ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2004 Archiv:
2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003,
Kalendář závodů OL
1.kolo28.4.TYNZdelov
2.kolo12.5.VAMHájek
3.kolo26.5.DOBOhnišov
4.kolo9.6.SRKHraDISKo
5.kolo23.6.ALBAlbrechtice
6.kolo8.9.VAMLitice n/O.
7.kolo22.9.DOBLomy
8.kolo6.10.SRKStudánka
9.kolo20.10.ALBKostelec n/O.
Výsledky
1.kolo průběžné výsledky
2.kolo průběžné výsledky
3.kolo průběžné výsledky
4.kolo průběžné výsledky
5.kolo průběžné výsledky
6.kolo průběžné výsledky
7.kolo průběžné výsledky
8.kolo průběžné výsledky
9.kolo průběžné výsledky
Různé
Pravidla OL

Orlickou ligu podporuje
NOVINKY:
22.10.2004Výsledky 9.kola OL a celkové výsledky OL 2004
Slavnostní vyhlášení prvních tří závodníků v každé kategorii proběhne 31.10. po vyhlášení 14.kola VČP v Potštejně.
19.10.20049.kolo OL: POZOR, ZMĚNA! Kdo jste se už díval na shromaždiště 9.kola, tak není v Kostelci u splavu, ale ještě kousek dál proti proudu! Nová mapka je tady.
pozn.: vypadá-li stejně, jako ta předchozí, klikněte v prohlížeči na Obnovit, nebo stiskněte F5.
16.10.20049.kolo OL: shromaždiště v Kostelci n/Orlicí (mapka)
7.10.2004Výsledky 8.kola OL a průběžné výsledky po 8.kole
4.10.20048.kolo OL: shromaždiště na Studánce (mapka)
22.9.2004Výsledky 7.kola OL a průběžné výsledky po 7.kole
11.9.20047.kolo OL: délky tratí
9.9.2004Výsledky 6.kola OL a průběžné výsledky po 6.kole
7.kolo OL: shromaždiště v Lomech (mapka)
7.9.20046.kolo OL: shromaždiště v Liticích n/Orlicí u hospody (mapka)
26.6.2004Výsledky 5.kola OL a průběžné výsledky po 5.kole
Doplněn rozpis OL na podzim.
16.6.2004Výsledky 4.kola OL a průběžné výsledky po 4.kole
10.6.20045.kolo OL: shromaždiště v lese za Albrechticemi (mapka)
7.6.20044.kolo OL: popisy Elita, popisy ostatní.
Čekají Vás nádherné tratě modelované na víkendové MČR na krátké trati. Jsou připraveny opravdu velmi atraktivní tratě (elita přebíhá lanový můstek a brodí Zdobnici a stavitel nezapoměl ani na občerstvení ve formě pramenité vody ze studánky (samoobsluha v blízkosti z jedné kontrol).
2.6.20044.kolo OL: shromaždiště na Hradisku (mapka)
27.5.2004Fotky z 3.kola OL
22.5.2004Výsledky 3.kola OL a průběžné výsledky po 3.kole
22.5.20043.kolo OL: shromaždiště v Ohnišově (mapka), pokyny, délky tratí.
18.5.2004Výsledky 2.kola OL a průběžné výsledky po 2.kole
8.5.20042.kolo OL: shromaždiště u osady Hájek (mapka)
3.5.2004Výsledky 1.kola OL
27.4.20041.kolo OL: shromaždiště na lesní cestě mezi písníkem Světlá a křižovatkou se silnicí Čestice-Borohrádek, mapa Velký les (mapka)
20.4.2004Na další okresní schůzi byla upřesněna pravidla OL, tedy:
- start v 16:30
- vypisované kategorie: HD10, H12, D12, H14, D14, Elita
- místa jednotlivých závodů budou průběžně upřesňována
(podle možností pořadatele)
1.3.2004Na okresní schůzi byly přiděleny termíny jednotlivých kol Orlické ligy.
1.1.2004S novým rokem drobná úprava vzhledu stránek.
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)