Výsledky a komentáře

2021

2020

MČR LOB krátká trať + Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať - VLI - 15. - 16.02.2020

2019

MČR LOB sprint + Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať - OSN - 12. - 13.01.2019

2018

2017

MČR LOB KT + Žebříček A,B LOB klasika - ZLH - 28.-29.1.2017
Žebříček A,B LOB sprint, klasika - GER - 21.-22.1.2017

2016

Jonathermál Kupa - HUN - 24.-25.9.2016
Podzim 2016 -
Rumcajsovy míle - SJC - 5.-7.8.2016
6.kolo východočeského poháru - MVČO KT - SRK - 23.4.2016
2.kolo východočeského poháru - STH - 2.4.2016
1.kolo východočeského poháru + štafety Jarní pohár - PHK - 19.-20.3.2016
6.kolo ZHL - SHK - 14.2.2016
Valentýnské motání - KUO - 6.2.2016

2015

Jilemnice plná lampionů - JIL - 27.12.2015
Kufrování s Krakonošem - VRL - 28.12.2015
Vánoční sprint - PHK - 20.12.2015
Zlatonedělní sprint - SRK - 20.12.2015
3.kolo ZHL - LPU - 13.12.2015
Zakončení sezóny 2015 - DOB - 21.11.2015
MS SMIK - SLP - 17.11.2015
Boróka kupa - HUN - 14.-15.11.2015
MČR HROB - VAM - 7.-8.11.2015
oblastní žebříček Ještědské oblasti - CHA - 31.10.2015
Pimonův kufr - oblastní žebříček JČ oblasti - OPI - 4.10.2015
Žebříček B - Čechy - SJC - 6.-7.6.2015
ŽA sprint - DKP - 30.5.2015
ČP štafet - DKP - 30.-31.5.2015
7.kolo východočeského poháru - TYN - 23.5.2015
Mistrovství ČR sprint - ASU - 23.5.2015
Žebříček A, B-Čechy - PGP+KSH - 16.-17.5.2015
6.kolo východočeského poháru - M VČO KT - NPA - 8.5.2015
Žebříček B - Čechy - LPU - 2.-3.5.2015
Český pohár štafet - ZBM - 26.4.2015
Český pohár štafet - VBM - 19.4.2015
5.kolo východočeského poháru - VAM - 25.4.2015
3. a 4.kolo východočeského poháru (M VČO sprint) - SRK - 18.4.2015
2.kolo východočeského poháru - SNA - 11.4.2015
CESOM - BBA - 29.3.2015
1.kolo východočeského poháru - SHK - 28.3.2015
Jarní pohár - PHK - 20.-22.3.2015
Jarní skály - TUV - 14.3.2015
Až se jaro zeptá.... -
LOB MČR sprint, štafety, ČP klasika - STH - 7.-8.2.2015
LOB MČR klasika, ČP sprint - SZP - 31.1.2015

2014

MS SMIK - SLP - 15.11.2014
MČR HROB - VLI - 1.-2.11.2014
16.kolo východočeského poháru - VAM - 1.11.2014
14.kolo východočeského poháru - PHK - 18.10.2014
13.kolo východočeského poháru - BRU - 11.10.2014
MČR štafet, MČR klubů - VPM - 11.-12.10.2014
12.kolo východočeského poháru - NPA - 4.10.2014
MČR klasika - BOR - 27.-28.9.2014
MTBO sezóna -
MČR sprintových štafet - SHK - 14.9.2014
11.kolo východočeského poháru - VRL - 20.9.2014
ŽA sprint - LTU - 13.9.2014
ČP štafet - 13.9.2014
Žebříček B-Čechy - CHT - 6.-7.9.2014
Cena východních Čech - PHK - 29.-31.8.2014
Pěkné prázdniny - TUV - 23.-24.8.2014
Rumcajsovy míle - SJC - 16.-17.8.2014
Grand Prix Silesia - AOP - 31.7.-3.8.2014
HSH Vysočina Cup - CHT - 18.-20.7.2014
Kopaonik Open 2014 - SRB - 15.-20.7.2014
Veteran Cup - VAM - 11.-13.7.2014
Sedmihoří 2014 - LPM - 4.-6.7.2014
10.kolo východočeského poháru - SNA - 28.6.2014
Mistrovství ČR na krátké trati - ASU - 21.-22.6.2014
9.kolo východočeského poháru - ZAM - 14.6.2014
Žebříček B-Čechy - CHA - 7.-8.6.2014
8.kolo východočeského poháru - SJC - 31.5.2014
ŽA sprint - KUO - 24.5.2014
ČP štafet - LPU - 24.-25.5.2014
Žebříček A, B-Čechy - TUR -17.-18.5.2014
7.kolo východočeského poháru - HOR - 8.5.2014
Žebříček B - Čechy - SJH - 10.-11.5.2014
Mistrovství ČR sprint - ZBM - 8.5.2014
6.kolo východočeského poháru - LTU - 1.5.2014
5.kolo východočeského poháru - SRK - 26.4.2014
4.kolo východočeského poháru - CHC - 12.4.2014
3.kolo východočeského poháru - LPU - 12.4.2014
2.kolo východočeského poháru - TYN - 5.4.2014
1.kolo východočeského poháru - SHK - 29.3.2014
Jarní pohár, ČP štafet - PHK - 22.-23.3.2014
6.závod ZHL - SHK - 23.2.2014
Valentýnské motání - KUO - 25.1.2014
4.závod ZHL - LPU - 12.1.2014

2013

Vánoční a Zlatonedělní sprint - PHK, SRK - 21.12.2013
Malá cena Velké verandy - CHC - 1.12.2013
1.závod ZHL 2013 - Klokan kros - SHK - 24.11.2013
Americké štafety při Závěru sezóny 2013 - DOB - 23.11.2013
MS SMIK - SLP - 17.11.2013
MČR HROB - VjČ - 2.-3.11.2013
17.kolo východočeského poháru - CHC - 2.11.2013
16.kolo východočeského poháru - JIL - 26.10.2013
15.kolo východočeského poháru - SNA - 19.10.2013
14.kolo východočeského poháru - NPA - 12.10.2013
13.kolo východočeského poháru - LTU - 6.10.2013
12.kolo východočeského poháru - ZAM - 5.10.2013
MČR štafet a družstev - TJN - 28.-29.9.2013
11.kolo východočeského poháru - KUO - 28.9.2013
MSR NOB, sprint, sprintové štafety, SRJ - TKE - 13.-15.9.2013
7. a 8.ŽA,B-Čechy - DKP - 14.-15.9.2013
ČP štafet, ŽA sprint - SRK - 7.-8.9.2013
Cena východních Čech - LPU - 30.8.-1.9.2013
Pěkné prázdniny - TUR - 24.-25.8.2013
Rumcajsovy míle - SJC - 16.-18.8.2013
Bohemia 2013 - BOR - 24.-28.7.2013
Grand Prix Silesia - AOP - 19.-21.7.2013
HSH Vysočina Cup - CHT - 12.-14.7.2013
JWOC Tour - HK - 1.-6.7.2013
MČR rogaining - LBE - 29.-30.6.2013
SKOL Cup - KRN - 28.-30.6.2013
Mistrovství ČR krátká trať - SSU - 22.-23.6.2013
5. a 6.ŽA,B-Čechy - LPM - 15.-16.6.2013
10.kolo východočeského poháru (OM klasika) - VRL - 8.6.2013
3. a 4.ŽB Čechy - PZR - 1.-2.6.2013
ČP štafet, ŽA sprint - VRB - 25.-26.5.2013
9.kolo východočeského poháru - LPU - 25.5.2013
ŽA,B-Morava - ZBM - 11.-12.5.2013
7.kolo východočeského poháru - TYN - 4.5.2013
6.kolo východočeského poháru - SRK - 1.5.2013
5.kolo východočeského pohár - VAM - 27.4.2013
MČR noční - SJC - 20.4.2013
4.kolo východočeského poháru - SJC - 20.4.2013
2. a 3.kolo východočeského poháru - BRU - 13.4.2013
1.závod pražského žebříčku + TrailO - FSP - 7.4.2013
1.kolo východočeského poháru - SHK - 6.4.2013
O-festival - OOL - 30.3.-1.4.2013
Jarní skály - TUV - 16.3.2013
ČP LOB klasika, krátká - GER - 2.-3.3.2013
MČR LOB krátká trať, MČR dvoučlenných štafet - OSN - 23.2.2013
Valentýnské motání - KUO - 16.2.2013
1.-3.závod poháru LOB, MČR klasika - VRB - 19.-20.1.2013
6.kolo zimní hradubické ligy - CHC - 18.1.2013
5.kolo zimní hradubické ligy - SHK - 13.1.2013
CykloMaraton Okolohradce - winter edition - SB - 5.1.2013

2012

Vánoční triptich - PHK, SNA, SRK - 22.-23.12.2012
5.závod hanácké zimní ligy - OOL - 15.12.2012
4.závod hanácké zimní ligy - JPV - 8.12.2012
Zimní hradubické ligy (2. a 3.) - LPU, CHC, 1. a 2.12.2012
MS SMIK - SLP - 17.11.2012
17.kolo východočeského poháru - SJC - 3.11.2012
MČR HROB - ZBM - 3.-4.11.2012
16.kolo východočeského poháru - STH - 28.10.2012
14.jihomoravský žebříček - RBK - 27.10.2012
Slovenský rebríček - Jelení paroh - SKS - 20.-21.10.2012
15.kolo východočeského poháru - CHC - 20.10.2012
14.kolo východočeského poháru - PHK - 14.10.2012
13.kolo východočeského poháru - SHK - 13.10.2012
MČR štafet a družstev - ZBM - 6.-7.10.2012
MČR klasika - PHK - 28.-29.9.2012
12.kolo východočeského poháru - ZAM - 30.9.2012
11.kolo východočeského poháru - NPA - 22.9.2012
MS rogaining - ČAR - 30.8.-2.9.2012
ŽA sprint, ČP štafet - PGP, SCP - 15.-16.9.2012
5. a 6.kolo ŽB Čechy - SJI - 8.-9.9.2012
8.-9.kolo ŽA - ASU - 8.-9.9.2012
Cena Východních Čech - LPU - 31.8.-2.9.2012
Pěkné prázdniny - TUR - 24.-26.8.2012
3E Brada - SJC - 18.-19.8.2012
Dzukia 2012 - LAT - 2.-5.8.2012
Frolics and Try Orienteering - MVO - 8.7.2012
Grand Prix Silesia - AOP - 26.-29.7.2012
Veterán Cup 2012 - VAM - 20.-22.7.2012
HSH Vysočina Cup - CHT - 13.-15.7.2012
10.kolo východočeského poháru - ASU - 23.6.2012
MČR krátká trať - TZL - 9.-10.6.2012
MS Trail-O - OoF - 6.-9.6.2012
ŽA,B-Čechy - BOR - 3.-4.6.2012
ČP štafet, ŽA sprint - JPV - 26.-27.5.2012
8.kolo východočeského poháru - PPU - 24.5.2012
7.kolo východočeského poháru - LTU - 19.5.2012
Slovenský rebríček - krátke trate - BBA - 19.-20.5.2012
3. a 4.kolo ŽB Čechy - LPU - 12.-13.5.2012
1. a 2.kolo ŽB Čechy - SHK - 5.-6.5.2012
24 órás valtó - VBT - 5.-6.5.2012
5.a 6.kolo východočeského poháru, M VČO KT, sprint - VAM - 28.4.2012
4.kolo východočeského poháru - SNA - 21.4.2012
ČP štafet - BBM - 15.4.2012
3.kolo východočeského poháru - SRK - 14.4.2012
2.kolo východočeského poháru - LPU - 31.3.2012
CESOM 2012 - BBA - 31.3.-1.4.2012
Golf sprint - DOB - 25.3.2012
1.kolo východočeského poháru - SHK - 24.3.2012
Jarní pohár, ČP štafet - PHK - 17.-18.3.2012
Tavaszi Boróka kupa - HUN - 3.-4.3.2012
MČR LOB KT, dvoučlenných štafet + Valentýnské motání - TBM - 18.2.2012
MČR LOB klasika, ČP krátká - VLI - 3.-4.2.2012
MČR LOB sprint, štafety, ČP klasika - JIL - 28.-29.1.2012
Sítájfutó hosszútáv országos bajnokság 2012 - ETC - 22.1.2012
4.kolo zimní hradubické ligy - LPU - 8.1.2012

2011

Předvánoční víkend - SNA,PHK,SRK - 17.-18.12.2011
2.kolo ZHL - Malá cena Velké verandy - CHC - 4.12.2011
1.kolo ZHL - Klokan kros - SHK - 27.11.2011
Öszi Boróka kupa - HUN - 19.-20.11.2011
MS SMIK - SLP - 17.11.2011
MČR HROB - JIL - 5.-6.11.2011
16.kolo východočeského poháru - SJC - 30.10.2011
15.kolo východočeského poháru - ASU - 22.10.2011
14.kolo východočeského poháru - PHK - 15.10.2011
13.kolo východočeského poháru - STH - 8.10.2011
12.kolo východočeského poháru - SNA - 1.10.2011
11.kolo východočeského poháru - CHC - 28.9.2011
Beskid Cup - HAV - 15.-16.10.2011
MČR štafet, MČR družstev - KSU - 8.-9.10.2011
MSR noční, slovenský žebríček KT, zkrácená - FBA - 1.-2.10.2011
ŽB Čechy - VLI - 24.-25.9.2011
5.ČP štafet, ŽA sprint - SHK - 10.9.2011
10.kolo východočeského poháru - ZAM - 3.9.2011
MČR sprint, ŽA,B-Morava - KON - 2.-4.9.2011
Cena Východních Čech - PHK - 26.-28.8.2011
Pěkné prázdniny - TUV - 20.-21.8.2011
Mistrovství světa v Trail-O - FRA
Petit Prix - TJN - 29.-31.7.2011
Grand Prix Slovakia - RBA - 22.-24.7.2011
HSH Vysočina Cup - CHT - 15.-17.7.2011
Mistrovství ČR rogaining - APO - 25.-26.6.2011
10.kolo východočeského poháru - LPU - 18.6.2011
Mistrovství ČR krátká trať - TTR - 11.-12.6.2011
ŽA, ŽB-Čechy - SJC - 4.-5.6.2011
2.Sprint Cup - ASU - 1.6.2011
žebříček B-Morava - ABR - 29.5.2011
8.kolo východočeského poháru - JIL - 28.5.2011
6.kolo jihomoravské ligy - OM klasika - RBK - 21.5.2011
ČP štafet, 1.Sprint Cup - CHT, LPU - 21.-22.5.2011
1. a 2.ŽA, 1. a 2.ŽB-Čechy - AOP, STH, NPA - 14.-15.5.2011
Oblastní mistrovství JČ oblasti sprint, krátká - VCB - 8.5.2011
5. a 6.kolo východočeského poháru - OM middle, sprint - LTU - 30.4.2011
Prague Easter 2011 - DKP - 22.-24.4.2011
4.kolo východočeského poháru - SRK - 16.4.2011
MČR noční - ZBM - 16.4.2011
ČP štafet - ASU - 10.4.2011
2.kolo východočeského poháru - CHT - 2.4.2011
1.kolo východočeského poháru - SHK - 26.3.2011
Jarní pohár - DT, ČP štafet - PHK - 19.-20.3.2011
Memoriál Jiřího Paclíka - AR20 - 18.3.2011
Tavaszi Boróka kupa - HUN - 26.-27.2.2011
3.a 4.závod ŽA,B LOB, klasika, krátká - LIV - 29.-30.1.2011
MČR LOB klasická trať, ŽA,B LOB krátká trať - VRL - 12.-16.1.2011
5.kolo zimní hradubické ligy - LPU - 9.1.2011

2010

Předvánoční víkend - SNA, PHK, SRK - 18.-19.12.2010
3.kolo zimní hradubické ligy - AR20 - 12.12.2010
MS SMIK - SLP - 17.11.2010
MČR HROB - ASU - 6.-7.11.2010
17.kolo východočeského poháru - SJC - 31.10.2010
16.kolo východočeského poháru - PHK - 23.10.2010
15.kolo východočeského poháru - VRL - 16.10.2010
14.kolo východočeského poháru - NPA - 9.10.2010
Mistrovství SR klasika, slovenský žebříček - FBA - 9.-10.10.2010
13.kolo východočeského poháru - LTU - 2.10.2010
MČR štafet a družstev - PGP - 25.-26.9.2010
11.kolo východočeského poháru - CHC - 25.9.2010
Mistrovství AČR - UO, ZBM - 14.9.2010
ŽA,B krátká, klasika - ASU - 11.-12.9.2010
Hummel sprint cup, ČP štafet - LTU, JIL - 4.-5.9.2010
Pěkné prázdniny v Českém ráji - TUR - 20.-22.8.2010
Valečov 2010 - SJC - 14.-15.8.2010
5 dní OB - VRI - 4.-8.8.2010
Kůstrý 2010 - DKP - 23.-25.7.2010
Grand Prix Silesia - AOP - 8.-11.7.2010
10.kolo východočeského poháru - VAM - 26.6.2010
MČR krátká trať 2010 - TJN - 12.-13.6.2010
3.kolo Orlické ligy - ASU - 9.6.2010
3. a 4.závod ŽA,B-Čechy - BOR - 5.-6.6.2010
Hungarian 24hour Orienteering Relay - VBT - 29.5.2010
9.kolo východočeského poháru - oblastní mistrovství klasika - STH - 29.5.2010
ČP štafet, ŽA sprint - ZBM - 22.-23.5.2010
8.kolo východočeského poháru - ZAM - 22.5.2010
MČR sprint, ŽA,B klasika, krátká - TZL - 14.-16.5.2010
ŽB Čechy - PHK - 15.-16.5.2010
6. a 7.kolo východočeského poháru - ASU - 8.5.2010
5.kolo východočeského poháru - SRK - 24.4.2010
ČP štafet - KSU - 11.4.2010
2. a 3.kolo východočeského poháru - mistrovství KT, sprint - LPU - 10.4.2010
Velikonoce ve skalách - DKP - 3.-5.4.2010
1.kolo východočeského poháru - TYN - 27.3.2010
Memoriál Jiřího Paclíka, ČP štafet - ASU - 19.-20.3.2010
Puchar przedwiośnia - POL - 13.3.2010
Tavasz Boróka kupa - HUN - 27.-28.2.2010
MČR LOB sprint, ŽA,B krátká, klasika - VLI - 20.-21.2.2010
ŽA,B LOB klasika, krátká trať - CHT - 6.-7.2.2010
MČR LOB klasika, štafety - TJN - 30.-31.1.2010
MČR LOB krátká trať, ŽA,B klasika - VRB - 23.-24.1.2010

2009

Zlatonedělní O-víkend - SNA, PHK, SRK - 19.-20.12.2009
3.kolo zimní hradubické ligy - AR20 - 13.12.2009
MS ve SMIKu - SLP - 17.11.2009
Adriatic meeting, Venezia orienteering 2009 - ITA - 13.-15.11.2009
MČR HROB - SLP - 31.10.-1.11.2009
Pramenný důl 2009 - DKP - 25.10.2009
12. a 13.kolo východočeského poháru - SHK, SNA - 10.-11.10.2009
MČR MTBO sprint, štafety, ČP MTBO - SSU - 10.-11.10.2009
35. Vodňanský kapr - PVD - 10.-11.10.2009
MČR štafety, družstva - SJC - 3.-4.10.2009
11.kolo východočeského poháru - NPA - 26.9.2009
MČR MTBO klasika, ČP - BOR - 26.-27.9.2009
Sklárna 09 - PGP - 26.-27.9.2009
Táborské sprinty - KTA - 25.9.2009
MČR klasika - ZBM - 19.-20.9.2009
6. a 7.kolo ŽA,B-Morava - VRB - 12.-13.9.2009
ČP štafet, ŽA sprint - VLI - 5.-6.9.2009
Budějovický pohár - VCB - 30.8.2009
Cena východních Čech - Vyhnaná liška - PHK - 28.-30.9.2009
Pěkné prázdniny - TUR - 22.-23.8.2009
Hungária kupa - DTC - 17.-23.8.2009
Magnus Cup - ASU - 14.-16.8.2009
Bohemia 2009 - BOR - 5.-9.8.2009
OO Cup 2009 - ACE - 22.-26.7.2009
Grand Prix Silesia - AOP - 10.-12.7.2009
MČR v rogainingu - KRK - 27.-28.6.2009
9.kolo východočeského poháru - KUN - 27.6.2009
MČR sprint, MČR krátká trať - LPU - 19.-21.6.2009
8.kolo východočeského poháru - JIL - 13.6.2009
MSR sprint, SRJ zkrácená trať - RBK - 13.-14.6.2009
5. a 6.závod Českého poháru ŽA, ŽB-Č - DKP - 6.-7.6.2009
Kufrování na soutoku - AR20 - 31.5.2009
Mistrovství VČO na KT a sprintu - VAM - 30.5.2009
Hummel sprint cup, ČP štafet - ASU - 23.-24.5.2009
6.Jihomoravská liga - BBM - 24.5.2009
1. a 2.závod ŽA, 3.-4. ŽB-Čechy - JES - 17.-18.5.2009
1. a 2.závod ŽB-Čechy - SHK - 9.-10.5.2009
Přebor Prahy ve sprintu - EKP - 5.5.2009
MTBO - MČR DT, ČP krátká - TZL - 2.-3.5.2009
Mistrovství ČR NOB, Jarní trojúhelník, 1.ČP Trail-O - MLA - 1.-3.5.2009
5.kolo východočeského poháru - oblastní mistrovství klasika - CET+KSU, 1.5.2009
Utkání VjČ x Ö x D, klasika, štafle - VCB - 25.-26.4.2009
SAXBO - E2 - CHA - 26.4.2009
4.kolo východočeského poháru - SRK - 25.4.2009
ČP štafet - SSU - 19.4.2009
3.kolo východočeského poháru - STH - 18.4.2009
Velikonoce ve skalách - DKP - 10.-12.4.2009
CESOM 2009 - slovenský rebríček - BBA - 4.-5.4.2009
2.kolo východočeského poháru - LPU - 4.4.2009
1.závod SmartMaps Cupu 2009 - OKP - 29.3.2009
1.kolo východočeského poháru - VOD - 28.3.2009
Jarní pohár a ČP štafet - PHK - 21.-22.3.2009
Jarní skály - TUV - 14.3.2009
Memoriál Jiřího Paclíka - AR20 - 28.2.2009
MČR LOB klasika, ŽA,B krátká trať - SSU - 14.-15.2.2009
ŽA,B LOB krátká, klasika - STH - 7.-8.2.2009
7.kolo zimní hradubické ligy - SHK - 8.2.2009
MČR LOB krátká trať, ŽA,B klasika - KCK - 31.1.-1.2.2009
MČR LOB sprint, štafety, ŽA,B krátká - OSN - 24.-25.1.2009
5.kolo zimní hradubické ligy - LPU - 11.1.2009

2008

Zlatonedělní O-víkend - SNA, PHK, SRK - 20.-21.12.2008
3.kolo zimní hradubické ligy - AR20 - 14.12.2008
MS ve SMIKu - SLP - 17.11.2008
15.kolo východočeského poháru - SJC - 2.11.2008
14.kolo východočeského poháru - LPU - 25.10.2008
13.kolo východočeského poháru - NPA - 18.10.2008
Vodňanský kapr - PVD - 11.-12.10.2008
12.kolo východočeského poháru - LTU - 11.10.2008
11.kolo východočeského poháru - VRL - 4.10.2008
10.kolo východočeského poháru - ZAM - 27.9.2008
MČR štafet a MČR družstev - JPV - 27.-28.9.2008
Mistrovství ČR klasika - ASU - 20.-21.9.2008
7. a 8.kolo ŽA,B-Čechy - SRK, PHK - 13.-14.9.2008
MSR sprint, noční, krátká - FBA, RBA - 13.-14.9.2008
Noční SILVA Cup, HI-Tech sprint, 6.závod ČP štafet - STH, VRL, NPA - 5.-7.9.2008
Cena Východních Čech - LPU - 29.-31.8.2008
Cerkno Cup - ACE - 22.-24.8.2008
Grand Prix Silesia - AOP - 14.-17.8.2008
5 dní OB - STH - 6.-10.8.2008
Valečov 5E - SJC - 2.-4.8.2008
Grand Prix Slovakia - PEZ - 31.7.-3.8.2008
Veteran Cup 2008 - VAM - 25.-27.7.2008
Česká Kanada 2008 - PGP - 3.-6.7.2008
9.kolo východočeského poháru - SNA - 28.6.2008
Mistrovství ČR KT, sprint - SCP, DKP - 21.-22.6.2008
5. a 6.závod žebříčku B - Čechy - FSP - 14.-15.6.2008
3. a 4.závod žebříčku A,B - Čechy - BOR - 7.-8.6.2008
Mistrovství Polska na sprintu a krátké trati - POL - 6.-7.6.2008
Český pohár štafet, ŽA-sprint - LPU, CHT - 24.-25.5.2008
1. a 2.závod žebříčku A,B - Čechy - SJI - 17.-18.5.2008
6.kolo východočeského poháru - M VČO klasika, štafety - SHK - 10.-11.5.2008
SAXBO 2008 - CHA,ZIT - 3.-4.5.2008
5.kolo východočeského poháru - JIL - 27.4.2008
Mistrovství ČR v nočním OB - AOV - 26.4.2008
Mistrovství středočeské oblasti na krátké trati - SLA - 20.4.2008
4.kolo východočeského poháru - SRK - 19.4.2008
3.kolo východočeského poháru - VAM - 12.4.2008
Postás kupa 2008 - PSE - 12.-13.4.2008
2.kolo východočeského poháru - PHK - 5.4.2008
Slovenský rebríček - BBA - 5.-6.4.2008
1.kolo východočeského poháru - STH - 29.3.2008
Vracovské duny - 29.3.2008
Velikonoce ve skalách - DKP - 21.-23.3.2008
Jarní pohár - dlouhá trať, ČP štafet - PHK - 15.-16.3.2008
MČR LOB sprint, krátká, ŽA,B klasika - JIL - 23.-24.2.2008
6.závod ZHL - SHK - 10.2.2008
Albrechtický noční - DOB - 1.2.2008
Bodovaný skórelauf - sprint - DOB - 26.1.2008
4.závod ZHL - LPU - 13.1.2008
Výsledky tréninku na bruslích - DOB - 1.1.2008

2007

Vánoční sprint - ZHL - PHK - 23.12.2007
Vianočný kapor - TKE - 22.12.2007
První prosincová neděle patří krosům - 2.12.2007
MS ve SMIKu - SLP - 17.11.2007
16.kolo východočeského poháru - SJC - 3.11.2007
MČR HROB - SJI - 3.-4.11.2007
15.kolo východočeského poháru - SRK - 28.10.2007
Istanbul 5 days - ING - 24.-27.10.2007
13.kolo východočeského poháru - NPA - 14.10.2007
12.kolo východočeského poháru - SNA - 13.10.2007
Vodňanský kapr - PVD - 13.-14.10.2007
11.kolo východočeského poháru - CET - 6.10.2007
10.kolo východočeského poháru - STH - 28.9.2007
MČR štafet a MČR družstev - AOP - 29.-30.9.2007
MSR noční a MSR klasika - RBK - 28.-29.9.2007
MČR sprint - AOP - 28.9.2007
10. a 11.závod ŽB-Čechy - DKP - 15.-16.9.2007
7.kolo ŽA,B-Čechy, Český pohár štafet - SHK, LTU - 9.-10.9.2007
Cena východních Čech 2007 - PHK - 31.8.-2.9.2007
Jesenický labyrint 2007 - JES - 24.-26.8.2007
Bohemia 2007 - BOR - 15.-19.8.2007
Pěkné prázdniny 2007 - TUR - 11.-12.8.2007
HSH Vysočina Cup - CHT - 20.-22.7.2007
O-ringen 2007 - SWE - 23.-27.7.2007
Grand Prix Silesia 2007 - AOP - 14.-15.7.2007
Cena střední Moravy - 29.6.-1.7.2007
Přebor spojených sil AČR - VÚ Vyškov - 28.6.2007
MČR v rogainingu - Tryskáč - 23.-24.6.2007
9.kolo východočeského poháru - JIL - 23.6.2007
Slovenský rebríček - PEZ - 16.-17.6.2007
Cholerův pohled na pár událostí -
5. a 6.závod ŽB-Čechy - VRL+SJC - 2.-3.6.2007
Český pohár štafet, ŽA-sprint - VBM - 26.5.2007
4.závod ŽB-Čechy - TJN - 20.5.2007
3.závod ŽB-Čechy - SMB - 19.5.2007
5. a 6.kolo oblastného rebríčka Východ - SSN - 19.-20.5.2007
Grand Prix Slovakia - VZA - 5.-6.5.2007
7.kolo východočeského poháru - M VČO klasika, štafety - LTU - 12.-13.5.2007
6.kolo východočeského poháru - KUN - 5.5.2007
4. a 5.kolo východočeského poháru - M VČO krátká a sprint - VAM - 1.5.2007
MČR noční - NPA - 30.4.2007
1. a 2.závod ŽB-Čechy - PGP - 28.-29.4.2007
Český pohár štafet - JPV - 22.4.2007
3.kolo východočeského poháru - LPU - 21.4.2007
2.kolo východočeského poháru - PHK - 14.4.2007
Postas kupa 2007 - PSE - 14.-15.4.2007
Velikonoce ve skalách - DKP - 6.-8.4.2007
1.kolo východočeského poháru - SHK - 31.3.2007
Vracovské duny - TZL - 24.3.2007
Jarní pohár - dlouhá trať, ČP štafet - PHK - 17.-18.3.2007
6.kolo zimní hradubické ligy - SHK - 11.2.2007
MČR LOB krátká, sprint a štafety - VRB - 3.-4.2.2007
3.kolo zimnej ligy OB Západ - FBA - 20.1.2007
4.kolo zimní hradubické ligy - LPU - 6.1.2007

2006

Vianočný kapor - TKE - 23.12.2006
Zlatonedělní sprint - SRK - 17.12.2006
1.závod zimní DOBrušské ligy - DOB - 10.12.2006
Malá cena Velké verandy 2006 - CHC - 3.12.2006
15.kolo východočeského poháru - SJC - 4.11.2006
MČR HROB - MFP - 4.-5.11.2006
14.kolo východočeského poháru - SRK - 29.10.2006
13.kolo východočeského poháru - KUN - 21.10.2006
12.kolo východočeského poháru - LTU - 14.10.2006
11.kolo východočeského poháru - VRL - 7.10.2006
MČR štafet, MČR družstev - PHK - 30.9.-1.10.2006
10.kolo východočeského poháru - SNA - 28.9.2006
MČR noční - SJI - 27.9.2006
MČR klasická trať - BOR - 23.-24.9.2006
9.kolo východočeského poháru - VAM - 16.9.2006
MSR sprint, Cena Sporka (MSR klasika + rebríček) - FBA, BBA - 15.-17.9.2006
7. a 8.závod žebříčku B - Čechy - LPU, CHT - 9.-10.9.2006
Slovenský rebríček - 49.Pohár oslobodenia mesta Pezinok - PEZ - 2.-3.9.2006
Czech 5 days O - PSKK - 2.-6.8.2006
Veterán Cup - VAM - 28.-30.7.2006
Grand Prix Silesia 2006 - POBO - 19.-23.7.2006
Cena Horního Slavkova 2006 - BSO - 5.-8.7.2006
Grand Prix Polonia 2006 - ETW - 5.-9.7.2006
8.kolo východočeského poháru - JIL - 24.6.2006
Tis 2006 - PGP - 1.-3.7.2006
MSR nočné, Slovenský rebríček - RBA - 23.-25.6.2006
MSR krátká trať, štafety - EBB - 17.-18.6.2006
7.kolo východočeského poháru - LPU - 10.6.2006
Celostátní finále Přeboru škol v OB - veřejný závod - SHK - 7.6.2006
5.kolo východočeského poháru - ALB - 20.5.2006
5.a 6.závod ŽA,B-Čechy - JES - 3.-4.6.2006
Český pohár štafet, PE, ŽA sprint - JPV, UOL - 20.-21.5.2006
3. a 4. závod ŽB - Čechy - SCP - 13.-14.5.2006
4.kolo východočeského poháru - NPA - 6.5.2006
SAXBO 2006 - CHA,ZIT - 6.-7.5.2006
1.a 2. závod ŽB - Čechy - SRK,SNA - 30.4.-1.5.
MČR sprint, ŽA,B-Morava - TZL+LCE - 29.4-1.5.2006
Český pohár štafet - SSU - 23.4.2006
3.kolo východočeského poháru - SHK - 23.4.2006
2.kolo východočeského poháru - SHK - 22.4.2006
Prague Easter 2006 - DKP - 14.-16.4.2006
1.kolo východočeského poháru - PHK - 8.4.2006
Postas kupa 2006 - PSE - 8.-9.4.2006
MČR krátká LOB, 4.závod Českého poháru LOB - OSN - 18.-19.2.2006
6.kolo zimní hradubické ligy - SHK - 12.2.2006
2. a 3. závod Českého poháru LOB - klasika, krátká - SSU - 4.-5.2.2006
MČR klasika LOB, 2. závod Českého poháru LOB - KT - AL team - 28.-29.1.2006
1.závod Českého poháru LOB, MČR štafety LOB - JIL - 14.-15.1.2006

2005

Vianočný kapor 2005 (1.kolo zimnej ligy) - TKE - 18.12.2005
60.ročník Mikulášského běh - SJC - 4.12.2005
Malá cena Velké verandy 2005 - CHC - 4.12.2005
Mistrovství světa ve SMIKu - SLP - 17.11.2005
14.kolo východočeského poháru - SJC - 5.11.2005
Podzim na Kokořínsku - DKP - 28.-30.10.2005
13.kolo východočeského poháru - VRL - 22.10.2005
12.kolo východočeského poháru - JIL - 15.10.2005
11.kolo východočeského poháru - NPA - 8.10.2005
Branný orientační závod hlídek - VHGMUř - 7.10.2005
10.kolo východočeského poháru - LTU - 1.10.2005
Armádní přebor spojených sil - Bechyně - 29.-30.9.2005
9.kolo východočeského poháru - KUN - 28.9.2005
MČR noční - JPV - 27.9.2005
MČR klubů - SHK - 25.9.2005
MSR NOB, štafety - EBB - 23.-24.9.2005
MČR klasická trať - LPU - 17.-18.9.2005
MSR krátká trať, Slovenský rebríček - KYS - 17.-18.9.2005
8.ŽA,9.ŽB Čechy - VLI - 4.9.2005
7.ŽA, 8.ŽB Čechy - JIL - 3.9.2005
Cena východních Čech 2005 - PHK - 26.-28.8.2005
Jičínské skalní pětky 2005 - SJC - 13.-14.8.2005
Bohemia 2005 - BOR - 3.-7.8.2005
Grand Prix Slovakia - TKE - 29.-31.7.2005
Cena střední Moravy - KSU - 8.-10.7.2005
Česká Kanada 2005 - PGP - 2.-6.7.2005
Kapa 2005 - KAP - 1.-3.7.2005
6. a 7.závod žebříčku B - Morava - KSU - 25.-26.6.2005
7.kolo východočeského poháru - VAM - 25.6.2005
Mistrovství ČR - krátká trať - OSN - 18.-19.6.2005
5. a 6.slovenský rebríček 2005 - RBA - 18.-19.6.2005
7.závod ŽB Čechy - PZR - 12.6.2005
6.závod ŽB Čechy - CHT - 11.6.2005
4. a 5.závod ŽA,B Morava - SSU - 28.-29.5.2005
Mistrovství VČ oblasti, štafety a noční - SJC - 21.-22.5.2005
3. a 4.slovenský rebríček 2005 - PEZ - 21.-22.5.2005
6.kolo východočeského poháru - ALB - 14.5.2005
2. a 3.ŽB-Morava - VOV - 7.-8.5.2005
Saxbo 2005 - ZIT - 1.5.2005
5.kolo východočeského poháru - SNA - 30.4.2005
4.kolo východočeského poháru - LPU - 23.4.2005
Postás Matáv Kupa 2005 - PSE - 16.-17.4.2005
3.kolo východočeského poháru - SRK - 16.4.2005
2.kolo východočeského poháru - PHK - 9.4.2005
1.kolo východočeského poháru - SHK - 2.4.2005
Pražské velikonoce 2005 - DKP - 26.-28.3.2005
1. a 2.kolo oblastnej ligy Východ - Prvý jarný kufor - TKE - 19.-20.3.2005
4.kolo zimnej ligy - Ťahanovská snežienka - TKE - 6.3.2005
ŽA,B LOB - klasická trať - VRB - 20.2.2005
MČR LOB - krátká trať - VRB - 19.2.2005
6.závod ZHL - SHK - 6.2.2005
Žebříček LOB - klasika, štafety - LTU - 5.2.2005
1. a 2.kolo žebříčku A,B LOB - JIL - 8.-9.1.2005

2004

Zlatonedělní sprint - SRK - 19.12.2004
Malá cena Velké verandy - CHC - 5.12.2004
Mistrovství ČR HROB - JIL - 6.-7.11.2004
14.kolo východočeského poháru - VAM - 31.10.2004
13.kolo východočeského poháru - JIL - 23.10.2004
12.kolo východočeského poháru - PHK - 16.10.2004
11.kolo východočeského poháru - NPA - 9.10.2004
10.kolo východočeského poháru - LTU - 2.10.2004
9.kolo východočeského poháru - SNA - 18.9.2004
8.kolo východočeského poháru - SRK - 11.9.2004
Mistrovství Slovenska - TPK+CNR - 3.-5.9.2004
Grand Prix Polonia 2004 -
Slovak Karst Cup 2004 - TKE - 19.-22.8.2004
5 dní OB 2004 - SJC - 4.-8.8.2004
Grand Prix Silesia 2004 - AOP - 22.-25.7.2004
Grand Prix Vamberk - VAM - 9.-11.7.2004
Cena střední Moravy - KON+JPV - 2.-6.7.2004
7.kolo východočeského poháru - DOB - 26.6.2004
5. a 6.ŽB - Čechy - PGP - 19.-20.6.2004
Mistrovství ČR - sprint - SHK - 12.6.2004
4.ŽB-Čechy - JIL - 6.6.2004
3.ŽB-Čechy - NPA - 5.6.2004
Mistrovství Východočeské oblasti - štafety - 30.5.2004
Mistrovství Východočeské oblasti - klasická trať - JIL - 29.5.2004
2.závod ŽA,B-Čechy - DKP - 16.5.2004
1.závod ŽA,B-Čechy - BOR - 15.5.2004
7.závod ještědské oblasti - LLI - 9.5.2004
Velká cena Lipovky - 7.ročník - P.Doležal - 8.5.2004
6.kolo východočeského poháru - VRL - 1.5.2004
4. a 5.kolo východočeského poháru + noční Silva Cup - SHK - 24.-25.4.2004
Mistrovství ČR na dlouhé trati - KON - 17.4.2004
3.kolo východočeského poháru - ZAM - 17.4.2004
Prague Easter 2004 - DKP - 9.4.2004
2.kolo východočeského poháru - SJC - 3.4.2004
1.kolo východočeského poháru - LPU - 27.3.2004
Jarní pohár - dlouhá trať - PHK - 20.3.2004
Jarní skály - TUV - 13.3.2004
7.kolo Zimní hradubické ligy - SHK - 14.2.2004
6.kolo Zimní hradubické ligy - SRK - 7.2.2004
ŽA,B LOB - AXZ - 31.1.-1.2.2004
M-ČR LOB krátká - EKP - 17.1.2004
MČR LOB klasika, ŽA,ŽB krátká trať LOB - KSU - 3.-4.1.2004

2003

Zlatonedělní sprint - SRK - 21.12.2003
Malá cena Velké verandy - CHC - 7.12.2003
14.kolo východočeského poháru - LPU - 1.11.2003
13.kolo východočeského poháru - SRK - 25.10.2003
12.kolo východočeského poháru - JIL - 18.10.2003
13.závod žebříčku ještědské oblasti - TUV - 12.10.2003
11.kolo východočeského poháru - SNA - 11.10.2003
Branný Orientační Závod Hlídek - VGHUř - 10.10.2003
10.kolo východočeského poháru - VRL - 4.10.2003
9.kolo východočeského poháru - LTU - 27.9.2003
Okresní trénink - Orlická liga 2.kolo - SRK - 24.9.2003
8.kolo ŽA, ŽB Čechy - SJC - 14.9.2003
7.kolo ŽA, ŽB Čechy - PHK - 13.9.2003
8.kolo východočeského poháru - KUN - 6.9.2003
Cena Východních Čech - PHK - 29.-31.8.2003
Pěkné prázdniny v Českém ráji - TUR - 23.-24.8.2003
Bohemia 2003 - BOR - 13.-17.8.2003
3D Zvůle 2003 - PGP - 4.-6.7.2003
Mistrovství východočeské oblasti - štafety - VAM - 22.6.2003
Mistrovství východočeské oblasti - VAM - 21.6.2003
5.,6.kolo ŽB-Čechy - KOS+LPM - 7.-8.6.2003
4.kolo ŽB-Čechy - CHT - 1.6.2003
3.kolo ŽB-Čechy - LPU - 31.5.2003
Okresní trénink - KOS - 28.5.2003
1.,2. kolo ŽA,B - Čechy - USK - 17.-18.5.2003
AŠSK - okresní přebor - LTU - 14.5.2003
7.kolo východočeského poháru - SJC - 11.5.2003
Přebor vzdušných sil 2003 - AČR - 29.-30.4.2003
5.kolo východočeského poháru - NPA - 26.4.2003
Prague Easter 2003 - DKP - 18.-20.4.2003
5.závod ještědské oblasti - ROT - 13.4.2003
Mistrovství ČR na dlouhé trati - TZL - 12.4.2003
4.kolo východočeského poháru - VAM - 12.4.2003
4.závod ještědské oblasti - DOK - 6.4.2003
3.kolo východočeského poháru - PHK - 5.4.2003
2.kolo východočeského poháru - SHK - 29.3.2003
1.kolo východočeského poháru - ZAM - 22.3.2003
Jarní pohár - dlohá trať - PHK - 15.3.2003
Proběhnutí po Velkém zdelovském lese - 8.kolo ZHL - LPU - 2.3.2003
Hradecká Jarmilka - 7.kolo ZHL - SHK - 15.2.2003
7.,8.závod ŽA,B LOB, štafety LOB - DSZ - 7.-9.2.2003
1. a 2. závod ŽA,B LOB - JIL - 4.1.2003

2002

2.kolo ZHL - Malá cena Velké verandy - CHC - 1.12.2002
1.kolo zimní hradubické ligy - SHK - 24.11.2002
14.kolo Východočeského poháru - LPU - 2.11.2002
13.kolo Východočeského poháru - JIL - 26.10.2002
oblastní žebříček Ještědské oblasti - TUV - 20.10.2002
12.kolo Východočeského poháru - VAM - 19.10.2002
11.kolo Východočeského poháru - VRL - 13.10.2002
10.kolo Východočeského poháru - SJC - 12.10.2002
9.kolo Východočeského poháru - NPA - 6.10.2002
7. a 8.kolo ŽA, ŽB-Čechy - PGP - 28.-29.9.2002
8.kolo východočeského poháru - TYN - 7.9.2002
Cena Východních Čech 2002 - LPU - 30.8.-1.9.2002
Pěkné prázdniny v Českém Ráji 2002 - TUR - 24.-25.8.2002
5 dní OB 2002 - SJC - 31.7.-4.8.2002
Slovak Karst Cup 2002 - TKE - 13.-16.7.2002
Cena Posázaví 2002 - JHB - 12.-14.7.2002
Grand Prix Vamberk - VAM - 12.-14.7.2002
Závora 2002 - PHK - 5.-7.7.2002
Cena Moravy 2002 - KON+JPV - 28.-30.6.2002
Mistrovství štafet VČ oblasti 2002 - SJC+LTU - 23.6.2002
Mistrovství jednotlivců VČ oblasti 2002 - SJC+LTU - 22.6.2002
6.kolo ŽB-Čechy - BOR - 16.6.2002
5.kolo ŽB-Čechy - BOR - 15.6.2002
7.kolo východočeského poháru - SRK - 8.6.2002
4.kolo ŽB-Čechy - LPU - 2.6.2002
3.kolo ŽB-Čechy - CHT - 1.6.2002
2.kolo ŽA, ŽB-Čechy - DOK - 19.5.2002
1.kolo ŽA, ŽB-Čechy - SJC -18.5.2002
2.kolo ŽB-Morava - KRN - 5.5.2002
1.kolo ŽB-Morava - HOB - 4.5.2002
5.kolo východočeského poháru - KUN - 27.4.2002
Mistrovství ČR na dlouhé trati - TJN - 27.4.2002
4.kolo východočeského poháru - SNA - 20.4.2002
3.kolo východočeského poháru - PHK - 13.4.2002
2.kolo východočeského poháru - SHK - 6.4.2002
Pražské velikonoce 2002 - DKP - 29.-31.3.2002
1.kolo východočeského poháru - CET - 23.3.2002
Jarní pohár 2001 - dlouhá trať - PHK - 16.3.2002
9.kolo zimní hradubické ligy - LPU - 3.3.2002
7.kolo zimní hradubické ligy - LPU - 10.2.2002

2001

56.ročník Mikulášského běhu - SJC - 2.12.2001
Malá cena Velké Verandy - CHC - 2.12.2001
14. kolo Východočeského poháru - SRK - 3.11.2001
13. kolo Východočeského poháru - LTU - 27.10.2001
12. kolo Východočeského poháru - JIL - 20.10.2001
10. kolo Východočeského poháru - SNA - 7.10.2001
9. kolo Východočeského poháru - VAM - 6.10.2001
8. kolo Východočeského poháru - KUN - 28.9.2001
Mistrovstní ČR na klasické trati - PHK - 22.-23.9.2001
8.závod ŽB-Čechy - FSP - 16.9.2001
7.závod ŽB-Čechy - OKP - 15.9.2001
Cena Východních Čech 2001 - PHK - 31.8.-2.9.2001
New Balance Cup Valečov 2001 - SJC - 25.-26.8.2001
BOHEMIA 2001 - BOR - 8.-12.8.2001
Grand Prix Vamberk 2001 - VAM - 13.-15.7.2001
Cena střední Moravy - UOL - 30.6.-2.7.2001
Mistrovství štafet východočeské oblasti - LPU - 24.6.2001
Mistrovství Východočeské oblasti - LPU - 23.6.2001
7. kolo Východočeského poháru - VRL - 16.6.2001
5.,6.závod ŽB-Čechy - VAM+SHK - 2.-3.6.2001
5.,6.závod ŽA,B-Morava, 5.,6.závod Kozel Cup - KSU - 2.-3.6.2001
6. kolo Východočeského poháru - SJC - 26.5.2001
4.závod ŽA,B-Čechy, 4.závod Kozel Cup - SRK - 20.5.2001
3.závod ŽA,B-Čechy, 3.závod Kozel Cup - SNA - 19.5.2001
1. a 2. závod ŽB-Morava - ABR - 12.-13.5.2001
5. kolo Východočeského poháru - PHK - 5.5.2001
4. kolo Východočeského poháru - NPA - 21.4.2001
Prague Easter 2001 - DKP - 13.-15.4.2001
3. kolo Východočeského poháru - KOS - 7.4.2001
2. kolo Východočeského poháru - SHK - 31.3.2001
Jarní pohár - dlouhá trať - PHK - 17.3.2001
9.kolo zimní hradubické ligy - SHK - 4.3.2001

2000

55.ročník Mikulášského běhu - SJC - 3.12.2000
14. kolo Východočeského poháru - LPU - 4.11.2000
13. kolo Východočeského poháru - JIL - 21.10.2000
12. kolo Východočeského poháru - HOR - 14.10.2000
11. kolo Východočeského poháru - NPA - 7.10.2000
10. kolo Východočeského poháru - ZAM+KUN - 28.9.2000
9. kolo Východočeského poháru - CET - 23.9.2000
8. kolo Východočeského poháru - PHK - 9.9.2000
5 dní OB - SJC - 2.-7.8.2000
BOTAS Vysočina Cup - CHT - 8.-12.7.2000
Oblastní mistrovství štafet - SHK - 25.6.2000
7. kolo Východočeského poháru - SNA - 27.5.2000
6. kolo Východočeského poháru - SJC - 13.5.2000
5. kolo Východočeského poháru - KOS - 29.4.2000
Mistrovství Východočeské oblasti - SHK - 24.6.2000
4. kolo Východočeského poháru - STU - 15.4.2000
3. kolo Východočeského poháru - SRK - 8.4.2000
2. kolo Východočeského poháru - VAM - 1.4.2000
1. kolo Východočeského poháru - SHK - 25.3.2000
Jarní pohár - PHK - 18.3.2000