ROGAINING, Mistrovství ČR, 2.-3.7.2016 Orlické Záhoří

Přihlášky - Seznam přihlášených týmů

kategorie MO

IDTýmČlenové týmu
48 AC Rumburk
MO, CZE
Martin Nedvídek, 7402727
Michal Šandera,
1250
5 chromajzl & vožungr
MO, CZE
Michal Škroch,
Vojtěch Šrejber,
1300
2 EXTREME FETROCK TEAM
MO, CZE
Robin Jančík,
Tomáš Hlaváč,
1300
19 INOV-8
MO, Česk
Ondřej Skripnik, 720999
Radovan Čech, 515094
1200
71 inov-8 Team Polska
MO, PL
Michał Jędroszkowiak,
Maciej Więcek,
1700
0 Kolmo na vrstevnice!
MO, CZE
Vladimír Hamáček,
Jan Sobotka,
1300
20 Lenoši
MO, CZE
Tomáš Bělohlávek,
Filip Černoch,
1300
45 Loko Boys
MO, CZE
Vláďa Mezník, 981802
Adam Štemberk, 981803
1200
34 OK Lokomotiva Plzeň
MO, CZE
František Kolovský, 887626
Jíří Valeš, 7201192
1200
35 raidaventura.org / suadra
MO, CZE/
Jaroslav Najman, 700312
Jiří Zelenka, 7003001
1200
60 Ryzí extrém z hor a nížin
MO, CZE
Miroslav Seidl, 888643
Václav Král,
1250
18 SK Chotěboř
MO, CZE
Hanousek Martin,
Jelínek Jaromír , 899166
1250
38 Tajfun
MO, CZE
Daniel Kratochvíl, 682339
Martin Jílek, 7260016
1200
37 Tesil - włókno syntetyczne
MO, CZE
Ladislav Mareš, 682697
Jiří Pešta, 682109
Přemysl Žižka,
1850
57 Voko bere
MO, CZE
Aleš Balcar, 995886
Martin Baier, 7677777
1200

kategorie WO

IDTýmČlenové týmu
62 Corpora cavernosa
WO, CZE
Eva Setínková,
Anna Záveská,
1300
22 Knedlo zelo bez vepře
WO, CZE
Alena Duchačová,
Marie Voštová,
1300
30 Konečně budeme mít čas si popovídat
WO, CZE
Lucie Doležalová, 301707
Anna Doležalová, 301711
1200
9 Šnečice
WO, CZE
Ingrid Koppová, 52166
Marie Chalupková, 410377
1200
23 Stíhačky
WO, CZE
Mirka Lindová, 7200327
Bára Seidlová, 7207365
1200

kategorie XO

IDTýmČlenové týmu
63 Bootcamp
XO, CZE
Petr Vojtík, 1413335
Veronika Vladimírová,
1250
51 Ještědští skoroběžci
XO, Česk
Zuzka Skřičilová,
Jarda Gubiš,
1300
66 Krizáci
XO, CZE
Veronika Bohuňková,
Jiří Petřivalský,
1700
25 Máslo s marmeládou
XO, CZE
Tereza Krchová,
Zdeněk Vošta,
1300
41 První oddíl
XO, CZE
Pavla Myslivcová, 2051524
Milan Důrek,
1200
46 Štika & Drak eXtreme Team
XO, CZE
Jan Fukátko,
Miroslava Fukátková,
1300
42 Superžabky
XO, CZ/F
Jiří Toman,
Pauline Walter,
1300
72 VivoOstrava
XO, CZE
Petr Kostka, 2027244
Radka Zahradniková,
2000
55 ŤAP ŤAP
XO, CZE
Katka Zamazalová,
Víťa Zajíc, 515469
1250

kategorie MV

IDTýmČlenové týmu
40 Bez klobouku
MV, CZE
Marek Kůstka, 7205562
Martin Sadílek,
1200
44 JAZGOT
MV, Pols
Janusz Olbrycht, 886663
Zbigniew Wrzosek,
1250
7 KRK_DOR_001
MV, CZE
Martin Žáček, 1396842
Pavel Kučera, 7207345
1200
43 KRK_toja
MV, CZE
Švihla Tomáš,
Vedral Jaroslav,
1300
31 KUAKUO
MV, CZE
Pavel Procházka, 920673
Jiří Štancl, 887163
1200
6 MountO'runners Ostrava
MV, CZE
Honza Holec, 9101183
Milan Svěchota, 9101186
1200
50 Partaci
MV, CZE
Tomáš Zdráhal, 895219
František Albert, 1931332
1200
39 Pasivní rakváči
MV, CZE
Roman Moskva, 7506161
Ivan Belobrad,
1250
54 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
MV, CZE
Hynek Urban,
Jan Tojnar, 7205037
1250
65 Západní expres
MV, CZE
Jiří Kašpar, 888647
Ondřej Vohradský, 515083
1600

kategorie WV

IDTýmČlenové týmu
16 Holky od Berounky
WV, CZE
Pavla Vildmonová, 995812
Jitka Svobodová, 9102142
1200
17 Kangdjoktjo
WV, CZE
Věra Hájková, 995869
Zuzana Setínková, 995897
1200
28 restatr
WV, CZE
Hana Křístková,
Zuzana Tion Leštinová,
1300
21 Velmi kvalitní turistika
WV, CZE
Jana Kožinová, 502089
Pavlína Procházková, 515431
1200
12 WIT aj baby
WV, CZE
Monika Krejčíková, 889302
Anna Stackeová, 889300
1200

kategorie XV

IDTýmČlenové týmu
56 Historici
XV, CZE
Michal Klapka,
Milada Klapková,
1300
4 HK Homolka
XV, CZE
Stanislav Holas,
Renata Holasová,
1300
32 Luftíci
XV, CZE
Tomáš Brožek, 920653
Květa Brožková, 887160
1200
1 Mauersegler Berlin
XV, GER
Katrin Charlet, 7204581
Norbert Charlet, 1409461
1200
47 Müllerovi
XV, CZE
Robert Müller, 553456
Zorka Müllerová, 981805
1200
68 Myslivecká dvojka
XV, CZE
Tomáš Myslivec,
Lenka Myslivcová,
1700
64 NADA + WADA
XV, GER
Frank Kretzschmar, 997925
Ute Kretzschmar,
1650
13 WITaj
XV, CZE
Zbyněk Krejčík, 7571221
Glabazňová Jana, 515423
1200

kategorie MO12

IDTýmČlenové týmu
33 Havrani
MO12, CZE
Zdeněk Juračka, 52752
Libor Krhut, 303932
1200
59 LCE + Čelovky LUCIFER
MO12, CZE
Jan Červák, 766112
Petr Dvořák, 7203327
1200
3 Lochnesky
MO12, CZE
Ivoš Raisr, 7207340
Tomáš Jirka, 7201754
1200
70 Pan Kotrč
MO12, CZE
Jan Hulec,
Vít Hulec, 780815
1650
74 Vepř
MO12, CZE
Michal Krása,
1050

kategorie XO12

IDTýmČlenové týmu
26 Kačka s tátou
XO12, Česk
František Bartoš,
Kateřina Bartošová,
1300
8 Košířské šlapky
XO12, CZE
Libor Pavlík, 8124
Klára Pavlíková, 8111
1200

kategorie MO6

IDTýmČlenové týmu
11 Jelen s Méďou
MO6, CZE
Jelínek Jaromír, 2081398
Meduna Josef, 899173
600
29 VČELAŘI
MO6, Česk
Jiří Mlateček, 09160
Jiří Mlateček, 09858
600
15 Ztracené existence
MO6, Czec
Jindřich Švorc, dodame
Tomáš Klogner, dodame
600

kategorie WO6

IDTýmČlenové týmu
67 Ája a Pája
WO6, Česk
Alena Cipryánová,
Pavla Přívozníková, 7203455
800
10 Bludičky
WO6, CZE
Dudášková Lenka, 888649
Dudášková Klára, 7254
600
49 Tady jsou lvi(ce)
WO6, Česk
Berenika Kučerová, 2102812
Olina Šimerková, 682094
600

kategorie XO6

IDTýmČlenové týmu
24 Běžci z Únětic
XO6, Česk
Jaroslav Sedláček, 51894
Petra Sedláčková, 07921
600
73 Krokouši
XO6, CZE
Jakub Illner, 515448
Daniela Illnerová, 231939
1000
58 Quest
XO6, CZE
Jan Šticha,
Hana Řepová,
700
69 Tvrdý íčka
XO6, CZE
Ivo Novák, 51679
Ida Balusková, 681852
800
36 Zkratka je nejdelší možná vzdálenost mezi dvěma body
XO6, CZE
Veronika Gloserová,
Jan Petráš,
Jakub Petráš,
1050

celkem: 84750 Kč, 70 tymu, 53 cipu k pujceni
CSV

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
©2016 DOB7801