ODDRRRR KATEGORIE_ SI______SI PRIJMENI_JMENO___________ L PLATBA POZNAMKA
ALB     HDR              7206 Hep Christian                   40 
ALB0050 D10N             7212 Hepová Viktorie                 40 
ALB4550 D55C             7205 Balášová Gertruda               60 
ALB6000 H45D             7224 Černý Petr                      60 
ALB7800 H21C             7213 Kupka Jaroslav                  60 
ALB8400 H21D             7208 Kadečka Petr                    60 
ALB8750 D21D             7221 Khýnová Radka                   60 
ALB9650 D14D             7222 Sedláková Aneta                 40 
ASU6900 H35D             9031 Procházka Pavel           C     60 
ASU7849 H21D             9132 Kumpošt Jaroslav          C     60 
ASU7907 H21C           920688 Fátor Jan                 C     60 
ASU8001 H21C            51470 Koblížek Kamil            C     60 
ASU9204 H18C            53032 Jakubec Matouš            D     60 
ASU9649 H14D           416748 Havránek Tomáš            D     40 
ASU9798 D12D            52656 Vaňousová Martina         D     40 
BRM7201 H21D             9625 Sokol Milan               C     60 
BRM7601 H21D           331496 Hromádko Přemysl          C     60 
BRM8201 H21C             5592 Burdych Tomáš             C     60 
BRM8451 D21D           426338 Fialová Tereza            C     60 
BRU     HDR           2011790 Školníková Karla                40 
BRU0052 D10N           425516 Zenknerová Karolína       C     40 
BRU0103 HDR            425514 Školník Eduard            C     40 
BRU0104 H10N           425511 Kolář Adam                C     40 
BRU6701 P              425527 Šváb Pavel                C     40 
BRU6851 P             2011826 Švábová Michaela                40 
BRU6901 H21C           887949 Kolář Radek               C     60 
BRU6902 H35D           887943 Frömmel Miroslav          C     60 
BRU7101 H35D           425502 Kolář Zdeněk              C     60 
BRU7151 P              425506 Kolářová Andrea                 40 
BRU7201 P              425517 Gruner Jiří               C     40 
BRU7202 P              425501 Zenkner Karel                   40 
BRU7251 D35D           887923 Frömmelová Dana           C     60 
BRU7301 H35D           425507 Školník Jan               C     60  start 95
BRU9001 H21D           331168 Uždil Miloš               C     60 
BRU9351 D16D           425505 Grunerová Martina         C     60 
BRU9452 D16D           425513 Kolářová Zuzana           C     60 
BRU9551 D14D          2011796 Grunerová Jana            C     40 
BRU9602 H14D          2011794 Šváb Matěj                C     40 
BRU9603 H14D           425526 Peška Jaroslav            C     40 
BRU9652 P              425504 Frömmelová Tereza         C     40 
BRU9752 D12C           331365 Kolářová Tereza           C     40 
BRU9801 H12D           425503 Frömmel Martin            C     40 
CET5001 H55C             9580 Rybička Jan               C     60 
CET5101 H55C             9721 Pilgr Bohuslav            C     60 
CET7001 H35C           232633 Šafář Miroslav            C     60 
CET7554 D21C             9722 Hájková Ludmila           C     60 
CET7601 H21C             9720 Pilgr Luděk               C     60 
CET8002 H21D           336732 Pešek Kamil               C     60 
CET8051 D21C             9724 Šafářová Ivana            C     60 
CET8251 D21C             9718 Pilgrová Jana             C     60 
CET8252 D21C             9719 Pilíková Veronika         C     60 
CET8851 D21C            49612 Záveská Anna              C     60 
CET9001 H21C           331131 Záveský Marek             B     60 
CET9301 H16C           331549 Záveský Filip             A     60 
CET9751 D12D           361922 Gažiová Kristýna          C     40 
CHC0051 D10C           320290 Chaloupková Kateřina      C     40 
CHC0101 H10N          2011852 Švadlena Michal           C     40 
CHC0151 D10N           206405 Jelínková Zuzana          C     40 
CHC4601 H55C             9554 Švadlena Jiří             C     60 
CHC5201 H55C             9548 Kalousek Pavel            C     60 
CHC6301 H35D           361956 Jelínek Roman             C     60 
CHC6651 D35D           331708 Semrádová Jitka           C     60 
CHC6701 H35D             9552 Křivda Ivan               C     60 
CHC6703 H35D           232916 Chaloupka Stanislav       C     60 start 10
CHC6751 D35D             9541 Jelínková Marta           C     60 
CHC6951 D35D             9542 Chaloupková Lenka         C     60 
CHC7151 D35C             9556 Švadlenová Ivana          C     60 
CHC7251 D35C             9551 Křivdová Lenka            C     60 
CHC7502 H21C          2011854 Švadlena Pavel            C     60 
CHC7653 D21D           232909 Korbelová Petra           C     60 
CHC7703 H21C             9550 Korbel Michal             C     60 
CHC8502 H21C             9559 Pešek Ondřej              C     60 
CHC8601 H21D             9563 Sýkora Bohumil            C     60 
CHC8603 H21C             9558 Pátek Michal              C     60 
CHC8851 D21D             9549 Pěluchová Daniela         C     60 start 20
CHC8903 H21D           320303 Adamec Marek              C     60 
CHC9501 H14C             9570 Křivda Martin             B     40 
CHC9701 H12C           331705 Semrád Ladislav           B     40 
CHC9852 D12C           425570 Chaloupková Veronika      B     40 
CHC9901 H10C             9569 Křivda Tomáš              C     40 
CHC9903 H10C           320300 Jelínek Tomáš             C     40 
CHC9951 D10C           425544 Semrádová Jana            C     40 
DOB0000 H10C             7254 Dudášek Ondra                   40 Start co nejdříve, bude pomáhat
DOB0051 D10C             7248 Peterová Jana                   40 Start co nejdříve, bude pomáhat na startu
HOR6302 H45C             9007 ávra Martin                     60 
HOS2601 H65D             9753 Hanuš Karel                     60 
HOS6701 H35D             9754 Hanuš Karel                     60 
HVC6453 D35C            51751 Mutinská Zdeňka           C     60 Podobný start s HVC6503 H35C
HVC6503 H35C            51752 Mutinský Viktor           C     60 Podobný start s HVC6453 D35C
JIL4701 H55D             9066 Zlesák Zdeněk             C     60 
JIL5201 H45C             9774 Erlebach Josef            C     60 
JIL5362 D45C             9068 Zlesáková Vlasta          C     60 
JIL5401 H45C             9087 Kynčl Stanislav           C     60 
JIL5851 D45D             9089 Kynčlová Miroslava        C     60 
JIL6003 H45C             9060 Votoček Vladimír          C     60 
JIL6101 H45C             9071 Král Martin               C     60 
JIL6103 H45C            49354 Havlíček Libor            C     60 
JIL7255 D35C             9076 Votočková Jaroslava       C     60 
JIL8651 D21C             9088 Kynčlová Martina          C     60 
JIL9352 D16C            49432 Havlíčková Nikola         C     60 
JIL9751 D12C            49345 Votočková Eliška          C     40 
JIL9951 D10C           425574 Votočková Pavlína         C     40 
KRN8451 D21C            52647 Ulahelová Jana            C     60 
KUN0101 HDR              9023 Rusz Rostislav                  40 
KUN5201 H55C             9027 Šroler Zdeněk             C     60 
KUN6201 H35D             9025 Lux Zdeněk                C     60 
KUN7201 P              425598 Rusz Roman                C     40 
KUN9102 H18C             9020 Lux Filip                 C     60 
KUN9251 D18C             9022 Kopecká Eliška            C     60 
KUN9801 H12D             9024 Rusz Vratislav                  40 
KUN9951 D10C             9026 Kopecká Anna                    40 
LPU0001 H10C             9884 Roudný Václav             C     40 
LPU0002 H10C           232602 Roudný Martin             C     40 
LPU0003 H10C           232604 Žák Michal                C     40 
LPU0006 H10N           426317 Stránský Marek            C     40 start co nejdéle
LPU0007 H10N                  Hájek Daniel              C     40 start brzo
LPU0051 D10N           426321 Vojtíšková Viktorie       C     40 
LPU0152 D10N           425593 Francová Lucie            C     40 
LPU0153 D10N           219205 Schvachová Lucie          C     40 
LPU0301 HDR            426318 Fencl Jáchym              C     40 
LPU0351 HDR            436939 Kološová Veronika         C     40 
LPU0501 HDR            232649 Čivrný Jan                C     40 
LPU3901 H65C           416268 Málek Josef               C     60 
LPU4001 H65C             9347 Koudelka Karel            C     60 
LPU4501 H55D             9256 Fridrich Jaroslav         C     60 
LPU4601 H55D             9258 Vávra Jaroslav            C     60 
LPU4701 H55D             9334 Čepelka Petr              C     60 
LPU4752 D55C             9247 Kubíková Květa            C     60 
LPU4753 D55C           301172 Malá Marie                C     60 
LPU5001 H45C             9261 Farář Jaroslav            C     60 
LPU5002 H45C             9215 Mrštík Václav             C     60 
LPU5102 H45D             9209 Sáňka Bedřich             C     60 
LPU5201 H45C             9260 Farář Václav              C     60 
LPU5401 H55D             9201 Klimpl Petr               C     60 
LPU5405 H45C             9312 Nožička Miroslav          C     60 
LPU5408 H45C             9301 Štěrba Pavel              C     60 
LPU5501 H45C             9255 Hostinský Jiří            C     60 
LPU5502 H45D           301188 Lulay Miloš               C     60 
LPU5551 D45D             9202 Klimplová Alena           C     60 
LPU5552 D45D           232603 Mrštíková Hana            C     60 
LPU5651 D45D             9224 Lulayová Věra             C     60 
LPU5653 D45D             9279 Lennerová Eva             C     60 
LPU5654 D45C             9290 Dočkalová Jiřina          C     60 
LPU5751 D45D             9313 Nožičková Libuše          C     60 
LPU5801 H45D             9228 Vícha Vladimír            C     60 
LPU5851 D45C             9211 Víchová Ladislava         C     60 
LPU5904 H45C             9330 Bolech Jiří               C     60 
LPU5905 H45C           301183 Novotný Miroslav          C     60 
LPU6003 H45D             9899 Kološ Oldřich             C     60 
LPU6051 D35C             9237 Juračková Jana            C     60 
LPU6102 H45C             9277 Roudný Václav             C     60 
LPU6201 H35D             9327 Cinkan Zdeněk             C     60 
LPU6306 H45D           995887 Čivrný Pavel              C     60 Co největší odstup od Karolíny Čivrné.
LPU6351 D35D             9251 Weisbauerová Blanka       C     60 
LPU6401 H21C             9231 Kaplan Jan                C     60 
LPU6505 H35C           253352 Valach Petr               C     60 
LPU6553 D35C             9310 Čermáková Renata          C     60 
LPU6554 D35D            51183 Roudná Eva                C     60 
LPU6653 D35D             9346 Kološová Jana             C     60 
LPU6654 D35D           253353 Valachová Jana            C     60 
LPU6901 H35C             9230 Fencl Petr                C     60 
LPU6955 D35C             9656 Demlová Jitka             C     60 
LPU7005 P              425554 Žák David                 C     40 
LPU7052 D35D           426371 Tužilová Štěpánka         C     60 
LPU7154 D35D            51646 Schvachová Stanislava     C     60 
LPU7353 D21D           995850 Čivrná Karolína           C     60 Co největší odstup od Pavla Čivrného.
LPU7409 H35D           301196 Stránský Dušan            C     60 start co nejdéle
LPU7667 D21A           301173 Fenclová Marta            E     60 
LPU7811 H21C             9288 Kárník Jan                C     60 
LPU7907 H21A             9337 Hovorka Jan               R     60 
LPU8106 H21C             9269 Šabatka Petr              C     60 
LPU8151 D21C             9333 Klimplová Zuzana          C     60 
LPU8256 D21C             9295 Vaníčková Jaroslava       C     60 
LPU8306 H21D             9214 Duch Zdeněk               C     60 
LPU8358 D21C             9322 Vaníčková Ivana           C     60 brzy
LPU8359 D21A            52328 Škodová Petra             C     60 
LPU8407 H21C             9275 Krčál Jaroslav            C     60 
LPU8551 D21D             9218 Lulayová Zuzana           C     60 
LPU8602 H21D            49634 Bolech Filip              C     60 
LPU8605 H21A           253358 Lenner Miroslav           C     60 
LPU8701 H21A             9274 Fiala Petr                C     60 
LPU9006 H21A           515142 Klapal Jan                A     60 
LPU9101 H18C             9252 Weisbauer Vojtěch         C     60 
LPU9102 H18C             9867 Macl Jan                  C     60 
LPU9104 H18C             9865 Seidl Jakub               B     60 
LPU9120 H18C           416274 Tichý Ondřej              C     60 
LPU9155 D18C           405957 Marešová Kristýna         C     60 
LPU9201 H18C             9291 Novotný Jan               C     60 
LPU9205 H18C           410786 Valach Ondřej             C     60 
LPU9356 D16C           224875 Kisková Klára             C     60 
LPU9402 H16C             9244 Novotný Václav            B     60 
LPU9405 H16C           207824 Zelinka Jan               C     60 
LPU9501 H14C             9276 Lemberk Jakub             C     40 
LPU9502 H14C           887928 Deml Tomáš                B     40 
LPU9553 D14D                  Šrenkelová Soňa           C     40 
LPU9554 D14D                  Šrenkelová Kateřina       C     40 
LPU9601 H14C           425582 Tužil Ondřej              C     40 
LPU9609 H14C           219206 Kaplan Martin             B     40 
LPU9610 H14D           420440 Tomek Jan                 C     40 
LPU9611 H14D                  Jurica Jan                C     40 
LPU9652 D14C           224862 Schvachová Denisa         C     40 
LPU9702 H12C             9308 Novotný Vojtěch           B     40 
LPU9705 H12C           425577 Kanta Martin              C     40 
LPU9802 H12C           232608 Žák Jan                   C     40 
LPU9803 H12D                  Koška Matěj               C     40 
LPU9807 H12D                  Borský Matěj              C     40 start brzo
LPU9902 H10C             9660 Fencl Jonáš               C     40 
LPU9904 H10C           425557 Schvach Hynek             C     40 
LPU9954 D10N                  Takáčová Daniela          C     40 
LPU9955 D10C           246820 Šrenkelová Ilona          C     40 
LPU9956 D10N                  Saisová Andrea            C     40 
LTU4751 D55C           405955 Kutáčková Stanislava      C     60 nalosovat co nejdříve
LTU4752 D55C             9779 Soukupová Dáša            C     60 nalosovat co nejdříve
LTU4801 H45C             9777 Rejmont Milan             C     60 
LTU4802 H45C             9778 Procházka Jiří            C     60 
LTU5901 H45C             9772 Sombota Jiří              C     60 
LTU6151 D45C             9769 Sombotová Alena           C     60 
LTU6301 H45C           405971 Petržela Pavel            C     60 
LTU6351 D35D           405972 Petrželová Alena          C     60 
LTU6801 H35C           301646 Killar Marek              C     60 
LTU8101 H21D            49631 Procházka Martin          C     60 
LTU9102 H18C           515479 Lazák Tomáš               A     60 nalosovat co nejdříve
LTU9202 H18C           887904 Svoboda Tomáš             B     60 nalosovat co nejdříve
LTU9551 D14C           995893 Svobodová Lenka           A     40 nalosovat co nejdříve
LTU9601 H14D           416289 Taclík Milan                    40 
LTU9651 D14C           301640 Koderičová Tereza               40 
LTU9652 D14D            51442 Procházková Aneta               40 
LTU9701 H12C           405973 Sedláček Daniel                 40 
LTU9851 D12C           416282 Vondráková Barbora              40 
LTU9852 D12C           425551 Sedláčková Tereza               40 
LTU9901 H10C            51143 Killar Lukáš                    40 
LTU9902 H10C           416292 Killar Dominik                  40 
LTU9951 D10C           425561 Mačková Markéta                 40 
NR1     D35C             9176 Kroniková Jana                  60 neregistrovana
NR2     H45D                  Kraják Petr                     60 prosím půjčit čip
PHK0001 H10C           410789 Samek Tomáš               C     40 
PHK0101 H10N           331689 Metelka Ondřej            C     40 
PHK3002 H65C             9455 Vykysalý František        C     60 
PHK3802 H65C             9422 Novotný Petr              C     60 
PHK3901 H65C             9460 Weber Petr                C     60 
PHK3951 D55C             9421 Novotná Marie             C     60 
PHK4701 H55D           301692 Jiran Václav              C     60 
PHK5201 H45C             9453 Vondrouš Jaroslav         C     60 
PHK5351 D45C             9371 Jiranová Alena            C     60 
PHK5503 H45D             9837 Souček Pavel              C     60 
PHK5551 D45C             9405 Rybářová Lenka            C     60 
PHK5703 H45D             9354 Balcar Aleš               C     60 
PHK5901 H45C             9403 Štěpán Pavel              C     60 společný start Štěpánovi
PHK5902 H45D             9457 Vykysalý Miroslav         C     60 
PHK5951 D35C             9429 Panchártková Jitka        C     60 
PHK5952 D45D           301691 Balcarová Eva             C     60 
PHK6101 H35D             9373 Justa Jaromír             C     60 
PHK6153 D35D           207818 Justová Jana              C     60 
PHK6251 D45C             9389 Kubíčková Marcela         C     60 
PHK6401 H45C             9369 Hlaváček Lubomír          C     60 společný start Hlaváčkovi
PHK6702 H35C           336760 Růžička Ivan              C     60 start co nejdříve
PHK6757 D35D            49890 Azebová Martina           C     60 
PHK7052 D35D           232635 Koutná Alena              C     60 
PHK7060 D35D           301191 Hlaváčková Renata         C     60 společný start Hlaváčkovi
PHK7107 H21A           515050 Mašata Roman              C     60 start 45
PHK7108 H35D            51102 Koutný Pavel              C     60 
PHK7151 D35D           224872 Maňáková Silvie           C     60 
PHK7153 D35D           336724 Růžičková Kamila          C     60 start co nejdříve
PHK7201 H21D             9367 Háp Petr                  C     60 
PHK7205 H21C             9407 Kunart Tomáš              C     60 start co nejpozději
PHK7302 H21C             9430 Samek Petr                C     60 
PHK7905 H21C             9359 Tihon Michal              C     60 
PHK8505 H21C           160262 Veselý Ondřej             C     60 
PHK8556 D21D            49630 Justová Hana              C     60 
PHK8855 D21C             9353 Azebová Nina              C     60 
PHK8903 H21A           553440 Műller Martin             A     60 
PHK8951 D21C             9415 Čepová Daniela            A     60 
PHK9001 H21A           886259 Zelenka Tomáš             A     60 
PHK9151 D18C            49696 Balcarová Mirka           C     60 
PHK9201 H18C             9449 Štěpán Pavel              C     60 společný start Štěpánovi
PHK9302 H21C           232647 Maňák Matěj               A     60 
PHK9351 D16D           410800 Koutná Kateřina           C     60 
PHK9451 D18C           553443 Novotná Markéta           A     60 
PHK9502 H14C           339560 Růžička Karel             C     40 start dříve, prosím
PHK9653 D14C           224887 Šádková Martina           B     40 
PHK9654 D14D           224885 Šádková Lucie             C     40 
PHK9656 D14C           339542 Machačová Michaela        B     40 
PHK9704 H12C           339544 Růžička Adam              B     40 start dříve, prosím
PHK9751 D14C           410790 Novotná Klára             B     40 
PHK9752 D12C             9467 Samková Kateřina          B     40 
PHK9801 H12C           224890 Maňák Michal              C     40 
PHK9904 H10C             9831 Hůlek Matěj               C     40 
PHK9953 D10C             9458 Truněčková Kateřina       C     40 
PHK9999 D10C           224883 Kubíčková Jana            C     40 
PPU6301 H35C             9649 Fencl Jiří                C     60 
PPU7151 P                9650 Fenclová Markéta          C     40 
SHK0101 H10N            51179 Langr Jan                       40 
SHK3501 H65D           416197 Komanec Václav            C     60 
SHK5251 D45D             9105 Šlechtová Marie           C     60 
SHK5301 H55D             9106 Košťál Václav             C     60 
SHK5351 D45D             9107 Fejlková Alice            C     60 
SHK5652 D45D             9112 Šabatková Zdena           C     60 
SHK5702 H45C           410797 Gazdačko Milan            C     60 
SHK5703 H45D             9115 Šabatka Petr              C     60 
SHK5751 D45D             9116 Stulíková Zuzana          C     60 
SHK5801 H35C           301648 Hausvater Karel           C     60 
SHK5951 D45D             9897 Vychodilová Jiřina        C     60 
SHK6001 H35D            49629 Vízek Luděk               C     60 
SHK6102 H35D             9120 Divecký Josef             C     60 
SHK6104 H35D            51489 Novotný Pavel             C     60 
SHK6151 D45C            51488 Novotná Iva               C     60 
SHK6152 D45C           219201 Hausvaterová Marcela      C     60 
SHK6351 D45C             9121 Mádlová Iva               C     60 
SHK6354 D35D           331561 Egrtová Jitka             C     60 
SHK6402 H35C             9124 Chmelař Pavel             C     60 
SHK6403 H35D           410744 Funda Michal              C     60 
SHK6561 D21C             9125 Teplá Hana                C     60 
SHK6601 H35C           553452 Souček Karel              C     60 
SHK6751 D35C           515141 Műllerová Zorka           C     60 
SHK6752 D35D           410739 Fundová Hana              C     60 
SHK6753 D35D             9157 Divecká Růžena            C     60 
SHK6901 H35D           553456 Müller Robert                   60 
SHK7001 H35D             9126 Netuka Jan                C     60 
SHK7251 D35D             9802 Langrová Monika           C     60 
SHK7309 H21A           500878 Jedlička Michal           E     60 
SHK7501 H21C             9130 Charvát František         C     60 
SHK7601 H21A          1008172 Hepner David              E     60 
SHK7602 H21C             9134 Toužil Karel              C     60 
SHK7605 H21A             9135 Svoboda Ondřej            C     60 
SHK7704 H21D            51500 Slovák Miroslav           C     60 
SHK7911 H21A             9140 Weiner Jakub              C     60 
SHK8051 D21A             9165 Toužilová Martina         C     60 
SHK8152 D21C             9142 Fejlková Martina          E     60 
SHK8501 H21C             9154 Chmelař Tomáš             C     60 
SHK8552 D21C             9161 Stulíková Barbora         C     60 
SHK8701 H21D             9166 Kuhn Matyáš                     60 
SHK8753 D21C             9182 Doležalová Veronika       C     60 
SHK8901 H21A           995831 Jirásek Michal            A     60 
SHK8902 H21A             9189 Šabatka Zdeněk            A     60 
SHK9001 H21C             9193 Šabatka Jan               C     60 
SHK9007 H21C             9188 Souček Michal             B     60 
SHK9105 H18C            49628 Vychodil Adam             C     60 
SHK9203 H18C           405953 Egrt Martin               B     60 
SHK9204 H18C            49603 Smitka Jan                A     60 
SHK9208 H18C           331418 Kudera Daniel             A     60 
SHK9251 D18C             9199 Teplá Karolína            A     60 
SHK9301 H16C            51131 Divecký František         C     60 
SHK9302 H18C            49604 Provázek Jiří             B     60 
SHK9603 H14D           331370 Matěna Patrik                   40 
SHK9604 H14C           420426 Trejbal Václav            B     40 
SHK9701 H12C            51405 Netuka Vojtěch            B     40 
SHK9753 D12D           331166 Langrová Anna                   40 
SHK9755 D12C           420436 Červená Adéla                   40 
SHK9801 H12C           331229 Gebrt Jan                       40 
SHK9802 H12C             9848 Hájek Jakub                     40 
SHK9853 D12C           426334 Votroubková Petra               40 
SHK9901 H10C           331247 Kudera Tomáš                    40 
SHK9902 H10C           426330 Ryba David                      40 
SJC0001 H10C             4292 Karásek Matěj             C     40 
SJC3601 H55D           500268 Havlík Jaroslav           C     60 
SJC5604 H45D             9956 Palas Pavel               C     60 
SJC5752 D45D             9918 Bienová Věra              C     60 
SJC6001 H45D             9916 Řehák Pavel               C     60 
SJC7010 H21C             9962 Zlámal Petr               C     60 
SJC7303 H21C             9898 Kraus Petr                C     60 
SJC8205 H21C             9965 Hanzl Tomáš               C     60 
SJC8951 D21A            51180 Soukupová Lucie           A     60 
SJC9352 D16C             9985 Palasová Pavlína          C     60 
SJC9401 H16C             9983 Šmejc Jakub               B     60 
SJC9552 D14C             9929 Šmejcová Anna             C     40 
SJC9601 H14C             9996 Štál Jan                  B     40 
SJC9603 H14C             4239 Zlámal David              B     40 
SJC9701 H12C             4746 Řehák Tomáš               C     40 
SJC9703 H12C             4743 Zikmund Zdeněk            B     40 
SJC9802 H12C             4742 Doležal Vít               C     40 
SJC9803 H12D             4745 Kubánek Jaroslav          C     40 
SJC9851 D12C             4296 Faltová Anna              C     40 
SJC9901 H10C             4293 Macko Lukáš               C     40 
SJC9902 H10C             4295 ferbr jan                 C     40 
SJC9951 D10C             4297 Zlámalová Nikola          C     40 
SNA0501 HDR              9636 Doucha Martin             C     40 
SNA4501 H55D             9610 Sokolář Zdeněk            C     60 
SNA5351 D45C             9612 Langrová Eva              C     60 
SNA5403 H45D             9633 Langr Stanislav           C     60 
SNA5701 H45D           416261 Hnyk Petr                 C     60 
SNA5702 H45D           232953 Zákravský Zdeněk          C     60 
SNA6301 H35D             9629 Imlauf Martin             C     60 
SNA7105 H21C             9626 Doucha Jiří               C     60 
SNA7106 H21C             9390 Macek Martin              C     60 
SNA7155 D35D             9606 Douchová Jaroslava        C     60 
SNA7349 H21C             9630 Slavík Pavel              C     60 
SNA9151 D18C           405985 Hnyková Renata            C     60 
SNA9410 H16D             9616 Kašpar Jan                      60 
SNA9411 H16D             9619 Horník Stanislav                60 
SRK0002 H10N                  Dostál Daniel                   40 
SRK0050 D10C           425566 Filipová Tereza                 40 
SRK0103 H10N           405998 Paleček Ondřej                  40 
SRK0151 D10N             9471 Kosová Tereza                   40 
SRK0201 HDR            425589 Zemánek Mikuláš                 40 
SRK0204 HDR            405991 Locker Daniel                   40 
SRK3951 D55C             9539 Ehlová Iva                      60 
SRK4301 H55D             9474 Seidl Karel                     60 
SRK4701 H55C             9799 Vítek Zdeněk                    60 
SRK4702 H55C             9798 Hrobař Rudolf                   60 
SRK4751 D21C             9485 Mikulecká Nataša                60 
SRK5002 H55C             9818 Stárek Jiří                     60 
SRK5301 H55C             9533 Pohl Zdeněk                     60 
SRK5701 H45C           416300 Kulhavý Josef                   60 
SRK5752 D45D           301116 Dusílková Marie                 60 
SRK6001 H45D             9813 Pátek Petr                      60 
SRK6601 H35D             9532 Plocek Luboš                    60 
SRK6603 H35D           405996 Hauptfleisch Roman              60 start společně se SRK9401
SRK6752 D35D           438611 Kosová Michaela                 60 
SRK6852 D35C           515063 Christophová Dagmar             60 start později
SRK7101 H35C             9500 Filip Libor                     60 
SRK7373 D35C             9501 Filipová Ivana                  60 
SRK7452 D35C             9796 Zemánková Eva                   60 start brzo
SRK7751 D21C             9482 Lenka Hrobařová                 60 
SRK8001 H21C             9521 Krmaš Václav                    60 
SRK8301 H21C             9518 Drhlík Petr                     60 
SRK8801 H21C             9510 Klícha Martin                   60 
SRK8805 H21C           920697 Jirčák Ondřej                   60 
SRK8902 H21C             9504 Dusílek Adam                    60 
SRK8905 H21C             9498 Pátek Lukáš                     60 
SRK9351 D16C             9536 Peremská Dana                   60 
SRK9352 D18C             9794 Reslová Hana                    60 
SRK9356 D16C           219279 Kulhavá Šárka                   60 
SRK9357 D16C           301141 Jarošová Kateřina               60 
SRK9401 H16D           301103 Hauptfleisch Filip              60 start společně se SRK6603
SRK9402 H16C           301134 Jiroušek Vít                    60 
SRK9502 H14C           405992 Mašek Ondřej                    40 
SRK9503 H14C             9814 Heřman Ondřej                   40 
SRK9507 H14C           410355 Kosek Jan                       40 
SRK9509 H14C           301112 Ptáček Martin                   40 
SRK9553 D14C           405995 Ulčová Tereza                   40 
SRK9653 D14C           405999 Petrasová Zuzana                40 
SRK9654 D14C             9489 Kosková Kateřina                40 
SRK9655 D14C           887635 Kulhavá Eliška                  40 
SRK9752 D12C           301107 Zemánková Tereza                40 
SRK9802 H12C             9801 Locker Tomáš                    40 
SRK9803 H12C             9795 Vavera Aleš                     40 
SRK9805 H12C            51472 Vandas Daniel                   40 
SRK9902 H10C                  Dostál Vojtěch                  40 
SRK9905 H10C             9495 Kalina Vít                      40 
SRK9952 D10C             9808 Jarošová Michaela               40 
STH     D10C           253374 Kalenská Dominika               40 
STH0002 H10N           425587 Litera Radek              C     40 
STH0251 D10N             9048 Chrástová Tereza                40 
STH5501 H45C             9063 Junek Petr                      60 
STH7351 D21D           410777 Kalenská Kateřina               60 
STH7401 H21C             9974 Chrást Tomáš                    60 
STH9002 H21C             9049 Klouček Tomáš             A     60 
STH9203 H18C           405965 Hladík František          B     60 
STH9401 H16C             9041 Kučera Štěpán             B     60 
STH9402 H16C           410774 Kučera Tomáš              B     60 
STH9552 D14C           253373 Pacholíková Lucie         B     40 
STH9602 H14C           303925 Jezdinský Petr            C     40 
STH9604 H14C             7794 Klíma Zdeněk              C     40 
STH9653 D14C           331022 Kadavá Denisa             C     40 
STH9751 D12C             9046 Šemberová Kristýna        B     40 
STH9752 D12C             9043 Dubská Michaela           C     40 
STH9754 D12C             9050 Šimůnková Bára            C     40 
STH9801 H12C           331426 Kalenský Aleš                   40 
STH9953 D10C             9997 Urbanová Markéta          C     40 
STH9954 D10C           330520 Jezdinská Natálie         C     40 
TYN0001 HDR              9741 Švagr Rostislav           C     40 
TYN0101 H10N           405980 Jakeš Josef               C     40 
TYN0201 HDR              9744 Šišma Vojtěch             C     40 
TYN5301 H45C             9731 Beňo Miroslav             C     60 
TYN5401 H45C           995880 Doležal Petr              C     60 
TYN5604 H45D           995846 Malec Jaromír             C     60 
TYN6451 D35D           995808 Doležalová Iva            C     60 
TYN6501 H35D           995825 Jakeš Josef               C     60 
TYN6701 H35D             9858 Mlateček Jiří             C     60 
TYN6801 H35D             9740 Švagr Zdeněk              C     60 
TYN6901 P               49698 Šišma Pavel               C     40 
TYN7001 H35D             9737 Kašpar Václav             C     60 
TYN8554 D21D             9732 Beňová Jana               C     60 
TYN8651 D21D             9746 Doležalová Marie          C     60 
TYN9103 H18C            51425 Jakeš Ondřej              C     60 
TYN9301 H16C           405979 Jakeš Vojtěch             C     60 
TYN9501 H14C             9160 Mlateček Jiří             C     40 
VAM0251 HDR             51125 Vandasová Adéla           C     40 
VAM5401 H45C             9667 Kotlář Vladimír           C     60 
VAM5801 H45C             9599 Tupec Jiří                C     60 
VAM6201 H45C             9672 Smutný Michal             C     60 
VAM6251 D21C             9676 Smutná Jana               C     60 
VAM6301 H35D             9790 Novák Jiří                C     60 
VAM6401 H35D             9671 Rykala Karel              C     60 
VAM6451 D35C             9681 Klapalová Jana            C     60 
VAM6452 D21D             9678 Veverková Yveta           C     60 
VAM6551 D35D           416317 Kulová Jana               C     60 
VAM6601 H35C             9665 Vandas Luděk              C     60 
VAM7250 D21C             9679 Vandasová Markéta         C     60 
VAM7251 D35C             9680 Rykalová Jitka            C     60 
VAM7601 H21C             9528 Koblic Jan                C     60 
VAM7701 H21D             9793 Král Jiří                 C     60 
VAM8001 H21D             9590 Sršeň Tomáš               C     60 
VAM8150 D21C             9600 Sršňová Kateřina          C     60 
VAM8201 H21C             9598 Hladký Viktor             C     60 
VAM8401 H21C             9669 Veverka Tomáš             C     60 
VAM8402 H21C             9662 Řehák Pavel               C     60 
VAM8451 D21D             9792 Hostinská Jana            C     60 
VAM8601 H21C             9515 Andrš Jiří                C     60 
VAM8651 D21C             9674 Smutná Pavla              C     60 
VAM8801 H21C             9508 Petras Tomáš              C     60 
VAM8802 H21C             9670 Klapal Michal             C     60 
VAM8851 D21D            51358 Mullerová Hana            C     60 
VAM8951 D21D             9673 Bednářová Michaela        C     60 
VAM9002 H21D             9791 Novák Martin              C     60 
VAM9051 D21C           515442 Mullerová Věra            A     60 
VAM9101 H21D             9586 Rykala Daniel             C     60 
VAM9301 H16C             9664 Smutný Šimon              C     60 
VAM9401 H16C            51471 Dvořáček Radek            B     60 
VAM9501 H14D                  Píro Tomáš                      80 
VAM9601 H14C            51469 Rykala Filip              B     40 
VAM9701 H12C           438629 Vyskočil Štěpán           B     40 
VAM9702 H12D                  Hudák Daniel              C     40 
VAM9703 H12D                  Valeš Martin              C     40 
VAM9801 H12D            51468 Vídeňský Jakub            C     40 
VAM9951 D10C                  Hudáková Dominika         C     40 
VAM9952 D10C                  Kubíčková Kateřina        C     40 
VOD5500 H45C             7227 Boris Tichý               C     60 
VOD5600 H45D             7243 Tůma Miloš                C     60 
VOD6050 D45C             7255 Tichá Jiřina              C     60 
VOD6150 D45D             7249 Remešová Alena                  60 
VOD9501 H14C           426331 Pinka Tomáš                     40 
VOD9503 H14C             8130 Murka Bohumil                   40 
VOD9607 H14C           426328 Derner Marek                    40 
VRL     D10N             8992 Háková Tereza                   40 
VRL     H35D                  Tryzna Pavel                   120 
VRL0004 H10N                  Tryzna Matěj                    40 
VRL0051 D10C           426374 Stará Tereza                    40 
VRL0052 D10N           426376 Pilná Bára                      40 
VRL0251 D10N           330651 Štreglová Zuzka                 40 
VRL0301 HDR              8978 Štregl Matyáš                   40 
VRL0351 HDR                52 Pilná Natálie                   40 
VRL3601 H65C             8963 Zemánek Bohumil           C     60 
VRL5001 H55C             9001 Štregl Tomáš                    60 
VRL5451 D45C             8954 Nýdrlová Eva              C     60 
VRL6251 D35D             8962 Vlachová Hana             C     60 
VRL7151 D35D           331619 Waňková Dita              C     60 
VRL7303 H21C             8974 Štregl Petr                     60 
VRL7353 D21D             8966 Hlaváčová Lucie           C     60 
VRL7452 D21C           515185 Randáková Helena          C     60 
VRL7552 D21D           206478 Štreglová Andrea                60 
VRL7601 H21D             8982 Kutlvašr Ruda             C     60 
VRL7702 H21C             9000 Polák Vlastimil           C     60 
VRL7752 D21D            51599 Kutlvašrová Vlaďka        C     60 
VRL8001 H21C             8980 Hanč Petr                 C     60 
VRL9154 D18C             9213 Kičinová Erika            C     60 
VRL9252 D18C             8960 Doležalová Radka          A    120 
VRL9253 D18C           331237 Bucharová Eliška          C    120 
VRL9254 D18C           331285 Jebavá Lucie              B     60 
VRL9602 H14D             9602 Grossmann Richard               80 
VRL9652 D14C             9246 Hančová Petra             B     40 
VRL9751 D12D                  Tryznová Lucie                  80 
VRL9802 H12C           425562 Starý Ondra                     80 
VRL9854 D12C             9854 Marková Lena                    40 
VRL9902 H10C                  Bachtík Tomáš             C     40 
VRL9951 D12C           425555 Waňková Martina           C     40 
VRL9952 D12C             8988 Háková Kateřina           C     40 
WKS     D21A           504050 WIŚNIEWSKA Hanna                60 
WKS     H16C           255577 OSTÓJ Piotr                     60 
WKS     H16C           255579 IWASZCZYSZYN Joachim            60 
WKS     H21A           501145 STEFANSKI Dawid                 60 
WKS     H21D           338252 PYRA Bartłomiej                 60 
WKS     H21D           338254 HAJDAS Przemysław               60 
WKS     H35C           504030 SOBCZYŃSKI Kalikst              60 
ZAM4401 H55D             9039 Tobiška Václav            C     60 
ZAM4651 D55C             9034 Lhotská Hana              C     60 
ZAM4701 H55D             9038 Šponar Josef              C     60 
ZAM5051 D55C             9033 Martincová Helena         C     60 
ZAM5501 H45C             9037 Kalous Jaroslav           C     60 
ZAM5702 H45C           232634 Fikejs Vladimír           C     60 
ZAM5801 H45D             9593 Andrš Milan               C     60 
ZAM5951 D45D             9032 Kalousová Dana            C     60 
ZAM6051 D45D             9592 Nováková Miloslava        C     60 
ZAM6251 D45D           219272 Nožková Dagmar            C     60 
ZAM6801 H35D           331587 Levý Tomáš                C     60 
ZAM7551 D21D           416295 Karlíková Renata          C     60 
ZAM9151 D21D             9030 Šponarová Lucie           B     60 
ZAM9301 H16C           426310 Kubelka Tomáš             C     60 
ZAM9602 H14D             9029 Dušek Martin              C     40 
ZAM9603 H14C           426332 Lesák Jakub               B     40 
ZAM9651 D14C           434574 Chládková Simona          C     40 
ZAM9652 D14C           416281 Skalická Karolína         C     40 
ZAM9701 H12D             9040 Cukor Martin              C     40 
ZAM9751 D12C             9284 Jansová Doubravka         C     40 
Celkem přihlášek: 584

Stav k 20.10.2009 23:43

© 1998 / 2006
Tomáš Leštínský - DOB7801
tomas.lestinsky@atlas.cz
ICQ: 171590730

                  Mapserver ČSOB