Startovka oddílů                                                                       4.7.2007 10:30:56
                                            ADVANTA Cup 1.E
===ČSOB-DOB====================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: 000 - Braunschweiger MTV                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Napp Silke               000        6034    D35B    26.00         1.00  27.00   0.00  360,00Kč
  2     2 Napp Christoph           000        1882    H35B    17.00        59.00  52.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00      300.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
ubytování 
         2
    300.00
 
 
Startovka oddílu: 001 - Holbaek Orienteringsclub                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     3 Freja Lehmann Jensen     001      239903    HDR     66.00        19.00  11.00   0.00  180,00Kč
  2     4 Nicolai Schou            001      239951    H10     14.00        32.00   2.00   0.00  180,00Kč
  3     5 Alexander Schou          001      239952    H12     55.00        15.00  51.00   0.00  180,00Kč
  4     6 Sebastian Schou          001      239950    H12     31.00        21.00  47.00   0.00  180,00Kč
  5     7 Christopher Schou        001      239904    H16     55.00        68.00  43.00   0.00  360,00Kč
  6     8 Kasper Jensen            001      351371    H16     59.00        72.00  37.00   0.00  360,00Kč
  7     9 Eitan Horesh             001      501269    H21A    56.00        25.00  66.00   0.00  360,00Kč
  8    10 Christian Toft           001      239905    H21B    27.00        42.00  29.00   0.00  360,00Kč
  9    11 Per Schou                001      341086    H35A    45.00        84.00   1.00   0.00  360,00Kč
 10    12 Henrik Nielsen           001      407157    H45A    31.00        12.00  22.00   0.00  360,00Kč
 11    13 Ole Galle                001      407168    H45A    21.00        28.00   6.00   0.00  360,00Kč
 12    14 Bill Lehmann Jensen      001      249358    H45B     8.00         6.00  26.00   0.00  360,00Kč
 13    15 Jannie Nielsen           001      407156    D35B    22.00        33.00  29.00   0.00  360,00Kč
 14    16 Susan Lehmann Jensen     001      249368    D35B    32.00        43.00  13.00   0.00  360,00Kč
 15    17 Anne Mette El-Azem       001      407167    D45     34.00        13.00  23.00   0.00  360,00Kč
 16    18 Nina Henriksen           001      239953    D35A    67.00         2.00  55.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5040.00        0.00        0.00        0.00     5040.00        0.00    -5040.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: ALB - ZŠ Albrechtice nad Orlicí                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    19 Roll Martin              ALB8402    7207    H21B    11.00        28.00  23.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00      150.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    20 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H55     49.00       104.00   1.00   0.00  180,00Kč
  2   340  Patočka Petr            BBM6300  331476    H21B     5.00         0.00  41.00         480,00Kč
  3    21 Ptáček Pavel             BBM6508   53271    H21A     8.00        31.00  14.00   0.00  360,00Kč
  4    22 Peřinková Irena          BBM6550  331257    D35B    40.00        11.00  47.00   0.00  360,00Kč
  5   270 Lebar Daniel             BBM7400  406893    H21A    16.00        53.00  60.00   0.00  360,00Kč
  6    23 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H12     58.00         5.00  45.00   0.00  180,00Kč
  7    24 Ptáček Pavel             BBM9600  301292    H12     34.00         1.00  49.00   0.00  180,00Kč
  8    25 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    H10     11.00        34.00  10.00   0.00  180,00Kč
  9    26 Ptáček Patrik            BBM9800  331466    H10     32.00        48.00  18.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2460.00        0.00        0.00        0.00     2460.00        0.00    -2460.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    28 Sikora Miroslav          BOV4802   52171    H55     57.00       106.00  15.00   0.00  180,00Kč
  2    27 Sikorová Marie           BOV4852   52178    D55     52.00        62.00   5.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   268 Kolek Petr               CET7501   53775    H21A    24.00        43.00  36.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00      150.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    29 Waldová Lucie            DKP8154    9785    D21A    78.00        60.00  21.00   0.00  360,00Kč
  2    30 Hejzlar Štěpán           DKP8609   53728    H21A    64.00        63.00  22.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00      150.00        0.00      870.00        0.00     -870.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    31 Janda Martin             DOB8002    7231    H21A                  1.00   0.00         180,00Kč
  2    32 Labašová Katarína        DOB8351   51338    D21A                         1.00          90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    35 Poborský Petr            EKP7500  232116    H21B    37.00         8.00  49.00   0.00  360,00Kč
  2    34 Sedláčková Martina       EKP7959   53816    D21A    56.00        54.00  39.00   0.00  360,00Kč
  3    33 Rančáková Barbora        EKP8153  301189    D21A    46.00        50.00  19.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00      300.00        0.00     1380.00        0.00    -1380.00
 
ubytování 
         2
    300.00
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    37 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H55     59.00       100.00  39.00   0.00  180,00Kč
  2    36 Podhorská Věra           FJI5252  232900    D55     70.00        74.00   3.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    42 Vondra Tomáš             FSP0600   51865    HDR     21.00         5.00   3.00   0.00  180,00Kč
  2   381  Čadil Jan               FSP4300   53267    H55     85.00       108.00  41.00   2.00  180,00Kč
  3    39 Žáček Martin             FSP6803  207810    H21B    29.00        14.00  71.00   0.00  360,00Kč
  4    40 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21A    22.00        55.00  64.00   0.00  360,00Kč
  5    41 Vondrová Jitka           FSP8050  303910    P1      29.00        39.00                 90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1170.00        0.00      150.00        0.00     1320.00        0.00    -1320.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    43 Martan Jiří              HAR7301    8129    H21A    34.00        19.00  56.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: HVC - SK Hlinsko                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    45 Mutinská Zdenka          HVC6453   51751    D35B    48.00         9.00   5.00   0.00  360,00Kč
  2    46 Mutinský Viktor          HVC6503   51752    H35B    21.00        61.00  58.00   0.00  360,00Kč
  3    44 Mutinská Daniela         HVC9351     131    D14     20.00        25.00  11.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    49 Horčíková Marie          CHA4350    8151    D55     56.00        64.00  13.00   0.00  180,00Kč
  2    47 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H55     81.00        74.00   7.00   0.00  180,00Kč
  3    48 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D45     26.00        31.00  21.00   0.00  360,00Kč
  4   297 Hlubučková Dominika      CHA7750    5177    D21A    74.00        58.00  27.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00      150.00        0.00     1230.00        0.00    -1230.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    50 Švadlena Michal          CHC0101    9553    HDR      1.00         3.00  23.00   0.00  180,00Kč
  2    56 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H55     63.00       102.00   5.00   0.00  180,00Kč
  3    55 Křivda Ivan              CHC6701    9552    H35B     3.00        55.00  50.00   0.00  360,00Kč
  4    58 Švadlenová Ivana         CHC7151    9556    D35A    53.00         6.00  51.00   0.00  360,00Kč
  5    57 Křivdová Lenka           CHC7251    9551    D35A    59.00        26.00  31.00   0.00  360,00Kč
  6    54 Švadlena Pavel           CHC7502    9555    H21A    40.00        21.00  34.00   0.00  360,00Kč
  7   317 Korbelová Petra          CHC7653            D21B    21.00         9.00  40.00         360,00Kč
  8   338 Korbel Michal            CHC7703    9550    H21B    19.00        22.00  65.00         360,00Kč
  9    53 Sháněl Jan               CHC9402    9574    H14     35.00         8.00   7.00   0.00  180,00Kč
 10    52 Křivda Martin            CHC9501    9570    H12     43.00        17.00  43.00   0.00  180,00Kč
 11    51 Křivda Tomáš             CHC9901    9569    H10      5.00        44.00  12.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3060.00        0.00        0.00        0.00     3060.00        0.00    -3060.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    62 Malý Evženek             JIL0301   53224    HDR     51.00         9.00  17.00   0.00  180,00Kč
  2    61 Malý Evžen               JIL6102    9070    H45A    37.00         2.00   0.00   0.00  360,00Kč
  3   269 Pičmanová Jana           JIL6352  405964    D35B     4.00        45.00  51.00   0.00  360,00Kč
  4    60 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21A    50.00        15.00  12.00   0.00  360,00Kč
  5    59 Hrobařová Lenka          JIL7754    9482    D21A    60.00        70.00   3.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1620.00        0.00      300.00        0.00     1920.00        0.00    -1920.00
 
ubytování 
         2
    300.00
 
 
Startovka oddílu: JZL - TJ Jižní svahy Zlín                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    64 Kundratová Lucie         JZL0051  218974    D10     10.00         0.00  26.00   0.00  180,00Kč
  2    65 Kundrata Jan             JZL0201  218975    HDR     46.00        13.00   1.00   0.00  180,00Kč
  3    63 Kundratová Jana          JZL7351  218973    D21B    25.00        17.00  44.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   353 Stormer Emil             KAM0000  218798    HDR                  25.00  19.00   0.00  135,00Kč
  2   333 Stormer Leif             KAM6701  218970    H21A                 75.00  72.00   0.00  270,00Kč
  3   319 Stormer Lucie            KAM6750  218969    D35A                 12.00  35.00   0.00  270,00Kč
  4   309 Škvorová Barbora         KAM9150  301336    D16                  18.00  13.00   0.00  270,00Kč
  5   307 Stormer Julie            KAM9352  218856    D14                  29.00   1.00   0.00  135,00Kč
  6   326 Stormer Oskar            KAM9602  211436    H12                   7.00  31.00   0.00  135,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1215.00        0.00        0.00        0.00     1215.00        0.00    -1215.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    66 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    H65     60.00        15.00  16.00   0.00  180,00Kč
  2    67 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H65     68.00        23.00   8.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   354 Otruba František         KON       53588    HDR     36.00        15.00   7.00         180,00Kč
  2    68 Smičková Eva             KON5887   52412    D45     46.00        11.00   3.00   0.00  360,00Kč
  3    69 Grepl Ladislav           KON6111    8902    H45A     7.00        34.00  28.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00      300.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
 
ubytování 
         2
    300.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    71 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45A    13.00        32.00  32.00   0.00  360,00Kč
  2    74 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D35B    14.00        31.00  31.00   0.00  360,00Kč
  3    73 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D35A    55.00         8.00  47.00   0.00  360,00Kč
  4    72 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21B    25.00        54.00  25.00   0.00  360,00Kč
  5    75 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21B    15.00         1.00  38.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00        0.00        0.00     1800.00        0.00    -1800.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   356 Smrček Petr              KSU                P1      31.00        43.00  66.00         180,00Kč
  2   357 Smrčková Věra            KSU                P1      37.00        31.00  52.00         180,00Kč
  3    81 Pavlík Radek             KSU6849  229388    H35A    49.00        80.00   7.00   0.00  360,00Kč
  4    80 Alešová Bohumila         KSU7699    8875    D21B     9.00        15.00  50.00   0.00  360,00Kč
  5    79 Fátor Jan                KSU7907    9132    H21B    41.00         2.00  43.00   0.00  360,00Kč
  6    78 Vozdová Klára            KSU8964  515189    D18     63.00        60.00  30.00   0.00  360,00Kč
  7    77 Vozda Vojtěch            KSU9043  515150    H18      0.00        85.00  66.00   0.00  360,00Kč
  8    76 Smrčková Dominika        KSU9799            D10      7.00         8.00  28.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2340.00        0.00      900.00        0.00     3240.00        0.00    -3240.00
 
ubytování 
         6
    900.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   281 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H55     65.00        94.00   9.00   0.00  180,00Kč
  2    82 Dudík Petr               LBE5500  303905    H45A    27.00        22.00  10.00   0.00  360,00Kč
  3    83 Dudíková Hana            LBE5550  411766    D45     44.00        29.00  27.00   0.00  360,00Kč
  4   280 Hamáčková Kristina       LBE8850   52973    D21A    68.00        68.00   7.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1260.00        0.00        0.00        0.00     1260.00        0.00    -1260.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva-Ingstav Brno               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    86 Salajková Věra           LBM5558   52058    D45     52.00        15.00  15.00   0.00  360,00Kč
  2    84 Matyáš Petr              LBM6110   52080    H45B    18.00        24.00  10.00   0.00  360,00Kč
  3    85 Matyášová Lenka          LBM6460   52093    D35B    18.00        29.00  43.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00      450.00        0.00     1530.00        0.00    -1530.00
 
ubytování 
         3
    450.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    88 Vlažný Jan               LCE8901   52707    H21A     2.00         9.00  58.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    95 Kolorenč Pavel           LDC5101    8342    H45B    26.00        12.00  12.00   0.00  360,00Kč
  2    91 Duben Jiří               LDC5601    8339    H45B    20.00         0.00   6.00   0.00  360,00Kč
  3    97 Vlk Josef                LDC5801    8336    H45B    30.00         8.00  20.00   0.00  360,00Kč
  4    89 Dubnová Lenka            LDC6651  232347    D35B    28.00        19.00  15.00   0.00  360,00Kč
  5    93 Duben Jiří               LDC8101  515463    H21B    51.00        32.00  37.00   0.00  360,00Kč
  6    94 Duben Jan                LDC8501  416132    H21B    17.00         6.00  73.00   0.00  360,00Kč
  7    96 Kolorenč Pavel           LDC8601  416230    H21B    45.00        16.00  57.00   0.00  360,00Kč
  8    92 Duben Jiří               LDC8800    8349    H21B     9.00        36.00  61.00   0.00  360,00Kč
  9    90 Dubnová Kateřina         LDC9101  416134    D16     80.00        26.00   3.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3240.00        0.00     1350.00        0.00     4590.00        0.00    -4590.00
 
ubytování 
         9
   1350.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   316 Jedličková Renata        LPM7854   51478    D21B    11.00        25.00          0.00  270,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   113 Roudný Václav            LPU0001  232601    H10     29.00        46.00   0.00   0.00  180,00Kč
  2   112 Roudný Martin            LPU0002  232602    H10     23.00        36.00   6.00   0.00  180,00Kč
  3    98 Třasák Milan             LPU5206    9257    H55     47.00        80.00  19.00   0.00  180,00Kč
  4   108 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H45B     6.00        16.00   4.00   0.00  360,00Kč
  5   107 Klimplová Alena          LPU5551    9202    D45     42.00         5.00  19.00   0.00  360,00Kč
  6   328 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D45     32.00        23.00   5.00   0.00  360,00Kč
  7   104 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H45B    14.00        22.00  24.00   0.00  360,00Kč
  8   103 Víchová Ladislava        LPU5851    9211    D45     38.00         9.00   9.00   0.00  360,00Kč
  9   347 Miroslav Novotný         LPU5905  301183    H45A     3.00        16.00  24.00   0.00  360,00Kč
 10   110 Knapová Iva              LPU6052    9316    D35A    47.00        10.00  43.00   0.00  360,00Kč
 11    99 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H21A    66.00        59.00  62.00   0.00  360,00Kč
 12   100 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D35A    69.00        14.00  39.00   0.00  360,00Kč
 13   106 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21A    44.00        73.00  10.00   0.00  360,00Kč
 14   105 Zitka Adam               LPU8402    9241    H21A    26.00         7.00  18.00   0.00  360,00Kč
 15   111 Krčál Jaroslav           LPU8407    9275    H21B    47.00        38.00  53.00   0.00  360,00Kč
 16   109 Knapová Lenka            LPU9351   51105    D14     15.00        33.00   3.00   0.00  180,00Kč
 17   101 Kaplan Jan               LPU9409  219206    H14     39.00        10.00  11.00   0.00  180,00Kč
 18   102 Kaplan Martin            LPU9609  224873    H12     40.00        13.00  41.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5400.00        0.00      300.00        0.00     5700.00        0.00    -5700.00
 
ubytování 
         2
    300.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   119 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    D35B    20.00        15.00  19.00   0.00  360,00Kč
  2   118 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H35B     9.00        69.00  60.00   0.00  360,00Kč
  3   121 Grundmann Jan            LTU6601  416286    H35B    13.00        53.00  68.00   0.00  360,00Kč
  4   117 Killar Marek             LTU6801  301646    H35A    67.00        60.00   3.00   0.00  360,00Kč
  5   120 Grundmann Jan            LTU9401  515487    H14     45.00         2.00   1.00   0.00  180,00Kč
  6   115 Killar Dominik           LTU9901  416292    HDR     11.00        23.00  21.00   0.00  180,00Kč
  7   114 Killar Lukáš             LTU9902   51143    HDR     56.00        17.00  15.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1980.00        0.00      600.00        0.00     2580.00        0.00    -2580.00
 
ubytování 
         4
    600.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   122 Forst Libor              MFP6301  303939    H21B    55.00         4.00  35.00   0.00  360,00Kč
  2   124 Suk Jiří                 MFP6401  515016    H35A    51.00        82.00  13.00   0.00  360,00Kč
  3   125 Suková Eva               MFP6450  232264    D35A    65.00        22.00  37.00   0.00  360,00Kč
  4   129 Vaníček Tomáš            MFP6601  333705    H21A    72.00        67.00   2.00   0.00  360,00Kč
  5   127 Tahalová Lenka           MFP6850  410727    D21A    80.00        48.00  37.00   0.00  360,00Kč
  6   123 Halíř Radim              MFP7000    8073    H21B    33.00        18.00  27.00   0.00  360,00Kč
  7   128 Vaníčková Lucie          MFP7250  232893    D21B     1.00         3.00  52.00   0.00  360,00Kč
  8   130 Rožek David              MFP7403  301644    H21B    23.00        52.00  33.00   0.00  360,00Kč
  9   131 Rožková Petra            MFP7551  301608    D21B     3.00        13.00  48.00   0.00  360,00Kč
 10   126 Suková Anna              MFP9250   53196    D16     76.00        12.00   5.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3600.00        0.00     1050.00        0.00     4650.00        0.00    -4650.00
 
ubytování 
         7
   1050.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   133 Sklenář Jan              MLA4201  301487    H65     56.00        21.00   2.00   0.00  180,00Kč
  2   132 Sklenářová  Magda        MLA9559    7883    D12     30.00        10.00  56.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00      300.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
 
ubytování 
         2
    300.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   134 Prášil Jan               NPA5601    9691    H21A    12.00        71.00  28.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00      150.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   138 Novák Libor              OKP6504   51680    P1      25.00        33.00  58.00   0.00  180,00Kč
  2   278 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D35A    43.00         0.00  53.00   0.00  360,00Kč
  3   137 Nováková Irena           OKP6651  236111    D35B    16.00         3.00  49.00   0.00  360,00Kč
  4   136 Novák Libor              OKP9100  301378    H16     61.00        74.00  39.00   0.00  360,00Kč
  5   135 Nováková Kateřina        OKP9450  301372    D14     35.00        23.00  15.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00      600.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
ubytování 
         4
    600.00
 
 
Startovka oddílu: OLC - OLC Rudersdorf                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   318 Pregartner Gudrun        OLC       49762    D21B     5.00         5.00  42.00         360,00Kč
  2   324 Maget Brigitte           OLC      307642    D35B    12.00        21.00  35.00         360,00Kč
  3   346 Pregartner Georg         OLC       49796    H35B    19.00        57.00  56.00         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   272 Svitáková Ivana          OLP6851  515022    D35B    24.00        25.00  33.00   0.00  360,00Kč
  2   273 Sviták Petr              OLP7102   49420    H35B     1.00        65.00  62.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: OTK - Jiskra Otrokovice                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   139 Panovec Jan              OTK8931   52349    H18     10.00        95.00  68.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00      150.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   140 Valentová Helena         PGP6550   52099    D35A    61.00        20.00  33.00   0.00  360,00Kč
  2   277 Němečková Hana           PGP9051   53013    D18     67.00        62.00  34.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   379 Novotný František        PHK4801    9425    H55     51.00        92.00  33.00         280,00Kč
  2   377 Vondrouš Jaroslav        PHK5201    9453    H55     67.00        98.00  25.00         280,00Kč
  3   350 Souček Pavel             PHK5503    9837    H45B                 10.00  18.00         240,00Kč
  4   329 Zelenková Lenka          PHK6152  405951    D45     36.00        25.00  13.00         480,00Kč
  5   345 Růžička Ivan             PHK6702  336760    H35B     7.00        63.00  66.00         480,00Kč
  6   342 Mašata Roman             PHK7107  515050    H35A    41.00        74.00   9.00         480,00Kč
  7   141 Maňáková Silvie          PHK7151  224872    D35B    36.00        17.00   7.00   0.00  360,00Kč
  8   322 Růžičková Kamila         PHK7153  336724    D35B    30.00        49.00   3.00         480,00Kč
  9   271 Melounková Lucie         PHK8054    9416    D21A    58.00        42.00  29.00   0.00  360,00Kč
 10   375 Zelenka Tomáš            PHK9001  301639    H18     14.00       103.00  62.00         480,00Kč
 11   142 Maňák Matěj              PHK9302  232647    H14     43.00        14.00  13.00   0.00  180,00Kč
 12   327 Mašata Matěj             PHK9601   53163    H12     37.00         3.00  39.00         280,00Kč
 13   143 Maňák Michal             PHK9801  224890    H10     17.00        42.00  16.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4560.00        0.00        0.00        0.00     4560.00        0.00    -4560.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   144 Otruba Karel             PLU7917   52481    H21A    32.00        49.00   8.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   148 Straková Veronika        PVP0050  219276    HDR      6.00         7.00  27.00   0.00  180,00Kč
  2   145 Straka Lukáš             PVP7006    8578    H21B    49.00        24.00  63.00   0.00  360,00Kč
  3   151 Tojnarová Dagmar         PVP7053  232333    D21A    52.00        38.00   5.00   0.00  360,00Kč
  4   149 Uhlík Jan                PVP7206   49608    H21B    31.00        20.00          0.00  270,00Kč
  5   150 Uhlíková Jitka           PVP7454            D21B    19.00        11.00          0.00  270,00Kč
  6   146 Kohl Ondoej              PVP8600  301370    H21B     7.00        10.00  45.00   0.00  360,00Kč
  7   147 Straka Tomáš             PVP9700  224355    H10     20.00        38.00   4.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1980.00        0.00      900.00        0.00     2880.00        0.00    -2880.00
 
ubytování 
         6
    900.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   152 Kučerová Anna            PZR4859    8704    D55     54.00        68.00   9.00   0.00  180,00Kč
  2   153 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D55     66.00        56.00  17.00   0.00  180,00Kč
  3   154 Kříž Martin              PZR7801    8710    P1      33.00        27.00  56.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   158 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65     70.00         1.00  18.00   0.00  180,00Kč
  2   157 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H55     75.00        76.00  37.00   0.00  180,00Kč
  3   159 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45A    25.00         6.00  20.00   0.00  360,00Kč
  4   160 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    D45     54.00        19.00  29.00   0.00  360,00Kč
  5   334 Khel Richard             SCP7500  416140    H21A    38.00        77.00  74.00   0.00  360,00Kč
  6   155 Hrazdirová Iva           SCP8152   51568    D21A    44.00        30.00  13.00   0.00  360,00Kč
  7   156 Modrý Marek              SCP8807   53594    H21A    30.00        45.00  46.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00        0.00      900.00        0.00     3060.00        0.00    -3060.00
 
ubytování 
         6
    900.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   368 Šabatková Zdena          SHK5652    9112    P2                                         60,00Kč
  2   369 Šabatka Petr             SHK5703    9115    P2                                         60,00Kč
  3   161 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H45A    29.00        24.00  18.00   0.00  360,00Kč
  4   168 Cmelařová Marie          SHK6352    9122    D35A    41.00        24.00  45.00   0.00  360,00Kč
  5   171 Chmelař Pavel            SHK6402    9124    H35A    59.00        68.00  11.00   0.00  360,00Kč
  6   173 Souček Karel             SHK6601  301195    H35A    53.00        76.00  17.00   0.00  360,00Kč
  7   169 Müllerová Zorka          SHK6751  515141    D35A    49.00        18.00  41.00   0.00  360,00Kč
  8   172 Müller Robert            SHK6901  410782    H35A    47.00        64.00  19.00   0.00  360,00Kč
  9   167 Netuka Jan               SHK7001    9126    H35B    11.00                       0.00  180,00Kč
 10   165 Toužil Karel             SHK7602    9134    H21B    43.00        34.00  67.00   0.00  360,00Kč
 11   166 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21A                 51.00          0.00  180,00Kč
 12   164 Toužilová Martina        SHK8051    9165    D21B    17.00        23.00  46.00   0.00  360,00Kč
 13   163 Stehnová Zuzana          SHK8150   51781    D21A    48.00        34.00  41.00   0.00  360,00Kč
 14   162 Fejlková Martina         SHK8152    9142    D21A                 52.00          0.00  180,00Kč
 15   376 Šabatka Zdeněk           SHK8902    9189    H18                                       120,00Kč
 16   175 Souček Michal            SHK9007    9490    H18      2.00        87.00  58.00   0.00  360,00Kč
 17   174 Chmelař Lukáš            SHK9102    9196    H18      6.00       101.00  52.00   0.00  360,00Kč
 18   170 Cchmelařová Michaela     SHK9151    9197    D16     74.00        20.00   1.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5100.00        0.00        0.00        0.00     5100.00        0.00    -5100.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   177 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H65     64.00        11.00  14.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   178 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65     74.00         5.00  20.00   0.00  180,00Kč
  2   284 Romanovský Alois         SJH6101  331118    H45B    10.00        28.00   0.00   0.00  360,00Kč
  3   179 Beneš Jan                SJH7001  336767    H35B    15.00        67.00  64.00   0.00  360,00Kč
  4   180 Benešová Iveta           SJH9351  336772    D14     10.00        31.00   9.00   0.00  180,00Kč
  5   283 Šrámková Michaela        SJH9352  331019    D14      0.00        35.00  13.00   0.00  180,00Kč
  6   181 Benešová Jana            SJH9451  336780    D14     30.00        27.00   5.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00      750.00        0.00     2190.00        0.00    -2190.00
 
ubytování 
         5
    750.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   186 Šmrha František          SJI4138   51918    H65     58.00        13.00  10.00   0.00  180,00Kč
  2   182 Petráček Aleš            SJI6301   53455    H35A    61.00        78.00  15.00   0.00  360,00Kč
  3   185 Petráčková Zuzana        SJI6552  301216    D35B     6.00        37.00  23.00   0.00  360,00Kč
  4   183 Petráčková Klára         SJI9251  301283    D16     72.00        24.00  11.00   0.00  360,00Kč
  5   184 Petráčková Kristýna      SJI9851  336763    D10     19.00         6.00  20.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00      600.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
ubytování 
         4
    600.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   288 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    H65     50.00        25.00   6.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   274 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H55     53.00        68.00  17.00   0.00  180,00Kč
  2   190 Bejčková Jana            SLA7150  301616    D35B     8.00        35.00  45.00   0.00  360,00Kč
  3   189 Ježková Martina          SLA7350  259072    D21B    13.00        19.00  36.00   0.00  360,00Kč
  4   188 Ježek Ondřej             SLA9701   52624    H10     26.00        40.00   8.00   0.00  180,00Kč
  5   187 Ježková Kateřina         SLA9750    8671    HDR     16.00        27.00   5.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1260.00        0.00      750.00        0.00     2010.00        0.00    -2010.00
 
ubytování 
         5
    750.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   191 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D35B    34.00        47.00  11.00   0.00  360,00Kč
  2   192 Knaupová Ivana           SMB7852    7709    D21A    62.00        44.00  15.00   0.00  360,00Kč
  3   193 Pološčuková Lucie        SMB9001   49977    P2      42.00        83.00   2.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00      450.00        0.00     1350.00        0.00    -1350.00
 
ubytování 
         3
    450.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   194 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A    76.00         3.00  70.00   0.00  360,00Kč
  2   195 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D35B     2.00        51.00   1.00   0.00  360,00Kč
  3   275 Sokolář Zdeněk           SNA7201    9614    H21A     0.00        61.00  44.00         360,00Kč
  4   335 Nývlt Martin             SNA8202    9622    H21A    70.00                              90,00Kč
  5   313 Hůlková Marie            SNA8251    9605    D21A    66.00                              90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1260.00        0.00        0.00        0.00     1260.00        0.00    -1260.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - TJ Slezan Opava                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   201 Volný Jiří               SOP5601  301232    H45B    22.00         2.00  14.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00      150.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   196 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H55     71.00        90.00  23.00   0.00  180,00Kč
  2   197 Křenová Dagmar           SRK6852  515063    D35B    46.00        39.00  37.00   0.00  360,00Kč
  3   198 Filip Libor              SRK7101    9500    H35A    57.00        62.00  27.00   0.00  360,00Kč
  4   199 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D21A    72.00        72.00  23.00   0.00  360,00Kč
  5   200 Kuncová Jana             SRK7553    9499    D21A    42.00        62.00  17.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1620.00        0.00        0.00        0.00     1620.00        0.00    -1620.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   351 Rybář Jiří               STH5802  416294    H45B    28.00        26.00   8.00         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   202 Josef Michálek           TAP7899   53606    H21B    21.00        30.00  39.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   203 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H45A    11.00        14.00  26.00   0.00  360,00Kč
  2   282 Urválek Jiří             TBM6107   53296    H45A    19.00        36.00  34.00   0.00  360,00Kč
  3   204 Štěpánek Martin          TBM7327   53232    H21A    60.00         5.00  16.00   0.00  360,00Kč
  4   205 Štěpánková Kateřina      TBM7654   53276    D21A    76.00        64.00  31.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   343 Peterka František        TJP4900    8861    H35A    55.00        70.00  25.00         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   289 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H45A     5.00        26.00   2.00   0.00  360,00Kč
  2   208 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21A    46.00        65.00  50.00   0.00  360,00Kč
  3   207 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21B    23.00        21.00  34.00   0.00  360,00Kč
  4   295 Věžník Roman             TTR7901   52246    H21B    39.00        40.00  51.00   0.00  360,00Kč
  5   294 Novotný Jiří             TTR8002  515192    H21B    53.00        50.00  55.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00      450.00        0.00     2250.00        0.00    -2250.00
 
ubytování 
         3
    450.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   210 Kubíček Zdeněk           TUR4802   51813    H55     45.00        82.00  29.00   0.00  180,00Kč
  2   209 Kubíček Zdeněk           TUR7902   51811    H21B    13.00        46.00  21.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: TYN - SK Týniště nad Orlicí                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   267 Jakeš Josef              TYN0101  405980    HDR     41.00         1.00  13.00   0.00  180,00Kč
  2   262 Doležal Petr             TYN5401   49698    H45B    16.00        20.00  16.00   0.00  360,00Kč
  3   263 Doležalová Iva           TYN6451    9737    D35B    10.00        23.00  25.00   0.00  360,00Kč
  4   264 Jakeš Josef              TYN6501   51426    H35A    43.00        72.00  21.00   0.00  360,00Kč
  5   265 Jakeš Ondřej             TYN9103   51425    H16     51.00        66.00  35.00   0.00  360,00Kč
  6   266 Jakeš Vojtěch            TYN9301  405979    H14     29.00         4.00   5.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00        0.00        0.00     1800.00        0.00    -1800.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   215 Jelínek Petr             TZL4902   53848    H55     73.00        86.00  27.00   0.00  180,00Kč
  2   216 Jelínek Vít              TZL5102  219271    H55     77.00        72.00  11.00   0.00  180,00Kč
  3   222 Žaludek Jindřich         TZL5410   53842    H45B    24.00        14.00   2.00   0.00  360,00Kč
  4   220 Nečas Rudolf             TZL5703   53320    H45A     9.00        20.00  36.00   0.00  360,00Kč
  5   211 Jelínková Dagmar         TZL5757  207823    D45     22.00         1.00  17.00   0.00  360,00Kč
  6   213 Nečasová Eva             TZL5858   53319    D45     40.00        17.00  25.00   0.00  360,00Kč
  7   224 Žaludková Miroslava      TZL5954   53838    D45     30.00         7.00  33.00   0.00  360,00Kč
  8   212 Korčáková Jana           TZL6556  416155    D35B    42.00        27.00  17.00   0.00  360,00Kč
  9   285 Skoba Ondřej             TZL7732  416055    H21B    15.00        26.00  31.00   0.00  360,00Kč
 10   214 Dlabaja Štěpán           TZL8508   53373    H21A    58.00        37.00  30.00   0.00  360,00Kč
 11   221 Nečas Tomáš              TZL8801   53318    H21A    68.00        57.00  52.00   0.00  360,00Kč
 12   225 Žaludek Jindřich         TZL8904   53839    H18      8.00        97.00  54.00   0.00  360,00Kč
 13   218 Krajča Martin            TZL9012   53354    H18     12.00        89.00  50.00   0.00  360,00Kč
 14   217 Kolárik Jan              TZL9013   53836    H21A    62.00        29.00  24.00   0.00  360,00Kč
 15   219 Nečas Jiří               TZL9101   53317    H18      4.00        93.00  60.00   0.00  360,00Kč
 16   223 Žaludková Petra          TZL9251   53844    D16     84.00        16.00   9.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5400.00        0.00      300.00        0.00     5700.00        0.00    -5700.00
 
ubytování 
         2
    300.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK Univerzity Palackého Olomouc          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   226 Gottfried Jan            UOL4602  352323    H55     69.00        88.00  35.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   228 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H65     52.00         7.00  22.00   0.00  180,00Kč
  2   227 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D55     58.00        66.00   7.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   239 Tupec Jiří               VAM5801    9599    H45A    33.00        30.00  30.00   0.00  360,00Kč
  2   241 Muller Ota               VAM5901    9684    H45B     2.00        18.00  28.00   0.00  360,00Kč
  3   240 Mullerová Jindra         VAM6051    9662    D45     24.00        27.00  31.00   0.00  360,00Kč
  4   276 Doležal Josef            VAM6101    9668    H35A    65.00        86.00  23.00   0.00  360,00Kč
  5   229 Rykala Karel             VAM6401    9671    H35B     5.00        51.00  54.00   0.00  360,00Kč
  6   230 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D35B    50.00        13.00   9.00   0.00  360,00Kč
  7   323 Rykalová Jitka           VAM7251    9680    D35B    44.00         7.00  39.00         360,00Kč
  8   232 Hudák Stanislav          VAM8403    9663    H21A    20.00        35.00  26.00   0.00  360,00Kč
  9   233 Mullerová Hana           VAM8851   51358    D21B     7.00         7.00  30.00   0.00  360,00Kč
 10   234 Rykala Daniel            VAM9101    9586    H16     63.00        76.00  31.00   0.00  360,00Kč
 11   235 Smutný Šimon             VAM9301    9664    H14     37.00        16.00   9.00   0.00  180,00Kč
 12   238 Dvořáček Radek           VAM9401   51471    H14     31.00         6.00   3.00   0.00  180,00Kč
 13   236 Rykala Filip             VAM9601   51469    H12     46.00        19.00  33.00   0.00  180,00Kč
 14   237 Vyskočil Štěpán          VAM9701   51468    H12     61.00        11.00  37.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4320.00        0.00        0.00        0.00     4320.00        0.00    -4320.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: VBM -                                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   242 Hanzl Vlastimil          VBM5329   49558    H45A    15.00        18.00   8.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   290 Hejzlar Josef            VCB5601   53724    H45A     1.00         8.00  14.00   0.00  360,00Kč
  2   291 Hejzlarová Vladimíra     VCB5651   53725    D45     28.00         3.00   7.00   0.00  360,00Kč
  3   292 Hošek Radim              VCB8701  301627    H21A    48.00        33.00  40.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00      450.00        0.00     1530.00        0.00    -1530.00
 
ubytování 
         3
    450.00
 
 
Startovka oddílu: VIZ - TJ Sokol Vizovice                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   380 Hladík Jiří              VIZ8901   53115    H21A    36.00        69.00  48.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   378 Přinda Oldřich           VLI5101    8299    H55     55.00        96.00   3.00         180,00Kč
  2   247 Škapová Kamila           VLI6350   49959    D35B     0.00         5.00  41.00   0.00  360,00Kč
  3   296 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A    42.00        27.00  54.00   0.00  360,00Kč
  4   336  Přinda Lukáš            VLI7701    8300    H21A    74.00        81.00  78.00         360,00Kč
  5   243 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21A     4.00        23.00   4.00   0.00  360,00Kč
  6   245 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21A    54.00        66.00  25.00   0.00  360,00Kč
  7   244 Heczko Robert            VLI7801    8862    H21A    18.00        11.00  38.00   0.00  360,00Kč
  8   246 Škapa  Jan               VLI9003   49958    H18     16.00        91.00  64.00   0.00  360,00Kč
  9   293 Rybář Leon               VLI9502    9927    H12     49.00         9.00  35.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2880.00        0.00      150.00        0.00     3030.00        0.00    -3030.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   248 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21A    54.00        41.00  20.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00      150.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   279 Němeček Jan              VSP6200   52282    H21A    10.00        13.00  42.00   0.00  360,00Kč
  2   250 Hulec Jakub              VSP8401   53726    H21A     6.00        47.00  32.00   0.00  360,00Kč
  3   251 Flasar Jan               VSP8612   49616    H21A    28.00        17.00  68.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00      300.00        0.00     1380.00        0.00    -1380.00
 
ubytování 
         2
    300.00
 
 
Startovka oddílu: XXX - Neregistrovaní                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   261 Zelenka Martin           XXX                P2      36.00        97.00   0.00   0.00  180,00Kč
  2   365 Tomíček Oldřich          XXX7900            P2      30.00        87.00   8.00         180,00Kč
  3   366 Tomíčková Dana           XXX8000   52023    P2      40.00        81.00  12.00         180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00      300.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
ubytování 
         2
    300.00
 
 
Startovka oddílu: ZAM - OOB Sokol Žamberk                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   258 Tobiška Václav           ZAM4401    9039    H55     79.00        84.00  31.00   0.00  180,00Kč
  2   256 Lhotská Hana             ZAM4651    9034    D55     68.00        58.00   1.00   0.00  180,00Kč
  3   257 Šponar Josef             ZAM4701    9038    H55     83.00        78.00  21.00   0.00  180,00Kč
  4   255 Martincová Helena        ZAM5051    9033    D55     62.00        72.00  15.00   0.00  180,00Kč
  5   254 Kobližková Hana          ZAM5851    9031    D45     48.00        33.00   1.00   0.00  360,00Kč
  6   253 Šponarová Lucie          ZAM9151    9030    D16     78.00        10.00   7.00   0.00  360,00Kč
  7   252 Chládková Zuzana         ZAM9153    9035    D16     82.00        14.00  15.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00     1050.00        0.00     2850.00        0.00    -2850.00
 
ubytování 
         7
   1050.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM -                                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   286 Ehlová Pavla             ZBM7355   52037    D21A    64.00        56.00  11.00   0.00  360,00Kč
  2   287 Ehl Jiří                 ZBM7701   21520    H21A    14.00        39.00   6.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   341  Toušek Filip            ZBP7102   53586    H21B    35.00        44.00  69.00         480,00Kč
  2   339  Vaněk Petr              ZBP7302   51927    H21B     1.00        12.00  59.00         480,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00      150.00        0.00     1110.00        0.00    -1110.00
 
ubytování 
         1
    150.00
 
 
Startovka oddílu: ZHR - TJ Zhoř                                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   259 Kříž Pavel               ZHR4800   51511    H55     61.00        70.00  13.00   0.00  180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
ubytování 
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   260 Šamánek Petr             ZVS6901   53890    H21B     3.00        48.00  47.00   0.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
ubytování 
         0
      0.00