ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2017 Archiv:
2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
3.kolo Orlické ligy 2017
Oficiální výsledky


Datum:          17.5.2017
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Knapovec
Mapa:           

kategorie HD10 (1,8 km; 7 kontrol)
 1. Kučík Jakub             KUO   24:11
 2. Stavrinou Kristýna      SRK   25:08
 3. Lesák Lukáš             ZAM   31:30
 4. Novák Michal            ZAM   36:30
 5. Říhová Eliška           SRK   43:09
 6. Schwengerová Anna       SRK   43:15
 7. Hájková Lucie           CET   43:35
 8. Šíma Antonín            SRK   45:15
 9. Kunt Martin             ZAM   47:23
10. Chlumecký Patrik        SRK   49:33
11. Pachel Jiří             ZAM   42:16
12. Čermáková Adéla         SRK   61:03
13. Kotyzová Denisa         SRK   62:03
14. Škop ???                CET   DISK

kategorie D12 (1,9 km; 8 kontrol)
 1. Cejpková Karolína       SRK   15:38
 2. Morávková Zuzana        SRK   18:50
 3. Tomášová Anna           SRK   25:08
 4. Hovadová Iveta          ZAM   27:13 
 5. Hylmarová Zuzana        ZAM   29:20
 6. Šlesingerová Sára       KUO   31:20
 7. Hanlová Nikola          SRK   47:30
 8  Výchová Veronika        KOR   DISK
    Lockerová Milena        SRK   32:45 MS

kategorie H12 (2,1 km; 8 kontrol)
 1. Šeps Daniel             SRK   21:10
 2. Jiroušek Dominik        SRK   21:50
 3. Hájek Dominik           CET   21:56
 4. Kovář Radim             CET   23:54
 5. Šimerda Václav          SRK   25:23
 6. Fajfr Marek             ZAM   26:00
 7. Morávek Martin          SRK   28:35
 8. Hiller Vojtěch          ZAM   29:52
 9. Sedláček David          KOR   31:02
10. Stavrinou David         SRK   32:25
11. Adamec Matěj            ZAM   46:13
12. Vicenec Martin          ZAM   48:21
13. Bečka Bartoloměj        ZAM   49:48

kategorie D14 (2,5 km; 10 kontrol)
 1. Brožková Tereza         KUO   31:37
 2. Mikysková Doubravka     ZAM   31:56
 3. Suchomelová Josefína    ZAM   43:37
    Cejpková Lenka          SRK   31:56 MS
    Nožková Dagmar          ZAM   39:18 MS

kategorie H14 (2,8 km; 10 kontrol)
 1. Kaška Jan               ZAM   43:17
 2. Kunt Stanislav          ZAM   60:30
    Andrš Milan             ZAM   40:47 MS 

kategorie ELITA (4,5 km; 15 kontrol)
 1. Fátor Jan               DOB   39:08
 2. Borovičková Valerie     LPU   45:21
 3. Locker Martin           SRK   45:47
 4. Lesák Jakub             ZAM   46:26
 5. Locker Daniel           SRK   46:32
 6. Kovářová Jana           CET   51:33
 7. Pachel Jakub            ZAM   52:30
 8. Lesák František         ZAM   53:14
 9. Kovářová Anna           CET   53:45
10. Hanl Vratislav          SRK   53:58
11. Novotný Matěj           ZAM   54:30
12. Moravec Jan             ZAM   55:32
13. Pilgr Bohuslav          CET   55:40
14. Šípek Stanislav         SRK   55:41
15. Boková Ivana            ZAM   56:00
16. Stavrinou Marios        SRK   57:32
17. Hájková Ludmila         CET   58:30
18. Škorpil Jaromír         NER   59:30
19. Kunt Stanislav          ZAM   59:50
20. Tobiška Václav          ZAM   60:52
21. Vach Vladimír           KOR   62:20
22. Šponar Josef            ZAM   64:14
23. Fátorová Barbora        DOB   64:50
24. Morávek Martin          SRK   66:50
25. Andrš Petr              ZAM   68:55
26. Kmentová Lenka          ZAM   71:02
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)