Vítejte v Dobrušce
Kino 70 Dobruška   program na září 
 

PRVNÍ ON-LINE KAMERA V DOBRUŠCE
(pohled na náměstí F.L.Věka každých 10 sekund)


Vyhledat:     
4. a 6. září 
čtvrtek v 19:30

sobota ve 20
SIN CITY: ŽENSKÁ, PRO KTEROU BYCH VRAŽDIL
Premiéra nového amerického akčního filmu. V pokračování kultovního snímku Sin City se v několika propojených povídkách vracíme do Města hříchu plného gaunerů, svůdných tanečnic, zkorumpovaných policistů, ozbrojených prostitutek a zlomených srdcí. Tentokrát i ve 3D.
Režie: Robert Rodriguez. Hrají: Jessica Alba, Mickey Rourke, Rosario Dawson, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Bruce Willis a jiní.Délka představení 103 min.

Vstupné 130 Kč
Mládeži nepřístupné


5. září 
pátek v 19:30


LUCY
Premiéra nového akčního sci-fi filmu – Francie/USA. Průměrný člověk využívá 10% své mozkové kapacity. Ona se dnes dostane na 100%. Slavný francouzský režisér Luc Besson měl vždycky slabost pro výjimečné ženy. K Brutální Nikitě, Johance z Arku a nejmladší nájemné vražedkyni ze snímku Leon teď přidal Lucy. Holku, která přestala být obyčejná ve chvíli, kdy shodou nešťastných náhod dostala jeden mimořádný dar…
Hrají: Scarlett Johansson, Morgan Freeman a dal. Délka představení 90 min.

Vstupné 110 Kč


4. září 
páte v 9:30


BESEDA SE STANISLAVEM MOTLEM
O legendárním pokladu ruských carů či o osudech zlatého pokladu naší republiky bude vyprávět známý publicista, historik a spisovatel Stanislav Motl, který přijíždí na pozvání senátora JUDr. Miroslava Antla. Vstup volný.
Malý sál SC – Kino 70

Vstupné 0 Kč


3. a 7. září 
sobota v 17,30

neděle v 15 a 17:30
TŘI BRATŘI
Repríza velice úspěšné nové česko-dánské pohádky od režiséra Jana Svěráka. Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…
Hrají: Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Jiří Lábus, Zuzana Norisová, David Matásek, Ivana Chýlková, Oldřich Kaiser, Miroslav Táborský a dal. Délka představení 86 min

Vstupné 120 Kč


11. září 
čtvrtek ve 13:00


BESEDA: NOVÉ NEBEZPEČNÉ METODY TZV. ŠMEJDŮ
Setkání a beseda s pracovníky České obchodní inspekce. Vstup volný.
Malý sál SC - Kino 70

Vstupné 0 Kč


11. září 
čtvrtek v 19:30


STOLETÍ MIROSLAVA ZIKMUNDA
Premiéra českého dokumentu od režiséra P. Horkého. Všichni znají dvojici slavných cestovatelů - Zikmunda a Hanzelku. Všichni znají jejich expedice a knihy. Nikdo neví, jaký žili život. Jejich zážitky z cest znají miliony lidí na celém světě. Legendární dvojici spojuje 111 tisíc kilo-metrů cest, 6,5 milionu prodaných knih v 11 světových jazycích, 4 celovečerní filmy, 147 dokumentárních a televizních filmů a přátelství přetrvávající i po smrti.
Miroslav Zikmund - fenomenální cestovatel, fotograf, spisovatel a publicista. Málokdo ví, že si tento bezmála stoletý muž již sedmdesát let denně píše deník. A nyní odtajnil své celoživotní osobní vzpomínky… Délka představení 75 min.

Vstupné 90 Kč


12. září 
pátek ve 20:00


LET´S DANCE ALL IN
Premiéra amerického tanečního dramatického filmu. Páté pokračování filmové série Let´s Dance s osudovým podtitulem "All In" ukáže tanec jako nikdy před tím. Ve velkém setkání se totiž do filmu vrací hvězdy ze všech předchozích dílů. Není, kam ustupovat, teď se hraje o všechno a taneční čísla ukazují naprostý vrchol. Ve středu dění je ultimátní taneční souboj v Las Vegas, který může účastníkům zásadně změnit život.
HRAJÍ: Ryan Guzman, Briana Evigan a mnoha dal. Délka představení 112 min.

Vstupné 110 Kč


13. a 14. září 
sobota v 17:30

neděle v 15 a 17:30
POŠŤÁK PAT
Premiéra britského animovaného filmu. Nejoblíbenější listonoš na světě, Pošťák Pat, se chystá do kin v animované podívané, ve které nechybí humor, akce, písničky a také světla ramp. Jeho první celovečerní film nachystal Pošťákovi Patovi dobrodružství v pěvecké talentové soutěži, zatímco jeho městečko ohrožuje stovka robotů, kteří vypadají jako on. Ještě že má Freda, věrného kocoura…
Délka představení 88 min. České znění.

Vstupné 110 Kč


13. září 
sobota ve 20


LEPŠÍ TEĎ NEŽ JINDY
Premiéra americké romantické komedie. Režisér Rob Reiner má s komediemi zkušenosti a rozhodně prokázal, že ví, jak úspěšně propojit humor a romantiku. „Jednoduše dělám ten samý film pořád dokola,” vysvětluje se smíchem. „Žena je vždycky vyspělejší a emocionálně schopnější. A ten muž jako idiot pobíhá kolem a přemýšlí a vymýšlí, než zjistí, že by měl s tou ženou být.” A stejné je to v případě i jeho nového filmu.
V hl. rolích: Michael Souhlas a Diane Keton. Délka představení 94 min.

Vstupné 110 Kč


18. září 
čtvrtek v 19:30


DÍRA U HANUŠOVIC
Další repríza české načernalé komedie od známého režiséra M. Krobota. Učitelka němčiny Maruna (Tatiana Vilhelmová), toho času hospodská, se snad nikdy nevdá. Na malé vesnici je o vhodné muže nouze: nerozhodný starosta (Ivan Trojan) tráví hodně času na posedu a čeká na svého jelena, dětsky naivní Olin (Jaroslav Plesl) je okolím považován za neškodného vesnického blázna a klempíř Kódl (Lukáš Latiňák) se s chutí otočí za každou sukní. Maruně na klidu nepřidá ani její panovačná matka (Johanna Tesařová), o kterou spolu se sestrou Jarunou (Lenka Krobotová) pečují…
Délka představení 102 min.

Vstupné 100 Kč
Mládeži nepřístupné


19. září 
pátek ve 20


NYMFOMANKA, ČÁST I.-REŽISÉRSKÁ VERZE
Premiéra šokujícího dánského filmu. Otevřená studie ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera.
Délka představení 145 min.

Vstupné 80 Kč
Mládeži nepřístupné


20. září 
sobota v 17:30


ŽELVY NINJA
Repríza amerického akčního filmu. Populární Želvy Ninja se vracejí na filmové plátno, kam je doprovází slavný akční režisér Michael Bay a jeho produkční společnost Platinum Dunes. Muž, který dokázal hračku Transformers přetavit v jednu z nejúspěšnějších filmových sérií současnosti, má tentýž záměr se zmutovanými želvími bojovníky. V jeho produkci mají čtyři hrdinové pojmenovaní po renesančních mistrech nakročit vstříc i dospělejšímu publiku, jako se to povedlo právě s Transformery.
Délka představení 98 min. České znění.

Vstupné 140 Kč


20. září 
sobota ve 20


DÁRCE
Premiéra amerického fantastického sci-fi filmu. Když mají lidé svobodu volby, … vyberou si špatně. Jonas (Brenton Thwaites) vyrůstá v idylickém světě, kde existuje pouze štěstí. Lidé neznají utrpení, války, násilí, strach ani bolest. Základem světa je jedno-tvárnost: stejné domovy, stejné oblečení, stejné rodiny.
Délka představení 89 min.

Vstupné 110 Kč


21. září 
neděle v 19:30


HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY
Repríza nejvtipnější smutné lovestory podle světového knižního bestselleru-USA. Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou. Hazel Grace Lancasterové (Shailene Woodley) je šestnáct let.
Ml. přístupný. Vstupné jednotné 100,-Kč. Délka představení 125 min.

Vstupné 100 Kč


25. září 
čtvrtek v 19:30


STOLETÝ STAŘÍK, KTERÝ VYLEZL Z OKNA A ZMIZEL
Repríza úspěšné švédské dobrodružné komedie. "Věci jsou tak, jak jsou a budou tak, jak budou." To je motto svérázného pana Karlssona, jehož životní příběh je bez přehánění pozoruhodný. Allanu Karlssonovi je 100 let. V domově důchodců, kde v tomto věku tráví svůj zbývající čas, pro něj chystají velkou narozeninovou oslavu. Ale vitální stařík ještě nechce zůstat v bačkorách v křesle. Má docela jiné plány. Rozhodne se pro útěk. Poté, co vyleze z okna, se vydává na úžasný a naprosto nepředvídatelný výlet…
Délka představení 114 min.

Vstupné 100 Kč


24. září 
středa v 15


SETKÁNÍ SENIORŮ
Beseda se starostou a dalšími představiteli města Dobrušky. Jsou na ni srdečně zváni všichni, kdo chtějí přijít a mají zájem se o dění v našem městě něco nového dozvědět. Vstup je samozřejmě volný a pro každého je připraven i malý dárek.
Malý sál SC - Kino 70

Vstupné 0 Kč


26. září 
pátek ve 20


NYMFOMANKA, ČÁST II.-REŽISÉRSKÁ VERZE
Nymfomanka – režisérská verze. Premiéra 15. 9. 2014. Otevřená studie ženské sexuality podle Larse von Triera. Režisérská verze je odvážnější pojetím sexuálních scén, obsahuje i nové epizody a dialogy. Díky hodině a půl nového materiálu dochází vize kontroverzního dánského režiséra naplnění.
Délka představení 180 min.

Vstupné 80 Kč
Mládeži nepřístupné


27. září 
sobota v 17:30


MÍSTA
Premiéra nového českého dramatického filmu od režiséra R. Špačka. Být mladý je nebezpečné. Příběh o lásce, ztrátě a pomstě. Dvěma devatenáctiletým klukům Adamovi (Vladimír Polívka) a Markovi (Jan Cina) je jejich rodiště těsné, zároveň ale moc nevědí, co si se svými životy počít. V tu chvíli do jejich světa vstupuje dcera místního prominenta Anna (Johana Matoušková) a vnáší do něj tajemství, napětí a touhu.
Délka představení 108 min.

Vstupné 110 Kč


27. září 
sobota ve 20


POD ZEMÍ
Premiéra nového amerického hororu. Jediná cesta ven vede dolů. Vydali se do míst, kam živí nepatří. V pařížských katakombách se ukrývá zcela neznámý prostor, lákající mnoho průzkumníků a badatelů ze všech koutů světa. Vstoupit lze zdarma, ale nakonec můžete zaplatit i cenu nejvyšší. Horor Pod zemí natočil specialista na daný žánr John Eric Dowdle.
V hl. rolích: Edwin Hodge, Perdita Weeks, Ben Feldman a dal. Délka představení 89 min.

Vstupné 110 Kč
Mládeži nepřístupné


28. září 
neděle v 17:30


JAK VYCVIČIT DRAKA 2
Repríza amerického dobrodružného animovaného filmu. Ostrov Blp býval místem, kde Vikingové ve dne v noci bojovali s draky. Pak však mladý snílek Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii. Ještě důležitější bylo, že film Jak vycvičit draka se stal jedním z nejlepších a nejúspěšnějších počinů studia DreamWorks Animation, které se proto rozhodlo, že nejen Shrek, Kung Fu Panda či Madagaskar si zaslouží pokračování, a natočilo „dračí“ dvojku.
Délka představení 105 min. České znění.

Vstupné 120 Kč


28. září 
pondělí v 19:30


Miro Gavran: VŠE O MUŽÍCH
Tragikomedie Studia Dva Praha o mužích pro ženy, aby je opět nepochopily.
Hrají Filip Blažek, Maroš Kramár a Michal Slaný. Režie Jana Janěková. VSTUPENKY JIŽ V PŘEDPRODEJI.

Vstupné 350 Kč


1. října 
středa v 19


VIKINGOVÉ Z BRITSKÉHO MUZEA
Záznam natočený v Londýně nabízí divákům v kinosálech nerušenou prohlídku výstavy s výkladem expertů na vikinská plavidla, zbraně, pohřební a náboženské rituály, jazyk Vikingů a jejich odkaz budoucím generacím lidstva. Vrcholem výstavy je zakonzervovaný exponát vůbec nejdelší objevené lodi Roskilde 6 a o jedinečnosti vikinských plavidel diváky přesvědčí řemeslníci Britského muzea, kteří v průběhu natáčení postaví trup vikinské lodi. Nebudou chybět ohromující detailní záběry vystavených exponátů a vikinského pokladu ani pohřební rituál osvětlený výhradně hořícími loučemi, který se odehraje v prostorách muzea. Vikingové z Britského muzea návštěvníkům i divákům připomenou, jak severští mořeplavci Vikingové pomáhali utvářet současnou podobu naší společnosti na čtyřech světadílech.
Ml. přístupný. Vstupné jednotné 200,-Kč. Komentář v původním znění s titulky. Délka prohlídky 90 min.

Vstupné 200 KčVysvětlivky:

Komedie Thriller Historický
Psychologický film Akční Drogy, sex, život ...
Dobrodružný Animovaný Drama
Sci-Fi Romantika, láska ... Katastrofický film


Změna programu vyhrazena. Písemné a telefonické objednávky
vyřizuje Kino 70 Dobruška, tel. 494629529, PSČ 518 01.
Pozor - pokladna kina otevřena 1 hodinu před představením.
Zamluvené vstupenky nutno vyzvednout půl hodiny před představením, jinak budou prodány!
Upozornění pro návštěvníky kina!!! Podle zákona ČNR č. 241 ze dne 14.4. 1992 náleží ke vstupnému
příplatek 1 Kč, který není v uvedeném vstupném započítán!!!


SYSTÉM REZERVOVÁNÍ A PRODEJE VSTUPENEK NA PRAŽSKÁ A MIMOMĚSTSKÁ DIVADLA A JINÉ AKCE VE SC KINĚ 70 DOBRUŠKA

Vstupenky na divadelní představení pražských, příp. jiných divadel a agentur,
která se konají ve Společenském centru Kině 70 v Dobrušce,
a pokud není uvedeno jinak, se rezervují předem
na tel. č. 777 418 746 (pan Miloš Kaňa) ve všední dny od 7 do 15,30 hodin.

Zarezervované vstupenky jsou připraveny k vyzvednutí vždy 3 týdny před začátkem akce v informačním centru.
Po jednom týdnu budou nevyzvednuté vstupenky prodány!

Program kina na Internetu sponzoruje a vytváří firma ACT Plus s.r.o.Hlavní stránka | Pošta