Konečné výsledky kategorie                                                 5.7.2009 19:46:50
                                  ADVANTA Cup 2009 1.etapa
===ČSOB-DOB========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.8km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951       17.27  +      0.00
  2.Kopecká Anna             TJ Sokol Kunvald     KUN9951       18.52  +      1.25
  3.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999       20.13  +      2.46
  4.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950       22.46  +      5.19
  5.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951       22.54  +      5.27
  6.Wierzba Wiktoria         PAULINUM Jelenia Gor PJG0050       27.07  +      9.40
  7.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150       39.45  +     22.18
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   55m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752       16.36  +      0.00
  2.Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753       23.35  +      6.59
  3.Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852       23.37  +      7.01
  4.Daniela Kůstková         OB Vizovice          VIC9850       25.18  +      8.42
  5.Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799       25.35  +      8.59
  6.Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851       25.38  +      9.02
  7.Eliška Hájková           OB SK Zvole          ZVO9851       28.41  +     12.05
  8.Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9751       37.20  +     20.44
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.4km   95m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554       23.08  +      0.00
  2.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655       23.25  +      0.17
  3.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650       24.57  +      1.49
  4.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554       26.35  +      3.27
  5. Končáková Klára         Sokol Holešov        HLV9555       26.51  +      3.43
  6.Nieke Patricia           USV TU DRESDEN       DE19550       28.04  +      4.56
  7.Faggyas Petra            Tipo TKE, Hungary    TTE9657       28.05  +      4.57
  8.Cych Weronika                                 PLT0003       28.51  +      5.43
  9.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651       30.44  +      7.36
 10.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654       32.33  +      9.25
 11.Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652       71.40  +     48.32
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.3km  130m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9359       29.26  +      0.00
  2.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451       31.34  +      2.08
  3.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393       32.18  +      2.52
  4.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351       33.36  +      4.10
  5.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452       34.33  +      5.07
  6.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356       34.44  +      5.18
  7.Miháczi Diána            Tipo TKE, Hungary    TTE9350       36.07  +      6.41
  8.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352       36.10  +      6.44
  9.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350       36.16  +      6.50
 10.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350       37.37  +      8.11
 11.Faggyas Eszter           Tipo TKE, Hungary    TTE9456       44.51  +     15.25
 12.Krunková Klára           TJ Start Náchod      SNA9351       47.21  +     17.55
 13.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450       50.22  +     20.56
 14.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351       50.38  +     21.12
 15.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451       51.50  +     22.24
 16.Novotná Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9451       54.23  +     24.57
 17.Kolářová Zuzana          Ulita Broumov        BRU9452       56.39  +     27.13
 18.Grunerová Martina        Ulita Broumov        BRU9351       61.28  +     32.02
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.2km  125m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250       45.55  +      0.00
  2.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9201       49.38  +      3.43
  3.Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251       51.49  +      5.54
  4.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151       55.54  +      9.59
  5.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001       73.56  +     28.01
  6.Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151       93.24  +     47.29
   .Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        5.3km  195m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151       43.24  +      0.00  R:    0b
  2.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450       47.04  +      3.40  R:    0b
  3.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556       48.37  +      5.13  R:    0b
  4.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752       49.31  +      6.07  R:    0b
  5.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152       49.50  +      6.26  R:    0b
  6.Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959       51.01  +      7.37  R:    0b
  7.Vozdová Klára            Magnus orienteering  ASU8964       53.08  +      9.44  R:    0b
  8.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855       53.34  +     10.10  R:    0b
  9.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151       54.17  +     10.53  R:    0b
 10.Vávrová Veronika         Magnus orienteering  ASU8598       54.26  +     11.02  R:    0b
 11.Prékopová Marta          Farmaceut Bratislava FBA8250       54.33  +     11.09  R:    0b
 12.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752       55.02  +     11.38  R:    0b
 13.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154       55.07  +     11.43  R:    0b
 14.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751       56.14  +     12.50  R:    0b
 15.Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559       56.29  +     13.05  R:    0b
 16.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653       56.36  +     13.12  R:    0b
 17.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051       57.28  +     14.04  R:    0b
 18.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055       57.46  +     14.22  R:    0b
 19.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857       57.49  +     14.25  R:    0b
 20.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854       57.58  +     14.34  R:    0b
 21.Budínová Radka           SK Chrast            CHT7951       58.06  +     14.42  R:    0b
 22.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450       59.08  +     15.44  R:    0b
 23.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651       59.41  +     16.17  R:    0b
 24.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255       59.51  +     16.27  R:    0b
 25.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651       59.53  +     16.29  R:    0b
 26.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253       61.15  +     17.51  R:    0b
 27.Rančáková Barbora        OOB TJ Turnov        TUR8151       61.34  +     18.10  R:    0b
 28.Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451       61.35  +     18.11  R:    0b
 29.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853       62.00  +     18.36  R:    0b
 30.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355       62.08  +     18.44  R:    0b
 31.Šmajstrlová Hana         Baník - FIZA Ostrava AOV8954       62.33  +     19.09  R:    0b
 32.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151       62.40  +     19.16  R:    0b
 33.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651       63.05  +     19.41  R:    0b
 34.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851       63.36  +     20.12  R:    0b
 35.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852       63.43  +     20.19  R:    0b
 36.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157       64.10  +     20.46  R:    0b
 37.Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451       64.15  +     20.51  R:    0b
 38.Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959       65.03  +     21.39  R:    0b
 39.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951       66.07  +     22.43  R:    0b
 40.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254       70.51  +     27.27  R:    0b
 41.Bukovacová Alena         SK Žabovřesky Brno   ZBM7454       71.52  +     28.28  R:    0b
 42.Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960       73.35  +     30.11  R:    0b
 43.Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951       75.04  +     31.40  R:    0b
 44.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852       75.42  +     32.18  R:    0b
 45.Dosbabová Magda          OOB Třebíč           TTR8152       76.03  +     32.39  R:    0b
 46.Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494       79.33  +     36.09  R:    0b
 47.Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952       94.23  +     50.59  R:   -0b
 48.Maňásková Jitka          Kralupy              KPY7951       96.50  +     53.26  R:   -0b
   .Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852   DISK              
   .Škáchová Petra           SK Slavia Praha      SLP7051   DISK              
   .Yabuta Notomi                                 PLT0006   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        4.2km  140m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150       39.19  +      0.00  R:    0b
  2.Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851       43.50  +      4.31  R:    0b
  3.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256       44.12  +      4.53  R:    0b
  4.Čečková Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK7753       46.13  +      6.54  R:    0b
  5.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351       46.28  +      7.09  R:    0b
  6.Pokorná Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8152       50.41  +     11.22  R:    0b
  7.Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751       50.45  +     11.26  R:    0b
  8.Kubečková Zdenka         OK 99 Hradec Králové PHK7551       51.00  +     11.41  R:    0b
  9.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550       52.10  +     12.51  R:    0b
 10.Mullerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851       52.40  +     13.21  R:    0b
 11.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353       53.59  +     14.40  R:    0b
 12.Kuncířová Kamila         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8557       54.26  +     15.07  R:    0b
 13.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456       54.54  +     15.35  R:    0b
 14.Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652       55.02  +     15.43  R:    0b
 15.Adamová Eva              Sokol Ptení          PTE8772       56.07  +     16.48  R:    0b
 16.Kozlíková Veronika       TJ Loko Krnov        KRN7753       56.31  +     17.12  R:    0b
 17.Boháčová Lucie           Sokol Ptení          PTE8771       58.56  +     19.37  R:    0b
 18.Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851       60.42  +     21.23  R:    0b
 19.Hostinská Jana           OOB Vamberk          VAM8451       61.44  +     22.25  R:    0b
 20.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252       62.05  +     22.46  R:    0b
 21.Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159       62.40  +     23.21  R:    0b
 22.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452       63.24  +     24.05  R:    0b
 23.Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383       63.57  +     24.38  R:    0b
 24.Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052       65.10  +     25.51  R:    0b
 25.Martanová Daniela        OK Harcov            HAR7450       65.14  +     25.55  R:    0b
 26.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751       69.08  +     29.49  R:    0b
 27.Lulayová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU8551       69.13  +     29.54  R:    0b
 28.Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452       69.14  +     29.55  R:    0b
 29.Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250       71.33  +     32.14  R:    0b
 30.Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653       71.52  +     32.33  R:    0b
 31.Ševčíková Olga           SKOB Ostrov          ONO7650       72.23  +     33.04  R:    0b
 32.Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151       73.35  +     34.16  R:    0b
 33.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250       80.31  +     41.12  R:    0b
 34.Marzena RYCERSKA         UKS Swietoszów       UKS7550       83.05  +     43.46  R:    0b
 35.Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751       85.37  +     46.18  R:   -0b
 36.ULBRYCH Karina           UKS Swietoszów       UKS7551       86.41  +     47.22  R:   -0b
 37.Slováková Kateřina       TJ Slavia Hradec Krá SHK8251       91.32  +     52.13  R:   -0b
 38.Rešová Kateřina          Magnus orienteering  ASU9090       91.39  +     52.20  R:   -0b
 39.Križanová Zuzana         OOB Třebíč           TTR8155      103.35  +     64.16  R:   -0b
   .Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35A        4.1km  120m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251       38.44  +      0.00
  2.Wengrin Ágnes            Tipo TKE, Hungary    TTE6955       40.05  +      1.21
  3.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151       40.56  +      2.12
  4.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251       41.39  +      2.55
  5.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455       46.39  +      7.55
  6.Sedlářová Pavla          SK při gymnáziu OOB  VRB7051       47.25  +      8.41
  7.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051       48.49  +     10.05
  8.Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751       49.00  +     10.16
  9.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151       49.15  +     10.31
 10.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650       49.52  +     11.08
 11.Ehlová Pavla             SK Žabovřesky Brno   ZBM7355       52.29  +     13.45
 12.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950       53.24  +     14.40
 13.Jakubecz Andrea          Q&Sz Orienteering Hu QSZ6753       54.30  +     15.46
 14.Kopecká  Marcela         OK 99 Hradec Králové PHK6852       55.46  +     17.02
 15.Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750       55.48  +     17.04
 16.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373       63.20  +     24.36
 17.Holper Antónia           Tipo TKE, Hungary    TTE7350       63.50  +     25.06
 18.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751       66.34  +     27.50
   .Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        3.2km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050       43.28  +      0.00
  2.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850       44.46  +      1.18
  3.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657       45.01  +      1.33
  4.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051       45.25  +      1.57
  5.Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251       45.51  +      2.23
  6.Korčáková Jana           SKOB Zlín            TZL6556       46.05  +      2.37
  7.Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450       46.48  +      3.20
  8.Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757       46.52  +      3.24
  9.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952       47.54  +      4.26
 10.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151       49.00  +      5.32
 11.Mutinská Zdeňka          SK Hlinsko           HVC6453       50.37  +      7.09
 12.Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651       50.41  +      7.13
 13.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554       50.49  +      7.21
 14.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551       52.18  +      8.50
 15.Hlaváčková  Renata       OK 99 Hradec Králové PHK7060       52.32  +      9.04
 16.Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751       53.15  +      9.47
 17. Končáková Kateřina      Sokol Holešov        HLV6856       54.21  +     10.53
 18.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451       55.13  +     11.45
 19.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450       56.42  +     13.14
 20.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651       56.46  +     13.18
 21.Sedláčková Jana          Sokol Holešov        HLV7060       57.40  +     14.12
 22.Frömmelová Dana          Ulita Broumov        BRU7251       59.14  +     15.46
 23.Zimmermannová Milena     TJ Sokol Křemže      KRE6851       60.58  +     17.30
 24.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969       61.08  +     17.40
 25.Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654       62.03  +     18.35
 26.Dubnová Lenka            KOB Děčín            LDC6651       64.26  +     20.58
 27.Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251       66.06  +     22.38
 28.Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352       66.42  +     23.14
 29.Habermannová Dita        SKOB Bruntál         SBR6666       68.45  +     25.17
 30.Krunková Bohuslava       TJ Start Náchod      SNA7053       69.53  +     26.25
 31.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155       71.22  +     27.54
 32.Kukolová Alena           TJ Slovan Luhačovice LCE6651       74.18  +     30.50
 33.Smrčková Věra            Klub vytrvalostních  KSU7373       80.26  +     36.58
 34.Nieke Sabine             USV TU DRESDEN       DE16650       96.57  +     53.29
 
Konečné výsledky kategorie: D45A        3.4km  135m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551       39.14  +      0.00
  2.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650       41.04  +      1.50
  3.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851       41.06  +      1.52
  4.Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351       42.26  +      3.12
  5.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051       43.51  +      4.37
  6.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252       46.11  +      6.57
  7.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754       46.24  +      7.10
  8.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450       46.53  +      7.39
  9.Vlažná Mirka             TJ Slovan Luhačovice LCE5852       47.37  +      8.23
 10.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091       47.52  +      8.38
 11.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351       48.37  +      9.23
 12.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251       49.27  +     10.13
 13.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051       49.53  +     10.39
 14.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054       51.56  +     12.42
 15.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751       54.38  +     15.24
 16.Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951       54.45  +     15.31
 17.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552       56.46  +     17.32
 18.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450       57.10  +     17.56
 19.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351       58.03  +     18.49
   .Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        2.7km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150       33.14  +      0.00
  2.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752       35.33  +      2.19
  3.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151       35.48  +      2.34
  4.Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351       36.22  +      3.08
  5.Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152       36.28  +      3.14
  6.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951       37.15  +      4.01
  7.Hrouzová Jiřina          TJ Loko Krnov        KRN6151       37.53  +      4.39
  8.Rychlíková Blanka        OOS TJ Spartak Vrchl VRL5552       39.39  +      6.25
  9.Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250       39.49  +      6.35
 10.Kynčlová Miroslava       OK Jilemnice         JIL5851       41.37  +      8.23
 11.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351       41.57  +      8.43
 12.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351       42.06  +      8.52
 13.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258       42.32  +      9.18
 14.Nožková Dagmar           OOB Sokol Žamberk    ZAM6251       43.34  +     10.20
 15.Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450       44.37  +     11.23
 16.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552       47.58  +     14.44
 17.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352       48.32  +     15.18
 18.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351       51.57  +     18.43
 19.Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251       53.27  +     20.13
 20.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551       54.03  +     20.49
 21.Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452       58.11  +     24.57
 22.Šámalová Hana            SK Praga Praha       PGP6150       59.11  +     25.57
 23.Doležalová Iva           SK Týniště nad Orlic TYN6451       60.13  +     26.59
 24.Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651       62.02  +     28.48
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.5km  115m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051       37.46  +      0.00
  2.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351       38.00  +      0.14
  3.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351       39.47  +      2.01
  4.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351       40.46  +      3.00
  5.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150       42.13  +      4.27
  6.Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051       42.14  +      4.28
  7.Slámová Hana             TJ Tesla Brno        TBM4951       48.25  +     10.39
  8.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850       48.52  +     11.06
  9.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751       50.14  +     12.28
 10.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451       54.21  +     16.35
 11.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451       58.32  +     20.46
 12.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451       59.50  +     22.04
 13.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951       60.11  +     22.25
 14.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551       61.01  +     23.15
 15.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753       62.42  +     24.56
 16.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850       63.03  +     25.17
 17.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151       63.25  +     25.39
 18.Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651       64.37  +     26.51
 19.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351      111.42  +     73.56
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.8km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901       12.25  +      0.00
  2.Šrámek Ondřej            Klub vytrvalostních  KSU9909       15.48  +      3.23
  3.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002       15.52  +      3.27
  4.RYCERSKI Karol           UKS Swietoszów       UKS8500       16.49  +      4.24
  5.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901       16.57  +      4.32
  6.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902       16.59  +      4.34
  7.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204       18.42  +      6.17
  8.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101       18.58  +      6.33
  9.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001       20.40  +      8.15
 10.Zobaník Michal           NORD Slavia Minerva  AOP9900       22.57  +     10.32
 11.Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927       26.40  +     14.15
 12.Filip Odstrčil           neregistrovaní - Ods XOD9901       27.13  +     14.48
 13.Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903       55.59  +     43.34
 14.ULBRYCH Patryk           UKS Swietoszów       UKS9900      100.05  +     87.40
 15.ULBRYCH Eryk             UKS Swietoszów       UKS0100      102.03  +     89.38
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.0km   55m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gąsior Mateusz                                PLT0004       17.30  +      0.00
  2.Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701       17.35  +      0.05
  3.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701       17.41  +      0.11
  4.Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732       18.17  +      0.47
  5.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704       18.18  +      0.48
  6.Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701       18.33  +      1.03
  7.Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802       18.49  +      1.19
  8.Maňák  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK9801       20.12  +      2.42
  9.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800       24.35  +      7.05
 10.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701       27.31  +     10.01
 11.Čermák Adam              SK Praga Praha       PGP9701       27.34  +     10.04
 12.Frömmel Martin           Ulita Broumov        BRU9801       38.12  +     20.42
 13.Staněk Martin            TJ Průkopník Brno    UBM9601       56.11  +     38.41
 14.Humlíček Petr            TJ Průkopník Brno    UBM9701       57.46  +     40.16
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.1km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600       22.24  +      0.00
  2.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601       25.10  +      2.46
  3.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501       27.31  +      5.07
  4.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500       28.06  +      5.42
  5.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501       29.17  +      6.53
  6.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600       31.15  +      8.51
  7.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509       32.10  +      9.46
  8.Drechsel Johannes        USV TU DRESDEN       DE19600       32.47  +     10.23
  9.Miháczi Ádám             Tipo TKE, Hungary    TTE9500       32.54  +     10.30
 10.Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601       47.19  +     24.55
 11.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502       56.07  +     33.43
 12.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501       72.33  +     50.09
 13.Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600       82.36  +     60.12
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.1km  135m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302       38.12  +      0.00
  2.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403       38.50  +      0.38
  3.Horvát Petr              SK Severka Šumperk   SSU9442       39.24  +      1.12
  4.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401       44.13  +      6.01
  5.Kovács Sebestyén         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9300       44.31  +      6.19
  6.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402       46.50  +      8.38
  7.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400       48.37  +     10.25
  8.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401       52.53  +     14.41
  9.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301       55.28  +     17.16
 10.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301       57.24  +     19.12
 11.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301       57.51  +     19.39
 12.Kamil RYCERSKI           UKS Swietoszów       UKS9400       62.11  +     23.59
 13.Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404       88.28  +     50.16
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.0km  210m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101       40.32  +      0.00
  2.Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110       48.19  +      7.47
  3.Kovács Boldizsár         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9101       48.40  +      8.08
  4.Pachnik Wojciech         UKS TUKAN IWINY      TUK8500       51.25  +     10.53
  5.Lux Filip                TJ Sokol Kunvald     KUN9102       55.40  +     15.08
  6.Adam Hájek               OB SK Zvole          ZVO9201       58.36  +     18.04
  7.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201       60.02  +     19.30
  8.Zimmermann Tomáš         TJ Sokol Křemže      KRE9101       62.16  +     21.44
  9.Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205       64.29  +     23.57
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        6.5km  220m 25k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309       43.21  +      0.00  R:    0b
  2.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601       43.30  +      0.09  R:    0b
  3.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306       45.13  +      1.52  R:    0b
  4.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601       45.36  +      2.15  R:    0b
  5.Henek Vladan             VSK MZLU Brno        VBM8002       46.05  +      2.44  R:    0b
  6.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801       46.22  +      3.01  R:    0b
  7.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511       47.50  +      4.29  R:    0b
  8.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001       48.13  +      4.52  R:    0b
  9.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505       48.19  +      4.58  R:    0b
 10.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700       48.34  +      5.13  R:    0b
 11.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203       48.53  +      5.32  R:    0b
 12.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900       49.40  +      6.19  R:    0b
 13.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702       50.06  +      6.45  R:    0b
 14.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401       50.30  +      7.09  R:    0b
 15.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243       50.45  +      7.24  R:    0b
 16.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401       50.57  +      7.36  R:    0b
 17.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508       51.27  +      8.06  R:    0b
 18.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505       51.33  +      8.12  R:    0b
 19.Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201       51.39  +      8.18  R:    0b
 20.Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501       51.45  +      8.24  R:    0b
 21.Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106       52.14  +      8.53  R:    0b
 22.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100       52.25  +      9.04  R:    0b
 23.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610       52.36  +      9.15  R:    0b
 24.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905       52.59  +      9.38  R:    0b
 25.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610       53.27  +     10.06  R:    0b
 26.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000       54.27  +     11.06  R:    0b
 27.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502       54.45  +     11.24  R:    0b
 28.Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801       55.05  +     11.44  R:    0b
 29.Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601       55.24  +     12.03  R:    0b
 30.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605       55.30  +     12.09  R:    0b
 31.Zbranek Roman            Magnus orienteering  ASU8808       56.30  +     13.09  R:    0b
 32.Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605       56.31  +     13.10  R:    0b
 33.Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705       56.43  +     13.22  R:    0b
 34.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105       57.06  +     13.45  R:    0b
 35.Ehl Jiří                 SK Žabovřesky Brno   ZBM7701       57.19  +     13.58  R:    0b
 36.Sochor Jan               SKOB Baník Havířov   HAV8801       57.37  +     14.16  R:    0b
 37.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500       57.58  +     14.37  R:    0b
 38.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503       57.59  +     14.38  R:    0b
 39.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704       58.11  +     14.50  R:    0b
 40.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604       58.56  +     15.35  R:    0b
 40.Vozda Vojtěch            Magnus orienteering  ASU9043       58.56  +     15.35  R:    0b
 42.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002       59.04  +     15.43  R:    0b
 43.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502       59.59  +     16.38  R:    0b
 44.Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211       60.00  +     16.39  R:    0b
 45.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804       60.17  +     16.56  R:    0b
 46.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301       60.49  +     17.28  R:    0b
 47.Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801       61.03  +     17.42  R:    0b
 48.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603       62.35  +     19.14  R:    0b
 49.Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103       62.52  +     19.31  R:    0b
 50.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401       62.58  +     19.37  R:    0b
 51.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807       63.07  +     19.46  R:    0b
 52.Marcin Krasuski          Warsaw Heroes        WAR7200       64.29  +     21.08  R:    0b
 53.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502       64.38  +     21.17  R:    0b
 54.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500       64.40  +     21.19  R:    0b
 55.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600       67.09  +     23.48  R:    0b
 56.Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801       68.17  +     24.56  R:    0b
 57.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808       69.01  +     25.40  R:    0b
 58.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701       70.17  +     26.56  R:    0b
 59.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001       71.07  +     27.46  R:    0b
 60.Komín David              SK Praga Praha       PGP7405       71.16  +     27.55  R:    0b
 61.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308       74.04  +     30.43  R:    0b
 62.Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703       77.31  +     34.10  R:    0b
 63.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301       80.56  +     37.35  R:    0b
 64.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610       81.30  +     38.09  R:    0b
 65.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004       89.04  +     45.43  R:   -0b
   .Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600   DISK              
   .Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945   DISK              
   .Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302   DISK              
   .Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206   DISK              
   .Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702   DISK              
   .Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500   DISK              
   .Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701   DISK              
   .Yabuta Takatoshi                              PLT0005   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        5.1km  180m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602       46.04  +      0.00  R:    0b
  2.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109       46.11  +      0.07  R:    0b
  3.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045       46.28  +      0.24  R:    0b
  4.Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601       46.46  +      0.42  R:    0b
  5.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301       48.04  +      2.00  R:    0b
  6.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704       48.32  +      2.28  R:    0b
  7.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606       48.36  +      2.32  R:    0b
  8.Fátor Jan                Magnus orienteering  ASU7907       49.09  +      3.05  R:    0b
  9.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203       50.06  +      4.02  R:    0b
 10.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100       50.26  +      4.22  R:    0b
 11.Hašek Jakub              KOB Směr Kroměříž    SKM8012       52.09  +      6.05  R:    0b
 12.Duben Jan                KOB Děčín            LDC8501       52.33  +      6.29  R:    0b
 13.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV7730       53.08  +      7.04  R:    0b
 14.Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901       53.17  +      7.13  R:    0b
 15.Seitler Milan            Magnus orienteering  ASU9148       53.18  +      7.14  R:    0b
 16.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007       53.39  +      7.35  R:    0b
 17.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7202       54.08  +      8.04  R:    0b
 18.Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849       54.27  +      8.23  R:    0b
 19.Čečka Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600       54.52  +      8.48  R:    0b
 20.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535       54.59  +      8.55  R:    0b
 21.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC8101       55.29  +      9.25  R:    0b
 22.Koblížek Kamil           Magnus orienteering  ASU8001       56.32  +     10.28  R:    0b
 23.Jirka Michal             Sokol Ptení          PTE8403       56.55  +     10.51  R:    0b
 24.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001       57.17  +     11.13  R:    0b
 25.Pěček Vítězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104       57.26  +     11.22  R:    0b
 26.Duben Jiří ml.           KOB Děčín            LDC8800       57.56  +     11.52  R:    0b
 27.Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105       58.58  +     12.54  R:    0b
 28.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001       59.27  +     13.23  R:    0b
 29.Charvát František        TJ Slavia Hradec Krá SHK7501       60.35  +     14.31  R:    0b
 30.Suchý Matěj              Magnus orienteering  ASU8942       61.10  +     15.06  R:    0b
 31.Parzewski Michal                                            61.52  +     15.48  R:    0b
 32.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200       63.48  +     17.44  R:    0b
 33.Svoboda Petr             SKOB Zlín            TZL7937       67.55  +     21.51  R:    0b
 34.Košák Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002       70.00  +     23.56  R:    0b
 35.Roll Martin              ZŠ Albrechtice nad O ALB8402       70.43  +     24.39  R:    0b
 36.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201       72.22  +     26.18  R:    0b
 37.Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602       72.23  +     26.19  R:    0b
 38.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202       72.59  +     26.55  R:    0b
 39.Dosbaba Marek            OOB Třebíč           TTR8101       78.28  +     32.24  R:    0b
 40.Svoboda Michal           SKOB Zlín            TZL8105       86.12  +     40.08  R:    0b
 41.Hulec Jakub              TJ Kašperské Hory    KSH8401       98.41  +     52.37  R:   -0b
 42.Juračka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU85XX      117.31  +     71.27  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35A        5.6km  210m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101       44.54  +      0.00
  2.Urválek Jiří             TJ Tesla Brno        TBM6107       46.29  +      1.35
  3.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503       47.38  +      2.44
  4.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801       47.46  +      2.52
  5.Bogdan RYCERSKI          UKS Swietoszów       UKS7100       47.48  +      2.54
  6.Cych Piotr                                    PLT0001       48.22  +      3.28
  7.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800       50.19  +      5.25
  8.Kovács Gábor             Q&Sz Orienteering Hu QSZ6702       52.51  +      7.57
  9.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302       56.49  +     11.55
 10.Pachnik Dariusz          UKS TUKAN IWINY      TUK8501       56.58  +     12.04
 11.Miháczi Zoltán           Tipo TKE, Hungary    TTE7300       57.00  +     12.06
 12.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800       59.40  +     14.46
 13.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401       62.36  +     17.42
 14.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401       64.04  +     19.10
 15.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301       65.49  +     20.55
 16.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000       66.24  +     21.30
 17.Drechsel Michael         USV TU DRESDEN       DE16500       67.12  +     22.18
 18.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702       67.41  +     22.47
 19.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901       69.47  +     24.53
 20.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201       71.45  +     26.51
 21.Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505       72.26  +     27.32
 22.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100       73.34  +     28.40
 23.Marek Kůstka             OB Vizovice          VIC6400       76.21  +     31.27
 24.Bodino Franck            VSK Přírodověda - or PVP7104       78.34  +     33.40
 25.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901       80.03  +     35.09
 26.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701      109.06  +     64.12
   .Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        4.3km  140m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503       38.44  +      0.00
  2.Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200       43.46  +      5.02
  3.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001       44.07  +      5.23
  4.Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601       44.47  +      6.03
  5.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701       44.55  +      6.11
  6.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701       46.07  +      7.23
  7.Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103       47.19  +      8.35
  8.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500       47.50  +      9.06
  9.Locker Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK7001       52.43  +     13.59
 10.Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201       53.08  +     14.24
 11.Furucz Ján               Farmaceut Bratislava FBA7201       53.12  +     14.28
 12.Pavel Cepek              neregistrovaní - Cep XCP7300       54.11  +     15.27
 13.Faggyas László           Tipo TKE, Hungary    TTE6604       54.35  +     15.51
 14.Levý Tomáš               OOB Sokol Žamberk    ZAM6801       56.30  +     17.46
 15.Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701       56.39  +     17.55
 16.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802       57.25  +     18.41
 17.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501       57.52  +     19.08
 18.Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401       61.34  +     22.50
 19.Kolář Zdeněk             Ulita Broumov        BRU7101       62.24  +     23.40
 20.Humlíček René            TJ Průkopník Brno    UBM7101       64.59  +     26.15
 21.Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007       65.37  +     26.53
 22.Staněk Mojmír            TJ Průkopník Brno    UBM6701       65.41  +     26.57
 23.Školník Jan              Ulita Broumov        BRU7301       65.59  +     27.15
 24.Křivda Luděk             KOB Choceň           CHC6902       67.25  +     28.41
 25.ULBRYCH Mirosław         UKS Swietoszów       UKS7400       72.43  +     33.59
   .Frömmel Miroslav         Ulita Broumov        BRU6902   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45A        4.6km  185m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201       39.04  +      0.00
  2.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302       39.10  +      0.06
  3.Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802       39.19  +      0.15
  4.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700       40.55  +      1.51
  5.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200       42.55  +      3.51
  6.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404       44.28  +      5.24
  7.Zbigniew Hornik          neregistrovaní (unre XXX5601       45.12  +      6.08
  8.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301       45.52  +      6.48
  9.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900       46.11  +      7.07
 10.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801       47.26  +      8.22
 11.Nieke Hagen              USV TU DRESDEN       DE16300       48.05  +      9.01
 12.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801       48.40  +      9.36
 13. Končák Jaroslav         Sokol Holešov        HLV6321       48.43  +      9.39
 14.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102       50.09  +     11.05
 15.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801       50.31  +     11.27
 16.Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404       51.46  +     12.42
 17.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301       52.48  +     13.44
 18.Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301       54.27  +     15.23
 19.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701       54.45  +     15.41
 20.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301       55.20  +     16.16
 21.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401       59.02  +     19.58
 22.Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404       62.03  +     22.59
 23.Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601       62.59  +     23.55
 24.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803       64.58  +     25.54
 25.Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003       67.13  +     28.09
 26.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302       68.02  +     28.58
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        3.7km  115m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401       34.16  +      0.00
  2.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301       42.32  +      8.16
  3.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800       42.51  +      8.35
  4.Petr Hartman             Delaware Valley Orie DVO6200       43.09  +      8.53
  5.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001       43.11  +      8.55
  6.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002       44.09  +      9.53
  7.Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502       44.50  +     10.34
  8.Ivan Drobník             neregistrovaní (unre XXX5600       45.07  +     10.51
  9.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202       46.23  +     12.07
 10.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401       46.27  +     12.11
 11.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902       46.34  +     12.18
 12.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749       47.53  +     13.37
 13.Sysel Svatobor           OOB Třebíč           TTR6202       48.44  +     14.28
 14.Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306       48.46  +     14.30
 15.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801       49.03  +     14.47
 16.Kolorenč Pavel           KOB Děčín            LDC5101       50.29  +     16.13
 17.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801       51.52  +     17.36
 18.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001       53.07  +     18.51
 19.Ota Müller               neregistrovaní (unre XXX5900       54.04  +     19.48
 20.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206       54.58  +     20.42
 21.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502       55.41  +     21.25
 22.Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503       56.21  +     22.05
 23.Melichar Igor            neregistrovaní (unre XXX6000       57.25  +     23.09
 24.Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB6000       58.57  +     24.41
 25.Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201       62.14  +     27.58
 26.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC5601       63.50  +     29.34
 27.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403       66.19  +     32.03
 28.Čermák Jiří              SK Praga Praha       PGP5600       80.16  +     46.00
 
Konečné výsledky kategorie: H55A        3.4km  135m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101       32.45  +      0.00
  2.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902       35.19  +      2.34
  3.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201       35.25  +      2.40
  4.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801       36.03  +      3.18
  5.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401       36.16  +      3.31
  6.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900       36.19  +      3.34
  7.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101       36.48  +      4.03
  8.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702       39.08  +      6.23
  9.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201       39.56  +      7.11
 10.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001       40.18  +      7.33
 11.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600       41.42  +      8.57
 12.Doležal Patr             SK Týniště nad Orlic TYN5401       41.44  +      8.59
 13.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001       41.54  +      9.09
 14.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900       42.47  +     10.02
 15.Sláma Dušan              TJ Tesla Brno        TBM4730       43.49  +     11.04
 16.Bartkowiak Edward        "Grunwald" Poznan    POL4800       44.32  +     11.47
 17.Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401       44.38  +     11.53
 18. Novák Miloš             AC Sparta Praha      SCP4600       44.51  +     12.06
 19.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601       45.25  +     12.40
 20.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301       46.37  +     13.52
 21.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900       51.27  +     18.42
 22.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501       52.55  +     20.10
 23.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000       53.41  +     20.56
 24.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802       57.03  +     24.18
 25.Beňo Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301       60.38  +     27.53
 26.Schling Jaromír          OK Jihlava           SJI4643       61.26  +     28.41
 27.Bogulak Adam             PAULINUM Jelenia Gor PJG5200       65.02  +     32.17
   .Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        2.7km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401       29.53  +      0.00
  2.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800       30.53  +      1.00
  3.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701       32.01  +      2.08
  4.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401       33.18  +      3.25
  5.Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403       34.21  +      4.28
  6.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501       34.31  +      4.38
  7.Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800       39.00  +      9.07
  8.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800       40.36  +     10.43
  9.Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701       46.17  +     16.24
 10.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701       49.39  +     19.46
 11.Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701       50.55  +     21.02
 12.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600       51.00  +     21.07
 13.Laszlo,Lazar             Budapest             PSE4800       51.38  +     21.45
 14.Dvořák Jaromír           SK Praga Praha       PGP4601       54.57  +     25.04
 15.Novotný Jan              TJ Průkopník Brno    UBM4401       73.29  +     43.36
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.3km   85m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401       23.46  +      0.00
  2.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401       23.55  +      0.09
  3.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300       26.20  +      2.34
  4.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201       27.27  +      3.41
  5.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201       32.23  +      8.37
  6.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201       32.34  +      8.48
  7.Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401       33.15  +      9.29
  8.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201       34.16  +     10.30
  9.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101       35.46  +     12.00
 10.Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400       38.32  +     14.46
 11.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138       39.42  +     15.56
 12. Rejpal Petr             AC Sparta Praha      SCP4100       39.55  +     16.09
 13.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301       40.45  +     16.59
 14.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700       41.34  +     17.48
 15.Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002       43.59  +     20.13
 16.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601       48.14  +     24.28
 17.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901       48.31  +     24.45
 18.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200       52.58  +     29.12
 19.Štindl Vladislav         TJ Sokol Křemže      KRE3701       54.53  +     31.07
 20.Chloupek Radek           SK Slavia Praha      SLP4001       61.54  +     38.08
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.8km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200       19.07  +      0.00
  2.Lucie Tryznová           OOS TJ Spartak Vrchl VRL0000       20.31  +      1.24
  3.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151       23.38  +      4.31
  4.Javůrek Emil+Tomáš       neregistrovaní - Jav XXJ0000       23.56  +      4.49
  5.Richtrová Kamila         SK OK 24 Praha       OKP0450       24.22  +      5.15
  6.Humlíčková Martina       TJ Průkopník Brno    UBM0151       24.23  +      5.16
  7.Darmopil Ondřej          TJ Průkopník Brno    UBM0101       25.12  +      6.05
  7.Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP0300       25.12  +      6.05
  9.Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151       26.02  +      6.55
 10.Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501       26.17  +      7.10
 11.Suková Hana              SKP Žďár nad Sázavou PZR0252       27.05  +      7.58
 12.Hubáček Filip            TJ Průkopník Brno    UBM9901       27.08  +      8.01
 13.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151       27.32  +      8.25
 14.Šárka Odstrčilová        neregistrovaní - Ods XOD0251       27.47  +      8.40
 15.Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200       29.06  +      9.59
 16.Pulec Matěj              VSK MZLU Brno        VBM0001       29.16  +     10.09
 17.Halma Dominik            KOB Směr Kroměříž    SKM0401       29.37  +     10.30
 18.Rychlá Kája              TJ Loko Krnov        KRN0750       29.50  +     10.43
 19.Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451       29.59  +     10.52
 20.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004       30.09  +     11.02
 21.Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200       30.32  +     11.25
 22.Barbora Kůstková         OB Vizovice          VIC0250       31.15  +     12.08
 23.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301       33.49  +     14.42
 24.Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0201       34.32  +     15.25
 25.Linda Fikar Stránská     neregistrovaní - Fik XFI0650       38.20  +     19.13
 25.Schröterová Adéla        OK Harcov            HAR0550       38.20  +     19.13
 27.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101       38.35  +     19.28
 28.Suková Kateřina          SKP Žďár nad Sázavou PZR9952       40.10  +     21.03
 29.Dvořáček Jakub           OOB Třebíč           TTR0302       40.40  +     21.33
 30.Daniel Locker            SOOB Spartak Rychnov SRK0204       42.03  +     22.56
 31.Jan Sýkora               neregistrovaní - Sýk XSY0200       42.19  +     23.12
 32.Kopecká Martina          OK 99 Hradec Králové PHK__00       43.05  +     23.58
 33.Matušincová Anna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0250       45.28  +     26.21
 34.Král Adam                SK Chotěboř          CTB0501       46.55  +     27.48
 35.Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501       47.33  +     28.26
 36.Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050       49.21  +     30.14
 37.Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551       49.30  +     30.23
 38.Vondra Tomáš             VŠTJ Stavební fakult FSP0500       49.59  +     30.52
 39.Hraběta Jan              KOB Děčín            LDC0000       69.45  +     50.38
   .Čivrný Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU0501   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.6km  105m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuhn-Gaberová Irena      Lokomotiva Trutnov   LTU9751       21.22  +      0.00
  2.Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001       25.27  +      4.05
  3.Mutinská Daniela         SK Hlinsko           HVC9351       33.48  +     12.26
  4.Bolehovská Iva           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7554       34.04  +     12.42
  5.Havlíček Ivo             Sokol Kostelec n. Č. KNC5800       34.14  +     12.52
  6.Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152       35.08  +     13.46
  7.Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6552       36.45  +     15.23
  8.Mutinská Ivana           SK Hlinsko           HVC9151       37.01  +     15.39
  9.Hrabětová Helena         KOB Děčín            LDC7750       37.14  +     15.52
 10.Vendula Šubrtová         MLOK Mariánské Lázně MLA7900       37.46  +     16.24
 11.Hrušková Kristýna        Klub turistů a lyžař YBM9152       38.52  +     17.30
 12.Vlachová Alena           VSK VŠB TU Ostrava   VOV7850       40.42  +     19.20
 13.Dvorská Arina            KOB Směr Kroměříž    SKM           43.03  +     21.41
 14.Šváb Pavel               Ulita Broumov        BRU6701       43.30  +     22.08
 15.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK           45.10  +     23.48
 16.Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552       46.25  +     25.03
 17.Husa Karel               občanské sdružení at AVA           47.00  +     25.38
 18.Vlková Soňa              KOB Děčín            LDC6251       47.13  +     25.51
 19.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK           48.06  +     26.44
 20.Vávra Evžen              SKOB Zlín            TZL7649       49.03  +     27.41
 21.Kašpar Jan               TJ Start Náchod      SNA           49.44  +     28.22
 22.Gruner Jiří              Ulita Broumov        BRU7201       52.03  +     30.41
 23.Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250       55.53  +     34.31
 24.Vondrová Jitka           VŠTJ Stavební fakult FSP8052       56.02  +     34.40
 25.Švábová Michaela         Ulita Broumov        BRU6851       56.59  +     35.37
 26.Swiatkowska Bogumila     PAULINUM Jelenia Gor PJG8050       62.36  +     41.14
 27.Kaczmarska Agnieszka     občanské sdružení at AVA           69.11  +     47.49
 28.Klechová Karolína        SK při gymnáziu OOB  VRB           74.13  +     52.51
 29.Staňková Jana            TJ Průkopník Brno    UBM9451       82.50  +     61.28
 30.Tamara Kůstková          OB Vizovice          VIC6850       82.57  +     61.35
 31.Humlíčková Jana          TJ Průkopník Brno    UBM7351       86.09  +     64.47
 32.Staňková Martina         TJ Průkopník Brno    UBM6751      108.51  +     87.29
   .Hájková Soňa             OB SK Zvole          ZVO6951   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P5          4.1km  170m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jan Sýkora               neregistrovaní - Sýk XSY7800       33.45  +      0.00
  2.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200       37.40  +      3.55
  3.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400       37.55  +      4.10
  4.Hostaš Jiří              SKOB Ostrava         MOV8803       41.11  +      7.26
  5.Ducháčková Katka         SK Studenec          STH9354       41.17  +      7.32
  6.Pavel Bozděch            neregistrovaní (unre XXX8200       41.27  +      7.42
  7.Hostaš Jindřich          SKOB Ostrava         MOV5901       45.29  +     11.44
  8.Hana Odstrčilová         neregistrovaní - Ods XOD7550       48.01  +     14.16
  9.Hostašová Jana           SKOB Ostrava         MOV8552       49.33  +     15.48
 10.Viková Vendy             SK Studenec          STH8951       51.01  +     17.16
 11.Válek Martin             občanské sdružení at AVA           51.17  +     17.32
 12.Doležalová Marie         SK Týniště nad Orlic TYN8651       53.08  +     19.23
 13.Oldřich Tomíček          neregistrovaní - Tom XTO8300       55.03  +     21.18
 14.Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450       68.40  +     34.55
 15.Dana Tomíčková           neregistrovaní - Tom XTO8050       74.00  +     40.15
 16.Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450       84.56  +     51.11