Vítejte v Dobrušce
Kino 70 Dobruška   program na listopad 
 

PRVNÍ ON-LINE KAMERA V DOBRUŠCE
(pohled na náměstí F.L.Věka každých 10 sekund)


Vyhledat:     
1. listopadu 
sobota v 17:30


WINX CLUB
Premiéra nového italského animovaného filmu. Winx jsou zpět! Tentokrát se chtějí chopit císařského trůnu a aktivovat ohromnou sílu, omylem však probudí krutou vílu Politeyu, která byla zakletá třemi čarodějkami. Ona je však připravená uzavřít s Winx dohodu.
Délka představení 98 min. České znění.

Vstupné 100 Kč


1. listopadu 
sobota ve 20


DÍRA U HANUŠOVIC
Poslední repríza české načernalé komedie od známého režiséra M. Krobota.
Hrají: Tatiana Vilhelmová, Ivan Trojan, Jaroslav Plesl, Lukáš Latiňák, Johanna Tesařová, Lenka Robotová a další. Délka představení 102 min.

Vstupné 100 Kč
Mládeži nepřístupné


2. listopadu 
neděle v 15


LETADLA 2: HASIČI A ZÁCHRANÁŘI
Poslední repríza amerického dobrodružného animovaného filmu. Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do světa vzdušného boje s požáry.
Délka představení 84 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


2. listopadu 
neděle v 17:30


STRÁŽCI GALAXIE
Repríza amerického akčního dobrodružného filmu od režiséra J. Gunna. Akcí nabité, výpravné dobrodružství se odehrává tentokráte v kosmu, a tak se součástí filmového světa studia Marvel stává i vesmír.
Délka představení 100 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


6. listopadu 
čtvrtek v 18


ETIOPIE – ZEMĚ, KDE KAŽDÝ OMLÁDNE
Malý sál SC – Kina 70 - Cestopisná přednáška Jana Linharta Zveme vás na prezentaci pana Jana Linharta s obrázky, hudbou a vyprávěním o cestě do Simienských hor, na hrad v Gonderu, k jezeru Tana, do Aksumu i posvátné Lalibely, do rezervací Senkele a Nechisar…
Vstupné dobrovolné

Vstupné 0 Kč


6. listopadu 
čtvrtek v 19:30


ANDĚLÉ VŠEDNÍHO DNE
Repríza úspěšné české dramatické komedie režisérky Alice Nellis. Kdybyste dokázali zastavit čas, možná byste si jich všimli. Našimi hrdiny jsou lidé, kteří si nechávají život prokluzovat mezi prsty. Neměli by. Pro některé z nich to totiž dneska večer skončí. A proto se v jejich blízkosti objevili andělé. Jejich podoba a názory vás asi zaskočí.
Délka představení 97 min.

Vstupné 120 Kč


7. a 8. listopadu 
pátek ve 20

sobota ve 20
INTERSTELLAR
Premiéra nového amerického filmu. Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.
Hlavní role ve filmu uznávaného režiséra Christophera Nolana „Interstellar“ ztvárnili: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, a dal. Délka představení 169 min.

Vstupné 100 Kč


8. listopadu 
sobota v 15 a 17:30


VČELKA MAJA
Premiéra nové animované pohádky pro děti v provedení 3D.
Délka představení 90 min. České znění.

Vstupné 150 Kč


9. listopadu 
neděle v 19:30


Ondřej Havelka s jeho MELODY MAKERS
Závěrečný koncert mezinárodního hudebního festivalu F. L. Věka.

Vstupné 0 Kč


12. listopadu 
středa od 14 do 18


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Návštěvníci budou moci v doprovodu personálu SC-Kina 70 nahlédnout do normálně nepřístupných prostor (šaten, promítací kabiny atd.). Po celou dobu této akce bude přístupná výstava v malém sále.

Vstupné 0 Kč


12. listopadu 
středa v 19


VATIKÁNSKÁ MUZEA VE 3D
Dokument představuje neobyčejnou cestu k objevení impozantní sbírky umění, které bylo sbírano celé dvatisíce let naší historie. Film nás zavede do útrob Vatikánského muzea a SixtInské kaple, a budou nám představena mistrovská díla z Vatikánských sbírek tak, jak ještě je nikdo doposud neviděl . Unikatní, velkolepé, fascinující filmové představení přichazející do českých a slovenských kin, aby odkrylo staletí skryté krásy Vatikánského Muzea.
Délka představení 120 min.

Vstupné 200 Kč


13. listopadu 
čtvrtek v 19:30


ČESKÁ PIVNÍ VÁLKA
Premiéra nového českého dokumentu od režiséra J. Látala. Svět kolem nás se stále mění. A s ním se mění i naše pivo. Co se skrývá za tradičními pivními značkami v éře globalizace? Co se stane, pokud se tekuté národní dědictví promění v „Eurobier“?
Délka představení 70 min.

Vstupné 90 Kč


14. listopadu 
pátek ve 20


SOUDCE
Premiéra nového amerického dramatického filmu. Robert Downey Jr. hraje ve filmu právníka Hanka Palmera, který se z velkoměsta vrací domů, kde prožil dětství a kde je jeho odcizený otec, maloměstský soudce (Duvall), podezřelý ze spáchání vraždy.
Délka představení 142 min.

Vstupné 100 Kč


15. listopadu 
sobota 9:30 - 16


PODZIMNÍ TVOŘENÍ pro malé i velké
V malém i velkém sále SC – Kina 70 Ukázky tradičních a lidových řemesel s možností zakoupení výrobků i materiálu a vyzkoušení vlastní šikovnosti při jejich zhotovování. Zdobení perníčků, plstění, patchwork, scrapbook – tvoření z papíru, korálky, pletení košíků z papírových ruliček, zdobení vánočních ozdob a další. Pro děti bude ve velkém sále promítáno od 10.00 do 12.00 a od 13.30 do 15.30 hodin pásmo večerníčkových pohádek.
Občerstvení zajištěno. Vstup volný. Pořádá vlastivědné muzeum.

Vstupné 0 Kč


15. a 16. listopadu 
sobota ve 20

neděle v 19:30
ZMIZELÁ
Premiéra amerického dramatického thrilleru. Nikdy nevíš, co máš, dokud… Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem. Vše naznačuje, že nezmizela dobrovolně. Zoufalý manžel organizuje rozsáhlé pátrací akce a snaží se dělat vše možné pro to, aby se jeho žena našla. Pokud možno živá. Paralelně s tím probíhá policejní vyšetřování, které kromě Amy hledá i člověka, jenž má její zmizení na svědomí.
V hl. rolích: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Hartus a dal. Délka představení 145 min.

Vstupné 110 Kč


16. listopadu 
neděle v 16:30


ŠKATULÁCI
Repríza americké animované dobrodružné komedie - hrdinové mohou mít překvapivé tvary. V Sýrečkově není radno vycházet po setmění. Z podzemních doupat vylézají podivní tvorové zvaní Škatuláci, kteří kradou vše, co jim přijde do rukou.
Ml. přístupný. Vstupné děti 110,- Kč, dospělí 130,-Kč. Délka představení 97 min. České znění.

Vstupné 110 Kč


19. listopadu 
středa v 19:30


JESSABELLE
Premiéra nového velice očekávaného amerického hororového filmu. Režisér klasiky hororového žánru přináší další mrazivý příběh. Jessie po strašné nehodě přijde o snoubence a navíc zůstane ochrnutá…
Délka představení 100 min.

Vstupné 110 Kč
Mládeži nepřístupné


20. až 23. listopadu 
čtvrtek, pátek

sobota, neděle
. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ
Čtvrtek 20. 11. - 17:30 The Crossing (AUS, 86 min.) / David Lama: Aljaška 2013 (USA, 8 min.) / Dream (USA, 8 min.) Čtvrtek 20. 11. - 19:30 The Grand Canyon of the Stikine River (GER, 17 min.) / Mission Steeps (CHE, 33 min.) / Tuk Tuk Anywhere (AUT, 4 min.) / Timelapsy v Patagonii ( ARG, 6 min.) / Slepá dôvera (SVK, 32 min.) / Skoky do Amazonky (COL, 7 min.) Pátek 21. 11. - 17:30 Guides&Cie (FRA, 73 min.) / Bavorský splitboarding (GER, 4 min.) / Faktor U - Parkour (CZE, 14 min.) / Surfing na Antarktidě (BRA, 7 min.) Pátek 21. 11. - 19:30 Príbehy tatranských štítov - Stopy na hrebeni (SVK, 53 min.) / Czech Blood in Marocco (CZE, 7 min.) / A Portrait of Orozbek (TJK, 35 min) Sobota 22. 11. - 16:30 Alone on the River (FRA, 37 min.) / Kavkaz 2013 (CZE, 36 min.) / Odkaz Tóna Dobeša (SVK, 14 min.) / Stefan Glowacz a Sedm silných mužů (GER, 5 min.) Sobota 22. 11. - 18:30 Cerro Torre - A Snowballs Chance in Hell (AUT, 98 min) / Adrenalinové podzemí Znojmo (CZE, 2 min) / Postřehy odjinud - Polsko očima Miroslava Karase - Rybářský sen (CZE, 5 min) Neděle 23. 11. - 16:30 Els homes que volien pujar una muntanya de més de 8.000 metres (ESP, 78 min) / Nigel Lamb – Na křídlech Red Bull Air Race (GER, 4 min.) / V zemi ledu (GRL, 16 min) Neděle 23. 11. - 18:30 Into The Mind (CAN, 82 min.) / Cave Unicycling (GBR, 6min) / Wild Steppe (MNG, 12 min.) / Rock Wall Climbing (USA, 5 min.)
Podrobný popis ke všem filmům naleznete na: www.outdoorfilms.cz

Vstupné 0 Kč


22. a 23. listopadu 
sobota ve 14

neděle ve 14
MAGICKÉ STŘÍBRO - HLEDÁNÍ KOUZELNÉHO ROHU
Premiéra nového fantastického rodinného filmu-Norsko. „I skřítkové mohou zažít velká dobrodružství.” Po nekonečně dlouhém podzimním spánku se modří skřítci probudili do té nejchladnější zimy, jakou kdy zažili.
Délka představení 84 min. České znění.

Vstupné 130 Kč


25. listopadu 
úterý v 19:30


Ray Cooney: PRACHY !!!
Henry chce okamžitě emigrovat do Barcelony! Má k tomu ovšem pádný důvod: prachy. V metru omylem sebral cizí kufřík nacpaný bankovkami v hodnotě tři čtvrtě milionu liber...
V představení Divadla Palace Praha hrají: Vanda Hybnerová, Ondřej Vetchý, Richard Trsťan, Michal Novotný, Jiří Štrébl, Nela Boudová, Pavel Kikinčuk a Zdeněk Košata. Režie: Jana Kališová. Vstupenky již v předprodeji na IC

Vstupné 350 Kč


26. listopadu 
středa v 19:30


GET ON UP – PŘÍBĚH JAMESE BROWNA
Premiéra amerického dramatického filmu. Celý svět ho zná pod přezdívkami „Mr. Dynamit“, „Kmotr soulu“ nebo „Největší dříč v šoubyznysu“. Jaký ale byl ve skutečnosti zpěvák James Brown, muž, jehož životní příběh se stal jednou z nejzásadnějších kapitol v dějinách populární hudby?
Délka představení 139 min.

Vstupné 110 Kč


27. a 28. listopadu 
čtvrtek v 19:30

pátek ve 20
POHÁDKÁŘ
Premiéra nového českého filmu od Vl. Michálka. Pohádkář je milostný příběh člověka balancujícího na hraně lásky, vášně a lži. V řece je nalezeno tělo neznámého muže. Při pátrání po jeho identitě se kapitán Rott (Matěj Hádek) ocitne uprostřed úplně jiného příběhu. Postupně se před ním rozehrává milostné drama hlavního hrdiny Máry/Kamila (Jiří Macháček), který si vybudoval dva souběžné životy se dvěma krásnými ženami (Eva Herzigová a Aňa Geislerová).
Délka představení 90 min.

Vstupné 120 Kč
Mládeži nepřístupné


29. listopadu 
sobota ve 20


ŽELEZNÁ SRDCE
Premiéra nového amerického válečného filmu. Duben 1945. Zatímco se spojenecká armáda pokouší o finální ofenzívu na evropské frontě, ujímá se válečný veterán, armádní seržant Wardaddy (Brad Pitt), velení tanku Sherman a vydává se s jeho pětičlennou posádkou na vražednou misi v týlu nepřítele…
Délka představení 135 min.

Vstupné 110 Kč
Mládeži nepřístupné


29. a 30. listopadu 
sobota v 17:30

neděle v 15
TUČNÁCI Z MADAGASKARU
Premiéra nové americké animované komedie. Superšpióni se nerodí… oni se líhnou. Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa…
Vstupné děti 120,- Kč a dospělí 140,-Kč. Délka představení 90 min. České znění.

Vstupné 140 Kč


30. listopadu 
neděle v 19:30


MY 2
Premiéra nového českého filmu. Milostný příběh ze současného velkoměsta. Třicetiletá Ema (Jana Plodková) na útěku od manžela (Jiří Vyorálek) zakotví uprostřed noci u svého kadeřníka Tonyho (Ondřej Nosálek), kterého skoro nezná. Postupně se sbližují a jejich přátelství se mění v hlubší vztah, přestože Tonyho nespoutaný život je pro Emu často těžko pochopitelný. Tony je gay.
Délka představení 90 min.

Vstupné 110 KčVysvětlivky:

Komedie Thriller Historický
Psychologický film Akční Drogy, sex, život ...
Dobrodružný Animovaný Drama
Sci-Fi Romantika, láska ... Katastrofický film


Změna programu vyhrazena. Písemné a telefonické objednávky
vyřizuje Kino 70 Dobruška, tel. 494629529, PSČ 518 01.
Pozor - pokladna kina otevřena 1 hodinu před představením.
Zamluvené vstupenky nutno vyzvednout půl hodiny před představením, jinak budou prodány!
Upozornění pro návštěvníky kina!!! Podle zákona ČNR č. 241 ze dne 14.4. 1992 náleží ke vstupnému
příplatek 1 Kč, který není v uvedeném vstupném započítán!!!


SYSTÉM REZERVOVÁNÍ A PRODEJE VSTUPENEK NA PRAŽSKÁ A MIMOMĚSTSKÁ DIVADLA A JINÉ AKCE VE SC KINĚ 70 DOBRUŠKA

Vstupenky na divadelní představení pražských, příp. jiných divadel a agentur,
která se konají ve Společenském centru Kině 70 v Dobrušce,
a pokud není uvedeno jinak, se rezervují předem
na tel. č. 777 418 746 (pan Miloš Kaňa) ve všední dny od 7 do 15,30 hodin.

Zarezervované vstupenky jsou připraveny k vyzvednutí vždy 3 týdny před začátkem akce v informačním centru.
Po jednom týdnu budou nevyzvednuté vstupenky prodány!

Program kina na Internetu sponzoruje a vytváří firma ACT Plus s.r.o.Hlavní stránka | Pošta