ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2016 Archiv:
2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
5.kolo Orlické ligy 2016
Oficiální výsledky


Datum:          7.9.2016
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Ústí nad Orlicí
Mapa:           Sojčí potok

kategorie HD10   1,6 km; 6 kontrol
 1. Šimerda Václav            SRK       16:20
 2. Jiroušek Dominik          SRK       25:39
 3. Michalíková Sára          DOB       27:30
 4. Šeps Miroslav             SRK       31:09
 5. Hájek Dominik             CET       32:12
 6. Fajfr Marek               ZAM       33:47
 7. Vicenec Martin            ZAM       37:26
 8. Adamec Matěj              ZAM       38:10
 9. Kadrmanová Nela           CET       39:45
10. Pachel Jiří               ZAM       41:44
11. Kunt Martin               ZAM       42:16
12. Hájková Lucie             CET       47:00
13. Rybínová Vendula          KOR       52:53
14. Hanlová Kristýna          SRK       55:12
15. Mrázek Václav             ZAM       95:00

kategorie D12    1,8 km; 7 kontrol
 1. Cejpková Karolína         SRK       21:40
 2. Morávková Zuzana          SRK       25:52
 3. Suchomelová Josefína      ZAM       38:10
 4. Hovadová Iveta            ZAM       43:14

kategorie H12    2,0 km; 8 kontrol
 1. Šeps Daniel               SRK       26:55
 2. Stavrinou David           SRK       32:43
 3. Kovář Radim               CET       37:18
 4. Morávek Martin            SRK       44:53
 5. Hiller Vojtěch            ZAM       50:48
 6. Kadrman Jakub             CET       51:42
 7. Lesák Lukáš               ZAM       57:16
 8. Bečka Bartoloměj          ZAM       57:45
 9. Kunt Stanislav            ZAM        DISK

kategorie D14    2,6 km; 10 kontrol
 1. Hrdličková Cilka          ZAM       49:10
 2. Bílková Pavlína           ZAM       75:22
 3. Sedláčková Petra          KOR       87:49
    Lockerová Milena          SRK       41:40 MS
    Záveská Anna              DOB       66:10 MS

kategorie H14    3,1 km; 11 kontrol
 1. Pokorný Dominik           SRK       33:08
 2. Flegl Martin              SRK       34:37
 3. Šípek Stanislav           SRK       42:20
 4. Zemánek Mikuláš           SRK       44:52
 5. Tomeš Matyáš              SRK       49:40
 6. Kroutil Jan               KUO       58:33
 7. Moravec Jan               ZAM       58:35
 8. Ráček Jan                 KUO       62:10
 9. Krsek Šimon               ZAM       66:40
10. Pávek Ondřej              KUO       75:05
11. Sedláček David            KOR       86:05

kategorie ELITA  4,6 km; 15 kontrol
 1. Skalický Matyáš           KUO       36:25
 2. Vandas Daniel             PHK       36:43
 3. Doucha Jiří               SNA       38:40
 4. Pokorný David             SRK       39:23
 5. Locker Tomáš              SRK       41:38
 6. Fátor Jan                 DOB       42:38
 7. Paleček Ondřej            SRK       43:00
 8. Lesák Jakub               ZAM       49:15
 9. Šklíba Michal             SRK       49:35
10. Brožek Tomáš              KUO       50:23
11. Koditek Jonáš             KUO       51:05
12. Vandasová Markéta         VAM       51:15
13. Locker Martin             SRK       52:54
14. Štěpánek Milan            KUO       53:10
15. Šklíbová Veronika         SRK       53:13
16. Locker Daniel             SRK       55:32
17. Hájková Ludmila           CET       58:05
18. Kovářová Jana             CET       61:53
19. Záveská Anna              DOB       62:15
20. Sourada Tomáš             ZAM       63:36
21. Kulhavý Josef             SRK       66:52
22. Procházková Tereza        ZAM       65:55
23. Pachel Jakub              ZAM       67:05
24. Šponar Josef              ZAM       67:35
25. Fátorová Barbora          DOB       68:02
26. Kulhavá Eliška            LPU       68:45
27. Kmentová Lenka            ZAM       76:15
28. Štancl Jiří               KUO       77:45
29. Procházka Pavel           KUO       79:48
30. Pachelová Anna            ZAM       83:13
31. Stavrinou Marios          SRK       84:36
32. Hanl Vratislav            SRK       85:40
33. Brožková Květa            KUO       87:26
34. Škorpil Jaromír           NER       90:57
    Borovičková Valerie       LPU       DISK
    Kubíčková Iva             LPU       DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)