Vítejte v Dobrušce
Kino 70 Dobruška   program na leden 
 

PRVNÍ ON-LINE KAMERA V DOBRUŠCE
(pohled na náměstí F.L.Věka každých 10 sekund)


Vyhledat:     
1. ledna 
čtvrtek v 17:30


HOBIT: BITVA PĚTI ARMÁD
Druhá novoroční repríza! Americký dobrodružný fantastický film ve 3D od režiséra P. Jacksona.
Délka představení 144 min. České znění!.

Vstupné 140 Kč


2. ledna 
pátek ve 20


OUIJA
Premiéra amerického hororu. Pořád si opakujte, že je to jenom hra. Chcete zkusit mluvit se záhrobím a nemáte po ruce vhodné médium? Mohla by vám pomoci Ouija – spiritistická deska pokrytá písmeny a čísly, jejímž prostřednictvím lze s duchy komunikovat. Stačí v ně věřit a respektovat jejich pravidla hry.
Režie: Stiles White. Délka představení 90 min.

Vstupné 110 Kč
Mládeži nepřístupné


3. ledna 
sobota v 15


LETADLA 2: HASIČI A ZÁCHRANÁŘI
Poslední repríza amerického dobrodružného animovaného filmu. Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do světa vzdušného boje s požáry.
Délka představení 84 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


3. a 4. ledna 
sobota ve 20

neděle v 17:30
BURÁCENÍ
Premiéra nového českého dramatického filmu. Burácení je typické drama založené na pravdivé události, která se stala v roce 2004 a která završila sérii příběhů, jež autor scénáře sledoval v médiích už řadu let. Domácí násilí, sebeobrana před násilníkem, či obrana a pomoc blízkému člověku v nouzi.
V hl. rolích: Tomáš Hajíček, Vica Kerekes, Jana Kolesárová, Martin Stránský, Vladimír Javorský, Oldřich Navrátil, Chantal Poullain a mnoho dal. Délka představení 90 min.

Vstupné 110 Kč


4. ledna 
neděle v 15


MAGICKÉ STŘÍBRO - HLEDÁNÍ KOUZELNÉHO ROHU
Repríza fantastického rodinného filmu-Norsko. „I skřítkové mohou zažít velká dobrodružství.” Po nekonečně dlouhém podzimním spánku se modří skřítci probudili do té nejchladnější zimy, jakou kdy zažili.
Délka představení 84 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


 
středa v 19:30


HLEDÁNÍ VIVIAN MAIER
Premiéra amerického filmu. Příběh záhadné ženy nás zavádí do ulic New Yorku a Chicaga, kde Vivian Maier od roku 1950 až do své smrti v roce 2009 nafotila více než 100 000 dechberoucích fotografií. Žádnou z nich ale nikomu neukázala. Snímky byly objeveny shodou náhod až poté, co strávily několik desetiletí v zaprášených krabicích…
Délka představení 83 min.

Vstupné 90 Kč


8. ledna 
čtvrtek v 18


CESTOU OSUDU A NÁHODY
Malý sál SC – Kina 70 CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA Romana Vehovského. Návrat ze sedmileté cesty. Z Indie až do Štěpánkovic.
Návrat ze sedmileté cesty. Z Indie až do Štěpánkovic. Třetí setkání s cestovatelem Romanem Vehovským je zaměřeno na poslední etapu jeho cesty – na návrat. Nejvíce času zabírá Indie. Navštívíme pouštní a poutní Puškar. Ponoříme se do posvátné Gangy ve Váránasí a oslavíme se Síkhy jejich největší náboženský svátek. Pozemním stopem se dostaneme přes Pákistán a Írán do Evropy. Nebude chybět ani poslední stop a poslední kilometry sedmiletého putování. Vstupné dobrovolné.

Vstupné 0 Kč


8. ledna 
čtvrtek v 19:30


JOHH WICK
Poslední repríza vynikajícího akčního thrilleru – USA/Čína/Kanada. Říká se: "Nedráždi hada bosou nohou". John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát!
V hl. rolích: Keanu Reeves, Adrianne Palicki, Bridget Regan, Bridget Moynahan, Willem Dafoe a mnoho dal. Délka představení 101 min.

Vstupné 100 Kč


9. ledna 
pátek ve 20


ŽELEZNÁ SRDCE
Repríza velice úspěšného amerického válečného filmu. Duben 1945. Zatímco se spojenecká armáda pokouší o finální ofenzívu na evropské frontě, ujímá se válečný veterán, armádní seržant Wardaddy (Brad Pitt), velení tanku Sherman a vydává se s jeho pětičlennou posádkou na vražednou misi v týlu nepřítele…
Délka představení 135 min.

Vstupné 90 Kč
Mládeži nepřístupné


10. a 11. ledna 
sobota v 15

neděle v 15
PADDINGTON
Premiéra nového rodinného filmu – Velká Británie/Francie. Ondřej Brzobohatý jako Paddington. Paddington, nejslavnější anglický medvídek, je pro britské děti něco jako pro české Krteček. Populární literární postava z knižní série Michaela Bonda poprvé ožije v celovečerním rodinném filmu na konci roku 2014.
Délka představení 98 min. České znění!

Vstupné 120 Kč


10. a 11. ledna 
sobota v 17:30

neděle v 17:30
SEDMÝ SYN
Premiéra velice očekávaného amerického fantastického filmu. Rytíř John Gregory (Jeff Bridges) byl posledním žijícím členem řádu válečníků, kteří po staletí chránili svět před silami temna. Byl to on, kdo jim mohl zasadit smrtelnou ránu, když ulovil Královnu čarodějnic (Julianne Moore). Stačilo ji zabít. On se do ní místo toho zamiloval a místo smrti pro ni zvolil vězení, z něhož nebylo úniku. Pouze zdánlivě…
Režie: Sergej Bodrou. České znění!

Vstupné 140 Kč


10. ledna 
sobota ve 20


POHÁDKÁŘ
Repríza českého filmu od Vl. Michálka. Pohádkář je milostný příběh člověka balancujícího na hraně lásky, vášně a lži. V řece je nalezeno tělo neznámého muže. Při pátrání po jeho identitě se kapitán Rott (Matěj Hádek) ocitne uprostřed úplně jiného příběhu. Postupně se před ním rozehrává milostné drama hlavního hrdiny Máry/Kamila (Jiří Macháček), který si vybudoval dva souběžné životy se dvěma krásnými ženami (Eva Herzigová a Aňa Geislerová).
Délka představení 90 min.

Vstupné 90 Kč
Mládeži nepřístupné


14. ledna 
středa v 19:30


SAMA NOCÍ TMOU
Premiéra amerického hororového romantického thrilleru. Po Zkaženém městě, domově pasáků, dealerů a prostitutek, se po nocích toulá mladá osamělá upírka a podle vlastních měřítek nastoluje pořádek. Až nečekané setkání s Perským Jamesem Deanem vytrhne Dívku z její osamělé a smutné rutiny. Mladý muž je totiž snad posledním obyvatelem tohoto města, který si uvědomuje rozdíl mezi dobrem a zlem.
Délka představení 99 min.

Vstupné 90 Kč


14. ledna 
čtvrtek v 19:30


FOTOGRAF
Premiéra nového českého tragikomického filmu od režisérky I. Pavláskové s K. Rodenem a M. Málkovou v hl. rolích. V příběhu volně inspirovaném osudy světoznámého českého fotografa Jana Saudka se vracíme k některým dramatickým křižovatkám života umělce obdařeného nejedním výjimečným talentem, živelností a vášní. Všechny tyto vlastnosti mu přinesly slávu i odmítání, lásku i zradu, zástupy obdivovatelů i osamocení.
Délka představení 135 min.

Vstupné 120 Kč
Mládeži nepřístupné


16. ledna 
pátek ve 20


HODINOVÝ MANŽEL
Premiéra nové české komedie. Čtyři plavci - hráči vodního póla se po prohraném zápase octnou na dně. Ti zoufalci i na dně bazénu dokonce bydlí. Aby se zachránili, zkusí provozovat pochybnou živnost "hodinový manžel."
Režie: Tomáš Svoboda. Hrají: Bolek Polívka, David Novotný, David Matásek, Lukáš Latinák, Zuzana Norisová, Simona Babčáková,Jitka Čvančarová, Nina Divišková, Lenka Vlasáková, Eva Holubová a jiní. Délka představení 100 min.

Vstupné 120 Kč


17. a 18. ledna 
sobota v 17:30

neděle v 15
TUČNÁCI Z MADAGASKARU
Repríza úžasné americké animované komedie. Superšpióni se nerodí… oni se líhnou Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa…
Vstupné děti 110,- Kč a dospělí 130,-Kč. Délka představení 90 min. České znění!

Vstupné 130 Kč


17. a 18. ledna 
sobota ve 20

neděle v 17:30
EXODUS: BOHOVÉ A KRÁLOVÉ
Repríza výpravného historického dramatického filmu světoznámého režiséra Rydleyho Scotta. Vzbouřil se proti impériu a změnil svět. Vyrostli jako bratři, ale stali se z nich nepřátelé na život a na smrt – egyptský faraón Ramses a Mojžíš, nalezenec, který se stal legendou. Jejich nesmrtelný příběh na filmovém plátně.
V hl. rolích: Christian Bale, Joel Edgerton, Aaron Paul, Sigourney Weaver, Ben Kingsley a dal. Délka představení 142 min. České znění!

Vstupné 140 Kč


21. ledna 
středa v 19:30


S LÁSKOU, ROSIE
Premiéra romantické komedie pro všechny diváky. Láska a sex nám umí udělat ze života nebesa i peklo, to vědí v Notting Hill, ví to Bridget Jones i ti, kdo mají Lásky čas. Ví to i film S láskou, Rosie, britská komedie plná omylů a chyb, které prostě děláme, ať se snažíme jakkoliv. V hlavní dámské roli se představí vycházející hvězda Lily Collins ( dcera slavného muzikanta Phila Collinse ).
Délka představení 102 min.

Vstupné 110 Kč


22. a 23. ledna 
čtvrtek v 19:30

pátek ve 20
BIRDMAN / aneb nečekané kouzlo lhostejnosti /
Premiéra očekávaného amerického filmu. Černá komedie oceňovaného režiséra Alejandra Iñárritu vypráví příběh herce Riggana Thomsona (Michael Keaton), který se v minulosti proslavil filmovou postavou kultovního ptačího superhrdiny Birdmana, a nyní se s vypětím sil snaží o svůj divadelní debut na Broadwayi..
Délka představení 119 min.

Vstupné 120 Kč
Mládeži nepřístupné


24. a 25. ledna 
sobota v 17:30

neděle v 15
HOBIT: BITVA PĚTI ARMÁD
A další novoroční repríza! Americký dobrodružný fantastický film ve 3D od režiséra P. Jacksona.
Délka představení 144 min. České znění!

Vstupné 140 Kč


24. ledna 
sobota ve 20


HACKER
Premiéra nového amerického thrilleru od režiséra Michael Manna. Svět se ocitl na pokraji globální krize, kterou má tentokrát na svědomí neznámý hacker, který vyhrožuje a následně prakticky ukazuje, že prostřednictvím myši a klávesnice zvládne cokoliv. Jediný, kdo mu může konkurovat, je chlap, který za podobné delikty právě kroutí patnáct let v base…

Vstupné 120 Kč


25. ledna 
neděle v 19


BURÁCENÍ
Repríza nového českého dramatického filmu. Burácení je typické drama založené na pravdivé události, která se stala v roce 2004 a která završila sérii příběhů, jež autor scénáře sledoval v médiích už řadu let. Domácí násilí, sebeobrana před násilníkem, či obrana a pomoc blízkému člověku v nouzi.
V hl. rolích: Tomáš Hajíček, Vica Kerekes, Jana Kolesárová, Martin Stránský, Vladimír Javorský, Oldřich Navrátil, Chantal Poullain a mnoho dal. Délka představení 90 min.

Vstupné 110 Kč


26. ledna 
pondělí v 19:30


Franco D´Alessandro: ŘÍMSKÉ NOCI
Poutavý a současně dojemný příběh dvou slavných lidí, italské herečky Anny Magnani a amerického dramatika Tennessee Williamse. Pojednává o jejich dlouhodobém a ryzím přátelství, o jejich láskách, radostech, vrcholech i pádech. Vše zarámováno do padesátých a šedesátých let 20. století.V režii Gregory Abelse hrají Simona Stašová a Oldřich Vízner.
Předprodej vstupenek v IC od 5. ledna 2015

Vstupné 350 Kč


27. ledna 
úterý v 17 a v 19 hod


TŘI BRATŘI
Pro koledníky Tříkrálové sbírky promítáme zdarma velice úspěšnou česko-dánskou pohádku režiséra Jana Svěráka. Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…
Hrají: Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Jiří Lábus, Zuzana Norisová, David Matásek, Ivana Chýlková, Oldřich Kaiser, Miroslav Táborský a dal. Délka představení 86 min.

Vstupné 0 Kč


29. ledna 
čtvrtek v 19:30


ODPAD
Premiéra jedinečného amerického dobrodružného thrilleru od režiséra S. Daldryho s m. Sheenem v hl. roli. Nikdy nevíš, co můžeš najít. Hrdiny filmu Odpad jsou tři kluci, jejichž domovem je centrální skládka v brazilském Riu. Každý den ji prohledávají v naději, že najdou něco, co jim aspoň na chvíli zlepší život. Netuší, že už ten příští nález jejich životy nenávratně změní.
Délka představení 115 min.

Vstupné 110 Kč


30.a 31. ledna, 1. února 
pátek, sobota ve 20

neděle v 18
BABOVŘESKY 3
Premiéra velice očekávané nové letní komedie od režiséra Z. Trošky. Úsměvný obrázek ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu jejím obyvatelům.
V hl. rolích: Veronika Žilková, Jana Synková, Lucie Vondráčková, Lukáš Langmajer, Pavel Kikinčuk, Tereza Bebarová, Bronislav Kotiš, Pavla Bečková ad. Délka představení 103 min.

Vstupné 130 Kč


31. ledna 
sobota v 17:30


JAK VYCVIČIT DRAKA 2
Poslední repríza amerického dobrodružného animovaného filmu. Ostrov Blp býval místem, kde Vikingové ve dne v noci bojovali s draky. Pak však mladý snílek Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii. Ještě důležitější bylo, že film Jak vycvičit draka se stal jedním z nejlepších a nejúspěšnějších počinů studia DreamWorks Animation, které se proto rozhodlo, že nejen Shrek, Kung Fu Panda či Madagaskar si zaslouží pokračování, a natočilo „dračí“ dvojku.
Vstupné děti jednotné 100,-Kč, dospělí 110,-Kč. Délka představení 105 min. České znění.

Vstupné 110 Kč


1. února 
neděle v 15


WINX CLUB
Repríza italského animovaného filmu. Winx jsou zpět! Tentokrát se chtějí chopit císařského trůnu a aktivovat ohromnou sílu, omylem však probudí krutou vílu Politeyu, která byla zakletá třemi čarodějkami. Ona je však připravená uzavřít s Winx dohodu.
Délka představení 98 min. České znění!

Vstupné 100 KčVysvětlivky:

Komedie Thriller Historický
Psychologický film Akční Drogy, sex, život ...
Dobrodružný Animovaný Drama
Sci-Fi Romantika, láska ... Katastrofický film


Změna programu vyhrazena. Písemné a telefonické objednávky
vyřizuje Kino 70 Dobruška, tel. 494629529, PSČ 518 01.
Pozor - pokladna kina otevřena 1 hodinu před představením.
Zamluvené vstupenky nutno vyzvednout půl hodiny před představením, jinak budou prodány!
Upozornění pro návštěvníky kina!!! Podle zákona ČNR č. 241 ze dne 14.4. 1992 náleží ke vstupnému
příplatek 1 Kč, který není v uvedeném vstupném započítán!!!


SYSTÉM REZERVOVÁNÍ A PRODEJE VSTUPENEK NA PRAŽSKÁ A MIMOMĚSTSKÁ DIVADLA A JINÉ AKCE VE SC KINĚ 70 DOBRUŠKA

Vstupenky na divadelní představení pražských, příp. jiných divadel a agentur,
která se konají ve Společenském centru Kině 70 v Dobrušce,
a pokud není uvedeno jinak, se rezervují předem
na tel. č. 777 418 746 (pan Miloš Kaňa) ve všední dny od 7 do 15,30 hodin.

Zarezervované vstupenky jsou připraveny k vyzvednutí vždy 3 týdny před začátkem akce v informačním centru.
Po jednom týdnu budou nevyzvednuté vstupenky prodány!

Program kina na Internetu sponzoruje a vytváří firma ACT Plus s.r.o.Hlavní stránka | Pošta