM9154 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16D        1.7km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Killarová Kateřina       Lokomotiva Trutnov   LTU9052       36.25  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D18C        2.1km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Petrželová Tereza        OK Jilemnice         JIL8953 A     18.44  +      0.00
  2.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 A     19.25  +      0.41
  3.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951       20.00  +      1.16
  4.Jirčáková Martina        SOOB Spartak Rychnov SRK8951       20.40  +      1.56
  5.Balcarová  Jana          OK 99 Hradec Králové PHK8852 B     22.06  +      3.22
  6.Rousková Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU8957 A     22.23  +      3.39
  7.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B     22.45  +      4.01
  8.Marešová Michaela        OK Lokomotiva Pardub LPU8959 A     23.12  +      4.28
  9.Vlosinská Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8854 B     23.30  +      4.46
 10.Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 A     24.06  +      5.22
 11.Bednářová Michaela       OOB Vamberk          VAM8951 B     24.22  +      5.38
 12.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B     24.44  +      6.00
 13.Kellnerová Dominika      OK Jilemnice         JIL8853 B     26.37  +      7.53
 14.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 B     27.22  +      8.38
 15.Mullerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851 C     27.35  +      8.51
 16.Viková Vendula           OK Jilemnice         JIL8951 C     29.44  +     11.00
 17.Hendrychová   Zuzana     OK 99 Hradec Králové PHK8954 C     31.00  +     12.16
 18.Kuřinová  Petra          OK 99 Hradec Králové PHK8858 C     36.25  +     17.41
   .Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        2.3km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vaculíková Jana          OK 99 Hradec Králové PHK8853       19.18  +      0.00  R:    0b
  2.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R     20.11  +      0.53  R:    0b
  3.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E     20.36  +      1.18  R:    0b
  4.Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 R     20.54  +      1.36  R:    0b
  5.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 A     21.23  +      2.05  R:    0b
  6.Šolínová  Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8055 R     21.59  +      2.41  R:    0b
  7.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373       22.03  +      2.45  R:    0b
  8.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 A     22.09  +      2.51  R:    0b
  9.Hrobařová Lenka          OK Jilemnice         JIL7754 C     23.03  +      3.45  R:    0b
 10.Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R     23.28  +      4.10  R:    0b
 11.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 A     23.43  +      4.25  R:    0b
 12.Ďoubalíková  Veronika    OK 99 Hradec Králové PHK7351 C     23.58  +      4.40  R:    0b
 13.Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553       24.09  +      4.51  R:    0b
 14.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C     24.10  +      4.52  R:    0b
 15.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 R     24.42  +      5.24  R:    0b
 16.Kyclová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8652 B     24.54  +      5.36  R:    0b
 17.Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C     25.30  +      6.12  R:    0b
 18.Čípová Ivana             TJ Loko Česká Třebov CET8051 C     25.37  +      6.19  R:    0b
 19.Zlesáková Daniela        OK Jilemnice         JIL8451 C     25.51  +      6.33  R:    0b
 20.Sršňová Kateřina         OOB Vamberk          VAM8150 C     26.05  +      6.47  R:    0b
 21.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     26.24  +      7.06  R:    0b
 22.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     27.00  +      7.42  R:    0b
 23.Kondělková Radka         TJ Tatran Hostinné   HOS7951       27.12  +      7.54  R:    0b
 24.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 C     28.01  +      8.43  R:    0b
 25.Koberová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU6954 C     28.06  +      8.48  R:    0b
 26.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253       28.11  +      8.53  R:    0b
 27.Weinerová Adéla          TJ Slavia Hradec Krá SHK8253 C     28.17  +      8.59  R:    0b
 28.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     28.53  +      9.35  R:    0b
 29.Viková Michaela          OK Jilemnice         JIL8652 B     29.00  +      9.42  R:    0b
 30.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 A     29.24  +     10.06  R:    0b
 31.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 A     29.35  +     10.17  R:    0b
 32.Gazdačková Michala       TJ Slavia Hradec Krá SHK8653 B     29.51  +     10.33  R:    0b
 33.Dytrtová Dagmar          SOOB Spartak Rychnov SRK7952       30.09  +     10.51  R:    0b
 34.Flousková Klára          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8251 C     30.27  +     11.09  R:    0b
 35.Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 B     30.44  +     11.26  R:    0b
 36.Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C     30.55  +     11.37  R:    0b
 37.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 B     32.00  +     12.42  R:    0b
 38.Rychtářová Martina       OK Jilemnice         JIL8653 B     33.20  +     14.02  R:    0b
 39.Pátková Šárka            TJ Slavia Hradec Krá SHK8556 C     35.13  +     15.55  R:    0b
 40.Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C     39.58  +     20.40  R:    0b
 41.Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     40.31  +     21.13  R:   -0b
 42.Obdrlíková Natálie       OOS TJ Spartak Vrchl VRL           48.18  +     29.00  R:   -0b
   .Erlebachová  Martina     OK 99 Hradec Králové PHK8255 C DISK              
   .Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C DISK              
   .Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        2.0km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C     22.02  +      0.00  R:    0b
  2.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452       22.53  +      0.51  R:    0b
  3.Valentová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU7954 C     26.37  +      4.35  R:    0b
  4.Hájková Ludmila          TJ Loko Česká Třebov CET7554 C     27.34  +      5.32  R:    0b
  5.Rybičková Kateřina       OK Lokomotiva Pardub LPU7855 C     28.25  +      6.23  R:    0b
  6.Víchová Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     28.55  +      6.53  R:    0b
  7.Rykalová Jitka           OOB Vamberk          VAM7251 C     31.09  +      9.07  R:    0b
  8.Cermanová Petra          SK Studenec          STH7751       31.34  +      9.32  R:    0b
  9.Kondělková Romana        TJ Tatran Hostinné   HOS8152       35.59  +     13.57  R:    0b
 10.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C     36.32  +     14.30  R:    0b
 11.Lulayová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU8551 C     36.58  +     14.56  R:    0b
 12.Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653 C     38.26  +     16.24  R:    0b
 13.Khýnová Radka            ZŠ Albrechtice nad O ALB8751       39.59  +     17.57  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35C        2.2km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351 C     24.10  +      0.00
  2.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     24.27  +      0.17
  3.Novotná Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6151 C     25.00  +      0.50
  4.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657       26.06  +      1.56
  4.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     26.06  +      1.56
  6.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     27.07  +      2.57
  7.Műllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C     27.54  +      3.44
  8.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     29.03  +      4.53
  9.Křenová Dagmar           SOOB Spartak Rychnov SRK6852       29.10  +      5.00
 10.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     29.34  +      5.24
 11.Lamichová  Iva           OK 99 Hradec Králové PHK6353 C     29.39  +      5.29
 12.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     29.57  +      5.47
 13.Malá Eva                 OK Jilemnice         JIL6351 C     30.11  +      6.01
 14.Tupcová Hana             OOB Vamberk          VAM6051 C     31.10  +      7.00
 15.Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757 C     32.00  +      7.50
 16.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     34.16  +     10.06
 17.Bernartová Ivana         TJ Slavia Hradec Krá SHK6552 C     40.11  +     16.01
 
Konečné výsledky kategorie: D35D        1.8km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351       23.09  +      0.00
  2.Kulhavá Jarmila          OOB Sokol Žamberk    ZAM6751 C     23.39  +      0.30
  3.Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152 C     23.55  +      0.46
  4.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     24.57  +      1.48
  5.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351 C     25.42  +      2.33
  6.Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C     26.14  +      3.05
  7.Kalousová Dana           OOB Sokol Žamberk    ZAM5951 C     27.43  +      4.34
  8.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     27.58  +      4.49
  9.Vychodilová Jiřina       TJ Slavia Hradec Krá SHK5951 C     28.24  +      5.15
 10.Svobodová Eva            TJ Slavia Hradec Krá SHK5853 C     28.56  +      5.47
 11.Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU6351 C     29.09  +      6.00
 12.Kavanová Jana            OK Jilemnice         JIL6199 C     29.27  +      6.18
 13.Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654 C     30.02  +      6.53
 14.Suchanová Lenka          OOB Vamberk          VAM5851 C     31.56  +      8.47
 15.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352       31.58  +      8.49
 16.Maclová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU6653 C     36.10  +     13.01
 17.Holubcová Jana           OK Jilemnice         JIL6651 C     36.16  +     13.07
 18.Mračíková Petra          SK Týniště nad Orlic TYN6651       36.42  +     13.33
   .Růžičková                OK 99 Hradec Králové PHK       DISK              
   .Pičmanová Jana           OK Jilemnice         JIL6352   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45C        2.1km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     22.52  +      0.00
  2.Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251 C     23.49  +      0.57
  3.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151       23.53  +      1.01
  4.Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     26.40  +      3.48
  5.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     26.56  +      4.04
  6.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     26.57  +      4.05
  7.Jiřištová Hana           OK Jilemnice         JIL6052 C     27.38  +      4.46
  8.Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C     28.44  +      5.52
  9.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C     29.01  +      6.09
 10.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     29.57  +      7.05
 11.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     32.42  +      9.50
 12.Baštová Alena            OK Lokomotiva Pardub LPU5752 C     33.53  +     11.01
 13.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     53.00  +     30.08
   .Bienová Věra             Sportcentrum Jičín   SJC5752   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45D        1.7km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C     28.08  +      0.00
  2.Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C     28.45  +      0.37
  3.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C     33.13  +      5.05
  4.Dusílková Marie          SOOB Spartak Rychnov SRK5752       34.08  +      6.00
  5.Lennerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU5653 C     35.27  +      7.19
  6.Košková Lenka            OK 99 Hradec Králové PHK6159       36.11  +      8.03
  7.Šrollová Zdeňka          OK Lokomotiva Pardub LPU4951 C     37.17  +      9.09
   .Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55C        1.7km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     21.44  +      0.00
  2.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951       32.01  +     10.17
  3.Balášová Gertruda        ZŠ Albrechtice nad O ALB4551 C     34.14  +     12.30
  4.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     47.01  +     25.17
 
Konečné výsledky kategorie: H10C        1.3km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 C     11.22  +      0.00
  2.Mervart Marek            TJ Slavia Hradec Krá SHK9702       14.05  +      2.43
  3.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601       16.24  +      5.02
  4.Novotný Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU9702 C     22.04  +     10.42
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        2.3km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601 C     11.32  +      0.00
  2.Novák David              KOB Choceň           CHC9802 C     14.08  +      2.36
  3.Nádvorník Petr           OK Lokomotiva Pardub LPU9901 C     16.54  +      5.22
  4.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     18.36  +      7.04
  5.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 C     22.00  +     10.28
  6.Kudera Matěj             SOOB Spartak Rychnov SRK9703       23.24  +     11.52
  7.Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802       24.37  +     13.05
  8.Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN0101       28.11  +     16.39
  9.Fajfr Oldřich            SOOB Spartak Rychnov SRK9901       33.15  +     21.43
 10.Samek  Tamáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     47.55  +     36.23
 11.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     49.31  +     37.59
 12.Klouček David            TJ Slavia Hradec Krá SHK9703       49.41  +     38.09
 13.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9902       54.08  +     42.36
 14.Matěna Patrik            TJ Slavia Hradec Krá SHK9603       54.46  +     43.14
   .Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9901   DISK              
   .Kanta Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9705 C DISK              
   .Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C DISK              
   .Maňák  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK9801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        1.6km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 B     12.19  +      0.00
  2.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 C     13.21  +      1.02
  3.Novotný Václav           OK Lokomotiva Pardub LPU9402 C     14.09  +      1.50
  4.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 B     14.16  +      1.57
  5.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401       14.17  +      1.58
  6.Snorbert Martin          OK Jilemnice         JIL9403 C     14.24  +      2.05
  7.Jiroušek Vít             SOOB Spartak Rychnov SRK9402       16.03  +      3.44
  8.Mašek Ondřej             SOOB Spartak Rychnov SRK9502       16.06  +      3.47
  9.Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C     16.45  +      4.26
 10.Mlateček Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9501 B     18.46  +      6.27
 11.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 C     19.20  +      7.01
 12.Zimmermann Karel         OK Lokomotiva Pardub LPU9404 C     21.14  +      8.55
 13.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509       22.49  +     10.30
 14.Kosek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9507       24.45  +     12.26
 15.Tázlar Vojtěch           SK lyžování a OB Nov NPA9501 C     26.56  +     14.37
 16.Rybář Leon               Sportcentrum Jičín   SJC9501       27.49  +     15.30
   .Lemberk Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU9501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12D        1.5km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 C     15.12  +      0.00
  2.Kopecký Miloš            TJ Sokol Kunvald     KUN9501 C     20.55  +      5.43
  3.Morkes Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9502       26.27  +     11.15
  4.Zajíček Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9503 C     48.04  +     32.52
  5.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502       49.02  +     33.50
 
Konečné výsledky kategorie: H14C        1.8km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             Lokomotiva Trutnov   LTU9201 A     12.06  +      0.00
  2.Janata Jakub             OK Jilemnice         JIL9207 B     12.46  +      0.40
  3.Chloupek Adam            Sportcentrum Jičín   SJC9301       14.33  +      2.27
  4.Vik Martin               OK Jilemnice         JIL9202 B     15.20  +      3.14
  4.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B     15.20  +      3.14
  6.Klouček Martin           SK Studenec          STH9301 B     15.21  +      3.15
  7.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 B     15.31  +      3.25
  8.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B     15.32  +      3.26
  9.Mikulecký  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK9202 A     16.04  +      3.58
 10.Divecký František        TJ Slavia Hradec Krá SHK9301 B     16.27  +      4.21
 11.Charvát Jiří             OK Jilemnice         JIL9204 B     16.28  +      4.22
 12.Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 B     16.31  +      4.25
 13.Chlupáč Dominik          OOB Sokol Žamberk    ZAM9315 B     16.32  +      4.26
 14.Valach Ondřej            OK Lokomotiva Pardub LPU9205 B     17.09  +      5.03
 15.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     17.17  +      5.11
 16.Jakeš Vojtěch            SK Týniště nad Orlic TYN9301       17.31  +      5.25
 17.Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 C     17.39  +      5.33
 18.Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 C     17.43  +      5.37
 19.Hladík František         OK Jilemnice         JIL9205 C     18.18  +      6.12
 20.Novotný Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9201 C     18.22  +      6.16
 20.Světelský Jakub          SOOB Spartak Rychnov SRK9302       18.22  +      6.16
 22.Zitka Lukáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9202 C     18.44  +      6.38
 23.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201       19.12  +      7.06
 24.Vondrák Jiří             Lokomotiva Trutnov   LTU9202       19.28  +      7.22
 25.Břeský Simon             OK Jilemnice         JIL9301 C     19.35  +      7.29
 26.Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B     19.57  +      7.51
 27.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 C     21.14  +      9.08
 28.Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301 C     22.07  +     10.01
 29.Matěna David             TJ Slavia Hradec Krá SHK9303 C     34.15  +     22.09
 
Konečné výsledky kategorie: H14D        1.6km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Waldek Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU9206 C     18.59  +      0.00
   .Svoboda Štěpán           SK Týniště nad Orlic TYN9202   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        2.0km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Exner Jan                OK Jilemnice         JIL9001 B     16.17  +      0.00
  2.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A     16.20  +      0.03
  3.Zemaník Jan              SOOB Spartak Rychnov SRK9111       16.57  +      0.40
  4.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 A     17.01  +      0.44
  5.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 A     17.05  +      0.48
  6.Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 B     17.08  +      0.51
  7.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 A     17.57  +      1.40
  8.Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 B     18.18  +      2.01
  9.Dostál Tomáš             TJ Start Náchod      SNA9003       19.18  +      3.01
 10.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 B     19.49  +      3.32
 11.Kobrle Aleš              OK Jilemnice         JIL9101 C     20.01  +      3.44
 12.Klouček Tomáš            OK Jilemnice         JIL9007 B     20.05  +      3.48
 13.Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 A     20.44  +      4.27
 14.Vychodil Adam            TJ Slavia Hradec Krá SHK9105 B     21.29  +      5.12
 15.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 B     21.40  +      5.23
 16.Seidl Jakub              OK Lokomotiva Pardub LPU9104 B     21.55  +      5.38
 17.Šabatka Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK9001 B     22.53  +      6.36
 18.Zajíček Radim            SOOB Spartak Rychnov SRK9110       24.22  +      8.05
 19.Stach Jan                OK Jilemnice         JIL9103 C     25.07  +      8.50
 20.Tichý Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 B     25.09  +      8.52
 21.Tázlar Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA9003 C     26.06  +      9.49
 22.Hausvater Jan            TJ Slavia Hradec Krá SHK9005 C     26.11  +      9.54
 23.Pavel Tomáš              TJ Slavia Hradec Krá SHK9006 C     27.32  +     11.15
 24.Kult Martin              Lokomotiva Trutnov   LTU9002       28.02  +     11.45
 25.Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 C     29.57  +     13.40
 26.Jakeš Ondřej             SK Týniště nad Orlic TYN9103       32.03  +     15.46
   .Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 B DISK              
   .Vařeka Martin            OOB Sokol Žamberk    ZAM9101   DISK              
   .Brendl Radek             SK lyžování a OB Nov NPA9002 B DISK              
   .Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16D        1.8km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001       16.04  +      0.00
  2.Macl Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU9102 C     17.57  +      1.53
  3.Rykala Daniel            OOB Vamberk          VAM9101 C     18.04  +      2.00
  4.Novák Martin             OOB Vamberk          VAM9002 C     18.12  +      2.08
  5.Ouřecký Miloš            OK Lokomotiva Pardub LPU9112 C     19.54  +      3.50
  6.Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C     19.59  +      3.55
  7.Navrátil Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK           35.49  +     19.45
 
Konečné výsledky kategorie: H18C        2.1km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902       16.01  +      0.00
  2.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 A     16.16  +      0.15
  3.Mejznar Radek            OOS TJ Spartak Vrchl VRL8802 B     16.57  +      0.56
  4.Műller  Martin           OK 99 Hradec Králové PHK8903 A     16.58  +      0.57
  5.Perůtka Jan              OK Jilemnice         JIL8808 A     17.31  +      1.30
  6.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801       17.38  +      1.37
  7.Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 B     17.57  +      1.56
  8.Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801       18.55  +      2.54
  9.Jiřišta Lubomír          OK Jilemnice         JIL8802 C     19.07  +      3.06
 10.Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905       19.55  +      3.54
 11.Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 B     20.37  +      4.36
 12.Jirčák Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK8805       20.57  +      4.56
 13.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 A     21.08  +      5.07
 14.Šafránek Michal          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8804 B     21.59  +      5.58
 15.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     22.05  +      6.04
 16.Polák Petr               TJ Start Náchod      SNA8804 C     24.08  +      8.07
 17.Souček  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK8801 B     24.43  +      8.42
 18.Tomalík Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 C     24.57  +      8.56
 19.Adamec Marek             KOB Choceň           CHC8903 C     25.09  +      9.08
 20.Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803 C     29.53  +     13.52
 21.Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C     31.33  +     15.32
 22.Kubát  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK8902 A     45.52  +     29.51
   .Tůma Marek               OK Jilemnice         JIL8803   DISK              
   .Krajíček Vojtěch         OOS TJ Spartak Vrchl VRL8803 B DISK              
   .Bůžek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK8904   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        2.4km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R     16.05  +      0.00  R:    0b
  2.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807       17.10  +      1.05  R:    0b
  3.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     17.16  +      1.11  R:    0b
  4.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     17.21  +      1.16  R:    0b
  5.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202       17.23  +      1.18  R:    0b
  6.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703       17.29  +      1.24  R:    0b
  7.Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     17.37  +      1.32  R:    0b
  8.Falta Ondřej             OK Jilemnice         JIL8502 A     17.49  +      1.44  R:    0b
  9.Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     17.54  +      1.49  R:    0b
 10.Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 R     18.15  +      2.10  R:    0b
 11.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     18.18  +      2.13  R:    0b
 11.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     18.18  +      2.13  R:    0b
 13.Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C     18.24  +      2.19  R:    0b
 14.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     18.35  +      2.30  R:    0b
 15.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C     18.41  +      2.36  R:    0b
 16.Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801       18.55  +      2.50  R:    0b
 17.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     18.57  +      2.52  R:    0b
 18.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702       18.59  +      2.54  R:    0b
 19.Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 B     19.23  +      3.18  R:    0b
 20.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     19.25  +      3.20  R:    0b
 21.Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010       19.29  +      3.24  R:    0b
 22.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     19.34  +      3.29  R:    0b
 23.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     19.48  +      3.43  R:    0b
 24.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 R     19.53  +      3.48  R:    0b
 25.Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C     19.55  +      3.50  R:    0b
 26.Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C     20.02  +      3.57  R:    0b
 27.Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 B     20.09  +      4.04  R:    0b
 28.Kolek Petr               TJ Loko Česká Třebov CET7501 C     20.13  +      4.08  R:    0b
 29.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     20.15  +      4.10  R:    0b
 30.Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C     20.28  +      4.23  R:    0b
 31.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 A     20.37  +      4.32  R:    0b
 32.Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 C     20.39  +      4.34  R:    0b
 33.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     20.49  +      4.44  R:    0b
 34.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     20.55  +      4.50  R:    0b
 35.Samek Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8701       20.58  +      4.53  R:    0b
 36.Bláha Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK8215 C     21.12  +      5.07  R:    0b
 37.Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 B     21.13  +      5.08  R:    0b
 38.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     21.25  +      5.20  R:    0b
 39.Řehák Pavel              OOB Vamberk          VAM8402 C     21.26  +      5.21  R:    0b
 40.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     21.29  +      5.24  R:    0b
 41.Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     21.40  +      5.35  R:    0b
 41.Ježek  Jiří              OK 99 Hradec Králové PHK8403 C     21.40  +      5.35  R:    0b
 43.Hudák Stanislav          OOB Vamberk          VAM8403 C     21.51  +      5.46  R:    0b
 44.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303       22.18  +      6.13  R:    0b
 45.Procházka Martin         Lokomotiva Trutnov   LTU8101 C     22.32  +      6.27  R:    0b
 46.Vrbata Alan              TJ Tatran Hostinné   HOS7801       22.40  +      6.35  R:    0b
 47.Fridrich Petr            OK Lokomotiva Pardub LPU7303 C     22.47  +      6.42  R:    0b
 48.Charvát František        TJ Slavia Hradec Krá SHK7501 C     22.59  +      6.54  R:    0b
 49.Drhlík Petr              SOOB Spartak Rychnov SRK8301       23.03  +      6.58  R:    0b
 50.Machút  František        OK 99 Hradec Králové PHK8502 B     23.12  +      7.07  R:    0b
 51.Burdych Tomáš            Sokol Burdych        BRM8201       23.17  +      7.12  R:    0b
 52.Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C     23.25  +      7.20  R:    0b
 53.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     23.31  +      7.26  R:    0b
 54.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     23.35  +      7.30  R:    0b
 55.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 B     23.36  +      7.31  R:    0b
 56.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     24.09  +      8.04  R:    0b
 57.Jána Michal              Lokomotiva Trutnov   LTU8401 C     24.15  +      8.10  R:    0b
 58.Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     24.18  +      8.13  R:    0b
 59.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     24.19  +      8.14  R:    0b
 60.Čečka Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600 C     25.24  +      9.19  R:    0b
 61.Dušátko  Jan             OK 99 Hradec Králové PHK8501 C     25.43  +      9.38  R:    0b
 62.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     25.44  +      9.39  R:    0b
 63.Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703 C     25.46  +      9.41  R:    0b
 64.Klášterecký Tomáš        TJ Loko Česká Třebov CET8102 C     26.02  +      9.57  R:    0b
 65.Knížek Jiří              OK Lokomotiva Pardub LPU8204 C     26.53  +     10.48  R:    0b
 66.Dytrych Martin           SK lyžování a OB Nov NPA8501 C     27.17  +     11.12  R:    0b
 67.Pompach  Martin          OK 99 Hradec Králové PHK7207 C     29.29  +     13.24  R:    0b
 68.Hruška Petr              TJ Loko Česká Třebov CET8601 C     29.43  +     13.38  R:    0b
 69.Linder  Jan              OK 99 Hradec Králové PHK8405 C     44.52  +     28.47  R:   -0b
   .Háp  Petr                OK 99 Hradec Králové PHK7202 C DISK              
   .Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        2.1km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Duch Zdeněk              OK Lokomotiva Pardub LPU8306 C     19.47  +      0.00  R:    0b
  2.Bříza Daniel             OOB Sokol Žamberk    ZAM7301 C     20.38  +      0.51  R:    0b
  3.Konderla Michal          OK Jilemnice         JIL8402       21.56  +      2.09  R:    0b
  4.Kadečka Petr             ZŠ Albrechtice nad O ALB8401       22.29  +      2.42  R:    0b
  5.Koutný Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK7108       22.48  +      3.01  R:    0b
  6.Lánský Roman             TJ Tatran Hostinné   HOS7901       23.11  +      3.24  R:    0b
  7.Macháček Lubomír         KOB Choceň           CHC7501 C     23.16  +      3.29  R:    0b
  8.Boukal Michael           ZŠ Albrechtice nad O ALB8601       23.27  +      3.40  R:    0b
  9.Kadrman Jiří             TJ Loko Česká Třebov CET7301 C     24.08  +      4.21  R:    0b
 10.Novák Jakub              OOB Vamberk          VAM8704 C     25.55  +      6.08  R:    0b
 11.Pašek Jiří               KOB Choceň           CHC7602 C     26.07  +      6.20  R:    0b
 12.Souček Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK           26.17  +      6.30  R:    0b
 13.Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C     26.24  +      6.37  R:    0b
 14.Kotulek Jan              NORD Slavia Minerva  AOP7801       28.15  +      8.28  R:    0b
 15.Roll Martin              ZŠ Albrechtice nad O ALB8404       29.28  +      9.41  R:    0b
 16.Macháček Milan           KOB Choceň           CHC7701 C     30.51  +     11.04  R:    0b
 17.Vojtěch Libor            TJ Jiskra Hořice     HOR7303       38.55  +     19.08  R:    0b
 18.Král Jiří                OOB Vamberk          VAM7701 C     46.08  +     26.21  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35C        2.5km    0m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     20.22  +      0.00
  2.Vandas Luděk             OOB Vamberk          VAM6601 C     21.04  +      0.42
  3.Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C     21.15  +      0.53
  4.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     23.07  +      2.45
  5.Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802 C     24.54  +      4.32
  6.Šafář Miroslav           TJ Loko Česká Třebov CET7001 C     25.31  +      5.09
  7.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     25.32  +      5.10
  8.Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C     26.13  +      5.51
  9.Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C     26.32  +      6.10
 10.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     26.33  +      6.11
 11.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     27.14  +      6.52
 12.Kubíček  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK6501 C     27.34  +      7.12
 13.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     28.31  +      8.09
 14.Votoček Tomáš            OK Jilemnice         JIL7041 C     28.35  +      8.13
 15.Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     28.36  +      8.14
 16.Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C     30.54  +     10.32
 
Konečné výsledky kategorie: H35D        2.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     18.10  +      0.00
  2.Novotný Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6104 C     18.25  +      0.15
  3.Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     18.35  +      0.25
  4.Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS6701       19.31  +      1.21
  5.Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C     20.01  +      1.51
  6.Rykala Karel             OOB Vamberk          VAM6401 C     20.13  +      2.03
  7.Půlpán Roman             KOB Choceň           CHC6501 C     20.17  +      2.07
  8.Vychodil Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK6301 C     20.38  +      2.28
  9.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C     21.28  +      3.18
 10.Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201 C     21.31  +      3.21
 11.Chloupek Vít             Sportcentrum Jičín   SJC0005       21.41  +      3.31
 12.Novák Jiří               OOB Vamberk          VAM6301 C     21.45  +      3.35
 13.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501       21.48  +      3.38
 14.Divecký Josef            TJ Slavia Hradec Krá SHK6102 C     22.15  +      4.05
 15.Krejčí Jaroslav          Lokomotiva Trutnov   LTU5801 C     23.12  +      5.02
 16.Funda Michal             TJ Slavia Hradec Krá SHK6403 C     24.14  +      6.04
 17.Svoboda Miloslav         TJ Slavia Hradec Krá SHK5901 C     24.51  +      6.41
 18.Ouřecký Miloš            OK Lokomotiva Pardub LPU6704 C     25.37  +      7.27
 19.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     28.27  +     10.17
 20.Kondělka Petr            TJ Tatran Hostinné   HOS5401       28.40  +     10.30
 21.Kumpošt Jaroslav         SK Týniště nad Orlic TYN6601    31947.15  +  31929.05
   .Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901   DISK              
   .Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C DISK              
   .Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45C        2.2km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marek Jiří               SK Studenec          STH5601       17.59  +      0.00
  2.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     18.59  +      1.00
  3.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C     19.04  +      1.05
  4.Holas Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC5802       19.18  +      1.19
  5.Vondrouš  Jaroslav       OK 99 Hradec Králové PHK5201 C     19.49  +      1.50
  6.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C     20.17  +      2.18
  7.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     20.26  +      2.27
  8.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     20.59  +      3.00
  9.Šroler Zdeněk            TJ Sokol Kunvald     KUN5201 C     21.17  +      3.18
 10.Dočkal Zdenek            SK Týniště nad Orlic TYN5601       22.02  +      4.03
 11.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C     22.24  +      4.25
 12.Drobník Ivan             Sportcentrum Jičín   SJC5601       22.55  +      4.56
 12.Malec Jaromír            SK Týniště nad Orlic TYN5604       22.55  +      4.56
 14.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     23.03  +      5.04
 15.Junek Petr               SK Studenec          STH5501       23.11  +      5.12
 16.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301       23.24  +      5.25
 17.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     23.28  +      5.29
 18.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     24.12  +      6.13
 19.Vízek Luděk              TJ Slavia Hradec Krá SHK6001 C     24.27  +      6.28
 20.Picek Sváťa              OOS TJ Spartak Vrchl VRL5101 C     24.43  +      6.44
 21.Kulhavý Josef            OOB Sokol Žamberk    ZAM5701 C     26.11  +      8.12
 22.Procházka Jiří           Lokomotiva Trutnov   LTU4802 C     26.40  +      8.41
 23.Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB6001 C     26.49  +      8.50
 24.Beňo Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301       27.04  +      9.05
 25.Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C     27.12  +      9.13
 26.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     27.22  +      9.23
 27.Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701       27.37  +      9.38
 28.Král Martin              OK Jilemnice         JIL6101 C     27.55  +      9.56
 29.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     28.11  +     10.12
 30.Bolech Jiří              OK Lokomotiva Pardub LPU5904 C     31.19  +     13.20
 31.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801       32.01  +     14.02
 32.Daníček Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK4901       38.30  +     20.31
 33.Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602       38.33  +     20.34
 34.Doležal Petr             SK Týniště nad Orlic TYN5401       39.20  +     21.21
 35.Kuřina  Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK6002 C     39.21  +     21.22
   .Šabatka Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK5703 C DISK              
   .Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45D        1.8km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Košek Zdeněk             OK 99 Hradec Králové PHK5802       17.47  +      0.00
  2.Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503       18.06  +      0.19
  3.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     19.06  +      1.19
  4.Sůva Petr                OK Lokomotiva Pardub LPU5409 C     19.23  +      1.36
  5.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     19.35  +      1.48
  6.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     19.50  +      2.03
  7.Locker Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK           21.05  +      3.18
  8.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C     21.50  +      4.03
  9.Paďour Josef             TJ Sokol Kunvald     KUN6001 C     22.07  +      4.20
 10.Chmelík Jiří             OK Lokomotiva Pardub LPU4702 C     22.13  +      4.26
 11.Vais Jiří                TJ Tatran Hostinné   HOS4801       22.17  +      4.30
 12.Sedloň Josef             TJ Start Náchod      SNA5604 C     23.29  +      5.42
 13.Valenta Miloslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5203 C     23.56  +      6.09
 14.Pátek Petr               SOOB Spartak Rychnov SRK6001       30.07  +     12.20
 15.Kološ Oldřich            OK Lokomotiva Pardub LPU6003 C     32.37  +     14.50
   .Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55C        2.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     20.31  +      0.00
  2.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702       20.48  +      0.17
  3.Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200       21.37  +      1.06
  4.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C     22.59  +      2.28
  5.Strnad Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4402 C     25.16  +      4.45
  6.Mikulecký  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     25.25  +      4.54
  7.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C     27.05  +      6.34
  8.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     27.51  +      7.20
  9.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C     28.41  +      8.10
 
Konečné výsledky kategorie: H55D        1.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     18.50  +      0.00
  2.Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK4301       21.52  +      3.02
  3.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C     21.59  +      3.09
  4.Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701 C     23.07  +      4.17
  5.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     23.50  +      5.00
  6.Arnold Jindřich          TJ Jiskra Hořice     HOR4701       28.19  +      9.29
 
Konečné výsledky kategorie: H65C        1.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     21.35  +      0.00
  2.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     21.54  +      0.19
  3.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     23.13  +      1.38
  4.Hlušička Bohuslav        ZŠ Albrechtice nad O ALB4101 C     39.45  +     18.10
  5.Štěpánek Rudolf          SOOB Spartak Rychnov SRK3401       41.45  +     20.10