ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2018 Archiv:
2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
9.kolo Orlické ligy 2018
Oficiální výsledky


Datum:          24.10.2018
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Hylváty
Mapa:           

kategorie HD10 (1,5 km; 5 kontrol)
 1. Šlesingerová Nela          KUO   29:05
 2. Julišová Kateřina          ZAM   30:00
 3. Moskva Vojtěch             ZAM   31:26
 4. Schwengerová Anna          SRK   32:44
 5. Šíma Antonín               SRK   34:44
 6. Pachel Jiří                ZAM   36:26

kategorie D12 (2 km; 6 kontrol)
 1. Lepšová Lucie              SRK   27:55
 2. Hanlová Kristýna           SRK   37:00
 3. Stavrinou Kristýna         SRK   38:35
    Dusílková Marie            SRK   35:15 MS
    Remešová Alena             DOB   26:28 MS

kategorie H12 (2,1 km; 7 kontrol)
 1. Jiroušek Dominik           SRK   24:35
 2. Šimerda Václav             SRK   30:21
 3. Šeps Miroslav              SRK   33:30
 4. Zounar Adam                SRK   45:15
 5. Zemánek Adam               SRK   47:10
 6. Ulrych Filip               ZAM   50:10
 7. Malošek Adam               ZAM   50:15
 8. Hrdinová Lucie             ZAM   50:15
 9. Lesák Lukáš                ZAM   51:54
10. Adamec Matěj               ZAM   56:20
    Vicenec Martin             ZAM    DISK

kategorie D14 (3 km; 9 kontrol)
 1. Brožková Tereza            KUO   33:14
 2. Morávková Zuzana           SRK   36:55
 3. Tomášová Anna              SRK   46:15
 4. Cejpková Karolína          SRK   46:20
 5. Cejpková Lenka             SRK   52:50
 6. Suchomelová Jozefína       ZAM   59:15
 7. Hylmarová Zuzana           ZAM   61:05
    Šlesingerová Jitka         KUO    DISK

kategorie H14 (3,6 km; 12 kontrol)
 1. Morávek Martin             SRK   42:50
 2. Hájek Dominik              CET   56:16
 3. Fajfr Marek                ZAM   58:16
 4. Pulc Ondřej                ZAM   62:23
    Hilmar Zdeněk              ZAM    DISK
    Štěpánová Dita             DOB   57:33 MS
    Hejzlar Miroslav           DOB   57:33 MS

kategorie ELITA (4,4 km; 17 kontrol)
 1. Král Vojtěch               SSU   30:35
 2. Kosová Denisa              PHK   34:22
 3. Fátor Jan                  DOB   37:32
 4. Doucha Jiří                SNA   40:05
 5. Locker Daniel              SRK   47:25
 6. Locker Martin              SRK   48:06
 7. Kunt Stanislav             ZAM   49:25
 8. Andrš Petr                 ZAM   49:35
 9. Kosová Tereza              SRK   50:16
10. Moravec Jan                ZAM   54:50
11. Hanl Vratislav             SRK   55:50
12. Šeps Jiří                  SRK   56:15
13. Kunt Stanislav-st.         ZAM   57:57
14. Falta Radim                KUO   61:45
15. Stavrinou David            SRK   62:20
16. Morávek Martin-st.         SRK   63:50
17. Stavrinou Marios           SRK   64:50
18. Potočková Hana             KUO   68:51
19. Kaška Jan                  ZAM   76:30
    Šponar Josef               ZAM    DISK
    Pokorná Anežka             KUO    DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)