Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           9.7.2009 20:22:48
                                                                                        ADVANTA Cup 2009 2.etapa
===ČSOB-DOB=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.4km   70m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-32      3-31      4-65      5-97    
  1 Kopecká Anna                   17.02  2.06/1*   5.10/1*   9.16/2   12.21/1*  15.49/1*  17.02/1* 
    TJ Sokol Kunvald                      2.06/1*   3.04/2    4.06/4    3.05/1*   3.28/2    1.13/7  
  2 Kubíčková Jana                 18.39  2.40/4    6.16/4   10.51/4   14.30/2   18.04/2   18.39/2  
    OK 99 Hradec Králové                  2.40/4    3.36/4    4.35/7    3.39/2    3.34/3    0.35/5  
  3 Hrabánková Zuzana              20.38  2.53/5    5.53/3    9.46/3   14.36/3   20.09/4   20.38/3  
    SK Praga Praha                        2.53/5    3.00/1*   3.53/3    4.50/3    5.33/5    0.29/3  
  4 Semrádová Jana                 21.06  2.57/6    7.19/6   11.44/6   16.43/6   20.43/5   21.06/4  
    KOB Choceň                            2.57/6    4.22/6    4.25/5    4.59/5    4.00/4    0.23/1* 
  5 Nechutová Aneta                21.15  2.24/3    8.03/7   11.12/5   16.02/4   19.28/3   21.15/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.24/3    5.39/8    3.09/1*   4.50/3    3.26/1*   1.47/8  
  6 Wierzba Wiktoria               24.46  2.16/2    5.51/2    9.07/1*  16.16/5   24.19/6   24.46/6  
    PAULINUM Jelenia Gora                 2.16/2    3.35/3    3.16/2    7.09/6    8.03/7    0.27/2  
  7 Rusá Vendula                   28.51  3.01/7    6.49/5   13.11/7   20.21/7   28.22/7   28.51/7  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.01/7    3.48/5    6.22/8    7.10/7    8.01/6    0.29/3  
  8 Zurynková Michala              43.20  5.52/8   10.56/8   15.25/8   23.20/8   42.28/8   43.20/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.52/8    5.04/7    4.29/6    7.55/8   19.08/8    0.52/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.0km   85m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-37      3-32      4-31      5-65      6-97    
  1 Kavalírová  Jůlie              28.22  7.02/1*   9.39/1*  17.25/1*  20.32/1*  24.36/1*  27.51/1*  28.22/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  7.02/1*   2.37/2    7.46/8    3.07/4    4.04/3    3.15/4    0.31/8  
  2 Smrčková Dominika              30.11  9.05/3   11.35/2   19.16/2   22.28/2   26.33/2   29.45/2   30.11/2  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    9.05/3    2.30/1*   7.41/7    3.12/6    4.05/4    3.12/3    0.26/2  
  3 Sedláčková Tereza              35.26  7.09/2   16.11/3   23.14/3   26.47/3   30.54/3   34.57/3   35.26/3  
    Lokomotiva Trutnov                    7.09/2    9.02/10   7.03/4    3.33/8    4.07/5    4.03/7    0.29/5  
  4 Eliška Hájková                 37.27  9.08/4   18.03/4   25.23/4   28.45/4   32.57/4   36.59/4   37.27/4  
    OB SK Zvole                           9.08/4    8.55/5    7.20/5    3.22/7    4.12/6    4.02/6    0.28/4  
  5 Zemánková Tereza               38.19 13.01/6   22.01/7   28.57/7   31.28/7   34.41/6   37.49/5   38.19/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou     13.01/6    9.00/8    6.56/2    2.31/2    3.13/1*   3.08/2    0.30/7  
  6 Vondráková Barbora             38.48 16.03/8   19.24/5   26.16/5   30.06/5   34.33/5   38.19/6   38.48/6  
    Lokomotiva Trutnov                   16.03/8    3.21/3    6.52/1*   3.50/10   4.27/7    3.46/5    0.29/5  
  7 Kurowská Anna                  40.13 15.03/7   24.04/8   31.03/8   33.32/8   36.50/7   39.47/7   40.13/7  
    TJ Průkopník Brno                    15.03/7    9.01/9    6.59/3    2.29/1*   3.18/2    2.57/1*   0.26/2  
  8 Daniela Kůstková               44.58 11.12/5   20.10/6   28.23/6   31.01/6   37.48/8   43.36/8   44.58/8  
    OB Vizovice                          11.12/5    8.58/6    8.13/10   2.38/3    6.47/8    5.48/9    1.22/9  
  9 Kadaňková Hana                 51.14 17.07/9   26.06/9   33.27/9   37.02/9   43.55/9   49.39/9   51.14/9  
    OK Rožnov                            17.07/9    8.59/7    7.21/6    3.35/9    6.53/9    5.44/8    1.35/10 
 10 Baziková Justýna               68.56 31.41/10  36.27/10  44.24/10  47.34/10  55.39/10  68.33/10  68.56/10 
    OOB TJ Sokol Troja                   31.41/10   4.46/4    7.57/9    3.10/5    8.05/10  12.54/10   0.23/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         1.9km   55m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-45      3-48      4-49      5-64      6-67      7-100   
  1 Kulhavá Eliška                 19.33  2.51/2    6.08/2    8.04/2    9.36/2   14.09/1*  18.03/1*  19.08/1*  19.33/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.51/2    3.17/2    1.56/2    1.32/2    4.33/1*   3.54/2    1.05/3    0.25/4  
  2 Kožinová Zuzana                22.40  4.03/7    7.39/4    9.45/3   11.32/3   16.38/2   21.04/2   22.13/2   22.40/2  
    SK Praga Praha                        4.03/7    3.36/3    2.06/3    1.47/5    5.06/2    4.26/5    1.09/5    0.27/8  
  3 Procházková Marie              22.58  2.42/1*   5.58/1*   7.47/1*   9.18/1*  17.48/3   21.24/3   22.33/3   22.58/3  
    SK Kamenice                           2.42/1*   3.16/1*   1.49/1*   1.31/1*   8.30/10   3.36/1*   1.09/5    0.25/4  
  4 Nieke Patricia                 23.35  3.48/5    8.31/6   11.05/5   12.45/5   18.00/4   22.08/4   23.11/4   23.35/4  
    USV TU DRESDEN                        3.48/5    4.43/7    2.34/6    1.40/3    5.15/5    4.08/4    1.03/2    0.24/1* 
  5 Hrabánková Klára               25.13  3.50/6    7.59/5   10.08/4   11.52/4   18.25/5   23.15/6   24.41/5   25.13/5  
    SK Praga Praha                        3.50/6    4.09/5    2.09/4    1.44/4    6.33/9    4.50/6    1.26/9    0.32/10 
  6 Pavlů Kateřina                 25.24  3.15/3    9.23/8   11.44/6   13.45/6   18.56/6   22.55/5   24.57/6   25.24/6  
    SK Praga Praha                        3.15/3    6.08/11   2.21/5    2.01/6    5.11/3    3.59/3    2.02/10   0.27/8  
  7 Faggyas Petra                  28.54  4.39/8    9.06/7   11.45/7   13.53/7   19.40/7   27.30/7   28.30/7   28.54/7  
    Tipo TKE, Hungary                     4.39/8    4.27/6    2.39/7    2.08/8    5.47/8    7.50/10   1.00/1*   0.24/1* 
  8 Koderičová Tereza              29.27  6.58/9   12.18/9   15.23/9   17.26/9   22.49/9   27.44/8   29.02/8   29.27/8  
    Lokomotiva Trutnov                    6.58/9    5.20/8    3.05/10   2.03/7    5.23/7    4.55/7    1.18/7    0.25/4  
  9 Cych Weronika                  30.50  3.40/4    7.34/3   11.56/8   14.33/8   19.53/8   29.20/9   30.26/9   30.50/9  
                                          3.40/4    3.54/4    4.22/11   2.37/10   5.20/6    9.27/11   1.06/4    0.24/1* 
 10 Procházková Aneta              33.25 10.55/10  16.21/10  19.25/10  21.33/10  26.45/10  31.41/10  33.00/10  33.25/10 
    Lokomotiva Trutnov                   10.55/10   5.26/10   3.04/9    2.08/8    5.12/4    4.56/8    1.19/8    0.25/4  
 11 Končáková Klára                44.25 15.01/11  20.24/11  23.05/11  26.55/11  35.38/11  41.35/11  43.52/11  44.25/11 
    Sokol Holešov                        15.01/11   5.23/9    2.41/8    3.50/11   8.43/11   5.57/9    2.17/12   0.33/12 
 12 Frömmelová Tereza             113.43 23.49/12  46.05/12  57.19/12  69.21/12  91.58/12 111.01/12 113.11/12 113.43/12 
    Ulita Broumov                        23.49/12  22.16/12  11.14/12  12.02/12  22.37/12  19.03/12   2.10/11   0.32/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.4km  145m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-42      3-47      4-48      5-56      6-64      7-82      8-81      9-79     10-73     11-70     12-100   
  1 Benešová Jana                  30.34  2.05/2    4.53/2    6.40/1*   7.16/1*  10.58/1*  14.06/1*  15.32/1*  21.35/1*  22.46/1*  25.17/1*  28.42/1*  30.10/1*  30.34/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.05/2    2.48/10   1.47/1*   0.36/9    3.42/1*   3.08/9    1.26/1*   6.03/2    1.11/1*   2.31/9    3.25/4    1.28/4    0.24/6  
  2 Chvalová Věra                  32.29  4.45/7    6.42/6    8.43/3    9.24/3   13.26/2   15.34/2   17.30/2   24.03/2   25.16/2   27.07/2   30.46/2   32.07/2   32.29/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.45/7    1.57/4    2.01/2    0.41/11   4.02/3    2.08/2    1.56/7    6.33/5    1.13/2    1.51/3    3.39/7    1.21/2    0.22/2  
  3 Reslová Hana                   37.46  4.22/6    6.33/5    9.30/4   10.01/4   13.50/3   16.04/3   17.31/3   27.22/4   28.57/3   31.15/3   35.46/3   37.22/3   37.46/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.22/6    2.11/8    2.57/4    0.31/4    3.49/2    2.14/3    1.27/2    9.51/12   1.35/6    2.18/7    4.31/10   1.36/10   0.24/6  
  4 Mrázová Pavla                  38.41  7.49/11   9.17/10  12.58/11  13.26/10  17.46/9   20.14/7   22.02/7   27.36/5   31.23/6   33.14/4   36.35/4   38.19/4   38.41/4  
    SK Kamenice                           7.49/11   1.28/1*   3.41/7    0.28/2    4.20/5    2.28/5    1.48/5    5.34/1*   3.47/14   1.51/3    3.21/2    1.44/11   0.22/2  
  5 Janů Hana                      39.10  5.41/9    7.15/9   11.00/9   11.30/9   15.42/5   18.17/5   20.00/4   26.13/3   31.21/5   33.44/5   37.13/5   38.44/5   39.10/5  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    5.41/9    1.34/2    3.45/10   0.30/3    4.12/4    2.35/6    1.43/4    6.13/3    5.08/15   2.23/8    3.29/5    1.31/6    0.26/11 
  6 Kožinová Anna                  39.39  2.06/3    4.15/1*  10.46/8   11.12/6   15.58/6   18.12/4   20.15/5   28.01/6   29.33/4   34.06/6   37.39/6   39.11/6   39.39/6  
    SK Praga Praha                        2.06/3    2.09/6    6.31/14   0.26/1*   4.46/8    2.14/3    2.03/8    7.46/8    1.32/5    4.33/11   3.33/6    1.32/7    0.28/14 
  7 Kulhavá Šárka                  40.48  4.57/8    7.00/7   10.42/7   11.26/8   16.01/7   22.10/10  24.32/9   30.54/7   34.01/8   35.40/7   39.00/7   40.28/7   40.48/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.57/8    2.03/5    3.42/9    0.44/12   4.35/6    6.09/15   2.22/12   6.22/4    3.07/13   1.39/1*   3.20/1*   1.28/4    0.20/1* 
  8 Hrušková Barbora               41.18 10.35/13  12.15/13  16.16/13  16.53/13  21.31/12  23.14/12  24.56/10  32.33/8   33.57/7   35.47/8   39.34/8   40.53/8   41.18/8  
    SK Žabovřesky Brno                   10.35/13   1.40/3    4.01/12   0.37/10   4.38/7    1.43/1*   1.42/3    7.37/7    1.24/3    1.50/2    3.47/8    1.19/1*   0.25/9  
  9 Benešová Iveta                 45.38  1.53/1*   4.53/2    8.08/2    8.39/2   14.05/4   19.44/6   21.51/6   35.46/12  37.11/11  39.11/9   42.34/9   45.14/9   45.38/9  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.53/1*   3.00/12   3.15/6    0.31/4    5.26/10   5.39/14   2.07/10  13.55/15   1.25/4    2.00/5    3.23/3    2.40/15   0.24/6  
 10 Peremská Dana                  47.23  2.59/4    6.31/4   10.12/5   10.47/5   19.07/10  22.04/9   25.38/12  35.27/11  37.58/12  39.58/10  45.01/10  47.01/10  47.23/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.59/4    3.32/13   3.41/7    0.35/7    8.20/15   2.57/7    3.34/14   9.49/11   2.31/11   2.00/5    5.03/11   2.00/12   0.22/2  
 11 Doležalová Anna                49.39  3.25/5    7.05/8   10.19/6   11.18/7   17.14/8   21.47/8   24.08/8   33.30/9   36.03/9   40.45/11  46.51/11  49.17/11  49.39/11 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.25/5    3.40/14   3.14/5    0.59/14   5.56/12   4.33/13   2.21/11   9.22/10   2.33/12   4.42/12   6.06/13   2.26/14   0.22/2  
 12 Kolářová Zuzana                53.29  8.11/12  10.44/12  12.49/10  13.49/12  21.51/13  25.31/13  27.24/13  36.13/13  38.09/13  45.58/13  51.31/12  53.03/12  53.29/12 
    Ulita Broumov                         8.11/12   2.33/9    2.05/3    1.00/15   8.02/14   3.40/10   1.53/6    8.49/9    1.56/8    7.49/14   5.33/12   1.32/7    0.26/11 
 13 Faggyas Eszter                 54.49  6.25/10   9.17/10  13.12/12  13.47/11  19.15/11  23.02/11  25.06/11  35.15/10  37.04/10  45.44/12  52.56/13  54.23/13  54.49/13 
    Tipo TKE, Hungary                     6.25/10   2.52/11   3.55/11   0.35/7    5.28/11   3.47/11   2.04/9   10.09/14   1.49/7    8.40/15   7.12/14   1.27/3    0.26/11 
 14 Kuberková Lucie                67.05 14.49/15  18.35/15  23.54/14  24.52/14  30.15/14  33.21/14  38.44/14  48.35/14  50.40/14  56.17/14  64.25/14  66.30/14  67.05/14 
    OK Lokomotiva Plzeň                  14.49/15   3.46/15   5.19/13   0.58/13   5.23/9    3.06/8    5.23/15   9.51/12   2.05/9    5.37/13   8.08/15   2.05/13   0.35/15 
 15 Miháczi Diána                  79.31 14.39/14  16.48/14  46.05/15  46.36/15  53.46/15  57.44/15  60.36/15  67.22/15  69.34/15  73.04/15  77.34/15  79.06/15  79.31/15 
    Tipo TKE, Hungary                    14.39/14   2.09/6   29.17/15   0.31/4    7.10/13   3.58/12   2.52/13   6.46/6    2.12/10   3.30/10   4.30/9    1.32/7    0.25/9  
    Grunerová Martina          DISK       8.33/    13.15/    17.07/    17.59/    24.40/    32.42/    35.19/         /         /         /         /    43.39/    44.15/   
    Ulita Broumov                         8.33/     4.42/     3.52/     0.52/     6.41/     8.02/     2.37/         /         /         /         /         /     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.8km  205m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-44      3-48      4-50      5-62      6-54      7-74      8-76      9-78     10-81     11-70     12-100   
  1 Žitná Jana                     35.41  3.16/2    4.40/1*   6.31/2    8.12/2   10.41/1*  13.15/1*  24.50/1*  26.01/1*  28.15/1*  31.26/1*  34.18/1*  35.20/1*  35.41/1* 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.16/2    1.24/2    1.51/3    1.41/3    2.29/1*   2.34/1*  11.35/2    1.11/1*   2.14/1*   3.11/4    2.52/3    1.02/1*   0.21/1* 
  2 Dubnová Kateřina               37.38  3.21/4    4.41/2    6.24/1*   8.04/1*  12.08/3   15.35/3   26.41/2   28.13/2   30.54/2   33.27/2   36.06/2   37.16/2   37.38/2  
    KOB Děčín                             3.21/4    1.20/1*   1.43/2    1.40/1*   4.04/4    3.27/4   11.06/1*   1.32/2    2.41/2    2.33/2    2.39/2    1.10/2    0.22/3  
  3 Urbánková Kateřina             39.42  3.03/1*   5.51/4    7.23/4    9.03/3   11.35/2   14.42/2   29.12/3   30.47/3   33.36/3   35.35/3   37.56/3   39.17/3   39.42/3  
    SKOB Ostrov                           3.03/1*   2.48/5    1.32/1*   1.40/1*   2.32/2    3.07/2   14.30/4    1.35/4    2.49/3    1.59/1*   2.21/1*   1.21/3    0.25/4  
  4 Kopecká Eliška                 43.54  3.17/3    5.05/3    6.56/3    9.07/4   15.01/4   18.10/4   30.42/4   32.14/4   35.39/4   38.19/4   41.42/4   43.33/4   43.54/4  
    TJ Sokol Kunvald                      3.17/3    1.48/3    1.51/3    2.11/4    5.54/6    3.09/3   12.32/3    1.32/2    3.25/4    2.40/3    3.23/4    1.51/4    0.21/1* 
  5 Pološčuková Lucie              57.58  4.53/5    7.02/5    9.44/5   12.24/5   16.22/5   21.06/5   40.40/5   42.42/5   47.14/5   51.28/5   54.59/5   57.22/5   57.58/5  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           4.53/5    2.09/4    2.42/5    2.40/5    3.58/3    4.44/6   19.34/5    2.02/5    4.32/5    4.14/5    3.31/5    2.23/5    0.36/5  
  6 Trejtnarová Zuzana             77.16  5.41/6    8.59/6   12.09/6   14.53/6   20.14/6   24.08/6   49.52/6   52.21/6   60.10/6   69.11/6   73.45/6   76.14/6   77.16/6  
    TJ Sokol Kunvald                      5.41/6    3.18/6    3.10/6    2.44/6    5.21/5    3.54/5   25.44/6    2.29/6    7.49/6    9.01/6    4.34/6    2.29/6    1.02/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21A        3.2km  220m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-44      3-46      4-58      5-59      6-60      7-64      8-57      9-53     10-80     11-78     12-76     13-74     14-72     15-100   
  1 Stehnová Zuzana                32.17  1.57/1*   3.42/1*   5.08/1*   7.45/1*   8.19/1*   9.09/1*  12.00/1*  13.06/1*  14.47/1*  22.55/1*  24.29/1*  26.02/1*  27.11/1*  29.44/1*  31.53/1*  32.17/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.57/1*   1.45/12   1.26/3    2.37/4    0.34/1*   0.50/1*   2.51/3    1.06/1*   1.41/4    8.08/1*   1.34/3    1.33/1*   1.09/9    2.33/6    2.09/1*   0.24/8  
  2 Košárková Iva                  35.19  2.26/4    4.03/5    5.24/2    8.09/2    9.13/3   10.21/3   13.17/3   14.44/3   16.26/2   25.38/3   27.20/2   29.02/2   29.58/2   32.16/2   34.53/2   35.19/2  
    AC Sparta Praha                       2.26/4    1.37/4    1.21/1*   2.45/8    1.04/29   1.08/8    2.56/6    1.27/10   1.42/5    9.12/8    1.42/6    1.42/5    0.56/1*   2.18/1*   2.37/6    0.26/19 
  3 Gregorová Kamila               36.17  2.43/11   4.42/11   6.06/8    8.27/4    9.20/4   11.41/13  14.07/5   15.26/5   17.06/5   26.05/5   27.47/4   29.59/3   31.16/3   33.37/3   35.55/3   36.17/3  
    SK Chotěboř                           2.43/11   1.59/20   1.24/2    2.21/1*   0.53/19   2.21/43   2.26/1*   1.19/3    1.40/3    8.59/6    1.42/6    2.12/32   1.17/12   2.21/3    2.18/2    0.22/2  
  4 Azebová  Nina                  38.34  3.13/22   4.58/19   6.30/14   9.47/17  10.35/18  11.36/11  14.32/9   16.00/8   17.51/6   26.01/4   27.30/3   30.01/4   31.45/4   35.16/4   38.08/4   38.34/4  
    OK 99 Hradec Králové                  3.13/22   1.45/12   1.32/8    3.17/24   0.48/10   1.01/4    2.56/6    1.28/12   1.51/11   8.10/2    1.29/1*   2.31/37   1.44/33   3.31/30   2.52/15   0.26/19 
  5 Kovářová Kristýna              38.41  2.28/5    4.38/10   6.09/9    9.31/14  10.17/11  11.18/8   14.13/7   15.35/6   17.58/7   27.07/6   28.51/5   30.39/5   32.25/5   35.18/5   38.14/5   38.41/5  
    SK Kotlářka Praha                     2.28/5    2.10/29   1.31/7    3.22/30   0.46/7    1.01/4    2.55/5    1.22/6    2.23/27   9.09/7    1.44/9    1.48/12   1.46/34   2.53/12   2.56/19   0.27/27 
  6 Hermanová Zuzana               38.55  2.42/10   4.14/6    5.48/4    8.24/3    9.08/2   10.03/2   12.41/2   14.42/2   16.44/3   25.12/2   30.20/8   31.59/6   32.58/6   36.00/6   38.30/6   38.55/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.42/10   1.32/1*   1.34/10   2.36/3    0.44/5    0.55/2    2.38/2    2.01/30   2.02/18   8.28/3    5.08/49   1.39/2    0.59/2    3.02/13   2.30/4    0.25/12 
  7 Malá Věra                      39.11  2.40/9    4.43/12   6.13/11   9.13/9    9.52/8   11.09/7   14.53/13  17.33/17  19.03/16  28.18/8   30.08/7   32.01/7   33.13/7   36.19/7   38.49/7   39.11/7  
    OK Jilemnice                          2.40/9    2.03/23   1.30/5    3.00/15   0.39/2    1.17/15   3.44/34   2.40/41   1.30/1*   9.15/9    1.50/12   1.53/17   1.12/10   3.06/15   2.30/4    0.22/2  
  8 Juračková Jana                 40.13  5.24/42   7.29/41   9.01/36  11.51/31  12.43/27  13.58/26  17.32/28  18.41/23  20.42/22  29.17/10  30.54/9   33.32/11  34.33/10  37.04/8   39.45/8   40.13/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.24/42   2.05/27   1.32/8    2.50/9    0.52/17   1.15/13   3.34/26   1.09/2    2.01/16   8.35/4    1.37/5    2.38/39   1.01/3    2.31/5    2.41/8    0.28/33 
  9 Hůlková Marie                  40.39  3.09/21   4.48/14   6.18/13   8.42/6    9.43/7   10.49/5   14.40/10  16.03/9   18.47/13  29.15/9   31.16/10  33.00/9   34.15/8   37.49/11  40.17/9   40.39/9  
    TJ Start Náchod                       3.09/21   1.39/6    1.30/5    2.24/2    1.01/26   1.06/7    3.51/38   1.23/7    2.44/36  10.28/17   2.01/18   1.44/9    1.15/11   3.34/31   2.28/3    0.22/2  
 10 Gabrovská Lucie                40.43  2.29/6    4.02/4    5.49/5    8.56/8    9.42/6   11.03/6   14.09/6   15.51/7   18.08/8   29.26/11  31.43/12  33.47/12  35.06/11  37.41/10  40.20/10  40.43/10 
    KOB TRETRA Praha                      2.29/6    1.33/2    1.47/20   3.07/18   0.46/7    1.21/18   3.06/10   1.42/21   2.17/24  11.18/20   2.17/30   2.04/25   1.19/15   2.35/7    2.39/7    0.23/5  
 11 Doležalová Veronika            42.04  2.38/8    4.56/17   6.33/16   9.30/13  10.23/15  11.50/18  15.10/15  16.31/13  18.42/12  27.32/7   29.33/6   32.30/8   34.21/9   37.29/9   41.39/11  42.04/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.38/8    2.18/35   1.37/11   2.57/13   0.53/19   1.27/22   3.20/19   1.21/5    2.11/22   8.50/5    2.01/18   2.57/43   1.51/36   3.08/17   4.10/47   0.25/12 
 12 Svobodová Jitka                42.19  3.22/25   5.07/21   6.45/20  10.01/19  11.18/20  12.46/20  16.03/19  17.53/18  20.37/21  30.18/15  32.11/13  34.57/16  36.22/14  39.07/14  41.55/12  42.19/12 
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.22/25   1.45/12   1.38/12   3.16/23   1.17/38   1.28/23   3.17/17   1.50/24   2.44/36   9.41/10   1.53/15   2.46/41   1.25/20   2.45/10   2.48/11   0.24/8  
 13 Smutná Pavla                   42.32  3.02/18   4.57/18   6.43/19   9.49/18  10.32/17  11.35/10  15.20/17  18.01/20  20.00/19  30.47/16  32.33/16  34.25/13  36.27/15  39.05/13  42.06/13  42.32/13 
    OOB Vamberk                           3.02/18   1.55/16   1.46/19   3.06/17   0.43/4    1.03/6    3.45/35   2.41/42   1.59/14  10.47/19   1.46/10   1.52/16   2.02/41   2.38/8    3.01/27   0.26/19 
 14 Ulahelová Jana                 42.41  2.55/17   4.53/16   7.01/21  10.10/21  11.01/19  12.29/19  16.14/21  18.12/21  19.49/17  29.37/12  31.28/11  33.11/10  35.48/12  39.04/12  42.15/14  42.41/14 
    TJ Loko Krnov                         2.55/17   1.58/17   2.08/39   3.09/20   0.51/15   1.28/23   3.45/35   1.58/29   1.37/2    9.48/11   1.51/13   1.43/8    2.37/47   3.16/22   3.11/28   0.26/19 
 15 Hrobařová Lenka                42.59  4.13/34   6.07/29   8.11/28  10.50/24  11.48/21  13.20/22  16.12/20  17.58/19  20.05/20  30.15/14  32.23/14  34.39/15  36.17/13  39.34/15  42.32/15  42.59/15 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.13/34   1.54/15   2.04/37   2.39/5    0.58/23   1.32/29   2.52/4    1.46/22   2.07/21  10.10/14   2.08/25   2.16/33   1.38/28   3.17/24   2.58/23   0.27/27 
 16 Vozdová Klára                  43.16  3.53/31   5.52/26   8.02/27  11.12/26  11.56/23  13.13/21  17.09/24  20.02/29  21.49/26  32.09/19  33.51/18  35.32/17  36.39/16  39.54/16  42.53/16  43.16/16 
    Magnus orienteering                   3.53/31   1.59/20   2.10/40   3.10/21   0.44/5    1.17/15   3.56/40   2.53/43   1.47/6   10.20/15   1.42/6    1.41/3    1.07/7    3.15/20   2.59/25   0.23/5  
 17 Kynčlová Martina               43.32  5.20/41   7.02/38   8.49/34  11.56/32  13.01/33  14.00/28  17.16/26  18.35/22  20.53/23  30.48/17  32.55/17  36.00/19  37.05/17  40.15/17  43.06/17  43.32/17 
    OK Jilemnice                          5.20/41   1.42/10   1.47/20   3.07/18   1.05/30   0.59/3    3.16/16   1.19/3    2.18/25   9.55/12   2.07/24   3.05/45   1.05/4    3.10/19   2.51/13   0.26/19 
 18 Kašparová Šárka                43.48  2.47/14   4.30/8    6.17/12   9.43/16  10.29/16  11.44/16  15.14/16  16.39/14  18.58/15  31.58/18  33.56/19  35.47/18  37.06/18  40.26/18  43.23/18  43.48/18 
    SK Jamnice                            2.47/14   1.43/11   1.47/20   3.26/31   0.46/7    1.15/13   3.30/23   1.25/8    2.19/26  13.00/31   1.58/17   1.51/15   1.19/15   3.20/25   2.57/21   0.25/12 
 19 Šediváková Helena              43.59  2.47/14   4.52/15   6.36/17   9.29/12  10.17/11  11.42/14  15.21/18  17.00/16  18.47/13  30.13/13  32.25/15  34.34/14  37.18/19  40.34/19  43.32/19  43.59/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.47/14   2.05/27   1.44/17   2.53/10   0.48/10   1.25/20   3.39/29   1.39/17   1.47/6   11.26/21   2.12/28   2.09/30   2.44/48   3.16/22   2.58/23   0.27/27 
 20 Toužilová Martina              44.44  2.44/13   4.22/7    6.04/7    9.19/10  10.18/14  11.26/9   14.24/8   16.05/10  18.28/10  33.49/24  35.51/22  37.57/23  39.04/20  41.24/20  44.17/20  44.44/20 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.44/13   1.38/5    1.42/14   3.15/22   0.59/24   1.08/8    2.58/8    1.41/19   2.23/27  15.21/40   2.02/21   2.06/28   1.07/7    2.20/2    2.53/17   0.27/27 
 21 Vávrová Veronika               45.02  4.58/40   6.56/37   8.47/33  12.07/34  13.14/34  14.50/33  18.08/32  21.55/36  23.42/33  33.42/22  35.18/20  37.12/20  39.17/21  41.40/21  44.39/21  45.02/21 
    Magnus orienteering                   4.58/40   1.58/17   1.51/24   3.20/28   1.07/32   1.36/33   3.18/18   3.47/47   1.47/6   10.00/13   1.36/4    1.54/19   2.05/44   2.23/4    2.59/25   0.23/5  
 22 Janovská Petra                 45.17  2.43/11   5.00/20   6.42/18  10.02/20  12.44/29  13.58/26  17.20/27  19.00/25  22.58/30  33.21/20  35.55/23  37.39/22  39.18/22  42.05/22  44.49/22  45.17/22 
    SK Praga Praha                        2.43/11   2.17/33   1.42/14   3.20/28   2.42/48   1.14/12   3.22/20   1.40/18   3.58/49  10.23/16   2.34/39   1.44/9    1.39/29   2.47/11   2.44/10   0.28/33 
 23 Šmajstrlová Hana               46.12  3.05/20   4.45/13   6.32/15   9.27/11  10.17/11  11.42/14  14.52/12  16.39/14  18.40/11  33.44/23  35.38/21  37.27/21  39.31/23  42.51/23  45.48/23  46.12/23 
    Baník - FIZA Ostrava                  3.05/20   1.40/7    1.47/20   2.55/12   0.50/14   1.25/20   3.10/14   1.47/23   2.01/16  15.04/39   1.54/16   1.49/13   2.04/43   3.20/25   2.57/21   0.24/8  
 24 Fejlková Martina               46.40  2.37/7    5.36/24   7.21/24  11.36/27  12.28/25  13.51/25  17.03/22  19.31/26  21.29/25  34.04/25  36.20/25  38.22/24  39.52/24  43.16/24  46.10/24  46.40/24 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.37/7    2.59/45   1.45/18   4.15/41   0.52/17   1.23/19   3.12/15   2.28/38   1.58/13  12.35/26   2.16/29   2.02/21   1.30/21   3.24/29   2.54/18   0.30/41 
 25 Hrouzová Pavlína               47.12  2.13/2    3.49/2    5.31/3    9.32/15  10.11/10  11.46/17  14.54/14  16.27/12  18.14/9   35.07/26  36.38/26  38.27/25  40.01/25  43.23/25  46.45/25  47.12/25 
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.13/2    1.36/3    1.42/14   4.01/40   0.39/2    1.35/32   3.08/13   1.33/14   1.47/6   16.53/44   1.31/2    1.49/13   1.34/25   3.22/28   3.22/32   0.27/27 
 26 Rusá Šárka                     47.52  3.46/29   6.20/31   8.22/31  11.40/28  12.33/26  14.17/31  17.59/31  21.18/32  23.09/32  33.40/21  36.05/24  39.05/26  40.37/26  44.11/26  47.27/26  47.52/26 
    SK Kamenice                           3.46/29   2.34/41   2.02/35   3.18/26   0.53/19   1.44/36   3.42/31   3.19/45   1.51/11  10.31/18   2.25/34   3.00/44   1.32/23   3.34/31   3.16/30   0.25/12 
 27 Králová Michaela               48.04  2.50/16   4.31/9    6.10/10   8.51/7    9.54/9   11.37/12  14.44/11  16.17/11  19.53/18  36.18/29  38.21/29  40.26/28  41.32/28  44.47/27  47.39/27  48.04/27 
    SK Chotěboř                           2.50/16   1.41/9    1.39/13   2.41/6    1.03/28   1.43/35   3.07/11   1.33/14   3.36/47  16.25/43   2.03/22   2.05/26   1.06/5    3.15/20   2.52/15   0.25/12 
 28 Kožinová Jana                  48.09  3.41/28   6.13/30   8.11/28  11.44/29  12.43/27  14.27/32  18.13/33  19.45/28  22.44/29  37.17/33  39.18/33  41.04/31  42.10/30  44.52/28  47.43/28  48.09/28 
    SK Praga Praha                        3.41/28   2.32/40   1.58/30   3.33/34   0.59/24   1.44/36   3.46/37   1.32/13   2.59/42  14.33/38   2.01/18   1.46/11   1.06/5    2.42/9    2.51/13   0.26/19 
 29 Spurná Martina                 48.32  2.18/3    3.58/3    5.52/6    8.35/5    9.23/5   10.35/4   13.39/4   15.05/4   16.55/4   35.22/27  37.48/27  39.29/27  40.53/27  45.07/29  48.03/29  48.32/29 
    SK Praga Praha                        2.18/3    1.40/7    1.54/28   2.43/7    0.48/10   1.12/11   3.04/9    1.26/9    1.50/10  18.27/46   2.26/37   1.41/3    1.24/18   4.14/41   2.56/19   0.29/36 
 30 Chloupková Radka               48.46  3.04/19   5.14/22   7.07/22  10.43/23  11.50/22  13.46/24  17.43/30  19.38/27  22.16/28  36.19/30  38.45/31  40.27/29  42.01/29  45.09/30  48.22/30  48.46/30 
    SK Slavia Praha                       3.04/19   2.10/29   1.53/26   3.36/35   1.07/32   1.56/40   3.57/41   1.55/27   2.38/35  14.03/36   2.26/37   1.42/5    1.34/25   3.08/17   3.13/29   0.24/8  
 31 Fólová Martina                 49.41  5.24/42   7.59/42  10.00/40  13.18/38  14.37/38  16.08/36  19.33/36  21.36/34  24.53/36  36.20/31  38.40/30  40.33/30  42.12/31  45.32/31  49.08/31  49.41/31 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.24/42   2.35/42   2.01/34   3.18/26   1.19/39   1.31/27   3.25/21   2.03/32   3.17/45  11.27/22   2.20/32   1.53/17   1.39/29   3.20/25   3.36/38   0.33/48 
 32 Švecová Iva                    50.24  4.26/36   6.24/32   8.17/30  11.10/25  12.46/30  15.47/35  19.13/35  21.19/33  23.50/34  36.05/28  37.53/28  41.41/32  43.02/32  47.10/33  49.59/32  50.24/32 
    SK Chrast                             4.26/36   1.58/17   1.53/26   2.53/10   1.36/45   3.01/46   3.26/22   2.06/33   2.31/32  12.15/25   1.48/11   3.48/49   1.21/17   4.08/40   2.49/12   0.25/12 
 33 Dvořáčková Jana                51.11  4.40/37   6.44/36   9.01/36  12.38/36  14.00/36  16.13/37  19.50/37  21.42/35  24.48/35  37.36/34  40.01/34  42.04/33  43.28/33  47.06/32  50.39/33  51.11/33 
    OOB Třebíč                            4.40/37   2.04/25   2.17/42   3.37/36   1.22/40   2.13/42   3.37/28   1.52/25   3.06/43  12.48/28   2.25/34   2.03/23   1.24/18   3.38/33   3.33/37   0.32/45 
 34 Prékopová Marta                51.26  4.42/38   7.07/39   9.06/38  12.07/34  12.56/32  14.07/30  17.40/29  20.08/30  22.10/27  37.58/35  40.43/36  42.25/35  43.58/34  47.36/34  51.00/34  51.26/34 
    Farmaceut Bratislava                  4.42/38   2.25/37   1.59/32   3.01/16   0.49/13   1.11/10   3.33/24   2.28/38   2.02/18  15.48/41   2.45/42   1.42/5    1.33/24   3.38/33   3.24/33   0.26/19 
 35 Klíchová Jana                  52.53  3.18/24   5.19/23   7.15/23  10.41/22  12.03/24  13.32/23  17.08/23  24.23/43  26.22/39  39.30/39  41.40/37  43.58/37  45.16/37  48.18/35  52.23/35  52.53/35 
    SK Severka Šumperk                    3.18/24   2.01/22   1.56/29   3.26/31   1.22/40   1.29/26   3.36/27   7.15/49   1.59/14  13.08/32   2.10/26   2.18/34   1.18/13   3.02/13   4.05/45   0.30/41 
 36 Zelená Lenka                   54.01  7.42/48  10.13/47  12.19/46  16.51/46  18.16/46  19.44/44  23.27/44  25.19/44  27.33/44  39.18/38  41.43/38  44.21/40  46.23/40  50.11/38  53.36/36  54.01/36 
    SK Praga Praha                        7.42/48   2.31/38   2.06/38   4.32/43   1.25/42   1.28/23   3.43/33   1.52/25   2.14/23  11.45/23   2.25/34   2.38/39   2.02/41   3.48/37   3.25/34   0.25/12 
 37 Choutková Magdalena            54.12  3.14/23   5.45/25   7.43/26  11.58/33  13.14/34  14.55/34  18.57/34  20.38/31  23.02/31  36.58/32  39.16/32  42.25/35  44.26/35  49.35/36  53.51/37  54.12/37 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  3.14/23   2.31/38   1.58/30   4.15/41   1.16/37   1.41/34   4.02/44   1.41/19   2.24/29  13.56/35   2.18/31   3.09/46   2.01/40   5.09/45   4.16/48   0.21/1* 
 38 Rančáková Barbora              54.22  6.39/46   8.56/45  11.16/44  15.00/43  15.51/41  17.22/39  22.02/42  24.18/42  26.21/38  39.14/37  42.06/39  44.08/38  45.47/38  50.07/37  53.53/38  54.22/38 
    OOB TJ Turnov                         6.39/46   2.17/33   2.20/44   3.44/38   0.51/15   1.31/27   4.40/46   2.16/37   2.03/20  12.53/29   2.52/43   2.02/21   1.39/29   4.20/42   3.46/40   0.29/36 
 39 Budínová Radka                 54.38  3.54/32   5.57/27   7.26/25  15.38/44  16.35/43  18.09/41  22.01/41  23.56/40  26.26/41  40.51/41  42.42/41  44.36/41  46.30/41  50.14/39  54.09/39  54.38/39 
    SK Chrast                             3.54/32   2.03/23   1.29/4    8.12/49   0.57/22   1.34/30   3.52/39   1.55/27   2.30/31  14.25/37   1.51/13   1.54/19   1.54/38   3.44/36   3.55/41   0.29/36 
 40 Škáchová Petra                 55.06  4.20/35   6.36/34   8.27/32  11.44/29  12.46/30  14.06/29  17.13/25  18.47/24  21.21/24  40.51/41  43.33/42  46.26/42  48.12/42  51.19/40  54.40/40  55.06/40 
    SK Slavia Praha                       4.20/35   2.16/32   1.51/24   3.17/24   1.02/27   1.20/17   3.07/11   1.34/16   2.34/34  19.30/47   2.42/40   2.53/42   1.46/34   3.07/16   3.21/31   0.26/19 
 41 Koppová Ingrid                 56.40  3.37/26   6.28/33   9.00/35  13.36/39  14.45/39  16.19/38  21.00/38  23.07/37  26.49/42  39.44/40  42.08/40  44.11/39  45.53/39  52.16/41  56.12/41  56.40/41 
    SK Slavia Praha                       3.37/26   2.51/44   2.32/46   4.36/44   1.09/35   1.34/30   4.41/47   2.07/35   3.42/48  12.55/30   2.24/33   2.03/23   1.42/32   6.23/48   3.56/42   0.28/33 
 42 Sedláčková Martina             58.08  6.01/44   8.16/43  10.18/41  13.46/40  16.29/42  18.13/42  22.12/43  23.39/39  26.03/37  38.08/36  40.18/35  42.24/34  44.52/36  55.00/43  57.41/42  58.08/42 
    OOB TJ Turnov                         6.01/44   2.15/31   2.02/35   3.28/33   2.43/49   1.44/36   3.59/43   1.27/10   2.24/29  12.05/24   2.10/26   2.06/28   2.28/46  10.08/49   2.41/8    0.27/27 
 43 Přecechtělová Tereza           58.12  4.04/33   6.43/35  10.48/42  14.45/42  16.41/44  21.53/46  25.50/46  27.52/45  30.37/45  43.17/43  46.20/44  48.47/43  50.05/43  54.12/42  57.43/43  58.12/43 
    SK Kamenice                           4.04/33   2.39/43   4.05/47   3.57/39   1.56/47   5.12/49   3.57/41   2.02/31   2.45/38  12.40/27   3.03/46   2.27/35   1.18/13   4.07/39   3.31/36   0.29/36 
 44 Chloupková Jana                61.12  3.52/30   7.15/40   9.33/39  13.15/37  14.29/37  18.17/43  21.59/40  24.05/41  27.00/43  43.19/44  46.17/43  49.28/44  51.53/44  56.37/44  60.38/44  61.12/44 
    SK Slavia Praha                       3.52/30   3.23/46   2.18/43   3.42/37   1.14/36   3.48/47   3.42/31   2.06/33   2.55/40  16.19/42   2.58/45   3.11/47   2.25/45   4.44/44   4.01/43   0.34/49 
 45 Havlíčková Markéta             62.11  4.55/39   8.18/44  13.59/48  19.37/48  20.44/47  22.38/47  27.09/47  30.09/47  33.22/47  46.30/45  49.22/45  51.27/45  53.03/45  57.36/45  61.41/45  62.11/45 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.55/39   3.23/46   5.41/49   5.38/46   1.07/32   1.54/39   4.31/45   3.00/44   3.13/44  13.08/32   2.52/43   2.05/26   1.36/27   4.33/43   4.05/45   0.30/41 
 46 Siblíková Jana                 66.58  6.12/45   9.36/46  12.01/45  16.40/45  18.05/45  20.37/45  25.24/45  28.01/46  30.57/46  49.08/46  52.16/46  54.45/46  56.38/46  62.09/46  66.29/46  66.58/46 
    SK Slavia Praha                       6.12/45   3.24/48   2.25/45   4.39/45   1.25/42   2.32/44   4.47/48   2.37/40   2.56/41  18.11/45   3.08/47   2.29/36   1.53/37   5.31/47   4.20/49   0.29/36 
 47 Bukovacová Alena               69.23  3.40/27   6.01/28  11.00/43  13.59/41  15.05/40  17.49/40  21.22/39  23.33/38  26.24/40  53.14/47  57.26/48  59.35/47  61.06/47  64.48/47  68.51/47  69.23/47 
    SK Žabovřesky Brno                    3.40/27   2.21/36   4.59/48   2.59/14   1.06/31   2.44/45   3.33/24   2.11/36   2.51/39  26.50/49   4.12/48   2.09/30   1.31/22   3.42/35   4.03/44   0.32/45 
 48 Kohlová Zuzana                 69.24 14.52/49  16.56/49  18.56/49  26.33/49  28.00/49  30.04/49  33.43/49  39.16/49  41.48/49  54.57/48  57.03/47  59.36/48  61.32/48  65.24/48  68.53/48  69.24/48 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  14.52/49   2.04/25   2.00/33   7.37/48   1.27/44   2.04/41   3.39/29   5.33/48   2.32/33  13.09/34   2.06/23   2.33/38   1.56/39   3.52/38   3.29/35   0.31/44 
 49 Yabuta Notomi                  84.22  6.56/47  11.22/48  13.38/47  19.31/47  21.09/48  26.06/48  32.35/48  36.06/48  39.30/48  61.55/49  64.39/49  68.23/49  74.41/49  80.07/49  83.50/49  84.22/49 
                                          6.56/47   4.26/49   2.16/41   5.53/47   1.38/46   4.57/48   6.29/49   3.31/46   3.24/46  22.25/48   2.44/41   3.44/48   6.18/49   5.26/46   3.43/39   0.32/45 
    Maňásková Jitka            DISK      10.03/    17.58/    20.42/    46.01/    47.40/    49.35/    53.23/    54.58/         /    69.14/    73.05/    79.51/    81.09/    92.26/    97.02/    97.31/   
    Kralupy                              10.03/     7.55/     2.44/    25.19/     1.39/     1.55/     3.48/     1.35/         /         /     3.51/     6.46/     1.18/    11.17/     4.36/     0.29/   
    Teplá Tereza               DISK       2.54/     4.47/     6.27/     9.09/     9.46/    11.11/    14.45/    19.39/         /    27.29/    29.04/    31.49/    34.29/    38.00/    40.36/    40.55/   
    TJ Slavia Hradec Králové              2.54/     1.53/     1.40/     2.42/     0.37/     1.25/     3.34/     4.54/         /         /     1.35/     2.45/     2.40/     3.31/     2.36/     0.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        2.5km  190m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-42      3-48      4-51      5-56      6-79      7-77      8-76      9-73     10-72     11-100   
  1 Čečková Martina                31.44  3.53/12   5.04/7    7.22/4    9.33/4   12.11/4   20.51/1*  23.05/1*  24.23/1*  26.43/2   28.27/2   31.17/1*  31.44/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.53/12   1.11/16   2.18/2    2.11/12   2.38/11   8.40/1*   2.14/18   1.18/4    2.20/2    1.44/1*   2.50/2    0.27/10 
  2 Šaffková Kateřina              31.49  3.56/13   4.45/4    6.51/2    8.23/1*  10.59/1*  22.18/2   23.21/2   24.24/2   26.23/1*  28.22/1*  31.24/2   31.49/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.56/13   0.49/3    2.06/1*   1.32/1*   2.36/9   11.19/9    1.03/1*   1.03/1*   1.59/1*   1.59/2    3.02/4    0.25/6  
  3 Pokorná Kristýna               34.43  3.28/5    5.12/8    8.30/12  10.36/11  12.57/9   23.26/4   24.36/4   26.05/3   28.33/3   30.38/3   34.16/3   34.43/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.28/5    1.44/30   3.18/20   2.06/9    2.21/5   10.29/4    1.10/3    1.29/9    2.28/3    2.05/3    3.38/19   0.27/10 
  4 Pokorná Lucie                  36.20  3.48/9    5.18/11   8.19/10  10.15/8   12.32/7   23.23/3   24.32/3   26.07/4   29.46/5   32.32/4   35.49/4   36.20/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.48/9    1.30/22   3.01/14   1.56/4    2.17/3   10.51/7    1.09/2    1.35/15   3.39/25   2.46/13   3.17/10   0.31/25 
  5 Pavelcová Gabriela             37.06  4.42/17   5.33/14   7.55/6    9.52/5   12.00/3   24.36/8   26.15/7   28.24/7   31.14/7   33.20/5   36.37/5   37.06/5  
    SK lyžování a OB Nová Paka            4.42/17   0.51/4    2.22/3    1.57/6    2.08/2   12.36/12   1.39/10   2.09/25   2.50/7    2.06/4    3.17/10   0.29/18 
  6 Mullerová Hana                 37.14  4.14/15   4.55/5    7.59/7   10.15/8   13.01/10  23.43/7   25.07/5   26.25/5   29.41/4   33.47/6   36.50/6   37.14/6  
    OOB Vamberk                           4.14/15   0.41/1*   3.04/16   2.16/17   2.46/12  10.42/5    1.24/5    1.18/4    3.16/16   4.06/25   3.03/5    0.24/3  
  7 Kunová Dagmar                  37.22  3.19/3    4.27/2    7.00/3    8.56/3   12.31/6   23.30/5   27.13/8   28.53/8   31.23/8   33.50/7   36.55/7   37.22/7  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.19/3    1.08/14   2.33/6    1.56/4    3.35/29  10.59/8    3.43/28   1.40/16   2.30/4    2.27/10   3.05/6    0.27/10 
  8 Čivrná Karolína                37.42  3.37/6    5.12/8    8.10/8   10.17/10  13.17/11  23.40/6   25.37/6   27.35/6   31.01/6   33.51/8   37.11/8   37.42/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.37/6    1.35/25   2.58/13   2.07/10   3.00/19  10.23/3    1.57/14   1.58/21   3.26/21   2.50/15   3.20/13   0.31/25 
  9 Kozlíková Veronika             39.39  7.33/31   9.05/29  11.34/23  13.16/19  16.33/21  28.03/14  29.35/11  30.59/9   33.53/9   36.04/9   39.11/9   39.39/9  
    TJ Loko Krnov                         7.33/31   1.32/24   2.29/5    1.42/3    3.17/28  11.30/10   1.32/6    1.24/7    2.54/10   2.11/7    3.07/7    0.28/15 
 10 Doležalová Lenka               40.07  3.40/7    5.21/12  12.45/27  14.22/24  16.44/22  27.05/10  30.07/12  31.16/11  34.12/10  36.31/10  39.42/10  40.07/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.40/7    1.41/28   7.24/36   1.37/2    2.22/6   10.21/2    3.02/22   1.09/3    2.56/11   2.19/9    3.11/8    0.25/6  
 11 Zelená Markéta                 40.45  3.51/11   4.43/3    8.25/11  10.46/12  15.09/14  26.51/9   28.52/9   31.21/12  34.37/11  36.52/11  40.20/11  40.45/11 
    SK Praga Praha                        3.51/11   0.52/6    3.42/27   2.21/22   4.23/36  11.42/11   2.01/16   2.29/31   3.16/16   2.15/8    3.28/16   0.25/6  
 12 Gothardová Eva                 41.59  4.12/14   5.14/10   7.41/5    9.59/6   12.19/5   27.18/11  29.02/10  31.04/10  36.03/13  38.13/12  41.30/12  41.59/12 
    VSK MZLU Brno                         4.12/14   1.02/11   2.27/4    2.18/20   2.20/4   14.59/20   1.44/12   2.02/22   4.59/31   2.10/6    3.17/10   0.29/18 
 13 Štraitová Jitka                42.54  4.52/19   6.02/16   8.59/14  11.15/14  14.07/13  27.25/13  30.47/13  32.36/13  35.43/12  38.29/13  42.19/13  42.54/13 
    SK OK 24 Praha                        4.52/19   1.10/15   2.57/12   2.16/17   2.52/16  13.18/14   3.22/25   1.49/18   3.07/13   2.46/13   3.50/21   0.35/31 
 14 Boháčová Lucie                 45.32  5.46/23   6.48/20  10.33/19  13.20/20  16.28/20  30.07/17  32.05/16  33.58/18  37.11/16  40.52/14  44.57/14  45.32/14 
    Sokol Ptení                           5.46/23   1.02/11   3.45/29   2.47/32   3.08/25  13.39/16   1.58/15   1.53/19   3.13/15   3.41/24   4.05/27   0.35/31 
 15 Adamová Eva                    46.00  5.40/22   6.38/17   9.43/15  11.54/15  15.38/15  29.04/16  31.39/14  33.13/14  38.36/19  42.09/15  45.33/15  46.00/15 
    Sokol Ptení                           5.40/22   0.58/8    3.05/17   2.11/12   3.44/32  13.26/15   2.35/20   1.34/14   5.23/33   3.33/22   3.24/15   0.27/10 
 16 Dienerová Petra                46.52  6.33/29   7.34/23  11.14/22  13.29/22  15.59/18  29.02/15  32.24/17  33.53/17  37.34/17  42.23/16  46.20/16  46.52/16 
    SK Kotlářka Praha                     6.33/29   1.01/10   3.40/26   2.15/15   2.30/7   13.03/13   3.22/25   1.29/9    3.41/26   4.49/29   3.57/25   0.32/28 
 17 Zelená Radka                   47.12  2.42/1*   3.38/1*   6.17/1*   8.48/2   11.34/2   27.22/12  32.36/18  33.43/16  36.48/15  43.02/17  46.42/17  47.12/17 
    SK Praga Praha                        2.42/1*   0.56/7    2.39/7    2.31/27   2.46/12  15.48/21   5.14/32   1.07/2    3.05/12   6.14/32   3.40/20   0.30/24 
 18 Nešporová Barbora              47.41  5.15/20   6.43/19   9.53/16  12.25/16  16.23/19  32.56/20  36.25/22  37.58/22  41.14/22  43.58/18  47.14/18  47.41/18 
    SKOB Zlín                             5.15/20   1.28/21   3.10/19   2.32/28   3.58/35  16.33/26   3.29/27   1.33/11   3.16/16   2.44/12   3.16/9    0.27/10 
 19 Višňová Michaela               48.17 15.37/37  16.24/37  19.08/37  21.10/36  23.46/35  34.28/24  35.43/20  37.02/20  39.50/20  44.14/19  47.49/19  48.17/19 
    VSK VŠB TU Ostrava                   15.37/37   0.47/2    2.44/8    2.02/8    2.36/9   10.42/5    1.15/4    1.19/6    2.48/6    4.24/27   3.35/17   0.28/15 
 20 Škovroňová Lenka               51.20  6.43/30   7.34/23  10.29/18  12.39/18  15.42/17  30.19/18  31.59/15  33.32/15  36.24/14  46.56/21  50.51/20  51.20/20 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.43/30   0.51/4    2.55/11   2.10/11   3.03/20  14.37/18   1.40/11   1.33/11   2.52/8   10.32/37   3.55/23   0.29/18 
 21 Kuželová Michaela              51.44  3.48/9    6.51/21  10.13/17  12.34/17  15.39/16  35.47/26  40.44/28  43.00/27  45.47/25  48.18/23  51.19/21  51.44/21 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.48/9    3.03/35   3.22/22   2.21/22   3.05/22  20.08/32   4.57/31   2.16/28   2.47/5    2.31/11   3.01/3    0.25/6  
 22 Hostinská Jana                 51.48  3.40/7    5.27/13   8.15/9   10.13/7   12.47/8   30.54/19  34.07/19  35.31/19  38.24/18  47.58/22  51.19/21  51.48/22 
    OOB Vamberk                           3.40/7    1.47/31   2.48/9    1.58/7    2.34/8   18.07/29   3.13/23   1.24/7    2.53/9    9.34/35   3.21/14   0.29/18 
 23 Kubečková Zdenka               53.16  3.11/2    8.55/28  12.13/25  16.07/30  18.14/25  40.24/34  41.59/31  43.43/30  46.50/28  48.57/24  52.52/23  53.16/23 
    OK 99 Hradec Králové                  3.11/2    5.44/38   3.18/20   3.54/37   2.07/1*  22.10/35   1.35/7    1.44/17   3.07/13   2.07/5    3.55/23   0.24/3  
 24 Zemánková Eva                  55.05  5.55/26   7.11/22  10.37/20  13.28/21  17.08/24  33.02/21  38.17/25  40.54/25  45.11/24  49.43/25  54.29/24  55.05/24 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.55/26   1.16/17   3.26/24   2.51/33   3.40/31  15.54/22   5.15/33   2.37/32   4.17/29   4.32/28   4.46/34   0.36/34 
 25 ULBRYCH Karina                 55.09  3.22/4    4.58/6   13.55/32  16.32/32  19.46/32  34.24/23  36.02/21  37.35/21  40.51/21  51.10/28  54.45/26  55.09/25 
    UKS Swietoszów                        3.22/4    1.36/26   8.57/38   2.37/30   3.14/26  14.38/19   1.38/9    1.33/11   3.16/16  10.19/36   3.35/17   0.24/3  
 26 Ševčíková Olga                 55.22  4.38/16   5.45/15   8.33/13  10.49/13  13.35/12  36.08/29  37.45/24  39.40/24  43.04/23  45.58/20  54.44/25  55.22/26 
    SKOB Ostrov                           4.38/16   1.07/13   2.48/9    2.16/17   2.46/12  22.33/36   1.37/8    1.55/20   3.24/20   2.54/18   8.46/38   0.38/37 
 27 Doležalová Zuzana              55.28  8.20/32   9.41/32  12.42/26  15.04/26  18.20/26  34.22/22  36.41/23  38.45/23  47.35/29  50.58/26  55.00/27  55.28/27 
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.20/32   1.21/18   3.01/14   2.22/24   3.16/27  16.02/23   2.19/19   2.04/23   8.50/37   3.23/21   4.02/26   0.28/15 
 28 Suková Anna                    55.42  6.22/28   7.47/26  11.45/24  14.50/25  18.34/29  39.03/32  40.59/29  43.05/28  46.42/26  51.02/27  55.20/28  55.42/28 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.22/28   1.25/19   3.58/31   3.05/35   3.44/32  20.29/33   1.56/13   2.06/24   3.37/23   4.20/26   4.18/28   0.22/1* 
 29 Martanová Daniela              58.10  5.39/21   9.26/30  16.57/34  19.10/34  22.17/33  36.00/28  39.57/26  44.19/31  47.49/30  53.50/30  57.41/30  58.10/29 
    OK Harcov                             5.39/21   3.47/37   7.31/37   2.13/14   3.07/23  13.43/17   3.57/29   4.22/36   3.30/22   6.01/30   3.51/22   0.29/18 
 30 Šimková Markéta                58.42  5.52/24   7.56/27  13.21/29  15.44/29  18.32/28  41.07/35  43.10/32  46.12/32  50.14/32  53.04/29  57.37/29  58.42/30 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   5.52/24   2.04/33   5.25/34   2.23/25   2.48/15  22.35/37   2.03/17   3.02/34   4.02/28   2.50/15   4.33/32   1.05/38 
 31 Jiříčková Bětka                62.45  4.43/18   6.40/18  12.55/28  15.24/27  18.28/27  34.53/25  41.11/30  43.22/29  48.06/31  57.33/31  62.10/31  62.45/31 
    TJ Loko Krnov                         4.43/18   1.57/32   6.15/35   2.29/26   3.04/21  16.25/25   6.18/36   2.11/26   4.44/30   9.27/34   4.37/33   0.35/31 
 32 Richtrová Lucie                64.24  8.40/33  10.11/33  13.53/31  16.25/31  19.32/31  37.21/30  40.36/27  42.52/26  46.47/27  58.49/32  63.55/32  64.24/32 
    SK OK 24 Praha                        8.40/33   1.31/23   3.42/27   2.32/28   3.07/23  17.49/28   3.15/24   2.16/28   3.55/27  12.02/38   5.06/35   0.29/18 
 33 Korbelová Petra                64.36  5.52/24   9.32/31  13.23/30  15.38/28  19.26/30  35.47/26  44.12/33  47.11/33  55.52/34  59.31/33  64.03/33  64.36/33 
    KOB Choceň                            5.52/24   3.40/36   3.51/30   2.15/15   3.48/34  16.21/24   8.25/37   2.59/33   8.41/36   3.39/23   4.32/31   0.33/29 
 34 Križanová Zuzana               64.51  5.55/26   7.34/23  10.57/21  14.01/23  16.57/23  38.30/31  47.19/35  51.46/35  55.23/33  61.40/35  64.29/34  64.51/34 
    OOB Třebíč                            5.55/26   1.39/27   3.23/23   3.04/34   2.56/18  21.33/34   8.49/38   4.27/37   3.37/23   6.17/33   2.49/1*   0.22/1* 
 35 Lulayová Zuzana                66.20  9.45/34  11.28/34  15.45/33  18.22/33  22.52/34  40.22/33  46.36/34  49.00/34  57.57/35  61.16/34  65.44/35  66.20/35 
    OK Lokomotiva Pardubice               9.45/34   1.43/29   4.17/32   2.37/30   4.30/37  17.30/27   6.14/35   2.24/30   8.57/38   3.19/20   4.28/30   0.36/34 
 36 Marzena RYCERSKA               71.20 14.45/36  15.43/36  18.48/36  21.07/35  24.01/36  43.37/36  49.00/36  57.40/36  63.25/36  66.18/36  70.43/36  71.20/36 
    UKS Swietoszów                       14.45/36   0.58/8    3.05/17   2.19/21   2.54/17  19.36/31   5.23/34   8.40/38   5.45/34   2.53/17   4.25/29   0.37/36 
 37 Slováková Kateřina             73.59 19.43/38  21.08/38  26.07/38  29.26/38  34.14/38  52.52/37  57.22/37  59.34/37  64.54/37  68.02/37  73.25/37  73.59/37 
    TJ Slavia Hradec Králové             19.43/38   1.25/19   4.59/33   3.19/36   4.48/38  18.38/30   4.30/30   2.12/27   5.20/32   3.08/19   5.23/37   0.34/30 
 38 Rešová Kateřina                82.04 10.55/35  13.29/35  17.05/35  25.27/37  29.02/37  56.41/38  59.38/38  62.57/38  70.12/38  76.16/38  81.33/38  82.04/38 
    Magnus orienteering                  10.55/35   2.34/34   3.36/25   8.22/38   3.35/29  27.39/38   2.57/21   3.19/35   7.15/35   6.04/31   5.17/36   0.31/25 
    Kuncířová Kamila           DISK       5.44/     7.01/    13.21/    15.12/    17.22/    30.15/         /    36.18/    39.35/    42.28/    45.38/    46.04/   
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              5.44/     1.17/     6.20/     1.51/     2.10/    12.53/         /         /     3.17/     2.53/     3.10/     0.26/   
    Píšová Lucie               DISK       3.55/     5.06/     8.22/    10.31/    13.03/         /    36.40/    38.02/    41.23/    44.24/    48.11/    48.42/   
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.55/     1.11/     3.16/     2.09/     2.32/         /         /     1.22/     3.21/     3.01/     3.47/     0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35A        2.8km  205m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-44      3-48      4-50      5-62      6-54      7-74      8-76      9-78     10-81     11-70     12-100   
  1 Křivdová Lenka                 34.08  2.30/1*   3.50/1*   5.39/1*   7.43/1*  10.42/1*  13.37/3   24.34/1*  25.47/1*  28.26/1*  30.28/1*  32.13/1*  33.43/1*  34.08/1* 
    KOB Choceň                            2.30/1*   1.20/1*   1.49/5    2.04/12   2.59/12   2.55/14  10.57/2    1.13/8    2.39/8    2.02/5    1.45/1*   1.30/11   0.25/2  
  2 Kopecká  Marcela               34.46  3.09/3    5.02/3    6.46/2    8.19/2   10.45/2   13.04/1*  25.47/3   26.36/2   28.51/2   31.09/2   33.07/2   34.21/2   34.46/2  
    OK 99 Hradec Králové                  3.09/3    1.53/9    1.44/4    1.33/1*   2.26/3    2.19/5   12.43/10   0.49/1*   2.15/1*   2.18/11   1.58/4    1.14/1*   0.25/2  
  3 Škorpilová Jana                35.08  3.11/4    5.09/5    6.52/3    8.27/3   10.57/3   13.32/2   25.22/2   26.36/2   29.32/3   31.23/3   33.16/3   34.45/3   35.08/3  
    USK Praha                             3.11/4    1.58/10   1.43/3    1.35/2    2.30/5    2.35/8   11.50/5    1.14/10   2.56/13   1.51/1*   1.53/3    1.29/10   0.23/1* 
  4 Smutná Jana                    35.52  4.12/11   5.38/8    7.42/8    9.46/9   12.27/8   15.48/10  26.40/6   27.40/5   30.15/5   32.21/4   34.08/4   35.27/4   35.52/4  
    OOB Vamberk                           4.12/11   1.26/2    2.04/12   2.04/12   2.41/6    3.21/16  10.52/1*   1.00/4    2.35/5    2.06/8    1.47/2    1.19/2    0.25/2  
  5 Švadlenová Ivana               36.51  3.11/4    4.58/2    6.59/4    9.36/7   12.31/9   14.48/6   26.28/5   27.38/4   30.14/4   32.50/6   35.05/5   36.25/5   36.51/5  
    KOB Choceň                            3.11/4    1.47/7    2.01/10   2.37/17   2.55/10   2.17/3   11.40/3    1.10/7    2.36/6    2.36/16   2.15/9    1.20/4    0.26/8  
  6 Wengrin Ágnes                  37.32  3.20/6    5.11/6    7.01/5    8.45/4   12.03/5   14.17/5   27.18/8   28.51/9   31.39/9   33.43/9   35.47/8   37.06/7   37.32/6  
    Tipo TKE, Hungary                     3.20/6    1.51/8    1.50/7    1.44/6    3.18/14   2.14/2   13.01/12   1.33/17   2.48/9    2.04/6    2.04/5    1.19/2    0.26/8  
  7 Henychová Zuzana               37.35  3.53/9    5.36/7    7.12/6    8.55/5   11.11/4   13.56/4   26.14/4   27.41/6   30.31/6   32.25/5   35.21/6   37.03/6   37.35/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.53/9    1.43/5    1.36/1*   1.43/4    2.16/1*   2.45/12  12.18/6    1.27/15   2.50/10   1.54/2    2.56/15   1.42/15   0.32/17 
  8 Myslivcová Lenka               37.47  4.51/15   7.02/14   8.41/13  10.20/12  12.48/10  15.28/9   27.15/7   28.40/8   31.10/7   33.33/7   35.39/7   37.19/8   37.47/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              4.51/15   2.11/13   1.39/2    1.39/3    2.28/4    2.40/9   11.47/4    1.25/13   2.30/4    2.23/13   2.06/7    1.40/14   0.28/10 
  9 Filipová Ivana                 38.05  3.29/7    5.06/4    8.14/12  10.02/10  12.58/11  15.01/7   27.31/9   28.33/7   31.34/8   33.38/8   36.00/9   37.32/9   38.05/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.29/7    1.37/4    3.08/17   1.48/7    2.56/11   2.03/1*  12.30/8    1.02/5    3.01/15   2.04/6    2.22/12   1.32/12   0.33/19 
 10 Dulovcová Marie                38.56  3.33/8    5.50/11   7.48/9    9.44/8   12.25/7   16.43/11  29.41/10  30.37/10  33.03/10  35.01/10  37.05/10  38.28/10  38.56/10 
    TJ Sokol Křemže                       3.33/8    2.17/15   1.58/9    1.56/11   2.41/6    4.18/18  12.58/11   0.56/3    2.26/3    1.58/3    2.04/5    1.23/6    0.28/10 
 11 Sedlářová Pavla                40.43  3.06/2    5.40/9    7.37/7    9.28/6   12.14/6   15.09/8   31.38/14  32.32/14  34.54/13  36.52/12  38.58/11  40.18/11  40.43/11 
    SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.        3.06/2    2.34/17   1.57/8    1.51/9    2.46/8    2.55/14  16.29/19   0.54/2    2.22/2    1.58/3    2.06/7    1.20/4    0.25/2  
 12 Müllerová Zorka                41.07  4.45/14   6.11/12   8.13/11  10.05/11  15.54/17  18.12/16  30.31/12  31.46/12  34.36/12  36.53/13  39.15/13  40.39/12  41.07/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.45/14   1.26/2    2.02/11   1.52/10   5.49/19   2.18/4   12.19/7    1.15/11   2.50/10   2.17/10   2.22/12   1.24/7    0.28/10 
 13 Němečková Jarmila              41.22  5.32/18   7.47/17  10.07/16  12.12/16  15.05/13  17.53/14  30.26/11  31.39/11  34.29/11  36.48/11  39.04/12  40.53/13  41.22/13 
    SK OK 24 Praha                        5.32/18   2.15/14   2.20/14   2.05/14   2.53/9    2.48/13  12.33/9    1.13/8    2.50/10   2.19/12   2.16/10   1.49/17   0.29/14 
 14 Oncirková Monika               43.05  5.53/19   9.18/19  11.07/17  12.50/17  15.11/14  17.54/15  32.10/15  33.55/16  36.31/15  38.43/14  41.05/14  42.33/14  43.05/14 
    SKOB Ostrov                           5.53/19   3.25/18   1.49/5    1.43/4    2.21/2    2.43/10  14.16/15   1.45/18   2.36/6    2.12/9    2.22/12   1.28/8    0.32/17 
 15 Ehlová Pavla                   43.10  5.11/16   7.17/15   9.43/15  11.33/14  14.53/12  17.27/12  31.04/13  32.12/13  35.39/14  38.56/15  41.14/15  42.42/15  43.10/15 
    SK Žabovřesky Brno                    5.11/16   2.06/12   2.26/15   1.50/8    3.20/15   2.34/7   13.37/13   1.08/6    3.27/17   3.17/18   2.18/11   1.28/8    0.28/10 
 16 Pavlů Veronika                 47.03  5.22/17   7.26/16   9.41/14  11.46/15  15.28/16  17.52/13  32.16/16  33.46/15  37.00/16  39.23/16  44.49/16  46.34/16  47.03/16 
    SK Praga Praha                        5.22/17   2.04/11   2.15/13   2.05/14   3.42/16   2.24/6   14.24/16   1.30/16   3.14/16   2.23/13   5.26/19   1.45/16   0.29/14 
 17 Jakubecz Andrea                47.37  3.59/10   5.44/10   8.12/10  11.29/13  15.19/15  19.08/17  33.43/17  35.51/17  38.47/17  41.31/17  45.35/17  47.08/17  47.37/17 
    Q&Sz Orienteering Hungary             3.59/10   1.45/6    2.28/16   3.17/19   3.50/17   3.49/17  14.35/17   2.08/19   2.56/13   2.44/17   4.04/17   1.33/13   0.29/14 
 18 Kulhavá Jarmila                53.13  4.15/12   6.34/13  11.44/18  14.33/18  17.33/18  20.16/18  35.17/18  36.42/18  40.09/18  46.00/18  50.23/18  52.48/18  53.13/18 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.15/12   2.19/16   5.10/19   2.49/18   3.00/13   2.43/10  15.01/18   1.25/13   3.27/17   5.51/19   4.23/18   2.25/19   0.25/2  
 19 Holper Antónia                 53.28  4.21/13   8.34/18  13.32/19  16.01/19  20.36/19  25.27/19  39.34/19  40.57/19  44.41/19  47.12/19  50.56/19  53.03/19  53.28/19 
    Tipo TKE, Hungary                     4.21/13   4.13/19   4.58/18   2.29/16   4.35/18   4.51/19  14.07/14   1.23/12   3.44/19   2.31/15   3.44/16   2.07/18   0.25/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35B        2.4km  180m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-60      2-49      3-51      4-54      5-55      6-73      7-75      8-77      9-80     10-71     11-70     12-100   
  1 Picková Helena                 36.22  3.17/4    6.06/4    7.13/2    9.13/2   10.30/2   23.56/2   25.54/1*  27.36/1*  30.30/1*  32.36/1*  34.25/1*  35.57/1*  36.22/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.17/4    2.49/7    1.07/2    2.00/2    1.17/4   13.26/4    1.58/1*   1.42/1*   2.54/4    2.06/5    1.49/15   1.32/2    0.25/2  
  2 Posseltová Romana              43.20  2.57/2    6.57/6    8.14/6   10.49/5   12.25/5   24.02/3   27.32/3   30.01/2   36.01/4   38.20/4   41.03/3   42.55/3   43.20/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.57/2    4.00/17   1.17/5    2.35/9    1.36/11  11.37/1*   3.30/16   2.29/9    6.00/28   2.19/13   2.43/26   1.52/11   0.25/2  
  3 Azebová  Martina               45.09  3.07/3    6.05/3    7.38/4   10.09/4   11.28/4   25.01/4   27.50/4   30.54/3   34.05/2   36.18/2   43.03/6   44.36/4   45.09/4  
    OK 99 Hradec Králové                  3.07/3    2.58/10   1.33/16   2.31/6    1.19/7   13.33/5    2.49/8    3.04/21   3.11/8    2.13/11   6.45/33   1.33/3    0.33/24 
  4 Christophová Dagmar            45.19  4.31/15   7.44/9    9.15/9   15.40/20  16.30/17  30.57/7   33.48/7   35.32/6   38.34/5   40.46/5   42.44/4   44.53/5   45.19/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.31/15   3.13/13   1.31/14   6.25/32   0.50/1*  14.27/8    2.51/10   1.44/2    3.02/6    2.12/10   1.58/19   2.09/18   0.26/4  
  5 Zimmermannová Milena           45.32  5.02/18   8.18/13   9.30/11  11.48/9   14.09/10  28.53/5   32.17/6   36.34/7   39.19/7   41.30/6   42.46/5   45.00/6   45.32/6  
    TJ Sokol Křemže                       5.02/18   3.16/14   1.12/3    2.18/4    2.21/22  14.44/9    3.24/13   4.17/27   2.45/1*   2.11/7    1.16/5    2.14/20   0.32/21 
  6 Korčáková Jana                 47.28  3.18/5    7.46/10   9.21/10  12.02/10  13.39/9   29.13/6   31.56/5   34.25/5   38.59/6   42.03/7   43.45/7   46.51/7   47.28/7  
    SKOB Zlín                             3.18/5    4.28/19   1.35/18   2.41/13   1.37/12  15.34/12   2.43/3    2.29/9    4.34/21   3.04/19   1.42/11   3.06/31   0.37/29 
  7 Červinková Jitka               47.30  4.11/12  10.42/19  12.03/19  14.38/17  16.13/16  31.32/10  34.16/9   38.22/11  41.14/8   43.28/8   44.41/8   46.58/8   47.30/8  
    SK OK 24 Praha                        4.11/12   6.31/31   1.21/8    2.35/9    1.35/10  15.19/10   2.44/4    4.06/26   2.52/3    2.14/12   1.13/4    2.17/21   0.32/21 
  8 Koucká Ivana                   47.33  4.24/14   9.16/17  10.31/16  13.04/14  15.03/12  31.27/9   36.39/14  38.41/12  41.30/10  44.00/10  45.33/10  47.03/9   47.33/9  
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.24/14   4.52/21   1.15/4    2.33/7    1.59/18  16.24/13   5.12/31   2.02/4    2.49/2    2.30/14   1.33/8    1.30/1*   0.30/16 
  9 Vyškovská Radka                47.46 12.10/30  14.35/29  15.59/28  20.15/28  21.32/27  33.47/15  36.28/13  38.47/13  42.06/12  44.17/11  45.27/9   47.17/10  47.46/10 
    TJ Zbrojovka Vsetín                  12.10/30   2.25/4    1.24/9    4.16/30   1.17/4   12.15/3    2.41/2    2.19/6    3.19/13   2.11/7    1.10/2    1.50/10   0.29/13 
 10 Jelínková Marta                47.58  4.02/10   7.10/7    8.47/8   11.46/8   13.36/7   33.13/13  36.00/11  38.16/10  41.28/9   43.37/9   45.46/11  47.31/11  47.58/11 
    KOB Choceň                            4.02/10   3.08/12   1.37/19   2.59/18   1.50/16  19.37/21   2.47/5    2.16/5    3.12/9    2.09/6    2.09/21   1.45/8    0.27/9  
 11 Benešová Iva                   48.30 12.45/31  15.28/30  16.55/30  19.30/26  20.46/24  34.36/16  37.23/16  39.15/14  42.28/14  44.39/12  46.23/12  48.01/12  48.30/12 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          12.45/31   2.43/5    1.27/12   2.35/9    1.16/3   13.50/6    2.47/5    1.52/3    3.13/11   2.11/7    1.44/12   1.38/4    0.29/13 
 12 Semrádová Jitka                50.59  3.38/7    6.26/5    8.06/5   11.09/6   15.42/14  31.08/8   34.05/8   37.19/8   42.16/13  45.09/13  47.50/13  50.29/13  50.59/13 
    KOB Choceň                            3.38/7    2.48/6    1.40/21   3.03/20   4.33/31  15.26/11   2.57/11   3.14/22   4.57/22   2.53/16   2.41/25   2.39/27   0.30/16 
 13 Končáková Kateřina             51.53  3.59/9    8.26/15  10.20/14  13.02/13  15.20/13  32.22/11  35.09/10  38.05/9   41.46/11  47.04/14  48.58/14  51.27/15  51.53/14 
    Sokol Holešov                         3.59/9    4.27/18   1.54/25   2.42/14   2.18/21  17.02/16   2.47/5    2.56/16   3.41/14   5.18/31   1.54/17   2.29/25   0.26/4  
 14 Mutinská Zdeňka                51.59  5.07/19   7.10/7    8.28/7   11.32/7   13.13/6   33.01/12  36.52/15  43.23/18  46.21/17  48.16/16  49.24/15  51.26/14  51.59/15 
    SK Hlinsko                            5.07/19   2.03/1*   1.18/6    3.04/22   1.41/14  19.48/22   3.51/21   6.31/31   2.58/5    1.55/2    1.08/1*   2.02/16   0.33/24 
 15 Roudná Eva                     52.11  4.07/11   9.31/18  10.57/18  15.07/18  16.37/18  34.47/17  37.36/17  40.28/16  44.39/16  47.34/15  49.41/16  51.39/16  52.11/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.07/11   5.24/26   1.26/11   4.10/29   1.30/9   18.10/18   2.49/8    2.52/14   4.11/17   2.55/17   2.07/20   1.58/14   0.32/21 
 16 Hlaváčková  Renata             54.09  4.14/13   9.08/16  10.48/17  13.55/15  15.49/15  33.20/14  36.20/12  39.15/14  44.28/15  48.28/17  52.03/17  53.43/17  54.09/17 
    OK 99 Hradec Králové                  4.14/13   4.54/23   1.40/21   3.07/23   1.54/17  17.31/17   3.00/12   2.55/15   5.13/24   4.00/27   3.35/29   1.40/7    0.26/4  
 17 Hrušková Lenka                 57.26 13.59/32  17.00/32  18.24/31  20.57/30  23.53/30  40.54/22  44.30/22  46.54/21  50.06/18  52.52/18  54.42/18  57.00/18  57.26/18 
    Klub turistů a lyžařů Brno           13.59/32   3.01/11   1.24/9    2.33/7    2.56/27  17.01/15   3.36/18   2.24/7    3.12/9    2.46/15   1.50/16   2.18/22   0.26/4  
 18 Zalabová Martina               58.03  3.24/6    5.46/2    7.19/3    9.38/3   10.56/3   37.22/19  43.10/20  46.07/20  50.16/19  53.46/19  55.30/19  57.36/19  58.03/19 
    Sportcentrum Jičín                    3.24/6    2.22/3    1.33/16   2.19/5    1.18/6   26.26/28   5.48/33   2.57/17   4.09/16   3.30/25   1.44/12   2.06/17   0.27/9  
 19 Frömmelová Dana                58.35  3.46/8    8.23/14  10.29/15  14.23/16  19.35/22  36.31/18  39.57/18  42.59/17  50.44/20  53.50/20  55.46/20  58.08/20  58.35/20 
    Ulita Broumov                         3.46/8    4.37/20   2.06/30   3.54/28   5.12/33  16.56/14   3.26/14   3.02/20   7.45/31   3.06/22   1.56/18   2.22/23   0.27/9  
 20 Maňáková  Silvie               58.43  5.25/20   8.16/12   9.34/12  12.12/11  13.36/7   42.34/24  46.43/24  49.14/23  52.29/22  54.32/21  56.05/21  58.17/21  58.43/21 
    OK 99 Hradec Králové                  5.25/20   2.51/9    1.18/6    2.38/12   1.24/8   28.58/29   4.09/26   2.31/11   3.15/12   2.03/3    1.33/8    2.12/19   0.26/4  
 21 Vlachová Hana                  59.57  8.16/26  11.53/23  13.49/23  16.49/23  18.48/21  41.22/23  45.51/23  48.19/22  52.50/23  55.54/22  57.34/22  59.26/22  59.57/22 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               8.16/26   3.37/15   1.56/26   3.00/19   1.59/18  22.34/26   4.29/30   2.28/8    4.31/20   3.04/19   1.40/10   1.52/11   0.31/20 
 22 Dubnová Lenka                  61.52 10.10/28  13.51/27  15.54/27  18.41/25  21.14/25  43.29/26  47.17/26  50.14/25  54.42/24  57.55/24  59.43/24  61.22/23  61.52/23 
    KOB Děčín                            10.10/28   3.41/16   2.03/29   2.47/16   2.33/25  22.15/25   3.48/19   2.57/17   4.28/18   3.13/23   1.48/14   1.39/5    0.30/16 
 23 Pološčuková Monika             61.57  8.44/27  13.39/26  15.09/26  20.33/29  23.29/29  42.46/25  46.51/25  53.17/27  56.27/26  58.19/25  59.30/23  61.28/24  61.57/24 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           8.44/27   4.55/24   1.30/13   5.24/31   2.56/27  19.17/19   4.05/24   6.26/30   3.10/7    1.52/1*   1.11/3    1.58/14   0.29/13 
 24 Nechutová Alena                64.52  5.31/21  11.10/22  12.54/22  15.57/21  18.03/20  38.54/20  42.22/19  45.37/19  51.34/21  57.45/23  61.08/25  63.52/25  64.52/25 
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.31/21   5.39/27   1.44/23   3.03/20   2.06/20  20.51/23   3.28/15   3.15/23   5.57/27   6.11/32   3.23/28   2.44/28   1.00/33 
 25 Valachová Jana                 66.03  4.33/16  11.01/21  12.32/20  16.20/22  21.31/26  45.47/27  50.02/27  52.44/26  59.26/27  62.21/27  63.47/26  65.35/26  66.03/26 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.33/16   6.28/30   1.31/14   3.48/27   5.11/32  24.16/27   4.15/28   2.42/13   6.42/30   2.55/17   1.26/7    1.48/9    0.28/12 
 26 Sedláčková Jana                67.05  6.15/23  12.42/25  14.32/24  17.50/24  19.38/23  38.58/21  43.15/21  49.50/24  55.09/25  61.21/26  63.55/27  66.26/27  67.05/27 
    Sokol Holešov                         6.15/23   6.27/29   1.50/24   3.18/24   1.48/15  19.20/20   4.17/29   6.35/32   5.19/25   6.12/33   2.34/24   2.31/26   0.39/30 
 27 Kukolová Alena                 73.02  6.26/25  12.29/24  15.01/25  23.33/32  26.04/31  47.50/29  52.04/29  55.52/28  62.19/29  65.39/28  69.34/28  72.27/28  73.02/28 
    TJ Slovan Luhačovice                  6.26/25   6.03/28   2.32/31   8.32/33   2.31/23  21.46/24   4.14/27   3.48/25   6.27/29   3.20/24   3.55/30   2.53/30   0.35/28 
 28 Kamarytová Martina             73.25 14.52/33  22.56/33  28.54/33  31.10/33  34.52/33  47.02/28  51.09/28  56.11/29  65.36/30  68.40/30  71.00/30  72.55/29  73.25/29 
    MLOK Mariánské Lázně                 14.52/33   8.04/32   5.58/33   2.16/3    3.42/30  12.10/2    4.07/25   5.02/28   9.25/32   3.04/19   2.20/23   1.55/13   0.30/16 
 29 Suková Renata                  73.34  5.00/17   7.49/11   9.45/13  12.31/12  14.11/11  50.53/30  54.49/30  57.47/30  62.15/28  66.10/29  70.09/29  73.00/30  73.34/30 
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.00/17   2.49/7    1.56/26   2.46/15   1.40/13  36.42/32   3.56/22   2.58/19   4.28/18   3.55/26   3.59/31   2.51/29   0.34/26 
 30 Kučerová Lada                  81.07 11.28/29  16.44/31  19.32/32  23.14/31  26.08/32  57.02/32  61.04/32  64.38/31  69.47/31  74.07/31  76.54/31  80.21/31  81.07/31 
    TJ Lokomotiva Beroun                 11.28/29   5.16/25   2.48/32   3.42/26   2.54/26  30.54/30   4.02/23   3.34/24   5.09/23   4.20/28   2.47/27   3.27/32   0.46/31 
 31 Nieke Sabine                   93.54  6.24/24  14.30/28  16.30/29  20.04/27  23.02/28  55.22/31  60.58/31  74.35/33  80.03/32  84.49/32  89.38/32  93.07/32  93.54/32 
    USV TU DRESDEN                        6.24/24   8.06/33   2.00/28   3.34/25   2.58/29  32.20/31   5.36/32  13.37/33   5.28/26   4.46/29   4.49/32   3.29/33   0.47/32 
 32 Douchová Jaroslava            100.52  6.06/22  10.58/20  12.35/21  15.25/19  17.56/19  66.05/33  69.53/33  72.31/32  90.48/33  95.38/33  97.55/33 100.18/33 100.52/33 
    TJ Start Náchod                       6.06/22   4.52/21   1.37/19   2.50/17   2.31/23  48.09/33   3.48/19   2.38/12  18.17/33   4.50/30   2.17/22   2.23/24   0.34/26 
 33 Smrčková Věra             MS   40.44  2.43/1*   4.52/1*   5.47/1*   7.37/1*   8.34/1*  22.35/1*  26.10/2   31.15/4   35.21/3   37.24/3   38.44/2   40.23/2   40.44/2  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.43/1*   2.09/2    0.55/1*   1.50/1*   0.57/2   14.01/7    3.35/17   5.05/29   4.06/15   2.03/3    1.20/6    1.39/5    0.21/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45A        2.4km  170m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-46      3-50      4-56      5-63      6-80      7-73      8-70      9-100   
  1 Rybářová Lenka                 34.34  3.59/4    7.21/4    9.56/4   12.38/2   15.14/2   26.04/3   28.23/1*  32.12/1*  34.04/1*  34.34/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  3.59/4    3.22/4    2.35/8    2.42/1*   2.36/16  10.50/3    2.19/1*   3.49/1*   1.52/9    0.30/12 
  2 Mádlová Iva                    36.14  3.50/2    6.49/2    9.07/1*  13.15/4   15.19/3   24.25/2   29.51/2   33.47/2   35.49/2   36.14/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.50/2    2.59/3    2.18/3    4.08/18   2.04/4    9.06/2    5.26/17   3.56/3    2.02/16   0.25/1* 
  3 Kettnerová Lenka               38.25  4.54/9    8.47/10  11.15/7   14.41/8   16.42/8   29.21/6   31.53/4   36.20/4   37.57/3   38.25/3  
    TJ Sokol Hostivice                    4.54/9    3.53/13   2.28/6    3.26/11   2.01/3   12.39/9    2.32/2    4.27/6    1.37/1*   0.28/5  
  4 Víchová Ladislava              38.28  3.58/3    7.32/5    9.56/4   13.48/5   16.02/5   27.15/4   30.52/3   36.05/3   37.59/4   38.28/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.58/3    3.34/7    2.24/5    3.52/17   2.14/6   11.13/4    3.37/10   5.13/10   1.54/10   0.29/11 
  4 Fantová Libuše                 38.28  3.48/1*   6.45/1*   9.16/3   12.02/1*  14.16/1*  23.21/1*  32.09/5   36.22/5   38.00/5   38.28/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.48/1*   2.57/2    2.31/7    2.46/3    2.14/6    9.05/1*   8.48/20   4.13/4    1.38/2    0.28/5  
  6 Juračková Jana                 39.30  4.13/6    7.00/3    9.08/2   12.46/3   15.57/4   30.20/11  33.13/8   37.05/6   39.02/6   39.30/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.13/6    2.47/1*   2.08/1*   3.38/14   3.11/20  14.23/18   2.53/5    3.52/2    1.57/11   0.28/5  
  7 Králová Zdenka                 40.25  3.59/4    9.48/17  12.07/13  14.51/9   16.51/9   31.06/12  33.42/10  38.07/8   39.55/8   40.25/8  
    SK Severka Šumperk                    3.59/4    5.49/19   2.19/4    2.44/2    2.00/2   14.15/17   2.36/3    4.25/5    1.48/6    0.30/12 
  8 Pokorná Eva                    40.35  5.06/13   9.24/14  12.06/12  14.56/11  17.24/12  29.27/7   32.48/7   38.19/9   40.04/9   40.35/9  
    KOB Temelín                           5.06/13   4.18/15   2.42/11   2.50/4    2.28/15  12.03/5    3.21/7    5.31/12   1.45/5    0.31/16 
  9 Vlažná Mirka                   41.27  5.00/11   8.41/9   11.20/8   14.29/7   16.37/7   29.56/9   33.17/9   39.00/10  41.00/10  41.27/10 
    TJ Slovan Luhačovice                  5.00/11   3.41/9    2.39/10   3.09/5    2.08/5   13.19/13   3.21/7    5.43/15   2.00/13   0.27/2  
 10 Petrželová Alena               42.22  4.38/7    8.17/6   10.31/6   14.09/6   16.25/6   29.07/5   34.00/11  39.41/11  41.54/11  42.22/11 
    Lokomotiva Trutnov                    4.38/7    3.39/8    2.14/2    3.38/14   2.16/8   12.42/10   4.53/13   5.41/13   2.13/18   0.28/5  
 11 Panchártková Jitka             43.15  5.33/15   9.21/13  12.21/15  15.37/15  19.00/16  31.09/13  35.58/13  40.48/12  42.48/12  43.15/12 
    OK 99 Hradec Králové                  5.33/15   3.48/12   3.00/16   3.16/8    3.23/21  12.09/7    4.49/11   4.50/9    2.00/13   0.27/2  
 12 Hušková Eva                    44.08  5.02/12   8.28/7   11.43/11  14.52/10  17.11/11  31.10/14  36.02/14  41.44/13  43.41/13  44.08/13 
    SK lyžování a OB Nová Paka            5.02/12   3.26/5    3.15/19   3.09/5    2.19/11  13.59/14   4.52/12   5.42/14   1.57/11   0.27/2  
 13 Procházková Miluše             44.27  4.56/10   8.39/8   11.21/9   15.03/12  17.00/10  29.32/8   34.56/12  42.14/14  43.57/14  44.27/14 
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.56/10   3.43/10   2.42/11   3.42/16   1.57/1*  12.32/8    5.24/16   7.18/19   1.43/4    0.30/12 
 14 Pecková Ivana                  46.10  4.38/7    9.43/16  13.35/18  16.45/17  19.11/17  33.25/17  37.00/15  42.51/15  45.36/15  46.10/15 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.38/7    5.05/18   3.52/21   3.10/7    2.26/13  14.14/16   3.35/9    5.51/16   2.45/21   0.34/19 
 15 Fejlková Alice                 46.59  5.06/13   8.50/11  11.37/10  15.11/13  18.17/14  32.27/16  37.42/16  44.35/16  46.26/16  46.59/16 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.06/13   3.44/11   2.47/13   3.34/13   3.06/18  14.10/15   5.15/14   6.53/18   1.51/7    0.33/18 
 16 Kohlová Alena                  47.36  5.35/16   9.32/15  12.39/16  15.56/16  18.22/15  31.26/15  40.48/17  45.17/17  47.08/17  47.36/17 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   5.35/16   3.57/14   3.07/17   3.17/9    2.26/13  13.04/12   9.22/21   4.29/7    1.51/7    0.28/5  
 17 Vilnerová Eva                  51.14  7.46/20  12.12/19  15.27/19  18.59/19  22.09/19  36.32/18  43.12/18  48.32/18  50.42/18  51.14/18 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.46/20   4.26/17   3.15/19   3.32/12   3.10/19  14.23/18   6.40/19   5.20/11   2.10/17   0.32/17 
 18 Kubíčková Marcela              57.48  6.31/19  20.06/20  22.44/20  30.41/20  33.00/20  46.02/20  49.02/20  55.40/19  57.18/19  57.48/19 
    OK 99 Hradec Králové                  6.31/19  13.35/21   2.38/9    7.57/21   2.19/11  13.02/11   3.00/6    6.38/17   1.38/2    0.30/12 
 19 Mrštíková Hana                 60.42  6.00/18  10.20/18  13.19/17  17.58/18  20.49/18  43.37/19  48.59/19  57.32/20  60.00/20  60.42/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.00/18   4.20/16   2.59/15   4.39/19   2.51/17  22.48/21   5.22/15   8.33/21   2.28/20   0.42/21 
 20 Baziková Lucie                 69.34 13.32/21  24.50/21  28.01/21  32.56/21  35.13/21  52.44/21  58.47/21  66.47/21  69.06/21  69.34/21 
    OOB TJ Sokol Troja                   13.32/21  11.18/20   3.11/18   4.55/20   2.17/9   17.31/20   6.03/18   8.00/20   2.19/19   0.28/5  
 21 Poštolková Andrea         MS   40.08  5.47/17   9.20/12  12.08/14  15.33/14  17.50/13  29.58/10  32.43/6   37.32/7   39.32/7   40.08/7  
    TJ Start Náchod                       5.47/17   3.33/6    2.48/14   3.25/10   2.17/9   12.08/6    2.45/4    4.49/8    2.00/13   0.36/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45B        2.2km  150m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-60      2-49      3-52      4-55      5-63      6-82      7-80      8-72      9-70     10-100   
  1 Syslová Iva                    34.27  3.18/2    6.08/3    9.29/2   13.52/3   16.04/2   18.50/2   26.25/2   29.41/1*  32.18/1*  33.56/1*  34.27/1* 
    OOB Třebíč                            3.18/2    2.50/4    3.21/10   4.23/8    2.12/7    2.46/2    7.35/1*   3.16/8    2.37/14   1.38/1*   0.31/9  
  2 Havlíčková Jindra              36.25  3.13/1*   5.46/1*   8.57/1*  11.58/1*  14.21/1*  17.19/1*  26.01/1*  32.07/3   34.05/3   35.54/3   36.25/2  
    Sokol Kostelec n. Č.l.                3.13/1*   2.33/1*   3.11/5    3.01/1*   2.23/10   2.58/3    8.42/8    6.06/21   1.58/1*   1.49/5    0.31/9  
  3 Dudová Hana                    36.28  3.53/6    7.02/4   10.07/4   14.32/5   16.20/3   19.23/3   27.57/3   31.19/2   33.43/2   35.52/2   36.28/3  
    SK Kotlářka Praha                     3.53/6    3.09/9    3.05/3    4.25/9    1.48/3    3.03/6    8.34/7    3.22/10   2.24/11   2.09/17   0.36/19 
  4 Rychlíková Blanka              38.16  6.42/17   9.42/13  13.04/12  17.42/12  19.28/10  22.33/10  30.56/7   33.48/6   36.07/5   37.47/4   38.16/4  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               6.42/17   3.00/5    3.22/12   4.38/13   1.46/2    3.05/8    8.23/5    2.52/2    2.19/10   1.40/3    0.29/4  
  5 Hrouzová Jiřina                38.21  3.43/5    7.05/5   10.19/5   14.51/6   17.35/6   21.00/7   30.11/5   33.34/5   35.41/4   37.47/4   38.21/5  
    TJ Loko Krnov                         3.43/5    3.22/13   3.14/6    4.32/10   2.44/16   3.25/12   9.11/10   3.23/11   2.07/4    2.06/15   0.34/17 
  6 Kynčlová Miroslava             39.08  3.34/4    7.24/8   10.41/6   14.20/4   16.54/5   20.11/4   30.19/6   33.29/4   36.07/5   38.27/6   39.08/6  
    OK Jilemnice                          3.34/4    3.50/17   3.17/7    3.39/3    2.34/13   3.17/11  10.08/14   3.10/6    2.38/15   2.20/18   0.41/21 
  7 Peremská Dana                  40.11  4.27/10   7.43/9   11.39/10  16.15/9   18.37/8   22.04/8   32.46/11  35.39/7   37.51/7   39.39/7   40.11/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.27/10   3.16/10   3.56/18   4.36/11   2.22/9    3.27/13  10.42/15   2.53/3    2.12/8    1.48/4    0.32/12 
  8 Vlčková Pavla                  40.13  3.24/3    6.04/2    9.41/3   13.08/2   16.33/4   20.19/5   31.18/8   35.41/8   37.51/7   39.44/8   40.13/8  
    SK Týniště nad Orlicí                 3.24/3    2.40/3    3.37/15   3.27/2    3.25/22   3.46/18  10.59/16   4.23/14   2.10/6    1.53/6    0.29/4  
  9 Troupová Vladěna               40.20  5.06/12   9.44/14  13.29/14  18.17/13  21.15/14  24.46/14  32.52/12  35.50/10  37.57/9   39.51/9   40.20/9  
    TJ Sokol Křemže                       5.06/12   4.38/20   3.45/16   4.48/17   2.58/18   3.31/15   8.06/2    2.58/4    2.07/4    1.54/7    0.29/4  
 10 Doležalová Iva                 40.22  3.57/7    9.40/12  13.26/13  17.30/10  20.23/11  24.18/12  32.32/10  35.44/9   38.14/10  39.52/10  40.22/10 
    SK Týniště nad Orlicí                 3.57/7    5.43/23   3.46/17   4.04/6    2.53/17   3.55/19   8.14/4    3.12/7    2.30/12   1.38/1*   0.30/8  
 11 Doležalová Lucie               41.32  4.01/8    7.23/7   10.41/6   15.45/7   17.37/7   20.38/6   28.47/4   36.19/11  39.08/11  41.04/11  41.32/11 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.01/8    3.22/13   3.18/8    5.04/18   1.52/4    3.01/5    8.09/3    7.32/23   2.49/17   1.56/9    0.28/3  
 12 Cabalková Ivana                44.09  5.25/15   7.59/10  11.32/8   16.11/8   18.41/9   22.21/9   32.13/9   39.02/13  41.34/13  43.42/12  44.09/12 
    OOB Sokol Žamberk                     5.25/15   2.34/2    3.33/14   4.39/14   2.30/12   3.40/17   9.52/12   6.49/22   2.32/13   2.08/16   0.27/1* 
 13 Sklenářová Jana                44.31  4.19/9    7.20/6   11.52/11  18.28/14  21.03/13  24.37/13  34.15/13  37.33/12  41.31/12  43.59/14  44.31/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.19/9    3.01/6    4.32/20   6.36/21   2.35/14   3.34/16   9.38/11   3.18/9    3.58/24   2.28/19   0.32/12 
 13 Nováková Jana                  44.31  4.36/11  10.28/17  13.49/15  17.30/10  20.47/12  24.14/11  35.31/14  39.59/14  42.02/14  43.56/13  44.31/13 
    SK lyžování a OB Nová Paka            4.36/11   5.52/24   3.21/10   3.41/4    3.17/21   3.27/13  11.17/19   4.28/15   2.03/3    1.54/7    0.35/18 
 15 Šilhavá Jana                   46.36 11.15/21  14.23/21  17.30/19  22.06/17  24.11/17  27.20/16  37.16/15  41.48/15  44.06/15  46.05/15  46.36/15 
    OK Lokomotiva Plzeň                  11.15/21   3.08/8    3.07/4    4.36/11   2.05/6    3.09/9    9.56/13   4.32/16   2.18/9    1.59/10   0.31/9  
 16 Klimplová Alena                47.37 10.37/20  13.56/20  17.28/18  22.12/18  23.52/15  26.50/15  37.53/16  42.01/16  45.02/16  47.05/16  47.37/16 
    OK Lokomotiva Pardubice              10.37/20   3.19/11   3.32/13   4.44/16   1.40/1*   2.58/3   11.03/17   4.08/13   3.01/18   2.03/13   0.32/12 
 17 Šlechtová Marie                48.17 16.27/24  19.32/24  22.24/24  26.07/23  29.13/23  32.25/23  40.49/18  43.47/17  45.48/17  47.48/17  48.17/17 
    TJ Slavia Hradec Králové             16.27/24   3.05/7    2.52/2    3.43/5    3.06/20   3.12/10   8.24/6    2.58/4    2.01/2    2.00/11   0.29/4  
 18 Nožková Dagmar                 49.40 12.31/22  15.50/22  19.08/22  23.49/21  25.41/19  28.44/18  39.47/17  44.21/18  47.05/18  49.08/18  49.40/18 
    OOB Sokol Žamberk                    12.31/22   3.19/11   3.18/8    4.41/15   1.52/4    3.03/6   11.03/17   4.34/17   2.44/16   2.03/13   0.32/12 
 19 Hausvaterová Marcela           50.07  5.21/14   8.44/11  11.35/9   23.38/20  26.01/20  28.41/17  42.40/20  45.28/19  47.39/19  49.40/19  50.07/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.21/14   3.23/15   2.51/1*  12.03/23   2.23/10   2.40/1*  13.59/21   2.48/1*   2.11/7    2.01/12   0.27/1* 
 20 Šámalová Hana                  52.51 13.16/23  17.10/23  21.47/23  25.56/22  28.14/22  32.12/22  41.20/19  46.22/20  49.30/20  52.15/20  52.51/20 
    SK Praga Praha                       13.16/23   3.54/18   4.37/22   4.09/7    2.18/8    3.58/20   9.08/9    5.02/18   3.08/19   2.45/23   0.36/19 
 21 Lulayová Věra                  57.07  6.01/16   9.59/16  14.19/16  19.24/15  24.10/16  30.24/19  43.54/21  49.42/21  53.30/21  56.17/21  57.07/21 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.01/16   3.58/19   4.20/19   5.05/19   4.46/24   6.14/24  13.30/20   5.48/20   3.48/21   2.47/24   0.50/24 
 22 Rusá Lenka                     60.40  5.09/13   9.53/15  14.27/17  21.05/16  25.23/18  30.46/20  45.19/22  53.26/22  57.19/22  59.58/22  60.40/22 
    TJ Sokol Dobřichovice                 5.09/13   4.44/21   4.34/21   6.38/22   4.18/23   5.23/23  14.33/22   8.07/24   3.53/23   2.39/22   0.42/22 
 22 Hančová Hana                   60.40  7.12/18  12.39/19  17.47/21  23.03/19  26.03/21  31.15/21  48.16/23  53.55/23  57.35/23  60.08/23  60.40/22 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               7.12/18   5.27/22   5.08/23   5.16/20   3.00/19   5.12/22  17.01/23   5.39/19   3.40/20   2.33/20   0.32/12 
 24 Hanušová Jitka                 69.44  8.18/19  11.43/18  17.42/20  31.44/24  34.19/24  38.47/24  58.40/24  62.33/24  66.24/24  68.59/24  69.44/24 
    Lokomotiva Trutnov                    8.18/19   3.25/16   5.59/24  14.02/24   2.35/14   4.28/21  19.53/24   3.53/12   3.51/22   2.35/21   0.45/23 
    Hrabánková Ilona           DISK       4.13/     7.36/    11.07/         /    15.12/    18.49/    32.36/    35.53/    39.42/    42.10/    42.42/   
    SK Praga Praha                        4.13/     3.23/     3.31/         /         /     3.37/    13.47/     3.17/     3.49/     2.28/     0.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         1.8km   95m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-38      3-45      4-48      5-50      6-59      7-63      8-83      9-97    
  1 Jiranová Alena                 24.23  4.22/4    5.32/3    9.23/1*  11.50/1*  14.07/1*  15.35/1*  18.56/1*  22.53/1*  23.56/1*  24.23/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  4.22/4    1.10/6    3.51/1*   2.27/1*   2.17/2    1.28/2    3.21/1*   3.57/2    1.03/7    0.27/2  
  2 Kalibánová Jiřina              25.35  4.19/2    5.22/1*  10.01/4   12.54/3   15.20/2   16.52/2   20.39/2   24.06/2   25.06/2   25.35/2  
    SK lyžování a OB Nová Paka            4.19/2    1.03/5    4.39/6    2.53/6    2.26/3    1.32/3    3.47/3    3.27/1*   1.00/4    0.29/3  
  3 Křížová Zdenka                 27.51  4.30/5    5.24/2    9.31/2   12.18/2   16.08/4   17.34/4   22.02/4   26.29/3   27.20/3   27.51/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.30/5    0.54/3    4.07/2    2.47/5    3.50/17   1.26/1*   4.28/9    4.27/7    0.51/2    0.31/6  
  4 Langrová Eva                   29.54  4.54/6    5.41/4   10.41/5   13.10/4   16.40/5   20.36/5   24.06/5   28.30/4   29.22/4   29.54/4  
    TJ Start Náchod                       4.54/6    0.47/1*   5.00/9    2.29/2    3.30/14   3.56/18   3.30/2    4.24/6    0.52/3    0.32/7  
  5 Kutáčková Stanislava           31.51  6.08/9    8.09/8   12.58/6   16.26/6   19.19/6   21.05/6   25.33/6   29.49/6   31.14/5   31.51/5  
    Lokomotiva Trutnov                    6.08/9    2.01/14   4.49/7    3.28/12   2.53/8    1.46/5    4.28/9    4.16/4    1.25/12   0.37/12 
  6 Kohoutová Jitřenka             32.09  4.20/3    5.43/5    9.58/3   13.11/5   15.27/3   17.27/3   21.43/3   28.53/5   31.27/6   32.09/6  
    Slovan Praha                          4.20/3    1.23/8    4.15/4    3.13/9    2.16/1*   2.00/10   4.16/7    7.10/15   2.34/18   0.42/16 
  7 Krausová Marie                 32.45  5.50/8    6.52/6   14.17/7   18.15/8   20.41/7   22.40/7   26.53/7   31.12/7   32.12/7   32.45/7  
    TJ Loko Liberec                       5.50/8    1.02/4    7.25/15   3.58/17   2.26/3    1.59/8    4.13/6    4.19/5    1.00/4    0.33/8  
  8 Stehnová Hana                  36.17 12.15/19  13.27/16  17.47/14  20.32/10  23.59/12  25.38/10  30.14/10  34.45/8   35.47/8   36.17/8  
    SK Kotlářka Praha                    12.15/19   1.12/7    4.20/5    2.45/3    3.27/13   1.39/4    4.36/12   4.31/8    1.02/6    0.30/5  
  9 Novotná Ludmila                36.50  7.57/14   9.31/12  14.30/8   17.46/7   20.56/8   22.49/8   27.10/8   35.08/9   36.15/9   36.50/9  
    TJ Opava                              7.57/14   1.34/10   4.59/8    3.16/10   3.10/11   1.53/6    4.21/8    7.58/16   1.07/8    0.35/10 
 10 Martincová Helena              37.42  4.01/1*  14.20/18  20.50/18  24.00/17  26.34/14  28.33/13  32.25/12  36.27/11  37.16/11  37.42/10 
    OOB Sokol Žamberk                     4.01/1*  10.19/19   6.30/12   3.10/7    2.34/6    1.59/8    3.52/4    4.02/3    0.49/1*   0.26/1* 
 11 Dvořáková Ladislava            37.45  5.38/7    7.02/7   17.07/9   20.51/11  23.45/11  25.48/11  30.37/11  35.43/10  37.11/10  37.45/11 
    SK Praga Praha                        5.38/7    1.24/9   10.05/17   3.44/13   2.54/9    2.03/12   4.49/14   5.06/9    1.28/13   0.34/9  
 12 Ehlová Iva                     39.41  7.27/13   8.18/9   17.40/13  20.52/12  23.20/10  25.21/9   29.49/9   37.57/12  39.05/12  39.41/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      7.27/13   0.51/2    9.22/16   3.12/8    2.28/5    2.01/11   4.28/9    8.08/17   1.08/10   0.36/11 
 13 Slámová Hana                   40.19 10.40/17  13.28/17  17.38/12  20.23/9   23.08/9   29.07/14  33.07/13  38.32/13  39.50/13  40.19/13 
    TJ Tesla Brno                        10.40/17   2.48/16   4.10/3    2.45/3    2.45/7    5.59/19   4.00/5    5.25/10   1.18/11   0.29/3  
 14 Nejezchlebová Věra             43.30  8.56/16  10.47/14  17.58/15  21.24/13  25.04/13  27.28/12  34.08/14  40.28/14  42.27/14  43.30/14 
    KOB Kamenický Šenov                   8.56/16   1.51/11   7.11/14   3.26/11   3.40/16   2.24/13   6.40/17   6.20/12   1.59/16   1.03/18 
 15 Nedvídková Jitka               44.29 10.59/18  14.32/19  20.45/17  24.41/18  27.48/18  30.22/16  35.36/15  42.12/15  43.51/15  44.29/15 
    OB Rozmarýn Litoměřice               10.59/18   3.33/17   6.13/11   3.56/16   3.07/10   2.34/15   5.14/15   6.36/13   1.39/14   0.38/14 
 16 Lhotská Hana                   46.09  6.58/11   9.30/11  24.57/19  28.43/19  31.58/19  33.54/19  38.40/19  44.25/17  45.32/16  46.09/16 
    OOB Sokol Žamberk                     6.58/11   2.32/15  15.27/19   3.46/15   3.15/12   1.56/7    4.46/13   5.45/11   1.07/8    0.37/12 
 17 Malá Marie                     46.24  7.25/12  11.08/15  17.19/10  23.13/15  27.37/17  30.22/16  36.57/16  43.49/16  45.45/17  46.24/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.25/12   3.43/18   6.11/10   5.54/19   4.24/18   2.45/16   6.35/16   6.52/14   1.56/15   0.39/15 
 18 Boučková Ludmila               51.25  8.36/15  10.35/13  17.33/11  22.07/14  27.11/16  30.45/18  37.40/17  48.20/18  50.30/18  51.25/18 
    Orienteering club České Budějovice    8.36/15   1.59/13   6.58/13   4.34/18   5.04/19   3.34/17   6.55/18  10.40/18   2.10/17   0.55/17 
 19 Zmeková Míla                   54.14  6.55/10   8.49/10  19.49/16  23.33/16  27.07/15  29.35/15  38.19/18  49.55/19  53.01/19  54.14/19 
    SK Slavia Praha                       6.55/10   1.54/12  11.00/18   3.44/13   3.34/15   2.28/14   8.44/19  11.36/19   3.06/19   1.13/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.4km   70m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-32      3-31      4-65      5-97    
  1 Křivda Tomáš                   12.13  1.54/1*   4.09/1*   6.09/1*   8.22/1*  11.50/1*  12.13/1* 
    KOB Choceň                            1.54/1*   2.15/1*   2.00/1*   2.13/1*   3.28/2    0.23/5  
  2 Killar Dominik                 17.56  2.22/5    5.23/3    8.10/4   12.37/4   17.38/3   17.56/2  
    Lokomotiva Trutnov                    2.22/5    3.01/3    2.47/4    4.27/6    5.01/8    0.18/1* 
  3 Šrámek Ondřej                  18.27  2.12/3    4.59/2    8.07/3   11.27/2   16.47/2   18.27/3  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.12/3    2.47/2    3.08/6    3.20/2    5.20/10   1.40/15 
  4 Švadlena Michal                18.34  3.06/12   7.04/11  10.24/9   14.35/5   18.08/4   18.34/4  
    KOB Choceň                            3.06/12   3.58/11   3.20/8    4.11/5    3.33/3    0.26/9  
  5 Roudný Martin                  20.10  2.20/4    5.30/4    8.01/2   11.51/3   19.45/6   20.10/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.20/4    3.10/6    2.31/2    3.50/3    7.54/14   0.25/7  
  6 Jelínek Tomáš                  20.19  4.27/14   7.31/12  10.24/9   14.51/7   20.00/7   20.19/6  
    KOB Choceň                            4.27/14   3.04/4    2.53/5    4.27/6    5.09/9    0.19/2  
  7 Kavalír  Jáchym                20.51  2.33/7    6.06/6    9.21/6   16.23/8   20.22/8   20.51/7  
    OK 99 Hradec Králové                  2.33/7    3.33/8    3.15/7    7.02/12   3.59/4    0.29/11 
  8 Killar Lukáš                   22.28  3.05/11   6.10/8    8.43/5   17.27/10  22.07/9   22.28/8  
    Lokomotiva Trutnov                    3.05/11   3.05/5    2.33/3    8.44/13   4.40/7    0.21/3  
  9 Roudný Václav                  22.42  2.52/10   6.08/7    9.50/8   14.46/6   19.07/5   22.42/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.52/10   3.16/7    3.42/9    4.56/8    4.21/6    3.35/16 
 10 Richtr Lukáš                   23.15  3.23/13   6.56/10  11.23/11  16.40/9   22.30/10  23.15/10 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.23/13   3.33/8    4.27/11   5.17/11   5.50/12   0.45/12 
 11 Zobaník Michal                 24.57  2.48/9    8.09/13  13.32/12  18.46/11  24.35/11  24.57/11 
    NORD Slavia Minerva Opava             2.48/9    5.21/15   5.23/13   5.14/10   5.49/11   0.22/4  
 12 RYCERSKI Karol                 25.06  2.00/2    5.52/5    9.40/7   21.21/14  24.41/12  25.06/12 
    UKS Swietoszów                        2.00/2    3.52/10   3.48/10  11.41/14   3.20/1*   0.25/7  
 13 Filip Odstrčil                 25.15  2.26/6    6.37/9   16.37/14  20.45/13  24.52/13  25.15/13 
    neregistrovaní - Odstrcilovi          2.26/6    4.11/12  10.00/16   4.08/4    4.07/5    0.23/5  
 14 Sedláček Jan                   26.49  2.44/8    9.27/14  14.46/13  19.45/12  26.22/14  26.49/14 
    Sokol Holešov                         2.44/8    6.43/16   5.19/12   4.59/9    6.37/13   0.27/10 
 15 ULBRYCH Eryk                   71.26 12.24/15  17.32/15  25.41/15  44.41/15  70.35/15  71.26/15 
    UKS Swietoszów                       12.24/15   5.08/14   8.09/14  19.00/15  25.54/15   0.51/13 
 16 ULBRYCH Patryk                 81.39 22.28/16  27.28/16  35.44/16  54.51/16  80.48/16  81.39/16 
    UKS Swietoszów                       22.28/16   5.00/13   8.16/15  19.07/16  25.57/16   0.51/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.0km   85m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-37      3-32      4-31      5-65      6-97    
  1 Zavřel Lukáš                   20.50  2.54/1*   6.02/1*  11.53/1*  14.18/1*  17.02/1*  20.31/1*  20.50/1* 
    TJ Loko Krnov                         2.54/1*   3.08/4    5.51/2    2.25/2    2.44/3    3.29/6    0.19/1* 
  2 Růžička Adam                   22.17  5.38/6    7.38/5   12.53/2   15.02/2   19.15/2   21.55/2   22.17/2  
    OK 99 Hradec Králové                  5.38/6    2.00/1*   5.15/1*   2.09/1*   4.13/8    2.40/1*   0.22/3  
  3 Gąsior Mateusz                 25.17  3.28/3    7.11/4   14.14/4   17.06/3   21.33/5   24.50/4   25.17/3  
                                          3.28/3    3.43/8    7.03/5    2.52/6    4.27/10   3.17/3    0.27/8  
  4 Semrád Ladislav                25.36  4.14/5    6.32/2   15.00/5   17.58/5   20.50/3   25.17/5   25.36/4  
    KOB Choceň                            4.14/5    2.18/2    8.28/9    2.58/8    2.52/4    4.27/11   0.19/1* 
  5 Locker Tomáš                   26.01  4.13/4    6.36/3   14.12/3   17.14/4   21.30/4   24.48/3   26.01/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.13/4    2.23/3    7.36/7    3.02/9    4.16/9    3.18/4    1.13/12 
  6 Ptáček Patrik                  27.20  6.11/7   10.14/7   16.19/6   19.14/6   23.15/6   26.58/6   27.20/6  
    KPKS BETA Brno                        6.11/7    4.03/9    6.05/3    2.55/7    4.01/7    3.43/9    0.22/3  
  7 Nechuta David                  30.25  3.17/2    9.25/6   16.22/7   22.25/7   25.33/7   29.10/7   30.25/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.17/2    6.08/12   6.57/4    6.03/13   3.08/5    3.37/7    1.15/14 
  8 Maňák  Michal                  32.21 12.00/12  15.36/11  22.46/10  25.14/10  29.11/9   31.56/9   32.21/8  
    OK 99 Hradec Králové                 12.00/12   3.36/7    7.10/6    2.28/4    3.57/6    2.45/2    0.25/7  
  9 Sedláček Ondřej                32.23  9.28/9   12.48/9   22.23/9   24.50/8   27.27/8   31.09/8   32.23/9  
    Sokol Holešov                         9.28/9    3.20/5    9.35/11   2.27/3    2.37/2    3.42/8    1.14/13 
 10 Čermák Adam                    37.16 15.30/13  18.50/13  28.25/13  30.55/12  33.29/10  36.52/10  37.16/10 
    SK Praga Praha                       15.30/13   3.20/5    9.35/11   2.30/5    2.34/1*   3.23/5    0.24/5  
 11 Ash Adam                       38.10  8.03/8   12.28/8   21.21/8   24.57/9   33.29/10  37.46/11  38.10/11 
    Orienteering club České Budějovice    8.03/8    4.25/11   8.53/10   3.36/10   8.32/14   4.17/10   0.24/5  
 12 Frömmel Martin                 42.08 11.09/11  17.39/12  26.02/12  30.35/11  36.58/12  41.32/12  42.08/12 
    Ulita Broumov                        11.09/11   6.30/13   8.23/8    4.33/11   6.23/12   4.34/12   0.36/10 
 13 Staněk Martin                  48.35 10.42/10  14.54/10  24.35/11  32.04/13  38.13/13  48.08/13  48.35/13 
    TJ Průkopník Brno                    10.42/10   4.12/10   9.41/13   7.29/14   6.09/11   9.55/14   0.27/8  
 14 Humlíček Petr                  73.53 24.35/14  41.06/14  55.43/14  61.18/14  67.53/14  72.49/14  73.53/14 
    TJ Průkopník Brno                    24.35/14  16.31/14  14.37/14   5.35/12   6.35/13   4.56/13   1.04/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.0km  115m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-44      3-46      4-49      5-61      6-82      7-67      8-69      9-100   
  1 Křivda Martin                  22.16  3.03/2    5.09/1*   7.11/2    8.28/1*  12.50/2   16.57/1*  19.21/1*  20.50/1*  21.53/1*  22.16/1* 
    KOB Choceň                            3.03/2    2.06/2    2.02/2    1.17/1*   4.22/5    4.07/1*   2.24/4    1.29/1*   1.03/1*   0.23/6  
  2 Ptáček Martin                  23.05  3.02/1*   5.09/1*   7.15/3   10.00/2   12.46/1*  17.12/2   19.39/2   21.10/2   22.44/2   23.05/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.02/1*   2.07/3    2.06/3    2.45/6    2.46/2    4.26/2    2.27/5    1.31/2    1.34/12   0.21/4  
  3 Picek Štěpán                   24.39  3.08/3    5.26/3    6.59/1*  10.27/3   14.24/4   19.00/3   21.02/3   23.06/3   24.22/3   24.39/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.08/3    2.18/6    1.33/1*   3.28/8    3.57/4    4.36/3    2.02/1*   2.04/7    1.16/5    0.17/1* 
  4 Kettner Vojtěch                24.54  4.46/7    6.34/5    8.40/5   10.29/4   13.56/3   19.10/4   21.18/4   23.16/4   24.30/4   24.54/4  
    TJ Sokol Hostivice                    4.46/7    1.48/1*   2.06/3    1.49/2    3.27/3    5.14/7    2.08/2    1.58/5    1.14/4    0.24/8  
  5 Posselt Martin                 29.03  7.35/10  10.07/10  12.17/8   15.45/9   18.22/5   23.07/5   25.22/5   27.21/5   28.45/5   29.03/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.35/10   2.32/9    2.10/5    3.28/8    2.37/1*   4.45/4    2.15/3    1.59/6    1.24/9    0.18/2  
  6 Záděra Pavel                   32.23  8.52/11  11.00/11  13.15/10  15.08/8   21.30/9   26.36/8   29.21/8   30.53/6   31.59/6   32.23/6  
    KPKS BETA Brno                        8.52/11   2.08/4    2.15/7    1.53/3    6.22/8    5.06/5    2.45/8    1.32/3    1.06/3    0.24/8  
  7 Taclík Milan                   32.55  4.02/5    6.49/6    9.28/6   11.34/5   19.37/6   24.59/6   28.44/6   31.01/7   32.31/7   32.55/7  
    Lokomotiva Trutnov                    4.02/5    2.47/10   2.39/10   2.06/5    8.03/11   5.22/8    3.45/12   2.17/8    1.30/10   0.24/8  
  8 Ptáček Pavel                   34.06  5.33/8    8.02/7   10.39/7   14.59/7   21.26/8   26.50/9   29.27/9   32.06/8   33.39/8   34.06/8  
    KPKS BETA Brno                        5.33/8    2.29/8    2.37/9    4.20/11   6.27/10   5.24/9    2.37/6    2.39/10   1.33/11   0.27/13 
  9 Miháczi Ádám                   36.40  3.44/4    5.58/4    8.38/4   12.02/6   20.36/7   26.25/7   29.14/7   34.46/9   36.22/9   36.40/9  
    Tipo TKE, Hungary                     3.44/4    2.14/5    2.40/11   3.24/7    8.34/12   5.49/10   2.49/9    5.32/13   1.36/13   0.18/2  
 10 Ševčík Roman                   50.45  4.44/6    8.03/8   14.16/11  19.43/11  25.26/10  41.58/10  46.38/10  49.04/10  50.20/10  50.45/10 
    SKOB Ostrov                           4.44/6    3.19/12   6.13/13   5.27/12   5.43/6   16.32/12   4.40/13   2.26/9    1.16/5    0.25/11 
 11 Růžička Karel                  52.24 24.44/13  31.04/13  33.14/13  35.11/13  41.35/13  46.45/13  49.24/12  50.58/11  52.01/11  52.24/11 
    OK 99 Hradec Králové                 24.44/13   6.20/13   2.10/5    1.57/4    6.24/9    5.10/6    2.39/7    1.34/4    1.03/1*   0.23/6  
 12 Drechsel Johannes              53.53  7.34/9    9.54/9   12.24/9   16.18/10  37.38/12  45.28/11  48.27/11  52.15/12  53.31/12  53.53/12 
    USV TU DRESDEN                        7.34/9    2.20/7    2.30/8    3.54/10  21.20/13   7.50/11   2.59/10   3.48/12   1.16/5    0.22/5  
 13 Bouček Jakub                   54.22 11.35/12  14.29/12  17.33/12  23.36/12  29.27/11  46.12/12  49.44/13  52.38/13  53.57/13  54.22/13 
    Orienteering club České Budějovice   11.35/12   2.54/11   3.04/12   6.03/13   5.51/7   16.45/13   3.32/11   2.54/11   1.19/8    0.25/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         2.8km  190m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-59      3-41      4-44      5-46      6-51      7-62      8-80      9-78     10-75     11-71     12-69     13-100   
  1 Maňák Matěj                    28.29  1.36/1*   4.23/3    5.22/2    6.53/2    8.13/2   10.11/2   11.55/1*  18.40/1*  20.11/1*  21.45/1*  25.22/1*  27.07/1*  28.08/1*  28.29/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.36/1*   2.47/12   0.59/1*   1.31/5    1.20/1*   1.58/1*   1.44/1*   6.45/1*   1.31/1*   1.34/1*   3.37/5    1.45/1*   1.01/3    0.21/6  
  2 Kettner Lukáš                  31.54  1.36/1*   3.13/1*   4.16/1*   5.29/1*   7.13/1*   9.38/1*  11.59/2   20.39/2   22.24/2   24.36/2   28.11/2   30.28/2   31.31/2   31.54/2  
    SK Kamenice                           1.36/1*   1.37/2    1.03/3    1.13/3    1.44/7    2.25/6    2.21/7    8.40/6    1.45/3    2.12/5    3.35/4    2.17/5    1.03/6    0.23/8  
  3 Dvořáček Radek                 33.21  2.41/7    4.40/6    5.57/5    7.01/3    8.41/3   10.58/3   14.48/7   22.43/5   24.31/5   26.41/3   29.53/3   32.08/3   33.02/3   33.21/3  
    OOB Vamberk                           2.41/7    1.59/5    1.17/5    1.04/2    1.40/4    2.17/5    3.50/11   7.55/2    1.48/4    2.10/4    3.12/1*   2.15/4    0.54/1*   0.19/2  
  4 Kučera Štěpán                  35.53  2.02/4    4.48/7    5.47/4    7.41/6    9.25/5   11.32/5   13.44/4   22.00/3   24.11/4   28.46/5   32.19/5   34.30/5   35.29/4   35.53/4  
    SK Studenec                           2.02/4    2.46/11   0.59/1*   1.54/11   1.44/7    2.07/4    2.12/6    8.16/3    2.11/6    4.35/9    3.33/3    2.11/3    0.59/2    0.24/9  
  5 Kučera Tomáš                   36.04  3.19/10   5.11/9    6.31/7    8.03/7   10.05/9   13.23/10  15.22/8   23.39/6   25.46/6   27.50/4   31.13/4   34.27/4   35.39/5   36.04/5  
    SK Studenec                           3.19/10   1.52/3    1.20/6    1.32/6    2.02/10   3.18/12   1.59/5    8.17/4    2.07/5    2.04/3    3.23/2    3.14/10   1.12/8    0.25/10 
  6 Smutný Šimon                   37.27  3.51/11   6.16/12   7.21/10   9.01/10  10.29/10  13.30/11  15.26/9   24.28/7   27.22/7   29.07/6   33.15/6   35.54/6   37.08/6   37.27/6  
    OOB Vamberk                           3.51/11   2.25/10   1.05/4    1.40/8    1.28/2    3.01/11   1.56/3    9.02/7    2.54/10   1.45/2    4.08/10   2.39/7    1.14/9    0.19/2  
  7 Horvát Petr                    37.59  4.36/12   5.55/11   7.19/9    8.21/8    9.56/7   11.55/6   13.40/3   22.00/3   23.44/3   30.57/7   34.38/7   36.39/7   37.40/7   37.59/7  
    SK Severka Šumperk                    4.36/12   1.19/1*   1.24/7    1.02/1*   1.35/3    1.59/2    1.45/2    8.20/5    1.44/2    7.13/12   3.41/6    2.01/2    1.01/3    0.19/2  
  8 Uhlíř Marek                    43.30  2.24/5    4.30/4    6.06/6    7.26/5    9.36/6   12.27/8   16.08/10  26.13/8   30.46/8   34.00/8   38.40/8   41.46/8   43.02/8   43.30/8  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.24/5    2.06/7    1.36/10   1.20/4    2.10/11   2.51/10   3.41/10  10.05/8    4.33/12   3.14/6    4.40/11   3.06/9    1.16/10   0.28/11 
  9 Funda Jiří                     45.32  1.43/3    3.51/2    5.24/3    7.07/4    8.49/4   11.21/4   14.38/6   29.53/10  32.13/10  37.33/10  41.35/10  44.11/9   45.14/9   45.32/9  
    OK Andante Písek                      1.43/3    2.08/8    1.33/9    1.43/9    1.42/6    2.32/8    3.17/8   15.15/10   2.20/7    5.20/11   4.02/8    2.36/6    1.03/6    0.18/1* 
 10 Kovács Sebestyén               46.05  3.17/9    5.20/10   6.47/8    8.21/8   10.01/8   12.06/7   14.04/5   29.34/9   32.04/9   36.24/9   40.17/9   44.13/10  45.31/10  46.05/10 
    Q&Sz Orienteering Hungary             3.17/9    2.03/6    1.27/8    1.34/7    1.40/4    2.05/3    1.58/4   15.30/12   2.30/9    4.20/8    3.53/7    3.56/11   1.18/11   0.34/12 
 11 Zimmermann Martin              47.36  2.37/6    4.35/5    7.23/11   9.09/11  10.53/11  13.18/9   16.40/11  31.59/11  34.19/11  39.30/11  43.34/11  46.15/11  47.16/11  47.36/11 
    TJ Sokol Křemže                       2.37/6    1.58/4    2.48/12   1.46/10   1.44/7    2.25/6    3.22/9   15.19/11   2.20/7    5.11/10   4.04/9    2.41/8    1.01/3    0.20/5  
 12 Vébr Dominik                   57.27  2.43/8    4.58/8    7.40/12  10.12/12  12.52/12  15.38/12  21.41/12  33.56/12  37.15/12  40.43/12  47.03/12  55.25/12  57.05/12  57.27/12 
    SKOB Baník Havířov                    2.43/8    2.15/9    2.42/11   2.32/12   2.40/12   2.46/9    6.03/12  12.15/9    3.19/11   3.28/7    6.20/12   8.22/12   1.40/12   0.22/7  
    Kamil RYCERSKI             DISK       1.46/     3.41/     4.42/     5.57/     7.44/         /    22.46/    32.38/    40.39/    43.19/    48.26/    51.22/         /    53.50/   
    UKS Swietoszów                        1.46/     1.55/     1.01/     1.15/     1.47/         /         /     9.52/     8.01/     2.40/     5.07/     2.56/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.6km  240m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-38      3-34      4-35      5-36      6-45      7-47      8-58      9-53     10-57     11-79     12-73     13-71     14-100   
  1 Picek Jan                      32.48  2.38/1*   3.21/1*   4.54/1*   6.22/1*   8.28/1*  12.11/1*  13.31/1*  16.36/1*  17.51/1*  19.26/1*  26.41/1*  28.04/1*  30.11/1*  32.28/1*  32.48/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.38/1*   0.43/3    1.33/1*   1.28/3    2.06/3    3.43/2    1.20/1*   3.05/6    1.15/2    1.35/5    7.15/1*   1.23/1*   2.07/4    2.17/5    0.20/2  
  2 Kovács Boldizsár               37.05  2.55/5    4.17/6    6.36/5    8.00/5   10.03/5   14.18/5   15.45/5   18.38/4   19.52/4   21.56/4   31.29/2   32.57/2   34.46/2   36.42/2   37.05/2  
    Q&Sz Orienteering Hungary             2.55/5    1.22/7    2.19/7    1.24/1*   2.03/1*   4.15/5    1.27/3    2.53/2    1.14/1*   2.04/7    9.33/2    1.28/2    1.49/1*   1.56/3    0.23/7  
  3 Kučera Michal                  38.27  2.50/3    3.42/4    5.24/4    6.52/4    9.36/4   13.53/3   15.21/3   18.17/3   19.40/3   20.59/3   32.39/3   34.23/3   36.21/3   38.05/3   38.27/3  
    SK Studenec                           2.50/3    0.52/5    1.42/3    1.28/3    2.44/7    4.17/6    1.28/4    2.56/3    1.23/6    1.19/1*  11.40/7    1.44/3    1.58/2    1.44/1*   0.22/5  
  4 Adam Hájek                     40.36  2.43/2    3.26/2    5.14/3    6.46/3    9.18/3   14.02/4   15.40/4   18.38/4   19.59/5   22.04/5   33.22/4   35.32/4   38.31/4   40.19/4   40.36/4  
    OB SK Zvole                           2.43/2    0.43/3    1.48/4    1.32/6    2.32/5    4.44/8    1.38/5    2.58/5    1.21/5    2.05/8   11.18/6    2.10/5    2.59/8    1.48/2    0.17/1* 
  5 Azeb  Karim                    42.01  2.54/4    3.33/3    5.11/2    6.38/2    9.02/2   13.11/2   15.14/2   18.05/2   19.20/2   20.52/2   33.43/5   36.56/5   39.00/5   41.32/5   42.01/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.54/4    0.39/1*   1.38/2    1.27/2    2.24/4    4.09/4    2.03/8    2.51/1*   1.15/2    1.32/4   12.51/9    3.13/8    2.04/3    2.32/7    0.29/9  
  6 Lux Filip                      42.34  5.29/9    7.45/9    9.43/8   11.12/8   14.01/8   17.47/8   19.10/7   22.07/6   23.46/6   25.05/6   35.27/6   37.36/6   40.13/6   42.12/6   42.34/6  
    TJ Sokol Kunvald                      5.29/9    2.16/9    1.58/5    1.29/5    2.49/8    3.46/3    1.23/2    2.57/4    1.39/8    1.19/1*  10.22/3    2.09/4    2.37/7    1.59/4    0.22/5  
  7 Kamaryt Michal                 46.18  3.40/7    4.45/7    6.46/6    9.27/6   12.18/6   17.22/7   19.27/8   23.11/7   24.58/7   26.59/7   37.41/7   40.42/7   43.09/7   45.55/7   46.18/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.40/7    1.05/6    2.01/6    2.41/8    2.51/9    5.04/9    2.05/9    3.44/7    1.47/9    2.01/6   10.42/4    3.01/7    2.27/5    2.46/8    0.23/7  
  8 Zimmermann Tomáš               49.39  3.46/8    5.22/8    8.29/7   10.05/7   12.41/7   17.18/6   19.03/6   24.17/8   25.50/8   28.53/9   40.50/9   43.08/8   46.19/8   49.18/8   49.39/8  
    TJ Sokol Křemže                       3.46/8    1.36/8    3.07/8    1.36/7    2.36/6    4.37/7    1.45/7    5.14/9    1.33/7    3.03/9   11.57/8    2.18/6    3.11/9    2.59/9    0.21/4  
  9 Pachnik Wojciech               50.39  3.02/6    3.44/5   10.15/9   14.06/9   16.10/9   19.34/9   21.14/9   25.43/9   27.03/9   28.29/8   39.39/8   45.27/9   48.00/9   50.19/9   50.39/9  
    UKS TUKAN IWINY                       3.02/6    0.42/2    6.31/9    3.51/9    2.04/2    3.24/1*   1.40/6    4.29/8    1.20/4    1.26/3   11.10/5    5.48/9    2.33/6    2.19/6    0.20/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21A        4.2km  275m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-38      3-34      4-35      5-36      6-45      7-50      8-59      9-63     10-57     11-54     12-73     13-75     14-77     15-81     16-71    
                                      17-100   
  1 Horáček Michal                 31.31  2.03/1*   2.30/1*   3.51/1*   5.03/1*   6.56/2   10.03/2   12.34/2   13.16/2   15.09/2   16.25/2   17.14/1*  24.13/1*  25.24/1*  26.51/1*  28.35/1*  29.32/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.03/1*   0.27/1*   1.21/2    1.12/2    1.53/8    3.07/4    2.31/4    0.42/2    1.53/3    1.16/2    0.49/1*   6.59/4    1.11/2    1.27/28   1.44/6    0.57/1* 
                                         31.12/1*  31.31/1* 
                                          1.40/18   0.19/6  
  2 Hepner David                   32.50  2.25/21   2.57/14   4.59/26   6.12/15   7.58/11  11.02/8   13.36/7   14.19/7   16.21/7   17.50/7   18.44/5   25.20/2   26.44/2   28.19/2   30.01/2   31.01/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.25/21   0.32/7    2.02/51   1.13/3    1.46/3    3.04/3    2.34/7    0.43/3    2.02/16   1.29/15   0.54/4    6.36/2    1.24/10   1.35/40   1.42/4    1.00/2  
                                         32.30/2   32.50/2  
                                          1.29/1*   0.20/12 
  3 Janata Martin                  33.20  2.11/7    2.38/4    4.11/5    5.26/4    7.10/3   10.18/4   13.00/4   13.39/4   15.37/4   17.06/3   17.57/2   25.52/3   27.14/3   28.33/3   30.20/3   31.21/3  
    SK Kotlářka Praha                     2.11/7    0.27/1*   1.33/12   1.15/5    1.44/2    3.08/5    2.42/11   0.39/1*   1.58/8    1.29/15   0.51/2    7.55/9    1.22/7    1.19/17   1.47/8    1.01/3  
                                         32.57/3   33.20/3  
                                          1.36/9    0.23/36 
  4 Paclík Roman                   34.04  2.21/16   2.53/11   4.13/6    5.49/8    7.39/8   10.58/7   13.31/6   14.17/6   16.09/6   17.41/6   18.48/6   25.54/4   27.56/4   29.09/4   30.53/4   31.59/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.21/16   0.32/7    1.20/1*   1.36/45   1.50/7    3.19/8    2.33/6    0.46/4    1.52/2    1.32/23   1.07/25   7.06/5    2.02/48   1.13/10   1.44/6    1.06/14 
                                         33.43/4   34.04/4  
                                          1.44/25   0.21/18 
  5 Tihon Michal                   34.39  2.15/9    2.47/8    4.14/8    5.49/8    7.38/7   10.50/6   13.12/5   13.59/5   16.02/5   17.26/5   18.21/4   26.53/7   28.20/5   29.32/5   31.09/5   32.15/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.15/9    0.32/7    1.27/4    1.35/43   1.49/5    3.12/6    2.22/3    0.47/7    2.03/17   1.24/9    0.55/5    8.32/25   1.27/12   1.12/9    1.37/1*   1.06/14 
                                         34.16/5   34.39/5  
                                          2.01/44   0.23/36 
  6 Matějů Luboš                   34.46  2.13/8    2.43/6    4.13/6    5.31/5    7.18/4   10.16/3   12.37/3   13.23/3   15.31/3   17.07/4   18.05/3   26.02/5   28.45/7   30.06/6   31.46/6   32.48/6  
    SK Praga Praha                        2.13/8    0.30/4    1.30/7    1.18/8    1.47/4    2.58/2    2.21/2    0.46/4    2.08/25   1.36/31   0.58/9    7.57/10   2.43/64   1.21/20   1.40/3    1.02/4  
                                         34.24/6   34.46/6  
                                          1.36/9    0.22/23 
  7 Zakouřil Tomáš                 35.24  2.09/5    2.47/8    4.21/9    5.49/8    7.49/10  11.03/9   13.58/9   14.51/9   16.44/8   18.18/10  19.21/7   26.39/6   28.37/6   30.33/7   32.21/7   33.25/7  
    USK Praha                             2.09/5    0.38/30   1.34/14   1.28/22   2.00/17   3.14/7    2.55/23   0.53/28   1.53/3    1.34/27   1.03/13   7.18/6    1.58/46   1.56/63   1.48/11   1.04/9  
                                         35.01/7   35.24/7  
                                          1.36/9    0.23/36 
  8 Košárek Pavel                  35.51  2.24/19   2.55/13   4.51/21   6.19/21   8.08/14  11.29/12  14.06/10  14.57/10  16.50/9   18.09/8   19.41/8   28.25/8   29.52/8   30.53/8   32.51/8   33.54/8  
    SK Jamnice                            2.24/19   0.31/5    1.56/44   1.28/22   1.49/5    3.21/9    2.37/10   0.51/19   1.53/3    1.19/5    1.32/56   8.44/26   1.27/12   1.01/2    1.58/20   1.03/5  
                                         35.27/8   35.51/8  
                                          1.33/5    0.24/44 
  9 Král Václav                    35.59  2.51/39   3.26/36   4.53/22   6.32/26   8.25/22  11.58/19  14.41/16  15.34/15  17.31/13  19.10/14  20.23/13  28.30/9   29.52/8   31.10/9   32.57/9   34.00/9  
    SK Severka Šumperk                    2.51/39   0.35/16   1.27/4    1.39/51   1.53/8    3.33/22   2.43/12   0.53/28   1.57/7    1.39/38   1.13/36   8.07/13   1.22/7    1.18/14   1.47/8    1.03/5  
                                         35.38/9   35.59/9  
                                          1.38/14   0.21/18 
 10 Procházka Jan                  37.17  2.06/3    2.38/4    4.10/4    5.36/6    7.32/6   11.06/10  14.36/15  15.25/13  17.33/14  19.05/12  20.13/12  29.40/13  30.48/10  32.36/12  34.25/11  35.29/11 
    SK Kotlářka Praha                     2.06/3    0.32/7    1.32/10   1.26/19   1.56/11   3.34/25   3.30/47   0.49/13   2.08/25   1.32/23   1.08/28   9.27/38   1.08/1*   1.48/55   1.49/12   1.04/9  
                                         36.59/10  37.17/10 
                                          1.30/2    0.18/3  
 11 Veverka Tomáš                  37.37  2.25/21   3.00/18   4.33/14   6.00/13   8.23/20  11.48/16  15.53/28  16.41/25  18.46/22  21.28/36  22.54/33  29.52/14  31.11/13  32.29/11  34.16/10  35.21/10 
    OOB Vamberk                           2.25/21   0.35/16   1.33/12   1.27/21   2.23/53   3.25/13   4.05/68   0.48/10   2.05/19   2.42/74   1.26/50   6.58/3    1.19/5    1.18/14   1.47/8    1.05/12 
                                         37.14/11  37.37/11 
                                          1.53/36   0.23/36 
 12 Kamaryt Tomáš                  37.50  2.16/11   2.53/11   4.21/9    5.42/7    7.41/9   11.16/11  14.10/11  16.53/28  18.52/23  20.14/23  21.51/23  30.10/18  31.37/16  32.37/13  34.43/12  35.56/12 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.16/11   0.37/25   1.28/6    1.21/10   1.59/16   3.35/26   2.54/21   2.43/73   1.59/10   1.22/7    1.37/58   8.19/16   1.27/12   1.00/1*   2.06/33   1.13/32 
                                         37.29/12  37.50/12 
                                          1.33/5    0.21/18 
 13 Flašar Jan                     38.31  4.24/70   5.00/66   6.51/65   8.10/56  10.06/51  13.38/42  16.24/38  17.23/34  19.24/31  21.08/31  22.03/26  30.03/16  31.35/15  33.01/15  34.56/13  36.30/14 
    SK Praga Praha                        4.24/70   0.36/20   1.51/34   1.19/9    1.56/11   3.32/19   2.46/14   0.59/43   2.01/13   1.44/44   0.55/5    8.00/11   1.32/21   1.26/25   1.55/16   1.34/60 
                                         38.12/14  38.31/13 
                                          1.42/22   0.19/6  
 14 Schröter Pavel                 38.32  2.18/12   2.59/17   4.30/12   6.03/14   8.15/17  12.13/22  15.10/21  15.57/19  18.13/21  19.47/20  21.11/16  29.32/12  31.02/12  32.57/14  34.58/14  36.01/13 
    OK Harcov                             2.18/12   0.41/42   1.31/8    1.33/35   2.12/40   3.58/44   2.57/24   0.47/7    2.16/33   1.34/27   1.24/47   8.21/18   1.30/18   1.55/62   2.01/25   1.03/5  
                                         38.10/13  38.32/14 
                                          2.09/55   0.22/23 
 15 Kubát Jan                      38.40  2.05/2    2.36/2    4.08/3    5.22/3    7.19/5   10.48/5   13.48/8   14.39/8   17.17/12  19.29/18  21.53/24  29.58/15  31.20/14  33.25/17  35.35/15  36.42/15 
    OK 99 Hradec Králové                  2.05/2    0.31/5    1.32/10   1.14/4    1.57/13   3.29/16   3.00/27   0.51/19   2.38/53   2.12/65   2.24/66   8.05/12   1.22/7    2.05/66   2.10/39   1.07/17 
                                         38.21/15  38.40/15 
                                          1.39/16   0.19/6  
 16 Kalous Vladislav               38.46  2.30/25   3.03/20   4.40/16   5.55/11   7.59/12  11.58/19  14.56/18  15.44/17  17.50/18  19.16/16  20.12/11  30.39/19  32.14/18  33.44/18  35.51/16  36.54/16 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.30/25   0.33/13   1.37/19   1.15/5    2.04/25   3.59/47   2.58/25   0.48/10   2.06/21   1.26/11   0.56/7   10.27/53   1.35/25   1.30/31   2.07/34   1.03/5  
                                         38.26/16  38.46/16 
                                          1.32/3    0.20/12 
 17 Hanč Petr                      39.14  2.47/38   3.19/31   4.59/26   6.21/22   8.25/22  11.55/17  15.05/20  15.58/20  18.06/19  19.31/19  20.31/14  29.02/10  30.58/11  32.06/10  36.06/17  37.17/17 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.47/38   0.32/7    1.40/22   1.22/11   2.04/25   3.30/18   3.10/37   0.53/28   2.08/25   1.25/10   1.00/11   8.31/24   1.56/45   1.08/6    4.00/69   1.11/26 
                                         38.55/17  39.14/17 
                                          1.38/14   0.19/6  
 18 Bukovac Maroš                  39.29  2.33/27   3.10/23   4.45/17   6.49/33   8.49/27  12.14/23  14.57/19  15.45/18  17.40/15  19.09/13  20.01/10  31.13/23  32.45/20  34.15/20  36.17/19  37.26/18 
    SK Žabovřesky Brno                    2.33/27   0.37/25   1.35/15   2.04/66   2.00/17   3.25/13   2.43/12   0.48/10   1.55/6    1.29/15   0.52/3   11.12/59   1.32/21   1.30/31   2.02/27   1.09/20 
                                         39.05/18  39.29/18 
                                          1.39/16   0.24/44 
 19 Henek Vladan                   39.47  2.19/13   2.57/14   4.56/23   6.12/15   8.10/15  11.39/15  14.10/11  15.01/11  17.00/10  18.16/9   21.31/19  31.02/20  32.46/21  34.01/19  36.14/18  37.26/18 
    VSK MZLU Brno                         2.19/13   0.38/30   1.59/48   1.16/7    1.58/14   3.29/16   2.31/4    0.51/19   1.59/10   1.16/2    3.15/70   9.31/39   1.44/36   1.15/12   2.13/43   1.12/29 
                                         39.25/19  39.47/19 
                                          1.59/41   0.22/23 
 20 Novotný Jiří                   39.53  2.56/47   3.37/44   5.44/43   7.23/41   9.44/42  13.32/41  16.22/36  17.27/37  19.53/39  21.25/34  23.37/39  31.57/30  33.44/28  34.49/25  36.48/24  37.59/23 
    SKOB Zlín                             2.56/47   0.41/42   2.07/53   1.39/51   2.21/49   3.48/35   2.50/17   1.05/51   2.26/43   1.32/23   2.12/64   8.20/17   1.47/39   1.05/3    1.59/22   1.11/26 
                                         39.31/20  39.53/20 
                                          1.32/3    0.22/23 
 21 Vlach Jiří                     40.05  2.35/30   3.18/30   5.27/38   6.49/33   9.01/31  12.52/34  15.45/25  16.34/23  19.06/28  20.34/25  21.32/20  29.23/11  31.54/17  33.13/16  36.18/20  37.33/20 
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.35/30   0.43/47   2.09/55   1.22/11   2.12/40   3.51/38   2.53/20   0.49/13   2.32/46   1.28/14   0.58/9    7.51/8    2.31/61   1.19/17   3.05/62   1.15/40 
                                         39.40/21  40.05/21 
                                          2.07/53   0.25/50 
 22 Ptáček Pavel                   40.06  3.02/52   3.38/45   5.23/37   6.51/35   9.02/33  12.53/35  16.15/32  17.26/36  19.32/33  21.02/29  22.23/29  31.36/26  33.08/23  34.19/21  36.30/22  37.44/22 
    KPKS BETA Brno                        3.02/52   0.36/20   1.45/27   1.28/22   2.11/37   3.51/38   3.22/44   1.11/62   2.06/21   1.30/19   1.21/41   9.13/34   1.32/21   1.11/8    2.11/40   1.14/36 
                                         39.44/22  40.06/22 
                                          2.00/43   0.22/23 
 23 Slováček Tomáš                 40.09  2.24/19   2.57/14   4.39/15   6.12/15   8.31/25  12.19/24  15.30/23  16.31/22  18.53/25  20.13/22  21.19/17  31.04/21  32.50/22  34.21/22  36.23/21  37.42/21 
    SKOB Zlín                             2.24/19   0.33/13   1.42/24   1.33/35   2.19/45   3.48/35   3.11/38   1.01/48   2.22/39   1.20/6    1.06/19   9.45/45   1.46/37   1.31/35   2.02/27   1.19/45 
                                         39.45/23  40.09/23 
                                          2.03/48   0.24/44 
 24 Janeček Oldřich                40.11  2.27/23   3.02/19   4.50/19   6.12/15   8.12/16  11.35/13  14.11/13  15.11/12  17.09/11  18.23/11  19.46/9   32.21/33  33.59/30  35.19/28  37.01/27  38.08/25 
    SK Kotlářka Praha                     2.27/23   0.35/16   1.48/31   1.22/11   2.00/17   3.23/11   2.36/8    1.00/47   1.58/8    1.14/1*   1.23/44  12.35/69   1.38/29   1.20/19   1.42/4    1.07/17 
                                         39.51/24  40.11/24 
                                          1.43/23   0.20/12 
 25 Zbranek Roman                  40.12  3.18/62   3.56/53   5.45/44   7.14/40   9.20/40  12.45/32  15.21/22  16.13/21  18.12/20  19.48/21  20.45/15  31.54/29  33.18/24  35.00/26  36.51/25  38.05/24 
    Magnus orienteering                   3.18/62   0.38/30   1.49/32   1.29/26   2.06/27   3.25/13   2.36/8    0.52/25   1.59/10   1.36/31   0.57/8   11.09/58   1.24/10   1.42/49   1.51/13   1.14/36 
                                         39.54/25  40.12/25 
                                          1.49/31   0.18/3  
 26 Makovský Jakub                 40.30  2.35/30   3.31/40   5.31/39   7.00/37   8.58/30  12.30/26  16.03/30  16.56/30  19.03/26  20.42/26  22.43/30  30.09/17  33.44/28  35.23/29  37.20/28  38.28/28 
    KOB TRETRA Praha                      2.35/30   0.56/60   2.00/50   1.29/26   1.58/14   3.32/19   3.33/50   0.53/28   2.07/23   1.39/38   2.01/62   7.26/7    3.35/71   1.39/44   1.57/18   1.08/19 
                                         40.08/27  40.30/26 
                                          1.40/18   0.22/23 
 27 Šrámek Jaromír                 40.31  2.34/28   3.19/31   5.10/33   7.12/38   9.12/37  12.34/27  16.19/34  17.32/39  19.44/36  21.27/35  22.52/32  32.07/31  33.27/25  34.44/24  36.56/26  38.16/26 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.34/28   0.45/53   1.51/34   2.02/65   2.00/17   3.22/10   3.45/62   1.13/64   2.12/31   1.43/42   1.25/49   9.15/36   1.20/6    1.17/13   2.12/42   1.20/48 
                                         40.05/26  40.31/27 
                                          1.49/31   0.26/56 
 28 Jedlička Michal                40.55  2.09/5    2.37/3    4.01/2    5.08/2    6.51/1*   9.42/1*  11.59/1*  12.45/1*  14.22/1*  15.40/1*  26.48/62  33.00/35  34.42/33  35.52/32  37.29/29  39.00/31 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.09/5    0.28/3    1.24/3    1.07/1*   1.43/1*   2.51/1*   2.17/1*   0.46/4    1.37/1*   1.18/4   11.08/76   6.12/1*   1.42/35   1.10/7    1.37/1*   1.31/58 
                                         40.33/28  40.55/28 
                                          1.33/5    0.22/23 
 29 Macek Martin                   41.07  2.56/47   3.44/49   5.15/35   6.46/30   9.01/31  12.34/27  15.33/24  16.42/26  18.52/23  20.22/24  21.50/22  31.05/22  32.43/19  34.25/23  36.36/23  38.17/27 
    TJ Start Náchod                       2.56/47   0.48/55   1.31/8    1.31/29   2.15/43   3.33/22   2.59/26   1.09/58   2.10/30   1.30/19   1.28/54   9.15/36   1.38/29   1.42/49   2.11/40   1.41/64 
                                         40.40/29  41.07/29 
                                          2.23/64   0.27/63 
 30 Držka Štěpán                   41.32  2.20/15   3.11/25   4.48/18   6.12/15   8.22/18  12.10/21  15.47/26  16.36/24  19.34/34  21.40/38  22.45/31  31.44/27  34.08/31  35.26/30  37.35/30  38.45/29 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.20/15   0.51/58   1.37/19   1.24/16   2.10/34   3.48/35   3.37/55   0.49/13   2.58/66   2.06/62   1.05/16   8.59/30   2.24/57   1.18/14   2.09/38   1.10/24 
                                         41.09/31  41.32/30 
                                          2.24/66   0.23/36 
 31 Švadlena Pavel                 41.33  2.39/33   3.16/27   5.02/29   6.35/27   9.02/33  13.18/37  16.51/43  18.05/44  20.31/45  22.19/45  23.25/38  31.53/28  33.34/26  35.05/27  37.36/31  38.56/30 
    KOB Choceň                            2.39/33   0.37/25   1.46/28   1.33/35   2.27/58   4.16/59   3.33/50   1.14/65   2.26/43   1.48/49   1.06/19   8.28/22   1.41/34   1.31/35   2.31/55   1.20/48 
                                         41.08/30  41.33/31 
                                          2.12/56   0.25/50 
 32 Fišer Jiří                     41.54  3.00/51   3.42/47   5.41/40   7.13/39   9.16/39  13.18/37  16.20/35  17.16/32  19.23/30  21.09/32  22.12/28  32.11/32  33.42/27  35.30/31  37.54/32  39.05/32 
    SK Slavia Praha                       3.00/51   0.42/45   1.59/48   1.32/33   2.03/24   4.02/50   3.02/29   0.56/38   2.07/23   1.46/47   1.03/13   9.59/47   1.31/20   1.48/55   2.24/52   1.11/26 
                                         41.28/32  41.54/32 
                                          2.23/64   0.26/56 
 33 Král Aleš                      42.21  2.31/26   3.10/23   4.50/19   6.18/20   8.27/24  12.45/32  16.34/39  17.25/35  20.05/40  21.59/41  24.24/43  33.20/36  34.57/35  36.39/33  38.59/33  40.09/33 
    SK Chotěboř                           2.31/26   0.39/34   1.40/22   1.28/22   2.09/32   4.18/62   3.49/64   0.51/19   2.40/56   1.54/55   2.25/67   8.56/29   1.37/27   1.42/49   2.20/46   1.10/24 
                                         41.56/33  42.21/33 
                                          1.47/30   0.25/50 
 34 Pešek Ondřej                   42.23  2.08/4    2.44/7    4.30/12   6.47/31   8.54/29  12.36/29  16.15/32  17.14/31  19.31/32  20.54/28  22.00/25  34.11/42  35.28/38  36.57/35  39.05/34  40.19/34 
    KOB Choceň                            2.08/4    0.36/20   1.46/28   2.17/69   2.07/30   3.42/32   3.39/57   0.59/43   2.17/35   1.23/8    1.06/19  12.11/67   1.17/4    1.29/30   2.08/37   1.14/36 
                                         42.00/34  42.23/34 
                                          1.41/21   0.23/36 
 35 Pátek Michal                   42.36  3.08/56   3.47/51   6.39/59   8.09/55  10.29/53  14.27/51  18.01/52  18.53/50  21.31/50  23.33/51  24.42/44  33.51/40  35.31/39  37.01/36  39.05/34  40.21/35 
    KOB Choceň                            3.08/56   0.39/34   2.52/67   1.30/28   2.20/46   3.58/44   3.34/53   0.52/25   2.38/53   2.02/58   1.09/31   9.09/32   1.40/33   1.30/31   2.04/31   1.16/42 
                                         42.12/35  42.36/35 
                                          1.51/34   0.24/44 
 36 Kužel Tomáš                    42.52  2.56/47   3.29/38   5.13/34   6.47/31   8.53/28  12.54/36  16.07/31  17.32/39  19.50/38  21.59/41  22.59/34  31.21/24  36.38/44  37.43/41  39.42/37  40.51/37 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.56/47   0.33/13   1.44/25   1.34/40   2.06/27   4.01/49   3.13/40   1.25/69   2.18/37   2.09/63   1.00/11   8.22/19   5.17/76   1.05/3    1.59/22   1.09/20 
                                         42.31/36  42.52/36 
                                          1.40/18   0.21/18 
 37 Kožina Petr                    43.03  2.54/44   3.40/46   5.45/44   7.23/41   9.55/44  13.57/47  17.01/45  18.17/46  20.57/48  22.48/49  24.59/48  33.46/39  35.23/36  36.45/34  39.06/36  40.29/36 
    SK Praga Praha                        2.54/44   0.46/54   2.05/52   1.38/48   2.32/63   4.02/50   3.04/31   1.16/68   2.40/56   1.51/52   2.11/63   8.47/28   1.37/27   1.22/21   2.21/48   1.23/53 
                                         42.37/37  43.03/37 
                                          2.08/54   0.26/56 
 38 Šilhavý Jakub                  43.23  2.43/35   3.19/31   4.56/23   6.22/23   8.24/21  12.39/30  15.48/27  16.44/27  19.20/29  21.03/30  22.10/27  32.30/34  34.28/32  37.30/39  40.23/41  41.29/39 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.43/35   0.36/20   1.37/19   1.26/19   2.02/23   4.15/57   3.09/34   0.56/38   2.36/50   1.43/42   1.07/25  10.20/51   1.58/46   3.02/71   2.53/58   1.06/14 
                                         43.06/38  43.23/38 
                                          1.37/12   0.17/1* 
 39 Rychlý Pavel                   43.38  2.23/18   3.20/34   4.56/23   6.28/25   8.22/18  11.55/17  14.44/17  15.37/16  17.42/16  19.11/15  21.34/21  31.24/25  34.54/34  38.13/42  40.04/39  41.13/38 
    TJ Opava                              2.23/18   0.57/61   1.36/17   1.32/33   1.54/10   3.33/22   2.49/15   0.53/28   2.05/19   1.29/15   2.23/65   9.50/46   3.30/69   3.19/75   1.51/13   1.09/20 
                                         43.19/39  43.38/39 
                                          2.06/52   0.19/6  
 40 Gregor Martin                  43.42  2.19/13   3.26/36   6.18/52   7.49/51   9.57/46  13.51/45  16.56/44  17.46/42  20.24/44  21.56/40  24.57/46  34.40/45  37.00/46  38.13/42  40.20/40  41.33/41 
    SK Chotěboř                           2.19/13   1.07/66   2.52/67   1.31/29   2.08/31   3.54/41   3.05/32   0.50/16   2.38/53   1.32/23   3.01/69   9.43/44   2.20/56   1.13/10   2.07/34   1.13/32 
                                         43.19/39  43.42/40 
                                          1.46/27   0.23/36 
 41 Vávra Jaroslav                 43.57  3.08/56   4.33/60   6.27/54   8.06/54  10.29/53  14.29/53  18.10/54  19.09/52  21.45/51  23.47/52  25.07/50  33.21/37  35.56/42  37.32/40  39.59/38  41.29/39 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.08/56   1.25/70   1.54/40   1.39/51   2.23/53   4.00/48   3.41/60   0.59/43   2.36/50   2.02/58   1.20/40   8.14/15   2.35/62   1.36/41   2.27/53   1.30/57 
                                         43.30/41  43.57/41 
                                          2.01/44   0.27/63 
 42 Janovský Tomáš                 44.02  3.50/66   4.43/62   6.34/58   7.58/52  10.31/55  14.09/49  17.18/48  18.05/44  20.09/41  21.44/39  25.58/57  34.25/44  35.53/41  39.06/50  41.02/46  42.06/44 
    SK Praga Praha                        3.50/66   0.53/59   1.51/34   1.24/16   2.33/64   3.38/28   3.09/34   0.47/7    2.04/18   1.35/29   4.14/74   8.27/20   1.28/16   3.13/74   1.56/17   1.04/9  
                                         43.40/42  44.02/42 
                                          1.34/8    0.22/23 
 43 Marcin Krasuski                44.16  2.55/45   3.34/43   5.55/50   7.26/43   9.36/41  13.21/39  16.50/42  18.01/43  20.22/43  22.08/44  23.14/37  33.37/38  37.08/48  38.56/47  40.54/44  41.59/42 
    Warsaw Heroes                         2.55/45   0.39/34   2.21/60   1.31/29   2.10/34   3.45/34   3.29/46   1.11/62   2.21/38   1.46/47   1.06/19  10.23/52   3.31/70   1.48/55   1.58/20   1.05/12 
                                         43.54/44  44.16/43 
                                          1.55/38   0.22/23 
 44 Martan Jiří                    44.20  2.55/45   3.32/41   5.47/46   7.37/48  10.04/49  14.02/48  17.29/50  18.22/47  20.50/47  22.44/48  23.52/41  34.52/47  37.01/47  38.24/44  40.45/42  41.59/42 
    OK Harcov                             2.55/45   0.37/25   2.15/58   1.50/60   2.27/58   3.58/44   3.27/45   0.53/28   2.28/45   1.54/55   1.08/28  11.00/55   2.09/53   1.23/23   2.21/48   1.14/36 
                                         43.53/43  44.20/44 
                                          1.54/37   0.27/63 
 45 Šafařík Ivo                    44.40  3.17/60   4.06/58   6.31/57   9.10/66  11.52/66  15.49/62  19.32/63  20.39/64  23.01/62  24.32/59  25.48/56  35.51/53  37.27/52  38.58/48  41.00/45  42.22/45 
    TJ ČZ Strakonice                      3.17/60   0.49/56   2.25/62   2.39/73   2.42/68   3.57/42   3.43/61   1.07/54   2.22/39   1.31/21   1.16/38  10.03/48   1.36/26   1.31/35   2.02/27   1.22/51 
                                         44.18/45  44.40/45 
                                          1.56/39   0.22/23 
 46 Rusý Tomáš                     44.52  6.11/73   6.47/72   8.23/69   9.45/68  11.55/67  16.01/63  19.32/63  20.25/61  22.50/61  24.25/58  25.30/54  35.12/49  36.41/45  38.42/45  40.49/43  42.26/46 
    SK Kamenice                           6.11/73   0.36/20   1.36/17   1.22/11   2.10/34   4.06/54   3.31/48   0.53/28   2.25/42   1.35/29   1.05/16   9.42/41   1.29/17   2.01/64   2.07/34   1.37/61 
                                         44.24/46  44.52/46 
                                          1.58/40   0.28/69 
 47 Sochor Jan                     44.54  3.24/63   5.31/70   9.16/70  10.41/70  13.05/70  17.20/69  20.22/67  21.13/66  23.45/66  25.26/63  26.53/63  35.23/52  38.33/57  39.38/53  41.35/47  42.48/47 
    SKOB Baník Havířov                    3.24/63   2.07/76   3.45/72   1.25/18   2.24/55   4.15/57   3.02/29   0.51/19   2.32/46   1.41/40   1.27/51   8.30/23   3.10/66   1.05/3    1.57/18   1.13/32 
                                         44.37/47  44.54/47 
                                          1.49/31   0.17/1* 
 48 Herman Jan                     45.38  2.29/24   3.08/22   5.02/29   6.25/24   8.45/26  12.23/25  16.02/29  16.54/29  19.03/26  20.53/27  23.43/40  35.20/51  37.26/51  38.52/46  41.47/48  43.20/48 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.29/24   0.39/34   1.54/40   1.23/15   2.20/46   3.38/28   3.39/57   0.52/25   2.09/28   1.50/51   2.50/68  11.37/62   2.06/51   1.26/25   2.55/59   1.33/59 
                                         45.12/48  45.38/48 
                                          1.52/35   0.26/56 
 49 Doucha Jiří                    45.39  3.07/55   3.46/50   5.53/49   7.30/46  10.04/49  13.56/46  17.09/46  18.24/48  20.40/46  22.24/46  25.41/55  37.13/62  38.52/58  40.17/57  42.16/51  43.31/50 
    TJ Start Náchod                       3.07/55   0.39/34   2.07/53   1.37/47   2.34/65   3.52/40   3.13/40   1.15/66   2.16/33   1.44/44   3.17/71  11.32/61   1.39/31   1.25/24   1.59/22   1.15/40 
                                         45.17/49  45.39/49 
                                          1.46/27   0.22/23 
 50 Koblic Jan                     45.48  2.15/9    2.50/10   4.25/11   5.58/12   7.59/12  11.36/14  14.28/14  15.27/14  17.44/17  19.26/17  21.20/18  34.15/43  35.26/37  37.04/37  42.30/54  43.43/52 
    OOB Vamberk                           2.15/9    0.35/16   1.35/15   1.33/35   2.01/22   3.37/27   2.52/19   0.59/43   2.17/35   1.42/41   1.54/61  12.55/71   1.11/2    1.38/43   5.26/73   1.13/32 
                                         45.26/50  45.48/50 
                                          1.43/23   0.22/23 
 51 Dvořáček Jiří                  45.55  2.43/35   3.56/53   5.49/48   7.27/44   9.47/43  14.17/50  18.23/57  19.30/54  21.54/52  23.32/50  24.44/45  36.09/56  37.57/54  39.49/54  42.09/50  43.26/49 
    OOB Třebíč                            2.43/35   1.13/67   1.53/39   1.38/48   2.20/46   4.30/65   4.06/69   1.07/54   2.24/41   1.38/36   1.12/35  11.25/60   1.48/40   1.52/61   2.20/46   1.17/44 
                                         45.29/51  45.55/51 
                                          2.03/48   0.26/56 
 52 Vozda Vojtěch                  46.05  2.52/42   3.29/38   6.04/51   7.39/49  10.00/48  13.43/43  16.37/41  17.28/38  19.40/35  21.16/33  25.01/49  34.43/46  36.22/43  39.34/52  41.49/49  43.34/51 
    Magnus orienteering                   2.52/42   0.37/25   2.35/63   1.35/43   2.21/49   3.43/33   2.54/21   0.51/19   2.12/31   1.36/31   3.45/72   9.42/41   1.39/31   3.12/73   2.15/44   1.45/66 
                                         45.38/52  46.05/52 
                                          2.04/51   0.27/63 
 53 Bolehovský Pavel               46.10  3.31/64   5.25/69   8.07/68  10.02/69  12.33/69  16.12/66  19.21/62  20.11/60  22.12/54  23.50/54  28.03/66  36.30/57  37.57/54  41.01/60  43.04/56  44.13/55 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.31/64   1.54/74   2.42/65   1.55/61   2.31/62   3.39/31   3.09/34   0.50/16   2.01/13   1.38/36   4.13/73   8.27/20   1.27/12   3.04/72   2.03/30   1.09/20 
                                         45.50/53  46.10/53 
                                          1.37/12   0.20/12 
 54 Šafka Jan                      46.28  3.17/60   3.56/53   5.47/46   7.28/45   9.58/47  14.27/51  18.27/58  19.34/56  22.19/58  24.57/61  26.15/59  35.19/50  37.36/53  39.07/51  42.25/52  43.47/53 
    SK Slavia Praha                       3.17/60   0.39/34   1.51/34   1.41/55   2.30/61   4.29/64   4.00/67   1.07/54   2.45/58   2.38/72   1.18/39   9.04/31   2.17/55   1.31/35   3.18/64   1.22/51 
                                         46.03/54  46.28/54 
                                          2.16/60   0.25/50 
 55 Ehl Jiří                       46.35  2.53/43   4.11/59   6.28/56   8.44/62  10.53/59  15.10/60  18.22/56  19.27/53  22.12/54  23.49/53  25.12/51  33.58/41  35.46/40  37.08/38  42.26/53  44.13/55 
    SK Žabovřesky Brno                    2.53/43   1.18/68   2.17/59   2.16/68   2.09/32   4.17/60   3.12/39   1.05/51   2.45/58   1.37/34   1.23/44   8.46/27   1.48/40   1.22/21   5.18/71   1.47/67 
                                         46.16/55  46.35/55 
                                          2.03/48   0.19/6  
 56 Henych Petr                    46.45  3.35/65   4.53/64   7.07/66   8.41/61  11.19/63  15.31/61  18.36/60  19.43/58  22.18/57  23.55/55  24.58/47  37.42/65  39.12/61  40.42/59  42.47/55  44.03/54 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.35/65   1.18/68   2.14/57   1.34/40   2.38/67   4.12/56   3.05/32   1.07/54   2.35/49   1.37/34   1.03/13  12.44/70   1.30/18   1.30/31   2.05/32   1.16/42 
                                         46.20/56  46.45/56 
                                          2.17/61   0.25/50 
 57 Khel Richard                   46.53  2.51/39   4.53/64   6.48/62   8.29/59  10.35/56  14.38/54  17.38/51  18.32/49  21.08/49  22.35/47  23.59/42  35.03/48  37.17/49  40.01/56  43.21/57  44.49/57 
    AC Sparta Praha                       2.51/39   2.02/75   1.55/42   1.41/55   2.06/27   4.03/53   3.00/27   0.54/35   2.36/50   1.27/13   1.24/47  11.04/57   2.14/54   2.44/68   3.20/65   1.28/55 
                                         46.33/57  46.53/57 
                                          1.44/25   0.20/12 
 58 Svoboda Ondřej                 47.45  2.41/34   3.25/35   5.20/36   6.51/35   9.12/37  12.44/31  16.22/36  17.17/33  20.10/42  22.01/43  23.07/36  36.55/58  40.56/67  42.22/66  44.23/60  45.35/59 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.41/34   0.44/50   1.55/42   1.31/29   2.21/49   3.32/19   3.38/56   0.55/36   2.53/63   1.51/52   1.06/19  13.48/72   4.01/72   1.26/25   2.01/25   1.12/29 
                                         47.21/58  47.45/58 
                                          1.46/27   0.24/44 
 59 Hodek Michal                   48.03  2.45/37   3.17/28   5.01/28   6.37/28   9.03/35  14.41/56  18.21/55  19.31/55  22.27/59  24.49/60  25.58/57  37.53/66  40.22/65  42.02/64  44.29/61  45.41/60 
    KOB TRETRA Praha                      2.45/37   0.32/7    1.44/25   1.36/45   2.26/56   5.38/74   3.40/59   1.10/59   2.56/65   2.22/69   1.09/31  11.55/66   2.29/59   1.40/45   2.27/53   1.12/29 
                                         47.43/59  48.03/59 
                                          2.02/47   0.20/12 
 60 Vondra Jiří                    48.35  2.51/39   3.32/41   5.43/42   7.30/46   9.56/45  14.58/58  18.57/61  19.54/59  22.46/60  27.01/68  28.09/67  37.22/63  39.30/62  41.10/61  44.33/62  45.52/61 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.51/39   0.41/42   2.11/56   1.47/59   2.26/56   5.02/71   3.59/66   0.57/42   2.52/62   4.15/75   1.08/28   9.13/34   2.08/52   1.40/45   3.23/67   1.19/45 
                                         48.13/60  48.35/60 
                                          2.21/62   0.22/23 
 61 Zavřel Michal                  48.57  2.57/50   4.03/57   6.27/54   8.01/53  10.54/61  16.10/65  19.41/66  20.51/65  23.42/65  25.45/66  27.27/65  37.30/64  39.35/63  41.24/62  43.47/59  45.27/58 
    TJ Loko Krnov                         2.57/50   1.06/65   2.24/61   1.34/40   2.53/70   5.16/72   3.31/48   1.10/59   2.51/61   2.03/60   1.42/59  10.03/48   2.05/50   1.49/59   2.23/51   1.40/62 
                                         48.29/61  48.57/61 
                                          3.02/71   0.28/69 
 62 Korbel Michal                  49.32  4.18/69   5.02/68   6.48/62   8.48/64  11.06/62  16.39/68  20.56/69  21.58/68  24.53/68  26.57/67  28.25/68  39.27/70  41.20/68  42.52/67  45.14/64  46.40/62 
    KOB Choceň                            4.18/69   0.44/50   1.46/28   2.00/63   2.18/44   5.33/73   4.17/72   1.02/50   2.55/64   2.04/61   1.28/54  11.02/56   1.53/43   1.32/39   2.22/50   1.26/54 
                                         49.06/63  49.32/62 
                                          2.26/67   0.26/56 
 63 Nývlt Martin                   49.33  2.34/28   3.17/28   6.47/61   8.20/57  10.20/52  13.44/44  16.34/39  17.35/41  19.44/36  21.36/37  23.03/35  38.43/68  42.01/69  43.42/68  45.35/66  47.03/65 
    TJ Start Náchod                       2.34/28   0.43/47   3.30/71   1.33/35   2.00/17   3.24/12   2.50/17   1.01/48   2.09/28   1.52/54   1.27/51  15.40/74   3.18/68   1.41/47   1.53/15   1.28/55 
                                         49.04/62  49.33/63 
                                          2.01/44   0.29/72 
 64 Pelc Václav                    49.36  3.13/59   3.56/53   6.42/60   9.01/65  11.30/64  16.06/64  19.39/65  20.29/62  23.29/64  25.38/65  26.47/61  35.56/55  38.21/56  39.57/55  45.15/65  46.55/63 
    TJ ČZ Strakonice                      3.13/59   0.43/47   2.46/66   2.19/70   2.29/60   4.36/67   3.33/50   0.50/16   3.00/67   2.09/63   1.09/31   9.09/32   2.25/58   1.36/41   5.18/71   1.40/62 
                                         49.10/64  49.36/64 
                                          2.15/59   0.26/56 
 65 Sládek Jan                     49.38  3.12/58   3.52/52   5.42/41   7.43/50  10.53/59  15.00/59  18.34/59  19.39/57  22.12/54  24.00/56  25.21/53  37.11/61  40.23/66  42.14/65  45.35/66  46.56/64 
    KOB TRETRA Praha                      3.12/58   0.40/41   1.50/33   2.01/64   3.10/73   4.07/55   3.34/53   1.05/51   2.33/48   1.48/49   1.21/41  11.50/65   3.12/67   1.51/60   3.21/66   1.21/50 
                                         49.10/64  49.38/65 
                                          2.14/58   0.28/69 
 66 Borsci Eugeniu                 50.12  4.11/68   5.00/66   9.46/71  11.29/71  13.42/71  17.20/69  20.37/68  21.47/67  23.48/67  25.14/62  26.20/60  35.51/53  37.23/50  39.04/49  45.37/68  47.32/66 
    Association Sportivngo of Orientatio  4.11/68   0.49/56   4.46/76   1.43/57   2.13/42   3.38/28   3.17/42   1.10/59   2.01/13   1.26/11   1.06/19   9.31/39   1.32/21   1.41/47   6.33/75   1.55/70 
                                         49.54/66  50.12/66 
                                          2.22/63   0.18/3  
 67 Janeček Jura                   51.05  3.50/66   4.52/63   6.50/64   8.28/58  10.39/57  14.41/56  18.01/52  18.57/51  22.03/53  24.01/57  25.12/51  37.00/59  38.53/59  41.50/63  44.48/63  48.45/67 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.50/66   1.02/62   1.58/46   1.38/48   2.11/37   4.02/50   3.20/43   0.56/38   3.06/70   1.58/57   1.11/34  11.48/64   1.53/43   2.57/70   2.58/61   3.57/75 
                                         50.44/67  51.05/67 
                                          1.59/41   0.21/18 
 68 Sysel Ondřej                   51.30  3.04/53   3.43/48   6.18/52   8.30/60  10.41/58  14.38/54  17.27/49  22.42/70  26.15/70  28.50/70  29.55/70  38.07/67  39.58/64  44.46/69  47.01/69  48.52/68 
    SK Praga Praha                        3.04/53   0.39/34   2.35/63   2.12/67   2.11/37   3.57/42   2.49/15   5.15/76   3.33/73   2.35/71   1.05/16   8.12/14   1.51/42   4.48/76   2.15/44   1.51/68 
                                         51.05/68  51.30/68 
                                          2.13/57   0.25/50 
 69 Cupák Jiří                     51.53  2.58/76   3.40/76   5.37/76   7.33/76  10.07/76  14.24/76  18.59/76  19.54/76  22.55/76  28.11/76  29.44/76  41.27/75  43.29/75  44.57/75  47.40/75  48.59/75 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.58/76   0.42/45   1.57/45   1.56/62   2.34/65   4.17/60   4.35/74   0.55/36   3.01/68   5.16/76   1.33/57  11.43/63   2.02/48   1.28/29   2.43/57   1.19/45 
                                         51.29/75  51.53/75 
                                          2.30/68   0.24/44 
 70 Kadeřávek Petr                 53.57  2.36/32   3.14/26   5.05/32   6.44/29   9.05/36  13.31/40  17.16/47  20.29/62  23.17/63  25.32/64  26.53/63  37.10/60  38.56/60  40.39/58  43.36/58  50.04/69 
    OK 99 Hradec Králové                  2.36/32   0.38/30   1.51/34   1.39/51   2.21/49   4.26/63   3.45/62   3.13/74   2.48/60   2.15/66   1.21/41  10.17/50   1.46/37   1.43/52   2.57/60   6.28/76 
                                         53.25/69  53.57/69 
                                          3.21/73   0.32/74 
 71 Budín Aleš                     56.05  2.21/16   3.05/21   5.03/31   8.47/63  11.48/65  16.31/67  20.57/70  22.12/69  25.21/69  27.06/69  28.33/69  39.03/69  44.10/70  45.54/70  50.00/70  51.44/70 
    neregistrovaní (unregistred)          2.21/16   0.44/50   1.58/46   3.44/75   3.01/71   4.43/69   4.26/73   1.15/66   3.09/71   1.45/46   1.27/51  10.30/54   5.07/75   1.44/54   4.06/70   1.44/65 
                                         55.38/70  56.05/70 
                                          3.54/75   0.27/63 
 72 Zajíc Vítězslav                58.03  6.13/74   7.16/74  11.37/74  13.56/73  17.21/74  21.56/74  26.12/73  27.54/72  30.58/72  32.29/72  33.52/72  46.05/71  48.47/71  50.30/71  53.01/71  54.53/71 
    KOB TRETRA Praha                      6.13/74   1.03/64   4.21/74   2.19/70   3.25/74   4.35/66   4.16/71   1.42/72   3.04/69   1.31/21   1.23/44  12.13/68   2.42/63   1.43/52   2.31/55   1.52/69 
                                         57.26/71  58.03/71 
                                          2.33/69   0.37/76 
 73 Nývlt Petr                     62.08  3.06/54   4.33/60   7.53/67   9.39/67  12.22/68  18.19/71  22.32/71  23.28/71  26.40/71  28.55/71  30.10/71  47.17/72  51.25/73  53.51/73  56.58/72  58.54/72 
    TJ Start Náchod                       3.06/54   1.27/72   3.20/69   1.46/58   2.43/69   5.57/75   4.13/70   0.56/38   3.12/72   2.15/66   1.15/37  17.07/75   4.08/73   2.26/67   3.07/63   1.56/71 
                                         61.41/72  62.08/72 
                                          2.47/70   0.27/63 
 74 Kolář Radek                    66.33  6.43/75   7.45/75  11.11/73  13.56/73  16.59/73  21.40/72  25.34/72  30.42/74  34.28/74  37.07/74  38.14/73  47.56/73  50.51/72  53.39/72  60.24/73  62.46/73 
    Ulita Broumov                         6.43/75   1.02/62   3.26/70   2.45/74   3.03/72   4.41/68   3.54/65   5.08/75   3.46/74   2.39/73   1.07/25   9.42/41   2.55/65   2.48/69   6.45/76   2.22/72 
                                         66.10/73  66.33/73 
                                          3.24/74   0.23/36 
 75 Yabuta Takatoshi               71.08  5.01/71   6.27/71  10.17/72  12.42/72  16.45/72  21.45/73  26.47/74  28.26/73  32.42/73  35.04/73  39.19/74  54.58/74  59.06/74  60.54/74  64.46/74  67.20/74 
                                          5.01/71   1.26/71   3.50/73   2.25/72   4.03/75   5.00/70   5.02/75   1.39/70   4.16/75   2.22/69   4.15/75  15.39/73   4.08/73   1.48/55   3.52/68   2.34/73 
                                         70.38/74  71.08/74 
                                          3.18/72   0.30/73 
 76 Kohl Ondřej                    83.16  5.20/72   7.03/73  11.38/75  15.28/75  20.54/75  29.14/75  35.43/75  37.24/75  41.50/75  44.11/75  45.53/75  63.39/76  66.09/76  68.11/76  74.43/76  78.31/76 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   5.20/72   1.43/73   4.35/75   3.50/76   5.26/76   8.20/76   6.29/76   1.41/71   4.26/76   2.21/68   1.42/59  17.46/76   2.30/60   2.02/65   6.32/74   3.48/74 
                                         82.40/76  83.16/76 
                                          4.09/76   0.36/75 
    Kondrát Martin             DISK       2.17/     2.50/     4.25/     6.04/     8.02/    11.37/    14.26/    15.33/    17.48/    19.26/    20.29/    29.07/    30.48/         /    35.16/    36.27/   
    SK Praga Praha                        2.17/     0.33/     1.35/     1.39/     1.58/     3.35/     2.49/     1.07/     2.15/     1.38/     1.03/     8.38/     1.41/         /         /     1.11/   
                                         38.12/    38.34/   
                                          1.45/     0.22/   
    Sudre Frédéric             DISK       3.37/     4.35/     7.10/     8.59/    13.17/    21.25/    25.20/    26.40/    29.16/    31.02/    32.40/         /         /         /         /         /   
    SK Chrast                             3.37/     0.58/     2.35/     1.49/     4.18/     8.08/     3.55/     1.20/     2.36/     1.46/     1.38/         /         /         /         /         /   
                                              /    57.36/   
                                              /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        3.2km  215m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-47      3-49      4-60      5-64      6-55      7-53      8-73      9-74     10-76     11-78     12-80     13-71     14-100   
  1 Kopec Tomáš                    34.15  2.47/5    4.30/2    6.02/2    7.47/2   10.54/4   12.48/3   14.07/3   23.58/2   25.35/1*  26.24/1*  28.38/1*  30.11/1*  31.54/1*  33.52/1*  34.15/1* 
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.47/5    1.43/2    1.32/5    1.45/8    3.07/17   1.54/15   1.19/4    9.51/1*   1.37/15   0.49/1*   2.14/8    1.33/1*   1.43/15   1.58/7    0.23/15 
  2 Janů Zdeněk                    34.35  2.32/2    5.05/6    6.27/3    8.13/4   10.53/3   12.28/2   13.37/2   23.39/1*  25.36/2   26.38/2   29.02/2   30.48/2   32.20/2   34.15/2   34.35/2  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.32/2    2.33/15   1.22/1*   1.46/10   2.40/3    1.35/4    1.09/1*  10.02/2    1.57/23   1.02/15   2.24/14   1.46/7    1.32/5    1.55/4    0.20/6  
  3 Duben Jiří ml.                 36.47  3.22/21   5.10/7    6.37/4    8.30/5   11.24/5   13.03/4   14.39/4   25.13/4   26.40/3   27.39/3   29.51/3   31.34/3   33.15/3   36.26/3   36.47/3  
    KOB Děčín                             3.22/21   1.48/4    1.27/2    1.53/14   2.54/10   1.39/8    1.36/14  10.34/3    1.27/10   0.59/9    2.12/6    1.43/5    1.41/13   3.11/36   0.21/9  
  4 Toužil Karel                   37.37  3.10/17   5.00/4    6.39/5    9.29/11  12.21/10  13.54/7   15.34/7   26.09/5   28.37/6   29.35/6   32.06/5   33.44/5   35.26/4   37.18/4   37.37/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.10/17   1.50/5    1.39/8    2.50/33   2.52/8    1.33/3    1.40/23  10.35/4    2.28/31   0.58/8    2.31/20   1.38/2    1.42/14   1.52/2    0.19/4  
  5 Kokojan David                  38.58  2.26/1*   4.01/1*   5.32/1*   6.54/1*  10.00/1*  11.46/1*  13.24/1*  24.20/3   26.55/4   28.07/4   31.26/4   33.16/4   36.10/5   38.31/5   38.58/5  
    SK Prostějov                          2.26/1*   1.35/1*   1.31/4    1.22/3    3.06/15   1.46/11   1.38/15  10.56/6    2.35/33   1.12/25   3.19/33   1.50/11   2.54/35   2.21/17   0.27/28 
  6 Jirka Michal                   39.07  3.09/16   5.12/8    6.58/9    9.03/9   12.18/9   14.14/11  15.28/6   26.52/6   28.15/5   29.19/5   32.25/6   34.25/6   36.48/9   38.46/6   39.07/6  
    Sokol Ptení                           3.09/16   2.03/6    1.46/13   2.05/19   3.15/21   1.56/17   1.14/2   11.24/8    1.23/5    1.04/17   3.06/29   2.00/19   2.23/31   1.58/7    0.21/9  
  7 Věžník Roman                   39.17  2.59/9    5.15/10   7.03/10   9.03/9   12.27/11  14.08/8   15.50/9   27.57/8   29.23/8   30.30/8   32.59/8   35.03/8   36.43/7   38.54/7   39.17/7  
    OOB Třebíč                            2.59/9    2.16/11   1.48/14   2.00/15   3.24/24   1.41/10   1.42/24  12.07/16   1.26/9    1.07/21   2.29/19   2.04/22   1.40/12   2.11/12   0.23/15 
  8 Hulec Jakub                    39.18  2.32/2    5.22/11   7.29/12   9.01/8   12.04/7   14.09/9   15.51/10  27.40/7   29.03/7   30.03/7   32.53/7   34.57/7   36.36/6   38.54/7   39.18/8  
    TJ Kašperské Hory                     2.32/2    2.50/17   2.07/22   1.32/4    3.03/12   2.05/23   1.42/24  11.49/14   1.23/5    1.00/13   2.50/24   2.04/22   1.39/8    2.18/14   0.24/19 
  9 Richtr Aleš                    39.32  2.51/7    7.09/21   8.58/17  10.49/17  13.56/17  15.25/15  16.52/12  28.36/9   29.54/9   30.59/9   33.18/9   35.15/9   36.46/8   39.07/9   39.32/9  
    SK OK 24 Praha                        2.51/7    4.18/28   1.49/15   1.51/11   3.07/17   1.29/2    1.27/8   11.44/11   1.18/2    1.05/18   2.19/11   1.57/18   1.31/4    2.21/17   0.25/22 
 10 Růžička Lukáš                  39.34  3.08/15   5.24/12   7.20/11   9.31/12  12.59/12  14.35/12  15.56/11  28.40/10  30.44/12  31.39/11  33.47/10  35.32/10  37.02/10  39.11/10  39.34/10 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    3.08/15   2.16/11   1.56/20   2.11/21   3.28/26   1.36/6    1.21/6   12.44/18   2.04/25   0.55/6    2.08/5    1.45/6    1.30/3    2.09/11   0.23/15 
 11 Hrouza Jan                     40.01  3.02/12   7.05/20   9.22/18  10.39/16  13.32/15  15.47/16  17.01/13  28.45/11  30.53/13  31.58/13  34.26/13  36.07/13  37.24/11  39.43/11  40.01/11 
    TJ Loko Krnov                         3.02/12   4.03/26   2.17/25   1.17/2    2.53/9    2.15/28   1.14/2   11.44/11   2.08/28   1.05/18   2.28/17   1.41/4    1.17/1*   2.19/16   0.18/2  
 12 Pohl Zdeněk                    41.13  3.15/18   6.15/17  10.43/24  12.35/23  15.35/20  17.10/19  18.54/20  30.20/14  31.35/14  32.46/14  35.36/15  37.36/15  38.59/14  40.54/12  41.13/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.15/18   3.00/19   4.28/37   1.52/12   3.00/11   1.35/4    1.44/26  11.26/9    1.15/1*   1.11/23   2.50/24   2.00/19   1.23/2    1.55/4    0.19/4  
 13 Kříž Ondřej                    41.20  3.02/12   5.35/13   7.41/14   9.44/13  13.02/13  14.53/13  17.05/15  29.10/13  30.38/11  31.41/12  34.05/12  36.00/12  38.30/12  40.56/13  41.20/13 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.02/12   2.33/15   2.06/21   2.03/17   3.18/23   1.51/14   2.12/32  12.05/15   1.28/11   1.03/16   2.24/14   1.55/15   2.30/33   2.26/21   0.24/19 
 14 Suchý Matěj                    41.46  2.41/4    5.03/5    6.57/8    8.33/6   12.01/6   14.10/10  15.42/8   29.09/12  30.33/10  31.29/10  33.57/11  35.53/11  38.48/13  41.26/14  41.46/14 
    Magnus orienteering                   2.41/4    2.22/13   1.54/18   1.36/6    3.28/26   2.09/26   1.32/10  13.27/21   1.24/7    0.56/7    2.28/17   1.56/16   2.55/36   2.38/27   0.20/6  
 15 Koblížek Kamil                 42.19  2.56/8    6.04/16   7.33/13  10.49/17  13.54/16  17.14/20  18.46/19  30.21/15  31.51/15  32.57/15  34.46/14  37.31/14  40.08/15  41.58/15  42.19/15 
    Magnus orienteering                   2.56/8    3.08/20   1.29/3    3.16/35   3.05/14   3.20/38   1.32/10  11.35/10   1.30/12   1.06/20   1.49/1*   2.45/32   2.37/34   1.50/1*   0.21/9  
 16 Duben Jiří                     43.07  3.26/22   5.36/14  10.01/20  12.44/24  15.48/22  17.50/22  19.28/22  31.13/18  32.33/16  33.44/16  36.21/16  38.32/16  40.23/16  42.44/16  43.07/16 
    KOB Děčín                             3.26/22   2.10/7    4.25/36   2.43/31   3.04/13   2.02/19   1.38/15  11.45/13   1.20/3    1.11/23   2.37/23   2.11/25   1.51/20   2.21/17   0.23/15 
 17 Hašek Jakub                    44.22  2.49/6    4.35/3    6.51/6    7.59/3   10.37/2   13.51/6   18.03/18  33.36/23  35.06/21  35.57/19  37.55/19  39.43/18  42.04/19  43.57/17  44.22/17 
    KOB Směr Kroměříž                     2.49/6    1.46/3    2.16/23   1.08/1*   2.38/2    3.14/37   4.12/38  15.33/30   1.30/12   0.51/2    1.58/2    1.48/10   2.21/29   1.53/3    0.25/22 
 18 Duben Jan                      44.46  4.36/34   8.42/27  11.42/27  16.06/31  19.12/30  20.59/29  22.37/29  33.16/21  34.37/18  35.36/18  37.48/18  39.35/17  41.11/17  44.26/18  44.46/18 
    KOB Děčín                             4.36/34   4.06/27   3.00/33   4.24/38   3.06/15   1.47/12   1.38/15  10.39/5    1.21/4    0.59/9    2.12/6    1.47/8    1.36/6    3.15/37   0.20/6  
 19 Tomeš Jaroslav                 44.57  3.53/28  10.19/33  11.57/29  14.17/28  17.08/28  19.15/27  21.10/27  34.08/24  36.29/24  37.22/23  39.21/23  41.00/23  42.39/21  44.39/20  44.57/19 
    SK Kotlářka Praha                     3.53/28   6.26/32   1.38/7    2.20/24   2.51/7    2.07/25   1.55/31  12.58/20   2.21/30   0.53/5    1.59/4    1.39/3    1.39/8    2.00/9    0.18/2  
 20 Charvát František              44.58  3.48/26   6.02/15   8.22/16  10.26/14  14.19/18  16.24/18  17.57/17  30.42/17  32.48/17  34.04/17  37.00/17  39.50/19  41.42/18  44.29/19  44.58/20 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.48/26   2.14/10   2.20/27   2.04/18   3.53/32   2.05/23   1.33/13  12.45/19   2.06/27   1.16/27   2.56/27   2.50/33   1.52/21   2.47/30   0.29/31 
 21 Fátor Jan                      45.26  3.20/20  10.00/30  11.51/28  14.03/27  16.52/26  18.32/25  19.55/24  32.26/19  35.28/22  36.51/22  39.07/22  40.58/22  42.35/20  45.02/21  45.26/21 
    Magnus orienteering                   3.20/20   6.40/34   1.51/16   2.12/22   2.49/6    1.40/9    1.23/7   12.31/17   3.02/35   1.23/30   2.16/9    1.51/12   1.37/7    2.27/23   0.24/19 
 22 Kubíček Zdeněk                 45.37  3.51/27   6.17/18   7.57/15  10.33/15  13.21/14  15.24/14  17.03/14  30.31/16  34.41/19  36.48/21  39.04/21  40.56/21  42.48/22  45.12/22  45.37/22 
    OOB TJ Turnov                         3.51/27   2.26/14   1.40/10   2.36/29   2.48/5    2.03/20   1.39/20  13.28/22   4.10/39   2.07/38   2.16/9    1.52/13   1.52/21   2.24/20   0.25/22 
 23 Seitler Milan                  45.43  6.15/38   8.27/26  10.01/20  12.15/20  15.40/21  17.44/21  19.22/21  33.22/22  34.59/20  35.58/20  38.20/20  40.33/20  42.48/22  45.14/23  45.43/23 
    Magnus orienteering                   6.15/38   2.12/8    1.34/6    2.14/23   3.25/25   2.04/22   1.38/15  14.00/26   1.37/15   0.59/9    2.22/12   2.13/26   2.15/26   2.26/21   0.29/31 
 24 Slovák Miroslav                46.24  3.17/19  12.40/38  14.31/36  16.54/33  20.05/33  21.59/32  23.30/32  34.53/25  36.27/23  37.28/24  39.54/24  41.48/24  43.27/24  45.59/24  46.24/24 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.17/19   9.23/38   1.51/16   2.23/26   3.11/19   1.54/15   1.31/9   11.23/7    1.34/14   1.01/14   2.26/16   1.54/14   1.39/8    2.32/25   0.25/22 
 25 Vlach Oldřich                  48.20  3.01/11   5.13/9    6.52/7    8.53/7   12.05/8   13.29/5   14.49/5   37.39/30  39.03/28  39.55/28  41.53/25  43.40/25  45.59/25  47.55/25  48.20/25 
    VSK VŠB TU Ostrava                    3.01/11   2.12/8    1.39/8    2.01/16   3.12/20   1.24/1*   1.20/5   22.50/39   1.24/7    0.52/3    1.58/2    1.47/8    2.19/27   1.56/6    0.25/22 
 26 Žebrák Zbyněk                  49.45  3.54/29  12.24/37  14.06/34  16.27/32  19.44/31  21.47/31  23.26/31  37.13/28  38.55/27  39.54/27  42.16/26  44.37/26  46.51/26  49.18/26  49.45/26 
    SKOB Ostrava                          3.54/29   8.30/37   1.42/12   2.21/25   3.17/22   2.03/20   1.39/20  13.47/25   1.42/20   0.59/9    2.22/12   2.21/27   2.14/25   2.27/23   0.27/28 
 27 Souček Michal                  50.52  3.00/10   8.05/25   9.46/19  12.20/21  15.56/23  17.56/23  19.47/23  36.41/27  39.09/29  40.34/29  44.01/28  46.24/28  48.13/27  50.21/27  50.52/27 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.00/10   5.05/31   1.41/11   2.34/27   3.36/30   2.00/18   1.51/28  16.54/34   2.28/31   1.25/33   3.27/35   2.23/28   1.49/19   2.08/10   0.31/34 
 28 Mareš Ladislav                 52.07  4.50/35   7.41/23  10.36/22  12.21/22  16.31/25  19.09/26  21.02/26  36.07/26  38.09/26  39.32/26  42.39/27  46.15/27  48.43/28  51.36/28  52.07/28 
    TJ ZVVZ Milevsko                      4.50/35   2.51/18   2.55/31   1.45/8    4.10/33   2.38/34   1.53/30  15.05/27   2.02/24   1.23/30   3.07/30   3.36/39   2.28/32   2.53/31   0.31/34 
 29 Košák Martin                   52.10  4.24/32   8.53/28  10.48/25  13.24/26  16.08/24  18.18/24  20.32/25  39.41/32  41.46/32  43.03/32  45.38/31  47.38/29  49.30/29  51.48/29  52.10/29 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.24/32   4.29/30   1.55/19   2.36/29   2.44/4    2.10/27   2.14/33  19.09/36   2.05/26   1.17/28   2.35/22   2.00/19   1.52/21   2.18/14   0.22/12 
 30 Čečka Jiří                     52.46  3.04/14  10.01/32  12.20/30  17.03/35  20.36/34  22.24/33  24.03/33  40.51/33  42.37/33  43.57/33  46.29/33  48.25/32  50.12/31  52.24/30  52.46/30 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.04/14   6.57/35   2.19/26   4.43/39   3.33/29   1.48/13   1.39/20  16.48/33   1.46/22   1.20/29   2.32/21   1.56/16   1.47/18   2.12/13   0.22/12 
 31 Svoboda Michal                 53.37  4.13/30   7.38/22  11.04/26  12.56/25  17.07/27  19.46/28  21.18/28  37.26/29  40.47/31  42.35/31  45.55/32  48.24/31  50.09/30  53.08/31  53.37/31 
    SKOB Zlín                             4.13/30   3.25/22   3.26/34   1.52/12   4.11/35   2.39/35   1.32/10  16.08/32   3.21/37   1.48/35   3.20/34   2.29/31   1.45/16   2.59/34   0.29/31 
 32 Štrait Martin                  53.51  6.03/37  10.00/30  12.27/31  15.20/30  18.51/29  21.21/30  23.07/30  38.54/31  40.35/30  41.45/30  44.45/29  48.18/30  50.40/33  53.20/32  53.51/32 
    SK OK 24 Praha                        6.03/37   3.57/25   2.27/28   2.53/34   3.31/28   2.30/30   1.46/27  15.47/31   1.41/19   1.10/22   3.00/28   3.33/38   2.22/30   2.40/28   0.31/34 
 33 Špak Zdeněk                    53.55  4.20/31   7.51/24  10.38/23  12.11/19  14.36/19  16.14/17  17.52/16  33.11/20  36.45/25  37.37/25  45.19/30  48.51/33  50.30/32  53.33/33  53.55/33 
    VSK Slavia TU Liberec                 4.20/31   3.31/23   2.47/30   1.33/5    2.25/1*   1.38/7    1.38/15  15.19/29   3.34/38   0.52/3    7.42/39   3.32/37   1.39/8    3.03/35   0.22/12 
 34 Přeček Zdeněk                  56.21  3.34/25  14.10/39  16.26/39  18.34/38  22.14/36  24.30/36  27.45/36  41.16/34  43.26/35  44.49/34  48.04/34  50.31/34  52.50/34  55.48/34  56.21/34 
    AC Sparta Praha                       3.34/25  10.36/39   2.16/23   2.08/20   3.40/31   2.16/29   3.15/36  13.31/23   2.10/29   1.23/30   3.15/32   2.27/30   2.19/27   2.58/33   0.33/37 
 35 Pešta Jiří                     56.23  3.29/23  10.48/34  15.49/38  18.33/37  23.19/38  25.53/38  28.08/37  41.45/36  43.30/36  45.22/35  48.34/36  51.25/36  53.11/35  55.55/35  56.23/35 
    TJ ZVVZ Milevsko                      3.29/23   7.19/36   5.01/38   2.44/32   4.46/37   2.34/31   2.15/34  13.37/24   1.45/21   1.52/36   3.12/31   2.51/34   1.46/17   2.44/29   0.28/30 
 36 Juračka Petr                   57.39  3.30/24   6.38/19  12.43/33  17.03/35  21.13/35  23.49/35  26.13/34  41.20/35  42.57/34  45.28/36  48.18/35  50.44/35  54.47/36  57.22/36  57.39/36 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.30/24   3.08/20   6.05/39   4.20/37   4.10/33   2.36/32   2.24/35  15.07/28   1.37/15   2.31/39   2.50/24   2.26/29   4.03/39   2.35/26   0.17/1* 
 37 Svoboda Petr                   62.59  4.24/32  11.02/35  15.23/37  17.00/34  23.13/37  25.50/37  27.41/35  48.48/38  50.26/37  51.41/37  55.29/37  57.39/37  59.33/37  62.26/37  62.59/37 
    SKOB Zlín                             4.24/32   6.38/33   4.21/35   1.37/7    6.13/39   2.37/33   1.51/28  21.07/37   1.38/18   1.15/26   3.48/37   2.10/24   1.54/24   2.53/31   0.33/37 
 38 Dosbaba Marek                  67.56  5.46/36   9.42/29  12.39/32  15.13/29  19.47/32  23.15/34  29.09/38  48.08/37  51.17/38  52.54/38  57.18/38  60.46/38  63.53/38  67.30/38  67.56/38 
    OOB Třebíč                            5.46/36   3.56/24   2.57/32   2.34/27   4.34/36   3.28/39   5.54/39  18.59/35   3.09/36   1.37/34   4.24/38   3.28/36   3.07/37   3.37/38   0.26/27 
 39 Pěček Vítězslav                72.41  7.25/39  11.48/36  14.28/35  18.35/39  23.49/39  26.57/39  30.39/39  53.04/39  55.39/39  57.43/39  61.21/39  64.45/39  67.56/39  71.55/39  72.41/39 
    KOB Směr Kroměříž                     7.25/39   4.23/29   2.40/29   4.07/36   5.14/38   3.08/36   3.42/37  22.25/38   2.35/33   2.04/37   3.38/36   3.24/35   3.11/38   3.59/39   0.46/39 
    Parzewski Michal           DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    19.42/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35A        3.6km  240m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-38      3-34      4-35      5-36      6-45      7-47      8-58      9-53     10-57     11-79     12-73     13-71     14-100   
  1 Filip Libor                    32.30  2.15/1*   2.50/1*   4.28/1*   5.44/1*   7.36/1*  10.55/1*  12.22/1*  15.07/1*  16.18/1*  20.42/1*  27.23/1*  28.49/1*  30.23/1*  32.09/1*  32.30/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.15/1*   0.35/1*   1.38/1*   1.16/1*   1.52/1*   3.19/1*   1.27/3    2.45/4    1.11/1*   4.24/28   6.41/1*   1.26/3    1.34/1*   1.46/1*   0.21/6  
  2 Urválek Jiří                   34.52  2.36/2    3.53/5    6.00/3    8.43/7   12.09/11  15.56/7   17.24/7   19.54/5   21.09/5   22.37/3   29.46/2   30.57/2   32.33/2   34.29/2   34.52/2  
    TJ Tesla Brno                         2.36/2    1.17/17   2.07/3    2.43/23   3.26/26   3.47/4    1.28/4    2.30/1*   1.15/2    1.28/2    7.09/2    1.11/1*   1.36/2    1.56/2    0.23/8  
  3 Kavalír  Karel                 36.56  2.40/3    3.30/2    5.39/2    7.39/3   10.06/3   14.20/4   16.01/4   18.44/3   20.08/3   22.48/4   30.38/4   32.16/3   34.23/3   36.33/3   36.56/3  
    OK 99 Hradec Králové                  2.40/3    0.50/3    2.09/4    2.00/14   2.27/6    4.14/6    1.41/11   2.43/3    1.24/3    2.40/19   7.50/5    1.38/5    2.07/6    2.10/4    0.23/8  
  4 Bogdan RYCERSKI                37.21  3.02/6    4.21/8    6.52/7    8.16/5   10.31/4   14.10/3   15.40/3   18.27/2   19.55/2   22.05/2   30.15/3   33.05/4   34.50/4   37.03/4   37.21/4  
    UKS Swietoszów                        3.02/6    1.19/18   2.31/10   1.24/2    2.15/3    3.39/2    1.30/5    2.47/5    1.28/5    2.10/7    8.10/6    2.50/23   1.45/3    2.13/6    0.18/1* 
  5 Suk Jiří                       39.31  3.20/8    5.28/19   7.27/12   9.10/10  11.50/8   16.35/9   18.35/10  21.42/8   23.17/8   25.08/8   32.53/5   34.43/5   36.49/5   39.05/5   39.31/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.20/8    2.08/27   1.59/2    1.43/7    2.40/13   4.45/12   2.00/18   3.07/9    1.35/11   1.51/4    7.45/3    1.50/9    2.06/5    2.16/8    0.26/17 
  6 Cych Piotr                     41.42  2.46/4    3.35/3    6.04/4    7.35/2    9.41/2   13.29/2   14.53/2   23.26/12  24.54/12  26.41/10  35.25/9   37.08/8   39.16/7   41.16/6   41.42/6  
                                          2.46/4    0.49/2    2.29/9    1.31/4    2.06/2    3.48/5    1.24/2    8.33/27   1.28/5    1.47/3    8.44/7    1.43/7    2.08/7    2.00/3    0.26/17 
  7 Valach Petr                    41.50  3.40/13   5.12/15   7.29/13   9.13/11  11.50/8   15.33/6   17.04/6   20.25/6   21.51/6   24.12/6   33.23/6   35.23/6   39.14/6   41.25/7   41.50/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.40/13   1.32/22   2.17/6    1.44/8    2.37/9    3.43/3    1.31/7    3.21/14   1.26/4    2.21/14   9.11/9    2.00/12   3.51/27   2.11/5    0.25/15 
  8 Kovács Gábor                   42.27  3.22/9    4.24/9    7.03/8    8.48/8   11.25/7   16.09/8   18.08/8   21.29/7   23.04/7   25.28/9   34.39/8   36.19/7   39.26/8   42.01/8   42.27/8  
    Q&Sz Orienteering Hungary             3.22/9    1.02/11   2.39/12   1.45/9    2.37/9    4.44/11   1.59/17   3.21/14   1.35/11   2.24/15   9.11/9    1.40/6    3.07/20   2.35/14   0.26/17 
  9 Šilhavý Miroslav               43.29  3.23/10   4.18/7    6.44/6    8.12/4   10.46/5   15.01/5   16.31/5   19.31/4   21.02/4   23.09/5   33.27/7   38.27/9   40.53/9   43.09/9   43.29/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.23/10   0.55/5    2.26/8    1.28/3    2.34/7    4.15/7    1.30/5    3.00/6    1.31/8    2.07/6   10.18/13   5.00/28   2.26/14   2.16/8    0.20/4  
 10 Miháczi Zoltán                 44.37  3.44/15   4.41/12   7.22/11   9.23/12  12.43/13  17.59/14  20.02/13  23.40/13  25.19/13  28.00/13  37.39/12  39.04/10  41.24/10  44.06/10  44.37/10 
    Tipo TKE, Hungary                     3.44/15   0.57/7    2.41/14   2.01/15   3.20/24   5.16/17   2.03/21   3.38/19   1.39/18   2.41/21   9.39/12   1.25/2    2.20/11   2.42/18   0.31/28 
 11 Drechsel Michael               44.57  4.29/23   6.48/25   9.34/21  11.40/18  14.43/20  18.59/15  20.34/14  23.43/14  25.20/14  27.59/12  36.57/11  39.07/11  41.55/11  44.33/11  44.57/11 
    USV TU DRESDEN                        4.29/23   2.19/29   2.46/17   2.06/20   3.03/19   4.16/8    1.35/8    3.09/11   1.37/16   2.39/18   8.58/8    2.10/16   2.48/18   2.38/16   0.24/12 
 12 Pachnik Dariusz                45.45  3.48/16   4.47/13   8.42/16  10.18/15  12.44/14  17.47/12  19.24/11  22.04/9   23.38/9   25.03/7   36.07/10  40.53/12  43.10/12  45.27/12  45.45/12 
    UKS TUKAN IWINY                       3.48/16   0.59/9    3.55/23   1.36/5    2.26/5    5.03/15   1.37/9    2.40/2    1.34/10   1.25/1*  11.04/16   4.46/27   2.17/10   2.17/10   0.18/1* 
 13 Pecka Jan                      46.18  3.07/7    4.05/6    6.30/5    8.18/6   10.57/6   16.36/10  18.27/9   22.29/10  24.05/10  27.51/11  38.15/13  41.01/13  43.14/13  45.49/13  46.18/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.07/7    0.58/8    2.25/7    1.48/10   2.39/11   5.39/18   1.51/14   4.02/22   1.36/14   3.46/26  10.24/14   2.46/22   2.13/9    2.35/14   0.29/26 
 14 Müller Robert                  50.41  4.18/21   5.21/17  13.02/28  14.55/27  17.39/26  22.47/24  24.41/22  28.36/22  30.23/22  32.42/20  41.54/14  44.31/16  47.16/14  50.15/14  50.41/14 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.18/21   1.03/12   7.41/30   1.53/12   2.44/14   5.08/16   1.54/15   3.55/21   1.47/24   2.19/13   9.12/11   2.37/20   2.45/17   2.59/25   0.26/17 
 15 Gálus Igor                     50.47  5.00/25   6.00/22  12.22/27  14.03/25  16.26/25  26.12/27  28.08/26  31.23/25  32.51/25  35.03/25  42.50/18  44.25/15  47.33/15  50.28/15  50.47/15 
    KOB Děčín                             5.00/25   1.00/10   6.22/29   1.41/6    2.23/4    9.46/29   1.56/16   3.15/12   1.28/5    2.12/8    7.47/4    1.35/4    3.08/21   2.55/22   0.19/3  
 16 Marek Kůstka                   51.17  3.53/17   6.01/23   9.00/19  12.20/22  15.28/22  21.11/22  23.38/20  27.01/19  28.41/19  31.42/19  42.48/17  45.32/17  48.13/16  50.52/16  51.17/16 
    OB Vizovice                           3.53/17   2.08/27   2.59/19   3.20/25   3.08/22   5.43/20   2.27/25   3.23/16   1.40/20   3.01/23  11.06/17   2.44/21   2.41/16   2.39/17   0.25/15 
 17 Růžička  Ivan                  51.27  3.28/11   4.34/11   9.49/22  11.40/18  14.37/19  19.00/16  21.08/15  27.38/21  29.19/21  31.33/18  43.29/19  46.51/18  48.52/18  51.07/17  51.27/17 
    OK 99 Hradec Králové                  3.28/11   1.06/14   5.15/28   1.51/11   2.57/16   4.23/9    2.08/22   6.30/26   1.41/22   2.14/10  11.56/18   3.22/24   2.01/4    2.15/7    0.20/4  
 18 Kohl Jiří                      51.50  4.06/18   5.46/21   8.55/18  10.58/17  14.28/18  19.25/17  21.59/18  26.18/17  27.59/17  30.11/15  42.19/15  44.23/14  48.25/17  51.22/18  51.50/18 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   4.06/18   1.40/24   3.09/20   2.03/19   3.30/27   4.57/14   2.34/26   4.19/24   1.41/22   2.12/8   12.08/19   2.04/15   4.02/28   2.57/23   0.28/24 
 19 Killar Marek                   53.39  2.58/5    3.52/4    8.51/17  10.52/16  13.27/16  17.56/13  19.45/12  22.53/11  24.45/11  32.53/21  46.37/21  48.35/20  50.43/19  53.15/19  53.39/19 
    Lokomotiva Trutnov                    2.58/5    0.54/4    4.59/26   2.01/15   2.35/8    4.29/10   1.49/13   3.08/10   1.52/26   8.08/30  13.44/20   1.58/11   2.08/7    2.32/13   0.24/12 
 20 Pavlů Jaroslav                 55.15  4.11/19   5.16/16   8.04/14  12.03/21  15.16/21  21.01/21  22.49/19  26.41/18  28.20/18  31.30/17  42.32/16  48.37/21  51.51/21  54.49/20  55.15/20 
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.11/19   1.05/13   2.48/18   3.59/28   3.13/23   5.45/21   1.48/12   3.52/20   1.39/18   3.10/24  11.02/15   6.05/30   3.14/23   2.58/24   0.26/17 
 21 Žitný Tomáš                    55.23  4.15/20   5.35/20   9.07/20  12.53/23  15.53/23  21.33/23  24.08/21  27.12/20  28.45/20  31.25/16  46.26/20  48.28/19  50.48/20  55.00/21  55.23/21 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           4.15/20   1.20/19   3.32/22   3.46/27   3.00/18   5.40/19   2.35/27   3.04/8    1.33/9    2.40/19  15.01/21   2.02/14   2.20/11   4.12/29   0.23/8  
 22 Plocek Luboš                   55.59  3.29/12   4.25/10   7.08/9    9.09/9   11.54/10  16.50/11  25.30/23  29.02/23  30.40/23  32.55/22  48.54/22  50.50/22  53.10/22  55.35/22  55.59/22 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.29/12   0.56/6    2.43/16   2.01/15   2.45/15   4.56/13   8.40/29   3.32/18   1.38/17   2.15/11  15.59/24   1.56/10   2.20/11   2.25/12   0.24/12 
 23 Souček Karel                   59.55  4.18/21   5.24/18   8.05/15  10.06/14  13.11/15  19.37/18  21.39/17  25.42/16  27.38/16  29.56/14  51.56/23  53.45/23  56.23/23  59.27/23  59.55/23 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.18/21   1.06/14   2.41/14   2.01/15   3.05/20   6.26/24   2.02/20   4.03/23   1.56/27   2.18/12  22.00/28   1.49/8    2.38/15   3.04/26   0.28/24 
 24 Choutka Jaroslav               62.59  3.43/14   4.55/14   7.11/10   9.35/13  12.32/12  19.49/19  21.10/16  24.29/15  26.04/15  34.06/23  52.58/24  55.25/24  59.40/24  62.32/24  62.59/24 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  3.43/14   1.12/16   2.16/5    2.24/22   2.57/16   7.17/26   1.21/1*   3.19/13   1.35/11   8.02/29  18.52/27   2.27/18   4.15/29   2.52/20   0.27/22 
 25 Uhlíř Patrik                   65.16  5.23/26   7.13/26   9.51/23  11.45/20  14.24/17  20.25/20  29.37/27  33.06/26  35.06/26  37.03/26  55.37/25  57.48/25  61.17/25  64.46/25  65.16/25 
    TJ Lokomotiva Beroun                  5.23/26   1.50/25   2.38/11   1.54/13   2.39/11   6.01/22   9.12/30   3.29/17   2.00/28   1.57/5   18.34/26   2.11/17   3.29/24   3.29/28   0.30/27 
 26 Janovič Ondřej                 69.31  6.25/29   7.51/28  11.12/26  14.45/26  18.30/27  24.44/25  27.09/24  38.31/27  40.20/27  42.51/27  58.19/26  60.20/26  65.33/26  68.57/26  69.31/26 
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.25/29   1.26/20   3.21/21   3.33/26   3.45/28   6.14/23   2.25/24  11.22/29   1.49/25   2.31/16  15.28/22   2.01/13   5.13/30   3.24/27   0.34/29 
 27 Bodino Franck                  70.52  4.52/24   6.19/24  10.48/25  13.01/24  16.21/24  28.08/28  29.48/28  40.22/28  42.02/28  44.50/28  61.03/27  64.41/27  67.37/27  70.30/27  70.52/27 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   4.52/24   1.27/21   4.29/25   2.13/21   3.20/24  11.47/30   1.40/10  10.34/28   1.40/20   2.48/22  16.13/25   3.38/25   2.56/19   2.53/21   0.22/7  
 28 Brachtl Daniel                 78.23  5.51/27   7.48/27  10.27/24  15.50/28  18.55/28  25.40/26  27.41/25  30.42/24  32.18/24  34.51/24  66.35/28  71.37/28  75.12/28  78.00/28  78.23/28 
    OB SK Zvole                           5.51/27   1.57/26   2.39/12   5.23/30   3.05/20   6.45/25   2.01/19   3.01/7    1.36/14   2.33/17  31.44/29   5.02/29   3.35/25   2.48/19   0.23/8  
 29 Dobeš Václav                   80.28  9.52/30  11.26/30  15.44/30  18.56/30  24.24/29  32.10/29  35.00/29  46.31/30  48.38/30  52.06/30  67.41/29  71.45/29  75.31/29  79.46/29  80.28/29 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   9.52/30   1.34/23   4.18/24   3.12/24   5.28/29   7.46/27   2.50/28  11.31/30   2.07/29   3.28/25  15.35/23   4.04/26   3.46/26   4.15/30   0.42/30 
 30 Švagr Zdeněk                   88.27  5.54/28   9.20/29  14.22/29  18.51/29  26.03/30  34.12/30  36.22/30  41.48/29  44.09/29  47.55/29  79.58/30  82.26/30  85.37/30  88.00/30  88.27/30 
    SK Týniště nad Orlicí                 5.54/28   3.26/30   5.02/27   4.29/29   7.12/30   8.09/28   2.10/23   5.26/25   2.21/30   3.46/26  32.03/30   2.28/19   3.11/22   2.23/11   0.27/22 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35B        2.6km  175m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-47      3-48      4-50      5-59      6-62      7-63      8-77      9-76     10-74     11-71     12-70     13-100   
  1 Ševčík Petr                    30.57  3.25/10   5.43/4    6.24/4    7.51/4    8.50/1*  11.17/1*  11.59/1*  21.57/1*  23.32/1*  24.48/1*  28.09/1*  29.19/1*  30.36/1*  30.57/1* 
    SKOB Ostrov                           3.25/10   2.18/1*   0.41/8    1.27/1*   0.59/1*   2.27/2    0.42/3    9.58/2    1.35/5    1.16/6    3.21/4    1.10/4    1.17/4    0.21/2  
  2 Picek Jan                      33.53  3.24/9    6.09/5    6.41/5    8.14/5    9.46/5   12.47/5   13.28/5   24.24/4   25.40/3   26.52/3   30.41/3   31.56/2   33.29/2   33.53/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.24/9    2.45/4    0.32/2    1.33/5    1.32/16   3.01/13   0.41/1*  10.56/5    1.16/2    1.12/2    3.49/12   1.15/9    1.33/6    0.24/5  
  3 Vébr Radek                     34.07  2.52/2    6.34/8    7.15/8    9.15/6   10.21/6   12.59/6   13.42/6   23.17/2   24.53/2   26.16/2   30.11/2   32.28/3   33.43/3   34.07/3  
    SKOB Baník Havířov                    2.52/2    3.42/14   0.41/8    2.00/16   1.06/2    2.38/5    0.43/5    9.35/1*   1.36/6    1.23/9    3.55/13   2.17/23   1.15/2    0.24/5  
  4 Křivda Ivan                    35.05  2.59/3    5.26/1*   6.08/1*   7.50/3    9.05/3   11.58/4   12.44/4   25.39/6   27.11/6   28.25/5   32.29/4   33.31/4   34.42/4   35.05/4  
    KOB Choceň                            2.59/3    2.27/2    0.42/11   1.42/7    1.15/6    2.53/10   0.46/10  12.55/10   1.32/4    1.14/5    4.04/16   1.02/1*   1.11/1*   0.23/4  
  5 Mutinský Viktor                35.47  3.11/7    8.03/17   8.32/14  10.03/12  12.48/18  15.28/14  16.13/13  26.39/7   27.44/7   28.55/7   32.37/6   33.51/5   35.20/5   35.47/5  
    SK Hlinsko                            3.11/7    4.52/22   0.29/1*   1.31/3    2.45/26   2.40/6    0.45/8   10.26/3    1.05/1*   1.11/1*   3.42/10   1.14/8    1.29/5    0.27/14 
  6 Holec Honza                    37.13  4.23/19   7.10/9    7.52/9    9.51/8   11.01/8   13.54/8   14.50/10  27.30/10  29.10/9   30.22/9   33.35/8   35.14/6   36.47/6   37.13/6  
    SKOB Ostrava                          4.23/19   2.47/6    0.42/11   1.59/15   1.10/5    2.53/10   0.56/16  12.40/9    1.40/7    1.12/2    3.13/2    1.39/16   1.33/6    0.26/12 
  7 Faggyas László                 37.18  3.06/6    7.10/9    8.04/10  10.14/14  11.49/13  15.39/17  16.30/16  27.06/9   28.30/8   30.18/8   33.42/9   35.14/6   36.50/7   37.18/7  
    Tipo TKE, Hungary                     3.06/6    4.04/17   0.54/23   2.10/20   1.35/18   3.50/22   0.51/13  10.36/4    1.24/3    1.48/16   3.24/5    1.32/11   1.36/9    0.28/18 
  8 Švec Jiří                      37.36  2.49/1*   5.35/3    6.18/3    7.48/1*   9.13/4   11.37/2   12.21/2   25.20/5   27.03/5   28.47/6   32.31/5   35.58/9   37.14/8   37.36/8  
    SK Chrast                             2.49/1*   2.46/5    0.43/14   1.30/2    1.25/13   2.24/1*   0.44/6   12.59/11   1.43/9    1.44/15   3.44/11   3.27/26   1.16/3    0.22/3  
  9 Beneš Jan                      37.40  4.15/17   8.00/16   8.32/14  10.04/13  11.19/10  14.15/11  15.10/11  26.55/8   29.14/10  30.34/10  34.30/10  35.38/8   37.15/9   37.40/9  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.15/17   3.45/15   0.32/2    1.32/4    1.15/6    2.56/12   0.55/15  11.45/7    2.19/17   1.20/8    3.56/14   1.08/2    1.37/10   0.25/9  
 10 Hanuš Pavel                    38.47  3.00/4    5.27/2    6.12/2    7.49/2    9.04/2   11.55/3   12.40/3   24.19/3   26.09/4   27.39/4   33.31/7   36.43/10  38.23/10  38.47/10 
    Lokomotiva Trutnov                    3.00/4    2.27/2    0.45/18   1.37/6    1.15/6    2.51/9    0.45/8   11.39/6    1.50/10   1.30/11   5.52/26   3.12/25   1.40/14   0.24/5  
 11 Sklenář Josef                  39.57  3.00/4    6.10/6    6.55/6    9.59/11  11.23/11  15.10/12  16.10/12  29.15/13  31.05/12  32.46/13  36.27/12  37.37/11  39.18/11  39.57/11 
    SKOB Bruntál                          3.00/4    3.10/11   0.45/18   3.04/25   1.24/12   3.47/21   1.00/20  13.05/12   1.50/10   1.41/13   3.41/9    1.10/4    1.41/15   0.39/26 
 12 ULBRYCH Mirosław               40.13  4.32/20   7.32/12   8.13/12   9.56/10  11.36/12  14.05/10  14.49/8   29.00/12  31.17/13  32.36/12  37.03/13  38.11/12  39.53/12  40.13/12 
    UKS Swietoszów                        4.32/20   3.00/9    0.41/8    1.43/8    1.40/20   2.29/4    0.44/6   14.11/17   2.17/16   1.19/7    4.27/18   1.08/2    1.42/16   0.20/1* 
 13 Suk Marek                      40.33  3.30/11   6.23/7    6.59/7    9.17/7   10.39/7   13.55/9   14.41/7   27.48/11  29.47/11  31.19/11  36.20/11  38.27/13  40.06/13  40.33/13 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.30/11   2.53/7    0.36/6    2.18/21   1.22/11   3.16/15   0.46/10  13.07/13   1.59/13   1.32/12   5.01/24   2.07/21   1.39/12   0.27/14 
 14 Posselt Martin                 41.12  3.41/12   7.34/13   8.18/13  10.21/15  11.53/14  15.16/13  16.15/14  29.35/14  31.35/14  32.59/14  37.34/14  39.05/14  40.42/14  41.12/14 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.41/12   3.53/16   0.44/17   2.03/17   1.32/16   3.23/16   0.59/19  13.20/14   2.00/14   1.24/10   4.35/20   1.31/10   1.37/10   0.30/22 
 15 Levý Tomáš                     42.18  6.26/25   9.27/21  10.15/21  12.02/19  13.31/19  15.59/18  16.41/18  30.07/15  33.15/15  34.28/15  38.55/15  40.05/15  41.51/15  42.18/15 
    OOB Sokol Žamberk                     6.26/25   3.01/10   0.48/20   1.47/10   1.29/15   2.28/3    0.42/3   13.26/15   3.08/21   1.13/4    4.27/18   1.10/4    1.46/18   0.27/14 
 16 Pavel Cepek                    43.51  5.37/22   9.51/22  10.23/22  12.20/22  13.57/22  17.28/21  18.46/21  31.16/16  34.15/17  36.33/16  40.10/16  41.44/16  43.26/16  43.51/16 
    neregistrovaní - Cepek Pavel          5.37/22   4.14/19   0.32/2    1.57/14   1.37/19   3.31/19   1.18/25  12.30/8    2.59/20   2.18/19   3.37/7    1.34/14   1.42/16   0.25/9  
 17 Locker Martin                  46.07  3.50/13   9.18/20  10.01/20  12.10/21  13.35/20  16.48/20  17.40/20  31.31/17  33.23/16  38.32/17  42.30/17  44.06/17  45.40/17  46.07/17 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.50/13   5.28/24   0.43/14   2.09/19   1.25/13   3.13/14   0.52/14  13.51/16   1.52/12   5.09/23   3.58/15   1.36/15   1.34/8    0.27/14 
 18 Furucz Ján                     48.29  3.57/15   7.36/14   8.32/14  10.54/17  12.34/17  16.25/19  17.30/19  35.04/19  37.37/19  40.44/18  44.22/18  45.54/18  47.52/18  48.29/18 
    Farmaceut Bratislava                  3.57/15   3.39/12   0.56/24   2.22/22   1.40/20   3.51/23   1.05/24  17.34/21   2.33/19   3.07/21   3.38/8    1.32/11   1.58/24   0.37/25 
 19 Hruška Tomáš                   49.55  4.05/16   8.32/19   9.22/19  12.07/20  13.48/21  18.29/23  19.29/23  35.13/20  38.43/20  40.44/18  45.30/19  47.31/19  49.31/19  49.55/19 
    Klub turistů a lyžařů Brno            4.05/16   4.27/20   0.50/21   2.45/23   1.41/22   4.41/25   1.00/20  15.44/19   3.30/25   2.01/17   4.46/23   2.01/19   2.00/25   0.24/5  
 20 Kolář Zdeněk                   50.53  4.57/21   7.52/15   9.09/18  10.52/16  12.00/15  15.38/16  16.19/15  38.17/22  39.59/21  41.41/20  46.23/20  48.10/20  50.28/20  50.53/20 
    Ulita Broumov                         4.57/21   2.55/8    1.17/25   1.43/8    1.08/4    3.38/20   0.41/1*  21.58/23   1.42/8    1.42/14   4.42/22   1.47/17   2.18/26   0.25/9  
 21 Humlíček René                  51.40  6.20/24  10.01/23  11.20/23  13.24/23  15.07/23  18.30/24  19.27/22  34.16/18  36.36/18  44.16/21  47.47/21  49.19/21  51.10/21  51.40/21 
    TJ Průkopník Brno                     6.20/24   3.41/13   1.19/26   2.04/18   1.43/23   3.23/16   0.57/18  14.49/18   2.20/18   7.40/26   3.31/6    1.32/11   1.51/20   0.30/22 
 22 Křivda Luděk                   52.08  6.18/23  11.40/25  12.15/25  14.04/24  15.10/24  17.52/22  20.11/24  36.40/21  40.05/22  44.36/22  48.50/22  50.03/22  51.42/22  52.08/22 
    KOB Choceň                            6.18/23   5.22/23   0.35/5    1.49/12   1.06/2    2.42/7    2.19/26  16.29/20   3.25/24   4.31/22   4.14/17   1.13/7    1.39/12   0.26/12 
 23 Smrček Petr                    57.59  4.18/18  11.20/24  12.11/24  16.04/25  17.53/25  21.44/25  22.47/25  43.37/23  45.51/23  48.11/23  52.51/23  55.40/23  57.31/23  57.59/23 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.18/18   7.02/25   0.51/22   3.53/26   1.49/24   3.51/23   1.03/23  20.50/22   2.14/15   2.20/20   4.40/21   2.49/24   1.51/20   0.28/18 
 24 Nechuta Milan                  61.57  3.51/14   8.25/18   9.08/17  10.57/18  12.13/16  15.37/15  16.39/17  48.15/24  52.16/24  54.19/24  57.36/24  59.40/24  61.28/24  61.57/24 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.51/14   4.34/21   0.43/14   1.49/12   1.16/9    3.24/18   1.02/22  31.36/25   4.01/26   2.03/18   3.17/3    2.04/20   1.48/19   0.29/21 
 25 Frömmel Miroslav               71.04  7.26/26  15.20/26  15.59/26  18.59/26  21.07/26  27.28/26  28.16/26  50.55/25  54.10/25  61.15/25  66.41/26  68.41/25  70.36/25  71.04/25 
    Ulita Broumov                         7.26/26   7.54/26   0.39/7    3.00/24   2.08/25   6.21/26   0.48/12  22.39/24   3.15/22   7.05/25   5.26/25   2.00/18   1.55/23   0.28/18 
 26 Školník Jan                    71.11  3.11/7    7.23/11   8.05/11   9.53/9   11.09/9   13.53/7   14.49/8   54.30/26  57.49/26  63.29/26  66.36/25  68.43/26  70.37/26  71.11/26 
    Ulita Broumov                         3.11/7    4.12/18   0.42/11   1.48/11   1.16/9    2.44/8    0.56/16  39.41/26   3.19/23   5.40/24   3.07/1*   2.07/21   1.54/22   0.34/24 
    Staněk Mojmír              DISK       3.51/     9.40/    10.33/    12.28/    14.28/    21.18/    22.11/    41.23/    43.51/    46.36/    53.55/         /    61.25/    62.03/   
    TJ Průkopník Brno                     3.51/     5.49/     0.53/     1.55/     2.00/     6.50/     0.53/    19.12/     2.28/     2.45/     7.19/         /         /     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45A        2.8km  180m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-38      3-44      4-47      5-59      6-51      7-57      8-80      9-77     10-75     11-72     12-70     13-100   
  1 Němeček Jan                    27.33  2.06/1*   2.47/1*   4.18/1*   6.05/3    8.02/2   10.01/2   12.41/1*  18.58/1*  20.30/1*  21.47/1*  24.14/1*  26.00/1*  27.09/1*  27.33/1* 
    USK Praha                             2.06/1*   0.41/4    1.31/2    1.47/21   1.57/2    1.59/10   2.40/4    6.17/1*   1.32/3    1.17/7    2.27/1*   1.46/10   1.09/6    0.24/16 
  2 Škorpil Martin                 28.46  2.16/2    3.07/3    4.55/3    6.04/2    8.07/3   10.00/1*  12.48/2   20.08/2   21.23/2   22.49/2   25.28/2   27.09/2   28.24/2   28.46/2  
    USK Praha                             2.16/2    0.51/8    1.48/10   1.09/5    2.03/4    1.53/6    2.48/7    7.20/5    1.15/2    1.26/12   2.39/3    1.41/6    1.15/12   0.22/10 
  3 Hausvater Karel                29.35  2.45/8    4.41/13   6.22/9    8.01/12  10.12/10  12.03/7   14.36/7   21.03/4   22.41/4   23.52/4   26.22/3   28.04/3   29.14/3   29.35/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.45/8    1.56/25   1.41/6    1.39/19   2.11/7    1.51/5    2.33/2    6.27/2    1.38/6    1.11/4    2.30/2    1.42/8    1.10/7    0.21/3  
  4 Vávra Martin                   30.33  2.19/3    2.59/2    4.33/2    5.46/1*   8.42/6   10.53/5   13.36/5   20.31/3   22.20/3   23.45/3   27.00/4   28.47/4   30.11/4   30.33/4  
    TJ Jiskra Hořice                      2.19/3    0.40/2    1.34/5    1.13/9    2.56/18   2.11/15   2.43/5    6.55/3    1.49/8    1.25/11   3.15/14   1.47/11   1.24/18   0.22/10 
  5 Končák Jaroslav                30.34  2.23/5    3.17/5    5.04/5    6.14/5    8.18/4   10.13/3   13.05/4   21.19/5   23.18/5   24.41/5   27.41/5   29.08/5   30.13/5   30.34/5  
    Sokol Holešov                         2.23/5    0.54/12   1.47/8    1.10/7    2.04/6    1.55/7    2.52/9    8.14/10   1.59/10   1.23/10   3.00/9    1.27/2    1.05/2    0.21/3  
  6 Novák Ivo                      33.07  4.28/19   5.08/17   6.41/15   7.40/10  10.50/11  12.35/11  15.14/9   23.17/7   25.48/6   27.08/6   30.00/6   31.45/6   32.46/6   33.07/6  
    SK OK 24 Praha                        4.28/19   0.40/2    1.33/3    0.59/1*   3.10/23   1.45/2    2.39/3    8.03/8    2.31/13   1.20/8    2.52/5    1.45/9    1.01/1*   0.21/3  
  7 Horák Jiří                     33.48  2.37/6    3.27/6    5.19/6    6.39/6    8.36/5   10.21/4   12.53/3   23.54/9   26.58/10  28.03/8   30.42/7   32.14/7   33.28/7   33.48/7  
    Lokomotiva Trutnov                    2.37/6    0.50/6    1.52/12   1.20/14   1.57/2    1.45/2    2.32/1*  11.01/20   3.04/21   1.05/1*   2.39/3    1.32/3    1.14/9    0.20/1* 
  8 Nieke Hagen                    34.50  2.20/4    3.11/4    5.03/4    6.12/4    7.59/1*  11.15/6   14.26/6   22.38/6   26.07/7   28.04/9   31.25/8   33.19/9   34.30/8   34.50/8  
    USV TU DRESDEN                        2.20/4    0.51/8    1.52/12   1.09/5    1.47/1*   3.16/24   3.11/15   8.12/9    3.29/23   1.57/22   3.21/15   1.54/15   1.11/8    0.20/1* 
  9 Trejtnar Pavel                 35.22  5.42/21   7.17/22   8.45/20   9.48/19  12.40/20  14.18/15  17.07/14  25.29/11  28.00/11  29.14/11  32.08/11  33.56/11  35.01/11  35.22/9  
    TJ Sokol Kunvald                      5.42/21   1.35/23   1.28/1*   1.03/3    2.52/16   1.38/1*   2.49/8    8.22/11   2.31/13   1.14/5    2.54/6    1.48/12   1.05/2    0.21/3  
 10 Petržela Pavel                 35.23  3.44/17   4.28/11   6.32/11   7.34/9   10.08/8   12.16/8   16.15/11  23.25/8   26.10/8   27.53/7   31.30/10  33.38/10  34.56/10  35.23/10 
    Lokomotiva Trutnov                    3.44/17   0.44/5    2.04/18   1.02/2    2.34/11   2.08/13   3.59/23   7.10/4    2.45/18   1.43/19   3.37/19   2.08/20   1.18/14   0.27/22 
 11 Hrabánek David                 35.29  2.54/10   3.46/8    6.09/8    7.32/8   10.10/9   12.21/9   15.23/10  24.40/10  26.26/9   28.05/10  31.29/9   33.17/8   34.53/9   35.29/11 
    SK Praga Praha                        2.54/10   0.52/10   2.23/22   1.23/16   2.38/14   2.11/15   3.02/11   9.17/14   1.46/7    1.39/18   3.24/16   1.48/12   1.36/23   0.36/27 
 12 Kettner Pavel                  37.12  3.14/11   4.47/15   6.36/12   7.52/11  10.05/7   12.29/10  15.13/8   26.43/14  28.16/12  29.53/12  32.58/12  35.42/12  36.49/12  37.12/12 
    TJ Sokol Hostivice                    3.14/11   1.33/22   1.49/11   1.16/11   2.13/8    2.24/20   2.44/6   11.30/22   1.33/4    1.37/17   3.05/10   2.44/26   1.07/5    0.23/14 
 13 Valenta Jiří                   37.41  4.37/20   5.35/19   7.57/18   9.56/20  12.30/19  15.07/19  18.11/18  26.03/12  28.26/13  30.50/13  34.24/13  36.03/13  37.20/13  37.41/13 
    TJ Slovan Luhačovice                  4.37/20   0.58/16   2.22/21   1.59/26   2.34/11   2.37/23   3.04/14   7.52/7    2.23/12   2.24/24   3.34/18   1.39/4    1.17/13   0.21/3  
 14 Jelínek Roman                  39.08  3.22/13   4.20/10   6.31/10   8.22/15  11.29/16  13.31/12  17.04/12  26.59/15  29.50/14  31.18/14  35.26/16  37.31/16  38.45/15  39.08/14 
    KOB Choceň                            3.22/13   0.58/16   2.11/20   1.51/24   3.07/22   2.02/11   3.33/19   9.55/15   2.51/19   1.28/14   4.08/22   2.05/18   1.14/9    0.23/14 
 15 Juračka Vojtěch                39.10  2.47/9    4.41/13   8.49/21  10.03/21  12.23/18  14.19/16  17.22/16  26.31/13  30.21/15  32.07/15  35.13/14  37.24/15  38.42/14  39.10/15 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.47/9    1.54/24   4.08/27   1.14/10   2.20/9    1.56/8    3.03/12   9.09/13   3.50/24   1.46/20   3.06/12   2.11/21   1.18/14   0.28/23 
 16 Tupec Jiří                     39.34  2.44/7    3.41/7    5.23/7    6.40/7   11.28/15  13.34/14  17.05/13  28.32/17  31.11/16  32.17/16  35.15/15  37.10/14  39.13/17  39.34/16 
    OOB Vamberk                           2.44/7    0.57/15   1.42/7    1.17/12   4.48/25   2.06/12   3.31/17  11.27/21   2.39/15   1.06/3    2.58/8    1.55/16   2.03/27   0.21/3  
 17 Koucký Roman                   39.37  3.34/14   9.03/25  10.56/24  11.59/23  14.56/24  16.46/23  19.49/22  29.49/19  31.40/17  33.10/17  36.15/17  37.36/17  39.09/16  39.37/17 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.34/14   5.29/27   1.53/14   1.03/3    2.57/20   1.50/4    3.03/12  10.00/16   1.51/9    1.30/15   3.05/10   1.21/1*   1.33/21   0.28/23 
 18 Kulhavý Josef                  41.31  5.42/21   6.32/20   8.19/19   9.30/18  14.13/22  16.10/22  20.34/23  30.36/21  32.39/19  34.00/18  38.11/20  39.52/20  41.10/18  41.31/18 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.42/21   0.50/6    1.47/8    1.11/8    4.43/24   1.57/9    4.24/25  10.02/17   2.03/11   1.21/9    4.11/23   1.41/6    1.18/14   0.21/3  
 19 Roudný Václav                  41.34  5.48/23   6.43/21  10.21/23  12.11/24  15.07/25  17.20/25  21.14/24  30.09/20  33.06/20  34.20/20  37.17/18  39.08/18  41.10/18  41.34/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.48/23   0.55/13   3.38/26   1.50/23   2.56/18   2.13/17   3.54/22   8.55/12   2.57/20   1.14/5    2.57/7    1.51/14   2.02/26   0.24/16 
 20 Šámal Václav                   41.41  3.37/16   4.33/12   6.38/14   8.11/14  11.16/14  15.55/20  18.56/20  29.29/18  32.08/18  34.08/19  37.20/19  39.43/19  41.16/20  41.41/20 
    SK Praga Praha                        3.37/16   0.56/14   2.05/19   1.33/18   3.05/21   4.39/26   3.01/10  10.33/19   2.39/15   2.00/23   3.12/13   2.23/23   1.33/21   0.25/20 
 21 Červinka Jaroslav              44.14  3.35/15   4.49/16   7.39/17   9.21/17  12.00/17  14.28/17  18.00/17  28.09/16  33.54/21  35.20/21  39.43/21  42.17/21  43.49/21  44.14/21 
    SK OK 24 Praha                        3.35/15   1.14/19   2.50/24   1.42/20   2.39/15   2.28/21   3.32/18  10.09/18   5.45/27   1.26/12   4.23/24   2.34/25   1.32/19   0.25/20 
 22 Sedláček Jaroslav              45.30  6.31/24   8.01/23   9.54/22  11.51/22  13.54/21  16.02/21  19.26/21  34.30/24  35.33/22  38.25/23  42.15/23  43.54/23  45.08/22  45.30/22 
    Sokol Holešov                         6.31/24   1.30/21   1.53/14   1.57/25   2.03/4    2.08/13   3.24/16  15.04/25   1.03/1*   2.52/25   3.50/20   1.39/4    1.14/9    0.22/10 
 23 Hlaváček  Lubomír              45.45  4.27/18   5.25/18   7.21/16   8.40/16  11.02/13  14.43/18  18.30/19  32.53/22  36.17/23  37.47/22  41.38/22  43.44/22  45.16/23  45.45/23 
    OK 99 Hradec Králové                  4.27/18   0.58/16   1.56/16   1.19/13   2.22/10   3.41/25   3.47/21  14.23/24   3.24/22   1.30/15   3.51/21   2.06/19   1.32/19   0.29/25 
 24 Šimek Miroslav                 52.10  3.16/12   4.08/9    6.37/13   8.05/13  11.00/12  13.32/13  17.09/15  37.41/25  42.11/25  43.16/25  48.28/25  50.27/25  51.46/25  52.10/24 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.16/12   0.52/10   2.29/23   1.28/17   2.55/17   2.32/22   3.37/20  20.32/27   4.30/25   1.05/1*   5.12/26   1.59/17   1.19/17   0.24/16 
 25 Kamaryt Miloš                  52.14  6.57/25   8.58/24  10.56/24  12.17/25  14.51/23  17.11/24  22.43/25  34.16/23  36.55/24  42.08/24  47.19/24  49.46/24  51.44/24  52.14/25 
    MLOK Mariánské Lázně                  6.57/25   2.01/26   1.58/17   1.21/15   2.34/11   2.20/19   5.32/27  11.33/23   2.39/15   5.13/27   5.11/25   2.27/24   1.58/25   0.30/26 
 26 Zbigniew Hornik                54.17 19.21/27  20.00/27  21.33/26  23.37/26  29.08/26  31.21/26  35.44/26  43.33/26  45.07/26  46.58/26  50.30/26  52.49/26  53.55/26  54.17/26 
    neregistrovaní (unregistred)         19.21/27   0.39/1*   1.33/3    2.04/27   5.31/27   2.13/17   4.23/24   7.49/6    1.34/5    1.51/21   3.32/17   2.19/22   1.06/4    0.22/10 
 27 Bazika Miroslav                81.43 18.13/26  19.33/26  23.03/27  24.52/27  29.54/27  34.57/27  40.10/27  60.20/27  65.30/27  70.02/27  76.16/27  79.23/27  81.19/27  81.43/27 
    OOB TJ Sokol Troja                   18.13/26   1.20/20   3.30/25   1.49/22   5.02/26   5.03/27   5.13/26  20.10/26   5.10/26   4.32/26   6.14/27   3.07/27   1.56/24   0.24/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45B        2.3km  155m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-59      3-51      4-56      5-63      6-83      7-79      8-73      9-70     10-100   
  1 Funda Jiří                     26.12  2.44/2    4.57/2    7.04/2    9.25/1*  10.57/1*  13.31/1*  19.35/1*  21.26/1*  24.31/1*  25.52/1*  26.12/1* 
    OK Andante Písek                      2.44/2    2.13/5    2.07/7    2.21/3    1.32/2    2.34/1*   6.04/1*   1.51/4    3.05/1*   1.21/2    0.20/1* 
  2 Lulay Miloš                    30.59  3.15/9    5.56/13   8.39/13  11.04/7   12.49/5   16.01/5   23.39/5   25.42/5   28.56/2   30.32/3   30.59/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.15/9    2.41/14   2.43/20   2.25/5    1.45/5    3.12/15   7.38/10   2.03/10   3.14/3    1.36/9    0.27/13 
  3 Vykysalý Miroslav              31.01  3.20/11   5.39/7    7.40/5    9.50/2   12.26/4   15.04/2   23.48/6   25.38/4   28.58/3   30.30/2   31.01/3  
    OK 99 Hradec Králové                  3.20/11   2.19/7    2.01/3    2.10/1*   2.36/19   2.38/4    8.44/16   1.50/2    3.20/5    1.32/7    0.31/19 
  4 Petr Hartman                   32.03  2.45/3    5.07/3    7.13/3    9.58/3   11.58/3   15.27/3   22.40/2   25.34/2   29.50/4   31.39/4   32.03/4  
    Delaware Valley Orienteering Associa  2.45/3    2.22/9    2.06/6    2.45/7    2.00/13   3.29/18   7.13/3    2.54/20   4.16/13   1.49/15   0.24/9  
  5 Ivan Drobník                   32.22  5.00/22   7.10/19   9.12/17  11.30/9   13.20/8   16.14/6   22.48/3   25.35/3   30.00/5   31.51/5   32.22/5  
    neregistrovaní (unregistred)          5.00/22   2.10/4    2.02/4    2.18/2    1.50/9    2.54/9    6.34/2    2.47/18   4.25/15   1.51/17   0.31/19 
  6 Jelínek Petr                   32.26  3.58/16   6.05/14   8.59/16  11.54/11  13.46/10  16.47/9   25.26/8   27.15/7   30.37/7   32.04/6   32.26/6  
    SKOB Ostrava                          3.58/16   2.07/2    2.54/23   2.55/12   1.52/10   3.01/11   8.39/15   1.49/1*   3.22/6    1.27/4    0.22/4  
  7 Janů Zdeněk                    32.27  3.29/13   6.32/15   8.52/15  11.51/10  13.08/6   15.48/4   23.04/4   26.15/6   30.22/6   32.04/6   32.27/7  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    3.29/13   3.03/24   2.20/11   2.59/13   1.17/1*   2.40/6    7.16/4    3.11/21   4.07/11   1.42/11   0.23/6  
  8 Čivrný Pavel                   33.20  2.58/6    5.43/9    8.25/12  11.13/8   15.35/14  18.25/12  25.44/9   28.00/10  31.34/8   32.57/8   33.20/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.58/6    2.45/16   2.42/19   2.48/8    4.22/27   2.50/8    7.19/5    2.16/14   3.34/7    1.23/3    0.23/6  
  9 Kadaňka Jiří                   33.57  3.12/8    5.33/5    8.01/9   12.04/12  13.49/11  16.26/8   23.49/7   27.55/8   31.47/9   33.30/9   33.57/9  
    OK Rožnov                             3.12/8    2.21/8    2.28/17   4.03/20   1.45/5    2.37/3    7.23/6    4.06/24   3.52/10   1.43/13   0.27/13 
 10 Sysel Svatobor                 34.47  5.38/25   8.21/24  10.47/24  14.01/19  15.59/17  19.01/15  27.36/12  29.26/11  32.42/11  34.21/11  34.47/10 
    OOB Třebíč                            5.38/25   2.43/15   2.26/14   3.14/15   1.58/12   3.02/12   8.35/14   1.50/2    3.16/4    1.39/10   0.26/11 
 11 Imlauf Martin                  34.48  2.46/4    4.54/1*   7.02/1*  10.58/6   13.15/7   18.17/10  25.50/10  27.58/9   32.25/10  34.19/10  34.48/11 
    TJ Start Náchod                       2.46/4    2.08/3    2.08/8    3.56/18   2.17/15   5.02/25   7.33/9    2.08/13   4.27/16   1.54/19   0.29/17 
 12 Lux Zdeněk                     36.45  3.38/14   5.42/8    8.00/8   10.52/5   13.45/9   20.29/19  27.53/13  29.50/13  34.28/12  36.24/12  36.45/12 
    TJ Sokol Kunvald                      3.38/14   2.04/1*   2.18/9    2.52/10   2.53/24   6.44/26   7.24/7    1.57/6    4.38/17   1.56/21   0.21/2  
 13 Vlk Josef                      37.17  5.08/23   7.42/22  10.37/23  13.01/15  16.02/18  19.07/16  26.52/11  29.44/12  34.59/14  36.49/14  37.17/13 
    KOB Děčín                             5.08/23   2.34/12   2.55/24   2.24/4    3.01/25   3.05/13   7.45/11   2.52/19   5.15/21   1.50/16   0.28/16 
 14 Zimmermann Pavel               37.25  2.39/1*   5.53/10   7.40/5   17.59/27  19.44/27  22.18/26  29.46/16  31.46/15  34.55/13  36.46/13  37.25/14 
    TJ Sokol Křemže                       2.39/1*   3.14/25   1.47/1*  10.19/27   1.45/5    2.34/1*   7.28/8    2.00/7    3.09/2    1.51/17   0.39/26 
 15 Fanta Miroslav                 38.28  3.28/12   5.54/12   8.16/10  17.04/26  18.53/26  21.52/24  30.01/17  31.54/16  36.15/15  37.57/15  38.28/15 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.28/12   2.26/11   2.22/13   8.48/26   1.49/8    2.59/10   8.09/13   1.53/5    4.21/14   1.42/11   0.31/19 
 16 Fejlek Vojtěch                 38.39  3.17/10   5.53/10   8.24/11  13.10/16  16.32/19  20.29/19  28.18/14  32.31/17  36.45/16  38.16/16  38.39/16 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.17/10   2.36/13   2.31/18   4.46/22   3.22/26   3.57/21   7.49/12   4.13/27   4.14/12   1.31/6    0.23/6  
 17 Vícha Vladimír                 40.22  6.27/26   9.15/26  12.14/26  14.48/21  16.42/20  20.10/18  30.12/18  32.38/18  37.30/17  39.48/17  40.22/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.27/26   2.48/19   2.59/25   2.34/6    1.54/11   3.28/17  10.02/18   2.26/15   4.52/18   2.18/26   0.34/23 
 18 Mrštík Václav                  42.36  3.01/7    5.23/4    7.23/4   10.16/4   11.54/2   16.25/7   32.11/21  34.51/19  40.23/18  42.07/18  42.36/18 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.01/7    2.22/9    2.00/2    2.53/11   1.38/4    4.31/24  15.46/21   2.40/16   5.32/23   1.44/14   0.29/17 
 19 Melichar Igor                  42.49  4.24/20   6.37/16   8.42/14  12.36/14  14.10/12  18.18/11  29.00/15  31.41/14  40.29/19  42.27/19  42.49/19 
    neregistrovaní (unregistred)          4.24/20   2.13/5    2.05/5    3.54/17   1.34/3    4.08/23  10.42/19   2.41/17   8.48/27   1.58/23   0.22/4  
 20 Třasák Milan                   43.48  7.00/27   9.45/27  12.49/27  16.15/25  18.50/25  21.55/25  31.46/19  35.58/21  41.25/20  43.21/20  43.48/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.00/27   2.45/16   3.04/26   3.26/16   2.35/18   3.05/13   9.51/17   4.12/26   5.27/22   1.56/21   0.27/13 
 21 Čermák Jiří                    45.13  4.17/19   7.36/21  10.29/22  13.17/17  15.58/16  19.55/17  31.58/20  35.54/20  42.33/21  44.39/21  45.13/21 
    SK Praga Praha                        4.17/19   3.19/26   2.53/22   2.48/8    2.41/23   3.57/21  12.03/20   3.56/22   6.39/25   2.06/24   0.34/23 
 22 Ota Müller                     45.44  4.24/20   7.17/20  10.22/21  14.31/20  17.11/21  20.34/21  37.05/23  39.05/23  44.04/22  45.20/22  45.44/22 
    neregistrovaní (unregistred)          4.24/20   2.53/20   3.05/27   4.09/21   2.40/21   3.23/16  16.31/22   2.00/7    4.59/19   1.16/1*   0.24/9  
 23 Hošek Ladislav                 47.40  2.52/5    5.37/6    7.55/7   13.27/18  15.56/15  18.34/13  37.53/24  41.59/25  45.41/23  47.14/23  47.40/23 
    AC Sparta Praha                       2.52/5    2.45/16   2.18/9    5.32/24   2.29/17   2.38/4   19.19/26   4.06/24   3.42/8    1.33/8    0.26/11 
 24 Hostaš Zdeněk                  48.51  4.04/17   7.06/18   9.32/19  15.50/24  17.59/23  21.30/23  38.42/25  40.48/24  46.23/25  48.17/25  48.51/24 
    OOB Vamberk                           4.04/17   3.02/22   2.26/14   6.18/25   2.09/14   3.31/19  17.12/23   2.06/12   5.35/24   1.54/19   0.34/23 
 25 Duben Jiří                     49.01  3.40/15   6.42/17   9.26/18  12.29/13  15.09/13  18.43/14  36.01/22  38.03/22  46.06/24  48.13/24  49.01/25 
    KOB Děčín                             3.40/15   3.02/22   2.44/21   3.03/14   2.40/21   3.34/20  17.18/24   2.02/9    8.03/26   2.07/25   0.48/27 
 26 Kolorenč Pavel                 49.34  4.07/18   7.53/23  10.13/20  15.24/23  18.03/24  20.43/22  39.56/26  44.01/26  47.45/26  49.13/26  49.34/26 
    KOB Děčín                             4.07/18   3.46/27   2.20/11   5.11/23   2.39/20   2.40/6   19.13/25   4.05/23   3.44/9    1.28/5    0.21/2  
 27 Hanč Pavel                     62.13  5.33/24   8.29/25  10.56/25  14.52/22  17.13/22  26.03/27  51.37/27  53.42/27  58.50/27  61.42/27  62.13/27 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.33/24   2.56/21   2.27/16   3.56/18   2.21/16   8.50/27  25.34/27   2.05/11   5.08/20   2.52/27   0.31/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55A        2.3km  155m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-59      3-51      4-56      5-63      6-83      7-79      8-73      9-70     10-100   
  1 Přinda Oldřich                 26.18  3.00/7    5.07/4    6.55/2    8.56/2   10.14/2   12.31/2   19.39/1*  20.59/1*  24.46/1*  25.56/1*  26.18/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.00/7    2.07/4    1.48/1*   2.01/1*   1.18/1*   2.17/1*   7.08/1*   1.20/1*   3.47/8    1.10/1*   0.22/2  
  2 Kalibán Jaroslav               28.12  2.46/2    4.27/1*   6.28/1*   8.42/1*  10.03/1*  12.26/1*  21.31/2   23.24/2   26.33/2   27.49/2   28.12/2  
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.46/2    1.41/1*   2.01/2    2.14/5    1.21/3    2.23/2    9.05/18   1.53/5    3.09/2    1.16/2    0.23/4  
  3 Hrouza Jan                     29.16  2.53/4    5.09/5    7.37/5   10.00/5   12.10/6   14.53/6   22.13/5   23.45/4   27.22/3   28.53/3   29.16/3  
    TJ Loko Krnov                         2.53/4    2.16/10   2.28/15   2.23/7    2.10/17   2.43/5    7.20/8    1.32/2    3.37/5    1.31/10   0.23/4  
  4 Hrobař Rudolf                  30.58  2.56/6    5.06/3    7.14/3    9.32/3   11.13/3   14.33/4   21.48/4   23.44/3   28.47/4   30.31/4   30.58/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.56/6    2.10/8    2.08/5    2.18/6    1.41/5    3.20/17   7.15/3    1.56/8    5.03/19   1.44/16   0.27/13 
  5 Kynčl Stanislav                31.02  2.54/5    5.19/6    7.28/4    9.52/4   11.43/4   14.26/3   21.44/3   25.24/5   28.47/4   30.37/5   31.02/5  
    OK Jilemnice                          2.54/5    2.25/13   2.09/6    2.24/9    1.51/9    2.43/5    7.18/5    3.40/25   3.23/3    1.50/19   0.25/8  
  6 Novák Karel                    31.05  3.17/8    6.00/10   8.28/9   11.18/9   13.08/8   16.21/7   23.36/7   25.35/6   29.16/6   30.40/6   31.05/6  
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.17/8    2.43/19   2.28/15   2.50/21   1.50/8    3.13/13   7.15/3    1.59/10   3.41/6    1.24/6    0.25/8  
  7 Farář Václav                   32.23  6.22/22   8.32/21  10.42/19  12.52/16  14.39/14  17.32/13  25.27/11  27.23/9   30.28/7   31.55/7   32.23/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.22/22   2.10/8    2.10/7    2.10/3    1.47/7    2.53/7    7.55/13   1.56/8    3.05/1*   1.27/8    0.28/17 
  8 Nosál Stanislav                33.21  3.49/13   6.19/11   8.36/10  11.10/8   13.14/9   16.26/9   23.44/8   26.47/7   30.53/8   32.53/8   33.21/8  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   3.49/13   2.30/15   2.17/9    2.34/14   2.04/13   3.12/12   7.18/5    3.03/22   4.06/12   2.00/23   0.28/17 
  9 Hamáček Bohuslav               33.27  3.21/10   5.38/9    8.12/8   12.19/14  14.24/13  17.31/12  25.45/12  27.50/11  31.36/10  33.04/9   33.27/9  
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.21/10   2.17/11   2.34/18   4.07/25   2.05/14   3.07/10   8.14/14   2.05/13   3.46/7    1.28/9    0.23/4  
 10 Erlebach Josef                 33.30  4.44/19   6.51/16   9.04/12  11.27/10  15.31/17  18.54/18  26.12/15  28.14/13  31.40/11  33.04/9   33.30/10 
    OK Jilemnice                          4.44/19   2.07/4    2.13/8    2.23/7    4.04/26   3.23/19   7.18/5    2.02/11   3.26/4    1.24/6    0.26/12 
 11 Babický Tomáš                  33.35  3.30/11   6.25/12   8.47/11  11.38/11  13.47/10  17.08/10  24.38/9   27.07/8   31.34/9   33.08/11  33.35/11 
    OB Rozmarýn Litoměřice                3.30/11   2.55/22   2.22/11   2.51/22   2.09/16   3.21/18   7.30/10   2.29/16   4.27/15   1.34/13   0.27/13 
 12 Bartkowiak Edward              34.39  7.23/26   9.21/24  11.27/22  13.35/18  15.09/16  18.43/17  25.53/13  27.47/10  32.54/13  34.17/12  34.39/12 
    "Grunwald" Poznan                     7.23/26   1.58/2    2.06/4    2.08/2    1.34/4    3.34/22   7.10/2    1.54/7    5.07/20   1.23/5    0.22/2  
 13 Kraus Jan                      35.17  4.44/19   8.04/19  10.35/18  13.13/17  15.08/15  18.19/15  25.54/14  28.44/14  32.55/14  34.52/13  35.17/13 
    TJ Loko Liberec                       4.44/19   3.20/26   2.31/17   2.38/16   1.55/11   3.11/11   7.35/11   2.50/19   4.11/13   1.57/21   0.25/8  
 14 Ježek Ladislav                 35.44  4.03/15   6.42/14   9.25/13  11.50/12  14.14/12  17.32/13  25.24/10  27.56/12  32.39/12  35.14/14  35.44/14 
    VSK Slavia TU Liberec                 4.03/15   2.39/18   2.43/20   2.25/10   2.24/20   3.18/16   7.52/12   2.32/18   4.43/17   2.35/27   0.30/23 
 15 Doležal Patr                   36.36  4.04/16   7.02/18   9.48/16  12.13/13  14.13/11  17.29/11  26.58/16  29.08/15  34.57/16  36.15/15  36.36/15 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.04/16   2.58/23   2.46/21   2.25/10   2.00/12   3.16/15   9.29/20   2.10/14   5.49/21   1.18/3    0.21/1* 
 16 Rejmont Milan                  37.38  8.25/27  10.30/27  12.33/27  14.46/25  16.04/19  18.39/16  30.19/21  31.53/20  35.54/19  37.14/18  37.38/16 
    Lokomotiva Trutnov                    8.25/27   2.05/3    2.03/3    2.13/4    1.18/1*   2.35/3   11.40/23   1.34/3    4.01/10   1.20/4    0.24/7  
 17 Švadlena Jiří                  37.45  2.42/1*   4.51/2   11.23/21  14.22/21  16.44/23  19.40/21  27.01/17  30.34/16  34.48/15  37.13/16  37.45/17 
    KOB Choceň                            2.42/1*   2.09/6    6.32/27   2.59/23   2.22/19   2.56/8    7.21/9    3.33/24   4.14/14   2.25/26   0.32/26 
 18 Kubíček Zdeněk                 37.47  5.24/21   8.30/20  10.55/20  13.41/19  15.52/18  19.33/20  28.28/18  30.39/17  35.24/17  37.13/16  37.47/18 
    OOB TJ Turnov                         5.24/21   3.06/25   2.25/13   2.46/19   2.11/18   3.41/24   8.55/17   2.11/15   4.45/18   1.49/18   0.34/27 
 19 Novák Miloš                    37.57  2.49/3    5.21/7    7.44/6   10.16/6   12.51/7   16.21/7   28.53/19  30.55/18  35.29/18  37.29/19  37.57/19 
    AC Sparta Praha                       2.49/3    2.32/16   2.23/12   2.32/12   2.35/23   3.30/20  12.32/24   2.02/11   4.34/16   2.00/23   0.28/17 
 20 Jelínek Petr                   40.28  3.18/9    5.27/8    7.44/6   10.16/6   12.07/5   14.42/5   23.14/6   31.41/19  37.49/20  39.58/20  40.28/20 
    SKOB Zlín                             3.18/9    2.09/6    2.17/9    2.32/12   1.51/9    2.35/3    8.32/16   8.27/26   6.08/24   2.09/25   0.30/23 
 21 Novotný Jiří                   41.10  3.57/14   6.57/17   9.54/17  14.58/26  17.25/25  20.40/23  29.10/20  32.24/21  38.51/21  40.43/21  41.10/21 
    SK Slavia Praha                       3.57/14   3.00/24   2.57/26   5.04/27   2.27/21   3.15/14   8.30/15   3.14/23   6.27/26   1.52/20   0.27/13 
 22 Sláma Dušan                    41.29  6.31/23   9.24/25  12.03/25  14.43/24  19.30/27  23.00/25  32.21/24  35.20/23  39.25/22  41.01/22  41.29/22 
    TJ Tesla Brno                         6.31/23   2.53/21   2.39/19   2.40/17   4.47/27   3.30/20   9.21/19   2.59/21   4.05/11   1.36/14   0.28/17 
 23 Stehno Pavel                   42.11  4.11/17   6.49/15   9.37/15  14.34/22  16.17/21  19.22/19  32.04/23  33.57/22  40.04/23  41.44/23  42.11/23 
    SK Kotlářka Praha                     4.11/17   2.38/17   2.48/22   4.57/26   1.43/6    3.05/9   12.42/25   1.53/5    6.07/23   1.40/15   0.27/13 
 24 Schling Jaromír                43.35  3.40/12   6.32/13   9.25/13  12.51/15  16.04/19  20.47/24  35.54/26  37.43/25  41.33/24  43.06/24  43.35/24 
    OK Jihlava                            3.40/12   2.52/20   2.53/24   3.26/24   3.13/24   4.43/26  15.07/26   1.49/4    3.50/9    1.33/11   0.29/21 
 25 Bogulak Adam                   48.07  7.00/25   9.24/25  12.17/26  15.01/27  18.53/26  23.06/26  33.54/25  36.48/24  45.41/25  47.38/25  48.07/25 
    PAULINUM Jelenia Gora                 7.00/25   2.24/12   2.53/24   2.44/18   3.52/25   4.13/25  10.48/21   2.54/20   8.53/27   1.57/21   0.29/21 
 26 Pohl Zdeněk                    51.05  6.48/24   9.15/23  11.41/23  14.15/20  16.20/22  19.55/22  30.45/22  42.56/26  48.47/26  50.35/26  51.05/26 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      6.48/24   2.27/14   2.26/14   2.34/14   2.05/14   3.35/23  10.50/22  12.11/27   5.51/22   1.48/17   0.30/23 
 27 Beňo Miroslav                  54.42  4.15/18   8.59/22  11.48/24  14.35/23  17.09/24  24.27/27  43.49/27  46.20/27  52.44/27  54.17/27  54.42/27 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.15/18   4.44/27   2.49/23   2.47/20   2.34/22   7.18/27  19.22/27   2.31/17   6.24/25   1.33/11   0.25/8  
    Peterka František          DISK       3.02/     5.17/     7.05/    10.02/    11.24/    14.04/         /    21.48/    26.01/    27.21/    27.52/   
    OOB TJ Sokol Troja                    3.02/     2.15/     1.48/     2.57/     1.22/     2.40/         /         /     4.13/     1.20/     0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55B        1.8km  105m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-44      3-46      4-58      5-56      6-64      7-83      8-67      9-69     10-100   
  1 Langr Stanislav                27.32  3.32/1*   5.21/1*   7.25/1*  10.48/1*  15.15/2   18.36/3   22.14/4   24.13/2   25.50/2   27.08/1*  27.32/1* 
    TJ Start Náchod                       3.32/1*   1.49/1*   2.04/1*   3.23/1*   4.27/15   3.21/3    3.38/8    1.59/1*   1.37/1*   1.18/1*   0.24/3  
  2 Tobiška Václav                 29.33  3.36/2    5.32/2    7.51/2   11.18/2   14.55/1*  17.57/1*  21.11/1*  23.21/1*  25.37/1*  29.07/2   29.33/2  
    OOB Sokol Žamberk                     3.36/2    1.56/2    2.19/4    3.27/2    3.37/12   3.02/2    3.14/3    2.10/2    2.16/5    3.30/15   0.26/4  
  3 Jirásek Jaroslav               29.55  3.53/3    7.11/6    9.49/6   13.41/6   15.40/4   19.10/4   22.04/3   24.35/3   27.41/3   29.27/3   29.55/3  
    TJ Skalka Cheb                        3.53/3    3.18/10   2.38/8    3.52/4    1.59/1*   3.30/4    2.54/2    2.31/3    3.06/10   1.46/9    0.28/6  
  4 Novotný Stanisl                30.32  4.15/4    6.47/3    9.04/3   12.54/3   15.47/6   19.46/6   23.09/5   25.44/4   28.37/4   30.10/4   30.32/4  
    TJ Opava                              4.15/4    2.32/6    2.17/3    3.50/3    2.53/7    3.59/10   3.23/5    2.35/5    2.53/8    1.33/6    0.22/1* 
  5 Sokolář Zdeněk                 31.10  4.35/5    6.59/4    9.22/5   13.33/5   15.46/5   18.17/2   21.52/2   27.06/6   29.19/5   30.42/5   31.10/5  
    TJ Start Náchod                       4.35/5    2.24/5    2.23/5    4.11/7    2.13/3    2.31/1*   3.35/7    5.14/14   2.13/3    1.23/2    0.28/6  
  6 Klimpl Petr                    31.43  6.21/11   8.38/7   11.02/7   15.24/7   17.41/7   21.27/7   24.14/7   27.25/7   29.35/6   31.13/6   31.43/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.21/11   2.17/3    2.24/6    4.22/8    2.17/4    3.46/7    2.47/1*   3.11/7    2.10/2    1.38/8    0.30/10 
  7 Kříž Pavel                     32.16  4.46/6    7.06/5    9.14/4   13.18/4   15.17/3   19.24/5   23.56/6   26.30/5   30.13/7   31.45/7   32.16/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.46/6    2.20/4    2.08/2    4.04/5    1.59/1*   4.07/11   4.32/12   2.34/4    3.43/12   1.32/5    0.31/11 
  8 Nejezchleba Jiří               36.41  5.38/8   11.20/13  14.29/10  18.33/9   21.24/10  25.50/10  29.15/10  31.57/9   34.45/8   36.13/8   36.41/8  
    KOB Kamenický Šenov                   5.38/8    5.42/15   3.09/10   4.04/5    2.51/6    4.26/12   3.25/6    2.42/6    2.48/7    1.28/4    0.28/6  
  9 Zelený Vladimír                37.39  5.13/7    9.13/10  12.11/9   18.54/10  21.14/9   25.11/9   28.58/9   32.27/10  35.31/9   37.04/9   37.39/9  
    SK Praga Praha                        5.13/7    4.00/14   2.58/9    6.43/14   2.20/5    3.57/9    3.47/9    3.29/8    3.04/9    1.33/6    0.35/12 
 10 Šponar Josef                   38.37  6.29/12   9.05/9   11.30/8   16.23/8   19.18/8   23.08/8   26.27/8   29.56/8   36.26/10  38.15/10  38.37/10 
    OOB Sokol Žamberk                     6.29/12   2.36/7    2.25/7    4.53/10   2.55/8    3.50/8    3.19/4    3.29/8    6.30/15   1.49/10   0.22/1* 
 11 Pokorný Karel                  41.25  6.20/10   9.27/11  15.05/12  20.07/11  23.45/11  28.11/11  32.05/11  37.17/12  39.32/11  40.59/11  41.25/11 
    KOB Temelín                           6.20/10   3.07/9    5.38/14   5.02/11   3.38/14   4.26/12   3.54/10   5.12/13   2.15/4    1.27/3    0.26/4  
 12 Dvořák Jaromír                 42.20  5.38/8    8.57/8   16.01/14  20.36/12  24.04/12  29.11/13  33.16/12  36.50/11  40.01/12  41.52/12  42.20/12 
    SK Praga Praha                        5.38/8    3.19/12   7.04/15   4.35/9    3.28/11   5.07/14   4.05/11   3.34/10   3.11/11   1.51/11   0.28/6  
 13 Laszlo,Lazar                   42.43  7.12/13  10.38/12  14.44/11  21.32/13  25.09/13  28.42/12  33.23/13  37.19/13  40.02/13  42.01/13  42.43/13 
    Budapest                              7.12/13   3.26/13   4.06/12   6.48/15   3.37/12   3.33/5    4.41/13   3.56/11   2.43/6    1.59/12   0.42/13 
 14 Jiran Václav                   48.06  9.14/15  12.32/15  16.32/15  22.41/15  25.59/15  29.43/14  35.20/14  40.29/14  45.05/14  47.23/14  48.06/14 
    OK 99 Hradec Králové                  9.14/15   3.18/10   4.00/11   6.09/12   3.18/10   3.44/6    5.37/14   5.09/12   4.36/14   2.18/13   0.43/14 
 15 Novotný Jan                    53.48  8.28/14  11.29/14  15.54/13  22.21/14  25.35/14  31.54/15  40.14/15  46.49/15  50.35/15  53.03/15  53.48/15 
    TJ Průkopník Brno                     8.28/14   3.01/8    4.25/13   6.27/13   3.14/9    6.19/15   8.20/15   6.35/15   3.46/13   2.28/14   0.45/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         1.8km   95m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-38      3-45      4-48      5-50      6-59      7-63      8-83      9-97    
  1 Vlach Oldřich                  20.05  3.29/2    4.11/1*   7.29/1*   9.35/1*  11.26/1*  12.50/1*  15.51/1*  18.50/1*  19.39/1*  20.05/1* 
    VSK VŠB TU Ostrava                    3.29/2    0.42/1*   3.18/3    2.06/1*   1.51/2    1.24/1*   3.01/1*   2.59/5    0.49/2    0.26/3  
  2 Sklenář Jan                    23.16  3.27/1*   5.03/2    8.17/2   11.27/2   13.42/2   15.30/2   19.15/2   21.59/2   22.54/2   23.16/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.27/1*   1.36/13   3.14/1*   3.10/9    2.15/4    1.48/7    3.45/5    2.44/1*   0.55/5    0.22/1* 
  3 Fišák Jan                      23.57  4.37/5    6.33/7   10.11/5   12.49/4   15.06/3   16.39/3   19.55/3   22.42/3   23.31/3   23.57/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.37/5    1.56/16   3.38/4    2.38/5    2.17/5    1.33/4    3.16/2    2.47/2    0.49/2    0.26/3  
  4 Kohout Tomáš                   25.17  7.13/13   8.39/13  11.53/8   14.06/6   15.55/5   17.32/5   21.13/4   24.03/4   24.55/4   25.17/4  
    Slovan Praha                          7.13/13   1.26/12   3.14/1*   2.13/2    1.49/1*   1.37/5    3.41/4    2.50/3    0.52/4    0.22/1* 
  5 Gřunděl Ivan                   27.15  3.59/3    5.18/3    9.35/3   12.47/3   15.25/4   17.13/4   21.27/5   25.42/5   26.47/5   27.15/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.59/3    1.19/8    4.17/6    3.12/10   2.38/12   1.48/7    4.14/9    4.15/8    1.05/8    0.28/6  
  6 Vyškovský Ivan                 27.38  5.59/11   7.01/9   12.30/9   15.22/8   17.41/8   19.37/7   23.24/7   26.22/6   27.07/6   27.38/6  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   5.59/11   1.02/3    5.29/12   2.52/6    2.19/6    1.56/9    3.47/6    2.58/4    0.45/1*   0.31/8  
  7 Procházka Zdenko               29.51  4.43/6    5.33/4   11.21/6   13.47/5   16.12/6   20.53/8   24.22/8   28.19/8   29.23/7   29.51/7  
    SK Kotlářka Praha                     4.43/6    0.50/2    5.48/13   2.26/3    2.25/7    4.41/18   3.29/3    3.57/7    1.04/7    0.28/6  
  8 Bouček Václav                  31.46  4.27/4    5.40/5   10.01/4   14.52/7   17.29/7   18.59/6   23.16/6   26.58/7   31.06/8   31.46/8  
    Orienteering club České Budějovice    4.27/4    1.13/5    4.21/7    4.51/17   2.37/11   1.30/3    4.17/10   3.42/6    4.08/19   0.40/15 
  9 Málek Josef                    31.57  5.27/9    6.42/8   13.51/15  17.06/12  19.39/10  21.05/9   25.11/9   29.31/9   31.15/9   31.57/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.27/9    1.15/6    7.09/19   3.15/11   2.33/9    1.26/2    4.06/8    4.20/10   1.44/16   0.42/16 
 10 Lisý Jan                       32.00  4.51/7    5.59/6   12.41/10  16.26/10  19.35/9   21.14/10  25.51/10  30.10/10  31.25/10  32.00/10 
    SKOB Ostrov                           4.51/7    1.08/4    6.42/17   3.45/13   3.09/14   1.39/6    4.37/12   4.19/9    1.15/11   0.35/12 
 11 Vykysalý František             34.33  5.26/8    7.10/10  13.38/13  17.41/13  20.08/11  23.21/13  27.44/12  33.04/11  34.07/11  34.33/11 
    OK 99 Hradec Králové                  5.26/8    1.44/15   6.28/15   4.03/15   2.27/8    3.13/17   4.23/11   5.20/13   1.03/6    0.26/3  
 12 Šmrha František                35.56  6.21/12   8.19/12  13.25/12  16.52/11  21.07/14  23.30/14  28.57/14  33.47/12  35.14/12  35.56/12 
    OK Jihlava                            6.21/12   1.58/17   5.06/10   3.27/12   4.15/17   2.23/14   5.27/16   4.50/12   1.27/14   0.42/16 
 13 Štindl Vladislav               36.46  7.24/15   8.45/15  13.17/11  16.24/9   20.26/12  22.25/11  27.35/11  34.59/14  36.13/13  36.46/13 
    TJ Sokol Křemže                       7.24/15   1.21/9    4.32/8    3.07/8    4.02/16   1.59/10   5.10/14   7.24/17   1.14/10   0.33/11 
 14 Hlavatý Karel                  38.26  8.32/17   9.57/16  15.22/17  18.27/16  21.00/13  23.04/12  28.14/13  34.11/13  37.32/14  38.26/14 
    Slavoj Praha                          8.32/17   1.25/11   5.25/11   3.05/7    2.33/9    2.04/11   5.10/14   5.57/15   3.21/18   0.54/18 
 15 Sedlář Vladimír                38.40  5.56/10   7.12/11  11.49/7   17.49/15  22.48/15  24.56/15  32.37/16  37.00/15  38.08/15  38.40/15 
    NORD Slavia Minerva Opava             5.56/10   1.16/7    4.37/9    6.00/18   4.59/18   2.08/12   7.41/19   4.23/11   1.08/9    0.32/10 
 16 Schimm Dieter                  41.00  8.25/16  10.06/17  13.50/14  22.36/17  24.37/17  26.50/16  30.38/15  39.01/16  40.25/16  41.00/16 
    KOB Baník Sokolov                     8.25/16   1.41/14   3.44/5    8.46/19   2.01/3    2.13/13   3.48/7    8.23/19   1.24/13   0.35/12 
 17 Mudr Stanislav                 41.59  7.19/14   8.42/14  15.18/16  17.48/14  23.30/16  28.20/17  33.00/17  40.11/17  41.28/17  41.59/17 
    TJ Sokol Dobřichovice                 7.19/14   1.23/10   6.36/16   2.30/4    5.42/19   4.50/19   4.40/13   7.11/16   1.17/12   0.31/8  
 18 Hanák Milan                    46.46 11.28/18  13.58/18  20.40/18  25.04/19  29.00/19  31.42/19  38.40/19  44.12/18  45.51/18  46.46/18 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha          11.28/18   2.30/19   6.42/17   4.24/16   3.56/15   2.42/16   6.58/17   5.32/14   1.39/15   0.55/19 
 19 Chloupek Radek                 47.33 12.59/19  15.01/19  21.14/19  25.02/18  28.00/18  30.27/18  37.30/18  45.00/19  46.55/19  47.33/19 
    SK Slavia Praha                      12.59/19   2.02/18   6.13/14   3.48/14   2.58/13   2.27/15   7.03/18   7.30/18   1.55/17   0.38/14 
    Rejpal Petr                DISK       5.12/     6.41/    12.51/    15.31/         /    20.46/    25.07/    29.00/    30.18/    30.54/   
    AC Sparta Praha                       5.12/     1.29/     6.10/     2.40/         /         /     4.21/     3.53/     1.18/     0.36/   
    Havlík Jaroslav            DISK       5.57/     6.51/    11.23/    14.12/    16.02/    17.36/    21.37/    25.45/         /    26.56/   
    Sportcentrum Jičín                    5.57/     0.54/     4.32/     2.49/     1.50/     1.34/     4.01/     4.08/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.4km   70m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-32      3-31      4-65      5-97    
  1 Bolehovský Michal              17.33  2.53/2    5.51/2    8.43/2   13.19/1*  17.06/1*  17.33/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.53/2    2.58/3    2.52/1*   4.36/2    3.47/1*   0.27/5  
  2 Kosová Tereza                  21.40  3.31/6    8.22/8   11.50/3   17.13/2   21.14/2   21.40/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.31/6    4.51/13   3.28/3    5.23/7    4.01/2    0.26/2  
  3 Kožina Štěpán                  25.02  4.03/9    8.24/9   12.57/7   19.30/5   24.22/3   25.02/3  
    SK Praga Praha                        4.03/9    4.21/10   4.33/9    6.33/13   4.52/4    0.40/20 
  4 Jelínková Zuzana               25.07  3.14/3    7.25/3   11.51/4   17.50/3   24.30/4   25.07/4  
    KOB Choceň                            3.14/3    4.11/9    4.26/8    5.59/9    6.40/12   0.37/17 
  5 Jedlinská Michalka             26.50  3.50/8    9.06/10  13.42/9   20.16/8   25.56/5   26.50/5  
    OOB Vamberk                           3.50/8    5.16/17   4.36/12   6.34/14   5.40/6    0.54/30 
  6 Javůrek Emil+Tomáš             27.05  3.33/7    8.16/5   14.05/10  20.12/7   26.29/6   27.05/6  
    neregistrovaní - Javurkovi            3.33/7    4.43/12   5.49/26   6.07/10   6.17/10   0.36/15 
  7 Richtrová Kamila               27.24  3.25/5    8.21/7   13.38/8   20.31/9   26.41/7   27.24/7  
    SK OK 24 Praha                        3.25/5    4.56/14   5.17/22   6.53/19   6.10/8    0.43/22 
  8 Držková Berenika               27.33  5.39/27   8.20/6   11.53/5   19.18/4   27.00/8   27.33/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.39/27   2.41/1*   3.33/4    7.25/20   7.42/22   0.33/11 
  9 Jan Sýkora                     28.51  7.07/32  12.30/29  18.20/28  23.42/19  28.16/9   28.51/9  
    neregistrovaní - Sýkorovi             7.07/32   5.23/19   5.50/29   5.22/6    4.34/3    0.35/13 
 10 Darmopil Ondřej                28.58  5.10/22   9.15/11  14.52/12  20.06/6   28.21/10  28.58/10 
    TJ Průkopník Brno                     5.10/22   4.05/8    5.37/23   5.14/5    8.15/28   0.37/17 
 11 Brachtl Adam                   29.01  4.55/16  10.21/15  14.18/11  20.31/9   28.33/11  29.01/11 
    OB SK Zvole                           4.55/16   5.26/20   3.57/5    6.13/11   8.02/27   0.28/7  
 12 Tryzna Matěj                   29.22  3.24/4   10.56/17  16.12/17  21.46/12  28.56/13  29.22/12 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.24/4    7.32/33   5.16/21   5.34/8    7.10/16   0.26/2  
 13 Šárka Odstrčilová              29.24  4.15/12  11.19/20  16.28/20  23.15/16  28.54/12  29.24/13 
    neregistrovaní - Odstrcilovi          4.15/12   7.04/30   5.09/19   6.47/17   5.39/5    0.30/9  
 14 Vébr Tomáš                     30.01  5.09/21   9.47/12  14.52/12  21.42/11  29.27/14  30.01/14 
    SKOB Baník Havířov                    5.09/21   4.38/11   5.05/18   6.50/18   7.45/23   0.34/12 
 15 Brachtl Šimon                  30.34  4.54/15  11.14/19  15.49/15  22.18/14  29.32/15  30.34/15 
    OB SK Zvole                           4.54/15   6.20/24   4.35/11   6.29/12   7.14/17   1.02/31 
 16 Hubáček Filip                  30.35  9.46/35  13.47/32  18.06/27  22.44/15  30.07/17  30.35/16 
    TJ Průkopník Brno                     9.46/35   4.01/7    4.19/6    4.38/3    7.23/20   0.28/7  
 17 Pavelec Matěj                  30.36  5.02/18  11.55/25  16.44/22  23.29/18  29.43/16  30.36/17 
    SK lyžování a OB Nová Paka            5.02/18   6.53/28   4.49/15   6.45/16   6.14/9    0.53/29 
 18 Ševčík Daniel                  30.56  4.55/16  10.01/14  15.50/16  23.25/17  30.11/18  30.56/18 
    SKOB Ostrov                           4.55/16   5.06/15   5.49/26   7.35/21   6.46/13   0.45/23 
 19 Hubáček Lukáš                  31.30 11.27/37  14.56/34  19.38/33  23.51/20  30.43/19  31.30/19 
    TJ Průkopník Brno                    11.27/37   3.29/4    4.42/14   4.13/1*   6.52/14   0.47/26 
 20 Daniel Locker                  31.44  5.18/23  12.23/28  18.21/29  24.55/25  31.03/20  31.44/20 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.18/23   7.05/31   5.58/31   6.34/14   6.08/7    0.41/21 
 21 Humlíčková Martina             31.53 11.04/36  15.01/35  19.24/32  24.09/21  31.23/21  31.53/21 
    TJ Průkopník Brno                    11.04/36   3.57/6    4.23/7    4.45/4    7.14/17   0.30/9  
 22 Lucie Tryznová                 31.55  2.28/1*   5.20/1*   8.31/1*  21.58/13  31.31/22  31.55/22 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.28/1*   2.52/2    3.11/2   13.27/34   9.33/33   0.24/1* 
 23 Pulec Matěj                    32.54  4.45/14  11.06/18  17.20/25  25.27/28  32.27/24  32.54/23 
    VSK MZLU Brno                         4.45/14   6.21/25   6.14/32   8.07/24   7.00/15   0.27/5  
 24 Doucha Martin                  33.00  4.06/10   9.56/13  15.45/14  24.23/22  32.11/23  33.00/24 
    TJ Start Náchod                       4.06/10   5.50/23   5.49/26   8.38/26   7.48/24   0.49/27 
 25 Zalaba Tomáš                   33.10  4.11/11   8.07/4   12.45/6   25.11/26  32.44/25  33.10/25 
    Sportcentrum Jičín                    4.11/11   3.56/5    4.38/13  12.26/33   7.33/21   0.26/2  
 26 Suková Hana                    33.35  6.10/29  11.39/23  16.31/21  24.37/23  33.00/26  33.35/26 
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.10/29   5.29/21   4.52/17   8.06/23   8.23/29   0.35/13 
 27 Suková Kateřina                33.36  6.14/30  11.34/22  16.24/18  24.37/23  33.00/26  33.36/27 
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.14/30   5.20/18   4.50/16   8.13/25   8.23/29   0.36/15 
 28 Štraitová Jolana               34.04  5.23/25  10.32/16  16.27/19  25.25/27  33.19/29  34.04/28 
    SK OK 24 Praha                        5.23/25   5.09/16   5.55/30   8.58/27   7.54/25   0.45/23 
 29 Linda Fikar Stránská           34.18  5.02/18  11.57/26  17.40/26  26.42/30  33.14/28  34.18/29 
    neregistrovaní - Fikar                5.02/18   6.55/29   5.43/25   9.02/28   6.32/11   1.04/33 
 30 Čivrný Jan                     36.53  5.28/26  12.41/30  17.14/24  26.37/29  36.08/31  36.53/30 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.28/26   7.13/32   4.33/9    9.23/29   9.31/32   0.45/23 
 31 Vondra Tomáš                   37.17  6.54/31  13.42/31  18.57/30  28.42/31  36.03/30  37.17/31 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           6.54/31   6.48/26   5.15/20   9.45/30   7.21/19   1.14/34 
 32 Bolehovský Daniel              39.22  5.21/24  14.03/33  21.14/35  29.15/32  38.20/32  39.22/32 
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.21/24   8.42/35   7.11/33   8.01/22   9.05/31   1.02/31 
 33 Matušincová Anna               41.48  5.06/20  11.54/24  19.12/31  30.27/33  40.21/33  41.48/33 
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.06/20   6.48/26   7.18/34  11.15/32   9.54/34   1.27/35 
 34 Oncirk Jan                     43.18  4.28/13  12.16/27  20.19/34  31.21/34  42.26/34  43.18/34 
    SKOB Ostrov                           4.28/13   7.48/34   8.03/35  11.02/31  11.05/36   0.52/28 
 35 Barbora Kůstková               44.18  5.51/28  11.32/21  17.11/23  35.39/35  43.39/35  44.18/35 
    OB Vizovice                           5.51/28   5.41/22   5.39/24  18.28/36   8.00/26   0.39/19 
 36 Šoupa Martin                   58.12  9.31/34  19.19/37  29.40/37  46.45/36  56.41/36  58.12/36 
    OK Lokomotiva Plzeň                   9.31/34   9.48/37  10.21/36  17.05/35   9.56/35   1.31/36 
 37 Hraběta Jan                    65.12  7.35/33  17.07/36  27.31/36  49.45/37  63.17/37  65.12/37 
    KOB Děčín                             7.35/33   9.32/36  10.24/37  22.14/37  13.32/37   1.55/37 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P3          2.0km  125m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-37      3-45      4-43      5-58      6-82      7-97    
  1 Miturová Radka                 23.33  2.23/4    5.37/4    9.00/2   13.13/1*  15.56/1*  21.00/1*  23.09/1*  23.33/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.23/4    3.14/4    3.23/3    4.13/1*   2.43/3    5.04/1*   2.09/15   0.24/3  
  2 Hájková Soňa                   29.56  2.23/4    7.07/13  11.18/11  18.23/11  21.25/8   27.50/2   29.29/2   29.56/2  
    OB SK Zvole                           2.23/4    4.44/18   4.11/7    7.05/19   3.02/6    6.25/4    1.39/4    0.27/12 
  3 Šoupa Karel                    30.40  3.04/15   6.31/9   10.37/7   16.15/6   20.54/5   28.52/4   30.14/3   30.40/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.04/15   3.27/7    4.06/4    5.38/8    4.39/21   7.58/12   1.22/2    0.26/8  
  4 Prouzová Jitka                 30.48  2.33/8    5.53/6   10.28/6   16.12/5   20.35/4   28.15/3   30.19/4   30.48/4  
    SK Kotlářka Praha                     2.33/8    3.20/6    4.35/11   5.44/10   4.23/19   7.40/10   2.04/13   0.29/14 
  5 Hrušková Kristýna              31.19  2.45/10   6.36/10  10.46/8   17.06/8   21.03/6   28.53/5   30.50/5   31.19/5  
    Klub turistů a lyžařů Brno            2.45/10   3.51/10   4.10/6    6.20/15   3.57/13   7.50/11   1.57/11   0.29/14 
  6 Vendula Šubrtová               31.28  3.10/16   6.28/8   11.10/10  18.32/12  22.18/10  29.06/6   30.55/6   31.28/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.10/16   3.18/5    4.42/13   7.22/21   3.46/10   6.48/5    1.49/6    0.33/18 
  7 Mutinská Daniela               32.56  2.32/7    5.44/5   10.24/4   15.37/3   24.22/14  30.33/7   32.30/7   32.56/7  
    SK Hlinsko                            2.32/7    3.12/3    4.40/12   5.13/4    8.45/32   6.11/3    1.57/11   0.26/8  
  8 Kubátová Iva                   33.28  3.12/17   7.22/15  12.07/12  17.28/9   21.15/7   30.59/8   32.53/8   33.28/8  
    OK 99 Hradec Králové                  3.12/17   4.10/14   4.45/14   5.21/5    3.47/11   9.44/16   1.54/9    0.35/24 
  9 Vávra Evžen                    33.42  2.30/6    5.05/2    8.08/1*  13.53/2   16.44/2   31.26/9   33.20/9   33.42/9  
    SKOB Zlín                             2.30/6    2.35/2    3.03/1*   5.45/11   2.51/4   14.42/30   1.54/9    0.22/1* 
 10 Havlíček Ivo                   34.33  3.22/21   7.32/16  14.10/17  18.54/14  22.04/9   31.37/11  33.59/10  34.33/10 
    Sokol Kostelec n. Č.l.                3.22/21   4.10/14   6.38/22   4.44/3    3.10/7    9.33/14   2.22/17   0.34/21 
 11 Dvorská Arina                  34.50  2.51/11   6.42/11  11.01/9   17.05/7   23.52/12  31.29/10  34.13/11  34.50/11 
    KOB Směr Kroměříž                     2.51/11   3.51/10   4.19/9    6.04/14   6.47/29   7.37/9    2.44/21   0.37/26 
 12 Kosová Michaela                34.51  1.52/3    5.32/3   15.03/19  22.48/18  26.02/18  33.05/14  34.26/12  34.51/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.52/3    3.40/9    9.31/26   7.45/22   3.14/8    7.03/6    1.21/1*   0.25/5  
 13 Bolehovská Iva                 35.02  3.01/13   7.52/18  12.09/13  17.43/10  24.48/16  31.51/12  34.36/13  35.02/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.01/13   4.51/19   4.17/8    5.34/7    7.05/31   7.03/6    2.45/22   0.26/8  
 14 Husová Eva                     36.09  4.13/27   9.29/24  14.23/18  21.23/16  24.48/16  32.55/13  35.46/15  36.09/14 
    občanské sdružení atleti v akci       4.13/27   5.16/20   4.54/17   7.00/18   3.25/9    8.07/13   2.51/26   0.23/2  
 15 Swiatkowska Bogumila           36.12  3.57/26   8.17/20  13.04/15  19.40/15  23.39/11  33.13/15  35.36/14  36.12/15 
    PAULINUM Jelenia Gora                 3.57/26   4.20/16   4.47/15   6.36/17   3.59/14   9.34/15   2.23/18   0.36/25 
 16 Hrabětová Helena               38.43  3.12/17   8.29/21  12.54/14  18.40/13  24.11/13  36.06/17  38.13/17  38.43/17 
    KOB Děčín                             3.12/17   5.17/21   4.25/10   5.46/12   5.31/26  11.55/23   2.07/14   0.30/16 
 17 Linda Fikar Stránská           39.34  1.51/2    7.52/18  21.45/29  26.12/20  31.33/20  37.20/18  39.09/18  39.34/18 
    neregistrovaní - Fikar                1.51/2    6.01/24  13.53/32   4.27/2    5.21/23   5.47/2    1.49/6    0.25/5  
 18 Vlková Soňa                    40.39  2.57/12   6.53/12  21.41/27  27.19/21  31.13/19  38.16/19  40.05/19  40.39/19 
    KOB Děčín                             2.57/12   3.56/12  14.48/33   5.38/8    3.54/12   7.03/6    1.49/6    0.34/21 
 19 Kos Michal                     44.15  1.40/1*   4.05/1*  16.46/21  22.34/17  24.35/15  40.17/20  43.51/20  44.15/20 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.40/1*   2.25/1*  12.41/29   5.48/13   2.01/1*  15.42/31   3.34/31   0.24/3  
 20 Vondrová Jitka                 46.04  3.18/20   7.40/17  15.25/20  26.03/19  33.02/21  42.51/21  45.31/21  46.04/21 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.18/20   4.22/17   7.45/24  10.38/26   6.59/30   9.49/17   2.40/19   0.33/18 
 21 Kaczmarska Agnieszka           47.45  3.44/24  13.15/29  21.43/28  28.51/23  33.19/23  44.30/22  47.15/22  47.45/22 
    občanské sdružení atleti v akci       3.44/24   9.31/32   8.28/25   7.08/20   4.28/20  11.11/22   2.45/22   0.30/16 
 22 Mutinská Ivana                 49.11  2.36/9    6.13/7   10.19/3   30.12/24  33.05/22  45.52/23  48.37/23  49.11/23 
    SK Hlinsko                            2.36/9    3.37/8    4.06/4   19.53/32   2.53/5   12.47/27   2.45/22   0.34/21 
 23 Bořánek Michal                 52.11  3.13/19   8.46/22  21.39/26  30.50/25  36.13/24  49.27/25  51.45/24  52.11/24 
    SK SKI-OB Šternberk                   3.13/19   5.33/23  12.53/30   9.11/23   5.23/25  13.14/29   2.18/16   0.26/8  
 24 Tamara Kůstková                52.30  3.24/22   9.43/25  21.35/25  32.24/26  37.45/26  48.40/24  51.46/25  52.30/25 
    OB Vizovice                           3.24/22   6.19/25  11.52/28  10.49/28   5.21/23  10.55/18   3.06/27   0.44/27 
 25 Vondrák Jiří                   53.27  7.53/32  14.45/30  25.53/31  32.25/27  38.50/27  49.53/26  52.40/26  53.27/26 
    Lokomotiva Trutnov                    7.53/32   6.52/26  11.08/27   6.32/16   6.25/28  11.03/19   2.47/25   0.47/31 
 26 Uždil Miloš                    53.35  5.14/29  12.22/28  25.51/30  35.02/28  40.20/29  51.23/28  53.08/27  53.35/27 
    Ulita Broumov                         5.14/29   7.08/27  13.29/31   9.11/23   5.18/22  11.03/19   1.45/5    0.27/12 
 27 Staňková Martina               56.33  3.25/23  11.31/26  17.10/22  35.34/29  39.35/28  52.13/29  55.48/28  56.33/28 
    TJ Průkopník Brno                     3.25/23   8.06/30   5.39/18  18.24/31   4.01/15  12.38/25   3.35/32   0.45/28 
 28 Prouzová Zuzana                56.38  4.35/28  12.01/27  19.08/23  28.38/22  37.30/25  50.26/27  55.50/29  56.38/29 
    SK Kotlářka Praha                     4.35/28   7.26/28   7.07/23   9.30/25   8.52/33  12.56/28   5.24/33   0.48/32 
 29 Kurowská Petra                 60.35  7.45/31  15.29/31  21.20/24  39.31/30  43.51/30  56.37/30  59.50/30  60.35/30 
    TJ Průkopník Brno                     7.45/31   7.44/29   5.51/20  18.11/29   4.20/18  12.46/26   3.13/28   0.45/28 
 30 Humlíčková Jana                69.04  3.50/25   9.13/23  14.03/16  43.36/31  47.37/31  65.10/31  68.31/31  69.04/31 
    TJ Průkopník Brno                     3.50/25   5.23/22   4.50/16  29.33/33   4.01/15  17.33/33   3.21/29   0.33/18 
 31 Staňková Jana                  82.19  7.40/30  37.25/32  43.07/32  61.22/32  65.31/32  78.08/32  80.50/32  82.19/32 
    TJ Průkopník Brno                     7.40/30  29.45/33   5.42/19  18.15/30   4.09/17  12.37/24   2.42/20   1.29/33 
 32 Klechová Karolína              96.01 49.51/33  58.05/33  64.30/33  75.10/33  80.48/33  91.54/33  95.16/33  96.01/33 
    SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.       49.51/33   8.14/31   6.25/21  10.40/27   5.38/27  11.06/21   3.22/30   0.45/28 
 33 Pavlíková Klára           MS   36.41  3.01/13   7.08/14  10.26/5   15.55/4   18.16/3   34.50/16  36.16/16  36.41/16 
    OB Rozmarýn Litoměřice                3.01/13   4.07/13   3.18/2    5.29/6    2.21/2   16.34/32   1.26/3    0.25/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P5          3.0km  160m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-34      3-37      4-44      5-43      6-58      7-82      8-67      9-79     10-70     11-100   
  1 Dana Tomíčková                 33.58  2.57/2    6.34/1*   8.09/1*  11.12/1*  13.29/1*  16.10/1*  21.04/1*  23.49/1*  28.30/1*  31.53/1*  33.28/1*  33.58/1* 
    neregistrovaní - Tomíckovi            2.57/2    3.37/2    1.35/1*   3.03/5    2.17/6    2.41/2    4.54/3    2.45/3    4.41/3    3.23/7    1.35/5    0.30/9  
  2 Hostaš Jiří                    36.33  6.44/11   9.50/7   11.46/7   14.17/7   16.33/6   19.28/6   24.01/4   27.09/5   31.44/2   34.32/2   36.08/2   36.33/2  
    SKOB Ostrava                          6.44/11   3.06/1*   1.56/7    2.31/1*   2.16/5    2.55/5    4.33/2    3.08/11   4.35/2    2.48/2    1.36/7    0.25/3  
  3 Jaroš Vladimír                 37.32  3.31/4    7.48/4    9.32/4   12.55/4   14.54/3   18.05/2   23.13/2   25.59/2   31.44/2   35.30/3   37.04/3   37.32/3  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.31/4    4.17/6    1.44/4    3.23/7    1.59/1*   3.11/7    5.08/5    2.46/4    5.45/5    3.46/9    1.34/4    0.28/6  
  4 Oldřich Tomíček                38.36  3.47/6    7.50/5    9.45/5   13.14/6   15.29/5   18.17/3   26.03/7   29.00/7   33.49/4   36.38/4   38.11/4   38.36/4  
    neregistrovaní - Tomíckovi            3.47/6    4.03/5    1.55/5    3.29/9    2.15/4    2.48/3    7.46/8    2.57/7    4.49/4    2.49/4    1.33/3    0.25/3  
  5 Chotětický Václav              39.56  3.18/3    7.09/3    9.04/3   12.35/3   14.48/2   18.46/4   23.47/3   26.46/3   34.52/5   37.59/5   39.28/5   39.56/5  
    KČT Aš                                3.18/3    3.51/4    1.55/5    3.31/10   2.13/3    3.58/11   5.01/4    2.59/8    8.06/8    3.07/6    1.29/2    0.28/6  
  6 Pavel Bozděch                  44.05  3.37/5    8.32/6   10.08/6   13.10/5   17.36/7   21.36/7   25.57/6   28.28/6   38.27/7   42.20/6   43.39/6   44.05/6  
    neregistrovaní (unregistred)          3.37/5    4.55/7    1.36/2    3.02/4    4.26/13   4.00/13   4.21/1*   2.31/1*   9.59/12   3.53/10   1.19/1*   0.26/5  
  7 Hostašová Jana                 46.39  4.24/8   10.58/9   13.06/9   16.29/8   19.09/8   26.20/10  34.10/9   37.18/9   41.46/8   44.34/8   46.11/7   46.39/7  
    SKOB Ostrava                          4.24/8    6.34/10   2.08/8    3.23/7    2.40/7    7.11/15   7.50/9    3.08/11   4.28/1*   2.48/2    1.37/8    0.28/6  
  8 Hostaš Jindřich                47.11  2.54/1*   6.38/2    8.20/2   11.40/2   14.56/4   18.54/5   24.13/5   26.59/4   36.22/6   43.17/7   46.41/8   47.11/8  
    SKOB Ostrava                          2.54/1*   3.44/3    1.42/3    3.20/6    3.16/9    3.58/11   5.19/6    2.46/4    9.23/11   6.55/13   3.24/14   0.30/9  
  9 Ales Fikar                     50.12  5.59/10  13.28/11  16.50/11  19.24/11  24.37/12  28.20/12  33.45/8   36.51/8   45.02/9   48.06/9   49.41/9   50.12/9  
    neregistrovaní - Fikar                5.59/10   7.29/12   3.22/13   2.34/2    5.13/14   3.43/10   5.25/7    3.06/10   8.11/9    3.04/5    1.35/5    0.31/11 
 10 Kopecký Robin                  58.40  7.16/12  15.45/12  17.59/12  22.19/12  24.27/11  26.42/11  41.28/10  44.23/10  53.31/10  56.07/10  58.19/10  58.40/10 
    občanské sdružení atleti v akci       7.16/12   8.29/13   2.14/9    4.20/12   2.08/2    2.15/1*  14.46/10   2.55/6    9.08/10   2.36/1*   2.12/10   0.21/1* 
 11 Hana Odstrčilová               60.43  4.15/7    9.53/8   12.48/8   17.13/9   20.23/9   23.59/8   44.41/11  47.42/11  54.43/11  58.16/11  60.06/11  60.43/11 
    neregistrovaní - Odstrcilovi          4.15/7    5.38/8    2.55/12   4.25/14   3.10/8    3.36/9   20.42/14   3.01/9    7.01/7    3.33/8    1.50/9    0.37/15 
 12 Husa Karel                     65.24  5.51/9   13.18/10  15.39/10  18.29/10  22.24/10  25.14/9   49.41/13  52.24/12  58.27/12  62.25/12  65.00/12  65.24/12 
    občanské sdružení atleti v akci       5.51/9    7.27/11   2.21/10   2.50/3    3.55/12   2.50/4   24.27/15   2.43/2    6.03/6    3.58/11   2.35/11   0.24/2  
 13 Suková Eva                     88.27  9.49/14  16.12/13  20.41/13  25.06/13  28.51/13  33.07/13  48.26/12  54.37/13  78.10/15  85.03/13  87.52/13  88.27/13 
    VŠSK MFF UK Praha                     9.49/14   6.23/9    4.29/15   4.25/14   3.45/10   4.16/14  15.19/11   6.11/14  23.33/15   6.53/12   2.49/13   0.35/13 
 14 Šimko Mário                    89.55 10.07/15  23.07/15  25.45/15  29.34/15  35.22/15  38.32/15  54.49/15  63.31/15  77.14/14  85.45/14  89.23/14  89.55/14 
    TJ Slovan Luhačovice                 10.07/15  13.00/15   2.38/11   3.49/11   5.48/15   3.10/6   16.17/13   8.42/15  13.43/13   8.31/14   3.38/15   0.32/12 
 15 Šinkorová Lenka                91.33  8.14/13  19.17/14  23.15/14  27.37/14  31.22/14  34.33/14  50.44/14  56.42/14  74.31/13  88.23/15  90.58/15  91.33/15 
    VŠSK MFF UK Praha                     8.14/13  11.03/14   3.58/14   4.22/13   3.45/10   3.11/7   16.11/12   5.58/13  17.49/14  13.52/15   2.35/11   0.35/13 
    Zavadilová Naďa            DISK       7.18/    14.01/    16.43/    21.41/    27.41/    32.04/    45.43/         /    64.46/    67.55/    70.47/    71.16/   
    AC Sparta Praha                       7.18/     6.43/     2.42/     4.58/     6.00/     4.23/    13.39/         /         /     3.09/     2.52/     0.29/