Vítejte v Dobrušce
Kino 70 Dobruška   program na prosinec 
 

PRVNÍ ON-LINE KAMERA V DOBRUŠCE
(pohled na náměstí F.L.Věka každých 10 sekund)


Vyhledat:     
2. prosince 
úterý v 18


SUMATRA - ZA ORANGUTANY DO DEŠTNÉHO PRALESA
Malý sál SC – Kino 70. Cestopisná přednáška RNDr. Petra Rybáře. V posledních deštných pralesích na Sumatře dnes ještě zní hlasy opic, vzácně i tygří řev, rozkvétají v nich orchideje či vzácná raflézie s největším květem na světě. Jsou zde místa, kam dosud nevkročila lidská noha, protože džunglí nevedou cesty či stezky a vstoupit do ní lze jen koryty horských potoků nebo zarostlými srázy. Přesto pralesy ničí nelegální kácení stromů a pytláctví.
Vstupné dobrovolné.

Vstupné 0 Kč


3. prosince 
středa v 19:30


ANDĚLÉ VŠEDNÍHO DNE
Repríza úspěšné české dramatické komedie režisérky Alice Nellis. Kdybyste dokázali zastavit čas, možná byste si jich všimli. Našimi hrdiny jsou lidé, kteří si nechávají život prokluzovat mezi prsty. Neměli by. Pro některé z nich to totiž dneska večer skončí.
Délka představení 97 min.

Vstupné 100 Kč


4. prosince 
čtvrtek v 19:30


SPIRITUÁL KVINTET
Koncert známé české folkové skupiny.
Obsazení: Zdenka Tichotová, Veronika Součková, Jiří Holoubek, Dušan Vančura, Jiří Cerha, Jiří Tichota, Pavel Peroutka. Vstupenky již v předprodeji v informačním centru v Dobrušce.

Vstupné 280 Kč


5. prosince 
pátek ve 14


OCHUTNÁVKA A NÁKUP MAĎARSKÝCH VÍN A
Malý sál SC – Kino 70. Přijďte si nakoupit pěkný a netradiční vánoční dárek svým blízkým a vybrat si některé z přivezených vín a specialit.
Vstupné(zahrnuje degustaci vín, ochutnávku specialit a nevratnou pamětní skleničku, kterou obdržíte u vchodu do malého sálu kina).

Vstupné 100 Kč


5. prosince 
pátek ve 20


JAK JSME HRÁLI ČÁRU
Premiéra nového dobrodružného rodinného českého filmu od režiséra J. Novoty. Na některých místech se dospívá rychleji Pod řekou Moravou prý vede tunel, kterým se dá zdrhnout do Rakouska. Jen je potřeba ho najít. Na životě na československo-rakouském pomezí v šedesátých letech minulého století ležela těžká deka, asi jako v každém „citlivém“ pohraničním pásmu.
V hl. rolích: Milan Lasica, Libuše Šafránková, Richard Labuda, Ondřej Vetchý a mnoho dal. Délka představení 102 min.

Vstupné 110 Kč


6. prosince 
sobota v 17:30


MODELKY s. r. o.
Premiéra nového českého filmu od režiséra T. Magnuska. Film Modelky s.r.o. vypráví příběh dvou konkurenčních modelingových agentur, které vedou někdejší dvě kamarádky (Regina Rázlová a Evelyna Steimarová), ale už 40 let nesmiřitelné rivalky, ikony českého módního světa.
Délka představení 90 min.

Vstupné 90 Kč


6. prosince 
sobota ve 20


HUNGAR GAMES: SÍLA VZDORU 1. část
Premiéra velice očekávaného amerického dobrodružného dramatiského sci-fi / thrilleru. Katniss Everdeenová prožívá nejtěžší období svého života. Ačkoli z Her čtvrtstoletí jakžtakž vyvázla se zdravou kůží a máma se sestrou jsou v bezpečí, její starosti ještě neskončily.
V hl. rolích: Hrají:Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson a jiní. MlDélka představení 125 min.

Vstupné 120 Kč


7. prosince 
neděle v 15:00


TUČNÁCI Z MADAGASKARU
Repríza velice úspěšné americké animované komedie. Superšpióni se nerodí… oni se líhnou. Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa.
Délka představení 90 min. České znění.

Vstupné 140 Kč


7. prosince 
neděle v 17:30


POHÁDKÁŘ
Repríza českého filmu od Vl. Michálka. Pohádkář je milostný příběh člověka balancujícího na hraně lásky, vášně a lži. V řece je nalezeno tělo neznámého muže. Při pátrání po jeho identitě se kapitán Rott (Matěj Hádek) ocitne uprostřed úplně jiného příběhu. Postupně se před ním rozehrává milostné drama hlavního hrdiny Máry/Kamila (Jiří Macháček), který si vybudoval dva souběžné životy se dvěma krásnými ženami (Eva Herzigová a Aňa Geislerová).
Délka představení 90 min.

Vstupné 120 Kč
Mládeži nepřístupné


10. prosince 
středa v 19:30


JE NÁM SPOLU DOBŘE
Premiéra českého dokumentu režiséra Saši Dlouhého. Kdesi v Číně leží město Statek čínsko-československého přátelství. V padesátých letech do něj zemědělci z Československa přivezli na důkaz přátelství mezi socialistickými zeměmi traktory a další zemědělské stroje. Místní obyvatelé na to dodnes vzpomínají a na počest tohoto historického okamžiku dokonce v nové části města budují svoji malou čínskou Prahu.
Délka představení 75 min.

Vstupné 80 Kč


11. prosince 
čtvrtek v 19:30


ŽIVOT PODLE VÁCLAVA HAVLA
Film ukáže poprvé celý Havlův pozoruhodný život. celoživotního příběh velkého Evropana doposud chyběl. Pestrý Havlův život – rodinu, dětství, jeho lásky, dramatickou tvorbu a politickou činnost – zachytila v sedmdesátiminutovém dokumentárním filmu režisérka Andrea Sedláčková, která Havla představuje ve všech životních etapách a rolích, mj. jako intelektuálního rebela, milovníka žen a života či obdivovatele undergroundu a rockerů.
Délka představení 80 min.

Vstupné 90 Kč


12. a 13. prosince 
pátek v 16:30 a ve 20

sobota v 15 a ve 20
HOBIT: BITVA PĚTI ARMÁD
Nejočekávanější premiéra letošního roku. Americký dobrodružný fantastický film ve 3D od režiséra P. Jacksona. „Hobit: Bitva pěti armád“ uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dští svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě.

Vstupné 141 Kč


14. prosince 
neděle v 9:30


TO SE NIKDY NESTANE
Vánoční divadelní hra pro děti. Děj se odehrává v Betlémě plném lidí, kteří mají o životě celkem jasnou představu . Hrají děti z Církve bratrské v Bystrém, v Dobrušce a v Rychnově n. Kn.
Vstupné dobrovolné.

Vstupné 0 Kč


14. prosince 
neděle ve 14


TŘI BRATŘI
Poslední repríza velice úspěšné česko-dánské pohádky režiséra Jana Svěráka. Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…
Hrají: Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Jiří Lábus, Zuzana Norisová, David Matásek, Ivana Chýlková, Oldřich Kaiser, Miroslav Táborský a dal. Délka představení 86 min.

Vstupné 100 Kč


14. prosince 
neděle v 18


VÁNOČNÍ KONCERT OPOČENKY
Zveme všechny příznivce dobré dechovky na vánoční koncert malé dechové hudby Opočenka.
Vstupenky již v předprodeji v IC Dobruška ( nám. F. L. Věka ) a v pokladně SC- Kina 70 Dobruška.

Vstupné 90 Kč


17. prosince 
středa v 19:30


VELKOLEPÉ MUZEUM
Premiéra nového dokumentárního filmu. Dokumentarista Johannes Holzhausen svým snímkem Velkolepé muzeum přináší divákům neobyčejný, vtipný a důmyslný pohled do zákulisí jedné z největších a nejdůležitějších světoznámých kulturních institucí.
Délka představení 94 min.

Vstupné 90 Kč


18. prosince 
čtvrtek v 19:30


RALUCA
Premiéra nového českého erotického thrilleru režiséra Z. Viktora. Bývalý polda si některé věci ze své minulosti rozhodně nechce připomínat. Ale připomenou mu je jiní. Pracuje jako soukromý detektiv, spí se svojí sekretářkou, sleduje lidi za peníze. Až do chvíle, než se mu do života připlete svůdná Raluca a otočí mu ho o 360 stupňů.
V hl. rolích: Jan Dolanský, Malvína Pachlová, David Novotný a dal. Délka představení 80 min.

Vstupné 120 Kč
Mládeži nepřístupné


19. prosince 
pátek ve 20


INTERSTELLAR
Repríza velice úspěšného amerického sci-fi filmu uznávaného režiséra Christophera Nolana. Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.
V Hl. rolích: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, a dal. Délka představení 169 min.

Vstupné 100 Kč


20. prosince 
sobota ve 14:45


ČESKÁ FILHARMONIE: ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ (J. J. Ryba)
Přímý přenos koncertu České filharmonie z koncertní síně Rudolfina. HD kvalita obrazu mnoha kamer, vynikající zvukový přenos a střih umožní divákům prožít nevšední okamžiky. Česká filharmonie se tak řadí mezi světové orchestry, které podobný projekt svým divákům nabídne.
Délka představení 138 min. (včetně 20 min. přestávky).

Vstupné 250 Kč


20. prosince 
sobota ve 20


JOHH WICK
Premiéra vynikajícího akčního thrilleru – USA/Čína/Kanada. Říká se: "Nedráždi hada bosou nohou". John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát!
V hl. rolích: Keanu Reeves, Adrianne Palicki, Bridget Regan, Bridget Moynahan, Willem Dafoe a mnoho dal. Ml. přístupný. Délka představení 101 min.

Vstupné 100 Kč


21. prosince 
neděle v 15


TUČNÁCI Z MADAGASKARU
Repríza úžasné americké animované komedie. Superšpióni se nerodí… oni se líhnou Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa…
Vstupné děti 120,- Kč a dospělí 140,-Kč. Délka představení 90 min. České znění

Vstupné 140 Kč


21. prosince 
neděle v 17:30


NOC V MUZEU: TAJEMSTVÍ HROBKY
Premiéra dobrodružné komedie USA-Velká Británie. Ještě jedna noční směna a Země bude zachráněna. Připravte se nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry (Ben Stiller), který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty.
Délka představení 89 min.

Vstupné 120 Kč


22. prosince 
čtvrtek v 18


HODINOVÝ MANŽEL
Premiéra nové české komedie režiséra T. Svobody. Čtyři plavci - hráči vodního póla se po prohraném zápase octnou na dně. Ti zoufalci i na dně bazénu dokonce bydlí. Aby se zachránili, zkusí provozovat pochybnou živnost "hodinový manžel"…
V hl. rolích: Bolek Polívka, David Novotný, David Matásek, Lukáš Latinák, Zuzana Norisová, Simona Babčáková a mnoho jin.Délka představení 100 min.

Vstupné 120 Kč


26. a 28. prosince 
pátek v 16

neděle v 15
SNĚHOVÁ KRÁLOVNA
Premiéra velice očekávaného ruského animovaného příběhu natočeného na motivy světoznámé pohádky od Hanse Christiana Andrsena. Sněhová královna uvalí na zemi kletbu a všude zavládne nekonečná zima. Neutichající polární vítr ochladí lidská srdce a z nich se vytratí všechna radost.
Délka představení 80 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


26. a 27. prosince 
pátek ve 20

sobota v 17
EXODUS: BOHOVÉ A KRÁLOVÉ
Premiéra výpravného historického dramatického filmu světoznámého režiséra Rydleyho Scotta. Vzbouřil se proti impériu a změnil svět. Vyrostli jako bratři, ale stali se z nich nepřátelé na život a na smrt – egyptský faraón Ramses a Mojžíš, nalezenec, který se stal legendou. Jejich nesmrtelný příběh na filmovém plátně.
V hl. rolích: Christian Bale, Joel Edgerton, Aaron Paul, Sigourney Weaver, Ben Kingsley a dal. Délka představení 142 min. České znění.

Vstupné 150 Kč


27. prosince 
sobota ve 20


GRAVITACE
Režisér Alfonso Cuarón posunul hranice. Hranice dokonalých triků a hranice kvality filmových zážitků až za hranice vesmíru. Film, který byl oceněn hned 7 filmovými Oscary a obdržel dalších neuvěřitelných 191 ocenění a 114 nominací ještě jednou na plátnech Kina 70 v Dobrušce.
V hl. rolích: Sandra Bullock, George Clooney a další. Délka představení 91 minut.

Vstupné 90 Kč


28. prosince 
neděle v 17:30


PŘÍBĚH MARIE
Premiéra francouzského dramatického filmu. Z temnoty ke světlu. Příběh Marie vypráví o dívce, která se naučila normálně žít, ač byla od narození hluchá a slepá. Tento malý zázrak se odehrál ve Francii na konci 19. století.
Délka představení 95 min.

Vstupné 110 Kč


29. prosince 
pondělí v 19:30


ALE KOUKEJ VRÁTIT TO PYŽAMO!
Dobrušská derniéra hořké komedie o příběhu kontrolora nemocných a „nemocného“ v podání souboru F. A. Šuberta - Dobruška.
Režie: Fr. Veverka. Text upravil: P. Štěpán. V hl. rolích: J. Honěk, P. Štěpán, J. Frelichová a Fr. Veverka. Texty sledují: L. Hušková a M. Obstová. Vstupenky již v předprodeji v IC v Dobrušce. Diváci, kteří se dostaví na toto představení v pyžamu, budou mít vstup zdarma.

Vstupné 80 Kč


29. prosince 
pondělí v 19:30


TUČNÁCI Z MADAGASKARU
Novoroční repríza úžasné animované rodinné komedie.
Vstupné děti 120,- Kč a dospělí 140,-Kč. Délka představení 90 min. České znění.

Vstupné 140 Kč


1. ledna 
čtvrtek v 15


TUČNÁCI Z MADAGASKARU
Novoroční repríza úžasné animované rodinné komedie.
Vstupné děti 120,- Kč a dospělí 140,-Kč. Délka představení 90 min. České znění.

Vstupné 140 KčVysvětlivky:

Komedie Thriller Historický
Psychologický film Akční Drogy, sex, život ...
Dobrodružný Animovaný Drama
Sci-Fi Romantika, láska ... Katastrofický film


Změna programu vyhrazena. Písemné a telefonické objednávky
vyřizuje Kino 70 Dobruška, tel. 494629529, PSČ 518 01.
Pozor - pokladna kina otevřena 1 hodinu před představením.
Zamluvené vstupenky nutno vyzvednout půl hodiny před představením, jinak budou prodány!
Upozornění pro návštěvníky kina!!! Podle zákona ČNR č. 241 ze dne 14.4. 1992 náleží ke vstupnému
příplatek 1 Kč, který není v uvedeném vstupném započítán!!!


SYSTÉM REZERVOVÁNÍ A PRODEJE VSTUPENEK NA PRAŽSKÁ A MIMOMĚSTSKÁ DIVADLA A JINÉ AKCE VE SC KINĚ 70 DOBRUŠKA

Vstupenky na divadelní představení pražských, příp. jiných divadel a agentur,
která se konají ve Společenském centru Kině 70 v Dobrušce,
a pokud není uvedeno jinak, se rezervují předem
na tel. č. 777 418 746 (pan Miloš Kaňa) ve všední dny od 7 do 15,30 hodin.

Zarezervované vstupenky jsou připraveny k vyzvednutí vždy 3 týdny před začátkem akce v informačním centru.
Po jednom týdnu budou nevyzvednuté vstupenky prodány!

Program kina na Internetu sponzoruje a vytváří firma ACT Plus s.r.o.Hlavní stránka | Pošta