Vytvořeno 04.07.2011 18:13
04.07.2011 O-show
D      15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Peterová Alena            DOB8953 C KOB Dobruška                    12.28         
 2. Labašová Katarína         ASU8351 E Magnus Orienteering             13.19   + 0.51
 3. Neradová Alena            LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov        13.35   + 1.07
 4. Peterová Věra             DOB8751 C KOB Dobruška                    13.43   + 1.15
 5. Szeliga Malgorzata        POL     C                                 14.56   + 2.28
 6. Hůlková Marie             SNA8255 C TJ START Náchod                 15.15   + 2.47
 7. Koporová Petra            ZBM9353 A SK Žabovřesky Brno              16.15   + 3.47
 8. Kalousková Marie          DKP0151 C Oddíl OB Kotlářka               18.07   + 5.39
 9. Neradová Eva              LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov        18.53   + 6.25
10. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.35   + 7.07
11. Lockrová Milena           SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.43   +11.15
    Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                      DISK         
    Vávrová Veronika          ASU8598 C Magnus Orienteering              DISK         
    Filipová Tereza           SRK0050 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.07.2011 18:13
04.07.2011 O-show
H      15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Jonáš             LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice         9.53         
 2. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    10.14   + 0.21
 3. Pachnik Wojciech          POL     C                                 10.25   + 0.32
 4. Fátor Jan                 ASU7907 C Magnus Orienteering             10.37   + 0.44
 5. Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                     10.42   + 0.49
 6. Andrš Jiří                VAM8601 C OOB Vamberk                     10.51   + 0.58
 7. Kalousek Jiří             DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka               10.55   + 1.02
 8. Gálus Igor                LDC7302 C KOB Děčín                       11.31   + 1.38
 9. Hanč Petr                 VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         11.35   + 1.42
10. Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  12.03   + 2.10
11. Kříž Ondřej               PZR8001 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     12.20   + 2.27
12. Sedláček Ondřej           HLV9732 A OOB TJ Sokol Holešov            12.22   + 2.29
13. Mikel David               TZL9703 B SKOB Zlín                       13.04   + 3.11
14. Preininger Luděk          DOB8001 C KOB Dobruška                    14.31   + 4.38
15. Locker Tomáš              SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.32   + 5.39
16. Tichý Boris               DOB5500 C KOB Dobruška                    16.37   + 6.44
17. Dudášek Karel             DOB7001 C KOB Dobruška                    18.37   + 8.44
18. Dudášek Ondřej            DOB0000 C KOB Dobruška                    24.05   +14.12
19. Locker Daniel             SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  24.15   +14.22
    Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------