Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           5.7.2009 20:17:36
                                                                                     Noční dobrodružství Advanta Cup
===ČSOB-DOB=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.6km   70m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-37      5-36      6-45      7-100   
  1 Končáková Klára                33.11  4.20/1*   7.42/2   13.40/2   19.04/1*  21.41/1*  27.29/1*  32.32/1*  33.11/1* 
    Sokol Holešov                         4.20/1*   3.22/2    5.58/2    5.24/1*   2.37/1*   5.48/1*   5.03/1*   0.39/2  
  2 Nieke Patricia                 38.21  4.23/2    7.40/1*  13.37/1*  22.43/2   25.35/2   32.13/2   37.55/2   38.21/2  
    USV TU DRESDEN                        4.23/2    3.17/1*   5.57/1*   9.06/2    2.52/2    6.38/2    5.42/2    0.26/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.9km   95m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-35      3-36      4-37      5-43      6-45      7-47      8-100   
  1 Hrušková Barbora               28.16  6.17/2   11.11/1*  12.25/1*  14.40/1*  16.25/1*  22.34/1*  24.29/1*  27.19/1*  28.16/1* 
    SK Žabovřesky Brno                    6.17/2    4.54/1*   1.14/1*   2.15/1*   1.45/3    6.09/2    1.55/1*   2.50/2    0.57/3  
  2 Reslová Hana                   28.33  5.59/1*  11.29/2   13.15/2   15.32/2   16.55/2   22.34/1*  25.43/2   28.05/2   28.33/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.59/1*   5.30/2    1.46/2    2.17/2    1.23/1*   5.39/1*   3.09/2    2.22/1*   0.28/1* 
  3 Faggyas Eszter                 36.18  6.24/3   14.19/3   16.18/3   19.35/3   21.08/3   28.39/3   32.23/3   35.49/3   36.18/3  
    Tipo TKE                              6.24/3    7.55/3    1.59/3    3.17/3    1.33/2    7.31/3    3.44/3    3.26/3    0.29/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.6km  130m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-33      4-38      5-40      6-41      7-43      8-44      9-46     10-47     11-48     12-100   
  1 Trejtnarová Zuzana             75.33  9.09/1*  11.53/1*  16.23/1*  26.59/1*  31.46/1*  36.06/1*  48.06/1*  54.58/1*  63.24/1*  66.12/1*  70.52/1*  74.47/1*  75.33/1* 
    TJ Sokol Kunvald                      9.09/1*   2.44/1*   4.30/1*  10.36/1*   4.47/1*   4.20/1*  12.00/1*   6.52/1*   8.26/1*   2.48/1*   4.40/1*   3.55/1*   0.46/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         4.2km  125m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-34      3-35      4-37      5-38      6-39      7-40      8-42      9-43     10-44     11-46     12-48     13-100   
  1 Labašová Katarína              39.13  3.15/1*   6.43/1*   7.39/1*  10.32/1*  13.37/1*  15.08/1*  18.38/1*  21.04/1*  25.58/1*  29.02/1*  33.53/1*  36.26/1*  38.49/1*  39.13/1* 
    KOB Dobruška                          3.15/1*   3.28/2    0.56/1*   2.53/2    3.05/1*   1.31/1*   3.30/2    2.26/1*   4.54/1*   3.04/1*   4.51/5    2.33/2    2.23/4    0.24/1* 
  2 Fejlková Martina               41.32  3.59/2    7.24/2    8.23/2   11.06/2   14.21/2   16.14/2   21.12/2   23.49/2   30.26/2   33.42/2   36.51/2   39.22/2   41.05/2   41.32/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.59/2    3.25/1*   0.59/2    2.43/1*   3.15/2    1.53/2    4.58/7    2.37/2    6.37/2    3.16/2    3.09/1*   2.31/1*   1.43/1*   0.27/2  
  3 Svobodová Jitka                51.33  4.13/5    8.08/3    9.35/3   14.51/3   19.00/3   22.10/3   26.06/3   28.55/3   36.06/3   40.33/3   45.32/3   49.17/3   51.01/3   51.33/3  
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.13/5    3.55/3    1.27/6    5.16/5    4.09/3    3.10/7    3.56/4    2.49/3    7.11/4    4.27/5    4.59/6    3.45/3    1.44/2    0.32/6  
  4 Hrobařová Lenka                54.16  4.07/4   10.40/7   11.53/7   15.59/5   20.57/5   23.32/4   27.16/4   30.45/4   37.57/4   42.13/4   46.18/4   51.05/4   53.48/4   54.16/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.07/4    6.33/7    1.13/3    4.06/4    4.58/5    2.35/3    3.44/3    3.29/5    7.12/5    4.16/4    4.05/2    4.47/6    2.43/6    0.28/4  
  5 Sedláčková Martina             56.24  4.04/3    9.13/4   10.50/5   14.53/4   20.12/4   23.49/5   28.23/5   31.13/5   38.22/5   42.58/5   48.26/5   52.53/5   55.56/5   56.24/5  
    OOB TJ Turnov                         4.04/3    5.09/5    1.37/7    4.03/3    5.19/7    3.37/8    4.34/6    2.50/4    7.09/3    4.36/6    5.28/7    4.27/5    3.03/7    0.28/4  
  6 Rančáková Barbora              67.41  4.16/6    9.56/6   11.21/6   23.33/8   28.02/7   30.53/7   35.03/7   39.47/7   48.55/6   56.43/7   61.06/7   65.06/6   67.06/6   67.41/6  
    OOB TJ Turnov                         4.16/6    5.40/6    1.25/5   12.12/8    4.29/4    2.51/5    4.10/5    4.44/7    9.08/7    7.48/8    4.23/3    4.00/4    2.00/3    0.35/7  
  7 Choutková Magdalena            78.16  4.32/7   12.13/8   14.17/8   23.19/7   29.03/8   31.49/8   36.54/8   46.20/8   55.17/8   62.12/8   67.59/8   73.37/8   77.04/8   78.16/8  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  4.32/7    7.41/8    2.04/8    9.02/6    5.44/8    2.46/4    5.05/8    9.26/8    8.57/6    6.55/7    5.47/8    5.38/7    3.27/8    1.12/8  
  8 Košák Martin              MS   69.28  4.53/8    9.27/5   10.47/4   21.28/6   26.46/6   29.38/6   33.01/6   37.24/6   50.17/7   54.32/6   59.12/6   66.36/7   69.01/7   69.28/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.53/8    4.34/4    1.20/4   10.41/7    5.18/6    2.52/6    3.23/1*   4.23/6   12.53/8    4.15/3    4.40/4    7.24/8    2.25/5    0.27/2  
    Yabuta Notomi              DISK           /         /         /    30.35/         /         /         /         /    50.47/         /    68.10/    74.09/    77.09/    78.12/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     5.59/     3.00/     1.03/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.6km  130m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-33      4-38      5-40      6-41      7-43      8-44      9-46     10-47     11-48     12-100   
  1 Wengrin Ágnes                  47.14  5.21/1*   6.31/1*   9.27/1*  14.04/1*  17.07/1*  18.45/1*  31.51/2   35.00/1*  40.44/1*  41.44/1*  44.13/1*  46.45/1*  47.14/1* 
    Tipo TKE                              5.21/1*   1.10/1*   2.56/1*   4.37/1*   3.03/1*   1.38/1*  13.06/5    3.09/1*   5.44/1*   1.00/1*   2.29/1*   2.32/3    0.29/1* 
  2 Henychová Zuzana               51.17  7.16/2    8.52/2   13.18/2   18.57/2   22.00/2   26.06/2   31.47/1*  35.58/2   42.54/2   44.12/2   46.48/2   50.48/2   51.17/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 7.16/2    1.36/3    4.26/3    5.39/2    3.03/1*   4.06/4    5.41/1*   4.11/2    6.56/4    1.18/2    2.36/2    4.00/4    0.29/1* 
  3 Holper Antónia                 53.28  8.27/3   10.01/3   16.33/3   22.50/3   26.08/3   28.13/3   35.39/3   40.42/3   46.30/3   48.13/3   50.54/3   52.54/3   53.28/3  
    Tipo TKE                              8.27/3    1.34/2    6.32/4    6.17/3    3.18/3    2.05/3    7.26/2    5.03/4    5.48/2    1.43/3    2.41/4    2.00/1*   0.34/3  
  4 Jakubecz Andrea                57.30 11.38/5   16.18/5   20.28/4   26.47/4   30.05/4   32.09/4   39.36/4   44.35/4   50.26/4   52.10/4   54.47/4   56.51/4   57.30/4  
    Q&Sz Orienteering Hungary            11.38/5    4.40/5    4.10/2    6.19/4    3.18/3    2.04/2    7.27/3    4.59/3    5.51/3    1.44/4    2.37/3    2.04/2    0.39/4  
  5 Kučerová Lada                  92.28 10.39/4   14.00/4   22.18/5   34.15/5   40.17/5   46.50/5   56.13/5   64.58/5   78.02/5   80.27/5   86.01/5   91.08/5   92.28/5  
    TJ Lokomotiva Beroun                 10.39/4    3.21/4    8.18/5   11.57/5    6.02/5    6.33/5    9.23/4    8.45/5   13.04/5    2.25/5    5.34/5    5.07/5    1.20/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.9km   95m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-37      5-36      6-35      7-34      8-46      9-47     10-48     11-100   
  1 Vlažná Mirka                   40.05  4.27/1*   7.40/1*  13.43/1*  19.02/1*  21.40/1*  23.55/1*  25.33/1*  31.27/1*  33.39/1*  36.01/1*  39.28/1*  40.05/1* 
    TJ Slovan Luhačovice                  4.27/1*   3.13/1*   6.03/3    5.19/3    2.38/2    2.15/1*   1.38/1*   5.54/2    2.12/4    2.22/1*   3.27/2    0.37/1* 
  2 Králová Zdenka                 44.53  6.00/2    9.27/2   14.51/2   20.05/2   22.37/2   25.36/2   29.52/2   35.19/2   37.22/2   41.46/2   44.03/2   44.53/2  
    SK Severka Šumperk                    6.00/2    3.27/2    5.24/1*   5.14/2    2.32/1*   2.59/2    4.16/2    5.27/4    2.03/3    4.24/3    2.17/1*   0.50/4  
  3 Vilnerová Eva                  51.12  6.14/3   10.27/3   16.01/3   21.11/3   24.12/3   27.24/3   32.17/3   40.06/3   42.04/3   46.07/3   50.33/3   51.12/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.14/3    4.13/3    5.34/2    5.10/1*   3.01/3    3.12/3    4.53/3    7.49/3    1.58/2    4.03/2    4.26/4    0.39/2  
  4 Hanušová Jitka                 76.57  6.56/4   11.54/4   26.00/4   38.58/4   46.26/4   51.41/4   57.08/4   65.53/4   67.47/4   72.26/4   76.09/4   76.57/4  
    Lokomotiva Trutnov                    6.56/4    4.58/4   14.06/4   12.58/4    7.28/4    5.15/4    5.27/4    8.45/4    1.54/1*   4.39/4    3.43/3    0.48/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.9km   95m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-35      3-36      4-37      5-43      6-45      7-47      8-100   
  1 Ptáček Pavel                   36.46  6.46/1*  12.28/1*  14.44/1*  19.33/1*  21.23/1*  28.47/1*  31.44/1*  36.20/1*  36.46/1* 
    KPKS BETA Brno                        6.46/1*   5.42/1*   2.16/3    4.49/2    1.50/2    7.24/1*   2.57/1*   4.36/4    0.26/1* 
  2 Zavřel Lukáš                   38.48  8.43/4   14.30/3   16.46/3   21.34/3   23.24/3   30.50/2   33.48/2   38.17/2   38.48/2  
    TJ Loko Krnov                         8.43/4    5.47/2    2.16/3    4.48/1*   1.50/2    7.26/2    2.58/2    4.29/3    0.31/2  
  3 Ptáček Patrik                  40.45  6.49/2   13.08/2   14.58/2   20.11/2   22.06/2   31.59/3   37.13/3   40.11/3   40.45/3  
    KPKS BETA Brno                        6.49/2    6.19/3    1.50/2    5.13/4    1.55/4    9.53/3    5.14/3    2.58/2    0.34/3  
  4 Posselt Martin                 42.46  8.20/3   15.11/4   16.56/4   22.08/4   23.54/4   33.55/4   39.09/4   42.05/4   42.46/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.20/3    6.51/4    1.45/1*   5.12/3    1.46/1*  10.01/4    5.14/3    2.56/1*   0.41/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.6km  130m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-33      4-38      5-40      6-41      7-43      8-44      9-46     10-47     11-48     12-100   
  1 Kučera Štěpán                  39.42  7.50/4    8.59/3   12.57/4   16.46/3   21.40/4   23.02/3   27.30/2   31.15/2   34.49/1*  35.40/1*  37.38/1*  39.07/1*  39.42/1* 
    SK Studenec                           7.50/4    1.09/2    3.58/5    3.49/2    4.54/4    1.22/2    4.28/1*   3.45/3    3.34/2    0.51/1*   1.58/3    1.29/1*   0.35/6  
  2 Kučera Tomáš                   40.08  5.54/2    6.59/1*  10.06/1*  15.49/2   18.59/2   20.55/2   27.02/1*  30.29/1*  35.01/2   36.07/2   37.46/2   39.41/2   40.08/2  
    SK Studenec                           5.54/2    1.05/1*   3.07/1*   5.43/6    3.10/3    1.56/4    6.07/2    3.27/1*   4.32/4    1.06/3    1.39/1*   1.55/4    0.27/2  
  3 Kovács Sebestyén               44.25  8.50/5   11.31/5   14.40/5   18.28/5   20.45/3   23.10/4   30.39/3   34.45/3   39.24/3   40.15/3   42.18/3   43.56/3   44.25/3  
    Q&Sz Orienteering Hungary             8.50/5    2.41/6    3.09/2    3.48/1*   2.17/1*   2.25/6    7.29/4    4.06/4    4.39/5    0.51/1*   2.03/4    1.38/2    0.29/3  
  4 Horvát Petr                    46.05  4.53/1*   7.15/2   10.32/2   15.48/1*  18.07/1*  19.22/1*  33.11/4   36.38/4   40.04/4   42.05/4   43.49/4   45.39/4   46.05/4  
    SK Severka Šumperk                    4.53/1*   2.22/4    3.17/3    5.16/5    2.19/2    1.15/1*  13.49/6    3.27/1*   3.26/1*   2.01/4    1.44/2    1.50/3    0.26/1* 
  5 Uhlíř Marek                    54.50  6.52/3    9.29/4   12.51/3   17.24/4   25.51/5   27.18/5   35.28/5   39.52/5   44.23/5   46.41/5   51.42/5   54.16/5   54.50/5  
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.52/3    2.37/5    3.22/4    4.33/3    8.27/6    1.27/3    8.10/5    4.24/5    4.31/3    2.18/5    5.01/6    2.34/5    0.34/4  
  6 Kamil RYCERSKI                 70.11 12.44/6   14.30/6   21.05/6   25.51/6   31.49/6   33.50/6   41.09/6   48.32/6   55.23/6   63.35/6   66.19/6   69.37/6   70.11/6  
    UKS Swietoszów                       12.44/6    1.46/3    6.35/6    4.46/4    5.58/5    2.01/5    7.19/3    7.23/6    6.51/6    8.12/6    2.44/5    3.18/6    0.34/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         4.5km  130m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-36      4-38      5-39      6-40      7-41      8-37      9-33     10-32     11-31     12-46     13-47     14-100   
  1 Kovács Boldizsár               38.07  4.06/1*   5.16/1*   6.14/1*  10.02/1*  11.50/1*  17.14/1*  18.48/1*  21.55/1*  24.12/1*  27.48/1*  30.30/1*  34.39/1*  35.39/1*  37.37/1*  38.07/1* 
    Q&Sz Orienteering Hungary             4.06/1*   1.10/2    0.58/1*   3.48/1*   1.48/1*   5.24/3    1.34/1*   3.07/1*   2.17/1*   3.36/1*   2.42/1*   4.09/1*   1.00/1*   1.58/1*   0.30/3  
  2 Pachnik Wojciech               49.55  6.19/3    7.24/3    8.41/2   12.57/2   15.24/2   18.03/2   20.56/2   29.21/2   31.41/2   35.41/2   39.39/2   45.55/2   47.13/2   49.34/2   49.55/2  
    UKS TUKAN IWINY                       6.19/3    1.05/1*   1.17/2    4.16/2    2.27/2    2.39/1*   2.53/2    8.25/2    2.20/2    4.00/3    3.58/3    6.16/2    1.18/3    2.21/2    0.21/1* 
  3 Adam Hájek                     68.14  5.50/2    7.00/2    9.15/3   14.39/3   17.16/3   20.31/3   24.59/3   33.38/3   47.33/3   51.26/3   55.06/3   63.38/3   64.54/3   67.46/3   68.14/3  
    OB SK Zvole                           5.50/2    1.10/2    2.15/3    5.24/3    2.37/3    3.15/2    4.28/3    8.39/3   13.55/3    3.53/2    3.40/2    8.32/3    1.16/2    2.52/3    0.28/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         5.5km  220m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-38      3-39      4-40      5-42      6-43      7-36      8-35      9-34     10-33     11-32     12-31     13-46     14-48     15-100   
  1 Horáček Michal                 38.09  3.43/1*   8.50/1*  10.32/1*  14.06/1*  15.34/1*  19.09/1*  21.41/1*  22.44/1*  24.28/1*  27.01/1*  29.33/1*  31.43/1*  34.43/1*  36.26/1*  37.46/1*  38.09/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.43/1*   5.07/1*   1.42/4    3.34/12   1.28/1*   3.35/1*   2.32/1*   1.03/1*   1.44/12   2.33/11   2.32/1*   2.10/4    3.00/3    1.43/1*   1.20/3    0.23/2  
  2 Hepner David                   41.41  4.28/3    9.42/2   11.07/2   14.21/2   16.19/2   20.56/2   23.39/2   24.50/2   25.46/2   29.01/2   31.33/2   33.42/2   37.14/2   39.20/2   41.17/2   41.41/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              4.28/3    5.14/2    1.25/1*   3.14/7    1.58/2    4.37/4    2.43/2    1.11/2    0.56/2    3.15/18   2.32/1*   2.09/2    3.32/9    2.06/3    1.57/13   0.24/3  
  3 Král Václav                    42.19  5.34/11  11.20/5   13.02/4   15.55/5   17.59/5   22.31/5   25.30/3   26.51/4   27.58/3   30.20/4   33.09/4   35.24/4   38.20/3   40.27/3   41.53/3   42.19/3  
    SK Severka Šumperk                    5.34/11   5.46/4    1.42/4    2.53/5    2.04/5    4.32/2    2.59/4    1.21/5    1.07/5    2.22/5    2.49/6    2.15/6    2.56/1*   2.07/4    1.26/7    0.26/6  
  4 Kalous Vladislav               42.23  4.19/2   10.19/3   12.07/3   14.45/3   16.48/3   22.14/3   25.36/5   27.16/5   28.14/5   30.21/5   33.20/5   35.35/5   38.33/5   40.32/4   42.03/4   42.23/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.19/2    6.00/5    1.48/6    2.38/4    2.03/4    5.26/9    3.22/11   1.40/15   0.58/4    2.07/1*   2.59/11   2.15/6    2.58/2    1.59/2    1.31/8    0.20/1* 
  5 Bukovac Maroš                  42.49  5.20/10  11.20/5   13.09/5   15.21/4   17.47/4   22.21/4   25.35/4   26.50/3   28.01/4   30.18/3   33.03/3   35.22/3   38.28/4   40.49/5   42.22/5   42.49/5  
    SK Žabovřesky Brno                    5.20/10   6.00/5    1.49/7    2.12/1*   2.26/9    4.34/3    3.14/8    1.15/4    1.11/6    2.17/3    2.45/4    2.19/8    3.06/4    2.21/7    1.33/9    0.27/10 
  6 Henych Petr                    47.30  4.42/4   11.18/4   13.30/6   17.10/7   20.19/8   25.34/7   28.48/7   30.15/7   31.53/6   34.16/6   37.06/6   39.15/6   42.23/6   44.56/6   46.46/6   47.30/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.42/4    6.36/9    2.12/12   3.40/13   3.09/16   5.15/8    3.14/8    1.27/9    1.38/11   2.23/6    2.50/7    2.09/2    3.08/5    2.33/10   1.50/12   0.44/19 
  7 Vlach Jiří                     48.57  7.20/16  12.56/14  14.30/12  19.17/12  21.43/13  27.34/13  30.56/13  32.52/13  34.10/12  36.26/11  39.14/10  41.39/10  44.54/7   47.07/7   48.27/7   48.57/7  
    VSK VŠB TU Ostrava                    7.20/16   5.36/3    1.34/2    4.47/17   2.26/9    5.51/11   3.22/11   1.56/17   1.18/8    2.16/2    2.48/5    2.25/10   3.15/6    2.13/5    1.20/3    0.30/16 
  8 Marcin Krasuski                49.21  5.43/13  11.50/8   14.23/11  19.27/13  21.34/12  26.20/8   29.22/8   30.43/8   33.16/9   35.37/9   38.33/9   40.36/9   45.17/9   47.32/8   48.46/8   49.21/8  
    Warsaw Heroes                         5.43/13   6.07/8    2.33/17   5.04/18   2.07/6    4.46/5    3.02/5    1.21/5    2.33/18   2.21/4    2.56/10   2.03/1*   4.41/15   2.15/6    1.14/1*   0.35/18 
  9 Kučera Michal                  50.00  5.10/8   11.54/9   14.01/7   17.58/9   20.15/7   25.28/6   28.31/6   29.45/6   32.46/8   35.13/8   38.06/8   40.34/8   45.10/8   48.15/10  49.36/9   50.00/9  
    SK Studenec                           5.10/8    6.44/11   2.07/10   3.57/14   2.17/8    5.13/7    3.03/6    1.14/3    3.01/20   2.27/9    2.53/9    2.28/11   4.36/14   3.05/14   1.21/5    0.24/3  
 10 Zakouřil Tomáš                 50.15  9.50/20  15.51/16  17.46/16  20.11/14  22.11/14  27.04/10  29.49/9   31.13/9   32.05/7   34.28/7   37.07/7   39.30/7   45.33/10  48.05/9   49.46/10  50.15/10 
    USK Praha                             9.50/20   6.01/7    1.55/8    2.25/2    2.00/3    4.53/6    2.45/3    1.24/7    0.52/1*   2.23/6    2.39/3    2.23/9    6.03/19   2.32/9    1.41/11   0.29/14 
 11 Fišer Jiří                     50.38  4.52/5   11.28/7   14.10/8   18.19/11  21.20/11  27.08/12  30.24/11  31.52/11  33.24/10  36.36/12  40.10/11  42.52/11  46.22/11  48.52/11  50.14/11  50.38/11 
    SK Slavia Praha                       4.52/5    6.36/9    2.42/18   4.09/15   3.01/15   5.48/10   3.16/10   1.28/10   1.32/9    3.12/17   3.34/17   2.42/12   3.30/7    2.30/8    1.22/6    0.24/3  
 12 Gregor Martin                  52.51  4.55/6   12.39/11  14.18/9   16.52/6   20.10/6   27.04/10  30.29/12  32.02/12  33.39/11  36.08/10  40.34/12  43.20/12  46.51/12  50.02/12  52.23/12  52.51/12 
    SK Chotěboř                           4.55/6    7.44/16   1.39/3    2.34/3    3.18/17   6.54/15   3.25/13   1.33/12   1.37/10   2.29/10   4.26/19   2.46/13   3.31/8    3.11/15   2.21/16   0.28/11 
 13 Dvořáček Jiří                  53.01  5.40/12  12.42/13  14.54/14  17.51/8   20.29/10  26.22/9   30.11/10  31.50/10  34.40/13  37.50/13  41.01/13  43.54/13  47.33/13  50.51/13  52.29/13  53.01/13 
    OOB Třebíč                            5.40/12   7.02/12   2.12/12   2.57/6    2.38/11   5.53/12   3.49/14   1.39/14   2.50/19   3.10/16   3.11/14   2.53/14   3.39/11   3.18/17   1.38/10   0.32/17 
 14 Henek Vladan                   55.26  5.10/8   12.41/12  14.47/13  18.06/10  20.22/9   32.17/16  35.21/14  36.46/14  39.15/15  41.41/15  44.31/14  46.41/14  50.54/14  53.44/14  55.00/14  55.26/14 
    VSK MZLU Brno                         5.10/8    7.31/15   2.06/9    3.19/8    2.16/7   11.55/20   3.04/7    1.25/8    2.29/16   2.26/8    2.50/7    2.10/4    4.13/13   2.50/12   1.16/2    0.26/6  
 15 Jirka Michal                   56.48  6.09/14  14.32/15  16.50/15  20.22/15  24.11/15  31.38/14  35.38/15  37.15/15  38.11/14  40.52/14  44.31/14  47.26/15  51.04/15  53.50/15  56.20/15  56.48/15 
    Sokol Ptení                           6.09/14   8.23/17   2.18/14   3.32/11   3.49/20   7.27/16   4.00/15   1.37/13   0.56/2    2.41/12   3.39/18   2.55/15   3.38/10   2.46/11   2.30/19   0.28/11 
 16 Zavřel Michal                  59.03  4.57/7   12.12/10  14.20/10  22.06/17  25.41/17  32.04/15  36.58/16  38.29/16  39.40/16  42.23/16  45.34/16  48.41/16  52.45/16  55.37/16  58.35/16  59.03/16 
    TJ Loko Krnov                         4.57/7    7.15/13   2.08/11   7.46/20   3.35/18   6.23/13   4.54/18   1.31/11   1.11/6    2.43/13   3.11/14   3.07/17   4.04/12   2.52/13   2.58/20   0.28/11 
 17 Pelc Václav                    62.26  8.40/19  16.03/17  18.21/17  21.52/16  24.46/16  33.44/17  37.46/17  39.59/17  42.25/17  45.26/17  48.34/17  51.43/17  56.38/17  59.57/17  61.57/17  62.26/17 
    TJ ČZ Strakonice                      8.40/19   7.23/14   2.18/14   3.31/10   2.54/13   8.58/19   4.02/16   2.13/18   2.26/15   3.01/14   3.08/12   3.09/18   4.55/16   3.19/19   2.00/15   0.29/14 
 18 Šafařík Ivo                    70.34  7.54/17  24.00/20  26.31/20  29.59/20  32.56/20  41.48/20  46.06/20  48.01/19  50.30/19  53.31/19  56.43/18  59.38/18  64.49/18  68.09/18  70.08/18  70.34/18 
    TJ ČZ Strakonice                      7.54/17  16.06/20   2.31/16   3.28/9    2.57/14   8.52/18   4.18/17   1.55/16   2.29/16   3.01/14   3.12/16   2.55/15   5.11/18   3.20/20   1.59/14   0.26/6  
 19 Žitný Tomáš                    74.18  8.26/18  18.58/19  21.44/18  27.37/18  31.24/18  38.06/18  43.17/18  46.14/18  48.22/18  52.00/18  57.14/19  60.25/19  67.09/19  70.24/19  72.53/19  74.18/19 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           8.26/18  10.32/18   2.46/19   5.53/19   3.47/19   6.42/14   5.11/20   2.57/19   2.08/13   3.38/19   5.14/20   3.11/19   6.44/20   3.15/16   2.29/18   1.25/20 
 20 Tomeš Jaroslav                 76.53  7.04/15  18.56/18  24.16/19  28.57/19  31.50/19  39.33/19  44.41/19  49.31/20  51.45/20  59.15/20  62.24/20  65.45/20  70.45/20  74.03/20  76.27/20  76.53/20 
    SK Kotlářka Praha                     7.04/15  11.52/19   5.20/20   4.41/16   2.53/12   7.43/17   5.08/19   4.50/20   2.14/14   7.30/20   3.09/13   3.21/20   5.00/17   3.18/17   2.24/17   0.26/6  
    Yabuta Takatoshi           DISK      15.30/    35.26/    38.33/    48.32/    54.20/    65.29/         /         /         /         /         /         /    82.59/    89.07/    92.17/    93.09/   
                                         15.30/    19.56/     3.07/     9.59/     5.48/    11.09/         /         /         /         /         /         /         /     6.08/     3.10/     0.52/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.5km  130m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-36      4-38      5-39      6-40      7-41      8-37      9-33     10-32     11-31     12-46     13-47     14-100   
  1 Bogdan RYCERSKI                42.07  6.20/10   7.46/7    9.27/5   14.13/2   16.46/2   19.42/2   21.40/1*  25.06/1*  27.20/1*  30.34/1*  32.50/1*  38.41/1*  39.45/1*  41.36/1*  42.07/1* 
    UKS Swietoszów                        6.20/10   1.26/6    1.41/5    4.46/3    2.33/7    2.56/2    1.58/5    3.26/4    2.14/1*   3.14/2    2.16/1*   5.51/10   1.04/5    1.51/1*   0.31/9  
  2 Gálus Igor                     46.27  4.35/2    6.05/2    8.42/3   16.15/8   18.11/5   21.31/3   22.47/2   26.03/2   29.10/2   32.46/2   35.33/2   41.34/2   42.43/2   46.07/2   46.27/2  
    KOB Děčín                             4.35/2    1.30/7    2.37/13   7.33/15   1.56/1*   3.20/5    1.16/1*   3.16/2    3.07/5    3.36/3    2.47/3    6.01/12   1.09/7    3.24/12   0.20/1* 
  3 Faggyas László                 48.03  6.09/9    7.32/5    9.20/4   14.37/4   17.22/4   21.35/4   24.10/3   27.50/3   30.59/3   35.01/3   38.48/3   43.26/3   45.01/3   47.33/3   48.03/3  
    Tipo TKE                              6.09/9    1.23/4    1.48/8    5.17/5    2.45/10   4.13/7    2.35/8    3.40/5    3.09/6    4.02/10   3.47/13   4.38/4    1.35/15   2.32/5    0.30/8  
  4 Choutka Jaroslav               49.40  5.01/5   10.07/12  11.53/10  16.36/10  19.23/10  22.37/7   26.02/7   30.19/6   33.28/6   37.31/6   40.38/6   44.41/4   45.47/5   48.55/5   49.40/4  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  5.01/5    5.06/14   1.46/7    4.43/2    2.47/11   3.14/3    3.25/11   4.17/8    3.09/6    4.03/12   3.07/7    4.03/2    1.06/6    3.08/11   0.45/14 
  5 Blahuta Marek                  49.51  4.22/1*   5.37/1*   6.52/1*  10.50/1*  13.15/1*  15.54/1*  26.34/9   32.26/10  35.13/10  38.17/10  40.47/7   44.46/5   45.31/4   48.11/4   49.51/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     4.22/1*   1.15/2    1.15/1*   3.58/1*   2.25/4    2.39/1*  10.40/15   5.52/14   2.47/2    3.04/1*   2.30/2    3.59/1*   0.45/1*   2.40/7    1.40/15 
  6 Miháczi Zoltán                 50.13  6.20/10   8.05/8    9.59/8   15.44/6   18.40/6   22.15/6   25.59/6   29.20/5   32.35/5   36.37/5   40.26/5   46.12/6   47.10/6   49.42/6   50.13/6  
    Tipo TKE                              6.20/10   1.45/11   1.54/9    5.45/9    2.56/12   3.35/6    3.44/13   3.21/3    3.15/10   4.02/10   3.49/14   5.46/9    0.58/4    2.32/5    0.31/9  
  7 Pachnik Dariusz                50.52  5.49/7    8.26/11   9.51/6   16.26/9   18.46/8   24.53/11  26.36/10  31.03/9   34.09/8   38.02/8   41.11/8   46.22/7   47.50/7   50.31/7   50.52/7  
    UKS TUKAN IWINY                       5.49/7    2.37/13   1.25/3    6.35/13   2.20/3    6.07/15   1.43/3    4.27/10   3.06/4    3.53/8    3.09/8    5.11/6    1.28/13   2.41/8    0.21/2  
  8 Humlíček René                  51.31  7.06/13   8.25/10  10.19/9   15.59/7   18.43/7   23.46/9   25.58/5   30.50/8   34.10/9   38.05/9   42.42/10  47.33/9   49.00/9   51.03/8   51.31/8  
    TJ Průkopník Brno                     7.06/13   1.19/3    1.54/9    5.40/7    2.44/9    5.03/11   2.12/7    4.52/11   3.20/12   3.55/9    4.37/15   4.51/5    1.27/12   2.03/2    0.28/5  
  9 Furucz Ján                     51.55  5.58/8    7.36/6    9.51/6   15.43/5   19.21/9   24.03/10  26.10/8   30.29/7   33.41/7   37.48/7   41.28/9   46.56/8   48.27/8   51.19/9   51.55/9  
    Farmaceut Bratislava                  5.58/8    1.38/9    2.15/11   5.52/11   3.38/13   4.42/9    2.07/6    4.19/9    3.12/9    4.07/13   3.40/11   5.28/7    1.31/14   2.52/9    0.36/13 
 10 Drechsel Michael               54.26  5.00/4    6.24/3   12.32/12  18.16/12  20.42/12  26.34/12  29.23/12  33.31/12  36.50/11  40.28/11  43.33/11  49.17/10  50.13/10  53.53/10  54.26/10 
    USV TU DRESDEN                        5.00/4    1.24/5    6.08/15   5.44/8    2.26/5    5.52/13   2.49/10   4.08/7    3.19/11   3.38/4    3.05/6    5.44/8    0.56/3    3.40/13   0.33/11 
 11 Kovács Gábor                   56.36  4.48/3   12.47/15  14.10/15  21.37/15  23.54/14  28.27/13  30.18/14  33.22/11  41.16/13  44.57/13  48.18/13  52.36/12  53.57/12  56.03/11  56.36/11 
    Q&Sz Orienteering Hungary             4.48/3    7.59/15   1.23/2    7.27/14   2.17/2    4.33/8    1.51/4    3.04/1*   7.54/14   3.41/5    3.21/10   4.18/3    1.21/10   2.06/3    0.33/11 
 12 Uhlíř Patrik                   57.00  9.48/15  12.24/14  13.55/14  19.02/13  22.53/13  28.46/14  30.15/13  35.54/13  39.05/12  42.52/12  45.48/12  51.43/11  52.38/11  56.32/12  57.00/12 
    TJ Lokomotiva Beroun                  9.48/15   2.36/12   1.31/4    5.07/4    3.51/14   5.53/14   1.29/2    5.39/13   3.11/8    3.47/6    2.56/4    5.55/11   0.55/2    3.54/14   0.28/5  
 13 Marek Kůstka                   58.18  5.23/6    6.31/4    8.16/2   14.23/3   16.49/3   21.43/5   25.17/4   29.15/4   32.19/4   36.31/4   39.28/4   53.57/13  55.22/13  57.51/13  58.18/13 
    OB Vizovice                           5.23/6    1.08/1*   1.45/6    6.07/12   2.26/5    4.54/10   3.34/12   3.58/6    3.04/3    4.12/14   2.57/5   14.29/15   1.25/11   2.29/4    0.27/3  
 14 Bodino Franck                  63.54  9.47/14  11.28/13  13.49/13  19.37/14  25.24/15  30.57/15  33.32/15  38.36/15  42.04/14  46.30/14  49.49/14  57.37/14  58.50/14  63.27/14  63.54/14 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   9.47/14   1.41/10   2.21/12   5.48/10   5.47/15   5.33/12   2.35/8    5.04/12   3.28/13   4.26/15   3.19/9    7.48/13   1.13/8    4.37/15   0.27/3  
 15 Žitný Tomáš                    71.14  6.41/12   8.12/9   12.08/11  17.38/11  20.15/11  23.33/8   28.00/11  36.41/14  50.32/15  54.24/15  58.08/15  66.39/15  67.52/15  70.45/15  71.14/15 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           6.41/12   1.31/8    3.56/14   5.30/6    2.37/8    3.18/4    4.27/14   8.41/15  13.51/15   3.52/7    3.44/12   8.31/14   1.13/8    2.53/10   0.29/7  
    Hostaš Zdeněk              DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    53.45/    55.25/   
    OOB Vamberk                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.40/   
    Nechuta Milan              DISK           /         /         /    27.23/    33.02/    40.11/    43.00/         /         /         /         /         /         /         /    61.53/   
    SKP Žďár nad Sázavou                      /         /         /         /     5.39/     7.09/     2.49/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.2km  125m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-34      3-35      4-37      5-38      6-39      7-40      8-42      9-43     10-44     11-46     12-48     13-100   
  1 Škorpil Martin                 46.46  3.32/2    6.46/1*   7.57/1*  10.39/1*  13.50/1*  15.59/1*  18.25/1*  22.54/1*  31.31/1*  37.13/1*  42.35/1*  44.55/1*  46.15/1*  46.46/1* 
    USK Praha                             3.32/2    3.14/1*   1.11/3    2.42/1*   3.11/1*   2.09/1*   2.26/1*   4.29/9    8.37/5    5.42/9    5.22/7    2.20/1*   1.20/1*   0.31/9  
  2 Hrobař Rudolf                  50.52  3.48/3    8.07/4    9.33/4   13.03/4   17.40/5   19.54/3   24.03/3   27.05/2   35.34/2   40.40/3   45.25/3   48.43/3   50.22/2   50.52/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.48/3    4.19/6    1.26/6    3.30/5    4.37/8    2.14/2    4.09/6    3.02/4    8.29/4    5.06/7    4.45/4    3.18/3    1.39/3    0.30/8  
  3 Zbigniew Hornik                51.03  3.23/1*   6.57/2    9.17/3   12.06/2   15.38/2   17.55/2   21.13/2   27.53/3   37.18/4   40.31/2   43.42/2   47.50/2   50.40/3   51.03/3  
                                          3.23/1*   3.34/3    2.20/13   2.49/2    3.32/2    2.17/3    3.18/2    6.40/13   9.25/7    3.13/1*   3.11/1*   4.08/9    2.50/9    0.23/1* 
  4 Funda Jiří                     52.12  4.09/6   11.22/9   12.28/7   15.36/7   19.22/7   22.45/6   26.07/4   28.58/4   37.00/3   41.28/4   46.00/4   49.20/4   51.48/4   52.12/4  
    OK Andante Písek                      4.09/6    7.13/12   1.06/2    3.08/3    3.46/3    3.23/7    3.22/3    2.51/2    8.02/3    4.28/5    4.32/3    3.20/4    2.28/7    0.24/2  
  5 Jelínek Petr                   55.46  3.51/4    7.19/3    8.42/2   12.28/3   16.43/3   21.19/5   27.57/6   31.01/6   39.41/5   44.17/5   49.42/5   53.28/5   55.19/5   55.46/5  
    SKOB Zlín                             3.51/4    3.28/2    1.23/5    3.46/6    4.15/7    4.36/14   6.38/11   3.04/5    8.40/6    4.36/6    5.25/8    3.46/7    1.51/5    0.27/3  
  6 Farář Václav                   57.08  4.35/7    8.48/6   10.08/6   14.42/6   18.42/6   23.14/7   31.41/8   36.06/8   42.14/7   46.25/6   51.32/6   55.01/7   56.35/6   57.08/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.35/7    4.13/5    1.20/4    4.34/9    4.00/4    4.32/13   8.27/14   4.25/8    6.08/1*   4.11/4    5.07/6    3.29/5    1.34/2    0.33/10 
  7 Valenta Jiří                   57.35  4.55/10   9.45/7   12.33/8   16.24/8   25.17/9   27.36/8   31.29/7   34.11/7   44.07/8   48.04/8   51.47/7   54.55/6   57.06/7   57.35/7  
    TJ Slovan Luhačovice                  4.55/10   4.50/8    2.48/14   3.51/7    8.53/15   2.19/4    3.53/4    2.42/1*   9.56/10   3.57/3    3.43/2    3.08/2    2.11/6    0.29/6  
  8 Nieke Hagen                    59.13  3.54/5    8.30/5   10.02/5   13.28/5   17.29/4   20.47/4   26.28/5   29.45/5   40.47/6   46.25/6   53.03/8   56.46/8   58.32/8   59.13/8  
    USV TU DRESDEN                        3.54/5    4.36/7    1.32/8    3.26/4    4.01/5    3.18/6    5.41/7    3.17/6   11.02/11   5.38/8    6.38/12   3.43/6    1.46/4    0.41/14 
  9 Šimek Miroslav                 71.43  4.38/8   17.31/15  18.36/15  24.10/13  29.29/12  32.43/11  36.45/10  42.08/10  49.59/9   55.42/9   64.18/10  68.08/9   71.16/9   71.43/9  
    VŠSK MFF UK Praha                     4.38/8   12.53/15   1.05/1*   5.34/11   5.19/11   3.14/5    4.02/5    5.23/10   7.51/2    5.43/10   8.36/14   3.50/8    3.08/10   0.27/3  
 10 Mrštík Václav                  73.34 11.01/15  14.47/13  16.13/12  20.43/9   24.46/8   28.56/9   35.59/9   38.59/9   55.39/12  59.26/10  64.16/9   69.13/10  73.05/10  73.34/10 
    OK Lokomotiva Pardubice              11.01/15   3.46/4    1.26/6    4.30/8    4.03/6    4.10/11   7.03/13   3.00/3   16.40/14   3.47/2    4.50/5    4.57/10   3.52/13   0.29/6  
 11 Hamáček Bohuslav               75.31  4.46/9   10.50/8   12.49/9   22.02/10  27.15/10  31.07/10  37.51/11  43.52/11  53.20/10  59.51/11  66.19/11  71.29/11  75.03/11  75.31/11 
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.46/9    6.04/10   1.59/9    9.13/14   5.13/9    3.52/9    6.44/12   6.01/11   9.28/8    6.31/11   6.28/10   5.10/11   3.34/11   0.28/5  
 12 Babický Tomáš                  77.07  6.45/13  12.46/10  14.47/10  23.59/12  29.16/11  33.16/12  39.32/12  45.39/13  55.14/11  61.58/12  68.12/12  73.56/12  76.27/12  77.07/12 
    OB Rozmarýn Litoměřice                6.45/13   6.01/9    2.01/11   9.12/13   5.17/10   4.00/10   6.16/10   6.07/12   9.35/9    6.44/12   6.14/9    5.44/12   2.31/8    0.40/12 
 13 Nosál Stanislav                82.27  6.40/12  15.22/14  17.41/13  22.51/11  31.21/13  34.56/13  40.39/13  44.46/12  56.20/13  63.54/13  70.30/13  77.08/13  81.49/13  82.27/13 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   6.40/12   8.42/14   2.19/12   5.10/10   8.30/14   3.35/8    5.43/8    4.07/7   11.34/12   7.34/13   6.36/11   6.38/13   4.41/15   0.38/11 
 14 Lisý Jan                       92.25  6.52/14  13.25/12  17.48/14  24.36/14  32.24/14  38.07/14  43.50/14  52.27/14  64.56/14  73.26/14  80.10/14  87.11/14  91.43/14  92.25/14 
    SKOB Ostrov                           6.52/14   6.33/11   4.23/15   6.48/12   7.48/13   5.43/15   5.43/8    8.37/15  12.29/13   8.30/14   6.44/13   7.01/14   4.32/14   0.42/15 
 15 Schimm Dieter                 129.32  5.35/11  12.49/11  14.48/11  51.40/15  57.45/15  62.01/15  71.39/15  80.10/15  99.19/15 108.59/15 117.37/15 125.07/15 128.52/15 129.32/15 
    KOB Baník Sokolov                     5.35/11   7.14/13   1.59/9   36.52/15   6.05/12   4.16/12   9.38/15   8.31/14  19.09/15   9.40/15   8.38/15   7.30/15   3.45/12   0.40/12 
    Laszlo Lazar               DISK       7.27/    18.25/    21.25/    28.09/    36.41/    45.47/    51.39/    56.49/         /         /         /         /         /    98.15/   
    Budapest                              7.27/    10.58/     3.00/     6.44/     8.32/     9.06/     5.52/     5.10/         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: MIX1        2.6km   70m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-37      5-36      6-45      7-100   
  1 Khýn V. + Fólová M.            27.10  4.11/4    6.47/2   11.46/2   14.54/1*  17.09/1*  22.29/1*  26.39/1*  27.10/1* 
    KOB Dobruška                          4.11/4    2.36/2    4.59/3    3.08/2    2.15/3    5.20/2    4.10/1*   0.31/3  
  2 Pickovi Štěpán a Jan           28.48  4.51/5    7.17/4   11.26/1*  16.02/3   18.07/3   23.23/2   28.27/2   28.48/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.51/5    2.26/1*   4.09/1*   4.36/4    2.05/2    5.16/1*   5.04/4    0.21/1* 
  3 Štěpánová D. + Nývlt M.        28.52  3.56/2    6.47/2   12.36/3   16.06/4   18.33/4   23.53/3   28.29/3   28.52/3  
    KOB Dobruška                          3.56/2    2.51/4    5.49/4    3.30/3    2.27/4    5.20/2    4.36/3    0.23/2  
  4 Janda M. + Šponarová L.        30.55  3.55/1*   8.20/5   12.39/4   15.40/2   17.32/2   25.50/4   30.24/4   30.55/4  
    KOB Dobruška                          3.55/1*   4.25/5    4.19/2    3.01/1*   1.52/1*   8.18/5    4.34/2    0.31/3  
  5 Kolek P. + Špačková L.         38.20  3.59/3    6.42/1*  14.20/5   20.33/5   23.29/5   30.49/5   37.32/5   38.20/5  
    KOB Dobruška                          3.59/3    2.43/3    7.38/5    6.13/5    2.56/5    7.20/4    6.43/5    0.48/5  
    Horká M. + Sojka L.        DISK      16.57/    22.30/         /         /         /         /    36.10/    37.10/   
    KOB Dobruška                         16.57/     5.33/         /         /         /         /         /     1.00/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: MIX2        3.6km  130m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-33      4-38      5-40      6-41      7-43      8-44      9-46     10-47     11-48     12-100   
  1 Rusý T. + Kettner L.           38.11  4.04/1*   5.11/1*   8.20/1*  12.53/1*  15.41/1*  18.06/1*  22.22/1*  26.44/1*  31.04/1*  33.42/1*  35.33/1*  37.48/1*  38.11/1* 
    SK Kamenice                           4.04/1*   1.07/2    3.09/3    4.33/1*   2.48/1*   2.25/3    4.16/3    4.22/1*   4.20/1*   2.38/8    1.51/1*   2.15/3    0.23/1* 
  2 Pája & Mája                    42.33  6.33/2    7.45/2   10.36/2   16.42/2   20.17/2   22.07/2   26.19/2   30.59/2   35.42/2   37.34/2   39.45/2   41.59/2   42.33/2  
    SK Kamenice                           6.33/2    1.12/3    2.51/1*   6.06/3    3.35/3    1.50/1*   4.12/2    4.40/2    4.43/3    1.52/5    2.11/2    2.14/1*   0.34/5  
  3 Smutná Veverka                 46.17 10.41/6   11.34/5   14.42/3   19.38/3   23.32/3   25.38/3   29.43/3   35.09/3   39.47/3   41.18/3   43.39/3   45.53/3   46.17/3  
    OOB Vamberk                          10.41/6    0.53/1*   3.08/2    4.56/2    3.54/6    2.06/2    4.05/1*   5.26/4    4.38/2    1.31/3    2.21/3    2.14/1*   0.24/2  
  4 Adamová E. + Boháčová L.       62.29 10.00/5   12.56/6   17.12/5   24.40/5   28.42/5   32.35/6   40.58/6   47.10/6   52.13/4   53.43/4   57.34/4   61.51/4   62.29/4  
    Sokol Ptení                          10.00/5    2.56/8    4.16/4    7.28/5    4.02/7    3.53/7    8.23/6    6.12/6    5.03/4    1.30/2    3.51/5    4.17/8    0.38/7  
  5 Cepek P. + Dienerová P.        63.31 11.40/7   13.36/7   18.47/6   25.58/6   29.43/6   32.33/5   39.46/4   45.51/5   54.13/5   56.26/5   59.59/5   62.56/5   63.31/5  
                                         11.40/7    1.56/6    5.11/8    7.11/4    3.45/5    2.50/4    7.13/4    6.05/5    8.22/6    2.13/7    3.33/4    2.57/5    0.35/6  
  6 Grunerová M. ...               80.47 11.55/8   15.01/8   19.54/8   29.28/8   35.01/8   40.12/8   50.20/7   58.03/7   65.38/6   68.55/6   76.47/6   80.14/6   80.47/6  
    Ulita Broumov                        11.55/8    3.06/9    4.53/6    9.34/9    5.33/8    5.11/8   10.08/7    7.43/8    7.35/5    3.17/9    7.52/9    3.27/6    0.33/4  
  7 Viková V. + Ducháčková K.      83.14  9.31/4   10.55/4   15.50/4   23.45/4   26.54/4   32.27/4   40.17/5   45.03/4   70.45/7   72.14/7   79.54/7   82.44/7   83.14/7  
    SK Studenec                           9.31/4    1.24/5    4.55/7    7.55/6    3.09/2    5.33/9    7.50/5    4.46/3   25.42/9    1.29/1*   7.40/8    2.50/4    0.30/3  
  8 Myslivcová P. + Muller R.      87.24  8.17/3   10.47/3   19.52/7   28.48/7   34.38/7   38.11/7   59.15/8   67.22/8   77.06/8   79.07/8   82.59/8   86.29/8   87.24/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              8.17/3    2.30/7    9.05/9    8.56/7    5.50/9    3.33/5   21.04/8    8.07/9    9.44/7    2.01/6    3.52/6    3.30/7    0.55/8  
  9 Nešporová B. + Vávra E.       115.52 18.59/9   20.18/9   24.44/9   33.59/9   37.43/9   41.30/9   80.56/9   87.48/9  103.04/9  104.41/9  110.10/9  114.45/9  115.52/9  
    SKOB Zlín                            18.59/9    1.19/4    4.26/5    9.15/8    3.44/4    3.47/6   39.26/9    6.52/7   15.16/8    1.37/4    5.29/7    4.35/9    1.07/9  
    Kocmanová A. + Šimko M.    DISK      16.56/    19.50/    33.49/    46.48/    53.37/    62.03/    74.22/    88.01/   109.31/         /         /         /         /   
    TJ Slovan Luhačovice                 16.56/     2.54/    13.59/    12.59/     6.49/     8.26/    12.19/    13.39/    21.30/         /         /         /         /   
    Šárka & Terka              DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    13.49/    14.58/   
    SK Kamenice                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.09/