Startovka etap                                                                     4.7.2007 10:31:21
                                          ADVANTA Cup 1.E
===ČSOB-DOB================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka etap: D10         
--------------------------------------------------------------------------------
  1   76 Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799             7.00   8.00  28.00   0.00
  2   64 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C  218974  10.00   0.00  26.00   0.00
  3  304 Vakant                                                           13.00   4.00  22.00       
  4  303 Vakant                                                           16.00   2.00  24.00       
  5  184 Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 C  336763  19.00   6.00  20.00   0.00
 
Startovka etap: D12         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  132 Sklenářová  Magda        MLOK Mariánské Lázně MLA9559      7883  30.00  10.00  56.00   0.00
  2  306 Vakant                                                           33.00  12.00  52.00       
  3  305 Vakant                                                           36.00  14.00  54.00       
 
Startovka etap: D14         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  283 Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 B  331019   0.00  35.00  13.00   0.00
  2  180 Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 C  336772  10.00  31.00   9.00   0.00
  3  109 Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351     51105  15.00  33.00   3.00   0.00
  4   44 Mutinská Daniela         SK Hlinsko           HVC9351 C     131  20.00  25.00  11.00   0.00
  5  308 Vakant                                                           25.00  37.00   7.00       
  6  181 Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C  336780  30.00  27.00   5.00   0.00
  7  135 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  301372  35.00  23.00  15.00   0.00
  8  307 Stormer Julie            SK Kamenice          KAM9352                   29.00   1.00   0.00
 
Startovka etap: D16         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  183 Petráčková Klára         OK Jihlava           SJI9251 A  301283  72.00  24.00  11.00   0.00
  2  170 Cchmelařová Michaela     TJ Slavia Hradec Krá SHK9151      9197  74.00  20.00   1.00   0.00
  3  126 Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C   53196  76.00  12.00   5.00   0.00
  4  253 Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B    9030  78.00  10.00   7.00   0.00
  5   90 Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9101 C  416134  80.00  26.00   3.00   0.00
  6  252 Chládková Zuzana         OOB Sokol Žamberk    ZAM9153 B    9035  82.00  14.00  15.00   0.00
  7  223 Žaludková Petra          SKOB Zlín            TZL9251 B   53844  84.00  16.00   9.00   0.00
  8  310 Vakant                                                           86.00  22.00  17.00       
  9  309 Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150                   18.00  13.00   0.00
 
Startovka etap: D18         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  311 Vakant                                                           61.00  58.00  32.00       
  2   78 Vozdová Klára            Klub vytrvalostních  KSU8964    515189  63.00  60.00  30.00   0.00
  3  312 Vakant                                                           65.00  56.00  36.00       
  4  277 Němečková Hana           SK Praga Praha       PGP9051 C   53013  67.00  62.00  34.00   0.00
 
Startovka etap: D21A        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  314 Vakant                                                           40.00  46.00  35.00       
  2  200 Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 E    9499  42.00  62.00  17.00   0.00
  3  155 Hrazdirová Iva           AC Sparta Praha      SCP8152 E   51568  44.00  30.00  13.00   0.00
  4   33 Rančáková Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C  301189  46.00  50.00  19.00   0.00
  5  163 Stehnová Zuzana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E   51781  48.00  34.00  41.00   0.00
  6  315 Vakant                                                           50.00  32.00  43.00       
  7  151 Tojnarová Dagmar         VSK Přírodověda - or PVP7053 C  232333  52.00  38.00   5.00   0.00
  8  245 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752  54.00  66.00  25.00   0.00
  9   34 Sedláčková Martina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816  56.00  54.00  39.00   0.00
 10  271 Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C    9416  58.00  42.00  29.00   0.00
 11   59 Hrobařová Lenka          OK Jilemnice         JIL7754 C    9482  60.00  70.00   3.00   0.00
 12  192 Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852      7709  62.00  44.00  15.00   0.00
 13  286 Ehlová Pavla                                  ZBM7355 C   52037  64.00  56.00  11.00   0.00
 14  313 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8251 C    9605  66.00                     
 15  280 Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 C   52973  68.00  68.00   7.00   0.00
 16   70 Vakant                                                           70.00  36.00   9.00   0.00
 17  199 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501  72.00  72.00  23.00   0.00
 18  297 Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  74.00  58.00  27.00   0.00
 19  205 Štěpánková Kateřina      TJ Tesla Brno        TBM7654 C   53276  76.00  64.00  31.00   0.00
 20   29 Waldová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP8154 E    9785  78.00  60.00  21.00   0.00
 21  127 Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  80.00  48.00  37.00   0.00
 22   32 Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351                           1.00       
 23  162 Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E                 52.00          0.00
 
Startovka etap: D21B        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  128 Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C  232893   1.00   3.00  52.00   0.00
  2  131 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551    301608   3.00  13.00  48.00   0.00
  3  318 Pregartner Gudrun        OLC Rudersdorf       OLC         49762   5.00   5.00  42.00       
  4  233 Mullerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851 C   51358   7.00   7.00  30.00   0.00
  5   80 Alešová Bohumila         Klub vytrvalostních  KSU7699      8875   9.00  15.00  50.00   0.00
  6  316 Jedličková Renata        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7854 C   51478  11.00  25.00          0.00
  7  189 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C  259072  13.00  19.00  36.00   0.00
  8   75 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C  301347  15.00   1.00  38.00   0.00
  9  164 Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 C    9165  17.00  23.00  46.00   0.00
 10  150 Uhlíková Jitka           VSK Přírodověda - or PVP7454 C          19.00  11.00          0.00
 11  317 Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653            21.00   9.00  40.00       
 12  207 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230  23.00  21.00  34.00   0.00
 13   63 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C  218973  25.00  17.00  44.00   0.00
 
Startovka etap: D35A        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  168 Cmelařová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK6352      9122  41.00  24.00  45.00   0.00
  2  278 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  43.00   0.00  53.00   0.00
  3  110 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052      9316  47.00  10.00  43.00   0.00
  4  169 Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751    515141  49.00  18.00  41.00   0.00
  5   58 Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C    9556  53.00   6.00  51.00   0.00
  6   73 Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C   53182  55.00   8.00  47.00   0.00
  7  321 Vakant                                                           57.00  28.00  49.00       
  8   57 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551  59.00  26.00  31.00   0.00
  9  140 Valentová Helena         SK Praga Praha       PGP6550 C   52099  61.00  20.00  33.00   0.00
 10  320 Vakant                                                           63.00  16.00  59.00       
 11  125 Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C  232264  65.00  22.00  37.00   0.00
 12   18 Nina Henriksen           Holbaek Orienterings 001        239953  67.00   2.00  55.00   0.00
 13  100 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859    224882  69.00  14.00  39.00   0.00
 14  319 Stormer Lucie            SK Kamenice          KAM6750                   12.00  35.00   0.00
 
Startovka etap: D35B        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  247 Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C   49959   0.00   5.00  41.00   0.00
  2  195 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606   2.00  51.00   1.00   0.00
  3  269 Pičmanová Jana           OK Jilemnice         JIL6352 C  405964   4.00  45.00  51.00   0.00
  4  185 Petráčková Zuzana        OK Jihlava           SJI6552 C  301216   6.00  37.00  23.00   0.00
  5  190 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616   8.00  35.00  45.00   0.00
  6  263 Doležalová Iva           SK Týniště nad Orlic TYN6451 C    9737  10.00  23.00  25.00   0.00
  7  324 Maget Brigitte           OLC Rudersdorf       OLC        307642  12.00  21.00  35.00       
  8   74 Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C  301394  14.00  31.00  31.00   0.00
  9  137 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  16.00   3.00  49.00   0.00
 10   85 Matyášová Lenka          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6460 C   52093  18.00  29.00  43.00   0.00
 11  119 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352      9609  20.00  15.00  19.00   0.00
 12   15 Jannie Nielsen           Holbaek Orienterings 001        407156  22.00  33.00  29.00   0.00
 13  272 Svitáková Ivana          SKP OLYMP Praha      OLP6851 C  515022  24.00  25.00  33.00   0.00
 14    1 Napp Silke               Braunschweiger MTV   000          6034  26.00   1.00  27.00   0.00
 15   89 Dubnová Lenka            KOB Děčín            LDC6651 C  232347  28.00  19.00  15.00   0.00
 16  322 Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724  30.00  49.00   3.00       
 17   16 Susan Lehmann Jensen     Holbaek Orienterings 001        249368  32.00  43.00  13.00   0.00
 18  191 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551      7722  34.00  47.00  11.00   0.00
 19  141 Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151    224872  36.00  17.00   7.00   0.00
 20  325 Vakant                                                           38.00  41.00  21.00       
 21   22 Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C  331257  40.00  11.00  47.00   0.00
 22  212 Korčáková Jana           SKOB Zlín            TZL6556 C  416155  42.00  27.00  17.00   0.00
 23  323 Rykalová Jitka           OOB Vamberk          VAM7251 C    9680  44.00   7.00  39.00       
 24  197 Křenová Dagmar           SOOB Spartak Rychnov SRK6852 C  515063  46.00  39.00  37.00   0.00
 25   45 Mutinská Zdenka          SK Hlinsko           HVC6453 C   51751  48.00   9.00   5.00   0.00
 26  230 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678  50.00  13.00   9.00   0.00
 
Startovka etap: D45         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  211 Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C  207823  22.00   1.00  17.00   0.00
  2  240 Mullerová Jindra         OOB Vamberk          VAM6051 C    9662  24.00  27.00  31.00   0.00
  3   48 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351      8165  26.00  31.00  21.00   0.00
  4  291 Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 C   53725  28.00   3.00   7.00   0.00
  5  224 Žaludková Miroslava      SKOB Zlín            TZL5954 C   53838  30.00   7.00  33.00   0.00
  6  328 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654      9290  32.00  23.00   5.00   0.00
  7   17 Anne Mette El-Azem       Holbaek Orienterings 001        407167  34.00  13.00  23.00   0.00
  8  329 Zelenková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6152 C  405951  36.00  25.00  13.00       
  9  103 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851      9211  38.00   9.00   9.00   0.00
 10  213 Nečasová Eva             SKOB Zlín            TZL5858 C   53319  40.00  17.00  25.00   0.00
 11  107 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551      9202  42.00   5.00  19.00   0.00
 12   83 Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C  411766  44.00  29.00  27.00   0.00
 13   68 Smičková Eva             KOB Konice           KON5887 C   52412  46.00  11.00   3.00   0.00
 14  254 Kobližková Hana          OOB Sokol Žamberk    ZAM5851 C    9031  48.00  33.00   1.00   0.00
 15  330 Vakant                                                           50.00  21.00  11.00       
 16   86 Salajková Věra           TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5558 C   52058  52.00  15.00  15.00   0.00
 17  160 Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C   51570  54.00  19.00  29.00   0.00
 
Startovka etap: D55         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   27 Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852     52178  52.00  62.00   5.00   0.00
  2  152 Kučerová Anna            SKP Žďár nad Sázavou PZR4859 C    8704  54.00  68.00   9.00   0.00
  3   49 Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350      8151  56.00  64.00  13.00   0.00
  4  227 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  58.00  66.00   7.00   0.00
  5  331 Vakant                                                           60.00  70.00  11.00       
  6  255 Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051 C    9033  62.00  72.00  15.00   0.00
  7  332 Vakant                                                           64.00  60.00  19.00       
  8  153 Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C   49821  66.00  56.00  17.00   0.00
  9  256 Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651 C    9034  68.00  58.00   1.00   0.00
 10   36 Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C  232900  70.00  74.00   3.00   0.00
 
Startovka etap: H10         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  298 Vakant                                                            2.00  30.00  14.00       
  2   51 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C    9569   5.00  44.00  12.00   0.00
  3  299 Vakant                                                            8.00  50.00  20.00       
  4   25 Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C  331797  11.00  34.00  10.00   0.00
  5    4 Nicolai Schou            Holbaek Orienterings 001        239951  14.00  32.00   2.00   0.00
  6  143 Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801    224890  17.00  42.00  16.00   0.00
  7  147 Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C  224355  20.00  38.00   4.00   0.00
  8  112 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002    232602  23.00  36.00   6.00   0.00
  9  188 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 C   52624  26.00  40.00   8.00   0.00
 10  113 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001    232601  29.00  46.00   0.00   0.00
 11   26 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 C  331466  32.00  48.00  18.00   0.00
 
Startovka etap: H12         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    6 Sebastian Schou          Holbaek Orienterings 001        239950  31.00  21.00  47.00   0.00
  2   24 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B  301292  34.00   1.00  49.00   0.00
  3  327 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C   53163  37.00   3.00  39.00       
  4  102 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609    224873  40.00  13.00  41.00   0.00
  5   52 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 C    9570  43.00  17.00  43.00   0.00
  6  236 Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601 C   51469  46.00  19.00  33.00   0.00
  7  293 Rybář Leon               VSK Slavia TU Libere VLI9502 C    9927  49.00   9.00  35.00   0.00
  8    5 Alexander Schou          Holbaek Orienterings 001        239952  55.00  15.00  51.00   0.00
  9   23 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B  331262  58.00   5.00  45.00   0.00
 10  237 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 C   51468  61.00  11.00  37.00   0.00
 11  326 Stormer Oskar            SK Kamenice          KAM9602                    7.00  31.00   0.00
 
Startovka etap: H14         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  266 Jakeš Vojtěch            SK Týniště nad Orlic TYN9301 C  405979  29.00   4.00   5.00   0.00
  2  238 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B   51471  31.00   6.00   3.00   0.00
  3  364 Vakant                                                           33.00  12.00  17.00       
  4   53 Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C    9574  35.00   8.00   7.00   0.00
  5  235 Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 B    9664  37.00  16.00   9.00   0.00
  6  101 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9409    219206  39.00  10.00  11.00   0.00
  7  363 Vakant                                                           41.00   0.00  15.00       
  8  142 Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302    232647  43.00  14.00  13.00   0.00
  9  120 Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 B  515487  45.00   2.00   1.00   0.00
 
Startovka etap: H16         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  265 Jakeš Ondřej             SK Týniště nad Orlic TYN9103 C   51425  51.00  66.00  35.00   0.00
  2  373 Vakant                                                           53.00  70.00  41.00       
  3    7 Christopher Schou        Holbaek Orienterings 001        239904  55.00  68.00  43.00   0.00
  4  374 Vakant                                                           57.00  78.00  33.00       
  5    8 Kasper Jensen            Holbaek Orienterings 001        351371  59.00  72.00  37.00   0.00
  6  136 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C  301378  61.00  74.00  39.00   0.00
  7  234 Rykala Daniel            OOB Vamberk          VAM9101 C    9586  63.00  76.00  31.00   0.00
 
Startovka etap: H18         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   77 Vozda Vojtěch            Klub vytrvalostních  KSU9043    515150   0.00  85.00  66.00   0.00
  2  175 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007      9490   2.00  87.00  58.00   0.00
  3  219 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A   53317   4.00  93.00  60.00   0.00
  4  174 Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102      9196   6.00 101.00  52.00   0.00
  5  225 Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL8904 B   53839   8.00  97.00  54.00   0.00
  6  139 Panovec Jan              Jiskra Otrokovice    OTK8931     52349  10.00  95.00  68.00   0.00
  7  218 Krajča Martin            SKOB Zlín            TZL9012 A   53354  12.00  89.00  50.00   0.00
  8  375 Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  301639  14.00 103.00  62.00       
  9  246 Škapa  Jan               VSK Slavia TU Libere VLI9003 C   49958  16.00  91.00  64.00   0.00
 10  376 Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 B                                    
 
Startovka etap: H21A        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  275 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA7201 C    9614   0.00  61.00  44.00       
  2   88 Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901     52707   2.00   9.00  58.00   0.00
  3  243 Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707 C   53226   4.00  23.00   4.00   0.00
  4  250 Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C   53726   6.00  47.00  32.00   0.00
  5   21 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508 C   53271   8.00  31.00  14.00   0.00
  6  279 Němeček Jan              USK Praha            VSP6200 C   52282  10.00  13.00  42.00   0.00
  7  134 Prášil Jan               SK lyžování a OB Nov NPA5601 C    9691  12.00  71.00  28.00   0.00
  8  287 Ehl Jiří                                      ZBM7701 C   21520  14.00  39.00   6.00   0.00
  9  270 Lebar Daniel             KPKS BETA Brno       BBM7400 C  406893  16.00  53.00  60.00   0.00
 10  244 Heczko Robert            VSK Slavia TU Libere VLI7801 E    8862  18.00  11.00  38.00   0.00
 11  232 Hudák Stanislav          OOB Vamberk          VAM8403 C    9663  20.00  35.00  26.00   0.00
 12   40 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864  22.00  55.00  64.00   0.00
 13  268 Kolek Petr               TJ Loko Česká Třebov CET7501 C   53775  24.00  43.00  36.00   0.00
 14  105 Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402      9241  26.00   7.00  18.00   0.00
 15  251 Flasar Jan               USK Praha            VSP8612 C   49616  28.00  17.00  68.00   0.00
 16  156 Modrý Marek              AC Sparta Praha      SCP8807 C   53594  30.00  45.00  46.00   0.00
 17  144 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C   52481  32.00  49.00   8.00   0.00
 18   43 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C    8129  34.00  19.00  56.00   0.00
 19  380 Hladík Jiří              TJ Sokol Vizovice    VIZ8901     53115  36.00  69.00  48.00   0.00
 20  334 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140  38.00  77.00  74.00   0.00
 21   54 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C    9555  40.00  21.00  34.00   0.00
 22  296 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  42.00  27.00  54.00   0.00
 23  106 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 A  500288  44.00  73.00  10.00   0.00
 24  208 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250  46.00  65.00  50.00   0.00
 25  292 Hošek Radim              TJ OB České Budějovi VCB8701 B  301627  48.00  33.00  40.00   0.00
 26   60 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  50.00  15.00  12.00   0.00
 27  248 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  54.00  41.00  20.00   0.00
 28    9 Eitan Horesh             Holbaek Orienterings 001        501269  56.00  25.00  66.00   0.00
 29  214 Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R   53373  58.00  37.00  30.00   0.00
 30  204 Štěpánek Martin          TJ Tesla Brno        TBM7327 C   53232  60.00   5.00  16.00   0.00
 31  217 Kolárik Jan              SKOB Zlín            TZL9013 A   53836  62.00  29.00  24.00   0.00
 32   30 Hejzlar Štěpán           SK Kotlářka Praha    DKP8609 C   53728  64.00  63.00  22.00   0.00
 33   99 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401      9231  66.00  59.00  62.00   0.00
 34  221 Nečas Tomáš              SKOB Zlín            TZL8801 B   53318  68.00  57.00  52.00   0.00
 35  335 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8202      9622  70.00                     
 36  129 Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C  333705  72.00  67.00   2.00   0.00
 37  336  Přinda Lukáš            VSK Slavia TU Libere VLI7701 R    8300  74.00  81.00  78.00       
 38  194 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626  76.00   3.00  70.00   0.00
 39  337 Vakant                                                           78.00  83.00  80.00       
 40   31 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002                    1.00   0.00       
 41  166 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C                 51.00          0.00
 42  333 Stormer Leif             SK Kamenice          KAM6701                   75.00  72.00   0.00
 
Startovka etap: H21B        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  339  Vaněk Petr              SK Zbraslav          ZBP7302 C   51927   1.00  12.00  59.00       
  2  260 Šamánek Petr             TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS6901     53890   3.00  48.00  47.00   0.00
  3  340  Patočka Petr            KPKS BETA Brno       BBM6300 C  331476   5.00   0.00  41.00       
  4  146 Kohl Ondoej              VSK Přírodověda - or PVP8600 C  301370   7.00  10.00  45.00   0.00
  5   92 Duben Jiří               KOB Děčín            LDC8800 C    8349   9.00  36.00  61.00   0.00
  6   19 Roll Martin              ZŠ Albrechtice nad O ALB8402 A    7207  11.00  28.00  23.00   0.00
  7  209 Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7902     51811  13.00  46.00  21.00   0.00
  8  285 Skoba Ondřej             SKOB Zlín            TZL7732 C  416055  15.00  26.00  31.00   0.00
  9   94 Duben Jan                KOB Děčín            LDC8501 C  416132  17.00   6.00  73.00   0.00
 10  338 Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703 C    9550  19.00  22.00  65.00       
 11  202 Josef Michálek           KOB TRETRA Praha     TAP7899 C   53606  21.00  30.00  39.00   0.00
 12  130 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403    301644  23.00  52.00  33.00   0.00
 13   72 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  25.00  54.00  25.00   0.00
 14   10 Christian Toft           Holbaek Orienterings 001        239905  27.00  42.00  29.00   0.00
 15   39 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  207810  29.00  14.00  71.00   0.00
 16  149 Uhlík Jan                VSK Přírodověda - or PVP7206 C   49608  31.00  20.00          0.00
 17  123 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073  33.00  18.00  27.00   0.00
 18  341  Toušek Filip            SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586  35.00  44.00  69.00       
 19   35 Poborský Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7500 C  232116  37.00   8.00  49.00   0.00
 20  295 Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C   52246  39.00  40.00  51.00   0.00
 21   79 Fátor Jan                Klub vytrvalostních  KSU7907      9132  41.00   2.00  43.00   0.00
 22  165 Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C    9134  43.00  34.00  67.00   0.00
 23   96 Kolorenč Pavel           KOB Děčín            LDC8601 C  416230  45.00  16.00  57.00   0.00
 24  111 Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407      9275  47.00  38.00  53.00   0.00
 25  145 Straka Lukáš             VSK Přírodověda - or PVP7006 C    8578  49.00  24.00  63.00   0.00
 26   93 Duben Jiří               KOB Děčín            LDC8101 C  515463  51.00  32.00  37.00   0.00
 27  294 Novotný Jiří             OOB Třebíč           TTR8002 C  515192  53.00  50.00  55.00   0.00
 28  122 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  55.00   4.00  35.00   0.00
 
Startovka etap: H35A        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  342 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107    515050  41.00  74.00   9.00       
  2  264 Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN6501 C   51426  43.00  72.00  21.00   0.00
  3   11 Per Schou                Holbaek Orienterings 001        341086  45.00  84.00   1.00   0.00
  4  172 Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901    410782  47.00  64.00  19.00   0.00
  5   81 Pavlík Radek             Klub vytrvalostních  KSU6849    229388  49.00  80.00   7.00   0.00
  6  124 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C  515016  51.00  82.00  13.00   0.00
  7  173 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601    301195  53.00  76.00  17.00   0.00
  8  343 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861  55.00  70.00  25.00       
  9  198 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C    9500  57.00  62.00  27.00   0.00
 10  171 Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402      9124  59.00  68.00  11.00   0.00
 11  182 Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C   53455  61.00  78.00  15.00   0.00
 12  344 Vakant                                                           63.00  66.00   5.00       
 13  276 Doležal Josef            OOB Vamberk          VAM6101 C    9668  65.00  86.00  23.00   0.00
 14  117 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  67.00  60.00   3.00   0.00
 
Startovka etap: H35B        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  273 Sviták Petr              SKP OLYMP Praha      OLP7102 C   49420   1.00  65.00  62.00   0.00
  2   55 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552   3.00  55.00  50.00   0.00
  3  229 Rykala Karel             OOB Vamberk          VAM6401 C    9671   5.00  51.00  54.00   0.00
  4  345 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760   7.00  63.00  66.00       
  5  118 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501      9632   9.00  69.00  60.00   0.00
  6  167 Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001      9126  11.00                 0.00
  7  121 Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU6601 C  416286  13.00  53.00  68.00   0.00
  8  179 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C  336767  15.00  67.00  64.00   0.00
  9    2 Napp Christoph           Braunschweiger MTV   000          1882  17.00  59.00  52.00   0.00
 10  346 Pregartner Georg         OLC Rudersdorf       OLC         49796  19.00  57.00  56.00       
 11   46 Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503 C   51752  21.00  61.00  58.00   0.00
 
Startovka etap: H45A        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  290 Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C   53724   1.00   8.00  14.00   0.00
  2  347 Miroslav Novotný         OK Lokomotiva Pardub LPU5905    301183   3.00  16.00  24.00   0.00
  3  289 Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C   52251   5.00  26.00   2.00   0.00
  4   69 Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C    8902   7.00  34.00  28.00   0.00
  5  220 Nečas Rudolf             SKOB Zlín            TZL5703 C   53320   9.00  20.00  36.00   0.00
  6  203 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327  11.00  14.00  26.00   0.00
  7   71 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  13.00  32.00  32.00   0.00
  8  242 Hanzl Vlastimil                               VBM5329 C   49558  15.00  18.00   8.00   0.00
  9  206 Vakant                                                           17.00   0.00  12.00   0.00
 10  282 Urválek Jiří             TJ Tesla Brno        TBM6107 C   53296  19.00  36.00  34.00   0.00
 11   13 Ole Galle                Holbaek Orienterings 001        407168  21.00  28.00   6.00   0.00
 12  348 Vakant                                                           23.00  10.00  16.00       
 13  159 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571  25.00   6.00  20.00   0.00
 14   82 Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C  303905  27.00  22.00  10.00   0.00
 15  161 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801    301648  29.00  24.00  18.00   0.00
 16   12 Henrik Nielsen           Holbaek Orienterings 001        407157  31.00  12.00  22.00   0.00
 17  239 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599  33.00  30.00  30.00   0.00
 18  349 Vakant                                                           35.00   4.00   4.00       
 19   61 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070  37.00   2.00   0.00   0.00
 
Startovka etap: H45B        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  241 Muller Ota               OOB Vamberk          VAM5901 C    9684   2.00  18.00  28.00   0.00
  2  350 Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C                 10.00  18.00       
  3  108 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201   6.00  16.00   4.00   0.00
  4   14 Bill Lehmann Jensen      Holbaek Orienterings 001        249358   8.00   6.00  26.00   0.00
  5  284 Romanovský Alois         TJ Slovan Jindřichův SJH6101 C  331118  10.00  28.00   0.00   0.00
  6  352 Vakant                                                           12.00   4.00  22.00       
  7  104 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228  14.00  22.00  24.00   0.00
  8  262 Doležal Petr             SK Týniště nad Orlic TYN5401 C   49698  16.00  20.00  16.00   0.00
  9   84 Matyáš Petr              TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6110 C   52080  18.00  24.00  10.00   0.00
 10   91 Duben Jiří               KOB Děčín            LDC5601 C    8339  20.00   0.00   6.00   0.00
 11  201 Volný Jiří               TJ Slezan Opava      SOP5601 C  301232  22.00   2.00  14.00   0.00
 12  222 Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C   53842  24.00  14.00   2.00   0.00
 13   95 Kolorenč Pavel           KOB Děčín            LDC5101 C    8342  26.00  12.00  12.00   0.00
 14  351 Rybář Jiří               SK Studenec          STH5802 C  416294  28.00  26.00   8.00       
 15   97 Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C    8336  30.00   8.00  20.00   0.00
 
Startovka etap: H55         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  210 Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802     51813  45.00  82.00  29.00   0.00
  2   98 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 E    9257  47.00  80.00  19.00   0.00
  3   20 Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C  410398  49.00 104.00   1.00   0.00
  4  379 Novotný František        OK 99 Hradec Králové PHK4801 C    9425  51.00  92.00  33.00       
  5  274 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805  53.00  68.00  17.00   0.00
  6  378 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299  55.00  96.00   3.00       
  7   28 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802     52171  57.00 106.00  15.00   0.00
  8   37 Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C   51989  59.00 100.00  39.00   0.00
  9  259 Kříž Pavel               TJ Zhoř              ZHR4800     51511  61.00  70.00  13.00   0.00
 10   56 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  63.00 102.00   5.00   0.00
 11  281 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760  65.00  94.00   9.00   0.00
 12  377 Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C    9453  67.00  98.00  25.00       
 13  226 Gottfried Jan            SK Univerzity Palack UOL4602    352323  69.00  88.00  35.00   0.00
 14  196 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  71.00  90.00  23.00   0.00
 15  215 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C   53848  73.00  86.00  27.00   0.00
 16  157 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  75.00  76.00  37.00   0.00
 17  216 Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C  219271  77.00  72.00  11.00   0.00
 18  258 Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C    9039  79.00  84.00  31.00   0.00
 19   47 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003      8199  81.00  74.00   7.00   0.00
 20  257 Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C    9038  83.00  78.00  21.00   0.00
 21  381  Čadil Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  85.00 108.00  41.00   2.00
 
Startovka etap: H65         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  288 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507  50.00  25.00   6.00   0.00
  2  228 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  52.00   7.00  22.00   0.00
  3   38 Vakant                                                           54.00   9.00  24.00   0.00
  4  133 Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201    301487  56.00  21.00   2.00   0.00
  5  186 Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C   51918  58.00  13.00  10.00   0.00
  6   66 Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C   52254  60.00  15.00  16.00   0.00
  7  301 Vakant                                                           62.00   3.00   4.00       
  8  177 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  64.00  11.00  14.00   0.00
  9  302 Vakant                                                           66.00  19.00   0.00       
 10   67 Kalivoda Vladimír        Sokol Kostelec n. Č. KNC3800 C   52260  68.00  23.00   8.00   0.00
 11  158 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  70.00   1.00  18.00   0.00
 12  300 Vakant                                                           72.00  17.00  12.00       
 13  178 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345  74.00   5.00  20.00   0.00
 
Startovka etap: HDR         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   50 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C    9553   1.00   3.00  23.00   0.00
  2  148 Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C  219276   6.00   7.00  27.00   0.00
  3  115 Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9901    416292  11.00  23.00  21.00   0.00
  4  187 Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 C    8671  16.00  27.00   5.00   0.00
  5   42 Vondra Tomáš             VŠTJ Stavební fakult FSP0600 C   51865  21.00   5.00   3.00   0.00
  6  354 Otruba František         KOB Konice           KON         53588  36.00  15.00   7.00       
  7  267 Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN0101 C  405980  41.00   1.00  13.00   0.00
  8   65 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C  218975  46.00  13.00   1.00   0.00
  9   62 Malý Evženek             OK Jilemnice         JIL0301 C   53224  51.00   9.00  17.00   0.00
 10  114 Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9902     51143  56.00  17.00  15.00   0.00
 11  355 Vakant                                                           61.00  21.00   9.00       
 12    3 Freja Lehmann Jensen     Holbaek Orienterings 001        239903  66.00  19.00  11.00   0.00
 13  353 Stormer Emil             SK Kamenice          KAM0000                   25.00  19.00   0.00
 
Startovka etap: P1          
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  359 Vakant                                                           23.00  29.00  64.00       
  2  138 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  25.00  33.00  58.00   0.00
  3  358 Vakant                                                           27.00  25.00  62.00       
  4   41 Vondrová Jitka           VŠTJ Stavební fakult FSP8050 C  303910  29.00  39.00              
  5  356 Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU                31.00  43.00  66.00       
  6  154 Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C    8710  33.00  27.00  56.00   0.00
  7  362 Vakant                                                           35.00  37.00  54.00       
  8  357 Smrčková Věra            Klub vytrvalostních  KSU                37.00  31.00  52.00       
  9  361 Vakant                                                           39.00  35.00  60.00       
 10  360 Vakant                                                           41.00  41.00  50.00       
 
Startovka etap: P2          
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  365 Tomíček Oldřich          Neregistrovaní       XXX7900            30.00  87.00   8.00       
  2  368 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C                                    
  3  371 Vakant                                                           34.00  95.00  16.00       
  4  261 Zelenka Martin           Neregistrovaní       XXX                36.00  97.00   0.00   0.00
  5  372 Vakant                                                           38.00  85.00  14.00       
  6  366 Tomíčková Dana           Neregistrovaní       XXX8000     52023  40.00  81.00  12.00       
  7  193 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001     49977  42.00  83.00   2.00   0.00
  8  369 Šabatka Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK5703 C                                    
  9  367 Vakant                                                           46.00  99.00  18.00       
 10  370 Vakant                                                           48.00  93.00   6.00