Konečné výsledky kategorie                                                  7.7.2009 16:12:53
                                    Sprint - Advanta Cup
===ČSOB-DOB=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D16         1.6km   55m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356        12.30  +      0.00
  2.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350        13.07  +      0.37
  3.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350        13.24  +      0.54
  4.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352        13.36  +      1.06
  5.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451        13.54  +      1.24
  6.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554        14.58  +      2.28
  7.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393        15.19  +      2.49
  8.Faggyas Petra            Tipo TKE             TTE9657        15.21  +      2.51
  9.Faggyas Eszter           Tipo TKE             TTE9456        15.57  +      3.27
 10.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554        16.09  +      3.39
 11.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650        16.18  +      3.48
 12.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351        16.33  +      4.03
 13.Nieke Patricia           USV TU DRESDEN       DE19550        16.49  +      4.19
 14.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654        17.10  +      4.40
 15.Miháczi Diána            Tipo TKE             TTE9350        17.27  +      4.57
 16.Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799        18.34  +      6.04
 17.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655        20.55  +      8.25
 18.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351        24.00  +     11.30
 19.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950        25.57  +     13.27
 
Konečné výsledky kategorie: D21         2.1km  145m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151        14.40  +      0.00  R:    0b
  2.Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351        15.14  +      0.34  R:    0b
  3.Stehnová Zuzana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8150        15.23  +      0.43  R:    0b
  4.Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051        15.37  +      0.57  R:    0b
  5.Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152        16.12  +      1.32  R:    0b
  6.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152        16.20  +      1.40  R:    0b
  7.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653        16.27  +      1.47  R:    0b
  8.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857        16.50  +      2.10  R:    0b
  9.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753        17.25  +      2.45  R:    0b
 10.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556        17.31  +      2.51  R:    0b
 11.Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851        17.58  +      3.18  R:    0b
 12.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051        18.05  +      3.25  R:    0b
 13.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752        18.10  +      3.30  R:    0b
 14.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151        18.12  +      3.32  R:    0b
 15.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355        18.13  +      3.33  R:    0b
 16.Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251        18.18  +      3.38  R:    0b
 17.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255        18.20  +      3.40  R:    0b
 18.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055        18.31  +      3.51  R:    0b
 19.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651        18.34  +      3.54  R:    0b
 20.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854        18.37  +      3.57  R:    0b
 21.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853        18.48  +      4.08  R:    0b
 22.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751        18.50  +      4.10  R:    0b
 23.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151        18.54  +      4.14  R:    0b
 24.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951        19.06  +      4.26  R:    0b
 24.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253        19.06  +      4.26  R:    0b
 26.Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451        19.07  +      4.27  R:    0b
 26.Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851        19.07  +      4.27  R:    0b
 28.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450        19.22  +      4.42  R:    0b
 29.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956        19.32  +      4.52  R:    0b
 30.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251        19.40  +      5.00  R:    0b
 31.Rančáková Barbora        OOB TJ Turnov        TUR8151        20.06  +      5.26  R:    0b
 32.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254        20.10  +      5.30  R:    0b
 33.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552        20.19  +      5.39  R:    0b
 34.Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851        20.34  +      5.54  R:    0b
 34.Šmajstrlová Hana         Baník - FIZA Ostrava AOV8954        20.34  +      5.54  R:    0b
 36.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751        20.42  +      6.02  R:    0b
 36.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598        20.42  +      6.02  R:    0b
 38.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151        20.44  +      6.04  R:    0b
 39.Prékopová Marta          Farmaceut Bratislava FBA8250        21.17  +      6.37  R:    0b
 40.Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959        21.23  +      6.43  R:    0b
 41.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651        21.30  +      6.50  R:    0b
 42.Horká Marie              ZŠ Albrechtice nad O ALB9050        21.35  +      6.55  R:    0b
 43.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351        21.36  +      6.56  R:    0b
 44.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157        22.04  +      7.24  R:    0b
 45.Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151        22.39  +      7.59  R:    0b
 46.Mullerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851        22.44  +      8.04  R:    0b
 47.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651        22.45  +      8.05  R:    0b
 48.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852        22.54  +      8.14  R:    0b
 49.Hana Odstrčilová         neregistrovaní - Ods XOD7550        23.46  +      9.06  R:    0b
 50.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852        23.50  +      9.10  R:    0b
 51.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9201        24.02  +      9.22  R:    0b
 52.Petra Škáchová           SK Slavia Praha      SLP7051        24.18  +      9.38  R:    0b
 53.Rešová Kateřina          Magnus Orienteering  ASU9090        24.39  +      9.59  R:    0b
 54.Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964        25.36  +     10.56  R:    0b
 55.Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151        25.56  +     11.16  R:    0b
 56.Dosbabová Magda          OOB Třebíč           TTR8152        28.07  +     13.27  R:    0b
 57.Budínová Radka           SK Chrast            CHT7951        28.15  +     13.35  R:    0b
 58.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150        28.23  +     13.43  R:    0b
 59.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256        28.31  +     13.51  R:    0b
 59.Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494        28.31  +     13.51  R:    0b
 61.Marzena RYCERSKA         UKS Swietoszów       UKS7550        29.20  +     14.40  R:    0b
 62.Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652        30.28  +     15.48  R:   -0b
 63.Lulayová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU8551        30.50  +     16.10  R:   -0b
 64.Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383        31.13  +     16.33  R:   -0b
 65.Bolehovská Iva           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7554        49.58  +     35.18  R:   -0b
   .Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559    DISK              
   .Khýnová Radka            ZŠ Albrechtice nad O ALB8750    DISK              
   .Martanová Daniela        OK Harcov            HAR7450    DISK              
   .Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         1.7km   70m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wengrin Ágnes            Tipo TKE             TTE6955        16.13  +      0.00
  2.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455        17.05  +      0.52
  3.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151        17.40  +      1.27
  4.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373        17.41  +      1.28
  5.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650        18.05  +      1.52
  6.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151        18.17  +      2.04
  7.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051        19.05  +      2.52
  8.Jakubecz Andrea          Q&Sz Orienteering Hu QSZ6753        19.23  +      3.10
  9.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952        19.32  +      3.19
 10.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051        19.37  +      3.24
 11.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950        19.40  +      3.27
 12.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850        20.34  +      4.21
 13.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452        20.51  +      4.38
 14.Holper Antónia           Tipo TKE             TTE7350        21.01  +      4.48
 15.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751        21.36  +      5.23
 16.Ehlová Pavla             SK Žabovřesky Brno   ZBM7355        21.38  +      5.25
 17.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554        22.16  +      6.03
 18.Miturová Radmila         MLOK Mariánské Lázně MLA6552        23.02  +      6.49
 19.Dita Habermannová        SKOB Bruntál         SBR6666        24.51  +      8.38
 20.Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751        27.41  +     11.28
 21.Nieke Sabine             USV TU DRESDEN       DE16650        30.30  +     14.17
 22.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450        33.23  +     17.10
 23.Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352        33.31  +     17.18
 24.Zimmermannová Milena     TJ Sokol Křemže      KRE6851        36.14  +     20.01
 25.Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654        41.17  +     25.04
 MS Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250   MS   15.16  +      1.99
 
Konečné výsledky kategorie: D45         1.5km   50m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051        14.10  +      0.00
  2.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091        14.53  +      0.43
  3.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851        14.56  +      0.46
  4.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850        14.59  +      0.49
  5.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650        15.12  +      1.02
  6.Vlažná Mirka             TJ Slovan Luhačovice LCE5852        15.41  +      1.31
  7.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551        15.43  +      1.33
  8.Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951        16.15  +      2.05
  9.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351        16.24  +      2.14
 10.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051        16.44  +      2.34
 11.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151        17.06  +      2.56
 12.Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251        17.18  +      3.08
 13.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351        17.33  +      3.23
 14.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754        17.59  +      3.49
 15.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450        18.03  +      3.53
 16.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752        18.09  +      3.59
 17.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252        18.15  +      4.05
 18.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450        18.24  +      4.14
 19.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552        18.26  +      4.16
 20.Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250        18.30  +      4.20
 21.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351        18.35  +      4.25
 22.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150        18.40  +      4.30
 23.Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351        19.13  +      5.03
 24.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054        19.22  +      5.12
 25.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451        19.32  +      5.22
 26.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551        19.50  +      5.40
 27.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552        20.34  +      6.24
 28.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051        21.13  +      7.03
 29.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151        25.27  +     11.17
 
Konečné výsledky kategorie: H16         1.7km  105m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horvát Petr              SK Severka Šumperk   SSU9442        13.01  +      0.00
  2.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401        13.27  +      0.26
  3.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403        14.09  +      1.08
  4.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600        14.21  +      1.20
  5.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301        15.29  +      2.28
  6.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401        15.36  +      2.35
  7.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500        16.10  +      3.09
  8.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301        16.18  +      3.17
  9.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400        17.53  +      4.52
 10.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601        19.02  +      6.01
 11.Kovács Sebestyén         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9300        19.04  +      6.03
 12.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301        19.06  +      6.05
 13.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509        19.21  +      6.20
 14.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600        19.42  +      6.41
 15.Kamil RYCERSKI           UKS Swietoszów       UKS9400        20.41  +      7.40
 16.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902        21.44  +      8.43
 17.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402        23.35  +     10.34
 18.Miháczi Ádám             Tipo TKE             TTE9500        26.18  +     13.17
   .Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701    DISK              
   .Drechsel Johannes        USV TU DRESDEN       DE19600    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21         2.5km  145m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700        16.27  +      0.00  R:    0b
  1.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610        16.27  +      0.00  R:    0b
  3.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601        16.58  +      0.31  R:    0b
  4.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900        17.32  +      1.05  R:    0b
  5.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905        17.36  +      1.09  R:    0b
  6.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702        17.39  +      1.12  R:    0b
  7.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401        17.55  +      1.28  R:    0b
  8.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306        17.56  +      1.29  R:    0b
  9.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203        18.05  +      1.38  R:    0b
 10.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610        18.12  +      1.45  R:    0b
 11.Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106        18.13  +      1.46  R:    0b
 12.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505        18.15  +      1.48  R:    0b
 13.Sochor Jan               SKOB Baník Havířov   HAV8801        18.29  +      2.02  R:    0b
 13.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801        18.29  +      2.02  R:    0b
 15.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243        18.35  +      2.08  R:    0b
 16.Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103        18.37  +      2.10  R:    0b
 17.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100        18.43  +      2.16  R:    0b
 18.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511        18.55  +      2.28  R:    0b
 19.Marcin Krasuski          Warsaw Heroes        WAR7200        19.02  +      2.35  R:    0b
 20.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610        19.04  +      2.37  R:    0b
 21.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502        19.11  +      2.44  R:    0b
 21.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002        19.11  +      2.44  R:    0b
 23.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105        19.14  +      2.47  R:    0b
 24.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503        19.17  +      2.50  R:    0b
 25.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301        19.18  +      2.51  R:    0b
 26.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501        19.22  +      2.55  R:    0b
 27.Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808        19.23  +      2.56  R:    0b
 28.Ehl Jiří                 SK Žabovřesky Brno   ZBM7701        19.29  +      3.02  R:    0b
 29.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206        19.31  +      3.04  R:    0b
 30.Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801        19.32  +      3.05  R:    0b
 31.Koblížek Kamil           Magnus Orienteering  ASU8001        19.43  +      3.16  R:    0b
 32.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502        19.46  +      3.19  R:    0b
 32.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304        19.46  +      3.19  R:    0b
 34.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001        20.00  +      3.33  R:    0b
 35.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401        20.01  +      3.34  R:    0b
 36.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737        20.02  +      3.35  R:    0b
 37.Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801        20.05  +      3.38  R:    0b
 38.Borsch Evgeni                                 MLD            20.14  +      3.47  R:    0b
 39.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704        20.16  +      3.49  R:    0b
 39.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605        20.16  +      3.49  R:    0b
 41.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308        20.22  +      3.55  R:    0b
 42.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301        20.24  +      3.57  R:    0b
 43.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704        20.25  +      3.58  R:    0b
 44.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502        20.27  +      4.00  R:    0b
 45.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7202        20.31  +      4.04  R:    0b
 46.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001        20.32  +      4.05  R:    0b
 47.Duben Jiří ml.           KOB Děčín            LDC8800        20.39  +      4.12  R:    0b
 48.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807        20.41  +      4.14  R:    0b
 49.Zimmermann Tomáš         TJ Sokol Křemže      KRE9101        20.43  +      4.16  R:    0b
 50.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602        20.50  +      4.23  R:    0b
 51.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101        21.09  +      4.42  R:    0b
 52.Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801        21.10  +      4.43  R:    0b
 53.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001        21.20  +      4.53  R:    0b
 54.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001        21.23  +      4.56  R:    0b
 55.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301        21.35  +      5.08  R:    0b
 56.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC8101        21.53  +      5.26  R:    0b
 57.Vozda Vojtěch            Magnus Orienteering  ASU9043        22.34  +      6.07  R:    0b
 58.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535        22.42  +      6.15  R:    0b
 59.Komín David              SK Praga Praha       PGP7405        22.44  +      6.17  R:    0b
 60.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201        23.00  +      6.33  R:    0b
 61.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200        23.03  +      6.36  R:    0b
 62.Pachnik Wojciech         UKS Tukan IWINY      TUK8500        23.19  +      6.52  R:    0b
 63.Košák Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002        23.39  +      7.12  R:    0b
 64.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004        23.42  +      7.15  R:    0b
 65.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808        23.44  +      7.17  R:    0b
 66.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505        24.24  +      7.57  R:    0b
 67.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911        24.37  +      8.10  R:    0b
 68.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007        24.39  +      8.12  R:    0b
 69.Jan Sýkora               neregistrovaní - Sýk XSY7800        24.45  +      8.18  R:    0b
 70.Hulec Jakub              TJ Kašperské Hory    KSH8401        25.07  +      8.40  R:    0b
 71.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201        25.21  +      8.54  R:    0b
 72.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401        26.04  +      9.37  R:    0b
 73.Juračka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU85XX        27.09  +     10.42  R:    0b
 74.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605        27.11  +     10.44  R:    0b
 75.Suchý Matěj              Magnus Orienteering  ASU8942        27.22  +     10.55  R:    0b
 76.Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849        28.13  +     11.46  R:    0b
 77.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500        28.15  +     11.48  R:    0b
 78.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301        28.18  +     11.51  R:    0b
 79.Kovács Gábor             Q&Sz Orienteering Hu QSZ6702        29.30  +     13.03  R:    0b
 80.Seitler Milan            Magnus Orienteering  ASU9148        29.33  +     13.06  R:    0b
 81.Dosbaba Marek            OOB Třebíč           TTR8101        30.40  +     14.13  R:    0b
 82.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800        31.15  +     14.48  R:    0b
 83.Duben Jan                KOB Děčín            LDC8501        31.42  +     15.15  R:    0b
 84.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701        32.27  +     16.00  R:    0b
 85.Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600        33.11  +     16.44  R:    0b
 86.Kovács Boldizsár         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9101        35.01  +     18.34  R:   -0b
 87.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801        35.32  +     19.05  R:   -0b
 88.Vávra Evžen              SKOB Zlín            TZL7649        44.35  +     28.08  R:   -0b
   .Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508    DISK              
   .Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100    DISK              
   .Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803    DISK              
   .Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901    DISK              
   .Fátor Jan                Magnus Orienteering  ASU7907    DISK              
   .Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603    DISK              
   .Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201    DISK              
   .Sudre Frédéric           SK Chrast            CHT6701    DISK              
   .Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600    DISK              
   .Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         2.1km  140m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101        16.16  +      0.00
  2.Pachnik Dariusz          UKS Tukan IWINY      TUK8501        17.34  +      1.18
  3.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801        17.47  +      1.31
  4.Bogdan RYCERSKI          UKS Swietoszów       UKS7100        17.51  +      1.35
  5.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503        18.22  +      2.06
  6.Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505        19.44  +      3.28
  7.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500        19.45  +      3.29
  8.Bodino Franck            VSK Přírodověda - or PVP7104        20.25  +      4.09
  9.Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105        20.29  +      4.13
 10.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800        20.31  +      4.15
 11.Miháczi Zoltán           Tipo TKE             TTE7300        20.56  +      4.40
 12.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301        21.10  +      4.54
 13.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001        21.38  +      5.22
 14.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601        22.55  +      6.39
 15.Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701        22.57  +      6.41
 16.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201        23.04  +      6.48
 17.Faggyas László           Tipo TKE             TTE6604        23.05  +      6.49
 18.Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201        23.08  +      6.52
 19.Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001        23.16  +      7.00
 20.Levý Tomáš               OOB Sokol Žamberk    ZAM6801        23.51  +      7.35
 21.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200        24.08  +      7.52
 22.Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601        24.40  +      8.24
 23.Drechsel Michael         USV TU DRESDEN       DE16500        24.41  +      8.25
 24.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401        25.02  +      8.46
 25.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202        25.08  +      8.52
 26.Furucz Ján               Farmaceut Bratislava FBA7201        25.32  +      9.16
 27.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201        26.52  +     10.36
 28.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000        28.17  +     12.01
 29.Humlíček René            TJ Průkopník Brno    UBM7101        28.31  +     12.15
 30.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701        30.11  +     13.55
 31.Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401        33.31  +     17.15
   .Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302    DISK              
   .Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.1km   75m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802        15.34  +      0.00
  2.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000        15.59  +      0.25
  3.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301        16.04  +      0.30
  4.Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201        16.09  +      0.35
  5.Nieke Hagen              USV TU DRESDEN       DE16300        16.15  +      0.41
  6.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701        17.11  +      1.37
  7.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101        17.35  +      2.01
  7.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902        17.35  +      2.01
  9.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201        17.47  +      2.13
 10.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102        17.55  +      2.21
 11.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801        18.03  +      2.29
 12.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101        18.10  +      2.36
 13.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401        18.33  +      2.59
 13.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700        18.33  +      2.59
 15.Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301        18.34  +      3.00
 16.Bartkowiak Edward        Grunwald" Poznan     POL4800        18.48  +      3.14
 17.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401        19.02  +      3.28
 18.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502        19.08  +      3.34
 19.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001        19.46  +      4.12
 20.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401        20.02  +      4.28
 21.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601        20.06  +      4.32
 22.Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401        20.09  +      4.35
 23.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404        20.12  +      4.38
 24.Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB6000        20.21  +      4.47
 25.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201        20.22  +      4.48
 26.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001        20.28  +      4.54
 27.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900        20.34  +      5.00
 28.Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502        20.41  +      5.07
 29.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001        21.02  +      5.28
 30.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302        21.20  +      5.46
 31.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301        21.31  +      5.57
 32.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300        21.56  +      6.22
 33.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702        22.01  +      6.27
 34.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600        22.11  +      6.37
 35.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401        22.19  +      6.45
 36.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206        22.26  +      6.52
 37.Sysel Svatobor           OOB Třebíč           TTR6202        22.46  +      7.12
 38.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002        22.54  +      7.20
 39.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801        22.57  +      7.23
 40.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802        22.58  +      7.24
 41.Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003        23.00  +      7.26
 42. Novák Miloš             AC Sparta Praha      SCP4600        23.23  +      7.49
 43.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701        23.45  +      8.11
 44.Petr Hartman             Delaware Valley Orie DVO6200        23.57  +      8.23
 45.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601        24.03  +      8.29
 46.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900        24.19  +      8.45
 47.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900        24.45  +      9.11
 48.Laszlo,Lazar             Budapest             PSE4800        32.18  +     16.44
   .Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401    DISK              
   .Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401    DISK              
   .Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800    DISK              
   .Ota Müller               neregistrovaní       XXX5900    DISK              
   .Zbigniew Hornik          neregistrovaní       XXX5601    DISK