Konečné výsledky kategorie                                                 6.7.2009 22:52:03
                                  ADVANTA Cup 2009 3.etapa
===ČSOB-DOB========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kopecká Anna             TJ Sokol Kunvald     KUN9951       16.55  +      0.00
  2.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999       19.54  +      2.59
  3.Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951       19.58  +      3.03
  4.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951       21.07  +      4.12
  5.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950       22.02  +      5.07
  6.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150       27.14  +     10.19
  7.Wierzba Wiktoria         PAULINUM Jelenia Gor PJG0050       27.21  +     10.26
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.1km   85m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799       21.34  +      0.00
  2.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752       22.40  +      1.06
  3.Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753       23.16  +      1.42
  4.Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851       25.58  +      4.24
  5.Eliška Hájková           OB SK Zvole          ZVO9851       29.35  +      8.01
  6.Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852       31.49  +     10.15
  7.Daniela Kůstková         OB Vizovice          VIC9850       44.27  +     22.53
  8.Kurowská Anna            TJ Průkopník Brno    UBM9751       93.08  +     71.34
  9.Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9751       94.15  +     72.41
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.9km   95m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655       25.16  +      0.00
  2.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554       26.12  +      0.56
  3.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650       30.43  +      5.27
  4.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654       31.08  +      5.52
  5.Nieke Patricia           USV TU DRESDEN       DE19550       31.18  +      6.02
  6.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554       33.36  +      8.20
  7.Cych Weronika                                 PLT0003       37.55  +     12.39
  8.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651       41.44  +     16.28
  9.Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555       56.31  +     31.15
 10.Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652       65.00  +     39.44
   .Frömmelová Tereza        Ulita Broumov        BRU9652   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.6km  210m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352       45.19  +      0.00
  2.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350       45.31  +      0.12
  3.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9359       47.59  +      2.40
  4.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393       48.10  +      2.51
  5.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350       51.10  +      5.51
  6.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356       51.14  +      5.55
  7.Miháczi Diána            Tipo TKE, Hungary    TTE9350       52.03  +      6.44
  8.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451       53.42  +      8.23
  9.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452       56.17  +     10.58
 10.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351       63.26  +     18.07
 11.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351       66.22  +     21.03
 12.Faggyas Eszter           Tipo TKE, Hungary    TTE9456       69.42  +     24.23
 13.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451       73.39  +     28.20
 14.Kolářová Zuzana          Ulita Broumov        BRU9452       83.27  +     38.08
 15.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450       92.47  +     47.28
 
Konečné výsledky kategorie: D18         6.3km  265m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151       65.29  +      0.00
  2.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250       67.28  +      1.59
  3.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9201       74.01  +      8.32
  4.Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251       84.31  +     19.02
   .Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001   DISK              
   .Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        7.1km  290m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151       60.28  +      0.00  R:    0b
  2.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855       63.30  +      3.02  R:    0b
  3.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556       63.38  +      3.10  R:    0b
  4.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152       63.52  +      3.24  R:    0b
  5.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450       64.34  +      4.06  R:    0b
  6.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752       67.23  +      6.55  R:    0b
  7.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051       68.55  +      8.27  R:    0b
  8.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653       69.41  +      9.13  R:    0b
  9.Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959       70.48  +     10.20  R:    0b
 10.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751       70.50  +     10.22  R:    0b
 11.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255       70.51  +     10.23  R:    0b
 12.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651       70.56  +     10.28  R:    0b
 13.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752       71.07  +     10.39  R:    0b
 14.Vávrová Veronika         Magnus orienteering  ASU8598       71.11  +     10.43  R:    0b
 15.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151       72.09  +     11.41  R:    0b
 16.Vozdová Klára            Magnus orienteering  ASU8964       73.17  +     12.49  R:    0b
 17.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253       74.36  +     14.08  R:    0b
 18.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854       75.07  +     14.39  R:    0b
 19.Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451       76.00  +     15.32  R:    0b
 20.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651       76.21  +     15.53  R:    0b
 21.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355       76.43  +     16.15  R:    0b
 22.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857       76.55  +     16.27  R:    0b
 23.Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559       76.57  +     16.29  R:    0b
 24.Bukovacová Alena         SK Žabovřesky Brno   ZBM7454       77.09  +     16.41  R:    0b
 25.Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959       77.24  +     16.56  R:    0b
 26.Prékopová Marta          Farmaceut Bratislava FBA8250       78.24  +     17.56  R:    0b
 27.Rančáková Barbora        OOB TJ Turnov        TUR8151       80.26  +     19.58  R:    0b
 28.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852       81.22  +     20.54  R:    0b
 29.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157       81.23  +     20.55  R:    0b
 30.Šmajstrlová Hana         Baník - FIZA Ostrava AOV8954       81.31  +     21.03  R:    0b
 31.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151       81.53  +     21.25  R:    0b
 32.Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451       83.36  +     23.08  R:    0b
 33.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254       83.49  +     23.21  R:    0b
 34.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651       86.21  +     25.53  R:    0b
 35.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951       88.09  +     27.41  R:    0b
 36.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852       89.47  +     29.19  R:    0b
 37.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851       90.02  +     29.34  R:    0b
 38.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450       93.05  +     32.37  R:    0b
 39.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853       94.43  +     34.15  R:    0b
 40.Budínová Radka           SK Chrast            CHT7951       95.24  +     34.56  R:    0b
 41.Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494       95.37  +     35.09  R:    0b
 42.Dosbabová Magda          OOB Třebíč           TTR8152       97.06  +     36.38  R:    0b
 43.Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951       97.18  +     36.50  R:    0b
 44.Škáchová Petra           SK Slavia Praha      SLP7051       99.00  +     38.32  R:    0b
 45.Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960      105.52  +     45.24  R:    0b
 46.Maňásková Jitka          Kralupy              KPY7951      113.16  +     52.48  R:    0b
 47.Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952      124.47  +     64.19  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        5.1km  260m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150       52.12  +      0.00  R:    0b
  2.Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851       52.42  +      0.30  R:    0b
  3.Čečková Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK7753       52.48  +      0.36  R:    0b
  4.Kubečková Zdenka         OK 99 Hradec Králové PHK7551       59.41  +      7.29  R:    0b
  5.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456       60.32  +      8.20  R:    0b
  6.Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752       62.15  +     10.03  R:    0b
  7.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256       63.55  +     11.43  R:    0b
  8.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353       65.12  +     13.00  R:    0b
  9.Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751       66.52  +     14.40  R:    0b
 10.Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151       66.56  +     14.44  R:    0b
 11.Pokorná Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8152       67.22  +     15.10  R:    0b
 12.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850       68.00  +     15.48  R:    0b
 13.Kozlíková Veronika       TJ Loko Krnov        KRN7753       68.50  +     16.38  R:    0b
 14.Kuncířová Kamila         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8557       69.02  +     16.50  R:    0b
 15.Hostinská Jana           OOB Vamberk          VAM8451       69.41  +     17.29  R:    0b
 16.Adamová Eva              Sokol Ptení          PTE8772       71.04  +     18.52  R:    0b
 17.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252       71.33  +     19.21  R:    0b
 18.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351       71.52  +     19.40  R:    0b
 19.Ševčíková Olga           SKOB Ostrov          ONO7650       72.05  +     19.53  R:    0b
 20.Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052       73.49  +     21.37  R:    0b
 21.Boháčová Lucie           Sokol Ptení          PTE8771       74.24  +     22.12  R:    0b
 22.Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250       75.06  +     22.54  R:    0b
 23.Mullerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851       75.39  +     23.27  R:    0b
 24.Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159       76.04  +     23.52  R:    0b
 25.Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452       76.34  +     24.22  R:    0b
 26.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452       82.15  +     30.03  R:    0b
 27.Martanová Daniela        OK Harcov            HAR7450       82.55  +     30.43  R:    0b
 28.Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383       82.58  +     30.46  R:    0b
 29.Lulayová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU8551       87.22  +     35.10  R:    0b
 30.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250      102.11  +     49.59  R:    0b
 31.Križanová Zuzana         OOB Třebíč           TTR8155      106.03  +     53.51  R:   -0b
 32.Rešová Kateřina          Magnus orienteering  ASU9090      115.02  +     62.50  R:   -0b
 33.Marzena RYCERSKA         UKS Swietoszów       UKS7550      116.33  +     64.21  R:   -0b
 34.ULBRYCH Karina           UKS Swietoszów       UKS7551      118.20  +     66.08  R:   -0b
   .Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653   DISK              
   .Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652   DISK              
   .Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35A        6.3km  265m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wengrin Ágnes            Tipo TKE, Hungary    TTE6955       61.00  +      0.00
  2.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251       61.31  +      0.31
  3.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151       63.13  +      2.13
  4.Kopecká  Marcela         OK 99 Hradec Králové PHK6852       64.25  +      3.25
  5.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051       64.59  +      3.59
  6.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251       66.59  +      5.59
  7.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051       67.15  +      6.15
  8.Sedlářová Pavla          SK při gymnáziu OOB  VRB7051       68.04  +      7.04
  9.Jakubecz Andrea          Q&Sz Orienteering Hu QSZ6753       68.17  +      7.17
 10.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151       69.19  +      8.19
 11.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373       71.12  +     10.12
 12.Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750       71.26  +     10.26
 13.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455       72.04  +     11.04
 14.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950       72.25  +     11.25
 15.Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751       74.59  +     13.59
 16.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650       76.27  +     15.27
 17.Ehlová Pavla             SK Žabovřesky Brno   ZBM7355       76.52  +     15.52
 18.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751      101.27  +     40.27
   .Holper Antónia           Tipo TKE, Hungary    TTE7350   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        4.8km  230m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850       57.43  +      0.00
  2.Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450       59.59  +      2.16
  3.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952       60.44  +      3.01
  4.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451       63.44  +      6.01
  5.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050       64.58  +      7.15
  6.Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651       65.30  +      7.47
  7.Mutinská Zdeňka          SK Hlinsko           HVC6453       66.35  +      8.52
  8.Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757       69.05  +     11.22
  9.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151       69.06  +     11.23
 10.Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251       70.40  +     12.57
 11.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051       70.47  +     13.04
 12.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657       71.03  +     13.20
 13.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554       71.44  +     14.01
 14.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651       72.48  +     15.05
 15.Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751       73.01  +     15.18
 16.Korčáková Jana           SKOB Zlín            TZL6556       73.05  +     15.22
 17.Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856       76.47  +     19.04
 18.Dubnová Lenka            KOB Děčín            LDC6651       81.51  +     24.08
 19.Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251       83.12  +     25.29
 20.Frömmelová Dana          Ulita Broumov        BRU7251       87.10  +     29.27
 21.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450       89.12  +     31.29
 22.Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352       90.22  +     32.39
 23.Sedláčková Jana          Sokol Holešov        HLV7060       92.35  +     34.52
 24.Zimmermannová Milena     TJ Sokol Křemže      KRE6851       95.17  +     37.34
 25.Hlaváčková  Renata       OK 99 Hradec Králové PHK7060       96.23  +     38.40
 26.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155      102.40  +     44.57
 27.Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654      107.05  +     49.22
 28.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969      109.39  +     51.56
 29.Kukolová Alena           TJ Slovan Luhačovice LCE6651      121.37  +     63.54
   .Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551   DISK              
   .Nieke Sabine             USV TU DRESDEN       DE16650   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45A        4.8km  180m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051       45.21  +      0.00
  2.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650       49.30  +      4.09
  3.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091       51.42  +      6.21
  4.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252       53.23  +      8.02
  5.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551       54.15  +      8.54
  6.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251       55.06  +      9.45
  7.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450       55.27  +     10.06
  8.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851       58.37  +     13.16
  9.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751       59.33  +     14.12
 10.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351       60.35  +     15.14
 11.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754       61.04  +     15.43
 12.Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351       61.10  +     15.49
 13.Vlažná Mirka             TJ Slovan Luhačovice LCE5852       61.19  +     15.58
 14.Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951       62.49  +     17.28
 15.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450       64.02  +     18.41
 16.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051       68.04  +     22.43
 17.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351       75.09  +     29.48
 18.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054       75.34  +     30.13
 19.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552      127.49  +     82.28
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        3.5km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151       43.53  +      0.00
  2.Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150       44.01  +      0.08
  3.Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152       44.06  +      0.13
  4.Hrouzová Jiřina          TJ Loko Krnov        KRN6151       45.18  +      1.25
  5.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351       46.33  +      2.40
  6.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752       47.12  +      3.19
  6.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951       47.12  +      3.19
  8.Rychlíková Blanka        OOS TJ Spartak Vrchl VRL5552       47.21  +      3.28
  9.Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351       48.23  +      4.30
 10.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351       49.33  +      5.40
 11.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258       51.13  +      7.20
 12.Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250       52.12  +      8.19
 13.Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450       52.37  +      8.44
 14.Kynčlová Miroslava       OK Jilemnice         JIL5851       56.10  +     12.17
 15.Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251       56.49  +     12.56
 16.Nožková Dagmar           OOB Sokol Žamberk    ZAM6251       57.54  +     14.01
 17.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551       58.44  +     14.51
 18.Šámalová Hana            SK Praga Praha       PGP6150       59.02  +     15.09
 19.Doležalová Iva           SK Týniště nad Orlic TYN6451       59.21  +     15.28
 20.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552       60.24  +     16.31
 21.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352       72.39  +     28.46
 22.Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452       83.29  +     39.36
 23.Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651       99.26  +     55.33
   .Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.9km   25m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351       36.23  +      0.00
  2.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351       40.39  +      4.16
  3.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051       40.42  +      4.19
  4.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150       43.01  +      6.38
  5.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850       43.37  +      7.14
  6.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351       43.55  +      7.32
  7.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451       44.10  +      7.47
  8.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451       44.14  +      7.51
  9.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850       46.58  +     10.35
 10.Slámová Hana             TJ Tesla Brno        TBM4951       47.40  +     11.17
 11.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751       50.57  +     14.34
 12.Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051       55.50  +     19.27
 13.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951       59.03  +     22.40
 14.Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651       64.44  +     28.21
 15.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351       65.11  +     28.48
 16.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151       67.59  +     31.36
 17.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551       69.10  +     32.47
 18.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753       82.37  +     46.14
 19.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451      100.18  +     63.55
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901       13.26  +      0.00
  2.Kavalír  Jáchym          OK 99 Hradec Králové PHK9901       15.26  +      2.00
  3.Šrámek Ondřej            Klub vytrvalostních  KSU9909       15.32  +      2.06
  4.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902       15.45  +      2.19
  5.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101       16.06  +      2.40
  6.RYCERSKI Karol           UKS Swietoszów       UKS8500       17.24  +      3.58
  7.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204       17.25  +      3.59
  8.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002       17.26  +      4.00
  9.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001       18.18  +      4.52
 10.Filip Odstrčil           neregistrovaní - Ods XOD9901       18.42  +      5.16
 11.Zobaník Michal           NORD Slavia Minerva  AOP9900       19.13  +      5.47
 12.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901       19.47  +      6.21
 13.Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903       28.54  +     15.28
 14.Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927       29.59  +     16.33
 15.ULBRYCH Patryk           UKS Swietoszów       UKS9900       32.14  +     18.48
 16.ULBRYCH Eryk             UKS Swietoszów       UKS0100       32.28  +     19.02
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.1km   85m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704       18.17  +      0.00
  2.Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701       20.20  +      2.03
  3.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701       20.22  +      2.05
  4.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800       20.48  +      2.31
  5.Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732       21.32  +      3.15
  6.Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701       23.27  +      5.10
  7.Maňák  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK9801       25.23  +      7.06
  8.Gąsior Mateusz                                PLT0004       29.51  +     11.34
  9.Staněk Martin            TJ Průkopník Brno    UBM9601       29.53  +     11.36
 10.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701       31.49  +     13.32
 11.Čermák Adam              SK Praga Praha       PGP9701       32.13  +     13.56
 12.Frömmel Martin           Ulita Broumov        BRU9801       47.15  +     28.58
   .Humlíček Petr            TJ Průkopník Brno    UBM9701   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.5km  120m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600       28.53  +      0.00
  2.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601       31.42  +      2.49
  3.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500       33.54  +      5.01
  4.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501       34.41  +      5.48
  5.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509       39.11  +     10.18
  6.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600       41.31  +     12.38
  7.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501       41.50  +     12.57
  8.Miháczi Ádám             Tipo TKE, Hungary    TTE9500       45.15  +     16.22
  9.Drechsel Johannes        USV TU DRESDEN       DE19600       48.59  +     20.06
 10.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502       62.51  +     33.58
 11.Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600       72.23  +     43.30
 12.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501       73.14  +     44.21
   .Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.1km  260m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302       45.59  +      0.00
  2.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401       48.36  +      2.37
  3.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403       49.37  +      3.38
  4.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401       50.56  +      4.57
  5.Horvát Petr              SK Severka Šumperk   SSU9442       52.44  +      6.45
  6.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301       53.57  +      7.58
  7.Kamil RYCERSKI           UKS Swietoszów       UKS9400       64.29  +     18.30
  8.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402       68.26  +     22.27
  9.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301       71.26  +     25.27
 10.Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404       74.14  +     28.15
 11.Kovács Sebestyén         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9300       76.46  +     30.47
 12.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301       91.35  +     45.36
 13.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400      102.22  +     56.23
 
Konečné výsledky kategorie: H18         8.4km  290m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110       69.13  +      0.00
  2.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101       70.22  +      1.09
  3.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201       74.49  +      5.36
  4.Adam Hájek               OB SK Zvole          ZVO9201       76.32  +      7.19
  5.Lux Filip                TJ Sokol Kunvald     KUN9102       77.48  +      8.35
  6.Pachnik Wojciech         UKS TUKAN IWINY      TUK8500       80.06  +     10.53
  7.Zimmermann Tomáš         TJ Sokol Křemže      KRE9101      102.08  +     32.55
  8.Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205      111.59  +     42.46
   .Kovács Boldizsár         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9101   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       10.2km  360m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306       68.07  +      0.00  R:    0b
  1.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309       68.07  +      0.00  R:    0b
  3.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601       68.12  +      0.05  R:    0b
  4.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601       68.29  +      0.22  R:    0b
  5.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700       69.47  +      1.40  R:    0b
  6.Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605       70.12  +      2.05  R:    0b
  7.Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801       70.33  +      2.26  R:    0b
  8.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801       70.43  +      2.36  R:    0b
  9.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243       72.21  +      4.14  R:    0b
 10.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905       72.24  +      4.17  R:    0b
 11.Henek Vladan             VSK MZLU Brno        VBM8002       73.59  +      5.52  R:    0b
 12.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100       74.08  +      6.01  R:    0b
 13.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505       74.19  +      6.12  R:    0b
 14.Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500       74.45  +      6.38  R:    0b
 15.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702       75.14  +      7.07  R:    0b
 16.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503       76.12  +      8.05  R:    0b
 17.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401       76.43  +      8.36  R:    0b
 18.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508       76.48  +      8.41  R:    0b
 19.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105       77.20  +      9.13  R:    0b
 20.Ehl Jiří                 SK Žabovřesky Brno   ZBM7701       77.42  +      9.35  R:    0b
 21.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401       78.00  +      9.53  R:    0b
 22.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203       78.21  +     10.14  R:    0b
 23.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206       78.38  +     10.31  R:    0b
 24.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502       79.03  +     10.56  R:    0b
 25.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001       79.08  +     11.01  R:    0b
 26.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807       79.41  +     11.34  R:    0b
 27.Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211       80.13  +     12.06  R:    0b
 28.Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201       80.14  +     12.07  R:    0b
 29.Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601       80.34  +     12.27  R:    0b
 30.Zbranek Roman            Magnus orienteering  ASU8808       80.59  +     12.52  R:    0b
 31.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610       81.39  +     13.32  R:    0b
 32.Sochor Jan               SKOB Baník Havířov   HAV8801       82.06  +     13.59  R:    0b
 33.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002       83.40  +     15.33  R:    0b
 34.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502       83.58  +     15.51  R:    0b
 35.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001       85.04  +     16.57  R:    0b
 36.Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701       85.44  +     17.37  R:    0b
 37.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000       86.15  +     18.08  R:    0b
 38.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302       87.27  +     19.20  R:    0b
 39.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301       88.13  +     20.06  R:    0b
 40.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301       90.03  +     21.56  R:    0b
 41.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500       90.24  +     22.17  R:    0b
 42.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702       90.28  +     22.21  R:    0b
 43.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605       91.43  +     23.36  R:    0b
 44.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500       92.48  +     24.41  R:    0b
 45.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804       94.14  +     26.07  R:    0b
 46.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603       95.23  +     27.16  R:    0b
 47.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704       97.15  +     29.08  R:    0b
 48.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502       99.37  +     31.30  R:    0b
 49.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808      101.17  +     33.10  R:    0b
 50.Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703      101.28  +     33.21  R:    0b
 51.Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801      102.47  +     34.40  R:    0b
 52.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701      105.11  +     37.04  R:    0b
 53.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505      105.26  +     37.19  R:    0b
 54.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308      115.04  +     46.57  R:    0b
 55.Vozda Vojtěch            Magnus orienteering  ASU9043      115.51  +     47.44  R:    0b
 56.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004      117.42  +     49.35  R:    0b
 57.Kolář Radek              Ulita Broumov        BRU6901      140.59  +     72.52  R:   -0b
    Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600   DISK-LIM.         
   .Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401   DISK              
   .Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511   DISK              
   .Borsci Eugeniu           Association Sportivn MLD7900   DISK              
   .Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        7.4km  280m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koblížek Kamil           Magnus orienteering  ASU8001       61.47  +      0.00  R:    0b
  2.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203       62.18  +      0.31  R:    0b
  3.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602       62.51  +      1.04  R:    0b
  4.Hašek Jakub              KOB Směr Kroměříž    SKM8012       64.19  +      2.32  R:    0b
  5.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606       64.27  +      2.40  R:    0b
  6.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535       66.07  +      4.20  R:    0b
  7.Duben Jiří ml.           KOB Děčín            LDC8800       66.39  +      4.52  R:    0b
  8.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045       66.56  +      5.09  R:    0b
  9.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7202       68.04  +      6.17  R:    0b
 10.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704       68.17  +      6.30  R:    0b
 11.Jirka Michal             Sokol Ptení          PTE8403       68.57  +      7.10  R:    0b
 12.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109       69.15  +      7.28  R:    0b
 13.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV7730       69.38  +      7.51  R:    0b
 14.Čečka Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600       70.19  +      8.32  R:    0b
 15.Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601       70.21  +      8.34  R:    0b
 16.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100       71.04  +      9.17  R:    0b
 17.Fátor Jan                Magnus orienteering  ASU7907       71.33  +      9.46  R:    0b
 18.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC8101       71.51  +     10.04  R:    0b
 19.Duben Jan                KOB Děčín            LDC8501       71.59  +     10.12  R:    0b
 20.Seitler Milan            Magnus orienteering  ASU9148       72.16  +     10.29  R:    0b
 21.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007       72.45  +     10.58  R:    0b
 22.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001       74.11  +     12.24  R:    0b
 23.Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901       76.38  +     14.51  R:    0b
 24.Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105       76.53  +     15.06  R:    0b
 25.Hulec Jakub              TJ Kašperské Hory    KSH8401       77.07  +     15.20  R:    0b
 26.Suchý Matěj              Magnus orienteering  ASU8942       82.23  +     20.36  R:    0b
 27.Charvát František        TJ Slavia Hradec Krá SHK7501       83.28  +     21.41  R:    0b
 28.Košák Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002       85.06  +     23.19  R:    0b
 29.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001       90.20  +     28.33  R:    0b
 30.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201      102.06  +     40.19  R:    0b
 31.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202      103.57  +     42.10  R:    0b
 32.Svoboda Petr             SKOB Zlín            TZL7937      107.46  +     45.59  R:    0b
 33.Dosbaba Marek            OOB Třebíč           TTR8101      108.50  +     47.03  R:    0b
 34.Svoboda Michal           SKOB Zlín            TZL8105      141.22  +     79.35  R:   -0b
 35.Juračka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU85XX      144.04  +     82.17  R:   -0b
   .Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602   DISK              
   .Pěček Vítězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104   DISK              
   .Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849   DISK              
   .Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35A        8.4km  290m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101       68.34  +      0.00
  2.Cych Piotr                                    PLT0001       72.39  +      4.05
  3.Urválek Jiří             TJ Tesla Brno        TBM6107       72.45  +      4.11
  4.Bogdan RYCERSKI          UKS Swietoszów       UKS7100       74.00  +      5.26
  5.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503       76.55  +      8.21
  6.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302       78.28  +      9.54
  7.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800       79.44  +     11.10
  8.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801       80.57  +     12.23
  9.Kovács Gábor             Q&Sz Orienteering Hu QSZ6702       81.10  +     12.36
 10.Miháczi Zoltán           Tipo TKE, Hungary    TTE7300       81.51  +     13.17
 11.Pachnik Dariusz          UKS TUKAN IWINY      TUK8501       83.01  +     14.27
 12.Drechsel Michael         USV TU DRESDEN       DE16500       84.35  +     16.01
 13.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301       87.58  +     19.24
 14.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800       92.22  +     23.48
 15.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702       92.36  +     24.02
 16.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401       93.08  +     24.34
 17.Bodino Franck            VSK Přírodověda - or PVP7104       95.47  +     27.13
 18.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100       97.41  +     29.07
 19.Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505      100.00  +     31.26
 20.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000      100.41  +     32.07
 21.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201      100.46  +     32.12
 22.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901      101.43  +     33.09
 23.Marek Kůstka             OB Vizovice          VIC6400      103.09  +     34.35
 24.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601      103.38  +     35.04
 25.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901      109.45  +     41.11
 26.Švagr Zdeněk             SK Týniště nad Orlic TYN6801      117.49  +     49.15
    Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701   DISK-LIM.         
   .Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        6.3km  250m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001       58.09  +      0.00
  2.Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103       58.25  +      0.16
  3.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701       59.40  +      1.31
  4.Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200       61.58  +      3.49
  5.Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503       64.57  +      6.48
  6.Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001       65.21  +      7.12
  7.Faggyas László           Tipo TKE, Hungary    TTE6604       76.47  +     18.38
  8.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501       78.08  +     19.59
  9.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701       78.31  +     20.22
 10.Pavel Cepek              neregistrovaní - Cep XCP7300       78.59  +     20.50
 11.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802       79.07  +     20.58
 12.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500       81.41  +     23.32
 13.Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701       81.45  +     23.36
 14.Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201       83.18  +     25.09
 15.Školník Jan              Ulita Broumov        BRU7301       84.43  +     26.34
 16.Levý Tomáš               OOB Sokol Žamberk    ZAM6801       86.03  +     27.54
 17.Kolář Zdeněk             Ulita Broumov        BRU7101       88.43  +     30.34
 18.Humlíček René            TJ Průkopník Brno    UBM7101       89.00  +     30.51
 19.Hruška Tomáš             Klub turistů a lyžař YBM6401       89.58  +     31.49
 20.Staněk Mojmír            TJ Průkopník Brno    UBM6701      103.40  +     45.31
 21.Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007      106.33  +     48.24
 22.ULBRYCH Mirosław         UKS Swietoszów       UKS7400      111.47  +     53.38
 23.Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401      117.11  +     59.02
   .Frömmel Miroslav         Ulita Broumov        BRU6902   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45A        6.7km  255m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zbigniew Hornik          neregistrovaní (unre XXX5601       59.54  +      0.00
  2.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200       61.35  +      1.41
  3.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700       61.46  +      1.52
  4.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801       62.52  +      2.58
  5.Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802       64.34  +      4.40
  6.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302       64.45  +      4.51
  7.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900       65.55  +      6.01
  8.Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321       66.30  +      6.36
  9.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301       66.46  +      6.52
 10.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301       66.59  +      7.05
 11.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404       68.42  +      8.48
 12.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102       69.26  +      9.32
 13.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801       69.40  +      9.46
 14.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801       71.48  +     11.54
 15.Nieke Hagen              USV TU DRESDEN       DE16300       72.54  +     13.00
 16.Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404       74.46  +     14.52
 17.Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404       77.32  +     17.38
 18.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401       78.55  +     19.01
 19.Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601       79.05  +     19.11
 20.Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301       85.46  +     25.52
 21.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803       92.18  +     32.24
 22.Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003       98.05  +     38.11
 23.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701      103.30  +     43.36
   .Němeček Jan              USK Praha            VSP6201   DISK              
   .Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301   DISK              
   .Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        5.1km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petr Hartman             Delaware Valley Orie DVO6200       47.28  +      0.00
  2.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401       47.29  +      0.01
  3.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902       51.00  +      3.32
  4.Ivan Drobník             neregistrovaní (unre XXX5600       51.21  +      3.53
  5.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002       52.24  +      4.56
  6.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403       53.32  +      6.04
  7.Melichar Igor            neregistrovaní (unre XXX6000       54.08  +      6.40
  8.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001       54.49  +      7.21
  9.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749       55.40  +      8.12
 10.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301       56.10  +      8.42
 11.Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502       57.01  +      9.33
 12.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801       57.15  +      9.47
 13.Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201       57.27  +      9.59
 14.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502       57.43  +     10.15
 15.Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306       57.45  +     10.17
 16.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800       58.01  +     10.33
 17.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401       58.18  +     10.50
 18.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001       61.53  +     14.25
 19.Sysel Svatobor           OOB Třebíč           TTR6202       63.23  +     15.55
 20.Kolorenč Pavel           KOB Děčín            LDC5101       63.48  +     16.20
 21.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206       64.43  +     17.15
 22.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801       65.29  +     18.01
 23.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC5601       69.00  +     21.32
 24.Čermák Jiří              SK Praga Praha       PGP5600       78.47  +     31.19
 25.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202       85.45  +     38.17
   .Ota Müller               neregistrovaní (unre XXX5900   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55A        4.8km  180m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101       42.43  +      0.00
  2.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601       42.45  +      0.02
  3.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801       43.27  +      0.44
  4.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101       43.47  +      1.04
  5.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902       46.12  +      3.29
  6.Bartkowiak Edward        "Grunwald" Poznan    POL4800       47.06  +      4.23
  7.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702       47.07  +      4.24
  8.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201       48.19  +      5.36
  9.Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401       51.17  +      8.34
 10.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201       51.24  +      8.41
 11.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501       51.54  +      9.11
 12.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600       51.59  +      9.16
 13.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001       52.51  +     10.08
 14.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900       52.53  +     10.10
 15.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000       52.54  +     10.11
 16.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900       53.32  +     10.49
 17.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600       54.47  +     12.04
 18.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401       55.10  +     12.27
 19.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301       55.17  +     12.34
 20.Doležal Patr             SK Týniště nad Orlic TYN5401       56.40  +     13.57
 21.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001       57.21  +     14.38
 22.Bogulak Adam             PAULINUM Jelenia Gor PJG5200       60.22  +     17.39
 23.Beňo Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301       60.29  +     17.46
 24.Sláma Dušan              TJ Tesla Brno        TBM4730       60.50  +     18.07
 25.Schling Jaromír          OK Jihlava           SJI4643       62.42  +     19.59
 26.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802       65.27  +     22.44
 27.Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601       69.54  +     27.11
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        3.5km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403       39.53  +      0.00
  2.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701       41.41  +      1.48
  3.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800       42.54  +      3.01
  4.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501       43.58  +      4.05
  5.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701       44.45  +      4.52
  6.Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800       45.59  +      6.06
  7.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401       51.43  +     11.50
  8.Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701       55.37  +     15.44
  9.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600       58.28  +     18.35
 10.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401       62.18  +     22.25
 11.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800       65.47  +     25.54
 12.Laszlo,Lazar             Budapest             PSE4800       70.52  +     30.59
 13.Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701       78.02  +     38.09
 14.Novotný Jan              TJ Průkopník Brno    UBM4401       96.07  +     56.14
   .Dvořák Jaromír           SK Praga Praha       PGP4601   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.1km  115m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201       30.02  +      0.00
  2.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601       32.16  +      2.14
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401       32.44  +      2.42
  4.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401       33.29  +      3.27
  5.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100       35.22  +      5.20
  6.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101       37.46  +      7.44
  7.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700       37.47  +      7.45
  8.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201       42.35  +     12.33
  9.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901       43.58  +     13.56
 10.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201       44.44  +     14.42
 11.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201       45.21  +     15.19
 12.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300       45.34  +     15.32
 13.Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002       45.38  +     15.36
 14.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138       46.03  +     16.01
 15.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301       46.07  +     16.05
 16.Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401       46.14  +     16.12
 17.Štindl Vladislav         TJ Sokol Křemže      KRE3701       46.46  +     16.44
 18.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200       55.28  +     25.26
 19.Chloupek Radek           SK Slavia Praha      SLP4001       72.59  +     42.57
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.9km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200       16.22  +      0.00
  2.Hubáček Lukáš            TJ Průkopník Brno    UBM0201       18.50  +      2.28
  3.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004       21.53  +      5.31
  4.Javůrek Emil+Tomáš       neregistrovaní - Jav XXJ0000       22.16  +      5.54
  5.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151       23.12  +      6.50
  6.Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151       24.00  +      7.38
  7.Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501       26.11  +      9.49
  8.Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200       28.37  +     12.15
  9.Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP0300       28.49  +     12.27
 10.Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451       28.56  +     12.34
 11.Darmopil Ondřej          TJ Průkopník Brno    UBM0101       28.57  +     12.35
 12.Linda Fikar Stránská     neregistrovaní - Fik XFI0650       30.10  +     13.48
 13.Richtrová Kamila         SK OK 24 Praha       OKP0450       32.32  +     16.10
 14.Hubáček Filip            TJ Průkopník Brno    UBM9901       33.10  +     16.48
 15.Humlíčková Martina       TJ Průkopník Brno    UBM0151       34.07  +     17.45
 16.Halma Dominik            KOB Směr Kroměříž    SKM0401       34.32  +     18.10
 17.Čivrný Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU0501       35.09  +     18.47
 18.Rychlá Kája              TJ Loko Krnov        KRN0750       35.15  +     18.53
 18.Pulec Matěj              VSK MZLU Brno        VBM0001       35.15  +     18.53
 20.Jan Sýkora               neregistrovaní - Sýk XSY0200       36.19  +     19.57
 21.Suková Kateřina          SKP Žďár nad Sázavou PZR9952       36.41  +     20.19
 22.Suková Hana              SKP Žďár nad Sázavou PZR0252       36.46  +     20.24
 23.Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0201       38.36  +     22.14
 24.Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200       39.19  +     22.57
 25.Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501       40.55  +     24.33
 26.Lucie Tryznová           OOS TJ Spartak Vrchl VRL0000       41.43  +     25.21
 27.Šárka Odstrčilová        neregistrovaní - Ods XOD0251       43.58  +     27.36
 28.Král Adam                SK Chotěboř          CTB0501       45.19  +     28.57
 29.Kopecká Martina          OK 99 Hradec Králové PHK__00       46.16  +     29.54
 30.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101       46.23  +     30.01
 31.Matušincová Anna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0250       51.06  +     34.44
 32.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301       56.52  +     40.30
 33.Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM           57.29  +     41.07
 34.Hraběta Jan              KOB Děčín            LDC0000       85.14  +     68.52
 35.Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050      148.33  +    132.11
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.8km   10m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vondrák Jiří             Lokomotiva Trutnov   LTU9202       20.24  +      0.00
  2.Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6552       25.07  +      4.43
  3.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK           25.43  +      5.19
  4.Hrabětová Helena         KOB Děčín            LDC7750       28.12  +      7.48
  5.Havlíček Ivo             Sokol Kostelec n. Č. KNC5800       32.10  +     11.46
  6.Hájková Soňa             OB SK Zvole          ZVO6951       33.36  +     13.12
  7.Bolehovská Iva           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7554       34.32  +     14.08
  8.Mutinská Ivana           SK Hlinsko           HVC9151       35.27  +     15.03
  9.Hrušková Kristýna        Klub turistů a lyžař YBM9152       35.33  +     15.09
 10.Vendula Šubrtová         MLOK Mariánské Lázně MLA7900       36.04  +     15.40
 11.Mutinská Daniela         SK Hlinsko           HVC9351       37.15  +     16.51
 12.Vávra Evžen              SKOB Zlín            TZL7649       37.50  +     17.26
 13.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK           40.23  +     19.59
 14.Swiatkowska Bogumila     PAULINUM Jelenia Gor PJG8050       43.21  +     22.57
 15.Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152       44.11  +     23.47
 16.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850       45.29  +     25.05
 17.Humlíčková Jana          TJ Průkopník Brno    UBM7351       46.56  +     26.32
 18.Kaczmarska Agnieszka     občanské sdružení at AVA           47.03  +     26.39
 19.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007       48.32  +     28.08
 20.Vlková Soňa              KOB Děčín            LDC6251       50.35  +     30.11
 21.Dvorská Arina            KOB Směr Kroměříž    SKM           50.53  +     30.29
 22.Maňásková Dáša           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY7902       52.08  +     31.44
 23.Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250       55.23  +     34.59
 24.Kurowská Petra           TJ Průkopník Brno    UBM6651       61.58  +     41.34
 25.Staňková Jana            TJ Průkopník Brno    UBM9451       76.45  +     56.21
 26.Staňková Martina         TJ Průkopník Brno    UBM6751       76.46  +     56.22
 27.Tamara Kůstková          OB Vizovice          VIC6850       77.24  +     57.00
 MS Pavlíková Klára          OB Rozmarýn Litoměři DLT      MS   29.19  +      8.55
   .Linda Fikar Stránská     neregistrovaní - Fik XFI7650   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P5          5.2km  200m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dana Tomíčková           neregistrovaní - Tom XTO8050       45.23  +      0.00
  2.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400       49.35  +      4.12
  3.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200       50.45  +      5.22
  4.Válek Martin             občanské sdružení at AVA           56.27  +     11.04
  5.Oldřich Tomíček          neregistrovaní - Tom XTO8300       63.11  +     17.48
  6.Hana Odstrčilová         neregistrovaní - Ods XOD7550       93.30  +     48.07
  7.Šimko Mário              TJ Slovan Luhačovice LCE          103.06  +     57.43
  8.Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450      115.22  +     69.59
  9.Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450      117.48  +     72.25
 10.Ales Fikar               neregistrovaní - Fik XFI7100      121.44  +     76.21
 11.Kocmanová Alžběta        TJ Slovan Luhačovice LCE7951      122.51  +     77.28
   .Pavel Bozděch            neregistrovaní (unre XXX8200   DISK