PreOr

Aurelia Trail-O (2015-04-18, Zlotoryja) - day 1

OPEN

Protokol:
Závod proběhl za chladného počasí s několika krátkými přeháňkami dle časového harmonogramu. K závodu bylo přihlášeno 80 závodníků, cílem prošlo 67 závodníků. Po závodě byl podán protest na kontrolu č.10 (srázek, konec). Jury po měření v terénu zjistila, že srázek na konci měří 70 cm, tudíž kontrolu zrušila. Následně byla podána námitka proti kontrole č.9. Na základě zrušení kontroly 10, kde důvodem zrušení bylo jen 30 cm (navzdory informaci v pokynech, že to není geodetické cvičení), hlavní rozhodčí rozhodl, že vzhledem k tomu, že existovalo zavádějící řešení, které u 9 vedlo k více než 2 metrové chybě, je fér kontrolu taktéž zrušit.

##NameNat.PtsTCTotal
time
Pen.1234567891011121314151617181920T11T12T1
time
∑ T
∑ T
wrong
BBZZBBAAXXZBAAZZAAZCAC
1.Furucz Ján
18
860:300BBZZBBAAZAZBAAZZAAZCAC880
2.Forst Libor
18
1184:280BBZZBBAAACZBAAZZAAZCAC11110
3.Kurfurst Pavel
18
2351:310BBZZBBAAAAZBAAZZAAZCAC23230
4.Dudík Pavel
18
2966:510BBZZBBAAACZBAAZZAAZCAC29290
5.Forstová Lenka
18
7873:590BBZZBBAAACZBAAZZAAZCBC18181
6.Sławiński Tadeusz
17
94100:28-1BBZZBBAAZAZBAAZZAAZCBC34341
7.Dudík Petr
16
2058:480BBZZBBAZAAZBABZZAAZCAC20200
8.Šimek Miroslav
16
2494:160BBZZBBAAZCBBAAZZAABCAC24240
9.Sedlák Radek
16
2970:160BBZCBBCAAAZBAAZZAAZCAC29290
10.Wieszaczewski Jacek
16
5193:330BBZZBBAAAAZBZBZZAAZCAC51510
11.Šimková Markéta
16
10193:260BCZZBBAAZAZBZAZZAAZCBC41411
12.Kurfürstová Magdalena
15
1850:140BBAZBBAAAAZBAZBZAAZCAC18180
13.Wysocki Andrzej
15
2074:080BBZZBBAAABABZZZZAAZCAC20200
14.Jacek Gorczyca
14
1562:340BBAZBBAAZBABAABZABZCAC15150
15.Mastela Rafał
14
3557:050BBAZBBAAAAZBAZZAZAZCAC35350
16.Mazan Bartłomiej
14
9175:530BBZZBCABZBABAAZZABZCAD31311
17.Marszałek Waldemar
14
9553:070BBZZBCAAZAZAAABAAAZCBC35351
18.Podziński Rafał
13
2042:170BBZZBBZAZAABBAZZZBZCAC20200
19.Petr Pavel
13
7232:540BBAZBBAAZAABZAZAAABCAD12121
20.Maas Piotr
13
11658:590BCAZBBAAZAAZAABZAAZCEC56561
21.Aleksandra Anna Hornik
12
1746:050BBACBBAZAAABZAZAAAZCAC17170
22.Duda Jakub
12
3464:220BBZZBBBCABABBBBZAAZCAC34340
23.Antosik Małgorzata
12
8980:390BZZZBBZCZBBBZAZAAAZCBC29291
24.Skonieczny Andrzej
11
3486:100ABAZBCAZZCZBBZAZZAAACAC34340
25.Staszak Artur
11
14941:300BAAZBBBAAAABAABAAAACBD29292
26.Horodniczy Radosław
11
18047:220BBAZBBAAABZAZCBAABZCXX60602
27.Kost Aleksandra
10
9166:150BBZCCBAAZBABABBAABACAE31311
28.Puternicka Joanna
9
1274:070AAAZBCCAAAABAZZZABACAC12120
29.Kołeczko Łukasz
9
4764:160BBZABBBCAAABBCBZZBZCAC47470
30.Petersburski Robert
9
5373:490ABBZZBCBZBAAAAZAAAACAC53530
31.Tomanek Krzysztof
9
9242:290BBAABCBAZBABAABAABBCBC32321
32.Waclaw Czerkawski
9
9553:050BAACAAAAAAABAAZAABBCBC35351
33.Biolik Emil
8
1739:320ABBZBBBCAABBABBAAAABAC17170
34.Mastela Krystyna
8
4531:360ABAZBZAZAAAZZABAZAZCAC45450
35.Kołeczko Bartosz
8
7929:360BAACBBBBZBAZACZZBABCBC19191
36.Pipiro Grzegorz
8
82-156490ZBAZBCABAAZBBCZABBZBBC22221
37.Tomanek Beata
8
15743:100BBAABCBAZBBBAABACBBCDE37372
38.Tomanek Artur
7
1351:140BBZZZCCBAAABBCBZABBBAC13130
39.Masny Krzysztof
7
1941:310BCAZBBBAZABAAZBACBBCAC19190
40.Pipiro Grażyna
7
43-6720BCBZBABBAAABACZACCZBAC43430
41.Zdanowicz Jan
7
8359:110ZAACBBBCAAABZABAABZCAB23231
42.Harazin Karolina
7
10054:060AABBCZCAZBZCZBZZABZCBC40401
43.Petrová Věra
7
11547:200BBACBBZZAAZABZBACAACDC55551
44.Wilk Marcin
7
13242:420ABBABABAACBCACAZCBZCED12122
45.Górowicz Monika
7
14354:130ABZABABCZBABAABZCBBBBD23232
46.Skipioł Marcin
7
15857:050BABZZBBBZZBAAABZABAABD38382
47.Surowy Aleksandra
6
105-156510ZBAZACZBAAZBBCZABBZAAB45451
48.Jaworska Natalia
6
13559:120AABBCAZAZAZAZBZAABZCDC75751
49.Gliński Henryk
4
18337:160ZBAAZZZCABZCBABAABABD63632
50.Doležal Miloš
3
11045:150ACZABCBZZABZAZZBACCBBBC50501
PIETRUSIŃSKI Marek
0
--0
Zieliński Paweł
0
--0
Golinowski Paweł
0
--0
Golinowska Ela
0
--0
Plesinski Mariusz
0
--0
Jaskuła Kornel
0
--0