ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2014 Archiv:
2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
1.kolo Orlické ligy 2014
Oficiální výsledky


Datum:          9.4.2014
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Letohrad
Mapa:           Geiersberg

Kategorie HD10   (2,1 km, 10 kontrol)
    Lockerová Milena          SRK      38:47 MS

Kategorie D12 (2,4 km, 12 kontrol)
    Kulová Jana               VAM      37:40 MS

Kategorie D14 (2,8 km, 14 kontrol)
 1. Peterová Jana             DOB      34:16
 2. Kubíčková Iva             ZAM      35:30
 3. Filipová Tereza           LPU      36:23
 4. Procházková Tereza        ZAM      37:30
 5. Pachelová Anna            ZAM      54:28
 6. Barnetová Veronika        ZAM      61:37
    Tejkl Damián              SRK      52:16 MS
    Müllerová Zorka           VAM      ??:?? MS

Kategorie H12  (2,6 km, 13 kontrol)
 1. Zemánek Mikuláš           SRK      30:32
 2. Šípek Stanislav           SRK      31:02
 3. Flegl Martin              SRK      33:00
 4. Tomeš Matyáš              SRK      36:14
 5. Locker Daniel             SRK      38:11
 6. Pachel Jakub              ZAM      52:09
 7. Černík David              DOB       DISK

Kategorie H14  (3,2 km, 14 kontrol)
 1. Paleček Ondřej            SRK      53:46
 2. Koditek Jonáš             KUO      63:47

Kategorie ELITA  (4,7 km, 19 kontrol)
 1. Filip Libor               SRK      41:12
 2. Fátor Jan                 DOB      42:47
 3. Kopecká Anna              LPU      47:25
 4. Novotný Matěj             ZAM      49:25
 5. Locker Tomáš              SRK      51:43
 6. Locker Martin             SRK      53:27
 7. Pokorný David             SRK      53:50
 8. Lauterbach David          ZAM      54:02
 9. Kulhavá Eliška            LPU      57:15
10. Zemanová Kateřina         ZAM      61:30
11. Vencl Kristián            ZAM      62:31
12. Jansová Doubravka         LPU      64:25
13. Záveská Anna              DOB      74:25
14. Procházka Pavel           KUO      75:25
15. Kulhavý Josef             SRK      80:40
16. Černíková Barbora         DOB      81:20
17. Müller Robert             VAM      ??:??
    Chládková Simona          LPU      48:30 MS
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)