Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           7.7.2009 16:13:22
                                                                                          Sprint - Advanta Cup
===ČSOB-DOB=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         1.6km   55m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-71      3-78      4-80      5-84      6-87      7-92      8-95      9-97     10-100   
  1 Kulhavá Šárka                  12.30  4.09/1*   5.16/1*   6.44/1*   7.40/1*   9.21/1*   9.54/1*  11.09/1*  11.33/1*  11.49/1*  12.18/1*  12.30/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.09/1*   1.07/4    1.28/3    0.56/10   1.41/3    0.33/1*   1.15/2    0.24/1*   0.16/1*   0.29/3    0.12/1* 
  2 Mrázová Pavla                  13.07  4.31/4    5.36/3    7.07/2    7.56/2    9.38/2   10.18/2   11.33/2   11.57/2   12.14/2   12.53/2   13.07/2  
    SK Kamenice                           4.31/4    1.05/2    1.31/4    0.49/3    1.42/5    0.40/7    1.15/2    0.24/1*   0.17/2    0.39/18   0.14/3  
  3 Kožinová Anna                  13.24  4.25/2    5.41/4    7.26/5    8.15/4    9.56/3   10.37/3   11.51/3   12.15/3   12.35/3   13.10/3   13.24/3  
    SK Praga Praha                        4.25/2    1.16/9    1.45/11   0.49/3    1.41/3    0.41/8    1.14/1*   0.24/1*   0.20/8    0.35/15   0.14/3  
  4 Reslová Hana                   13.36  4.38/5    5.48/5    7.15/3    8.03/3   10.16/4   10.52/4   12.09/4   12.34/4   12.52/4   13.21/4   13.36/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.38/5    1.10/5    1.27/1*   0.48/2    2.13/12   0.36/2    1.17/4    0.25/5    0.18/3    0.29/3    0.15/10 
  5 Benešová Jana                  13.54  5.01/7    6.24/6    7.58/6    8.45/6   10.24/5   11.01/5   12.31/5   12.55/5   13.14/5   13.42/5   13.54/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           5.01/7    1.23/13   1.34/5    0.47/1*   1.39/1*   0.37/3    1.30/5    0.24/1*   0.19/4    0.28/1*   0.12/1* 
  6 Pavlů Kateřina                 14.58  4.26/3    5.31/2    7.21/4    8.21/5   10.41/6   11.35/6   13.07/6   13.35/6   14.08/6   14.42/6   14.58/6  
    SK Praga Praha                        4.26/3    1.05/2    1.50/14   1.00/15   2.20/14   0.54/13   1.32/7    0.28/9    0.33/19   0.34/11   0.16/14 
  7 Janů Hana                      15.19  6.35/14   7.38/14   9.05/13   9.55/13  11.41/9   12.19/8   13.50/8   14.15/7   14.35/7   15.04/7   15.19/7  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    6.35/14   1.03/1*   1.27/1*   0.50/6    1.46/6    0.38/4    1.31/6    0.25/5    0.20/8    0.29/3    0.15/10 
  8 Faggyas Petra                  15.21  5.15/8    6.38/7    8.20/7    9.18/7   11.16/7   12.11/7   13.49/7   14.16/8   14.36/8   15.07/8   15.21/8  
    Tipo TKE                              5.15/8    1.23/13   1.42/9    0.58/13   1.58/9    0.55/15   1.38/10   0.27/8    0.20/8    0.31/7    0.14/3  
  9 Faggyas Eszter                 15.57  5.23/9    6.44/8    8.26/8    9.25/8   11.46/10  12.43/10  14.19/9   14.50/9   15.12/9   15.43/9   15.57/9  
    Tipo TKE                              5.23/9    1.21/12   1.42/9    0.59/14   2.21/15   0.57/16   1.36/9    0.31/16   0.22/15   0.31/7    0.14/3  
 10 Procházková Marie              16.09  5.30/11   6.44/8    8.32/9    9.32/9   11.33/8   12.20/9   14.20/10  14.51/10  15.14/10  15.50/10  16.09/10 
    SK Kamenice                           5.30/11   1.14/8    1.48/13   1.00/15   2.01/10   0.47/10   2.00/14   0.31/16   0.23/16   0.36/17   0.19/18 
 11 Kožinová Zuzana                16.18  5.40/12   7.07/12   8.57/12   9.54/12  11.57/11  12.46/11  14.39/11  15.07/11  15.28/11  16.02/11  16.18/11 
    SK Praga Praha                        5.40/12   1.27/17   1.50/14   0.57/11   2.03/11   0.49/12   1.53/12   0.28/9    0.21/12   0.34/11   0.16/14 
 12 Peremská Dana                  16.33  5.27/10   6.52/11   8.44/11   9.48/11  12.12/13  12.57/12  14.58/12  15.26/12  15.45/12  16.18/12  16.33/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.27/10   1.25/15   1.52/17   1.04/18   2.24/18   0.45/9    2.01/15   0.28/9    0.19/4    0.33/10   0.15/10 
 13 Nieke Patricia                 16.49  5.54/13   7.19/13   9.24/14  10.19/14  12.42/14  13.30/14  15.13/13  15.45/13  16.06/13  16.35/13  16.49/13 
    USV TU DRESDEN                        5.54/13   1.25/15   2.05/18   0.55/9    2.23/17   0.48/11   1.43/11   0.32/18   0.21/12   0.29/3    0.14/3  
 14 Hrabánková Klára               17.10  4.50/6    6.49/10   8.40/10   9.42/10  12.03/12  13.05/13  15.27/14  15.56/14  16.20/14  16.54/14  17.10/14 
    SK Praga Praha                        4.50/6    1.59/18   1.51/16   1.02/17   2.21/15   1.02/18   2.22/17   0.29/13   0.24/17   0.34/11   0.16/14 
 15 Miháczi Diána                  17.27  7.22/15   8.39/15  10.18/15  11.07/15  12.47/15  13.46/15  15.58/15  16.23/15  16.42/15  17.13/15  17.27/15 
    Tipo TKE                              7.22/15   1.17/10   1.39/6    0.49/3    1.40/2    0.59/17   2.12/16   0.25/5    0.19/4    0.31/7    0.14/3  
 16 Smrčková Dominika              18.34  8.54/18  10.07/17  11.46/17  12.39/17  14.34/17  15.12/17  16.46/16  17.16/16  17.37/16  18.20/16  18.34/16 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    8.54/18   1.13/6    1.39/6    0.53/8    1.55/8    0.38/4    1.34/8    0.30/14   0.21/12   0.43/19   0.14/3  
 17 Kulhavá Eliška                 20.55  7.52/16   9.05/16  10.44/16  11.35/16  13.28/16  14.07/16  19.24/17  19.52/17  20.11/17  20.39/17  20.55/17 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      7.52/16   1.13/6    1.39/6    0.51/7    1.53/7    0.39/6    5.17/19   0.28/9    0.19/4    0.28/1*   0.16/14 
 18 Benešová Iveta                 24.00 13.11/19  14.30/19  16.17/19  17.14/19  19.28/19  20.22/19  22.20/18  22.50/18  23.10/18  23.45/18  24.00/18 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          13.11/19   1.19/11   1.47/12   0.57/11   2.14/13   0.54/13   1.58/13   0.30/14   0.20/8    0.35/15   0.15/10 
 19 Hrabánková Zuzana              25.57  8.32/17  10.37/18  13.46/18  15.11/18  18.01/18  19.32/18  23.56/19  24.37/19  25.02/19  25.36/19  25.57/19 
    SK Praga Praha                        8.32/17   2.05/19   3.09/19   1.25/19   2.50/19   1.31/19   4.24/18   0.41/19   0.25/18   0.34/11   0.21/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         2.1km  145m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-75      3-77      4-79      5-80      6-82      7-84      8-87      9-88     10-91     11-92     12-93     13-95     14-100   
  1 Gregorová Kamila               14.40  1.59/10   7.18/2    7.55/2    8.50/1*   9.17/1*   9.39/1*  10.54/1*  11.32/1*  12.16/1*  13.02/1*  13.28/1*  13.44/1*  13.57/1*  14.28/1*  14.40/1* 
    SK Chotěboř                           1.59/10   5.19/2    0.37/1*   0.55/1*   0.27/1*   0.22/3    1.15/1*   0.38/28   0.44/1*   0.46/1*   0.26/5    0.16/1*   0.13/2    0.31/1*   0.12/1* 
  2 Labašová Katarína              15.14  1.58/9    7.50/7    8.30/6    9.27/5    9.56/5   10.17/5   11.32/3   12.02/3   12.50/3   13.37/3   13.59/3   14.15/2   14.27/2   15.00/2   15.14/2  
    KOB Dobruška                          1.58/9    5.52/8    0.40/2    0.57/2    0.29/2    0.21/1*   1.15/1*   0.30/1*   0.48/3    0.47/2    0.22/1*   0.16/1*   0.12/1*   0.33/2    0.14/7  
  3 Stehnová Zuzana                15.23  1.53/4    7.07/1*   7.49/1*   8.54/2    9.29/2    9.52/2   11.20/2   11.54/2   12.40/2   13.33/2   13.58/2   14.16/3   14.30/3   15.08/3   15.23/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.53/4    5.14/1*   0.42/4    1.05/7    0.35/20   0.23/4    1.28/7    0.34/9    0.46/2    0.53/4    0.25/3    0.18/5    0.14/4    0.38/6    0.15/16 
  4 Müllerová Věra                 15.37  1.43/1*   7.34/5    8.14/3    9.14/3    9.44/3   10.09/3   11.35/4   12.07/4   12.55/4   13.47/4   14.11/4   14.35/4   14.49/4   15.24/4   15.37/4  
    OOB Vamberk                           1.43/1*   5.51/7    0.40/2    1.00/3    0.30/3    0.25/9    1.26/3    0.32/4    0.48/3    0.52/3    0.24/2    0.24/32   0.14/4    0.35/5    0.13/2  
  5 Fejlková Martina               16.12  2.04/17   7.32/4    8.15/4    9.19/4    9.51/4   10.16/4   11.42/5   12.20/5   13.23/5   14.16/5   14.42/5   15.00/5   15.16/5   15.56/5   16.12/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.04/17   5.28/4    0.43/5    1.04/6    0.32/5    0.25/9    1.26/3    0.38/28   1.03/34   0.53/4    0.26/5    0.18/5    0.16/14   0.40/13   0.16/37 
  6 Košárková Iva                  16.20  2.21/40   7.49/6    8.32/7    9.37/7   10.10/6   10.34/6   12.05/6   12.37/6   13.29/6   14.23/6   14.49/6   15.10/6   15.25/6   16.05/6   16.20/6  
    AC Sparta Praha                       2.21/40   5.28/4    0.43/5    1.05/7    0.33/8    0.24/7    1.31/11   0.32/4    0.52/9    0.54/8    0.26/5    0.21/15   0.15/11   0.40/13   0.15/16 
  7 Juračková Jana                 16.27  1.59/10   7.52/8    8.35/8    9.41/8   10.13/7   10.39/7   12.05/6   12.41/7   13.31/7   14.26/7   14.53/7   15.19/7   15.33/7   16.13/7   16.27/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.59/10   5.53/9    0.43/5    1.06/12   0.32/5    0.26/16   1.26/3    0.36/16   0.50/6    0.55/11   0.27/14   0.26/43   0.14/4    0.40/13   0.14/7  
  8 Šediváková Helena              16.50  2.20/38   7.58/9    8.46/9    9.51/9   10.25/9   10.49/9   12.23/8   13.04/8   13.56/8   14.53/8   15.19/8   15.41/8   15.57/8   16.35/8   16.50/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.20/38   5.38/6    0.48/21   1.05/7    0.34/12   0.24/7    1.34/15   0.41/38   0.52/9    0.57/13   0.26/5    0.22/22   0.16/14   0.38/6    0.15/16 
  9 Doležalová Veronika            17.25  2.02/13   8.42/14   9.28/14  10.31/12  11.03/11  11.26/10  13.05/10  13.42/10  14.35/10  15.29/9   15.55/9   16.20/9   16.33/9   17.11/9   17.25/9  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.02/13   6.40/20   0.46/12   1.03/5    0.32/5    0.23/4    1.39/20   0.37/20   0.53/11   0.54/8    0.26/5    0.25/38   0.13/2    0.38/6    0.14/7  
 10 Spurná Martina                 17.31  2.06/19   9.18/25  10.01/22  11.06/20  11.39/20  12.02/17  13.28/14  13.59/12  14.48/11  15.41/11  16.07/10  16.24/10  16.38/10  17.18/10  17.31/10 
    SK Praga Praha                        2.06/19   7.12/26   0.43/5    1.05/7    0.33/8    0.23/4    1.26/3    0.31/2    0.49/5    0.53/4    0.26/5    0.17/3    0.14/4    0.40/13   0.13/2  
 11 Teplá Tereza                   17.58  1.57/7    8.19/10   9.05/10  10.15/10  10.49/10  11.35/12  13.23/13  14.04/14  15.00/13  16.00/13  16.27/12  16.46/11  17.02/11  17.44/11  17.58/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.57/7    6.22/13   0.46/12   1.10/19   0.34/12   0.46/63   1.48/41   0.41/38   0.56/18   1.00/20   0.27/14   0.19/10   0.16/14   0.42/24   0.14/7  
 12 Toužilová Martina              18.05  2.13/30   9.04/20   9.50/19  10.59/17  11.35/16  12.07/19  13.43/16  14.17/15  15.12/15  16.09/15  16.36/15  16.56/14  17.10/12  17.50/12  18.05/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.13/30   6.51/22   0.46/12   1.09/17   0.36/24   0.32/46   1.36/17   0.34/9    0.55/14   0.57/13   0.27/14   0.20/11   0.14/4    0.40/13   0.15/16 
 13 Hermanová Zuzana               18.10  1.59/10   9.41/29  10.27/28  11.32/26  12.05/26  12.30/25  13.58/21  14.31/20  15.22/16  16.15/16  16.42/16  17.02/15  17.17/15  17.56/13  18.10/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.59/10   7.42/33   0.46/12   1.05/7    0.33/8    0.25/9    1.28/7    0.33/6    0.51/7    0.53/4    0.27/14   0.20/11   0.15/11   0.39/11   0.14/7  
 14 Dubnová Kateřina               18.12  2.16/35   8.32/13   9.17/12  10.32/13  11.11/14  11.38/14  13.19/12  13.58/11  14.57/12  15.59/12  16.33/13  17.02/15  17.17/15  17.59/15  18.12/14 
    KOB Děčín                             2.16/35   6.16/12   0.45/9    1.15/33   0.39/43   0.27/21   1.41/27   0.39/30   0.59/25   1.02/29   0.34/49   0.29/49   0.15/11   0.42/24   0.13/2  
 15 Janovská Petra                 18.13  2.26/44   8.27/12   9.19/13  10.34/14  11.09/13  11.36/13  13.18/11  14.00/13  15.00/13  16.03/14  16.33/13  16.54/12  17.11/13  17.56/13  18.13/15 
    SK Praga Praha                        2.26/44   6.01/10   0.52/37   1.15/33   0.35/20   0.27/21   1.42/29   0.42/45   1.00/29   1.03/33   0.30/30   0.21/15   0.17/30   0.45/39   0.17/46 
 16 Kopecká Eliška                 18.18  2.02/13   7.24/3    8.16/5    9.32/6   10.14/8   10.47/8   12.54/9   13.29/9   14.32/9   15.40/10  16.14/11  16.54/12  17.14/14  18.02/16  18.18/16 
    TJ Sokol Kunvald                      2.02/13   5.22/3    0.52/37   1.16/39   0.42/50   0.33/47   2.07/52   0.35/14   1.03/34   1.08/47   0.34/49   0.40/61   0.20/52   0.48/48   0.16/37 
 17 Hůlková Marie                  18.20  1.51/3    9.37/27  10.22/27  11.22/25  11.53/23  12.14/22  13.44/17  14.47/23  15.38/21  16.35/20  17.00/19  17.18/17  17.34/17  18.07/17  18.20/17 
    TJ Start Náchod                       1.51/3    7.46/35   0.45/9    1.00/3    0.31/4    0.21/1*   1.30/10   1.03/63   0.51/7    0.57/13   0.25/3    0.18/5    0.16/14   0.33/2    0.13/2  
 18 Jiříková Dana                  18.31  2.27/45   8.58/17   9.48/17  11.00/19  11.36/19  12.09/20  13.47/19  14.24/18  15.25/18  16.26/17  16.56/17  17.20/19  17.37/19  18.18/18  18.31/18 
    KOB TRETRA Praha                      2.27/45   6.31/18   0.50/29   1.12/24   0.36/24   0.33/47   1.38/19   0.37/20   1.01/31   1.01/24   0.30/30   0.24/32   0.17/30   0.41/21   0.13/2  
 19 Kožinová Jana                  18.34  2.51/57   9.00/18   9.49/18  10.59/17  11.35/16  12.01/16  13.45/18  14.26/19  15.22/16  16.26/17  16.57/18  17.19/18  17.35/18  18.19/19  18.34/19 
    SK Praga Praha                        2.51/57   6.09/11   0.49/25   1.10/19   0.36/24   0.26/16   1.44/34   0.41/38   0.56/18   1.04/40   0.31/41   0.22/22   0.16/14   0.44/32   0.15/16 
 20 Gabrovská Lucie                18.37  1.56/6    8.22/11   9.13/11  10.26/11  11.03/11  11.31/11  14.06/23  14.40/21  15.38/21  16.38/22  17.08/21  17.28/20  17.44/20  18.22/20  18.37/20 
    KOB TRETRA Praha                      1.56/6    6.26/14   0.51/35   1.13/28   0.37/31   0.28/29   2.35/65   0.34/9    0.58/22   1.00/20   0.30/30   0.20/11   0.16/14   0.38/6    0.15/16 
 21 Fólová Martina                 18.48  2.17/36   8.50/16   9.39/16  10.56/16  11.35/16  12.05/18  13.50/20  14.23/17  15.28/19  16.37/21  17.09/22  17.31/21  17.49/21  18.32/21  18.48/21 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.17/36   6.33/19   0.49/25   1.17/45   0.39/43   0.30/34   1.45/35   0.33/6    1.05/41   1.09/49   0.32/44   0.22/22   0.18/40   0.43/28   0.16/37 
 22 Peterová Věra                  18.50  2.15/34   9.13/23  10.01/22  11.16/22  11.52/22  12.19/23  13.59/22  14.45/22  15.46/23  16.46/23  17.13/23  17.35/22  17.51/22  18.35/22  18.50/22 
    KOB Dobruška                          2.15/34   6.58/23   0.48/21   1.15/33   0.36/24   0.27/21   1.40/22   0.46/54   1.01/31   1.00/20   0.27/14   0.22/22   0.16/14   0.44/32   0.15/16 
 23 Klíchová Jana                  18.54  2.17/36   8.46/15   9.33/15  10.44/15  11.22/15  11.49/15  13.38/15  14.18/16  15.31/20  16.34/19  17.04/20  17.38/23  17.55/23  18.39/23  18.54/23 
    SK Severka Šumperk                    2.17/36   6.29/16   0.47/17   1.11/22   0.38/36   0.27/21   1.49/43   0.40/34   1.13/54   1.03/33   0.30/30   0.34/57   0.17/30   0.44/32   0.15/16 
 24 Přecechtělová Tereza           19.06  2.35/52   9.04/20   9.53/21  11.09/21  11.47/21  12.13/21  14.06/23  14.47/23  15.47/25  16.52/26  17.21/26  17.45/24  18.02/24  18.49/24  19.06/24 
    SK Kamenice                           2.35/52   6.29/16   0.49/25   1.16/39   0.38/36   0.26/16   1.53/47   0.41/38   1.00/29   1.05/42   0.29/25   0.24/32   0.17/30   0.47/46   0.17/46 
 24 Kašparová Šárka                19.06  2.03/15   9.11/22  10.01/22  11.17/23  11.56/24  12.24/24  14.11/26  14.47/23  15.46/23  16.47/24  17.18/24  17.45/24  18.05/25  18.50/25  19.06/24 
    SK Jamnice                            2.03/15   7.08/24   0.50/29   1.16/39   0.39/43   0.28/29   1.47/38   0.36/16   0.59/25   1.01/24   0.31/41   0.27/45   0.20/52   0.45/39   0.16/37 
 26 Ulahelová Jana                 19.07  2.06/19   9.17/24  10.07/25  11.21/24  11.59/25  12.33/26  14.10/25  14.49/26  15.47/25  16.49/25  17.18/24  17.52/26  18.08/26  18.52/26  19.07/26 
    TJ Loko Krnov                         2.06/19   7.11/25   0.50/29   1.14/32   0.38/36   0.34/50   1.37/18   0.39/30   0.58/22   1.02/29   0.29/25   0.34/57   0.16/14   0.44/32   0.15/16 
 26 Pavelcová Gabriela             19.07  2.12/29   9.27/26  10.18/26  11.34/27  12.11/27  12.38/27  14.20/27  14.56/27  15.58/27  17.01/27  17.31/27  17.52/26  18.08/26  18.52/26  19.07/26 
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.12/29   7.15/27   0.51/35   1.16/39   0.37/31   0.27/21   1.42/29   0.36/16   1.02/33   1.03/33   0.30/30   0.21/15   0.16/14   0.44/32   0.15/16 
 28 Kovářová Kristýna              19.22  2.04/17  10.39/38  11.29/37  12.36/36  13.10/36  13.35/34  15.04/31  15.38/31  16.33/29  17.28/29  17.54/29  18.12/29  18.26/28  19.07/28  19.22/28 
    SK Kotlářka Praha                     2.04/17   8.35/39   0.50/29   1.07/14   0.34/12   0.25/9    1.29/9    0.34/9    0.55/14   0.55/11   0.26/5    0.18/5    0.14/4    0.41/21   0.15/16 
 29 Štěpánová Dita                 19.32  3.29/63   9.55/32  10.45/31  12.04/30  12.37/30  13.04/30  14.39/28  15.15/28  16.18/28  17.21/28  17.48/28  18.11/28  18.31/29  19.15/29  19.32/29 
    KOB Dobruška                          3.29/63   6.26/14   0.50/29   1.19/46   0.33/8    0.27/21   1.35/16   0.36/16   1.03/34   1.03/33   0.27/14   0.23/28   0.20/52   0.44/32   0.17/46 
 30 Smutná Jana                    19.40  2.22/41  10.34/37  11.21/35  12.27/34  13.02/33  13.28/33  15.08/32  15.51/33  16.47/32  17.46/32  18.13/30  18.30/30  18.44/30  19.24/30  19.40/30 
    OOB Vamberk                           2.22/41   8.12/36   0.47/17   1.06/12   0.35/20   0.26/16   1.40/22   0.43/48   0.56/18   0.59/19   0.27/14   0.17/3    0.14/4    0.40/13   0.16/37 
 31 Rančáková Barbora              20.06  2.14/32   9.02/19   9.50/19  11.55/29  12.29/29  13.03/29  14.50/30  15.29/30  16.40/31  17.45/31  18.15/31  18.47/31  19.04/31  19.49/31  20.06/31 
    OOB TJ Turnov                         2.14/32   6.48/21   0.48/21   2.05/65   0.34/12   0.34/50   1.47/38   0.39/30   1.11/48   1.05/42   0.30/30   0.32/55   0.17/30   0.45/39   0.17/46 
 32 Zelená Lenka                   20.10  2.09/25   9.39/28  10.31/29  11.47/28  12.25/28  12.56/28  14.42/29  15.22/29  16.36/30  17.39/30  18.26/32  18.49/32  19.07/32  19.55/32  20.10/32 
    SK Praga Praha                        2.09/25   7.30/31   0.52/37   1.16/39   0.38/36   0.31/41   1.46/36   0.40/34   1.14/56   1.03/33   0.47/65   0.23/28   0.18/40   0.48/48   0.15/16 
 33 Stulíková Barbora              20.19  2.14/32   9.53/30  10.48/32  12.10/32  12.51/32  13.21/32  15.08/32  15.49/32  16.52/33  18.02/33  18.34/33  18.55/33  19.14/33  20.00/33  20.19/33 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.14/32   7.39/32   0.55/47   1.22/52   0.41/48   0.30/34   1.47/38   0.41/38   1.03/34   1.10/50   0.32/44   0.21/15   0.19/45   0.46/45   0.19/55 
 34 Kuželová Michaela              20.34  2.39/54  10.00/33  10.52/33  12.05/31  12.47/31  13.18/31  15.16/34  16.00/34  17.07/34  18.19/34  18.49/34  19.15/34  19.33/34  20.20/35  20.34/34 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.39/54   7.21/29   0.52/37   1.13/28   0.42/50   0.31/41   1.58/50   0.44/50   1.07/43   1.12/52   0.30/30   0.26/43   0.18/40   0.47/46   0.14/7  
 34 Šmajstrlová Hana               20.34  1.50/2   10.49/39  11.37/38  12.50/38  13.26/38  13.56/38  15.38/36  16.18/36  17.27/36  18.24/36  18.57/37  19.19/36  19.36/36  20.19/34  20.34/34 
    Baník - FIZA Ostrava                  1.50/2    8.59/42   0.48/21   1.13/28   0.36/24   0.30/34   1.42/29   0.40/34   1.09/45   0.57/13   0.33/47   0.22/22   0.17/30   0.43/28   0.15/16 
 36 Hrobařová Lenka                20.42  2.10/26  10.32/35  11.26/36  12.41/37  13.19/37  13.49/37  15.28/35  16.05/35  17.14/35  18.21/35  18.54/35  19.15/34  19.34/35  20.23/36  20.42/36 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.10/26   8.22/38   0.54/43   1.15/33   0.38/36   0.30/34   1.39/20   0.37/20   1.09/45   1.07/45   0.33/47   0.21/15   0.19/45   0.49/53   0.19/55 
 36 Vávrová Veronika               20.42  1.53/4   11.12/40  12.01/40  13.14/40  13.49/40  14.20/40  16.00/38  16.37/38  17.36/38  18.36/38  19.06/38  19.27/37  19.44/37  20.27/37  20.42/36 
    Magnus Orienteering                   1.53/4    9.19/45   0.49/25   1.13/28   0.35/20   0.31/41   1.40/22   0.37/20   0.59/25   1.00/20   0.30/30   0.21/15   0.17/30   0.43/28   0.15/16 
 38 Švecová Iva                    20.44  2.06/19  11.29/42  12.21/41  13.30/41  14.06/41  14.33/41  16.04/39  16.35/37  17.28/37  18.26/37  18.54/35  19.34/38  19.50/38  20.29/38  20.44/38 
    SK Chrast                             2.06/19   9.23/46   0.52/37   1.09/17   0.36/24   0.27/21   1.31/11   0.31/2    0.53/11   0.58/17   0.28/24   0.40/61   0.16/14   0.39/11   0.15/16 
 39 Prékopová Marta                21.17  3.01/59  12.13/48  13.07/47  14.17/47  14.51/47  15.16/45  16.48/43  17.22/44  18.17/42  19.15/41  19.42/40  20.06/40  20.22/39  21.03/39  21.17/39 
    Farmaceut Bratislava                  3.01/59   9.12/44   0.54/43   1.10/19   0.34/12   0.25/9    1.32/13   0.34/9    0.55/14   0.58/17   0.27/14   0.24/32   0.16/14   0.41/21   0.14/7  
 40 Sedláčková Martina             21.23  2.08/23  11.59/46  12.53/46  14.05/46  14.41/45  15.07/43  16.48/43  17.21/42  18.20/43  19.22/43  19.49/42  20.11/41  20.28/41  21.08/40  21.23/40 
    OOB TJ Turnov                         2.08/23   9.51/49   0.54/43   1.12/24   0.36/24   0.26/16   1.41/27   0.33/6    0.59/25   1.02/29   0.27/14   0.22/22   0.17/30   0.40/13   0.15/16 
 41 Smutná Pavla                   21.30  2.03/15  11.40/44  12.26/42  13.37/42  14.14/42  14.42/42  16.31/42  17.18/41  18.13/41  19.21/42  19.50/43  20.11/41  20.28/41  21.13/41  21.30/41 
    OOB Vamberk                           2.03/15   9.37/48   0.46/12   1.11/22   0.37/31   0.28/29   1.49/43   0.47/56   0.55/14   1.08/47   0.29/25   0.21/15   0.17/30   0.45/39   0.17/46 
 42 Horká Marie                    21.35  2.25/43   9.54/31  10.44/30  12.18/33  13.08/34  13.44/36  15.59/37  16.38/39  17.49/39  18.54/39  19.25/39  20.02/39  20.22/39  21.19/42  21.35/42 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.25/43   7.29/30   0.50/29   1.34/58   0.50/62   0.36/55   2.15/57   0.39/30   1.11/48   1.05/42   0.31/41   0.37/60   0.20/52   0.57/62   0.16/37 
 43 Pokorná Kristýna               21.36  2.33/47  10.17/34  11.10/34  12.29/35  13.09/35  13.43/35  16.14/40  17.05/40  18.11/40  19.14/40  19.48/41  20.17/43  20.36/43  21.21/43  21.36/43 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.33/47   7.44/34   0.53/42   1.19/46   0.40/46   0.34/50   2.31/63   0.51/60   1.06/42   1.03/33   0.34/49   0.29/49   0.19/45   0.45/39   0.15/16 
 44 Rusá Šárka                     22.04  2.08/23  12.08/47  13.08/48  14.20/48  14.58/48  15.26/48  17.08/46  17.45/45  18.48/45  19.50/44  20.20/44  20.49/44  21.06/44  21.48/44  22.04/44 
    SK Kamenice                           2.08/23  10.00/50   1.00/55   1.12/24   0.38/36   0.28/29   1.42/29   0.37/20   1.03/34   1.02/29   0.30/30   0.29/49   0.17/30   0.42/24   0.16/37 
 45 Trejtnarová Zuzana             22.39  2.47/55  11.35/43  12.33/44  13.54/43  14.36/43  15.07/43  17.03/45  17.47/46  18.58/46  20.11/45  20.45/45  21.16/46  21.36/45  22.24/45  22.39/45 
    TJ Sokol Kunvald                      2.47/55   8.48/41   0.58/52   1.21/48   0.42/50   0.31/41   1.56/49   0.44/50   1.11/48   1.13/55   0.34/49   0.31/53   0.20/52   0.48/48   0.15/16 
 46 Mullerová Hana                 22.44  2.20/38  11.47/45  12.41/45  14.02/45  14.44/46  15.17/46  17.12/47  17.54/47  19.04/47  20.18/46  20.52/46  21.15/45  21.36/45  22.27/47  22.44/46 
    OOB Vamberk                           2.20/38   9.27/47   0.54/43   1.21/48   0.42/50   0.33/47   1.55/48   0.42/45   1.10/47   1.14/56   0.34/49   0.23/28   0.21/59   0.51/55   0.17/46 
 47 Kynčlová Martina               22.45  2.35/52  12.56/49  13.51/49  15.07/49  15.44/49  16.14/49  17.56/49  18.36/49  19.32/48  20.33/47  21.03/47  21.26/47  21.42/47  22.26/46  22.45/47 
    OK Jilemnice                          2.35/52  10.21/51   0.55/47   1.16/39   0.37/31   0.30/34   1.42/29   0.40/34   0.56/18   1.01/24   0.30/30   0.23/28   0.16/14   0.44/32   0.19/55 
 48 Dvořáčková Jana                22.54  2.34/51  13.08/51  13.55/50  15.16/50  15.50/50  16.20/50  18.00/50  18.42/50  19.45/50  20.46/48  21.12/48  21.36/48  21.55/48  22.37/48  22.54/48 
    OOB Třebíč                            2.34/51  10.34/52   0.47/17   1.21/48   0.34/12   0.30/34   1.40/22   0.42/45   1.03/34   1.01/24   0.26/5    0.24/32   0.19/45   0.42/24   0.17/46 
 49 Hana Odstrčilová               23.46  2.49/56  11.28/41  12.28/43  13.55/44  14.38/44  15.22/47  17.35/48  18.12/48  19.42/49  21.05/49  21.46/49  22.17/49  22.33/49  23.27/49  23.46/49 
    neregistrovaní - Odstrcilovi          2.49/56   8.39/40   1.00/55   1.27/56   0.43/56   0.44/61   2.13/56   0.37/20   1.30/63   1.23/61   0.41/63   0.31/53   0.16/14   0.54/56   0.19/55 
 50 Kohlová Zuzana                 23.50  2.10/26  13.22/53  14.23/52  15.38/52  16.16/53  16.47/53  18.33/51  19.14/51  20.26/51  21.30/50  22.02/50  22.27/50  22.46/50  23.35/50  23.50/50 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   2.10/26  11.12/55   1.01/57   1.15/33   0.38/36   0.31/41   1.46/36   0.41/38   1.12/52   1.04/40   0.32/44   0.25/38   0.19/45   0.49/53   0.15/16 
 51 Žitná Jana                     24.02  2.13/30  13.19/52  14.24/53  15.39/53  16.13/52  16.38/52  18.46/53  19.23/52  20.31/52  21.45/52  22.11/51  22.52/52  23.13/52  23.47/51  24.02/51 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.13/30  11.06/54   1.05/60   1.15/33   0.34/12   0.25/9    2.08/53   0.37/20   1.08/44   1.14/56   0.26/5    0.41/63   0.21/59   0.34/4    0.15/16 
 52 Petra Škáchová                 24.18  2.24/42  12.59/50  13.58/51  15.21/51  16.02/51  16.37/51  18.38/52  19.28/53  20.40/53  21.43/51  22.23/52  22.48/51  23.08/51  23.56/52  24.18/52 
    SK Slavia Praha                       2.24/42  10.35/53   0.59/53   1.23/54   0.41/48   0.35/54   2.01/51   0.50/58   1.12/52   1.03/33   0.40/62   0.25/38   0.20/52   0.48/48   0.22/65 
 53 Rešová Kateřina                24.39  3.17/61  10.32/35  11.44/39  13.06/39  13.48/39  14.16/39  16.27/41  17.21/42  18.41/44  22.05/53  22.40/53  23.10/53  23.30/53  24.25/53  24.39/53 
    Magnus Orienteering                   3.17/61   7.15/27   1.12/63   1.22/52   0.42/50   0.28/29   2.11/55   0.54/62   1.20/59   3.24/65   0.35/56   0.30/52   0.20/52   0.55/60   0.14/7  
 54 Vozdová Klára                  25.36  2.06/19  16.24/57  17.11/56  18.19/56  18.56/56  19.23/56  21.03/55  21.38/55  22.36/54  23.37/54  24.06/54  24.26/54  24.42/54  25.22/54  25.36/54 
    Magnus Orienteering                   2.06/19  14.18/61   0.47/17   1.08/16   0.37/31   0.27/21   1.40/22   0.35/14   0.58/22   1.01/24   0.29/25   0.20/11   0.16/14   0.40/13   0.14/7  
 55 Píšová Lucie                   25.56  6.48/64  15.05/55  16.01/55  17.22/54  18.04/54  18.38/54  20.28/54  21.13/54  22.37/55  23.44/55  24.13/55  24.41/55  24.57/55  25.40/55  25.56/55 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.48/64   8.17/37   0.56/51   1.21/48   0.42/50   0.34/50   1.50/45   0.45/52   1.24/62   1.07/45   0.29/25   0.28/48   0.16/14   0.43/28   0.16/37 
 56 Dosbabová Magda                28.07  2.33/47  16.28/58  17.23/58  19.02/58  19.49/58  20.27/58  22.35/57  23.12/57  24.25/56  25.37/56  26.12/56  26.37/56  26.55/56  27.50/56  28.07/56 
    OOB Třebíč                            2.33/47  13.55/60   0.55/47   1.39/61   0.47/59   0.38/58   2.08/53   0.37/20   1.13/54   1.12/52   0.35/56   0.25/38   0.18/40   0.55/60   0.17/46 
 57 Budínová Radka                 28.15  2.11/28  19.29/64  20.14/64  21.21/64  21.55/64  22.20/63  23.52/63  24.33/62  25.27/61  26.21/60  26.48/60  27.06/60  27.22/58  28.00/57  28.15/57 
    SK Chrast                             2.11/28  17.18/65   0.45/9    1.07/14   0.34/12   0.25/9    1.32/13   0.41/38   0.54/13   0.54/8    0.27/14   0.18/5    0.16/14   0.38/6    0.15/16 
 58 Šaffková Kateřina              28.23  1.57/7   17.56/62  18.51/62  20.03/62  20.43/62  21.13/61  23.03/60  23.46/60  24.50/58  26.01/58  26.31/57  27.03/58  27.22/58  28.07/58  28.23/58 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.57/7   15.59/64   0.55/47   1.12/24   0.40/46   0.30/34   1.50/45   0.43/48   1.04/40   1.11/51   0.30/30   0.32/55   0.19/45   0.45/39   0.16/37 
 59 Doležalová Lenka               28.31  2.33/47  17.18/61  18.17/61  19.40/61  20.25/61  21.02/60  22.50/59  23.40/59  24.54/59  26.06/59  26.40/59  27.04/59  27.25/60  28.13/60  28.31/59 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.33/47  14.45/62   0.59/53   1.23/54   0.45/57   0.37/57   1.48/41   0.50/58   1.14/56   1.12/52   0.34/49   0.24/32   0.21/59   0.48/48   0.18/54 
 59 Havlíčková Markéta             28.31  2.33/47  16.17/56  17.20/57  18.54/57  19.43/57  20.19/57  22.39/58  23.24/58  24.43/57  26.00/57  26.34/58  26.59/57  27.18/57  28.12/59  28.31/59 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.33/47  13.44/59   1.03/59   1.34/58   0.49/61   0.36/55   2.20/59   0.45/52   1.19/58   1.17/58   0.34/49   0.25/38   0.19/45   0.54/56   0.19/55 
 61 Marzena RYCERSKA               29.20  2.30/46  14.42/54  15.56/54  17.46/55  18.37/55  19.21/55  21.37/56  22.43/56  24.58/60  26.26/61  27.02/61  27.38/61  27.59/61  29.00/61  29.20/61 
    UKS Swietoszów                        2.30/46  12.12/56   1.14/64   1.50/64   0.51/63   0.44/61   2.16/58   1.06/64   2.15/65   1.28/64   0.36/58   0.36/59   0.21/59   1.01/64   0.20/62 
 62 Nešporová Barbora              30.28  3.06/60  16.40/60  17.45/60  19.24/60  20.18/60  21.15/62  23.37/62  24.30/61  26.04/63  27.22/63  28.01/62  28.44/62  29.08/62  30.07/62  30.28/62 
    SKOB Zlín                             3.06/60  13.34/57   1.05/60   1.39/61   0.54/65   0.57/64   2.22/61   0.53/61   1.34/64   1.18/59   0.39/60   0.43/64   0.24/65   0.59/63   0.21/64 
 63 Lulayová Zuzana                30.50  2.57/58  16.37/59  17.39/59  19.17/59  20.10/59  20.53/59  23.14/61  24.33/62  25.55/62  27.21/62  28.03/63  29.09/63  29.27/63  30.31/63  30.50/63 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.57/58  13.40/58   1.02/58   1.38/60   0.53/64   0.43/60   2.21/60   1.19/65   1.22/60   1.26/63   0.42/64   1.06/65   0.18/40   1.04/65   0.19/55 
 64 Jiříčková Bětka                31.13  3.20/62  18.05/63  19.25/63  20.52/63  21.37/63  22.46/64  25.17/64  26.03/64  27.14/64  28.34/64  29.12/64  29.39/64  30.00/64  30.54/64  31.13/64 
    TJ Loko Krnov                         3.20/62  14.45/62   1.20/65   1.27/56   0.45/57   1.09/65   2.31/63   0.46/54   1.11/48   1.20/60   0.38/59   0.27/45   0.21/59   0.54/56   0.19/55 
 65 Bolehovská Iva                 49.58 28.01/65  37.07/65  38.12/65  39.52/65  40.40/65  41.18/65  43.41/65  44.30/65  45.52/65  47.16/65  47.55/65  48.22/65  48.44/65  49.38/65  49.58/65 
    VŠTJ Ekonom Praha                    28.01/65   9.06/43   1.05/60   1.40/63   0.48/60   0.38/58   2.23/62   0.49/57   1.22/60   1.24/62   0.39/60   0.27/45   0.22/64   0.54/56   0.20/62 
    Hrouzová Pavlína           DISK       2.15/     8.29/     9.16/    10.28/    11.04/    11.30/         /    13.04/    14.03/    15.02/    15.30/    15.52/    16.08/    16.48/    17.04/   
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.15/     6.14/     0.47/     1.12/     0.36/     0.26/         /         /     0.59/     0.59/     0.28/     0.22/     0.16/     0.40/     0.16/   
    Khýnová Radka              DISK       3.13/    21.09/    22.26/    24.27/    25.25/    26.39/    30.36/    31.36/    33.41/    35.30/    36.12/         /    37.00/    38.03/    38.25/   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.13/    17.56/     1.17/     2.01/     0.58/     1.14/     3.57/     1.00/     2.05/     1.49/     0.42/         /         /     1.03/     0.22/   
    Martanová Daniela          DISK       2.35/    22.52/    23.46/    25.17/    26.01/    26.58/         /         /    30.37/    33.45/    34.25/    34.51/    35.10/    36.10/    36.27/   
    OK Harcov                             2.35/    20.17/     0.54/     1.31/     0.44/     0.57/         /         /         /     3.08/     0.40/     0.26/     0.19/     1.00/     0.17/   
    Šimková Markéta            DISK           /    22.24/    24.36/    27.45/    29.20/    30.27/    34.42/    36.14/    38.55/    42.54/    44.12/    45.09/    45.48/    47.40/    48.29/   
    VSK Přírodověda - orientační sporty       /         /     2.12/     3.09/     1.35/     1.07/     4.15/     1.32/     2.41/     3.59/     1.18/     0.57/     0.39/     1.52/     0.49/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         1.7km   70m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-81      2-82      3-80      4-78      5-70      6-69      7-67      8-84      9-87     10-94     11-95     12-100   
  1 Wengrin Ágnes                  16.13  0.39/1*   1.10/1*   1.37/1*   2.33/2    6.01/2    6.49/2    8.40/2   13.26/2   14.05/2   15.00/2   15.15/2   15.59/2   16.13/2  
    Tipo TKE                              0.39/1*   0.31/6    0.27/5    0.56/8    3.28/4    0.48/4    1.51/5    4.46/6    0.39/3    0.55/1*   0.15/2    0.44/6    0.14/2  
  2 Škorpilová Jana                17.05  1.40/21   2.06/16   2.30/16   3.19/12   6.32/4    8.07/10   9.57/9   14.22/5   15.00/4   15.57/3   16.12/3   16.50/3   17.05/3  
    USK Praha                             1.40/21   0.26/2    0.24/1*   0.49/3    3.13/1*   1.35/23   1.50/4    4.25/1*   0.38/2    0.57/3    0.15/2    0.38/2    0.15/5  
  3 Švadlenová Ivana               17.40  0.53/4    1.18/3    1.44/3    2.37/3    6.17/3    7.03/3    9.43/8   14.16/4   15.14/5   16.27/5   16.43/5   17.26/5   17.40/4  
    KOB Choceň                            0.53/4    0.25/1*   0.26/3    0.53/4    3.40/7    0.46/3    2.40/20   4.33/4    0.58/16   1.13/12   0.16/9    0.43/5    0.14/2  
  4 Filipová Ivana                 17.41  0.57/7    1.35/8    2.03/7    3.00/6    6.56/9    7.39/6    9.32/5   14.37/6   15.19/6   16.18/4   16.35/4   17.23/4   17.41/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.57/7    0.38/16   0.28/7    0.57/10   3.56/12   0.43/2    1.53/6    5.05/9    0.42/5    0.59/4    0.17/10   0.48/9    0.18/15 
  5 Němečková Jarmila              18.05  0.53/4    1.23/5    1.53/5    2.49/5    6.44/6    7.37/5    9.30/4   14.56/9   15.35/8   16.38/6   16.56/6   17.45/6   18.05/6  
    SK OK 24 Praha                        0.53/4    0.30/5    0.30/10   0.56/8    3.55/11   0.53/9    1.53/6    5.26/14   0.39/3    1.03/5    0.18/12   0.49/10   0.20/21 
  6 Henychová Zuzana               18.17  1.01/9    2.07/17   2.34/17   3.29/16   6.56/9    8.00/9    9.59/10  15.08/10  15.51/10  16.55/7   17.10/7   18.00/7   18.17/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.01/9    1.06/24   0.27/5    0.55/6    3.27/3    1.04/18   1.59/11   5.09/11   0.43/7    1.04/6    0.15/2    0.50/13   0.17/10 
  7 Benešová Iva                   19.05  1.19/18   1.52/15   2.28/14   3.27/15   7.34/12   8.27/11  10.14/11  15.34/11  16.26/11  17.36/8   17.55/8   18.48/8   19.05/8  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.19/18   0.33/8    0.36/19   0.59/12   4.07/15   0.53/9    1.47/3    5.20/12   0.52/13   1.10/9    0.19/14   0.53/15   0.17/10 
  8 Jakubecz Andrea                19.23  1.06/14   1.40/10   2.14/11   3.11/8    6.51/8    7.42/7    9.39/6   14.46/8   15.49/9   17.49/9   18.16/9   19.05/9   19.23/9  
    Q&Sz Orienteering Hungary             1.06/14   0.34/11   0.34/16   0.57/10   3.40/7    0.51/6    1.57/8    5.07/10   1.03/19   2.00/21   0.27/24   0.49/10   0.18/15 
  9 Picková Helena                 19.32  0.59/8    1.39/9    2.08/8    3.15/11   7.05/11   8.48/13  10.45/12  16.05/12  17.12/13  18.18/12  18.33/11  19.15/10  19.32/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.59/8    0.40/18   0.29/8    1.07/19   3.50/9    1.43/24   1.57/8    5.20/12   1.07/21   1.06/7    0.15/2    0.42/3    0.17/10 
 10 Dulovcová Marie                19.37  1.05/13   1.33/6    1.59/6    3.06/7    6.39/5    7.29/4    9.10/3   13.40/3   14.31/3   18.07/10  18.32/10  19.21/11  19.37/11 
    TJ Sokol Křemže                       1.05/13   0.28/4    0.26/3    1.07/19   3.33/5    0.50/5    1.41/2    4.30/3    0.51/12   3.36/25   0.25/23   0.49/10   0.16/7  
 11 Pavlů Veronika                 19.40  0.50/3    1.21/4    1.50/4    2.45/4    8.03/15   8.44/12  10.50/13  16.26/13  17.10/12  18.16/11  18.33/11  19.24/12  19.40/12 
    SK Praga Praha                        0.50/3    0.31/6    0.29/8    0.55/6    5.18/23   0.41/1*   2.06/12   5.36/15   0.44/8    1.06/7    0.17/10   0.51/14   0.16/7  
 12 Koucká Ivana                   20.34  1.12/17   1.48/13   2.24/13   3.12/9    6.46/7    7.44/8    9.41/7   14.39/7   15.31/7   19.17/13  19.30/13  20.16/13  20.34/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.12/17   0.36/13   0.36/19   0.48/1*   3.34/6    0.58/14   1.57/8    4.58/7    0.52/13   3.46/26   0.13/1*   0.46/7    0.18/15 
 13 Zemánková Eva                  20.51  1.04/12   1.41/12   2.18/12   3.20/14   8.00/14   8.52/14  11.05/14  16.54/14  17.56/14  19.18/14  19.36/14  20.34/14  20.51/14 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.04/12   0.37/14   0.37/21   1.02/14   4.40/19   0.52/7    2.13/15   5.49/18   1.02/18   1.22/14   0.18/12   0.58/19   0.17/10 
 14 Holper Antónia                 21.01  2.34/23   3.12/22   3.43/22   4.42/21   8.57/20  10.00/19  12.31/19  17.33/16  18.15/16  19.27/15  19.47/15  20.46/15  21.01/15 
    Tipo TKE                              2.34/23   0.38/16   0.31/12   0.59/12   4.15/16   1.03/16   2.31/18   5.02/8    0.42/5    1.12/11   0.20/17   0.59/20   0.15/5  
 15 Kulhavá Jarmila                21.36  1.32/19   2.24/19   2.58/19   4.08/19   8.09/16   9.25/17  11.36/16  17.22/15  18.09/15  20.01/16  20.20/16  21.22/17  21.36/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.32/19   0.52/22   0.34/16   1.10/23   4.01/13   1.16/20   2.11/14   5.46/17   0.47/9    1.52/20   0.19/14   1.02/21   0.14/2  
 16 Ehlová Pavla                   21.38  1.03/11   1.40/10   2.10/10   3.12/9    8.47/19   9.50/18  12.17/18  17.58/18  18.51/17  20.10/17  20.25/17  21.21/16  21.38/17 
    SK Žabovřesky Brno                    1.03/11   0.37/14   0.30/10   1.02/14   5.35/24   1.03/16   2.27/17   5.41/16   0.53/15   1.19/13   0.15/2    0.56/18   0.17/10 
 17 Roudná Eva                     22.16  1.01/9    1.34/7    2.09/9    3.19/12   7.58/13   8.58/15  11.34/15  17.44/17  18.53/18  20.34/18  20.54/18  21.57/18  22.16/18 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.01/9    0.33/8    0.35/18   1.10/23   4.39/18   1.00/15   2.36/19   6.10/21   1.09/22   1.41/18   0.20/17   1.03/23   0.19/19 
 18 Miturová Radmila               23.02  0.53/4    6.16/23   6.47/23   7.40/23  11.34/22  12.45/22  14.55/21  19.38/20  20.39/19  21.49/19  22.04/19  22.46/19  23.02/19 
    MLOK Mariánské Lázně                  0.53/4    5.23/26   0.31/12   0.53/4    3.54/10   1.11/19   2.10/13   4.43/5    1.01/17   1.10/9    0.15/2    0.42/3    0.16/7  
 19 Dita Habermannová              24.51  1.07/15   2.13/18   2.53/18   4.00/18   8.25/18   9.22/16  12.08/17  18.21/19  20.54/20  23.00/20  23.19/20  24.12/20  24.51/20 
    SKOB Bruntál                          1.07/15   1.06/24   0.40/24   1.07/19   4.25/17   0.57/13   2.46/21   6.13/22   2.33/26   2.06/22   0.19/14   0.53/15   0.39/26 
 20 Jelínková Marta                27.41  1.08/16   1.51/14   2.28/14   3.32/17   8.23/17  12.02/21  14.28/20  23.51/21  24.38/21  26.11/21  26.31/21  27.18/21  27.41/21 
    KOB Choceň                            1.08/16   0.43/20   0.37/21   1.04/18   4.51/20   3.39/26   2.26/16   9.23/25   0.47/9    1.33/15   0.20/17   0.47/8    0.23/23 
 21 Nieke Sabine                   30.30  1.44/22   2.25/20   3.04/20   4.31/20  10.34/21  11.53/20  15.11/22  25.55/22  26.45/22  28.26/22  28.49/22  30.06/22  30.30/22 
    USV TU DRESDEN                        1.44/22   0.41/19   0.39/23   1.27/25   6.03/25   1.19/21   3.18/23  10.44/26   0.50/11   1.41/18   0.23/22   1.17/25   0.24/24 
 22 Kučerová Lada                  33.23  1.39/20   2.35/21   3.33/21   5.27/22  11.58/23  14.23/23  17.43/23  26.48/23  28.07/23  30.48/23  31.20/23  32.59/23  33.23/23 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.39/20   0.56/23   0.58/26   1.54/26   6.31/26   2.25/25   3.20/25   9.05/24   1.19/25   2.41/23   0.32/25   1.39/26   0.24/24 
 23 Suková Renata                  33.31 10.01/24  10.52/24  11.39/24  12.47/24  16.52/24  18.13/24  21.06/24  27.43/24  28.47/24  31.38/24  32.00/24  33.12/24  33.31/24 
    SKP Žďár nad Sázavou                 10.01/24   0.51/21   0.47/25   1.08/22   4.05/14   1.21/22   2.53/22   6.37/23   1.04/20   2.51/24   0.22/21   1.12/24   0.19/19 
 24 Zimmermannová Milena           36.14 14.14/25  14.47/25  15.18/25  16.21/25  21.33/25  22.28/25  25.47/25  31.39/25  32.56/25  34.30/25  34.51/25  35.53/25  36.14/25 
    TJ Sokol Křemže                      14.14/25   0.33/8    0.31/12   1.03/16   5.12/22   0.55/11   3.19/24   5.52/19   1.17/24   1.34/17   0.21/20   1.02/21   0.21/22 
 25 Valachová Jana                 41.17 19.12/26  19.46/26  20.17/26  21.20/26  26.31/26  27.26/26  30.51/26  36.43/26  37.55/26  39.28/26  40.06/26  40.59/26  41.17/26 
    OK Lokomotiva Pardubice              19.12/26   0.34/11   0.31/12   1.03/16   5.11/21   0.55/11   3.25/26   5.52/19   1.12/23   1.33/15   0.38/26   0.53/15   0.18/15 
 26 Urbánková Kateřina        MS   15.16  0.49/2    1.16/2    1.41/2    2.29/1*   5.46/1*   6.38/1*   8.13/1*  12.41/1*  13.18/1*  14.13/1*  14.28/1*  15.03/1*  15.16/1* 
    SKOB Ostrov                           0.49/2    0.27/3    0.25/2    0.48/1*   3.17/2    0.52/7    1.35/1*   4.28/2    0.37/1*   0.55/1*   0.15/2    0.35/1*   0.13/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         1.5km   50m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-71      3-78      4-80      5-82      6-87      7-84      8-94      9-97     10-100   
  1 Juračková Jana                 14.10  5.12/1*   6.46/4    8.23/2    9.13/1*   9.41/1*  11.17/1*  11.59/1*  12.59/1*  13.30/1*  13.55/1*  14.10/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.12/1*   1.34/8    1.37/1*   0.50/1*   0.28/1*   1.36/1*   0.42/3    1.00/7    0.31/1*   0.25/1*   0.15/1* 
  2 Králová Zdenka                 14.53  5.17/3    6.39/2    8.29/4    9.26/3    9.56/3   11.37/2   12.20/2   13.34/3   14.09/3   14.38/2   14.53/2  
    SK Severka Šumperk                    5.17/3    1.22/4    1.50/12   0.57/4    0.30/3    1.41/2    0.43/6    1.14/22   0.35/13   0.29/3    0.15/1* 
  3 Víchová Ladislava              14.56  5.19/4    6.43/3    8.28/3    9.26/3    9.58/4   12.04/4   12.41/4   13.36/4   14.10/4   14.38/2   14.56/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.19/4    1.24/5    1.45/7    0.58/7    0.32/6    2.06/16   0.37/1*   0.55/2    0.34/12   0.28/2    0.18/16 
  4 Zelená Markéta                 14.59  5.12/1*   6.32/1*   8.19/1*   9.18/2    9.54/2   11.46/3   12.28/3   13.25/2   14.06/2   14.40/4   14.59/4  
    SK Praga Praha                        5.12/1*   1.20/2    1.47/10   0.59/8    0.36/12   1.52/9    0.42/3    0.57/4    0.41/22   0.34/21   0.19/19 
  5 Fantová Libuše                 15.12  5.30/5    7.10/6    8.52/6    9.48/6   10.19/5   12.08/5   12.51/5   13.49/5   14.21/5   14.53/5   15.12/5  
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.30/5    1.40/18   1.42/3    0.56/3    0.31/4    1.49/8    0.43/6    0.58/5    0.32/3    0.32/14   0.19/19 
  6 Vlažná Mirka                   15.41  5.39/7    7.14/7    9.09/7   10.15/7   10.47/7   12.41/9   13.22/8   14.22/6   14.55/6   15.24/6   15.41/6  
    TJ Slovan Luhačovice                  5.39/7    1.35/10   1.55/13   1.06/21   0.32/6    1.54/11   0.41/2    1.00/7    0.33/5    0.29/3    0.17/9  
  7 Rybářová Lenka                 15.43  5.42/8    7.18/8    9.15/8   10.16/8   10.47/7   12.33/8   13.15/7   14.24/7   14.57/7   15.26/7   15.43/7  
    OK 99 Hradec Králové                  5.42/8    1.36/14   1.57/17   1.01/14   0.31/4    1.46/4    0.42/3    1.09/18   0.33/5    0.29/3    0.17/9  
  8 Panchártková Jitka             16.15  6.07/14   7.42/14   9.43/13  10.40/13  11.23/13  13.19/11  14.06/11  14.59/9   15.31/8   16.00/8   16.15/8  
    OK 99 Hradec Králové                  6.07/14   1.35/10   2.01/22   0.57/4    0.43/23   1.56/12   0.47/15   0.53/1*   0.32/3    0.29/3    0.15/1* 
  9 Petrželová Alena               16.24  5.54/11   7.26/11   9.15/8   10.17/9   10.51/9   12.32/7   13.52/9   14.53/8   15.33/9   16.07/9   16.24/9  
    Lokomotiva Trutnov                    5.54/11   1.32/7    1.49/11   1.02/16   0.34/9    1.41/2    1.20/27   1.01/11   0.40/21   0.34/21   0.17/9  
 10 Kohlová Alena                  16.44  6.50/19   8.10/18   9.55/14  10.57/14  11.36/14  13.34/13  14.22/13  15.25/10  15.56/10  16.27/10  16.44/10 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   6.50/19   1.20/2    1.45/7    1.02/16   0.39/17   1.58/14   0.48/17   1.03/13   0.31/1*   0.31/10   0.17/9  
 11 Syslová Iva                    17.06  6.00/13   7.35/13   9.31/12  10.38/12  11.14/12  13.31/12  14.17/12  15.36/11  16.14/11  16.47/11  17.06/11 
    OOB Třebíč                            6.00/13   1.35/10   1.56/14   1.07/22   0.36/12   2.17/23   0.46/14   1.19/24   0.38/15   0.33/17   0.19/19 
 12 Šlechtová Marie                17.18  6.57/22   8.24/19  10.10/17  11.09/16  12.06/18  14.03/15  14.47/14  15.52/12  16.33/12  17.02/12  17.18/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              6.57/22   1.27/6    1.46/9    0.59/8    0.57/26   1.57/13   0.44/13   1.05/16   0.41/22   0.29/3    0.16/6  
 13 Kalibánová Jiřina              17.33  5.45/9    7.24/10   9.24/11  10.35/11  11.12/11  14.12/18  15.05/16  16.05/13  16.42/13  17.13/13  17.33/13 
    SK lyžování a OB Nová Paka            5.45/9    1.39/17   2.00/20   1.11/23   0.37/15   3.00/27   0.53/23   1.00/7    0.37/14   0.31/10   0.20/23 
 14 Hušková Eva                    17.59  6.12/15   8.09/17  10.21/18  11.24/18  12.03/17  14.09/17  14.58/15  16.40/16  17.13/15  17.44/14  17.59/14 
    SK lyžování a OB Nová Paka            6.12/15   1.57/27   2.12/25   1.03/18   0.39/17   2.06/16   0.49/19   1.42/25   0.33/5    0.31/10   0.15/1* 
 15 Procházková Miluše             18.03  6.26/17   8.08/16  10.04/16  11.03/15  11.36/14  13.45/14  15.21/18  16.33/15  17.12/14  17.46/15  18.03/15 
    TJ Sokol Dobřichovice                 6.26/17   1.42/20   1.56/14   0.59/8    0.33/8    2.09/20   1.36/29   1.12/20   0.39/18   0.34/21   0.17/9  
 16 Dudová Hana                    18.09  5.37/6    7.22/9    9.20/10  10.20/10  11.05/10  13.07/10  13.57/10  16.20/14  17.13/15  17.52/16  18.09/16 
    SK Kotlářka Praha                     5.37/6    1.45/21   1.58/18   1.00/12   0.45/24   2.02/15   0.50/21   2.23/28   0.53/29   0.39/27   0.17/9  
 17 Pecková Ivana                  18.15  8.37/27  10.13/25  11.53/24  12.44/24  13.18/23  15.06/20  15.53/21  16.55/17  17.28/17  17.57/17  18.15/17 
    VŠTJ Ekonom Praha                     8.37/27   1.36/14   1.40/2    0.51/2    0.34/9    1.48/6    0.47/15   1.02/12   0.33/5    0.29/3    0.18/16 
 18 Kettnerová Lenka               18.24  5.46/10   7.03/5    8.47/5    9.46/5   10.22/6   12.15/6   12.58/6   17.04/21  17.37/19  18.09/19  18.24/18 
    TJ Sokol Hostivice                    5.46/10   1.17/1*   1.44/5    0.59/8    0.36/12   1.53/10   0.43/6    4.06/29   0.33/5    0.32/14   0.15/1* 
 19 Mrštíková Hana                 18.26  5.55/12   7.29/12  10.29/19  11.33/19  13.00/21  15.07/21  15.50/20  16.57/19  17.35/18  18.06/18  18.26/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.55/12   1.34/8    3.00/28   1.04/19   1.27/27   2.07/18   0.43/6    1.07/17   0.38/15   0.31/10   0.20/23 
 20 Hrabánková Ilona               18.30  6.17/16   7.54/15   9.56/15  11.17/17  11.54/16  14.03/15  15.10/17  17.01/20  17.42/21  18.14/20  18.30/20 
    SK Praga Praha                        6.17/16   1.37/16   2.02/23   1.21/27   0.37/15   2.09/20   1.07/25   1.51/27   0.41/22   0.32/14   0.16/6  
 21 Peremská Dana                  18.35  6.42/18   8.27/20  10.38/21  11.55/21  12.34/20  14.54/19  15.46/19  16.56/18  17.40/20  18.16/21  18.35/21 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      6.42/18   1.45/21   2.11/24   1.17/25   0.39/17   2.20/24   0.52/22   1.10/19   0.44/26   0.36/26   0.19/19 
 22 Stehnová Hana                  18.40  6.50/19   8.35/21  10.34/20  11.38/20  12.20/19  15.22/22  16.11/22  17.11/22  17.50/22  18.23/22  18.40/22 
    SK Kotlářka Praha                     6.50/19   1.45/21   1.59/19   1.04/19   0.42/21   3.02/28   0.49/19   1.00/7    0.39/18   0.33/17   0.17/9  
 23 Troupová Vladěna               19.13  9.34/29  11.15/29  12.58/28  13.55/27  14.24/26  16.11/25  16.54/24  17.52/23  18.25/23  18.55/23  19.13/23 
    TJ Sokol Křemže                       9.34/29   1.41/19   1.43/4    0.57/4    0.29/2    1.47/5    0.43/6    0.58/5    0.33/5    0.30/9    0.18/16 
 24 Vilnerová Eva                  19.22  9.28/28  11.03/28  12.47/27  13.48/26  14.22/25  16.10/24  16.58/26  17.53/24  18.26/24  19.06/24  19.22/24 
    OK Lokomotiva Pardubice               9.28/28   1.35/10   1.44/5    1.01/14   0.34/9    1.48/6    0.48/17   0.55/2    0.33/5    0.40/28   0.16/6  
 25 Dvořáková Ladislava            19.32  6.50/19   8.42/22  11.32/23  12.32/23  14.04/24  16.12/26  16.55/25  17.59/25  18.38/25  19.11/25  19.32/25 
    SK Praga Praha                        6.50/19   1.52/26   2.50/27   1.00/12   1.32/28   2.08/19   0.43/6    1.04/15   0.39/18   0.33/17   0.21/26 
 26 Klimplová Alena                19.50  7.21/23   9.08/23  11.08/22  12.25/22  13.04/22  15.25/23  16.53/23  18.10/26  18.54/26  19.29/26  19.50/26 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.21/23   1.47/25   2.00/20   1.17/25   0.39/17   2.21/25   1.28/28   1.17/23   0.44/26   0.35/24   0.21/26 
 27 Nováková Jana                  20.34  7.59/24   9.44/24  12.05/25  13.35/25  15.07/28  17.16/27  17.59/27  19.02/27  19.40/27  20.13/27  20.34/27 
    SK lyžování a OB Nová Paka            7.59/24   1.45/21   2.21/26   1.30/28   1.32/28   2.09/20   0.43/6    1.03/13   0.38/15   0.33/17   0.21/26 
 28 Křížová Zdenka                 21.13  8.25/26  10.45/26  12.41/26  14.19/28  15.01/27  17.31/28  18.25/28  19.37/28  20.18/28  20.53/28  21.13/28 
    SKP Žďár nad Sázavou                  8.25/26   2.20/28   1.56/14   1.38/29   0.42/21   2.30/26   0.54/24   1.12/20   0.41/22   0.35/24   0.20/23 
 29 Nedvídková Jitka               25.27  8.10/25  10.58/27  14.04/29  15.20/29  16.07/29  19.16/29  20.30/29  22.15/29  22.59/29  25.03/29  25.27/29 
    OB Rozmarýn Litoměřice                8.10/25   2.48/29   3.06/29   1.16/24   0.47/25   3.09/29   1.14/26   1.45/26   0.44/26   2.04/29   0.24/29 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         1.7km  105m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-71      3-76      4-77      5-78      6-79      7-82      8-84      9-87     10-94     11-95     12-100   
  1 Horvát Petr                    13.01  3.18/1*   4.11/1*   6.51/1*   7.27/1*   8.12/1*   8.31/1*   9.19/1*  10.49/1*  11.21/1*  12.05/1*  12.16/1*  12.49/1*  13.01/1* 
    SK Severka Šumperk                    3.18/1*   0.53/2    2.40/1*   0.36/1*   0.45/1*   0.19/2    0.48/2    1.30/4    0.32/4    0.44/1*   0.11/1*   0.33/2    0.12/3  
  2 Dvořáček Radek                 13.27  3.38/4    4.33/3    7.13/2    7.50/2    8.39/2    8.56/2    9.47/2   11.13/2   11.44/2   12.28/2   12.40/2   13.15/2   13.27/2  
    OOB Vamberk                           3.38/4    0.55/3    2.40/1*   0.37/3    0.49/3    0.17/1*   0.51/3    1.26/3    0.31/3    0.44/1*   0.12/5    0.35/5    0.12/3  
  3 Kettner Lukáš                  14.09  3.39/5    4.38/5    7.33/4    8.13/4    9.03/4    9.24/4   10.19/4   11.52/3   12.19/3   13.08/3   13.19/3   13.54/3   14.09/3  
    SK Kamenice                           3.39/5    0.59/5    2.55/3    0.40/7    0.50/6    0.21/4    0.55/6    1.33/5    0.27/1*   0.49/5    0.11/1*   0.35/5    0.15/12 
  4 Kettner Vojtěch                14.21  3.33/3    4.30/2    7.30/3    8.08/3    8.57/3    9.23/3   10.17/3   11.52/3   12.24/4   13.15/4   13.28/4   14.10/4   14.21/4  
    TJ Sokol Hostivice                    3.33/3    0.57/4    3.00/4    0.38/4    0.49/3    0.26/14   0.54/5    1.35/6    0.32/4    0.51/7    0.13/6    0.42/11   0.11/1* 
  5 Funda Jiří                     15.29  3.53/6    5.05/6    8.09/5    8.47/5    9.35/5    9.59/5   10.54/5   12.55/5   13.30/5   14.20/5   14.40/5   15.16/5   15.29/5  
    OK Andante Písek                      3.53/6    1.12/12   3.04/6    0.38/4    0.48/2    0.24/10   0.55/6    2.01/14   0.35/6    0.50/6    0.20/15   0.36/7    0.13/6  
  6 Kučera Štěpán                  15.36  4.33/13   5.44/12   8.45/7    9.21/7   10.11/7   10.45/7   11.40/7   13.03/6   13.40/6   14.28/6   14.49/6   15.23/6   15.36/6  
    SK Studenec                           4.33/13   1.11/11   3.01/5    0.36/1*   0.50/6    0.34/17   0.55/6    1.23/1*   0.37/9    0.48/3    0.21/17   0.34/4    0.13/6  
  7 Záděra Pavel                   16.10  4.21/12   5.25/11   8.30/6    9.10/6   10.07/6   10.28/6   11.28/6   13.21/7   13.56/7   14.57/7   15.13/7   15.55/7   16.10/7  
    KPKS BETA Brno                        4.21/12   1.04/8    3.05/7    0.40/7    0.57/12   0.21/4    1.00/10   1.53/13   0.35/6    1.01/13   0.16/12   0.42/11   0.15/12 
  8 Smutný Šimon                   16.18  4.11/11   6.10/15   9.17/8    9.57/8   10.48/8   11.09/8   12.04/8   13.44/8   14.19/8   15.15/8   15.30/8   16.07/8   16.18/8  
    OOB Vamberk                           4.11/11   1.59/18   3.07/8    0.40/7    0.51/8    0.21/4    0.55/6    1.40/8    0.35/6    0.56/9    0.15/10   0.37/8    0.11/1* 
  9 Uhlíř Marek                    17.53  4.41/15   5.46/13   9.32/9   10.18/9   11.19/9   11.44/9   12.54/9   14.45/9   15.26/9   16.27/9   16.48/9   17.35/9   17.53/9  
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.41/15   1.05/9    3.46/10   0.46/15   1.01/16   0.25/13   1.10/15   1.51/12   0.41/11   1.01/13   0.21/17   0.47/14   0.18/16 
 10 Picek Štěpán                   19.02  4.05/7    5.05/6   10.54/12  11.36/11  12.29/11  12.57/11  13.59/12  16.10/12  16.56/12  17.59/11  18.15/12  18.48/11  19.02/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.05/7    1.00/6    5.49/13   0.42/12   0.53/9    0.28/15   1.02/11   2.11/15   0.46/14   1.03/15   0.16/12   0.33/2    0.14/9  
 11 Kovács Sebestyén               19.04  4.07/9    5.16/9   12.02/14  12.40/14  13.35/14  13.57/14  15.04/14  16.41/14  17.10/13  17.58/10  18.12/10  18.50/12  19.04/11 
    Q&Sz Orienteering Hungary             4.07/9    1.09/10   6.46/16   0.38/4    0.55/10   0.22/7    1.07/14   1.37/7    0.29/2    0.48/3    0.14/9    0.38/9    0.14/9  
 12 Zimmermann Martin              19.06  3.20/2    4.33/3   10.56/13  11.36/11  12.25/10  12.47/10  13.34/10  14.58/10  16.01/10  18.06/13  18.17/13  18.46/10  19.06/12 
    TJ Sokol Křemže                       3.20/2    1.13/13   6.23/14   0.40/7    0.49/3    0.22/7    0.47/1*   1.24/2    1.03/17   2.05/18   0.11/1*   0.29/1*   0.20/18 
 13 Ptáček Martin                  19.21  4.09/10   5.24/10  10.52/11  11.45/13  12.40/13  13.00/12  13.52/11  15.40/11  16.26/11  18.01/12  18.12/10  19.07/13  19.21/13 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.09/10   1.15/14   5.28/12   0.53/17   0.55/10   0.20/3    0.52/4    1.48/11   0.46/14   1.35/17   0.11/1*   0.55/17   0.14/9  
 14 Ptáček Pavel                   19.42  5.16/16   6.46/16  10.26/10  11.08/10  12.37/12  13.01/13  14.17/13  16.31/13  17.17/14  18.14/14  18.33/14  19.24/14  19.42/14 
    KPKS BETA Brno                        5.16/16   1.30/17   3.40/9    0.42/12   1.29/18   0.24/10   1.16/17   2.14/16   0.46/14   0.57/10   0.19/14   0.51/15   0.18/16 
 15 Kamil RYCERSKI                 20.41  4.05/7    5.08/8   12.36/16  13.18/16  14.15/16  14.38/16  15.42/15  17.27/15  18.08/15  19.07/15  19.20/15  20.25/15  20.41/15 
    UKS Swietoszów                        4.05/7    1.03/7    7.28/17   0.42/12   0.57/12   0.23/9    1.04/12   1.45/9    0.41/11   0.59/12   0.13/6    1.05/18   0.16/14 
 16 Killar Dominik                 21.44  6.31/17   7.55/17  12.04/15  12.45/15  13.44/15  14.20/15  15.50/16  18.04/16  19.17/16  20.27/16  20.40/16  21.32/16  21.44/16 
    Lokomotiva Trutnov                    6.31/17   1.24/16   4.09/11   0.41/11   0.59/15   0.36/18   1.30/18   2.14/16   1.13/18   1.10/16   0.13/6    0.52/16   0.12/3  
 17 Kučera Tomáš                   23.35  4.35/14   5.52/14  15.26/17  16.25/17  17.22/17  17.50/17  19.00/17  20.46/17  21.25/17  22.19/17  22.39/17  23.19/17  23.35/17 
    SK Studenec                           4.35/14   1.17/15   9.34/18   0.59/18   0.57/12   0.28/15   1.10/15   1.46/10   0.39/10   0.54/8    0.20/15   0.40/10   0.16/14 
 18 Miháczi Ádám                   26.18  9.01/18   9.52/18  16.19/18  17.07/18  18.10/18  18.34/18  19.39/18  23.22/18  24.06/18  25.04/18  25.19/18  26.05/18  26.18/18 
    Tipo TKE                              9.01/18   0.51/1*   6.27/15   0.48/16   1.03/17   0.24/10   1.05/13   3.43/18   0.44/13   0.58/11   0.15/10   0.46/13   0.13/6  
    Nechuta David              DISK       4.32/     6.01/     9.46/    10.31/    11.27/    12.02/    13.06/    15.30/    16.28/         /    17.53/    18.42/    18.56/   
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.32/     1.29/     3.45/     0.45/     0.56/     0.35/     1.04/     2.24/     0.58/         /         /     0.49/     0.14/   
    Drechsel Johannes          DISK       4.32/     5.39/     8.47/     9.28/    10.21/         /    11.44/    15.45/    16.23/    17.46/    18.02/    18.45/    18.58/   
    USV TU DRESDEN                        4.32/     1.07/     3.08/     0.41/     0.53/         /         /     4.01/     0.38/     1.23/     0.16/     0.43/     0.13/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         2.5km  145m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-75      3-74      4-73      5-72      6-78      7-79      8-80      9-82     10-83     11-85     12-88     13-91     14-93     15-95     16-97    
                                      17-100   
  1 Horáček Michal                 16.27  2.48/1*   5.31/1*   6.37/1*   7.11/1*   7.59/1*  10.14/1*  10.30/1*  10.59/1*  11.34/1*  12.46/1*  13.11/1*  14.02/1*  14.49/1*  15.27/1*  15.39/1*  15.54/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.48/1*   2.43/7    1.06/8    0.34/1*   0.48/6    2.15/5    0.16/3    0.29/9    0.35/78   1.12/3    0.25/2    0.51/10   0.47/5    0.38/18   0.12/2    0.15/4  
                                         16.15/1*  16.27/1* 
                                          0.21/5    0.12/4  
  1 Flašar Jan                     16.27  3.26/6    5.58/2    7.01/2    7.47/2    8.29/2   10.39/2   10.55/2   11.23/2   11.42/2   12.57/2   13.22/2   14.07/2   14.53/2   15.30/2   15.43/2   15.56/2  
    SK Praga Praha                        3.26/6    2.32/1*   1.03/3    0.46/30   0.42/1*   2.10/1*   0.16/3    0.28/5    0.19/2    1.15/6    0.25/2    0.45/1*   0.46/2    0.37/7    0.13/10   0.13/1* 
                                         16.16/2   16.27/1* 
                                          0.20/4    0.11/3  
  3 Hepner David                   16.58  3.40/14   6.43/16   7.40/12   8.17/10   9.04/8   11.16/4   11.31/4   11.57/4   12.15/3   13.21/3   13.50/3   14.38/3   15.23/3   15.58/3   16.10/3   16.25/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.40/14   3.03/34   0.57/1*   0.37/3    0.47/4    2.12/3    0.15/1*   0.26/1*   0.18/1*   1.06/1*   0.29/19   0.48/2    0.45/1*   0.35/1*   0.12/2    0.15/4  
                                         16.46/3   16.58/3  
                                          0.21/5    0.12/4  
  4 Vlach Jiří                     17.32  3.39/12   6.12/5    7.20/5    8.07/5    8.58/6   11.18/5   11.35/5   12.05/5   12.28/5   13.45/5   14.12/5   15.06/6   15.54/5   16.31/5   16.43/5   16.57/5  
    VSK VŠB TU Ostrava                    3.39/12   2.33/2    1.08/22   0.47/41   0.51/17   2.20/8    0.17/10   0.30/17   0.23/24   1.17/12   0.27/7    0.54/18   0.48/8    0.37/7    0.12/2    0.14/2  
                                         17.20/5   17.32/4  
                                          0.23/27   0.12/4  
  5 Tihon Michal                   17.36  3.38/11   6.19/6    7.26/8    8.08/6    9.01/7   11.22/6   11.39/6   12.07/6   12.29/6   13.45/5   14.12/5   15.02/4   15.48/4   16.25/4   16.38/4   16.53/4  
    OK 99 Hradec Králové                  3.38/11   2.41/4    1.07/16   0.42/12   0.53/22   2.21/10   0.17/10   0.28/5    0.22/13   1.16/7    0.27/7    0.50/7    0.46/2    0.37/7    0.13/10   0.15/4  
                                         17.14/4   17.36/5  
                                          0.21/5    0.22/85 
  6 Kalous Vladislav               17.39  3.29/8    6.10/4    7.14/4    7.54/3    8.47/3   11.08/3   11.26/3   11.53/3   12.16/4   13.36/4   14.10/4   15.03/5   15.55/6   16.35/6   16.50/6   17.06/6  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.29/8    2.41/4    1.04/4    0.40/7    0.53/22   2.21/10   0.18/18   0.27/2    0.23/24   1.20/24   0.34/51   0.53/14   0.52/33   0.40/25   0.15/44   0.16/15 
                                         17.27/6   17.39/6  
                                          0.21/5    0.12/4  
  7 Veverka Tomáš                  17.55  3.35/10   6.19/6    7.25/6    8.09/8    9.05/9   11.31/9   11.49/9   12.18/9   12.40/9   13.57/9   14.24/9   15.18/8   16.09/7   16.48/7   17.01/7   17.17/7  
    OOB Vamberk                           3.35/10   2.44/8    1.06/8    0.44/25   0.56/39   2.26/20   0.18/18   0.29/9    0.22/13   1.17/12   0.27/7    0.54/18   0.51/21   0.39/21   0.13/10   0.16/15 
                                         17.41/7   17.55/7  
                                          0.24/36   0.14/36 
  8 Janata Martin                  17.56  3.40/14   6.20/9    7.26/8    8.08/6    8.56/5   11.25/7   11.43/8   12.13/7   12.34/7   13.50/7   14.19/7   15.23/9   16.13/9   16.50/8   17.04/8   17.20/8  
    SK Kotlářka Praha                     3.40/14   2.40/3    1.06/8    0.42/12   0.48/6    2.29/25   0.18/18   0.30/17   0.21/5    1.16/7    0.29/19   1.04/64   0.50/15   0.37/7    0.14/28   0.16/15 
                                         17.42/8   17.56/8  
                                          0.22/19   0.14/36 
  9 Schröter Pavel                 18.05  3.49/21   6.38/15   7.47/14   8.30/14   9.23/14  11.44/12  12.01/10  12.32/10  12.53/10  14.17/10  14.39/10  15.34/10  16.22/10  17.02/11  17.16/11  17.31/11 
    OK Harcov                             3.49/21   2.49/16   1.09/25   0.43/19   0.53/22   2.21/10   0.17/10   0.31/27   0.21/5    1.24/43   0.22/1*   0.55/26   0.48/8    0.40/25   0.14/28   0.15/4  
                                         17.52/11  18.05/9  
                                          0.21/5    0.13/17 
 10 Kužel Tomáš                    18.12  3.25/5    6.19/6    7.25/6    8.13/9    9.12/10  11.43/11  12.01/10  12.32/10  12.55/11  14.19/11  14.45/11  15.45/12  16.37/12  17.12/12  17.25/12  17.41/12 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.25/5    2.54/23   1.06/8    0.48/48   0.59/56   2.31/31   0.18/18   0.31/27   0.23/24   1.24/43   0.26/6    1.00/46   0.52/33   0.35/1*   0.13/10   0.16/15 
                                         18.00/12  18.12/10 
                                          0.19/2    0.12/4  
 11 Macek Martin                   18.13  3.01/3    6.00/3    7.13/3    7.57/4    8.54/4   11.25/7   11.42/7   12.14/8   12.34/7   13.53/8   14.23/8   15.16/7   16.10/8   16.53/9   17.07/9   17.24/9  
    TJ Start Náchod                       3.01/3    2.59/29   1.13/40   0.44/25   0.57/46   2.31/31   0.17/10   0.32/41   0.20/3    1.19/19   0.30/31   0.53/14   0.54/49   0.43/46   0.14/28   0.17/39 
                                         17.49/9   18.13/11 
                                          0.25/47   0.24/87 
 12 Herman Jan                     18.15  3.42/16   6.33/12   7.39/11   8.25/12   9.20/13  11.50/13  12.06/12  12.37/12  13.00/12  14.19/11  14.46/12  15.35/11  16.25/11  17.01/10  17.14/10  17.30/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.42/16   2.51/21   1.06/8    0.46/30   0.55/34   2.30/29   0.16/3    0.31/27   0.23/24   1.19/19   0.27/7    0.49/3    0.50/15   0.36/4    0.13/10   0.16/15 
                                         17.51/10  18.15/12 
                                          0.21/5    0.24/87 
 13 Sochor Jan                     18.29  3.44/18   6.34/13   7.40/12   8.26/13   9.19/12  11.52/14  12.08/13  12.39/13  13.02/13  14.24/13  14.52/13  15.49/13  16.39/13  17.20/13  17.34/13  17.50/13 
    SKOB Baník Havířov                    3.44/18   2.50/18   1.06/8    0.46/30   0.53/22   2.33/34   0.16/3    0.31/27   0.23/24   1.22/33   0.28/15   0.57/34   0.50/15   0.41/33   0.14/28   0.16/15 
                                         18.15/13  18.29/13 
                                          0.25/47   0.14/36 
 13 Paclík Roman                   18.29  3.53/24   7.35/42   8.42/39   9.18/26  10.08/26  12.20/17  12.38/17  13.06/17  13.28/16  14.42/15  15.11/15  16.03/15  16.49/15  17.26/15  17.39/14  17.54/14 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.53/24   3.42/53   1.07/16   0.36/2    0.50/14   2.12/3    0.18/18   0.28/5    0.22/13   1.14/4    0.29/19   0.52/12   0.46/2    0.37/7    0.13/10   0.15/4  
                                         18.15/13  18.29/13 
                                          0.21/5    0.14/36 
 15 Král Václav                    18.35  4.10/33   7.00/20   8.09/19   8.52/16   9.40/16  12.02/15  12.20/14  12.51/14  13.14/14  14.35/14  15.02/14  15.55/14  16.46/14  17.25/14  17.41/15  17.58/15 
    SK Severka Šumperk                    4.10/33   2.50/18   1.09/25   0.43/19   0.48/6    2.22/14   0.18/18   0.31/27   0.23/24   1.21/27   0.27/7    0.53/14   0.51/21   0.39/21   0.16/59   0.17/39 
                                         18.21/15  18.35/15 
                                          0.23/27   0.14/36 
 16 Bolehovský Pavel               18.37  4.24/45   7.24/28   8.31/27   9.12/22  10.04/21  12.24/19  12.41/18  13.08/18  13.30/18  14.44/16  15.14/16  16.11/16  16.58/16  17.35/16  17.47/16  18.03/16 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.24/45   3.00/30   1.07/16   0.41/10   0.52/19   2.20/8    0.17/10   0.27/2    0.22/13   1.14/4    0.30/31   0.57/34   0.47/5    0.37/7    0.12/2    0.16/15 
                                         18.24/16  18.37/16 
                                          0.21/5    0.13/17 
 17 Košárek Pavel                  18.43  3.43/17   7.25/31   8.30/25   9.13/23  10.02/20  12.27/21  12.43/19  13.14/19  13.39/20  14.57/19  15.22/17  16.13/17  17.02/17  17.38/17  17.50/17  18.06/17 
    SK Jamnice                            3.43/17   3.42/53   1.05/5    0.43/19   0.49/11   2.25/19   0.16/3    0.31/27   0.25/45   1.18/14   0.25/2    0.51/10   0.49/13   0.36/4    0.12/2    0.16/15 
                                         18.30/17  18.43/17 
                                          0.24/36   0.13/17 
 18 Makovský Jakub                 18.55  4.40/62   7.35/42   8.42/39   9.23/33  10.12/29  12.39/29  12.57/27  13.28/26  13.49/24  15.05/21  15.34/21  16.27/20  17.18/20  17.55/18  18.06/18  18.22/18 
    KOB TRETRA Praha                      4.40/62   2.55/24   1.07/16   0.41/10   0.49/11   2.27/21   0.18/18   0.31/27   0.21/5    1.16/7    0.29/19   0.53/14   0.51/21   0.37/7    0.11/1*   0.16/15 
                                         18.43/18  18.55/18 
                                          0.21/5    0.12/4  
 19 Marcin Krasuski                19.02  4.07/30   7.19/25   8.30/25   9.16/25  10.06/24  12.36/27  12.54/25  13.25/25  13.48/22  15.04/20  15.31/19  16.21/18  17.14/18  17.56/19  18.10/19  18.26/19 
    Warsaw Heroes                         4.07/30   3.12/44   1.11/33   0.46/30   0.50/14   2.30/29   0.18/18   0.31/27   0.23/24   1.16/7    0.27/7    0.50/7    0.53/41   0.42/40   0.14/28   0.16/15 
                                         18.50/19  19.02/19 
                                          0.24/36   0.12/4  
 20 Zajíc Vítězslav                19.04  3.53/24   6.43/16   7.51/15   8.33/15   9.27/15  12.14/16  12.32/15  13.05/16  13.29/17  14.54/18  15.27/18  16.22/19  17.16/19  17.59/20  18.12/20  18.29/20 
    KOB TRETRA Praha                      3.53/24   2.50/18   1.08/22   0.42/12   0.54/27   2.47/56   0.18/18   0.33/55   0.24/37   1.25/47   0.33/47   0.55/26   0.54/49   0.43/46   0.13/10   0.17/39 
                                         18.52/20  19.04/20 
                                          0.23/27   0.12/4  
 21 Pešek Ondřej                   19.11  3.46/19   6.30/11   7.37/10   8.21/11   9.15/11  11.42/10  12.35/16  13.04/15  13.25/15  14.44/16  15.31/19  16.34/21  17.23/21  18.03/21  18.18/21  18.35/21 
    KOB Choceň                            3.46/19   2.44/8    1.07/16   0.44/25   0.54/27   2.27/21   0.53/86   0.29/9    0.21/5    1.19/19   0.47/75   1.03/59   0.49/13   0.40/25   0.15/44   0.17/39 
                                         18.58/22  19.11/21 
                                          0.23/27   0.13/17 
 21 Janda Martin                   19.11  3.27/7    7.34/40   8.39/34   9.22/32  10.05/22  12.24/19  13.19/36  13.46/34  14.07/31  15.18/25  15.51/27  16.45/26  17.32/24  18.07/22  18.21/22  18.36/22 
    KOB Dobruška                          3.27/7    4.07/62   1.05/5    0.43/19   0.43/2    2.19/7    0.55/87   0.27/2    0.21/5    1.11/2    0.33/47   0.54/18   0.47/5    0.35/1*   0.14/28   0.15/4  
                                         18.57/21  19.11/21 
                                          0.21/5    0.14/36 
 23 Doucha Jiří                    19.14  4.19/40   7.06/22   8.23/22   9.02/19   9.57/19  12.20/17  12.49/21  13.17/21  13.48/22  15.22/28  15.50/26  16.39/23  17.27/23  18.08/23  18.23/23  18.39/23 
    TJ Start Náchod                       4.19/40   2.47/12   1.17/59   0.39/4    0.55/34   2.23/16   0.29/78   0.28/5    0.31/70   1.34/67   0.28/15   0.49/3    0.48/8    0.41/33   0.15/44   0.16/15 
                                         19.01/23  19.14/23 
                                          0.22/19   0.13/17 
 24 Fišer Jiří                     19.17  4.12/34   7.13/23   8.26/23   9.19/29  10.17/31  12.50/34  13.07/33  13.36/32  13.58/28  15.16/24  15.43/23  16.37/22  17.25/22  18.08/23  18.23/23  18.39/23 
    SK Slavia Praha                       4.12/34   3.01/32   1.13/40   0.53/67   0.58/50   2.33/34   0.17/10   0.29/9    0.22/13   1.18/14   0.27/7    0.54/18   0.48/8    0.43/46   0.15/44   0.16/15 
                                         19.04/24  19.17/24 
                                          0.25/47   0.13/17 
 25 Blahuta Marek                  19.18  4.43/63   7.30/36   8.35/29   9.23/33  10.19/32  12.47/33  13.05/32  13.36/32  13.59/30  15.18/25  15.47/25  16.43/24  17.34/25  18.14/25  18.27/25  18.44/25 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.43/63   2.47/12   1.05/5    0.48/48   0.56/39   2.28/24   0.18/18   0.31/27   0.23/24   1.19/19   0.29/19   0.56/30   0.51/21   0.40/25   0.13/10   0.17/39 
                                         19.05/25  19.18/25 
                                          0.21/5    0.13/17 
 26 Kolek Petr                     19.22  3.53/24   6.34/13   7.58/16   9.18/26  10.05/22  12.34/26  12.50/23  13.19/22  13.44/21  15.07/22  15.39/22  16.47/28  17.39/27  18.20/28  18.32/28  18.47/27 
    KOB Dobruška                          3.53/24   2.41/4    1.24/73   1.20/86   0.47/4    2.29/25   0.16/3    0.29/9    0.25/45   1.23/39   0.32/40   1.08/70   0.52/33   0.41/33   0.12/2    0.15/4  
                                         19.09/27  19.22/26 
                                          0.22/19   0.13/17 
 27 Zbranek Roman                  19.23  3.39/12   6.24/10   8.11/20   9.07/21  10.13/30  12.53/35  13.12/34  13.46/34  14.07/31  15.29/32  15.57/29  16.46/27  17.39/27  18.16/27  18.31/27  18.48/28 
    Magnus Orienteering                   3.39/12   2.45/10   1.47/84   0.56/69   1.06/73   2.40/42   0.19/34   0.34/61   0.21/5    1.22/33   0.28/15   0.49/3    0.53/41   0.37/7    0.15/44   0.17/39 
                                         19.13/28  19.23/27 
                                          0.25/47   0.10/1* 
 28 Ehl Jiří                       19.29  4.29/51   7.27/35   8.37/32   9.19/29  10.22/36  12.44/32  13.03/31  13.33/31  13.55/27  15.13/23  15.45/24  16.43/24  17.38/26  18.14/25  18.29/26  18.46/26 
    SK Žabovřesky Brno                    4.29/51   2.58/27   1.10/29   0.42/12   1.03/69   2.22/14   0.19/34   0.30/17   0.22/13   1.18/14   0.32/40   0.58/37   0.55/56   0.36/4    0.15/44   0.17/39 
                                         19.08/26  19.29/28 
                                          0.22/19   0.21/84 
 29 Nývlt Martin                   19.31  3.32/9    7.33/39   8.35/29   9.18/26  10.06/24  12.29/22  12.44/20  13.14/19  13.35/19  15.22/28  16.02/31  16.56/30  17.44/30  18.23/30  18.36/30  18.52/29 
    TJ Start Náchod                       3.32/9    4.01/59   1.02/2    0.43/19   0.48/6    2.23/16   0.15/1*   0.30/17   0.21/5    1.47/77   0.40/65   0.54/18   0.48/8    0.39/21   0.13/10   0.16/15 
                                         19.14/29  19.31/29 
                                          0.22/19   0.17/75 
 30 Král Aleš                      19.32  4.12/34   6.58/19   8.07/18   8.53/17   9.49/17  12.32/23  12.49/21  13.21/23  14.07/31  15.25/31  15.52/28  16.48/29  17.41/29  18.21/29  18.35/29  18.53/30 
    SK Chotěboř                           4.12/34   2.46/11   1.09/25   0.46/30   0.56/39   2.43/46   0.17/10   0.32/41   0.46/85   1.18/14   0.27/7    0.56/30   0.53/41   0.40/25   0.14/28   0.18/59 
                                         19.18/30  19.32/30 
                                          0.25/47   0.14/36 
 31 Koblížek Kamil                 19.43  4.16/38   7.20/26   8.33/28   9.19/29  10.11/28  12.40/30  12.58/28  13.29/28  13.58/28  15.19/27  15.58/30  16.58/31  17.49/31  18.39/32  18.53/32  19.09/32 
    Magnus Orienteering                   4.16/38   3.04/35   1.13/40   0.46/30   0.52/19   2.29/25   0.18/18   0.31/27   0.29/67   1.21/27   0.39/61   1.00/46   0.51/21   0.50/75   0.14/28   0.16/15 
                                         19.30/31  19.43/31 
                                          0.21/5    0.13/17 
 32 Švadlena Pavel                 19.46  2.48/1*   6.52/18   8.03/17   8.54/18   9.52/18  12.33/25  12.55/26  13.29/28  13.54/25  15.22/28  16.04/32  17.04/32  17.55/32  18.38/31  18.52/31  19.08/31 
    KOB Choceň                            2.48/1*   4.04/61   1.11/33   0.51/58   0.58/50   2.41/45   0.22/66   0.34/61   0.25/45   1.28/54   0.42/66   1.00/46   0.51/21   0.43/46   0.14/28   0.16/15 
                                         19.32/32  19.46/32 
                                          0.24/36   0.14/36 
 32 Khýn Vítězslav                 19.46  4.06/28   8.05/52   9.14/49  10.05/52  10.54/48  13.17/40  13.44/43  14.13/42  14.35/41  15.54/39  16.23/36  17.15/33  18.06/33  18.44/33  18.57/33  19.12/33 
    KOB Dobruška                          4.06/28   3.59/58   1.09/25   0.51/58   0.49/11   2.23/16   0.27/77   0.29/9    0.22/13   1.19/19   0.29/19   0.52/12   0.51/21   0.38/18   0.13/10   0.15/4  
                                         19.34/33  19.46/32 
                                          0.22/19   0.12/4  
 34 Novotný Jiří                   20.00  4.39/60   7.36/44   8.46/42   9.33/41  10.21/33  12.37/28  12.58/28  13.28/26  14.28/37  15.49/35  16.20/33  17.19/34  18.12/34  18.54/34  19.07/34  19.23/34 
    SKOB Zlín                             4.39/60   2.57/26   1.10/29   0.47/41   0.48/6    2.16/6    0.21/60   0.30/17   1.00/87   1.21/27   0.31/38   0.59/40   0.53/41   0.42/40   0.13/10   0.16/15 
                                         19.47/34  20.00/34 
                                          0.24/36   0.13/17 
 35 Janovský Tomáš                 20.01  4.37/59   7.50/48   9.18/51  10.01/49  10.59/51  13.26/45  13.44/43  14.16/44  14.38/43  15.59/40  16.24/37  17.19/34  18.12/34  18.54/34  19.07/34  19.23/34 
    SK Praga Praha                        4.37/59   3.13/46   1.28/76   0.43/19   0.58/50   2.27/21   0.18/18   0.32/41   0.22/13   1.21/27   0.25/2    0.55/26   0.53/41   0.42/40   0.13/10   0.16/15 
                                         19.48/35  20.01/35 
                                          0.25/47   0.13/17 
 36 Hošek Radim                    20.02  4.39/60   7.26/32   8.51/45   9.36/42  10.21/33  12.42/31  13.01/30  13.31/30  13.54/25  15.46/34  16.31/39  17.27/39  18.19/37  18.59/36  19.12/36  19.27/36 
    KOB Dobruška                          4.39/60   2.47/12   1.25/74   0.45/29   0.45/3    2.21/10   0.19/34   0.30/17   0.23/24   1.52/79   0.45/71   0.56/30   0.52/33   0.40/25   0.13/10   0.15/4  
                                         19.49/36  20.02/36 
                                          0.22/19   0.13/17 
 37 Klícha Martin                  20.05  3.52/23   8.19/54   9.25/52  10.04/51  10.54/48  13.23/43  13.41/42  14.14/43  14.35/41  15.51/37  16.33/41  17.32/42  18.23/39  19.03/37  19.15/37  19.32/37 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.52/23   4.27/64   1.06/8    0.39/4    0.50/14   2.29/25   0.18/18   0.33/55   0.21/5    1.16/7    0.42/66   0.59/40   0.51/21   0.40/25   0.12/2    0.17/39 
                                         19.53/37  20.05/37 
                                          0.21/5    0.12/4  
 38 Borsch Evgeni                  20.14  4.07/30   7.24/28   8.39/34   9.26/35  10.21/33  12.32/23  12.50/23  13.23/24  14.17/35  15.35/33  16.20/33  17.24/36  18.29/43  19.15/43  19.28/42  19.45/42 
                                          4.07/30   3.17/47   1.15/47   0.47/41   0.55/34   2.11/2    0.18/18   0.33/55   0.54/86   1.18/14   0.45/71   1.04/64   1.05/78   0.46/59   0.13/10   0.17/39 
                                         20.04/40  20.14/38 
                                          0.19/2    0.10/1* 
 39 Šafka Jan                      20.16  4.51/69   7.40/46   8.50/43   9.41/43  10.41/45  13.27/46  13.46/46  14.18/46  14.41/44  16.01/42  16.30/38  17.26/38  18.19/37  19.05/38  19.21/38  19.37/38 
    SK Slavia Praha                       4.51/69   2.49/16   1.10/29   0.51/58   1.00/61   2.46/53   0.19/34   0.32/41   0.23/24   1.20/24   0.29/19   0.56/30   0.53/41   0.46/59   0.16/59   0.16/15 
                                         20.02/38  20.16/39 
                                          0.25/47   0.14/36 
 39 Svoboda Ondřej                 20.16  5.21/74   8.09/53   9.25/52  10.07/53  11.02/52  13.36/49  13.59/50  14.29/49  14.51/48  16.12/48  16.48/48  17.43/47  18.33/46  19.11/41  19.25/41  19.41/40 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.21/74   2.48/15   1.16/53   0.42/12   0.55/34   2.34/38   0.23/68   0.30/17   0.22/13   1.21/27   0.36/54   0.55/26   0.50/15   0.38/18   0.14/28   0.16/15 
                                         20.03/39  20.16/39 
                                          0.22/19   0.13/17 
 41 Vávra Jaroslav                 20.22  4.21/43   7.23/27   8.36/31   9.28/36  10.29/37  13.15/39  13.33/38  14.05/38  14.29/38  15.51/37  16.37/44  17.31/40  18.26/41  19.07/39  19.21/38  19.39/39 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.21/43   3.02/33   1.13/40   0.52/64   1.01/65   2.46/53   0.18/18   0.32/41   0.24/37   1.22/33   0.46/73   0.54/18   0.55/56   0.41/33   0.14/28   0.18/59 
                                         20.07/41  20.22/41 
                                          0.28/74   0.15/55 
 42 Rusý Tomáš                     20.24  4.18/39   7.24/28   8.39/34   9.30/39  10.30/38  13.14/38  13.34/39  14.07/39  14.32/39  16.02/43  16.32/40  17.31/40  18.25/40  19.07/39  19.22/40  19.41/40 
    SK Kamenice                           4.18/39   3.06/38   1.15/47   0.51/58   1.00/61   2.44/48   0.20/51   0.33/55   0.25/45   1.30/57   0.30/31   0.59/40   0.54/49   0.42/40   0.15/44   0.19/69 
                                         20.09/42  20.24/42 
                                          0.28/74   0.15/55 
 43 Slovák Miroslav                20.25  4.34/57   7.26/32   8.41/38   9.28/36  10.33/40  13.18/41  13.38/41  14.10/41  14.34/40  16.05/44  16.34/42  17.35/44  18.32/44  19.15/43  19.30/44  19.47/44 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.34/57   2.52/22   1.15/47   0.47/41   1.05/72   2.45/50   0.20/51   0.32/41   0.24/37   1.31/61   0.29/19   1.01/54   0.57/63   0.43/46   0.15/44   0.17/39 
                                         20.11/43  20.25/43 
                                          0.24/36   0.14/36 
 44 Dvořáček Jiří                  20.27  4.28/49   7.26/32   8.38/33   9.28/36  10.39/42  13.24/44  13.44/43  14.16/44  14.45/46  16.09/47  16.39/45  17.39/45  18.32/44  19.14/42  19.29/43  19.46/43 
    OOB Třebíč                            4.28/49   2.58/27   1.12/36   0.50/52   1.11/77   2.45/50   0.20/51   0.32/41   0.29/67   1.24/43   0.30/31   1.00/46   0.53/41   0.42/40   0.15/44   0.17/39 
                                         20.13/44  20.27/44 
                                          0.27/70   0.14/36 
 45 Kubíček Zdeněk                 20.31  4.53/70   7.57/50   9.15/50  10.01/49  10.55/50  13.32/47  13.51/47  14.20/47  14.45/46  16.07/46  16.41/46  17.41/46  18.33/46  19.22/47  19.39/47  19.54/46 
    OOB TJ Turnov                         4.53/70   3.04/35   1.18/61   0.46/30   0.54/27   2.37/40   0.19/34   0.29/9    0.25/45   1.22/33   0.34/51   1.00/46   0.52/33   0.49/69   0.17/68   0.15/4  
                                         20.17/46  20.31/45 
                                          0.23/27   0.14/36 
 46 Preininger Luděk               20.32  4.28/49   7.34/40   8.44/41   9.43/46  10.34/41  13.18/41  13.37/40  14.09/40  14.42/45  16.05/44  16.35/43  17.34/43  18.28/42  19.17/45  19.31/45  19.52/45 
    KOB Dobruška                          4.28/49   3.06/38   1.10/29   0.59/74   0.51/17   2.44/48   0.19/34   0.32/41   0.33/73   1.23/39   0.30/31   0.59/40   0.54/49   0.49/69   0.14/28   0.21/79 
                                         20.16/45  20.32/46 
                                          0.24/36   0.16/69 
 47 Duben Jiří ml.                 20.39  4.25/46   7.32/38   8.39/34   9.30/39  10.30/38  13.10/37  13.29/37  14.01/37  14.24/36  15.49/35  16.21/35  17.24/36  18.14/36  19.21/46  19.35/46  19.54/46 
    KOB Děčín                             4.25/46   3.07/41   1.07/16   0.51/58   1.00/61   2.40/42   0.19/34   0.32/41   0.23/24   1.25/47   0.32/40   1.03/59   0.50/15   1.07/84   0.14/28   0.19/69 
                                         20.20/47  20.39/47 
                                          0.26/61   0.19/81 
 48 Kamaryt Tomáš                  20.41  4.46/64   8.47/58   9.53/57  10.40/56  11.32/55  14.07/53  14.26/53  14.57/53  15.20/53  16.41/53  17.15/53  18.09/51  18.59/50  19.36/49  19.48/49  20.04/49 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.46/64   4.01/59   1.06/8    0.47/41   0.52/19   2.35/39   0.19/34   0.31/27   0.23/24   1.21/27   0.34/51   0.54/18   0.50/15   0.37/7    0.12/2    0.16/15 
                                         20.27/48  20.41/48 
                                          0.23/27   0.14/36 
 49 Zimmermann Tomáš               20.43  3.22/4    7.16/24   8.27/24   9.14/24  10.08/26  12.53/35  13.16/35  13.48/36  14.15/34  16.00/41  16.44/47  17.49/48  18.42/48  19.29/48  19.45/48  20.03/48 
    TJ Sokol Křemže                       3.22/4    3.54/56   1.11/33   0.47/41   0.54/27   2.45/50   0.23/68   0.32/41   0.27/60   1.45/75   0.44/69   1.05/66   0.53/41   0.47/63   0.16/59   0.18/59 
                                         20.28/49  20.43/49 
                                          0.25/47   0.15/55 
 50 Toužil Karel                   20.50  5.16/72   8.28/56   9.44/55  10.24/54  11.18/53  13.58/52  14.17/52  14.49/52  15.13/52  16.35/51  17.08/51  18.08/50  19.00/51  19.41/50  19.57/50  20.13/50 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.16/72   3.12/44   1.16/53   0.40/7    0.54/27   2.40/42   0.19/34   0.32/41   0.24/37   1.22/33   0.33/47   1.00/46   0.52/33   0.41/33   0.16/59   0.16/15 
                                         20.37/50  20.50/50 
                                          0.24/36   0.13/17 
 51 Picek Jan                      21.09  4.30/54   7.30/36   8.50/43   9.41/43  10.40/44  13.34/48  13.53/48  14.26/48  14.51/48  16.19/49  17.06/50  18.09/51  19.08/52  19.57/53  20.14/52  20.31/52 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.30/54   3.00/30   1.20/66   0.51/58   0.59/56   2.54/63   0.19/34   0.33/55   0.25/45   1.28/54   0.47/75   1.03/59   0.59/69   0.49/69   0.17/68   0.17/39 
                                         20.55/52  21.09/51 
                                          0.24/36   0.14/36 
 52 Sládek Jan                     21.10  4.20/42   7.46/47   9.01/47   9.55/48  10.51/47  13.44/51  14.05/51  14.41/51  15.08/51  16.39/52  17.08/51  18.09/51  19.08/52  19.51/52  20.08/51  20.28/51 
    KOB TRETRA Praha                      4.20/42   3.26/50   1.15/47   0.54/68   0.56/39   2.53/62   0.21/60   0.36/70   0.27/60   1.31/61   0.29/19   1.01/54   0.59/69   0.43/46   0.17/68   0.20/73 
                                         20.54/51  21.10/52 
                                          0.26/61   0.16/69 
 53 Henych Petr                    21.20  4.29/51   9.02/61  10.18/60  11.00/59  11.59/57  14.31/56  14.47/55  15.17/55  15.41/55  17.01/55  17.47/55  18.41/54  19.32/54  20.13/54  20.26/54  20.42/53 
    VSK Slavia TU Liberec                 4.29/51   4.33/65   1.16/53   0.42/12   0.59/56   2.32/33   0.16/3    0.30/17   0.24/37   1.20/24   0.46/73   0.54/18   0.51/21   0.41/33   0.13/10   0.16/15 
                                         21.06/53  21.20/53 
                                          0.24/36   0.14/36 
 54 Kříž Ondřej                    21.23  4.32/56   7.38/45   8.51/45   9.41/43  10.39/42  13.37/50  13.56/49  14.32/50  15.00/50  16.23/50  16.59/49  18.00/49  18.56/49  19.42/51  20.21/53  20.42/53 
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.32/56   3.06/38   1.13/40   0.50/52   0.58/50   2.58/67   0.19/34   0.36/70   0.28/64   1.23/39   0.36/54   1.01/54   0.56/60   0.46/59   0.39/88   0.21/79 
                                         21.08/54  21.23/54 
                                          0.26/61   0.15/55 
 55 Martan Jiří                    21.35  4.47/65   7.56/49   9.08/48   9.48/47  10.49/46  14.15/54  14.34/54  15.08/54  15.34/54  16.59/54  17.31/54  18.44/55  19.39/55  20.22/55  20.37/55  20.54/55 
    OK Harcov                             4.47/65   3.09/43   1.12/36   0.40/7    1.01/65   3.26/82   0.19/34   0.34/61   0.26/54   1.25/47   0.32/40   1.13/76   0.55/56   0.43/46   0.15/44   0.17/39 
                                         21.20/55  21.35/55 
                                          0.26/61   0.15/55 
 56 Duben Jiří                     21.53  4.50/68   7.57/50   9.35/54  10.25/55  11.20/54  14.27/55  14.47/55  15.24/56  15.50/56  17.21/56  18.00/56  18.58/56  19.52/56  20.39/56  20.55/56  21.12/56 
    KOB Děčín                             4.50/68   3.07/41   1.38/81   0.50/52   0.55/34   3.07/71   0.20/51   0.37/77   0.26/54   1.31/61   0.39/61   0.58/37   0.54/49   0.47/63   0.16/59   0.17/39 
                                         21.38/56  21.53/56 
                                          0.26/61   0.15/55 
 57 Vozda Vojtěch                  22.34  3.48/20   9.59/68  11.12/67  11.58/66  12.56/65  15.39/64  15.58/63  16.31/63  16.55/63  18.18/60  18.47/59  19.47/58  20.43/58  21.25/57  21.39/57  21.56/57 
    Magnus Orienteering                   3.48/20   6.11/75   1.13/40   0.46/30   0.58/50   2.43/46   0.19/34   0.33/55   0.24/37   1.23/39   0.29/19   1.00/46   0.56/60   0.42/40   0.14/28   0.17/39 
                                         22.21/57  22.34/57 
                                          0.25/47   0.13/17 
 58 Kokojan David                  22.42  4.30/54   9.28/64  10.36/63  11.26/62  12.26/60  15.14/58  15.33/58  16.05/58  16.27/57  17.53/57  18.42/58  19.47/58  20.43/58  21.28/58  21.43/58  22.01/58 
    SK Prostějov                          4.30/54   4.58/68   1.08/22   0.50/52   1.00/61   2.48/58   0.19/34   0.32/41   0.22/13   1.26/51   0.49/80   1.05/66   0.56/60   0.45/56   0.15/44   0.18/59 
                                         22.27/58  22.42/58 
                                          0.26/61   0.15/55 
 59 Komín David                    22.44  4.06/28   8.22/55   9.48/56  10.46/57  11.50/56  15.04/57  15.26/57  16.03/57  16.31/58  18.07/58  18.37/57  19.40/57  20.41/57  21.30/59  21.47/59  22.05/59 
    SK Praga Praha                        4.06/28   4.16/63   1.26/75   0.58/71   1.04/70   3.14/77   0.22/66   0.37/77   0.28/64   1.36/69   0.30/31   1.03/59   1.01/74   0.49/69   0.17/68   0.18/59 
                                         22.30/59  22.44/59 
                                          0.25/47   0.14/36 
 60 Němeček Jan                    23.00  5.04/71  10.29/70  11.45/69  12.29/68  13.23/67  16.20/67  16.39/67  17.09/66  17.32/65  18.54/64  19.25/63  20.23/61  21.15/61  21.54/61  22.07/61  22.24/61 
    USK Praha                             5.04/71   5.25/70   1.16/53   0.44/25   0.54/27   2.57/65   0.19/34   0.30/17   0.23/24   1.22/33   0.31/38   0.58/37   0.52/33   0.39/21   0.13/10   0.17/39 
                                         22.45/60  23.00/60 
                                          0.21/5    0.15/55 
 61 Novák Ivo                      23.03  4.19/40   9.45/65  10.58/65  11.47/64  12.44/62  15.30/63  15.48/62  16.20/62  16.48/62  18.18/60  19.09/61  20.11/60  21.05/60  21.49/60  22.04/60  22.22/60 
    SK OK 24 Praha                        4.19/40   5.26/71   1.13/40   0.49/50   0.57/46   2.46/53   0.18/18   0.32/41   0.28/64   1.30/57   0.51/81   1.02/57   0.54/49   0.44/53   0.15/44   0.18/59 
                                         22.48/61  23.03/61 
                                          0.26/61   0.15/55 
 62 Pachnik Wojciech               23.19  4.14/36   9.46/66  11.02/66  11.48/65  12.47/64  15.26/62  15.47/61  16.16/60  16.38/59  19.31/67  20.03/66  20.52/65  21.43/64  22.20/62  22.33/62  22.49/62 
    UKS Tukan IWINY                       4.14/36   5.32/73   1.16/53   0.46/30   0.59/56   2.39/41   0.21/60   0.29/9    0.22/13   2.53/88   0.32/40   0.49/3    0.51/21   0.37/7    0.13/10   0.16/15 
                                         23.07/62  23.19/62 
                                          0.18/1*   0.12/4  
 63 Košák Martin                   23.39  5.49/79   9.06/62  10.21/61  11.20/61  12.44/62  15.17/59  16.08/64  16.44/64  17.11/64  18.48/63  19.35/64  20.44/63  21.41/63  22.25/63  22.40/63  22.57/63 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.49/79   3.17/47   1.15/47   0.59/74   1.24/84   2.33/34   0.51/84   0.36/70   0.27/60   1.37/71   0.47/75   1.09/71   0.57/63   0.44/53   0.15/44   0.17/39 
                                         23.24/63  23.39/63 
                                          0.27/70   0.15/55 
 64 Nývlt Petr                     23.42  4.48/66   8.41/57   9.58/58  10.56/58  12.03/58  15.17/59  15.36/59  16.10/59  16.43/60  18.25/62  19.13/62  20.35/62  21.38/62  22.25/63  22.42/64  23.01/64 
    TJ Start Náchod                       4.48/66   3.53/55   1.17/59   0.58/71   1.07/74   3.14/77   0.19/34   0.34/61   0.33/73   1.42/72   0.48/79   1.22/81   1.03/76   0.47/63   0.17/68   0.19/69 
                                         23.27/64  23.42/64 
                                          0.26/61   0.15/55 
 65 Hodek Michal                   23.44  4.04/27   7.00/20   8.15/21   9.05/20  13.26/68  16.17/66  16.37/66  17.13/67  17.39/67  19.09/65  19.47/65  20.47/64  21.45/65  22.31/65  22.49/65  23.06/65 
    KOB TRETRA Praha                      4.04/27   2.56/25   1.15/47   0.50/52   4.21/88   2.51/59   0.20/51   0.36/70   0.26/54   1.30/57   0.38/58   1.00/46   0.58/66   0.46/59   0.18/77   0.17/39 
                                         23.31/65  23.44/65 
                                          0.25/47   0.13/17 
 66 Rychlý Pavel                   24.24  3.49/21  12.29/77  13.41/76  14.28/75  15.21/75  17.54/73  18.11/73  18.41/72  19.01/72  20.26/70  21.03/69  21.53/69  22.44/69  23.21/68  23.34/67  23.48/66 
    TJ Opava                              3.49/21   8.40/81   1.12/36   0.47/41   0.53/22   2.33/34   0.17/10   0.30/17   0.20/3    1.25/47   0.37/57   0.50/7    0.51/21   0.37/7    0.13/10   0.14/2  
                                         24.11/66  24.24/66 
                                          0.23/27   0.13/17 
 67 Weiner Jakub                   24.37  5.50/80   8.55/59  10.13/59  11.05/60  12.06/59  15.18/61  15.39/60  16.16/60  16.43/60  18.14/59  18.50/60  21.34/68  22.32/67  23.17/66  23.32/66  23.50/67 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.50/80   3.05/37   1.18/61   0.52/64   1.01/65   3.12/74   0.21/60   0.37/77   0.27/60   1.31/61   0.36/54   2.44/88   0.58/66   0.45/56   0.15/44   0.18/59 
                                         24.21/67  24.37/67 
                                          0.31/77   0.16/69 
 68 Souček Michal                  24.39  5.25/75   8.59/60  10.30/62  11.29/63  12.36/61  15.55/65  16.20/65  16.56/65  17.35/66  19.10/66  20.06/67  21.25/66  22.28/66  23.19/67  23.38/68  23.58/68 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.25/75   3.34/51   1.31/78   0.59/74   1.07/74   3.19/80   0.25/74   0.36/70   0.39/82   1.35/68   0.56/82   1.19/79   1.03/76   0.51/79   0.19/81   0.20/73 
                                         24.25/68  24.39/68 
                                          0.27/70   0.14/36 
 69 Jan Sýkora                     24.45  5.17/73   9.11/63  10.55/64  12.03/67  13.14/66  16.24/68  16.48/68  17.26/68  17.56/68  19.42/68  20.20/68  21.30/67  22.32/67  23.22/69  23.39/69  23.59/69 
    neregistrovaní - Sýkorovi             5.17/73   3.54/56   1.44/82   1.08/81   1.11/77   3.10/73   0.24/70   0.38/82   0.30/69   1.46/76   0.38/58   1.10/73   1.02/75   0.50/75   0.17/68   0.20/73 
                                         24.30/69  24.45/69 
                                          0.31/77   0.15/55 
 70 Hulec Jakub                    25.07  4.21/43  11.36/76  12.55/74  13.45/72  14.41/72  17.50/72  18.10/72  18.42/73  19.06/73  20.39/72  21.12/70  22.14/70  23.09/70  23.56/70  24.12/70  24.27/70 
    TJ Kašperské Hory                     4.21/43   7.15/77   1.19/64   0.50/52   0.56/39   3.09/72   0.20/51   0.32/41   0.24/37   1.33/66   0.33/47   1.02/57   0.55/56   0.47/63   0.16/59   0.15/4  
                                         24.52/70  25.07/70 
                                          0.25/47   0.15/55 
 71 Kučera Michal                  25.21  5.29/77  10.47/71  12.07/71  12.56/71  13.54/71  16.54/70  17.13/69  17.47/69  18.12/69  20.45/73  21.14/71  22.23/71  23.28/71  24.15/71  24.29/71  24.46/71 
    SK Studenec                           5.29/77   5.18/69   1.20/66   0.49/50   0.58/50   3.00/69   0.19/34   0.34/61   0.25/45   2.33/86   0.29/19   1.09/71   1.05/78   0.47/63   0.14/28   0.17/39 
                                         25.09/71  25.21/71 
                                          0.23/27   0.12/4  
 72 Zimmermann Pavel               26.04  6.27/83  10.08/69  11.31/68  12.31/69  13.41/69  16.54/70  17.18/70  17.54/70  18.27/70  20.33/71  21.43/72  22.49/72  23.48/72  24.38/72  24.54/72  25.14/72 
    TJ Sokol Křemže                       6.27/83   3.41/52   1.23/72   1.00/77   1.10/76   3.13/76   0.24/70   0.36/70   0.33/73   2.06/84   1.10/85   1.06/68   0.59/69   0.50/75   0.16/59   0.20/73 
                                         25.45/72  26.04/72 
                                          0.31/77   0.19/81 
 73 Juračka Petr                   27.09  6.27/83   9.51/67  11.45/69  12.47/70  13.44/70  16.43/69  17.20/71  17.55/71  18.28/71  20.25/69  21.59/73  23.12/73  24.22/73  25.12/73  25.30/73  26.22/73 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.27/83   3.24/49   1.54/85   1.02/78   0.57/46   2.59/68   0.37/82   0.35/68   0.33/73   1.57/80   1.34/87   1.13/76   1.10/81   0.50/75   0.18/77   0.52/87 
                                         26.53/73  27.09/73 
                                          0.31/77   0.16/69 
 74 Kadeřávek Petr                 27.11  4.07/30  13.55/80  15.17/80  16.09/80  17.13/80  20.05/78  20.25/77  20.56/77  21.21/76  22.50/75  23.18/75  24.17/75  25.14/75  25.54/74  26.10/74  26.29/74 
    OK 99 Hradec Králové                  4.07/30   9.48/83   1.22/69   0.52/64   1.04/70   2.52/60   0.20/51   0.31/27   0.25/45   1.29/56   0.28/15   0.59/40   0.57/63   0.40/25   0.16/59   0.19/69 
                                         26.56/74  27.11/74 
                                          0.27/70   0.15/55 
 75 Suchý Matěj                    27.22  4.14/36  12.32/78  13.50/78  14.29/76  15.42/76  18.34/75  19.08/75  19.46/75  20.10/74  22.09/74  22.41/74  23.52/74  24.51/74  26.11/75  26.28/75  26.45/75 
    Magnus Orienteering                   4.14/36   8.18/80   1.18/61   0.39/4    1.13/79   2.52/60   0.34/81   0.38/82   0.24/37   1.59/81   0.32/40   1.11/75   0.59/69   1.20/87   0.17/68   0.17/39 
                                         27.09/75  27.22/75 
                                          0.24/36   0.13/17 
 76 Růžička Lukáš                  28.13  4.26/47  13.55/80  15.23/81  16.21/81  17.23/81  20.29/80  20.49/80  21.25/79  21.51/78  23.22/77  24.05/76  25.08/76  26.08/76  26.57/76  27.14/76  27.34/76 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.26/47   9.29/82   1.28/76   0.58/71   1.02/68   3.06/70   0.20/51   0.36/70   0.26/54   1.31/61   0.43/68   1.03/59   1.00/73   0.49/69   0.17/68   0.20/73 
                                         27.59/76  28.13/76 
                                          0.25/47   0.14/36 
 77 Khel Richard                   28.15  4.34/57  15.08/84  16.24/84  17.10/83  18.04/83  21.16/81  21.37/81  22.08/81  22.34/81  23.58/79  24.27/79  25.26/77  26.20/77  27.04/77  27.19/77  27.37/77 
    AC Sparta Praha                       4.34/57  10.34/85   1.16/53   0.46/30   0.54/27   3.12/74   0.21/60   0.31/27   0.26/54   1.24/43   0.29/19   0.59/40   0.54/49   0.44/53   0.15/44   0.18/59 
                                         28.03/77  28.15/77 
                                          0.26/61   0.12/4  
 78 Koucký Roman                   28.18  5.29/77  15.25/85  16.44/85  17.40/84  18.37/84  21.24/82  21.48/82  22.19/82  22.44/82  24.10/80  24.42/80  25.39/79  26.31/78  27.12/78  27.26/78  27.42/78 
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.29/77   9.56/84   1.19/64   0.56/69   0.57/46   2.47/56   0.24/70   0.31/27   0.25/45   1.26/51   0.32/40   0.57/34   0.52/33   0.41/33   0.14/28   0.16/15 
                                         28.05/78  28.18/78 
                                          0.23/27   0.13/17 
 79 Kovács Gábor                   29.30  4.49/67  11.05/73  12.51/73  13.55/74  15.09/73  18.26/74  18.47/74  19.24/74  22.28/80  24.11/81  24.50/81  26.06/81  27.12/81  28.01/80  28.21/79  28.42/80 
    Q&Sz Orienteering Hungary             4.49/67   6.16/76   1.46/83   1.04/80   1.14/80   3.17/79   0.21/60   0.37/77   3.04/88   1.43/73   0.39/61   1.16/78   1.06/80   0.49/69   0.20/83   0.21/79 
                                         29.13/79  29.30/79 
                                          0.31/77   0.17/75 
 80 Seitler Milan                  29.33  5.27/76  12.45/79  14.07/79  15.15/79  16.39/79  20.01/77  20.33/78  21.12/78  21.44/77  23.27/78  24.06/77  25.30/78  26.50/79  28.00/79  28.21/79  28.41/79 
    Magnus Orienteering                   5.27/76   7.18/78   1.22/69   1.08/81   1.24/84   3.22/81   0.32/80   0.39/84   0.32/72   1.43/73   0.39/61   1.24/83   1.20/84   1.10/85   0.21/84   0.20/73 
                                         29.15/80  29.33/80 
                                          0.34/85   0.18/79 
 81 Dosbaba Marek                  30.40  6.17/82  10.50/72  12.27/72  13.54/73  15.14/74  18.58/76  19.49/76  20.38/76  21.13/75  23.15/76  24.20/78  25.43/80  26.56/80  28.10/81  28.28/81  29.50/81 
    OOB Třebíč                            6.17/82   4.33/65   1.37/80   1.27/87   1.20/82   3.44/84   0.51/84   0.49/86   0.35/78   2.02/83   1.05/84   1.23/82   1.13/83   1.14/86   0.18/77   1.22/88 
                                         30.23/81  30.40/81 
                                          0.33/84   0.17/75 
 82 Kříž Pavel                     31.15  6.33/86  11.26/75  13.23/75  14.31/77  16.02/77  20.11/79  20.37/79  21.30/80  22.07/79  24.45/82  25.29/82  27.04/82  28.28/82  29.26/82  29.49/82  30.16/82 
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.33/86   4.53/67   1.57/86   1.08/81   1.31/86   4.09/85   0.26/76   0.53/87   0.37/81   2.38/87   0.44/69   1.35/85   1.24/87   0.58/81   0.23/85   0.27/84 
                                         30.57/82  31.15/82 
                                          0.41/87   0.18/79 
 83 Duben Jan                      31.42  4.29/51  17.40/86  18.52/86  19.38/86  20.37/86  23.32/85  23.56/85  24.31/85  24.57/85  26.27/84  27.37/85  28.44/84  29.35/83  30.23/83  30.42/83  31.00/83 
    KOB Děčín                             4.29/51  13.11/87   1.12/36   0.46/30   0.59/56   2.55/64   0.24/70   0.35/68   0.26/54   1.30/57   1.10/85   1.07/69   0.51/21   0.48/68   0.19/81   0.18/59 
                                         31.28/83  31.42/83 
                                          0.28/74   0.14/36 
 84 Holec Honza                    32.27  5.50/80  11.20/74  13.41/76  14.44/78  16.07/78  22.43/83  23.14/83  24.00/83  24.33/83  26.32/85  27.19/84  28.40/83  30.00/84  30.52/84  31.19/84  31.40/84 
    SKOB Ostrava                          5.50/80   5.30/72   2.21/88   1.03/79   1.23/83   6.36/88   0.31/79   0.46/85   0.33/73   1.59/81   0.47/75   1.21/80   1.20/84   0.52/80   0.27/87   0.21/79 
                                         32.11/84  32.27/84 
                                          0.31/77   0.16/69 
 85 Kohl Ondřej                    33.11  6.28/85  14.11/83  15.33/82  16.44/82  18.00/82  23.01/84  23.26/84  24.03/84  24.34/84  26.10/83  26.48/83  29.29/85  30.39/85  31.37/85  31.55/85  32.23/85 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   6.28/85   7.43/79   1.22/69   1.11/85   1.16/81   5.01/87   0.25/74   0.37/77   0.31/70   1.36/69   0.38/58   2.41/87   1.10/81   0.58/81   0.18/77   0.28/85 
                                         32.54/85  33.11/85 
                                          0.31/77   0.17/75 
 86 Kovács Boldizsár               35.01  4.26/47  21.28/88  22.48/88  23.30/87  24.26/87  27.23/87  27.43/87  28.17/87  28.57/87  30.23/87  30.53/87  32.03/87  33.01/87  33.46/86  34.02/86  34.20/86 
    Q&Sz Orienteering Hungary             4.26/47  17.02/88   1.20/66   0.42/12   0.56/39   2.57/65   0.20/51   0.34/61   0.40/83   1.26/51   0.30/31   1.10/73   0.58/66   0.45/56   0.16/59   0.18/59 
                                         34.45/86  35.01/86 
                                          0.25/47   0.16/69 
 87 Vlk Josef                      35.32  8.22/87  14.08/82  16.22/83  17.54/85  19.32/85  23.59/86  24.39/86  25.55/86  26.38/86  28.46/86  29.47/86  31.27/86  32.48/86  33.48/87  34.11/87  34.36/87 
    KOB Děčín                             8.22/87   5.46/74   2.14/87   1.32/88   1.38/87   4.27/86   0.40/83   1.16/88   0.43/84   2.08/85   1.01/83   1.40/86   1.21/86   1.00/83   0.23/85   0.25/83 
                                         35.10/87  35.32/87 
                                          0.34/85   0.22/85 
 88 Vávra Evžen                    44.35 10.07/88  21.11/87  22.47/87  23.57/88  24.53/88  28.22/88  30.27/88  31.01/88  31.37/88  33.26/88  35.22/88  36.47/88  38.15/88  42.29/88  42.46/88  43.15/88 
    SKOB Zlín                            10.07/88  11.04/86   1.36/79   1.10/84   0.56/39   3.29/83   2.05/88   0.34/61   0.36/80   1.49/78   1.56/88   1.25/84   1.28/88   4.14/88   0.17/68   0.29/86 
                                         44.16/88  44.35/88 
                                          1.01/88   0.19/81 
    Ptáček Pavel               DISK       3.44/     6.26/     7.32/     8.14/     9.10/    11.41/    11.58/    12.28/         /    13.53/    14.26/    15.24/    16.12/    16.56/    17.10/    17.26/   
    KPKS BETA Brno                        3.44/     2.42/     1.06/     0.42/     0.56/     2.31/     0.17/     0.30/         /         /     0.33/     0.58/     0.48/     0.44/     0.14/     0.16/   
                                         17.49/    18.03/   
                                          0.23/     0.14/   
    Hrouza Jan                 DISK       2.56/     6.11/     7.20/     8.07/     9.00/    11.43/         /    12.31/    12.56/    14.32/    15.05/    16.14/    17.10/    17.54/    18.10/    18.28/   
    TJ Loko Krnov                         2.56/     3.15/     1.09/     0.47/     0.53/     2.43/         /         /     0.25/     1.36/     0.33/     1.09/     0.56/     0.44/     0.16/     0.18/   
                                         18.52/    19.05/   
                                          0.24/     0.13/   
    Lžíčař Martin              DISK       4.34/         /     9.12/    10.10/    11.29/    15.09/    15.33/    16.16/    16.49/    18.39/    19.22/    20.34/    21.44/    22.36/    22.57/    23.20/   
    KOB Dobruška                          4.34/         /         /     0.58/     1.19/     3.40/     0.24/     0.43/     0.33/     1.50/     0.43/     1.12/     1.10/     0.52/     0.21/     0.23/   
                                         23.51/    24.08/   
                                          0.31/     0.17/   
    Věžník Roman               DISK       5.54/     9.24/    10.52/    11.39/         /    15.45/    16.05/    16.42/    17.06/    19.17/    19.51/    20.57/    21.59/    23.07/    23.22/    23.39/   
    OOB Třebíč                            5.54/     3.30/     1.28/     0.47/         /         /     0.20/     0.37/     0.24/     2.11/     0.34/     1.06/     1.02/     1.08/     0.15/     0.17/   
                                         24.05/    24.19/   
                                          0.26/     0.14/   
    Fátor Jan                  DISK           /   280.47/         /   278.55/         /   284.00/   287.31/         /         /         /   285.57/         /         /         /    18.44/    20.48/   
    Magnus Orienteering                       /         /         /         /         /         /     3.31/         /         /         /         /         /         /         /         /     2.04/   
                                         21.13/    21.29/   
                                          0.25/     0.16/   
    Pátek Michal               DISK       4.16/     7.16/     8.41/     9.26/    11.16/    13.56/    14.18/    14.50/         /    17.18/    17.49/    18.49/    19.44/    20.24/    20.40/    20.58/   
    KOB Choceň                            4.16/     3.00/     1.25/     0.45/     1.50/     2.40/     0.22/     0.32/         /         /     0.31/     1.00/     0.55/     0.40/     0.16/     0.18/   
                                         21.23/    21.39/   
                                          0.25/     0.16/   
    Procházka Jan              DISK       3.26/     5.39/     6.44/     7.16/     8.04/    10.15/    10.30/    10.59/    11.21/    12.30/         /    14.19/    15.04/    15.40/    15.53/    16.08/   
    SK Kotlářka Praha                     3.26/     2.13/     1.05/     0.32/     0.48/     2.11/     0.15/     0.29/     0.22/     1.09/         /         /     0.45/     0.36/     0.13/     0.15/   
                                         16.28/    16.41/   
                                          0.20/     0.13/   
    Sudre Frédéric             DISK       4.45/     7.59/     9.20/         /    11.06/    13.52/    14.18/    14.48/    15.13/    16.32/    17.03/    18.04/    18.58/    19.41/    19.55/    20.10/   
    SK Chrast                             4.45/     3.14/     1.21/         /         /     2.46/     0.26/     0.30/     0.25/     1.19/     0.31/     1.01/     0.54/     0.43/     0.14/     0.15/   
                                         20.34/    20.46/   
                                          0.24/     0.12/   
    Vondra Jiří                DISK       4.55/         /     9.27/    10.18/    11.20/    14.25/    14.47/    15.20/    15.53/    17.24/    18.03/    19.04/    19.59/    20.39/    20.54/    21.13/   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.55/         /         /     0.51/     1.02/     3.05/     0.22/     0.33/     0.33/     1.31/     0.39/     1.01/     0.55/     0.40/     0.15/     0.19/   
                                         21.37/    21.49/   
                                          0.24/     0.12/   
    Šrámek Jaromír             DISK       5.20/     8.32/     9.42/    10.30/    11.26/    14.01/         /    14.49/    15.14/    16.35/    17.06/    18.07/    18.59/    19.42/    19.56/    20.14/   
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    5.20/     3.12/     1.10/     0.48/     0.56/     2.35/         /         /     0.25/     1.21/     0.31/     1.01/     0.52/     0.43/     0.14/     0.18/   
                                         20.37/    20.51/   
                                          0.23/     0.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         2.1km  140m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-70      3-76      4-74      5-73      6-72      7-78      8-79      9-82     10-83     11-85     12-95     13-100   
  1 Filip Libor                    16.16  3.49/9    4.17/5    7.23/2    8.33/1*   9.07/1*   9.56/1*  12.13/1*  12.28/1*  13.22/1*  14.34/1*  15.01/1*  15.32/1*  16.04/1*  16.16/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.49/9    0.28/2    3.06/1*   1.10/2    0.34/1*   0.49/2    2.17/2    0.15/1*   0.54/4    1.12/1*   0.27/2    0.31/2    0.32/2    0.12/2  
  2 Pachnik Dariusz                17.34  2.54/1*   3.35/1*   7.21/1*   8.47/3    9.45/3   10.43/3   13.11/3   13.32/3   14.24/3   15.47/2   16.18/3   16.46/2   17.23/2   17.34/2  
    UKS Tukan IWINY                       2.54/1*   0.41/6    3.46/4    1.26/5    0.58/14   0.58/4    2.28/3    0.21/6    0.52/2    1.23/3    0.31/3    0.28/1*   0.37/8    0.11/1* 
  3 Killar Marek                   17.47  3.04/2    3.50/3    7.23/2    8.43/2    9.35/2   10.25/2   12.54/2   13.12/2   14.06/2   15.48/4   16.14/2   16.47/3   17.23/2   17.47/3  
    Lokomotiva Trutnov                    3.04/2    0.46/10   3.33/3    1.20/3    0.52/6    0.50/3    2.29/4    0.18/2    0.54/4    1.42/18   0.26/1*   0.33/4    0.36/4    0.24/31 
  4 Bogdan RYCERSKI                17.51  4.30/24   4.53/14   8.05/5    9.14/5   10.34/6   11.17/5   13.26/4   13.46/4   14.34/4   15.47/2   16.18/3   17.09/4   17.39/4   17.51/4  
    UKS Swietoszów                        4.30/24   0.23/1*   3.12/2    1.09/1*   1.20/30   0.43/1*   2.09/1*   0.20/3    0.48/1*   1.13/2    0.31/3    0.51/29   0.30/1*   0.12/2  
  5 Kavalír  Karel                 18.22  3.08/3    3.46/2    7.46/4    9.06/4   10.00/4   11.01/4   13.44/5   14.04/5   14.59/5   16.30/5   17.02/5   17.34/5   18.09/5   18.22/5  
    OK 99 Hradec Králové                  3.08/3    0.38/4    4.00/7    1.20/3    0.54/10   1.01/7    2.43/6    0.20/3    0.55/7    1.31/9    0.32/7    0.32/3    0.35/3    0.13/5  
  6 Valach Petr                    19.44  3.31/5    4.23/7    8.12/6    9.38/6   10.24/5   11.22/6   13.57/6   14.59/6   15.51/6   17.21/6   17.57/6   18.54/6   19.30/6   19.44/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.31/5    0.52/18   3.49/5    1.26/5    0.46/3    0.58/4    2.35/5    1.02/29   0.52/2    1.30/7    0.36/11   0.57/31   0.36/4    0.14/6  
  7 Picek Jan                      19.45  3.32/6    4.19/6    8.27/7    9.53/7   10.51/7   11.56/7   14.56/7   15.19/7   16.14/7   17.50/7   18.21/7   18.55/7   19.31/7   19.45/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.32/6    0.47/14   4.08/8    1.26/5    0.58/14   1.05/12   3.00/12   0.23/11   0.55/7    1.36/13   0.31/3    0.34/5    0.36/4    0.14/6  
  8 Bodino Franck                  20.25  3.52/10   4.38/10   9.05/12  10.31/12  11.24/12  12.26/11  15.25/9   15.53/10  16.47/9   18.17/10  18.52/10  19.31/9   20.13/8   20.25/8  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.52/10   0.46/10   4.27/14   1.26/5    0.53/7    1.02/8    2.59/11   0.28/22   0.54/4    1.30/7    0.35/9    0.39/11   0.42/11   0.12/2  
  9 Žebrák Zbyněk                  20.29  3.44/7    4.31/8    8.51/11  10.20/9   11.13/10  12.20/9   15.30/10  15.51/9   16.47/9   18.16/9   18.51/9   19.37/10  20.13/8   20.29/9  
    SKOB Ostrava                          3.44/7    0.47/14   4.20/12   1.29/10   0.53/7    1.07/13   3.10/16   0.21/6    0.56/9    1.29/5    0.35/9    0.46/24   0.36/4    0.16/13 
 10 Pecka Jan                      20.31  3.53/12   4.38/10   8.50/9   10.24/10  11.08/9   12.17/8   15.12/8   15.39/8   16.41/8   18.13/8   18.44/8   19.28/8   20.14/10  20.31/10 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.53/12   0.45/7    4.12/10   1.34/15   0.44/2    1.09/15   2.55/10   0.27/18   1.02/15   1.32/11   0.31/3    0.44/20   0.46/22   0.17/17 
 11 Miháczi Zoltán                 20.56  3.45/8    4.34/9    8.50/9   10.25/11  11.15/11  12.23/10  15.32/11  15.54/11  16.54/11  18.29/11  19.16/11  19.56/11  20.39/11  20.56/11 
    Tipo TKE                              3.45/8    0.49/16   4.16/11   1.35/16   0.50/5    1.08/14   3.09/15   0.22/9    1.00/13   1.35/12   0.47/23   0.40/13   0.43/15   0.17/17 
 12 Choutka Jaroslav               21.10  4.27/22   5.12/21   9.38/15  11.10/13  12.11/13  13.11/12  16.05/12  16.28/12  17.26/12  18.54/12  19.36/12  20.12/12  20.54/12  21.10/12 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  4.27/22   0.45/7    4.26/13   1.32/13   1.01/17   1.00/6    2.54/9    0.23/11   0.58/11   1.28/4    0.42/17   0.36/7    0.42/11   0.16/13 
 13 Beneš Jan                      21.38  5.10/28   5.49/26   9.57/20  11.25/17  12.19/16  13.23/14  16.28/14  16.49/13  17.46/13  19.15/13  20.09/13  20.47/13  21.24/13  21.38/13 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           5.10/28   0.39/5    4.08/8    1.28/9    0.54/10   1.04/10   3.05/13   0.21/6    0.57/10   1.29/5    0.54/27   0.38/9    0.37/8    0.14/6  
 14 Souček Karel                   22.55  4.02/14   4.58/16   9.46/17  11.24/16  12.35/19  13.49/17  17.13/17  17.36/16  18.42/14  20.35/14  21.14/14  21.54/14  22.36/14  22.55/14 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.02/14   0.56/23   4.48/20   1.38/18   1.11/25   1.14/16   3.24/20   0.23/11   1.06/17   1.53/20   0.39/14   0.40/13   0.42/11   0.19/24 
 15 Suk Marek                      22.57  4.27/22   5.25/24  10.07/21  11.40/20  12.45/20  14.07/19  17.34/19  17.54/19  18.56/17  20.36/15  21.16/16  21.57/15  22.40/15  22.57/15 
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.27/22   0.58/25   4.42/18   1.33/14   1.05/21   1.22/24   3.27/21   0.20/3    1.02/15   1.40/16   0.40/15   0.41/17   0.43/15   0.17/17 
 16 Kohl Jiří                      23.04  4.08/17   5.01/18   9.44/16  11.26/18  12.30/17  13.47/16  17.05/16  17.33/15  18.46/15  20.38/16  21.22/17  22.01/17  22.48/16  23.04/16 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   4.08/17   0.53/20   4.43/19   1.42/21   1.04/18   1.17/18   3.18/18   0.28/22   1.13/24   1.52/19   0.44/21   0.39/11   0.47/23   0.16/13 
 17 Faggyas László                 23.05  4.06/15   4.58/16   9.31/13  11.17/15  12.30/17  13.49/17  17.16/18  17.39/17  18.49/16  20.42/18  21.14/14  21.59/16  22.48/16  23.05/17 
    Tipo TKE                              4.06/15   0.52/18   4.33/16   1.46/22   1.13/26   1.19/21   3.27/21   0.23/11   1.10/22   1.53/20   0.32/7    0.45/21   0.49/24   0.17/17 
 18 Švec Jiří                      23.08  5.12/29   5.58/28   9.49/18  11.28/19  12.17/15  13.19/13  16.09/13  17.49/18  19.07/19  20.45/19  21.28/18  22.11/18  22.53/18  23.08/18 
    SK Chrast                             5.12/29   0.46/10   3.51/6    1.39/20   0.49/4    1.02/8    2.50/7    1.40/30   1.18/28   1.38/14   0.43/20   0.43/19   0.42/11   0.15/11 
 19 Netuka Jan                     23.16  3.22/4    4.08/4    8.37/8   10.07/8   11.06/8   14.42/21  17.35/20  17.58/20  18.59/18  20.40/17  21.36/19  22.16/19  22.59/19  23.16/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.22/4    0.46/10   4.29/15   1.30/11   0.59/16   3.36/30   2.53/8    0.23/11   1.01/14   1.41/17   0.56/30   0.40/13   0.43/15   0.17/17 
 20 Levý Tomáš                     23.51  4.43/25   5.14/22   9.50/19  12.10/21  13.25/22  14.40/20  17.58/21  18.35/22  19.44/21  21.23/20  22.17/20  22.51/20  23.34/20  23.51/20 
    OOB Sokol Žamberk                     4.43/25   0.31/3    4.36/17   2.20/31   1.15/28   1.15/17   3.18/18   0.37/27   1.09/20   1.39/15   0.54/27   0.34/5    0.43/15   0.17/17 
 21 Chotětický Václav              24.08  4.21/20   5.20/23  10.32/24  12.26/23  13.30/23  14.49/22  18.02/22  18.25/21  19.32/20  21.29/21  22.22/21  23.07/21  23.52/21  24.08/21 
    KČT Aš                                4.21/20   0.59/27   5.12/25   1.54/27   1.04/18   1.19/21   3.13/17   0.23/11   1.07/18   1.57/22   0.53/26   0.45/21   0.45/20   0.16/13 
 22 Sklenář Josef                  24.40  3.52/10   4.47/12   9.36/14  11.14/14  12.11/13  13.30/15  17.02/15  17.29/14  20.26/24  22.23/23  22.59/22  23.37/22  24.21/22  24.40/22 
    SKOB Bruntál                          3.52/10   0.55/22   4.49/21   1.38/18   0.57/13   1.19/21   3.32/24   0.27/18   2.57/31   1.57/22   0.36/11   0.38/9    0.44/19   0.19/24 
 23 Drechsel Michael               24.41  4.07/16   4.52/13  13.03/30  14.33/29  15.26/29  16.30/27  19.37/26  19.59/26  20.58/26  22.29/25  23.10/25  23.47/23  24.27/23  24.41/23 
    USV TU DRESDEN                        4.07/16   0.45/7    8.11/31   1.30/11   0.53/7    1.04/10   3.07/14   0.22/9    0.59/12   1.31/9    0.41/16   0.37/8    0.40/10   0.14/6  
 24 Žitný Tomáš                    25.02  5.02/27   6.02/29  11.01/26  12.38/26  13.48/26  15.06/25  18.34/23  19.11/23  20.20/22  22.19/22  23.05/23  23.47/23  24.48/25  25.02/24 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           5.02/27   1.00/28   4.59/24   1.37/17   1.10/24   1.18/19   3.28/23   0.37/27   1.09/20   1.59/24   0.46/22   0.42/18   1.01/31   0.14/6  
 25 Mareš Ladislav                 25.08  4.22/21   5.27/25  10.24/22  12.13/22  13.20/21  14.53/23  18.41/24  19.11/23  20.21/23  22.24/24  23.06/24  23.56/25  24.47/24  25.08/25 
    TJ ZVVZ Milevsko                      4.22/21   1.05/31   4.57/23   1.49/23   1.07/22   1.33/28   3.48/27   0.30/24   1.10/22   2.03/27   0.42/17   0.50/27   0.51/26   0.21/30 
 26 Furucz Ján                     25.32  4.09/18   5.05/19  10.24/22  12.26/23  13.30/23  14.59/24  19.03/25  19.35/25  20.51/25  22.54/26  23.31/26  24.20/26  25.13/26  25.32/26 
    Farmaceut Bratislava                  4.09/18   0.56/23   5.19/27   2.02/28   1.04/18   1.29/27   4.04/29   0.32/26   1.16/26   2.03/27   0.37/13   0.49/25   0.53/29   0.19/24 
 27 Pešta Jiří                     26.52  5.43/30   6.41/30  11.54/27  13.45/27  15.02/27  16.29/26  20.21/28  20.45/27  21.52/27  23.53/27  25.03/27  25.43/27  26.33/27  26.52/27 
    TJ ZVVZ Milevsko                      5.43/30   0.58/25   5.13/26   1.51/25   1.17/29   1.27/25   3.52/28   0.24/17   1.07/18   2.01/26   1.10/31   0.40/13   0.50/25   0.19/24 
 28 Uhlíř Patrik                   28.17  4.58/26   5.49/26  10.43/25  12.32/25  13.45/25  18.00/30  21.39/30  22.06/29  23.21/28  25.20/28  26.11/28  27.07/28  27.59/28  28.17/28 
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.58/26   0.51/17   4.54/22   1.49/23   1.13/26   4.15/31   3.39/26   0.27/18   1.15/25   1.59/24   0.51/25   0.56/30   0.52/27   0.18/23 
 29 Humlíček René                  28.31  4.15/19   5.08/20  12.17/28  14.36/30  15.32/30  17.00/29  21.32/29  21.59/28  23.28/29  25.53/29  26.35/29  27.20/29  28.12/29  28.31/29 
    TJ Průkopník Brno                     4.15/19   0.53/20   7.09/29   2.19/30   0.56/12   1.28/26   4.32/31   0.27/18   1.29/29   2.25/30   0.42/17   0.45/21   0.52/27   0.19/24 
 30 Dobeš Václav                   30.11  6.26/31   7.28/31  13.44/31  15.51/31  17.16/31  18.52/31  23.03/31  23.33/30  25.02/30  27.19/30  28.07/30  28.57/30  29.52/30  30.11/30 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   6.26/31   1.02/30   6.16/28   2.07/29   1.25/31   1.36/29   4.11/30   0.30/24   1.29/29   2.17/29   0.48/24   0.50/27   0.55/30   0.19/24 
 31 Smrček Petr                    33.31  3.56/13   4.57/15  12.18/29  14.11/28  15.20/28  16.38/28  20.14/27  26.54/31  28.11/31  30.47/31  31.42/31  32.31/31  33.16/31  33.31/31 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    3.56/13   1.01/29   7.21/30   1.53/26   1.09/23   1.18/19   3.36/25   6.40/31   1.17/27   2.36/31   0.55/29   0.49/25   0.45/20   0.15/11 
    Gálus Igor                 DISK       3.07/     3.42/     7.42/     8.54/     9.37/    10.29/    13.06/    13.24/    14.24/    15.38/    16.06/    16.35/    17.07/    17.18/   
    KOB Děčín                             3.07/     0.35/     4.00/     1.12/     0.43/     0.52/     2.37/     0.18/     1.00/     1.14/     0.28/     0.29/     0.32/     0.11/   
    Nechuta Milan              DISK       4.19/     5.22/    10.37/    12.33/    13.41/    14.59/    18.22/         /    20.23/    22.27/    23.59/    24.42/    25.37/    25.56/   
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.19/     1.03/     5.15/     1.56/     1.08/     1.18/     3.23/         /         /     2.04/     1.32/     0.43/     0.55/     0.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         2.1km   75m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-78      3-70      4-69      5-67      6-81      7-82      8-85      9-87     10-88     11-91     12-92     13-94     14-97     15-100   
  1 Horák Jiří                     15.34  1.17/12   2.02/4    4.52/2    5.24/1*   7.11/4    9.13/2    9.37/1*  11.19/1*  11.40/1*  12.29/1*  13.23/1*  13.54/1*  14.36/1*  15.00/1*  15.21/1*  15.34/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    1.17/12   0.45/4    2.50/2    0.32/1*   1.47/16   2.02/1*   0.24/2    1.42/3    0.21/1*   0.49/2    0.54/3    0.31/21   0.42/17   0.24/1*   0.21/1*   0.13/1* 
  2 Kožina Petr                    15.59  1.13/6    2.04/8    5.05/6    5.46/5    7.10/3    9.28/4    9.54/4   11.35/3   11.58/2   12.51/3   13.48/3   14.15/3   14.50/2   15.21/2   15.45/2   15.59/2  
    SK Praga Praha                        1.13/6    0.51/10   3.01/6    0.41/7    1.24/1*   2.18/5    0.26/6    1.41/2    0.23/5    0.53/6    0.57/9    0.27/4    0.35/1*   0.31/7    0.24/4    0.14/3  
  3 Petržela Pavel                 16.04  1.14/8    2.12/16   4.55/3    5.32/3    7.06/2    9.11/1*   9.43/2   11.36/4   11.58/2   12.47/2   13.38/2   14.02/2   14.57/3   15.24/3   15.48/3   16.04/3  
    Lokomotiva Trutnov                    1.14/8    0.58/27   2.43/1*   0.37/2    1.34/5    2.05/2    0.32/24   1.53/11   0.22/4    0.49/2    0.51/1*   0.24/1*   0.55/34   0.27/2    0.24/4    0.16/19 
  4 Smutný Michal                  16.09  1.18/15   2.02/4    4.57/5    5.39/4    7.11/4    9.32/5    9.58/5   11.44/5   12.12/5   13.03/4   13.59/5   14.25/5   15.01/4   15.30/4   15.55/4   16.09/4  
    OOB Vamberk                           1.18/15   0.44/1*   2.55/4    0.42/8    1.32/3    2.21/6    0.26/6    1.46/7    0.28/20   0.51/4    0.56/7    0.26/2    0.36/5    0.29/5    0.25/8    0.14/3  
  5 Nieke Hagen                    16.15  1.09/2    1.53/2    4.45/1*   5.25/2    6.59/1*   9.23/3    9.50/3   11.34/2   12.06/4   13.04/5   13.57/4   14.24/4   15.07/5   15.34/5   15.58/5   16.15/5  
    USV TU DRESDEN                        1.09/2    0.44/1*   2.52/3    0.40/4    1.34/5    2.24/9    0.27/10   1.44/5    0.32/32   0.58/14   0.53/2    0.27/4    0.43/18   0.27/2    0.24/4    0.17/34 
  6 Kulhavý Josef                  17.11  1.19/18   2.07/9    5.09/7    5.56/6    7.29/6   10.10/7   10.34/6   12.24/6   12.45/6   13.38/6   14.34/6   15.01/6   15.58/6   16.34/6   16.57/6   17.11/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.19/18   0.48/5    3.02/7    0.47/12   1.33/4    2.41/19   0.24/2    1.50/10   0.21/1*   0.53/6    0.56/7    0.27/4    0.57/35   0.36/29   0.23/3    0.14/3  
  7 Přinda Oldřich                 17.35  1.02/1*   1.46/1*   4.56/4    6.43/16   8.24/14  10.57/11  11.23/11  13.06/11  13.29/10  14.17/9   15.15/9   15.42/9   16.19/8   16.50/7   17.19/7   17.35/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.02/1*   0.44/1*   3.10/9    1.47/46   1.41/10   2.33/13   0.26/6    1.43/4    0.23/5    0.48/1*   0.58/11   0.27/4    0.37/7    0.31/7    0.29/20   0.16/19 
  7 Vykysalý Miroslav              17.35  1.13/6    2.01/3    5.12/8    6.03/7    7.44/8   10.07/6   10.34/6   12.30/7   13.00/7   14.04/7   15.06/7   15.34/7   16.18/7   16.50/7   17.19/7   17.35/7  
    OK 99 Hradec Králové                  1.13/6    0.48/5    3.11/10   0.51/17   1.41/10   2.23/7    0.27/10   1.56/15   0.30/25   1.04/24   1.02/17   0.28/10   0.44/20   0.32/15   0.29/20   0.16/19 
  9 Erlebach Josef                 17.47  1.17/12   2.08/13   5.20/9    6.18/9    8.06/9   10.30/9   11.00/9   12.44/8   13.09/8   14.22/10  15.22/10  15.51/10  16.30/9   17.01/9   17.33/9   17.47/9  
    OK Jilemnice                          1.17/12   0.51/10   3.12/11   0.58/27   1.48/18   2.24/9    0.30/17   1.44/5    0.25/14   1.13/35   1.00/14   0.29/15   0.39/9    0.31/7    0.32/41   0.14/3  
 10 Roudný Václav                  17.55  1.16/11   2.08/13   5.43/13   6.32/11   8.14/10  10.31/10  11.03/10  12.51/9   13.15/9   14.11/8   15.10/8   15.38/8   16.39/10  17.09/10  17.38/10  17.55/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.16/11   0.52/13   3.35/19   0.49/13   1.42/12   2.17/4    0.32/24   1.48/8    0.24/9    0.56/10   0.59/13   0.28/10   1.01/40   0.30/6    0.29/20   0.17/34 
 11 Rejmont Milan                  18.03  1.18/15   2.10/15   5.26/10   6.04/8    7.43/7   10.22/8   10.56/8   13.04/10  13.31/11  14.29/11  15.31/11  16.03/11  16.43/11  17.19/11  17.47/11  18.03/11 
    Lokomotiva Trutnov                    1.18/15   0.52/13   3.16/12   0.38/3    1.39/9    2.39/16   0.34/29   2.08/24   0.27/18   0.58/14   1.02/17   0.32/27   0.40/11   0.36/29   0.28/15   0.16/19 
 12 Kalibán Jaroslav               18.10  3.09/47   4.05/47   7.00/37   7.40/33   9.16/26  11.43/21  12.08/21  13.45/13  14.11/13  15.06/13  16.00/12  16.28/12  17.03/12  17.31/12  17.56/12  18.10/12 
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.09/47   0.56/23   2.55/4    0.40/4    1.36/7    2.27/12   0.25/4    1.37/1*   0.26/16   0.55/8    0.54/3    0.28/10   0.35/1*   0.28/4    0.25/8    0.14/3  
 13 Hrouza Jan                     18.33  1.11/5    2.07/9    5.41/12   6.35/13   8.30/15  11.22/18  11.56/18  13.50/14  14.17/15  15.13/14  16.10/14  16.38/14  17.18/14  17.50/14  18.18/14  18.33/13 
    TJ Loko Krnov                         1.11/5    0.56/23   3.34/18   0.54/21   1.55/23   2.52/27   0.34/29   1.54/12   0.27/18   0.56/10   0.57/9    0.28/10   0.40/11   0.32/15   0.28/15   0.15/14 
 13 Škorpil Martin                 18.33  1.35/35   2.27/29   5.54/16   6.34/12   8.21/12  11.03/12  11.32/13  13.27/12  13.52/12  14.56/12  16.02/13  16.33/13  17.16/13  17.48/13  18.17/13  18.33/13 
    USK Praha                             1.35/35   0.52/13   3.27/16   0.40/4    1.47/16   2.42/20   0.29/15   1.55/13   0.25/14   1.04/24   1.06/25   0.31/21   0.43/18   0.32/15   0.29/20   0.16/19 
 15 Jelínek Roman                  18.34  1.51/38   2.45/37   6.06/19   7.05/21   8.53/19  11.16/16  11.47/16  13.51/15  14.12/14  15.14/15  16.16/15  16.46/16  17.25/15  17.56/15  18.20/15  18.34/15 
    KOB Choceň                            1.51/38   0.54/18   3.21/13   0.59/29   1.48/18   2.23/7    0.31/19   2.04/19   0.21/1*   1.02/21   1.02/17   0.30/19   0.39/9    0.31/7    0.24/4    0.14/3  
 16 Bartkowiak Edward              18.48  1.18/15   2.07/9    5.33/11   6.27/10   8.30/15  11.08/14  11.43/15  14.02/16  14.30/16  15.22/16  16.17/16  16.44/15  17.36/16  18.08/16  18.34/16  18.48/16 
    Grunwald" Poznan                      1.18/15   0.49/7    3.26/15   0.54/21   2.03/33   2.38/15   0.35/36   2.19/32   0.28/20   0.52/5    0.55/6    0.27/4    0.52/31   0.32/15   0.26/11   0.14/3  
 17 Funda Jiří                     19.02  2.04/44   2.58/39   6.06/19   8.33/41  10.00/34  12.13/27  12.39/25  14.28/20  14.52/20  15.53/19  16.47/19  17.15/18  17.50/17  18.22/17  18.48/17  19.02/17 
    OK Andante Písek                      2.04/44   0.54/18   3.08/8    2.27/48   1.27/2    2.13/3    0.26/6    1.49/9    0.24/9    1.01/17   0.54/3    0.28/10   0.35/1*   0.32/15   0.26/11   0.14/3  
 18 Jelínek Petr                   19.08  1.14/8    2.03/7    5.55/17   6.44/18   8.22/13  11.06/13  11.31/12  14.03/17  14.45/19  15.42/17  16.42/17  17.08/17  18.02/19  18.33/18  18.55/18  19.08/18 
    SKOB Ostrava                          1.14/8    0.49/7    3.52/28   0.49/13   1.38/8    2.44/22   0.25/4    2.32/37   0.42/42   0.57/13   1.00/14   0.26/2    0.54/33   0.31/7    0.22/2    0.13/1* 
 19 Kadaňka Jiří                   19.46  1.32/31   2.22/20   5.49/15   6.43/16   8.34/17  11.10/15  11.37/14  14.53/26  15.16/24  16.12/21  17.12/21  17.41/20  18.25/20  19.02/19  19.30/19  19.46/19 
    OK Rožnov                             1.32/31   0.50/9    3.27/16   0.54/21   1.51/21   2.36/14   0.27/10   3.16/47   0.23/5    0.56/10   1.00/14   0.29/15   0.44/20   0.37/33   0.28/15   0.16/19 
 20 Suk Jiří                       20.02  1.31/30   2.22/20   5.47/14   6.36/14   8.18/11  11.42/20  12.05/20  14.12/19  14.38/17  16.36/26  17.41/24  18.10/24  18.46/21  19.17/20  19.46/20  20.02/20 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.31/30   0.51/10   3.25/14   0.49/13   1.42/12   3.24/41   0.23/1*   2.07/23   0.26/16   1.58/48   1.05/23   0.29/15   0.36/5    0.31/7    0.29/20   0.16/19 
 21 Švadlena Jiří                  20.06  1.25/22   2.20/18   6.07/21   7.11/24   8.55/20  11.19/17  11.53/17  15.05/28  15.40/27  16.35/25  17.44/25  18.11/25  18.55/23  19.26/22  19.52/21  20.06/21 
    KOB Choceň                            1.25/22   0.55/20   3.47/23   1.04/37   1.44/14   2.24/9    0.34/29   3.12/44   0.35/36   0.55/8    1.09/33   0.27/4    0.44/20   0.31/7    0.26/11   0.14/3  
 22 Kynčl Stanislav                20.09  1.20/19   2.26/28   6.17/25   7.06/22   9.02/22  12.00/24  12.33/24  14.39/22  15.09/22  16.16/23  17.28/23  18.00/23  18.48/22  19.25/21  19.54/22  20.09/22 
    OK Jilemnice                          1.20/19   1.06/41   3.51/25   0.49/13   1.56/26   2.58/34   0.33/28   2.06/21   0.30/25   1.07/30   1.12/39   0.32/27   0.48/25   0.37/33   0.29/20   0.15/14 
 23 Juračka Vojtěch                20.12  1.28/27   2.24/24   6.17/25   7.02/19   9.03/24  11.43/21  12.14/22  14.39/22  15.10/23  16.12/21  17.20/22  17.51/21  18.55/23  19.28/23  19.56/23  20.12/23 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.28/27   0.56/23   3.53/30   0.45/11   2.01/30   2.40/17   0.31/19   2.25/33   0.31/31   1.02/21   1.08/31   0.31/21   1.04/41   0.33/20   0.28/15   0.16/19 
 24 Černý Petr                     20.21  1.25/22   2.20/18   6.12/22   7.04/20   9.00/21  11.45/23  12.24/23  14.36/21  14.59/21  16.03/20  17.11/20  17.51/21  18.57/25  19.35/24  20.05/24  20.21/24 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             1.25/22   0.55/20   3.52/28   0.52/19   1.56/26   2.45/24   0.39/44   2.12/28   0.23/5    1.04/24   1.08/31   0.40/45   1.06/42   0.38/37   0.30/29   0.16/19 
 25 Farář Václav                   20.22  1.10/4    2.02/4    5.55/17   6.38/15   8.43/18  11.30/19  11.58/19  14.07/18  14.43/18  15.42/17  16.44/18  17.15/18  17.59/18  19.36/25  20.06/25  20.22/25 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.10/4    0.52/13   3.53/30   0.43/9    2.05/34   2.47/25   0.28/13   2.09/26   0.36/39   0.59/16   1.02/17   0.31/21   0.44/20   1.37/48   0.30/29   0.16/19 
 26 Babický Tomáš                  20.28  1.24/20   2.22/20   6.22/28   7.24/28   9.34/31  12.26/31  13.01/30  15.02/27  15.45/28  16.48/27  17.53/27  18.24/26  19.05/26  19.40/26  20.10/26  20.28/26 
    OB Rozmarýn Litoměřice                1.24/20   0.58/27   4.00/32   1.02/33   2.10/37   2.52/27   0.35/36   2.01/16   0.43/43   1.03/23   1.05/23   0.31/21   0.41/14   0.35/23   0.30/29   0.18/40 
 27 Kettner Pavel                  20.34  1.41/37   2.34/33   6.20/27   7.15/26   9.24/27  12.16/29  12.44/28  14.45/24  15.20/25  17.03/28  18.01/28  18.30/28  19.19/27  19.54/27  20.19/27  20.34/27 
    TJ Sokol Hostivice                    1.41/37   0.53/17   3.46/22   0.55/24   2.09/36   2.52/27   0.28/13   2.01/16   0.35/36   1.43/46   0.58/11   0.29/15   0.49/26   0.35/23   0.25/8    0.15/14 
 28 Lulay Miloš                    20.41  1.15/10   2.14/17   6.16/23   7.07/23   9.02/22  12.01/25  12.40/26  14.51/25  15.21/26  16.28/24  17.44/25  18.27/27  19.19/27  19.56/28  20.25/28  20.41/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.15/10   0.59/31   4.02/34   0.51/17   1.55/23   2.59/35   0.39/44   2.11/27   0.30/25   1.07/30   1.16/43   0.43/46   0.52/31   0.37/33   0.29/20   0.16/19 
 29 Novák Karel                    21.02  1.24/20   2.28/30   6.40/32   7.38/30   9.30/30  12.25/30  13.00/29  15.26/30  15.55/29  17.07/29  18.17/29  18.51/29  19.40/29  20.17/29  20.47/29  21.02/29 
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.24/20   1.04/40   4.12/36   0.58/27   1.52/22   2.55/32   0.35/36   2.26/34   0.29/22   1.12/34   1.10/35   0.34/33   0.49/26   0.37/33   0.30/29   0.15/14 
 30 Šimek Miroslav                 21.20  2.17/46   3.17/43   7.32/42   8.44/43  10.40/42  13.22/38  13.52/36  15.53/31  16.17/30  17.18/30  18.36/30  19.08/30  19.59/30  20.35/30  21.06/30  21.20/30 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.17/46   1.00/34   4.15/39   1.12/41   1.56/26   2.42/20   0.30/17   2.01/16   0.24/9    1.01/17   1.18/44   0.32/27   0.51/28   0.36/29   0.31/36   0.14/3  
 31 Valenta Jiří                   21.31  1.58/40   2.59/40   6.35/30   7.38/30   9.24/27  12.15/28  13.59/38  16.05/34  16.35/31  17.41/31  18.43/31  19.20/31  20.01/31  20.46/31  21.14/31  21.31/31 
    TJ Slovan Luhačovice                  1.58/40   1.01/37   3.36/20   1.03/34   1.46/15   2.51/26   1.44/48   2.06/21   0.30/25   1.06/28   1.02/17   0.37/42   0.41/14   0.45/44   0.28/15   0.17/34 
 32 Procházka Zdenko               21.56  1.40/36   2.39/35   6.52/35   7.55/35  10.11/37  13.27/39  14.01/39  16.05/34  16.39/32  17.52/34  18.59/34  19.33/34  20.33/33  21.08/32  21.40/32  21.56/32 
    SK Kotlářka Praha                     1.40/36   0.59/31   4.13/38   1.03/34   2.16/43   3.16/38   0.34/29   2.04/19   0.34/35   1.13/35   1.07/27   0.34/33   1.00/38   0.35/23   0.32/41   0.16/19 
 33 Hrobař Rudolf                  22.01  2.03/43   3.00/41   7.37/43   8.34/42  10.22/38  13.02/34  13.34/33  16.00/32  16.43/33  17.44/32  18.58/32  19.32/32  20.30/32  21.13/33  21.44/33  22.01/33 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.03/43   0.57/26   4.37/43   0.57/25   1.48/18   2.40/17   0.32/24   2.26/34   0.43/43   1.01/17   1.14/41   0.34/33   0.58/36   0.43/43   0.31/36   0.17/34 
 34 Nosál Stanislav                22.11  1.30/28   2.30/32   6.30/29   7.30/29   9.41/32  12.44/32  13.21/31  16.35/38  17.04/37  18.24/37  19.33/37  20.07/37  20.47/34  21.21/34  21.53/34  22.11/34 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.30/28   1.00/34   4.00/32   1.00/31   2.11/38   3.03/36   0.37/40   3.14/46   0.29/22   1.20/42   1.09/33   0.34/33   0.40/11   0.34/21   0.32/41   0.18/40 
 35 Hlaváček  Lubomír              22.19  1.30/28   2.25/26   6.16/23   7.13/25   9.28/29  12.58/33  13.29/32  16.19/37  16.43/33  17.51/33  18.58/32  19.32/32  20.54/35  21.34/35  22.04/35  22.19/35 
    OK 99 Hradec Králové                  1.30/28   0.55/20   3.51/25   0.57/25   2.15/42   3.30/43   0.31/19   2.50/43   0.24/9    1.08/32   1.07/27   0.34/33   1.22/47   0.40/39   0.30/29   0.15/14 
 36 Třasák Milan                   22.26  1.25/22   2.28/30   7.04/40   8.32/40  11.00/44  13.53/40  14.25/40  17.05/40  17.38/40  18.44/39  19.51/39  20.26/38  21.07/37  21.42/36  22.12/36  22.26/36 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.25/22   1.03/39   4.36/42   1.28/45   2.28/47   2.53/30   0.32/24   2.40/39   0.33/34   1.06/28   1.07/27   0.35/40   0.41/14   0.35/23   0.30/29   0.14/3  
 37 Sysel Svatobor                 22.46  1.59/41   3.11/42   7.02/39   8.21/39  10.23/39  13.19/37  13.53/37  16.01/33  16.47/35  18.18/36  19.29/36  20.02/36  21.02/36  22.04/37  22.30/37  22.46/37 
    OOB Třebíč                            1.59/41   1.12/45   3.51/25   1.19/44   2.02/31   2.56/33   0.34/29   2.08/24   0.46/46   1.31/44   1.11/37   0.33/30   1.00/38   1.02/47   0.26/11   0.16/19 
 38 Mrštík Václav                  22.54  4.21/48   5.21/48   9.04/47   9.57/47  11.59/47  14.43/46  15.12/45  17.07/41  17.36/39  18.50/40  19.56/40  20.29/40  21.35/40  22.09/40  22.38/38  22.54/38 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.21/48   1.00/34   3.43/21   0.53/20   2.02/31   2.44/22   0.29/15   1.55/13   0.29/22   1.14/39   1.06/25   0.33/30   1.06/42   0.34/21   0.29/20   0.16/19 
 39 Vícha Vladimír                 22.57  1.33/32   2.39/35   6.41/34   7.44/34   9.55/33  13.11/35  13.51/35  16.09/36  16.48/36  18.01/35  19.14/35  19.53/35  21.24/38  22.04/37  22.39/39  22.57/39 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.33/32   1.06/41   4.02/34   1.03/34   2.11/38   3.16/38   0.40/46   2.18/31   0.39/40   1.13/35   1.13/40   0.39/44   1.31/48   0.40/39   0.35/46   0.18/40 
 40 Kubíček Zdeněk                 22.58  2.07/45   3.17/43   7.46/45   8.50/44  10.50/43  14.09/43  14.43/43  17.00/39  17.35/38  18.40/38  19.50/38  20.27/39  21.26/39  22.06/39  22.40/40  22.58/40 
    OOB TJ Turnov                         2.07/45   1.10/44   4.29/41   1.04/37   2.00/29   3.19/40   0.34/29   2.17/30   0.35/36   1.05/27   1.10/35   0.37/42   0.59/37   0.40/39   0.34/45   0.18/40 
 41 Hrabánek David                 23.00  1.34/34   2.36/34   6.59/36   7.59/36  10.10/36  14.00/42  14.34/42  17.17/43  17.47/42  19.20/42  20.27/42  21.00/42  21.37/41  22.13/41  22.42/41  23.00/41 
    SK Praga Praha                        1.34/34   1.02/38   4.23/40   1.00/31   2.11/38   3.50/45   0.34/29   2.43/41   0.30/25   1.33/45   1.07/27   0.33/30   0.37/7    0.36/29   0.29/20   0.18/40 
 42  Novák Miloš                   23.23  1.09/2    2.07/9    7.41/44   8.53/45  11.15/45  14.42/45  15.13/46  17.26/44  17.56/43  19.22/43  20.33/43  21.09/43  21.54/42  22.35/42  23.06/42  23.23/42 
    AC Sparta Praha                       1.09/2    0.58/27   5.34/47   1.12/41   2.22/45   3.27/42   0.31/19   2.13/29   0.30/25   1.26/43   1.11/37   0.36/41   0.45/24   0.41/42   0.31/36   0.17/34 
 43 Jirásek Jaroslav               23.45  1.26/25   2.25/26   7.05/41   8.16/38  10.24/40  13.56/41  14.33/41  17.16/42  17.40/41  18.59/41  20.18/41  20.49/41  22.04/43  22.52/43  23.27/43  23.45/43 
    TJ Skalka Cheb                        1.26/25   0.59/31   4.40/45   1.11/40   2.08/35   3.32/44   0.37/40   2.43/41   0.24/9    1.19/41   1.19/45   0.31/21   1.15/46   0.48/45   0.35/46   0.18/40 
 44 Petr Hartman                   23.57  1.26/25   2.24/24   7.01/38   8.13/37  10.32/41  14.28/44  14.59/44  17.26/44  18.16/44  19.31/44  20.52/44  21.44/44  22.35/44  23.10/44  23.41/44  23.57/44 
    Delaware Valley Orienteering Associa  1.26/25   0.58/27   4.37/43   1.12/41   2.19/44   3.56/46   0.31/19   2.27/36   0.50/47   1.15/40   1.21/46   0.52/48   0.51/28   0.35/23   0.31/36   0.16/19 
 45 Havlík Jaroslav                24.03  1.17/12   2.23/23   6.35/30   7.18/27   9.13/25  12.06/26  12.42/27  15.16/29  18.42/45  19.50/45  21.16/45  21.46/45  22.37/45  23.16/45  23.46/45  24.03/45 
    Sportcentrum Jičín                    1.17/12   1.06/41   4.12/36   0.43/9    1.55/23   2.53/30   0.36/39   2.34/38   3.26/48   1.08/32   1.26/47   0.30/19   0.51/28   0.39/38   0.30/29   0.17/34 
 46 Stehno Pavel                   24.19  1.55/39   3.32/45   8.18/46   9.23/46  11.35/46  15.46/47  16.30/47  19.10/47  19.42/47  20.43/47  21.47/47  22.21/47  22.56/46  23.27/46  23.58/46  24.19/46 
    SK Kotlářka Praha                     1.55/39   1.37/48   4.46/46   1.05/39   2.12/41   4.11/47   0.44/47   2.40/39   0.32/32   1.01/17   1.04/22   0.34/33   0.35/1*   0.31/7    0.31/36   0.21/47 
 47 Peterka František              24.45  1.33/32   2.50/38   6.40/32   7.39/32  10.03/35  13.12/36  13.50/34  18.29/46  19.12/46  20.25/46  21.39/46  22.13/46  23.20/47  23.55/47  24.27/47  24.45/47 
    OOB TJ Sokol Troja                    1.33/32   1.17/46   3.50/24   0.59/29   2.24/46   3.09/37   0.38/43   4.39/48   0.43/43   1.13/35   1.14/41   0.34/33   1.07/44   0.35/23   0.32/41   0.18/40 
 48 Laszlo,Lazar                   32.18  2.01/42   3.32/45  10.40/48  12.44/48  15.57/48  20.14/48  20.51/48  24.04/48  24.45/48  26.30/48  28.15/48  29.06/48  30.13/48  31.08/48  31.55/48  32.18/48 
    Budapest                              2.01/42   1.31/47   7.08/48   2.04/47   3.13/48   4.17/48   0.37/40   3.13/45   0.41/41   1.45/47   1.45/48   0.51/47   1.07/44   0.55/46   0.47/48   0.23/48 
    Klimpl Petr                DISK       2.16/     3.26/     8.13/         /    12.09/    15.55/    16.39/    20.11/    20.44/    22.06/    23.50/    24.44/    26.06/    26.36/    27.10/    27.28/   
    OK Lokomotiva Pardubice               2.16/     1.10/     4.47/         /         /     3.46/     0.44/     3.32/     0.33/     1.22/     1.44/     0.54/     1.22/     0.30/     0.34/     0.18/   
    Fišák Jan                  DISK       1.50/     2.49/     6.43/     7.45/     9.44/    13.12/         /    15.57/    16.26/    17.28/    18.36/    19.09/    21.05/    21.49/    22.17/    22.33/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.50/     0.59/     3.54/     1.02/     1.59/     3.28/         /         /     0.29/     1.02/     1.08/     0.33/     1.56/     0.44/     0.28/     0.16/   
    Zelený Vladimír            DISK       1.41/     2.56/     8.10/     9.07/         /    14.07/    14.56/    18.10/    18.50/    20.11/    21.24/    22.00/    23.08/    23.46/    24.18/    24.36/   
    SK Praga Praha                        1.41/     1.15/     5.14/     0.57/         /         /     0.49/     3.14/     0.40/     1.21/     1.13/     0.36/     1.08/     0.38/     0.32/     0.18/   
    Ota Müller                 DISK       1.50/     4.22/     7.59/     8.48/    10.26/    13.08/    13.37/    16.06/    16.50/    17.52/    18.50/    19.18/    20.10/    20.45/         /    21.36/   
    neregistrovaní                        1.50/     2.32/     3.37/     0.49/     1.38/     2.42/     0.29/     2.29/     0.44/     1.02/     0.58/     0.28/     0.52/     0.35/         /         /   
    Zbigniew Hornik            DISK       1.23/     2.09/     5.25/     6.31/     7.53/     9.59/    10.24/    12.21/    12.46/    13.44/    14.34/         /    15.35/    16.05/    16.26/    16.38/   
    neregistrovaní                        1.23/     0.46/     3.16/     1.06/     1.22/     2.06/     0.25/     1.57/     0.25/     0.58/     0.50/         /         /     0.30/     0.21/     0.12/