ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2017 Archiv:
2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
7.kolo Orlické ligy 2017
Oficiální výsledky


Datum:          4.10.2017
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Ústí nad Orlicí
Mapa:           

kategorie HD10   1,2 km; 6 kontrol
 1. Novák Michal              ZAM       13:57
 2. Ulrych Filip              ZAM       14:30
 3. Hájková Lucie             CET       14:57
 4. Pachel Jiří               ZAM       16:14
 5. Moskva Vojtěch            ZLH       18:40
 6. Stavrinou Kristýna        SRK       20:22
 7. Hanlová Kristýna          SRK       22:28
 8. Šeps Miroslav             SRK       23:32
 9. Kunt Martin               ZAM       25:20
10. Lepšová Lucie             SRK       46:50

kategorie D12    1,4 km; 7 kontrol
 1. Výchová Veronika          KOR       14:05
 2. Hovadová Iveta            ZAM       14:10
 3. Šlesingerová Sára         KUO       14:58
 4. Hylmarová Zuzana          ZAM       15:30
 5. Cejpková Karolína         SRK       16:00
 6. Musilová Elena            KUO       28:05

kategorie H12    1,5 km; 7 kontrol
 1. Hájek Dominik             CET       11:05
 2. Jiroušek Dominik          SRK       11:35
 3. Hiller Vojtěch            ZAM       12:05
 4. Šimerda Václav            SRK       12:26
 5. Stavrinou David           SRK       13:28
 6. Fajfr Marek               ZAM       13:40
 7. Šeps Daniel               SRK       16:36
 8. Novák Michal              ZAM       19:15
 9. Pulc Ondřej               ZAM       19:47
10. Sedláček David            KOR       20:25
11. Pohanka Martin            KUO       21:30
12. Adamec Martin             ZAM       21:55

kategorie D14    1,7 km; 8 kontrol
 1. Cejpková Lenka            SRK       15:18
 2. Mikysková Doubravka       ZAM       19:05
 3. Černíková Zuzana          DOB       19:30
 4. Suchomelová Josefína      ZAM       21:38
    Fátorová Barbora          DOB       12:10 MS
    Nožková Dagmar            ZAM       15:58 MS
    Šabatová Jana             SRK       16:24 MS
    Moskvová Jitka            ZLH       20:55 MS
    Kulová Jana               VAM       DISK

kategorie H14    1,9 km; 8 kontrol
 1. Kaška Jan                 ZAM       17:10
 2. Krsek Šimon               ZAM       17:26
 3. Kunt Stanislav            ZAM       21:13
    Tobiška Václav            ZAM       24:33 MS
    Pokorný Jan               SRK       29:04 MS
    Vých Luboš                KOR       DISK  MS

kategorie ELITA  3,2 km; 16 kontrol
 1. Moskva Roman              ZLH       19:36
 2. Fátor Jan                 DOB       19:54
 3. Locker Daniel             SRK       22:18
 4. Andrš Petr                ZAM       23:32
 5. Kovářová Anna             CET       24:00
 6. Locker Martin             SRK       24:32
 7. Štěpánek Milan            KUO       26:13
 8. Zemánek Miroslav          SRK       26:20
 9. Škorpil Jaromír           NER       27:26
10. Procházka Pavel           KUO       27:47
11. Moravec Jan               ZAM       27:58
12. Lesák František           ZAM       30:12
13. Nováková Markéta          KUO       30:14
14. Stavrinou Marios          SRK       30:20
15. Kmentová Lenka            ZAM       30:27
16. Pilgr Bohuslav            CET       31:16
17. Hanl Vratislav            SRK       31:40
18. Vach Vladimír             KOR       37:18
19. Andrš Milan               ZAM       39:52
20. Sedláčková Petra          KOR       63:40
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)