Konečné celkové výsledky kategorie                                                                                  9.7.2009 20:23:45
                                                      ADVANTA Cup 2009 3.etapa
===ČSOB-DOB=================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kopecká Anna             TJ Sokol Kunvald     KUN9951        18.52/2       17.02/1       35.54/1       16.55/        52.49/   
  2.Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951        17.27/1       21.15/5       38.42/2       19.58/        58.40/   
  3.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999        20.13/3       18.39/2       38.52/3       19.54/        58.46/   
  4.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951        22.54/5       21.06/4       44.00/5       21.07/        65.07/   
  5.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950        22.46/4       20.38/3       43.24/4       22.02/        65.26/   
  6.Wierzba Wiktoria         PAULINUM Jelenia Gor PJG0050        27.07/6       24.46/6       51.53/6       27.21/        79.14/   
  7.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150        39.45/7       28.51/7       68.36/7       27.14/        95.50/   
   .Zurynková Michala        VŠTJ Ekonom Praha    EKP9850                      43.20/8            /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753        23.35/2       28.22/1       51.57/1       23.16/        75.13/   
  2.Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799        25.35/5       30.11/2       55.46/3       21.34/        77.20/   
  3.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752        16.36/1       38.19/5       54.55/2       22.40/        77.35/   
  4.Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851        25.38/6       38.48/6       64.26/5       25.58/        90.24/   
  5.Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852        23.37/3       35.26/3       59.03/4       31.49/        90.52/   
  6.Eliška Hájková           OB SK Zvole          ZVO9851        28.41/7       37.27/4       66.08/6       29.35/        95.43/   
  7.Daniela Kůstková         OB Vizovice          VIC9850        25.18/4       44.58/8       70.16/7       44.27/       114.43/   
  8.Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9751        37.20/8       51.14/9       88.34/8       94.15/       182.49/   
   .Baziková Justýna         OOB TJ Sokol Troja   TJP9851                      68.56/10           /                               
   .Kurowská Anna            TJ Průkopník Brno    UBM9751             /        40.13/7            /        93.08/             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655        23.25/2       19.33/1       42.58/1       25.16/        68.14/   
  2.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554        23.08/1       22.58/3       46.06/2       26.12/        72.18/   
  3.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650        24.57/3       22.40/2       47.37/3       30.43/        78.20/   
  4.Nieke Patricia           USV TU DRESDEN       DE19550        28.04/6       23.35/4       51.39/4       31.18/        82.57/   
  5.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554        26.35/4       25.24/6       51.59/5       33.36/        85.35/   
  6.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654        32.33/10      25.13/5       57.46/7       31.08/        88.54/   
  7.Faggyas Petra            Tipo TKE, Hungary    TTE9657        28.05/7       28.54/7       56.59/6                              
  8.Cych Weronika                                 PLT0003        28.51/8       30.50/9       59.41/8       37.55/        97.36/   
  9.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651        30.44/9       29.27/8       60.11/9       41.44/       101.55/   
 10.Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555        26.51/5       44.25/11      71.16/10      56.31/       127.47/   
 11.Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652        71.40/11      33.25/10     105.05/11      65.00/       170.05/   
   .Frömmelová Tereza        Ulita Broumov        BRU9652             /       113.43/12           /    DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451        31.34/2       30.34/1       62.08/1       53.42/       115.50/   
  2.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9359        29.26/1       41.18/8       70.44/3       47.59/       118.43/   
  3.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352        36.10/8       37.46/3       73.56/5       45.19/       119.15/   
  4.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393        32.18/3       39.10/5       71.28/4       48.10/       119.38/   
  5.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350        37.37/10      38.41/4       76.18/8       45.31/       121.49/   
  6.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452        34.33/5       32.29/2       67.02/2       56.17/       123.19/   
  7.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356        34.44/6       40.48/7       75.32/6       51.14/       126.46/   
  8.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350        36.16/9       39.39/6       75.55/7       51.10/       127.05/   
  9.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351        33.36/4       45.38/9       79.14/9       63.26/       142.40/   
 10.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351        50.38/14      47.23/10      98.01/10      66.22/       164.23/   
 11.Miháczi Diána            Tipo TKE, Hungary    TTE9350        36.07/7       79.31/15     115.38/14      52.03/       167.41/   
 12.Faggyas Eszter           Tipo TKE, Hungary    TTE9456        44.51/11      54.49/13      99.40/11      69.42/       169.22/   
 13.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451        51.50/15      67.05/14     118.55/15      73.39/       192.34/   
 14.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450        50.22/13      49.39/11     100.01/12      92.47/       192.48/   
 15.Kolářová Zuzana          Ulita Broumov        BRU9452        56.39/17      53.29/12     110.08/13      83.27/       193.35/   
   .Grunerová Martina        Ulita Broumov        BRU9351        61.28/18  DISK     /    DISK     /                               
   .Krunková Klára           TJ Start Náchod      SNA9351        47.21/12                                                         
   .Novotná Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9451        54.23/16           /             /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250        45.55/1       39.42/3       85.37/2       67.28/       153.05/   
  2.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151        55.54/4       37.38/2       93.32/3       65.29/       159.01/   
  3.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9201        49.38/2       35.41/1       85.19/1       74.01/       159.20/   
  4.Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251        51.49/3       43.54/4       95.43/4       84.31/       180.14/   
   .Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252    DISK     /             /    DISK     /                               
   .Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151        93.24/6       77.16/6      170.40/6   DISK     /    DISK     /   
   .Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001        73.56/5       57.58/5      131.54/5   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151        43.24/1       36.17/3       79.41/1       60.28/       140.09/   
  2.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152        49.50/5       35.19/2       85.09/2       63.52/       149.01/   
  3.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450        47.04/2       38.41/5       85.45/3       64.34/       150.19/   
  4.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855        53.34/8       38.34/4       92.08/5       63.30/       155.38/   
  5.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752        49.31/4       38.55/6       88.26/4       67.23/       155.49/   
  6.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556        48.37/3       48.32/29      97.09/9       63.38/       160.47/   
  7.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752        55.02/12      39.11/7       94.13/6       71.07/       165.20/   
  8.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653        56.36/16      40.13/8       96.49/8       69.41/       166.30/   
  9.Vozdová Klára            Magnus orienteering  ASU8964        53.08/7       43.16/16      96.24/7       73.17/       169.41/   
 10.Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959        51.01/6       48.04/27      99.05/11      70.48/       169.53/   
 11.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751        56.14/14      42.59/15      99.13/12      70.50/       170.03/   
 12.Vávrová Veronika         Magnus orienteering  ASU8598        54.26/10      45.02/21      99.28/13      71.11/       170.39/   
 13.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051        57.28/17      44.44/20     102.12/17      68.55/       171.07/   
 14.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255        59.51/24      40.39/9      100.30/14      70.51/       171.21/   
 15.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854        57.58/20      40.43/10      98.41/10      75.07/       173.48/   
 16.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651        59.53/25      43.32/17     103.25/18      70.56/       174.21/   
 17.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151        54.17/9       50.24/32     104.41/21      72.09/       176.50/   
 18.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857        57.49/19      43.59/19     101.48/16      76.55/       178.43/   
 19.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253        61.15/26      43.48/18     105.03/22      74.36/       179.39/   
 20.Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451        61.35/28      42.41/14     104.16/20      76.00/       180.16/   
 21.Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559        56.29/15      47.12/25     103.41/19      76.57/       180.38/   
 22.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355        62.08/30      45.17/22     107.25/25      76.43/       184.08/   
 23.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651        59.41/23      48.09/28     107.50/26      76.21/       184.11/   
 24.Prékopová Marta          Farmaceut Bratislava FBA8250        54.33/11      51.26/34     105.59/24      78.24/       184.23/   
 25.Šmajstrlová Hana         Baník - FIZA Ostrava AOV8954        62.33/31      46.12/23     108.45/27      81.31/       190.16/   
 26.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651        63.05/33      42.32/13     105.37/23      86.21/       191.58/   
 27.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157        64.10/36      47.52/26     112.02/29      81.23/       193.25/   
 28.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450        59.08/22      42.19/12     101.27/15      93.05/       194.32/   
 29.Rančáková Barbora        OOB TJ Turnov        TUR8151        61.34/27      54.22/38     115.56/34      80.26/       196.22/   
 30.Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451        64.15/37      48.46/30     113.01/31      83.36/       196.37/   
 31.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151        62.40/32      52.53/35     115.33/33      81.53/       197.26/   
 32.Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959        65.03/38      58.08/42     123.11/36      77.24/       200.35/   
 33.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852        63.43/35      51.11/33     114.54/32      89.47/       204.41/   
 34.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853        62.00/29      49.41/31     111.41/28      94.43/       206.24/   
 35.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851        63.36/34      54.12/37     117.48/35      90.02/       207.50/   
 36.Budínová Radka           SK Chrast            CHT7951        58.06/21      54.38/39     112.44/30      95.24/       208.08/   
 37.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254        70.51/40      54.01/36     124.52/38      83.49/       208.41/   
 38.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951        66.07/39      58.12/43     124.19/37      88.09/       212.28/   
 39.Bukovacová Alena         SK Žabovřesky Brno   ZBM7454        71.52/41      69.23/47     141.15/41      77.09/       218.24/   
 40.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852        75.42/44      69.24/48     145.06/43      81.22/       226.28/   
 41.Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951        75.04/43      61.12/44     136.16/40      97.18/       233.34/   
 42.Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960        73.35/42      56.40/41     130.15/39     105.52/       236.07/   
 43.Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494        79.33/46      62.11/45     141.44/42      95.37/       237.21/   
 44.Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952        94.23/47      66.58/46     161.21/44     124.47/       286.08/   
   .Škáchová Petra           SK Slavia Praha      SLP7051    DISK     /        55.06/40  DISK     /        99.00/    DISK     /   
   .Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851                  DISK     /    DISK     /                               
   .Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852    DISK     /                                                           
   .Yabuta Notomi                                 PLT0006    DISK     /        84.22/49  DISK     /                               
   .Maňásková Jitka          Kralupy              KPU7901        96.50/48  DISK     /    DISK     /       113.16/    DISK     /   
   .Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753                      42.04/11           /                               
   .Stehnová Zuzana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8150                      32.17/1            /                               
   .Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152                      46.40/24           /                               
   .Dosbabová Magda          OOB Třebíč           TTR8152        76.03/45           /             /        97.06/             /   
   .Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154        55.07/13           /             /                               
   .Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055        57.46/18                                                         
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550        52.10/9       37.22/7       89.32/7            /             /   
  2.Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851        60.42/18      51.44/21     112.26/19                             
  3.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150        39.19/1       31.49/2       71.08/1       52.12/       123.20/   
  4.Čečková Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK7753        46.13/4       31.44/1       77.57/2       52.48/       130.45/   
  5.Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851        43.50/2       37.06/5       80.56/3       52.42/       133.38/   
  6.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256        44.12/3       40.07/10      84.19/5       63.55/       148.14/   
  7.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351        46.28/5       34.43/3       81.11/4       71.52/       153.03/   
  8.Pokorná Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8152        50.41/6       36.20/4       87.01/6       67.22/       154.23/   
  9.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353        53.59/11      37.42/8       91.41/9       65.12/       156.53/   
 10.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456        54.54/13      48.17/19     103.11/14      60.32/       163.43/   
 11.Kubečková Zdenka         OK 99 Hradec Králové PHK7551        51.00/8       53.16/23     104.16/15      59.41/       163.57/   
 12.Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751        50.45/7       47.12/17      97.57/11      66.52/       164.49/   
 13.Kozlíková Veronika       TJ Loko Krnov        KRN7753        56.31/16      39.39/9       96.10/10      68.50/       165.00/   
 14.Slováková Kateřina       TJ Slavia Hradec Krá SHK8251        91.32/37      73.59/37     165.31/34                             
 15.Mullerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851        52.40/10      37.14/6       89.54/8       75.39/       165.33/   
 16.Adamová Eva              Sokol Ptení          PTE8772        56.07/15      46.00/15     102.07/12      71.04/       173.11/   
 17.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252        62.05/20      42.54/13     104.59/17      71.33/       176.32/   
 18.Boháčová Lucie           Sokol Ptení          PTE8771        58.56/17      45.32/14     104.28/16      74.24/       178.52/   
 19.Hostinská Jana           OOB Vamberk          VAM8451        61.44/19      51.48/22     113.32/20      69.41/       183.13/   
 20.Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159        62.40/21      46.52/16     109.32/18      76.04/       185.36/   
 21.Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052        65.10/24      55.28/27     120.38/22      73.49/       194.27/   
 22.Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250        71.33/29      51.20/20     122.53/23      75.06/       197.59/   
 23.Ševčíková Olga           SKOB Ostrov          ONO7650        72.23/31      55.22/26     127.45/26      72.05/       199.50/   
 24.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452        63.24/22      55.05/24     118.29/21      82.15/       200.44/   
 25.Martanová Daniela        OK Harcov            HAR7450        65.14/25      58.10/29     123.24/24      82.55/       206.19/   
 26.Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383        63.57/23      62.45/31     126.42/25      82.58/       209.40/   
 27.Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452        69.14/28      64.24/32     133.38/27      76.34/       210.12/   
 28.Lulayová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU8551        69.13/27      66.20/35     135.33/28      87.22/       222.55/   
 29.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250        80.31/33      55.42/28     136.13/29     102.11/       238.24/   
 30.ULBRYCH Karina           UKS Swietoszów       UKS7551        86.41/36      55.09/25     141.50/31     118.20/       260.10/   
 31.Marzena RYCERSKA         UKS Swietoszów       UKS7550        83.05/34      71.20/36     154.25/33     116.33/       270.58/   
 32.Križanová Zuzana         OOB Třebíč           TTR8155       103.35/39      64.51/34     168.26/35     106.03/       274.29/   
 33.Rešová Kateřina          Magnus orienteering  ASU9090        91.39/38      82.04/38     173.43/36     115.02/       288.45/   
   .Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752    DISK     /        41.59/12  DISK     /        62.15/    DISK     /   
   .Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751        85.37/35      58.42/30     144.19/32  DISK     /    DISK     /   
   .Kuncířová Kamila         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8557        54.26/12  DISK     /    DISK     /        69.02/    DISK     /   
   .Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653        71.52/30      64.36/33     136.28/30  DISK     /    DISK     /   
   .Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151        73.35/32  DISK     /    DISK     /        66.56/    DISK     /   
   .Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652        55.02/14      47.41/18     102.43/13  DISK     /    DISK     /   
   .Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850                      40.45/11           /        68.00/             /   
   .Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751        69.08/26           /             /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wengrin Ágnes            Tipo TKE, Hungary    TTE6955        40.05/2       37.32/6       77.37/3       61.00/       138.37/   
  2.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251        41.39/4       35.52/4       77.31/2       61.31/       139.02/   
  3.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251        38.44/1       34.08/1       72.52/1       66.59/       139.51/   
  4.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151        40.56/3       37.35/7       78.31/4       63.13/       141.44/   
  5.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455        46.39/5       35.08/3       81.47/5       72.04/       153.51/   
  6.Kopecká  Marcela         OK 99 Hradec Králové PHK6852        55.46/14      34.46/2       90.32/10      64.25/       154.57/   
  7.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051        48.49/7       38.56/10      87.45/7       67.15/       155.00/   
  8.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151        49.15/9       36.51/5       86.06/6       69.19/       155.25/   
  9.Sedlářová Pavla          SK při gymnáziu OOB  VRB7051        47.25/6       40.43/11      88.08/8       68.04/       156.12/   
 10.Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751        49.00/8       41.07/12      90.07/9       74.59/       165.06/   
 11.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650        49.52/10      41.22/13      91.14/11      76.27/       167.41/   
 12.Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750        55.48/15      43.05/14      98.53/13      71.26/       170.19/   
 13.Jakubecz Andrea          Q&Sz Orienteering Hu QSZ6753        54.30/13      47.37/17     102.07/16      68.17/       170.24/   
 14.Ehlová Pavla             SK Žabovřesky Brno   ZBM7355        52.29/11      43.10/15      95.39/12      76.52/       172.31/   
 15.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373        63.20/16      38.05/9      101.25/15      71.12/       172.37/   
 16.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950        53.24/12      47.03/16     100.27/14      72.25/       172.52/   
 17.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751        66.34/18      53.13/18     119.47/18     101.27/       221.14/   
   .Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051    DISK     /        37.47/8   DISK     /        64.59/    DISK     /   
   .Holper Antónia           Tipo TKE, Hungary    TTE7350        63.50/17      53.28/19     117.18/17  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952        47.54/9       36.22/1       84.16/1       60.44/       145.00/   
  2.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850        44.46/2       47.33/8       92.19/4       57.43/       150.02/   
  3.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050        43.28/1       43.20/2       86.48/2       64.58/       151.46/   
  4.Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450        46.48/7       47.46/9       94.34/7       59.59/       154.33/   
  5.Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757        46.52/8       45.09/3       92.01/3       69.05/       161.06/   
  6.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051        45.25/4       48.30/11      93.55/6       70.47/       164.42/   
  7.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451        55.13/18      47.30/7      102.43/10      63.44/       166.27/   
  8.Korčáková Jana           SKOB Zlín            TZL6556        46.05/6       47.28/6       93.33/5       73.05/       166.38/   
  9.Mutinská Zdeňka          SK Hlinsko           HVC6453        50.37/11      51.59/14     102.36/9       66.35/       169.11/   
 10.Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251        45.51/5       57.26/17     103.17/13      70.40/       173.57/   
 11.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657        45.01/3       58.03/18     103.04/12      71.03/       174.07/   
 12.Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751        53.15/16      47.58/10     101.13/8       73.01/       174.14/   
 13.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554        50.49/13      52.11/15     103.00/11      71.44/       174.44/   
 14.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151        49.00/10      58.43/20     107.43/17      69.06/       176.49/   
 15.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651        56.46/20      50.59/12     107.45/18      72.48/       180.33/   
 16.Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856        54.21/17      51.53/13     106.14/14      76.47/       183.01/   
 17.Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651        50.41/12      73.25/28     124.06/21      65.30/       189.36/   
 18.Zimmermannová Milena     TJ Sokol Křemže      KRE6851        60.58/23      45.32/5      106.30/15      95.17/       201.47/   
 19.Hlaváčková  Renata       OK 99 Hradec Králové PHK7060        52.32/15      54.09/16     106.41/16      96.23/       203.04/   
 20.Frömmelová Dana          Ulita Broumov        BRU7251        59.14/22      58.35/19     117.49/20      87.10/       204.59/   
 21.Dubnová Lenka            KOB Děčín            LDC6651        64.26/26      61.52/22     126.18/25      81.51/       208.09/   
 22.Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251        66.06/27      59.57/21     126.03/24      83.12/       209.15/   
 23.Sedláčková Jana          Sokol Holešov        HLV7060        57.40/21      67.05/26     124.45/22      92.35/       217.20/   
 24.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450        56.42/19      81.07/30     137.49/27      89.12/       227.01/   
 25.Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352        66.42/28      73.34/29     140.16/28      90.22/       230.38/   
 26.Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654        62.03/25      66.03/25     128.06/26     107.05/       235.11/   
 27.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969        61.08/24      64.52/24     126.00/23     109.39/       235.39/   
 28.Kukolová Alena           TJ Slovan Luhačovice LCE6651        74.18/32      73.02/27     147.20/29     121.37/       268.57/   
 29.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155        71.22/31     100.52/32     172.14/30     102.40/       274.54/   
 30.Smrčková Věra            Klub vytrvalostních  KSU7373        80.26/33 MS   40.44/33 MS  121.10/32                             
   .Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551        52.18/14      61.57/23     114.15/19  DISK     /    DISK     /   
   .Nieke Sabine             USV TU DRESDEN       DE16650        96.57/34      93.54/31     190.51/31  DISK     /    DISK     /   
   .Christophová Dagmar      SOOB Spartak Rychnov SRK6852                      45.19/4            /                               
   .Habermannová Dita        SKOB Bruntál         SBR6666        68.45/29           /             /                               
   .Krunková Bohuslava       TJ Start Náchod      SNA7053        69.53/30                                                         
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551        39.14/1       34.34/1       73.48/1       54.15/       128.03/   
  2.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051        43.51/5       39.30/6       83.21/5       45.21/       128.42/   
  3.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650        41.04/2       38.28/4       79.32/3       49.30/       129.02/   
  4.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851        41.06/3       38.28/4       79.34/4       58.37/       138.11/   
  5.Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351        42.26/4       36.14/2       78.40/2       61.10/       139.50/   
  6.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091        47.52/10      40.25/7       88.17/6       51.42/       139.59/   
  7.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252        46.11/6       46.10/14      92.21/11      53.23/       145.44/   
  8.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450        46.53/8       44.27/13      91.20/10      55.27/       146.47/   
  9.Vlažná Mirka             TJ Slovan Luhačovice LCE5852        47.37/9       41.27/9       89.04/7       61.19/       150.23/   
 10.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351        48.37/11      42.22/10      90.59/9       60.35/       151.34/   
 11.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754        46.24/7       44.08/12      90.32/8       61.04/       151.36/   
 12.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751        54.38/15      40.35/8       95.13/12      59.33/       154.46/   
 13.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450        57.10/18      38.25/3       95.35/13      64.02/       159.37/   
 14.Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951        54.45/16      43.15/11      98.00/15      62.49/       160.49/   
 15.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251        49.27/12      57.48/18     107.15/18      55.06/       162.21/   
 16.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051        49.53/13      47.36/16      97.29/14      68.04/       165.33/   
 17.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054        51.56/14      51.14/17     103.10/16      75.34/       178.44/   
 18.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351        58.03/19      46.59/15     105.02/17      75.09/       180.11/   
 19.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552        56.46/17      60.42/19     117.28/19     127.49/       245.17/   
 MS.Poštolková Andrea        TJ Start Náchod      SNA                     MS   40.08/21 MS        /                               
   .Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850    DISK     /                                                           
   .Baziková Lucie           OOB TJ Sokol Troja   TJP6451                      69.34/20           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150        33.14/1       36.25/2       69.39/1       44.01/       113.40/   
  2.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151        35.48/3       34.27/1       70.15/2       43.53/       114.08/   
  3.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752        35.33/2       36.28/3       72.01/3       47.12/       119.13/   
  4.Hrouzová Jiřina          TJ Loko Krnov        KRN6151        37.53/7       38.21/5       76.14/4       45.18/       121.32/   
  5.Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351        36.22/4       40.20/9       76.42/5       48.23/       125.05/   
  6.Rychlíková Blanka        OOS TJ Spartak Vrchl VRL5552        39.39/8       38.16/4       77.55/6       47.21/       125.16/   
  7.Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152        36.28/5       50.07/19      86.35/12      44.06/       130.41/   
  8.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951        37.15/6       46.36/15      83.51/9       47.12/       131.03/   
  9.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351        41.57/11      40.13/8       82.10/8       49.33/       131.43/   
 10.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351        42.06/12      44.09/12      86.15/11      46.33/       132.48/   
 11.Kynčlová Miroslava       OK Jilemnice         JIL5851        41.37/10      39.08/6       80.45/7       56.10/       136.55/   
 12.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258        42.32/13      44.31/13      87.03/13      51.13/       138.16/   
 13.Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450        44.37/15      41.32/11      86.09/10      52.37/       138.46/   
 14.Nožková Dagmar           OOB Sokol Žamberk    ZAM6251        43.34/14      49.40/18      93.14/16      57.54/       151.08/   
 15.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552        47.58/16      44.31/13      92.29/15      60.24/       152.53/   
 16.Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251        53.27/19      48.17/17     101.44/19      56.49/       158.33/   
 17.Doležalová Iva           SK Týniště nad Orlic TYN6451        60.13/23      40.22/10     100.35/17      59.21/       159.56/   
 18.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551        54.03/20      47.37/16     101.40/18      58.44/       160.24/   
 19.Šámalová Hana            SK Praga Praha       PGP6150        59.11/22      52.51/20     112.02/20      59.02/       171.04/   
 20.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352        48.32/17      69.44/24     118.16/21      72.39/       190.55/   
 21.Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452        58.11/21      60.40/22     118.51/22      83.29/       202.20/   
 22.Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651        62.02/24      57.07/21     119.09/23      99.26/       218.35/   
   .Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351        51.57/18      40.11/7       92.08/14  DISK     /    DISK     /   
   .Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250        39.49/9   DISK     /    DISK     /        52.12/    DISK     /   
   .Hančová Hana             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5651             /        60.40/22           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351        38.00/2       24.23/1       62.23/1       36.23/        98.46/   
  2.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351        39.47/3       25.35/2       65.22/2       40.39/       106.01/   
  3.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051        37.46/1       27.51/3       65.37/3       40.42/       106.19/   
  4.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351        40.46/4       29.54/4       70.40/4       43.55/       114.35/   
  5.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150        42.13/5       36.17/8       78.30/5       43.01/       121.31/   
  6.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850        48.52/8       36.50/9       85.42/8       46.58/       132.40/   
  7.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751        50.14/9       31.51/5       82.05/7       50.57/       133.02/   
  8.Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051        42.14/6       37.42/10      79.56/6       55.50/       135.46/   
  9.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451        54.21/10      37.45/11      92.06/10      44.10/       136.16/   
 10.Slámová Hana             TJ Tesla Brno        TBM4951        48.25/7       40.19/13      88.44/9       47.40/       136.24/   
 11.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451        59.50/12      32.45/7       92.35/11      44.14/       136.49/   
 12.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850        63.03/16      32.09/6       95.12/12      43.37/       138.49/   
 13.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951        60.11/13      39.41/12      99.52/13      59.03/       158.55/   
 14.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551        61.01/14      43.30/14     104.31/14      69.10/       173.41/   
 15.Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651        64.37/18      46.09/16     110.46/17      64.44/       175.30/   
 16.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151        63.25/17      44.29/15     107.54/15      67.59/       175.53/   
 17.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753        62.42/15      46.24/17     109.06/16      82.37/       191.43/   
 18.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451        58.32/11      54.14/19     112.46/18     100.18/       213.04/   
 19.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351       111.42/19      51.25/18     163.07/19      65.11/       228.18/   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901        12.25/1       12.13/1       24.38/1       13.26/        38.04/   
  2.Šrámek Ondřej            Klub vytrvalostních  KSU9909        15.48/2       18.27/3       34.15/2       15.32/        49.47/   
  3.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902        16.59/6       17.56/2       34.55/3       15.45/        50.40/   
  4.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002        15.52/3       20.10/5       36.02/4       17.26/        53.28/   
  5.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101        18.58/8       18.34/4       37.32/5       16.06/        53.38/   
  6.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901        16.57/5       22.28/8       39.25/6       19.47/        59.12/   
  7.RYCERSKI Karol           UKS Swietoszów       UKS8500        16.49/4       25.06/12      41.55/7       17.24/        59.19/   
  8.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204        18.42/7       23.15/10      41.57/8       17.25/        59.22/   
  9.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001        20.40/9       22.42/9       43.22/9       18.18/        61.40/   
 10.Zobaník Michal           NORD Slavia Minerva  AOP9900        22.57/10      24.57/11      47.54/10      19.13/        67.07/   
 11.Filip Odstrčil           neregistrovaní - Ods XOD9901        27.13/12      25.15/13      52.28/11      18.42/        71.10/   
 12.Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927        26.40/11      26.49/14      53.29/12      29.59/        83.28/   
 13.Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903        55.59/13      20.19/6       76.18/13      28.54/       105.12/   
 14.ULBRYCH Eryk             UKS Swietoszów       UKS0100       102.03/15      71.26/15     173.29/14      32.28/       205.57/   
 15.ULBRYCH Patryk           UKS Swietoszów       UKS9900       100.05/14      81.39/16     181.44/15      32.14/       213.58/   
   .Kavalír  Jáchym          OK 99 Hradec Králové PHK9901                      20.51/7            /        15.26/             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802        18.49/7       26.01/5       44.50/5                              
  2.Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701        17.35/2       20.50/1       38.25/1       20.20/        58.45/   
  3.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704        18.18/5       22.17/2       40.35/2       18.17/        58.52/   
  4.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701        17.41/3       25.36/4       43.17/4       20.22/        63.39/   
  5.Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732        18.17/4       32.23/9       50.40/7       21.32/        72.12/   
  6.Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701        18.33/6       30.25/7       48.58/6       23.27/        72.25/   
  7.Gąsior Mateusz                                PLT0004        17.30/1       25.17/3       42.47/3       29.51/        72.38/   
  8.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800        24.35/9       27.20/6       51.55/8       20.48/        72.43/   
  9.Maňák  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK9801        20.12/8       32.21/8       52.33/9       25.23/        77.56/   
 10.Čermák Adam              SK Praga Praha       PGP9701        27.34/11      37.16/10      64.50/10      32.13/        97.03/   
 11.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701        27.31/10      38.10/11      65.41/11      31.49/        97.30/   
 12.Frömmel Martin           Ulita Broumov        BRU9801        38.12/12      42.08/12      80.20/12      47.15/       127.35/   
 13.Staněk Martin            TJ Průkopník Brno    UBM9601        56.11/13      48.35/13     104.46/13      29.53/       134.39/   
   .Humlíček Petr            TJ Průkopník Brno    UBM9701        57.46/14      73.53/14     131.39/14  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600        22.24/1       24.54/4       47.18/1       28.53/        76.11/   
  2.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601        25.10/2       24.39/3       49.49/3       31.42/        81.31/   
  3.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501        27.31/3       22.16/1       49.47/2       34.41/        84.28/   
  4.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500        28.06/4       32.23/6       60.29/6       33.54/        94.23/   
  5.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509        32.10/7       23.05/2       55.15/4       39.11/        94.26/   
  6.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501        29.17/5       29.03/5       58.20/5       41.50/       100.10/   
  7.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600        31.15/6       34.06/8       65.21/7       41.31/       106.52/   
  8.Miháczi Ádám             Tipo TKE, Hungary    TTE9500        32.54/9       36.40/9       69.34/8       45.15/       114.49/   
  9.Drechsel Johannes        USV TU DRESDEN       DE19600        32.47/8       53.53/12      86.40/10      48.59/       135.39/   
 10.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502        56.07/11      52.24/11     108.31/11      62.51/       171.22/   
 11.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501        72.33/12      54.22/13     126.55/12      73.14/       200.09/   
 12.Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600        82.36/13      50.45/10     133.21/13      72.23/       205.44/   
   .Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601        47.19/10      32.55/7       80.14/9   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302        38.12/1       28.29/1       66.41/1       45.59/       112.40/   
  2.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403        38.50/2       31.54/2       70.44/2       49.37/       120.21/   
  3.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401        44.13/4       33.21/3       77.34/4       48.36/       126.10/   
  4.Horvát Petr              SK Severka Šumperk   SSU9442        39.24/3       37.59/7       77.23/3       52.44/       130.07/   
  5.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401        52.53/8       35.53/4       88.46/6       50.56/       139.42/   
  6.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301        57.51/11      37.27/6       95.18/9       53.57/       149.15/   
  7.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402        46.50/6       36.04/5       82.54/5       68.26/       151.20/   
  8.Kovács Sebestyén         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9300        44.31/5       46.05/10      90.36/7       76.46/       167.22/   
  9.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301        57.24/10      45.32/9      102.56/10      71.26/       174.22/   
 10.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400        48.37/7       43.30/8       92.07/8      102.22/       194.29/   
 11.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301        55.28/9       47.36/11     103.04/11      91.35/       194.39/   
 12.Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404        88.28/13      57.27/12     145.55/12      74.14/       220.09/   
   .Kamil RYCERSKI           UKS Swietoszów       UKS9400        62.11/12  DISK     /    DISK     /        64.29/    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101        40.32/1       32.48/1       73.20/1       70.22/       143.42/   
  2.Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110        48.19/2       42.01/5       90.20/3       69.13/       159.33/   
  3.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201        60.02/7       38.27/3       98.29/5       74.49/       173.18/   
  4.Adam Hájek               OB SK Zvole          ZVO9201        58.36/6       40.36/4       99.12/6       76.32/       175.44/   
  5.Lux Filip                TJ Sokol Kunvald     KUN9102        55.40/5       42.34/6       98.14/4       77.48/       176.02/   
  6.Pachnik Wojciech         UKS TUKAN IWINY      TUK8500        51.25/4       50.39/9      102.04/7       80.06/       182.10/   
  7.Zimmermann Tomáš         TJ Sokol Křemže      KRE9101        62.16/8       49.39/8      111.55/9      102.08/       214.03/   
  8.Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205        64.29/9       46.18/7      110.47/8      111.59/       222.46/   
   .Kovács Boldizsár         Q&Sz Orienteering Hu QSZ9101        48.40/3       37.05/2       85.45/2   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900        49.40/12      40.05/21      89.45/16           /             /   
  2.Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106        52.14/21      41.07/29      93.21/20           /             /   
  3.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610        52.36/23      42.52/36      95.28/23                             
  4.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604        58.56/41      41.32/30     100.28/33                             
  5.Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801        61.03/48      42.21/33     103.24/40                             
  6.Marcin Krasuski          Warsaw Heroes        WAR7200        64.29/53      44.16/43     108.45/47                             
  7.Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103        62.52/50      46.10/53     109.02/48                             
  8.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600        67.09/56      48.35/60     115.44/55                             
  9.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601        43.30/2       32.50/2       76.20/1       68.29/       144.49/   
 10.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306        45.13/3       33.20/3       78.33/2       68.07/       146.40/   
 11.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601        45.36/4       34.46/6       80.22/4       68.12/       148.34/   
 12.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700        48.34/10      31.31/1       80.05/3       69.47/       149.52/   
 13.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801        46.22/6       34.04/4       80.26/5       70.43/       151.09/   
 14.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309        43.21/1       40.55/28      84.16/6       68.07/       152.23/   
 15.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243        50.45/15      35.59/9       86.44/8       72.21/       159.05/   
 16.Henek Vladan             VSK MZLU Brno        VBM8002        46.05/5       39.47/19      85.52/7       73.59/       159.51/   
 17.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905        52.59/24      34.39/5       87.38/10      72.24/       160.02/   
 18.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100        52.25/22      35.51/8       88.16/12      74.08/       162.24/   
 19.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702        50.06/13      38.46/16      88.52/14      75.14/       164.06/   
 20.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203        48.53/11      38.32/14      87.25/9       78.21/       165.46/   
 21.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401        50.30/14      37.37/11      88.07/11      78.00/       166.07/   
 22.Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801        55.05/28      40.31/27      95.36/24      70.33/       166.09/   
 23.Bukovac Maroš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7605        56.31/32      39.29/18      96.00/25      70.12/       166.12/   
 24.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505        48.19/9       43.38/39      91.57/18      74.19/       166.16/   
 25.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508        51.27/17      40.06/22      91.33/17      76.48/       168.21/   
 26.Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201        51.39/19      37.17/10      88.56/15      80.14/       169.10/   
 27.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401        50.57/16      44.02/42      94.59/22      76.43/       171.42/   
 28.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610        53.27/25      38.31/13      91.58/19      81.39/       173.37/   
 29.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001        48.13/8       46.45/56      94.58/21      79.08/       174.06/   
 30.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503        57.59/38      41.54/32      99.53/31      76.12/       176.05/   
 31.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502        54.45/27      42.23/34      97.08/27      79.03/       176.11/   
 32.Zbranek Roman            Magnus orienteering  ASU8808        56.30/31      40.12/25      96.42/26      80.59/       177.41/   
 33.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105        57.06/34      45.39/49     102.45/39      77.20/       180.05/   
 34.Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211        60.00/45      40.11/24     100.11/32      80.13/       180.24/   
 35.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807        63.07/52      37.50/12     100.57/34      79.41/       180.38/   
 36.Ehl Jiří                 SK Žabovřesky Brno   ZBM7701        57.19/35      46.35/55     103.54/41      77.42/       181.36/   
 37.Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601        55.24/29      45.48/50     101.12/35      80.34/       181.46/   
 38.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002        59.04/43      40.09/23      99.13/30      83.40/       182.53/   
 39.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000        54.27/26      43.03/37      97.30/29      86.15/       183.45/   
 40.Sochor Jan               SKOB Baník Havířov   HAV8801        57.37/36      44.54/47     102.31/38      82.06/       184.37/   
 41.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301        60.49/47      44.20/44     105.09/44      88.13/       193.22/   
 42.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500        57.58/37      43.23/38     101.21/36      92.48/       194.09/   
 43.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502        64.38/54      45.55/51     110.33/52      83.58/       194.31/   
 44.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001        71.07/60      39.53/20     111.00/53      85.04/       196.04/   
 45.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302        58.06/39      51.30/68     109.36/51      87.27/       197.03/   
 46.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603        62.35/49      42.36/35     105.11/45      95.23/       200.34/   
 47.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502        59.59/44      41.33/31     101.32/37      99.37/       201.09/   
 48.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605        55.30/30      53.57/69     109.27/50      91.43/       201.10/   
 49.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704        58.11/40      46.28/54     104.39/42      97.15/       201.54/   
 50.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500        64.40/55      46.53/57     111.33/54      90.24/       201.57/   
 51.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505        51.33/18      45.38/48      97.11/28     105.26/       202.37/   
 52.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804        60.17/46      48.57/61     109.14/49      94.14/       203.28/   
 53.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301        80.56/64      44.52/46     125.48/60      90.03/       215.51/   
 54.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808        69.01/58      48.03/59     117.04/56     101.17/       218.21/   
 55.Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801        68.17/57      49.38/65     117.55/57     102.47/       220.42/   
 56.Vozda Vojtěch            Magnus orienteering  ASU9043        58.56/41      46.05/52     105.01/43     115.51/       220.52/   
 57.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701        70.17/59      51.05/67     121.22/59     105.11/       226.33/   
 58.Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703        77.31/63      49.32/62     127.03/61     101.28/       228.31/   
 59.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308        74.04/62      43.57/41     118.01/58     115.04/       233.05/   
 60.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004        89.04/66      62.08/72     151.12/63     117.42/       268.54/   
   .Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206    DISK     /        49.33/63  DISK     /        78.38/    DISK     /   
   .Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701    DISK     /        43.42/40  DISK     /        85.44/    DISK     /   
   .Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600    DISK     /        83.16/76  DISK     /    DISK-LIM./    DISK     /   
   .Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945    DISK     /             /    DISK     /                               
   .Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500    DISK     /        35.24/7   DISK     /        74.45/    DISK     /   
   .Sudre Frédéric           SK Chrast            CHT6701                  DISK     /    DISK     /                               
   .Borsci Eugeniu           Association Sportivn MLD7900             /        50.12/66           /    DISK     /    DISK     /   
   .Yabuta Takatoshi                              PLT0005    DISK     /        71.08/74  DISK     /                               
   .Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702    DISK     /        49.36/64  DISK     /        90.28/    DISK     /   
   .Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511        47.50/7       40.30/26      88.20/13  DISK     /    DISK     /   
   .Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610        81.30/65      58.03/71     139.33/62  DISK     /    DISK     /   
   .Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401        62.58/51      44.40/45     107.38/46  DISK     /    DISK     /   
   .Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501        51.45/20  DISK     /    DISK     /                               
   .Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605                      47.45/58           /                               
   .Kolář Radek              Ulita Broumov        BRU6901                      66.33/73           /       140.59/             /   
   .Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001                      39.14/17           /                               
   .Budín Aleš               neregistrovaní (unre XXX                          56.05/70           /                               
   .Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201                      51.53/75           /                               
   .Kubát Jan                OK 99 Hradec Králové PHK8902                      38.40/15           /                               
   .Komín David              SK Praga Praha       PGP7405        71.16/61           /             /                               
   .Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705        56.43/33                                                         
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602        46.04/1       37.37/4       83.41/2       62.51/       146.32/   
  2.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203        50.06/9       34.15/1       84.21/3       62.18/       146.39/   
  3.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045        46.28/3       34.35/2       81.03/1       66.56/       147.59/   
  4.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606        48.36/7       41.13/12      89.49/5       64.27/       154.16/   
  5.Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601        46.46/4       39.32/9       86.18/4       70.21/       156.39/   
  6.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535        54.59/20      38.58/5       93.57/9       66.07/       160.04/   
  7.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109        46.11/2       44.57/19      91.08/7       69.15/       160.23/   
  8.Koblížek Kamil           Magnus orienteering  ASU8001        56.32/22      42.19/15      98.51/19      61.47/       160.38/   
  9.Hašek Jakub              KOB Směr Kroměříž    SKM8012        52.09/11      44.22/17      96.31/15      64.19/       160.50/   
 10.Duben Jiří ml.           KOB Děčín            LDC8800        57.56/26      36.47/3       94.43/12      66.39/       161.22/   
 11.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100        50.26/10      40.01/11      90.27/6       71.04/       161.31/   
 12.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704        48.32/6       46.24/24      94.56/13      68.17/       163.13/   
 13.Jirka Michal             Sokol Ptení          PTE8403        56.55/23      39.07/6       96.02/14      68.57/       164.59/   
 14.Fátor Jan                Magnus orienteering  ASU7907        49.09/8       45.26/21      94.35/11      71.33/       166.08/   
 15.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7202        54.08/17      45.37/22      99.45/21      68.04/       167.49/   
 16.Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901        53.17/14      39.17/7       92.34/8       76.38/       169.12/   
 17.Duben Jan                KOB Děčín            LDC8501        52.33/12      44.46/18      97.19/16      71.59/       169.18/   
 18.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC8101        55.29/21      43.07/16      98.36/17      71.51/       170.27/   
 19.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV7730        53.08/13      48.20/25     101.28/22      69.38/       171.06/   
 20.Seitler Milan            Magnus orienteering  ASU9148        53.18/15      45.43/23      99.01/20      72.16/       171.17/   
 21.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001        57.17/24      41.20/13      98.37/18      74.11/       172.48/   
 22.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007        53.39/16      50.52/27     104.31/24      72.45/       177.16/   
 23.Čečka Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600        54.52/19      52.46/30     107.38/26      70.19/       177.57/   
 24.Suchý Matěj              Magnus orienteering  ASU8942        61.10/30      41.46/14     102.56/23      82.23/       185.19/   
 25.Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105        58.58/27      49.45/26     108.43/27      76.53/       185.36/   
 26.Charvát František        TJ Slavia Hradec Krá SHK7501        60.35/29      44.58/20     105.33/25      83.28/       189.01/   
 27.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001        59.27/28      53.55/33     113.22/28      90.20/       203.42/   
 28.Košák Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002        70.00/34      52.10/29     122.10/30      85.06/       207.16/   
 29.Hulec Jakub              TJ Kašperské Hory    KSH8401        98.41/41      39.18/8      137.59/36      77.07/       215.06/   
 30.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202        72.59/38      52.07/28     125.06/31     103.57/       229.03/   
 31.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201        72.22/36      56.23/35     128.45/33     102.06/       230.51/   
 32.Svoboda Petr             SKOB Zlín            TZL7937        67.55/33      62.59/37     130.54/35     107.46/       238.40/   
 33.Dosbaba Marek            OOB Třebíč           TTR8101        78.28/39      67.56/38     146.24/38     108.50/       255.14/   
 34.Svoboda Michal           SKOB Zlín            TZL8105        86.12/40      53.37/31     139.49/37     141.22/       281.11/   
 35.Juračka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU85XX       117.31/42      57.39/36     175.10/39     144.04/       319.14/   
   .Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849        54.27/18      39.34/10      94.01/10  DISK     /    DISK     /   
   .Pěček Vítězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104        57.26/25      72.41/39     130.07/34  DISK     /    DISK     /   
   .Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200        63.48/32      56.21/34     120.09/29  DISK     /    DISK     /   
   .Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602        72.23/37      53.51/32     126.14/32  DISK     /    DISK     /   
   .Parzewski Michal                                             61.52/31  DISK     /    DISK     /                               
   .Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301        48.04/5            /             /             /             /   
   .Roll Martin              ZŠ Albrechtice nad O ALB8402        70.43/35           /             /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101        44.54/1       32.30/1       77.24/1       68.34/       145.58/   
  2.Urválek Jiří             TJ Tesla Brno        TBM6107        46.29/2       34.52/2       81.21/2       72.45/       154.06/   
  3.Bogdan RYCERSKI          UKS Swietoszów       UKS7100        47.48/5       37.21/4       85.09/4       74.00/       159.09/   
  4.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503        47.38/3       36.56/3       84.34/3       76.55/       161.29/   
  5.Cych Piotr                                    PLT0001        48.22/6       41.42/6       90.04/5       72.39/       162.43/   
  6.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800        50.19/7       43.29/9       93.48/6       79.44/       173.32/   
  7.Kovács Gábor             Q&Sz Orienteering Hu QSZ6702        52.51/8       42.27/8       95.18/7       81.10/       176.28/   
  8.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801        47.46/4       53.39/19     101.25/8       80.57/       182.22/   
  9.Miháczi Zoltán           Tipo TKE, Hungary    TTE7300        57.00/11      44.37/10     101.37/9       81.51/       183.28/   
 10.Pachnik Dariusz          UKS TUKAN IWINY      TUK8501        56.58/10      45.45/12     102.43/11      83.01/       185.44/   
 11.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302        56.49/9       50.47/15     107.36/13      78.28/       186.04/   
 12.Drechsel Michael         USV TU DRESDEN       DE16500        67.12/17      44.57/11     112.09/14      84.35/       196.44/   
 13.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800        59.40/12      46.18/13     105.58/12      92.22/       198.20/   
 14.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702        67.41/18      51.27/17     119.08/16      92.36/       211.44/   
 15.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401        64.04/14      55.23/21     119.27/17      93.08/       212.35/   
 16.Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505        72.26/21      41.50/7      114.16/15     100.00/       214.16/   
 17.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301        65.49/15      62.59/24     128.48/21      87.58/       216.46/   
 18.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901        69.47/19      50.41/14     120.28/18     101.43/       222.11/   
 19.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201        71.45/20      51.50/18     123.35/19     100.46/       224.21/   
 20.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100        73.34/22      55.15/20     128.49/22      97.41/       226.30/   
 21.Marek Kůstka             OB Vizovice          VIC6400        76.21/23      51.17/16     127.38/20     103.09/       230.47/   
 22.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000        66.24/16      65.16/25     131.40/23     100.41/       232.21/   
 23.Bodino Franck            VSK Přírodověda - or PVP7104        78.34/24      70.52/27     149.26/24      95.47/       245.13/   
 24.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901        80.03/25      69.31/26     149.34/25     109.45/       259.19/   
   .Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601    DISK     /        59.55/23  DISK     /       103.38/    DISK     /   
   .Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401        62.36/13      39.31/5      102.07/10  DISK     /    DISK     /   
   .Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701       109.06/26      80.28/29     189.34/26  DISK-LIM./    DISK     /   
   .Švagr Zdeněk             SK Týniště nad Orlic TYN6801             /        88.27/30           /       117.49/             /   
   .Plocek Luboš             SOOB Spartak Rychnov SRK6601                      55.59/22           /                               
   .Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902                      78.23/28           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601        44.47/4       39.57/11      84.44/8                              
  2.Locker Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK7001        52.43/9       46.07/17      98.50/16                             
  3.Furucz Ján               Farmaceut Bratislava FBA7201        53.12/11      48.29/18     101.41/17                             
  4.Křivda Luděk             KOB Choceň           CHC6902        67.25/24      52.08/22     119.33/21                             
  5.Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200        43.46/2       30.57/1       74.43/2       61.58/       136.41/   
  6.Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503        38.44/1       35.47/5       74.31/1       64.57/       139.28/   
  7.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701        44.55/5       35.05/4       80.00/3       59.40/       139.40/   
  8.Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103        47.19/7       34.07/3       81.26/4       58.25/       139.51/   
  9.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001        44.07/3       37.40/9       81.47/6       58.09/       139.56/   
 10.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701        46.07/6       37.13/6       83.20/7       78.31/       161.51/   
 11.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500        47.50/8       33.53/2       81.43/5       81.41/       163.24/   
 12.Faggyas László           Tipo TKE, Hungary    TTE6604        54.35/13      37.18/7       91.53/10      76.47/       168.40/   
 13.Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201        53.08/10      37.36/8       90.44/9       83.18/       174.02/   
 14.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501        57.52/17      38.47/10      96.39/11      78.08/       174.47/   
 15.Pavel Cepek              neregistrovaní - Cep XCP7300        54.11/12      43.51/16      98.02/13      78.59/       177.01/   
 16.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802        57.25/16      41.12/14      98.37/14      79.07/       177.44/   
 17.Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701        56.39/15      40.33/13      97.12/12      81.45/       178.57/   
 18.Levý Tomáš               OOB Sokol Žamberk    ZAM6801        56.30/14      42.18/15      98.48/15      86.03/       184.51/   
 19.Kolář Zdeněk             Ulita Broumov        BRU7101        62.24/19      50.53/20     113.17/19      88.43/       202.00/   
 20.Humlíček René            TJ Průkopník Brno    UBM7101        64.59/20      51.40/21     116.39/20      89.00/       205.39/   
 21.Školník Jan              Ulita Broumov        BRU7301        65.59/23      71.11/26     137.10/24      84.43/       221.53/   
 22.ULBRYCH Mirosław         UKS Swietoszów       UKS7400        72.43/25      40.13/12     112.56/18     111.47/       224.43/   
 23.Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007        65.37/21      61.57/24     127.34/23     106.33/       234.07/   
 24.Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401        61.34/18      57.59/23     119.33/21     117.11/       236.44/   
   .Frömmel Miroslav         Ulita Broumov        BRU6902    DISK     /        71.04/25  DISK     /    DISK     /    DISK     /   
   .Staněk Mojmír            TJ Průkopník Brno    UBM6701        65.41/22  DISK     /    DISK     /       103.40/    DISK     /   
   .Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001                                                  65.21/             /   
   .Hruška Tomáš             Klub turistů a lyžař YBM6401             /        49.55/19           /        89.58/             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700        40.55/4       28.46/2       69.41/2       61.46/       131.27/   
  2.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302        39.10/2       30.33/4       69.43/3       64.45/       134.28/   
  3.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200        42.55/5       33.07/6       76.02/5       61.35/       137.37/   
  4.Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802        39.19/3       33.48/7       73.07/4       64.34/       137.41/   
  5.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801        47.26/10      29.35/3       77.01/6       62.52/       139.53/   
  6.Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321        48.43/13      30.34/5       79.17/7       66.30/       145.47/   
  7.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900        46.11/9       37.12/12      83.23/9       65.55/       149.18/   
  8.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404        44.28/6       39.10/15      83.38/10      68.42/       152.20/   
  9.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801        50.31/15      35.22/9       85.53/12      69.40/       155.33/   
 10.Nieke Hagen              USV TU DRESDEN       DE16300        48.05/11      34.50/8       82.55/8       72.54/       155.49/   
 11.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301        52.48/17      37.41/13      90.29/14      66.59/       157.28/   
 12.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301        55.20/20      35.23/10      90.43/15      66.46/       157.29/   
 13.Zbigniew Hornik          neregistrovaní (unre XXX5601        45.12/7       54.17/26      99.29/20      59.54/       159.23/   
 14.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801        48.40/12      39.34/16      88.14/13      71.48/       160.02/   
 15.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102        50.09/14      41.34/19      91.43/16      69.26/       161.09/   
 16.Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404        51.46/16      45.30/22      97.16/19      74.46/       172.02/   
 17.Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301        54.27/18      39.08/14      93.35/17      85.46/       179.21/   
 18.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401        59.02/21      45.45/23     104.47/23      78.55/       183.42/   
 19.Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601        62.59/23      41.41/20     104.40/22      79.05/       183.45/   
 20.Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404        62.03/22      52.14/25     114.17/25      77.32/       191.49/   
 21.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701        54.45/19      41.31/18      96.16/18     103.30/       199.46/   
 22.Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003        67.13/25      35.29/11     102.42/21      98.05/       200.47/   
 23.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803        64.58/24      44.14/21     109.12/24      92.18/       201.30/   
   .Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302        68.02/26      52.10/24     120.12/26  DISK     /    DISK     /   
   .Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301        45.52/8       39.37/17      85.29/11  DISK     /    DISK     /   
   .Němeček Jan              USK Praha            VSP6201        39.04/1       27.33/1       66.37/1   DISK     /    DISK     /   
   .Bazika Miroslav          OOB TJ Sokol Troja   TJP6401                      81.43/27           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401        34.16/1       26.12/1       60.28/1       47.29/       107.57/   
  2.Petr Hartman             Delaware Valley Orie DVO6200        43.09/4       32.03/4       75.12/2       47.28/       122.40/   
  3.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902        46.34/11      31.01/3       77.35/7       51.00/       128.35/   
  4.Ivan Drobník             neregistrovaní (unre XXX5600        45.07/8       32.22/5       77.29/6       51.21/       128.50/   
  5.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001        43.11/5       33.57/9       77.08/4       54.49/       131.57/   
  6.Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502        44.50/7       30.59/2       75.49/3       57.01/       132.50/   
  7.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301        42.32/2       34.48/11      77.20/5       56.10/       133.30/   
  8.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749        47.53/12      32.27/7       80.20/8       55.40/       136.00/   
  9.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002        44.09/6       42.36/18      86.45/14      52.24/       139.09/   
 10.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800        42.51/3       38.28/15      81.19/9       58.01/       139.20/   
 11.Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306        48.46/14      33.20/8       82.06/10      57.45/       139.51/   
 12.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401        46.27/10      37.25/14      83.52/12      58.18/       142.10/   
 13.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502        55.41/21      32.26/6       88.07/15      57.43/       145.50/   
 14.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801        51.52/17      37.17/13      89.09/16      57.15/       146.24/   
 15.Sysel Svatobor           OOB Třebíč           TTR6202        48.44/13      34.47/10      83.31/11      63.23/       146.54/   
 16.Melichar Igor            neregistrovaní (unre XXX6000        57.25/23      42.49/19     100.14/22      54.08/       154.22/   
 17.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801        49.03/15      40.22/17      89.25/17      65.29/       154.54/   
 18.Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201        62.14/25      36.45/12      98.59/19      57.27/       156.26/   
 19.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001        53.07/18      47.40/23     100.47/23      61.53/       162.40/   
 20.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206        54.58/20      43.48/20      98.46/18      64.43/       163.29/   
 21.Kolorenč Pavel           KOB Děčín            LDC5101        50.29/16      49.34/26     100.03/21      63.48/       163.51/   
 22.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403        66.19/27      48.51/24     115.10/25      53.32/       168.42/   
 23.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202        46.23/9       38.39/16      85.02/13      85.45/       170.47/   
 24.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC5601        63.50/26      49.01/25     112.51/24      69.00/       181.51/   
 25.Čermák Jiří              SK Praga Praha       PGP5600        80.16/28      45.13/21     125.29/26      78.47/       204.16/   
   .Ota Müller               neregistrovaní (unre XXX5900        54.04/19      45.44/22      99.48/20  DISK     /    DISK     /   
   .Hanč Pavel               OOS TJ Spartak Vrchl VRL5601             /        62.13/27           /                               
   .Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503        56.21/22                                                         
   .Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB6000        58.57/24           /             /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101        32.45/1       28.12/2       60.57/1       42.43/       103.40/   
  2.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101        36.48/7       26.18/1       63.06/2       43.47/       106.53/   
  3.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801        36.03/4       37.38/16      73.41/8       43.27/       117.08/   
  4.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702        39.08/8       30.58/4       70.06/5       47.07/       117.13/   
  5.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201        35.25/3       33.30/10      68.55/4       51.24/       120.19/   
  6.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201        39.56/9       32.23/7       72.19/7       48.19/       120.38/   
  7.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401        36.16/5       29.16/3       65.32/3       55.10/       120.42/   
  8.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902        35.19/2       40.28/20      75.47/12      46.12/       121.59/   
  9.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601        45.25/19      37.45/17      83.10/16      42.45/       125.55/   
 10.Bartkowiak Edward        "Grunwald" Poznan    POL4800        44.32/16      34.39/12      79.11/14      47.06/       126.17/   
 11.Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401        44.38/17      31.02/5       75.40/11      51.17/       126.57/   
 12.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600        41.42/11      33.21/8       75.03/9       51.59/       127.02/   
 13.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001        41.54/13      33.35/11      75.29/10      52.51/       128.20/   
 14.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001        40.18/10      31.05/6       71.23/6       57.21/       128.44/   
 15.Doležal Patr             SK Týniště nad Orlic TYN5401        41.44/12      36.36/15      78.20/13      56.40/       135.00/   
 16.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600        44.51/18      37.57/19      82.48/15      54.47/       137.35/   
 17.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900        42.47/14      42.11/23      84.58/17      53.32/       138.30/   
 18.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000        53.41/23      33.27/9       87.08/19      52.54/       140.02/   
 19.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900        51.27/21      35.44/14      87.11/20      52.53/       140.04/   
 20.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501        52.55/22      35.17/13      88.12/21      51.54/       140.06/   
 21.Sláma Dušan              TJ Tesla Brno        TBM4730        43.49/15      41.29/22      85.18/18      60.50/       146.08/   
 22.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301        46.37/20      51.05/26      97.42/23      55.17/       152.59/   
 23.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802        57.03/24      37.47/18      94.50/22      65.27/       160.17/   
 24.Schling Jaromír          OK Jihlava           SJI4643        61.26/26      43.35/24     105.01/24      62.42/       167.43/   
 25.Bogulak Adam             PAULINUM Jelenia Gor PJG5200        65.02/27      48.07/25     113.09/25      60.22/       173.31/   
 26.Beňo Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301        60.38/25      54.42/27     115.20/26      60.29/       175.49/   
   .Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601    DISK     /        41.10/21  DISK     /        69.54/    DISK     /   
   .Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900        36.19/6   DISK     /    DISK     /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403        34.21/5       27.32/1       61.53/2       39.53/       101.46/   
  2.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701        32.01/3       29.55/3       61.56/3       41.41/       103.37/   
  3.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800        30.53/2       32.16/7       63.09/4       42.54/       106.03/   
  4.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501        34.31/6       31.10/5       65.41/6       43.58/       109.39/   
  5.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401        29.53/1       29.33/2       59.26/1       51.43/       111.09/   
  6.Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800        39.00/7       30.32/4       69.32/7       45.59/       115.31/   
  7.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401        33.18/4       31.43/6       65.01/5       62.18/       127.19/   
  8.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701        49.39/10      38.37/10      88.16/10      44.45/       133.01/   
  9.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800        40.36/8       37.39/9       78.15/8       65.47/       144.02/   
 10.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600        51.00/12      36.41/8       87.41/9       58.28/       146.09/   
 11.Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701        50.55/11      41.25/11      92.20/11      55.37/       147.57/   
 12.Laszlo,Lazar             Budapest             PSE4800        51.38/13      42.43/13      94.21/12      70.52/       165.13/   
 13.Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701        46.17/9       48.06/14      94.23/13      78.02/       172.25/   
 14.Novotný Jan              TJ Průkopník Brno    UBM4401        73.29/15      53.48/15     127.17/15      96.07/       223.24/   
   .Dvořák Jaromír           SK Praga Praha       PGP4601        54.57/14      42.20/12      97.17/14  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401        23.46/1       20.05/1       43.51/1       33.29/        77.20/   
  2.Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400        38.32/10      41.59/17      80.31/15           /             /   
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401        23.55/2       23.57/3       47.52/2       32.44/        80.36/   
  4.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201        27.27/4       23.16/2       50.43/3       30.02/        80.45/   
  5.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300        26.20/3       29.51/7       56.11/4       45.34/       101.45/   
  6.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201        32.23/5       27.15/5       59.38/5       42.35/       102.13/   
  7.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700        41.34/14      25.17/4       66.51/7       37.47/       104.38/   
  8.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101        35.46/9       31.46/8       67.32/8       37.46/       105.18/   
  9.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201        32.34/6       32.00/10      64.34/6       45.21/       109.55/   
 10.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301        40.45/13      27.38/6       68.23/9       46.07/       114.30/   
 11.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201        34.16/8       38.40/15      72.56/10      44.44/       117.40/   
 12.Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401        33.15/7       41.00/16      74.15/11      46.14/       120.29/   
 13.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138        39.42/11      35.56/12      75.38/12      46.03/       121.41/   
 14.Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002        43.59/15      34.33/11      78.32/13      45.38/       124.10/   
 15.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901        48.31/17      31.57/9       80.28/14      43.58/       124.26/   
 16.Štindl Vladislav         TJ Sokol Křemže      KRE3701        54.53/19      36.46/13      91.39/17      46.46/       138.25/   
 17.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200        52.58/18      38.26/14      91.24/16      55.28/       146.52/   
 18.Chloupek Radek           SK Slavia Praha      SLP4001        61.54/20      47.33/19     109.27/18      72.59/       182.26/   
   .Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601        48.14/16  DISK     /    DISK     /        32.16/    DISK     /   
   .Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100        39.55/12  DISK     /    DISK     /        35.22/    DISK     /   
   .Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400                      46.46/18           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200        19.07/1       17.33/1       36.40/1       16.22/        53.02/   
  2.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151        27.32/13      27.33/8       55.05/9                              
  3.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151        23.38/3       21.40/2       45.18/2       23.12/        68.30/   
  4.Javůrek Emil+Tomáš       neregistrovaní - Jav XXJ0000        23.56/4       27.05/6       51.01/4       22.16/        73.17/   
  5.Daniel Locker            SOOB Spartak Rychnov SRK0204        42.03/30      31.44/20      73.47/24                             
  6.Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151        26.02/9       25.07/4       51.09/5       24.00/        75.09/   
  7.Barbora Kůstková         OB Vizovice          VIC0250        31.15/22      44.18/35      75.33/26           /             /   
  8.Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP0300        25.12/7       25.02/3       50.14/3       28.49/        79.03/   
  9.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004        30.09/20      29.22/12      59.31/14      21.53/        81.24/   
 10.Darmopil Ondřej          TJ Průkopník Brno    UBM0101        25.12/7       28.58/10      54.10/8       28.57/        83.07/   
 11.Richtrová Kamila         SK OK 24 Praha       OKP0450        24.22/5       27.24/7       51.46/6       32.32/        84.18/   
 12.Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501        26.17/10      33.00/24      59.17/13      26.11/        85.28/   
 13.Vondra Tomáš             VŠTJ Stavební fakult FSP0500        49.59/38      37.17/31      87.16/29           /             /   
 14.Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200        30.32/21      30.01/14      60.33/16      28.37/        89.10/   
 15.Humlíčková Martina       TJ Průkopník Brno    UBM0151        24.23/6       31.53/21      56.16/10      34.07/        90.23/   
 16.Hubáček Filip            TJ Průkopník Brno    UBM9901        27.08/12      30.35/16      57.43/12      33.10/        90.53/   
 17.Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451        29.59/19      34.04/28      64.03/19      28.56/        92.59/   
 18.Lucie Tryznová           OOS TJ Spartak Vrchl VRL0000        20.31/2       31.55/22      52.26/7       41.43/        94.09/   
 19.Pulec Matěj              VSK MZLU Brno        VBM0001        29.16/16      32.54/23      62.10/18      35.15/        97.25/   
 20.Suková Hana              SKP Žďár nad Sázavou PZR0252        27.05/11      33.35/26      60.40/17      36.46/        97.26/   
 21.Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200        29.06/15      30.56/18      60.02/15      39.19/        99.21/   
 22.Šárka Odstrčilová        neregistrovaní - Ods XOD0251        27.47/14      29.24/13      57.11/11      43.58/       101.09/   
 23.Linda Fikar Stránská     neregistrovaní - Fik XFI0650        38.20/25      34.18/29      72.38/22      30.10/       102.48/   
 24.Jan Sýkora               neregistrovaní - Sýk XSY0200        42.19/31      28.51/9       71.10/20      36.19/       107.29/   
 25.Suková Kateřina          SKP Žďár nad Sázavou PZR9952        40.10/28      33.36/27      73.46/23      36.41/       110.27/   
 26.Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0201        34.32/24      39.22/32      73.54/25      38.36/       112.30/   
 27.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101        38.35/27      33.10/25      71.45/21      46.23/       118.08/   
 28.Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501        47.33/35      30.36/17      78.09/28      40.55/       119.04/   
 29.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301        33.49/23      43.18/34      77.07/27      56.52/       133.59/   
 30.Matušincová Anna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0250        45.28/33      41.48/33      87.16/29      51.06/       138.22/   
 31.Hraběta Jan              KOB Děčín            LDC0000        69.45/39      65.12/37     134.57/31      85.14/       220.11/   
   .Čivrný Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU0501    DISK     /        36.53/30  DISK     /        35.09/    DISK     /   
   .Hubáček Lukáš            TJ Průkopník Brno    UBM0201             /        31.30/19           /        18.50/             /   
   .Jedlinská Michalka       OOB Vamberk          VAM0451                      26.50/5            /                               
   .Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102                      29.01/11           /                               
   .Brachtl Šimon            OB SK Zvole          ZVO0103                      30.34/15           /                               
   .Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM                          58.12/36           /        57.29/             /   
   .Kopecká Martina          OK 99 Hradec Králové PHK__00        43.05/32           /             /        46.16/             /   
   .Schröterová Adéla        OK Harcov            HAR0550        38.20/25           /             /             /             /   
   .Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050        49.21/36           /             /       148.33/             /   
   .Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551        49.30/37           /             /             /             /   
   .Halma Dominik            KOB Směr Kroměříž    SKM0401        29.37/17                                  34.32/             /   
   .Dvořáček Jakub           OOB Třebíč           TTR0302        40.40/29                                                         
   .Rychlá Kája              TJ Loko Krnov        KRN0750        29.50/18           /             /        35.15/             /   
   .Král Adam                SK Chotěboř          CTB0501        46.55/34           /             /        45.19/             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P3                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552        46.25/16      33.28/8       79.53/11                             
  2.Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6552        36.45/7       23.33/1       60.18/1       25.07/        85.25/   
  3.Vondrák Jiří             Lokomotiva Trutnov   LTU9202        21.22/1       53.27/25      74.49/8       20.24/        95.13/   
  4.Havlíček Ivo             Sokol Kostelec n. Č. KNC5800        34.14/5       34.33/10      68.47/4       32.10/       100.57/   
  5.Vondrová Jitka           VŠTJ Stavební fakult FSP8052        56.02/25      46.04/20     102.06/18                             
  6.Bolehovská Iva           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7554        34.04/4       35.02/13      69.06/5       34.32/       103.38/   
  7.Mutinská Daniela         SK Hlinsko           HVC9351        33.48/3       32.56/7       66.44/3       37.15/       103.59/   
  8.Hrabětová Helena         KOB Děčín            LDC7750        37.14/9       38.43/16      75.57/9       28.12/       104.09/   
  9.Vendula Šubrtová         MLOK Mariánské Lázně MLA7900        37.46/10      31.28/6       69.14/6       36.04/       105.18/   
 10.Hrušková Kristýna        Klub turistů a lyžař YBM9152        38.52/11      31.19/5       70.11/7       35.33/       105.44/   
 11.Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152        35.08/6       30.48/4       65.56/2       44.11/       110.07/   
 12.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK            48.06/19      44.15/19      92.21/16      25.43/       118.04/   
 13.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK            45.10/15      34.51/12      80.01/12      40.23/       120.24/   
 14.Vávra Evžen              SKOB Zlín            TZL7649        49.03/21      33.42/9       82.45/13      37.50/       120.35/   
 15.Mutinská Ivana           SK Hlinsko           HVC9151        37.01/8       49.11/22      86.12/14      35.27/       121.39/   
 16.Dvorská Arina            KOB Směr Kroměříž    SKM            43.03/13      34.50/11      77.53/10      50.53/       128.46/   
 17.Vlková Soňa              KOB Děčín            LDC6251        47.13/18      40.39/18      87.52/15      50.35/       138.27/   
 18.Swiatkowska Bogumila     PAULINUM Jelenia Gor PJG8050        48.36/20      36.12/15      98.48/17      43.21/       142.09/   
 19.Kaczmarska Agnieszka     občanské sdružení at AVA            69.11/27      47.45/21     116.56/20      47.03/       163.59/   
 20.Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250        55.53/24      56.38/28     112.31/19      55.23/       167.54/   
 21.Klechová Karolína        SK při gymnáziu OOB  VRB            74.13/28      96.01/32     170.14/25                             
 22.Humlíčková Jana          TJ Průkopník Brno    UBM7351        86.09/31      69.04/30     155.13/22      46.56/       202.09/   
 23.Tamara Kůstková          OB Vizovice          VIC6850        82.57/30      52.30/24     135.27/21      77.24/       212.51/   
 24.Staňková Jana            TJ Průkopník Brno    UBM9451        82.50/29      82.19/31     165.09/23      76.45/       241.54/   
 25.Staňková Martina         TJ Průkopník Brno    UBM6751       108.51/32      56.33/27     165.24/24      76.46/       242.10/   
 MS.Pavlíková Klára          OB Rozmarýn Litoměři DLT                     MS   36.41/33 MS        /   MS   29.19/   MS        /   
   .Linda Fikar Stránská     neregistrovaní - Fik XFI7650                      39.34/17           /    DISK     /    DISK     /   
   .Husová Eva               občanské sdružení at AVA                          36.09/14  DISK     /                               
   .Hájková Soňa             OB SK Zvole          ZVO6951    DISK     /        29.56/2   DISK     /        33.36/    DISK     /   
   .Kurowská Petra           TJ Průkopník Brno    UBM6651             /        60.35/29           /        61.58/             /   
   .Husa Karel               občanské sdružení at AVA            47.00/17                                                         
   .Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM                          30.40/3            /                               
   .Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850                                                  45.29/             /   
   .Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007                      52.11/23           /        48.32/             /   
   .Uždil Miloš              Ulita Broumov        BRU9001                      53.35/26           /                               
   .Maňásková Dáša           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY7902                                                  52.08/             /   
   .Gruner Jiří              Ulita Broumov        BRU7201        52.03/23                                                         
   .Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001        25.27/2            /             /                               
   .Šváb Pavel               Ulita Broumov        BRU6701        43.30/14                                                         
   .Vlachová Alena           VSK VŠB TU Ostrava   VOV7850        40.42/12                                                         
   .Kašpar Jan               TJ Start Náchod      SNA            49.44/22                                                         
   .Švábová Michaela         Ulita Broumov        BRU6851        56.59/26                                                         
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P5                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hostaš Jiří              SKOB Ostrava         MOV8803        41.11/4       36.33/2       77.44/3                              
  2.Hostaš Jindřich          SKOB Ostrava         MOV5901        45.29/7       47.11/8       92.40/5                              
  3.Hostašová Jana           SKOB Ostrava         MOV8552        49.33/9       46.39/7       96.12/7                              
  4.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400        37.55/3       37.32/3       75.27/1       49.35/       125.02/   
  5.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200        37.40/2       39.56/5       77.36/2       50.45/       128.21/   
  6.Dana Tomíčková           neregistrovaní - Tom XTO8050        74.00/15      33.58/1      107.58/8       45.23/       153.21/   
  7.Oldřich Tomíček          neregistrovaní - Tom XTO8300        55.03/13      38.36/4       93.39/6       63.11/       156.50/   
  8.Hana Odstrčilová         neregistrovaní - Ods XOD7550        48.01/8       60.43/11     108.44/9       93.30/       202.14/   
  9.Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450        84.56/16      88.27/13     173.23/10     115.22/       288.45/   
   .Pavel Bozděch            neregistrovaní (unre XXX8200        41.27/6       44.05/6       85.32/4   DISK     /    DISK     /   
   .Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450        68.40/14  DISK     /    DISK     /       117.48/    DISK     /   
   .Ales Fikar               neregistrovaní - Fik XFI7100                      50.12/9            /       121.44/             /   
   .Šinkorová Lenka          VŠSK MFF UK Praha    MFP                          91.33/15           /                               
   .Kopecký Robin            občanské sdružení at AVA                 /        58.40/10           /                               
   .Husa Karel               občanské sdružení at AVA                          65.24/12           /                               
   .Kocmanová Alžběta        TJ Slovan Luhačovice LCE7951                           /             /       122.51/             /   
   .Šimko Mário              TJ Slovan Luhačovice LCE                          89.55/14           /       103.06/             /   
   .Viková Vendy             SK Studenec          STH8951        51.01/10                                                         
   .Doležalová Marie         SK Týniště nad Orlic TYN8651        53.08/12                                                         
   .Válek Martin             občanské sdružení at AVA            51.17/11                                  56.27/             /   
   .Ducháčková Katka         SK Studenec          STH9354        41.17/5                                                          
   .Jan Sýkora               neregistrovaní - Sýk XSY7800        33.45/1            /             /