ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2019 Archiv:
2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
9.kolo Orlické ligy 2019
Oficiální výsledky


Datum:          23.10.2019
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Andrlův Chlum
Mapa:           

kategorie HD10
 1. Špačková Krystýna      KOR    17:15
 2. Lepšová Julie          SRK    19:14
 3. Sedláček Benedikt      KOR    20:50
 4. Sedláčková Majda       KOR    27:00
 5. Dohnálek Vojtěch       SRK    28:50
 6. Jičínský Antonín       SRK    32:30
 7. Venclová Aneta         ZAM    32:52
 8. Vlk Vojtěch            SRK    34:15
 9. Zima Matěj             SRK    34:17
10. Nováková Natálka       ZAM    40:00
11. Kolomý Vilém           ZAM    40:17
12. Klabzuba Jan           SRK    40:40
13. Charvát Petr           SRK    40:55
13. Ornst Tobias           SRK    40:55
15. Mrázková Barunka       ZAM    47:50
15. Mrázek Vašík           ZAM    47:50
17. Pokorný Marián         KUO    51:50

kategorie D12
 1. Kmentová L.            ZAM    29:30
 2. Hanlová Kristýna       SRK    32:07
 3. Lepšová Lucie          SRK    34:45
 4. Stavrinou Kristýna     SRK    37:08
 5. Netopilová Simona      VAM    37:50
 6. Hanlová Nikola         SRK    42:10
 7. Bryscejnová Markéta    ZAM    43:30
 8. Němcová Kateřina       ZAM    44:50

kategorie H12
 1. Zemánek Adam           SRK    37:55
 2. Šeps Miroslav          SRK    39:12
 3. Hladký Matěj           KOR    40:50
 4. Maiošek Adam           ZAM    42:12
 5. Vrba Josef             ZAM    49:25
 6. Pachel Jiří            ZAM    51:30
 7. Novák Michal           ZAM    59:05

kategorie D14
 1. Hovadová Iveta         ZAM    55:14
 2. Hylmarová Zuzana       ZAM    57:16
 3. Burešová Karolína      ZAM    58:00
 4. Krunčíková Kateřina    SRK    72:50
    Holubář David          KUO    51:40 MS

kategorie H14
 1. Hájek Dominik          CET    47:40
 2. Fajfr Marek            ZAM    49:35
 3. Pulc Ondřej            ZAM    53:55
 4. Jiroušek Dominik       SRK    57:00
 5. Vicenec Martin         ZAM    59:05
 6. Sedláček David         KOR    70:10
 7. Zounar Adam            SRK    70:20
    Šimerda Václav         SRK    64:35 DISK
    Hylmar Zdeněk          ZAM    62:00 DISK
    Synek Petr             SNA    59:50 MS

kategorie ELITA
 1. Moravec Jan            ZAM    40:20
 2. Krunčík Pavel          SRK    48:45
 3. Šklíba Jan             SRK    51:50
 4. Flegl Martin           SRK    54:20
 5. Morávek ?              SRK    55:55
 6. Locker Daniel          SRK    56:00
 7. Brožková Tereza        KUO    58:10
 8. Locker Martin          SRK    58:40
 9. Andrš Petr             ZAM    60:36
10. Cejpková Karolína      SRK    63:55
11. Výchová Veronika       KOR    65:40
12. Morávková Zuzana       SRK    68:00
13. Kaška Jan              ZAM    68:50
14. Hanl Vratislav         SRK    69:15
15. Cejpková Lenka         SRK    72:45
16. Stavrinou David        SRK    73:50
17. Kunt Stanislav-ml.     ZAM    76:00
18. Pokorná Anežka         KUO    77:00
19. Škorpil Jaromír        XXX    82:00
20. Stavrinou Marios       SRK    82:45
21. Sedláčková Petra       KOR    83:35
22. Vach Vladimír          KOR    85:10
23. Šponar Josef           ZAM    89:00
24. Vých ?                 KOR   101:45
    Mrázek Jiří            ZAM    51:15 DISK
    Tomášová Anna          SRK   102:50 DISK

Mimo soutěž SUPERElita
 1. Daniel Locker          SRK    46:10
 2. Petr Andrš             ZAM    48:36
 3. Martin Locker          SRK    53:15
 4. Anežka Pokorná         KUO    69:40
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)