Konečné výsledky kategorie                                                  9.7.2009 20:22:29
                                  ADVANTA Cup 2009 2.etapa
===ČSOB-DOB=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.4km   70m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kopecká Anna             TJ Sokol Kunvald     KUN9951        17.02  +      0.00
  2.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999        18.39  +      1.37
  3.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950        20.38  +      3.36
  4.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951        21.06  +      4.04
  5.Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951        21.15  +      4.13
  6.Wierzba Wiktoria         PAULINUM Jelenia Gor PJG0050        24.46  +      7.44
  7.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150        28.51  +     11.49
  8.Zurynková Michala        VŠTJ Ekonom Praha    EKP9850        43.20  +     26.18
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   85m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753        28.22  +      0.00
  2.Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799        30.11  +      1.49
  3.Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852        35.26  +      7.04
  4.Eliška Hájková           OB SK Zvole          ZVO9851        37.27  +      9.05
  5.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752        38.19  +      9.57
  6.Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851        38.48  +     10.26
  7.Kurowská Anna            TJ Průkopník Brno    UBM9751        40.13  +     11.51
  8.Daniela Kůstková         OB Vizovice          VIC9850        44.58  +     16.36
  9.Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9751        51.14  +     22.52
 10.Baziková Justýna         OOB TJ Sokol Troja   TJP9851        68.56  +     40.34
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.9km   55m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655        19.33  +      0.00
  2.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650        22.40  +      3.07
  3.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554        22.58  +      3.25
  4.Nieke Patricia           USV TU DRESDEN       DE19550        23.35  +      4.02
  5.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654        25.13  +      5.40
  6.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554        25.24  +      5.51
  7.Faggyas Petra            Tipo TKE, Hungary    TTE9657        28.54  +      9.21
  8.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651        29.27  +      9.54
  9.Cych Weronika                                 PLT0003        30.50  +     11.17
 10.Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652        33.25  +     13.52
 11.Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555        44.25  +     24.52
 12.Frömmelová Tereza        Ulita Broumov        BRU9652       113.43  +     94.10
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.4km  145m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451        30.34  +      0.00
  2.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452        32.29  +      1.55
  3.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352        37.46  +      7.12
  4.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350        38.41  +      8.07
  5.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393        39.10  +      8.36
  6.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350        39.39  +      9.05
  7.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356        40.48  +     10.14
  8.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9359        41.18  +     10.44
  9.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351        45.38  +     15.04
 10.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351        47.23  +     16.49
 11.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450        49.39  +     19.05
 12.Kolářová Zuzana          Ulita Broumov        BRU9452        53.29  +     22.55
 13.Faggyas Eszter           Tipo TKE, Hungary    TTE9456        54.49  +     24.15
 14.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451        67.05  +     36.31
 15.Miháczi Diána            Tipo TKE, Hungary    TTE9350        79.31  +     48.57
   .Grunerová Martina        Ulita Broumov        BRU9351    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.8km  205m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9201        35.41  +      0.00
  2.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151        37.38  +      1.57
  3.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250        39.42  +      4.01
  4.Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251        43.54  +      8.13
  5.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001        57.58  +     22.17
  6.Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151        77.16  +     41.35
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        3.2km  220m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Zuzana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8150        32.17  +      0.00  R:    0b
  2.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152        35.19  +      3.02  R:    0b
  3.Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151        36.17  +      4.00  R:    0b
  4.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855        38.34  +      6.17  R:    0b
  5.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450        38.41  +      6.24  R:    0b
  6.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752        38.55  +      6.38  R:    0b
  7.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752        39.11  +      6.54  R:    0b
  8.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653        40.13  +      7.56  R:    0b
  9.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255        40.39  +      8.22  R:    0b
 10.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854        40.43  +      8.26  R:    0b
 11.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753        42.04  +      9.47  R:    0b
 12.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450        42.19  +     10.02  R:    0b
 13.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651        42.32  +     10.15  R:    0b
 14.Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451        42.41  +     10.24  R:    0b
 15.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751        42.59  +     10.42  R:    0b
 16.Vozdová Klára            Magnus orienteering  ASU8964        43.16  +     10.59  R:    0b
 17.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651        43.32  +     11.15  R:    0b
 18.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253        43.48  +     11.31  R:    0b
 19.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857        43.59  +     11.42  R:    0b
 20.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051        44.44  +     12.27  R:    0b
 21.Vávrová Veronika         Magnus orienteering  ASU8598        45.02  +     12.45  R:    0b
 22.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355        45.17  +     13.00  R:    0b
 23.Šmajstrlová Hana         Baník - FIZA Ostrava AOV8954        46.12  +     13.55  R:    0b
 24.Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152        46.40  +     14.23  R:    0b
 25.Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559        47.12  +     14.55  R:    0b
 26.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157        47.52  +     15.35  R:    0b
 27.Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959        48.04  +     15.47  R:    0b
 28.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651        48.09  +     15.52  R:    0b
 29.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556        48.32  +     16.15  R:    0b
 30.Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451        48.46  +     16.29  R:    0b
 31.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853        49.41  +     17.24  R:    0b
 32.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151        50.24  +     18.07  R:    0b
 33.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852        51.11  +     18.54  R:    0b
 34.Prékopová Marta          Farmaceut Bratislava FBA8250        51.26  +     19.09  R:    0b
 35.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151        52.53  +     20.36  R:    0b
 36.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254        54.01  +     21.44  R:    0b
 37.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851        54.12  +     21.55  R:    0b
 38.Rančáková Barbora        OOB TJ Turnov        TUR8151        54.22  +     22.05  R:    0b
 39.Budínová Radka           SK Chrast            CHT7951        54.38  +     22.21  R:    0b
 40.Škáchová Petra           SK Slavia Praha      SLP7051        55.06  +     22.49  R:    0b
 41.Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960        56.40  +     24.23  R:    0b
 42.Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959        58.08  +     25.51  R:    0b
 43.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951        58.12  +     25.55  R:    0b
 44.Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951        61.12  +     28.55  R:    0b
 45.Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494        62.11  +     29.54  R:    0b
 46.Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952        66.58  +     34.41  R:    0b
 47.Bukovacová Alena         SK Žabovřesky Brno   ZBM7454        69.23  +     37.06  R:   -0b
 48.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852        69.24  +     37.07  R:   -0b
 49.Yabuta Notomi                                 PLT0006        84.22  +     52.05  R:   -0b
   .Maňásková Jitka          Kralupy              KPU7901    DISK              
   .Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        2.5km  190m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čečková Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK7753        31.44  +      0.00  R:    0b
  2.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150        31.49  +      0.05  R:    0b
  3.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351        34.43  +      2.59  R:    0b
  4.Pokorná Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8152        36.20  +      4.36  R:    0b
  5.Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851        37.06  +      5.22  R:    0b
  6.Mullerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851        37.14  +      5.30  R:    0b
  7.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550        37.22  +      5.38  R:    0b
  8.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353        37.42  +      5.58  R:    0b
  9.Kozlíková Veronika       TJ Loko Krnov        KRN7753        39.39  +      7.55  R:    0b
 10.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256        40.07  +      8.23  R:    0b
 11.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850        40.45  +      9.01  R:    0b
 12.Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752        41.59  +     10.15  R:    0b
 13.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252        42.54  +     11.10  R:    0b
 14.Boháčová Lucie           Sokol Ptení          PTE8771        45.32  +     13.48  R:    0b
 15.Adamová Eva              Sokol Ptení          PTE8772        46.00  +     14.16  R:    0b
 16.Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159        46.52  +     15.08  R:    0b
 17.Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751        47.12  +     15.28  R:    0b
 18.Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652        47.41  +     15.57  R:    0b
 19.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456        48.17  +     16.33  R:    0b
 20.Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250        51.20  +     19.36  R:    0b
 21.Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851        51.44  +     20.00  R:    0b
 22.Hostinská Jana           OOB Vamberk          VAM8451        51.48  +     20.04  R:    0b
 23.Kubečková Zdenka         OK 99 Hradec Králové PHK7551        53.16  +     21.32  R:    0b
 24.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452        55.05  +     23.21  R:    0b
 25.ULBRYCH Karina           UKS Swietoszów       UKS7551        55.09  +     23.25  R:    0b
 26.Ševčíková Olga           SKOB Ostrov          ONO7650        55.22  +     23.38  R:    0b
 27.Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052        55.28  +     23.44  R:    0b
 28.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250        55.42  +     23.58  R:    0b
 29.Martanová Daniela        OK Harcov            HAR7450        58.10  +     26.26  R:    0b
 30.Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751        58.42  +     26.58  R:    0b
 31.Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383        62.45  +     31.01  R:    0b
 32.Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452        64.24  +     32.40  R:    0b
 33.Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653        64.36  +     32.52  R:    0b
 34.Križanová Zuzana         OOB Třebíč           TTR8155        64.51  +     33.07  R:    0b
 35.Lulayová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU8551        66.20  +     34.36  R:   -0b
 36.Marzena RYCERSKA         UKS Swietoszów       UKS7550        71.20  +     39.36  R:   -0b
 37.Slováková Kateřina       TJ Slavia Hradec Krá SHK8251        73.59  +     42.15  R:   -0b
 38.Rešová Kateřina          Magnus orienteering  ASU9090        82.04  +     50.20  R:   -0b
   .Kuncířová Kamila         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8557    DISK              
   .Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35A        2.8km  205m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251        34.08  +      0.00
  2.Kopecká  Marcela         OK 99 Hradec Králové PHK6852        34.46  +      0.38
  3.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455        35.08  +      1.00
  4.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251        35.52  +      1.44
  5.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151        36.51  +      2.43
  6.Wengrin Ágnes            Tipo TKE, Hungary    TTE6955        37.32  +      3.24
  7.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151        37.35  +      3.27
  8.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051        37.47  +      3.39
  9.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373        38.05  +      3.57
 10.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051        38.56  +      4.48
 11.Sedlářová Pavla          SK při gymnáziu OOB  VRB7051        40.43  +      6.35
 12.Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751        41.07  +      6.59
 13.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650        41.22  +      7.14
 14.Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750        43.05  +      8.57
 15.Ehlová Pavla             SK Žabovřesky Brno   ZBM7355        43.10  +      9.02
 16.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950        47.03  +     12.55
 17.Jakubecz Andrea          Q&Sz Orienteering Hu QSZ6753        47.37  +     13.29
 18.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751        53.13  +     19.05
 19.Holper Antónia           Tipo TKE, Hungary    TTE7350        53.28  +     19.20
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        2.4km  180m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952        36.22  +      0.00
  2.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050        43.20  +      6.58
  3.Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757        45.09  +      8.47
  4.Christophová Dagmar      SOOB Spartak Rychnov SRK6852        45.19  +      8.57
  5.Zimmermannová Milena     TJ Sokol Křemže      KRE6851        45.32  +      9.10
  6.Korčáková Jana           SKOB Zlín            TZL6556        47.28  +     11.06
  7.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451        47.30  +     11.08
  8.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850        47.33  +     11.11
  9.Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450        47.46  +     11.24
 10.Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751        47.58  +     11.36
 11.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051        48.30  +     12.08
 12.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651        50.59  +     14.37
 13.Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856        51.53  +     15.31
 14.Mutinská Zdeňka          SK Hlinsko           HVC6453        51.59  +     15.37
 15.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554        52.11  +     15.49
 16.Hlaváčková  Renata       OK 99 Hradec Králové PHK7060        54.09  +     17.47
 17.Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251        57.26  +     21.04
 18.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657        58.03  +     21.41
 19.Frömmelová Dana          Ulita Broumov        BRU7251        58.35  +     22.13
 20.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151        58.43  +     22.21
 21.Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251        59.57  +     23.35
 22.Dubnová Lenka            KOB Děčín            LDC6651        61.52  +     25.30
 23.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551        61.57  +     25.35
 24.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969        64.52  +     28.30
 25.Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654        66.03  +     29.41
 26.Sedláčková Jana          Sokol Holešov        HLV7060        67.05  +     30.43
 27.Kukolová Alena           TJ Slovan Luhačovice LCE6651        73.02  +     36.40
 28.Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651        73.25  +     37.03
 29.Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352        73.34  +     37.12
 30.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450        81.07  +     44.45
 31.Nieke Sabine             USV TU DRESDEN       DE16650        93.54  +     57.32
 32.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155       100.52  +     64.30
 MS Smrčková Věra            Klub vytrvalostních  KSU7373   MS   40.44  +      4.22
 
Konečné výsledky kategorie: D45A        2.4km  170m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551        34.34  +      0.00
  2.Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351        36.14  +      1.40
  3.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450        38.25  +      3.51
  4.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851        38.28  +      3.54
  4.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650        38.28  +      3.54
  6.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051        39.30  +      4.56
  7.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091        40.25  +      5.51
  8.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751        40.35  +      6.01
  9.Vlažná Mirka             TJ Slovan Luhačovice LCE5852        41.27  +      6.53
 10.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351        42.22  +      7.48
 11.Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951        43.15  +      8.41
 12.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754        44.08  +      9.34
 13.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450        44.27  +      9.53
 14.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252        46.10  +     11.36
 15.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351        46.59  +     12.25
 16.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051        47.36  +     13.02
 17.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054        51.14  +     16.40
 18.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251        57.48  +     23.14
 19.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552        60.42  +     26.08
 20.Baziková Lucie           OOB TJ Sokol Troja   TJP6451        69.34  +     35.00
 MS Poštolková Andrea        TJ Start Náchod      SNA       MS   40.08  +      5.34
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        2.2km  150m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151        34.27  +      0.00
  2.Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150        36.25  +      1.58
  3.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752        36.28  +      2.01
  4.Rychlíková Blanka        OOS TJ Spartak Vrchl VRL5552        38.16  +      3.49
  5.Hrouzová Jiřina          TJ Loko Krnov        KRN6151        38.21  +      3.54
  6.Kynčlová Miroslava       OK Jilemnice         JIL5851        39.08  +      4.41
  7.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351        40.11  +      5.44
  8.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351        40.13  +      5.46
  9.Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351        40.20  +      5.53
 10.Doležalová Iva           SK Týniště nad Orlic TYN6451        40.22  +      5.55
 11.Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450        41.32  +      7.05
 12.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351        44.09  +      9.42
 13.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258        44.31  +     10.04
 13.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552        44.31  +     10.04
 15.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951        46.36  +     12.09
 16.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551        47.37  +     13.10
 17.Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251        48.17  +     13.50
 18.Nožková Dagmar           OOB Sokol Žamberk    ZAM6251        49.40  +     15.13
 19.Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152        50.07  +     15.40
 20.Šámalová Hana            SK Praga Praha       PGP6150        52.51  +     18.24
 21.Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651        57.07  +     22.40
 22.Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452        60.40  +     26.13
 22.Hančová Hana             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5651        60.40  +     26.13
 24.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352        69.44  +     35.17
   .Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         1.8km   95m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351        24.23  +      0.00
  2.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351        25.35  +      1.12
  3.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051        27.51  +      3.28
  4.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351        29.54  +      5.31
  5.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751        31.51  +      7.28
  6.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850        32.09  +      7.46
  7.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451        32.45  +      8.22
  8.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150        36.17  +     11.54
  9.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850        36.50  +     12.27
 10.Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051        37.42  +     13.19
 11.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451        37.45  +     13.22
 12.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951        39.41  +     15.18
 13.Slámová Hana             TJ Tesla Brno        TBM4951        40.19  +     15.56
 14.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551        43.30  +     19.07
 15.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151        44.29  +     20.06
 16.Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651        46.09  +     21.46
 17.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753        46.24  +     22.01
 18.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351        51.25  +     27.02
 19.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451        54.14  +     29.51
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.4km   70m 5k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901        12.13  +      0.00
  2.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902        17.56  +      5.43
  3.Šrámek Ondřej            Klub vytrvalostních  KSU9909        18.27  +      6.14
  4.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101        18.34  +      6.21
  5.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002        20.10  +      7.57
  6.Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903        20.19  +      8.06
  7.Kavalír  Jáchym          OK 99 Hradec Králové PHK9901        20.51  +      8.38
  8.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901        22.28  +     10.15
  9.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001        22.42  +     10.29
 10.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204        23.15  +     11.02
 11.Zobaník Michal           NORD Slavia Minerva  AOP9900        24.57  +     12.44
 12.RYCERSKI Karol           UKS Swietoszów       UKS8500        25.06  +     12.53
 13.Filip Odstrčil           neregistrovaní - Ods XOD9901        25.15  +     13.02
 14.Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927        26.49  +     14.36
 15.ULBRYCH Eryk             UKS Swietoszów       UKS0100        71.26  +     59.13
 16.ULBRYCH Patryk           UKS Swietoszów       UKS9900        81.39  +     69.26
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.0km   85m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701        20.50  +      0.00
  2.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704        22.17  +      1.27
  3.Gąsior Mateusz                                PLT0004        25.17  +      4.27
  4.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701        25.36  +      4.46
  5.Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802        26.01  +      5.11
  6.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800        27.20  +      6.30
  7.Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701        30.25  +      9.35
  8.Maňák  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK9801        32.21  +     11.31
  9.Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732        32.23  +     11.33
 10.Čermák Adam              SK Praga Praha       PGP9701        37.16  +     16.26
 11.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701        38.10  +     17.20
 12.Frömmel Martin           Ulita Broumov        BRU9801        42.08  +     21.18
 13.Staněk Martin            TJ Průkopník Brno    UBM9601        48.35  +     27.45
 14.Humlíček Petr            TJ Průkopník Brno    UBM9701        73.53  +     53.03
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.0km  115m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501        22.16  +      0.00
  2.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509        23.05  +      0.49
  3.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601        24.39  +      2.23
  4.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600        24.54  +      2.38
  5.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501        29.03  +      6.47
  6.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500        32.23  +     10.07
  7.Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601        32.55  +     10.39
  8.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600        34.06  +     11.50
  9.Miháczi Ádám             Tipo TKE, Hungary    TTE9500        36.40  +     14.24
 10.Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600        50.45  +     28.29
 11.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502        52.24  +     30.08
 12.Drechsel Johannes        USV TU DRESDEN       DE19600        53.53  +     31.37
 13.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501        54.22  +     32.06
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.8km  190m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302        28.29  +      0.00
  2.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403        31.54  +      3.25
  3.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401        33.21  +      4.52
  4.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401        35.53  +      7.24
  5.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402        36.04  +      7.35
  6.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301        37.27  +      8.58
  7.Horvát Petr              SK Severka Šumperk   SSU9442        37.59  +      9.30
  8.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400        43.30  +     15.01
  9.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301        45.32  +     17.03
 10.Kovács Sebestyén         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9300        46.05  +     17.36
 11.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301        47.36  +     19.07
 12.Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404        57.27  +     28.58
   .Kamil RYCERSKI           UKS Swietoszów       UKS9400    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.6km  240m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101        32.48  +      0.00
  2.Kovács Boldizsár         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9101        37.05  +      4.17
  3.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201        38.27  +      5.39
  4.Adam Hájek               OB SK Zvole          ZVO9201        40.36  +      7.48
  5.Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110        42.01  +      9.13
  6.Lux Filip                TJ Sokol Kunvald     KUN9102        42.34  +      9.46
  7.Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205        46.18  +     13.30
  8.Zimmermann Tomáš         TJ Sokol Křemže      KRE9101        49.39  +     16.51
  9.Pachnik Wojciech         UKS TUKAN IWINY      TUK8500        50.39  +     17.51
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        4.2km  275m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700        31.31  +      0.00  R:    0b
  2.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601        32.50  +      1.19  R:    0b
  3.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306        33.20  +      1.49  R:    0b
  4.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801        34.04  +      2.33  R:    0b
  5.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905        34.39  +      3.08  R:    0b
  6.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601        34.46  +      3.15  R:    0b
  7.Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500        35.24  +      3.53  R:    0b
  8.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100        35.51  +      4.20  R:    0b
  9.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243        35.59  +      4.28  R:    0b
 10.Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201        37.17  +      5.46  R:    0b
 11.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401        37.37  +      6.06  R:    0b
 12.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807        37.50  +      6.19  R:    0b
 13.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610        38.31  +      7.00  R:    0b
 14.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203        38.32  +      7.01  R:    0b
 15.Kubát Jan                OK 99 Hradec Králové PHK8902        38.40  +      7.09  R:    0b
 16.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702        38.46  +      7.15  R:    0b
 17.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001        39.14  +      7.43  R:    0b
 18.Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605        39.29  +      7.58  R:    0b
 19.Henek Vladan             VSK MZLU Brno        VBM8002        39.47  +      8.16  R:    0b
 20.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001        39.53  +      8.22  R:    0b
 21.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900        40.05  +      8.34  R:    0b
 22.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508        40.06  +      8.35  R:    0b
 23.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002        40.09  +      8.38  R:    0b
 24.Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211        40.11  +      8.40  R:    0b
 25.Zbranek Roman            Magnus orienteering  ASU8808        40.12  +      8.41  R:    0b
 26.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511        40.30  +      8.59  R:    0b
 27.Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801        40.31  +      9.00  R:    0b
 28.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309        40.55  +      9.24  R:    0b
 29.Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106        41.07  +      9.36  R:    0b
 30.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604        41.32  +     10.01  R:    0b
 31.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502        41.33  +     10.02  R:    0b
 32.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503        41.54  +     10.23  R:    0b
 33.Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801        42.21  +     10.50  R:    0b
 34.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502        42.23  +     10.52  R:    0b
 35.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603        42.36  +     11.05  R:    0b
 36.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610        42.52  +     11.21  R:    0b
 37.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000        43.03  +     11.32  R:    0b
 38.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500        43.23  +     11.52  R:    0b
 39.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505        43.38  +     12.07  R:    0b
 40.Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701        43.42  +     12.11  R:    0b
 41.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308        43.57  +     12.26  R:    0b
 42.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401        44.02  +     12.31  R:    0b
 43.Marcin Krasuski          Warsaw Heroes        WAR7200        44.16  +     12.45  R:    0b
 44.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301        44.20  +     12.49  R:    0b
 45.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401        44.40  +     13.09  R:    0b
 46.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301        44.52  +     13.21  R:    0b
 47.Sochor Jan               SKOB Baník Havířov   HAV8801        44.54  +     13.23  R:    0b
 48.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505        45.38  +     14.07  R:    0b
 49.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105        45.39  +     14.08  R:    0b
 50.Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601        45.48  +     14.17  R:    0b
 51.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502        45.55  +     14.24  R:    0b
 52.Vozda Vojtěch            Magnus orienteering  ASU9043        46.05  +     14.34  R:    0b
 53.Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103        46.10  +     14.39  R:    0b
 54.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704        46.28  +     14.57  R:    0b
 55.Ehl Jiří                 SK Žabovřesky Brno   ZBM7701        46.35  +     15.04  R:    0b
 56.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001        46.45  +     15.14  R:    0b
 57.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500        46.53  +     15.22  R:    0b
 58.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605        47.45  +     16.14  R:    0b
 59.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808        48.03  +     16.32  R:    0b
 60.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600        48.35  +     17.04  R:    0b
 61.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804        48.57  +     17.26  R:    0b
 62.Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703        49.32  +     18.01  R:    0b
 63.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206        49.33  +     18.02  R:    0b
 64.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702        49.36  +     18.05  R:    0b
 65.Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801        49.38  +     18.07  R:    0b
 66.Borsci Eugeniu           Association Sportivn MLD7900        50.12  +     18.41  R:    0b
 67.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701        51.05  +     19.34  R:    0b
 68.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302        51.30  +     19.59  R:    0b
 69.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201        51.53  +     20.22  R:    0b
 70.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605        53.57  +     22.26  R:    0b
 71.Budín Aleš               neregistrovaní (unre XXX            56.05  +     24.34  R:    0b
 72.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610        58.03  +     26.32  R:    0b
 73.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004        62.08  +     30.37  R:    0b
 74.Kolář Radek              Ulita Broumov        BRU6901        66.33  +     35.02  R:   -0b
 75.Yabuta Takatoshi                              PLT0005        71.08  +     39.37  R:   -0b
 76.Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600        83.16  +     51.45  R:   -0b
   .Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501    DISK              
   .Sudre Frédéric           SK Chrast            CHT6701    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        3.2km  215m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203        34.15  +      0.00  R:    0b
  2.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045        34.35  +      0.20  R:    0b
  3.Duben Jiří ml.           KOB Děčín            LDC8800        36.47  +      2.32  R:    0b
  4.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602        37.37  +      3.22  R:    0b
  5.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535        38.58  +      4.43  R:    0b
  6.Jirka Michal             Sokol Ptení          PTE8403        39.07  +      4.52  R:    0b
  7.Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901        39.17  +      5.02  R:    0b
  8.Hulec Jakub              TJ Kašperské Hory    KSH8401        39.18  +      5.03  R:    0b
  9.Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601        39.32  +      5.17  R:    0b
 10.Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849        39.34  +      5.19  R:    0b
 11.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100        40.01  +      5.46  R:    0b
 12.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606        41.13  +      6.58  R:    0b
 13.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001        41.20  +      7.05  R:    0b
 14.Suchý Matěj              Magnus orienteering  ASU8942        41.46  +      7.31  R:    0b
 15.Koblížek Kamil           Magnus orienteering  ASU8001        42.19  +      8.04  R:    0b
 16.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC8101        43.07  +      8.52  R:    0b
 17.Hašek Jakub              KOB Směr Kroměříž    SKM8012        44.22  +     10.07  R:    0b
 18.Duben Jan                KOB Děčín            LDC8501        44.46  +     10.31  R:    0b
 19.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109        44.57  +     10.42  R:    0b
 20.Charvát František        TJ Slavia Hradec Krá SHK7501        44.58  +     10.43  R:    0b
 21.Fátor Jan                Magnus orienteering  ASU7907        45.26  +     11.11  R:    0b
 22.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7202        45.37  +     11.22  R:    0b
 23.Seitler Milan            Magnus orienteering  ASU9148        45.43  +     11.28  R:    0b
 24.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704        46.24  +     12.09  R:    0b
 25.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV7730        48.20  +     14.05  R:    0b
 26.Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105        49.45  +     15.30  R:    0b
 27.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007        50.52  +     16.37  R:    0b
 28.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202        52.07  +     17.52  R:    0b
 29.Košák Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002        52.10  +     17.55  R:    0b
 30.Čečka Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600        52.46  +     18.31  R:    0b
 31.Svoboda Michal           SKOB Zlín            TZL8105        53.37  +     19.22  R:    0b
 32.Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602        53.51  +     19.36  R:    0b
 33.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001        53.55  +     19.40  R:    0b
 34.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200        56.21  +     22.06  R:    0b
 35.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201        56.23  +     22.08  R:    0b
 36.Juračka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU85XX        57.39  +     23.24  R:    0b
 37.Svoboda Petr             SKOB Zlín            TZL7937        62.59  +     28.44  R:    0b
 38.Dosbaba Marek            OOB Třebíč           TTR8101        67.56  +     33.41  R:    0b
 39.Pěček Vítězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104        72.41  +     38.26  R:   -0b
   .Parzewski Michal                                         DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35A        3.6km  240m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101        32.30  +      0.00
  2.Urválek Jiří             TJ Tesla Brno        TBM6107        34.52  +      2.22
  3.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503        36.56  +      4.26
  4.Bogdan RYCERSKI          UKS Swietoszów       UKS7100        37.21  +      4.51
  5.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401        39.31  +      7.01
  6.Cych Piotr                                    PLT0001        41.42  +      9.12
  7.Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505        41.50  +      9.20
  8.Kovács Gábor             Q&Sz Orienteering Hu QSZ6702        42.27  +      9.57
  9.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800        43.29  +     10.59
 10.Miháczi Zoltán           Tipo TKE, Hungary    TTE7300        44.37  +     12.07
 11.Drechsel Michael         USV TU DRESDEN       DE16500        44.57  +     12.27
 12.Pachnik Dariusz          UKS TUKAN IWINY      TUK8501        45.45  +     13.15
 13.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800        46.18  +     13.48
 14.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901        50.41  +     18.11
 15.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302        50.47  +     18.17
 16.Marek Kůstka             OB Vizovice          VIC6400        51.17  +     18.47
 17.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702        51.27  +     18.57
 18.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201        51.50  +     19.20
 19.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801        53.39  +     21.09
 20.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100        55.15  +     22.45
 21.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401        55.23  +     22.53
 22.Plocek Luboš             SOOB Spartak Rychnov SRK6601        55.59  +     23.29
 23.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601        59.55  +     27.25
 24.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301        62.59  +     30.29
 25.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000        65.16  +     32.46
 26.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901        69.31  +     37.01
 27.Bodino Franck            VSK Přírodověda - or PVP7104        70.52  +     38.22
 28.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902        78.23  +     45.53
 29.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701        80.28  +     47.58
 30.Švagr Zdeněk             SK Týniště nad Orlic TYN6801        88.27  +     55.57
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        2.6km  175m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200        30.57  +      0.00
  2.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500        33.53  +      2.56
  3.Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103        34.07  +      3.10
  4.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701        35.05  +      4.08
  5.Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503        35.47  +      4.50
  6.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701        37.13  +      6.16
  7.Faggyas László           Tipo TKE, Hungary    TTE6604        37.18  +      6.21
  8.Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201        37.36  +      6.39
  9.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001        37.40  +      6.43
 10.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501        38.47  +      7.50
 11.Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601        39.57  +      9.00
 12.ULBRYCH Mirosław         UKS Swietoszów       UKS7400        40.13  +      9.16
 13.Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701        40.33  +      9.36
 14.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802        41.12  +     10.15
 15.Levý Tomáš               OOB Sokol Žamberk    ZAM6801        42.18  +     11.21
 16.Pavel Cepek              neregistrovaní - Cep XCP7300        43.51  +     12.54
 17.Locker Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK7001        46.07  +     15.10
 18.Furucz Ján               Farmaceut Bratislava FBA7201        48.29  +     17.32
 19.Hruška Tomáš             Klub turistů a lyžař YBM6401        49.55  +     18.58
 20.Kolář Zdeněk             Ulita Broumov        BRU7101        50.53  +     19.56
 21.Humlíček René            TJ Průkopník Brno    UBM7101        51.40  +     20.43
 22.Křivda Luděk             KOB Choceň           CHC6902        52.08  +     21.11
 23.Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401        57.59  +     27.02
 24.Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007        61.57  +     31.00
 25.Frömmel Miroslav         Ulita Broumov        BRU6902        71.04  +     40.07
 26.Školník Jan              Ulita Broumov        BRU7301        71.11  +     40.14
   .Staněk Mojmír            TJ Průkopník Brno    UBM6701    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45A        2.8km  180m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201        27.33  +      0.00
  2.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700        28.46  +      1.13
  3.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801        29.35  +      2.02
  4.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302        30.33  +      3.00
  5.Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321        30.34  +      3.01
  6.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200        33.07  +      5.34
  7.Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802        33.48  +      6.15
  8.Nieke Hagen              USV TU DRESDEN       DE16300        34.50  +      7.17
  9.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801        35.22  +      7.49
 10.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301        35.23  +      7.50
 11.Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003        35.29  +      7.56
 12.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900        37.12  +      9.39
 13.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301        37.41  +     10.08
 14.Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301        39.08  +     11.35
 15.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404        39.10  +     11.37
 16.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801        39.34  +     12.01
 17.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301        39.37  +     12.04
 18.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701        41.31  +     13.58
 19.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102        41.34  +     14.01
 20.Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601        41.41  +     14.08
 21.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803        44.14  +     16.41
 22.Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404        45.30  +     17.57
 23.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401        45.45  +     18.12
 24.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302        52.10  +     24.37
 25.Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404        52.14  +     24.41
 26.Zbigniew Hornik          neregistrovaní (unre XXX5601        54.17  +     26.44
 27.Bazika Miroslav          OOB TJ Sokol Troja   TJP6401        81.43  +     54.10
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        2.3km  155m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401        26.12  +      0.00
  2.Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502        30.59  +      4.47
  3.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902        31.01  +      4.49
  4.Petr Hartman             Delaware Valley Orie DVO6200        32.03  +      5.51
  5.Ivan Drobník             neregistrovaní (unre XXX5600        32.22  +      6.10
  6.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502        32.26  +      6.14
  7.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749        32.27  +      6.15
  8.Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306        33.20  +      7.08
  9.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001        33.57  +      7.45
 10.Sysel Svatobor           OOB Třebíč           TTR6202        34.47  +      8.35
 11.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301        34.48  +      8.36
 12.Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201        36.45  +     10.33
 13.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801        37.17  +     11.05
 14.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401        37.25  +     11.13
 15.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800        38.28  +     12.16
 16.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202        38.39  +     12.27
 17.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801        40.22  +     14.10
 18.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002        42.36  +     16.24
 19.Melichar Igor            neregistrovaní (unre XXX6000        42.49  +     16.37
 20.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206        43.48  +     17.36
 21.Čermák Jiří              SK Praga Praha       PGP5600        45.13  +     19.01
 22.Ota Müller               neregistrovaní (unre XXX5900        45.44  +     19.32
 23.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001        47.40  +     21.28
 24.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403        48.51  +     22.39
 25.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC5601        49.01  +     22.49
 26.Kolorenč Pavel           KOB Děčín            LDC5101        49.34  +     23.22
 27.Hanč Pavel               OOS TJ Spartak Vrchl VRL5601        62.13  +     36.01
 
Konečné výsledky kategorie: H55A        2.3km  155m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101        26.18  +      0.00
  2.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101        28.12  +      1.54
  3.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401        29.16  +      2.58
  4.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702        30.58  +      4.40
  5.Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401        31.02  +      4.44
  6.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001        31.05  +      4.47
  7.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201        32.23  +      6.05
  8.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600        33.21  +      7.03
  9.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000        33.27  +      7.09
 10.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201        33.30  +      7.12
 11.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001        33.35  +      7.17
 12.Bartkowiak Edward        "Grunwald" Poznan    POL4800        34.39  +      8.21
 13.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501        35.17  +      8.59
 14.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900        35.44  +      9.26
 15.Doležal Patr             SK Týniště nad Orlic TYN5401        36.36  +     10.18
 16.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801        37.38  +     11.20
 17.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601        37.45  +     11.27
 18.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802        37.47  +     11.29
 19.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600        37.57  +     11.39
 20.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902        40.28  +     14.10
 21.Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601        41.10  +     14.52
 22.Sláma Dušan              TJ Tesla Brno        TBM4730        41.29  +     15.11
 23.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900        42.11  +     15.53
 24.Schling Jaromír          OK Jihlava           SJI4643        43.35  +     17.17
 25.Bogulak Adam             PAULINUM Jelenia Gor PJG5200        48.07  +     21.49
 26.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301        51.05  +     24.47
 27.Beňo Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301        54.42  +     28.24
   .Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        1.8km  105m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403        27.32  +      0.00
  2.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401        29.33  +      2.01
  3.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701        29.55  +      2.23
  4.Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800        30.32  +      3.00
  5.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501        31.10  +      3.38
  6.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401        31.43  +      4.11
  7.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800        32.16  +      4.44
  8.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600        36.41  +      9.09
  9.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800        37.39  +     10.07
 10.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701        38.37  +     11.05
 11.Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701        41.25  +     13.53
 12.Dvořák Jaromír           SK Praga Praha       PGP4601        42.20  +     14.48
 13.Laszlo,Lazar             Budapest             PSE4800        42.43  +     15.11
 14.Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701        48.06  +     20.34
 15.Novotný Jan              TJ Průkopník Brno    UBM4401        53.48  +     26.16
 
Konečné výsledky kategorie: H65         1.8km   95m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401        20.05  +      0.00
  2.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201        23.16  +      3.11
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401        23.57  +      3.52
  4.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700        25.17  +      5.12
  5.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201        27.15  +      7.10
  6.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301        27.38  +      7.33
  7.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300        29.51  +      9.46
  8.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101        31.46  +     11.41
  9.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901        31.57  +     11.52
 10.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201        32.00  +     11.55
 11.Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002        34.33  +     14.28
 12.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138        35.56  +     15.51
 13.Štindl Vladislav         TJ Sokol Křemže      KRE3701        36.46  +     16.41
 14.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200        38.26  +     18.21
 15.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201        38.40  +     18.35
 16.Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401        41.00  +     20.55
 17.Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400        41.59  +     21.54
 18.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400        46.46  +     26.41
 19.Chloupek Radek           SK Slavia Praha      SLP4001        47.33  +     27.28
   .Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100    DISK              
   .Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.4km   70m 5k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200        17.33  +      0.00
  2.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151        21.40  +      4.07
  3.Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP0300        25.02  +      7.29
  4.Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151        25.07  +      7.34
  5.Jedlinská Michalka       OOB Vamberk          VAM0451        26.50  +      9.17
  6.Javůrek Emil+Tomáš       neregistrovaní - Jav XXJ0000        27.05  +      9.32
  7.Richtrová Kamila         SK OK 24 Praha       OKP0450        27.24  +      9.51
  8.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151        27.33  +     10.00
  9.Jan Sýkora               neregistrovaní - Sýk XSY0200        28.51  +     11.18
 10.Darmopil Ondřej          TJ Průkopník Brno    UBM0101        28.58  +     11.25
 11.Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102        29.01  +     11.28
 12.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004        29.22  +     11.49
 13.Šárka Odstrčilová        neregistrovaní - Ods XOD0251        29.24  +     11.51
 14.Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200        30.01  +     12.28
 15.Brachtl Šimon            OB SK Zvole          ZVO0103        30.34  +     13.01
 16.Hubáček Filip            TJ Průkopník Brno    UBM9901        30.35  +     13.02
 17.Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501        30.36  +     13.03
 18.Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200        30.56  +     13.23
 19.Hubáček Lukáš            TJ Průkopník Brno    UBM0201        31.30  +     13.57
 20.Daniel Locker            SOOB Spartak Rychnov SRK0204        31.44  +     14.11
 21.Humlíčková Martina       TJ Průkopník Brno    UBM0151        31.53  +     14.20
 22.Lucie Tryznová           OOS TJ Spartak Vrchl VRL0000        31.55  +     14.22
 23.Pulec Matěj              VSK MZLU Brno        VBM0001        32.54  +     15.21
 24.Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501        33.00  +     15.27
 25.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101        33.10  +     15.37
 26.Suková Hana              SKP Žďár nad Sázavou PZR0252        33.35  +     16.02
 27.Suková Kateřina          SKP Žďár nad Sázavou PZR9952        33.36  +     16.03
 28.Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451        34.04  +     16.31
 29.Linda Fikar Stránská     neregistrovaní - Fik XFI0650        34.18  +     16.45
 30.Čivrný Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU0501        36.53  +     19.20
 31.Vondra Tomáš             VŠTJ Stavební fakult FSP0500        37.17  +     19.44
 32.Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0201        39.22  +     21.49
 33.Matušincová Anna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0250        41.48  +     24.15
 34.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301        43.18  +     25.45
 35.Barbora Kůstková         OB Vizovice          VIC0250        44.18  +     26.45
 36.Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM            58.12  +     40.39
 37.Hraběta Jan              KOB Děčín            LDC0000        65.12  +     47.39
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.0km  125m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6552        23.33  +      0.00
  2.Hájková Soňa             OB SK Zvole          ZVO6951        29.56  +      6.23
  3.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM            30.40  +      7.07
  4.Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152        30.48  +      7.15
  5.Hrušková Kristýna        Klub turistů a lyžař YBM9152        31.19  +      7.46
  6.Vendula Šubrtová         MLOK Mariánské Lázně MLA7900        31.28  +      7.55
  7.Mutinská Daniela         SK Hlinsko           HVC9351        32.56  +      9.23
  8.Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552        33.28  +      9.55
  9.Vávra Evžen              SKOB Zlín            TZL7649        33.42  +     10.09
 10.Havlíček Ivo             Sokol Kostelec n. Č. KNC5800        34.33  +     11.00
 11.Dvorská Arina            KOB Směr Kroměříž    SKM            34.50  +     11.17
 12.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK            34.51  +     11.18
 13.Bolehovská Iva           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7554        35.02  +     11.29
 14.Husová Eva               občanské sdružení at AVA            36.09  +     12.36
 15.Swiatkowska Bogumila     PAULINUM Jelenia Gor PJG8050        36.12  +     12.39
 16.Hrabětová Helena         KOB Děčín            LDC7750        38.43  +     15.10
 17.Linda Fikar Stránská     neregistrovaní - Fik XFI7650        39.34  +     16.01
 18.Vlková Soňa              KOB Děčín            LDC6251        40.39  +     17.06
 19.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK            44.15  +     20.42
 20.Vondrová Jitka           VŠTJ Stavební fakult FSP8052        46.04  +     22.31
 21.Kaczmarska Agnieszka     občanské sdružení at AVA            47.45  +     24.12
 22.Mutinská Ivana           SK Hlinsko           HVC9151        49.11  +     25.38
 23.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007        52.11  +     28.38
 24.Tamara Kůstková          OB Vizovice          VIC6850        52.30  +     28.57
 25.Vondrák Jiří             Lokomotiva Trutnov   LTU9202        53.27  +     29.54
 26.Uždil Miloš              Ulita Broumov        BRU9001        53.35  +     30.02
 27.Staňková Martina         TJ Průkopník Brno    UBM6751        56.33  +     33.00
 28.Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250        56.38  +     33.05
 29.Kurowská Petra           TJ Průkopník Brno    UBM6651        60.35  +     37.02
 30.Humlíčková Jana          TJ Průkopník Brno    UBM7351        69.04  +     45.31
 31.Staňková Jana            TJ Průkopník Brno    UBM9451        82.19  +     58.46
 32.Klechová Karolína        SK při gymnáziu OOB  VRB            96.01  +     72.28
 MS Pavlíková Klára          OB Rozmarýn Litoměři DLT       MS   36.41  +     13.08
 
Konečné výsledky kategorie: P5          3.0km  160m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dana Tomíčková           neregistrovaní - Tom XTO8050        33.58  +      0.00
  2.Hostaš Jiří              SKOB Ostrava         MOV8803        36.33  +      2.35
  3.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400        37.32  +      3.34
  4.Oldřich Tomíček          neregistrovaní - Tom XTO8300        38.36  +      4.38
  5.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200        39.56  +      5.58
  6.Pavel Bozděch            neregistrovaní (unre XXX8200        44.05  +     10.07
  7.Hostašová Jana           SKOB Ostrava         MOV8552        46.39  +     12.41
  8.Hostaš Jindřich          SKOB Ostrava         MOV5901        47.11  +     13.13
  9.Ales Fikar               neregistrovaní - Fik XFI7100        50.12  +     16.14
 10.Kopecký Robin            občanské sdružení at AVA            58.40  +     24.42
 11.Hana Odstrčilová         neregistrovaní - Ods XOD7550        60.43  +     26.45
 12.Husa Karel               občanské sdružení at AVA            65.24  +     31.26
 13.Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450        88.27  +     54.29
 14.Šimko Mário              TJ Slovan Luhačovice LCE            89.55  +     55.57
 15.Šinkorová Lenka          VŠSK MFF UK Praha    MFP            91.33  +     57.35
   .Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450    DISK