Konečné výsledky kategorie                                                 5.7.2009 20:08:16
                              Noční dobrodružství Advanta Cup
===ČSOB-DOB========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.6km   70m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555       33.11  +      0.00
  2.Nieke Patricia           USV TU DRESDEN       DE19550       38.21  +      5.10
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.9km   95m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9359       28.16  +      0.00
  2.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352       28.33  +      0.17
  3.Faggyas Eszter           Tipo TKE             TTE9456       36.18  +      8.02
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.6km  130m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151       75.33  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21         4.2km  125m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351       39.13  +      0.00  R:    0b
  2.Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152       41.32  +      2.19  R:    0b
  3.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450       51.33  +     12.20  R:    0b
  4.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751       54.16  +     15.03  R:    0b
  5.Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959       56.24  +     17.11  R:    0b
  6.Rančáková Barbora        OOB TJ Turnov        TUR8151       67.41  +     28.28  R:    0b
  7.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851       78.16  +     39.03  R:    0b
 MS Košák Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002  MS   69.28  +     30.15  R:    0b
   .Yabuta Notomi                                 PLT0006   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.6km  130m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wengrin Ágnes            Tipo TKE             TTE6955       47.14  +      0.00
  2.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151       51.17  +      4.03
  3.Holper Antónia           Tipo TKE             TTE7350       53.28  +      6.14
  4.Jakubecz Andrea          Q&Sz Orienteering Hu QSZ6753       57.30  +     10.16
  5.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450       92.28  +     45.14
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.9km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlažná Mirka             TJ Slovan Luhačovice LCE5852       40.05  +      0.00
  2.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091       44.53  +      4.48
  3.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054       51.12  +     11.07
  4.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352       76.57  +     36.52
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.9km   95m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600       36.46  +      0.00
  2.Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701       38.48  +      2.02
  3.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800       40.45  +      3.59
  4.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501       42.46  +      6.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.6km  130m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401       39.42  +      0.00
  2.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402       40.08  +      0.26
  3.Kovács Sebestyén         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9300       44.25  +      4.43
  4.Horvát Petr              SK Severka Šumperk   SSU9442       46.05  +      6.23
  5.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400       54.50  +     15.08
  6.Kamil RYCERSKI           UKS Swietoszów       UKS9400       70.11  +     30.29
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.5km  130m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovács Boldizsár         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9101       38.07  +      0.00
  2.Pachnik Wojciech         UKS TUKAN IWINY      TUK8500       49.55  +     11.48
  3.Adam Hájek               OB SK Zvole          ZVO9201       68.14  +     30.07
 
Konečné výsledky kategorie: H21         5.5km  220m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700       38.09  +      0.00  R:    0b
  2.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601       41.41  +      3.32  R:    0b
  3.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243       42.19  +      4.10  R:    0b
  4.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702       42.23  +      4.14  R:    0b
  5.Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605       42.49  +      4.40  R:    0b
  6.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001       47.30  +      9.21  R:    0b
  7.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900       48.57  +     10.48  R:    0b
  8.Marcin Krasuski          Warsaw Heroes        WAR7200       49.21  +     11.12  R:    0b
  9.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201       50.00  +     11.51  R:    0b
 10.Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500       50.15  +     12.06  R:    0b
 11.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503       50.38  +     12.29  R:    0b
 12.Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701       52.51  +     14.42  R:    0b
 13.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502       53.01  +     14.52  R:    0b
 14.Henek Vladan             VSK MZLU Brno        VBM8002       55.26  +     17.17  R:    0b
 15.Jirka Michal             Sokol Ptení          PTE8403       56.48  +     18.39  R:    0b
 16.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804       59.03  +     20.54  R:    0b
 17.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702       62.26  +     24.17  R:    0b
 18.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401       70.34  +     32.25  R:    0b
 19.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8901       74.18  +     36.09  R:    0b
 20.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109       76.53  +     38.44  R:    0b
   .Yabuta Takatoshi                              PLT0005   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.5km  130m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bogdan RYCERSKI          UKS Swietoszów       UKS7100       42.07  +      0.00
  2.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302       46.27  +      4.20
  3.Faggyas László           Tipo TKE             TTE6604       48.03  +      5.56
  4.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301       49.40  +      7.33
  5.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301       49.51  +      7.44
  6.Miháczi Zoltán           Tipo TKE             TTE7300       50.13  +      8.06
  7.Pachnik Dariusz          UKS TUKAN IWINY      TUK8501       50.52  +      8.45
  8.Humlíček René            TJ Průkopník Brno    UBM7101       51.31  +      9.24
  9.Furucz Ján               Farmaceut Bratislava FBA7201       51.55  +      9.48
 10.Drechsel Michael         USV TU DRESDEN       DE16500       54.26  +     12.19
 11.Kovács Gábor             Q&Sz Orienteering Hu QSZ6702       56.36  +     14.29
 12.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000       57.00  +     14.53
 13.Marek Kůstka             OB Vizovice          VIC6400       58.18  +     16.11
 14.Bodino Franck            VSK Přírodověda - or PVP7104       63.54  +     21.47
 15.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401       71.14  +     29.07
   .Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403   DISK              
   .Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.2km  125m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700       46.46  +      0.00
  2.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702       50.52  +      4.06
  3.Zbigniew Hornik                                  5601       51.03  +      4.17
  4.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401       52.12  +      5.26
  5.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902       55.46  +      9.00
  6.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201       57.08  +     10.22
  7.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301       57.35  +     10.49
  8.Nieke Hagen              USV TU DRESDEN       DE16300       59.13  +     12.27
  9.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302       71.43  +     24.57
 10.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002       73.34  +     26.48
 11.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000       75.31  +     28.45
 12.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001       77.07  +     30.21
 13.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600       82.27  +     35.41
 14.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201       92.25  +     45.39
 15.Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401      129.32  +     82.46
   .Laszlo Lazar             Budapest             PSE4800   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: MIX1        2.6km   70m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Khýn V. + Fólová M.      KOB Dobruška         DOB           27.10  +      0.00
  2.Pickovi Štěpán a Jan     TJ Tatran Jablonec n TJN           28.48  +      1.38
  3.Štěpánová D. + Nývlt M.  KOB Dobruška         DOB           28.52  +      1.42
  4.Janda M. + Šponarová L.  KOB Dobruška         DOB           30.55  +      3.45
  5.Kolek P. + Špačková L.   KOB Dobruška         DOB           38.20  +     11.10
   .Horká M. + Sojka L.      KOB Dobruška         DOB       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: MIX2        3.6km  130m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rusý T. + Kettner L.     SK Kamenice          KAM           38.11  +      0.00
  2.Pája & Mája              SK Kamenice          KAM           42.33  +      4.22
  3.Smutná Veverka           OOB Vamberk          VAM           46.17  +      8.06
  4.Adamová E. + Boháčová L. Sokol Ptení          PTE           62.29  +     24.18
  5.Cepek P. + Dienerová P.                       XCP           63.31  +     25.20
  6.Grunerová M. ...         Ulita Broumov        BRU           80.47  +     42.36
  7.Viková V. + Ducháčková K.SK Studenec          STH           83.14  +     45.03
  8.Myslivcová P. + Muller R.TJ Slavia Hradec Krá SHK           87.24  +     49.13
  9.Nešporová B. + Vávra E.  SKOB Zlín            TZL7652      115.52  +     77.41
   .Kocmanová A. + Šimko M.  TJ Slovan Luhačovice LCE       DISK              
   .Šárka & Terka            SK Kamenice          KAM       DISK