SPRINT

Protokol o závodě:
Závod proběhl za sychravého počasí, občas zapršelo. V začátku závodu vypadla SI krabička č.214, která byla v čase cca 15 vyměněna za funkční. V cíli lékař ošetřil jedno lehké zranění. Nebyl podán žádný protest proti porušení pravidel závodu. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
K závodu bylo příhlášeno 620 závodníků, cílem prošlo 541 závodníků. Všem účastníkům děkujeme za návštěvu.
Radek Sedlák
hlavní rozhodčí
Tomáš Leštínský
ředitel závodu
Výsledky

Výsledky + mezičasy

ŠTAFETY

Protokol o závodě:
Závod proběhl za oblačného počasí už beze srážek. Start štafet byl oproti časovému plánu posunut kvůli vyřešení soupisek a startovních čísel závodníků, což se nepodařilo úplně. Díky tomu nebylo možné zpracovat výsledky a vyhlášení vítězů se tak přesunulo na 7.kolo VČP. Během závodu byla odcizena SI krabička č.34, po zjištění této skutečnosti byla nahrazena jinou. Lékařská péče nebyla třeba. Nebyl podán žádný protest proti porušení pravidel závodu. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
K závodu se přihlásilo a cílem prošlo 147 štafet. Všem účastníkům děkujeme za návštěvu a omlouváme se za zpoždění celkových výsledků.
Radek Sedlák
hlavní rozhodčí
Tomáš Leštínský
ředitel závodu
Výsledky

Výsledky + mezičasy - vzhledem k tomu, že u mnoha závodníků není možné ani s SI-logu dohledat mezičasy, jsou tyto vytvořeny z původního souboru, který byl k dispozici v podstatě hned po závodě. V tomto souboru jsou ponechána chybná pořadí ve výsledcích! Naší snahou bylo zveřejnit alespoň něco...

 

© 1998 / 2006
Tomáš Leštínský - DOB7801
tomas.lestinsky@atlas.cz
ICQ: 171590730

                  Mapserver ČSOB