Vítejte v Dobrušce
Kino 70 Dobruška   program na duben 
 

PRVNÍ ON-LINE KAMERA V DOBRUŠCE
(pohled na náměstí F.L.Věka každých 10 sekund)


Vyhledat:     
1. dubna 
úterý ve 20


2001: VESMÍRNÁ ODYSEA (1968)
PROJEKT 100 Pokračování letošního Projektu 100 známým snímkem režiséra S. Kubricka - Velká Británie/USA. Neopakovatelná cesta za hranice lidské zkušenosti, za hranice prostoru a času.
V hl. rolích: K. Dullea, G. Lockwood a mnoho dalších. Délka představení 141 min.

Vstupné 80 Kč


2. dubna 
středa v 19:30


12 LET V ŘETĚZECH
Premiéra amerického dramatického životopisného filmu od režiséra Steve McQueena oceněná filmovým Oscarem za nejlepší film roku 2013. Pravdivý příběh nezdolné touhy po svobodě.
V hl. rolích: Chiwetel Ejiofor, Benedict Cumberbatch, Michael Fassbender, Paul Dano a jiní. Hudbu složil Hans Zimmer a jednu z menších, ale důležitých rolích si zahrál i Brad Pitt. Délka představení 134 min.

Vstupné 100 Kč


3. a 4. dubna 
čtvrtek v 19:30

pátek ve 20
10 PRAVIDEL JAK SBALIT HOLKU
Premiéra nového českého filmu od režiséra K. Janáka. Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů…
V hl. rolích: Matouš Ruml, Miroslav Donutil, Jakub Prachař, Kristína Svarinská a další. Ml. přístupný. Vstupné 125,-Kč. Délka představení 100 min.

Vstupné 125 Kč


4. a 5. dubna 
pátek v 17:30

sobota v 17:30
NEED FOR SPEED
Premiéra nového amerického akčního filmu. Nadupaný film podle herní legendy. Na velká plátna se smykem řítí filmová adaptace ultimátní herní legendy Need For Speed. Přináší vysoko-oktanový adrenalin, jízdu bez limitů a především opojný pocit volnosti z rychlých aut, která se řítí otevřenou krajinou. Ve světě nezákonných silničních závodů se odvíjí osobní příběh pomsty.
V hl. rolích: Aaron Paul, Dominic Cooper, Michael Keton a jiní. Režie: Scott Waugh. Ml. přístupný. Vstupné 140,-Kč. Délka představení 130 min.

Vstupné 140 Kč


5. a 6. dubna 
sobota v 15

neděle v 15
ZVONILKA A PIRÁTI
Premiéra amerického animovaného filmu. Ze světa Petra Pana přichází do našich kin snímek Zvonilka a piráti, velkolepé dobrodružství o Zarině, chytré a ambiciozní víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze země víl a spojí své síly s piráty, kteří z ní udělají kapitánku své lodi.
Délka představení 78 min. České znění.

Vstupné 155 Kč


5. a 6. dubna 
sobota ve 20

neděle v 17:30
BABOVŘESKY 2
Repríza českého filmu. Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu jejim obyvatelům.
V hl. rolích: Veronika Žilková, Jana Synková, Lucie Vondráčková, Lukáš Langmajer, Pavel Kikinčuk a jiní. Ml. přístupný. Vstupné jednotné 100,- Kč. Délka představení 110 min.

Vstupné 100 Kč


8. dubna 
úterý v 19:30


METALLICA: THROUGH THE NEVER
Poslední repríza amerického hudebního akčního filmu. Legendární americká kapela Metallica přináší na plátna kin zcela nový filmový zážitek. Film s názvem, odkazujícím na stejnojmennou píseň z Black Album, sleduje mladíka Tripa (Dane DeHaan), který na živém koncertě skupiny musí splnit nebezpečnou tajnou misi. Kulisami jeho příběhu je jeden z nejlepších koncertů skupiny ve vyprodané aréně. Tento jedinečný projekt v sobě spojuje filmový příběh a velkolepé živé záběry z koncertu jedné z nejpopulárnějších a nejvlivnějších rockových kapel v historii.
V hl. rolích: Hrají Dean DeHaan, James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett, Robert Trujillo a další. Režie: Nimród Antal. Délka představení 92 min.

Vstupné 120 Kč
Mládeži nepřístupné


9. dubna 
středa v 19:30


Šubertova Dobruška: KOULE (Příběh vrhačky)
Divadelní zpracování skandální rozhlasové hry P. Drábka v nastudování Divadelní skupiny TEMNO z Týniště nad Orlicí.

Vstupné 90 Kč


10. dubna 
čtvrtek v 18,00


HOŘÍCÍ KEŘ
Premiéra dramatického životopisného filmu ČR/Polsko. 11 ČESKÝCH LVŮ za rok 2013. Děj začíná Palachovým sebeupálením v lednu 1969 a líčením rozjitřené atmosféry v tehdejší společnosti. Události se zdramatizují po skandálním nařčení od poslance Viléma Nového, který Palachovo sebeobětování zlehčoval na stranickém mítinku v České Lípě lživým prohlášením o takzvaném studeném ohni. Hlavní postavou vyprávění je skutečně existující advokátka Dagmar Burešová, která jménem Palachových příbuzných podala na Viléma Nového žalobu na ochranu osobnosti.
V hl. rolích: Táňa Pauhofová, Jaroslava Pokorná, Petr Stach, Igor Bareš, Vojtěch Kotek, Adrian Jastraban a jiní. Režie: Agnieszka Holland. Ml. přístupný. Vstupné 100,-Kč. Délka představení 206 min.

Vstupné 100 Kč


10. dubna 
pátek v 20


DLOUHÁ CESTA DOLŮ
Premiéra nové komedie – VB. neznámí lidé se o silvestrovské noci potkají na střeše věžáku, oblíbeném místě sebevrahů, všichni se stejným plánem. Místo toho aby skočili ale uzavřou dohodu, že zůstanou spolu a naživu minimálně do svatého Valentýna.
V hl. rolích. Pierce Brosnan, Toni Doplete a dal. Režie: Pascal Chaumeil. Délka představení 90 min.

Vstupné 100 Kč


12. dubna 
sobota 9 - 15


JARNÍ TVOŘENÍ
MALÝ SÁL SC-KINA 70 Přehlídka toho, co všechno si můžete vyrobit pro přicházející jaro spojená s workshopem. Pro děti bude ve velkém sále promítáno pásmo Věneček pohádek.
Pořádá Vlastivědné muzeum v Dobrušce.

Vstupné 0 Kč


13. dubna 
neděle v 18


KONCERT NOVOMĚSTSKÉ FILHARMONIE
Novoměstská filharmonie, v čele s dirigentem Jaroslavem Rybáčkem, se opět představí dobrušskému publiku s unikátním programem filmových a muzikálových melodií. Na koncertě zazní nejkrásnější světové filmové skladby - Piráti z Karibiku, Pán prstenů, Sedm statečných, Spider-man, Star Wars… Přijďte se zaposlouchat do hudby plné emocí !
Předprodej již zahájen v Informačním centru.

Vstupné 130 Kč


14. dubna 
pondělí v 18


Cestopisná přednáška – SIBERUT
MALÝ SÁL SC-KINA 70. Vlastivědné muzeum a Městská knihovna v Dobrušce Vás zvou na cestopisnou přednášku Martina Šolína o mystickém ostrovu Siberut ležícím u pobřeží Sumatry v Indickém oceánu. Krátký film a fotografie doplní poutavé vyprávění o zážitcích z času stráveného s domorodými Mentawaici.
Vstupné dobrovolné.

Vstupné 0 Kč


15. dubna 
úterý v 19:30


AŤ ŽIJE SVOBODA!
Premiéra nového italského filmu. „Cestou k úspěchu může být někdy i šílenství.” MFF Karlovy Vary 2013 - nominace na Křišťálový glóbus; Italský syndikát novinářů - cena Stříbrná stuha (Nejlepší scénář), Speciální stříbrná stuha (Nejlepší herec v hlavní roli); cena David di Donatello (Nejlepší scénář a Nejlepší herec ve vedlejší roli) Snímek, který byl v Itálii poprvé uveden na svátek svatého Valentina, přináší svému tvůrci – režisérovi a zároveň scénáristovi Roberto Andò – jeden úspěch za druhým.
V hl. rolích: Toni Servillo, Valerio Mastandrea, Valeria Bruni Tedeschi a další. Ml. do 15 let nepřístupné. Vstupné 90,-Kč. Délka představení 93 min.

Vstupné 90 Kč
Mládeži nepřístupné


16. dubna 
středa v 19:30


Šubertova Dobruška: NOC NA KARLŠTEJNĚ
Slavná a v současnosti nejhranější divadelní hra se zpěvy na motivy Jaroslava Vrchlického v provedení Divadelního souboru Na tahu při MKS Červený Kostelec.

Vstupné 90 Kč


17. a 18. dubna 
čtvrtek v 19:30

pátek ve 20
CAPTAIN AMERICA: NÁVRAT PRVNÍHO AVENGERA
Premiéra nového amerického akčního filmu od režisérů Anthony Russo a Joe Russo. Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu.
V hl. rolích: Chris Evans, Frank Grillo, Sebastian Stan a dal. Ml. přístupný. Vstupné 155,- děti do 15 let 135,-Kč. Délka představení 136 min. České znění.

Vstupné 155 Kč


19. a 20. dubna 
sobota v 15

neděle v 15 a 17:30
RIO 2
Premiéra nové americké velice očekávané animované komedie pro celou rodinu v českém znění! Vítejte v džungli! Vzácní modří papoušci Blu a Perla žijí v brazilském Riu poklidným městským domáckým životem. S nimi tam postupně vyrůstají i jejich tři děti.
Ml. přístupný. Vstupné 150,-Kč. Délka představení 90 min. České znění.

Vstupné 150 Kč


19. dubna 
sobota v 17:30


ONA
Premiéra amerického romantického sci-fi filmu. Děj snímku Her se odehrává v Los Angeles v nedaleké budoucnosti. Theodore (Joaquin Phoenix) je komplikovaný a citlivý muž, který se živí psaním dojemných a osobních dopisů pro druhé. Se zlomeným srdcem po ukončení dlouhého vztahu se začne zajímat o nový, pokročilý operační systém, o kterém jeho výrobce tvrdí, že představuje zcela unikátní a intuitivní bytost.
Délka představení 126 min.

Vstupné 110 Kč


19. dubna 
sobota ve 20


VEJŠKA
Repríza české komedie režiséra T. Vorla. Kultovní film Gympl pokračuje. Petr Kocourek (Tomáš Vorel jr.) se hlásí na katedru grafiky na UMPRUM, kam přijímají jen pár vyvolených. Už jednou ho nevzali a profesor Slanina (Jakub Kohák) je nekompromisní. Na školu se hlásí i krásná Julie (Eva Josefíková), do které se Kocourek bezhlavě zamiluje. Michal Kolman (Jiří Mádl) studuje VŠE, ale místo přednášek a seminářů ho zajímají jen spolužačky a rychlá auta. Zkoušky a zápočty řeší podvodem nebo úplatkem či pomocí svého vlivného otce (Jan Kraus).
Délka představení 85 min.

Vstupné 100 Kč


22. dubna 
úterý v 19:30


POSLEDNÍ VRCHOL
Premiéra španělského dokumentárního filmu z roku 2010. Pablo Domínguez Prieto, španělský kněz překypující radostí s velkou zálibou v horolezectví, věděl, že zemře mladý a přál si, aby to bylo v horách. Odevzdal svůj život Bohu a Bůh přijal jeho nabídku.
Režie: Pablo Domínguez Prieto. Ml. přístupný. Vstupné 90,-Kč. Délka představení 82 min.

Vstupné 90 Kč


23. dubna 
středa v 19:30


Šubertova Dobruška: SLUNCE NAD ŘEKOU
Letní trampská komedie se zpěvy Vladimíra Soukupa v nastudování Divadla KODYM Opočno ve spolupráci s Divadelním spolkem OCHOS Smiřice.

Vstupné 90 Kč


24. dubna 
čtvrtek v 19:30


VALČÍK PRO MONICU
Premiéra švédského dramatického filmu. Životopisný film dánského režiséra Pera Flye o švédské zpěvačce a herečce Monice Zetterlund vypráví o její cestě z malého městečka ve Švédsku ke slávě v klubech v New Yorku a Stockholmu.
Během své kariéry Zetterlund nahrála řadu jazzových alb a objevila se i v 10 filmech. Délka představení 105 min.

Vstupné 90 Kč
Mládeži nepřístupné


25. dubna 
pátek ve 20


10 PRAVIDEL JAK SBALIT HOLKU
Repríza českého filmu od režiséra K. Janáka. Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů…
V hl. rolích: Matouš Ruml, Miroslav Donutil, Jakub Prachař, Kristína Svarinská a další. Délka představení 100 min.

Vstupné 125 Kč


26. dubna 
sobota v 17:30


BELLA A SEBASTIAN
Repríza francouzského dobrodružného filmu. Velké přátelství, ještě větší dobrodružství. Příběh chlapce a jeho psa, který milují už čtyři generace, poprvé přichází na velké plátno jako dobrodružná podívaná v nádherných kulisách savojských Alp.
Režie: Nicolas Vaniše. Délka představení 96 min. České znění.

Vstupné 100 Kč


26. a 27. dubna 
sobota ve 20

neděle v 17:30
POJEDEME K MOŘI
Premiéra výjimečného českého filmu od herce J. Mádla. Jedenáctiletý Tomáš se chce stát filmařem, a když dostane k narozeninám kameru, rozhodne se natočit svůj první film – o své rodině a kamarádovi. Postupně tak poznáváme jeho tatínka, maminku, babičku, ale i kamaráda Harise, který mu pomáhá s natáčením. Kluci blbnou a užívají si natáčení, ale jen do chvíle než zjistí, že kamera dokáže odhalit i věci, které jsou nepříjemné.
V hl. rolích: Ondřej Vetchý, Lucie Trmíková, Petr Šimčák, Jan Maršál, Jaroslava Pokorná a mnoho dalších. Délka představení 90 min.

Vstupné 110 Kč


29. dubna 
úterý v 19:30


VŠECHNY MOJE DĚTI
Premiéra strhujícího dramatického dokumentárního filmu SR/ČR od režiséra L. Kaboše. Ústřední postavou filmu je charismatický farář Marián Kuffa. Divák ho ve filmu vidí spíše ve špinavých montérkách a sleduje drama mise do prostředí bídy a beznaděje v zapomenutých romských osadách.
Délka představení 90 min.

Vstupné 100 KčVysvětlivky:

Komedie Thriller Historický
Psychologický film Akční Drogy, sex, život ...
Dobrodružný Animovaný Drama
Sci-Fi Romantika, láska ... Katastrofický film


Změna programu vyhrazena. Písemné a telefonické objednávky
vyřizuje Kino 70 Dobruška, tel. 494629529, PSČ 518 01.
Pozor - pokladna kina otevřena 1 hodinu před představením.
Zamluvené vstupenky nutno vyzvednout půl hodiny před představením, jinak budou prodány!
Upozornění pro návštěvníky kina!!! Podle zákona ČNR č. 241 ze dne 14.4. 1992 náleží ke vstupnému
příplatek 1 Kč, který není v uvedeném vstupném započítán!!!


SYSTÉM REZERVOVÁNÍ A PRODEJE VSTUPENEK NA PRAŽSKÁ A MIMOMĚSTSKÁ DIVADLA A JINÉ AKCE VE SC KINĚ 70 DOBRUŠKA

Vstupenky na divadelní představení pražských, příp. jiných divadel a agentur,
která se konají ve Společenském centru Kině 70 v Dobrušce,
a pokud není uvedeno jinak, se rezervují předem
na tel. č. 777 418 746 (pan Miloš Kaňa) ve všední dny od 7 do 15,30 hodin.

Zarezervované vstupenky jsou připraveny k vyzvednutí vždy 3 týdny před začátkem akce v informačním centru.
Po jednom týdnu budou nevyzvednuté vstupenky prodány!

Program kina na Internetu sponzoruje a vytváří firma ACT Plus s.r.o.Hlavní stránka | Pošta