Výsledky s mezičasy rogaining 2016 Orlické Záhoří

Kategorie: MO

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1INOV-8 (CZE) Ondřej Skripnik, Radovan Čech
2850 23:30:16 472850 0
23:06:29 19:44:45 --- --- 00:05:09 --- 05:37:03 09:09:42 --- 03:10:01 17:31:17 19:08:28 21:54:40 23:20:26 --- 10:15:01 --- --- 05:57:36 04:00:05
--- 18:41:14 20:57:41 22:10:23 --- --- 01:01:13 11:24:38 --- 08:11:56 --- 21:32:54 22:45:52 --- 01:42:21 17:09:26 13:03:22 07:34:46 07:03:42 01:18:18
--- --- --- --- 16:16:45 13:53:47 09:40:35 02:14:58 02:50:02 05:23:57 --- --- 20:12:07 00:33:04 08:47:59 05:04:17 03:30:02 04:29:53 --- 06:25:21
--- 18:20:00 01:50:06 06:55:34 12:05:51 15:08:15 02:42:08 16:50:02 --- ---
2OK Lokomotiva Plzeň (CZE) František Kolovský, Jíří Valeš
2600 23:35:03 422600 0
11:22:54 05:59:36 00:22:25 --- 23:27:05 --- 15:32:22 --- --- 19:36:05 01:59:54 --- 08:58:09 00:05:36 --- --- --- --- 15:01:01 ---
05:04:13 02:47:32 06:26:27 09:17:11 13:01:36 --- 16:51:46 --- --- --- --- 08:32:09 09:50:15 00:36:42 17:40:52 01:44:04 --- --- 21:54:02 16:30:41
03:44:05 05:22:05 12:22:30 --- 01:16:52 --- --- --- 18:56:15 20:42:37 04:21:48 --- 06:49:05 13:46:16 --- 20:13:29 --- --- --- 22:24:35
04:36:05 02:33:06 17:49:48 21:42:36 --- --- 18:38:03 00:58:46 07:38:10 03:15:19
3inov-8 Team Polska (POL) Michał Jędroszkowiak, Maciej Więcek
2540 23:53:21 412540 0
00:08:40 --- --- --- --- --- 06:30:46 15:34:54 05:15:00 10:13:49 --- --- --- 23:47:22 --- 16:41:58 19:38:36 --- 02:05:21 11:28:12
--- --- --- --- 01:05:23 22:00:02 07:20:35 17:24:46 22:08:41 13:29:34 --- --- --- --- 07:47:51 --- 20:06:37 03:41:40 04:11:26 07:06:21
--- --- 00:37:55 --- 22:51:28 20:50:07 16:16:47 08:41:43 09:48:03 06:16:08 --- 03:07:03 --- 01:28:25 14:55:48 05:54:32 10:51:16 12:12:28 --- 02:28:36
--- --- 07:57:09 04:23:33 18:06:48 21:27:40 09:34:42 23:21:29 --- ---
4Ryzí extrém z hor a nížin (CZE) Miroslav Seidl, Václav Král
2360 23:49:16 402360 0
02:33:19 --- 00:35:53 --- 03:08:23 22:36:28 04:52:58 09:51:11 05:59:51 14:24:38 --- --- 01:10:49 00:05:27 19:31:37 --- --- --- --- 12:47:21
--- --- --- 00:54:49 20:14:45 --- 04:10:56 --- --- 10:51:21 --- 01:47:25 02:15:02 00:27:16 17:55:30 --- --- 08:31:59 06:41:42 04:26:45
--- --- 20:52:25 18:37:19 --- --- 09:15:44 16:43:19 14:51:01 05:09:23 --- 07:45:49 --- 03:39:44 10:10:25 05:29:22 13:27:45 11:56:04 --- 07:07:08
--- --- 18:05:12 06:34:17 --- 23:12:06 00:00:00 --- --- ---
5chromajzl & vožungr kolmo (CZE) Michal Škroch, Vojtěch Šrejber, Vladimír Hamáček
1830 23:45:45 291830 0
23:14:53 --- 22:10:06 16:47:29 00:06:33 --- --- --- 11:58:50 09:08:55 --- --- --- 23:34:14 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 01:19:37 --- 06:41:31 --- --- --- --- --- 22:47:47 21:42:40 05:44:26 --- --- --- 13:26:58 07:07:43
--- --- 01:58:29 04:53:23 --- 17:44:05 --- --- 08:24:39 10:55:31 --- 15:57:24 --- 00:49:04 --- 10:04:56 --- --- --- 14:42:39
--- --- 05:31:37 13:12:04 --- 18:49:46 08:09:11 20:27:39 03:11:43 ---
6Lenoši (CZE) Tomáš Bělohlávek, Filip Černoch
1690 23:21:30 281690 0
23:04:36 01:40:41 --- --- 22:34:53 22:13:04 --- --- --- --- 11:29:53 --- --- 00:06:57 --- --- --- --- --- ---
04:36:50 09:02:45 02:14:48 00:56:40 --- 18:05:30 --- --- 17:32:22 --- 10:18:18 --- 00:28:25 13:52:29 --- 12:06:13 19:12:13 --- --- ---
07:17:40 04:15:54 --- --- 16:18:21 20:09:29 --- --- --- --- 05:39:47 --- 03:01:18 --- --- --- --- --- --- ---
05:06:12 09:42:17 --- --- --- 21:18:24 --- 15:04:22 --- 08:16:22
7Loko Boys (CZE) Vláďa Mezník, Adam Štemberk
1580 18:33:25 231580 0
--- --- --- --- 00:06:47 --- --- --- 02:35:02 04:39:01 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:07:12 --- --- --- --- --- 06:38:53 --- --- --- --- --- --- --- 07:10:48 --- --- --- 01:47:23 05:57:30
--- 11:37:15 --- 07:44:23 --- --- --- --- 05:05:23 03:02:09 13:53:10 --- 10:15:10 00:39:17 --- 03:28:47 03:55:05 --- --- 01:18:58
12:56:44 --- 07:21:07 01:57:30 --- --- 05:17:46 --- 08:44:02 ---
8raidaventura.org / suadra (CZE) Jaroslav Najman, Jiří Zelenka
1450 18:54:41 241450 0
00:07:18 --- --- --- --- --- 09:12:43 06:18:52 --- --- --- --- 16:21:59 --- --- --- --- --- 02:08:50 ---
--- --- --- 16:43:10 01:04:11 --- 10:38:21 --- --- 07:16:17 --- --- 17:22:56 --- 11:31:37 --- --- 04:38:23 03:09:15 10:13:11
--- --- 00:38:11 12:45:43 --- --- 05:43:48 --- --- 08:55:38 --- 04:08:48 --- 01:34:02 00:00:00 --- --- --- --- 02:28:58
--- --- 11:44:56 03:02:07 --- --- --- --- --- ---
9Voko bere Vepře (CZE) Aleš Balcar, Michal Krása
1450 23:38:56 231450 0
00:09:17 --- --- --- --- --- --- --- 05:04:52 06:56:53 --- --- --- --- 10:04:00 --- --- --- 01:48:10 ---
--- --- --- --- 00:39:59 --- 08:45:51 --- --- --- --- --- 12:21:22 --- 09:18:48 --- --- 03:31:55 04:09:43 08:29:33
--- --- 11:09:46 --- --- --- --- --- 07:24:31 05:26:00 --- 02:58:51 --- 01:12:29 --- 05:49:38 06:17:08 --- --- 02:13:12
--- --- 09:29:02 04:17:41 --- --- 07:35:05 --- --- ---
10AC Rumburk (CZE) Martin Nedvídek, Michal Šandera
1420 23:31:35 251420 0
11:30:28 --- 00:40:32 05:23:10 23:03:58 23:20:01 08:16:56 --- --- --- --- --- 19:40:37 00:09:32 --- --- --- --- 08:48:31 ---
--- --- --- 19:15:27 22:20:16 --- --- --- --- --- --- 20:21:35 18:37:28 01:03:35 --- 01:44:55 --- --- 06:33:56 ---
--- --- 21:11:09 --- --- 04:16:12 --- --- --- 07:53:35 --- 05:51:15 --- 10:36:25 --- --- --- --- --- 09:21:56
--- --- --- 06:47:47 --- 03:21:32 --- 02:09:00 --- ---
11Tajfun (CZE) Daniel Kratochvíl, Martin Jílek
1420 23:45:19 221420 0
00:08:29 --- 22:48:14 17:55:28 --- --- --- --- --- 09:46:30 --- --- --- 23:31:44 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 23:11:24 22:27:37 04:23:19 --- --- --- 16:17:10 07:35:37
--- --- 00:49:04 03:13:06 --- 18:42:19 --- --- 09:06:01 12:01:39 --- 17:24:07 --- --- --- 10:41:49 --- --- --- ---
--- --- 03:46:52 --- --- 20:16:58 08:30:10 21:29:29 01:55:37 ---
12Tesil - włókno syntetyczne (CZE) Ladislav Mareš, Jiří Pešta, Přemysl Žižka
1020 22:43:46 161020 0
00:11:55 --- --- --- 22:14:08 --- --- --- --- 09:30:46 --- --- --- 21:50:55 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 01:03:46 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 06:52:23 --- --- --- 12:34:22 ---
--- --- 01:56:35 05:56:01 --- --- --- --- 08:46:37 10:21:55 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:26:39
--- --- 06:38:21 12:18:29 --- --- 08:27:01 --- 03:34:56 ---
13SK Chotěboř (CZE) Jelínek Jaromír , Hanousek Martin
DISK 17:58:33 14900 0
00:11:34 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:52:59 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 02:54:22 --- 04:58:03 --- --- --- --- --- 00:32:21 --- 05:47:28 --- --- --- --- 07:00:51
--- --- 01:54:10 --- --- --- --- --- 09:12:03 --- --- --- --- 03:42:59 --- 10:42:12 --- 11:52:43 --- ---
--- --- 06:02:16 --- --- --- 08:48:54 --- --- ---

Kategorie: WO

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1Knedlo zelo bez vepře (CZE) Alena Duchačová, Marie Voštová
1130 23:11:27 191130 0
00:12:28 04:10:45 --- --- 18:43:43 --- --- --- --- --- --- --- 01:49:26 17:19:27 --- --- --- --- --- ---
05:44:44 11:22:11 03:42:52 01:20:28 --- --- --- --- --- --- --- 02:49:12 00:34:37 --- --- 14:33:24 --- --- --- ---
--- 05:14:47 --- --- --- 20:35:49 --- --- --- --- 07:16:03 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
06:29:44 12:37:53 --- --- --- --- --- 15:39:26 --- 10:05:32
2Corpora cavernosa (CZE) Eva Setínková, Anna Záveská
1070 23:00:16 191070 0
18:21:38 --- --- --- 22:48:19 10:29:43 --- --- --- --- 05:43:26 02:36:56 --- 18:01:17 --- --- --- --- --- ---
--- 03:25:10 --- 01:16:13 20:42:32 08:52:56 --- --- 08:38:25 --- --- --- 00:29:24 --- --- 06:42:23 --- --- --- ---
--- --- 19:43:00 --- 07:44:12 --- --- --- --- --- --- --- --- 21:47:20 --- --- --- --- --- ---
--- 04:47:47 --- --- --- 09:38:31 --- 07:16:01 --- ---
3Stíhačky (CZE) Mirka Lindová, Bára Seidlová
880 23:41:22 15880 0
00:11:48 --- --- --- 19:57:52 20:20:15 --- --- --- --- --- --- 09:58:20 23:28:57 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- 10:32:34 01:21:18 --- --- --- --- --- --- 09:07:51 11:35:34 --- 02:52:53 --- --- --- --- ---
--- --- 05:36:40 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- 03:04:07 --- --- 21:25:16 --- 22:30:00 07:18:46 ---
4Šnečice (CZE) Ingrid Koppová, Marie Chaloupková
430 19:31:08 8430 0
18:30:46 --- 00:44:37 --- 19:15:02 --- --- --- --- --- --- --- --- 00:11:58 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 01:12:23 --- 05:22:06 --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 02:25:29 --- --- --- --- --- 17:12:40 --- ---

Kategorie: XO

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1ŤAP ŤAP (CZE) Víťa Zajíc, Katka Zamazalová
1920 23:50:02 321920 0
14:19:32 --- 22:57:04 --- 00:05:42 18:32:10 03:05:11 --- 06:16:52 09:29:28 --- --- --- 18:06:30 12:24:20 --- --- --- 03:25:54 08:09:09
--- --- --- --- 01:00:47 --- 01:37:45 --- --- --- --- --- 23:27:00 22:42:05 11:31:22 --- --- --- 05:31:32 01:54:31
--- --- 13:29:59 --- --- --- --- --- 09:55:11 02:38:08 --- --- --- 00:37:53 --- 06:53:18 08:40:28 07:35:55 --- 04:59:10
--- 21:53:59 11:44:52 05:42:02 --- 19:38:57 10:09:48 20:33:30 --- ---
2První oddíl (CZE) Pavla Myslivcová, Milan Důrek
1690 23:56:32 291690 0
23:47:09 10:04:11 00:34:30 --- 20:32:18 20:52:16 --- --- --- --- 02:59:29 --- 13:47:21 00:09:27 --- --- --- --- --- ---
08:46:43 04:09:03 12:01:45 14:17:27 --- 22:15:01 --- --- 22:25:50 --- 05:05:24 13:13:57 14:54:48 00:53:50 --- 02:39:26 --- --- --- ---
06:33:23 00:00:00 --- --- 01:55:56 --- --- --- --- --- 07:42:37 --- 11:15:25 --- --- --- --- --- --- ---
08:13:08 03:47:25 --- --- --- 21:41:16 --- 01:24:29 --- 05:49:45
3Máslo s marmeládou (CZE) Tereza Krchová, Zdeněk Vošta
1520 23:03:58 261520 0
00:12:05 --- 20:16:35 07:02:19 22:49:56 22:25:48 --- --- --- --- 17:06:27 --- --- 21:52:02 --- --- 08:39:09 --- --- ---
--- --- --- --- 01:00:57 10:51:52 --- --- 10:20:21 --- --- --- 21:06:12 19:47:19 --- 16:04:25 09:12:52 05:11:55 03:45:42 ---
--- --- --- --- 14:06:33 07:52:29 --- --- --- --- --- 06:25:08 --- 01:41:04 --- --- --- --- --- 02:43:21
--- 18:24:00 --- 03:31:41 --- 11:55:06 --- 14:54:40 --- ---
4Štika & Drak eXtreme Team (CZE) Jan Fukátko, Miroslava Fukátková
1490 23:27:08 261490 0
11:38:26 09:27:22 --- --- 00:06:38 00:23:50 --- --- --- --- --- --- --- 11:58:39 --- --- --- --- --- ---
08:03:43 04:51:22 --- 10:19:27 22:21:10 --- 19:49:02 --- --- --- --- --- 11:04:37 03:00:40 20:55:57 --- --- --- --- 20:09:47
06:16:30 08:33:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:01:00 --- --- 19:04:46 --- --- --- --- --- ---
07:23:24 03:49:21 21:11:17 --- --- 01:33:57 --- 02:16:35 --- 05:26:57
5Bootcamp (CZE) Veronika Vladimírová, Petr Vojtík
1350 22:40:09 201350 0
00:14:06 --- --- --- 22:04:46 --- --- --- --- 12:00:46 --- --- --- 22:26:51 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 01:42:39 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:44:00 --- --- --- 16:52:09 ---
--- --- 02:29:47 06:40:17 --- --- --- 08:55:38 11:11:07 --- --- --- --- 01:09:10 --- 13:20:41 --- 14:44:59 --- 18:20:55
--- --- 07:21:28 16:35:12 --- 21:01:00 10:11:24 --- 05:31:38 ---
6Krizáci (CZE) Veronika Bohuňková, Jiří Petřivalský
1290 23:41:58 211290 0
15:15:06 --- 00:42:58 06:34:54 23:30:28 --- --- --- --- --- --- --- 17:18:42 00:10:35 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- 16:47:48 --- --- --- --- --- --- --- 18:15:14 15:50:00 01:05:13 --- --- --- 07:38:53 08:41:51 ---
--- --- 21:58:54 --- --- 05:40:17 --- --- --- --- --- 06:54:25 --- 12:03:07 --- --- --- --- --- 09:50:14
--- --- --- 08:55:26 --- 03:25:59 --- 01:47:50 20:04:57 ---
7Ještědští skoroběžci (CZE) Zuzka Skřičilová, Jarda Gubiš
750 17:31:03 12750 0
--- --- --- --- 00:07:50 --- --- --- --- --- 08:47:43 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 11:09:45 --- --- --- 05:06:33 --- --- 04:52:29 --- --- --- --- --- --- 08:12:07 02:54:43 --- --- ---
--- --- --- --- 06:40:54 02:16:40 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- 01:27:24 --- 07:28:51 --- 13:22:41
8VivoOstrava (CZE) Radka Zahradniková, Petr Kostka
590 20:12:19 10590 0
--- 04:19:51 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 01:47:59 --- --- --- --- --- --- ---
06:20:49 --- 03:51:46 01:16:02 --- --- --- --- --- --- --- --- 00:27:12 --- --- --- --- --- --- ---
09:28:13 05:45:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:56:46 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
07:19:52 --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kategorie: MV

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech (CZE) Jan Tojnar, Hynek Urban
2350 23:18:53 372350 0
23:04:24 --- 08:49:23 --- 10:41:17 --- --- --- --- 19:18:54 07:19:14 --- 00:56:55 09:12:17 --- --- --- --- --- ---
03:16:11 06:13:45 01:54:44 00:40:22 21:59:25 --- 21:08:54 --- --- --- --- 01:17:19 00:17:19 08:36:03 --- 07:45:24 --- 15:33:23 13:38:58 20:49:04
04:59:53 03:01:11 --- --- --- --- --- --- 19:49:30 --- 04:08:44 14:30:19 02:19:34 11:29:40 --- 17:47:52 18:28:54 16:58:23 --- 12:22:22
03:46:23 06:46:50 --- 13:29:42 --- --- 20:10:31 08:15:17 --- 05:36:53
2Západní expres (CZE) Jiří Kašpar, Ondřej Vohradský
1980 23:53:25 321980 0
23:43:31 15:45:39 --- --- 00:08:32 23:13:00 --- --- 03:33:35 06:19:20 19:02:14 16:44:10 --- 23:30:33 --- --- --- --- --- ---
--- 17:30:52 15:10:11 --- --- --- 08:35:21 --- --- --- --- 13:55:36 --- --- 09:15:28 19:46:58 --- --- 02:18:43 08:11:37
--- --- --- 10:39:14 20:56:21 --- --- --- 06:56:17 04:18:30 --- --- --- 00:48:38 --- 04:46:07 05:29:18 --- --- 01:42:46
--- 18:13:45 09:28:07 02:30:02 --- 22:40:31 07:11:33 20:17:06 12:05:56 ---
3Pasivní rakváči (CZE) Roman Moskva, Ivan Belobrad
1750 23:37:22 271750 0
--- --- 14:27:52 --- 00:05:47 22:22:24 --- --- --- 05:31:42 --- --- --- 13:59:46 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- 01:11:59 --- 19:10:55 --- --- --- 23:10:29 --- 02:34:27 16:34:29 19:58:18 --- 09:21:01 01:26:39
--- --- --- --- 18:07:58 20:44:16 --- 03:13:21 05:05:33 --- --- --- --- 00:34:12 --- 07:27:25 06:49:27 08:05:44 --- 10:32:02
--- --- 02:23:49 09:12:17 --- 21:33:29 04:33:40 17:07:07 --- ---
4Partaci (CZE) Tomáš Zdráhal, František Albert
1470 23:28:16 241470 0
00:08:48 12:21:37 --- --- 23:13:24 01:13:36 --- --- --- --- 06:39:53 --- --- 00:47:58 --- --- --- --- --- ---
--- 08:20:56 13:24:39 --- --- 02:39:34 21:14:54 --- 02:48:10 --- --- --- 00:23:39 --- 20:29:29 06:10:46 --- --- --- ---
--- --- --- 19:17:42 05:02:39 --- --- --- --- --- --- --- 14:22:15 22:12:47 --- --- --- --- --- ---
--- 07:49:24 20:10:02 --- --- 02:02:06 --- 05:46:00 17:00:38 09:09:32
5KUAKUO (CZE) Pavel Procházka, Jiří Štancl
1440 22:39:16 241440 0
00:09:42 --- --- --- 14:23:50 --- --- --- --- --- 06:39:39 01:53:18 --- 14:44:41 --- --- --- --- --- ---
--- 04:21:40 --- 01:01:59 21:20:19 --- 18:27:28 --- 09:35:54 --- --- --- 00:27:08 05:44:38 19:40:18 07:29:02 10:21:42 --- --- 18:57:04
02:42:12 --- --- --- 08:34:36 11:33:16 --- --- --- --- --- --- --- 17:18:23 --- --- --- --- --- ---
--- 04:54:41 19:54:38 --- --- --- --- 07:56:28 --- 03:30:58
6KRK_toja (CZE) Švihla Tomáš, Vedral Jaroslav
1430 23:18:47 231430 0
00:09:09 --- --- --- 22:06:40 21:44:04 08:25:40 --- --- 06:28:42 --- --- --- 17:54:13 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 01:40:41 --- 03:34:52 --- --- --- --- --- 22:47:54 --- 03:03:41 --- --- --- 09:52:29 04:17:25
--- --- 00:49:58 --- --- --- --- --- 05:39:07 07:44:39 --- --- --- 12:10:17 --- 07:12:00 --- --- --- 10:51:35
--- --- 02:50:00 09:38:38 --- 20:28:45 05:10:40 18:59:23 --- ---
7KRK_DOR_001 (CZE) Pavel Kučera, Martin Žáček
1300 23:34:18 221300 0
00:09:13 --- --- --- 23:02:13 --- --- --- --- --- 05:40:02 01:44:06 --- 23:21:57 --- 17:35:11 --- --- --- ---
--- 02:14:39 --- 00:56:46 --- 10:05:46 --- --- 10:28:26 --- 03:39:37 --- 00:24:24 --- --- 06:41:05 11:30:36 19:17:40 19:58:40 ---
--- --- --- --- --- --- 18:23:38 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 04:59:21 --- 20:14:14 --- 08:45:01 --- 07:06:53 --- 02:52:00
8MountO'runners Ostrava (CZE) Honza Holec, Milan Svěchota
1280 23:19:05 201280 0
00:09:32 --- --- --- 23:08:30 --- --- --- 03:37:12 08:48:33 --- --- --- 20:08:28 --- --- --- --- --- 06:27:46
--- --- --- --- --- --- 11:12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 02:24:33 10:31:42
--- --- --- --- --- --- --- --- 09:25:04 04:21:13 --- --- --- 01:02:08 --- 04:55:00 --- 05:40:40 --- 01:51:25
--- --- 13:03:12 02:53:48 --- 22:16:59 09:42:37 21:13:54 --- ---
9Bez klobouku (CZE) Marek Kůstka, Martin Sadílek
1190 23:47:46 181190 0
23:38:53 --- --- --- 21:19:17 23:10:12 --- --- --- 07:23:50 --- --- --- 23:26:22 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 02:49:36 03:24:43 ---
--- --- --- --- --- --- --- --- 07:49:03 --- --- 02:13:30 --- 00:43:12 --- 05:28:35 06:44:42 04:39:19 --- 01:30:33
--- --- 11:04:20 03:35:14 --- 22:37:20 08:38:45 --- --- ---
10JAZGOT (POL) Janusz Olbrycht, Zbigniew Wrzosek
1150 23:39:03 191150 0
23:25:50 --- 22:28:11 07:02:12 11:28:51 --- --- --- --- --- 20:13:58 --- --- 00:11:46 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- 03:10:46 --- --- --- --- --- --- 23:01:59 18:48:03 --- 19:40:02 --- --- 08:27:33 ---
--- --- --- --- 01:48:28 06:12:44 --- --- --- --- --- 07:22:24 --- --- --- --- --- --- --- 09:50:43
--- 21:20:23 --- 08:45:43 --- 05:25:59 --- 01:12:36 --- ---

Kategorie: WV

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1Velmi kvalitní turistika (CZE) Jana Kožinová, Pavlína Procházková
1830 23:07:01 311830 0
00:08:56 --- 21:11:28 10:28:18 22:13:04 22:37:55 06:15:22 --- --- 05:47:07 --- 19:44:18 --- 21:51:40 --- --- --- --- --- ---
--- 19:02:49 --- --- 00:46:47 13:32:40 03:32:32 --- 13:11:21 --- --- --- --- --- 02:25:37 16:56:13 12:24:54 --- 08:07:00 04:01:14
--- --- --- --- --- 11:40:10 --- --- 05:12:18 06:40:15 --- 09:57:06 --- 01:21:22 --- --- --- --- --- 08:48:08
--- 18:29:37 02:38:42 07:56:10 --- 15:08:27 04:55:20 16:25:08 --- ---
2Holky od Berounky (CZE) Pavla Vildmonová, Jitka Svobodová
1610 23:17:23 271610 0
00:09:06 02:53:51 11:49:06 18:23:28 23:05:46 15:03:56 --- --- --- --- --- --- 01:20:45 12:24:45 --- --- --- --- --- ---
04:39:31 08:42:04 02:32:20 00:56:33 --- --- --- --- --- --- --- 01:48:11 00:23:22 11:22:01 --- --- --- --- 19:58:46 ---
06:53:45 04:15:32 --- --- --- 17:29:18 --- --- --- --- 05:45:24 18:49:50 --- --- --- --- --- --- --- ---
05:14:14 09:17:46 --- 20:14:07 --- 16:29:34 --- 10:33:40 --- 07:50:56
3Kangdjoktjo (CZE) Věra Hájková, Zuzana Setínková
1390 23:46:37 231390 0
21:03:33 16:51:46 --- --- 00:08:16 --- --- --- --- --- 07:09:20 --- 19:15:53 23:32:57 --- --- --- --- --- ---
--- --- 17:32:57 19:48:20 --- 04:41:46 --- --- 04:24:10 --- 08:46:27 18:33:50 20:32:57 --- --- 06:30:24 03:22:06 --- --- ---
--- --- --- --- --- 02:31:58 --- --- --- --- 13:54:57 --- --- 22:20:52 --- --- --- --- --- ---
15:07:15 08:01:58 --- --- --- 01:50:09 --- 06:07:02 --- 10:09:51
4restatr (CZE) Zuzana Tion Leštinová, Hana Křístková
1220 22:48:56 211220 0
09:15:08 --- --- --- 00:07:03 00:22:22 --- --- --- --- 05:26:23 06:58:35 --- 09:28:52 --- --- --- --- 20:27:07 ---
--- 06:32:02 --- 08:18:13 --- 01:45:08 --- --- 01:54:29 --- --- --- 08:55:05 --- --- 05:03:11 --- --- 19:05:43 ---
--- --- --- --- 02:52:03 --- --- --- --- --- --- --- --- 21:53:50 --- --- --- --- --- 18:26:09
--- 06:10:38 --- 19:23:07 --- 01:19:32 --- 03:22:58 --- ---
5WIT aj baby (CZE) Monika Krejčíková, Anna Stackeová
1210 23:22:19 201210 0
00:13:45 --- --- --- 22:41:07 --- --- --- 18:09:14 08:37:38 --- --- --- 23:07:15 --- --- --- --- --- 10:34:59
--- --- --- --- 02:11:57 --- 03:24:27 --- --- --- --- --- --- --- 05:17:15 --- --- --- 19:52:33 04:09:08
--- --- --- --- --- --- --- --- 07:29:13 17:28:25 --- --- --- 01:28:44 --- 16:40:23 09:31:27 --- --- 20:57:09
--- --- 05:44:15 19:38:10 --- --- 07:10:46 --- --- ---

Kategorie: XV

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1Historici (CZE) Michal Klapka, Milada Klapková
1730 23:18:55 281730 0
00:09:00 --- --- --- 22:11:08 21:55:06 08:25:32 --- --- 06:28:47 --- --- --- 14:50:33 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 01:40:30 19:03:37 03:35:00 --- 18:45:10 --- --- --- 22:48:03 15:50:52 03:03:35 --- --- --- 09:52:26 04:17:19
--- --- 00:50:01 --- 17:35:29 20:16:25 --- --- 05:39:24 07:44:55 --- --- --- 12:12:09 --- 07:12:19 --- --- --- 10:51:29
--- --- 02:49:47 09:38:36 --- 21:17:27 05:11:03 16:44:36 --- ---
2WITaj (CZE) Zbyněk Krejčík, Glabazňová Jana
1360 22:55:58 231360 0
22:23:58 --- --- 07:55:00 00:08:24 --- 02:56:14 --- --- --- --- 20:04:15 --- 22:42:58 --- --- --- --- 02:33:32 ---
--- 19:36:30 --- 21:09:21 --- 12:16:37 --- --- 12:33:00 --- --- --- 21:56:43 --- --- 17:18:19 --- --- 06:01:37 ---
--- --- --- --- --- 08:45:13 --- --- --- 03:42:36 --- 07:12:53 --- 00:55:22 --- --- --- --- --- 01:44:16
--- 19:04:48 --- 05:50:36 --- 10:51:40 --- 16:39:23 --- ---
3Myslivecká dvojka (CZE) Tomáš Myslivec, Lenka Myslivcová
1350 23:35:13 211350 0
--- --- 11:49:12 --- 18:23:45 --- --- --- --- --- --- --- 01:12:31 12:24:52 --- --- --- --- --- ---
04:34:43 08:42:10 02:25:44 00:49:57 --- --- --- --- --- --- --- 01:38:26 00:17:22 11:22:16 --- --- --- --- --- ---
06:53:34 04:09:39 --- --- --- --- --- --- --- --- 05:49:53 --- 02:58:07 22:27:47 --- --- --- --- --- ---
05:15:03 09:18:01 --- --- --- 20:40:04 --- 10:34:04 --- 07:51:04
4Luftíci (CZE) Tomáš Brožek, Květa Brožková
1330 21:04:47 221330 0
00:09:38 --- 16:36:14 10:19:18 14:24:00 19:19:41 --- --- --- 04:48:50 --- --- --- 15:57:54 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- 01:52:38 --- --- --- --- --- 20:30:21 17:10:34 02:25:48 --- --- --- 07:30:19 ---
--- --- --- --- --- 11:15:57 --- --- 04:07:57 --- --- 09:21:07 --- 00:59:02 --- 05:32:25 --- 06:22:02 --- ---
--- --- 02:38:29 08:15:39 --- --- 03:31:45 18:00:29 --- ---
5Mauersegler Berlin (GER) Katrin Charlet, Norbert Charlet
950 16:56:09 16950 0
--- --- 00:44:16 09:21:11 --- --- --- --- --- --- 02:34:58 --- --- 00:10:46 --- --- 07:45:12 --- --- ---
--- --- --- --- --- 05:53:04 --- --- 06:12:45 --- --- --- --- 01:12:16 --- 03:05:17 06:59:40 --- 12:35:20 ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:04:19 --- --- --- --- --- --- --- 14:31:08
--- --- --- 12:17:16 --- 04:49:45 --- 03:36:20 --- ---
6Müllerovi (CZE) Robert Müller, Zorka Müllerová
950 18:41:06 16950 0
00:11:21 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:17:10 01:39:00 18:06:11 --- --- --- --- --- ---
06:22:30 12:27:00 03:28:56 01:13:20 --- --- --- --- --- --- --- 02:17:05 00:30:47 --- --- 16:12:38 --- --- --- ---
--- 05:50:07 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 04:11:29 --- --- --- --- --- --- ---
07:04:49 14:17:42 --- --- --- --- --- 16:55:17 --- ---
7NADA + WADA (GER) Frank Kretzschmar, Ute Kretzschmar
620 23:15:16 11620 0
--- --- --- --- 19:04:07 19:42:01 --- --- --- --- --- --- --- 22:59:55 07:54:36 --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 02:04:55 --- 03:47:40 --- --- --- --- --- --- 21:56:12 06:05:46 --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 01:10:48 --- --- --- --- --- ---
--- --- 05:43:49 --- --- --- --- 21:05:14 --- ---

Kategorie: MO12

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1LCE + Čelovky LUCIFER (CZE) Jan Červák, Petr Dvořák
1420 11:54:03 221420 0
--- --- 11:08:45 08:17:21 00:09:55 --- --- --- --- 05:02:18 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 01:12:12 --- 02:00:24 --- --- --- --- --- 11:37:19 10:53:45 03:05:34 --- --- --- 07:05:29 02:19:24
--- --- --- --- --- 08:49:35 --- --- 04:29:30 06:06:37 --- 07:55:03 --- 00:45:26 --- 05:38:14 --- --- --- ---
--- --- 03:17:47 06:55:48 --- 09:36:07 04:15:54 10:27:31 --- ---
2Pan Kotrč (CZE) Vít Hulec, Jan Hulec
1020 11:53:50 161020 0
--- --- --- 08:22:36 11:44:13 --- --- --- --- --- 01:55:05 --- --- 00:08:00 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- 05:10:22 --- --- --- --- 00:52:53 --- 02:31:57 --- --- 09:14:59 ---
--- --- --- --- 03:56:04 07:53:35 --- --- --- --- --- 08:39:12 --- 11:00:55 --- --- --- --- --- 10:04:45
--- --- --- 09:26:48 --- 07:02:55 --- 03:16:12 --- ---
3Lochnesky (CZE) Tomáš Jirka, Ivoš Raisr
950 11:32:57 16950 0
00:18:53 01:54:39 --- --- 11:22:14 11:02:39 --- --- --- --- --- --- --- 00:07:09 --- --- --- --- --- ---
03:46:48 08:04:58 --- 01:20:25 --- --- --- --- --- --- --- --- 00:39:31 --- --- --- --- --- --- ---
06:22:23 03:07:13 --- --- --- --- --- --- --- --- 05:25:47 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
04:24:37 08:35:12 --- --- --- --- --- 09:51:24 --- 07:15:24
4Havrani (CZE) Zdeněk Juračka, Libor Krhut
470 11:10:45 8470 0
07:47:12 --- --- --- 10:58:08 --- --- --- --- --- --- --- --- 00:09:59 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 08:47:35 --- --- --- --- --- --- --- --- 01:00:12 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:32:59 --- --- --- --- --- ---
--- 02:36:40 --- --- --- --- --- 04:33:56 --- ---

Kategorie: XO12

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1Kačka s tátou (CZE) František Bartoš, Kateřina Bartošová
630 10:12:01 11630 0
09:39:33 --- --- 06:08:35 00:09:10 09:03:04 --- --- --- --- --- --- --- 09:59:19 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 03:43:07 ---
--- --- --- --- --- 06:57:45 --- --- --- --- --- --- --- 01:11:07 --- --- --- --- --- 02:25:10
--- --- --- 03:29:00 --- 08:10:27 --- --- --- ---
2Košířské šlapky (CZE) Libor Pavlík, Klára Pavlíková
360 06:24:28 6360 0
--- --- 00:35:38 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 00:07:43 --- --- --- --- --- ---
--- 04:01:38 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 01:01:49 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 03:17:06 --- --- --- --- --- 01:41:20 --- ---

Kategorie: MO6

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1Ztracené existence (CZE) Jindřich Švorc, Tomáš Klogner
630 05:55:52 11630 0
00:08:00 --- --- --- 05:48:44 --- 03:23:47 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 00:46:44 --- 02:17:40 --- --- --- --- --- --- --- 01:49:59 --- --- --- 04:22:51 02:36:29
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 04:58:18
--- --- 01:40:43 04:06:42 --- --- --- --- --- ---
2Jelen s Méďou (CZE) Jelínek Jaromír, Meduna Josef
340 05:44:57 7340 0
--- --- 00:38:38 --- 05:37:51 05:26:46 --- --- --- --- --- --- --- 00:07:29 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 01:12:31 --- 03:44:03 --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- 04:22:42 --- ---
3VČELAŘI (CZE) Jiří Mlateček, Jiří Mlateček
200 06:05:23 9500 300
--- --- --- --- 00:06:20 00:19:59 --- --- --- --- --- --- --- 05:59:53 --- --- 02:05:56 --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- 04:12:49 --- --- --- --- --- --- --- 02:27:29 --- --- ---
--- --- --- --- --- 01:33:39 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- 01:01:37 --- 05:35:22 --- ---

Kategorie: WO6

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1Tady jsou lvi(ce) (CZE) Berenika Kučerová, Olina Šimerková
550 05:10:38 10550 0
04:46:32 --- 03:55:30 --- 00:07:02 00:22:00 --- --- --- --- --- --- --- 05:00:00 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 04:24:53 03:34:12 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 02:48:25 --- --- --- 01:02:11 --- 01:50:11 --- ---
2Bludičky (CZE) Dudášková Lenka, Dudášková Klára
370 05:49:05 7370 0
--- --- 05:02:18 --- 00:08:18 00:32:36 --- --- --- --- --- --- --- 05:38:33 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 04:30:53 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- 02:01:44 --- 03:38:10 --- ---
3Ája a Pája (CZE) Alena Cipryánová, Pavla Přívozníková
180 06:04:14 7430 250
--- --- --- 03:49:49 00:07:07 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 02:13:14 ---
--- --- --- --- --- 04:30:09 --- --- --- --- --- 03:18:28 --- 00:45:34 --- --- --- --- --- 01:38:12
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kategorie: XO6

PořadíNázev týmu Členové týmu
Výsledek ČasPočet kontrolSkórePenalizace
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
1Krokouši (CZE) Jakub Illner, Daniela Illnerová
640 05:58:18 10640 0
--- --- --- --- --- 05:42:55 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- 00:45:52 --- 04:32:23 --- --- 04:18:50 --- --- --- 00:18:00 02:20:05 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- 03:32:43 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 01:42:26 --- --- --- 05:17:57 --- 02:51:45 --- ---
2Běžci z Únětic (CZE) Jaroslav Sedláček, Petra Sedláčková
580 05:58:36 10580 0
--- --- 00:31:55 --- --- --- --- --- --- --- 01:59:48 --- --- 00:07:18 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- 04:34:36 --- --- 04:19:36 --- --- --- --- 00:56:15 --- 02:22:13 --- --- --- ---
--- --- --- --- 03:33:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- 05:17:26 --- 02:48:31 --- ---
3Tvrdý íčka (CZE) Ivo Novák, Ida Balusková
540 05:52:41 10540 0
00:18:16 --- 01:00:22 --- 04:19:21 04:03:26 --- --- --- --- --- --- --- 00:06:48 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 00:33:05 01:25:47 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 05:05:34 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- 03:25:42 --- 02:04:10 --- ---
4Quest (CZE) Jan Šticha, Hana Řepová
430 05:37:58 8430 0
--- --- 00:30:38 --- 05:28:25 05:15:45 --- --- --- --- --- --- --- 00:06:53 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 00:54:53 --- 03:56:15 --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 02:09:22 --- --- --- --- --- 04:21:56 --- ---
5HK Homolka (CZE) Stanislav Holas, Renata Holasová
390 05:41:32 7390 0
00:09:37 --- 01:10:05 --- 05:27:47 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 00:28:17 01:40:22 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- 04:34:41 --- 02:52:45 --- ---
6Zkratka je nejdelší možná vzdálenost mezi dvěma body (CZE) Veronika Gloserová, Jan Petráš, Jakub Petráš
320 05:51:31 8320 0
00:12:26 --- 04:41:32 --- 05:42:20 --- --- --- --- --- --- 03:12:30 01:42:25 05:23:31 --- --- --- --- --- ---
--- --- --- 01:13:50 --- --- --- --- --- --- --- --- 00:34:35 --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Využití kontrol

30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
48 12 28 15 54 29 12 4 9 23 18 10 16 54 4 3 4 0 9 6
12 22 13 25 25 17 25 2 20 4 4 14 41 33 27 27 12 10 36 23
10 12 17 9 18 24 5 5 23 20 12 20 9 39 4 21 11 11 0 31
13 29 30 34 2 42 23 51 10 14

Tištěno: 04.07.2016 15:04:07