Vítejte v Dobrušce
Kino 70 Dobruška   program na srpen 
 

PRVNÍ ON-LINE KAMERA V DOBRUŠCE
(pohled na náměstí F.L.Věka každých 10 sekund)


Vyhledat:     
1. srpna 
pátek ve 20


ZEJTRA NAPOŘÁD
Premiéra nového českého filmu. Zejtra napořád je film o nás všech. O našich snech, o změnách v životě, které chceme udělat, ale často se jich bojíme. Film o přátelství a setkáních, která nelze čekat. Film o svobodě a touze cestovat a přitom vědět, že se máme kam vrátit. V hlavních roli se představí Pavel Batěk a Vica Kerekes. Ve vedlejších uvidíte Filipa Blažka, Kláru Issovou, Jana Přeučila, Jiřího Lábuse, a další. Film Zejtra napořád sází na přirozenost s nadhledem a probouzí cestovatelské touhy. Natáčel se v Plzni, Brně, Praze, Ostravě a zamířil i do dalekého Hong Kongu, který poskytl filmu neopakovatelnou atmosféru daleké Asie.
Režie filmu je dílem debutanta Rudolfa Havlíka, o kterém český filmový svět ještě doposud neslyšel. Délka představení 98 min.

Vstupné 120 Kč


2. a 3. srpna 
sobota v 17:30

neděle v 17:30
LETADLA 2: HASIČI A ZÁCHRANÁŘI
Premiéra nového amerického dobrodružného animovaného filmu. Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do světa vzdušného boje s požáry. Prášek spojí své síly se záchranářským a hasičským veteránem, vrtulníkem Strážcem Břitvou, a…
Vstupné děti do 15-ti let 135,-Kč, ostatní 155,-Kč. Délka představení 84 min. České znění.

Vstupné 155 Kč


8. srpna 
pátek jen ve 20


HERKULES
Premiéra nového akčního amerického dobrodružného filmu. Narodil se, aby se stal hrdinou. Klasický mytologický příběh o Herkulovi dostává zcela nový rozměr. Začíná v momentě, kdy Herkules splnil pověstných dvanáct úkolů, aby se vykoupil ze svých minulých hříchů. Žije ve vyhnanství a živí se jako žoldák.
V hl. roli: D. Johnson. Délka představení 97 min. České znění.

Vstupné 140 Kč
Mládeži nepřístupné


9. a 10. srpna 
sobota v 17:30

neděle v 17:30
ÚTĚK Z PLANETY ZEMĚ
Premiéra velice očekávané animované, rodinné, dobrodružné komedie –USA/Kanada. Režisér filmu se podílel na pohádkách Doba ledová: Země v pohybu, Já, zloduch, Horton a Číslo 9. Celosvětově film vydělal už přes 75 miliónů dolarů. Slyšeli jste už o planetě Baab? A věděli jste, že tam žijí zábavní modří ufoni, kteří mají dokonce svého národního hrdinu? Je ním astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné mise, u kterých mu nenápadně pomáhá jeho super inteligentní bratr Gary.
Délka představení 89 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


14. srpna 
čtvrtek v 19:30


CHRAŇ NÁS OD ZLÉHO
Premiéra amerického hororu. Newyorský policista Ralph Sarchie (Eric Bana), který se sám potýká s vlastními problémy, se ve snímku Chraň nás od zlého pouští do vyšetřování série znepokojivých a nevysvětlitelných zločinů. Spojí své síly s nekonvenčním knězem (Edgar Ramirez), odborníkem na vymítací rituály, aby společně bojovali s nočními děsy a případy démonického posednutí, které ohrožují jejich město.
Délka představení 119 min.

Vstupné 100 Kč
Mládeži nepřístupné


15. srpna 
pátek ve 20


PARÁDNĚ POKECAL
Premiéra nového českého filmu. Filmový debut talentovaného režiséra Tomáše Pavlíčka postihuje to, co pálí současnou mladou generaci. Kam se vydat, když je tolik možností? Jak se seberealizovat, když vlastně nic pořádně neumím? Vše lze ale pojmout s notnou dávkou humoru a naděje režisérovi natolik vlastní.
V hl. roli Vít Rohr. Délka představení 77 min.

Vstupné 80 Kč


16. a 17. srpna 
sobota v 17:30

neděle v 17:30
TŘI BRATŘI
Premiéra velice očekávané nové česko-dánské pohádky od režiséra Jana Svěráka. Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…
Hrají: Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Jiří Lábus, Zuzana Norisová, David Matásek, Ivana Chýlková, Oldřich Kaiser, Miroslav Táborský a dal. Délka představení 86 min.

Vstupné 130 Kč


21. srpna 
čtvrtek v 19:30


MAGICKÝ HLAS REBELKY
Premiéra nového českého dokumentu oceněného v letošním roce na MFF v Karlových Varech od režisérky O. Sommerové.
Hrají: Marta Kubišová, Dana Němcová, Pavel Kohout, Vlastimil Třešňák, Jaroslav Hutka, Aneta Langerová a další. Délka představení 90 min.

Vstupné 90 Kč


22. a 23. srpna 
pátek ve 20

sobota v 17:30
ŽELVY NINJA
Premiéra amerického akčního filmu. Populární Želvy Ninja se vracejí na filmové plátno, kam je doprovází slavný akční režisér Michael Bay a jeho produkční společnost Platinum Dunes. Muž, který dokázal hračku Transformers přetavit v jednu z nejúspěšnějších filmových sérií současnosti, má tentýž záměr se zmutovanými želvími bojovníky. V jeho produkci mají čtyři hrdinové pojmenovaní po renesančních mistrech nakročit vstříc i dospělejšímu publiku, jako se to povedlo právě s Transformery.
Délka představení 98 min. České znění.

Vstupné 150 Kč


24. srpna 
neděle v 17:30


JAK VYCVIČIT DRAKA 2
Repríza amerického dobrodružného animovaného filmu. Ostrov Blp býval místem, kde Vikingové ve dne v noci bojovali s draky. Pak však mladý snílek Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii. Ještě důležitější bylo, že film Jak vycvičit draka se stal jedním z nejlepších a nejúspěšnějších počinů studia DreamWorks Animation, které se proto rozhodlo, že nejen Shrek, Kung Fu Panda či Madagaskar si zaslouží pokračování, a natočilo „dračí“ dvojku.
Vstupné děti jednotné 110,-Kč, dospělí 130,-Kč. České znění!!! Délka představení 105 min.

Vstupné 130 Kč


28. srpna 
čtvrtek v 19:30


CHLAPECTVÍ
Premiéra jedinečného dramatického filmu-USA. Něžný, vtipný, chytrý a melancholický film plný krásy a lidskosti. Chlapectví je výjimečný film. Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka chtěl režisér Richard Linklater (Před soumrakem, Před půlnocí) natočit co nejpoctivěji, i proto na něm pracoval dvanáct let. Každý rok, na tři až čtyři natáčecí dny, se sešla tatáž sestava herců a tvůrců, aby natočila další střípek do jedné životní mozaiky. Výsledkem je snímek, který je neobyčejný svou obyčejností a také tím, jak neuvěřitelně pestrou škálu emocí dokáže ze svých diváků vydolovat.
Délka představení 166 min.

Vstupné 110 Kč


29. srpna 
pátek v 19:30


MONTHY PYTHON ŽIVĚ (převážně)
Po více než třiceti letech se na pódiu znovu sejdou členové legendární komediální skupiny Monty Python: v souhrnném věku pouhých 358 let se John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones a Michael Palinov chystají znovu zahrát některé ze svých nejlepších skečů, a to s moderním, aktuálním, Pythonovským švihem. Monty Python jsou po právu považováni za jedny z největších komiků všech dob. Ovlivnili celou generaci a způsobili revoluci ve světě komedie. Jejich netrpělivě očekávaný návrat je jednou z největších divadelních událostí roku 2014.
ALTERNATIVNÍ OBSAH!!! Předběžná délka záznamu je 3 hodiny 10 minut.

Vstupné 200 Kč


30. a 31. srpna 
sobota v 17:30

neděle v 17:30
STRÁŽCI GALAXIE
Premiéra amerického akčního dobrodružného filmu od režiséra J. Gunna. Akcí nabité, výpravné dobrodružství se odehrává tentokráte v kosmu, a tak se součástí filmového světa studia Marvel stává i vesmír. Na odvážného dobrodruha Petera Quilla je vypsána vysoká odměna poté, co mocnému padouchovi Ronanovi, jež kuje plány na zničení galaxie, ukradne před nosem tajemný orb.
Délka představení 100 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


31. srpna 
neděle ve 20


FAKJŮ PANE UČITELI
Premiéra nové velice úspěšné německé komedie. Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami“. Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém… .
Hrají: Elyas M’Barek, Karoline Herfurth, Katja Riemann, Jana Pallaske, Alwara Höfels, Jella Haase a jiní.Délka představení 118 min. České znění.

Vstupné 120 KčVysvětlivky:

Komedie Thriller Historický
Psychologický film Akční Drogy, sex, život ...
Dobrodružný Animovaný Drama
Sci-Fi Romantika, láska ... Katastrofický film


Změna programu vyhrazena. Písemné a telefonické objednávky
vyřizuje Kino 70 Dobruška, tel. 494629529, PSČ 518 01.
Pozor - pokladna kina otevřena 1 hodinu před představením.
Zamluvené vstupenky nutno vyzvednout půl hodiny před představením, jinak budou prodány!
Upozornění pro návštěvníky kina!!! Podle zákona ČNR č. 241 ze dne 14.4. 1992 náleží ke vstupnému
příplatek 1 Kč, který není v uvedeném vstupném započítán!!!


SYSTÉM REZERVOVÁNÍ A PRODEJE VSTUPENEK NA PRAŽSKÁ A MIMOMĚSTSKÁ DIVADLA A JINÉ AKCE VE SC KINĚ 70 DOBRUŠKA

Vstupenky na divadelní představení pražských, příp. jiných divadel a agentur,
která se konají ve Společenském centru Kině 70 v Dobrušce,
a pokud není uvedeno jinak, se rezervují předem
na tel. č. 777 418 746 (pan Miloš Kaňa) ve všední dny od 7 do 15,30 hodin.

Zarezervované vstupenky jsou připraveny k vyzvednutí vždy 3 týdny před začátkem akce v informačním centru.
Po jednom týdnu budou nevyzvednuté vstupenky prodány!

Program kina na Internetu sponzoruje a vytváří firma ACT Plus s.r.o.Hlavní stránka | Pošta