ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2013 Archiv:
2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
2.kolo Orlické ligy 2013
Oficiální výsledky


Datum:          22.5.2013
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Ústí n/Orlicí
Mapa:           Štěpnice

Kategorie HD10
 1. Černík David              DOB      24:22
 2. Grundman Viktor           CHC      25:00
 3. Pokorný Dominik           SRK      31:49
 4. Dašek Jakub               SRK      33:55
 5. Holubářová Viktorie       KUN      36:30
 6. Martynek Ondřej           SRK      38:22
 7. Schüt Dan                 SRK      38:34
 8. Filipová Lucie            SRK      40:27
 9. Černíková Zuzana          DOB      42:27
10. Kovář Radim               CET      45:26
11. Hanc Dominik              SRK      55:50
12. Zemánek Adam              SRK      56:50
13. Musilová Elena            KUO       DISK

Kategorie D12
 1. Šklíbová Veronika         SRK      19:24
 2. Kosová Tereza             SRK      20:24
 3. Kubíčková Iva             ZAM      24:55
 4. Kovářová Jana             CET      34:58
 5. Hnátnická Zuzana          ZAM      81:00
 6. Břízová Karolína          ZAM      82:50

Kategorie D14
 1. Peterová Jana             DOB      18:07
 2. Filipová Tereza           SRK      21:36
 3. Borovičková Valerie       ZAM      21:42
 4. Procházková Tereza        ZAM      24:57
 5. Zemanová Kateřina         ZAM      25:00
 6. Pachelová Anna            ZAM      36:29
 7. Preclíková Iva            KUO      21:33 MS 

Kategorie H12
 1. Švadlena Michal           CHC      18:35
 2. Koditek Jonáš             KUO      21:38
 3. Zemánek Mikuláš           SRK      22:14
 4. Paleček Ondřej            SRK      22:40
 5. Flégl Martin              SRK      25:00
 6. Šípek Stanislav           SRK      26:29
 7. Šabata Radek              SRK      29:05
 8. Pachel Jakub              ZAM      29:16
 9. Locker Daniel             SRK      31:12
10. Kovář Lukáš               CET      33:01
11. Ráček Jan                 KUO      34:22
12. Kudrna Dalibor            KUO      59:43
13. Bříza Jan                 KUO       DISK

Kategorie H14
 1. Šklíba Michal             SRK      24:06
 2. Šabata Milan              SRK      26:06
 3. Novotný Matěj             ZAM      27:15
 4. Vencl Kristián            ZAM      30:49
 5. Sourada Tomáš             ZAM      33:58
 6. Grundman Václav           CHC      35:49
 7. Friml Dominik             ZAM      36:01
 8. Kopecká Anna              LPU      23:13  MS

Kategorie ELITA
 1. Pátek Michal              CHC      23:05
 2. Fátor Jan                 DOB      24:18
 3. Dvořáček Radek            ASU      24:40
 4. Semrád Ladislav           CHC      25:00
 5. Leštínský Tomáš           DOB      27:22
 6. Smutný Šimon              VAM      27:30
 7. Hanuš Pavel               CHC      27:35
 8. Sháněl Jan                CHC      27:46
 9. Křivda Martin             CHC      28:51
10. Pilgr Luděk               CET      29:25
11. Smutný Michal             VAM      29:26
12. Locker Tomáš              SRK      29:26
13. Ježdík Václav             ZAM      29:48
14. Smutná Jana               VAM      30:20
15. Lauterbach David          ZAM      30:42
16. Ryšavý Ondřej             KUO      32:02
17. Švadlena Jiří             CHC      32:16
18. Locker Martin             SRK      32:20
19. Kosová Michaela           SRK      32:38
20. Müller Kamil              VAM      33:43
21. Jansová Doubravka         ZAM      33:48
22. Bednářová Michaela        VAM      33:50
23. Balous Josef              VAM      34:05
24. Filipová Iva              SRK      34:22
25. Grundman Martin           CHC      35:59
26. Pokorný David             SRK      37:48
27. Müller Robert             VAM      37:48
28. Hrobař Rudolf             SRK      38:18
29. Černíková Barbora         DOB      38:37
30. Musil Marek               KUO      38:47
31. Kubrt Radovan             KUO      40:29
32. Souček Karel              SHK      40:43
33. Pilgr Bohuslav            CET      41:06
34. Tobiška Václav            ZAM      47:40
35. Müllerová Zorka           VAM       DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)