Vítejte v Dobrušce
Kino 70 Dobruška   program na říjen 
 

PRVNÍ ON-LINE KAMERA V DOBRUŠCE
(pohled na náměstí F.L.Věka každých 10 sekund)


Vyhledat:     
1. října 
středa v 19


VIKINGOVÉ Z BRITSKÉHO MUZEA
Záznam natočený v Londýně nabízí divákům v kinosálech nerušenou prohlídku výstavy s výkladem expertů na vikinská plavidla, zbraně, pohřební a náboženské rituály, jazyk Vikingů a jejich odkaz budoucím generacím lidstva. Vrcholem výstavy je zakonzervovaný exponát vůbec nejdelší objevené lodi Roskilde 6 a o jedinečnosti vikinských plavidel diváky přesvědčí řemeslníci Britského muzea, kteří v průběhu natáčení postaví trup vikinské lodi. Nebudou chybět ohromující detailní záběry vystavených exponátů a vikinského pokladu ani pohřební rituál osvětlený výhradně hořícími loučemi, který se odehraje v prostorách muzea. Vikingové z Britského muzea návštěvníkům i divákům připomenou, jak severští mořeplavci Vikingové pomáhali utvářet současnou podobu naší společnosti na čtyřech světadílech.
Komentář v původním znění s titulky. Délka prohlídky 90 min.

Vstupné 200 Kč


2. října 
čtvrtek v 19:00


SLAVNOSTNÍ VEČER KE 4. VÝROČÍ OTEVŘENÍ SPOLEČENSKÉ
Součástí programu bude krátká projekce nového leteckého filmu města Dobrušky „Dobruška z oblaků“ pořizovaného pomocí oktokoptéry. Dále ocenění občanům města Dobrušky, prezentace a poděkování zástupcům partnerských měst. Kulturní část programu obohatí světelná show mažoretek, exhibice Double YoYo Michala Jaška a pěvecké vystoupení moderátorky, herečky a zpěvačky Yvetty Blanarovičové, která celým společenským večerem provází.

Vstupné 0 Kč


3. října 
pátek ve 20


MAGICKÝ HLAS REBELKY
Repríza nového českého dokumentu o jedné z našich nejúspěšnějších zpěvaček: Martě Kubišové. Film byl v letošním roce oceněn na MFF v Karlových Varech a mapuje zpěvaččinu první i druhou pěveckou kariéru, odkrývá mnohé z dramatického osobního života a zároveň mapuje historii Československa v druhé polovině 20. století.
Hrají: Marta Kubišová, Dana Němcová, Pavel Kohout, Vlastimil Třešňák, Jaroslav Hutka, Aneta Langerová a další. Režie: Olga Sommerová. Délka představení 90 min.

Vstupné 90 Kč


4. a 5. října 
sobota v 17:30

neděle v 15
7 TRPASLÍKŮ ve 3D
Premiéra nového německého animovaného filmu. Pohádkový příběh, jak ho neznáte. Možná to byla nemotornost, možná jen smůla… Špunťa, nejmladší ze sedmi trpaslíků nešťastnou náhodou píchnul princeznu Růženku do prstu než hodiny na oslavě jejích 18. narozenin odbily půlnoc. Tak naplnil kletbu zlé čarodějnice Dellamorty…
Délka představení 88 min. Vstupné dospělí 150,-Kč a děti 130,-Kč. České znění.

Vstupné 150 Kč


4. října 
sobota ve 20


FAKJŮ PANE UČITELI
Repríza velice úspěšné německé komedie. Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami“. Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém…
Hrají: Elyas M’Barek, Karoline Herfurth, Katja Riemann, Jana Pallaske, Alwara Höfels, Jella Haase a jiní. Délka představení 118 min. České znění.

Vstupné 120 Kč


5. října 
neděle v 19


SEX TAPE
Premiéra nové americké komedie. Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí
Režie: Jake Kasdan. Délka představení 95 min.

Vstupné 90 Kč
Mládeži nepřístupné


6. října 
pondělí v 17:30


CIRKUS HUMBERTO (ČSSR 1988)
Kdo by neznal seriál podle románu E. Basse, který vypráví o šesti generacích cirkusáckého rodu. Děj se odehrává v rozmezí let 1826 - 1924. Účinkovalo zde více než 100 hlavních herců a v jedné z hlavních dětských rolí se objevil i talentovaný Pavel Mang, kterého budete mít osobně možnost poznat u komentovaného promítání ukázek ze seriálu a dokumentu o natáčení, které odborně uvede Dr. Pavel Taussig.

Vstupné 50 Kč


9. října 
čtvrtek v 19:30


LÁSKA NA KARI
Premiéra amerického romantického filmu. Sto chutí, jedna vášeň. Gurmánskou romanci nabitou chutěmi a vůněmi servíruje film režiséra Lasse Hallströma Láska na kari. Elegantní a vybraná francouzská gastronomie se zde střetává s pikantní a vášnivou kuchyní v barvách Indie. A to vše pod dohledem producentů Stevena Spielberga a Oprah Winfrey. Madame Mallory, majitelka vyhlášené restaurace se třpytem Michelinských hvězd se nestačí divit, když se do jejího městečka přistěhuje indická rodina a otevře si restauraci hned naproti přes ulici. Schyluje se k souboji dvou odlišných kultur a zcela odlišné skladby koření.
Délka představení 122 min.

Vstupné 100 Kč


10. října 
pátek ve 20:00


NICK CAVE: 20000 DNÍ NA ZEMI
Premiéra britského hudebního snímku Nick Cave: 20 000 dní na Zemi je důmyslnou a lyrickou ódou opěvující lidskou tvořivost v hlavní roli s hudebníkem a kulturní ikonou Nickem Cavem. Záznam dvaceti čtyř hodin v životě rockové hvězdy přináší důvěrné zachycení procesu umělecké tvorby na pozadí kombinace reality a fikce.
Hrají: Nick Cave, Susie Cave, Warren Ellis, Darian Leader a mnoho dal. Délka představení 96 min.

Vstupné 80 Kč


11. a 12. října 
sobota v 17:30

neděle v 15
DŮM KOUZEL ve 3D
Premiéra nového belgického animovaného rodinného dobrodružného filmu. Opuštěný kocourek Bouřka se jednoho deštivého dne ukryje v tajuplném domě starého kouzelníka, kde bydlí také celá řada nevšedních bytostí ze světa fantazie. Ale ne každý je nadšený příchodem nečekaného hosta. Králík Jack spolu s myškou Maggie udělají všechno proto, aby kocourka vyhnali. Situace se ještě zhorší, když kouzelník skončí v nemocnici a jeho chamtivý synovec využije šanci, aby dům prodal. Kocourek se nevzdává a rozhodne se spolu s novými kamarády jejich kouzelný dům zachránit.
Ml. přístupný. Vstupné jednotné 130,-Kč. Délka představení 85 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


11. a 12. října 
sobota ve 20:00

neděle v 19:30
ANDĚLÉ VŠEDNÍHO DNE
Premiéra nové české dramatické komedie od režisérky Alice Nellis. Kdybyste dokázali zastavit čas, možná byste si jich všimli. Našimi hrdiny jsou lidé, kteří si nechávají život prokluzovat mezi prsty. Neměli by. Pro některé z nich to totiž dneska večer skončí. A proto se v jejich blízkosti objevili andělé. Jejich podoba a názory vás asi zaskočí. Ono je to vzájemné.
Délka představení 97 min.

Vstupné 120 Kč


16. a 17. října 
čtvrtek v 19:30

pátek ve 20
DIVOKÉ HISTORKY
Premiéra nové povídkové komedie oceněné na mnoha filmových festivalech, při které se opravdu od srdce zasmějete. Šest divokých historek spojuje téma drobných i větších nespravedlností a křivd, kterým se člověk nemůže bránit, nechce-li překročit hranice zákona či dobrých mravů. Čeho je ale moc, toho je příliš. V různých situacích se hrdinové filmu dostanou do bodu, kdy už jim dojde trpělivost. Vezmou věci do svých rukou a s lidskou malostí, byrokracií či vypočítavostí si to vyřídí s intenzitou rozzuřeného zvířete.
Režie: Damián Szifron. Délka představení 122 min.

Vstupné 100 Kč


18. října 
sobota v 17:30


JAK VYCVIČIT DRAKA 2
Poslední repríza amerického dobrodružného animovaného filmu. Ostrov Blp býval místem, kde Vikingové ve dne v noci bojovali s draky. Pak však mladý snílek Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii. Ještě důležitější bylo, že film Jak vycvičit draka se stal jedním z nejlepších a nejúspěšnějších počinů studia DreamWorks Animation, které se proto rozhodlo, že nejen Shrek, Kung Fu Panda či Madagaskar si zaslouží pokračování, a natočilo „dračí“ dvojku.
Vstupné děti jednotné 100,-Kč, dospělí 120,-Kč. Délka představení 105 min. České znění.

Vstupné 120 Kč


18. října 
sobota ve 20


DRÁKULA: NEZNÁMÁ LEGENDA
Premiéra dobrodružného fantastického filmu od režiséra G. Shore. Nebál se postavit obrovské přesile. Obětoval se, aby ochránil svou rodinu a svůj lid. Stal se legendou, která úspěšně zbrzdila turecký vpád do Evropy. Přesto ho dnes vnímáme především jako jedno z největších monster, jaké lidská mytologie stvořila. Řeč je o hraběti Drákulovi, krvelačném vládci Transylvánie.
V hl. roli: Luke Evans a Dominic Cooper. Délka představení 92 min.

Vstupné 120 Kč


19. října 
neděle v 15


POŠŤÁK PAT
Repríza britského animovaného filmu. Nejoblíbenější listonoš na světě, Pošťák Pat, se chystá do kin v animované podívané, ve které nechybí humor, akce, písničky a také světla ramp. Jeho první celovečerní film nachystal Pošťákovi Patovi dobrodružství v pěvecké talentové soutěži, zatímco jeho městečko ohrožuje stovka robotů, kteří vypadají jako on. Ještě že má Freda, věrného kocoura…
Délka představení 88 min. České znění.

Vstupné 90 Kč


19. října 
neděle v 17:30


TŘI BRATŘI
Repríza velice úspěšné nové česko-dánské pohádky od režiséra Jana Svěráka. Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…
Hrají: Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Jiří Lábus, Zuzana Norisová, David Matásek, Ivana Chýlková, Oldřich Kaiser, Miroslav Táborský a dal. Délka představení 86 min.

Vstupné 100 Kč


21. října 
úterý v 18


Kateřina & Miloš Motani - !VIVA MEXICO!
Nejnovější fotograficko-filmová diashow Kateřiny a Miloše MOTANI napříč celým Mexikem – zemí nesmírně pestrou, různorodou a energickou, kde pevnina, ostrovy i moře oplývají nesmírnými přírodními poklady. Cesta zemí, kde se stará kultura mísí s novou, a kde na každém rohu prodávají tacos.
PŘEDNÁŠKA S PROJEKCÍ

Vstupné 100 Kč


22. října 
středa v 19:30


Friedrich Dürrenmatt: PLAY STRINDBERG
Komedie Divadla Metro Praha. Alice, její manžel Edgar a Kurt mezi sebou zápasí o své vlastní já, a to způsobem příkladně bezohledným, ale do morku kosti pravdivým. Manželský trojúhelník v němž postavy zápasí o své vlastní já.
V režii Gustava Skály hrají Zuzana Slavíková, Jiří Štěpnička a Vladislav Beneš. VSTUPENKY JIŽ V PŘEDPRODEJI NA IC.

Vstupné 380 Kč


23. října 
čtvrtek v 19:30


CO JSME KOMU UDĚLALI?
Premiéra nové francouzské komedie. Čtyři svatby a dva na umření. Na životě je krásné, že se v něm nedá nic předem naplánovat. Například Verneuilovi si byli jistí tím, že se jejich čtyři nádherné inteligentní dcery provdají za výjimečné muže. A výsledek? Tím je tato kouzelná francouzská komedie.
V hl. rolích: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Medi Sadou a dal. Délka představení 97 min.

Vstupné 110 Kč


24. a 25. října 
pátek ve 20

sobota ve 20
INTIMITY
Premiéra nové české komedie od režiséra I. Macharáčka. Intimity jsou romantickým filmem, složeným ze sedmi příběhů o lásce, které se vzájemně prolínají. Zamilované páry nám nechávají nahlédnout do svého intimního soukromí v okamžiku, kdy řeší určitý citový milostný problém úměrný jejich věku a povaze.
V hl. rolích: Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Kristýna Leichtová, Tomáš Klus, Ondřej Vetchý a mnoho dal. Délka představení 90 min.

Vstupné 100 Kč


25. a 26. října 
sobota v 17:30

neděle v 15 a 17:30
ŠKATULÁCI ve 3D
Premiéra velice očekávané americké animované dobrodružné komedie - hrdinové mohou mít překvapivé tvary. V Sýrečkově není radno vycházet po setmění. Z podzemních doupat vylézají podivní tvorové zvaní Škatuláci, kteří kradou vše, co jim přijde do rukou. Jednou prý dokonce ukradli malého kluka! A právě tenhle ukradený klučina vám v dobrodružném a zábavném vyprávění prozradí, že to všechno jsou jen bohapusté lži a kecy v kleci.
Vstupné děti 110,- Kč, dospělí 130,-Kč. Délka představení 97 min. České znění.

Vstupné 110 Kč


28. října 
úterý v 17:30


TŘI BRATŘI
Poslední repríza velice úspěšné nové česko-dánské pohádky od režiséra Jana Svěráka.
Délka představení 86 min.

Vstupné 100 Kč


30. října 
čtvrtek v 19:30


MAPY KE HVĚZDÁM
Premiéra dramatického filmu Kanada/USA/Německo/Francie. Dr. Stanford Weiss (John Cusack) a jeho manželka Christina (Olivia Williams) jsou typickými představiteli hollywoodské rodinné dynastie. Ale rozhodně nejsou typickou rodinou. On je psychoterapeutem pečující o hollywoodské hvězdy a také autorem úspěšných motivačních knih, které mají jejich čtenářům zajistit více dokonalý a šťastný život. Christina se zase snaží rozvíjet hereckou kariéru jejich třináctiletého syna Benjieho, který je dětskou hvězdičkou a zároveň byl od devíti let na protidrogové odvykací kúře…
Délka představení 111 min.

Vstupné 110 Kč
Mládeži nepřístupné


31. října 
pátek ve 20


ANNABELLE
Premiéra nového amerického hororu. Naháněla divákům hrůzu již ve filmu „V zajetí démonů“, kde pro Annabelle všechno začalo. Skutečná panenka, schopná nevýslovného zla, je držena pod zámkem v okultním muzeu v Connecticutu, kde jediným návštěvníkem je kněz, který jí dvakrát za měsíc požehná. John Form našel pro svou nastávající manželku Miu dokonalý dárek – krásnou starou klasikou panenku oděnou do sněhobílých svatebních šatů.
Délka představení 95 min.

Vstupné 100 Kč
Mládeži nepřístupné


1. listopadu 
sobota v 17:30


WINX CLUB
Premiéra nového italského animovaného filmu. Winx jsou zpět! Tentokrát se chtějí chopit císařského trůnu a aktivovat ohromnou sílu, omylem však probudí krutou vílu Politeyu, která byla zakletá třemi čarodějkami. Ona je však připravená uzavřít s Winx dohodu.
Délka představení 98 min. České znění.

Vstupné 100 Kč


1. listopadu 
sobota ve 20


DÍRA U HANUŠOVIC
Poslední repríza české načernalé komedie od známého režiséra M. Krobota. Učitelka němčiny Maruna (Tatiana Vilhelmová), toho času hospodská, se snad nikdy nevdá. Na malé vesnici je o vhodné muže nouze: nerozhodný starosta (Ivan Trojan) tráví hodně času na posedu a čeká na svého jelena, dětsky naivní Olin (Jaroslav Plesl) je okolím považován za neškodného vesnického blázna a klempíř Kódl (Lukáš Latiňák) se s chutí otočí za každou sukní. Maruně na klidu nepřidá ani její panovačná matka (Johanna Tesařová), o kterou spolu se sestrou Jarunou (Lenka Krobotová) pečují…
Délka představení 102 min.

Vstupné 100 Kč


2. listopadu 
neděle v 15


LETADLA 2: HASIČI A ZÁCHRANÁŘI
Poslední repríza amerického dobrodružného animovaného filmu. Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do světa vzdušného boje s požáry. Prášek spojí své síly se záchranářským a hasičským veteránem, vrtulníkem Strážcem Břitvou, a…
Ml. přístupný. Vstupné jednotné 130-Kč. Délka představení 84 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


2. listopadu 
neděle v 17:30


STRÁŽCI GALAXIE
Repríza amerického akčního dobrodružného filmu od režiséra J. Gunna. Akcí nabité, výpravné dobrodružství se odehrává tentokráte v kosmu, a tak se součástí filmového světa studia Marvel stává i vesmír. Na odvážného dobrodruha Petera Quilla je vypsána vysoká odměna poté, co mocnému padouchovi Ronanovi, jež kuje plány na zničení galaxie, ukradne před nosem tajemný orb.
Délka představení 100 min. České znění.

Vstupné 130 KčVysvětlivky:

Komedie Thriller Historický
Psychologický film Akční Drogy, sex, život ...
Dobrodružný Animovaný Drama
Sci-Fi Romantika, láska ... Katastrofický film


Změna programu vyhrazena. Písemné a telefonické objednávky
vyřizuje Kino 70 Dobruška, tel. 494629529, PSČ 518 01.
Pozor - pokladna kina otevřena 1 hodinu před představením.
Zamluvené vstupenky nutno vyzvednout půl hodiny před představením, jinak budou prodány!
Upozornění pro návštěvníky kina!!! Podle zákona ČNR č. 241 ze dne 14.4. 1992 náleží ke vstupnému
příplatek 1 Kč, který není v uvedeném vstupném započítán!!!


SYSTÉM REZERVOVÁNÍ A PRODEJE VSTUPENEK NA PRAŽSKÁ A MIMOMĚSTSKÁ DIVADLA A JINÉ AKCE VE SC KINĚ 70 DOBRUŠKA

Vstupenky na divadelní představení pražských, příp. jiných divadel a agentur,
která se konají ve Společenském centru Kině 70 v Dobrušce,
a pokud není uvedeno jinak, se rezervují předem
na tel. č. 777 418 746 (pan Miloš Kaňa) ve všední dny od 7 do 15,30 hodin.

Zarezervované vstupenky jsou připraveny k vyzvednutí vždy 3 týdny před začátkem akce v informačním centru.
Po jednom týdnu budou nevyzvednuté vstupenky prodány!

Program kina na Internetu sponzoruje a vytváří firma ACT Plus s.r.o.Hlavní stránka | Pošta