Vytvořeno 04.07.2011 13:58
04.07.2011 Advanta 2011 - podzemní sprint
D12      1.20 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Roudný Martin             LPU0002 B OK Lokomotiva Pardubice         12.05         
 2. Šmelíková Tereza          RBA9951 C Rapid Bratislava                12.44   + 0.39
 3. Křivda Tomáš              CHC9901 B KOB Choceň                      13.11   + 1.06
 4. Killar Dominik            LTU9902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov       13.43   + 1.38
 5. Kalousková Marie          DKP0151 C Oddíl OB Kotlářka               14.19   + 2.14
 6. Peterová Jana             DOB0051 B KOB Dobruška                    14.31   + 2.26
 7. Francová Lucie            LPU0152 C OK Lokomotiva Pardubice         15.45   + 3.40
 8. Roudný Václav             LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice         16.08   + 4.03
 9. Killar Lukáš              LTU9901 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov       16.10   + 4.05
10. Miklušová Tereza          RBA9952 C Rapid Bratislava                18.11   + 6.06
11. Šmelíková Dorota          RBA0251 C Rapid Bratislava                18.47   + 6.42
12. Miklušová Tamara          RBA0252 C Rapid Bratislava                19.12   + 7.07
    Semrádová Jana            CHC9951 B KOB Choceň                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.07.2011 13:58
04.07.2011 Advanta 2011 - podzemní sprint
D16      1.80 km, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         27.42         
2. Petrasová Zuzana          VAM9653 A OOB Vamberk                     29.47   + 2.05
   Pacholíková Lucie         STH9552 B SK Studenec                      DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.07.2011 13:58
04.07.2011 Advanta 2011 - podzemní sprint
D21      2.40 km, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Záveská Anna              CET8851 C TJ Loko Česká Třebová           29.29         
 2. Teplá Karolína            SHK9251 A TJ Slavia Hradec Králové        29.31   + 0.02
 3. Mechlová Lenka            SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové        29.38   + 0.09
 4. Müllerová Věra            VAM9051 E OOB Vamberk                     30.04   + 0.35
 5. Čermáková Magdalena       UOL9155 A SK UP Olomouc                   30.52   + 1.23
 6. Labašová Katarína         ASU8351 E Magnus Orienteering             31.01   + 1.32
 7. Szeliga Malgorzata        UKS9351 C UKS Tukan Iwiny                 32.33   + 3.04
 8. Koporová Petra            ZBM9353 A SK Žabovřesky Brno              32.35   + 3.06
 9. Neradová Alena            LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov        32.50   + 3.21
10. Peterová Věra             DOB8751 C KOB Dobruška                    33.43   + 4.14
11. Peterová Alena            DOB8953 C KOB Dobruška                    33.46   + 4.17
12. Chmelařová Michaela       SHK9151 A TJ Slavia Hradec Králové        33.54   + 4.25
13. Dvořáčková Jana           TTR7852 C OOB Třebíč                      34.34   + 5.05
14. Myslivcová Pavla          SHK9352 C TJ Slavia Hradec Králové        34.41   + 5.12
15. Kopecká Eliška            ASU9299 C Magnus Orienteering             36.19   + 6.50
16. Hůlková Marie             SNA8255 C TJ START Náchod                 36.40   + 7.11
17. Hrobařová Lenka           ASU7751 C Magnus Orienteering             37.12   + 7.43
18. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        38.31   + 9.02
19. Juračková Jana            LPU8653 R OK Lokomotiva Pardubice         39.36   +10.07
20. Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk              39.39   +10.10
21. Nádvorníková Tereza       LPU8953 C OK Lokomotiva Pardubice         39.40   +10.11
22. Müllerová Hana            VAM8851 C OOB Vamberk                     40.28   +10.59
23. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     40.37   +11.08
24. Choutková Magdalena       SOB8851 C Sdruž. organizátorů bank. spor  41.36   +12.07
25. Dubnová Kateřina          LDC9151 B KOB Děčín                       42.11   +12.42
26. Horká Marie               ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí      42.35   +13.06
27. Pilgrová Jana             CET8251 C TJ Loko Česká Třebová           42.38   +13.09
28. Vávrová Nika              ASU8598 C Magnus Orienteering             42.42   +13.13
29. Hostinská Jana            VAM8451 C OOB Vamberk                     44.55   +15.26
30. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         45.02   +15.33
30. Štěpánková Petra          LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      45.02   +15.33
32. Kulhavá Šárka             LPU9357 A OK Lokomotiva Pardubice         46.43   +17.14
33. Neradová Eva              LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov        47.56   +18.27
34. Zitková Radka             LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice         48.14   +18.45
35. Svobodová Jana            SHK8250 C TJ Slavia Hradec Králové        49.14   +19.45
36. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        50.52   +21.23
37. Tomanová Veronika         LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      51.33   +22.04
38. Pěluchová Daniela         CHC8851 C KOB Choceň                      56.20   +26.51
39. Siblíková Jana            SLP7952 C OOB Slavia Praha                63.13   +33.44
40. Rišková Diana             ASU8951 C Magnus Orienteering             67.10   +37.41
    Kavková Radana            SCP8950 C OK Sparta Praha                  DISK         
    Přibylová Jana            TTR7853 C OOB Třebíč                       DISK         
    Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                       DISK         
    Přecechtělová Tereza      KAM8951 C SK Kamenice                      DISK         
    Khýnová Radka             ALB8750 C OOB Albrechtice nad Orlicí       DISK         
MS  Végsöová Markéta          DOB8850 C KOB Dobruška                    46.41   +17.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.07.2011 13:58
04.07.2011 Advanta 2011 - podzemní sprint
D35      2.10 km, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  34.41         
 2. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     40.44   + 6.03
 3. Růžičková Kamila          PHK7153 C OK 99 Hradec Králové            41.43   + 7.02
 4. Šmelíková Barbora         VBA6952 C SK VAZKA Bratislava             51.47   +17.06
 5. Forstová Lenka            MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha               52.09   +17.28
 6. Netuková Hana             SHK7052 C TJ Slavia Hradec Králové        54.52   +20.11
 7. Myslivcová Lenka          SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové        59.03   +24.22
 8. Šoupová Jana              LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň             59.17   +24.36
 9. Čermáková Renata          LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice         59.57   +25.16
10. Kaplanová Iva             LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice         60.13   +25.32
11. Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  61.41   +27.00
12. Müllerová Zorka           SHK6751 C TJ Slavia Hradec Králové        62.40   +27.59
13. Dudášková Lenka           DOB     C KOB Dobruška                    83.36   +48.55
    Miklušová Dagmar          RBA7351 C Rapid Bratislava                 DISK         
    Nehasilová Zuzana         LDC7150 C KOB Děčín                        DISK         
MS  Dudášek Ondřej            DOB0000 C KOB Dobruška                    83.35   +48.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.07.2011 13:58
04.07.2011 Advanta 2011 - podzemní sprint
D45      2.00 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klimplová Alena           LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice         34.03         
 2. Glabazňová Jana           AOP6151 C POBO - přátelé OB Opava         34.39   + 0.36
 3. Kubíčková Marcela         PHK6251 C OK 99 Hradec Králové            35.01   + 0.58
 4. Roudná Eva                LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice         37.08   + 3.05
 5. Jahnová Helena            SCP5550 C OK Sparta Praha                 39.34   + 5.31
 6. Weisbauerová Blanka       LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice         42.13   + 8.10
 7. Petrová Věra              VLI6251 C Slavia Liberec orienteering     42.32   + 8.29
 8. Valachová Jana            LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice         44.16   +10.13
 9. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        45.04   +11.01
10. Tichá Jiřina              DOB6050 C KOB Dobruška                    46.09   +12.06
11. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      48.09   +14.06
12. Lulayová Věra             LPU5651 C OK Lokomotiva Pardubice         48.15   +14.12
13. Dočkalová Jiřina          LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         49.11   +15.08
14. Lennerová Eva             LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice         54.51   +20.48
    Semrádová Jitka           CHC6651 C KOB Choceň                       DISK         
    Julínková Dana            LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Dubnová Lenka             LDC6651 C KOB Děčín                        DISK         
    Nedvídková Jitka          DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.07.2011 13:58
04.07.2011 Advanta 2011 - podzemní sprint
H16      2.00 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Jonáš             LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice        19.21         
 2. Mudrák Štěpán             LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice        20.22   + 1.01
 3. Netuka Vojtěch            SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové        23.59   + 4.38
 4. Semrád Ladislav           CHC9701 B KOB Choceň                      26.00   + 6.39
 5. Křivda Martin             CHC9501 A KOB Choceň                      26.12   + 6.51
 6. Sedláček Ondřej           HLV9732 A OOB TJ Sokol Holešov            28.14   + 8.53
 7. Mikel David               TZL9703 B SKOB Zlín                       29.11   + 9.50
 8. Růžička Karel             PHK9502 C OK 99 Hradec Králové            29.26   +10.05
 9. Ptáček Patrik             BBM9800 B BETA URSUS Orienteering         30.29   +11.08
10. Záděra Pavel              BBM9500 B BETA URSUS Orienteering         31.00   +11.39
11. Locker Tomáš              SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  31.33   +12.12
12. Růžička Adam              PHK9704 A OK 99 Hradec Králové            32.22   +13.01
13. Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering         33.31   +14.10
    Preininger Kryštof        DOB9601 C KOB Dobruška                     DISK         
    Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.07.2011 13:58
04.07.2011 Advanta 2011 - podzemní sprint
H21      2.40 km, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zbranek Roman             ASU8808 R Magnus Orienteering             25.01         
 2. Klapal Jan                LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice         26.29   + 1.28
 3. Komanec Václav            SHK8406 R TJ Slavia Hradec Králové        28.12   + 3.11
 4. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice         29.49   + 4.48
 5. Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                      29.51   + 4.50
 6. Záveský Filip             LPU9306 B OK Lokomotiva Pardubice         31.22   + 6.21
 7. Andrš Jiří                VAM8601 C OOB Vamberk                     31.56   + 6.55
 8. Klícha Martin             VAM8811 C OOB Vamberk                     32.01   + 7.00
 9. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              32.04   + 7.03
10. Justa Pavel               PHK8701 C OK 99 Hradec Králové            33.01   + 8.00
11. Vávra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice         33.19   + 8.18
12. Hanč Petr                 VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         33.38   + 8.37
13. Záveský Marek             CET9001 C TJ Loko Česká Třebová           33.45   + 8.44
14. Martan Jiří               VLI7300 C Slavia Liberec orienteering     34.35   + 9.34
15. Pachnik Wojtek            UKS9100 C UKS Tukan Iwiny                 34.36   + 9.35
16. Kašpar Michal             TZL9308 B SKOB Zlín                       34.42   + 9.41
17. Schäfer Jan               TZL9301 B SKOB Zlín                       34.54   + 9.53
18. Lžíčař Martin             DOB8803 C KOB Dobruška                    34.55   + 9.54
19. Kučera Štěpán             STH9401 A SK Studenec                     35.03   +10.02
20. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    36.22   +11.21
21. Dvořáček Jiří             TTR7502 C OOB Třebíč                      36.29   +11.28
22. Zelenka Tomáš             PHK9001 C OK 99 Hradec Králové            36.36   +11.35
23. Khýn Vítězslav            DOB8304 C KOB Dobruška                    36.48   +11.47
24. Kafka Miloš               LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice         36.49   +11.48
25. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         36.57   +11.56
26. Pěček Martin              SKM9301 B KOB Směr Kroměříž               37.00   +11.59
27. Mrázek Jiří               DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka               37.14   +12.13
28. Láznička Jan              TZL9405 A SKOB Zlín                       37.27   +12.26
29. Zvoníček Josef            SKM9404 A KOB Směr Kroměříž               37.34   +12.33
30. Kučera Michal             STH9201 A SK Studenec                     37.58   +12.57
31. Přibyl Jan                TTR7801 C OOB Třebíč                      38.09   +13.08
32. Chovanec David            TZL9502 A SKOB Zlín                       38.29   +13.28
33. Ďoubal Jan                DOB8600 C KOB Dobruška                    38.48   +13.47
34. Toman Ondřej              LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      39.44   +14.43
35. Sýkora Bohumil            CHC8601 C KOB Choceň                      40.20   +15.19
36. Aleš David                ASU7517 C Magnus Orienteering             40.22   +15.21
37. Duben Jiří                LDC8800 C KOB Děčín                       42.24   +17.23
38. Smutný Šimon              VAM9301 B OOB Vamberk                     42.59   +17.58
39. Svoboda Lukáš             SHK7905 C TJ Slavia Hradec Králové        45.12   +20.11
40. Petr Pavel                VLI9400 C Slavia Liberec orienteering     45.26   +20.25
41. Kučera Tomáš              STH9402 A SK Studenec                     46.14   +21.13
42. Herman Jan                LPU8505 C OK Lokomotiva Pardubice         47.06   +22.05
43. Kříž Ondřej               PZR8001 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     47.24   +22.23
44. Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice        47.55   +22.54
45. Žáček Martin              FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     50.46   +25.45
46. Kolorenč Pavel            LDC8601 C KOB Děčín                       56.37   +31.36
47. Stupal František          JPV8603 C SK Prostějov                    56.46   +31.45
48. Slanina Michal            X039000 C                                 66.18   +41.17
49. Bukovac Maroš             ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno              68.44   +43.43
    Preininger Luděk          DOB8001 C KOB Dobruška                     DISK         
    Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                      DISK         
    Randík Jan                SOB8703 C Sdruž. organizátorů bank. spor   DISK         
    Hanuš Pavel               CHC9302 C KOB Choceň                       DISK         
    Pešek Kamil               CET8002 C TJ Loko Česká Třebová            DISK         
MS  Pěček Vítězslav           SKM7104 C KOB Směr Kroměříž               75.16   +50.15
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.07.2011 13:58
04.07.2011 Advanta 2011 - podzemní sprint
H35      2.30 km, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Filip Libor               SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  31.13         
 2. Mikluš Marián             RBA7204 C Rapid Bratislava                33.07   + 1.54
 3. Šmelík Juraj              RBA6603 C Rapid Bratislava                33.39   + 2.26
 4. Kaplan Jan                LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice         33.54   + 2.41
 5. Nehasil Vláďa             LDC7101 C KOB Děčín                       34.04   + 2.51
 6. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C OOB TJ Sokol Holešov            38.56   + 7.43
 7. Štolfa Jaromír            SKM7506 C KOB Směr Kroměříž               39.01   + 7.48
 8. Killar Marek              LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       39.37   + 8.24
 9. Kalousek Jiří             DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka               40.02   + 8.49
10. Myslivec Tomáš            SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové        40.46   + 9.33
11. Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  42.51   +11.38
12. Růžička Ivan              PHK6702 C OK 99 Hradec Králové            43.07   +11.54
13. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    44.42   +13.29
14. Žižka Přemysl             MIL7301 C Tesil Milevsko                  44.47   +13.34
15. Pešta Jiří                MIL7201 C Tesil Milevsko                  45.38   +14.25
16. Mareš Ladislav            MIL7202 C Tesil Milevsko                  46.50   +15.37
17. Šoupa Karel               LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň             53.49   +22.36
18. Levý Tomáš                ZAM6801 C OB TJ Sokol Žamberk             55.56   +24.43
    Gajzler Jakub                     C                                  DISK         
    Bruk Slavomír             TRI6800 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
    Choutka Jaroslav          SOB6301 C Sdruž. organizátorů bank. spor   DISK         
    Netuka Jan                SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Gálus Igor                LDC7302 C KOB Děčín                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.07.2011 13:58
04.07.2011 Advanta 2011 - podzemní sprint
H45      1.90 km, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Forst Libor               MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha               28.23         
 2. Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                      29.52   + 1.29
 3. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         34.40   + 6.17
 4. Valach Petr               LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice         34.52   + 6.29
 5. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        35.01   + 6.38
 6. Tichý Boris               DOB5500 C KOB Dobruška                    35.31   + 7.08
 7. Pilgr Bohuslav            CET5101 C TJ Loko Česká Třebová           37.52   + 9.29
 8. Patočka Petr              BBM6300 C BETA URSUS Orienteering         38.53   +10.30
 9. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         39.04   +10.41
10. Bialožyt Miroslav         TRI5701 C TJ TŽ Třinec                    39.39   +11.16
11. Roudný Václav             LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice         39.51   +11.28
12. Hošek Ladislav            SCP6001 C OK Sparta Praha                 40.53   +12.30
13. Hostaš Zdeněk             VAM6403 C OOB Vamberk                     43.54   +15.31
14. Matyáš Petr               LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      44.20   +15.57
15. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         44.25   +16.02
16. Dudík Petr                LBE5500 C TJ Lokomotiva Beroun            44.28   +16.05
17. Jahn Pavel                SCP5500 C OK Sparta Praha                 44.32   +16.09
18. Záveský Richard           CET6301 C TJ Loko Česká Třebová           44.55   +16.32
19. Černý Petr                ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí      45.02   +16.39
20. Lulay Miloš               LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice         45.36   +17.13
21. Hartman Petr              DVO6200 C                                 50.17   +21.54
22. Čermák Petr               LPU6501 C OK Lokomotiva Pardubice         51.38   +23.15
23. Babický Tomáš             DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice        57.30   +29.07
24. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  60.46   +32.23
25. Vlk Josef                 LDC5801 C KOB Děčín                       61.06   +32.43
26. Kolorenč Pavel            LDC5101 C KOB Děčín                       87.41   +59.18
    Rejmont Milan             LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov        DISK         
    Duben Jiří                LDC5601 C KOB Děčín                        DISK         
    Štěpánek Jiří             LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------