ODDRRRR KATEGORIE_ SI______SI PRIJMENI_JMENO___________ L PLATBA POZNAMKA
ALB     HDR        0000007204 Kačín Štěpán                    30
ALB     HDR        0000007215 Černý Petr                      30
ALB4101 H65C       0000007214 Hlušička Bohuslav         C     60
ALB4551 D55C       0000007205 Balášová Gertruda         C     60
ALB6001 H45C       0000007224 Černý Petr                C     60
ALB7801 H21C       0000007213 Kupka Jaroslav            C     60
ALB8401 H21C       0000007208 Kadečka Petr              C     60
ALB8402 H21D       0000007207 Roll Martin                     60
ALB8651 D21D       0000007217 Šafářová Renata                 60
ALB9052 D18C       0000008279 Horká Marie               C     60
ALB9151 D18C       0000007201 Špačková Lucie            C     60
ALB9651 D12C       0000007222 Sedláková Aneta                 40
ALB9851 D10C       0000007223 Blechová Kristýna               40
ALB9951 D10N       0000007218 Kačínová Viktorie               40
ASU7907 H21D       0000009132 Fátor Jan                 C     60
BRM5301 H55D       0000331745 Burdych Lubomír           C     60
BRM6101 H45D       0000425514 Vodňanský Jaroslav        C     60
BRM6901 H21D       0000331168 Kolář Radek               C     60
BRM7201 H21D       0000009625 Sokol Milan               C     60
BRM7601 H21D       0000331496 Hromádko Přemysl          C     60
BRM8051 D21D       0000331240 Gdovinová Zuzana          C     60
BRM8451 D21D       0000331161 Fialová Tereza            C     60
BRM8452 D21D                  Hubková Kateřina                60 
BRM8801 H21D       0000425509 Vodňanský Jakub           C     60
BRM9001	H21D       0000425510 Vodňanský Jan             C     60
BRM9701 D10N                  Vodňanská Tereza                40
BRU0101 HDR        0000331135 Kolář Jan                 C     30
BRU0103 HDR        0000425512 Vodochodský Jan           C     30
BRU9451 D14C       0000425505 Grunerová Martina         C     40
BRU9452 D14C       0000425513 Kolářová Zuzana           C     40
BRU9551 D14C       0000425506 Grunerová Jana            C     40
BRU9601 H12D       0000425507 Veselý Tomáš              C     40
BRU9652 D10N       0000425504 Frömmelová Tereza         C     40
BRU9701 HDR        0000425508 Frömmel Jan               C     30
BRU9752 D12D       0000331365 Kolářová Tereza           C     40
BRU9801 H10N       0000425503 Frömmel Martin            C     40
CET     P          0000009719 Špičák Milan                    50
CET5001 H55C       0000009580 Rybička Jan               C     60
CET5002 H45C       0000009725 Čípa Jiří                 C     60
CET5101 H55C       0000009721 Pilgr Bohuslav            C     60
CET5901 H45D       0000361914 Cink Lubomír                    60 registrace se zařizuje
CET6301 H35C       0000232860 Záveský Richard           C     60
CET7001 H35C       0000232633 Šafář Miroslav            C     60
CET7554 D21D       0000009722 Hájková Ludmila           C     60
CET7601 H21C       0000336732 Pilgr Luděk               C     60
CET8051 D21C       0000009724 Šafářová Ivana            C     60
CET8102 H21C       0000301650 Klášterecký Tomáš         C     60
CET8251 D21C       0000009718 Pilgrová Jana             C     60
CET8851 D21C       0000049612 Záveská Anna              C     60
CET9001 H18C       0000331131 Záveský Marek             C     60
CET9301 H16C       0000331549 Záveský Filip             C     60
CET9302 H16D       0000009730 Špičák Jan                      60 registrace se zařizuje 
CET9751 D12D       0000361922 Gažiová Kristýna                40
CET9851 HDR        0000361913 Gažiová Romana                  30
CHC0301 HDR        0000009574 Grundman Viktor           C     30
CHC4601 H60C       0000009554 Švadlena Jiří             C     60
CHC5201 H55C       0000009548 Kalousek Pavel            C     60
CHC5801 H50C       0000009571 Grundman Martin           C     60
CHC6001 H35D       0000009573 Janeba Petr               C     60
CHC6501 H35D       0000009561 Půlpán Roman              C     60
CHC6651 D35D       0000331708 Semrádová Jitka           C     60
CHC6701 H35D       0000009552 Křivda Ivan               C     60
CHC6703 H35D       0000232916 Chaloupka Stanislav       C     60
CHC6704 H35D       0000232911 Novák Petr                C     60
CHC7151 D35C       0000009556 Švadlenová Ivana          C     60
CHC7251 D35C       0000009551 Křivdová Lenka            C     60
CHC7501 H21D       0000009543 Macháček Lubomír          C     60
CHC7502 H21C       0000009555 Švadlena Pavel            C     60
CHC7703 H21C       0000009550 Korbel Michal             C     60
CHC8502 H21C       0000009559 Pešek Ondřej              C     60
CHC8603 H21C       0000009558 Pátek Michal              C     60
CHC8801 H21D       0000232905 Grundman Vojtěch          C     60
CHC9203 H16C       0000232920 Hanuš Petr                C     60
CHC9302 H16C       0000232919 Hanuš Pavel               C     60
CHC9402 H14C       0000232903 Sháněl Jan                C     40
CHC9501 H14C       0000009570 Křivda Martin             B     40
CHC9602 H12C       0000009572 Janeba Vladimír           B     40
CHC9701 H12C       0000331705 Semrád Ladislav           C     40
CHC9802 H10C       0000232902 Novák David               C     40
CHC9851 D10C       0000232909 Nováková Lucie            C     40
CHC9901 H10C       0000009569 Křivda Tomáš              C     40
CHC9902 H10N       0000009575 Grundman Václav           C     40
CHC9951 HDR        0000425544 Semrádová Jana            C     30
CTB     D21C       0000000000 Kroniková Jana                  60 start na konci
CTB7701 H21C       0000051663 Gregor Martin                   60 start na konci
CTB8151 D21C       0000051138 Gregorová Kamila                60 start na začátku
EKP7053 D21C       0000515496 Zurynková Jana            C     60
EKP7702 H21C       0000051588 Kalous Vladislav          C     60
EKP8211 H21C       0000515458 Kalina Miroslav           C     60
EKP8259 D21C       0000515409 Friedbergerová Markéta    C     60
FSP7800 H21C       0000051611 Princl Pavel              C     60
HOR0401 HDR        0000000000 Brácha Filip                    30
HOR5101 H55D       0000009008 Kavulok Josef                   60
HOS5401 H45D       0000009756 Kondělka Petr             C     60
HOS6701 H40C       0000009754 Hanuš Karel               C     60
HOS7801 H21C       0000009762 Vrbata Alan               C     60
HOS7951 D21C       0000009757 Kondělková Radka          C     60
JIL4701 H55C       0000009066 Zlesák Zdeněk             C     60
JIL5201 H35C       0000009774 Erlebach Josef            C     60
JIL5362 D45C       0000009068 Zlesáková Vlasta          C     60
JIL5401 H50C       0000009087 Kynčl Stanislav           C     60
JIL6052 D45C       0000009093 Jiřištová Hana            C     60
JIL6351 D45C       0000405969 Malá Eva                  C     60
JIL7701 H21C       0000051590 Kolín Jan                 C     60
JIL7752 D21C       0000009077 Malá Věra                 E     60
JIL8254 D21C       0000009054 Jiřištová Zuzana          C     60
JIL8651 D21C       0000009088 Kynčlová Martina          R     60
JIL8702 H21C       0000009099 Malý Aleš                 E     60
JIL8951 D21C       0000008889 Viková Vendula            B     60
JIL9001 H18C       0000051109 Exner Jan                 A     60
JIL9003 H18C       0000049363 Havlíček Lukáš            B     60
JIL9006 H18C       0000009091 Černý Vojtěch             B     60
JIL9352 D16C       0000049432 Havlíčková Nikola         B     60
KRN8451 D21             52647 Ulahelová Jana            C     60
KUN0101 HDR        0000405981 Rusz Rostislav                  30
KUN4201 H65C       0000009012 Jakubec Jaroslav          C     60
KUN5201 H55C       0000009027 Šroler Zdeněk             C     60
KUN5801 H45C       0000009014 Trejtnar Pavel            C     60
KUN6201 H35D       0000009025 Lux Zdeněk                C     60
KUN9102 H18C       0000009020 Lux Filip                 C     60
KUN9151 D18C       0000009028 Trejtnarová Zuzana        C     60
KUN9251 D16C       0000009022 Kopecká Eliška            C     60
KUN9501 H14C       0000009021 Kopecký Miloš             B     40
KUN9502 H14C       0000009023 Hruška Antonín            C     40
KUN9801 H10N       0000009024 Rusz Vratislav                  40
KUN9951 D10N       0000009026 Kopecká Anna                    40
LPU     HDR        0000000000 Růžička Radek             C     30
LPU0001 H10C       0000232601 Roudný Václav             C     40 
LPU0002 H10C       0000232602 Roudný Martin             C     40 
LPU0003 H10N       0000232604 Žák Michal                C     40 
LPU0004 H10N       0000000000 Konvalinka Jindřich       C     40 
LPU0005 H10N       0000000000 Stránský Tomáš            C     40
LPU0401 HDR        0000009294 Haas Filip                C     30 
LPU0501 HDR        0000232649 Čivrný Jan                C     30 
LPU4001 H65C       0000009347 Koudelka Karel            C     60 
LPU4701 H55D       0000009334 Čepelka Petr              C     60 
LPU4702 H55D       0000009267 Chmelík Jiří              C     60 
LPU4753 D55C       0000301172 Malá Marie                C     60
LPU4951 D55C       0000219207 Šrollová Zdeňka           C     60 
LPU5102 H45D       0000009209 Sáňka Bedřich             C     60 start brzo
LPU5206 H55C       0000009257 Třasák Milan              C     60 
LPU5401 H45D       0000009201 Klimpl Petr               C     60 
LPU5405 H50C       0000009312 Nožička Miroslav          C     60 
LPU5408 H50C       0000009301 Štěrba Pavel              C     60 
LPU5451 D50C       0000009302 Štěrbová Lenka            C     60 
LPU5501 H50C       0000009255 Hostinský Jiří            C     60 
LPU5502 H45D       0000301188 Lulay Miloš               C     60 
LPU5551 D50C       0000009202 Klimplová Alena           C     60 
LPU5552 D50C       0000232603 Mrštíková Hana            C     60 
LPU5651 D45D       0000009224 Lulayová Věra             C     60 
LPU5653 D50C       0000009279 Lennerová Eva             C     60 
LPU5654 D50C       0000009290 Dočkalová Jiřina          C     60 
LPU5751 D50C       0000009313 Nožičková Libuše          C     60 
LPU5752 D50C       0000009220 Baštová Alena             C     60
LPU5851 D50C       0000009211 Víchová Ladislava         C     60 
LPU5904 H45C       0000009330 Bolech Jiří               C     60 
LPU5905 H45C       0000301183 Novotný Miroslav          C     60 
LPU6003 H45D       0000009899 Kološ Oldřich             C     60 
LPU6051 D35C       0000009237 Juračková Jana            C     60 
LPU6102 H45C       0000009277 Roudný Václav             C     60 
LPU6151 D45C       0000009311 Hermanová Dana            C     60 
LPU6201 H35D       0000009327 Cinkan Zdeněk             C     60 
LPU6306 H40C       0000995887 Čivrný Pavel              C     60 
LPU6351 D35D       0000009251 Weisbauerová Blanka       C     60 
LPU6352 D45D       0000000000 Habětínková Jitka         C     60 
LPU6504 H40C       0000410783 Procházka Radek           C     60 
LPU6505 H35D       0000253352 Valach Petr               C     60 
LPU6553 D35C       0000009310 Čermáková Renata          C     60 
LPU6554 D40C       0000051183 Roudná Eva                C     60 
LPU6653 D35D       0000009346 Maclová Jana              C     60 
LPU6654 D35D       0000253353 Valachová Jana            C     60 
LPU6859 D35C       0000224882 Kaplanová Iva             C     60 
LPU6955 D35D       0000009656 Demlová Jitka             C     60 
LPU7051 D35C       0000416258 Procházková Alexandra     C     60 
LPU7052 D35D       0000000000 Tužilová Štěpánka         C     60 
LPU7102 H21C       0000301168 Filičko Marek             C     60 
LPU7303 H21D       0000009245 Fridrich Petr             C     60 
LPU7658 D21C       0000051128 Švíglerová Pavla          C     60 start pozdě
LPU7820 H21D       0000253360 Kokaisl Tomáš             C     60 
LPU7855 D21D       0000232606 Rybičková Kateřina        C     60 
LPU7951 D21C       0000009203 Klimplová Lenka           C     60 
LPU7954 D21C       0000009329 Šolcová Hana              C     60 
LPU7956 D21C       0000009296 Vlčovská Eva              C     60 
LPU7957 D21C       0000515134 Lučanová Marta            E     60 
LPU7958 D21D       0000009222 Zitková Radka             C     60 start brzo
LPU8106 H21C       0000009269 Šabatka Petr              C     60 
LPU8306 H21D       0000009214 Duch Zdeněk               C     60 
LPU8352 D21C       0000009207 Víchová Šárka             C     60 
LPU8402 H21C       0000009241 Zitka Adam                C     60 start pozdě
LPU8453 D21C       0000009221 Baštová Martina           C     60 
LPU8503 H21C       0000009317 Fukátko Petr              C     60 
LPU8505 H21C       0000009307 Herman Jan                C     60 
LPU8602 H21C       0000049634 Bolech Filip              C     60 
LPU8653 D21C       0000009235 Juračková Jana            C     60 
LPU8701 H21C       0000009274 Fiala Petr                C     60 
LPU8704 H21C       0000009862 Kopecký Ondřej            C     60 
LPU8951 D21D       0000009250 Weisbauerová Dagmar       B     60 
LPU8954 D21C       0000009345 Kiacová Zuzana            B     60 
LPU9001 H18C       0000009866 Hovorka Lukáš             A     60 
LPU9005 H18C       0000515166 Nožka Radek               A     60 
LPU9006 H21C       0000515142 Klapal Jan                A     60 
LPU9051 D21C       0000051104 Bolechová Anežka          C     60 
LPU9053 D21C       0000009332 Knapová Jana              A     60 
LPU9054 D21C       0000410785 Valachová Martina         A     60 
LPU9101 H18C       0000009252 Weisbauer Vojtěch         C     60 
LPU9102 H18C       0000009867 Macl Jan                  B     60 
LPU9104 H18C       0000009865 Seidl Jakub               B     60 
LPU9120 H18C       0000416274 Tichý Ondřej              C     60 
LPU9155 D18C       0000405957 Marešová Kristýna         C     60 
LPU9159 D18C       0000416257 Skálová Eliška            C     60 
LPU9201 H16C       0000009291 Novotný Jan               B     60 
LPU9202 H16C       0000224874 Zitka Lukáš               C     60 
LPU9205 H16C       0000410786 Valach Ondřej             B     60 
LPU9301 H16C       0000009304 Čermák Jan                A     60 
LPU9304 H16C       0000232610 Slanař Matěj              B     60 
LPU9356 D16D       0000224875 Kisková Klára             C     60 
LPU9405 H14C       0000207824 Zelinka Jan               C     40 
LPU9451 D14C       0000416265 Procházková Klára         A     40 
LPU9501 H14C       0000009276 Lemberk Jakub             C     40 
LPU9502 H14C       0000009657 Deml Tomáš                B     40 
LPU9601 H12D       0000000000 Tužil Ondřej              C     40 
LPU9605 H12D       0000000000 Semerád Pavel             C     40
LPU9609 H12C       0000224873 Kaplan Martin             B     40 
LPU9610 H12C       0000420440 Tomek Jan                 C     40 
LPU9651 D12D       0000000000 Provazníková Darja        C     40 brzo
LPU9701 H12C       0000232609 Habětínek Adam            C     40 
LPU9702 H12C       0000009308 Novotný Vojtěch           C     40 
LPU9706 H12D       0000000000 Bezdíček Kryštof          C     40 
LPU9752 D12C       0000009648 Fenclová Tereza           C     40 
LPU9802 H10C       0000232608 Žák Jan                   C     40 
LPU9803 H10C       0000000000 Koška Matěj               C     40 
LTU4751 D55C       0000405955 Kutáčková Stanislava      C     60
LTU4752 D55C       0000009779 Soukupová Dáša                  60
LTU4801 H45C       0000009777 Rejmont Milan             C     60
LTU4802 H45C       0000009778 Procházka Jiří            C     60
LTU5801 H35D       0000009775 Krejčí Jaroslav           C     60
LTU5802 H21C       0000009773 Horák Jiří                C     60
LTU6351 D35D       0000405972 Petrželová Alena          C     60
LTU6352 D45D       0000009609 Hanušová Jitka                  60
LTU6501 H35D       0000009632 Hanuš Pavel                     60
LTU6801 H35C       0000301646 Killar Marek              C     60
LTU9002 H18C       0000416290 Kult Martin                     60
LTU9051 D18C       0000009894 Polzerová Lenka           A     60
LTU9102 H18C       0000515479 Lazák Tomáš               B     60
LTU9201 H16C       0000515402 Petržela Jan              A     60
LTU9203 H16C       0000416288 Svoboda Tomáš                   60
LTU9251 D16C       0000405975 Grundmannová Hana         B     60
LTU9401 H14C       0000515487 Grundmann Jan             B     40
LTU9551 D14C       0000416289 Svobodová Lenka           B     40
LTU9601 H12D       0000405973 Horešovský Tomáš                40
LTU9651 D12D       0000301640 Koderičová Tereza               40
LTU9652 D12D       0000051442 Procházková Aneta               40
LTU9851 D10N       0000416282 Vondráková Barbora              40
LTU9852 D10N       0000049631 Sedláčková Tereza               40
LTU9853 D10N       0000416285 Horní Edita                     40
LTU9951 D10N       0000425561 Mačková Markéta                 40 
NPA0501 HDR        0000009702 Pavelec Matěj                   30
NPA5001 H55C       0000009686 Novák Karel               C     60
NPA5101 H45C       0000009687 Kalibán Jaroslav          C     60
NPA5351 D45C       0000009688 Kalibánová Jiřina         C     60
NPA5552 D45D       0000009690 Nováková Jana             C     60
NPA5754 D45C       0000009692 Hušková Eva               C     60
NPA6705 H21C       0000009967 Zikmund Zdeněk            C     60 Rozdílný start od NPA7852
NPA7852 D21C       0000009697 Tauchmanová Ivana         C     60 Rozdílný start od NPA6705
NPA8102 H21D       0000009710 Pavelec Tomáš             C     60
NPA8501 H21D       0000009701 Dytrych Martin            C     60
NPA9003 H18C       0000009695 Tázlar Ondřej             C     60
NPA9051 D21C       0000009711 Šmidrkalová Monika        A     60
NPA9501 H14C       0000009712 Tázlar Vojtěch            B     40
NPA9601 H12C       0000009704 Kosina Jakub              C     40
NPA9701 H10N       0000009709 Řehák Adam                C     40
PGP8453 D21C       0000051180 Mezníková Lenka           C     60 oba zavody
PHK     H10N       253812     Bečka  Jakub              C     40
PHK     H21D                  Soural Tomáš              C     60
PHK     H45D       0000336796 Melichar Igor                   60
PHK0001 H10C       410789     Samek  Tomáš              C     40
PHK0101 H10C       331689     Metelka  Ondřej           C     40
PHK0151 HDR        339541     Ďoubalíková  Marie        C     30
PHK2016 H10C       207870     Mašata  Metoděj           C     40 společný start Mašatovi
PHK3002 H65C       9455       Vykysalý  František       C     60
PHK3801 H55D       9102       Mikulecký  Jan            C     60
PHK3901 H55D       9460       Weber  Petr               C     60
PHK4701 H55D       301692     Jiran  Václav             C     60
PHK5351 D50C       9371       Jiranová  Alena           C     60
PHK5402 H45D       49877      Sajbrt  Václav            C     60
PHK5503 H45D       9837       Souček  Pavel             C     60
PHK5651 D50C       9401       Běhounová  Jiřina         C     60
PHK5701 H50C       9400       Běhoun  Pavel             C     60
PHK5703 H45D       49697      Balcar  Aleš              C     60
PHK5802 H45D       9381       Košek  Zdeněk             C     60 společný start Koškovi
PHK5951 D35C       9429       Panchártková  Jitka       C     60
PHK5952 D45D       301691     Balcarová  Eva            C     60
PHK6101 H35D       9373       Justa  Jaromír            C     60
PHK6153 D35D       207818     Justová  Jana             C     60
PHK6159 D45D       9384       Košková  Lenka            C     60 společný start Koškovi
PHK6251 D45C       9389       Kubíčková  Marcela        C     60
PHK6353 D35D       9438       Lamichová  Iva            C     60
PHK6401 H35C       9369       Hlaváček  Lubomír         C     60
PHK6552 D35D       9387       Kubátová  Iva             C     60
PHK6702 H35C       336760     Růžička  Ivan             C     60
PHK6757 D35D       49890      Azebová  Martina          C     60
PHK7107 H21C       515050     Mašata  Roman             C     60 společný start Mašatovi
PHK7151 D35D       224872     Maňáková  Silvie          C     60
PHK7153 D35C       336724     Růžičková  Kamila         C     60
PHK7201 H21D       9367       Háp  Petr                 C     60
PHK7207 H35D       9433       Pompach  Martin           C     60
PHK7351 D21C       9361       Ďoubalíková  Veronika     C     60
PHK7456 D21C       9431       Samková  Renáta           C     60
PHK7501 D21D       0000224919 Kubečková Zdenka                60 Pozdejsi startovni cas
PHK7605 H21C       9399       Kadeřávek  Petr           C     60
PHK7702 H21C       9526       Vítek  Tomáš              R     60
PHK7752 D21C       9409       Rychterová  Kateřina      C     60
PHK7801 H21C       100755     Valík  Ondřej             C     60
PHK7901 H21C       515420     Losman  Petr              E     60
PHK7905 H21C       9359       Tihon  Michal             C     60
PHK7953 HDR        1007553    Valíková  Saša            C     30
PHK8054 D21C       9416       Melounková  Lucie         C     60
PHK8055 D21C       9448       Vítková  Lucie            R     60
PHK8204 H21C       51443      Zvěřina  Petr             R     60
PHK8359 D21C       9824       Lamichová  Kateřina       C     60
PHK8403 H21C       9469       Ježek  Jiří               C     60
PHK8501 H21D       9363       Dušátko  Jan              C     60 společný start Dušátkovi
PHK8556 D21D       49630      Justová  Hana             C     60
PHK8557 D21C       9364       Dušátková  Lenka          C     60 společný start Dušátkovi
PHK8653 D21D       9383       Košková  Jana             C     60  společný start Koškovi
PHK8752 D21C       995858     Doležalová  Vendula       R     60
PHK8802 H21C       553446     Panchártek  Jan           R     60
PHK8855 D21C       9353       Azebová  Nina             R     60
PHK8954 D21C       416329     Hendrychová   Zuzana      B     60
PHK9101 H18C       553441     Kubát  Pavel              A     60
PHK9104 H18C       0000553445 Kamenický Jakub                 60
PHK9110 H18C       9352       Azeb  Karim               B     60
PHK9152 D18C       9839       Lamichová  Martina        A     60
PHK9202 H18C       9198       Mikulecký  Jan            A     60
PHK9255 D18C       553444     Novotná  Tereza           A     60
PHK9302 H16C       232647     Maňák Matěj               B     60
PHK9315 H16C       52799      Chlupáč  Dominik          C     60
PHK9353 D16C       9832       Kamenická  Kateřina       B     60
PHK9401 H14C       301383     Kamenický  Ondřej         B     60
PHK9451 D16C       553443     Novotná  Markéta          A     60
PHK9502 H14C       339560     Růžička Karel             C     40
PHK9601 H12C       53163      Mašata  Matěj             B     40 společný start Mašatovi
PHK9602 H12C       336717     Horáček  Petr             C     40
PHK9653 D12C       224887     Šádková  Martina          C     40
PHK9654 D12D       224885     Šádková  Lucie            C     40
PHK9655 D12C       207805     Ďoubalíková  Anna         B     40
PHK9656 D12C       339542     Machačová  Michaela       B     40
PHK9657 D12D       224881     Jágrová  Barbora          C     40
PHK9658 D12D       9382       Košková  Michaela         C     40 společný start Koškovi
PHK9704 H12C       339544     Růžička Adam              C     40
PHK9705 H12C       331063     Bečka  Vladimír           C     40     prosím,přihlásit i J
PHK9752 D12C       9467       Samková  Kateřina         B     40
PHK9753 D12C       207804     Kavalírová  Jůlie         C     40
PHK9801 H10C       224890     Maňák  Michal             C     40
PHK9852 D10C       0000224914 Kubečková Barbora               40
PHK9853 HDR        0000224916 Kubečková Veronika              30
PHK9855 D10C       336757     Štoková  Radka            C     40
PHK9901 H10C       9833       Kavalír  Jáchym           C     40
PHK9904 H10N       9831       Hůlek  Matěj              C     40
PHK9953 D10N       9458       Truněčková  Kateřina      C     40
PHK9999 D10C       224883     Kubíčková  Jana           C     40
PL048XX H55C       0000412412 Bartkowiak Edward               60
PL168XX H40C       0000412125 Szlendak Krzysztof              60
PL168XX H40C       0000504405 Antonowicz Jerzy                60
PL169XX H35C       0000332638 Popowski Jarosław               60
PL189XX D21C       0000842665 Tynelska Justyna                60
PL190XX D21C       0000412124 Filaber Anna                    60
PL190XX D21C       0000504409 Gajda Monika                    60
PL190XX D21C       0000895014 Kołosińska Jolanta              60
PL193XX D16C       0000412222 Szlendak Joanna                 60
PL194XX D14C       0000332631 Popowska Wioleta                40
PL194XX H16C       0000842659 Parfianowicz Piotr              60
SCP7507 H21C       0000051566 Šístek Daniel             C     60
SHK     D21D       0000009179 Mičánková Monika          D     60 Přihlašoval Jan Bláha SHK
SHK4001 H65        0000009103 Máslo Miroslav            C     60
SHK5202 H45        0000009104 Fejlek Vojtěch            C     60
SHK5251 D45        0000009105 Šlechtová Marie           C     60
SHK5301 H55        0000009106 Košťál Václav             C     60
SHK5351 D45        0000009107 Fejlková Alice            C     60
SHK5451 D45        0000009108 Hepnerová Dagmar          C     60
SHK5652 D45        0000009112 Šabatková Zdena           C     60
SHK5701 H45        0000009113 Stulík Jiří               C     60
SHK5702 H45        0000410797 Gazdačko Milan            C     60
SHK5703 H50        0000009115 Šabatka Petr              C     60
SHK5751 D45        0000009116 Stulíková Zuzana          C     60
SHK5801 H35        0000301648 Hausvater Karel           C     60
SHK5851 D45        0000009117 Gazdačková Jana           C     60
SHK5852 D45        0000009118 Bláhová Luba              C     60
SHK5853 D45        0000301696 Svobodová Eva             C     60 startovní čas blízko Svoboda Miloslav a Jana
SHK5901 H35        0000009158 Svoboda Miloslav          C     60 startovní čas blízko Svobodová Eva a Jana
SHK6001 H35        0000049629 Vízek Luděk               C     60
SHK6102 H35        0000009120 Divecký Josef             C     60
SHK6104 H35        0000051489 Novotný Pavel             C     60
SHK6152 D45        0000219201 Hausvaterová Marcela      C     60
SHK6301 H35        0000051182 Vychodil Tomáš            C     60
SHK6351 D45        0000009121 Mádlová Iva               C     60
SHK6401 H35        0000009123 Teplý Jiří                C     60
SHK6402 H35        0000009124 Chmelař Pavel             C     60
SHK6403 H35        0000410744 Funda Michal              C     60
SHK6552 D35        0000410771 Bernartová Ivana          C     60
SHK6601 H35        0000301195 Souček Karel              C     60
SHK6752 D35        0000410739 Fundová Hana              C     60
SHK6753 D35        0000009157 Divecká Růžena            C     60
SHK7001 H35        0000009126 Netuka Jan                C     60 Prosím o co možná nejvyšší startovní čas
SHK7052 D35        0000219217 Netuková Hana             C     60 Prosím o co možná nejnižší startovní čas
SHK7600 H21C       0000007756 Čečka Jiří                C     60 prosím o start co nejdále od Martiny Čečkové (D21C)
SHK7601 H21C       0000009133 Hepner David              E     60
SHK7602 H21C       0000009134 Toužil Karel              C     60
SHK7704 H21C       0000051500 Slovák Miroslav           C     60
SHK7753 D21C       0000007753 Čečková Martina           C     60 prosím o start co nejdále od Jiřího Čečky (H21C) - hlídání mimča
SHK7801 H21C       0000009137 Paclík Roman              C     60
SHK7911 H21C       0000009140 Weiner Jakub              C     60
SHK8051 D21C       0000009165 Toužilová Martina         C     60
SHK8152 D21C       0000009142 Fejlková Martina          E     60
SHK8212 H21C       0000009153 Stulík Jakub              C     60
SHK8215 H21C       0000009145 Bláha Jan                 C     60
SHK8251 D21D       0000009136 Lušková Kateřina          C     60
SHK8404 H21C       0000004352 Gazdačko Jan              C     60
SHK8508 H21C       0000004351 Svoboda Petr              C     60
SHK8556 D21D       0000009164 Pátková Šárka             C     60
SHK8653 D21D       0000009172 Gazdačková Michala        C     60
SHK8654 D21C       0000219202 Hausvaterová Pavla        C     60
SHK8702 H21C       0000515483 Šmehlík Eduard            R     60
SHK8754 D21D       0000009183 Vízková Karolína          C     60
SHK8851 D21C       0000009186 Teplá Tereza              A     60
SHK8902 H21C       0000009189 Šabatka Zdeněk            A     60
SHK8904 H21C       0000009190 Tomalík Ondřej            C     60
SHK8952 D21C       0000515140 Petrželová Tereza         A     60
SHK9001 H18C       0000009193 Šabatka Jan               C     60
SHK9007 H18C       0000009490 Souček Michal             B     60
SHK9052 D21D       0000416214 Svobodová Jana            C     60 start.čas blízko Svoboda M. a Svobodová E.
SHK9101 H18C       0000009195 Stulík Matěj              A     60
SHK9103 H18C       0000009843 Funda Jan                 B     60
SHK9105 H18C       0000009194 Vychodil Adam             B     60
SHK9151 D18C       0000995830 Chmelařová Michaela       A     60
SHK9204 H16C       0000049603 Smitka Jan                B     60
SHK9208 H16C       0000331418 Kudera Daniel             B     60
SHK9251 D16C       0000009199 Teplá Karolína            A     60
SHK9301 H16C       0000051131 Divecký František         B     60
SHK9303 H16D       0000051490 Matěna David              C     60
SHK9351 D16C       0000051176 Fundová Eliška            A     60
SHK9451 D14C       0000331252 Voženílková Nicola              40
SHK9503 H14D       0000009845 Zajíček Lukáš             C     40
SHK9504 H14D       0000331576 Škoda Štěpán                    40
SHK9603 H12C       0000331370 Matěna Patrik                   40
SHK9604 H12C       0000420426 Trejbal Václav                  40
SHK9701 H12C       0000051405 Netuka Vojtěch            B     40
SHK9702 H12C       0000301649 Mervart Marek             B     40
SHK9705 H12D       0000331276 Jančálek Petr                   40
SHK9751 D12C       0000051402 Barešová Markéta                40
SHK9752 D12C       0000331677 Vanžurová Tereza                40
SHK9801 H10C       0000331229 Gebrt Jan                       40
SHK9802 H10C       0000009848 Hájek Jakub                     40
SHK9853 D10N       0000000000 Votroubková Petra               40
SHK9901 H10N       0000331247 Kudera Tomáš                    40
SHK9951 D10C       0000009196 Větříčková Andrea               40
SJC0001 H10N       0000000000 Karásek Matěj             C     40
SJC0101 HDR        0000009993 Zalaba Tomáš              C     30
SJC3601 H55D       0000500268 Havlík Jaroslav           C     60
SJC4805 H55C       0000009913 MIKAN vladimír            C     60
SJC5604 H45D       0000009956 Palas Pavel               C     60
SJC5752 D45D       0000009918 Bienová Věra              C     60
SJC6001 H45D       0000009916 Řehák Pavel               C     60
SJC6657 D35C       0000009932 Zalabová Martina          C     60
SJC7010 H35C       0000009962 Zlámal Petr               C     60
SJC7253 D35D       0000009952 Zlámalová Zdena           C     60
SJC7303 H21C       0000009898 Kraus Petr                C     60
SJC8202 H21C       0000009982 Kazda Ondřej              R     60
SJC8205 H21C       0000009965 Hanzl Tomáš               C     60
SJC8702 H21C       0000009987 Holas Štěpán              E     60
SJC8703 H21C       0000503360 Beneš Jan                 E     60
SJC9152 D18C       0000009994 Procházková Olga          B     60
SJC9352 D16C       0000009985 Palasová Pavlína          B     60
SJC9358 D16C       0000009988 Kochova Nikola            A     60
SJC9401 H14C       0000009983 Šmejc Jakub               C     40
SJC9552 D14C       0000009929 Šmejcová Anna             B     40
SJC9601 H12C       0000009996 Štál Jan                  B     40
SJC9603 H12C       0000004239 Zlámal David              C     40
SJC9701 H12D       0000004746 Řehák Tomáš               C     40
SJC9802 H10N       0000004742 Doležal Vít               C     40
SJC9901 H10N       0000000000 Macko Lukáš               C     40
SJC9951 D10N       0000004297 Zlámalová Nikola          C     40
SNA4501 H55D       0000009610 Sokolář Zdeněk            C     60
SNA5351 D45C       0000009612 Langrová Eva              C     60
SNA5403 H45D       0000009633 Langr Stanislav           C     60
SNA5604 H45D       0000007244 Sedloň Josef              C     60
SNA5651 D45D       0000007225 Mikysková Hana            C     60
SNA5701 H45D       0000416261 Hnyk Petr                 C     60
SNA5702 H45D       0000253101 Zákravský Zdeněk          C     60
SNA6251 D45C       0000009608 Vondráčková Zdeňka        C     60
SNA6301 H35D       0000009629 Imlauf Martin             C     60
SNA6451 D35D       0000009636 Zákravská Hana            C     60
SNA7105 H21C       0000009626 Doucha Jiří               C     60
SNA7106 H21C       0000009390 Macek Martin              C     60
SNA7349 H21C       0000009630 Slavík Pavel              C     60
SNA8206 H21C       0000009622 Nývlt Martin              C     60
SNA8255 D21C       0000009605 Hůlková Marie             C     60
SNA8402 H21C       0000009617 Pýcha Lukáš               C     60
SNA8951 D21C       0000410778 Zákravská Šárka           C     60
SNA9151 D18C       0000405985 Hnyková Renata            C     60
SNA9451 D14C       0000009642 Sedloňová Aneta           C     40
SRK0050 D10N       0000425566 Filipová Tereza           C     40
SRK0051 D10N       0000009811 Eisnerová Nicole          C     40
SRK0101 H10N       0000405998 Ciran Jiří                C     40
SRK0202 HDR        0000405991 Locker Daniel             C     30
SRK3401 H65D       0000009534 Štěpánek Rudolf           C     60
SRK3951 D55C       0000009539 Ehlová Iva                C     60
SRK4301 H55D       0000009474 Seidl Karel               C     60
SRK4701 H60C       0000009799 Vítek Zdeněk              C     60
SRK4702 H60C       0000009798 Hrobař Rudolf             C     60
SRK4751 D21C       0000009485 Mikulecká Nataša          C     60
SRK4901 H45C       0000009800 Daníček Josef             C     60
SRK5002 H55C       0000009818 Stárek Jiří               C     60
SRK5301 H45C       0000009533 Pohl Zdeněk               C     60
SRK5602 H45C       0000009487 Balcar Pavel              C     60
SRK5901 H45D       0000009809 Štěpánek Rudolf           C     60 start společně se SRK9355
SRK6001 H45D       0000009813 Pátek Petr                C     60
SRK6351 D35D       0000009535 Peremská Dana             C     60
SRK6603 H35D       0000405996 Hauptfleisch Roman        C     40 start společně se SRK6652
SRK6652 D35D       0000405989 Hauptfleischová Jitka     C     40 start společně se SRK6603
SRK6751 D35C       0000219278 Kulhavá Jarmila           C     60
SRK7001 H35D       0000301158 Locker Martin             C     60
SRK7101 H35C       0000009500 Filip Libor               C     60
SRK7102 H21C       0000995885 Heřman Daniel             C     60
SRK7373 D35C       0000009501 Filipová Ivana            C     60
SRK7452 D21D       0000009796 Zemánková Eva             C     60
SRK7553 D21C       0000009499 Kuncová Jana              E     60 start brzo
SRK7751 D21C       0000009482 Hrobařová Lenka           C     60
SRK8801 H21C       0000009510 Klícha Martin             B     60
SRK8805 H21C       0000009507 Jirčák Ondřej             B     60
SRK8905 H21C       0000009498 Pátek Lukáš               A     60
SRK9053 D18C       0000051359 Müllerová Věra            A     60
SRK9110 H18C       0000301122 Zajíček Radim             B     60
SRK9151 D18C       0000009471 Kosová Denisa             A     60
SRK9152 D18C       0000009804 Říčařová Žaneta           B     60
SRK9201 H16C       0000009486 Handl Jindřich            A     60
SRK9351 D16D       0000009536 Peremská Dana             C     60
SRK9352 D16C       0000009794 Reslová Hana              A     60
SRK9355 D16D       0000405993 Štěpánková Aneta          C     60 start společně se SRK5901
SRK9356 D16C       0000219279 Kulhavá Šárka             B     60
SRK9357 D16D       0000301141 Jarošová Kateřina         C     60
SRK9401 H14D       0000301103 Hauptfleisch Filip        C     40 start společně se SRK6652
SRK9402 H14C       0000301134 Jiroušek Vít              C     40
SRK9411 H14C       0000301156 Šedivý Zdeněk             C     40
SRK9502 H14C       0000405992 Mašek Ondřej              B     40
SRK9503 H14C       0000009814 Heřman Ondřej             C     40
SRK9507 H14C       0000410355 Kosek Jan                 C     40
SRK9509 H14C       0000301112 Ptáček Martin             B     40
SRK9553 D14C       0000405995 Ulčová Tereza             B     40
SRK9651 D12C       0000301102 Kundrtová Veronika        C     40
SRK9653 D12C       0000405999 Petrasová Zuzana          B     40
SRK9654 D12C       0000009489 Kosková Kateřina          C     40
SRK9655 D12C       0000301132 Kulhavá Eliška            B     40
SRK9751 D12C       0000416343 Lorencová Simona          C     40
SRK9802 H12C       0000009801 Locker Tomáš              C     40
SRK9803 H10C       0000009795 Vavera Aleš               C     40
SRK9804 H10N       0000425542 Dostál Lukáš              C     40
SRK9851 D10N       0000416342 Nowaková Tereza           C     40
SRK9904 H10N       0000009505 Šabata Milan              C     40
SRK9905 H10N       0000009495 Kalina Vít                C     40
SRK9951 D10N       0000301130 Dřevěcká Tereza           C     40
SRK9952 D10N       0000009808 Jarošová Michaela         C     40
STH5501 H45C       0000009063 Junek Petr                C     60
STH7351 D21D       0000410777 Kalenská Kateřina         C     60
STH7801 H21C       0000009090 Junek Petr                C     60
STH8301 H21C       0000009083 Erlebach Michal           C     60
STH9151 D18C       0000253375 Čechová Andrea            C     60
STH9201 H16C       0000051110 Kučera Michal             B     60
STH9202 H16C       0000009990 Uvizl Marek               B     60
STH9203 H16C       0000405965 Hladík František          B     60
STH9204 H16C       0000049362 Charvát Jiří              B     60
STH9205 H16C       0000303904 Janata Jakub              A     60
STH9206 H16C       0000500838 Vik Martin                B     60
STH9301 H16C       0000051112 Klouček Martin            B     60
STH9352 D16C       0000410775 Kalenská Vendula          B     60
STH9356 D16C       0000416278 Ducháčková Kateřina       C     60
STH9401 H14C       0000009041 Kučera Štěpán             B     40
STH9402 H14C       0000410774 Kučera Tomáš              C     40
STH9552 D14C       0000253373 Pacholíková Lucie         C     40
STH9553 D14C       0000009935 Čemeljuchová Saša         C     40
STH9602 H12C       0000303925 Jezdinský Petr            C     40
STH9604 H12C       0000007794 Klíma Zdeněk              C     40
STH9651 D12C       0000410772 Tauchmanová Karolína      C     40
STH9653 D12C       0000331022 Kadavá Denisa             C     40
STH9654 D14D       0000410773 Hamáčková Simona          C     40
STH9751 D12C       0000009046 Šemberová Kristýna        C     40
STH9752 D12C       0000009043 Dubská Michaela           C     40
STH9753 D12D       0000009934 Jezdinská Petra           C     40
STH9754 D12D       0000009050 Šimůnková Barbora         C     40
STH9801 H10C       0000331426 Kalenský Aleš                   40
STH9851 D10N       0000303942 Jiroutová Jana                  40
STH9951 D10N       0000009955 Dubská Štěpánka                 40
STH9952 D10N       0000331617 Ulvrová Eliška                  40
STH9953 D10C       0000009997 Urbanová Markéta                40
STH9954 D10N       0000330520 Jezdinská Natálie               40
STH9955 D10N       0000303928 Hamáčková Markéta               40
TAP8511 H21C       0000515475 Makovský Jakub            C     60
TAP8610 H21C       0000515469 Zajíc Vítězslav           C     60
TAP8808 H21C       0000515433 Hodek Michal              B     60
TYN0001 HDR        0000051101 Švagr Rostislav                 30
TYN5301 H50C       0000009731 Beňo Miroslav             C     60
TYN5601 H50C       0000416341 Zdeněk Dočkal             C     60
TYN5604 H50C       0000405977 Malec Jaromír             C     60
TYN6651 D40C       0000051424 Marčíková Petra           C     60
TYN6801 H40C       0000415269 Švagr Zdeněk              C     60
TYN6851 D40D       0000051429 Kodytková Jitka                 60
TYN8554 D21D       0000009732 Beňová Jana               C     60
TYN8555 P          0000051430 Pavelková Soňa                  50
TYN9103 H18C       0000051425 Jakeš Ondřej              C     60
VAM0451 HDR        0000009483 Jedlinská Michalka        C     30
VAM5401 H40C       0000009667 Kotlář Vladimír           C     60
VAM5801 H45C       0000009599 Tupec Jiří                C     60
VAM5851 D45D       0000009682 Suchanová Lenka           C     60
VAM6102 H35D       0000051465 Kula Jiří                 C     60
VAM6201 H45C       0000009672 Smutný Michal             C     60
VAM6251 D21C       0000009676 Smutná Jana               C     60
VAM6301 H35D       0000009790 Novák Jiří                C     60
VAM6401 H35D       0000009671 Rykala Karel              C     60
VAM6403 H35C       0000009685 Hostaš Zdeněk             C     60
VAM6451 D35C       0000009681 Klapalová Jana            C     60
VAM6452 D21D       0000009678 Veverková Yveta           C     60
VAM6551 D35D       0000416317 Kulová Jana               C     60
VAM7250 D21C       0000009679 Vandasová Markéta         C     60
VAM7251 D35C       0000009680 Rykalová Jitka            C     60
VAM7401 H21D	   0000052074 Netopil Libor             C     60
VAM7601 H21C       0000009528 Koblic Jan                C     60
VAM7701 H21D       0000009793 Král Jiří                 C     60
VAM8401 H21C       0000009669 Veverka Tomáš             C     60
VAM8402 H21C       0000009662 Řehák Pavel               C     60
VAM8451 D21D       0000009792 Hostinská Jana            C     60
VAM8601 H21C       0000009515 Andrš Jiří                C     60
VAM8651 D21C       0000009674 Smutná Pavla              C     60
VAM8704 H21D       0000009787 Novák Jakub               C     60
VAM8801 H21C       0000009508 Petras Tomáš              C     60
VAM8802 H21C       0000009670 Klapal Michal             B     60
VAM8851 D21D       0000051358 Mullerová Hana            C     60
VAM8951 D21D       0000009673 Bednářová Michaela        B     60
VAM9002 H21D       0000009791 Novák Martin              C     60
VAM9101 H21D       0000009586 Rykala Daniel             C     60
VAM9301 H16C       0000009664 Smutný Šimon              B     60
VAM9401 H14C       0000051471 Dvořáček Radek            B     40
VAM9501 H14D                  Píro Tomáš                C     40
VAM9601 H12C       0000051469 Rykala Filip              C     40
VAM9701 H12C       0000051468 Vyskočil Štěpán           B     40
VAM9751 D12C       0000009584 Kotlářová Anna            C     40
VAM9801 H10C       0000051472 Vandas Daniel             C     40
VRL     H10N       0000000000 Mlejnek Ondra                   40
VRL     H35D       0000000000 Starý Pavel                     60
VRL     HDR        0000000000 Háková Tereza                   30
VRL     HDR        0000000000 Pakostová Martina               30 
VRL     HDR        0000000000 Pilná Barbora                   30
VRL     P          0000000000 Kinclová Iva                    50
VRL0002 H10N       0000000000 Bubeník Jonáš             C     40
VRL0051 HDR        0000000000 Stará Tereza                    30
VRL0251 HDR        0000008986 Štreglová Zuzka                 30
VRL0301 HDR        0000232638 Štregl Matyáš                   30
VRL3601 H65C       0000008963 Zemánek Bohumil           C     60
VRL4851 D55C       0000008998 Knoblochová Věra          C     60
VRL4901 H55C       0000008999 Knobloch Jindřich         C     60
VRL5001 H55D       0000009001 Štregl Tomáš                    60
VRL5101 H55C       0000232640 Picek Sváťa               C     60
VRL5451 D45C       0000008954 Nýdrlová Eva              C     60
VRL6251 D35D       0000008962 Vlachová Hana             C     60
VRL7303 H21C       0000008974 Štregl Petr                     60 Co nejnižší start.
VRL7305 H21C       0000008973 Wohanka Petr              C     60
VRL7353 D21D       0000008966 Hlaváčová Lucie           C     60
VRL7452 D21C       0000515185 Randáková Helena          C     60
VRL7501 H21C       0000009005 Wohanka Pavel             C     60
VRL7552 D21D       0000008978 Štreglová Andrea                60 Co nejnižší start.
VRL7601 H21C       0000008982 Kutlvašr Ruda             C     60
VRL7702 H21C       0000009000 Polák Vlastimil           R     60
VRL7752 D21C       0000051599 Kutlvašrová Vlaďka        C     60
VRL8001 H21C       0000008980 Hanč Petr                 C     60
VRL8254 D21D       0000331655 Kvasničková Lucie               60
VRL8353 D21C       0000008952 Knoblochová Kamila        C     60
VRL9052 D18C       0000008965 Šírová Natálie            C     60
VRL9102 H18C       0000009003 Machek Vojta              B     60
VRL9252 D16C       0000008960 Doležalová Radka          B     60
VRL9253 D16C       0000331237 Bucharová Eliška          C     60
VRL9254 D16C       0000331285 Jebavá Lucie              B     60
VRL9301 H16C       0000009002 Kubát Lukáš               B     60
VRL9352 D16C       0000331343 Charvátová Lucka          B     60
VRL9501 H14C       0000219210 Waněk Adam                B     40
VRL9601 H12C       0000331146 Charvát Jan                     40
VRL9652 D12C       0000009246 Hančová Petra             C     40
VRL9653 D12C       0000232639 Kinclová Pavla            C     40
VRL9701 H12C       0000000000 Bubeník Adam                    40
VRL9801 H10C       0000000000 Tomeš Jan                 C     40
VRL9802 H10C       0000425599 Starý Ondra                     40
VRL9902 H10C       0000000000 Bachtík Tomáš             C     40
VRL9952 D10C       0000000000 Háková Kateřina           C     40
VRL9954 D10N       0000000000 Pakostová Jana                  40
XPU8206 H21C       0000009206 Odvody Zdeněk                   60
XXX0001 P          0000009855 Kušnír Jan                      50 Přihlašovala Šárka Pátková 
XXX0002 P          0000301624 Nekvapil Viktor                 50 Přihlašovala Šárka Pátková 
ZAM4401 H55D       0000009039 Tobiška Václav            C     60
ZAM4651 D55C       0000009034 Lhotská Hana              C     60
ZAM4701 H55D       0000009038 Šponar Josef              C     60
ZAM5051 D55C       0000009033 Martincová Helena         C     60
ZAM5702 H45C       0000232634 Fikejs Vladimír           C     60
ZAM5801 H45D       0000009593 Andrš Milan               C     60
ZAM5851 D35D       0000009031 Kobližková Hana           C     60
ZAM6051 D45D       0000009592 Nováková Miloslava        D     60
ZAM6251 D45D       0000219272 Nožková Dagmar            C     60
ZAM6351 D35D       0000053569 Cabalková Ivana           C     60
ZAM6801 H35D       0000331587 Levý Tomáš                C     60
ZAM7301 H21D       0000009036 Bříza Daniel              C     60
ZAM7551 D21D       0000416295 Karlíková Renata          C     60
ZAM8001 H21D       0000051470 Kobližek Kamil            C     60
ZAM8451 D21C       0000009285 Šponarová Lenka           C     60
ZAM9151 D18C       0000009030 Šponarová Lucie           B     60
ZAM9153 D18C       0000009035 Chládková Zuzana          B     60
ZAM9154 D18C       0000008887 Válková Marcela           B     60
ZAM9201 H16C       0000416281 Novotný Štěpán            C     60
ZAM9301 H16C       0000000000 Kubelka Tomáš             C     60
ZAM9302 H16C       0000009032 Mazura František          D     60
ZAM9601 H12C       0000009029 Hažmuka František         D     40
ZAM9602 H12D       0000000000 Dušek Martin              D     40
ZAM9603 H12C       0000009037 Lesák Jakub               C     40
ZAM9604 H12C       0000000000 Procházka Ondřej          C     40
ZAM9605 H12D       0000009040 Ježdík Václav             D     40
ZAM9606 H12D       0000009284 Neugebauer Tomáš          D     40
ZAM9651 D12D       0000051188 Chládková Simona          D     40
Celkem přihlášek: 723

Stav k 23.05.2008 04:21

- 8.kolo východočeského poháru -

ODDRRRR KATEGORIE_ SI______SI PRIJMENI_JMENO___________ L PLATBA POZNAMKA
ALB     HDR        0000007204 Kačín Štěpán                    30
ALB     HDR        0000007215 Černý Petr                      30
ALB4101 H65C       0000007214 Hlušička Bohuslav         C     60
ALB4551 D55C       0000007205 Balášová Gertruda         C     60
ALB6001 H45C       0000007224 Černý Petr                C     60
ALB7801 H21C       0000007213 Kupka Jaroslav            C     60
ALB8401 H21C       0000007208 Kadečka Petr              C     60
ALB8402 H21D       0000007207 Roll Martin                     60
ALB8651 D21D       0000007217 Šafářová Renata                 60
ALB8751 D21D       0000007221 Khýnová Radka                   60
ALB9052 D18C       0000008279 Horká Marie               C     60
ALB9151 D18C       0000007201 Špačková Lucie            C     60
ALB9651 D12C       0000007222 Sedláková Aneta                 40
ALB9851 D10C       0000007223 Blechová Kristýna               40
ALB9951 D10N       0000007218 Kačínová Viktorie               40
ASU7907 H21C       0000009132 Fátor Jan                 C     60
BRM5301 H55D       0000331745 Burdych Lubomír           C     60
BRM6101 H45D       0000425514 Vodňanský Jaroslav        C     60
BRM6901 H21D       0000331168 Kolář Radek               C     60
BRM7201 H21D       0000009625 Sokol Milan               C     60
BRM8051 D21D       0000331240 Gdovinová Zuzana          C     60
BRM8451 D21D       0000331161 Fialová Tereza            C     60
BRM8452 D21D                  Hubková Kateřina                60
BRM8801 H21D       0000425509 Vodňanský Jakub           C     60
BRM9001	H21D       0000425510 Vodňanský Jan             C     60
BRM9701 D10N                  Vodňanská Tereza                40
CET5001 H55C       0000009580 Rybička Jan               C     60
CET5002 H45C       0000009725 Čípa Jiří                 C     60
CET5101 H55C       0000009721 Pilgr Bohuslav            C     60
CET6301 H35C       0000232860 Záveský Richard           C     60
CET7001 H35C       0000232633 Šafář Miroslav            C     60
CET7554 D21D       0000009722 Hájková Ludmila           C     60
CET7601 H21C       0000336732 Pilgr Luděk               C     60
CET8051 D21C       0000009724 Šafářová Ivana            C     60
CET8102 H21C       0000301650 Klášterecký Tomáš         C     60
CET8251 D21C       0000009718 Pilgrová Jana             C     60
CET8851 D21C       0000049612 Záveská Anna              C     60
CET9001 H18C       0000331131 Záveský Marek             C     60
CET9301 H16C       0000331549 Záveský Filip             C     60
CET9751 D12D       0000361922 Gažiová Kristýna          C     40
CET9851 HDR        0000361913 Gažiová Romana                  30
CHC0301 HDR        0000009574 Grundman Viktor           C     30
CHC4601 H60C       0000009554 Švadlena Jiří             C     60
CHC5201 H55C       0000009548 Kalousek Pavel            C     60
CHC5801 H50C       0000009571 Grundman Martin           C     60
CHC6001 H35D       0000009573 Janeba Petr               C     60
CHC6501 H35D       0000009561 Půlpán Roman              C     60
CHC6651 D35D       0000331708 Semrádová Jitka           C     60
CHC6701 H35D       0000009552 Křivda Ivan               C     60
CHC6703 H35D       0000232916 Chaloupka Stanislav       C     60
CHC6704 H35D       0000232911 Novák Petr                C     60
CHC7151 D35C       0000009556 Švadlenová Ivana          C     60
CHC7251 D35C       0000009551 Křivdová Lenka            C     60
CHC7501 H21C       0000009543 Macháček Lubomír          C     60
CHC7502 H21C       0000009555 Švadlena Pavel            C     60
CHC7703 H21C       0000009550 Korbel Michal             C     60
CHC8502 H21C       0000009559 Pešek Ondřej              C     60
CHC8603 H21C       0000009558 Pátek Michal              C     60
CHC8801 H21D       0000232905 Grundman Vojtěch          C     60
CHC9203 H16C       0000232920 Hanuš Petr                C     60
CHC9302 H16C       0000232919 Hanuš Pavel               C     60
CHC9402 H14C       0000232903 Sháněl Jan                C     40
CHC9501 H14C       0000009570 Křivda Martin             B     40
CHC9602 H12C       0000009572 Janeba Vladimír           B     40
CHC9701 H12C       0000331705 Semrád Ladislav           C     40
CHC9802 H10C       0000232902 Novák David               C     40
CHC9851 D10C       0000232909 Nováková Lucie            C     40
CHC9901 H10C       0000009569 Křivda Tomáš              C     40
CHC9902 H10N       0000009575 Grundman Václav           C     40
CHC9951 HDR        0000425544 Semrádová Jana            C     30
CTB     D21C       0000000000 Kroniková Jana                  60
CTB8151 D21C       0000051138 Gregorová Kamila                60
EKP7053 D21C       0000515496 Zurynková Jana            C     60
EKP7702 H21C       0000051588 Kalous Vladislav          C     60
EKP8211 H21C       0000515458 Kalina Miroslav           C     60
EKP8259 D21C       0000515409 Friedbergerová Markéta    C     60
FSP7800 H21C       0000051611 Princl Pavel              C     60
HOR0401 HDR        0000000000 Brácha Filip                    30
HOR5101 H55D       0000009008 Kavulok Josef                   60
HOS2601 H65C       0000009753 Hanuš Karel               C     60
HOS7801 H21C       0000009762 Vrbata Alan               C     60
HOS7951 D21C       0000009757 Kondělková Radka          C     60
JIL4701 H55C       0000009066 Zlesák Zdeněk             C     60
JIL5201 H35C       0000009774 Erlebach Josef            C     60
JIL5362 D45C       0000009068 Zlesáková Vlasta          C     60
JIL5401 H50C       0000009087 Kynčl Stanislav           C     60
JIL6052 D45C       0000009093 Jiřištová Hana            C     60
JIL6102 H45C       0000009070 Malý Evžen                C     60
JIL6351 D45C       0000405969 Malá Eva                  C     60
JIL7701 H21C       0000051590 Kolín Jan                 C     60
JIL7752 D21C       0000009077 Malá Věra                 E     60
JIL8254 D21C       0000009054 Jiřištová Zuzana          C     60
JIL8651 D21C       0000009088 Kynčlová Martina          R     60
JIL8702 H21C       0000009099 Malý Aleš                 E     60
JIL8951 D21C       0000008889 Viková Vendula            B     60
JIL9001 H18C       0000051109 Exner Jan                 A     60
JIL9003 H18C       0000049363 Havlíček Lukáš            B     60
JIL9006 H18C       0000009091 Černý Vojtěch             B     60
JIL9352 D16C       0000049432 Havlíčková Nikola         B     60
KRN8451 D21             52647 Ulahelová Jana            C     60
KUN0101 HDR        0000405981 Rusz Rostislav                  30
KUN5201 H55C       0000009027 Šroler Zdeněk             C     60
KUN5801 H45C       0000009014 Trejtnar Pavel            C     60
KUN6201 H35D       0000009025 Lux Zdeněk                C     60
KUN9102 H18C       0000009020 Lux Filip                 C     60
KUN9151 D18C       0000009028 Trejtnarová Zuzana        C     60
KUN9251 D16C       0000009022 Kopecká Eliška            C     60
KUN9501 H14C       0000009021 Kopecký Miloš             B     40
KUN9502 H14C       0000009023 Hruška Antonín            C     40
KUN9801 H10N       0000009024 Rusz Vratislav                  40
KUN9951 D10N       0000009026 Kopecká Anna                    40
LPU0001 H10C       0000232601 Roudný Václav             C     40
LPU0002 H10C       0000232602 Roudný Martin             C     40
LPU0003 H10N       0000232604 Žák Michal                C     40
LPU0004 H10N       0000000000 Konvalinka Jindřich       C     40
LPU0501 HDR        0000232649 Čivrný Jan                C     30
LPU4001 H65C       0000009347 Koudelka Karel            C     60
LPU4701 H55D       0000009334 Čepelka Petr              C     60
LPU4702 H55D       0000009267 Chmelík Jiří              C     60
LPU4753 D55C       0000301172 Malá Marie                C     60
LPU4951 D55C       0000219207 Šrollová Zdeňka           C     60
LPU5206 H55C       0000009257 Třasák Milan              C     60
LPU5401 H45D       0000009201 Klimpl Petr               C     60
LPU5501 H50C       0000009255 Hostinský Jiří            C     60
LPU5502 H45D       0000301188 Lulay Miloš               C     60
LPU5552 D50C       0000232603 Mrštíková Hana            C     60
LPU5651 D45D       0000009224 Lulayová Věra             C     60
LPU5653 D50C       0000009279 Lennerová Eva             C     60
LPU5654 D50C       0000009290 Dočkalová Jiřina          C     60
LPU5752 D50C       0000009220 Baštová Alena             C     60
LPU5851 D50C       0000009211 Víchová Ladislava         C     60
LPU5904 H45C       0000009330 Bolech Jiří               C     60
LPU5905 H45C       0000301183 Novotný Miroslav          C     60
LPU6051 D35C       0000009237 Juračková Jana            C     60
LPU6102 H45C       0000009277 Roudný Václav             C     60
LPU6151 D45C       0000009311 Hermanová Dana            C     60
LPU6201 H35D       0000009327 Cinkan Zdeněk             C     60
LPU6306 H40C       0000995887 Čivrný Pavel              C     60
LPU6351 D35D       0000009251 Weisbauerová Blanka       C     60
LPU6352 D45D       0000000000 Habětínková Jitka         C     60
LPU6504 H40C       0000410783 Procházka Radek           C     60
LPU6505 H35D       0000253352 Valach Petr               C     60
LPU6553 D35C       0000009310 Čermáková Renata          C     60
LPU6554 D40C       0000051183 Roudná Eva                C     60
LPU6654 D35C       0000253353 Valachová Jana            C     60
LPU6859 D35C       0000224882 Kaplanová Iva             C     60
LPU6955 D35D       0000009656 Demlová Jitka             C     60
LPU7051 D35C       0000416258 Procházková Alexandra     C     60
LPU7052 D35D       0000000000 Tužilová Štěpánka         C     60
LPU7102 H21C       0000301168 Filičko Marek             C     60
LPU7303 H21D       0000009245 Fridrich Petr             C     60
LPU7820 H21D       0000253360 Kokaisl Tomáš             C     60
LPU7855 D21D       0000232606 Rybičková Kateřina        C     60
LPU7951 D21C       0000009203 Klimplová Lenka           C     60
LPU7954 D21C       0000009329 Šolcová Hana              C     60
LPU7956 D21C       0000009296 Vlčovská Eva              C     60
LPU7958 D21D       0000009222 Zitková Radka             C     60 start brzo
LPU8106 H21C       0000009269 Šabatka Petr              C     60
LPU8306 H21D       0000009214 Duch Zdeněk               C     60
LPU8352 D21C       0000009207 Víchová Šárka             C     60
LPU8402 H21C       0000009241 Zitka Adam                C     60 start pozdě
LPU8453 D21C       0000009221 Baštová Martina           C     60
LPU8503 H21C       0000009317 Fukátko Petr              C     60
LPU8505 H21C       0000009307 Herman Jan                C     60
LPU8602 H21C       0000049634 Bolech Filip              C     60
LPU8653 D21C       0000009235 Juračková Jana            C     60
LPU8701 H21C       0000009274 Fiala Petr                C     60
LPU8704 H21C       0000009862 Kopecký Ondřej            C     60
LPU8951 D21D       0000009250 Weisbauerová Dagmar       B     60
LPU8954 D21C       0000009345 Kiacová Zuzana            B     60
LPU9001 H18C       0000009866 Hovorka Lukáš             A     60
LPU9005 H18C       0000515166 Nožka Radek               A     60
LPU9006 H21C       0000515142 Klapal Jan                A     60
LPU9051 D21C       0000051104 Bolechová Anežka          C     60
LPU9053 D21C       0000009332 Knapová Jana              A     60
LPU9054 D21C       0000410785 Valachová Martina         A     60
LPU9101 H18C       0000009252 Weisbauer Vojtěch         C     60
LPU9102 H18C       0000009867 Macl Jan                  B     60
LPU9120 H18C       0000416274 Tichý Ondřej              C     60
LPU9155 D18C       0000405957 Marešová Kristýna         C     60
LPU9159 D18C       0000416257 Skálová Eliška            C     60
LPU9201 H16C       0000009291 Novotný Jan               B     60
LPU9202 H16C       0000224874 Zitka Lukáš               C     60
LPU9205 H16C       0000410786 Valach Ondřej             B     60
LPU9301 H16C       0000009304 Čermák Jan                A     60
LPU9304 H16C       0000232610 Slanař Matěj              B     60
LPU9356 D16D       0000224875 Kisková Klára             C     60
LPU9405 H14C       0000207824 Zelinka Jan               C     40
LPU9451 D14C       0000416265 Procházková Klára         A     40
LPU9501 H14C       0000009276 Lemberk Jakub             C     40
LPU9502 H14C       0000009657 Deml Tomáš                B     40
LPU9601 H12D       0000000000 Tužil Ondřej              C     40
LPU9605 H12D       0000000000 Semerád Pavel             C     40
LPU9609 H12C       0000224873 Kaplan Martin             B     40
LPU9610 H12C       0000420440 Tomek Jan                 C     40
LPU9651 D12D       0000000000 Provazníková Darja        C     40 start brzo
LPU9701 H12C       0000232609 Habětínek Adam            C     40
LPU9702 H12C       0000009308 Novotný Vojtěch           C     40
LPU9706 H12D       0000000000 Bezdíček Kryštof          C     40
LPU9752 D12C       0000009648 Fenclová Tereza           C     40
LPU9802 H10C       0000232608 Žák Jan                   C     40
LPU9803 H10C       0000000000 Koška Matěj               C     40
LTU4751 D55C       0000405955 Kutáčková Stanislava      C     60
LTU4752 D55C       0000009779 Soukupová Dáša                  60
LTU4801 H45C       0000009777 Rejmont Milan             C     60
LTU4802 H45C       0000009778 Procházka Jiří            C     60
LTU5801 H35D       0000009775 Krejčí Jaroslav           C     60
LTU5802 H21C       0000009773 Horák Jiří                C     60
LTU6351 D35D       0000405972 Petrželová Alena          C     60
LTU6352 D45D       0000009609 Hanušová Jitka                  60
LTU6501 H35D       0000009632 Hanuš Pavel                     60
LTU6801 H35C       0000301646 Killar Marek              C     60
LTU9002 H18C       0000416290 Kult Martin                     60
LTU9051 D18C       0000009894 Polzerová Lenka           A     60
LTU9102 H18C       0000515479 Lazák Tomáš               B     60
LTU9201 H16C       0000515402 Petržela Jan              A     60
LTU9203 H16C       0000416288 Svoboda Tomáš                   60
LTU9251 D16C       0000405975 Grundmannová Hana         B     60
LTU9401 H14C       0000515487 Grundmann Jan             B     40
LTU9551 D14C       0000416289 Svobodová Lenka           B     40
LTU9601 H12D       0000405973 Horešovský Tomáš                40
LTU9651 D12D       0000301640 Koderičová Tereza               40
LTU9652 D12D       0000051442 Procházková Aneta               40
LTU9851 D10N       0000416282 Vondráková Barbora              40
LTU9852 D10N       0000049631 Sedláčková Tereza               40
LTU9853 D10N       0000416285 Horní Edita                     40
LTU9951 D10N       0000425561 Mačková Markéta                 40 
NPA0501 HDR        0000009702 Pavelec Matěj                   30
NPA5001 H55C       0000009686 Novák Karel               C     60
NPA5101 H45C       0000009687 Kalibán Jaroslav          C     60
NPA5351 D45C       0000009688 Kalibánová Jiřina         C     60
NPA5552 D45D       0000009690 Nováková Jana             C     60
NPA5754 D45C       0000009692 Hušková Eva               C     60
NPA6705 H21C       0000009967 Zikmund Zdeněk            C     60 Rozdílný start od NPA7852
NPA7851 D21C       0000009696 Pavelcová Gabriela        C     60 start brzo 
NPA7852 D21C       0000009697 Tauchmanová Ivana         C     60 Rozdílný start od NPA6705
NPA8501 H21D       0000009701 Dytrych Martin            C     60
NPA9003 H18C       0000009695 Tázlar Ondřej             C     60
NPA9051 D21C       0000009711 Šmidrkalová Monika        A     60
NPA9501 H14C       0000009712 Tázlar Vojtěch            B     40
NPA9601 H12C       0000009704 Kosina Jakub              C     40
NPA9701 H10N       0000009709 Řehák Adam                C     40
PGP8453 D21C       0000051180 Mezníková Lenka           C     60 oba zavody
PHK     H10N       253812     Bečka  Jakub              C     40
PHK     H21D                  Soural Tomáš              C     60
PHK     H45D       0000336796 Melichar Igor                   60
PHK0001 H10C       410789     Samek  Tomáš              C     40
PHK0051 D10N       9368       Hápová  Petra             C     40
PHK0101 H10C       331689     Metelka  Ondřej           C     40
PHK0151 HDR        339541     Ďoubalíková  Marie        C     30
PHK3002 H65C       9455       Vykysalý  František       C     60
PHK3801 H55D       9102       Mikulecký  Jan            C     60
PHK3901 H55D       9460       Weber  Petr               C     60
PHK4701 H55D       301692     Jiran  Václav             C     60
PHK5351 D50C       9371       Jiranová  Alena           C     60
PHK5402 H45D       49877      Sajbrt  Václav            C     60
PHK5503 H45D       9837       Souček  Pavel             C     60
PHK5651 D50C       9401       Běhounová  Jiřina         C     60
PHK5701 H50C       9400       Běhoun  Pavel             C     60
PHK5703 H45D       49697      Balcar  Aleš              C     60
PHK5802 H45D       9381       Košek  Zdeněk             C     60 společný start Koškovi
PHK5951 D35C       9429       Panchártková  Jitka       C     60 start co nejdříve
PHK5952 D45D       301691     Balcarová  Eva            C     60
PHK6101 H35D       9373       Justa  Jaromír            C     60
PHK6153 D35D       207818     Justová  Jana             C     60
PHK6159 D45D       9384       Košková  Lenka            C     60 společný start Koškovi
PHK6353 D35D       9438       Lamichová  Iva            C     60
PHK6401 H35C       9369       Hlaváček  Lubomír         C     60
PHK6552 D35D       9387       Kubátová  Iva             C     60
PHK6651 D21C       4146       Novotná  Petra            R     60
PHK6702 H35C       336760     Růžička  Ivan             C     60
PHK6757 D35D       49890      Azebová  Martina          C     60
PHK7101 H35C       9395       Háp  Pavel                C     60 Start na konci
PHK7151 D35D       224872     Maňáková  Silvie          C     60
PHK7153 D35C       336724     Růžičková  Kamila         C     60
PHK7157 D35D       9396       Hápová  Šárka             C     60 Start na začátku
PHK7207 H35D       9433       Pompach  Martin           C     60
PHK7351 D21C       9361       Ďoubalíková  Veronika     C     60
PHK7456 D21C       9431       Samková  Renáta           C     60
PHK7501 D21D       0000224919 Kubečková Zdenka                60 Pozdejsi startovni cas
PHK7605 H21C       9399       Kadeřávek  Petr           C     60
PHK7801 HDR        100755     Valík  Ondřej             C     30
PHK7901 H21C       515420     Losman  Petr              E     60
PHK7905 H21C       9359       Tihon  Michal             C     60
PHK7953 D21D                  Valíková  Saša            C     60
PHK8054 D21C       9416       Melounková  Lucie         C     60
PHK8055 D21C       9448       Vítková  Lucie            R     60
PHK8204 H21C       51443      Zvěřina  Petr             R     60
PHK8359 D21C       9824       Lamichová  Kateřina       C     60
PHK8403 H21C       9469       Ježek  Jiří               C     60
PHK8501 H21D       9363       Dušátko  Jan              C     60
PHK8556 D21D       49630      Justová  Hana             C     60
PHK8557 D21C       9364       Dušátková  Lenka          C     60
PHK8653 D21D       9383       Košková  Jana             C     60 společný start Koškovi
PHK8752 D21C       995858     Doležalová  Vendula       R     60
PHK8802 H21C       553446     Panchártek  Jan           R     60
PHK8855 D21C       9353       Azebová  Nina             R     60
PHK8954 D21C       416329     Hendrychová   Zuzana      B     60
PHK9101 H18C       553441     Kubát  Pavel              A     60
PHK9104 H18C       0000553445 Kamenický Jakub                 60
PHK9110 H18C       9352       Azeb  Karim               B     60
PHK9152 D18C       9839       Lamichová  Martina        A     60
PHK9202 H18C       9198       Mikulecký  Jan            A     60
PHK9255 D21C       553444     Novotná  Tereza           A     60
PHK9302 H16C       232647     Maňák Matěj               B     60
PHK9315 H16C       52799      Chlupáč  Dominik          C     60
PHK9353 D16C       9832       Kamenická  Kateřina       B     60
PHK9401 H14C       301383     Kamenický  Ondřej         B     60
PHK9451 D16C       553443     Novotná  Markéta          A     60
PHK9502 H14C       339560     Růžička Karel             C     40
PHK9602 H12C       336717     Horáček  Petr             C     40
PHK9653 D12C       224887     Šádková  Martina          C     40
PHK9654 D12D       224885     Šádková  Lucie            C     40
PHK9655 D12C       207805     Ďoubalíková  Anna         B     40
PHK9656 D12C       339542     Machačová  Michaela       B     40
PHK9657 D12D       224881     Jágrová  Barbora          C     40
PHK9658 D12D       9382       Košková  Michaela         C     40 společný start Koškovi
PHK9702 H12D       336739     Háp  Ondřej               C     40
PHK9704 H12C       339544     Růžička Adam              C     40
PHK9705 H12C       331063     Bečka  Vladimír           C     40 prosím,přihlásit i J
PHK9751 D12C       410790     Novotná  Klára            B     40
PHK9752 D12C       9467       Samková  Kateřina         B     40
PHK9753 D12C       207804     Kavalírová  Jůlie         C     40
PHK9801 H10C       224890     Maňák  Michal             C     40
PHK9852 D10C       0000224914 Kubečková Barbora               40
PHK9853 HDR        0000224916 Kubečková Veronika              30
PHK9855 D10C       336757     Štoková  Radka            C     40
PHK9901 H10C       9833       Kavalír  Jáchym           C     40
PHK9904 H10N       9831       Hůlek  Matěj              C     40
PHK9953 D10N       9458       Truněčková  Kateřina      C     40
PHK9999 D10C       224883     Kubíčková  Jana           C     40
PL048XX H55C       0000412412 Bartkowiak Edward               60
PL168XX H40C       0000412125 Szlendak Krzysztof              60
PL168XX H40C       0000504405 Antonowicz Jerzy                60
PL169XX H35C       0000332638 Popowski Jarosław               60
PL189XX D21C       0000842665 Tynelska Justyna                60
PL190XX D21C       0000412124 Filaber Anna                    60
PL190XX D21C       0000504409 Gajda Monika                    60
PL190XX D21C       0000895014 Kołosińska Jolanta              60
PL193XX D16C       0000412222 Szlendak Joanna                 60
PL194XX D14C       0000332631 Popowska Wioleta                40
PL194XX H16C       0000842659 Parfianowicz Piotr              60
SCP7507 H21C       0000051566 Šístek Daniel             C     60
SHK     D21D       0000009179 Mičánková Monika          D     60 Přihlašoval Jan Bláha SHK
SHK4001 H65        0000009103 Máslo Miroslav            C     60
SHK5202 H45        0000009104 Fejlek Vojtěch            C     60
SHK5251 D45        0000009105 Šlechtová Marie           C     60
SHK5301 H55        0000009106 Košťál Václav             C     60
SHK5351 D45        0000009107 Fejlková Alice            C     60
SHK5451 D45        0000009108 Hepnerová Dagmar          C     60
SHK5652 D45        0000009112 Šabatková Zdena           C     60
SHK5702 H45        0000410797 Gazdačko Milan            C     60
SHK5703 H50        0000009115 Šabatka Petr              C     60
SHK5751 D45        0000009116 Stulíková Zuzana          C     60
SHK5801 H35        0000301648 Hausvater Karel           C     60
SHK5851 D45        0000009117 Gazdačková Jana           C     60
SHK5852 D45        0000009118 Bláhová Luba              C     60
SHK5853 D45        0000301696 Svobodová Eva             C     60 startovní čas blízko Svoboda Miloslav a Jana
SHK5901 H35        0000009158 Svoboda Miloslav          C     60 startovní čas blízko Svobodová Eva a Jana
SHK6001 H35        0000049629 Vízek Luděk               C     60
SHK6102 H35        0000009120 Divecký Josef             C     60
SHK6104 H35        0000051489 Novotný Pavel             C     60
SHK6152 D45        0000219201 Hausvaterová Marcela      C     60
SHK6301 H35        0000051182 Vychodil Tomáš            C     60
SHK6351 D45        0000009121 Mádlová Iva               C     60
SHK6401 H35        0000009123 Teplý Jiří                C     60
SHK6402 H35        0000009124 Chmelař Pavel             C     60
SHK6403 H35        0000410744 Funda Michal              C     60
SHK6601 H35        0000301195 Souček Karel              C     60
SHK6752 D35        0000410739 Fundová Hana              C     60
SHK6753 D35        0000009157 Divecká Růžena            C     60
SHK7600 H21C       0000007756 Čečka Jiří                C     60 prosím o start co nejdále od Martiny Čečkové (D21C)
SHK7601 H21C       0000009133 Hepner David              E     60
SHK7602 H21C       0000009134 Toužil Karel              C     60
SHK7605 H21C       0000009135 Svoboda Ondřej            C     60
SHK7704 H21C       0000051500 Slovák Miroslav           C     60
SHK7753 D21C       0000007753 Čečková Martina           C     60 prosím o start co nejdále od Jiřího Čečky (H21C) - hlídání mimča
SHK7911 H21C       0000009140 Weiner Jakub              C     60
SHK8051 D21C       0000009165 Toužilová Martina         C     60
SHK8152 D21C       0000009142 Fejlková Martina          E     60
SHK8212 H21C       0000009153 Stulík Jakub              C     60
SHK8215 H21C       0000009145 Bláha Jan                 C     60
SHK8404 H21C       0000004352 Gazdačko Jan              C     60
SHK8508 H21C       0000004351 Svoboda Petr              C     60
SHK8556 D21D       0000009164 Pátková Šárka             C     60
SHK8653 D21D       0000009172 Gazdačková Michala        C     60
SHK8702 H21C       0000515483 Šmehlík Eduard            R     60
SHK8754 D21D       0000009183 Vízková Karolína          C     60
SHK8851 D21C       0000009186 Teplá Tereza              A     60
SHK8902 H21C       0000009189 Šabatka Zdeněk            A     60
SHK8904 H21C       0000009190 Tomalík Ondřej            C     60
SHK8952 D21C       0000515140 Petrželová Tereza         A     60
SHK9001 H18C       0000009193 Šabatka Jan               C     60
SHK9007 H18C       0000009490 Souček Michal             B     60
SHK9052 D21D       0000416214 Svobodová Jana            C     60 start.čas blízko Svoboda M. a Svobodová E.
SHK9101 H18C       0000009195 Stulík Matěj              A     60
SHK9103 H18C       0000009843 Funda Jan                 B     60
SHK9105 H18C       0000009194 Vychodil Adam             B     60
SHK9151 D18C       0000995830 Chmelařová Michaela       A     60
SHK9204 H16C       0000049603 Smitka Jan                B     60
SHK9208 H16C       0000331418 Kudera Daniel             B     60
SHK9251 D16C       0000009199 Teplá Karolína            A     60
SHK9301 H16C       0000051131 Divecký František         B     60
SHK9303 H16D       0000051490 Matěna David              C     60
SHK9351 D16C       0000051176 Fundová Eliška            A     60
SHK9451 D14C       0000331252 Voženílková Nicola              40
SHK9503 H14D       0000009845 Zajíček Lukáš             C     40
SHK9603 H12C       0000331370 Matěna Patrik                   40
SHK9604 H12C       0000420426 Trejbal Václav                  40
SHK9701 H12C       0000051405 Netuka Vojtěch            B     40
SHK9702 H12C       0000301649 Mervart Marek             B     40
SHK9705 H12D       0000331276 Jančálek Petr                   40
SHK9751 D12C       0000051402 Barešová Markéta                40
SHK9752 D12C       0000331677 Vanžurová Tereza                40
SHK9801 H10C       0000331229 Gebrt Jan                       40       
SHK9853 D10N       0000000000 Votroubková Petra               40
SHK9901 HDR        0000331247 Kudera Tomáš                    30
SHK9951 D10C       0000009196 Větříčková Andrea               40
SJC0001 H10N       0000000000 Karásek Matěj             C     40
SJC0101 HDR        0000009993 Zalaba Tomáš              C     30
SJC3601 H55D       0000500268 Havlík Jaroslav           C     60
SJC4805 H55C       0000009913 MIKAN vladimír            C     60
SJC5604 H45D       0000009956 Palas Pavel               C     60
SJC5752 D45D       0000009918 Bienová Věra              C     60
SJC6001 H45D       0000009916 Řehák Pavel               C     60
SJC6657 D35C       0000009932 Zalabová Martina          C     60
SJC7010 H35C       0000009962 Zlámal Petr               C     60
SJC7253 D35D       0000009952 Zlámalová Zdena           C     60
SJC7303 H21C       0000009898 Kraus Petr                C     60
SJC8202 H21C       0000009982 Kazda Ondřej              R     60
SJC8205 H21C       0000009965 Hanzl Tomáš               C     60
SJC8702 H21C       0000009987 Holas Štěpán              E     60
SJC8703 H21C       0000503360 Beneš Jan                 E     60
SJC9152 D18C       0000009994 Procházková Olga          B     60
SJC9352 D16C       0000009985 Palasová Pavlína          B     60
SJC9358 D16C       0000009988 Kochova Nikola            A     60
SJC9401 H14C       0000009983 Šmejc Jakub               C     40
SJC9552 D14C       0000009929 Šmejcová Anna             B     40
SJC9601 H12C       0000009996 Štál Jan                  B     40
SJC9603 H12C       0000004239 Zlámal David              C     40
SJC9701 H12D       0000004746 Řehák Tomáš               C     40
SJC9802 H10N       0000004742 Doležal Vít               C     40
SJC9901 H10N       0000000000 Macko Lukáš               C     40
SJC9951 D10N       0000004297 Zlámalová Nikola          C     40
SNA4501 H55D       0000009610 Sokolář Zdeněk            C     60
SNA5351 D45C       0000009612 Langrová Eva              C     60
SNA5403 H45D       0000009633 Langr Stanislav           C     60
SNA5604 H45D       0000007244 Sedloň Josef              C     60
SNA5701 H45D       0000416261 Hnyk Petr                 C     60
SNA5702 H45D       0000253101 Zákravský Zdeněk          C     60
SNA6251 D45C       0000009608 Vondráčková Zdeňka        C     60
SNA6301 H35D       0000009629 Imlauf Martin             C     60
SNA7053 D35D       0000416262 Krunková Bohuslava        C     60
SNA7105 H21C       0000009626 Doucha Jiří               C     60
SNA7106 H21C       0000009390 Macek Martin              C     60
SNA7349 H21C       0000009630 Slavík Pavel              C     60
SNA8206 H21C       0000009622 Nývlt Martin              C     60
SNA8255 D21C       0000009605 Hůlková Marie             C     60
SNA8402 H21C       0000009617 Pýcha Lukáš               C     60
SNA8951 D21C       0000410778 Zákravská Šárka           C     60
SNA9151 D18C       0000405985 Hnyková Renata            C     60
SNA9351 D16C       0000405984 Krunková Klára            C     60
SNA9451 D14C       0000009642 Sedloňová Aneta           C     40
SRK0050 D10N       0000425566 Filipová Tereza           C     40
SRK0051 D10N       0000009811 Eisnerová Nicole          C     40
SRK0201 HDR        0000000000 Zemánek Mikuláš           C     30
SRK3951 D55C       0000009539 Ehlová Iva                C     60
SRK4301 H55D       0000009474 Seidl Karel               C     60
SRK4701 H60C       0000009799 Vítek Zdeněk              C     60
SRK4702 H60C       0000009798 Hrobař Rudolf             C     60
SRK4751 D21C       0000009485 Mikulecká Nataša          C     60
SRK4901 H45C       0000009800 Daníček Josef             C     60
SRK5002 H55C       0000009818 Stárek Jiří               C     60
SRK5301 H45C       0000009533 Pohl Zdeněk               C     60
SRK5602 H45C       0000009487 Balcar Pavel              C     60
SRK5901 H45D       0000009809 Štěpánek Rudolf           C     60 start společně se SRK9355
SRK6001 H45D       0000009813 Pátek Petr                C     60
SRK6351 D35D       0000009535 Peremská Dana             C     60
SRK6603 H35D       0000405996 Hauptfleisch Roman        C     60 start společně se SRK6652
SRK6652 D35D       0000405989 Hauptfleischová Jitka     C     60 start společně se SRK6603
SRK6751 D35C       0000219278 Kulhavá Jarmila           C     60
SRK7001 H35D       0000301158 Locker Martin             C     60
SRK7101 H35C       0000009500 Filip Libor               C     60
SRK7102 H21C       0000995885 Heřman Daniel             C     60
SRK7373 D35C       0000009501 Filipová Ivana            C     60
SRK7553 D21C       0000009499 Kuncová Jana              E     60 start brzo
SRK7751 D21C       0000009482 Hrobařová Lenka           C     60
SRK8101 H21D       0000515432 Hulec Jan                 C     60
SRK8801 H21C       0000009510 Klícha Martin             B     60
SRK8805 H21C       0000009507 Jirčák Ondřej             B     60
SRK9053 D18C       0000051359 Müllerová Věra            A     60
SRK9110 H18C       0000301122 Zajíček Radim             B     60
SRK9151 D18C       0000009471 Kosová Denisa             A     60
SRK9152 D18C       0000009804 Říčařová Žaneta           B     60
SRK9201 H16C       0000009486 Handl Jindřich            A     60
SRK9351 D16D       0000009536 Peremská Dana             C     60
SRK9352 D16C       0000009794 Reslová Hana              A     60
SRK9355 D16D       0000405993 Štěpánková Aneta          C     60 start společně se SRK5901
SRK9356 D16C       0000219279 Kulhavá Šárka             B     60
SRK9357 D16D       0000301141 Jarošová Kateřina         C     60
SRK9401 H14D       0000301103 Hauptfleisch Filip        C     40 start společně se SRK6652
SRK9402 H14C       0000301134 Jiroušek Vít              C     40
SRK9411 H14C       0000301156 Šedivý Zdeněk             C     40
SRK9502 H14C       0000405992 Mašek Ondřej              B     40
SRK9503 H14C       0000009814 Heřman Ondřej             C     40
SRK9507 H14C       0000410355 Kosek Jan                 C     40
SRK9509 H14C       0000301112 Ptáček Martin             B     40
SRK9553 D14C       0000405995 Ulčová Tereza             B     40
SRK9651 D12C       0000301102 Kundrtová Veronika        C     40
SRK9653 D12C       0000405999 Petrasová Zuzana          B     40
SRK9654 D12C       0000009489 Kosková Kateřina          C     40
SRK9655 D12C       0000301132 Kulhavá Eliška            B     40
SRK9751 D12C       0000416343 Lorencová Simona          C     40
SRK9752 D12C       0000301107 Zemánková Tereza          C     40
SRK9802 H12C       0000009801 Locker Tomáš              C     40
SRK9803 H10C       0000009795 Vavera Aleš               C     40
SRK9804 H10N       0000425542 Dostál Lukáš              C     40
SRK9851 D10N       0000416342 Nowaková Tereza           C     40
SRK9904 H10N       0000009505 Šabata Milan              C     40
SRK9905 H10N       0000009495 Kalina Vít                C     40
SRK9951 D10N       0000301130 Dřevěcká Tereza           C     40
SRK9952 D10N       0000009808 Jarošová Michaela         C     40
STH5501 H45C       0000009063 Junek Petr                C     60
STH7351 D21D       0000410777 Kalenská Kateřina         C     60
STH7801 H21C       0000009090 Junek Petr                C     60
STH8301 H21C       0000009083 Erlebach Michal           C     60
STH9151 D18C       0000253375 Čechová Andrea            C     60
STH9201 H16C       0000051110 Kučera Michal             B     60
STH9202 H16C       0000009990 Uvizl Marek               B     60
STH9203 H16C       0000405965 Hladík František          B     60
STH9204 H16C       0000049362 Charvát Jiří              B     60
STH9205 H16C       0000303904 Janata Jakub              A     60
STH9206 H16C       0000500838 Vik Martin                B     60
STH9301 H16C       0000051112 Klouček Martin            B     60
STH9352 D16C       0000410775 Kalenská Vendula          B     60
STH9356 D16C       0000416278 Ducháčková Kateřina       C     60
STH9401 H14C       0000009041 Kučera Štěpán             B     40
STH9402 H14C       0000410774 Kučera Tomáš              C     40
STH9552 D14C       0000253373 Pacholíková Lucie         C     40
STH9553 D14C       0000009935 Čemeljuchová Saša         C     40
STH9602 H12C       0000303925 Jezdinský Petr            C     40
STH9604 H12C       0000007794 Klíma Zdeněk              C     40
STH9651 D12C       0000410772 Tauchmanová Karolína      C     40
STH9653 D12C       0000331022 Kadavá Denisa             C     40
STH9654 D14D       0000410773 Hamáčková Simona          C     40
STH9751 D12C       0000009046 Šemberová Kristýna        C     40
STH9752 D12C       0000009043 Dubská Michaela           C     40
STH9753 D12D       0000009934 Jezdinská Petra           C     40
STH9754 D12D       0000009050 Šimůnková Barbora         C     40
STH9801 H10C       0000331426 Kalenský Aleš                   40
STH9851 D10N       0000303942 Jiroutová Jana                  40
STH9951 D10N       0000009955 Dubská Štěpánka                 40
STH9952 D10N       0000331617 Ulvrová Eliška                  40
STH9953 D10C       0000009997 Urbanová Markéta                40
STH9954 D10N       0000330520 Jezdinská Natálie               40
STH9955 D10N       0000303928 Hamáčková Markéta               40
TAP8511 H21C       0000515475 Makovský Jakub            C     60
TAP8610 H21C       0000515469 Zajíc Vítězslav           C     60
TAP8808 H21C       0000515433 Hodek Michal              B     60
TBM6107 H35C       0000053296 Urválek Jiří              C     60
TYN0001 HDR        0000051101 Švagr Rostislav                 30
TYN5301 H50C       0000009731 Beňo Miroslav             C     60
TYN5601 H50C       0000416341 Zdeněk Dočkal             C     60
TYN5604 H50C       0000405977 Malec Jaromír             C     60
TYN6651 D40C       0000051424 Marčíková Petra           C     60
TYN6801 H40C       0000415269 Švagr Zdeněk              C     60
TYN6851 D40D       0000051429 Kodytková Jitka                 60
TYN8554 D21D       0000009732 Beňová Jana               C     60
TYN8555 P          0000051430 Pavelková Soňa                  50
TYN9103 H18C       0000051425 Jakeš Ondřej              C     60
VAM5401 H40C       0000009667 Kotlář Vladimír           C     60
VAM5801 H45C       0000009599 Tupec Jiří                C     60
VAM5851 D45D       0000009682 Suchanová Lenka           C     60
VAM6102 H35D       0000051465 Kula Jiří                 C     60
VAM6201 H45C       0000009672 Smutný Michal             C     60
VAM6251 D21C       0000009676 Smutná Jana               C     60
VAM6301 H35D       0000009790 Novák Jiří                C     60
VAM6401 H35D       0000009671 Rykala Karel              C     60
VAM6403 H35C       0000009685 Hostaš Zdeněk             C     60
VAM6451 D35C       0000009681 Klapalová Jana            C     60
VAM6452 D21D       0000009678 Veverková Yveta           C     60
VAM6551 D35D       0000416317 Kulová Jana               C     60
VAM7250 D21C       0000009679 Vandasová Markéta         C     60
VAM7251 D35C       0000009680 Rykalová Jitka            C     60
VAM7401 H21D	   0000052074 Netopil Libor             C     60
VAM7701 H21D       0000009793 Král Jiří                 C     60
VAM8401 H21C       0000009669 Veverka Tomáš             C     60
VAM8402 H21C       0000009662 Řehák Pavel               C     60
VAM8451 D21D       0000009792 Hostinská Jana            C     60
VAM8601 H21C       0000009515 Andrš Jiří                C     60
VAM8651 D21C       0000009674 Smutná Pavla              C     60
VAM8704 H21D       0000009787 Novák Jakub               C     60
VAM8801 H21C       0000009508 Petras Tomáš              C     60
VAM8802 H21C       0000009670 Klapal Michal             B     60
VAM8851 D21D       0000051358 Mullerová Hana            C     60
VAM8951 D21D       0000009673 Bednářová Michaela        B     60
VAM9002 H21D       0000009791 Novák Martin              C     60
VAM9101 H21D       0000009586 Rykala Daniel             C     60
VAM9301 H16C       0000009664 Smutný Šimon              B     60
VAM9401 H14C       0000051471 Dvořáček Radek            B     40
VAM9501 H14D                  Píro Tomáš                C     40
VAM9601 H12C       0000051469 Rykala Filip              C     40
VAM9701 H12C       0000051468 Vyskočil Štěpán           B     40
VAM9751 D12C       0000009584 Kotlářová Anna            C     40
VAM9801 H10C       0000051472 Vandas Daniel             C     40
VRL     H10N       0000000000 Mlejnek Ondra                   40
VRL     H35D       0000000000 Starý Pavel                     60
VRL     HDR        0000000000 Háková Tereza                   30
VRL     HDR        0000000000 Pakostová Martina               30
VRL     HDR        0000000000 Pilná Barbora                   30
VRL     P          0000000000 Kinclová Iva                    50
VRL0002 H10N       0000000000 Bubeník Jonáš             C     40
VRL0051 HDR        0000000000 Stará Tereza                    30
VRL0251 HDR        0000008986 Štreglová Zuzka                 30
VRL0301 HDR        0000232638 Štregl Matyáš                   30
VRL3601 H65C       0000008963 Zemánek Bohumil           C     60
VRL4851 D55C       0000008998 Knoblochová Věra          C     60
VRL4901 H55C       0000008999 Knobloch Jindřich         C     60
VRL5001 H55D       0000009001 Štregl Tomáš                    60
VRL5101 H55C       0000232640 Picek Sváťa                     60
VRL5451 D45C       0000008954 Nýdrlová Eva              C     60
VRL6251 D35D       0000008962 Vlachová Hana             C     60
VRL7303 H21C       0000008974 Štregl Petr                     60 Co nejnižší start. 
VRL7305 H21C       0000008973 Wohanka Petr              C     60 
VRL7353 D21D       0000008966 Hlaváčová Lucie           C     60 
VRL7452 D21C       0000515185 Randáková Helena          C     60 
VRL7501 H21C       0000009005 Wohanka Pavel             C     60 
VRL7552 D21D       0000008978 Štreglová Andrea                60 Co nejnižší start. 
VRL7601 H21C       0000008982 Kutlvašr Ruda             C     60 
VRL7702 H21C       0000009000 Polák Vlastimil           R     60 
VRL7752 D21C       0000051599 Kutlvašrová Vlaďka        C     60 
VRL8001 H21C       0000008980 Hanč Petr                 C     60 
VRL8254 D21D       0000331655 Kvasničková Lucie               60 
VRL8353 D21C       0000008952 Knoblochová Kamila        C     60 
VRL9052 D18C       0000008965 Šírová Natálie            C     60
VRL9102 H18C       0000009003 Machek Vojta              B     60 
VRL9252 D16C       0000008960 Doležalová Radka          B     60 
VRL9253 D16C       0000331237 Bucharová Eliška          C     60 
VRL9254 D16C       0000331285 Jebavá Lucie              B     60 
VRL9301 H16C       0000009002 Kubát Lukáš               B     60
VRL9352 D16C       0000331343 Charvátová Lucka          B     60 
VRL9501 H14C       0000219210 Waněk Adam                C     40 
VRL9601 H12C       0000331146 Charvát Jan                     40
VRL9652 D12C       0000009246 Hančová Petra             C     40 
VRL9653 D12C       0000232639 Kinclová Pavla            C     40
VRL9701 H12C       0000000000 Bubeník Adam                    40
VRL9801 H10C       0000000000 Tomeš Jan                       40
VRL9802 H10C       0000425599 Starý Ondra                     40
VRL9902 H10C       0000000000 Bachtík Tomáš             C     40 
VRL9952 D10C       0000000000 Háková Kateřina           C     40
VRL9954 D10N       0000000000 Pakostová Jana                  40
XPU8206 H21C       0000009206 Odvody Zdeněk                   60
XXX0001 P          0000009855 Kušnír Jan                      50 Přihlašovala Šárka Pátková 
XXX0002 P          0000301624 Nekvapil Viktor                 50 Přihlašovala Šárka Pátková 
ZAM4401 H55D       0000009039 Tobiška Václav            C     60
ZAM4651 D55C       0000009034 Lhotská Hana              C     60
ZAM5051 D55C       0000009033 Martincová Helena         C     60
ZAM5702 H45C       0000232634 Fikejs Vladimír           C     60
ZAM5851 D35D       0000009031 Kobližková Hana           C     60
ZAM6351 D35D       0000053569 Cabalková Ivana           C     60
ZAM6801 H35D       0000331587 Levý Tomáš                C     60
ZAM7301 H21D       0000009036 Bříza Daniel              C     60
ZAM8001 H21D       0000051470 Kobližek Kamil            C     60
ZAM9151 D18C       0000009030 Šponarová Lucie           B     60
ZAM9153 D18C       0000009035 Chládková Zuzana          B     60
ZAM9154 D18C       0000008887 Válková Marcela           B     60
ZAM9201 H16C       0000416281 Novotný Štěpán            C     60
ZAM9301 H16C       0000219272 Kubelka Tomáš             C     60
ZAM9302 H16C       0000009032 Mazura František          D     60
ZAM9601 H12C       0000009029 Hažmuka František         D     40
ZAM9602 H12D       0000051188 Dušek Martin              D     40
ZAM9603 H12C       0000009037 Lesák Jakub               C     40
ZAM9604 H12C       0000416295 Procházka Ondřej          C     40
ZAM9605 H12D       0000009040 Ježdík Václav             D     40
ZAM9606 H12D       0000009284 Neugebauer Tomáš          D     40
Celkem přihlášek: 675

Stav k 23.05.2008 04:21

© 1998 / 2006
Tomáš Leštínský - DOB7801
tomas.lestinsky@atlas.cz
ICQ: 171590730

                  Mapserver ČSOB